rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Испания
Benadalid
Benadalid ↔ Польша
Автобусы
Benadalid
Испания
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Benadalid
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Испания
/
Benadalid
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
Ba
Bą
Be
Bę
Bi
Bl
Bł
Bn
Bo
Bó
Br
Bu
By
Bz
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
B
Ba
Baba
Мазовецкое
Остроленкский
Łyse
Benadalid → Baba
Baba → Benadalid
Babi Dol
Babi Dół
Поморское
Картузский
Żukowo
Benadalid → Babi Dol
Babi Dol → Benadalid
Babi Dół
Babi Dol
Поморское
Картузский
Żukowo
Benadalid → Babi Dol
Babi Dol → Benadalid
Babiak
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Benadalid → Babiak
Babiak → Benadalid
Babiak
Великопольское
Кольский
Babiak
Benadalid → Babiak
Babiak → Benadalid
Babianka
Люблинское
Парчевский
Parczew
Benadalid → Babianka
Babianka → Benadalid
Babica
Бабица
Подкарпатское
Стшижувский
Czudec
Benadalid → Бабица
Бабица → Benadalid
Babice
Бабице
Люблинское
Билгорайский
Obsza
Benadalid → Бабице
Бабице → Benadalid
Babice
Малопольское
Освенцимский
Oświęcim
Benadalid → Babice
Babice → Benadalid
Babice
Бабице
Малопольское
Хшанувский
Babice
Benadalid → Бабице
Бабице → Benadalid
Babice
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Benadalid → Babice
Babice → Benadalid
Babice
Подкарпатское
Перемышльский
Krzywcza
Benadalid → Babice
Babice → Benadalid
Babice
Силезское
Рацибужский
Nędza
Benadalid → Babice
Babice → Benadalid
Babice Nowe
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Babice Nowe
Babice Nowe → Benadalid
Babicha
Бабіха
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Benadalid → Бабіха
Бабіха → Benadalid
Babidol
Babidół
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Babidol
Babidol → Benadalid
Babidół
Babidol
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Babidol
Babidol → Benadalid
Babienica
Бабениця
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Benadalid → Бабениця
Бабениця → Benadalid
Babięta
Бабента
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Benadalid → Бабента
Бабента → Benadalid
Babigoszcz
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Benadalid → Babigoszcz
Babigoszcz → Benadalid
Babiki
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Benadalid → Babiki
Babiki → Benadalid
Babilon
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Benadalid → Babilon
Babilon → Benadalid
Babimost
Бабимост
Любушское
Зелёногурский
Babimost
Benadalid → Бабимост
Бабимост → Benadalid
Babin
Люблинское
Люблинский
Bełżyce
Benadalid → Babin
Babin → Benadalid
Babin
Мазовецкое
Зволенский
Przyłęk
Benadalid → Babin
Babin → Benadalid
Babin
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Benadalid → Babin
Babin → Benadalid
Babka
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Benadalid → Babka
Babka → Benadalid
Babki Gąseckie
Варминско Мазурское
Олецкий
Olecko
Benadalid → Babki Gąseckie
Babki Gąseckie → Benadalid
Babki Oleckie
Варминско Мазурское
Олецкий
Olecko
Benadalid → Babki Oleckie
Babki Oleckie → Benadalid
Baborow
Baborów
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Benadalid → Баборув
Баборув → Benadalid
Baborowko
Baborówko
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Baborowko
Baborowko → Benadalid
Baborowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Baborowo
Baborowo → Benadalid
Baborów
Баборув
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Benadalid → Баборув
Баборув → Benadalid
Baborówko
Baborowko
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Baborowko
Baborowko → Benadalid
Baboszewo
Бабошево
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Benadalid → Бабошево
Бабошево → Benadalid
Babsk
Бабск
Лодзинское
Равский
Biała Rawska
Benadalid → Бабск
Бабск → Benadalid
Babule
Бабуле
Подкарпатское
Мелецкий
Padew Narodowa
Benadalid → Бабуле
Бабуле → Benadalid
Baby
Лодзинское
Кутновский
Dąbrowice
Benadalid → Baby
Baby → Benadalid
Baby
Мазовецкое
Цеханувский
Ciechanów
Benadalid → Baby
Baby → Benadalid
Baby Dolne
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Benadalid → Baby Dolne
Baby Dolne → Benadalid
Baby Gorne
Baby Górne
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Benadalid → Baby Gorne
Baby Gorne → Benadalid
Baby Górne
Baby Gorne
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Benadalid → Baby Gorne
Baby Gorne → Benadalid
Bachanowo
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Benadalid → Bachanowo
Bachanowo → Benadalid
Bachorce
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Bachorce
Bachorce → Benadalid
Bachorz
Bachórz
Подкарпатское
Жешувский
Dynów
Benadalid → Bachorz
Bachorz → Benadalid
Bachorza
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Benadalid → Bachorza
Bachorza → Benadalid
Bachorza
Бахожа
Мазовецкое
Лосицкий
Huszlew
Benadalid → Бахожа
Бахожа → Benadalid
Bachorza
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Benadalid → Bachorza
Bachorza → Benadalid
Bachorzec
Bachórzec
Подкарпатское
Перемышльский
Dubiecko
Benadalid → Bachorzec
Bachorzec → Benadalid
Bachorzew
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Benadalid → Bachorzew
Bachorzew → Benadalid
Bachórz
Bachorz
Подкарпатское
Жешувский
Dynów
Benadalid → Bachorz
Bachorz → Benadalid
Bachórzec
Bachorzec
Подкарпатское
Перемышльский
Dubiecko
Benadalid → Bachorzec
Bachorzec → Benadalid
Backa Huta
Bącka Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Benadalid → Backa Huta
Backa Huta → Benadalid
Backowice
Baćkowice
Свентокшишское
Опатувский
Baćkowice
Benadalid → Backowice
Backowice → Benadalid
Bacz
Bącz
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Bacz
Bacz → Benadalid
Baczalka
Bączałka
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Benadalid → Baczalka
Baczalka → Benadalid
Bacze
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Benadalid → Bacze
Bacze → Benadalid
Baczki
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Benadalid → Baczki
Baczki → Benadalid
Baczków
Бачкув
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Benadalid → Бачкув
Бачкув → Benadalid
Baczyn
Бачин
Малопольское
Краковский
Liszki
Benadalid → Бачин
Бачин → Benadalid
Baczyn
Малопольское
Сухский
Budzów
Benadalid → Baczyn
Baczyn → Benadalid
Baczyna
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Benadalid → Baczyna
Baczyna → Benadalid
Baćkowice
Backowice
Свентокшишское
Опатувский
Baćkowice
Benadalid → Backowice
Backowice → Benadalid
Badki
Bądki
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Benadalid → Badki
Badki → Benadalid
Badkow
Bądków
Мазовецкое
Груецкий
Goszczyn
Benadalid → Badkow
Badkow → Benadalid
Badzow
Bądzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Benadalid → Badzow
Badzow → Benadalid
Badzyn
Bądzyn
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Benadalid → Badzyn
Badzyn → Benadalid
Bagatele
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Benadalid → Bagatele
Bagatele → Benadalid
Bagdad
Великопольское
Пильский
Wyrzysk
Benadalid → Bagdad
Bagdad → Benadalid
Bagicz
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Benadalid → Bagicz
Bagicz → Benadalid
Bagienice
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Benadalid → Bagienice
Bagienice → Benadalid
Bagienice
Мазовецкое
Пшаснышский
Chorzele
Benadalid → Bagienice
Bagienice → Benadalid
Bagna
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Benadalid → Bagna
Bagna → Benadalid
Bagniewko
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Benadalid → Bagniewko
Bagniewko → Benadalid
Bagniewo
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Benadalid → Bagniewo
Bagniewo → Benadalid
Bagno
Люблинское
Замойский
Звежинец
Benadalid → Bagno
Bagno → Benadalid
Bagrowo
Великопольское
Сьрёдский
Dominowo
Benadalid → Bagrowo
Bagrowo → Benadalid
Bajdy
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Benadalid → Bajdy
Bajdy → Benadalid
Bajory Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Benadalid → Bajory Wielkie
Bajory Wielkie → Benadalid
Bakalarzewo
Bakałarzewo
Подляское
Сувалкский
Bakałarzewo
Benadalid → Бакалажево
Бакалажево → Benadalid
Bakałarzewo
Бакалажево
Подляское
Сувалкский
Bakałarzewo
Benadalid → Бакалажево
Бакалажево → Benadalid
Bakow
Bąków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Bakow
Bakow → Benadalid
Bakow
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Benadalid → Bakow
Bakow → Benadalid
Bakow
Bąków
Опольское
Ключборкский
Kluczbork
Benadalid → Bakow
Bakow → Benadalid
Bakow
Bąków
Силезское
Цешинский
Strumień
Benadalid → Бонкув
Бонкув → Benadalid
Bakowa
Bąkowa
Мазовецкое
Липский
Ciepielów
Benadalid → Bakowa
Bakowa → Benadalid
Bakowiec
Bąkowiec
Мазовецкое
Козеницкий
Garbatka Letnisko
Benadalid → Bakowiec
Bakowiec → Benadalid
Balcarzowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Benadalid → Balcarzowice
Balcarzowice → Benadalid
Balczewo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Balczewo
Balczewo → Benadalid
Baldram
Поморское
Квидзынский
Kwidzyn
Benadalid → Baldram
Baldram → Benadalid
Baldrzychow
Bałdrzychów
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Baldrzychow
Baldrzychow → Benadalid
Bale
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Benadalid → Bale
Bale → Benadalid
Balice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Benadalid → Balice
Balice → Benadalid
Balice
Балице
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Benadalid → Балице
Балице → Benadalid
Balice
Свентокшишское
Буский
Gnojno
Benadalid → Balice
Balice → Benadalid
Baligrod
Baligród
Подкарпатское
Лесковский
Baligród
Benadalid → Baligrod
Baligrod → Benadalid
Baligród
Baligrod
Подкарпатское
Лесковский
Baligród
Benadalid → Baligrod
Baligrod → Benadalid
Baliki
Подляское
Ломжинский
Nowogród
Benadalid → Baliki
Baliki → Benadalid
Balin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Balin
Balin → Benadalid
Balin
Малопольское
Хшанувский
Chrzanów
Benadalid → Balin
Balin → Benadalid
Baltow
Балтув
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Benadalid → Балтув
Балтув → Benadalid
Bałamutowo
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Benadalid → Bałamutowo
Bałamutowo → Benadalid
Bałcyny
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Benadalid → Bałcyny
Bałcyny → Benadalid
Bałdrzychów
Baldrzychow
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Baldrzychow
Baldrzychow → Benadalid
Bałdrzychów
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Bałdrzychów
Bałdrzychów → Benadalid
Bałtów
Свентокшишское
Островецкий
Bałtów
Benadalid → Bałtów
Bałtów → Benadalid
Banachy
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Benadalid → Banachy
Banachy → Benadalid
Banatki Duze
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Banatki Duze
Banatki Duze → Benadalid
Banatki Male
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Banatki Male
Banatki Male → Benadalid
Bandysie
Мазовецкое
Остроленкский
Czarnia
Benadalid → Bandysie
Bandysie → Benadalid
Banica
Баница
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Benadalid → Баница
Баница → Benadalid
Banie
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Benadalid → Banie
Banie → Benadalid
Banie Mazurskie
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Benadalid → Banie Mazurskie
Banie Mazurskie → Benadalid
Baniewice
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Benadalid → Baniewice
Baniewice → Benadalid
Banino
Поморское
Картузский
Żukowo
Benadalid → Banino
Banino → Benadalid
Banino
Банино
Поморское
Картузский
Żukowo
Benadalid → Банино
Банино → Benadalid
Baniocha
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Benadalid → Baniocha
Baniocha → Benadalid
Banska Nizna
Bańska Niżna
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Benadalid → Banska Nizna
Banska Nizna → Benadalid
Bańska Niżna
Banska Nizna
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Benadalid → Banska Nizna
Banska Nizna → Benadalid
Barak
Люблинское
Люблинский
Jastków
Benadalid → Barak
Barak → Benadalid
Baraki
Люблинское
Люблинский
Zakrzew
Benadalid → Baraki
Baraki → Benadalid
Baranow
Баранув
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Benadalid → Баранув
Баранув → Benadalid
Baranow
Baranów
Люблинское
Пулавский
Baranów
Benadalid → Baranow
Baranow → Benadalid
Baranow Sandomierski
Baranów Sandomierski
Подкарпатское
Тарнобжегский
Baranów Sandomierski
Benadalid → Баранув Сандомерский
Баранув Сандомерский → Benadalid
Baranowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Baranowice
Baranowice → Benadalid
Baranowo
Мазовецкое
Остроленкский
Baranowo
Benadalid → Baranowo
Baranowo → Benadalid
Baranów
Baranow
Люблинское
Пулавский
Baranów
Benadalid → Baranow
Baranow → Benadalid
Baranów
Мазовецкое
Гродзиский
Baranów
Benadalid → Baranów
Baranów → Benadalid
Baranów Sandomierski
Баранув Сандомерский
Подкарпатское
Тарнобжегский
Baranów Sandomierski
Benadalid → Баранув Сандомерский
Баранув Сандомерский → Benadalid
Barchnowy
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Barchnowy
Barchnowy → Benadalid
Barciany
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Benadalid → Barciany
Barciany → Benadalid
Barcice
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Benadalid → Barcice
Barcice → Benadalid
Barcikowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Benadalid → Barcikowo
Barcikowo → Benadalid
Barcin
Барчин
Куявско Поморское
Жнинский
Barcin
Benadalid → Барчин
Барчин → Benadalid
Barcinek
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Benadalid → Barcinek
Barcinek → Benadalid
Barczaca
Barcząca
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Barczaca
Barczaca → Benadalid
Barcząca
Barczaca
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Barczaca
Barczaca → Benadalid
Barcząca
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Barcząca
Barcząca → Benadalid
Barczewko
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Barczewko
Barczewko → Benadalid
Barczewo
Барчево
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Барчево
Барчево → Benadalid
Barczewski Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Barczewski Dwór
Barczewski Dwór → Benadalid
Barczygłów
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Benadalid → Barczygłów
Barczygłów → Benadalid
Bardaczow
Люблинское
Замойский
Лабуне
Benadalid → Bardaczow
Bardaczow → Benadalid
Bardo
Бардо
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Bardo
Benadalid → Бардо
Бардо → Benadalid
Bardzinek
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Benadalid → Bardzinek
Bardzinek → Benadalid
Bardzlino
Бардзлино
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Benadalid → Бардзлино
Бардзлино → Benadalid
Barglow Koscielny
Bargłów Kościelny
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Benadalid → Барглув Косцельны
Барглув Косцельны → Benadalid
Bargłów Kościelny
Барглув Косцельны
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Benadalid → Барглув Косцельны
Барглув Косцельны → Benadalid
Bargłówka
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Benadalid → Bargłówka
Bargłówka → Benadalid
Barkowo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Benadalid → Barkowo
Barkowo → Benadalid
Barlinek
Барлинек
Западнопоморское
Мыслибуржский
Barlinek
Benadalid → Барлинек
Барлинек → Benadalid
Barlozno
Barłożno
Поморское
Старогардский
Skórcz
Benadalid → Barlozno
Barlozno → Benadalid
Barłogi
Великопольское
Конинский
Rzgów
Benadalid → Barłogi
Barłogi → Benadalid
Barłomino
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Benadalid → Barłomino
Barłomino → Benadalid
Barłożno
Barlozno
Поморское
Старогардский
Skórcz
Benadalid → Barlozno
Barlozno → Benadalid
Barnim
Западнопоморское
Пыжицкий
Warnice
Benadalid → Barnim
Barnim → Benadalid
Barnowko
Barnówko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Benadalid → Barnowko
Barnowko → Benadalid
Barnówko
Barnowko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Benadalid → Barnowko
Barnowko → Benadalid
Barszcze
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Benadalid → Barszcze
Barszcze → Benadalid
Bartag
Bartąg
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Benadalid → Bartag
Bartag → Benadalid
Bartąg
Bartag
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Benadalid → Bartag
Bartag → Benadalid
Bartezek
Bartężek
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Bartezek
Bartezek → Benadalid
Bartężek
Bartezek
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Bartezek
Bartezek → Benadalid
Bartkowa
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Benadalid → Bartkowa
Bartkowa → Benadalid
Bartkowa Posadowa
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Benadalid → Bartkowa Posadowa
Bartkowa Posadowa → Benadalid
Bartlewo
Куявско Поморское
Хелмненский
Lisewo
Benadalid → Bartlewo
Bartlewo → Benadalid
Bartlomiejowice
Bartłomiejowice
Люблинское
Пулавский
Wąwolnica
Benadalid → Bartlomiejowice
Bartlomiejowice → Benadalid
Bartłomiejowice
Bartlomiejowice
Люблинское
Пулавский
Wąwolnica
Benadalid → Bartlomiejowice
Bartlomiejowice → Benadalid
Bartniczka
Куявско Поморское
Бродницкий
Bartniczka
Benadalid → Bartniczka
Bartniczka → Benadalid
Bartochow
Bartochów
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Benadalid → Bartochow
Bartochow → Benadalid
Bartochów
Bartochow
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Benadalid → Bartochow
Bartochow → Benadalid
Bartodzieje
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Benadalid → Bartodzieje
Bartodzieje → Benadalid
Bartołty Wielkie
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Bartołty Wielkie
Bartołty Wielkie → Benadalid
Bartosy
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Benadalid → Bartosy
Bartosy → Benadalid
Bartosze
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Benadalid → Bartosze
Bartosze → Benadalid
Bartoszewice
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Benadalid → Bartoszewice
Bartoszewice → Benadalid
Bartoszowiny
Свентокшишское
Келецкий
Nowa Słupia
Benadalid → Bartoszowiny
Bartoszowiny → Benadalid
Bartoszowka
Bartoszówka
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Benadalid → Bartoszowka
Bartoszowka → Benadalid
Bartoszówka
Bartoszowka
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Benadalid → Bartoszowka
Bartoszowka → Benadalid
Bartoszyce
Бартошице
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Бартошице
Бартошице → Benadalid
Barty
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Benadalid → Barty
Barty → Benadalid
Baruchowo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Baruchowo
Benadalid → Baruchowo
Baruchowo → Benadalid
Barut
Опольское
Стшелецкий
Jemielnica
Benadalid → Barut
Barut → Benadalid
Barwald Dolny
Barwałd Dolny
Малопольское
Вадовицкий
Wadowice
Benadalid → Барвалд Дольны
Барвалд Дольны → Benadalid
Barwałd Dolny
Барвалд Дольны
Малопольское
Вадовицкий
Wadowice
Benadalid → Барвалд Дольны
Барвалд Дольны → Benadalid
Barwice
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Benadalid → Barwice
Barwice → Benadalid
Barwik
Поморское
Картузский
Przodkowo
Benadalid → Barwik
Barwik → Benadalid
Barwinek
Подкарпатское
Кросненский
Dukla
Benadalid → Barwinek
Barwinek → Benadalid
Barycz
Подкарпатское
Бжозувский
Domaradz
Benadalid → Barycz
Barycz → Benadalid
Barycz
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Benadalid → Barycz
Barycz → Benadalid
Barycz
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Benadalid → Barycz
Barycz → Benadalid
Baryczka
Подкарпатское
Стшижувский
Niebylec
Benadalid → Baryczka
Baryczka → Benadalid
Barzkowice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Benadalid → Barzkowice
Barzkowice → Benadalid
Barzowice
Бажовице
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Benadalid → Бажовице
Бажовице → Benadalid
Basinow
Basinów
Мазовецкое
Козеницкий
Magnuszew
Benadalid → Basinow
Basinow → Benadalid
Basinów
Basinow
Мазовецкое
Козеницкий
Magnuszew
Benadalid → Basinow
Basinow → Benadalid
Basze
Bąsze
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Basze
Basze → Benadalid
Baszewice
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Benadalid → Baszewice
Baszewice → Benadalid
Baszkow
Baszków
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Benadalid → Baszkow
Baszkow → Benadalid
Baszków
Baszkow
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Benadalid → Baszkow
Baszkow → Benadalid
Basznia Dolna
Подкарпатское
Любачувский
Lubaczów
Benadalid → Basznia Dolna
Basznia Dolna → Benadalid
Basznia Górna
Подкарпатское
Любачувский
Lubaczów
Benadalid → Basznia Górna
Basznia Górna → Benadalid
Batkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Batkowo
Batkowo → Benadalid
Batorz
Люблинское
Яновский
Batorz
Benadalid → Batorz
Batorz → Benadalid
Batycze
Подкарпатское
Перемышльский
Żurawica
Benadalid → Batycze
Batycze → Benadalid
Bazanowice
Bażanowice
Силезское
Цешинский
Goleszów
Benadalid → Bazanowice
Bazanowice → Benadalid
Bażanowice
Bazanowice
Силезское
Цешинский
Goleszów
Benadalid → Bazanowice
Bazanowice → Benadalid
Bażyny
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Orneta
Benadalid → Bażyny
Bażyny → Benadalid
Bą
Bącka Huta
Backa Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Benadalid → Backa Huta
Backa Huta → Benadalid
Bącz
Bacz
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Bacz
Bacz → Benadalid
Bączałka
Baczalka
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Benadalid → Baczalka
Baczalka → Benadalid
Bączek
Бончек
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Benadalid → Бончек
Бончек → Benadalid
Bądki
Badki
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Benadalid → Badki
Badki → Benadalid
Bądki
Бондкі
Поморское
Квидзынский
Gardeja
Benadalid → Бондкі
Бондкі → Benadalid
Bądkowo
Куявско Поморское
Александрувский
Bądkowo
Benadalid → Bądkowo
Bądkowo → Benadalid
Bądkowo Jeziorne
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Bądkowo Jeziorne
Bądkowo Jeziorne → Benadalid
Bądków
Badkow
Мазовецкое
Груецкий
Goszczyn
Benadalid → Badkow
Badkow → Benadalid
Bądzów
Badzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Benadalid → Badzow
Badzow → Benadalid
Bądzyn
Badzyn
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Benadalid → Badzyn
Badzyn → Benadalid
Bąk
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Benadalid → Bąk
Bąk → Benadalid
Bąki
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Benadalid → Bąki
Bąki → Benadalid
Bąki
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Bąki
Bąki → Benadalid
Bąkowa
Bakowa
Мазовецкое
Липский
Ciepielów
Benadalid → Bakowa
Bakowa → Benadalid
Bąkowa Góra
Лодзинское
Пётркувский
Ręczno
Benadalid → Bąkowa Góra
Bąkowa Góra → Benadalid
Bąkowiec
Bakowiec
Мазовецкое
Козеницкий
Garbatka Letnisko
Benadalid → Bakowiec
Bakowiec → Benadalid
Bąkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Benadalid → Bąkowo
Bąkowo → Benadalid
Bąkowo
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Bąkowo
Bąkowo → Benadalid
Bąków
Bakow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Bakow
Bakow → Benadalid
Bąków
Опольское
Бжегский
Grodków
Benadalid → Bąków
Bąków → Benadalid
Bąków
Bakow
Опольское
Ключборкский
Kluczbork
Benadalid → Bakow
Bakow → Benadalid
Bąków
Бонкув
Силезское
Цешинский
Strumień
Benadalid → Бонкув
Бонкув → Benadalid
Bąków Górny
Лодзинское
Ловичский
Zduny
Benadalid → Bąków Górny
Bąków Górny → Benadalid
Bąsewice
Поморское
Лемборкский
Nowa Wieś Lęborska
Benadalid → Bąsewice
Bąsewice → Benadalid
Bąsze
Basze
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Basze
Basze → Benadalid
Be
Bebelno Wies
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Benadalid → Bebelno Wies
Bebelno Wies → Benadalid
Bebnow
Bębnów
Свентокшишское
Коньский
Gowarczów
Benadalid → Bebnow
Bebnow → Benadalid
Bebnowo
Bębnowo
Мазовецкое
Млавский
Radzanów
Benadalid → Bebnowo
Bebnowo → Benadalid
Beczno
Bęczno
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Benadalid → Beczno
Beczno → Benadalid
Bedkow
Będków
Лодзинское
Томашувский
Będków
Benadalid → Bedkow
Bedkow → Benadalid
Bedlno
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Benadalid → Bedlno
Bedlno → Benadalid
Bedlno Radzynskie
Bedlno Radzyńskie
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Bedlno Radzynskie
Bedlno Radzynskie → Benadalid
Bedlno Radzyńskie
Bedlno Radzynskie
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Bedlno Radzynskie
Bedlno Radzynskie → Benadalid
Bednarka
Малопольское
Горлицкий
Lipinki
Benadalid → Bednarka
Bednarka → Benadalid
Bednary
Великопольское
Познанский повет
Pobiedziska
Benadalid → Bednary
Bednary → Benadalid
Bednarze
Мазовецкое
Венгрувский
Korytnica
Benadalid → Bednarze
Bednarze → Benadalid
Bedomin
Będomin
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Benadalid → Bedomin
Bedomin → Benadalid
Bedon Przykoscielny
Bedoń Przykościelny
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Andrespol
Benadalid → Bedon Przykoscielny
Bedon Przykoscielny → Benadalid
Bedoń Przykościelny
Bedon Przykoscielny
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Andrespol
Benadalid → Bedon Przykoscielny
Bedon Przykoscielny → Benadalid
Bedusz
Będusz
Силезское
Мышкувский
Myszków
Benadalid → Bedusz
Bedusz → Benadalid
Bedziaki
Będziaki
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Benadalid → Bedziaki
Bedziaki → Benadalid
Bedziechowo
Będziechowo
Поморское
Слупский
Główczyce
Benadalid → Bedziechowo
Bedziechowo → Benadalid
Bedziemysl
Będziemyśl
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Benadalid → Bedziemysl
Bedziemysl → Benadalid
Bedzieszyn
Będzieszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Benadalid → Bedzieszyn
Bedzieszyn → Benadalid
Bedzin
Będzin
Силезское
Бендзинский
Będzin
Benadalid → Бендзин
Бендзин → Benadalid
Bedzino
Będzino
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Benadalid → Bedzino
Bedzino → Benadalid
Bedzymin
Będzymin
Мазовецкое
Журоминский
Żuromin
Benadalid → Bedzymin
Bedzymin → Benadalid
Bejdy
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Benadalid → Bejdy
Bejdy → Benadalid
Bejsce
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Benadalid → Bejsce
Bejsce → Benadalid
Bekiesza
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Benadalid → Bekiesza
Bekiesza → Benadalid
Belchatow
Bełchatów
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Benadalid → Белхатув
Белхатув → Benadalid
Belczac
Bełcząc
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Benadalid → Belczac
Belczac → Benadalid
Belda
Bełda
Подляское
Граевский
Rajgród
Benadalid → Белда
Белда → Benadalid
Belek
Bełek
Мазовецкое
Груецкий
Nowe Miasto nad Pilicą
Benadalid → Belek
Belek → Benadalid
Belgard
Поморское
Лемборкский
Wicko
Benadalid → Belgard
Belgard → Benadalid
Belno
Куявско Поморское
Свецкий
Jeżewo
Benadalid → Belno
Belno → Benadalid
Belno
Свентокшишское
Келецкий
Bieliny
Benadalid → Belno
Belno → Benadalid
Belno
Бельно
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Benadalid → Бельно
Бельно → Benadalid
Belsk Duzy
Belsk Duży
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Benadalid → Бельск Дужи
Бельск Дужи → Benadalid
Belsk Duży
Бельск Дужи
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Benadalid → Бельск Дужи
Бельск Дужи → Benadalid
Belsk Maly
Belsk Mały
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Benadalid → Belsk Maly
Belsk Maly → Benadalid
Belsk Mały
Belsk Maly
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Benadalid → Belsk Maly
Belsk Maly → Benadalid
Belzec
Bełżec
Люблинское
Томашувский
Bełżec
Benadalid → Belzec
Belzec → Benadalid
Belzyce
Bełżyce
Люблинское
Люблинский
Bełżyce
Benadalid → Belzyce
Belzyce → Benadalid
Bełchatów
Белхатув
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Benadalid → Белхатув
Белхатув → Benadalid
Bełchów
Лодзинское
Ловичский
Nieborów
Benadalid → Bełchów
Bełchów → Benadalid
Bełcząc
Belczac
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Benadalid → Belczac
Belczac → Benadalid
Bełczna
Белчна
Западнопоморское
Лобезский
Łobez
Benadalid → Белчна
Белчна → Benadalid
Bełda
Белда
Подляское
Граевский
Rajgród
Benadalid → Белда
Белда → Benadalid
Bełdów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Benadalid → Bełdów
Bełdów → Benadalid
Bełdów Krzywa Wieś
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Benadalid → Bełdów Krzywa Wieś
Bełdów Krzywa Wieś → Benadalid
Bełek
Belek
Мазовецкое
Груецкий
Nowe Miasto nad Pilicą
Benadalid → Belek
Belek → Benadalid
Bełk
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Benadalid → Bełk
Bełk → Benadalid
Bełsznica
Силезское
Водзиславский
Gorzyce
Benadalid → Bełsznica
Bełsznica → Benadalid
Bełżec
Belzec
Люблинское
Томашувский
Bełżec
Benadalid → Belzec
Belzec → Benadalid
Bełżyce
Belzyce
Люблинское
Люблинский
Bełżyce
Benadalid → Belzyce
Belzyce → Benadalid
Bemowizna
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Benadalid → Bemowizna
Bemowizna → Benadalid
Bemowo Piskie
Варминско Мазурское
Пишский
Biała Piska
Benadalid → Bemowo Piskie
Bemowo Piskie → Benadalid
Benice
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Benadalid → Benice
Benice → Benadalid
Benice
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Benice
Benice → Benadalid
Berejow
Berejów
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Berejow
Berejow → Benadalid
Berejów
Berejow
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Berejow
Berejow → Benadalid
Berest
Берест
Малопольское
Новосонченский
Krynica Zdrój
Benadalid → Берест
Берест → Benadalid
Bereza
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Benadalid → Bereza
Bereza → Benadalid
Berezka
Берёзка
Подкарпатское
Санокский
Tyrawa Wołoska
Benadalid → Берёзка
Берёзка → Benadalid
Bereznica
Bereźnica
Люблинское
Хрубешувский
Horodło
Benadalid → Bereznica
Bereznica → Benadalid
Berezowka
Berezówka
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Benadalid → Berezowka
Berezowka → Benadalid
Berezówka
Berezowka
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Benadalid → Berezowka
Berezowka → Benadalid
Bereźnica
Bereznica
Люблинское
Хрубешувский
Horodło
Benadalid → Bereznica
Bereznica → Benadalid
Bernow
Свентокшишское
Коньский
Gowarczów
Benadalid → Bernow
Bernow → Benadalid
Besia
Bęsia
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Benadalid → Besia
Besia → Benadalid
Besiekiery
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Benadalid → Besiekiery
Besiekiery → Benadalid
Besiekierz Rudny
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Benadalid → Besiekierz Rudny
Besiekierz Rudny → Benadalid
Besko
Беско
Подкарпатское
Санокский
Besko
Benadalid → Беско
Беско → Benadalid
Beszowa
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Benadalid → Beszowa
Beszowa → Benadalid
Betlewo
Bętlewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Benadalid → Betlewo
Betlewo → Benadalid
Bezek
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Benadalid → Bezek
Bezek → Benadalid
Bezledy
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Bezledy
Bezledy → Benadalid
Bezwola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Benadalid → Bezwola
Bezwola → Benadalid
Bę
Bębnowo
Bebnowo
Мазовецкое
Млавский
Radzanów
Benadalid → Bebnowo
Bebnowo → Benadalid
Bębnów
Bebnow
Свентокшишское
Коньский
Gowarczów
Benadalid → Bebnow
Bebnow → Benadalid
Bęczno
Beczno
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Benadalid → Beczno
Beczno → Benadalid
Będargowo
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Będargowo
Będargowo → Benadalid
Będkowice
Бендковіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Benadalid → Бендковіце
Бендковіце → Benadalid
Będków
Bedkow
Лодзинское
Томашувский
Będków
Benadalid → Bedkow
Bedkow → Benadalid
Będomin
Bedomin
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Benadalid → Bedomin
Bedomin → Benadalid
Będusz
Bedusz
Силезское
Мышкувский
Myszków
Benadalid → Bedusz
Bedusz → Benadalid
Będziaki
Bedziaki
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Benadalid → Bedziaki
Bedziaki → Benadalid
Będziechowo
Bedziechowo
Поморское
Слупский
Główczyce
Benadalid → Bedziechowo
Bedziechowo → Benadalid
Będziemyśl
Bedziemysl
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Benadalid → Bedziemysl
Bedziemysl → Benadalid
Będzieszyn
Bedzieszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Benadalid → Bedzieszyn
Bedzieszyn → Benadalid
Będzin
Бендзин
Силезское
Бендзинский
Będzin
Benadalid → Бендзин
Бендзин → Benadalid
Będzino
Bedzino
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Benadalid → Bedzino
Bedzino → Benadalid
Będzymin
Bedzymin
Мазовецкое
Журоминский
Żuromin
Benadalid → Bedzymin
Bedzymin → Benadalid
Bęsia
Besia
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Benadalid → Besia
Besia → Benadalid
Bęsia
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Benadalid → Bęsia
Bęsia → Benadalid
Bętlewo
Betlewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Benadalid → Betlewo
Betlewo → Benadalid
Bi
Biadacz
Опольское
Опольский
Łubniany
Benadalid → Biadacz
Biadacz → Benadalid
Biadaczow
Biadaczów
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Benadalid → Biadaczow
Biadaczow → Benadalid
Biadaczów
Biadaczow
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Benadalid → Biadaczow
Biadaczow → Benadalid
Biala
Biała
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biala
Biała
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biala
Biała
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biala
Biała
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biala
Biała
Опольское
Прудницкий
Biała
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biala Blotna
Biała Błotna
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Benadalid → Biala Blotna
Biala Blotna → Benadalid
Biala Druga
Лодзинское
Велюньский
Biała
Benadalid → Biala Druga
Biala Druga → Benadalid
Biala Druga
Biała Druga
Люблинское
Яновский
Janów Lubelski
Benadalid → Biala Druga
Biala Druga → Benadalid
Biala Gora
Biała Góra
Западнопоморское
Каменьский
Międzyzdroje
Benadalid → Biala Gora
Biala Gora → Benadalid
Biala Gora
Biała Góra
Поморское
Штумский
Sztum
Benadalid → Biala Gora
Biala Gora → Benadalid
Biala Nizna
Biała Niżna
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Benadalid → Бяла Нижна
Бяла Нижна → Benadalid
Biala Pierwsza
Biała Pierwsza
Люблинское
Яновский
Janów Lubelski
Benadalid → Biala Pierwsza
Biala Pierwsza → Benadalid
Biala Piska
Biała Piska
Варминско Мазурское
Пишский
Biała Piska
Benadalid → Бяла Писка
Бяла Писка → Benadalid
Biala Podlaska
Biała Podlaska
Люблинское
Biała Podlaska
Biała Podlaska
Benadalid → Бяла Подляска
Бяла Подляска → Benadalid
Biala Rawska
Biała Rawska
Лодзинское
Равский
Biała Rawska
Benadalid → Бяла Равска
Бяла Равска → Benadalid
Bialasy
Białasy
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Benadalid → Bialasy
Bialasy → Benadalid
Bialcz
Białcz
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Bialcz
Bialcz → Benadalid
Bialczyn
Białczyn
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Benadalid → Bialczyn
Bialczyn → Benadalid
Biale Blota
Białe Błota
Куявско Поморское
Быдгощский
Białe Błota
Benadalid → Biale Blota
Biale Blota → Benadalid
Bialebloto Kobyla
Białebłoto Kobyla
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Bialebloto Kobyla
Bialebloto Kobyla → Benadalid
Bialebloto Nowa Wies
Białebłoto Nowa Wieś
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Bialebloto Nowa Wies
Bialebloto Nowa Wies → Benadalid
Bialka
Białka
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Bialka
Bialka → Benadalid
Bialka
Białka
Малопольское
Сухский
Maków Podhalański
Benadalid → Белки
Белки → Benadalid
Bialka Tatrzanska
Białka Tatrzańska
Малопольское
Татровский
Bukowina Tatrzańska
Benadalid → Бялка Татшаньска
Бялка Татшаньска → Benadalid
Bialki
Białki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Benadalid → Bialki
Bialki → Benadalid
Bialobloty
Białobłoty
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Benadalid → Bialobloty
Bialobloty → Benadalid
Bialobrzegi
Бялобжеґі
Люблинское
Замойский
Замость
Benadalid → Бялобжеґі
Бялобжеґі → Benadalid
Bialobrzegi
Białobrzegi
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Benadalid → Бялобжеги
Бялобжеги → Benadalid
Bialobrzegi
Białobrzegi
Подляское
Августовский
Augustów
Benadalid → Bialobrzegi
Bialobrzegi → Benadalid
Bialogard
Białogard
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Benadalid → Бялогард
Бялогард → Benadalid
Bialogora
Białogóra
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Bialogora
Bialogora → Benadalid
Bialogorze
Białogórze
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Bialogorze
Bialogorze → Benadalid
Bialogrady
Białogrądy
Подляское
Граевский
Grajewo
Benadalid → Bialogrady
Bialogrady → Benadalid
Bialokury
Białokury
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Benadalid → Bialokury
Bialokury → Benadalid
Bialoleka
Białołęka
Нижнесилезское
Глогувский
Pęcław
Benadalid → Bialoleka
Bialoleka → Benadalid
Bialopole
Białopole
Люблинское
Хелмский
Białopole
Benadalid → Bialopole
Bialopole → Benadalid
Bialowieza
Białowieża
Подляское
Хайнувский
Białowieża
Benadalid → Беловежа
Беловежа → Benadalid
Bialowola
Люблинское
Замойский
Замость
Benadalid → Bialowola
Bialowola → Benadalid
Bialusny Lasek
Białusny Lasek
Мазовецкое
Остроленкский
Myszyniec
Benadalid → Bialusny Lasek
Bialusny Lasek → Benadalid
Bialy Bor
Biały Bór
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Benadalid → Бялы Бур
Бялы Бур → Benadalid
Bialy Bor
Biały Bór
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Benadalid → Bialy Bor
Bialy Bor → Benadalid
Bialy Dunajec
Biały Dunajec
Малопольское
Татровский
Biały Dunajec
Benadalid → Bialy Dunajec
Bialy Dunajec → Benadalid
Bialy Kosciol
Biały Kościół
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Benadalid → Bialy Kosciol
Bialy Kosciol → Benadalid
Bialy Lug
Biały Ług
Мазовецкое
Зволенский
Policzna
Benadalid → Bialy Lug
Bialy Lug → Benadalid
Bialystok
Białystok
Подляское
Białystok
Białystok
Benadalid → Белосток
Белосток → Benadalid
Biała
Biala
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biała
Лодзинское
Велюньский
Biała
Benadalid → Biała
Biała → Benadalid
Biała
Biala
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biała
Biala
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biała
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Benadalid → Biała
Biała → Benadalid
Biała
Biala
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biała
Biala
Опольское
Прудницкий
Biała
Benadalid → Biala
Biala → Benadalid
Biała
Подляское
Бельский
Bielsk Podlaski
Benadalid → Biała
Biała → Benadalid
Biała
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Benadalid → Biała
Biała → Benadalid
Biała
Силезское
Клобуцкий
Kłobuck
Benadalid → Biała
Biała → Benadalid
Biała Błotna
Biala Blotna
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Benadalid → Biala Blotna
Biala Blotna → Benadalid
Biała Druga
Biala Druga
Люблинское
Яновский
Janów Lubelski
Benadalid → Biala Druga
Biala Druga → Benadalid
Biała Góra
Biala Gora
Западнопоморское
Каменьский
Międzyzdroje
Benadalid → Biala Gora
Biala Gora → Benadalid
Biała Góra
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Benadalid → Biała Góra
Biała Góra → Benadalid
Biała Góra
Biala Gora
Поморское
Штумский
Sztum
Benadalid → Biala Gora
Biala Gora → Benadalid
Biała Niżna
Бяла Нижна
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Benadalid → Бяла Нижна
Бяла Нижна → Benadalid
Biała Panieńska
Великопольское
Конинский
Rychwał
Benadalid → Biała Panieńska
Biała Panieńska → Benadalid
Biała Parcela
Лодзинское
Велюньский
Biała
Benadalid → Biała Parcela
Biała Parcela → Benadalid
Biała Pierwsza
Biala Pierwsza
Люблинское
Яновский
Janów Lubelski
Benadalid → Biala Pierwsza
Biala Pierwsza → Benadalid
Biała Piska
Бяла Писка
Варминско Мазурское
Пишский
Biała Piska
Benadalid → Бяла Писка
Бяла Писка → Benadalid
Biała Podlaska
Бяла Подляска
Люблинское
Biała Podlaska
Biała Podlaska
Benadalid → Бяла Подляска
Бяла Подляска → Benadalid
Biała Rawska
Бяла Равска
Лодзинское
Равский
Biała Rawska
Benadalid → Бяла Равска
Бяла Равска → Benadalid
Białachowo
Бялахово
Поморское
Старогардский
Zblewo
Benadalid → Бялахово
Бялахово → Benadalid
Białaczów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Benadalid → Białaczów
Białaczów → Benadalid
Białasy
Bialasy
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Benadalid → Bialasy
Bialasy → Benadalid
Białcz
Bialcz
Любушское
Гожувский
Witnica
Benadalid → Bialcz
Bialcz → Benadalid
Białczyn
Bialczyn
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Benadalid → Bialczyn
Bialczyn → Benadalid
Białczyn
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Benadalid → Białczyn
Białczyn → Benadalid
Białe
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Benadalid → Białe
Białe → Benadalid
Białe
Куявско Поморское
Свецкий
Jeżewo
Benadalid → Białe
Białe → Benadalid
Białe Błota
Biale Blota
Куявско Поморское
Быдгощский
Białe Błota
Benadalid → Biale Blota
Biale Blota → Benadalid
Białebłoto Kobyla
Bialebloto Kobyla
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Bialebloto Kobyla
Bialebloto Kobyla → Benadalid
Białebłoto Nowa Wieś
Bialebloto Nowa Wies
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Bialebloto Nowa Wies
Bialebloto Nowa Wies → Benadalid
Białężyce
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Benadalid → Białężyce
Białężyce → Benadalid
Białka
Бялка
Люблинское
Парчевский
Dębowa Kłoda
Benadalid → Бялка
Бялка → Benadalid
Białka
Bialka
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Bialka
Bialka → Benadalid
Białka
Белки
Малопольское
Сухский
Maków Podhalański
Benadalid → Белки
Белки → Benadalid
Białka Tatrzańska
Бялка Татшаньска
Малопольское
Татровский
Bukowina Tatrzańska
Benadalid → Бялка Татшаньска
Бялка Татшаньска → Benadalid
Białki
Bialki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Benadalid → Bialki
Bialki → Benadalid
Białki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Benadalid → Białki
Białki → Benadalid
Białków
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Białków
Białków → Benadalid
Białobłoty
Bialobloty
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Benadalid → Bialobloty
Bialobloty → Benadalid
Białobrzegi
Люблинское
Любартувский
Kock
Benadalid → Białobrzegi
Białobrzegi → Benadalid
Białobrzegi
Бялобжеги
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Benadalid → Бялобжеги
Бялобжеги → Benadalid
Białobrzegi
Мазовецкое
Легионовский
Nieporęt
Benadalid → Białobrzegi
Białobrzegi → Benadalid
Białobrzegi
Подкарпатское
Ланьцутский
Białobrzegi
Benadalid → Białobrzegi
Białobrzegi → Benadalid
Białobrzegi
Bialobrzegi
Подляское
Августовский
Augustów
Benadalid → Bialobrzegi
Bialobrzegi → Benadalid
Białochowo
Бялочёво
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Benadalid → Бялочёво
Бялочёво → Benadalid
Białogard
Бялогард
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Benadalid → Бялогард
Бялогард → Benadalid
Białogarda
Бялоґарда
Поморское
Лемборкский
Wicko
Benadalid → Бялоґарда
Бялоґарда → Benadalid
Białogóra
Bialogora
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Bialogora
Bialogora → Benadalid
Białogórze
Bialogorze
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Benadalid → Bialogorze
Bialogorze → Benadalid
Białogrądy
Bialogrady
Подляское
Граевский
Grajewo
Benadalid → Bialogrady
Bialogrady → Benadalid
Białokury
Bialokury
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Benadalid → Bialokury
Bialokury → Benadalid
Białołęka
Bialoleka
Нижнесилезское
Глогувский
Pęcław
Benadalid → Bialoleka
Bialoleka → Benadalid
Białopole
Bialopole
Люблинское
Хелмский
Białopole
Benadalid → Bialopole
Bialopole → Benadalid
Białopole
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Benadalid → Białopole
Białopole → Benadalid
Białośliwie
Великопольское
Пильский
Białośliwie
Benadalid → Białośliwie
Białośliwie → Benadalid
Białowąs
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Benadalid → Białowąs
Białowąs → Benadalid
Białowieża
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Benadalid → Białowieża
Białowieża → Benadalid
Białowieża
Беловежа
Подляское
Хайнувский
Białowieża
Benadalid → Беловежа
Беловежа → Benadalid
Białusny Lasek
Bialusny Lasek
Мазовецкое
Остроленкский
Myszyniec
Benadalid → Bialusny Lasek
Bialusny Lasek → Benadalid
Białuty
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Iłowo Osada
Benadalid → Białuty
Białuty → Benadalid
Biały Bór
Бялы Бур
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Benadalid → Бялы Бур
Бялы Бур → Benadalid
Biały Bór
Bialy Bor
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Benadalid → Bialy Bor
Bialy Bor → Benadalid
Biały Bukowiec
Поморское
Старогардский
Zblewo
Benadalid → Biały Bukowiec
Biały Bukowiec → Benadalid
Biały Dunajec
Bialy Dunajec
Малопольское
Татровский
Biały Dunajec
Benadalid → Bialy Dunajec
Bialy Dunajec → Benadalid
Biały Dwór
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Biały Dwór
Biały Dwór → Benadalid
Biały Kościół
Bialy Kosciol
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Benadalid → Bialy Kosciol
Bialy Kosciol → Benadalid
Biały Ług
Bialy Lug
Мазовецкое
Зволенский
Policzna
Benadalid → Bialy Lug
Bialy Lug → Benadalid
Biały Ług
Мазовецкое
Пясечинский
Prażmów
Benadalid → Biały Ług
Biały Ług → Benadalid
Białystok
Люблинское
Хрубешувский
Dołhobyczów
Benadalid → Białystok
Białystok → Benadalid
Białystok
Белосток
Подляское
Białystok
Białystok
Benadalid → Белосток
Белосток → Benadalid
Białystok
Белосток
Подляское
Białystok
Białystok
Benadalid → Белосток
Белосток → Benadalid
Biardy
Люблинское
Лукувский
Łuków
Benadalid → Biardy
Biardy → Benadalid
Bibianna
Великопольское
Турекский
Malanów
Benadalid → Bibianna
Bibianna → Benadalid
Bibice
Малопольское
Краковский
Zielonki
Benadalid → Bibice
Bibice → Benadalid
Biczyce Gorne
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Benadalid → Biczyce Gorne
Biczyce Gorne → Benadalid
Bidziny
Свентокшишское
Опатувский
Wojciechowice
Benadalid → Bidziny
Bidziny → Benadalid
Biebrowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Benadalid → Biebrowo
Biebrowo → Benadalid
Biechowo
Куявско Поморское
Свецкий
Drzycim
Benadalid → Biechowo
Biechowo → Benadalid
Biechówko
Куявско Поморское
Свецкий
Drzycim
Benadalid → Biechówko
Biechówko → Benadalid
Biecz
Любушское
Жарский
Brody
Benadalid → Biecz
Biecz → Benadalid
Biecz
Беч
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Benadalid → Беч
Беч → Benadalid
Biedaczow
Biedaczów
Подкарпатское
Лежайский
Leżajsk
Benadalid → Biedaczow
Biedaczow → Benadalid
Biedaczów
Biedaczow
Подкарпатское
Лежайский
Leżajsk
Benadalid → Biedaczow
Biedaczow → Benadalid
Biedaczów
Бедачув
Подкарпатское
Лежайский
Leżajsk
Benadalid → Бедачув
Бедачув → Benadalid
Biedaszki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Benadalid → Biedaszki
Biedaszki → Benadalid
Biedowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Benadalid → Biedowo
Biedowo → Benadalid
Biedrusko
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Benadalid → Biedrusko
Biedrusko → Benadalid
Biedrzychowa
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Benadalid → Biedrzychowa
Biedrzychowa → Benadalid
Biedrzychowice
Нижнесилезское
Любаньский
Olszyna
Benadalid → Biedrzychowice
Biedrzychowice → Benadalid
Biedrzychowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Benadalid → Biedrzychowice
Biedrzychowice → Benadalid
Biedrzychowice Dolne
Любушское
Жарский
Żary
Benadalid → Biedrzychowice Dolne
Biedrzychowice Dolne → Benadalid
Bieganow
Bieganów
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Benadalid → Bieganow
Bieganow → Benadalid
Bieganów
Bieganow
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Benadalid → Bieganow
Bieganow → Benadalid
Biel
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Benadalid → Biel
Biel → Benadalid
Bielanka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Benadalid → Bielanka
Bielanka → Benadalid
Bielanka
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Benadalid → Bielanka
Bielanka → Benadalid
Bielany
Люблинское
Бяльский
Łomazy
Benadalid → Bielany
Bielany → Benadalid
Bielany
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Bielany
Bielany → Benadalid
Bielany
Малопольское
Kraków
Kraków
Benadalid → Bielany
Bielany → Benadalid
Bielany
Малопольское
Освенцимский
Kęty
Benadalid → Bielany
Bielany → Benadalid
Bielany
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Bielany
Bielany → Benadalid
Bielany Wroclawskie
Bielany Wrocławskie
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Биеланы Вроцлавские
Биеланы Вроцлавские → Benadalid
Bielany Wrocławskie
Биеланы Вроцлавские
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Биеланы Вроцлавские
Биеланы Вроцлавские → Benadalid
Bielany Zylaki
Bielany Żyłaki
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Bielany Zylaki
Bielany Zylaki → Benadalid
Bielany Żyłaki
Bielany Zylaki
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Benadalid → Bielany Zylaki
Bielany Zylaki → Benadalid
Bielawa
Мазовецкое
Пясечинский
Konstancin Jeziorna
Benadalid → Bielawa
Bielawa → Benadalid
Bielawa
Белява
Нижнесилезское
Дзержонювский
Bielawa
Benadalid → Белява
Белява → Benadalid
Bielawa Dolna
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Benadalid → Bielawa Dolna
Bielawa Dolna → Benadalid
Bielawa Gorna
Bielawa Górna
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Benadalid → Bielawa Gorna
Bielawa Gorna → Benadalid
Bielawa Górna
Bielawa Gorna
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Benadalid → Bielawa Gorna
Bielawa Gorna → Benadalid
Bielawki
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Benadalid → Bielawki
Bielawki → Benadalid
Bielawki
Поморское
Тчевский
Pelplin
Benadalid → Bielawki
Bielawki → Benadalid
Bielawy
Лодзинское
Ловичский
Bielawy
Benadalid → Bielawy
Bielawy → Benadalid
Bielawy
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Benadalid → Bielawy
Bielawy → Benadalid
Bielcza
Малопольское
Бжеский
Borzęcin
Benadalid → Bielcza
Bielcza → Benadalid
Biele
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Benadalid → Biele
Biele → Benadalid
Bieleckie Mlyny
Bieleckie Młyny
Свентокшишское
Келецкий
Morawica
Benadalid → Bieleckie Mlyny
Bieleckie Mlyny → Benadalid
Bieleckie Młyny
Bieleckie Mlyny
Свентокшишское
Келецкий
Morawica
Benadalid → Bieleckie Mlyny
Bieleckie Mlyny → Benadalid
Bielejewo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Benadalid → Bielejewo
Bielejewo → Benadalid
Bielica
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Benadalid → Bielica
Bielica → Benadalid
Bielice
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Benadalid → Bielice
Bielice → Benadalid
Bielice
Западнопоморское
Пыжицкий
Bielice
Benadalid → Bielice
Bielice → Benadalid
Bielicha
Мазовецкое
Радомский
Zakrzew
Benadalid → Bielicha
Bielicha → Benadalid
Bieliny
Свентокшишское
Келецкий
Bieliny
Benadalid → Bieliny
Bieliny → Benadalid
Bielkowko
Bielkówko
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Bielkowko
Bielkowko → Benadalid
Bielkowo
Бельково
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Benadalid → Бельково
Бельково → Benadalid
Bielkowo
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Bielkowo
Bielkowo → Benadalid
Bielkówko
Bielkowko
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Bielkowko
Bielkowko → Benadalid
Bielnik Pierwszy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Elbląg
Benadalid → Bielnik Pierwszy
Bielnik Pierwszy → Benadalid
Bielow
Белюв
Любушское
Кросненский
Krosno Odrzańskie
Benadalid → Белюв
Белюв → Benadalid
Bielowice
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Benadalid → Bielowice
Bielowice → Benadalid
Bielowy
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Benadalid → Bielowy
Bielowy → Benadalid
Bielsk
Бельск
Мазовецкое
Плоцкий
Bielsk
Benadalid → Бельск
Бельск → Benadalid
Bielsk Podlaski
Бельск Подляски
Подляское
Бельский
Bielsk Podlaski
Benadalid → Бельск Подляски
Бельск Подляски → Benadalid
Bielsko
Поморское
Члухувский
Koczała
Benadalid → Bielsko
Bielsko → Benadalid
Bielsko Biala
Bielsko Biała
Силезское
Bielsko Biała
Bielsko Biała
Benadalid → Бельско Бяла
Бельско Бяла → Benadalid
Bielsko Biała
Бельско Бяла
Силезское
Bielsko Biała
Bielsko Biała
Benadalid → Бельско Бяла
Бельско Бяла → Benadalid
Bienasze
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Benadalid → Bienasze
Bienasze → Benadalid
Bieniec
Бенець
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Benadalid → Бенець
Бенець → Benadalid
Bieniewice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Bieniewice
Bieniewice → Benadalid
Bieniewiec
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Benadalid → Bieniewiec
Bieniewiec → Benadalid
Bieniewo Parcela
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Bieniewo Parcela
Bieniewo Parcela → Benadalid
Bieniow
Бенюв
Любушское
Жарский
Żary
Benadalid → Бенюв
Бенюв → Benadalid
Bienkowice
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Benadalid → Bienkowice
Bienkowice → Benadalid
Bienkowka
Bieńkówka
Малопольское
Сухский
Budzów
Benadalid → Bienkowka
Bienkowka → Benadalid
Bieńkowice
Бєньковіце
Малопольское
Бохнявский
Drwinia
Benadalid → Бєньковіце
Бєньковіце → Benadalid
Bieńkowo
Беньково
Варминско Мазурское
Бранёвский
Lelkowo
Benadalid → Беньково
Беньково → Benadalid
Bieńkówka
Бенькувка
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Benadalid → Бенькувка
Бенькувка → Benadalid
Bieńkówka
Bienkowka
Малопольское
Сухский
Budzów
Benadalid → Bienkowka
Bienkowka → Benadalid
Bierawa
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Benadalid → Bierawa
Bierawa → Benadalid
Bierdzany
Опольское
Опольский
Turawa
Benadalid → Bierdzany
Bierdzany → Benadalid
Bierkowice
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Benadalid → Bierkowice
Bierkowice → Benadalid
Bierkowo
Берково
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Берково
Берково → Benadalid
Bierna
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Benadalid → Bierna
Bierna → Benadalid
Bierna
Силезское
Живецкий
Łodygowice
Benadalid → Bierna
Bierna → Benadalid
Biernatki
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Biernatki
Biernatki → Benadalid
Biernatowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Benadalid → Biernatowo
Biernatowo → Benadalid
Biernaty
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Benadalid → Biernaty
Biernaty → Benadalid
Biertowice
Бертовице
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Benadalid → Бертовице
Бертовице → Benadalid
Bierun
Bieruń
Силезское
Беруньско Лендзинский
Bieruń
Benadalid → Берунь
Берунь → Benadalid
Bieruń
Берунь
Силезское
Беруньско Лендзинский
Bieruń
Benadalid → Берунь
Берунь → Benadalid
Bierutow
Bierutów
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Benadalid → Берутув
Берутув → Benadalid
Bierutów
Берутув
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Benadalid → Берутув
Берутув → Benadalid
Bierwce
Мазовецкое
Радомский
Jedlińsk
Benadalid → Bierwce
Bierwce → Benadalid
Bierwiecka Wola
Мазовецкое
Радомский
Jedlińsk
Benadalid → Bierwiecka Wola
Bierwiecka Wola → Benadalid
Bierzow
Bierzów
Великопольское
Остшешувский
Kobyla Góra
Benadalid → Bierzow
Bierzow → Benadalid
Bierzów
Bierzow
Великопольское
Остшешувский
Kobyla Góra
Benadalid → Bierzow
Bierzow → Benadalid
Bierzów
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Benadalid → Bierzów
Bierzów → Benadalid
Bierzwnica
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Benadalid → Bierzwnica
Bierzwnica → Benadalid
Bierzwnik
Западнопоморское
Хощненский
Bierzwnik
Benadalid → Bierzwnik
Bierzwnik → Benadalid
Biesiadka
Подкарпатское
Мелецкий
Przecław
Benadalid → Biesiadka
Biesiadka → Benadalid
Biesiekierz
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Benadalid → Biesiekierz
Biesiekierz → Benadalid
Bieskowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Bieskowo
Bieskowo → Benadalid
Biesnik
Bieśnik
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Benadalid → Biesnik
Biesnik → Benadalid
Biesowice
Поморское
Слупский
Kępice
Benadalid → Biesowice
Biesowice → Benadalid
Biesowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Benadalid → Biesowo
Biesowo → Benadalid
Biestrzykow
Biestrzyków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Benadalid → Biestrzykow
Biestrzykow → Benadalid
Biestrzykowice
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Benadalid → Biestrzykowice
Biestrzykowice → Benadalid
Biestrzyków
Biestrzykow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Benadalid → Biestrzykow
Biestrzykow → Benadalid
Biestrzynnik
Опольское
Опольский
Ozimek
Benadalid → Biestrzynnik
Biestrzynnik → Benadalid
Bieszkowice
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Benadalid → Bieszkowice
Bieszkowice → Benadalid
Bieśnik
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Benadalid → Bieśnik
Bieśnik → Benadalid
Bieśnik
Biesnik
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Benadalid → Biesnik
Biesnik → Benadalid
Bietowo
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Benadalid → Bietowo
Bietowo → Benadalid
Biezdziadow
Bieździadów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Benadalid → Biezdziadow
Biezdziadow → Benadalid
Biezen
Bieżeń
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Biezen
Biezen → Benadalid
Biezun
Bieżuń
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Benadalid → Бежунь
Бежунь → Benadalid
Bieździadów
Biezdziadow
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Benadalid → Biezdziadow
Biezdziadow → Benadalid
Bieżeń
Biezen
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Biezen
Biezen → Benadalid
Bieżeń
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Bieżeń
Bieżeń → Benadalid
Bieżuń
Бежунь
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Benadalid → Бежунь
Бежунь → Benadalid
Bikowek
Bikówek
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Benadalid → Bikowek
Bikowek → Benadalid
Bikówek
Bikowek
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Benadalid → Bikowek
Bikowek → Benadalid
Bilcza
Свентокшишское
Келецкий
Morawica
Benadalid → Bilcza
Bilcza → Benadalid
Bilczyce
Малопольское
Величский
Gdów
Benadalid → Bilczyce
Bilczyce → Benadalid
Bilgoraj
Biłgoraj
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Benadalid → Билгорай
Билгорай → Benadalid
Biłgoraj
Билгорай
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Benadalid → Билгорай
Билгорай → Benadalid
Binarowa
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Benadalid → Binarowa
Binarowa → Benadalid
Binino
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Benadalid → Binino
Binino → Benadalid
Biorkow Maly
Biórków Mały
Малопольское
Прошовицкий
Koniusza
Benadalid → Biorkow Maly
Biorkow Maly → Benadalid
Biórków Mały
Biorkow Maly
Малопольское
Прошовицкий
Koniusza
Benadalid → Biorkow Maly
Biorkow Maly → Benadalid
Bircza
Бирча
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Бирча
Бирча → Benadalid
Biskupice
Великопольское
Конинский
Grodziec
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Великопольское
Сьрёдский
Dominowo
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Мазовецкое
Прушковский
Brwinów
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Малопольское
Величский
Biskupice
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Опольское
Ключборкский
Byczyna
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice
Силезское
Заверценский
Pilica
Benadalid → Biskupice
Biskupice → Benadalid
Biskupice Oławskie
Нижнесилезское
Олавский
Jelcz Laskowice
Benadalid → Biskupice Oławskie
Biskupice Oławskie → Benadalid
Biskupice Podgórne
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Biskupice Podgórne
Biskupice Podgórne → Benadalid
Biskupie
Люблинское
Люблинский
Wysokie
Benadalid → Biskupie
Biskupie → Benadalid
Biskupiec
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Benadalid → Biskupiec
Biskupiec → Benadalid
Biskupiec
Бискупец
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Benadalid → Бискупец
Бискупец → Benadalid
Bistuszowa
Малопольское
Тарнувский
Ryglice
Benadalid → Bistuszowa
Bistuszowa → Benadalid
Biszcza
Люблинское
Билгорайский
Biszcza
Benadalid → Biszcza
Biszcza → Benadalid
Biszcza
Люблинское
Билгорайский
Biszcza
Benadalid → Biszcza
Biszcza → Benadalid
Bisztynek
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bisztynek
Benadalid → Bisztynek
Bisztynek → Benadalid
Bisztynek Kolonia
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bisztynek
Benadalid → Bisztynek Kolonia
Bisztynek Kolonia → Benadalid
Bl
Blachownia
Бляховня
Силезское
Ченстоховский
Blachownia
Benadalid → Бляховня
Бляховня → Benadalid
Bladowo
Куявско Поморское
Тухольский
Tuchola
Benadalid → Bladowo
Bladowo → Benadalid
Blanki
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Benadalid → Blanki
Blanki → Benadalid
Blaszki
Błaszki
Лодзинское
Серадзкий
Błaszki
Benadalid → Блашки
Блашки → Benadalid
Blazejowice
Błażejowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Benadalid → Blazejowice
Blazejowice → Benadalid
Blazek
Błażek
Люблинское
Яновский
Batorz
Benadalid → Blazek
Blazek → Benadalid
Blaziny Gorne
Błaziny Górne
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Benadalid → Blaziny Gorne
Blaziny Gorne → Benadalid
Blazowa
Błażowa
Подкарпатское
Жешувский
Błażowa
Benadalid → Блажова
Блажова → Benadalid
Blazowa Dolna
Błażowa Dolna
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Benadalid → Blazowa Dolna
Blazowa Dolna → Benadalid
Blazowa Gorna
Błażowa Górna
Подкарпатское
Жешувский
Błażowa
Benadalid → Blazowa Gorna
Blazowa Gorna → Benadalid
Blednica
Błędnica
Мазовецкое
Острувский
Małkinia Górna
Benadalid → Blednica
Blednica → Benadalid
Bledow
Błędów
Мазовецкое
Груецкий
Błędów
Benadalid → Bledow
Bledow → Benadalid
Bledowa Tyczynska
Błędowa Tyczyńska
Подкарпатское
Жешувский
Chmielnik
Benadalid → Bledowa Tyczynska
Bledowa Tyczynska → Benadalid
Bledowa Zglobienska
Błędowa Zgłobieńska
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Benadalid → Bledowa Zglobienska
Bledowa Zglobienska → Benadalid
Bledowo
Błędowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Benadalid → Bledowo
Bledowo → Benadalid
Bledzew
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Benadalid → Bledzew
Bledzew → Benadalid
Blichowo
Мазовецкое
Плоцкий
Bulkowo
Benadalid → Blichowo
Blichowo → Benadalid
Blinow Pierwszy
Blinów Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Szastarka
Benadalid → Blinow Pierwszy
Blinow Pierwszy → Benadalid
Blinów Pierwszy
Blinow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Szastarka
Benadalid → Blinow Pierwszy
Blinow Pierwszy → Benadalid
Bliszczyce
Опольское
Глубчицкий
Branice
Benadalid → Bliszczyce
Bliszczyce → Benadalid
Bliz
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Bliz
Bliz → Benadalid
Blizienko
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Książki
Benadalid → Blizienko
Blizienko → Benadalid
Bliziny
Поморское
Гданьский
Przywidz
Benadalid → Bliziny
Bliziny → Benadalid
Blizne
Ближне
Подкарпатское
Бжозувский
Jasienica Rosielna
Benadalid → Ближне
Ближне → Benadalid
Blizne Jasinskiego
Blizne Jasińskiego
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Blizne Jasinskiego
Blizne Jasinskiego → Benadalid
Blizne Jasińskiego
Blizne Jasinskiego
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Blizne Jasinskiego
Blizne Jasinskiego → Benadalid
Blizne Łaszczyńskiego
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Blizne Łaszczyńskiego
Blizne Łaszczyńskiego → Benadalid
Blizno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Książki
Benadalid → Blizno
Blizno → Benadalid
Blizow
Люблинское
Замойский
Адамув
Benadalid → Blizow
Blizow → Benadalid
Blizyce
Bliżyce
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Benadalid → Blizyce
Blizyce → Benadalid
Blizyn
Ближын
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Benadalid → Ближын
Ближын → Benadalid
Bliżyce
Blizyce
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Benadalid → Blizyce
Blizyce → Benadalid
Blochy
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Benadalid → Blochy
Blochy → Benadalid
Blogie Szlacheckie
Błogie Szlacheckie
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Benadalid → Blogie Szlacheckie
Blogie Szlacheckie → Benadalid
Blok Dobryszyce
Лодзинское
Радомщанский
Dobryszyce
Benadalid → Blok Dobryszyce
Blok Dobryszyce → Benadalid
Blonie
Błonie
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Benadalid → Blonie
Blonie → Benadalid
Blonie
Błonie
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Blonie
Blonie → Benadalid
Blonie
Błonie
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Блоне
Блоне → Benadalid
Blonie
Błonie
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Blonie
Blonie → Benadalid
Blonie
Błonie
Свентокшишское
Сандомирский
Koprzywnica
Benadalid → Блоне
Блоне → Benadalid
Blota
Błota
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Benadalid → Blota
Blota → Benadalid
Blotnia
Błotnia
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Blotnia
Blotnia → Benadalid
Blotnica Strzelecka
Блотниця Стшелецька
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Блотниця Стшелецька
Блотниця Стшелецька → Benadalid
Blotnik
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Benadalid → Blotnik
Blotnik → Benadalid
Blotno
Błotno
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Blotno
Blotno → Benadalid
Bluszczów
Силезское
Водзиславский
Gorzyce
Benadalid → Bluszczów
Bluszczów → Benadalid
Bł
Błachta
Куявско Поморское
Хелмненский
Lisewo
Benadalid → Błachta
Błachta → Benadalid
Błaszki
Блашки
Лодзинское
Серадзкий
Błaszki
Benadalid → Блашки
Блашки → Benadalid
Bławaty
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Benadalid → Bławaty
Bławaty → Benadalid
Błaziny Górne
Blaziny Gorne
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Benadalid → Blaziny Gorne
Blaziny Gorne → Benadalid
Błażejowice
Blazejowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Benadalid → Blazejowice
Blazejowice → Benadalid
Błażejów
Блажеюв
Нижнесилезское
Каменногурский
Lubawka
Benadalid → Блажеюв
Блажеюв → Benadalid
Błażek
Blazek
Люблинское
Яновский
Batorz
Benadalid → Blazek
Blazek → Benadalid
Błażowa
Блажова
Подкарпатское
Жешувский
Błażowa
Benadalid → Блажова
Блажова → Benadalid
Błażowa Dolna
Blazowa Dolna
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Benadalid → Blazowa Dolna
Blazowa Dolna → Benadalid
Błażowa Górna
Blazowa Gorna
Подкарпатское
Жешувский
Błażowa
Benadalid → Blazowa Gorna
Blazowa Gorna → Benadalid
Błądzikowo
Поморское
Пуцкий
Puck
Benadalid → Błądzikowo
Błądzikowo → Benadalid
Błądzim
Куявско Поморское
Свецкий
Lniano
Benadalid → Błądzim
Błądzim → Benadalid
Błędnica
Blednica
Мазовецкое
Острувский
Małkinia Górna
Benadalid → Blednica
Blednica → Benadalid
Błędowa Tyczyńska
Bledowa Tyczynska
Подкарпатское
Жешувский
Chmielnik
Benadalid → Bledowa Tyczynska
Bledowa Tyczynska → Benadalid
Błędowa Zgłobieńska
Bledowa Zglobienska
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Benadalid → Bledowa Zglobienska
Bledowa Zglobienska → Benadalid
Błędowo
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Płużnica
Benadalid → Błędowo
Błędowo → Benadalid
Błędowo
Bledowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Benadalid → Bledowo
Bledowo → Benadalid
Błędów
Bledow
Мазовецкое
Груецкий
Błędów
Benadalid → Bledow
Bledow → Benadalid
Błocko
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Benadalid → Błocko
Błocko → Benadalid
Błogie Rządowe
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Benadalid → Błogie Rządowe
Błogie Rządowe → Benadalid
Błogie Szlacheckie
Blogie Szlacheckie
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Benadalid → Blogie Szlacheckie
Blogie Szlacheckie → Benadalid
Błonie
Blonie
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Benadalid → Blonie
Blonie → Benadalid
Błonie
Blonie
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Blonie
Blonie → Benadalid
Błonie
Блоне
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Блоне
Блоне → Benadalid
Błonie
Blonie
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Benadalid → Blonie
Blonie → Benadalid
Błonie
Блоне
Свентокшишское
Сандомирский
Koprzywnica
Benadalid → Блоне
Блоне → Benadalid
Błota
Blota
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Benadalid → Blota
Blota → Benadalid
Błota
Опольское
Бжегский
Lubsza
Benadalid → Błota
Błota → Benadalid
Błotnia
Blotnia
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Benadalid → Blotnia
Blotnia → Benadalid
Błotnik
Блотник
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Benadalid → Блотник
Блотник → Benadalid
Błotno
Блотно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Benadalid → Блотно
Блотно → Benadalid
Błotno
Blotno
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Blotno
Blotno → Benadalid
Bn
Bnin
Великопольское
Познанский повет
Kórnik
Benadalid → Bnin
Bnin → Benadalid
Bo
Bobliwo
Люблинское
Красноставский
Izbica
Benadalid → Bobliwo
Bobliwo → Benadalid
Bobolice
Боболице
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Боболице
Боболице → Benadalid
Bobolice
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Benadalid → Bobolice
Bobolice → Benadalid
Boboliczki
Боболічкі
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Боболічкі
Боболічкі → Benadalid
Bobolin
Боболин
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Benadalid → Боболин
Боболин → Benadalid
Boboszow
Boboszów
Нижнесилезское
Клодзский
Międzylesie
Benadalid → Boboszow
Boboszow → Benadalid
Boboszów
Boboszow
Нижнесилезское
Клодзский
Międzylesie
Benadalid → Boboszow
Boboszow → Benadalid
Bobowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Benadalid → Bobowa
Bobowa → Benadalid
Bobowicko
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Benadalid → Bobowicko
Bobowicko → Benadalid
Bobowo
Поморское
Старогардский
Bobowo
Benadalid → Bobowo
Bobowo → Benadalid
Bobrka
Bóbrka
Подкарпатское
Кросненский
Chorkówka
Benadalid → Бобрка
Бобрка → Benadalid
Bobrowa
Опольское
Олесненский
Rudniki
Benadalid → Bobrowa
Bobrowa → Benadalid
Bobrowa
Подкарпатское
Дембицкий
Żyraków
Benadalid → Bobrowa
Bobrowa → Benadalid
Bobrowce
Мазовецкое
Жирардувский
Mszczonów
Benadalid → Bobrowce
Bobrowce → Benadalid
Bobrowice
Бобровіце
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Benadalid → Бобровіце
Бобровіце → Benadalid
Bobrowice
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Benadalid → Bobrowice
Bobrowice → Benadalid
Bobrowiczki
Бобровічкі
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Benadalid → Бобровічкі
Бобровічкі → Benadalid
Bobrowiec
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Benadalid → Bobrowiec
Bobrowiec → Benadalid
Bobrowka
Bobrówka
Подкарпатское
Ярославский
Laszki
Benadalid → Bobrowka
Bobrowka → Benadalid
Bobrowko
Bobrówko
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Benadalid → Bobrowko
Bobrowko → Benadalid
Bobrowko
Bobrówko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Benadalid → Bobrowko
Bobrowko → Benadalid
Bobrowniki
Великопольское
Остшешувский
Grabów nad Prosną
Benadalid → Bobrowniki
Bobrowniki → Benadalid
Bobrowniki
Западнопоморское
Старгардский
Chociwel
Benadalid → Bobrowniki
Bobrowniki → Benadalid
Bobrowniki
Куявско Поморское
Липновский
Bobrowniki
Benadalid → Bobrowniki
Bobrowniki → Benadalid
Bobrowniki
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Benadalid → Bobrowniki
Bobrowniki → Benadalid
Bobrowniki
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Benadalid → Bobrowniki
Bobrowniki → Benadalid
Bobrowniki
Поморское
Слупский
Damnica
Benadalid → Bobrowniki
Bobrowniki → Benadalid
Bobrowniki
Свентокшишское
Влощовский
Kluczewsko
Benadalid → Bobrowniki
Bobrowniki → Benadalid
Bobrowo
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Benadalid → Bobrowo
Bobrowo → Benadalid
Bobrowo
Великопольское
Конинский
Golina
Benadalid → Bobrowo
Bobrowo → Benadalid
Bobrówka
Bobrowka
Подкарпатское
Ярославский
Laszki
Benadalid → Bobrowka
Bobrowka → Benadalid
Bobrówka
Подляское
Монькский
Jaświły
Benadalid → Bobrówka
Bobrówka → Benadalid
Bobrówko
Bobrowko
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Benadalid → Bobrowko
Bobrowko → Benadalid
Bobrówko
Bobrowko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Benadalid → Bobrowko
Bobrowko → Benadalid
Bobrza
Свентокшишское
Келецкий
Miedziana Góra
Benadalid → Bobrza
Bobrza → Benadalid
Bobrzany
Любушское
Жаганьский
Małomice
Benadalid → Bobrzany
Bobrzany → Benadalid
Boby
Мазовецкое
Пултуский
Pułtusk
Benadalid → Boby
Boby → Benadalid
Bochnia
Бохня
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Benadalid → Бохня
Бохня → Benadalid
Bochotnica
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Benadalid → Bochotnica
Bochotnica → Benadalid
Bocian
Мазовецкое
Отвоцкий
Kołbiel
Benadalid → Bocian
Bocian → Benadalid
Bociany
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Benadalid → Bociany
Bociany → Benadalid
Bocki
Boćki
Подляское
Бельский
Boćki
Benadalid → Bocki
Bocki → Benadalid
Bocwinka
Boćwinka
Варминско Мазурское
Голдапский
Gołdap
Benadalid → Bocwinka
Bocwinka → Benadalid
Boczow
Boczów
Любушское
Суленцинский
Torzym
Benadalid → Boczow
Boczow → Benadalid
Boczów
Boczow
Любушское
Суленцинский
Torzym
Benadalid → Boczow
Boczow → Benadalid
Boćki
Bocki
Подляское
Бельский
Boćki
Benadalid → Bocki
Bocki → Benadalid
Boćwinka
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Benadalid → Boćwinka
Boćwinka → Benadalid
Boćwinka
Bocwinka
Варминско Мазурское
Голдапский
Gołdap
Benadalid → Bocwinka
Bocwinka → Benadalid
Bodaczow
Bodaczów
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Bodaczow
Bodaczow → Benadalid
Bodaczów
Bodaczow
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Bodaczow
Bodaczow → Benadalid
Bodzanow
Bodzanów
Мазовецкое
Плоцкий
Bodzanów
Benadalid → Бодзанув
Бодзанув → Benadalid
Bodzanow
Бодзанув
Малопольское
Величский
Biskupice
Benadalid → Бодзанув
Бодзанув → Benadalid
Bodzanow
Bodzanów
Опольское
Ныский
Głuchołazy
Benadalid → Bodzanow
Bodzanow → Benadalid
Bodzanowice
Бодзановице
Опольское
Олесненский
Olesno
Benadalid → Бодзановице
Бодзановице → Benadalid
Bodzanów
Бодзанув
Мазовецкое
Плоцкий
Bodzanów
Benadalid → Бодзанув
Бодзанув → Benadalid
Bodzanów
Bodzanow
Опольское
Ныский
Głuchołazy
Benadalid → Bodzanow
Bodzanow → Benadalid
Bodzechow
Bodzechów
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Benadalid → Bodzechow
Bodzechow → Benadalid
Bodzechów
Bodzechow
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Benadalid → Bodzechow
Bodzechow → Benadalid
Bodzentyn
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Benadalid → Bodzentyn
Bodzentyn → Benadalid
Bodzęcin
Бодзенцин
Западнопоморское
Голенювский
Osina
Benadalid → Бодзенцин
Бодзенцин → Benadalid
Bodziejowice
Силезское
Заверценский
Irządze
Benadalid → Bodziejowice
Bodziejowice → Benadalid
Bogacica
Опольское
Ключборкский
Kluczbork
Benadalid → Bogacica
Bogacica → Benadalid
Bogacko
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Benadalid → Bogacko
Bogacko → Benadalid
Bogaczów
Любушское
Зелёногурский
Nowogród Bobrzański
Benadalid → Bogaczów
Bogaczów → Benadalid
Bogate
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Benadalid → Bogate
Bogate → Benadalid
Bogatki
Богатки
Мазовецкое
Пясечинский
Piaseczno
Benadalid → Богатки
Богатки → Benadalid
Bogatynia
Богатыня
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Benadalid → Богатыня
Богатыня → Benadalid
Bogdałów
Великопольское
Турекский
Brudzew
Benadalid → Bogdałów
Bogdałów → Benadalid
Bogdaniec
Любушское
Гожувский
Bogdaniec
Benadalid → Bogdaniec
Bogdaniec → Benadalid
Bogdanka
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Benadalid → Bogdanka
Bogdanka → Benadalid
Bogdanow
Bogdanów
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Benadalid → Bogdanow
Bogdanow → Benadalid
Bogdanowice
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Benadalid → Bogdanowice
Bogdanowice → Benadalid
Bogdanów
Bogdanow
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Benadalid → Bogdanow
Bogdanow → Benadalid
Bogdaszowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Benadalid → Bogdaszowice
Bogdaszowice → Benadalid
Boglewice
Мазовецкое
Груецкий
Jasieniec
Benadalid → Boglewice
Boglewice → Benadalid
Bogołomia
Куявско Поморское
Влоцлавский
Chodecz
Benadalid → Bogołomia
Bogołomia → Benadalid
Bogoniowice
Малопольское
Тарнувский
Ciężkowice
Benadalid → Bogoniowice
Bogoniowice → Benadalid
Bogoria
Богоря
Свентокшишское
Сташувский
Bogoria
Benadalid → Богоря
Богоря → Benadalid
Bogoria Górna
Лодзинское
Ловичский
Zduny
Benadalid → Bogoria Górna
Bogoria Górna → Benadalid
Boguchwala
Boguchwała
Подкарпатское
Жешувский
Boguchwała
Benadalid → Богухвала
Богухвала → Benadalid
Boguchwaly
Boguchwały
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Benadalid → Boguchwaly
Boguchwaly → Benadalid
Boguchwała
Богухвала
Подкарпатское
Жешувский
Boguchwała
Benadalid → Богухвала
Богухвала → Benadalid
Boguchwałów
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Benadalid → Boguchwałów
Boguchwałów → Benadalid
Boguchwały
Boguchwaly
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Benadalid → Boguchwaly
Boguchwaly → Benadalid
Bogucice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Benadalid → Bogucice
Bogucice → Benadalid
Bogucice Drugie
Боґуцице Другі
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Боґуцице Другі
Боґуцице Другі → Benadalid
Bogucice Pierwsze
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Bogucice Pierwsze
Bogucice Pierwsze → Benadalid
Bogucin
Люблинское
Люблинский
Garbów
Benadalid → Bogucin
Bogucin → Benadalid
Bogucin
Мазовецкое
Козеницкий
Garbatka Letnisko
Benadalid → Bogucin
Bogucin → Benadalid
Bogucin
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Benadalid → Bogucin
Bogucin → Benadalid
Bogumilow
Любушское
Жарский
Żary
Benadalid → Bogumilow
Bogumilow → Benadalid
Bogumiłów
Лодзинское
Белхатувский
Kleszczów
Benadalid → Bogumiłów
Bogumiłów → Benadalid
Bogumiłów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Benadalid → Bogumiłów
Bogumiłów → Benadalid
Bogunice
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Benadalid → Bogunice
Bogunice → Benadalid
Bogunow
Bogunów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Benadalid → Bogunow
Bogunow → Benadalid
Bogunów
Bogunow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Benadalid → Bogunow
Bogunow → Benadalid
Bogurzyn
Мазовецкое
Млавский
Wiśniewo
Benadalid → Bogurzyn
Bogurzyn → Benadalid
Bogurzynek
Мазовецкое
Млавский
Wiśniewo
Benadalid → Bogurzynek
Bogurzynek → Benadalid
Boguslaw
Bogusław
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Benadalid → Boguslaw
Boguslaw → Benadalid
Boguslawice
Bogusławice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Benadalid → Boguslawice
Boguslawice → Benadalid
Boguslawice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Benadalid → Boguslawice
Boguslawice → Benadalid
Boguslawice
Силезское
Ченстоховский
Kruszyna
Benadalid → Boguslawice
Boguslawice → Benadalid
Bogusław
Boguslaw
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Benadalid → Boguslaw
Boguslaw → Benadalid
Bogusławice
Boguslawice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Benadalid → Boguslawice
Boguslawice → Benadalid
Boguszewo
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Benadalid → Boguszewo
Boguszewo → Benadalid
Boguszewo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Benadalid → Boguszewo
Boguszewo → Benadalid
Boguszow
Boguszów
Нижнесилезское
Валбжихский
Boguszów Gorce
Benadalid → Boguszow
Boguszow → Benadalid
Boguszow Gorce
Boguszów Gorce
Нижнесилезское
Валбжихский
Boguszów Gorce
Benadalid → Богушув Горце
Богушув Горце → Benadalid
Boguszów
Boguszow
Нижнесилезское
Валбжихский
Boguszów Gorce
Benadalid → Boguszow
Boguszow → Benadalid
Boguszów Gorce
Богушув Горце
Нижнесилезское
Валбжихский
Boguszów Gorce
Benadalid → Богушув Горце
Богушув Горце → Benadalid
Boguszówka
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Boguszówka
Boguszówka → Benadalid
Boguszyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Benadalid → Boguszyce
Boguszyce → Benadalid
Boguszyce
Опольское
Опольский
Prószków
Benadalid → Boguszyce
Boguszyce → Benadalid
Boguszyce
Силезское
Гливицкий
Toszek
Benadalid → Boguszyce
Boguszyce → Benadalid
Boguszyn
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Benadalid → Boguszyn
Boguszyn → Benadalid
Boguszyn
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Benadalid → Boguszyn
Boguszyn → Benadalid
Boguszyn
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Benadalid → Boguszyn
Boguszyn → Benadalid
Boguszyn
Боґушин
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Benadalid → Боґушин
Боґушин → Benadalid
Bohukaly
Bohukały
Люблинское
Бяльский
Terespol
Benadalid → Bohukaly
Bohukaly → Benadalid
Bohukały
Bohukaly
Люблинское
Бяльский
Terespol
Benadalid → Bohukaly
Bohukaly → Benadalid
Boiska
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Benadalid → Boiska
Boiska → Benadalid
Bojadla
Боядла
Любушское
Зелёногурский
Bojadła
Benadalid → Боядла
Боядла → Benadalid
Bojano
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Benadalid → Bojano
Bojano → Benadalid
Bojanow
Bojanów
Силезское
Рацибужский
Krzanowice
Benadalid → Bojanow
Bojanow → Benadalid
Bojanowka
Bojanówka
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Benadalid → Bojanowka
Bojanowka → Benadalid
Bojanowo
Великопольское
Равичский
Bojanowo
Benadalid → Bojanowo
Bojanowo → Benadalid
Bojanowo
Мазовецкое
Млавский
Radzanów
Benadalid → Bojanowo
Bojanowo → Benadalid
Bojanów
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Benadalid → Bojanów
Bojanów → Benadalid
Bojanów
Bojanow
Силезское
Рацибужский
Krzanowice
Benadalid → Bojanow
Bojanow → Benadalid
Bojanówka
Bojanowka
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Benadalid → Bojanowka
Bojanowka → Benadalid
Bojary
Подляское
Белостокский
Turośń Kościelna
Benadalid → Bojary
Bojary → Benadalid
Bojmie
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Benadalid → Bojmie
Bojmie → Benadalid
Bojszow
Bojszów
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Benadalid → Bojszow
Bojszow → Benadalid
Bojszów
Bojszow
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Benadalid → Bojszow
Bojszow → Benadalid
Bokinka Krolewska
Bokinka Królewska
Люблинское
Бяльский
Tuczna
Benadalid → Bokinka Krolewska
Bokinka Krolewska → Benadalid
Bokinka Królewska
Bokinka Krolewska
Люблинское
Бяльский
Tuczna
Benadalid → Bokinka Krolewska
Bokinka Krolewska → Benadalid
Bokinka Panska
Bokinka Pańska
Люблинское
Бяльский
Tuczna
Benadalid → Bokinka Panska
Bokinka Panska → Benadalid
Bokinka Pańska
Bokinka Panska
Люблинское
Бяльский
Tuczna
Benadalid → Bokinka Panska
Bokinka Panska → Benadalid
Bokow
Boków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Benadalid → Bokow
Bokow → Benadalid
Bokowe
Опольское
Стшелецкий
Jemielnica
Benadalid → Bokowe
Bokowe → Benadalid
Boków
Bokow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Benadalid → Bokow
Bokow → Benadalid
Bolechowice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Benadalid → Bolechowice
Bolechowice → Benadalid
Bolecin
Боленцин
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Benadalid → Боленцин
Боленцин → Benadalid
Bolescin
Boleścin
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Benadalid → Bolescin
Bolescin → Benadalid
Boleslaw
Bolesław
Малопольское
Олькушский
Bolesław
Benadalid → Boleslaw
Boleslaw → Benadalid
Boleslawice
Bolesławice
Нижнесилезское
Свидницкий
Jaworzyna Śląska
Benadalid → Boleslawice
Boleslawice → Benadalid
Boleslawice
Bolesławice
Поморское
Слупский
Kobylnica
Benadalid → Boleslawice
Boleslawice → Benadalid
Boleslawiec
Болеславец
Лодзинское
Верушувский
Bolesławiec
Benadalid → Болеславец
Болеславец → Benadalid
Boleslawiec
Bolesławiec
Нижнесилезское
Болеславецкий
Bolesławiec
Benadalid → Болеславец
Болеславец → Benadalid
Bolesław
Boleslaw
Малопольское
Олькушский
Bolesław
Benadalid → Boleslaw
Boleslaw → Benadalid
Bolesław
Силезское
Рацибужский
Krzyżanowice
Benadalid → Bolesław
Bolesław → Benadalid
Bolesławice
Boleslawice
Нижнесилезское
Свидницкий
Jaworzyna Śląska
Benadalid → Boleslawice
Boleslawice → Benadalid
Bolesławice
Boleslawice
Поморское
Слупский
Kobylnica
Benadalid → Boleslawice
Boleslawice → Benadalid
Bolesławiec
Болеславец
Нижнесилезское
Болеславецкий
Bolesławiec
Benadalid → Болеславец
Болеславец → Benadalid
Bolesławowo
Болеславово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Benadalid → Болеславово
Болеславово → Benadalid
Bolesty
Болести
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Benadalid → Болести
Болести → Benadalid
Boleszkowice
Западнопоморское
Мыслибуржский
Boleszkowice
Benadalid → Boleszkowice
Boleszkowice → Benadalid
Boleścin
Bolescin
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Benadalid → Bolescin
Bolescin → Benadalid
Bolewice
Великопольское
Новотомыский
Miedzichowo
Benadalid → Bolewice
Bolewice → Benadalid
Bolimow
Bolimów
Лодзинское
Скерневицкий
Bolimów
Benadalid → Bolimow
Bolimow → Benadalid
Bolimów
Bolimow
Лодзинское
Скерневицкий
Bolimów
Benadalid → Bolimow
Bolimow → Benadalid
Bolino
Мазовецкое
Плоцкий
Wyszogród
Benadalid → Bolino
Bolino → Benadalid
Bolkow
Bolków
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Benadalid → Болькув
Болькув → Benadalid
Bolkowo
Западнопоморское
Свидвинский
Połczyn Zdrój
Benadalid → Bolkowo
Bolkowo → Benadalid
Bolków
Болькув
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Benadalid → Болькув
Болькув → Benadalid
Bolszewo
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Benadalid → Bolszewo
Bolszewo → Benadalid
Boncza
Bończa
Люблинское
Красноставский
Kraśniczyn
Benadalid → Boncza
Boncza → Benadalid
Bondyrz
Люблинское
Замойский
Адамув
Benadalid → Bondyrz
Bondyrz → Benadalid
Boniewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Boniewo
Benadalid → Boniewo
Boniewo → Benadalid
Boniewo
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Benadalid → Boniewo
Boniewo → Benadalid
Bonin
Западнопоморское
Кошалинский
Manowo
Benadalid → Bonin
Bonin → Benadalid
Bonin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Benadalid → Bonin
Bonin → Benadalid
Bonislaw
Bonisław
Мазовецкое
Серпецкий
Gozdowo
Benadalid → Bonislaw
Bonislaw → Benadalid
Bonisław
Bonislaw
Мазовецкое
Серпецкий
Gozdowo
Benadalid → Bonislaw
Bonislaw → Benadalid
Bonki
Bońki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Benadalid → Bonki
Bonki → Benadalid
Bononia
Люблинское
Билгорайский
Goraj
Benadalid → Bononia
Bononia → Benadalid
Bonowice
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Benadalid → Bonowice
Bonowice → Benadalid
Bończa
Boncza
Люблинское
Красноставский
Kraśniczyn
Benadalid → Boncza
Boncza → Benadalid
Bońki
Bonki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Benadalid → Bonki
Bonki → Benadalid
Bor Zapilski
Bór Zapilski
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Bor Zapilski
Bor Zapilski → Benadalid
Boraszewo
Борашево
Поморское
Старогардский
Skórcz
Benadalid → Борашево
Борашево → Benadalid
Boratyn
Подкарпатское
Ярославский
Chłopice
Benadalid → Boratyn
Boratyn → Benadalid
Boratyniec Lacki
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Benadalid → Boratyniec Lacki
Boratyniec Lacki → Benadalid
Borawe
Мазовецкое
Остроленкский
Rzekuń
Benadalid → Borawe
Borawe → Benadalid
Borcz
Поморское
Картузский
Somonino
Benadalid → Borcz
Borcz → Benadalid
Borczyn
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Benadalid → Borczyn
Borczyn → Benadalid
Bordzilówka Stara
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Benadalid → Bordzilówka Stara
Bordzilówka Stara → Benadalid
Boreczno
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Benadalid → Boreczno
Boreczno → Benadalid
Borek
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Benadalid → Borek
Borek → Benadalid
Borek
Борек
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Benadalid → Борек
Борек → Benadalid
Borek
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Benadalid → Borek
Borek → Benadalid
Borek
Опольское
Опольский
Prószków
Benadalid → Borek
Borek → Benadalid
Borek
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Benadalid → Borek
Borek → Benadalid
Borek Czarninski
Borek Czarniński
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Benadalid → Borek Czarninski
Borek Czarninski → Benadalid
Borek Czarniński
Borek Czarninski
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Benadalid → Borek Czarninski
Borek Czarninski → Benadalid
Borek Kamienny
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Benadalid → Borek Kamienny
Borek Kamienny → Benadalid
Borek Klimontowski
Свентокшишское
Сандомирский
Klimontów
Benadalid → Borek Klimontowski
Borek Klimontowski → Benadalid
Borek Stary
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Benadalid → Borek Stary
Borek Stary → Benadalid
Borek Strzeliński
Нижнесилезское
Стшелинский
Borów
Benadalid → Borek Strzeliński
Borek Strzeliński → Benadalid
Borek Wielkopolski
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Benadalid → Borek Wielkopolski
Borek Wielkopolski → Benadalid
Borgowo
Великопольское
Сьремский
Śrem
Benadalid → Borgowo
Borgowo → Benadalid
Boria
Свентокшишское
Островецкий
Ćmielów
Benadalid → Boria
Boria → Benadalid
Borki
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Великопольское
Конинский
Kramsk
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Люблинское
Радзыньский
Borki
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Опольское
Opole
Opole
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Подляское
Белостокский
Gródek
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki
Свентокшишское
Келецкий
Mniów
Benadalid → Borki
Borki → Benadalid
Borki Lipkowskie
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Borki Lipkowskie
Borki Lipkowskie → Benadalid
Borki Male
Опольское
Олесненский
Olesno
Benadalid → Borki Male
Borki Male → Benadalid
Borki Nizińskie
Боркі Нізінські
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Benadalid → Боркі Нізінські
Боркі Нізінські → Benadalid
Borki Sedrowskie
Borki Sędrowskie
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Borki Sedrowskie
Borki Sedrowskie → Benadalid
Borki Sędrowskie
Borki Sedrowskie
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Borki Sedrowskie
Borki Sedrowskie → Benadalid
Borki Soldy
Borki Sołdy
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Benadalid → Borki Soldy
Borki Soldy → Benadalid
Borki Sołdy
Borki Soldy
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Benadalid → Borki Soldy
Borki Soldy → Benadalid
Borki Wielkie
Опольское
Олесненский
Olesno
Benadalid → Borki Wielkie
Borki Wielkie → Benadalid
Borkow
Borków
Люблинское
Люблинский
Garbów
Benadalid → Borkow
Borkow → Benadalid
Borkow
Borków
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Borkow
Borkow → Benadalid
Borkow
Borków
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Borkow
Borkow → Benadalid
Borkowice
Борковіце
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Benadalid → Борковіце
Борковіце → Benadalid
Borkowice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Benadalid → Borkowice
Borkowice → Benadalid
Borkowice
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Benadalid → Borkowice
Borkowice → Benadalid
Borkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Benadalid → Borkowo
Borkowo → Benadalid
Borkowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Benadalid → Borkowo
Borkowo → Benadalid
Borkowo
Подляское
Кольненский
Kolno
Benadalid → Borkowo
Borkowo → Benadalid
Borkowo
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Benadalid → Borkowo
Borkowo → Benadalid
Borkowo
Поморское
Картузский
Żukowo
Benadalid → Borkowo
Borkowo → Benadalid
Borkowo Koscielne
Borkowo Kościelne
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Benadalid → Borkowo Koscielne
Borkowo Koscielne → Benadalid
Borkowo Kościelne
Borkowo Koscielne
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Benadalid → Borkowo Koscielne
Borkowo Koscielne → Benadalid
Borkowo Lęborskie
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Benadalid → Borkowo Lęborskie
Borkowo Lęborskie → Benadalid
Borkowo Lostowickie
Borkowo Łostowickie
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Benadalid → Borkowo Lostowickie
Borkowo Lostowickie → Benadalid
Borkowo Łostowickie
Borkowo Lostowickie
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Benadalid → Borkowo Lostowickie
Borkowo Lostowickie → Benadalid
Borkowo Wielkie
Борково Велике
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Benadalid → Борково Велике
Борково Велике → Benadalid
Borkowo Wielkie
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Benadalid → Borkowo Wielkie
Borkowo Wielkie → Benadalid
Borków
Borkow
Люблинское
Люблинский
Garbów
Benadalid → Borkow
Borkow → Benadalid
Borków
Borkow
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Borkow
Borkow → Benadalid
Borków
Borkow
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Borkow
Borkow → Benadalid
Borne Sulinowo
Борне Сулиново
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Benadalid → Борне Сулиново
Борне Сулиново → Benadalid
Bornity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Benadalid → Bornity
Bornity → Benadalid
Boronice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Benadalid → Boronice
Boronice → Benadalid
Boronow
Boronów
Силезское
Люблинецкий
Boronów
Benadalid → Boronow
Boronow → Benadalid
Boronów
Boronow
Силезское
Люблинецкий
Boronów
Benadalid → Boronow
Boronow → Benadalid
Boronów
Силезское
Люблинецкий
Boronów
Benadalid → Boronów
Boronów → Benadalid
Borowa
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Koluszki
Benadalid → Borowa
Borowa → Benadalid
Borowa
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Benadalid → Borowa
Borowa → Benadalid
Borowa
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Borowa
Borowa → Benadalid
Borowa
Подкарпатское
Мелецкий
Borowa
Benadalid → Borowa
Borowa → Benadalid
Borowa Gora
Borowa Góra
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Benadalid → Borowa Gora
Borowa Gora → Benadalid
Borowa Góra
Borowa Gora
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Benadalid → Borowa Gora
Borowa Gora → Benadalid
Borowce
Боровце
Мазовецкое
Остроленкский
Troszyn
Benadalid → Боровце
Боровце → Benadalid
Borowe
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Benadalid → Borowe
Borowe → Benadalid
Borowe
Борове
Любушское
Жаганьский
Iłowa
Benadalid → Борове
Борове → Benadalid
Borowe
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Benadalid → Borowe
Borowe → Benadalid
Borowe
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Borowe
Borowe → Benadalid
Borowiczki Pienki
Borowiczki Pieńki
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Benadalid → Borowiczki Pienki
Borowiczki Pienki → Benadalid
Borowiczki Pieńki
Borowiczki Pienki
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Benadalid → Borowiczki Pienki
Borowiczki Pienki → Benadalid
Borowie
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Benadalid → Borowie
Borowie → Benadalid
Borowiec
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Benadalid → Borowiec
Borowiec → Benadalid
Borowiec
Лодзинское
Велюньский
Wieluń
Benadalid → Borowiec
Borowiec → Benadalid
Borowina
Люблинское
Замойский
Замость
Benadalid → Borowina
Borowina → Benadalid
Borowina
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Benadalid → Borowina
Borowina → Benadalid
Borowina
Мазовецкое
Пясечинский
Konstancin Jeziorna
Benadalid → Borowina
Borowina → Benadalid
Borowina
Поморское
Гданьский
Przywidz
Benadalid → Borowina
Borowina → Benadalid
Borowina Sitaniecka
Люблинское
Замойский
Замость
Benadalid → Borowina Sitaniecka
Borowina Sitaniecka → Benadalid
Borowina Starozamojska
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Benadalid → Borowina Starozamojska
Borowina Starozamojska → Benadalid
Borowiny
Лодзинское
Белхатувский
Kluki
Benadalid → Borowiny
Borowiny → Benadalid
Borowki
Borówki
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Benadalid → Borowki
Borowki → Benadalid
Borowki
Borówki
Нижнесилезское
Болеславецкий
Gromadka
Benadalid → Borowki
Borowki → Benadalid
Borowki
Borówki
Подкарпатское
Жешувский
Chmielnik
Benadalid → Borowki
Borowki → Benadalid
Borowni
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Benadalid → Borowni
Borowni → Benadalid
Borownica
Люблинское
Яновский
Janów Lubelski
Benadalid → Borownica
Borownica → Benadalid
Borownica
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Borownica
Borownica → Benadalid
Borowno
Borówno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Benadalid → Borowno
Borowno → Benadalid
Borowno
Borówno
Нижнесилезское
Валбжихский
Czarny Bór
Benadalid → Borowno
Borowno → Benadalid
Borowno
Боровно
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Benadalid → Боровно
Боровно → Benadalid
Borowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Borowo
Borowo → Benadalid
Borowski Las
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Benadalid → Borowski Las
Borowski Las → Benadalid
Borowy Mlyn
Borowy Młyn
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Benadalid → Borowy Mlyn
Borowy Mlyn → Benadalid
Borowy Młyn
Поморское
Бытувский
Lipnica
Benadalid → Borowy Młyn
Borowy Młyn → Benadalid
Borowy Młyn
Borowy Mlyn
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Benadalid → Borowy Mlyn
Borowy Mlyn → Benadalid
Borówek
Борувек
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Benadalid → Борувек
Борувек → Benadalid
Borówki
Borowki
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Benadalid → Borowki
Borowki → Benadalid
Borówki
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Benadalid → Borówki
Borówki → Benadalid
Borówki
Borowki
Нижнесилезское
Болеславецкий
Gromadka
Benadalid → Borowki
Borowki → Benadalid
Borówki
Borowki
Подкарпатское
Жешувский
Chmielnik
Benadalid → Borowki
Borowki → Benadalid
Borówno
Borowno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Benadalid → Borowno
Borowno → Benadalid
Borówno
Борувно
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Benadalid → Борувно
Борувно → Benadalid
Borówno
Borowno
Нижнесилезское
Валбжихский
Czarny Bór
Benadalid → Borowno
Borowno → Benadalid
Borsk
Поморское
Косцежский
Karsin
Benadalid → Borsk
Borsk → Benadalid
Borsuki
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Benadalid → Borsuki
Borsuki → Benadalid
Borsukówka
Борсукувка
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Benadalid → Борсукувка
Борсукувка → Benadalid
Borszyn
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Benadalid → Borszyn
Borszyn → Benadalid
Bortatycze
Бортатиче
Люблинское
Замойский
Замость
Benadalid → Бортатиче
Бортатиче → Benadalid
Bortatycze Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Benadalid → Bortatycze Kolonia
Bortatycze Kolonia → Benadalid
Borucice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Benadalid → Borucice
Borucice → Benadalid
Borucin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Borucin
Borucin → Benadalid
Borucin
Силезское
Рацибужский
Krzanowice
Benadalid → Borucin
Borucin → Benadalid
Borucinek
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Benadalid → Borucinek
Borucinek → Benadalid
Borucino
Поморское
Картузский
Stężyca
Benadalid → Borucino
Borucino → Benadalid
Borucza
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Benadalid → Borucza
Borucza → Benadalid
Boruja Kościelna
Великопольское
Новотомыский
Nowy Tomyśl
Benadalid → Boruja Kościelna
Boruja Kościelna → Benadalid
Boruszyn
Борушин
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Benadalid → Борушин
Борушин → Benadalid
Borycz
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Benadalid → Borycz
Borycz → Benadalid
Borysew
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Borysew
Borysew → Benadalid
Borysik
Борисик
Люблинское
Влодавский
Urszulin
Benadalid → Борисик
Борисик → Benadalid
Boryszewo
Боришево
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Benadalid → Боришево
Боришево → Benadalid
Boryszyn
Боришин
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Benadalid → Боришин
Боришин → Benadalid
Borzechowo
Поморское
Старогардский
Zblewo
Benadalid → Borzechowo
Borzechowo → Benadalid
Borzeciczki
Borzęciczki
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Borzeciczki
Borzeciczki → Benadalid
Borzecin Duzy
Borzęcin Duży
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Borzecin Duzy
Borzecin Duzy → Benadalid
Borzejewo
Великопольское
Сьрёдский
Dominowo
Benadalid → Borzejewo
Borzejewo → Benadalid
Borzestowo
Поморское
Картузский
Chmielno
Benadalid → Borzestowo
Borzestowo → Benadalid
Borzewisko
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Benadalid → Borzewisko
Borzewisko → Benadalid
Borzęcice
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Borzęcice
Borzęcice → Benadalid
Borzęciczki
Borzeciczki
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Benadalid → Borzeciczki
Borzeciczki → Benadalid
Borzęcin
Малопольское
Бжеский
Borzęcin
Benadalid → Borzęcin
Borzęcin → Benadalid
Borzęcin
Нижнесилезское
Тшебницкий
Żmigród
Benadalid → Borzęcin
Borzęcin → Benadalid
Borzęcin Duży
Borzecin Duzy
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Benadalid → Borzecin Duzy
Borzecin Duzy → Benadalid
Borzęcino
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Benadalid → Borzęcino
Borzęcino → Benadalid
Borzychy
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Benadalid → Borzychy
Borzychy → Benadalid
Borzygniew
Нижнесилезское
Вроцлавский
Mietków
Benadalid → Borzygniew
Borzygniew → Benadalid
Borzykowa
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Benadalid → Borzykowa
Borzykowa → Benadalid
Borzymy
Варминско Мазурское
Элкский
Kalinowo
Benadalid → Borzymy
Borzymy → Benadalid
Borzyslawice
Borzysławice
Опольское
Кендзежинско козельский
Pawłowiczki
Benadalid → Borzyslawice
Borzyslawice → Benadalid
Borzysławice
Borzyslawice
Опольское
Кендзежинско козельский
Pawłowiczki
Benadalid → Borzyslawice
Borzyslawice → Benadalid
Borzyszkowy
Поморское
Бытувский
Lipnica
Benadalid → Borzyszkowy
Borzyszkowy → Benadalid
Borzytuchom
Поморское
Бытувский
Borzytuchom
Benadalid → Borzytuchom
Borzytuchom → Benadalid
Bosewo Nowe
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Benadalid → Bosewo Nowe
Bosewo Nowe → Benadalid
Boszkowo Letnisko
Великопольское
Лешненский
Włoszakowice
Benadalid → Boszkowo Letnisko
Boszkowo Letnisko → Benadalid
Boza Wola
Boża Wola
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Benadalid → Boza Wola
Boza Wola → Benadalid
Bozacin
Bożacin
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Benadalid → Bozacin
Bozacin → Benadalid
Boze
Boże
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Benadalid → Boze
Boze → Benadalid
Bozecin
Bożęcin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Bozecin
Bozecin → Benadalid
Bozenkowo
Bożenkowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Osielsko
Benadalid → Bozenkowo
Bozenkowo → Benadalid
Bozkow
Bożków
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Benadalid → Bozkow
Bozkow → Benadalid
Bozkowice
Bożkowice
Нижнесилезское
Любаньский
Olszyna
Benadalid → Bozkowice
Bozkowice → Benadalid
Bozniewice
Bożniewice
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Bozniewice
Bozniewice → Benadalid
Bozowka
Bożówka
Мазовецкое
Козеницкий
Magnuszew
Benadalid → Bozowka
Bozowka → Benadalid
Boża Wola
Boza Wola
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Benadalid → Boza Wola
Boza Wola → Benadalid
Boża Wola
Свентокшишское
Влощовский
Kluczewsko
Benadalid → Boża Wola
Boża Wola → Benadalid
Bożacin
Bozacin
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Benadalid → Bozacin
Bozacin → Benadalid
Bożatki
Великопольское
Конинский
Rzgów
Benadalid → Bożatki
Bożatki → Benadalid
Bożatki
Великопольское
Конинский
Rzgów
Benadalid → Bożatki
Bożatki → Benadalid
Boże
Boze
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Benadalid → Boze
Boze → Benadalid
Bożenkowo
Bozenkowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Osielsko
Benadalid → Bozenkowo
Bozenkowo → Benadalid
Bożenkowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Osielsko
Benadalid → Bożenkowo
Bożenkowo → Benadalid
Bożepole Królewskie
Божеполе Крулевське
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Benadalid → Божеполе Крулевське
Божеполе Крулевське → Benadalid
Bożepole Szlacheckie
Божеполе Шляхецьке
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Benadalid → Божеполе Шляхецьке
Божеполе Шляхецьке → Benadalid
Bożewo
Мазовецкое
Серпецкий
Mochowo
Benadalid → Bożewo
Bożewo → Benadalid
Bożęcin
Bozecin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Bozecin
Bozecin → Benadalid
Bożkowice
Bozkowice
Нижнесилезское
Любаньский
Olszyna
Benadalid → Bozkowice
Bozkowice → Benadalid
Bożków
Bozkow
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Benadalid → Bozkow
Bozkow → Benadalid
Bożniewice
Bozniewice
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Bozniewice
Bozniewice → Benadalid
Bożówka
Bozowka
Мазовецкое
Козеницкий
Magnuszew
Benadalid → Bozowka
Bozowka → Benadalid
Boży Dar
Люблинское
Замойский
Ситно
Benadalid → Boży Dar
Boży Dar → Benadalid
Bó
Bóbrka
Бобрка
Подкарпатское
Кросненский
Chorkówka
Benadalid → Бобрка
Бобрка → Benadalid
Bóbrka
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Benadalid → Bóbrka
Bóbrka → Benadalid
Bór Zapilski
Bor Zapilski
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Bor Zapilski
Bor Zapilski → Benadalid
Bór Zapilski
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Bór Zapilski
Bór Zapilski → Benadalid
Br
Braciejowice
Люблинское
Опольский
Łaziska
Benadalid → Braciejowice
Braciejowice → Benadalid
Braciszow
Брацишув
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Benadalid → Брацишув
Брацишув → Benadalid
Brajniki
Варминско Мазурское
Щитненский
Jedwabno
Benadalid → Brajniki
Brajniki → Benadalid
Bralin
Великопольское
Кемпненский
Bralin
Benadalid → Bralin
Bralin → Benadalid
Bramka
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Benadalid → Bramka
Bramka → Benadalid
Bramka
Куявско Поморское
Свецкий
Bukowiec
Benadalid → Bramka
Bramka → Benadalid
Bramka
Люблинское
Рыцкий
Kłoczew
Benadalid → Bramka
Bramka → Benadalid
Bramki
Брамки
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Брамки
Брамки → Benadalid
Bramki
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Benadalid → Bramki
Bramki → Benadalid
Branica
Куявско Поморское
Свецкий
Bukowiec
Benadalid → Branica
Branica → Benadalid
Branica Radzynska
Branica Radzyńska
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Branica Radzynska
Branica Radzynska → Benadalid
Branica Radzyńska
Branica Radzynska
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Branica Radzynska
Branica Radzynska → Benadalid
Branica Radzyńska Kolonia
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Benadalid → Branica Radzyńska Kolonia
Branica Radzyńska Kolonia → Benadalid
Branica Suchowolska
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Benadalid → Branica Suchowolska
Branica Suchowolska → Benadalid
Branice
Опольское
Глубчицкий
Branice
Benadalid → Branice
Branice → Benadalid
Braniewo
Бранево
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Benadalid → Бранево
Бранево → Benadalid
Branno
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Benadalid → Branno
Branno → Benadalid
Bransk
Brańsk
Подляское
Бельский
Brańsk
Benadalid → Браньск
Браньск → Benadalid
Branszczyk
Brańszczyk
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Branszczyk
Branszczyk → Benadalid
Brańsk
Браньск
Подляское
Бельский
Brańsk
Benadalid → Браньск
Браньск → Benadalid
Brańszczyk
Branszczyk
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Branszczyk
Branszczyk → Benadalid
Braszowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Benadalid → Braszowice
Braszowice → Benadalid
Bratian
Варминско Мазурское
Новомястский
Nowe Miasto Lubawskie
Benadalid → Bratian
Bratian → Benadalid
Bratkow
Bratków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Benadalid → Bratkow
Bratkow → Benadalid
Bratkow Dolny
Bratków Dolny
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Benadalid → Bratkow Dolny
Bratkow Dolny → Benadalid
Bratkow Gorny
Bratków Górny
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Benadalid → Bratkow Gorny
Bratkow Gorny → Benadalid
Bratkowice
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Benadalid → Bratkowice
Bratkowice → Benadalid
Bratków
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Benadalid → Bratków
Bratków → Benadalid
Bratków
Bratkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Benadalid → Bratkow
Bratkow → Benadalid
Bratków Dolny
Bratkow Dolny
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Benadalid → Bratkow Dolny
Bratkow Dolny → Benadalid
Bratków Górny
Bratkow Gorny
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Benadalid → Bratkow Gorny
Bratkow Gorny → Benadalid
Bratoszewice
Лодзинское
Згежский
Stryków
Benadalid → Bratoszewice
Bratoszewice → Benadalid
Bratwin
Куявско Поморское
Свецкий
Dragacz
Benadalid → Bratwin
Bratwin → Benadalid
Brąszewice
Лодзинское
Серадзкий
Brąszewice
Benadalid → Brąszewice
Brąszewice → Benadalid
Brdów
Великопольское
Кольский
Babiak
Benadalid → Brdów
Brdów → Benadalid
Brenna
Силезское
Цешинский
Brenna
Benadalid → Brenna
Brenna → Benadalid
Brenna
Силезское
Цешинский
Brenna
Benadalid → Brenna
Brenna → Benadalid
Brochocin
Нижнесилезское
Злоторыйский
Zagrodno
Benadalid → Brochocin
Brochocin → Benadalid
Brochow
Brochów
Мазовецкое
Сохачевский
Brochów
Benadalid → Brochow
Brochow → Benadalid
Brochow
Brochów
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Benadalid → Brochow
Brochow → Benadalid
Brochów
Brochow
Мазовецкое
Сохачевский
Brochów
Benadalid → Brochow
Brochow → Benadalid
Brochów
Brochow
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Benadalid → Brochow
Brochow → Benadalid
Broczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Benadalid → Broczyno
Broczyno → Benadalid
Brodki
Бродкі
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Benadalid → Бродкі
Бродкі → Benadalid
Brodla
Бродла
Малопольское
Хшанувский
Alwernia
Benadalid → Бродла
Бродла → Benadalid
Brodnica
Великопольское
Сьремский
Brodnica
Benadalid → Brodnica
Brodnica → Benadalid
Brodnica
Бродница
Куявско Поморское
Бродницкий
Brodnica
Benadalid → Бродница
Бродница → Benadalid
Brodnica
Куявско Поморское
Бродницкий
Brodnica
Benadalid → Brodnica
Brodnica → Benadalid
Brodnica Dolna
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Brodnica Dolna
Brodnica Dolna → Benadalid
Brodnica Gorna
Brodnica Górna
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Brodnica Gorna
Brodnica Gorna → Benadalid
Brodnica Górna
Brodnica Gorna
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Brodnica Gorna
Brodnica Gorna → Benadalid
Brodniki
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Benadalid → Brodniki
Brodniki → Benadalid
Brodowe Łąki
Мазовецкое
Остроленкский
Baranowo
Benadalid → Brodowe Łąki
Brodowe Łąki → Benadalid
Brodowo
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Benadalid → Brodowo
Brodowo → Benadalid
Brodowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Benadalid → Brodowo
Brodowo → Benadalid
Brody
Великопольское
Турекский
Malanów
Benadalid → Brody
Brody → Benadalid
Brody
Любушское
Жарский
Brody
Benadalid → Brody
Brody → Benadalid
Brody
Подляское
Сокульский
Korycin
Benadalid → Brody
Brody → Benadalid
Brody
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Benadalid → Brody
Brody → Benadalid
Brody
Броды
Свентокшишское
Стараховицкий
Brody
Benadalid → Броды
Броды → Benadalid
Brody Duze
Brody Duże
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Brody Duze
Brody Duze → Benadalid
Brody Duże
Brody Duze
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Brody Duze
Brody Duze → Benadalid
Brody Male
Brody Małe
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Brody Male
Brody Male → Benadalid
Brody Małe
Brody Male
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Benadalid → Brody Male
Brody Male → Benadalid
Brody Parcele
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Benadalid → Brody Parcele
Brody Parcele → Benadalid
Brodziaki
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Benadalid → Brodziaki
Brodziaki → Benadalid
Brodzica
Люблинское
Хрубешувский
Hrubieszów
Benadalid → Brodzica
Brodzica → Benadalid
Brodziszewo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Benadalid → Brodziszewo
Brodziszewo → Benadalid
Brodzki
Bródzki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Brodzki
Brodzki → Benadalid
Brodźce
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Benadalid → Brodźce
Brodźce → Benadalid
Brojce
Западнопоморское
Грыфицкий
Brojce
Benadalid → Brojce
Brojce → Benadalid
Brok
Мазовецкое
Острувский
Brok
Benadalid → Brok
Brok → Benadalid
Brokowo
Поморское
Квидзынский
Kwidzyn
Benadalid → Brokowo
Brokowo → Benadalid
Bronczyce
Brończyce
Малопольское
Краковский
Słomniki
Benadalid → Bronczyce
Bronczyce → Benadalid
Bronczyce
Brończyce
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Benadalid → Bronczyce
Bronczyce → Benadalid
Bronice
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Benadalid → Bronice
Bronice → Benadalid
Bronice
Любушское
Жарский
Jasień
Benadalid → Bronice
Bronice → Benadalid
Bronice Kolonia
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Benadalid → Bronice Kolonia
Bronice Kolonia → Benadalid
Broniewice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Benadalid → Broniewice
Broniewice → Benadalid
Broniewo
Бронево
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Benadalid → Бронево
Бронево → Benadalid
Broniewo
Куявско Поморское
Радзеювский
Radziejów
Benadalid → Broniewo
Broniewo → Benadalid
Bronikow
Лодзинское
Велюньский
Wierzchlas
Benadalid → Bronikow
Bronikow → Benadalid
Bronina
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Benadalid → Bronina
Bronina → Benadalid
Broninek
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Benadalid → Broninek
Broninek → Benadalid
Bronislawie
Bronisławie
Мазовецкое
Цеханувский
Ojrzeń
Benadalid → Bronislawie
Bronislawie → Benadalid
Bronislawka
Люблинское
Пулавский
Kurów
Benadalid → Bronislawka
Bronislawka → Benadalid
Bronisławie
Bronislawie
Мазовецкое
Цеханувский
Ojrzeń
Benadalid → Bronislawie
Bronislawie → Benadalid
Bronisze
Брониш
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Benadalid → Брониш
Брониш → Benadalid
Broniszew
Бронишев
Мазовецкое
Бялобжегский
Promna
Benadalid → Бронишев
Бронишев → Benadalid
Broniszow
Broniszów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Benadalid → Broniszow
Broniszow → Benadalid
Broniszów
Broniszow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Benadalid → Broniszow
Broniszow → Benadalid
Bronków
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Benadalid → Bronków
Bronków → Benadalid
Bronow
Bronów
Силезское
Бельский
Czechowice Dziedzice
Benadalid → Bronow
Bronow → Benadalid
Bronowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Benadalid → Bronowice
Bronowice → Benadalid
Bronowice
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Benadalid → Bronowice
Bronowice → Benadalid
Bronowice Wielkie
Малопольское
Kraków
Kraków
Benadalid → Bronowice Wielkie
Bronowice Wielkie → Benadalid
Bronowo
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Benadalid → Bronowo
Bronowo → Benadalid
Bronowo
Поморское
Слупский
Kępice
Benadalid → Bronowo
Bronowo → Benadalid
Bronów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Benadalid → Bronów
Bronów → Benadalid
Bronów
Bronow
Силезское
Бельский
Czechowice Dziedzice
Benadalid → Bronow
Bronow → Benadalid
Brończyce
Bronczyce
Малопольское
Краковский
Słomniki
Benadalid → Bronczyce
Bronczyce → Benadalid
Brończyce
Bronczyce
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Benadalid → Bronczyce
Bronczyce → Benadalid
Broszkow
Broszków
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Benadalid → Broszkow
Broszkow → Benadalid
Broszkowice
Малопольское
Освенцимский
Oświęcim
Benadalid → Broszkowice
Broszkowice → Benadalid
Broszków
Broszkow
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Benadalid → Broszkow
Broszkow → Benadalid
Brozec
Brożec
Опольское
Крапковицкий
Walce
Benadalid → Brozec
Brozec → Benadalid
Brozek
Любушское
Жарский
Brody
Benadalid → Brozek
Brozek → Benadalid
Brożec
Brozec
Опольское
Крапковицкий
Walce
Benadalid → Brozec
Brozec → Benadalid
Brożówka
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Benadalid → Brożówka
Brożówka → Benadalid
Bródki
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Benadalid → Bródki
Bródki → Benadalid
Bródzki
Brodzki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Brodzki
Brodzki → Benadalid
Brójce
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Benadalid → Brójce
Brójce → Benadalid
Bruczkow
Bruczków
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Benadalid → Bruczkow
Bruczkow → Benadalid
Bruczków
Bruczkow
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Benadalid → Bruczkow
Bruczkow → Benadalid
Brudki Nowe
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Benadalid → Brudki Nowe
Brudki Nowe → Benadalid
Brudki Stare
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Benadalid → Brudki Stare
Brudki Stare → Benadalid
Brudki Stare
Брудкі Старі
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Benadalid → Брудкі Старі
Брудкі Старі → Benadalid
Brudnia
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Benadalid → Brudnia
Brudnia → Benadalid
Brudnice
Мазовецкое
Журоминский
Żuromin
Benadalid → Brudnice
Brudnice → Benadalid
Brudno
Люблинское
Парчевский
Parczew
Benadalid → Brudno
Brudno → Benadalid
Brudnów Czwarty
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Benadalid → Brudnów Czwarty
Brudnów Czwarty → Benadalid
Brudnów Drugi
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Benadalid → Brudnów Drugi
Brudnów Drugi → Benadalid
Brudnów Pierwszy
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Benadalid → Brudnów Pierwszy
Brudnów Pierwszy → Benadalid
Brudnów Trzeci
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Benadalid → Brudnów Trzeci
Brudnów Trzeci → Benadalid
Brudzen Duzy
Brudzeń Duży
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Brudzen Duzy
Brudzen Duzy → Benadalid
Brudzen Maly
Brudzeń Mały
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Brudzen Maly
Brudzen Maly → Benadalid
Brudzeń Duży
Brudzen Duzy
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Brudzen Duzy
Brudzen Duzy → Benadalid
Brudzeń Mały
Brudzen Maly
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Benadalid → Brudzen Maly
Brudzen Maly → Benadalid
Brudzew
Великопольское
Турекский
Brudzew
Benadalid → Brudzew
Brudzew → Benadalid
Brudzewice
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Benadalid → Brudzewice
Brudzewice → Benadalid
Brudzewice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Benadalid → Brudzewice Kolonia
Brudzewice Kolonia → Benadalid
Brudzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Benadalid → Brudzewo
Brudzewo → Benadalid
Brudzow
Brudzów
Свентокшишское
Келецкий
Morawica
Benadalid → Brudzow
Brudzow → Benadalid
Brudzowice
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Benadalid → Brudzowice
Brudzowice → Benadalid
Brudzów
Brudzow
Свентокшишское
Келецкий
Morawica
Benadalid → Brudzow
Brudzow → Benadalid
Bruliny
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Benadalid → Bruliny
Bruliny → Benadalid
Brunary
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Benadalid → Brunary
Brunary → Benadalid
Brusiek
Брусек
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Benadalid → Брусек
Брусек → Benadalid
Brusiny
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Benadalid → Brusiny
Brusiny → Benadalid
Bruskowo Małe
Брусково Мале
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Брусково Мале
Брусково Мале → Benadalid
Bruskowo Wielkie
Брусково Велике
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Брусково Велике
Брусково Велике → Benadalid
Brusnik
Bruśnik
Малопольское
Тарнувский
Ciężkowice
Benadalid → Brusnik
Brusnik → Benadalid
Brusno Nowe
Подкарпатское
Любачувский
Horyniec Zdrój
Benadalid → Brusno Nowe
Brusno Nowe → Benadalid
Brusy
Брусы
Поморское
Хойницкий
Brusy
Benadalid → Брусы
Брусы → Benadalid
Brusy Wybudowanie
Поморское
Хойницкий
Brusy
Benadalid → Brusy Wybudowanie
Brusy Wybudowanie → Benadalid
Bruśnik
Brusnik
Малопольское
Тарнувский
Ciężkowice
Benadalid → Brusnik
Brusnik → Benadalid
Brwilno
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Benadalid → Brwilno
Brwilno → Benadalid
Brwilno Dolne
Мазовецкое
Плоцкий
Nowy Duninów
Benadalid → Brwilno Dolne
Brwilno Dolne → Benadalid
Brwinow
Brwinów
Мазовецкое
Прушковский
Brwinów
Benadalid → Brwinow
Brwinow → Benadalid
Brwinów
Brwinow
Мазовецкое
Прушковский
Brwinów
Benadalid → Brwinow
Brwinow → Benadalid
Brylińce
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Benadalid → Brylińce
Brylińce → Benadalid
Bryłówek
Нижнесилезское
Стшелинский
Wiązów
Benadalid → Bryłówek
Bryłówek → Benadalid
Brynek
Силезское
Тарногурский
Tworóg
Benadalid → Brynek
Brynek → Benadalid
Brynica
Опольское
Опольский
Łubniany
Benadalid → Brynica
Brynica → Benadalid
Brynica
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Benadalid → Brynica
Brynica → Benadalid
Bryńsk
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Lidzbark
Benadalid → Bryńsk
Bryńsk → Benadalid
Bryski
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Benadalid → Bryski
Bryski → Benadalid
Bryzdzyn
Малопольское
Мехувский
Kozłów
Benadalid → Bryzdzyn
Bryzdzyn → Benadalid
Brzaczowice
Brzączowice
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Benadalid → Brzaczowice
Brzaczowice → Benadalid
Brzączowice
Brzaczowice
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Benadalid → Brzaczowice
Brzaczowice → Benadalid
Brzechow
Brzechów
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Brzechow
Brzechow → Benadalid
Brzechów
Brzechow
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Benadalid → Brzechow
Brzechow → Benadalid
Brzeg
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Benadalid → Brzeg
Brzeg → Benadalid
Brzeg
Бжег
Опольское
Бжегский
Brzeg
Benadalid → Бжег
Бжег → Benadalid
Brzeg Dolny
Нижнесилезское
Волувский
Brzeg Dolny
Benadalid → Brzeg Dolny
Brzeg Dolny → Benadalid
Brzeg Glogowski
Brzeg Głogowski
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Benadalid → Brzeg Glogowski
Brzeg Glogowski → Benadalid
Brzeg Głogowski
Brzeg Glogowski
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Benadalid → Brzeg Glogowski
Brzeg Glogowski → Benadalid
Brzegi
Мазовецкое
Гарволинский
Miastków Kościelny
Benadalid → Brzegi
Brzegi → Benadalid
Brzegi
Малопольское
Татровский
Bukowina Tatrzańska
Benadalid → Brzegi
Brzegi → Benadalid
Brzegi Gorne
Brzegi Górne
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Benadalid → Бжеги Гурне
Бжеги Гурне → Benadalid
Brzegi Górne
Бжеги Гурне
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Benadalid → Бжеги Гурне
Бжеги Гурне → Benadalid
Brzemiona
Куявско Поморское
Свецкий
Lniano
Benadalid → Brzemiona
Brzemiona → Benadalid
Brzesc
Brześć
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Brzesc
Brzesc → Benadalid
Brzesc Kujawski
Brześć Kujawski
Куявско Поморское
Влоцлавский
Brześć Kujawski
Benadalid → Бжесць Куявский
Бжесць Куявский → Benadalid
Brzesce
Brześce
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Benadalid → Brzesce
Brzesce → Benadalid
Brzescie
Brzeście
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Brzescie
Brzescie → Benadalid
Brzesinka
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Benadalid → Brzesinka
Brzesinka → Benadalid
Brzesko
Бжеско
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Benadalid → Бжеско
Бжеско → Benadalid
Brzeszcze
Бжеще
Малопольское
Освенцимский
Brzeszcze
Benadalid → Бжеще
Бжеще → Benadalid
Brześce
Brzesce
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Benadalid → Brzesce
Brzesce → Benadalid
Brzeście
Бжесьце
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Benadalid → Бжесьце
Бжесьце → Benadalid
Brzeście
Свентокшишское
Енджеювский
Wodzisław
Benadalid → Brzeście
Brzeście → Benadalid
Brzeście
Brzescie
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Benadalid → Brzescie
Brzescie → Benadalid
Brześć
Brzesc
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Benadalid → Brzesc
Brzesc → Benadalid
Brześć Kujawski
Бжесць Куявский
Куявско Поморское
Влоцлавский
Brześć Kujawski
Benadalid → Бжесць Куявский
Бжесць Куявский → Benadalid
Brzezce
Brzeźce
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Benadalid → Brzezce
Brzezce → Benadalid
Brzezia
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Benadalid → Brzezia
Brzezia → Benadalid
Brzezia Laka
Brzezia Łąka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Brzezia Laka
Brzezia Laka → Benadalid
Brzezia Łąka
Brzezia Laka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Brzezia Laka
Brzezia Laka → Benadalid
Brzezie
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Benadalid → Brzezie
Brzezie → Benadalid
Brzezie
Бжезе
Малопольское
Величский
Kłaj
Benadalid → Бжезе
Бжезе → Benadalid
Brzezie
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Benadalid → Brzezie
Brzezie → Benadalid
Brzezie
Опольское
Opole
Opole
Benadalid → Brzezie
Brzezie → Benadalid
Brzezie
Свентокшишское
Буский
Wiślica
Benadalid → Brzezie
Brzezie → Benadalid
Brzezienko
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Benadalid → Brzezienko
Brzezienko → Benadalid
Brzezimierz
Нижнесилезское
Олавский
Domaniów
Benadalid → Brzezimierz
Brzezimierz → Benadalid
Brzezin
Западнопоморское
Пыжицкий
Pyrzyce
Benadalid → Brzezin
Brzezin → Benadalid
Brzezina
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Benadalid → Brzezina
Brzezina → Benadalid
Brzezina
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Benadalid → Brzezina
Brzezina → Benadalid
Brzezina
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Benadalid → Brzezina
Brzezina → Benadalid
Brzezinka
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Benadalid → Brzezinka
Brzezinka → Benadalid
Brzezinki
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Benadalid → Brzezinki
Brzezinki → Benadalid
Brzezinki
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Benadalid → Brzezinki
Brzezinki → Benadalid
Brzezinki
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Benadalid → Brzezinki
Brzezinki → Benadalid
Brzezinki Stare
Мазовецкое
Зволенский
Tczów
Benadalid → Brzezinki Stare
Brzezinki Stare → Benadalid
Brzezinko
Куявско Поморское
Торуньский
Lubicz
Benadalid → Brzezinko
Brzezinko → Benadalid
Brzeziny
Великопольское
Калишский
Brzeziny
Benadalid → Brzeziny
Brzeziny → Benadalid
Brzeziny
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Benadalid → Brzeziny
Brzeziny → Benadalid
Brzeziny
Бжезины
Лодзинское
Бжезинский
Brzeziny
Benadalid → Бжезины
Бжезины → Benadalid
Brzeziny
Лодзинское
Поддембицкий
Uniejów
Benadalid → Brzeziny
Brzeziny → Benadalid
Brzeziny
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Benadalid → Brzeziny
Brzeziny → Benadalid
Brzeziny
Бжезіни
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Benadalid → Бжезіни
Бжезіни → Benadalid
Brzeziny
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Benadalid → Brzeziny
Brzeziny → Benadalid
Brzeziny
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Benadalid → Brzeziny
Brzeziny → Benadalid
Brzeziny Janowieta
Brzeziny Janowięta
Подляское
Семятыченский
Dziadkowice
Benadalid → Brzeziny Janowieta
Brzeziny Janowieta → Benadalid
Brzeziny Janowięta
Brzeziny Janowieta
Подляское
Семятыченский
Dziadkowice
Benadalid → Brzeziny Janowieta
Brzeziny Janowieta → Benadalid
Brzeziny Nowe
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Benadalid → Brzeziny Nowe
Brzeziny Nowe → Benadalid
Brzezna
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Benadalid → Brzezna
Brzezna → Benadalid
Brzeznica
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Benadalid → Brzeznica
Brzeznica → Benadalid
Brzeznica
Brzeźnica
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Benadalid → Brzeznica
Brzeznica → Benadalid
Brzeznica
Малопольское
Вадовицкий
Brzeźnica
Benadalid → Brzeznica
Brzeznica → Benadalid
Brzeznica Bychawska
Brzeźnica Bychawska
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Brzeznica Bychawska
Brzeznica Bychawska → Benadalid
Brzeznica Ksiazeca
Brzeźnica Książęca
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Brzeznica Ksiazeca
Brzeznica Ksiazeca → Benadalid
Brzeznica Lesna
Brzeźnica Leśna
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Brzeznica Lesna
Brzeznica Lesna → Benadalid
Brzeznik
Brzeźnik
Нижнесилезское
Болеславецкий
Bolesławiec
Benadalid → Brzeznik
Brzeznik → Benadalid
Brzeznio
Brzeźnio
Лодзинское
Серадзкий
Brzeźnio
Benadalid → Brzeznio
Brzeznio → Benadalid
Brzezno
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzezno
Brzeźno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzezno
Brzeźno
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzezno
Brzeźno
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzezno
Brzeźno
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzezno Wielkie
Brzeźno Wielkie
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Brzezno Wielkie
Brzezno Wielkie → Benadalid
Brzezowa
Бжезова
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Benadalid → Бжезова
Бжезова → Benadalid
Brzezowka
Brzezówka
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Benadalid → Brzezowka
Brzezowka → Benadalid
Brzezowka
Brzezówka
Силезское
Цешинский
Hażlach
Benadalid → Brzezowka
Brzezowka → Benadalid
Brzezówka
Brzezowka
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Benadalid → Brzezowka
Brzezowka → Benadalid
Brzezówka
Brzezowka
Силезское
Цешинский
Hażlach
Benadalid → Brzezowka
Brzezowka → Benadalid
Brzeźce
Brzezce
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Benadalid → Brzezce
Brzezce → Benadalid
Brzeźnica
Brzeznica
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Benadalid → Brzeznica
Brzeznica → Benadalid
Brzeźnica
Опольское
Прудницкий
Biała
Benadalid → Brzeźnica
Brzeźnica → Benadalid
Brzeźnica
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Benadalid → Brzeźnica
Brzeźnica → Benadalid
Brzeźnica Bychawska
Brzeznica Bychawska
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Brzeznica Bychawska
Brzeznica Bychawska → Benadalid
Brzeźnica Kolonia
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Benadalid → Brzeźnica Kolonia
Brzeźnica Kolonia → Benadalid
Brzeźnica Książęca
Brzeznica Ksiazeca
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Brzeznica Ksiazeca
Brzeznica Ksiazeca → Benadalid
Brzeźnica Leśna
Brzeznica Lesna
Люблинское
Любартувский
Niedźwiada
Benadalid → Brzeznica Lesna
Brzeznica Lesna → Benadalid
Brzeźnik
Brzeznik
Нижнесилезское
Болеславецкий
Bolesławiec
Benadalid → Brzeznik
Brzeznik → Benadalid
Brzeźnio
Brzeznio
Лодзинское
Серадзкий
Brzeźnio
Benadalid → Brzeznio
Brzeznio → Benadalid
Brzeźno
Великопольское
Конинский
Krzymów
Benadalid → Brzeźno
Brzeźno → Benadalid
Brzeźno
Brzezno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzeźno
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Benadalid → Brzeźno
Brzeźno → Benadalid
Brzeźno
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Benadalid → Brzeźno
Brzeźno → Benadalid
Brzeźno
Куявско Поморское
Торуньский
Lubicz
Benadalid → Brzeźno
Brzeźno → Benadalid
Brzeźno
Brzezno
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzeźno
Brzezno
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzeźno
Brzezno
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Benadalid → Brzezno
Brzezno → Benadalid
Brzeźno Lęborskie
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Benadalid → Brzeźno Lęborskie
Brzeźno Lęborskie → Benadalid
Brzeźno Szlacheckie
Поморское
Бытувский
Lipnica
Benadalid → Brzeźno Szlacheckie
Brzeźno Szlacheckie → Benadalid
Brzeźno Wielkie
Brzezno Wielkie
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Benadalid → Brzezno Wielkie
Brzezno Wielkie → Benadalid
Brzeżawa
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Brzeżawa
Brzeżawa → Benadalid
Brzeżno
Западнопоморское
Свидвинский
Brzeżno
Benadalid → Brzeżno
Brzeżno → Benadalid
Brzoskwinia
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Benadalid → Brzoskwinia
Brzoskwinia → Benadalid
Brzostek
Бжостек
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Benadalid → Бжостек
Бжостек → Benadalid
Brzostow
Brzostów
Великопольское
Яроцинский
Jaraczewo
Benadalid → Brzostow
Brzostow → Benadalid
Brzostowa
Бжостова
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Benadalid → Бжостова
Бжостова → Benadalid
Brzostowo
Подляское
Ломжинский
Jedwabne
Benadalid → Brzostowo
Brzostowo → Benadalid
Brzostów
Brzostow
Великопольское
Яроцинский
Jaraczewo
Benadalid → Brzostow
Brzostow → Benadalid
Brzoza
Куявско Поморское
Быдгощский
Nowa Wieś Wielka
Benadalid → Brzoza
Brzoza → Benadalid
Brzoza
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Benadalid → Brzoza
Brzoza → Benadalid
Brzoza
Brzóza
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Benadalid → Brzoza
Brzoza → Benadalid
Brzoza Krolewska
Brzóza Królewska
Подкарпатское
Лежайский
Leżajsk
Benadalid → Brzoza Krolewska
Brzoza Krolewska → Benadalid
Brzoze
Brzóze
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Brzoze
Brzoze → Benadalid
Brzozie
Куявско Поморское
Бродницкий
Brzozie
Benadalid → Brzozie
Brzozie → Benadalid
Brzozka
Бжузька
Любушское
Кросненский
Krosno Odrzańskie
Benadalid → Бжузька
Бжузька → Benadalid
Brzozki
Силезское
Клобуцкий
Popów
Benadalid → Brzozki
Brzozki → Benadalid
Brzozow
Brzozów
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Benadalid → Brzozow
Brzozow → Benadalid
Brzozow
Brzozów
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Бжозув
Бжозув → Benadalid
Brzozow
Brzozów
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Benadalid → Бжозув
Бжозув → Benadalid
Brzozow Nowy
Brzozów Nowy
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Brzozow Nowy
Brzozow Nowy → Benadalid
Brzozow Stary
Brzozów Stary
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Brzozow Stary
Brzozow Stary → Benadalid
Brzozowa
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Benadalid → Brzozowa
Brzozowa → Benadalid
Brzozowa
Свентокшишское
Опатувский
Tarłów
Benadalid → Brzozowa
Brzozowa → Benadalid
Brzozowica Duza
Brzozowica Duża
Люблинское
Радзыньский
Kąkolewnica
Benadalid → Brzozowica Duza
Brzozowica Duza → Benadalid
Brzozowica Duża
Brzozowica Duza
Люблинское
Радзыньский
Kąkolewnica
Benadalid → Brzozowica Duza
Brzozowica Duza → Benadalid
Brzozowiec
Любушское
Гожувский
Deszczno
Benadalid → Brzozowiec
Brzozowiec → Benadalid
Brzozowka
Brzozówka
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Benadalid → Бжозувка
Бжозувка → Benadalid
Brzozowo
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Benadalid → Brzozowo
Brzozowo → Benadalid
Brzozowo
Бжозово
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Benadalid → Бжозово
Бжозово → Benadalid
Brzozowo Solniki
Подляское
Белостокский
Poświętne
Benadalid → Brzozowo Solniki
Brzozowo Solniki → Benadalid
Brzozowo Stare
Подляское
Белостокский
Poświętne
Benadalid → Brzozowo Stare
Brzozowo Stare → Benadalid
Brzozowy Kat
Brzozowy Kąt
Люблинское
Радзыньский
Komarówka Podlaska
Benadalid → Brzozowy Kat
Brzozowy Kat → Benadalid
Brzozowy Kąt
Brzozowy Kat
Люблинское
Радзыньский
Komarówka Podlaska
Benadalid → Brzozowy Kat
Brzozowy Kat → Benadalid
Brzozów
Brzozow
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Benadalid → Brzozow
Brzozow → Benadalid
Brzozów
Бжозув
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Бжозув
Бжозув → Benadalid
Brzozów
Бжозув
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Benadalid → Бжозув
Бжозув → Benadalid
Brzozów Nowy
Brzozow Nowy
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Brzozow Nowy
Brzozow Nowy → Benadalid
Brzozów Stary
Brzozow Stary
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Benadalid → Brzozow Stary
Brzozow Stary → Benadalid
Brzozówka
Бжозувка
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Benadalid → Бжозувка
Бжозувка → Benadalid
Brzóza
Brzoza
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Benadalid → Brzoza
Brzoza → Benadalid
Brzóza Królewska
Brzoza Krolewska
Подкарпатское
Лежайский
Leżajsk
Benadalid → Brzoza Krolewska
Brzoza Krolewska → Benadalid
Brzóze
Brzoze
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Brzoze
Brzoze → Benadalid
Brzózki
Западнопоморское
Полицкий
Nowe Warpno
Benadalid → Brzózki
Brzózki → Benadalid
Brzuska
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Benadalid → Brzuska
Brzuska → Benadalid
Brzustowiec
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Benadalid → Brzustowiec
Brzustowiec → Benadalid
Brzustów
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Benadalid → Brzustów
Brzustów → Benadalid
Brzustówek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Benadalid → Brzustówek
Brzustówek → Benadalid
Brzustówek Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Benadalid → Brzustówek Kolonia
Brzustówek Kolonia → Benadalid
Brzuza
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Benadalid → Brzuza
Brzuza → Benadalid
Brzuza
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Benadalid → Brzuza
Brzuza → Benadalid
Brzydowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Benadalid → Brzydowo
Brzydowo → Benadalid
Brzykow
Бжикув
Лодзинское
Ласкский
Widawa
Benadalid → Бжикув
Бжикув → Benadalid
Brzykow
Brzyków
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Benadalid → Brzykow
Brzykow → Benadalid
Brzyków
Brzykow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Benadalid → Brzykow
Brzykow → Benadalid
Brzyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Benadalid → Brzyno
Brzyno → Benadalid
Brzyskorzystewko
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Benadalid → Brzyskorzystewko
Brzyskorzystewko → Benadalid
Brzyszow
Brzyszów
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Benadalid → Brzyszow
Brzyszow → Benadalid
Brzyszów
Brzyszow
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Benadalid → Brzyszow
Brzyszow → Benadalid
Brzyście
Бжисьце
Подкарпатское
Мелецкий
Gawłuszowice
Benadalid → Бжисьце
Бжисьце → Benadalid
Bu
Bubel Granna
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Bubel Granna
Bubel Granna → Benadalid
Bubel Lukowiska
Bubel Łukowiska
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Bubel Lukowiska
Bubel Lukowiska → Benadalid
Bubel Łukowiska
Bubel Lukowiska
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Benadalid → Bubel Lukowiska
Bubel Lukowiska → Benadalid
Bucz
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Benadalid → Bucz
Bucz → Benadalid
Bucze
Любушское
Жарский
Przewóz
Benadalid → Bucze
Bucze → Benadalid
Bucze
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Benadalid → Bucze
Bucze → Benadalid
Bucze
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Benadalid → Bucze
Bucze → Benadalid
Buczek
Лодзинское
Ласкский
Buczek
Benadalid → Buczek
Buczek → Benadalid
Buczek
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Benadalid → Buczek
Buczek → Benadalid
Buczkowice
Силезское
Бельский
Buczkowice
Benadalid → Buczkowice
Buczkowice → Benadalid
Buczyniec
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Rychliki
Benadalid → Buczyniec
Buczyniec → Benadalid
Buczyny
Любушское
Жарский
Trzebiel
Benadalid → Buczyny
Buczyny → Benadalid
Budki
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Benadalid → Budki
Budki → Benadalid
Budki
Мазовецкое
Шидловецкий
Chlewiska
Benadalid → Budki
Budki → Benadalid
Budkowo
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Benadalid → Budkowo
Budkowo → Benadalid
Budków
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Benadalid → Budków
Budków → Benadalid
Budne
Мазовецкое
Остроленкский
Troszyn
Benadalid → Budne
Budne → Benadalid
Budno
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Benadalid → Budno
Budno → Benadalid
Budomierz
Подкарпатское
Любачувский
Lubaczów
Benadalid → Budomierz
Budomierz → Benadalid
Budowo
Поморское
Слупский
Dębnica Kaszubska
Benadalid → Budowo
Budowo → Benadalid
Budry
Варминско Мазурское
Венгожевский
Budry
Benadalid → Budry
Budry → Benadalid
Budy
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Benadalid → Budy
Budy → Benadalid
Budy
Люблинское
Томашувский
Krynice
Benadalid → Budy
Budy → Benadalid
Budy Dlutowskie
Budy Dłutowskie
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Benadalid → Budy Dlutowskie
Budy Dlutowskie → Benadalid
Budy Dłutowskie
Budy Dlutowskie
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Benadalid → Budy Dlutowskie
Budy Dlutowskie → Benadalid
Budy Glogowskie
Budy Głogowskie
Подкарпатское
Жешувский
Głogów Małopolski
Benadalid → Budy Glogowskie
Budy Glogowskie → Benadalid
Budy Głogowskie
Budy Glogowskie
Подкарпатское
Жешувский
Głogów Małopolski
Benadalid → Budy Glogowskie
Budy Glogowskie → Benadalid
Budy Grudzie
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Benadalid → Budy Grudzie
Budy Grudzie → Benadalid
Budy Grzybek
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Benadalid → Budy Grzybek
Budy Grzybek → Benadalid
Budy Janowskie
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Benadalid → Budy Janowskie
Budy Janowskie → Benadalid
Budy Kalenskie
Budy Kaleńskie
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Benadalid → Budy Kalenskie
Budy Kalenskie → Benadalid
Budy Kaleńskie
Budy Kalenskie
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Benadalid → Budy Kalenskie
Budy Kalenskie → Benadalid
Budy Wielgoleskie
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Benadalid → Budy Wielgoleskie
Budy Wielgoleskie → Benadalid
Budy Wolinskie
Budy Wolińskie
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Benadalid → Budy Wolinskie
Budy Wolinskie → Benadalid
Budy Wolińskie
Budy Wolinskie
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Benadalid → Budy Wolinskie
Budy Wolinskie → Benadalid
Budykierz
Мазовецкое
Вышкувский
Brańszczyk
Benadalid → Budykierz
Budykierz → Benadalid
Budynin
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Benadalid → Budynin
Budynin → Benadalid
Budyń
Куявско Поморское
Свецкий
Bukowiec
Benadalid → Budyń
Budyń → Benadalid
Budziaki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Benadalid → Budziaki
Budziaki → Benadalid
Budziechow
Будзехув
Любушское
Жарский
Jasień
Benadalid → Будзехув
Будзехув → Benadalid
Budzien
Budzień
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Benadalid → Budzien
Budzien → Benadalid
Budzień
Budzien
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Benadalid → Budzien
Budzien → Benadalid
Budzieszowce
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Benadalid → Budzieszowce
Budzieszowce → Benadalid
Budziska
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Benadalid → Budziska
Budziska → Benadalid
Budziska
Будзиська
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Benadalid → Будзиська
Будзиська → Benadalid
Budziska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Benadalid → Budziska
Budziska → Benadalid
Budzisko
Будзиско
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Benadalid → Будзиско
Будзиско → Benadalid
Budzislaw Koscielny
Budzisław Kościelny
Великопольское
Конинский
Kleczew
Benadalid → Budzislaw Koscielny
Budzislaw Koscielny → Benadalid
Budzisław Kościelny
Budzislaw Koscielny
Великопольское
Конинский
Kleczew
Benadalid → Budzislaw Koscielny
Budzislaw Koscielny → Benadalid
Budziszewice
Лодзинское
Томашувский
Budziszewice
Benadalid → Budziszewice
Budziszewice → Benadalid
Budziszki
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Benadalid → Budziszki
Budziszki → Benadalid
Budziszow
Budziszów
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Benadalid → Budziszow
Budziszow → Benadalid
Budziszow Maly
Budziszów Mały
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Budziszow Maly
Budziszow Maly → Benadalid
Budziszow Wielki
Budziszów Wielki
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Budziszow Wielki
Budziszow Wielki → Benadalid
Budziszowce
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Benadalid → Budziszowce
Budziszowce → Benadalid
Budziszów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Benadalid → Budziszów
Budziszów → Benadalid
Budziszów
Budziszow
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Benadalid → Budziszow
Budziszow → Benadalid
Budziszów Mały
Budziszow Maly
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Budziszow Maly
Budziszow Maly → Benadalid
Budziszów Wielki
Budziszow Wielki
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Benadalid → Budziszow Wielki
Budziszow Wielki → Benadalid
Budziwojowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Budziwojowice
Budziwojowice → Benadalid
Budzow
Budzów
Малопольское
Сухский
Budzów
Benadalid → Будзув
Будзув → Benadalid
Budzów
Будзув
Малопольское
Сухский
Budzów
Benadalid → Будзув
Будзув → Benadalid
Budzynek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Benadalid → Budzynek
Budzynek → Benadalid
Budzyno Bolki
Мазовецкое
Макувский
Czerwonka
Benadalid → Budzyno Bolki
Budzyno Bolki → Benadalid
Budzyń
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Benadalid → Budzyń
Budzyń → Benadalid
Budzyń
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Benadalid → Budzyń
Budzyń → Benadalid
Budzyń
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Benadalid → Budzyń
Budzyń → Benadalid
Bugi
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Benadalid → Bugi
Bugi → Benadalid
Bujakow
Bujaków
Силезское
Бельский
Porąbka
Benadalid → Буяков
Буяков → Benadalid
Bujaków
Буяков
Силезское
Бельский
Porąbka
Benadalid → Буяков
Буяков → Benadalid
Bujenka
Буенка
Подляское
Высокомазовецкий
Ciechanowiec
Benadalid → Буенка
Буенка → Benadalid
Bujne
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Benadalid → Bujne
Bujne → Benadalid
Bujny
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Benadalid → Bujny
Bujny → Benadalid
Buk
Великопольское
Познанский повет
Buk
Benadalid → Buk
Buk → Benadalid
Bukowa
Букова
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Benadalid → Букова
Букова → Benadalid
Bukowa
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Benadalid → Bukowa
Bukowa → Benadalid
Bukowa Góra
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Benadalid → Bukowa Góra
Bukowa Góra → Benadalid
Bukowa Mala
Bukowa Mała
Люблинское
Хелмский
Sawin
Benadalid → Bukowa Mala
Bukowa Mala → Benadalid
Bukowa Mała
Bukowa Mala
Люблинское
Хелмский
Sawin
Benadalid → Bukowa Mala
Bukowa Mala → Benadalid
Bukowa Wielka
Люблинское
Хелмский
Sawin
Benadalid → Bukowa Wielka
Bukowa Wielka → Benadalid
Bukowica
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Benadalid → Bukowica
Bukowica → Benadalid
Bukowice
Нижнесилезское
Миличский
Krośnice
Benadalid → Bukowice
Bukowice → Benadalid
Bukowiec
Куявско Поморское
Свецкий
Bukowiec
Benadalid → Bukowiec
Bukowiec → Benadalid
Bukowiec
Лодзинское
Восточно Лодзинский
Brójce
Benadalid → Bukowiec
Bukowiec → Benadalid
Bukowiec
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Benadalid → Bukowiec
Bukowiec → Benadalid
Bukowiec
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Benadalid → Bukowiec
Bukowiec → Benadalid
Bukowiec
Буковец
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Benadalid → Буковец
Буковец → Benadalid
Bukowiec
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Benadalid → Bukowiec
Bukowiec → Benadalid
Bukowiec nad Pilicą
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Benadalid → Bukowiec nad Pilicą
Bukowiec nad Pilicą → Benadalid
Bukowiec Opoczyński
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Benadalid → Bukowiec Opoczyński
Bukowiec Opoczyński → Benadalid
Bukowina
Люблинское
Билгорайский
Biszcza
Benadalid → Bukowina
Bukowina → Benadalid
Bukowina
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Bukowina
Bukowina → Benadalid
Bukowina
Подкарпатское
Ярославский
Laszki
Benadalid → Bukowina
Bukowina → Benadalid
Bukowina
Буковіна
Поморское
Лемборкский
Cewice
Benadalid → Буковіна
Буковіна → Benadalid
Bukowina Bobrzańska
Любушское
Жаганьский
Żagań
Benadalid → Bukowina Bobrzańska
Bukowina Bobrzańska → Benadalid
Bukowina Sycowska
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Benadalid → Bukowina Sycowska
Bukowina Sycowska → Benadalid
Bukowina Tatrzanska
Bukowina Tatrzańska
Малопольское
Татровский
Bukowina Tatrzańska
Benadalid → Буковина Татшаньска
Буковина Татшаньска → Benadalid
Bukowina Tatrzańska
Буковина Татшаньска
Малопольское
Татровский
Bukowina Tatrzańska
Benadalid → Буковина Татшаньска
Буковина Татшаньска → Benadalid
Bukowiny
Буковіни
Поморское
Старогардский
Osiek
Benadalid → Буковіни
Буковіни → Benadalid
Bukownica
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Benadalid → Bukownica
Bukownica → Benadalid
Bukowno
Малопольское
Олькушский
Bukowno
Benadalid → Bukowno
Bukowno → Benadalid
Bukowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Benadalid → Bukowo
Bukowo → Benadalid
Bukowo
Поморское
Штумский
Stary Targ
Benadalid → Bukowo
Bukowo → Benadalid
Bukowo Morskie
Буково Морске
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Benadalid → Буково Морске
Буково Морске → Benadalid
Bukowsko
Подкарпатское
Санокский
Bukowsko
Benadalid → Bukowsko
Bukowsko → Benadalid
Bukowy Las
Великопольское
Сьрёдский
Dominowo
Benadalid → Bukowy Las
Bukowy Las → Benadalid
Buków
Букув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Benadalid → Букув
Букув → Benadalid
Buków
Букув
Подкарпатское
Бжозувский
Haczów
Benadalid → Букув
Букув → Benadalid
Buków
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Benadalid → Buków
Buków → Benadalid
Bulkowo Kolonia
Мазовецкое
Плоцкий
Bulkowo
Benadalid → Bulkowo Kolonia
Bulkowo Kolonia → Benadalid
Bulowice
Булёвице
Малопольское
Освенцимский
Kęty
Benadalid → Булёвице
Булёвице → Benadalid
Bułaków
Великопольское
Гостыньский
Pogorzela
Benadalid → Bułaków
Bułaków → Benadalid
Buniewice
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Buniewice
Buniewice → Benadalid
Buradów
Люблинское
Парчевский
Parczew
Benadalid → Buradów
Buradów → Benadalid
Burchardztwo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Benadalid → Burchardztwo
Burchardztwo → Benadalid
Burdajny
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Benadalid → Burdajny
Burdajny → Benadalid
Burowo
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Benadalid → Burowo
Burowo → Benadalid
Burzenin
Лодзинское
Серадзкий
Burzenin
Benadalid → Burzenin
Burzenin → Benadalid
Burzyn
Подляское
Ломжинский
Jedwabne
Benadalid → Burzyn
Burzyn → Benadalid
Busina
Лодзинское
Поддембицкий
Poddębice
Benadalid → Busina
Busina → Benadalid
Busko Zdroj
Busko Zdrój
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Benadalid → Буско Здруй
Буско Здруй → Benadalid
Busko Zdrój
Буско Здруй
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Benadalid → Буско Здруй
Буско Здруй → Benadalid
Busowno
Busówno
Люблинское
Хелмский
Wierzbica
Benadalid → Busowno
Busowno → Benadalid
Busówno
Busowno
Люблинское
Хелмский
Wierzbica
Benadalid → Busowno
Busowno → Benadalid
Bustryk
Бустрик
Малопольское
Татровский
Poronin
Benadalid → Бустрик
Бустрик → Benadalid
Buszewo
Великопольское
Шамотульский
Pniewy
Benadalid → Buszewo
Buszewo → Benadalid
Buszęcin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Benadalid → Buszęcin
Buszęcin → Benadalid
Buszkowice
Подкарпатское
Перемышльский
Żurawica
Benadalid → Buszkowice
Buszkowice → Benadalid
Buszkowo
Великопольское
Конинский
Skulsk
Benadalid → Buszkowo
Buszkowo → Benadalid
Buszkowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Buszkowo
Buszkowo → Benadalid
Buszkowy Gorne
Buszkowy Górne
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Buszkowy Gorne
Buszkowy Gorne → Benadalid
Buszkowy Górne
Buszkowy Gorne
Поморское
Гданьский
Kolbudy
Benadalid → Buszkowy Gorne
Buszkowy Gorne → Benadalid
Buszynko Pierwsze
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Benadalid → Buszynko Pierwsze
Buszynko Pierwsze → Benadalid
Butryny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Benadalid → Butryny
Butryny → Benadalid
By
Bychawa
Быхава
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Benadalid → Быхава
Быхава → Benadalid
Bychlew
Лодзинское
Пабяницкий
Pabianice
Benadalid → Bychlew
Bychlew → Benadalid
Bychowo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Benadalid → Bychowo
Bychowo → Benadalid
Bychowo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Benadalid → Bychowo
Bychowo → Benadalid
Bycina
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Benadalid → Bycina
Bycina → Benadalid
Bycz
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Benadalid → Bycz
Bycz → Benadalid
Byczyna
Опольское
Ключборкский
Byczyna
Benadalid → Byczyna
Byczyna → Benadalid
Byczynica
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Benadalid → Byczynica
Byczynica → Benadalid
Bydgoszcz
Быдгощ
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Benadalid → Быдгощ
Быдгощ → Benadalid
Bydgoszcz
Поморское
Бытувский
Lipnica
Benadalid → Bydgoszcz
Bydgoszcz → Benadalid
Bydlin
Малопольское
Олькушский
Klucze
Benadalid → Bydlin
Bydlin → Benadalid
Bydlino
Поморское
Слупский
Słupsk
Benadalid → Bydlino
Bydlino → Benadalid
Bykow
Byków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Bykow
Bykow → Benadalid
Byków
Bykow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Benadalid → Bykow
Bykow → Benadalid
Bylice
Великопольское
Кольский
Grzegorzew
Benadalid → Bylice
Bylice → Benadalid
Bynowo
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Benadalid → Bynowo
Bynowo → Benadalid
Byslaw
Bysław
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Benadalid → Byslaw
Byslaw → Benadalid
Bysław
Byslaw
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Benadalid → Byslaw
Byslaw → Benadalid
Bystra
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Benadalid → Bystra
Bystra → Benadalid
Bystra
Быстра
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Benadalid → Быстра
Быстра → Benadalid
Bystra
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Benadalid → Bystra
Bystra → Benadalid
Bystra
Силезское
Бельский
Wilkowice
Benadalid → Bystra
Bystra → Benadalid
Bystra
Быстра
Силезское
Бельский
Wilkowice
Benadalid → Быстра
Быстра → Benadalid
Bystra
Силезское
Живецкий
Radziechowy Wieprz
Benadalid → Bystra
Bystra → Benadalid
Bystre
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Benadalid → Bystre
Bystre → Benadalid
Bystre
Подкарпатское
Лесковский
Baligród
Benadalid → Bystre
Bystre → Benadalid
Bystrowice
Подкарпатское
Ярославский
Roźwienica
Benadalid → Bystrowice
Bystrowice → Benadalid
Bystry
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Benadalid → Bystry
Bystry → Benadalid
Bystrzanowice
Силезское
Ченстоховский
Janów
Benadalid → Bystrzanowice
Bystrzanowice → Benadalid
Bystrze
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Benadalid → Bystrze
Bystrze → Benadalid
Bystrzejowice
Люблинское
Свидникский
Piaski
Benadalid → Bystrzejowice
Bystrzejowice → Benadalid
Bystrzejowice Pierwsze
Люблинское
Свидникский
Piaski
Benadalid → Bystrzejowice Pierwsze
Bystrzejowice Pierwsze → Benadalid
Bystrzyca
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Benadalid → Bystrzyca
Bystrzyca → Benadalid
Bystrzyca
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Benadalid → Bystrzyca
Bystrzyca → Benadalid
Bystrzyca
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Iwierzyce
Benadalid → Bystrzyca
Bystrzyca → Benadalid
Bystrzyca Klodzka
Bystrzyca Kłodzka
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Benadalid → Быстшица Клодзкая
Быстшица Клодзкая → Benadalid
Bystrzyca Kłodzka
Быстшица Клодзкая
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Benadalid → Быстшица Клодзкая
Быстшица Клодзкая → Benadalid
Byszewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Byszewo
Byszewo → Benadalid
Byszewo
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Benadalid → Byszewo
Byszewo → Benadalid
Byszwałd
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Benadalid → Byszwałd
Byszwałd → Benadalid
Byszyce
Малопольское
Величский
Wieliczka
Benadalid → Byszyce
Byszyce → Benadalid
Bytkow
Bytków
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Benadalid → Bytkow
Bytkow → Benadalid
Bytkowice
Битковіце
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Benadalid → Битковіце
Битковіце → Benadalid
Bytków
Bytkow
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Benadalid → Bytkow
Bytkow → Benadalid
Bytnica
Битниця
Любушское
Кросненский
Bytnica
Benadalid → Битниця
Битниця → Benadalid
Bytom
Бытом
Силезское
Bytom
Bytom
Benadalid → Бытом
Бытом → Benadalid
Bytom Odrzanski
Bytom Odrzański
Любушское
Новосольский
Bytom Odrzański
Benadalid → Бытом Оджаньский
Бытом Оджаньский → Benadalid
Bytom Odrzański
Бытом Оджаньский
Любушское
Новосольский
Bytom Odrzański
Benadalid → Бытом Оджаньский
Бытом Оджаньский → Benadalid
Bytomiec
Любушское
Кросненский
Maszewo
Benadalid → Bytomiec
Bytomiec → Benadalid
Bytonia
Битоня
Поморское
Старогардский
Zblewo
Benadalid → Битоня
Битоня → Benadalid
Bytoń
Куявско Поморское
Радзеювский
Bytoń
Benadalid → Bytoń
Bytoń → Benadalid
Bytow
Bytów
Поморское
Бытувский
Bytów
Benadalid → Бытув
Бытув → Benadalid
Bytowo
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Benadalid → Bytowo
Bytowo → Benadalid
Bytów
Бытув
Поморское
Бытувский
Bytów
Benadalid → Бытув
Бытув → Benadalid
Bz
Bzianka
Подкарпатское
Rzeszów
Rzeszów
Benadalid → Bzianka
Bzianka → Benadalid
Bzianka
Бзянка
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Benadalid → Бзянка
Бзянка → Benadalid
Bzowki
Bzówki
Лодзинское
Кутновский
Nowe Ostrowy
Benadalid → Bzowki
Bzowki → Benadalid
Bzowo
Куявско Поморское
Свецкий
Warlubie
Benadalid → Bzowo
Bzowo → Benadalid
Bzówki
Bzowki
Лодзинское
Кутновский
Nowe Ostrowy
Benadalid → Bzowki
Bzowki → Benadalid
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Benadalid
Benadalid
Польша
Испания