rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Испания
Benadalid
Benadalid ↔ Польша
Автобусы
Benadalid
Испания
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Benadalid
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Испания
/
Benadalid
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
Ka
Ką
Kc
Ke
Kę
Ki
Kl
Kł
Kn
Ko
Kó
Kr
Ks
Ku
Kw
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
K
Ka
Kacik
Kącik
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Benadalid → Kacik
Kacik → Benadalid
Kaclowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Benadalid → Kaclowa
Kaclowa → Benadalid
Kacprow
Kacprów
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Benadalid → Kacprow
Kacprow → Benadalid
Kacprów
Kacprow
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Benadalid → Kacprow
Kacprow → Benadalid
Kacwin
Малопольское
Новотаргский
Łapsze Niżne
Benadalid → Kacwin
Kacwin → Benadalid
Kaczagórka
Великопольское
Гостыньский
Pogorzela
Benadalid → Kaczagórka
Kaczagórka → Benadalid
Kaczewo
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Benadalid → Kaczewo
Kaczewo → Benadalid
Kaczki
Качкі
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Качкі
Качкі → Benadalid
Kaczki Mostowe
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Benadalid → Kaczki Mostowe
Kaczki Mostowe → Benadalid
Kaczki Srednie
Kaczki Średnie
Великопольское
Турекский
Turek
Benadalid → Kaczki Srednie
Kaczki Srednie → Benadalid
Kaczki Średnie
Kaczki Srednie
Великопольское
Турекский
Turek
Benadalid → Kaczki Srednie
Kaczki Srednie → Benadalid
Kaczkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Benadalid → Kaczkowo
Kaczkowo → Benadalid
Kaczkowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Benadalid → Kaczkowo
Kaczkowo → Benadalid
Kaczorow
Kaczorów
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Benadalid → Kaczorow
Kaczorow → Benadalid
Kaczorowy
Мазовецкое
Плоньский
Raciąż
Benadalid → Kaczorowy
Kaczorowy → Benadalid
Kaczorów
Kaczorow
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Benadalid → Kaczorow
Kaczorow → Benadalid
Kaczory
Великопольское
Пильский
Kaczory
Benadalid → Kaczory
Kaczory → Benadalid
Kaczory
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Benadalid → Kaczory
Kaczory → Benadalid
Kaczyce
Силезское
Цешинский
Zebrzydowice
Benadalid → Kaczyce
Kaczyce → Benadalid
Kaczyce Dolne
Силезское
Цешинский
Zebrzydowice
Benadalid → Kaczyce Dolne
Kaczyce Dolne → Benadalid
Kaczyce Gorne
Kaczyce Górne
Силезское
Цешинский
Zebrzydowice
Benadalid → Kaczyce Gorne
Kaczyce Gorne → Benadalid
Kaczyce Górne
Kaczyce Gorne
Силезское
Цешинский
Zebrzydowice
Benadalid → Kaczyce Gorne
Kaczyce Gorne → Benadalid
Kaczyna
Малопольское
Вадовицкий
Wadowice
Benadalid → Kaczyna
Kaczyna → Benadalid
Kadlub
Кадлуб
Лодзинское
Велюньский
Wieluń
Benadalid → Кадлуб
Кадлуб → Benadalid
Kadlub
Kadłub
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Kadlub
Kadlub → Benadalid
Kadlub Turawski
Kadłub Turawski
Опольское
Опольский
Turawa
Benadalid → Kadlub Turawski
Kadlub Turawski → Benadalid
Kadlubia
Любушское
Жарский
Żary
Benadalid → Kadlubia
Kadlubia → Benadalid
Kadlubiec
Кадлубец
Опольское
Стшелецкий
Leśnica
Benadalid → Кадлубец
Кадлубец → Benadalid
Kadlubiska
Kadłubiska
Подкарпатское
Любачувский
Narol
Benadalid → Kadlubiska
Kadlubiska → Benadalid
Kadlubowka
Kadłubówka
Мазовецкое
Плоньский
Nowe Miasto
Benadalid → Kadlubowka
Kadlubowka → Benadalid
Kadlubowka
Kadłubówka
Подляское
Бельский
Brańsk
Benadalid → Кадлубувка
Кадлубувка → Benadalid
Kadłub
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Kadłub
Kadłub → Benadalid
Kadłub
Kadlub
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Kadlub
Kadlub → Benadalid
Kadłub Turawski
Kadlub Turawski
Опольское
Опольский
Turawa
Benadalid → Kadlub Turawski
Kadlub Turawski → Benadalid
Kadłubek
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Benadalid → Kadłubek
Kadłubek → Benadalid
Kadłubiska
Kadlubiska
Подкарпатское
Любачувский
Narol
Benadalid → Kadlubiska
Kadlubiska → Benadalid
Kadłubówka
Kadlubowka
Мазовецкое
Плоньский
Nowe Miasto
Benadalid → Kadlubowka
Kadlubowka → Benadalid
Kadłubówka
Кадлубувка
Подляское
Бельский
Brańsk
Benadalid → Кадлубувка
Кадлубувка → Benadalid
Kadyny
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Tolkmicko
Benadalid → Kadyny
Kadyny → Benadalid
Kadziak
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Benadalid → Kadziak
Kadziak → Benadalid
Kadzidlo
Kadzidło
Мазовецкое
Остроленкский
Kadzidło
Benadalid → Кадзидло
Кадзидло → Benadalid
Kadzidło
Кадзидло
Мазовецкое
Остроленкский
Kadzidło
Benadalid → Кадзидло
Кадзидло → Benadalid
Kadzidłowa
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Benadalid → Kadzidłowa
Kadzidłowa → Benadalid
Kadzielno
Kądzielno
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Benadalid → Kadzielno
Kadzielno → Benadalid
Kajetanow
Kajetanów
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Benadalid → Kajetanow
Kajetanow → Benadalid
Kajetanowka
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Benadalid → Kajetanowka
Kajetanowka → Benadalid
Kajetanów
Kajetanow
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Benadalid → Kajetanow
Kajetanow → Benadalid
Kajew
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Benadalid → Kajew
Kajew → Benadalid
Kajkowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Benadalid → Kajkowo
Kajkowo → Benadalid
Kakolewnica
Kąkolewnica
Люблинское
Радзыньский
Kąkolewnica
Benadalid → Kakolewnica
Kakolewnica → Benadalid
Kakolewnica Wschodnia
Kąkolewnica Wschodnia
Люблинское
Радзыньский
Kąkolewnica
Benadalid → Kakolewnica Wschodnia
Kakolewnica Wschodnia → Benadalid
Kalduny
Kałduny
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Benadalid → Kalduny
Kalduny → Benadalid
Kaleczyn
Kałęczyn
Мазовецкое
Гродзиский
Grodzisk Mazowiecki
Benadalid → Kaleczyn
Kaleczyn → Benadalid
Kalej
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Kalej
Kalej → Benadalid
Kalembina
Подкарпатское
Стшижувский
Wiśniowa
Benadalid → Kalembina
Kalembina → Benadalid
Kalen
Kaleń
Люблинское
Пулавский
Markuszów
Benadalid → Kalen
Kalen → Benadalid
Kalen
Kaleń
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Benadalid → Kalen
Kalen → Benadalid
Kaleń
Kalen
Люблинское
Пулавский
Markuszów
Benadalid → Kalen
Kalen → Benadalid
Kaleń
Kalen
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Benadalid → Kalen
Kalen → Benadalid
Kaleń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Benadalid → Kaleń
Kaleń → Benadalid
Kaleń Towarzystwo
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Benadalid → Kaleń Towarzystwo
Kaleń Towarzystwo → Benadalid
Kalety
Силезское
Тарногурский
Kalety
Benadalid → Kalety
Kalety → Benadalid
Kalilow
Kaliłów
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Benadalid → Kalilow
Kalilow → Benadalid
Kaliłów
Kalilow
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Benadalid → Kalilow
Kalilow → Benadalid
Kalina
Великопольское
Гнезненский
Gniezno
Benadalid → Kalina
Kalina → Benadalid
Kalina Wielka
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Benadalid → Kalina Wielka
Kalina Wielka → Benadalid
Kalinki
Лодзинское
Радомщанский
Masłowice
Benadalid → Kalinki
Kalinki → Benadalid
Kalinow
Kalinów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Kalinow
Kalinow → Benadalid
Kalinowice
Люблинское
Замойский
Замость
Benadalid → Kalinowice
Kalinowice → Benadalid
Kalinowice
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Kalinowice
Kalinowice → Benadalid
Kalinowice Górne
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ziębice
Benadalid → Kalinowice Górne
Kalinowice Górne → Benadalid
Kalinowiec
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Benadalid → Kalinowiec
Kalinowiec → Benadalid
Kalinowka
Kalinówka
Люблинское
Люблинский
Głusk
Benadalid → Kalinowka
Kalinowka → Benadalid
Kalinowo
Варминско Мазурское
Элкский
Kalinowo
Benadalid → Kalinowo
Kalinowo → Benadalid
Kalinowo
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Benadalid → Kalinowo
Kalinowo → Benadalid
Kalinowo
Каліново
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Benadalid → Каліново
Каліново → Benadalid
Kalinowo Solki
Подляское
Высокомазовецкий
Kulesze Kościelne
Benadalid → Kalinowo Solki
Kalinowo Solki → Benadalid
Kalinów
Kalinow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Kalinow
Kalinow → Benadalid
Kalinówka
Люблинское
Замойский
Скербешув
Benadalid → Kalinówka
Kalinówka → Benadalid
Kalinówka
Kalinowka
Люблинское
Люблинский
Głusk
Benadalid → Kalinowka
Kalinowka → Benadalid
Kalinówka Basie
Подляское
Замбрувский
Rutki
Benadalid → Kalinówka Basie
Kalinówka Basie → Benadalid
Kalis
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Benadalid → Kalis
Kalis → Benadalid
Kalis
Kaliś
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Benadalid → Kalis
Kalis → Benadalid
Kaliska
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Kaliska
Kaliska → Benadalid
Kaliska
Калиска
Поморское
Старогардский
Kaliska
Benadalid → Калиска
Калиска → Benadalid
Kaliska Koscierskie
Kaliska Kościerskie
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Kaliska Koscierskie
Kaliska Koscierskie → Benadalid
Kaliska Kościerskie
Kaliska Koscierskie
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Kaliska Koscierskie
Kaliska Koscierskie → Benadalid
Kaliski
Каліскі
Мазовецкое
Седлецкий
Przesmyki
Benadalid → Каліскі
Каліскі → Benadalid
Kalisko
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Benadalid → Kalisko
Kalisko → Benadalid
Kalisty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Benadalid → Kalisty
Kalisty → Benadalid
Kalisz
Калиш
Великопольское
Kalisz
Kalisz
Benadalid → Калиш
Калиш → Benadalid
Kalisz Pomorski
Калиш Поморский
Западнопоморское
Дравский
Kalisz Pomorski
Benadalid → Калиш Поморский
Калиш Поморский → Benadalid
Kaliszki
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Benadalid → Kaliszki
Kaliszki → Benadalid
Kaliś
Kalis
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Benadalid → Kalis
Kalis → Benadalid
Kalna
Силезское
Бельский
Buczkowice
Benadalid → Kalna
Kalna → Benadalid
Kalnica
Кальница
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Benadalid → Кальница
Кальница → Benadalid
Kalnica
Кальница
Подляское
Бельский
Brańsk
Benadalid → Кальница
Кальница → Benadalid
Kalnikow
Kalników
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Benadalid → Kalnikow
Kalnikow → Benadalid
Kalników
Kalnikow
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Benadalid → Kalnikow
Kalnikow → Benadalid
Kalsk
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Benadalid → Kalsk
Kalsk → Benadalid
Kalsko
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Benadalid → Kalsko
Kalsko → Benadalid
Kaluszyn
Kałuszyn
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Benadalid → Kaluszyn
Kaluszyn → Benadalid
Kaluzna
Kałużna
Нижнесилезское
Любаньский
Olszyna
Benadalid → Kaluzna
Kaluzna → Benadalid
Kalwaria Pacławska
Подкарпатское
Перемышльский
Fredropol
Benadalid → Kalwaria Pacławska
Kalwaria Pacławska → Benadalid
Kalwaria Zebrzydowska
Кальвария Зебжидовская
Малопольское
Вадовицкий
Kalwaria Zebrzydowska
Benadalid → Кальвария Зебжидовская
Кальвария Зебжидовская → Benadalid
Kalwy
Великопольское
Познанский повет
Buk
Benadalid → Kalwy
Kalwy → Benadalid
Kałduny
Kalduny
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Benadalid → Kalduny
Kalduny → Benadalid
Kałdus
Калдус
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Benadalid → Калдус
Калдус → Benadalid
Kałek
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Benadalid → Kałek
Kałek → Benadalid
Kałęczyn
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Benadalid → Kałęczyn
Kałęczyn → Benadalid
Kałęczyn
Kaleczyn
Мазовецкое
Гродзиский
Grodzisk Mazowiecki
Benadalid → Kaleczyn
Kaleczyn → Benadalid
Kałęczyn
Мазовецкое
Макувский
Czerwonka
Benadalid → Kałęczyn
Kałęczyn → Benadalid
Kałów
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Kałów
Kałów → Benadalid
Kałuszyn
Калушин
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Benadalid → Калушин
Калушин → Benadalid
Kałuszyn
Kaluszyn
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Benadalid → Kaluszyn
Kaluszyn → Benadalid
Kałużna
Kaluzna
Нижнесилезское
Любаньский
Olszyna
Benadalid → Kaluzna
Kaluzna → Benadalid
Kamela
Поморское
Картузский
Somonino
Benadalid → Kamela
Kamela → Benadalid
Kamesznica
Силезское
Живецкий
Milówka
Benadalid → Kamesznica
Kamesznica → Benadalid
Kamianka
Камянка
Мазовецкое
Остроленкский
Rzekuń
Benadalid → Камянка
Камянка → Benadalid
Kamianka Nadbużna
Мазовецкое
Острувский
Nur
Benadalid → Kamianka Nadbużna
Kamianka Nadbużna → Benadalid
Kamianki Lackie
Мазовецкое
Седлецкий
Przesmyki
Benadalid → Kamianki Lackie
Kamianki Lackie → Benadalid
Kamien
Kamień
Куявско Поморское
Бродницкий
Jabłonowo Pomorskie
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamien
Люблинское
Опольский
Łaziska
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamien
Kamień
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamien
Kamień
Малопольское
Краковский
Czernichów
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamien
Kamień
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamien
Камень
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Benadalid → Камень
Камень → Benadalid
Kamien
Kamień
Подкарпатское
Жешувский
Kamień
Benadalid → Камень
Камень → Benadalid
Kamien
Kamień
Подляское
Августовский
Sztabin
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamien Krajenski
Kamień Krajeński
Куявско Поморское
Семпульненский
Kamień Krajeński
Benadalid → Kamien Krajenski
Kamien Krajenski → Benadalid
Kamien Maly
Kamień Mały
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Kamien Maly
Kamien Maly → Benadalid
Kamien Pomorski
Kamień Pomorski
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Камень Поморский
Камень Поморский → Benadalid
Kamien Slaski
Kamień Śląski
Опольское
Крапковицкий
Gogolin
Benadalid → Kamien Slaski
Kamien Slaski → Benadalid
Kamien Wielki
Kamień Wielki
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Kamien Wielki
Kamien Wielki → Benadalid
Kamienczyce
Kamieńczyce
Малопольское
Мехувский
Miechów
Benadalid → Kamienczyce
Kamienczyce → Benadalid
Kamienczyce
Kamieńczyce
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Benadalid → Kamienczyce
Kamienczyce → Benadalid
Kamienczyk
Kamieńczyk
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Benadalid → Kamienczyk
Kamienczyk → Benadalid
Kamienica
Куявско Поморское
Тухольский
Gostycyn
Benadalid → Kamienica
Kamienica → Benadalid
Kamienica
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Benadalid → Kamienica
Kamienica → Benadalid
Kamienica
Опольское
Ныский
Paczków
Benadalid → Kamienica
Kamienica → Benadalid
Kamienica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Benadalid → Kamienica
Kamienica → Benadalid
Kamienica
Камениця
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Benadalid → Камениця
Камениця → Benadalid
Kamienica Dolna
Камениця Дольна
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Benadalid → Камениця Дольна
Камениця Дольна → Benadalid
Kamienica Górna
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Benadalid → Kamienica Górna
Kamienica Górna → Benadalid
Kamienica Krolewska
Kamienica Królewska
Поморское
Картузский
Sierakowice
Benadalid → Kamienica Krolewska
Kamienica Krolewska → Benadalid
Kamienica Królewska
Kamienica Krolewska
Поморское
Картузский
Sierakowice
Benadalid → Kamienica Krolewska
Kamienica Krolewska → Benadalid
Kamienica nad Nysa Luzycka
Камениця над Нисою Лужицкою
Любушское
Жарский
Trzebiel
Benadalid → Камениця над Нисою Лужицкою
Камениця над Нисою Лужицкою → Benadalid
Kamienica Polska
Камениця Польська
Силезское
Ченстоховский
Kamienica Polska
Benadalid → Камениця Польська
Камениця Польська → Benadalid
Kamienica Szlachecka
Поморское
Картузский
Stężyca
Benadalid → Kamienica Szlachecka
Kamienica Szlachecka → Benadalid
Kamieniec
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Benadalid → Kamieniec
Kamieniec → Benadalid
Kamieniec
Великопольское
Гродзиский
Kamieniec
Benadalid → Kamieniec
Kamieniec → Benadalid
Kamieniec
Поморское
Лемборкский
Cewice
Benadalid → Kamieniec
Kamieniec → Benadalid
Kamieniec
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Benadalid → Kamieniec
Kamieniec → Benadalid
Kamieniec Wroclawski
Kamieniec Wrocławski
Нижнесилезское
Вроцлавский
Czernica
Benadalid → Kamieniec Wroclawski
Kamieniec Wroclawski → Benadalid
Kamieniec Wrocławski
Kamieniec Wroclawski
Нижнесилезское
Вроцлавский
Czernica
Benadalid → Kamieniec Wroclawski
Kamieniec Wroclawski → Benadalid
Kamieniec Zabkowicki
Kamieniec Ząbkowicki
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Kamieniec Ząbkowicki
Benadalid → Kamieniec Zabkowicki
Kamieniec Zabkowicki → Benadalid
Kamieniec Ząbkowicki
Kamieniec Zabkowicki
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Kamieniec Ząbkowicki
Benadalid → Kamieniec Zabkowicki
Kamieniec Zabkowicki → Benadalid
Kamienna
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Benadalid → Kamienna
Kamienna → Benadalid
Kamienna
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Benadalid → Kamienna
Kamienna → Benadalid
Kamienna
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Benadalid → Kamienna
Kamienna → Benadalid
Kamienna
Поморское
Квидзынский
Prabuty
Benadalid → Kamienna
Kamienna → Benadalid
Kamienna Gora
Kamienna Góra
Нижнесилезское
Каменногурский
Kamienna Góra
Benadalid → Каменна Гура
Каменна Гура → Benadalid
Kamienna Góra
Каменна Гура
Нижнесилезское
Каменногурский
Kamienna Góra
Benadalid → Каменна Гура
Каменна Гура → Benadalid
Kamienna Karczma
Поморское
Старогардский
Kaliska
Benadalid → Kamienna Karczma
Kamienna Karczma → Benadalid
Kamienna Wola
Свентокшишское
Коньский
Gowarczów
Benadalid → Kamienna Wola
Kamienna Wola → Benadalid
Kamienna Wola
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Benadalid → Kamienna Wola
Kamienna Wola → Benadalid
Kamienny Bród
Подляское
Белостокский
Michałowo
Benadalid → Kamienny Bród
Kamienny Bród → Benadalid
Kamienny Most
Западнопоморское
Старгардский
Chociwel
Benadalid → Kamienny Most
Kamienny Most → Benadalid
Kamienowola
Люблинское
Любартувский
Ostrówek
Benadalid → Kamienowola
Kamienowola → Benadalid
Kamiensk
Kamieńsk
Лодзинское
Радомщанский
Kamieńsk
Benadalid → Kamiensk
Kamiensk → Benadalid
Kamienskie Mlyny
Каменське Млини
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Benadalid → Каменське Млини
Каменське Млини → Benadalid
Kamień
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Benadalid → Kamień
Kamień → Benadalid
Kamień
Kamien
Куявско Поморское
Бродницкий
Jabłonowo Pomorskie
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamień
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Benadalid → Kamień
Kamień → Benadalid
Kamień
Люблинское
Хелмский
Kamień
Benadalid → Kamień
Kamień → Benadalid
Kamień
Kamien
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamień
Kamien
Малопольское
Краковский
Czernichów
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamień
Kamien
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamień
Камень
Подкарпатское
Жешувский
Kamień
Benadalid → Камень
Камень → Benadalid
Kamień
Подкарпатское
Жешувский
Kamień
Benadalid → Kamień
Kamień → Benadalid
Kamień
Kamien
Подляское
Августовский
Sztabin
Benadalid → Kamien
Kamien → Benadalid
Kamień
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Kamień
Kamień → Benadalid
Kamień
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Kamień
Kamień → Benadalid
Kamień Duży
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Benadalid → Kamień Duży
Kamień Duży → Benadalid
Kamień Krajeński
Kamien Krajenski
Куявско Поморское
Семпульненский
Kamień Krajeński
Benadalid → Kamien Krajenski
Kamien Krajenski → Benadalid
Kamień Mały
Kamien Maly
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Kamien Maly
Kamien Maly → Benadalid
Kamień Pomorski
Камень Поморский
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Камень Поморский
Камень Поморский → Benadalid
Kamień Śląski
Kamien Slaski
Опольское
Крапковицкий
Gogolin
Benadalid → Kamien Slaski
Kamien Slaski → Benadalid
Kamień Wielki
Kamien Wielki
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Kamien Wielki
Kamien Wielki → Benadalid
Kamieńczyce
Kamienczyce
Малопольское
Мехувский
Miechów
Benadalid → Kamienczyce
Kamienczyce → Benadalid
Kamieńczyce
Kamienczyce
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Benadalid → Kamienczyce
Kamienczyce → Benadalid
Kamieńczyk
Kamienczyk
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Benadalid → Kamienczyk
Kamienczyk → Benadalid
Kamieńsk
Kamiensk
Лодзинское
Радомщанский
Kamieńsk
Benadalid → Kamiensk
Kamiensk → Benadalid
Kamieńszczyzna
Силезское
Клобуцкий
Popów
Benadalid → Kamieńszczyzna
Kamieńszczyzna → Benadalid
Kamińsk
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Benadalid → Kamińsk
Kamińsk → Benadalid
Kamion
Лодзинское
Велюньский
Wierzchlas
Benadalid → Kamion
Kamion → Benadalid
Kamionka
Камйонка
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Benadalid → Камйонка
Камйонка → Benadalid
Kamionka
Люблинское
Любартувский
Kamionka
Benadalid → Kamionka
Kamionka → Benadalid
Kamionka
Камйонка
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Benadalid → Камйонка
Камйонка → Benadalid
Kamionka
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Benadalid → Kamionka
Kamionka → Benadalid
Kamionka
Поморское
Квидзынский
Kwidzyn
Benadalid → Kamionka
Kamionka → Benadalid
Kamionka
Поморское
Мальбурский
Malbork
Benadalid → Kamionka
Kamionka → Benadalid
Kamionka
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Benadalid → Kamionka
Kamionka → Benadalid
Kamionka Górna
Подкарпатское
Нисковский
Krzeszów
Benadalid → Kamionka Górna
Kamionka Górna → Benadalid
Kamionka Mala
Kamionka Mała
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Benadalid → Kamionka Mala
Kamionka Mala → Benadalid
Kamionka Mała
Kamionka Mala
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Benadalid → Kamionka Mala
Kamionka Mala → Benadalid
Kamionka Poprzeczna
Подляское
Сувалкский
Bakałarzewo
Benadalid → Kamionka Poprzeczna
Kamionka Poprzeczna → Benadalid
Kamionka Wielka
Малопольское
Новосонченский
Kamionka Wielka
Benadalid → Kamionka Wielka
Kamionka Wielka → Benadalid
Kamionki
Великопольское
Познанский повет
Kórnik
Benadalid → Kamionki
Kamionki → Benadalid
Kamionna
Великопольское
Мендзыхудский
Międzychód
Benadalid → Kamionna
Kamionna → Benadalid
Kamionna
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Benadalid → Kamionna
Kamionna → Benadalid
Kamionna
Малопольское
Бохнявский
Trzciana
Benadalid → Kamionna
Kamionna → Benadalid
Kamionna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Kamionna
Kamionna → Benadalid
Kamnica
Поморское
Бытувский
Miastko
Benadalid → Kamnica
Kamnica → Benadalid
Kampinos
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Benadalid → Kampinos
Kampinos → Benadalid
Kamyk
Силезское
Клобуцкий
Kłobuck
Benadalid → Kamyk
Kamyk → Benadalid
Kanclerzowice
Нижнесилезское
Тшебницкий
Żmigród
Benadalid → Kanclerzowice
Kanclerzowice → Benadalid
Kanczuga
Kańczuga
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Benadalid → Kanczuga
Kanczuga → Benadalid
Kandlewo
Любушское
Всховский
Wschowa
Benadalid → Kandlewo
Kandlewo → Benadalid
Kandyty
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Benadalid → Kandyty
Kandyty → Benadalid
Kania
Западнопоморское
Старгардский
Chociwel
Benadalid → Kania
Kania → Benadalid
Kania
Куявско Поморское
Жнинский
Barcin
Benadalid → Kania
Kania → Benadalid
Kania Góra
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Benadalid → Kania Góra
Kania Góra → Benadalid
Kaniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Kaniew
Kaniew → Benadalid
Kanin
Канін
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Канін
Канін → Benadalid
Kanina
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Benadalid → Kanina
Kanina → Benadalid
Kańczuga
Kanczuga
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Benadalid → Kanczuga
Kanczuga → Benadalid
Kańkowo
Мазовецкое
Острувский
Małkinia Górna
Benadalid → Kańkowo
Kańkowo → Benadalid
Kap
Kąp
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Benadalid → Kap
Kap → Benadalid
Kaparzow
Компажув
Свентокшишское
Влощовский
Kluczewsko
Benadalid → Компажув
Компажув → Benadalid
Kapiele Wielkie
Kąpiele Wielkie
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Benadalid → Kapiele Wielkie
Kapiele Wielkie → Benadalid
Kaplityny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Kaplityny
Kaplityny → Benadalid
Kaplonosy
Люблинское
Влодавский
Wyryki
Benadalid → Kaplonosy
Kaplonosy → Benadalid
Karbowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Orneta
Benadalid → Karbowo
Karbowo → Benadalid
Karbówka
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lubomino
Benadalid → Karbówka
Karbówka → Benadalid
Karchow
Karchów
Опольское
Кендзежинско козельский
Pawłowiczki
Benadalid → Karchow
Karchow → Benadalid
Karchów
Karchow
Опольское
Кендзежинско козельский
Pawłowiczki
Benadalid → Karchow
Karchow → Benadalid
Karczemka Gardkowska
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Benadalid → Karczemka Gardkowska
Karczemka Gardkowska → Benadalid
Karczemki Kielpinskie
Karczemki Kiełpińskie
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Karczemki Kielpinskie
Karczemki Kielpinskie → Benadalid
Karczemki Kiełpińskie
Karczemki Kielpinskie
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Karczemki Kielpinskie
Karczemki Kielpinskie → Benadalid
Karczew
Мазовецкое
Отвоцкий
Karczew
Benadalid → Karczew
Karczew → Benadalid
Karczewie
Карчеве
Западнопоморское
Грыфицкий
Płoty
Benadalid → Карчеве
Карчеве → Benadalid
Karczewiec
Карчевец
Мазовецкое
Венгрувский
Wierzbno
Benadalid → Карчевец
Карчевец → Benadalid
Karczmiska
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Benadalid → Karczmiska
Karczmiska → Benadalid
Karczmiska
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Benadalid → Karczmiska
Karczmiska → Benadalid
Karczmiska Drugie
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Benadalid → Karczmiska Drugie
Karczmiska Drugie → Benadalid
Karczmiska Pierwsze
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Benadalid → Karczmiska Pierwsze
Karczmiska Pierwsze → Benadalid
Karczowiska
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Benadalid → Karczowiska
Karczowiska → Benadalid
Karczowka
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Benadalid → Karczowka
Karczowka → Benadalid
Karczowka
Karczówka
Мазовецкое
Пшисухский
Rusinów
Benadalid → Karczowka
Karczowka → Benadalid
Karczów
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Benadalid → Karczów
Karczów → Benadalid
Karczówka
Karczowka
Мазовецкое
Пшисухский
Rusinów
Benadalid → Karczowka
Karczowka → Benadalid
Karczyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Benadalid → Karczyce
Karczyce → Benadalid
Karczyn
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Karczyn
Karczyn → Benadalid
Kargowa
Каргова
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Benadalid → Каргова
Каргова → Benadalid
Karkowo
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Benadalid → Karkowo
Karkowo → Benadalid
Karkowo
Западнопоморское
Старгардский
Chociwel
Benadalid → Karkowo
Karkowo → Benadalid
Karlikowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Karlikowo
Karlikowo → Benadalid
Karlikowo Lęborskie
Поморское
Лемборкский
Nowa Wieś Lęborska
Benadalid → Karlikowo Lęborskie
Karlikowo Lęborskie → Benadalid
Karlino
Карлино
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Benadalid → Карлино
Карлино → Benadalid
Karlowiec
Karłowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Mirsk
Benadalid → Karlowiec
Karlowiec → Benadalid
Karlowo
Karłowo
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Karlowo
Karlowo → Benadalid
Karlowo
Karłowo
Поморское
Бытувский
Parchowo
Benadalid → Karlowo
Karlowo → Benadalid
Karłowice
Карловіце
Нижнесилезское
Любаньский
Olszyna
Benadalid → Карловіце
Карловіце → Benadalid
Karłowice
Опольское
Опольский
Popielów
Benadalid → Karłowice
Karłowice → Benadalid
Karłowiec
Karlowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Mirsk
Benadalid → Karlowiec
Karlowiec → Benadalid
Karłowo
Karlowo
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Karlowo
Karlowo → Benadalid
Karłowo
Karlowo
Поморское
Бытувский
Parchowo
Benadalid → Karlowo
Karlowo → Benadalid
Karłowo
Поморское
Картузский
Sierakowice
Benadalid → Karłowo
Karłowo → Benadalid
Karłów
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Benadalid → Karłów
Karłów → Benadalid
Karmanowice
Люблинское
Пулавский
Wąwolnica
Benadalid → Karmanowice
Karmanowice → Benadalid
Karnice
Нижнесилезское
Сьродский
Udanin
Benadalid → Karnice
Karnice → Benadalid
Karnieszewice
Карнешевіце
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Benadalid → Карнешевіце
Карнешевіце → Benadalid
Karniewo
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Benadalid → Karniewo
Karniewo → Benadalid
Karniowice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Benadalid → Karniowice
Karniowice → Benadalid
Karniowice
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Benadalid → Karniowice
Karniowice → Benadalid
Karniszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Benadalid → Karniszyn
Karniszyn → Benadalid
Karnity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Benadalid → Karnity
Karnity → Benadalid
Karolew Stary
Великопольское
Калишский
Koźminek
Benadalid → Karolew Stary
Karolew Stary → Benadalid
Karolewo
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Benadalid → Karolewo
Karolewo → Benadalid
Karolewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Benadalid → Karolewo
Karolewo → Benadalid
Karolewo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Benadalid → Karolewo
Karolewo → Benadalid
Karolewo
Каролево
Поморское
Старогардский
Zblewo
Benadalid → Каролево
Каролево → Benadalid
Karolina
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Karolina
Karolina → Benadalid
Karow
Karów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Benadalid → Karow
Karow → Benadalid
Karów
Karow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Benadalid → Karow
Karow → Benadalid
Karp
Люблинское
Замойский
Ситно
Benadalid → Karp
Karp → Benadalid
Karpa
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Benadalid → Karpa
Karpa → Benadalid
Karpacz
Карпач
Нижнесилезское
Karkonosze
Karpacz
Benadalid → Карпач
Карпач → Benadalid
Karpniki
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Benadalid → Karpniki
Karpniki → Benadalid
Karsibor
Karsibór
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Karsibor
Karsibor → Benadalid
Karsibór
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Benadalid → Karsibór
Karsibór → Benadalid
Karsibór
Karsibor
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Karsibor
Karsibor → Benadalid
Karsin
Поморское
Косцежский
Karsin
Benadalid → Karsin
Karsin → Benadalid
Karsino
Карсіно
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Карсіно
Карсіно → Benadalid
Karsk
Карськ
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Benadalid → Карськ
Карськ → Benadalid
Karsk
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Karsk
Karsk → Benadalid
Karsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Benadalid → Karsko
Karsko → Benadalid
Karsy
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Benadalid → Karsy
Karsy → Benadalid
Karszanek
Каршанек
Поморское
Старогардский
Osiek
Benadalid → Каршанек
Каршанек → Benadalid
Karszew
Великопольское
Кольский
Dąbie
Benadalid → Karszew
Karszew → Benadalid
Karszew
Лодзинское
Ласкский
Łask
Benadalid → Karszew
Karszew → Benadalid
Karsznice
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Benadalid → Karsznice
Karsznice → Benadalid
Karsznice
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Benadalid → Karsznice
Karsznice → Benadalid
Karszowka
Мазовецкое
Радомский
Gózd
Benadalid → Karszowka
Karszowka → Benadalid
Kartoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Kartoszyno
Kartoszyno → Benadalid
Kartuzy
Картузы
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Картузы
Картузы → Benadalid
Karwacja
Поморское
Картузский
Sierakowice
Benadalid → Karwacja
Karwacja → Benadalid
Karwacz
Люблинское
Лукувский
Łuków
Benadalid → Karwacz
Karwacz → Benadalid
Karwia
Карвиа
Поморское
Пуцкий
Władysławowo
Benadalid → Карвиа
Карвиа → Benadalid
Karwiany
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Benadalid → Karwiany
Karwiany → Benadalid
Karwica
Варминско Мазурское
Пишский
Ruciane Nida
Benadalid → Karwica
Karwica → Benadalid
Karwica
Карвиця
Поморское
Лемборкский
Cewice
Benadalid → Карвиця
Карвиця → Benadalid
Karwice
Карвице
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Benadalid → Карвице
Карвице → Benadalid
Karwienskie Bloto Pierwsze
Karwieńskie Błoto Pierwsze
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Karwienskie Bloto Pierwsze
Karwienskie Bloto Pierwsze → Benadalid
Karwieńskie Błota
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Karwieńskie Błota
Karwieńskie Błota → Benadalid
Karwieńskie Błoto Drugie
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Karwieńskie Błoto Drugie
Karwieńskie Błoto Drugie → Benadalid
Karwieńskie Błoto Pierwsze
Karwienskie Bloto Pierwsze
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Karwienskie Bloto Pierwsze
Karwienskie Bloto Pierwsze → Benadalid
Karwin
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Benadalid → Karwin
Karwin → Benadalid
Karwodrza
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Benadalid → Karwodrza
Karwodrza → Benadalid
Karzcino
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Karzcino
Karzcino → Benadalid
Karzniczka
Поморское
Слупский
Damnica
Benadalid → Karzniczka
Karzniczka → Benadalid
Kasina Wielka
Малопольское
Лимановский
Mszana Dolna
Benadalid → Kasina Wielka
Kasina Wielka → Benadalid
Kasina Wielka
Малопольское
Лимановский
Mszana Dolna
Benadalid → Kasina Wielka
Kasina Wielka → Benadalid
Kasinka Mala
Kasinka Mała
Малопольское
Лимановский
Mszana Dolna
Benadalid → Kasinka Mala
Kasinka Mala → Benadalid
Kasinka Mała
Kasinka Mala
Малопольское
Лимановский
Mszana Dolna
Benadalid → Kasinka Mala
Kasinka Mala → Benadalid
Kasinowo
Kąsinowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Kasinowo
Kasinowo → Benadalid
Kasparus
Каспарус
Поморское
Старогардский
Osiek
Benadalid → Каспарус
Каспарус → Benadalid
Kaspral
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Benadalid → Kaspral
Kaspral → Benadalid
Kaspry
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Benadalid → Kaspry
Kaspry → Benadalid
Kaszewice
Лодзинское
Белхатувский
Kluki
Benadalid → Kaszewice
Kaszewice → Benadalid
Kaszewska Wola
Кашевска Воля
Мазовецкое
Радомский
Przytyk
Benadalid → Кашевска Воля
Кашевска Воля → Benadalid
Kaszewy Tarnowskie
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Benadalid → Kaszewy Tarnowskie
Kaszewy Tarnowskie → Benadalid
Kaszow
Kaszów
Малопольское
Краковский
Liszki
Benadalid → Kaszow
Kaszow → Benadalid
Kaszów
Kaszow
Малопольское
Краковский
Liszki
Benadalid → Kaszow
Kaszow → Benadalid
Kaszuny
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Benadalid → Kaszuny
Kaszuny → Benadalid
Kaszyce
Подкарпатское
Перемышльский
Orły
Benadalid → Kaszyce
Kaszyce → Benadalid
Kaszyce Milickie
Нижнесилезское
Тшебницкий
Żmigród
Benadalid → Kaszyce Milickie
Kaszyce Milickie → Benadalid
Kaszyce Wielkie
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Benadalid → Kaszyce Wielkie
Kaszyce Wielkie → Benadalid
Katarzyn
Люблинское
Любартувский
Michów
Benadalid → Katarzyn
Katarzyn → Benadalid
Katarzynka
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Benadalid → Katarzynka
Katarzynka → Benadalid
Katarzynki
Поморское
Бытувский
Lipnica
Benadalid → Katarzynki
Katarzynki → Benadalid
Katarzynopole
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Benadalid → Katarzynopole
Katarzynopole → Benadalid
Katna
Kątna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Katna
Katna → Benadalid
Katowice
Katowicy
Силезское
Katowice
Katowice
Benadalid → Катовице
Катовице → Benadalid
Katowicy
Катовице
Силезское
Katowice
Katowice
Benadalid → Катовице
Катовице → Benadalid
Katrynka
Подляское
Белостокский
Wasilków
Benadalid → Katrynka
Katrynka → Benadalid
Katy
Kąty
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Benadalid → Katy
Katy → Benadalid
Katy
Kąty
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Benadalid → Katy
Katy → Benadalid
Katy
Kąty
Мазовецкое
Венгрувский
Korytnica
Benadalid → Конты
Конты → Benadalid
Katy Gozdziejewskie Pierwsze
Kąty Goździejewskie Pierwsze
Мазовецкое
Миньский
Dębe Wielkie
Benadalid → Katy Gozdziejewskie Pierwsze
Katy Gozdziejewskie Pierwsze → Benadalid
Katy Opolskie
Kąty Opolskie
Опольское
Опольский
Tarnów Opolski
Benadalid → Katy Opolskie
Katy Opolskie → Benadalid
Katy Pierwsze
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Katy Pierwsze
Katy Pierwsze → Benadalid
Katy Rybackie
Kąty Rybackie
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Benadalid → Каты Рыбаке
Каты Рыбаке → Benadalid
Katy Wroclawskie
Kąty Wrocławskie
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Katy Wroclawskie
Katy Wroclawskie → Benadalid
Kawcze
Поморское
Бытувский
Miastko
Benadalid → Kawcze
Kawcze → Benadalid
Kaweczyn
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Kaweczyn
Kaweczyn → Benadalid
Kawęcin
Куявско Поморское
Свецкий
Bukowiec
Benadalid → Kawęcin
Kawęcin → Benadalid
Kawęczyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Benadalid → Kawęczyn
Kawęczyn → Benadalid
Kawęczyn
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Benadalid → Kawęczyn
Kawęczyn → Benadalid
Kawęczyn
Люблинское
Яновский
Godziszów
Benadalid → Kawęczyn
Kawęczyn → Benadalid
Kawice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Benadalid → Kawice
Kawice → Benadalid
Kawka
Поморское
Слупский
Kępice
Benadalid → Kawka
Kawka → Benadalid
Kawki
Силезское
Клобуцкий
Panki
Benadalid → Kawki
Kawki → Benadalid
Kawle
Поморское
Картузский
Przodkowo
Benadalid → Kawle
Kawle → Benadalid
Kawnice
Великопольское
Конинский
Golina
Benadalid → Kawnice
Kawnice → Benadalid
Kawno
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Benadalid → Kawno
Kawno → Benadalid
Kawno
Куявско Поморское
Липновский
Chrostkowo
Benadalid → Kawno
Kawno → Benadalid
Kazimierz
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Benadalid → Kazimierz
Kazimierz → Benadalid
Kazimierz Biskupi
Великопольское
Конинский
Kazimierz Biskupi
Benadalid → Kazimierz Biskupi
Kazimierz Biskupi → Benadalid
Kazimierz Dolny
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Benadalid → Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny → Benadalid
Kazimierz Górniczy
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Benadalid → Kazimierz Górniczy
Kazimierz Górniczy → Benadalid
Kazimierz Pomorski
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Benadalid → Kazimierz Pomorski
Kazimierz Pomorski → Benadalid
Kazimierza Wielka
Казимежа Велька
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Benadalid → Казимежа Велька
Казимежа Велька → Benadalid
Kazimierzew
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Benadalid → Kazimierzew
Kazimierzew → Benadalid
Kazimierzow
Kazimierzów
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Benadalid → Kazimierzow
Kazimierzow → Benadalid
Kazimierzow
Люблинское
Опольский
Opole Lubelskie
Benadalid → Kazimierzow
Kazimierzow → Benadalid
Kazimierzow
Kazimierzów
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Benadalid → Kazimierzow
Kazimierzow → Benadalid
Kazimierzow
Kazimierzów
Нижнесилезское
Стшелинский
Borów
Benadalid → Kazimierzow
Kazimierzow → Benadalid
Kazimierzowka
Kazimierzówka
Люблинское
Люблинский
Głusk
Benadalid → Kazimierzowka
Kazimierzowka → Benadalid
Kazimierzów
Kazimierzow
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Benadalid → Kazimierzow
Kazimierzow → Benadalid
Kazimierzów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Benadalid → Kazimierzów
Kazimierzów → Benadalid
Kazimierzów
Kazimierzow
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Benadalid → Kazimierzow
Kazimierzow → Benadalid
Kazimierzów
Kazimierzow
Нижнесилезское
Стшелинский
Borów
Benadalid → Kazimierzow
Kazimierzow → Benadalid
Kazimierzówka
Kazimierzowka
Люблинское
Люблинский
Głusk
Benadalid → Kazimierzowka
Kazimierzowka → Benadalid
Kaziopole
Великопольское
Оборницкий
Rogoźno
Benadalid → Kaziopole
Kaziopole → Benadalid
Kazmierz
Kaźmierz
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Benadalid → Kazmierz
Kazmierz → Benadalid
Kazmierzow
Kaźmierzów
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Benadalid → Kazmierzow
Kazmierzow → Benadalid
Kazuń Nowy
Казунь Новий
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Benadalid → Казунь Новий
Казунь Новий → Benadalid
Kazuń Polski
Казунь Польський
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Benadalid → Казунь Польський
Казунь Польський → Benadalid
Kaźmierz
Kazmierz
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Benadalid → Kazmierz
Kazmierz → Benadalid
Kaźmierzów
Kazmierzow
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Benadalid → Kazmierzow
Kazmierzow → Benadalid
Ką
Kącik
Kacik
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Benadalid → Kacik
Kacik → Benadalid
Kądzielno
Kadzielno
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Benadalid → Kadzielno
Kadzielno → Benadalid
Kąkolewnica
Kakolewnica
Люблинское
Радзыньский
Kąkolewnica
Benadalid → Kakolewnica
Kakolewnica → Benadalid
Kąkolewnica Wschodnia
Kakolewnica Wschodnia
Люблинское
Радзыньский
Kąkolewnica
Benadalid → Kakolewnica Wschodnia
Kakolewnica Wschodnia → Benadalid
Kąkolewo
Великопольское
Лешненский
Osieczna
Benadalid → Kąkolewo
Kąkolewo → Benadalid
Kąkolówka
Подкарпатское
Жешувский
Błażowa
Benadalid → Kąkolówka
Kąkolówka → Benadalid
Kąp
Kap
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Benadalid → Kap
Kap → Benadalid
Kąpiele Wielkie
Kapiele Wielkie
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Benadalid → Kapiele Wielkie
Kapiele Wielkie → Benadalid
Kąpino
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Benadalid → Kąpino
Kąpino → Benadalid
Kąsinowo
Kasinowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Kasinowo
Kasinowo → Benadalid
Kątna
Katna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Katna
Katna → Benadalid
Kąty
Katy
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Benadalid → Katy
Katy → Benadalid
Kąty
Katy
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Benadalid → Katy
Katy → Benadalid
Kąty
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Benadalid → Kąty
Kąty → Benadalid
Kąty
Конты
Мазовецкое
Венгрувский
Korytnica
Benadalid → Конты
Конты → Benadalid
Kąty
Конти
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Benadalid → Конти
Конти → Benadalid
Kąty
Конти
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Benadalid → Конти
Конти → Benadalid
Kąty
Подкарпатское
Ясленский
Nowy Żmigród
Benadalid → Kąty
Kąty → Benadalid
Kąty Goździejewskie Pierwsze
Katy Gozdziejewskie Pierwsze
Мазовецкое
Миньский
Dębe Wielkie
Benadalid → Katy Gozdziejewskie Pierwsze
Katy Gozdziejewskie Pierwsze → Benadalid
Kąty Miąski
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Benadalid → Kąty Miąski
Kąty Miąski → Benadalid
Kąty Opolskie
Katy Opolskie
Опольское
Опольский
Tarnów Opolski
Benadalid → Katy Opolskie
Katy Opolskie → Benadalid
Kąty Rybackie
Каты Рыбаке
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Benadalid → Каты Рыбаке
Каты Рыбаке → Benadalid
Kąty Wielgi
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Benadalid → Kąty Wielgi
Kąty Wielgi → Benadalid
Kąty Wrocławskie
Katy Wroclawskie
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Katy Wroclawskie
Katy Wroclawskie → Benadalid
Kc
Kcynia
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Benadalid → Kcynia
Kcynia → Benadalid
Kczewo
Поморское
Картузский
Przodkowo
Benadalid → Kczewo
Kczewo → Benadalid
Ke
Keblowice
Kębłowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Keblowice
Keblowice → Benadalid
Kedzierzyn Kozle
Kędzierzyn Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Kędzierzyn Koźle
Benadalid → Кендзежин Козле
Кендзежин Козле → Benadalid
Kepa
Kępa
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Kepa
Kepa → Benadalid
Kepa Bogumilowicka
Kępa Bogumiłowicka
Малопольское
Тарнувский
Wierzchosławice
Benadalid → Kepa Bogumilowicka
Kepa Bogumilowicka → Benadalid
Kepice
Kępice
Поморское
Слупский
Kępice
Benadalid → Kepice
Kepice → Benadalid
Kepina
Kępina
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Benadalid → Кепина
Кепина → Benadalid
Kepno
Kępno
Великопольское
Кемпненский
Kępno
Benadalid → Кемпно
Кемпно → Benadalid
Kepno
Kępno
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Kepno
Kepno → Benadalid
Kepy
Kępy
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Kepy
Kepy → Benadalid
Ketrzyn
Kętrzyn
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Benadalid → Кетцин
Кетцин → Benadalid
Ketrzyno
Kętrzyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Benadalid → Ketrzyno
Ketrzyno → Benadalid
Kety
Kęty
Малопольское
Освенцимский
Kęty
Benadalid → Кенты
Кенты → Benadalid
Kę
Kęblowo
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Benadalid → Kęblowo
Kęblowo → Benadalid
Kębłowice
Keblowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Keblowice
Keblowice → Benadalid
Kębłowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Benadalid → Kębłowo
Kębłowo → Benadalid
Kębłowo Nowowiejskie
Поморское
Лемборкский
Nowa Wieś Lęborska
Benadalid → Kębłowo Nowowiejskie
Kębłowo Nowowiejskie → Benadalid
Kębłów
Кемблув
Подкарпатское
Мелецкий
Padew Narodowa
Benadalid → Кемблув
Кемблув → Benadalid
Kędzierzyn Koźle
Кендзежин Козле
Опольское
Кендзежинско козельский
Kędzierzyn Koźle
Benadalid → Кендзежин Козле
Кендзежин Козле → Benadalid
Kępa
Великопольское
Конинский
Ślesin
Benadalid → Kępa
Kępa → Benadalid
Kępa
Kepa
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Kepa
Kepa → Benadalid
Kępa
Опольское
Опольский
Łubniany
Benadalid → Kępa
Kępa → Benadalid
Kępa Bogumiłowicka
Kepa Bogumilowicka
Малопольское
Тарнувский
Wierzchosławice
Benadalid → Kepa Bogumilowicka
Kepa Bogumilowicka → Benadalid
Kępice
Kepice
Поморское
Слупский
Kępice
Benadalid → Kepice
Kepice → Benadalid
Kępina
Кепина
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Benadalid → Кепина
Кепина → Benadalid
Kępiny Małe
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Benadalid → Kępiny Małe
Kępiny Małe → Benadalid
Kępno
Кемпно
Великопольское
Кемпненский
Kępno
Benadalid → Кемпно
Кемпно → Benadalid
Kępno
Kepno
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Kepno
Kepno → Benadalid
Kępsko
Кемпсько
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Benadalid → Кемпсько
Кемпсько → Benadalid
Kępy
Kepy
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Kepy
Kepy → Benadalid
Kęsowo
Куявско Поморское
Тухольский
Kęsowo
Benadalid → Kęsowo
Kęsowo → Benadalid
Kętrzyn
Кетцин
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Benadalid → Кетцин
Кетцин → Benadalid
Kętrzyno
Ketrzyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Benadalid → Ketrzyno
Ketrzyno → Benadalid
Kęty
Кенты
Малопольское
Освенцимский
Kęty
Benadalid → Кенты
Кенты → Benadalid
Ki
Kicko
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Benadalid → Kicko
Kicko → Benadalid
Kiczarowo
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Benadalid → Kiczarowo
Kiczarowo → Benadalid
Kiczki
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Benadalid → Kiczki
Kiczki → Benadalid
Kiczki Drugie
Кічкі Другі
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Benadalid → Кічкі Другі
Кічкі Другі → Benadalid
Kiczki Pierwsze
Кічкі Перші
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Benadalid → Кічкі Перші
Кічкі Перші → Benadalid
Kiczory
Кічори
Малопольское
Новотаргский
Lipnica Wielka
Benadalid → Кічори
Кічори → Benadalid
Kidalowice
Kidałowice
Подкарпатское
Ярославский
Pawłosiów
Benadalid → Kidalowice
Kidalowice → Benadalid
Kidałowice
Kidalowice
Подкарпатское
Ярославский
Pawłosiów
Benadalid → Kidalowice
Kidalowice → Benadalid
Kiedrowice
Поморское
Бытувский
Lipnica
Benadalid → Kiedrowice
Kiedrowice → Benadalid
Kielce
Кельце
Свентокшишское
Kielce
Kielce
Benadalid → Кельце
Кельце → Benadalid
Kielcza
Кельча
Опольское
Стшелецкий
Zawadzkie
Benadalid → Кельча
Кельча → Benadalid
Kielczewice Gorne
Kiełczewice Górne
Люблинское
Люблинский
Strzyżewice
Benadalid → Kielczewice Gorne
Kielczewice Gorne → Benadalid
Kielczow
Kiełczów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Kielczow
Kielczow → Benadalid
Kieleńska Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Kieleńska Huta
Kieleńska Huta → Benadalid
Kielnarowa
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Benadalid → Kielnarowa
Kielnarowa → Benadalid
Kielno
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Kielno
Kielno → Benadalid
Kielpino
Kiełpino
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Kielpino
Kielpino → Benadalid
Kiełczewice
Люблинское
Люблинский
Strzyżewice
Benadalid → Kiełczewice
Kiełczewice → Benadalid
Kiełczewice Górne
Kielczewice Gorne
Люблинское
Люблинский
Strzyżewice
Benadalid → Kielczewice Gorne
Kielczewice Gorne → Benadalid
Kiełczów
Kielczow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Kielczow
Kielczow → Benadalid
Kiełczygłów
Лодзинское
Паенченский
Kiełczygłów
Benadalid → Kiełczygłów
Kiełczygłów → Benadalid
Kiełczyn
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Benadalid → Kiełczyn
Kiełczyn → Benadalid
Kiełpin
Куявско Поморское
Тухольский
Tuchola
Benadalid → Kiełpin
Kiełpin → Benadalid
Kiełpin
Келпін
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Benadalid → Келпін
Келпін → Benadalid
Kiełpino
Kielpino
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Kielpino
Kielpino → Benadalid
Kienkowka
Kienkówka
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Benadalid → Kienkowka
Kienkowka → Benadalid
Kienkówka
Kienkowka
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Benadalid → Kienkowka
Kienkowka → Benadalid
Kiepunki
Варминско Мазурское
Щитненский
Pasym
Benadalid → Kiepunki
Kiepunki → Benadalid
Kiermusy
Подляское
Белостокский
Tykocin
Benadalid → Kiermusy
Kiermusy → Benadalid
Kiernozia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Benadalid → Kiernozia
Kiernozia → Benadalid
Kiertyny Male
Kiertyny Małe
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Kiertyny Male
Kiertyny Male → Benadalid
Kiertyny Małe
Kiertyny Male
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Kiertyny Male
Kiertyny Male → Benadalid
Kiertyny Wielkie
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Kiertyny Wielkie
Kiertyny Wielkie → Benadalid
Kierzkow
Kierzków
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Benadalid → Kierzkow
Kierzkow → Benadalid
Kierzkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Benadalid → Kierzkowo
Kierzkowo → Benadalid
Kierzkowo
Поморское
Гданьский
Przywidz
Benadalid → Kierzkowo
Kierzkowo → Benadalid
Kierzków
Kierzkow
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Benadalid → Kierzkow
Kierzkow → Benadalid
Kierzliny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Kierzliny
Kierzliny → Benadalid
Kierzno
Великопольское
Кемпненский
Kępno
Benadalid → Kierzno
Kierzno → Benadalid
Kietlice
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Benadalid → Kietlice
Kietlice → Benadalid
Kietrz
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Benadalid → Kietrz
Kietrz → Benadalid
Kiezmark
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Benadalid → Kiezmark
Kiezmark → Benadalid
Kiezmark
Кезмарк
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Benadalid → Кезмарк
Кезмарк → Benadalid
Kijany
Люблинское
Ленчинский
Spiczyn
Benadalid → Kijany
Kijany → Benadalid
Kije
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Benadalid → Kije
Kije → Benadalid
Kije
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Benadalid → Kije
Kije → Benadalid
Kijewice
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Benadalid → Kijewice
Kijewice → Benadalid
Kijewice
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Benadalid → Kijewice
Kijewice → Benadalid
Kijewo
Варминско Мазурское
Олецкий
Olecko
Benadalid → Kijewo
Kijewo → Benadalid
Kijewo
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Benadalid → Kijewo
Kijewo → Benadalid
Kijewo
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Benadalid → Kijewo
Kijewo → Benadalid
Kijewo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Benadalid → Kijewo
Kijewo → Benadalid
Kijewo Krolewskie
Kijewo Królewskie
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Benadalid → Kijewo Krolewskie
Kijewo Krolewskie → Benadalid
Kijewo Królewskie
Kijewo Krolewskie
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Benadalid → Kijewo Krolewskie
Kijewo Krolewskie → Benadalid
Kijewo Szlacheckie
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Benadalid → Kijewo Szlacheckie
Kijewo Szlacheckie → Benadalid
Kijowiec
Великопольское
Конинский
Ślesin
Benadalid → Kijowiec
Kijowiec → Benadalid
Kijowiec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Benadalid → Kijowiec
Kijowiec → Benadalid
Kijowiec
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Benadalid → Kijowiec
Kijowiec → Benadalid
Kijowiec Kolonia
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Benadalid → Kijowiec Kolonia
Kijowiec Kolonia → Benadalid
Kiki
Лодзинское
Ласкский
Wodzierady
Benadalid → Kiki
Kiki → Benadalid
Kikity
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Benadalid → Kikity
Kikity → Benadalid
Kikorze
Кікоже
Западнопоморское
Голенювский
Osina
Benadalid → Кікоже
Кікоже → Benadalid
Kikół
Куявско Поморское
Липновский
Kikół
Benadalid → Kikół
Kikół → Benadalid
Kilianow
Kilianów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Kilianow
Kilianow → Benadalid
Kilianów
Kilianow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Kilianow
Kilianow → Benadalid
Kiniki
Мазовецкое
Плоньский
Raciąż
Benadalid → Kiniki
Kiniki → Benadalid
Kinowo
Западнопоморское
Колобжегский
Rymań
Benadalid → Kinowo
Kinowo → Benadalid
Kiry
Малопольское
Татровский
Kościelisko
Benadalid → Kiry
Kiry → Benadalid
Kisewo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Benadalid → Kisewo
Kisewo → Benadalid
Kisielany Kuce
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Benadalid → Kisielany Kuce
Kisielany Kuce → Benadalid
Kisielice
Варминско Мазурское
Илавский
Kisielice
Benadalid → Kisielice
Kisielice → Benadalid
Kisielow
Kisielów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Benadalid → Kisielow
Kisielow → Benadalid
Kisielow
Kisielów
Силезское
Цешинский
Goleszów
Benadalid → Kisielow
Kisielow → Benadalid
Kisielowka
Kisielówka
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Benadalid → Kisielowka
Kisielowka → Benadalid
Kisielów
Kisielow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Benadalid → Kisielow
Kisielow → Benadalid
Kisielów
Kisielow
Силезское
Цешинский
Goleszów
Benadalid → Kisielow
Kisielow → Benadalid
Kisielówka
Kisielowka
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Benadalid → Kisielowka
Kisielowka → Benadalid
Kisielsk
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Benadalid → Kisielsk
Kisielsk → Benadalid
Kisiny
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Działdowo
Benadalid → Kisiny
Kisiny → Benadalid
Kisity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Kisity
Kisity → Benadalid
Kistowo
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Benadalid → Kistowo
Kistowo → Benadalid
Kiszewy
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Benadalid → Kiszewy
Kiszewy → Benadalid
Kiszkowo
Великопольское
Гнезненский
Kiszkowo
Benadalid → Kiszkowo
Kiszkowo → Benadalid
Kiszkowo
Кішково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Benadalid → Кішково
Кішково → Benadalid
Kitnowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Benadalid → Kitnowo
Kitnowo → Benadalid
Kitów
Кітув
Люблинское
Замойский
Сулув
Benadalid → Кітув
Кітув → Benadalid
Kiwity
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Benadalid → Kiwity
Kiwity → Benadalid
Kl
Klaj
Kłaj
Малопольское
Величский
Kłaj
Benadalid → Klaj
Klaj → Benadalid
Klatka
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Klatka
Klatka → Benadalid
Klaudyn
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Klaudyn
Klaudyn → Benadalid
Klawek
Великопольское
Пильский
Wyrzysk
Benadalid → Klawek
Klawek → Benadalid
Klawkowo
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Benadalid → Klawkowo
Klawkowo → Benadalid
Klebanowice
Kłębanowice
Нижнесилезское
Легницкий
Legnickie Pole
Benadalid → Klebanowice
Klebanowice → Benadalid
Klebark Maly
Klebark Mały
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Benadalid → Klebark Maly
Klebark Maly → Benadalid
Klebark Mały
Klebark Maly
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Benadalid → Klebark Maly
Klebark Maly → Benadalid
Klebark Wielki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Benadalid → Klebark Wielki
Klebark Wielki → Benadalid
Klebow
Klębów
Люблинское
Лукувский
Łuków
Benadalid → Klebow
Klebow → Benadalid
Klebowiec
Kłębowiec
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Klebowiec
Klebowiec → Benadalid
Kleby
Kłęby
Западнопоморское
Пыжицкий
Warnice
Benadalid → Kleby
Kleby → Benadalid
Klecewo
Поморское
Штумский
Stary Targ
Benadalid → Klecewo
Klecewo → Benadalid
Klecie
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Benadalid → Klecie
Klecie → Benadalid
Klecino
Klęcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Benadalid → Klecino
Klecino → Benadalid
Klecko
Kłecko
Великопольское
Гнезненский
Kłecko
Benadalid → Klecko
Klecko → Benadalid
Klecza
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Benadalid → Klecza
Klecza → Benadalid
Klecza Dolna
Малопольское
Вадовицкий
Wadowice
Benadalid → Klecza Dolna
Klecza Dolna → Benadalid
Kleczany
Klęczany
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Benadalid → Kleczany
Kleczany → Benadalid
Kleczew
Великопольское
Конинский
Kleczew
Benadalid → Kleczew
Kleczew → Benadalid
Kleczkowo
Клечково
Мазовецкое
Остроленкский
Troszyn
Benadalid → Клечково
Клечково → Benadalid
Kleka
Klęka
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Benadalid → Kleka
Kleka → Benadalid
Klemencice
Свентокшишское
Енджеювский
Wodzisław
Benadalid → Klemencice
Klemencice → Benadalid
Klementowice
Люблинское
Пулавский
Kurów
Benadalid → Klementowice
Klementowice → Benadalid
Klementów
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Klementów
Klementów → Benadalid
Klenica
Любушское
Зелёногурский
Bojadła
Benadalid → Klenica
Klenica → Benadalid
Kleosin
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Benadalid → Kleosin
Kleosin → Benadalid
Klepacze
Подляское
Белостокский
Choroszcz
Benadalid → Klepacze
Klepacze → Benadalid
Klepaczka
Клепачка
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Клепачка
Клепачка → Benadalid
Klepaczka
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Benadalid → Klepaczka
Klepaczka → Benadalid
Klepina
Любушское
Зелёногурский
Nowogród Bobrzański
Benadalid → Klepina
Klepina → Benadalid
Klepsk
Klępsk
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Benadalid → Klepsk
Klepsk → Benadalid
Kleszcze
Клеще
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Benadalid → Клеще
Клеще → Benadalid
Kleszczele
Подляское
Хайнувский
Kleszczele
Benadalid → Kleszczele
Kleszczele → Benadalid
Kleszczewko
Клещевко
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Benadalid → Клещевко
Клещевко → Benadalid
Kleszczewo
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Kleszczewo
Kleszczewo → Benadalid
Kleszczewo Kościerskie
Клещево Косьцерське
Поморское
Старогардский
Zblewo
Benadalid → Клещево Косьцерське
Клещево Косьцерське → Benadalid
Kleszczowa
Силезское
Заверценский
Pilica
Benadalid → Kleszczowa
Kleszczowa → Benadalid
Kleszczów
Лодзинское
Белхатувский
Kleszczów
Benadalid → Kleszczów
Kleszczów → Benadalid
Klew
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Benadalid → Klew
Klew → Benadalid
Klewinowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Benadalid → Klewinowo
Klewinowo → Benadalid
Klewki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Benadalid → Klewki
Klewki → Benadalid
Klębów
Klebow
Люблинское
Лукувский
Łuków
Benadalid → Klebow
Klebow → Benadalid
Klęcinko
Поморское
Слупский
Główczyce
Benadalid → Klęcinko
Klęcinko → Benadalid
Klęcino
Klecino
Поморское
Слупский
Główczyce
Benadalid → Klecino
Klecino → Benadalid
Klęczany
Kleczany
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Benadalid → Kleczany
Kleczany → Benadalid
Klęka
Kleka
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Benadalid → Kleka
Kleka → Benadalid
Klęka
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Klęka
Klęka → Benadalid
Klępiny
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Klępiny
Klępiny → Benadalid
Klępsk
Klepsk
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Benadalid → Klepsk
Klepsk → Benadalid
Klicko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Benadalid → Klicko
Klicko → Benadalid
Kliczków
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Benadalid → Kliczków
Kliczków → Benadalid
Klikuszowa
Малопольское
Новотаргский
Nowy Targ
Benadalid → Klikuszowa
Klikuszowa → Benadalid
Klimasze
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Benadalid → Klimasze
Klimasze → Benadalid
Klimaszewnica
Подляское
Граевский
Radziłów
Benadalid → Klimaszewnica
Klimaszewnica → Benadalid
Klimkowka
Малопольское
Горлицкий
Ropa
Benadalid → Klimkowka
Klimkowka → Benadalid
Klimkowka
Klimkówka
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Benadalid → Klimkowka
Klimkowka → Benadalid
Klimkówka
Klimkowka
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Benadalid → Klimkowka
Klimkowka → Benadalid
Klimkówka
Климківка
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Benadalid → Климківка
Климківка → Benadalid
Klimontow
Klimontów
Свентокшишское
Сандомирский
Klimontów
Benadalid → Климонтув
Климонтув → Benadalid
Klimontów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Benadalid → Klimontów
Klimontów → Benadalid
Klimontów
Климонтув
Свентокшишское
Сандомирский
Klimontów
Benadalid → Климонтув
Климонтув → Benadalid
Klimonty
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Benadalid → Klimonty
Klimonty → Benadalid
Klimówka
Подляское
Сокульский
Kuźnica
Benadalid → Klimówka
Klimówka → Benadalid
Klimy
Варминско Мазурское
Илавский
Kisielice
Benadalid → Klimy
Klimy → Benadalid
Klimy
Кліми
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Benadalid → Кліми
Кліми → Benadalid
Kliniska Wielkie
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Benadalid → Kliniska Wielkie
Kliniska Wielkie → Benadalid
Kliny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Benadalid → Kliny
Kliny → Benadalid
Klisino
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Benadalid → Klisino
Klisino → Benadalid
Kliszno
Западнопоморское
Кошалинский
Manowo
Benadalid → Kliszno
Kliszno → Benadalid
Kliszow
Kliszów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Benadalid → Kliszow
Kliszow → Benadalid
Kliszów
Kliszow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Benadalid → Kliszow
Kliszow → Benadalid
Klobuck
Kłobuck
Силезское
Клобуцкий
Kłobuck
Benadalid → Клобуцк
Клобуцк → Benadalid
Klobuczyn
Kłobuczyn
Нижнесилезское
Польковицкий
Gaworzyce
Benadalid → Klobuczyn
Klobuczyn → Benadalid
Klobuczyno
Kłobuczyno
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Klobuczyno
Klobuczyno → Benadalid
Klocko
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Benadalid → Klocko
Klocko → Benadalid
Kloda
Kłoda
Великопольское
Лешненский
Rydzyna
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kloda
Kłoda
Люблинское
Пулавский
Kurów
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kloda
Kłoda
Мазовецкое
Козеницкий
Magnuszew
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kloda
Kłoda
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kloda
Kłoda
Свентокшишское
Сташувский
Rytwiany
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kloda Gorowska
Kłoda Górowska
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Benadalid → Kloda Gorowska
Kloda Gorowska → Benadalid
Klodawa
Kłodawa
Великопольское
Кольский
Kłodawa
Benadalid → Клодава
Клодава → Benadalid
Klodawa
Kłodawa
Любушское
Гожувский
Kłodawa
Benadalid → Klodawa
Klodawa → Benadalid
Klodawa
Kłodawa
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Klodawa
Klodawa → Benadalid
Klodne
Малопольское
Новотаргский
Ochotnica Dolna
Benadalid → Klodne
Klodne → Benadalid
Klodzko
Kłodzko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Benadalid → Клодзко
Клодзко → Benadalid
Klokock
Kłokock
Куявско Поморское
Липновский
Lipno
Benadalid → Klokock
Klokock → Benadalid
Klokoczyn
Kłokoczyn
Малопольское
Краковский
Czernichów
Benadalid → Klokoczyn
Klokoczyn → Benadalid
Klomnice
Силезское
Ченстоховский
Kłomnice
Benadalid → Klomnice
Klomnice → Benadalid
Klonna
Kłonna
Мазовецкое
Пшисухский
Odrzywół
Benadalid → Klonna
Klonna → Benadalid
Klonow
Кльонув
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Benadalid → Кльонув
Кльонув → Benadalid
Klonowa
Лодзинское
Серадзкий
Klonowa
Benadalid → Klonowa
Klonowa → Benadalid
Klonowiec Stary
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Benadalid → Klonowiec Stary
Klonowiec Stary → Benadalid
Klonowiec Wielki
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Benadalid → Klonowiec Wielki
Klonowiec Wielki → Benadalid
Klonownica Duza
Klonownica Duża
Люблинское
Бяльский
Rokitno
Benadalid → Klonownica Duza
Klonownica Duza → Benadalid
Klonownica Duża
Klonownica Duza
Люблинское
Бяльский
Rokitno
Benadalid → Klonownica Duza
Klonownica Duza → Benadalid
Klonownica Mala
Klonownica Mała
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Klonownica Mala
Klonownica Mala → Benadalid
Klonownica Mała
Klonownica Mala
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Klonownica Mala
Klonownica Mala → Benadalid
Klonownica Plac
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Klonownica Plac
Klonownica Plac → Benadalid
Klonowo
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Benadalid → Klonowo
Klonowo → Benadalid
Klonowo Dolne
Поморское
Гданьский
Przywidz
Benadalid → Klonowo Dolne
Klonowo Dolne → Benadalid
Klonowo Gorne
Klonowo Górne
Поморское
Гданьский
Przywidz
Benadalid → Klonowo Gorne
Klonowo Gorne → Benadalid
Klonowo Górne
Klonowo Gorne
Поморское
Гданьский
Przywidz
Benadalid → Klonowo Gorne
Klonowo Gorne → Benadalid
Klonówka
Кльонувка
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Кльонувка
Кльонувка → Benadalid
Klopoczyn
Kłopoczyn
Лодзинское
Равский
Sadkowice
Benadalid → Klopoczyn
Klopoczyn → Benadalid
Klosnik
Kłośnik
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Klosnik
Klosnik → Benadalid
Klosowo
Kłosowo
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Klosowo
Klosowo → Benadalid
Klowiter
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Klowiter
Klowiter → Benadalid
Klucz
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Benadalid → Klucz
Klucz → Benadalid
Kluczbork
Ключборк
Опольское
Ключборкский
Kluczbork
Benadalid → Ключборк
Ключборк → Benadalid
Klucze
Ключе
Малопольское
Олькушский
Klucze
Benadalid → Ключе
Ключе → Benadalid
Klucze
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Benadalid → Klucze
Klucze → Benadalid
Kluczewsko
Свентокшишское
Влощовский
Kluczewsko
Benadalid → Kluczewsko
Kluczewsko → Benadalid
Kludno
Kłudno
Мазовецкое
Пшисухский
Wieniawa
Benadalid → Kludno
Kludno → Benadalid
Klugajny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Benadalid → Klugajny
Klugajny → Benadalid
Kluki
Лодзинское
Белхатувский
Kluki
Benadalid → Kluki
Kluki → Benadalid
Kluki
Клюки
Лодзинское
Белхатувский
Kluki
Benadalid → Клюки
Клюки → Benadalid
Klukowa Huta
Поморское
Картузский
Stężyca
Benadalid → Klukowa Huta
Klukowa Huta → Benadalid
Klukowszczyzna
Клюковщизна
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Benadalid → Клюковщизна
Клюковщизна → Benadalid
Kluszkowce
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Benadalid → Kluszkowce
Kluszkowce → Benadalid
Klwow
Klwów
Мазовецкое
Пшисухский
Klwów
Benadalid → Klwow
Klwow → Benadalid
Klwów
Klwow
Мазовецкое
Пшисухский
Klwów
Benadalid → Klwow
Klwow → Benadalid
Kł
Kłady
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Benadalid → Kłady
Kłady → Benadalid
Kłaj
Klaj
Малопольское
Величский
Kłaj
Benadalid → Klaj
Klaj → Benadalid
Kłanino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Kłanino
Kłanino → Benadalid
Kłanino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Kłanino
Kłanino → Benadalid
Kłączno
Поморское
Бытувский
Studzienice
Benadalid → Kłączno
Kłączno → Benadalid
Kłecko
Klecko
Великопольское
Гнезненский
Kłecko
Benadalid → Klecko
Klecko → Benadalid
Kłębanowice
Klebanowice
Нижнесилезское
Легницкий
Legnickie Pole
Benadalid → Klebanowice
Klebanowice → Benadalid
Kłębanowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Benadalid → Kłębanowice
Kłębanowice → Benadalid
Kłębowiec
Klebowiec
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Klebowiec
Klebowiec → Benadalid
Kłęby
Клемби
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Benadalid → Клемби
Клемби → Benadalid
Kłęby
Kleby
Западнопоморское
Пыжицкий
Warnice
Benadalid → Kleby
Kleby → Benadalid
Kłobuck
Клобуцк
Силезское
Клобуцкий
Kłobuck
Benadalid → Клобуцк
Клобуцк → Benadalid
Kłobuczyn
Klobuczyn
Нижнесилезское
Польковицкий
Gaworzyce
Benadalid → Klobuczyn
Klobuczyn → Benadalid
Kłobuczyno
Klobuczyno
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Klobuczyno
Klobuczyno → Benadalid
Kłoczew
Люблинское
Рыцкий
Kłoczew
Benadalid → Kłoczew
Kłoczew → Benadalid
Kłoda
Kloda
Великопольское
Лешненский
Rydzyna
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kłoda
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Benadalid → Kłoda
Kłoda → Benadalid
Kłoda
Kloda
Люблинское
Пулавский
Kurów
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kłoda
Kloda
Мазовецкое
Козеницкий
Magnuszew
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kłoda
Kloda
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kłoda
Kloda
Свентокшишское
Сташувский
Rytwiany
Benadalid → Kloda
Kloda → Benadalid
Kłoda Górowska
Kloda Gorowska
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Benadalid → Kloda Gorowska
Kloda Gorowska → Benadalid
Kłodawa
Клодава
Великопольское
Кольский
Kłodawa
Benadalid → Клодава
Клодава → Benadalid
Kłodawa
Klodawa
Любушское
Гожувский
Kłodawa
Benadalid → Klodawa
Klodawa → Benadalid
Kłodawa
Klodawa
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Klodawa
Klodawa → Benadalid
Kłodawa
Клодава
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Клодава
Клодава → Benadalid
Kłodzko
Клодзко
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Benadalid → Клодзко
Клодзко → Benadalid
Kłokock
Klokock
Куявско Поморское
Липновский
Lipno
Benadalid → Klokock
Klokock → Benadalid
Kłokoczyn
Klokoczyn
Малопольское
Краковский
Czernichów
Benadalid → Klokoczyn
Klokoczyn → Benadalid
Kłomino
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Benadalid → Kłomino
Kłomino → Benadalid
Kłonna
Klonna
Мазовецкое
Пшисухский
Odrzywół
Benadalid → Klonna
Klonna → Benadalid
Kłopoczyn
Klopoczyn
Лодзинское
Равский
Sadkowice
Benadalid → Klopoczyn
Klopoczyn → Benadalid
Kłopot
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Kłopot
Kłopot → Benadalid
Kłopotów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Benadalid → Kłopotów
Kłopotów → Benadalid
Kłopotów
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Benadalid → Kłopotów
Kłopotów → Benadalid
Kłos
Клос
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Benadalid → Клос
Клос → Benadalid
Kłosowo
Klosowo
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Klosowo
Klosowo → Benadalid
Kłośnik
Klosnik
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Klosnik
Klosnik → Benadalid
Kłóbka
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Benadalid → Kłóbka
Kłóbka → Benadalid
Kłódka
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Benadalid → Kłódka
Kłódka → Benadalid
Kłudno
Kludno
Мазовецкое
Пшисухский
Wieniawa
Benadalid → Kludno
Kludno → Benadalid
Kn
Kniewo
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Benadalid → Kniewo
Kniewo → Benadalid
Knurow
Knurów
Малопольское
Новотаргский
Nowy Targ
Benadalid → Knurow
Knurow → Benadalid
Knurow
Knurów
Силезское
Гливицкий
Knurów
Benadalid → Knurow
Knurow → Benadalid
Knurowiec
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Knurowiec
Knurowiec → Benadalid
Knurów
Knurow
Малопольское
Новотаргский
Nowy Targ
Benadalid → Knurow
Knurow → Benadalid
Knurów
Knurow
Силезское
Гливицкий
Knurów
Benadalid → Knurow
Knurow → Benadalid
Knyki
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Benadalid → Knyki
Knyki → Benadalid
Knyszyn
Кнышин
Подляское
Монькский
Knyszyn
Benadalid → Кнышин
Кнышин → Benadalid
Ko
Kobiel
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Benadalid → Kobiel
Kobiel → Benadalid
Kobiela
Опольское
Бжегский
Grodków
Benadalid → Kobiela
Kobiela → Benadalid
Kobiele Wielkie
Лодзинское
Радомщанский
Kobiele Wielkie
Benadalid → Kobiele Wielkie
Kobiele Wielkie → Benadalid
Kobierne
Мазовецкое
Миньский
Dębe Wielkie
Benadalid → Kobierne
Kobierne → Benadalid
Kobiernice
Кобернице
Силезское
Бельский
Porąbka
Benadalid → Кобернице
Кобернице → Benadalid
Kobierzyce
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Kobierzyce
Kobierzyce → Benadalid
Kobierzyn Cegielnia
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Kobierzyn Cegielnia
Kobierzyn Cegielnia → Benadalid
Kobior
Kobiór
Силезское
Пщинский
Kobiór
Benadalid → Kobior
Kobior → Benadalid
Kobiór
Kobior
Силезское
Пщинский
Kobiór
Benadalid → Kobior
Kobior → Benadalid
Kobuzie
Кобузе
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Benadalid → Кобузе
Кобузе → Benadalid
Kobyla
Силезское
Рацибужский
Kornowac
Benadalid → Kobyla
Kobyla → Benadalid
Kobyla Gora
Kobyla Góra
Великопольское
Остшешувский
Kobyla Góra
Benadalid → Kobyla Gora
Kobyla Gora → Benadalid
Kobyla Góra
Kobyla Gora
Великопольское
Остшешувский
Kobyla Góra
Benadalid → Kobyla Gora
Kobyla Gora → Benadalid
Kobylanka
Кобылянка
Западнопоморское
Старгардский
Kobylanka
Benadalid → Кобылянка
Кобылянка → Benadalid
Kobylanka
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Benadalid → Kobylanka
Kobylanka → Benadalid
Kobylanki
Великопольское
Конинский
Skulsk
Benadalid → Kobylanki
Kobylanki → Benadalid
Kobylany
Люблинское
Бяльский
Terespol
Benadalid → Kobylany
Kobylany → Benadalid
Kobylany
Кобиляни
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Benadalid → Кобиляни
Кобиляни → Benadalid
Kobylany
Кобыляны
Подкарпатское
Кросненский
Chorkówka
Benadalid → Кобыляны
Кобыляны → Benadalid
Kobylany Kozy
Мазовецкое
Соколувский
Repki
Benadalid → Kobylany Kozy
Kobylany Kozy → Benadalid
Kobylarnia
Куявско Поморское
Быдгощский
Nowa Wieś Wielka
Benadalid → Kobylarnia
Kobylarnia → Benadalid
Kobylary
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Benadalid → Kobylary
Kobylary → Benadalid
Kobylczyce
Kobyłczyce
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Benadalid → Kobylczyce
Kobylczyce → Benadalid
Kobylica
Малопольское
Олькушский
Klucze
Benadalid → Kobylica
Kobylica → Benadalid
Kobylice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Benadalid → Kobylice
Kobylice → Benadalid
Kobylin
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Benadalid → Kobylin
Kobylin → Benadalid
Kobylin
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Benadalid → Kobylin
Kobylin → Benadalid
Kobylin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Benadalid → Kobylin
Kobylin → Benadalid
Kobylin Borzymy
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Benadalid → Kobylin Borzymy
Kobylin Borzymy → Benadalid
Kobylka
Kobyłka
Мазовецкое
Воломинский
Kobyłka
Benadalid → Kobylka
Kobylka → Benadalid
Kobylnica
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Kobylnica
Kobylnica → Benadalid
Kobylnica
Кобыльница
Поморское
Слупский
Kobylnica
Benadalid → Кобыльница
Кобыльница → Benadalid
Kobylniki
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Benadalid → Kobylniki
Kobylniki → Benadalid
Kobylniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Kobylniki
Kobylniki → Benadalid
Kobylniki
Мазовецкое
Плоцкий
Wyszogród
Benadalid → Kobylniki
Kobylniki → Benadalid
Kobyłczyce
Kobylczyce
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Benadalid → Kobylczyce
Kobylczyce → Benadalid
Kobyłka
Kobylka
Мазовецкое
Воломинский
Kobyłka
Benadalid → Kobylka
Kobylka → Benadalid
Kobysewo
Поморское
Картузский
Przodkowo
Benadalid → Kobysewo
Kobysewo → Benadalid
Koce Basie
Коце Басе
Подляское
Высокомазовецкий
Ciechanowiec
Benadalid → Коце Басе
Коце Басе → Benadalid
Koce Basie
Коце Басе
Подляское
Высокомазовецкий
Ciechanowiec
Benadalid → Коце Басе
Коце Басе → Benadalid
Koce Borowe
Коце Борове
Подляское
Бельский
Rudka
Benadalid → Коце Борове
Коце Борове → Benadalid
Kocewia Duża
Великопольское
Кольский
Chodów
Benadalid → Kocewia Duża
Kocewia Duża → Benadalid
Kochanow
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Benadalid → Kochanow
Kochanow → Benadalid
Kochanowice
Силезское
Люблинецкий
Kochanowice
Benadalid → Kochanowice
Kochanowice → Benadalid
Kochanowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Benadalid → Kochanowo
Kochanowo → Benadalid
Kochanów
Коханув
Нижнесилезское
Каменногурский
Kamienna Góra
Benadalid → Коханув
Коханув → Benadalid
Kochcice
Кохцице
Силезское
Люблинецкий
Kochanowice
Benadalid → Кохцице
Кохцице → Benadalid
Kochlew
Лодзинское
Велюньский
Wierzchlas
Benadalid → Kochlew
Kochlew → Benadalid
Kochlice
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Benadalid → Kochlice
Kochlice → Benadalid
Kocierzew Południowy
Лодзинское
Ловичский
Kocierzew Południowy
Benadalid → Kocierzew Południowy
Kocierzew Południowy → Benadalid
Kocina
Коцина
Лодзинское
Ласкский
Widawa
Benadalid → Коцина
Коцина → Benadalid
Kociolek
Kociołek
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Benadalid → Kociolek
Kociolek → Benadalid
Kociolki
Kociołki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Benadalid → Kociolki
Kociolki → Benadalid
Kocioł
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Benadalid → Kocioł
Kocioł → Benadalid
Kociołek
Kociolek
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Benadalid → Kociolek
Kociolek → Benadalid
Kociołki
Kociolki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Benadalid → Kociolki
Kociolki → Benadalid
Kock
Коцк
Люблинское
Любартувский
Kock
Benadalid → Коцк
Коцк → Benadalid
Koclin
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Benadalid → Koclin
Koclin → Benadalid
Kocmyrzow
Kocmyrzów
Малопольское
Краковский
Kocmyrzów Luborzyca
Benadalid → Kocmyrzow
Kocmyrzow → Benadalid
Kocmyrzów
Kocmyrzow
Малопольское
Краковский
Kocmyrzów Luborzyca
Benadalid → Kocmyrzow
Kocmyrzow → Benadalid
Kocon
Kocoń
Силезское
Живецкий
Ślemień
Benadalid → Kocon
Kocon → Benadalid
Kocoń
Kocon
Силезское
Живецкий
Ślemień
Benadalid → Kocon
Kocon → Benadalid
Kocudza
Люблинское
Яновский
Dzwola
Benadalid → Kocudza
Kocudza → Benadalid
Koczała
Поморское
Члухувский
Koczała
Benadalid → Koczała
Koczała → Benadalid
Koczargi Nowe
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Koczargi Nowe
Koczargi Nowe → Benadalid
Koczargi Stare
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Koczargi Stare
Koczargi Stare → Benadalid
Koczukowka
Koczukówka
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Benadalid → Koczukowka
Koczukowka → Benadalid
Koczukówka
Koczukowka
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Benadalid → Koczukowka
Koczukowka → Benadalid
Koden
Kodeń
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Benadalid → Koden
Koden → Benadalid
Kodeniec
Люблинское
Парчевский
Dębowa Kłoda
Benadalid → Kodeniec
Kodeniec → Benadalid
Kodeń
Koden
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Benadalid → Koden
Koden → Benadalid
Kodrąb
Лодзинское
Радомщанский
Kodrąb
Benadalid → Kodrąb
Kodrąb → Benadalid
Kogutek
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Benadalid → Kogutek
Kogutek → Benadalid
Koiszkow
Koiszków
Нижнесилезское
Легницкий
Legnickie Pole
Benadalid → Koiszkow
Koiszkow → Benadalid
Koiszków
Koiszkow
Нижнесилезское
Легницкий
Legnickie Pole
Benadalid → Koiszkow
Koiszkow → Benadalid
Kojszowka
Kojszówka
Малопольское
Сухский
Maków Podhalański
Benadalid → Kojszowka
Kojszowka → Benadalid
Kojszówka
Kojszowka
Малопольское
Сухский
Maków Podhalański
Benadalid → Kojszowka
Kojszowka → Benadalid
Kojtryny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Benadalid → Kojtryny
Kojtryny → Benadalid
Kokawa
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Benadalid → Kokawa
Kokawa → Benadalid
Kokocko
Кокоцько
Куявско Поморское
Хелмненский
Unisław
Benadalid → Кокоцько
Кокоцько → Benadalid
Kokoszkowy
Кокошкови
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Кокошкови
Кокошкови → Benadalid
Kokot
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Benadalid → Kokot
Kokot → Benadalid
Kokotowo
Подляское
Белостокский
Michałowo
Benadalid → Kokotowo
Kokotowo → Benadalid
Kokuszka
Малопольское
Новосонченский
Piwniczna Zdrój
Benadalid → Kokuszka
Kokuszka → Benadalid
Kolacze
Kołacze
Люблинское
Влодавский
Stary Brus
Benadalid → Kolacze
Kolacze → Benadalid
Kolaczkow
Kołaczków
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Benadalid → Kolaczkow
Kolaczkow → Benadalid
Kolaczkowice
Kołaczkowice
Силезское
Клобуцкий
Miedźno
Benadalid → Kolaczkowice
Kolaczkowice → Benadalid
Kolaczkowo
Kołaczkowo
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Benadalid → Kolaczkowo
Kolaczkowo → Benadalid
Kolaczyce
Kołaczyce
Подкарпатское
Ясленский
Kołaczyce
Benadalid → Колачице
Колачице → Benadalid
Kolaki
Kołaki
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Benadalid → Kolaki
Kolaki → Benadalid
Kolaki Budzyno
Kołaki Budzyno
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Benadalid → Kolaki Budzyno
Kolaki Budzyno → Benadalid
Kolano
Люблинское
Парчевский
Jabłoń
Benadalid → Kolano
Kolano → Benadalid
Kolanowice
Опольское
Опольский
Łubniany
Benadalid → Kolanowice
Kolanowice → Benadalid
Kolbacz
Kołbacz
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Benadalid → Kolbacz
Kolbacz → Benadalid
Kolbark
Малопольское
Олькушский
Klucze
Benadalid → Kolbark
Kolbark → Benadalid
Kolbaskowo
Kołbaskowo
Западнопоморское
Полицкий
Kołbaskowo
Benadalid → Колбасково
Колбасково → Benadalid
Kolbiel
Kołbiel
Мазовецкое
Отвоцкий
Kołbiel
Benadalid → Kolbiel
Kolbiel → Benadalid
Kolbudy
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Kolbudy
Kolbudy → Benadalid
Kolbuszowa
Кольбушова
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Benadalid → Кольбушова
Кольбушова → Benadalid
Kolbuszowa Górna
Кольбушова Ґурна
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Benadalid → Кольбушова Ґурна
Кольбушова Ґурна → Benadalid
Kolce
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Benadalid → Kolce
Kolce → Benadalid
Kolczewo
Kołczewo
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Benadalid → Колчево
Колчево → Benadalid
Kolczyglowy
Kołczygłowy
Поморское
Бытувский
Kołczygłowy
Benadalid → Kolczyglowy
Kolczyglowy → Benadalid
Kolesin
Любушское
Зелёногурский
Babimost
Benadalid → Kolesin
Kolesin → Benadalid
Kolgartowo
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Działdowo
Benadalid → Kolgartowo
Kolgartowo → Benadalid
Kolin
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Benadalid → Kolin
Kolin → Benadalid
Kolincz
Колінч
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Колінч
Колінч → Benadalid
Kolnica
Опольское
Бжегский
Grodków
Benadalid → Kolnica
Kolnica → Benadalid
Kolnica
Подляское
Августовский
Augustów
Benadalid → Kolnica
Kolnica → Benadalid
Kolniczki
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Benadalid → Kolniczki
Kolniczki → Benadalid
Kolno
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Benadalid → Kolno
Kolno → Benadalid
Kolno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Kolno
Kolno → Benadalid
Kolno
Кольно
Подляское
Кольненский
Kolno
Benadalid → Кольно
Кольно → Benadalid
Kolo
Koło
Великопольское
Кольский
Koło
Benadalid → Коло
Коло → Benadalid
Kolobrzeg
Kołobrzeg
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Benadalid → Колобжег
Колобжег → Benadalid
Kolodno
Kołodno
Подляское
Белостокский
Gródek
Benadalid → Kolodno
Kolodno → Benadalid
Kolodziaz
Kołodziąż
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Benadalid → Kolodziaz
Kolodziaz → Benadalid
Kolonia
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Kolonia
Kolonia → Benadalid
Kolonia
Силезское
Живецкий
Rajcza
Benadalid → Kolonia
Kolonia → Benadalid
Kolonia Bochotnica
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Benadalid → Kolonia Bochotnica
Kolonia Bochotnica → Benadalid
Kolonia Boćki
Подляское
Бельский
Boćki
Benadalid → Kolonia Boćki
Kolonia Boćki → Benadalid
Kolonia Bodzanowska
Куявско Поморское
Александрувский
Zakrzewo
Benadalid → Kolonia Bodzanowska
Kolonia Bodzanowska → Benadalid
Kolonia Bystrzyca
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Benadalid → Kolonia Bystrzyca
Kolonia Bystrzyca → Benadalid
Kolonia Głowa
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Benadalid → Kolonia Głowa
Kolonia Głowa → Benadalid
Kolonia Hubinek
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Benadalid → Kolonia Hubinek
Kolonia Hubinek → Benadalid
Kolonia Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Benadalid → Kolonia Kornica
Kolonia Kornica → Benadalid
Kolonia Kurowice
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Benadalid → Kolonia Kurowice
Kolonia Kurowice → Benadalid
Kolonia Lisow
Силезское
Люблинецкий
Herby
Benadalid → Kolonia Lisow
Kolonia Lisow → Benadalid
Kolonia Lomnicka
Колёня Ломницка
Опольское
Олесненский
Olesno
Benadalid → Колёня Ломницка
Колёня Ломницка → Benadalid
Kolonia Łopiennik
Люблинское
Красноставский
Łopiennik Górny
Benadalid → Kolonia Łopiennik
Kolonia Łopiennik → Benadalid
Kolonia Łysowa
Мазовецкое
Седлецкий
Przesmyki
Benadalid → Kolonia Łysowa
Kolonia Łysowa → Benadalid
Kolonia Ostrowicka
Поморское
Тчевский
Gniew
Benadalid → Kolonia Ostrowicka
Kolonia Ostrowicka → Benadalid
Kolonia Radzanek
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Benadalid → Kolonia Radzanek
Kolonia Radzanek → Benadalid
Kolonia Rybacka
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Benadalid → Kolonia Rybacka
Kolonia Rybacka → Benadalid
Kolonia Sejny
Подляское
Сейненский
Sejny
Benadalid → Kolonia Sejny
Kolonia Sejny → Benadalid
Kolonia Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Benadalid → Kolonia Sitno
Kolonia Sitno → Benadalid
Kolonia Stanislawow
Kolonia Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Benadalid → Kolonia Stanislawow
Kolonia Stanislawow → Benadalid
Kolonia Stanisławów
Kolonia Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Benadalid → Kolonia Stanislawow
Kolonia Stanislawow → Benadalid
Kolonia Warszawska
Колёня Варшавска
Мазовецкое
Пясечинский
Lesznowola
Benadalid → Колёня Варшавска
Колёня Варшавска → Benadalid
Kolonia Wierzchowisko
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Benadalid → Kolonia Wierzchowisko
Kolonia Wierzchowisko → Benadalid
Kolonia Zamek
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Benadalid → Kolonia Zamek
Kolonia Zamek → Benadalid
Kolonka
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Benadalid → Kolonka
Kolonka → Benadalid
Kolonowskie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Benadalid → Kolonowskie
Kolonowskie → Benadalid
Kolozab
Kołoząb
Поморское
Штумский
Mikołajki Pomorskie
Benadalid → Kolozab
Kolozab → Benadalid
Kolsko
Любушское
Новосольский
Kolsko
Benadalid → Kolsko
Kolsko → Benadalid
Koluszki
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Koluszki
Benadalid → Koluszki
Koluszki → Benadalid
Kołacinek
Лодзинское
Бжезинский
Dmosin
Benadalid → Kołacinek
Kołacinek → Benadalid
Kołacz
Колач
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Benadalid → Колач
Колач → Benadalid
Kołacze
Kolacze
Люблинское
Влодавский
Stary Brus
Benadalid → Kolacze
Kolacze → Benadalid
Kołaczkowice
Kolaczkowice
Силезское
Клобуцкий
Miedźno
Benadalid → Kolaczkowice
Kolaczkowice → Benadalid
Kołaczkowo
Великопольское
Вжесьнёвский
Kołaczkowo
Benadalid → Kołaczkowo
Kołaczkowo → Benadalid
Kołaczkowo
Kolaczkowo
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Benadalid → Kolaczkowo
Kolaczkowo → Benadalid
Kołaczków
Kolaczkow
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Benadalid → Kolaczkow
Kolaczkow → Benadalid
Kołaczyce
Колачице
Подкарпатское
Ясленский
Kołaczyce
Benadalid → Колачице
Колачице → Benadalid
Kołaki
Kolaki
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Benadalid → Kolaki
Kolaki → Benadalid
Kołaki Budzyno
Kolaki Budzyno
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Benadalid → Kolaki Budzyno
Kolaki Budzyno → Benadalid
Kołatnik
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Kołatnik
Kołatnik → Benadalid
Kołbacz
Kolbacz
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Benadalid → Kolbacz
Kolbacz → Benadalid
Kołbaskowo
Колбасково
Западнопоморское
Полицкий
Kołbaskowo
Benadalid → Колбасково
Колбасково → Benadalid
Kołbiel
Kolbiel
Мазовецкое
Отвоцкий
Kołbiel
Benadalid → Kolbiel
Kolbiel → Benadalid
Kołczewo
Колчево
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Benadalid → Колчево
Колчево → Benadalid
Kołczygłowy
Kolczyglowy
Поморское
Бытувский
Kołczygłowy
Benadalid → Kolczyglowy
Kolczyglowy → Benadalid
Kołczyn
Любушское
Суленцинский
Krzeszyce
Benadalid → Kołczyn
Kołczyn → Benadalid
Koło
Коло
Великопольское
Кольский
Koło
Benadalid → Коло
Коло → Benadalid
Kołobrzeg
Колобжег
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Benadalid → Колобжег
Колобжег → Benadalid
Kołodno
Kolodno
Подляское
Белостокский
Gródek
Benadalid → Kolodno
Kolodno → Benadalid
Kołodziąż
Kolodziaz
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Benadalid → Kolodziaz
Kolodziaz → Benadalid
Kołodziejewo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Benadalid → Kołodziejewo
Kołodziejewo → Benadalid
Kołodziejki
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Benadalid → Kołodziejki
Kołodziejki → Benadalid
Kołomąć
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Benadalid → Kołomąć
Kołomąć → Benadalid
Kołoząb
Kolozab
Поморское
Штумский
Mikołajki Pomorskie
Benadalid → Kolozab
Kolozab → Benadalid
Kołtki
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Benadalid → Kołtki
Kołtki → Benadalid
Kołuda Mała
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Benadalid → Kołuda Mała
Kołuda Mała → Benadalid
Kołuda Wielka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Benadalid → Kołuda Wielka
Kołuda Wielka → Benadalid
Komadzyn
Комадзин
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Benadalid → Комадзин
Комадзин → Benadalid
Komańcza
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Benadalid → Komańcza
Komańcza → Benadalid
Komarno
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Benadalid → Komarno
Komarno → Benadalid
Komarno
Нижнесилезское
Karkonosze
Janowice Wielkie
Benadalid → Komarno
Komarno → Benadalid
Komarno Kolonia
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Benadalid → Komarno Kolonia
Komarno Kolonia → Benadalid
Komarowka Podlaska
Komarówka Podlaska
Люблинское
Радзыньский
Komarówka Podlaska
Benadalid → Komarowka Podlaska
Komarowka Podlaska → Benadalid
Komarów Osada
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Benadalid → Komarów Osada
Komarów Osada → Benadalid
Komarówka Podlaska
Komarowka Podlaska
Люблинское
Радзыньский
Komarówka Podlaska
Benadalid → Komarowka Podlaska
Komarowka Podlaska → Benadalid
Komaszyce
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Komaszyce
Komaszyce → Benadalid
Kombornia
Подкарпатское
Кросненский
Korczyna
Benadalid → Kombornia
Kombornia → Benadalid
Komnino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Benadalid → Komnino
Komnino → Benadalid
Komodzianka
Комодзянка
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Benadalid → Комодзянка
Комодзянка → Benadalid
Komornica
Коморниця
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Benadalid → Коморниця
Коморниця → Benadalid
Komorniki
Великопольское
Познанский повет
Komorniki
Benadalid → Komorniki
Komorniki → Benadalid
Komorniki
Малопольское
Мысленицкий
Raciechowice
Benadalid → Komorniki
Komorniki → Benadalid
Komorniki
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Benadalid → Komorniki
Komorniki → Benadalid
Komorno
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Benadalid → Komorno
Komorno → Benadalid
Komorow
Komorów
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Benadalid → Komorow
Komorow → Benadalid
Komorow
Коморув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Benadalid → Коморув
Коморув → Benadalid
Komorow
Komorów
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Benadalid → Komorow
Komorow → Benadalid
Komorow
Komorów
Подкарпатское
Кольбушовский
Majdan Królewski
Benadalid → Каморув
Каморув → Benadalid
Komorowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Benadalid → Komorowice
Komorowice → Benadalid
Komorowo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Benadalid → Komorowo
Komorowo → Benadalid
Komorowo Kolonia
Великопольское
Конинский
Kazimierz Biskupi
Benadalid → Komorowo Kolonia
Komorowo Kolonia → Benadalid
Komorów
Komorow
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Benadalid → Komorow
Komorow → Benadalid
Komorów
Мазовецкое
Прушковский
Michałowice
Benadalid → Komorów
Komorów → Benadalid
Komorów
Komorow
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Benadalid → Komorow
Komorow → Benadalid
Komorów
Каморув
Подкарпатское
Кольбушовский
Majdan Królewski
Benadalid → Каморув
Каморув → Benadalid
Komorsk
Куявско Поморское
Свецкий
Warlubie
Benadalid → Komorsk
Komorsk → Benadalid
Komorze
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Benadalid → Komorze
Komorze → Benadalid
Komorzewo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Benadalid → Komorzewo
Komorzewo → Benadalid
Komorzno
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Benadalid → Komorzno
Komorzno → Benadalid
Komórki
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Komórki
Komórki → Benadalid
Komprachcice
Опольское
Опольский
Komprachcice
Benadalid → Komprachcice
Komprachcice → Benadalid
Konary
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Benadalid → Konary
Konary → Benadalid
Konary
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Benadalid → Konary
Konary → Benadalid
Konary
Малопольское
Краковский
Mogilany
Benadalid → Konary
Konary → Benadalid
Konary
Нижнесилезское
Сьродский
Udanin
Benadalid → Konary
Konary → Benadalid
Konary
Конари
Силезское
Ченстоховский
Kłomnice
Benadalid → Конари
Конари → Benadalid
Konarzyce
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Benadalid → Konarzyce
Konarzyce → Benadalid
Konarzynki
Поморское
Хойницкий
Konarzyny
Benadalid → Konarzynki
Konarzynki → Benadalid
Konarzyny
Поморское
Хойницкий
Konarzyny
Benadalid → Konarzyny
Konarzyny → Benadalid
Konczewice
Kończewice
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Benadalid → Konczewice
Konczewice → Benadalid
Konczyce
Kończyce
Малопольское
Краковский
Michałowice
Benadalid → Konczyce
Konczyce → Benadalid
Konczyce
Kończyce
Силезское
Цешинский
Hażlach
Benadalid → Konczyce
Konczyce → Benadalid
Konczyce Male
Kończyce Małe
Силезское
Цешинский
Zebrzydowice
Benadalid → Konczyce Male
Konczyce Male → Benadalid
Konczyce Wielkie
Kończyce Wielkie
Силезское
Цешинский
Hażlach
Benadalid → Konczyce Wielkie
Konczyce Wielkie → Benadalid
Kondratow
Kondratów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Benadalid → Kondratow
Kondratow → Benadalid
Kondratów
Kondratow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Benadalid → Kondratow
Kondratow → Benadalid
Kondraty
Люблинское
Билгорайский
Goraj
Benadalid → Kondraty
Kondraty → Benadalid
Koneck
Куявско Поморское
Александрувский
Koneck
Benadalid → Koneck
Koneck → Benadalid
Koniaczow
Koniaczów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Benadalid → Koniaczow
Koniaczow → Benadalid
Koniaczów
Koniaczow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Benadalid → Koniaczow
Koniaczow → Benadalid
Koniakow
Koniaków
Силезское
Цешинский
Istebna
Benadalid → Koniakow
Koniakow → Benadalid
Koniaków
Koniakow
Силезское
Цешинский
Istebna
Benadalid → Koniakow
Koniakow → Benadalid
Koniecbór
Подляское
Сувалкский
Raczki
Benadalid → Koniecbór
Koniecbór → Benadalid
Koniecmosty
Свентокшишское
Буский
Wiślica
Benadalid → Koniecmosty
Koniecmosty → Benadalid
Koniecpol
Силезское
Ченстоховский
Koniecpol
Benadalid → Koniecpol
Koniecpol → Benadalid
Koniecwald
Koniecwałd
Поморское
Штумский
Sztum
Benadalid → Koniecwald
Koniecwald → Benadalid
Koniecwałd
Koniecwald
Поморское
Штумский
Sztum
Benadalid → Koniecwald
Koniecwald → Benadalid
Konieczno
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Benadalid → Konieczno
Konieczno → Benadalid
Konikowo
Кониково
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Benadalid → Кониково
Кониково → Benadalid
Konin
Конин
Великопольское
Konin
Konin
Benadalid → Конин
Конин → Benadalid
Konin
Великопольское
Новотомыский
Lwówek
Benadalid → Konin
Konin → Benadalid
Konin Zaganski
Любушское
Жаганьский
Iłowa
Benadalid → Konin Zaganski
Konin Zaganski → Benadalid
Konina
Малопольское
Лимановский
Niedźwiedź
Benadalid → Konina
Konina → Benadalid
Koninek
Великопольское
Шамотульский
Pniewy
Benadalid → Koninek
Koninek → Benadalid
Koninki
Малопольское
Лимановский
Niedźwiedź
Benadalid → Koninki
Koninki → Benadalid
Koniuszowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Benadalid → Koniuszowa
Koniuszowa → Benadalid
Konopaty
Конопати
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Benadalid → Конопати
Конопати → Benadalid
Konopiska
Силезское
Ченстоховский
Konopiska
Benadalid → Konopiska
Konopiska → Benadalid
Konopki
Мазовецкое
Млавский
Stupsk
Benadalid → Konopki
Konopki → Benadalid
Konopki Małe
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Benadalid → Konopki Małe
Konopki Małe → Benadalid
Konopki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Benadalid → Konopki Wielkie
Konopki Wielkie → Benadalid
Konopne
Люблинское
Хрубешувский
Werbkowice
Benadalid → Konopne
Konopne → Benadalid
Konopnica
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Benadalid → Konopnica
Konopnica → Benadalid
Konopnica
Люблинское
Люблинский
Konopnica
Benadalid → Konopnica
Konopnica → Benadalid
Konopnica
Люблинское
Люблинский
Konopnica
Benadalid → Konopnica
Konopnica → Benadalid
Konotop
Западнопоморское
Дравский
Drawsko Pomorskie
Benadalid → Konotop
Konotop → Benadalid
Konotop
Любушское
Новосольский
Kolsko
Benadalid → Konotop
Konotop → Benadalid
Konradow
Konradów
Силезское
Ченстоховский
Blachownia
Benadalid → Konradow
Konradow → Benadalid
Konradów
Опольское
Ныский
Głuchołazy
Benadalid → Konradów
Konradów → Benadalid
Konradów
Konradow
Силезское
Ченстоховский
Blachownia
Benadalid → Konradow
Konradow → Benadalid
Konskie
Końskie
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Benadalid → Коньске
Коньске → Benadalid
Konskowola
Końskowola
Люблинское
Пулавский
Końskowola
Benadalid → Konskowola
Konskowola → Benadalid
Konstancin Jeziorna
Мазовецкое
Пясечинский
Konstancin Jeziorna
Benadalid → Konstancin Jeziorna
Konstancin Jeziorna → Benadalid
Konstantowo
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Benadalid → Konstantowo
Konstantowo → Benadalid
Konstantynow
Konstantynów
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Benadalid → Konstantynow
Konstantynow → Benadalid
Konstantynow Lodzki
Konstantynów Łódzki
Лодзинское
Пабяницкий
Konstantynów Łódzki
Benadalid → Konstantynow Lodzki
Konstantynow Lodzki → Benadalid
Konstantynowo
Великопольское
Познанский повет
Mosina
Benadalid → Konstantynowo
Konstantynowo → Benadalid
Konstantynów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Benadalid → Konstantynów
Konstantynów → Benadalid
Konstantynów
Konstantynow
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Benadalid → Konstantynow
Konstantynow → Benadalid
Konstantynów Łódzki
Konstantynow Lodzki
Лодзинское
Пабяницкий
Konstantynów Łódzki
Benadalid → Konstantynow Lodzki
Konstantynow Lodzki → Benadalid
Kończewice
Konczewice
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Benadalid → Konczewice
Konczewice → Benadalid
Kończewo
Поморское
Слупский
Kobylnica
Benadalid → Kończewo
Kończewo → Benadalid
Kończyce
Konczyce
Малопольское
Краковский
Michałowice
Benadalid → Konczyce
Konczyce → Benadalid
Kończyce
Konczyce
Силезское
Цешинский
Hażlach
Benadalid → Konczyce
Konczyce → Benadalid
Kończyce Małe
Konczyce Male
Силезское
Цешинский
Zebrzydowice
Benadalid → Konczyce Male
Konczyce Male → Benadalid
Kończyce Wielkie
Konczyce Wielkie
Силезское
Цешинский
Hażlach
Benadalid → Konczyce Wielkie
Konczyce Wielkie → Benadalid
Końskie
Коньске
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Benadalid → Коньске
Коньске → Benadalid
Końskowola
Konskowola
Люблинское
Пулавский
Końskowola
Benadalid → Konskowola
Konskowola → Benadalid
Kopalina
Нижнесилезское
Олавский
Jelcz Laskowice
Benadalid → Kopalina
Kopalina → Benadalid
Kopalino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Benadalid → Kopalino
Kopalino → Benadalid
Kopalnia
Копальня
Силезское
Ченстоховский
Konopiska
Benadalid → Копальня
Копальня → Benadalid
Kopanie
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Benadalid → Kopanie
Kopanie → Benadalid
Kopaniec
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Benadalid → Kopaniec
Kopaniec → Benadalid
Kopaniny
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Benadalid → Kopaniny
Kopaniny → Benadalid
Kopań
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Benadalid → Kopań
Kopań → Benadalid
Kopaszyce
Великопольское
Сьрёдский
Dominowo
Benadalid → Kopaszyce
Kopaszyce → Benadalid
Kopce
Люблинское
Яновский
Janów Lubelski
Benadalid → Kopce
Kopce → Benadalid
Kopce
Копце
Мазовецкое
Лосицкий
Huszlew
Benadalid → Копце
Копце → Benadalid
Kopce
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Benadalid → Kopce
Kopce → Benadalid
Kopcie
Подкарпатское
Кольбушовский
Dzikowiec
Benadalid → Kopcie
Kopcie → Benadalid
Kopciowice
Силезское
Беруньско Лендзинский
Chełm Śląski
Benadalid → Kopciowice
Kopciowice → Benadalid
Kopernica
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Benadalid → Kopernica
Kopernica → Benadalid
Kopice
Опольское
Бжегский
Grodków
Benadalid → Kopice
Kopice → Benadalid
Kopiec
Нижнесилезское
Тшебницкий
Zawonia
Benadalid → Kopiec
Kopiec → Benadalid
Kopina
Копіна
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Benadalid → Копіна
Копіна → Benadalid
Kopisk
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Benadalid → Kopisk
Kopisk → Benadalid
Kopiska
Мазовецкое
Гродзиский
Baranów
Benadalid → Kopiska
Kopiska → Benadalid
Kopki
Подкарпатское
Нисковский
Rudnik nad Sanem
Benadalid → Kopki
Kopki → Benadalid
Koplany
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Benadalid → Koplany
Koplany → Benadalid
Koplino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Benadalid → Koplino
Koplino → Benadalid
Kopnica
Копниця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Benadalid → Копниця
Копниця → Benadalid
Kopojno
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Benadalid → Kopojno
Kopojno → Benadalid
Koprzywna
Лодзинское
Равский
Biała Rawska
Benadalid → Koprzywna
Koprzywna → Benadalid
Koprzywnica
Поморское
Члухувский
Przechlewo
Benadalid → Koprzywnica
Koprzywnica → Benadalid
Koprzywnica
Копшивница
Свентокшишское
Сандомирский
Koprzywnica
Benadalid → Копшивница
Копшивница → Benadalid
Kopy
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Benadalid → Kopy
Kopy → Benadalid
Kopydłowo
Великопольское
Конинский
Wilczyn
Benadalid → Kopydłowo
Kopydłowo → Benadalid
Kopytkowo
Копытково
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Benadalid → Копытково
Копытково → Benadalid
Kopytow
Kopytów
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Kopytow
Kopytow → Benadalid
Kopytów
Kopytow
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Kopytow
Kopytow → Benadalid
Korablew
Лодзинское
Белхатувский
Rusiec
Benadalid → Korablew
Korablew → Benadalid
Korbielow
Korbielów
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Benadalid → Korbielow
Korbielow → Benadalid
Korbielów
Korbielow
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Benadalid → Korbielow
Korbielow → Benadalid
Korchów Drugi
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Benadalid → Korchów Drugi
Korchów Drugi → Benadalid
Korchów Pierwszy
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Benadalid → Korchów Pierwszy
Korchów Pierwszy → Benadalid
Korczaki
Корчакі
Мазовецкое
Остроленкский
Rzekuń
Benadalid → Корчакі
Корчакі → Benadalid
Korczew
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Benadalid → Korczew
Korczew → Benadalid
Korczew
Корчев
Мазовецкое
Седлецкий
Korczew
Benadalid → Корчев
Корчев → Benadalid
Korczmin
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Benadalid → Korczmin
Korczmin → Benadalid
Korczow
Korczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Benadalid → Korczow
Korczow → Benadalid
Korczowa
Корчова
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Benadalid → Корчова
Корчова → Benadalid
Korczowiska
Подкарпатское
Кольбушовский
Raniżów
Benadalid → Korczowiska
Korczowiska → Benadalid
Korczów
Korczow
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Benadalid → Korczow
Korczow → Benadalid
Korczówka
Люблинское
Бяльский
Łomazy
Benadalid → Korczówka
Korczówka → Benadalid
Korczówka
Корчувка
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Benadalid → Корчувка
Корчувка → Benadalid
Korczyna
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Benadalid → Korczyna
Korczyna → Benadalid
Korczyna
Подкарпатское
Кросненский
Korczyna
Benadalid → Korczyna
Korczyna → Benadalid
Kordowo
Мазовецкое
Остроленкский
Olszewo Borki
Benadalid → Kordowo
Kordowo → Benadalid
Korfantow
Korfantów
Опольское
Ныский
Korfantów
Benadalid → Korfantow
Korfantow → Benadalid
Korfantów
Korfantow
Опольское
Ныский
Korfantów
Benadalid → Korfantow
Korfantow → Benadalid
Korlino
Корліно
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Корліно
Корліно → Benadalid
Kornatka
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Benadalid → Kornatka
Kornatka → Benadalid
Kornatowo
Куявско Поморское
Хелмненский
Lisewo
Benadalid → Kornatowo
Kornatowo → Benadalid
Korne
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Korne
Korne → Benadalid
Kornelowka
Kornelówka
Люблинское
Замойский
Ситно
Benadalid → Kornelowka
Kornelowka → Benadalid
Kornelówka
Kornelowka
Люблинское
Замойский
Ситно
Benadalid → Kornelowka
Kornelowka → Benadalid
Kornica
Kórnica
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Benadalid → Kornica
Kornica → Benadalid
Kornica
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Benadalid → Kornica
Kornica → Benadalid
Kornica Kolonia
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Benadalid → Kornica Kolonia
Kornica Kolonia → Benadalid
Kornice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Benadalid → Kornice
Kornice → Benadalid
Kornik
Kórnik
Великопольское
Познанский повет
Kórnik
Benadalid → Kornik
Kornik → Benadalid
Kornowac
Корновац
Силезское
Рацибужский
Kornowac
Benadalid → Корновац
Корновац → Benadalid
Korolowka
Korolówka
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Benadalid → Korolowka
Korolowka → Benadalid
Korolówka
Korolowka
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Benadalid → Korolowka
Korolowka → Benadalid
Korolówka Osada
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Benadalid → Korolówka Osada
Korolówka Osada → Benadalid
Koronowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Koronowo
Koronowo → Benadalid
Koroszczyn
Люблинское
Бяльский
Terespol
Benadalid → Koroszczyn
Koroszczyn → Benadalid
Korpele
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Benadalid → Korpele
Korpele → Benadalid
Korsze
Корше
Варминско Мазурское
Кентшинский
Korsze
Benadalid → Корше
Корше → Benadalid
Korycin Kościelny
Подляское
Сокульский
Korycin
Benadalid → Korycin Kościelny
Korycin Kościelny → Benadalid
Koryciny
Корицини
Подляское
Семятыченский
Grodzisk
Benadalid → Корицини
Корицини → Benadalid
Korytkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Benadalid → Korytkowo
Korytkowo → Benadalid
Korytków Duży
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Benadalid → Korytków Duży
Korytków Duży → Benadalid
Korytków Mały
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Benadalid → Korytków Mały
Korytków Mały → Benadalid
Korytnica
Мазовецкое
Венгрувский
Korytnica
Benadalid → Korytnica
Korytnica → Benadalid
Korytnica
Мазовецкое
Гарволинский
Trojanów
Benadalid → Korytnica
Korytnica → Benadalid
Korytniki
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Benadalid → Korytniki
Korytniki → Benadalid
Korytowo
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Benadalid → Korytowo
Korytowo → Benadalid
Korytów A
Коритув А
Мазовецкое
Жирардувский
Radziejowice
Benadalid → Коритув А
Коритув А → Benadalid
Korzanówka
Люблинское
Бяльский
Rossosz
Benadalid → Korzanówka
Korzanówka → Benadalid
Korzec
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Benadalid → Korzec
Korzec → Benadalid
Korzecznik Szatanowo
Великопольское
Кольский
Babiak
Benadalid → Korzecznik Szatanowo
Korzecznik Szatanowo → Benadalid
Korzenica
Подкарпатское
Ярославский
Laszki
Benadalid → Korzenica
Korzenica → Benadalid
Korzeniec
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Korzeniec
Korzeniec → Benadalid
Korzeniow
Korzeniów
Подкарпатское
Дембицкий
Żyraków
Benadalid → Korzeniow
Korzeniow → Benadalid
Korzeniów
Korzeniow
Подкарпатское
Дембицкий
Żyraków
Benadalid → Korzeniow
Korzeniow → Benadalid
Korzenna
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Benadalid → Korzenna
Korzenna → Benadalid
Korzeńsko
Нижнесилезское
Тшебницкий
Żmigród
Benadalid → Korzeńsko
Korzeńsko → Benadalid
Korzonek
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Benadalid → Korzonek
Korzonek → Benadalid
Korzybie
Поморское
Слупский
Kępice
Benadalid → Korzybie
Korzybie → Benadalid
Korzystno
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Benadalid → Korzystno
Korzystno → Benadalid
Kosakowo
Поморское
Пуцкий
Kosakowo
Benadalid → Kosakowo
Kosakowo → Benadalid
Kosarzyn
Косажин
Любушское
Кросненский
Gubin
Benadalid → Косажин
Косажин → Benadalid
Koscian
Kościan
Великопольское
Косьцянский
Kościan
Benadalid → Косьцян
Косьцян → Benadalid
Koscielec
Kościelec
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Benadalid → Koscielec
Koscielec → Benadalid
Koscielisko
Kościelisko
Малопольское
Татровский
Kościelisko
Benadalid → Косцелиско
Косцелиско → Benadalid
Koscieniewicze
Kościeniewicze
Люблинское
Бяльский
Piszczac
Benadalid → Koscieniewicze
Koscieniewicze → Benadalid
Kosciernica
Kościernica
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Benadalid → Kosciernica
Kosciernica → Benadalid
Koscierska Huta
Kościerska Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Koscierska Huta
Koscierska Huta → Benadalid
Koscierzyn Wielki
Kościerzyn Wielki
Великопольское
Пильский
Wyrzysk
Benadalid → Koscierzyn Wielki
Koscierzyn Wielki → Benadalid
Koscierzyna
Kościerzyna
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Косцежина
Косцежина → Benadalid
Kosciuszki
Kościuszki
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Benadalid → Kosciuszki
Kosciuszki → Benadalid
Kosewko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Benadalid → Kosewko
Kosewko → Benadalid
Kosewo
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Benadalid → Kosewo
Kosewo → Benadalid
Kosewo
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Benadalid → Kosewo
Kosewo → Benadalid
Kosewo
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Benadalid → Kosewo
Kosewo → Benadalid
Kosice
Опольское
Олесненский
Zębowice
Benadalid → Kosice
Kosice → Benadalid
Kosienice
Подкарпатское
Перемышльский
Żurawica
Benadalid → Kosienice
Kosienice → Benadalid
Kosierzewo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Benadalid → Kosierzewo
Kosierzewo → Benadalid
Kosina
Подкарпатское
Ланьцутский
Łańcut
Benadalid → Kosina
Kosina → Benadalid
Kosiska
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Kosiska
Kosiska → Benadalid
Koskowice
Нижнесилезское
Легницкий
Legnickie Pole
Benadalid → Koskowice
Koskowice → Benadalid
Koskowo
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Benadalid → Koskowo
Koskowo → Benadalid
Kosmidry
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Benadalid → Kosmidry
Kosmidry → Benadalid
Kosmin
Kośmin
Люблинское
Рыцкий
Ułęż
Benadalid → Kosmin
Kosmin → Benadalid
Kosmin
Kośmin
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Benadalid → Kosmin
Kosmin → Benadalid
Kosminy
Kośminy
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Benadalid → Kosminy
Kosminy → Benadalid
Kosmolow
Kosmolów
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Benadalid → Kosmolow
Kosmolow → Benadalid
Kosmolów
Kosmolow
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Benadalid → Kosmolow
Kosmolow → Benadalid
Kosobudy
Люблинское
Замойский
Звежинец
Benadalid → Kosobudy
Kosobudy → Benadalid
Kosorowice
Опольское
Опольский
Tarnów Opolski
Benadalid → Kosorowice
Kosorowice → Benadalid
Kosow Lacki
Kosów Lacki
Мазовецкое
Соколувский
Kosów Lacki
Benadalid → Kosow Lacki
Kosow Lacki → Benadalid
Kosowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Benadalid → Kosowo
Kosowo → Benadalid
Kosowo
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Benadalid → Kosowo
Kosowo → Benadalid
Kosowo
Поморское
Картузский
Przodkowo
Benadalid → Kosowo
Kosowo → Benadalid
Kosowy
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Benadalid → Kosowy
Kosowy → Benadalid
Kosów Lacki
Kosow Lacki
Мазовецкое
Соколувский
Kosów Lacki
Benadalid → Kosow Lacki
Kosow Lacki → Benadalid
Kossaki
Мазовецкое
Острувский
Nur
Benadalid → Kossaki
Kossaki → Benadalid
Kossobudy
Мазовецкое
Плоньский
Raciąż
Benadalid → Kossobudy
Kossobudy → Benadalid
Kostki Male
Kostki Małe
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Benadalid → Kostki Male
Kostki Male → Benadalid
Kostki Małe
Kostki Male
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Benadalid → Kostki Male
Kostki Male → Benadalid
Kostkow
Kostków
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Benadalid → Kostkow
Kostkow → Benadalid
Kostkowo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Benadalid → Kostkowo
Kostkowo → Benadalid
Kostków
Kostkow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Benadalid → Kostkow
Kostkow → Benadalid
Kostomloty
Kostomłoty
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Benadalid → Kostomloty
Kostomloty → Benadalid
Kostomloty
Kostomłoty
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Benadalid → Kostomloty
Kostomloty → Benadalid
Kostomloty Drugie
Kostomłoty Drugie
Свентокшишское
Келецкий
Miedziana Góra
Benadalid → Kostomloty Drugie
Kostomloty Drugie → Benadalid
Kostomłoty
Kostomloty
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Benadalid → Kostomloty
Kostomloty → Benadalid
Kostomłoty
Kostomloty
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Benadalid → Kostomloty
Kostomloty → Benadalid
Kostomłoty Drugie
Kostomloty Drugie
Свентокшишское
Келецкий
Miedziana Góra
Benadalid → Kostomloty Drugie
Kostomloty Drugie → Benadalid
Kostry
Люблинское
Парчевский
Milanów
Benadalid → Kostry
Kostry → Benadalid
Kostrza
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Benadalid → Kostrza
Kostrza → Benadalid
Kostrzewy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Benadalid → Kostrzewy
Kostrzewy → Benadalid
Kostrzyca
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Benadalid → Kostrzyca
Kostrzyca → Benadalid
Kostrzyca
Поморское
Члухувский
Debrzno
Benadalid → Kostrzyca
Kostrzyca → Benadalid
Kostrzyn
Костшин
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Benadalid → Костшин
Костшин → Benadalid
Kostrzyn
Kostrzyn nad Odrą
Любушское
Гожувский
Kostrzyn nad Odrą
Benadalid → Костшин над Одрой
Костшин над Одрой → Benadalid
Kostrzyn nad Odrą
Костшин над Одрой
Любушское
Гожувский
Kostrzyn nad Odrą
Benadalid → Костшин над Одрой
Костшин над Одрой → Benadalid
Kostrzyn nad Odrą
Любушское
Гожувский
Kostrzyn nad Odrą
Benadalid → Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą → Benadalid
Kostrzyna
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Kostrzyna
Kostrzyna → Benadalid
Kostrzyna
Силезское
Клобуцкий
Panki
Benadalid → Kostrzyna
Kostrzyna → Benadalid
Kostrzyna
Костшина
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Benadalid → Костшина
Костшина → Benadalid
Kosuty
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Benadalid → Kosuty
Kosuty → Benadalid
Kosy
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Kosy
Kosy → Benadalid
Kosyń
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Benadalid → Kosyń
Kosyń → Benadalid
Koszalin
Кошалин
Западнопоморское
Koszalin
Koszalin
Benadalid → Кошалин
Кошалин → Benadalid
Koszarówka
Подляское
Граевский
Grajewo
Benadalid → Koszarówka
Koszarówka → Benadalid
Koszary
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Benadalid → Koszary
Koszary → Benadalid
Koszecin
Koszęcin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Benadalid → Koszecin
Koszecin → Benadalid
Koszelanka
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Benadalid → Koszelanka
Koszelanka → Benadalid
Koszelewska Łąka
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Benadalid → Koszelewska Łąka
Koszelewska Łąka → Benadalid
Koszelewy
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Rybno
Benadalid → Koszelewy
Koszelewy → Benadalid
Koszęcin
Koszecin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Benadalid → Koszecin
Koszecin → Benadalid
Koszęcin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Benadalid → Koszęcin
Koszęcin → Benadalid
Koszki
Подляское
Бельский
Orla
Benadalid → Koszki
Koszki → Benadalid
Kosztowo
Великопольское
Пильский
Wyrzysk
Benadalid → Kosztowo
Kosztowo → Benadalid
Koszuty
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Benadalid → Koszuty
Koszuty → Benadalid
Koszwaly
Koszwały
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Benadalid → Koszwaly
Koszwaly → Benadalid
Koszwały
Koszwaly
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Benadalid → Koszwaly
Koszwaly → Benadalid
Koszwice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Benadalid → Koszwice
Koszwice → Benadalid
Koszyce
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Benadalid → Koszyce
Koszyce → Benadalid
Koszyce
Свентокшишское
Опатувский
Wojciechowice
Benadalid → Koszyce
Koszyce → Benadalid
Koszyce Male
Koszyce Małe
Малопольское
Тарнувский
Tarnów
Benadalid → Koszyce Male
Koszyce Male → Benadalid
Koszyce Małe
Koszyce Male
Малопольское
Тарнувский
Tarnów
Benadalid → Koszyce Male
Koszyce Male → Benadalid
Koszyce Wielkie
Малопольское
Тарнувский
Tarnów
Benadalid → Koszyce Wielkie
Koszyce Wielkie → Benadalid
Kościan
Косьцян
Великопольское
Косьцянский
Kościan
Benadalid → Косьцян
Косьцян → Benadalid
Kościelec
Великопольское
Кольский
Kościelec
Benadalid → Kościelec
Kościelec → Benadalid
Kościelec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Pakość
Benadalid → Kościelec
Kościelec → Benadalid
Kościelec
Koscielec
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Benadalid → Koscielec
Koscielec → Benadalid
Kościelisko
Косцелиско
Малопольское
Татровский
Kościelisko
Benadalid → Косцелиско
Косцелиско → Benadalid
Kościelna Wieś
Великопольское
Плешевский
Gołuchów
Benadalid → Kościelna Wieś
Kościelna Wieś → Benadalid
Kościelnica
Лодзинское
Поддембицкий
Uniejów
Benadalid → Kościelnica
Kościelnica → Benadalid
Kościelnik
Косьцельник
Нижнесилезское
Любаньский
Lubań
Benadalid → Косьцельник
Косьцельник → Benadalid
Kościelniki Dolne
Косьцельники Дольне
Нижнесилезское
Любаньский
Lubań
Benadalid → Косьцельники Дольне
Косьцельники Дольне → Benadalid
Kościelniki Górne
Косьцельники Ґурне
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Benadalid → Косьцельники Ґурне
Косьцельники Ґурне → Benadalid
Kościelniki Średnie
Косьцельники Середні
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Benadalid → Косьцельники Середні
Косьцельники Середні → Benadalid
Kościeniewicze
Koscieniewicze
Люблинское
Бяльский
Piszczac
Benadalid → Koscieniewicze
Koscieniewicze → Benadalid
Kościernica
Косьцерниця
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Benadalid → Косьцерниця
Косьцерниця → Benadalid
Kościernica
Kosciernica
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Benadalid → Kosciernica
Kosciernica → Benadalid
Kościerska Huta
Koscierska Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Koscierska Huta
Koscierska Huta → Benadalid
Kościerzyce
Опольское
Бжегский
Lubsza
Benadalid → Kościerzyce
Kościerzyce → Benadalid
Kościerzyn Wielki
Koscierzyn Wielki
Великопольское
Пильский
Wyrzysk
Benadalid → Koscierzyn Wielki
Koscierzyn Wielki → Benadalid
Kościerzyna
Косцежина
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Benadalid → Косцежина
Косцежина → Benadalid
Kościuszki
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Benadalid → Kościuszki
Kościuszki → Benadalid
Kościuszki
Kosciuszki
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Benadalid → Kosciuszki
Kosciuszki → Benadalid
Kośmin
Kosmin
Люблинское
Рыцкий
Ułęż
Benadalid → Kosmin
Kosmin → Benadalid
Kośmin
Kosmin
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Benadalid → Kosmin
Kosmin → Benadalid
Kośminy
Kosminy
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Benadalid → Kosminy
Kosminy → Benadalid
Kośno
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Benadalid → Kośno
Kośno → Benadalid
Koteze
Koteże
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Koteze
Koteze → Benadalid
Koteże
Koteze
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Koteze
Koteze → Benadalid
Kotfin
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Benadalid → Kotfin
Kotfin → Benadalid
Kotla
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Benadalid → Kotla
Kotla → Benadalid
Kotlarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Benadalid → Kotlarnia
Kotlarnia → Benadalid
Kotlin
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Benadalid → Kotlin
Kotlin → Benadalid
Kotlin
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Benadalid → Kotlin
Kotlin → Benadalid
Kotlinki
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Benadalid → Kotlinki
Kotlinki → Benadalid
Kotliny
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Benadalid → Kotliny
Kotliny → Benadalid
Kotliska
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Benadalid → Kotliska
Kotliska → Benadalid
Kotłowo
Котлово
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Benadalid → Котлово
Котлово → Benadalid
Kotłów
Великопольское
Остшешувский
Mikstat
Benadalid → Kotłów
Kotłów → Benadalid
Kotnowo
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Płużnica
Benadalid → Kotnowo
Kotnowo → Benadalid
Kotomierz
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Benadalid → Kotomierz
Kotomierz → Benadalid
Kotorydz
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Benadalid → Kotorydz
Kotorydz → Benadalid
Kotorz Maly
Kotórz Mały
Опольское
Опольский
Turawa
Benadalid → Kotorz Maly
Kotorz Maly → Benadalid
Kotowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Benadalid → Kotowice
Kotowice → Benadalid
Kotowice
Нижнесилезское
Глогувский
Pęcław
Benadalid → Kotowice
Kotowice → Benadalid
Kotowice
Силезское
Мышкувский
Żarki
Benadalid → Kotowice
Kotowice → Benadalid
Kotowo
Великопольское
Сьремский
Dolsk
Benadalid → Kotowo
Kotowo → Benadalid
Kotórz Mały
Kotorz Maly
Опольское
Опольский
Turawa
Benadalid → Kotorz Maly
Kotorz Maly → Benadalid
Kotórz Wielki
Опольское
Опольский
Turawa
Benadalid → Kotórz Wielki
Kotórz Wielki → Benadalid
Kotuń
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Benadalid → Kotuń
Kotuń → Benadalid
Kotuń
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Benadalid → Kotuń
Kotuń → Benadalid
Kowal
Коваль
Куявско Поморское
Влоцлавский
Kowal
Benadalid → Коваль
Коваль → Benadalid
Kowala Druga
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Benadalid → Kowala Druga
Kowala Druga → Benadalid
Kowale
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Kowale
Kowale → Benadalid
Kowale Oleckie
Ковале Олецке
Варминско Мазурское
Олецкий
Kowale Oleckie
Benadalid → Ковале Олецке
Ковале Олецке → Benadalid
Kowale Pańskie
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Benadalid → Kowale Pańskie
Kowale Pańskie → Benadalid
Kowalew
Великопольское
Плешевский
Pleszew
Benadalid → Kowalew
Kowalew → Benadalid
Kowalewek
Великопольское
Конинский
Rzgów
Benadalid → Kowalewek
Kowalewek → Benadalid
Kowalewice
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Benadalid → Kowalewice
Kowalewice → Benadalid
Kowalewice
Поморское
Бытувский
Miastko
Benadalid → Kowalewice
Kowalewice → Benadalid
Kowalewko
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Benadalid → Kowalewko
Kowalewko → Benadalid
Kowalewo
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Benadalid → Kowalewo
Kowalewo → Benadalid
Kowalewo
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Benadalid → Kowalewo
Kowalewo → Benadalid
Kowalewo
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Kowalewo
Kowalewo → Benadalid
Kowalewo Góry
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Benadalid → Kowalewo Góry
Kowalewo Góry → Benadalid
Kowalewo Pomorskie
Куявско Поморское
Голюбско добжинский
Kowalewo Pomorskie
Benadalid → Kowalewo Pomorskie
Kowalewo Pomorskie → Benadalid
Kowalewo Solectwo
Kowalewo Sołectwo
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Benadalid → Kowalewo Solectwo
Kowalewo Solectwo → Benadalid
Kowalewo Sołectwo
Kowalewo Solectwo
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Benadalid → Kowalewo Solectwo
Kowalewo Solectwo → Benadalid
Kowalowa
Малопольское
Тарнувский
Ryglice
Benadalid → Kowalowa
Kowalowa → Benadalid
Kowalowka
Kowalówka
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Benadalid → Kowalowka
Kowalowka → Benadalid
Kowalów
Любушское
Слубицкий
Rzepin
Benadalid → Kowalów
Kowalów → Benadalid
Kowalówka
Мазовецкое
Острувский
Andrzejewo
Benadalid → Kowalówka
Kowalówka → Benadalid
Kowalówka
Kowalowka
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Benadalid → Kowalowka
Kowalowka → Benadalid
Kowanówko
Великопольское
Оборницкий
Oborniki
Benadalid → Kowanówko
Kowanówko → Benadalid
Kowary
Ковары
Нижнесилезское
Karkonosze
Kowary
Benadalid → Ковары
Ковары → Benadalid
Kowiesy
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Kowiesy
Kowiesy → Benadalid
Kownaty
Любушское
Суленцинский
Torzym
Benadalid → Kownaty
Kownaty → Benadalid
Kownaty
Ковнати
Мазовецкое
Лосицкий
Huszlew
Benadalid → Ковнати
Ковнати → Benadalid
Kozaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Benadalid → Kozaki
Kozaki → Benadalid
Kozakowice Dolne
Силезское
Цешинский
Goleszów
Benadalid → Kozakowice Dolne
Kozakowice Dolne → Benadalid
Kozakowice Gorne
Силезское
Цешинский
Goleszów
Benadalid → Kozakowice Gorne
Kozakowice Gorne → Benadalid
Kozarze
Подляское
Высокомазовецкий
Ciechanowiec
Benadalid → Kozarze
Kozarze → Benadalid
Kozarzewek
Великопольское
Конинский
Kazimierz Biskupi
Benadalid → Kozarzewek
Kozarzewek → Benadalid
Kozenin
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Benadalid → Kozenin
Kozenin → Benadalid
Kozerki
Мазовецкое
Гродзиский
Grodzisk Mazowiecki
Benadalid → Kozerki
Kozerki → Benadalid
Kozia Góra
Козя Ґура
Поморское
Гданьский
Przywidz
Benadalid → Козя Ґура
Козя Ґура → Benadalid
Kozice
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Benadalid → Kozice
Kozice → Benadalid
Koziebrody
Мазовецкое
Плоньский
Raciąż
Benadalid → Koziebrody
Koziebrody → Benadalid
Kozieglowki
Koziegłówki
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Benadalid → Kozieglowki
Kozieglowki → Benadalid
Kozieglowy
Koziegłowy
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Benadalid → Козегловы
Козегловы → Benadalid
Koziegłowy
Козегловы
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Benadalid → Козегловы
Козегловы → Benadalid
Koziegłówki
Kozieglowki
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Benadalid → Kozieglowki
Kozieglowki → Benadalid
Kozielno
Опольское
Ныский
Paczków
Benadalid → Kozielno
Kozielno → Benadalid
Kozienice
Козенице
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Benadalid → Козенице
Козенице → Benadalid
Kozietuly
Kozietuły
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Benadalid → Kozietuly
Kozietuly → Benadalid
Kozietuly Nowe
Kozietuły Nowe
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Benadalid → Kozietuly Nowe
Kozietuly Nowe → Benadalid
Kozietuły
Kozietuly
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Benadalid → Kozietuly
Kozietuly → Benadalid
Kozietuły Nowe
Kozietuly Nowe
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Benadalid → Kozietuly Nowe
Kozietuly Nowe → Benadalid
Koziki
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Benadalid → Koziki
Koziki → Benadalid
Koziki Majdan
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Benadalid → Koziki Majdan
Koziki Majdan → Benadalid
Kozin
Мазовецкое
Пшаснышский
Krasne
Benadalid → Kozin
Kozin → Benadalid
Koziol
Козьол
Люблинское
Пулавский
Baranów
Benadalid → Козьол
Козьол → Benadalid
Koziol
Kozioł
Подляское
Кольненский
Kolno
Benadalid → Koziol
Koziol → Benadalid
Kozioł
Koziol
Подляское
Кольненский
Kolno
Benadalid → Koziol
Koziol → Benadalid
Kozki
Kózki
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Benadalid → Kozki
Kozki → Benadalid
Kozki
Kózki
Опольское
Кендзежинско козельский
Pawłowiczki
Benadalid → Kozki
Kozki → Benadalid
Kozle
Koźle
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Kozle
Kozle → Benadalid
Kozle
Koźle
Лодзинское
Згежский
Stryków
Benadalid → Kozle
Kozle → Benadalid
Kozle
Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Kędzierzyn Koźle
Benadalid → Kozle
Kozle → Benadalid
Kozlice
Koźlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Kozlice
Kozlice → Benadalid
Kozliki
Koźliki
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Benadalid → Kozliki
Kozliki → Benadalid
Kozlow
Kozłów
Малопольское
Мехувский
Kozłów
Benadalid → Kozlow
Kozlow → Benadalid
Kozlowek
Kozłówek
Подкарпатское
Стшижувский
Wiśniowa
Benadalid → Kozlowek
Kozlowek → Benadalid
Kozlowka
Kozłówka
Мазовецкое
Пултуский
Gzy
Benadalid → Kozlowka
Kozlowka → Benadalid
Kozlowki
Kozłówki
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Benadalid → Kozlowki
Kozlowki → Benadalid
Kozly
Kozły
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Benadalid → Kozly
Kozly → Benadalid
Kozly Janowo
Kozły Janowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Benadalid → Kozly Janowo
Kozly Janowo → Benadalid
Kozłowiec
Поморское
Косцежский
Dziemiany
Benadalid → Kozłowiec
Kozłowiec → Benadalid
Kozłowo
Варминско Мазурское
Нидзицкий
Kozłowo
Benadalid → Kozłowo
Kozłowo → Benadalid
Kozłów
Kozlow
Малопольское
Мехувский
Kozłów
Benadalid → Kozlow
Kozlow → Benadalid
Kozłów
Козлув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Козлув
Козлув → Benadalid
Kozłów
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Benadalid → Kozłów
Kozłów → Benadalid
Kozłówek
Kozlowek
Подкарпатское
Стшижувский
Wiśniowa
Benadalid → Kozlowek
Kozlowek → Benadalid
Kozłówka
Люблинское
Любартувский
Kamionka
Benadalid → Kozłówka
Kozłówka → Benadalid
Kozłówka
Kozlowka
Мазовецкое
Пултуский
Gzy
Benadalid → Kozlowka
Kozlowka → Benadalid
Kozłówki
Kozlowki
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Benadalid → Kozlowki
Kozlowki → Benadalid
Kozły
Kozly
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Benadalid → Kozly
Kozly → Benadalid
Kozły Janowo
Kozly Janowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Benadalid → Kozly Janowo
Kozly Janowo → Benadalid
Kozmice Male
Koźmice Małe
Малопольское
Величский
Wieliczka
Benadalid → Kozmice Male
Kozmice Male → Benadalid
Kozmice Wielkie
Koźmice Wielkie
Малопольское
Величский
Wieliczka
Benadalid → Kozmice Wielkie
Kozmice Wielkie → Benadalid
Kozmin
Koźmin
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Kozmin
Kozmin → Benadalid
Kozmin
Koźmin
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Kozmin
Kozmin → Benadalid
Kozmin
Koźmin
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Benadalid → Kozmin
Kozmin → Benadalid
Kozmin Wielkopolski
Koźmin Wielkopolski
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Kozmin Wielkopolski
Kozmin Wielkopolski → Benadalid
Kozolin
Мазовецкое
Плоньский
Raciąż
Benadalid → Kozolin
Kozolin → Benadalid
Kozow
Kozów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Złotoryja
Benadalid → Kozow
Kozow → Benadalid
Kozów
Kozow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Złotoryja
Benadalid → Kozow
Kozow → Benadalid
Kozuby
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Benadalid → Kozuby
Kozuby → Benadalid
Kozuby
Опольское
Намыслувский
Pokój
Benadalid → Kozuby
Kozuby → Benadalid
Kozuchow
Kożuchów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Benadalid → Кожухув
Кожухув → Benadalid
Kozuchow
Kożuchów
Подкарпатское
Стшижувский
Wiśniowa
Benadalid → Kozuchow
Kozuchow → Benadalid
Kozula
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Benadalid → Kozula
Kozula → Benadalid
Kozy
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Kozy
Kozy → Benadalid
Kozy
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Benadalid → Kozy
Kozy → Benadalid
Kozy
Козы
Силезское
Бельский
Kozy
Benadalid → Козы
Козы → Benadalid
Kozy
Силезское
Бельский
Kozy
Benadalid → Kozy
Kozy → Benadalid
Kozyczkowo
Kożyczkowo
Поморское
Картузский
Chmielno
Benadalid → Kozyczkowo
Kozyczkowo → Benadalid
Koźle
Kozle
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Kozle
Kozle → Benadalid
Koźle
Kozle
Лодзинское
Згежский
Stryków
Benadalid → Kozle
Kozle → Benadalid
Koźle
Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Kędzierzyn Koźle
Benadalid → Kozle
Kozle → Benadalid
Koźlice
Kozlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Kozlice
Kozlice → Benadalid
Koźliki
Kozliki
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Benadalid → Kozliki
Kozliki → Benadalid
Koźliny
Козліни
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Benadalid → Козліни
Козліни → Benadalid
Koźmice
Козьміце
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ciepłowody
Benadalid → Козьміце
Козьміце → Benadalid
Koźmice Małe
Kozmice Male
Малопольское
Величский
Wieliczka
Benadalid → Kozmice Male
Kozmice Male → Benadalid
Koźmice Wielkie
Kozmice Wielkie
Малопольское
Величский
Wieliczka
Benadalid → Kozmice Wielkie
Kozmice Wielkie → Benadalid
Koźmin
Kozmin
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Kozmin
Kozmin → Benadalid
Koźmin
Kozmin
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Kozmin
Kozmin → Benadalid
Koźmin
Kozmin
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Benadalid → Kozmin
Kozmin → Benadalid
Koźmin Wielkopolski
Kozmin Wielkopolski
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Kozmin Wielkopolski
Kozmin Wielkopolski → Benadalid
Koźminek
Великопольское
Калишский
Koźminek
Benadalid → Koźminek
Koźminek → Benadalid
Koźminek
Козьмінек
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Benadalid → Козьмінек
Козьмінек → Benadalid
Kożuchów
Кожухув
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Benadalid → Кожухув
Кожухув → Benadalid
Kożuchów
Kozuchow
Подкарпатское
Стшижувский
Wiśniowa
Benadalid → Kozuchow
Kozuchow → Benadalid
Kożuchy Małe
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Benadalid → Kożuchy Małe
Kożuchy Małe → Benadalid
Kożuchy Małe
Варминско Мазурское
Пишский
Biała Piska
Benadalid → Kożuchy Małe
Kożuchy Małe → Benadalid
Kożuchy Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Benadalid → Kożuchy Wielkie
Kożuchy Wielkie → Benadalid
Kożyczkowo
Kozyczkowo
Поморское
Картузский
Chmielno
Benadalid → Kozyczkowo
Kozyczkowo → Benadalid
Kó
Kórnica
Kornica
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Benadalid → Kornica
Kornica → Benadalid
Kórnik
Kornik
Великопольское
Познанский повет
Kórnik
Benadalid → Kornik
Kornik → Benadalid
Kózki
Kozki
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Benadalid → Kozki
Kozki → Benadalid
Kózki
Kozki
Опольское
Кендзежинско козельский
Pawłowiczki
Benadalid → Kozki
Kozki → Benadalid
Kr
Kraczki
Крачкі
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Benadalid → Крачкі
Крачкі → Benadalid
Kraczkowa
Подкарпатское
Ланьцутский
Łańcut
Benadalid → Kraczkowa
Kraczkowa → Benadalid
Kraczkowa Górna
Подкарпатское
Ланьцутский
Łańcut
Benadalid → Kraczkowa Górna
Kraczkowa Górna → Benadalid
Krajanow
Krajanów
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Benadalid → Krajanow
Krajanow → Benadalid
Krajanów
Krajanow
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Benadalid → Krajanow
Krajanow → Benadalid
Krajenka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Benadalid → Krajenka
Krajenka → Benadalid
Krajewice
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Benadalid → Krajewice
Krajewice → Benadalid
Krajków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Benadalid → Krajków
Krajków → Benadalid
Krajno Pierwsze
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Benadalid → Krajno Pierwsze
Krajno Pierwsze → Benadalid
Krajow
Krajów
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Benadalid → Krajow
Krajow → Benadalid
Krajowice
Крайовіце
Подкарпатское
Ясленский
Kołaczyce
Benadalid → Крайовіце
Крайовіце → Benadalid
Krajów
Krajow
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Benadalid → Krajow
Krajow → Benadalid
Kraków
Краков
Малопольское
Kraków
Kraków
Benadalid → Краков
Краков → Benadalid
Krakulice
Поморское
Лемборкский
Wicko
Benadalid → Krakulice
Krakulice → Benadalid
Kramarzowka
Kramarzówka
Подкарпатское
Ярославский
Pruchnik
Benadalid → Kramarzowka
Kramarzowka → Benadalid
Kramarzówka
Kramarzowka
Подкарпатское
Ярославский
Pruchnik
Benadalid → Kramarzowka
Kramarzowka → Benadalid
Kramarzyny
Поморское
Бытувский
Tuchomie
Benadalid → Kramarzyny
Kramarzyny → Benadalid
Kramkowo Lipskie
Мазовецкое
Острувский
Nur
Benadalid → Kramkowo Lipskie
Kramkowo Lipskie → Benadalid
Kramsk
Великопольское
Конинский
Kramsk
Benadalid → Kramsk
Kramsk → Benadalid
Kranek
Поморское
Старогардский
Skórcz
Benadalid → Kranek
Kranek → Benadalid
Kranow
Kranów
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Kranow
Kranow → Benadalid
Kranów
Kranow
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Kranow
Kranow → Benadalid
Krapiel
Krąpiel
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Benadalid → Krapiel
Krapiel → Benadalid
Krapiewo
Krąpiewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Krapiewo
Krapiewo → Benadalid
Krapkowice
Крапковице
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Benadalid → Крапковице
Крапковице → Benadalid
Kraplewo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Benadalid → Kraplewo
Kraplewo → Benadalid
Krasawa
Силезское
Ченстоховский
Olsztyn
Benadalid → Krasawa
Krasawa → Benadalid
Krasew
Люблинское
Радзыньский
Borki
Benadalid → Krasew
Krasew → Benadalid
Krasice
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Benadalid → Krasice
Krasice → Benadalid
Krasiczyn
Красичин
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Benadalid → Красичин
Красичин → Benadalid
Krasiejów
Опольское
Опольский
Ozimek
Benadalid → Krasiejów
Krasiejów → Benadalid
Krasik
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Benadalid → Krasik
Krasik → Benadalid
Krasiniec
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Benadalid → Krasiniec
Krasiniec → Benadalid
Kraski
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Benadalid → Kraski
Kraski → Benadalid
Krasków
Опольское
Ключборкский
Kluczbork
Benadalid → Krasków
Krasków → Benadalid
Krasna
Подкарпатское
Кросненский
Korczyna
Benadalid → Krasna
Krasna → Benadalid
Krasna
Силезское
Цешинский
Cieszyn
Benadalid → Krasna
Krasna → Benadalid
Krasne
Мазовецкое
Пшаснышский
Krasne
Benadalid → Krasne
Krasne → Benadalid
Krasne
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Benadalid → Krasne
Krasne → Benadalid
Krasne
Подляское
Белостокский
Supraśl
Benadalid → Krasne
Krasne → Benadalid
Krasne Folwarczne
Подляское
Монькский
Jasionówka
Benadalid → Krasne Folwarczne
Krasne Folwarczne → Benadalid
Krasne Stare
Подляское
Монькский
Jasionówka
Benadalid → Krasne Stare
Krasne Stare → Benadalid
Krasnica
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Benadalid → Krasnica
Krasnica → Benadalid
Krasnik
Kraśnik
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Benadalid → Красник
Красник → Benadalid
Krasnik Fabryczny
Kraśnik Fabryczny
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Benadalid → Krasnik Fabryczny
Krasnik Fabryczny → Benadalid
Krasniow
Kraśniów
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Benadalid → Krasniow
Krasniow → Benadalid
Krasnobrod
Krasnobród
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Benadalid → Краснобруд
Краснобруд → Benadalid
Krasnobród
Краснобруд
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Benadalid → Краснобруд
Краснобруд → Benadalid
Krasnopol
Подляское
Сейненский
Krasnopol
Benadalid → Krasnopol
Krasnopol → Benadalid
Krasnosielc
Мазовецкое
Макувский
Krasnosielc
Benadalid → Krasnosielc
Krasnosielc → Benadalid
Krasnystaw
Красныстав
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Benadalid → Красныстав
Красныстав → Benadalid
Krasocin
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Benadalid → Krasocin
Krasocin → Benadalid
Krasowa
Лодзинское
Белхатувский
Rusiec
Benadalid → Krasowa
Krasowa → Benadalid
Krasowiec
Любушское
Гожувский
Deszczno
Benadalid → Krasowiec
Krasowiec → Benadalid
Kraszew
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Andrespol
Benadalid → Kraszew
Kraszew → Benadalid
Kraszewice
Великопольское
Остшешувский
Kraszewice
Benadalid → Kraszewice
Kraszewice → Benadalid
Kraszewo
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Iłowo Osada
Benadalid → Kraszewo
Kraszewo → Benadalid
Kraszewo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Benadalid → Kraszewo
Kraszewo → Benadalid
Kraszewo
Мазовецкое
Плоньский
Raciąż
Benadalid → Kraszewo
Kraszewo → Benadalid
Kraszkowice
Лодзинское
Велюньский
Wierzchlas
Benadalid → Kraszkowice
Kraszkowice → Benadalid
Kraszow
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Benadalid → Kraszow
Kraszow → Benadalid
Kraśniany
Подляское
Сокульский
Sokółka
Benadalid → Kraśniany
Kraśniany → Benadalid
Kraśniczyn
Люблинское
Красноставский
Kraśniczyn
Benadalid → Kraśniczyn
Kraśniczyn → Benadalid
Kraśnik
Красник
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Benadalid → Красник
Красник → Benadalid
Kraśnik Dolny
Нижнесилезское
Болеславецкий
Bolesławiec
Benadalid → Kraśnik Dolny
Kraśnik Dolny → Benadalid
Kraśnik Fabryczny
Krasnik Fabryczny
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Benadalid → Krasnik Fabryczny
Krasnik Fabryczny → Benadalid
Kraśnik Koszaliński
Красьник Кошалінський
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Benadalid → Красьник Кошалінський
Красьник Кошалінський → Benadalid
Kraśniów
Krasniow
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Benadalid → Krasniow
Krasniow → Benadalid
Krawcowizna
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Benadalid → Krawcowizna
Krawcowizna → Benadalid
Krawczyki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Krawczyki
Krawczyki → Benadalid
Krazkowo
Krążkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Złotniki Kujawskie
Benadalid → Krazkowo
Krazkowo → Benadalid
Krąg
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Benadalid → Krąg
Krąg → Benadalid
Krąg
Кронґ
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Кронґ
Кронґ → Benadalid
Krągola
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Benadalid → Krągola
Krągola → Benadalid
Krąpiel
Krapiel
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Benadalid → Krapiel
Krapiel → Benadalid
Krąpiewo
Krapiewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Krapiewo
Krapiewo → Benadalid
Krąpiewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Krąpiewo
Krąpiewo → Benadalid
Krąplewice
Куявско Поморское
Свецкий
Jeżewo
Benadalid → Krąplewice
Krąplewice → Benadalid
Krążkowo
Krazkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Złotniki Kujawskie
Benadalid → Krazkowo
Krazkowo → Benadalid
Krempna
Подкарпатское
Ясленский
Krempna
Benadalid → Krempna
Krempna → Benadalid
Krepa
Krępa
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Krepa
Krepa → Benadalid
Krepa
Krępa
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Krepa
Krepa → Benadalid
Krepa
Krępa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Benadalid → Krepa
Krepa → Benadalid
Krepa Koscielna
Krępa Kościelna
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Benadalid → Krepa Koscielna
Krepa Koscielna → Benadalid
Krepa Slupska
Krępa Słupska
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Кремпа Слупска
Кремпа Слупска → Benadalid
Krepice
Krępice
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Krepice
Krepice → Benadalid
Krepiec
Krępiec
Люблинское
Свидникский
Mełgiew
Benadalid → Krepiec
Krepiec → Benadalid
Krepna
Кремпна
Опольское
Крапковицкий
Zdzieszowice
Benadalid → Кремпна
Кремпна → Benadalid
Krepsko
Krępsko
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Benadalid → Krepsko
Krepsko → Benadalid
Kretomino
Западнопоморское
Кошалинский
Manowo
Benadalid → Kretomino
Kretomino → Benadalid
Kretowiny
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Kretowiny
Kretowiny → Benadalid
Krezoly
Krężoły
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Złotniki Kujawskie
Benadalid → Krezoly
Krezoly → Benadalid
Krezoly
Krężoły
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Benadalid → Krezoly
Krezoly → Benadalid
Krępa
Krepa
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Krepa
Krepa → Benadalid
Krępa
Krepa
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Krepa
Krepa → Benadalid
Krępa
Krepa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Benadalid → Krepa
Krepa → Benadalid
Krępa
Нижнесилезское
Польковицкий
Przemków
Benadalid → Krępa
Krępa → Benadalid
Krępa Kaszubska
Поморское
Лемборкский
Nowa Wieś Lęborska
Benadalid → Krępa Kaszubska
Krępa Kaszubska → Benadalid
Krępa Kościelna
Krepa Koscielna
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Benadalid → Krepa Koscielna
Krepa Koscielna → Benadalid
Krępa Słupska
Кремпа Слупска
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Кремпа Слупска
Кремпа Слупска → Benadalid
Krępice
Krepice
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Krepice
Krepice → Benadalid
Krępiec
Krepiec
Люблинское
Свидникский
Mełgiew
Benadalid → Krepiec
Krepiec → Benadalid
Krępkowice
Кремпковіце
Поморское
Лемборкский
Cewice
Benadalid → Кремпковіце
Кремпковіце → Benadalid
Krępsko
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Benadalid → Krępsko
Krępsko → Benadalid
Krępsko
Krepsko
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Benadalid → Krepsko
Krepsko → Benadalid
Krężelewice
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Benadalid → Krężelewice
Krężelewice → Benadalid
Krężoły
Krezoly
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Złotniki Kujawskie
Benadalid → Krezoly
Krezoly → Benadalid
Krężoły
Krezoly
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Benadalid → Krezoly
Krezoly → Benadalid
Krobia
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Benadalid → Krobia
Krobia → Benadalid
Krobia
Куявско Поморское
Торуньский
Lubicz
Benadalid → Krobia
Krobia → Benadalid
Krobica
Кробиця
Нижнесилезское
Львувецкий
Mirsk
Benadalid → Кробиця
Кробиця → Benadalid
Krobielewko
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Benadalid → Krobielewko
Krobielewko → Benadalid
Krobielowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Krobielowice
Krobielowice → Benadalid
Krobusz
Опольское
Прудницкий
Biała
Benadalid → Krobusz
Krobusz → Benadalid
Kroczewo
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Benadalid → Kroczewo
Kroczewo → Benadalid
Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Benadalid → Kroczyce
Kroczyce → Benadalid
Krogulna
Опольское
Намыслувский
Pokój
Benadalid → Krogulna
Krogulna → Benadalid
Krojanty
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Benadalid → Krojanty
Krojanty → Benadalid
Krokiew
Малопольское
Татровский
Zakopane
Benadalid → Krokiew
Krokiew → Benadalid
Krokowa
Погода
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Погода
Погода → Benadalid
Krokowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Benadalid → Krokowo
Krokowo → Benadalid
Krolewiec
Królewiec
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Krolewiec
Krolewiec → Benadalid
Krolewko
Królewko
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Krolewko
Krolewko → Benadalid
Krolewo
Królewo
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Krolewo
Krolewo → Benadalid
Krolewska Wola
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Benadalid → Krolewska Wola
Krolewska Wola → Benadalid
Krolow
Królów
Любушское
Жарский
Trzebiel
Benadalid → Krolow
Krolow → Benadalid
Krolowa Wola
Królowa Wola
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Benadalid → Krolowa Wola
Krolowa Wola → Benadalid
Krolowe
Królowe
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Benadalid → Krolowe
Krolowe → Benadalid
Kromarki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Kromarki
Kromarki → Benadalid
Kromerowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Kromerowo
Kromerowo → Benadalid
Kromnow
Kromnów
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Benadalid → Kromnow
Kromnow → Benadalid
Kromnów
Kromnow
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Benadalid → Kromnow
Kromnow → Benadalid
Kromolice
Великопольское
Гостыньский
Pogorzela
Benadalid → Kromolice
Kromolice → Benadalid
Kromolin
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Benadalid → Kromolin
Kromolin → Benadalid
Kromolin
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Benadalid → Kromolin
Kromolin → Benadalid
Kromolin Stary
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Benadalid → Kromolin Stary
Kromolin Stary → Benadalid
Kromolow
Kromołów
Опольское
Крапковицкий
Walce
Benadalid → Kromolow
Kromolow → Benadalid
Kromolow
Kromołów
Силезское
Заверценский
Zawiercie
Benadalid → Kromolow
Kromolow → Benadalid
Kromołów
Kromolow
Опольское
Крапковицкий
Walce
Benadalid → Kromolow
Kromolow → Benadalid
Kromołów
Kromolow
Силезское
Заверценский
Zawiercie
Benadalid → Kromolow
Kromolow → Benadalid
Kronowko
Kronówko
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Kronowko
Kronowko → Benadalid
Kronowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Kronowo
Kronowo → Benadalid
Kronówko
Kronowko
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Kronowko
Kronowko → Benadalid
Kroscienko
Krościenko
Подкарпатское
Бещадский
Ustrzyki Dolne
Benadalid → Коростенко
Коростенко → Benadalid
Kroscienko nad Dunajcem
Krościenko nad Dunajcem
Малопольское
Новотаргский
Krościenko nad Dunajcem
Benadalid → Кросценко над Дунайцем
Кросценко над Дунайцем → Benadalid
Kroscienko Wyzne
Krościenko Wyżne
Подкарпатское
Кросненский
Krościenko Wyżne
Benadalid → Kroscienko Wyzne
Kroscienko Wyzne → Benadalid
Krosinko
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Benadalid → Krosinko
Krosinko → Benadalid
Krosino
Западнопоморское
Щецинецкий
Grzmiąca
Benadalid → Krosino
Krosino → Benadalid
Krosna
Кросна
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Benadalid → Кросна
Кросна → Benadalid
Krosnica
Krośnica
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Benadalid → Krosnica
Krosnica → Benadalid
Krosnice
Krośnice
Нижнесилезское
Миличский
Krośnice
Benadalid → Krosnice
Krosnice → Benadalid
Krosniewice
Krośniewice
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Benadalid → Кросневице
Кросневице → Benadalid
Krosno
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Orneta
Benadalid → Krosno
Krosno → Benadalid
Krosno
Великопольское
Познанский повет
Mosina
Benadalid → Krosno
Krosno → Benadalid
Krosno
Кросно
Подкарпатское
Krosno
Krosno
Benadalid → Кросно
Кросно → Benadalid
Krosno Odrzanskie
Krosno Odrzańskie
Любушское
Кросненский
Krosno Odrzańskie
Benadalid → Кросно Оджаньске
Кросно Оджаньске → Benadalid
Krosno Odrzańskie
Кросно Оджаньске
Любушское
Кросненский
Krosno Odrzańskie
Benadalid → Кросно Оджаньске
Кросно Оджаньске → Benadalid
Krosnowice
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Benadalid → Krosnowice
Krosnowice → Benadalid
Krosnowo
Поморское
Бытувский
Borzytuchom
Benadalid → Krosnowo
Krosnowo → Benadalid
Krostoszowice
Силезское
Водзиславский
Godów
Benadalid → Krostoszowice
Krostoszowice → Benadalid
Krościenko
Коростенко
Подкарпатское
Бещадский
Ustrzyki Dolne
Benadalid → Коростенко
Коростенко → Benadalid
Krościenko nad Dunajcem
Кросценко над Дунайцем
Малопольское
Новотаргский
Krościenko nad Dunajcem
Benadalid → Кросценко над Дунайцем
Кросценко над Дунайцем → Benadalid
Krościenko Wyżne
Kroscienko Wyzne
Подкарпатское
Кросненский
Krościenko Wyżne
Benadalid → Kroscienko Wyzne
Kroscienko Wyzne → Benadalid
Krośnica
Krosnica
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Benadalid → Krosnica
Krosnica → Benadalid
Krośnice
Krosnice
Нижнесилезское
Миличский
Krośnice
Benadalid → Krosnice
Krosnice → Benadalid
Krośniewice
Кросневице
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Benadalid → Кросневице
Кросневице → Benadalid
Krotoszyce
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Benadalid → Krotoszyce
Krotoszyce → Benadalid
Krotoszyn
Кротошин
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Benadalid → Кротошин
Кротошин → Benadalid
Krowiarki
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Benadalid → Krowiarki
Krowiarki → Benadalid
Króle Duże
Мазовецкое
Острувский
Andrzejewo
Benadalid → Króle Duże
Króle Duże → Benadalid
Królewiec
Krolewiec
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Krolewiec
Krolewiec → Benadalid
Królewko
Krolewko
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Krolewko
Krolewko → Benadalid
Królewo
Krolewo
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Krolewo
Krolewo → Benadalid
Królewo
Крулево
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Benadalid → Крулево
Крулево → Benadalid
Królik Polski
Королик Польський
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Benadalid → Королик Польський
Королик Польський → Benadalid
Królikowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Królikowice
Królikowice → Benadalid
Królikowo
Круліково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Benadalid → Круліково
Круліково → Benadalid
Królików
Великопольское
Конинский
Grodziec
Benadalid → Królików
Królików → Benadalid
Królowa Wola
Krolowa Wola
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Benadalid → Krolowa Wola
Krolowa Wola → Benadalid
Królowe
Krolowe
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Benadalid → Krolowe
Krolowe → Benadalid
Królów
Krolow
Любушское
Жарский
Trzebiel
Benadalid → Krolow
Krolow → Benadalid
Krubiczew
Крубічев
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Benadalid → Крубічев
Крубічев → Benadalid
Krubin
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Benadalid → Krubin
Krubin → Benadalid
Kruczynek
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Benadalid → Kruczynek
Kruczynek → Benadalid
Kruglany
Подляское
Сокульский
Kuźnica
Benadalid → Kruglany
Kruglany → Benadalid
Kruklanki
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Benadalid → Kruklanki
Kruklanki → Benadalid
Kruklin
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Benadalid → Kruklin
Kruklin → Benadalid
Krukowka
Krukówka
Лодзинское
Равский
Biała Rawska
Benadalid → Krukowka
Krukowka → Benadalid
Krukowko
Krukówko
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Benadalid → Krukowko
Krukowko → Benadalid
Krukówka
Krukowka
Лодзинское
Равский
Biała Rawska
Benadalid → Krukowka
Krukowka → Benadalid
Krukówko
Krukowko
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Benadalid → Krukowko
Krukowko → Benadalid
Krupczyn
Любушское
Гожувский
Deszczno
Benadalid → Krupczyn
Krupczyn → Benadalid
Krupoliny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Krupoliny
Krupoliny → Benadalid
Krupski Mlyn
Krupski Młyn
Силезское
Тарногурский
Krupski Młyn
Benadalid → Крупски Млын
Крупски Млын → Benadalid
Krupski Młyn
Крупски Млын
Силезское
Тарногурский
Krupski Młyn
Benadalid → Крупски Млын
Крупски Млын → Benadalid
Krupy
Крупи
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Benadalid → Крупи
Крупи → Benadalid
Krusin
Куявско Поморское
Хелмненский
Lisewo
Benadalid → Krusin
Krusin → Benadalid
Krusin
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Benadalid → Krusin
Krusin → Benadalid
Krusza Duchowna
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Krusza Duchowna
Krusza Duchowna → Benadalid
Krusza Podlotowa
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Krusza Podlotowa
Krusza Podlotowa → Benadalid
Krusze
Мазовецкое
Воломинский
Klembów
Benadalid → Krusze
Krusze → Benadalid
Kruszew
Мазовецкое
Груецкий
Pniewy
Benadalid → Kruszew
Kruszew → Benadalid
Kruszewiec
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Benadalid → Kruszewiec
Kruszewiec → Benadalid
Kruszewiec
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Benadalid → Kruszewiec
Kruszewiec → Benadalid
Kruszewo
Великопольское
Пильский
Ujście
Benadalid → Kruszewo
Kruszewo → Benadalid
Kruszewo
Крушево
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Benadalid → Крушево
Крушево → Benadalid
Kruszewo
Подляское
Белостокский
Choroszcz
Benadalid → Kruszewo
Kruszewo → Benadalid
Kruszewo Brodowo
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Benadalid → Kruszewo Brodowo
Kruszewo Brodowo → Benadalid
Kruszka
Куявско Поморское
Тухольский
Cekcyn
Benadalid → Kruszka
Kruszka → Benadalid
Kruszów
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Tuszyn
Benadalid → Kruszów
Kruszów → Benadalid
Kruszwica
Крушвица
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Крушвица
Крушвица → Benadalid
Kruszwin
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Benadalid → Kruszwin
Kruszwin → Benadalid
Kruszyn
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Benadalid → Kruszyn
Kruszyn → Benadalid
Kruszyn Krajenski
Kruszyn Krajeński
Куявско Поморское
Быдгощский
Białe Błota
Benadalid → Kruszyn Krajenski
Kruszyn Krajenski → Benadalid
Kruszyn Krajeński
Kruszyn Krajenski
Куявско Поморское
Быдгощский
Białe Błota
Benadalid → Kruszyn Krajenski
Kruszyn Krajenski → Benadalid
Kruszyna
Поморское
Слупский
Kobylnica
Benadalid → Kruszyna
Kruszyna → Benadalid
Kruszyna
Крушина
Силезское
Ченстоховский
Kruszyna
Benadalid → Крушина
Крушина → Benadalid
Kruszyniany
Подляское
Сокульский
Krynki
Benadalid → Kruszyniany
Kruszyniany → Benadalid
Krutyń
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Benadalid → Krutyń
Krutyń → Benadalid
Krykajny
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Benadalid → Krykajny
Krykajny → Benadalid
Krynica
Люблинское
Хелмский
Dubienka
Benadalid → Krynica
Krynica → Benadalid
Krynica
Крыница Здруй
Малопольское
Новосонченский
Krynica Zdrój
Benadalid → Крыница Здруй
Крыница Здруй → Benadalid
Krynica Morska
Крыница Морска
Поморское
Новодвурский
Krynica Morska
Benadalid → Крыница Морска
Крыница Морска → Benadalid
Krynica Zdroj
Krynica Zdrój
Малопольское
Новосонченский
Krynica Zdrój
Benadalid → Крыница Здруй
Крыница Здруй → Benadalid
Krynica Zdrój
Крыница Здруй
Малопольское
Новосонченский
Krynica Zdrój
Benadalid → Крыница Здруй
Крыница Здруй → Benadalid
Krynice
Люблинское
Томашувский
Krynice
Benadalid → Krynice
Krynice → Benadalid
Krynice
Мазовецкое
Лосицкий
Huszlew
Benadalid → Krynice
Krynice → Benadalid
Krynice
Крынице
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Benadalid → Крынице
Крынице → Benadalid
Kryniczno
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Benadalid → Kryniczno
Kryniczno → Benadalid
Krynka
Люблинское
Лукувский
Łuków
Benadalid → Krynka
Krynka → Benadalid
Krynka
Нижнесилезское
Стшелинский
Przeworno
Benadalid → Krynka
Krynka → Benadalid
Krynki
Подляское
Сокульский
Krynki
Benadalid → Krynki
Krynki → Benadalid
Krynki
Свентокшишское
Стараховицкий
Brody
Benadalid → Krynki
Krynki → Benadalid
Krypno Kościelne
Подляское
Монькский
Krypno
Benadalid → Krypno Kościelne
Krypno Kościelne → Benadalid
Kryspinow
Kryspinów
Малопольское
Краковский
Liszki
Benadalid → Kryspinow
Kryspinow → Benadalid
Kryspinów
Kryspinow
Малопольское
Краковский
Liszki
Benadalid → Kryspinow
Kryspinow → Benadalid
Krytno
Критно
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Benadalid → Критно
Критно → Benadalid
Krzak
Кшак
Люблинское
Замойский
Нелиш
Benadalid → Кшак
Кшак → Benadalid
Krzanowice
Силезское
Рацибужский
Krzanowice
Benadalid → Krzanowice
Krzanowice → Benadalid
Krzątka
Подкарпатское
Кольбушовский
Majdan Królewski
Benadalid → Krzątka
Krzątka → Benadalid
Krzczonow
Krzczonów
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Benadalid → Krzczonow
Krzczonow → Benadalid
Krzczonow Soltysy
Krzczonów Sołtysy
Люблинское
Люблинский
Krzczonów
Benadalid → Krzczonow Soltysy
Krzczonow Soltysy → Benadalid
Krzczonow Wojtostwo
Krzczonów Wójtostwo
Люблинское
Люблинский
Krzczonów
Benadalid → Krzczonow Wojtostwo
Krzczonow Wojtostwo → Benadalid
Krzczonów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Benadalid → Krzczonów
Krzczonów → Benadalid
Krzczonów
Люблинское
Люблинский
Krzczonów
Benadalid → Krzczonów
Krzczonów → Benadalid
Krzczonów
Кшчонув
Малопольское
Мысленицкий
Tokarnia
Benadalid → Кшчонув
Кшчонув → Benadalid
Krzczonów
Krzczonow
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Benadalid → Krzczonow
Krzczonow → Benadalid
Krzczonów Sołtysy
Krzczonow Soltysy
Люблинское
Люблинский
Krzczonów
Benadalid → Krzczonow Soltysy
Krzczonow Soltysy → Benadalid
Krzczonów Wójtostwo
Krzczonow Wojtostwo
Люблинское
Люблинский
Krzczonów
Benadalid → Krzczonow Wojtostwo
Krzczonow Wojtostwo → Benadalid
Krze Duże
Кше Дуже
Мазовецкое
Жирардувский
Radziejowice
Benadalid → Кше Дуже
Кше Дуже → Benadalid
Krzeczanowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Benadalid → Krzeczanowo
Krzeczanowo → Benadalid
Krzeczow
Krzeczów
Лодзинское
Велюньский
Wierzchlas
Benadalid → Krzeczow
Krzeczow → Benadalid
Krzeczów
Krzeczow
Лодзинское
Велюньский
Wierzchlas
Benadalid → Krzeczow
Krzeczow → Benadalid
Krzeczyn
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Benadalid → Krzeczyn
Krzeczyn → Benadalid
Krzeczyn Wielki
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Benadalid → Krzeczyn Wielki
Krzeczyn Wielki → Benadalid
Krzelów
Нижнесилезское
Волувский
Wińsko
Benadalid → Krzelów
Krzelów → Benadalid
Krzemien
Krzemień
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Krzemien
Krzemien → Benadalid
Krzemien
Krzemień
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Benadalid → Krzemien
Krzemien → Benadalid
Krzemien Pierwszy
Krzemień Pierwszy
Люблинское
Яновский
Dzwola
Benadalid → Krzemien Pierwszy
Krzemien Pierwszy → Benadalid
Krzemienica
Подкарпатское
Ланьцутский
Czarna
Benadalid → Krzemienica
Krzemienica → Benadalid
Krzemienica
Кшемениця
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Кшемениця
Кшемениця → Benadalid
Krzemieniewo
Великопольское
Лешненский
Krzemieniewo
Benadalid → Krzemieniewo
Krzemieniewo → Benadalid
Krzemienna
Подкарпатское
Бжозувский
Dydnia
Benadalid → Krzemienna
Krzemienna → Benadalid
Krzemień
Krzemien
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Krzemien
Krzemien → Benadalid
Krzemień
Krzemien
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Benadalid → Krzemien
Krzemien → Benadalid
Krzemień Pierwszy
Krzemien Pierwszy
Люблинское
Яновский
Dzwola
Benadalid → Krzemien Pierwszy
Krzemien Pierwszy → Benadalid
Krzemień Wieś
Мазовецкое
Соколувский
Jabłonna Lacka
Benadalid → Krzemień Wieś
Krzemień Wieś → Benadalid
Krzepice
Кшепице
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Benadalid → Кшепице
Кшепице → Benadalid
Krzeptow
Krzeptów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Krzeptow
Krzeptow → Benadalid
Krzeptów
Krzeptow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Krzeptow
Krzeptow → Benadalid
Krzesin
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Benadalid → Krzesin
Krzesin → Benadalid
Krzesk
Мазовецкое
Седлецкий
Zbuczyn
Benadalid → Krzesk
Krzesk → Benadalid
Krzesk Królowa Niwa
Мазовецкое
Седлецкий
Zbuczyn
Benadalid → Krzesk Królowa Niwa
Krzesk Królowa Niwa → Benadalid
Krzeslawice
Krzesławice
Мазовецкое
Пшисухский
Rusinów
Benadalid → Krzeslawice
Krzeslawice → Benadalid
Krzeslawice
Krzesławice
Малопольское
Мысленицкий
Raciechowice
Benadalid → Krzeslawice
Krzeslawice → Benadalid
Krzesławice
Krzeslawice
Мазовецкое
Пшисухский
Rusinów
Benadalid → Krzeslawice
Krzeslawice → Benadalid
Krzesławice
Krzeslawice
Малопольское
Мысленицкий
Raciechowice
Benadalid → Krzeslawice
Krzeslawice → Benadalid
Krzesnica
Krześnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Benadalid → Krzesnica
Krzesnica → Benadalid
Krzesniczka
Krześniczka
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Krzesniczka
Krzesniczka → Benadalid
Krzeszow
Krzeszów
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Krzeszow
Krzeszow → Benadalid
Krzeszow
Krzeszów
Подкарпатское
Нисковский
Krzeszów
Benadalid → Krzeszow
Krzeszow → Benadalid
Krzeszowice
Кшешовице
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Benadalid → Кшешовице
Кшешовице → Benadalid
Krzeszów
Krzeszow
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Krzeszow
Krzeszow → Benadalid
Krzeszów
Кшешув
Нижнесилезское
Каменногурский
Kamienna Góra
Benadalid → Кшешув
Кшешув → Benadalid
Krzeszów
Krzeszow
Подкарпатское
Нисковский
Krzeszów
Benadalid → Krzeszow
Krzeszow → Benadalid
Krzeszów Górny
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Benadalid → Krzeszów Górny
Krzeszów Górny → Benadalid
Krzeszyce
Любушское
Суленцинский
Krzeszyce
Benadalid → Krzeszyce
Krzeszyce → Benadalid
Krześnica
Krzesnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Benadalid → Krzesnica
Krzesnica → Benadalid
Krześniczka
Krzesniczka
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Krzesniczka
Krzesniczka → Benadalid
Krzewent
Куявско Поморское
Влоцлавский
Kowal
Benadalid → Krzewent
Krzewent → Benadalid
Krzewiaki
Опольское
Крапковицкий
Walce
Benadalid → Krzewiaki
Krzewiaki → Benadalid
Krzewica
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Benadalid → Krzewica
Krzewica → Benadalid
Krzewica
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Benadalid → Krzewica
Krzewica → Benadalid
Krzewie
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Benadalid → Krzewie
Krzewie → Benadalid
Krzewie Wielkie
Нижнесилезское
Львувецкий
Gryfów Śląski
Benadalid → Krzewie Wielkie
Krzewie Wielkie → Benadalid
Krzewina
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Benadalid → Krzewina
Krzewina → Benadalid
Krzewiny
Любушское
Зелёногурский
Nowogród Bobrzański
Benadalid → Krzewiny
Krzewiny → Benadalid
Krzęcin
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Benadalid → Krzęcin
Krzęcin → Benadalid
Krzętów
Лодзинское
Радомщанский
Wielgomłyny
Benadalid → Krzętów
Krzętów → Benadalid
Krzucz
Лодзинское
Ласкский
Łask
Benadalid → Krzucz
Krzucz → Benadalid
Krzyczew
Люблинское
Бяльский
Terespol
Benadalid → Krzyczew
Krzyczew → Benadalid
Krzydlowice
Krzydłowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Benadalid → Krzydlowice
Krzydlowice → Benadalid
Krzydłowice
Krzydlowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Benadalid → Krzydlowice
Krzydlowice → Benadalid
Krzykawka
Малопольское
Олькушский
Bolesław
Benadalid → Krzykawka
Krzykawka → Benadalid
Krzykosy
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Benadalid → Krzykosy
Krzykosy → Benadalid
Krzykow
Krzyków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Czernica
Benadalid → Krzykow
Krzykow → Benadalid
Krzyków
Krzykow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Czernica
Benadalid → Krzykow
Krzykow → Benadalid
Krzyków
Опольское
Намыслувский
Wilków
Benadalid → Krzyków
Krzyków → Benadalid
Krzymów
Великопольское
Конинский
Krzymów
Benadalid → Krzymów
Krzymów → Benadalid
Krzynka
Западнопоморское
Мыслибуржский
Barlinek
Benadalid → Krzynka
Krzynka → Benadalid
Krzynowloga Mala
Krzynowłoga Mała
Мазовецкое
Пшаснышский
Krzynowłoga Mała
Benadalid → Krzynowloga Mala
Krzynowloga Mala → Benadalid
Krzynowloga Wielka
Krzynowłoga Wielka
Мазовецкое
Пшаснышский
Chorzele
Benadalid → Krzynowloga Wielka
Krzynowloga Wielka → Benadalid
Krzynowłoga Mała
Krzynowloga Mala
Мазовецкое
Пшаснышский
Krzynowłoga Mała
Benadalid → Krzynowloga Mala
Krzynowloga Mala → Benadalid
Krzynowłoga Wielka
Krzynowloga Wielka
Мазовецкое
Пшаснышский
Chorzele
Benadalid → Krzynowloga Wielka
Krzynowloga Wielka → Benadalid
Krzyszkowice
Лодзинское
Ленчицкий
Piątek
Benadalid → Krzyszkowice
Krzyszkowice → Benadalid
Krzyszkowice
Малопольское
Мысленицкий
Myślenice
Benadalid → Krzyszkowice
Krzyszkowice → Benadalid
Krzywa
Кривая
Нижнесилезское
Легницкий
Chojnów
Benadalid → Кривая
Кривая → Benadalid
Krzywa
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Benadalid → Krzywa
Krzywa → Benadalid
Krzywa
Подляское
Сокульский
Suchowola
Benadalid → Krzywa
Krzywa → Benadalid
Krzywa Góra
Опольское
Намыслувский
Pokój
Benadalid → Krzywa Góra
Krzywa Góra → Benadalid
Krzywa Wies
Krzywa Wieś
Подкарпатское
Жешувский
Kamień
Benadalid → Krzywa Wies
Krzywa Wies → Benadalid
Krzywa Wieś
Krzywa Wies
Подкарпатское
Жешувский
Kamień
Benadalid → Krzywa Wies
Krzywa Wies → Benadalid
Krzywaczka
Кшивачка
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Benadalid → Кшивачка
Кшивачка → Benadalid
Krzywanice
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Benadalid → Krzywanice
Krzywanice → Benadalid
Krzywcza
Подкарпатское
Перемышльский
Krzywcza
Benadalid → Krzywcza
Krzywcza → Benadalid
Krzywczyce
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Benadalid → Krzywczyce
Krzywczyce → Benadalid
Krzywda
Люблинское
Лукувский
Krzywda
Benadalid → Krzywda
Krzywda → Benadalid
Krzywe
Варминско Мазурское
Элкский
Prostki
Benadalid → Krzywe
Krzywe → Benadalid
Krzywe
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Benadalid → Krzywe
Krzywe → Benadalid
Krzywe Koło
Кшиве Коло
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Benadalid → Кшиве Коло
Кшиве Коло → Benadalid
Krzywica
Мазовецкое
Воломинский
Klembów
Benadalid → Krzywica
Krzywica → Benadalid
Krzywin
Krzywiń
Великопольское
Косьцянский
Krzywiń
Benadalid → Кшивинь
Кшивинь → Benadalid
Krzywin Gryfinski
Западнопоморское
Грыфинский
Widuchowa
Benadalid → Krzywin Gryfinski
Krzywin Gryfinski → Benadalid
Krzywiń
Кшивинь
Великопольское
Косьцянский
Krzywiń
Benadalid → Кшивинь
Кшивинь → Benadalid
Krzywnica
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Benadalid → Krzywnica
Krzywnica → Benadalid
Krzywonos
Krzywonoś
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Benadalid → Krzywonos
Krzywonos → Benadalid
Krzywonoś
Krzywonos
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Benadalid → Krzywonos
Krzywonos → Benadalid
Krzywoploty
Krzywopłoty
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Benadalid → Krzywoploty
Krzywoploty → Benadalid
Krzywoploty
Krzywopłoty
Малопольское
Олькушский
Klucze
Benadalid → Krzywoploty
Krzywoploty → Benadalid
Krzywopłoty
Krzywoploty
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Benadalid → Krzywoploty
Krzywoploty → Benadalid
Krzywopłoty
Krzywoploty
Малопольское
Олькушский
Klucze
Benadalid → Krzywoploty
Krzywoploty → Benadalid
Krzyworzeka
Лодзинское
Велюньский
Mokrsko
Benadalid → Krzyworzeka
Krzyworzeka → Benadalid
Krzywowierzba
Люблинское
Влодавский
Wyryki
Benadalid → Krzywowierzba
Krzywowierzba → Benadalid
Krzywowolka
Krzywowólka
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Benadalid → Krzywowolka
Krzywowolka → Benadalid
Krzywowólka
Krzywowolka
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Benadalid → Krzywowolka
Krzywowolka → Benadalid
Krzyz
Krzyż
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Benadalid → Krzyz
Krzyz → Benadalid
Krzyz Wielkopolski
Krzyż Wielkopolski
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Krzyż Wielkopolski
Benadalid → Krzyz Wielkopolski
Krzyz Wielkopolski → Benadalid
Krzyzanki
Krzyżanki
Великопольское
Гостыньский
Pępowo
Benadalid → Krzyzanki
Krzyzanki → Benadalid
Krzyzanow
Krzyżanów
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Benadalid → Krzyzanow
Krzyzanow → Benadalid
Krzyzanowek
Krzyżanówek
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Benadalid → Krzyzanowek
Krzyzanowek → Benadalid
Krzyzanowice
Krzyżanowice
Силезское
Рацибужский
Krzyżanowice
Benadalid → Krzyzanowice
Krzyzanowice → Benadalid
Krzyzanowice Dolne
Krzyżanowice Dolne
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Krzyzanowice Dolne
Krzyzanowice Dolne → Benadalid
Krzyzanowice Srednie
Krzyżanowice Średnie
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Krzyzanowice Srednie
Krzyzanowice Srednie → Benadalid
Krzyzanowka
Krzyżanówka
Мазовецкое
Липский
Sienno
Benadalid → Krzyzanowka
Krzyzanowka → Benadalid
Krzyzanowo
Krzyżanowo
Великопольское
Сьремский
Śrem
Benadalid → Krzyzanowo
Krzyzanowo → Benadalid
Krzyzanowo
Krzyżanowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Krzyzanowo
Krzyzanowo → Benadalid
Krzyzanowo
Krzyżanowo
Поморское
Мальбурский
Stare Pole
Benadalid → Krzyzanowo
Krzyzanowo → Benadalid
Krzyzany
Krzyżany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Benadalid → Krzyzany
Krzyzany → Benadalid
Krzyze
Krzyże
Варминско Мазурское
Пишский
Ruciane Nida
Benadalid → Krzyze
Krzyze → Benadalid
Krzyzewko
Krzyżewko
Варминско Мазурское
Олецкий
Wieliczki
Benadalid → Krzyzewko
Krzyzewko → Benadalid
Krzyzewo
Krzyżewo
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Benadalid → Krzyzewo
Krzyzewo → Benadalid
Krzyzewo Borowe
Krzyżewo Borowe
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Benadalid → Krzyzewo Borowe
Krzyzewo Borowe → Benadalid
Krzyzewo Jurki
Krzyżewo Jurki
Мазовецкое
Макувский
Czerwonka
Benadalid → Krzyzewo Jurki
Krzyzewo Jurki → Benadalid
Krzyzewo Marki
Krzyżewo Marki
Мазовецкое
Макувский
Czerwonka
Benadalid → Krzyzewo Marki
Krzyzewo Marki → Benadalid
Krzyzewo Nadrzeczne
Krzyżewo Nadrzeczne
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Benadalid → Krzyzewo Nadrzeczne
Krzyzewo Nadrzeczne → Benadalid
Krzyzka
Krzyżka
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Benadalid → Krzyzka
Krzyzka → Benadalid
Krzyzkowice
Krzyżkowice
Опольское
Прудницкий
Lubrza
Benadalid → Krzyzkowice
Krzyzkowice → Benadalid
Krzyzkowko
Krzyżkówko
Великопольское
Мендзыхудский
Międzychód
Benadalid → Krzyzkowko
Krzyzkowko → Benadalid
Krzyzowa
Krzyżowa
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Benadalid → Krzyzowa
Krzyzowa → Benadalid
Krzyzowa Dolina
Krzyżowa Dolina
Опольское
Опольский
Ozimek
Benadalid → Krzyzowa Dolina
Krzyzowa Dolina → Benadalid
Krzyzowa Wola
Krzyżowa Wola
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Benadalid → Krzyzowa Wola
Krzyzowa Wola → Benadalid
Krzyzowice
Krzyżowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Krzyzowice
Krzyzowice → Benadalid
Krzyzowice
Krzyżowice
Силезское
Пщинский
Pawłowice
Benadalid → Krzyzowice
Krzyzowice → Benadalid
Krzyzowka
Krzyżówka
Малопольское
Новосонченский
Łabowa
Benadalid → Krzyzowka
Krzyzowka → Benadalid
Krzyzowniki
Krzyżowniki
Великопольское
Познанский повет
Kleszczewo
Benadalid → Krzyzowniki
Krzyzowniki → Benadalid
Krzyzyk Ilowski
Krzyżyk Iłowski
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Krzyzyk Ilowski
Krzyzyk Ilowski → Benadalid
Krzyż
Krzyz
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Benadalid → Krzyz
Krzyz → Benadalid
Krzyż Wielkopolski
Krzyz Wielkopolski
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Krzyż Wielkopolski
Benadalid → Krzyz Wielkopolski
Krzyz Wielkopolski → Benadalid
Krzyżanki
Krzyzanki
Великопольское
Гостыньский
Pępowo
Benadalid → Krzyzanki
Krzyzanki → Benadalid
Krzyżanowice
Krzyzanowice
Силезское
Рацибужский
Krzyżanowice
Benadalid → Krzyzanowice
Krzyzanowice → Benadalid
Krzyżanowice Dolne
Krzyzanowice Dolne
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Krzyzanowice Dolne
Krzyzanowice Dolne → Benadalid
Krzyżanowice Średnie
Krzyzanowice Srednie
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Krzyzanowice Srednie
Krzyzanowice Srednie → Benadalid
Krzyżanowo
Krzyzanowo
Великопольское
Сьремский
Śrem
Benadalid → Krzyzanowo
Krzyzanowo → Benadalid
Krzyżanowo
Krzyzanowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Krzyzanowo
Krzyzanowo → Benadalid
Krzyżanowo
Krzyzanowo
Поморское
Мальбурский
Stare Pole
Benadalid → Krzyzanowo
Krzyzanowo → Benadalid
Krzyżanów
Krzyzanow
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Benadalid → Krzyzanow
Krzyzanow → Benadalid
Krzyżanówek
Krzyzanowek
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Benadalid → Krzyzanowek
Krzyzanowek → Benadalid
Krzyżanówka
Krzyzanowka
Мазовецкое
Липский
Sienno
Benadalid → Krzyzanowka
Krzyzanowka → Benadalid
Krzyżany
Krzyzany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Benadalid → Krzyzany
Krzyzany → Benadalid
Krzyże
Krzyze
Варминско Мазурское
Пишский
Ruciane Nida
Benadalid → Krzyze
Krzyze → Benadalid
Krzyżewko
Krzyzewko
Варминско Мазурское
Олецкий
Wieliczki
Benadalid → Krzyzewko
Krzyzewko → Benadalid
Krzyżewo
Krzyzewo
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Benadalid → Krzyzewo
Krzyzewo → Benadalid
Krzyżewo Borowe
Krzyzewo Borowe
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Benadalid → Krzyzewo Borowe
Krzyzewo Borowe → Benadalid
Krzyżewo Jurki
Krzyzewo Jurki
Мазовецкое
Макувский
Czerwonka
Benadalid → Krzyzewo Jurki
Krzyzewo Jurki → Benadalid
Krzyżewo Marki
Krzyzewo Marki
Мазовецкое
Макувский
Czerwonka
Benadalid → Krzyzewo Marki
Krzyzewo Marki → Benadalid
Krzyżewo Nadrzeczne
Krzyzewo Nadrzeczne
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Benadalid → Krzyzewo Nadrzeczne
Krzyzewo Nadrzeczne → Benadalid
Krzyżka
Krzyzka
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Benadalid → Krzyzka
Krzyzka → Benadalid
Krzyżkowice
Krzyzkowice
Опольское
Прудницкий
Lubrza
Benadalid → Krzyzkowice
Krzyzkowice → Benadalid
Krzyżkówko
Krzyzkowko
Великопольское
Мендзыхудский
Międzychód
Benadalid → Krzyzkowko
Krzyzkowko → Benadalid
Krzyżowa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Benadalid → Krzyżowa
Krzyżowa → Benadalid
Krzyżowa
Krzyzowa
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Benadalid → Krzyzowa
Krzyzowa → Benadalid
Krzyżowa Dolina
Krzyzowa Dolina
Опольское
Опольский
Ozimek
Benadalid → Krzyzowa Dolina
Krzyzowa Dolina → Benadalid
Krzyżowa Wola
Krzyzowa Wola
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Benadalid → Krzyzowa Wola
Krzyzowa Wola → Benadalid
Krzyżowice
Krzyzowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Krzyzowice
Krzyzowice → Benadalid
Krzyżowice
Опольское
Бжегский
Olszanka
Benadalid → Krzyżowice
Krzyżowice → Benadalid
Krzyżowice
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Benadalid → Krzyżowice
Krzyżowice → Benadalid
Krzyżowice
Krzyzowice
Силезское
Пщинский
Pawłowice
Benadalid → Krzyzowice
Krzyzowice → Benadalid
Krzyżowniki
Krzyzowniki
Великопольское
Познанский повет
Kleszczewo
Benadalid → Krzyzowniki
Krzyzowniki → Benadalid
Krzyżówka
Krzyzowka
Малопольское
Новосонченский
Łabowa
Benadalid → Krzyzowka
Krzyzowka → Benadalid
Krzyżyk Iłowski
Krzyzyk Ilowski
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Krzyzyk Ilowski
Krzyzyk Ilowski → Benadalid
Ks
Ksany
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Benadalid → Ksany
Ksany → Benadalid
Ksawerow
Ksawerów
Лодзинское
Пабяницкий
Ksawerów
Benadalid → Ksawerow
Ksawerow → Benadalid
Ksawerów
Великопольское
Конинский
Kramsk
Benadalid → Ksawerów
Ksawerów → Benadalid
Ksawerów
Ksawerow
Лодзинское
Пабяницкий
Ksawerów
Benadalid → Ksawerow
Ksawerow → Benadalid
Ksawerów
Мазовецкое
Седлецкий
Przesmyki
Benadalid → Ksawerów
Ksawerów → Benadalid
Ksawerów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Benadalid → Ksawerów
Ksawerów → Benadalid
Ksebki
Подляское
Кольненский
Turośl
Benadalid → Ksebki
Ksebki → Benadalid
Ksiaz Maly
Książ Mały
Малопольское
Мехувский
Książ Wielki
Benadalid → Ksiaz Maly
Ksiaz Maly → Benadalid
Ksiaz Maly Kolonia
Książ Mały Kolonia
Малопольское
Мехувский
Książ Wielki
Benadalid → Ksiaz Maly Kolonia
Ksiaz Maly Kolonia → Benadalid
Ksiaz Wielki
Książ Wielki
Малопольское
Мехувский
Książ Wielki
Benadalid → Ксёнж Вельки
Ксёнж Вельки → Benadalid
Ksiaz Wielkopolski
Książ Wielkopolski
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Benadalid → Ksiaz Wielkopolski
Ksiaz Wielkopolski → Benadalid
Ksiaznice
Książnice
Малопольское
Величский
Gdów
Benadalid → Ksiaznice
Ksiaznice → Benadalid
Ksiaznice Wielkie
Książnice Wielkie
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Benadalid → Ksiaznice Wielkie
Ksiaznice Wielkie → Benadalid
Ksiazniczki
Książniczki
Малопольское
Краковский
Michałowice
Benadalid → Ksiazniczki
Ksiazniczki → Benadalid
Książ Mały
Ksiaz Maly
Малопольское
Мехувский
Książ Wielki
Benadalid → Ksiaz Maly
Ksiaz Maly → Benadalid
Książ Mały Kolonia
Ksiaz Maly Kolonia
Малопольское
Мехувский
Książ Wielki
Benadalid → Ksiaz Maly Kolonia
Ksiaz Maly Kolonia → Benadalid
Książ Wielki
Ксёнж Вельки
Малопольское
Мехувский
Książ Wielki
Benadalid → Ксёнж Вельки
Ксёнж Вельки → Benadalid
Książ Wielkopolski
Ksiaz Wielkopolski
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Benadalid → Ksiaz Wielkopolski
Ksiaz Wielkopolski → Benadalid
Książki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Książki
Benadalid → Książki
Książki → Benadalid
Książnice
Ksiaznice
Малопольское
Величский
Gdów
Benadalid → Ksiaznice
Ksiaznice → Benadalid
Książnice Wielkie
Ksiaznice Wielkie
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Benadalid → Ksiaznice Wielkie
Ksiaznice Wielkie → Benadalid
Książniczki
Ksiazniczki
Малопольское
Краковский
Michałowice
Benadalid → Ksiazniczki
Ksiazniczki → Benadalid
Książnik
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Benadalid → Książnik
Książnik → Benadalid
Ksieze Mlyny
Księże Młyny
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Benadalid → Ksieze Mlyny
Ksieze Mlyny → Benadalid
Ksiezomierz
Księżomierz
Люблинское
Красницкий
Gościeradów
Benadalid → Ksiezomierz
Ksiezomierz → Benadalid
Ksiezopole
Księżopole
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Benadalid → Ksiezopole
Ksiezopole → Benadalid
Ksiezopole Budki
Księżopole Budki
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Ksiezopole Budki
Ksiezopole Budki → Benadalid
Ksiezopole Jalmuzny
Księżopole Jałmużny
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Benadalid → Ksiezopole Jalmuzny
Ksiezopole Jalmuzny → Benadalid
Ksiezopole Komory
Księżopole Komory
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Ksiezopole Komory
Ksiezopole Komory → Benadalid
Ksiezopole Smolaki
Księżopole Smolaki
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Benadalid → Ksiezopole Smolaki
Ksiezopole Smolaki → Benadalid
Ksiezpol
Księżpol
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Benadalid → Ksiezpol
Ksiezpol → Benadalid
Ksiezy Las
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Benadalid → Ksiezy Las
Ksiezy Las → Benadalid
Ksiezyce
Księżyce
Нижнесилезское
Сьродский
Udanin
Benadalid → Ksiezyce
Ksiezyce → Benadalid
Ksiezyno
Księżyno
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Benadalid → Ksiezyno
Ksiezyno → Benadalid
Księginice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Księginice
Księginice → Benadalid
Księginice
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Księginice
Księginice → Benadalid
Księże Młyny
Ksieze Mlyny
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Benadalid → Ksieze Mlyny
Ksieze Mlyny → Benadalid
Księże Młyny
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Benadalid → Księże Młyny
Księże Młyny → Benadalid
Księżomierz
Ksiezomierz
Люблинское
Красницкий
Gościeradów
Benadalid → Ksiezomierz
Ksiezomierz → Benadalid
Księżopole
Ksiezopole
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Benadalid → Ksiezopole
Ksiezopole → Benadalid
Księżopole Budki
Ksiezopole Budki
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Ksiezopole Budki
Ksiezopole Budki → Benadalid
Księżopole Jałmużny
Ksiezopole Jalmuzny
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Benadalid → Ksiezopole Jalmuzny
Ksiezopole Jalmuzny → Benadalid
Księżopole Komory
Ksiezopole Komory
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Ksiezopole Komory
Ksiezopole Komory → Benadalid
Księżopole Smolaki
Ksiezopole Smolaki
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Benadalid → Ksiezopole Smolaki
Ksiezopole Smolaki → Benadalid
Księżpol
Ksiezpol
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Benadalid → Ksiezpol
Ksiezpol → Benadalid
Księżyce
Ksiezyce
Нижнесилезское
Сьродский
Udanin
Benadalid → Ksiezyce
Ksiezyce → Benadalid
Księżyki
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Benadalid → Księżyki
Księżyki → Benadalid
Księżyno
Ksiezyno
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Benadalid → Ksiezyno
Ksiezyno → Benadalid
Ku
Kucharowka
Kucharówka
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Benadalid → Kucharowka
Kucharowka → Benadalid
Kucharówka
Kucharowka
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Benadalid → Kucharowka
Kucharowka → Benadalid
Kuchary
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Benadalid → Kuchary
Kuchary → Benadalid
Kuchary Borowe
Великопольское
Конинский
Rychwał
Benadalid → Kuchary Borowe
Kuchary Borowe → Benadalid
Kuchary Kościelne
Великопольское
Конинский
Rychwał
Benadalid → Kuchary Kościelne
Kuchary Kościelne → Benadalid
Kuczki Kolonia
Мазовецкое
Радомский
Gózd
Benadalid → Kuczki Kolonia
Kuczki Kolonia → Benadalid
Kuczków
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Benadalid → Kuczków
Kuczków → Benadalid
Kuczyn
Подляское
Высокомазовецкий
Klukowo
Benadalid → Kuczyn
Kuczyn → Benadalid
Kuczyńskie
Мазовецкое
Остроленкский
Kadzidło
Benadalid → Kuczyńskie
Kuczyńskie → Benadalid
Kudowa Zdroj
Kudowa Zdrój
Нижнесилезское
Клодзский
Kudowa Zdrój
Benadalid → Кудова Здруй
Кудова Здруй → Benadalid
Kudowa Zdrój
Кудова Здруй
Нижнесилезское
Клодзский
Kudowa Zdrój
Benadalid → Кудова Здруй
Кудова Здруй → Benadalid
Kudrawka
Подляское
Сокульский
Nowy Dwór
Benadalid → Kudrawka
Kudrawka → Benadalid
Kudrycze
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Benadalid → Kudrycze
Kudrycze → Benadalid
Kuflew
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Benadalid → Kuflew
Kuflew → Benadalid
Kujan
Великопольское
Злотувский
Zakrzewo
Benadalid → Kujan
Kujan → Benadalid
Kujawki
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Benadalid → Kujawki
Kujawki → Benadalid
Kujawy
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Benadalid → Kujawy
Kujawy → Benadalid
Kujbiedy
Подляское
Монькский
Jasionówka
Benadalid → Kujbiedy
Kujbiedy → Benadalid
Kukle
Подляское
Сейненский
Giby
Benadalid → Kukle
Kukle → Benadalid
Kuklice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Kuklice
Kuklice → Benadalid
Kukow
Kuków
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Kukow
Kukow → Benadalid
Kukow
Kuków
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Kukow
Kukow → Benadalid
Kuków
Kukow
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Kukow
Kukow → Benadalid
Kuków
Kukow
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Kukow
Kukow → Benadalid
Kukulowo
Kukułowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Kukulowo
Kukulowo → Benadalid
Kukułowo
Kukulowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Kukulowo
Kukulowo → Benadalid
Kulakowice Trzecie
Kułakowice Trzecie
Люблинское
Хрубешувский
Hrubieszów
Benadalid → Kulakowice Trzecie
Kulakowice Trzecie → Benadalid
Kulasze
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Benadalid → Kulasze
Kulasze → Benadalid
Kulczyn
Люблинское
Влодавский
Hańsk
Benadalid → Kulczyn
Kulczyn → Benadalid
Kule
Силезское
Клобуцкий
Popów
Benadalid → Kule
Kule → Benadalid
Kuleje
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Kuleje
Kuleje → Benadalid
Kulesze
Подляское
Монькский
Mońki
Benadalid → Kulesze
Kulesze → Benadalid
Kulesze Kościelne
Подляское
Высокомазовецкий
Kulesze Kościelne
Benadalid → Kulesze Kościelne
Kulesze Kościelne → Benadalid
Kuleszewo
Поморское
Слупский
Kobylnica
Benadalid → Kuleszewo
Kuleszewo → Benadalid
Kulice
Куліце
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Benadalid → Куліце
Куліце → Benadalid
Kuligi
Подляское
Граевский
Rajgród
Benadalid → Kuligi
Kuligi → Benadalid
Kuligowo
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Benadalid → Kuligowo
Kuligowo → Benadalid
Kuligów
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Benadalid → Kuligów
Kuligów → Benadalid
Kulikówka
Кулікувка
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Benadalid → Кулікувка
Кулікувка → Benadalid
Kulin
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Benadalid → Kulin
Kulin → Benadalid
Kulno
Кульно
Подкарпатское
Лежайский
Kuryłówka
Benadalid → Кульно
Кульно → Benadalid
Kulow
Kulów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Benadalid → Kulow
Kulow → Benadalid
Kulów
Kulow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Benadalid → Kulow
Kulow → Benadalid
Kułakowice Trzecie
Kulakowice Trzecie
Люблинское
Хрубешувский
Hrubieszów
Benadalid → Kulakowice Trzecie
Kulakowice Trzecie → Benadalid
Kumiala
Kumiała
Подляское
Сокульский
Korycin
Benadalid → Kumiala
Kumiala → Benadalid
Kumiała
Kumiala
Подляское
Сокульский
Korycin
Benadalid → Kumiala
Kumiala → Benadalid
Kundzicze
Подляское
Сокульский
Krynki
Benadalid → Kundzicze
Kundzicze → Benadalid
Kunice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Benadalid → Kunice
Kunice → Benadalid
Kunice
Нижнесилезское
Легницкий
Kunice
Benadalid → Kunice
Kunice → Benadalid
Kunik
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Benadalid → Kunik
Kunik → Benadalid
Kunin
Кунін
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Benadalid → Кунін
Кунін → Benadalid
Kuniów
Опольское
Ключборкский
Kluczbork
Benadalid → Kuniów
Kuniów → Benadalid
Kunow
Kunów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Kunow
Kunow → Benadalid
Kunow
Kunów
Свентокшишское
Островецкий
Kunów
Benadalid → Кунув
Кунув → Benadalid
Kunowice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Benadalid → Kunowice
Kunowice → Benadalid
Kunowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Benadalid → Kunowo
Kunowo → Benadalid
Kunów
Kunow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Kunow
Kunow → Benadalid
Kunów
Кунув
Свентокшишское
Островецкий
Kunów
Benadalid → Кунув
Кунув → Benadalid
Kuny
Великопольское
Турекский
Władysławów
Benadalid → Kuny
Kuny → Benadalid
Kuńkowce
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Benadalid → Kuńkowce
Kuńkowce → Benadalid
Kup
Опольское
Опольский
Dobrzeń Wielki
Benadalid → Kup
Kup → Benadalid
Kupientyn
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Benadalid → Kupientyn
Kupientyn → Benadalid
Kupientyn Kolonia
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Benadalid → Kupientyn Kolonia
Kupientyn Kolonia → Benadalid
Kupna
Подкарпатское
Перемышльский
Krzywcza
Benadalid → Kupna
Kupna → Benadalid
Kupno
Купно
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Benadalid → Купно
Купно → Benadalid
Kuraszków
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Benadalid → Kuraszków
Kuraszków → Benadalid
Kurcew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Benadalid → Kurcew
Kurcew → Benadalid
Kuriany
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Benadalid → Kuriany
Kuriany → Benadalid
Kurkocin
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Dębowa Łąka
Benadalid → Kurkocin
Kurkocin → Benadalid
Kurnos Drugi
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Benadalid → Kurnos Drugi
Kurnos Drugi → Benadalid
Kuropas
Опольское
Ныский
Korfantów
Benadalid → Kuropas
Kuropas → Benadalid
Kuropatnik
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Benadalid → Kuropatnik
Kuropatnik → Benadalid
Kurow
Kurów
Люблинское
Пулавский
Kurów
Benadalid → Курув
Курув → Benadalid
Kurow
Курув
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Benadalid → Курув
Курув → Benadalid
Kurow
Kurów
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Kurow
Kurow → Benadalid
Kurow
Kurów
Нижнесилезское
Стшелинский
Wiązów
Benadalid → Kurow
Kurow → Benadalid
Kurow Maly
Kurów Mały
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Benadalid → Kurow Maly
Kurow Maly → Benadalid
Kurow Parcel
Kurów Parcel
Лодзинское
Кутновский
Oporów
Benadalid → Kurow Parcel
Kurow Parcel → Benadalid
Kurow Wielki
Kurów Wielki
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Benadalid → Kurow Wielki
Kurow Wielki → Benadalid
Kurow Wies
Kurów Wieś
Лодзинское
Кутновский
Oporów
Benadalid → Kurow Wies
Kurow Wies → Benadalid
Kurowek
Kurówek
Лодзинское
Белхатувский
Zelów
Benadalid → Kurowek
Kurowek → Benadalid
Kurowek Pradzewski
Kurówek Prądzewski
Лодзинское
Ласкский
Widawa
Benadalid → Kurowek Pradzewski
Kurowek Pradzewski → Benadalid
Kurowice
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Brójce
Benadalid → Kurowice
Kurowice → Benadalid
Kurowice
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Benadalid → Kurowice
Kurowice → Benadalid
Kurowice Koscielne
Kurowice Kościelne
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Brójce
Benadalid → Kurowice Koscielne
Kurowice Koscielne → Benadalid
Kurowice Kościelne
Kurowice Koscielne
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Brójce
Benadalid → Kurowice Koscielne
Kurowice Koscielne → Benadalid
Kurowko
Kurówko
Мазовецкое
Серпецкий
Gozdowo
Benadalid → Kurowko
Kurowko → Benadalid
Kurowo
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Kurowo
Kurowo → Benadalid
Kurowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Benadalid → Kurowo
Kurowo → Benadalid
Kurowo Braniewskie
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Benadalid → Kurowo Braniewskie
Kurowo Braniewskie → Benadalid
Kurowo Kolonia
Куявско Поморское
Влоцлавский
Baruchowo
Benadalid → Kurowo Kolonia
Kurowo Kolonia → Benadalid
Kurowo Parcele
Куявско Поморское
Влоцлавский
Baruchowo
Benadalid → Kurowo Parcele
Kurowo Parcele → Benadalid
Kurowszczyzna
Подляское
Сокульский
Sokółka
Benadalid → Kurowszczyzna
Kurowszczyzna → Benadalid
Kurozwecz
Kurozwęcz
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Benadalid → Kurozwecz
Kurozwecz → Benadalid
Kurozweki
Kurozwęki
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Benadalid → Kurozweki
Kurozweki → Benadalid
Kurozwęcz
Kurozwecz
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Benadalid → Kurozwecz
Kurozwecz → Benadalid
Kurozwęki
Kurozweki
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Benadalid → Kurozweki
Kurozweki → Benadalid
Kurów
Великопольское
Конинский
Rzgów
Benadalid → Kurów
Kurów → Benadalid
Kurów
Курув
Люблинское
Пулавский
Kurów
Benadalid → Курув
Курув → Benadalid
Kurów
Kurow
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Benadalid → Kurow
Kurow → Benadalid
Kurów
Kurow
Нижнесилезское
Стшелинский
Wiązów
Benadalid → Kurow
Kurow → Benadalid
Kurów Mały
Kurow Maly
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Benadalid → Kurow Maly
Kurow Maly → Benadalid
Kurów Parcel
Kurow Parcel
Лодзинское
Кутновский
Oporów
Benadalid → Kurow Parcel
Kurow Parcel → Benadalid
Kurów Wielki
Kurow Wielki
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Benadalid → Kurow Wielki
Kurow Wielki → Benadalid
Kurów Wielki
Нижнесилезское
Польковицкий
Gaworzyce
Benadalid → Kurów Wielki
Kurów Wielki → Benadalid
Kurów Wieś
Kurow Wies
Лодзинское
Кутновский
Oporów
Benadalid → Kurow Wies
Kurow Wies → Benadalid
Kurówek
Kurowek
Лодзинское
Белхатувский
Zelów
Benadalid → Kurowek
Kurowek → Benadalid
Kurówek Prądzewski
Kurowek Pradzewski
Лодзинское
Ласкский
Widawa
Benadalid → Kurowek Pradzewski
Kurowek Pradzewski → Benadalid
Kurówko
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Benadalid → Kurówko
Kurówko → Benadalid
Kurówko
Kurowko
Мазовецкое
Серпецкий
Gozdowo
Benadalid → Kurowko
Kurowko → Benadalid
Kury
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Benadalid → Kury
Kury → Benadalid
Kuryłówka
Курыловка
Подкарпатское
Лежайский
Kuryłówka
Benadalid → Курыловка
Курыловка → Benadalid
Kurzelow
Кужелюв
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Benadalid → Кужелюв
Кужелюв → Benadalid
Kurzętnik
Варминско Мазурское
Новомястский
Kurzętnik
Benadalid → Kurzętnik
Kurzętnik → Benadalid
Kurznie
Опольское
Опольский
Popielów
Benadalid → Kurznie
Kurznie → Benadalid
Kurzycko
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Benadalid → Kurzycko
Kurzycko → Benadalid
Kusowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Benadalid → Kusowo
Kusowo → Benadalid
Kusze
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Benadalid → Kusze
Kusze → Benadalid
Kuślin
Великопольское
Новотомыский
Kuślin
Benadalid → Kuślin
Kuślin → Benadalid
Kuśnie
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Benadalid → Kuśnie
Kuśnie → Benadalid
Kutno
Кутно
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Benadalid → Кутно
Кутно → Benadalid
Kutowa
Подляское
Хайнувский
Narew
Benadalid → Kutowa
Kutowa → Benadalid
Kuzawa
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Benadalid → Kuzawa
Kuzawa → Benadalid
Kuzawka
Люблинское
Бяльский
Terespol
Benadalid → Kuzawka
Kuzawka → Benadalid
Kuzki
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Benadalid → Kuzki
Kuzki → Benadalid
Kuzmina
Kuźmina
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Kuzmina
Kuzmina → Benadalid
Kuzmy
Kuźmy
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Benadalid → Kuzmy
Kuzmy → Benadalid
Kuznia Raciborska
Kuźnia Raciborska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Benadalid → Kuznia Raciborska
Kuznia Raciborska → Benadalid
Kuznica
Kuźnica
Подляское
Сокульский
Kuźnica
Benadalid → Кузница
Кузница → Benadalid
Kuznica
Kuźnica
Поморское
Пуцкий
Jastarnia
Benadalid → Kuznica
Kuznica → Benadalid
Kuznica Bialostocka
Kuźnica Białostocka
Подляское
Сокульский
Kuźnica
Benadalid → Кузьница Белостокская
Кузьница Белостокская → Benadalid
Kuznica Grodziska
Силезское
Ченстоховский
Koniecpol
Benadalid → Kuznica Grodziska
Kuznica Grodziska → Benadalid
Kuznica Kiedrzynska
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Benadalid → Kuznica Kiedrzynska
Kuznica Kiedrzynska → Benadalid
Kuznica Lechowa
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Benadalid → Kuznica Lechowa
Kuznica Lechowa → Benadalid
Kuznice
Kuźnice
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Benadalid → Kuznice
Kuznice → Benadalid
Kuźmina
Kuzmina
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Kuzmina
Kuzmina → Benadalid
Kuźmy
Kuzmy
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Benadalid → Kuzmy
Kuzmy → Benadalid
Kuźnia Raciborska
Kuznia Raciborska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Benadalid → Kuznia Raciborska
Kuznia Raciborska → Benadalid
Kuźnica
Кузница
Подляское
Сокульский
Kuźnica
Benadalid → Кузница
Кузница → Benadalid
Kuźnica
Kuznica
Поморское
Пуцкий
Jastarnia
Benadalid → Kuznica
Kuznica → Benadalid
Kuźnica Białostocka
Кузьница Белостокская
Подляское
Сокульский
Kuźnica
Benadalid → Кузьница Белостокская
Кузьница Белостокская → Benadalid
Kuźnica Czarnkowska
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Benadalid → Kuźnica Czarnkowska
Kuźnica Czarnkowska → Benadalid
Kuźnica Czeszycka
Нижнесилезское
Миличский
Krośnice
Benadalid → Kuźnica Czeszycka
Kuźnica Czeszycka → Benadalid
Kuźnica Ligocka
Опольское
Ныский
Korfantów
Benadalid → Kuźnica Ligocka
Kuźnica Ligocka → Benadalid
Kuźnice
Kuznice
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Benadalid → Kuznice
Kuznice → Benadalid
Kw
Kwaczala
Квачала
Малопольское
Хшанувский
Alwernia
Benadalid → Квачала
Квачала → Benadalid
Kwakowo
Поморское
Слупский
Kobylnica
Benadalid → Kwakowo
Kwakowo → Benadalid
Kwasowka
Kwasówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Benadalid → Kwasowka
Kwasowka → Benadalid
Kwasowo
Квасово
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Benadalid → Квасово
Квасово → Benadalid
Kwasówka
Kwasowka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Benadalid → Kwasowka
Kwasowka → Benadalid
Kwiatkowek
Kwiatkówek
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Benadalid → Kwiatkowek
Kwiatkowek → Benadalid
Kwiatkowice
Лодзинское
Ласкский
Wodzierady
Benadalid → Kwiatkowice
Kwiatkowice → Benadalid
Kwiatkowice Kolonia
Лодзинское
Ласкский
Wodzierady
Benadalid → Kwiatkowice Kolonia
Kwiatkowice Kolonia → Benadalid
Kwiatkowice Las
Лодзинское
Ласкский
Wodzierady
Benadalid → Kwiatkowice Las
Kwiatkowice Las → Benadalid
Kwiatkowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Lelkowo
Benadalid → Kwiatkowo
Kwiatkowo → Benadalid
Kwiatkówek
Kwiatkowek
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Benadalid → Kwiatkowek
Kwiatkowek → Benadalid
Kwiatów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Złotoryja
Benadalid → Kwiatów
Kwiatów → Benadalid
Kwidzyn
Квидзын
Поморское
Квидзынский
Kwidzyn
Benadalid → Квидзын
Квидзын → Benadalid
Kwieciszowice
Квецишовіце
Нижнесилезское
Львувецкий
Mirsk
Benadalid → Квецишовіце
Квецишовіце → Benadalid
Kwielice
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Benadalid → Kwielice
Kwielice → Benadalid
Kwietniki
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Benadalid → Kwietniki
Kwietniki → Benadalid
Kwik
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Benadalid → Kwik
Kwik → Benadalid
Kwików
Квікув
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Benadalid → Квікув
Квікув → Benadalid
Kwilcz
Квильч
Великопольское
Мендзыхудский
Kwilcz
Benadalid → Квильч
Квильч → Benadalid
Kwirynów
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Kwirynów
Kwirynów → Benadalid
Kwisno
Поморское
Бытувский
Miastko
Benadalid → Kwisno
Kwisno → Benadalid
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Benadalid
Benadalid
Польша
Испания