rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Франция
Gaillefontaine
Gaillefontaine ↔ Польша
Автобусы
Gaillefontaine
Франция
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Gaillefontaine
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Франция
/
Gaillefontaine
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Gaillefontaine → Sabaudia
Sabaudia → Gaillefontaine
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Gaillefontaine → Sacharewo
Sacharewo → Gaillefontaine
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Gaillefontaine → Sadek
Sadek → Gaillefontaine
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Sadkow
Sadkow → Gaillefontaine
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Gaillefontaine → Садкув
Садкув → Gaillefontaine
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Sadkowek
Sadkowek → Gaillefontaine
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Sadkow
Sadkow → Gaillefontaine
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Sadkowek
Sadkowek → Gaillefontaine
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Gaillefontaine → Sadlinki
Sadlinki → Gaillefontaine
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Gaillefontaine → Sadlno
Sadlno → Gaillefontaine
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Gaillefontaine → Sadlowo
Sadlowo → Gaillefontaine
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Gaillefontaine → Sadlowo
Sadlowo → Gaillefontaine
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Gaillefontaine → Sadlowo
Sadlowo → Gaillefontaine
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Gaillefontaine → Sadlowo
Sadlowo → Gaillefontaine
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Gaillefontaine → Sadow
Sadow → Gaillefontaine
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Gaillefontaine → Садова
Садова → Gaillefontaine
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Sadowice
Sadowice → Gaillefontaine
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Gaillefontaine → Sadowie
Sadowie → Gaillefontaine
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Gaillefontaine → Садове
Садове → Gaillefontaine
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Gaillefontaine → Sadowne
Sadowne → Gaillefontaine
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Gaillefontaine → Sadowo
Sadowo → Gaillefontaine
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Gaillefontaine → Sadow
Sadow → Gaillefontaine
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Gaillefontaine → Sadów
Sadów → Gaillefontaine
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Gaillefontaine → Sadrozyce
Sadrozyce → Gaillefontaine
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Gaillefontaine → Sadry
Sadry → Gaillefontaine
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Gaillefontaine → Sadurki
Sadurki → Gaillefontaine
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Gaillefontaine → Sadurki
Sadurki → Gaillefontaine
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Gaillefontaine → Sady
Sady → Gaillefontaine
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Gaillefontaine → Sady
Sady → Gaillefontaine
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Gaillefontaine → Sady
Sady → Gaillefontaine
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Gaillefontaine → Sady Dolne
Sady Dolne → Gaillefontaine
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Gaillefontaine → Sadykierz
Sadykierz → Gaillefontaine
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Gaillefontaine → Сайчице
Сайчице → Gaillefontaine
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Gaillefontaine → Salno
Salno → Gaillefontaine
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Gaillefontaine → Samarzewo
Samarzewo → Gaillefontaine
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Gaillefontaine → Samborowo
Samborowo → Gaillefontaine
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Gaillefontaine → Samborzec
Samborzec → Gaillefontaine
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Gaillefontaine → Samlawki
Samlawki → Gaillefontaine
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Gaillefontaine → Samlawki
Samlawki → Gaillefontaine
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Gaillefontaine → Samociazek
Samociazek → Gaillefontaine
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Gaillefontaine → Samociazek
Samociazek → Gaillefontaine
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Gaillefontaine → Samolubie
Samolubie → Gaillefontaine
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Gaillefontaine → Samołęż
Samołęż → Gaillefontaine
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Gaillefontaine → Samorzadki
Samorzadki → Gaillefontaine
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Gaillefontaine → Samorzadki
Samorzadki → Gaillefontaine
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Gaillefontaine → Samostrzalow
Samostrzalow → Gaillefontaine
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Gaillefontaine → Samostrzalow
Samostrzalow → Gaillefontaine
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Самотвур
Самотвур → Gaillefontaine
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Gaillefontaine → Sampława
Sampława → Gaillefontaine
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Samsonowice
Samsonowice → Gaillefontaine
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Gaillefontaine → Сандомир
Сандомир → Gaillefontaine
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Gaillefontaine → Sanie
Sanie → Gaillefontaine
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Gaillefontaine → Sanka
Sanka → Gaillefontaine
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Gaillefontaine → Санники
Санники → Gaillefontaine
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Gaillefontaine → Санок
Санок → Gaillefontaine
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Sapieżyn
Sapieżyn → Gaillefontaine
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Gaillefontaine → Saplaty
Saplaty → Gaillefontaine
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Gaillefontaine → Sapy
Sapy → Gaillefontaine
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Gaillefontaine → Sarbicko
Sarbicko → Gaillefontaine
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Gaillefontaine → Сарнаки
Сарнаки → Gaillefontaine
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Gaillefontaine → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Gaillefontaine
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Gaillefontaine → Sarnow
Sarnow → Gaillefontaine
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Gaillefontaine → Sarnow
Sarnow → Gaillefontaine
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Gaillefontaine → Sarnówek
Sarnówek → Gaillefontaine
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Gaillefontaine → Sarnówek
Sarnówek → Gaillefontaine
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Gaillefontaine → Sartowice
Sartowice → Gaillefontaine
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Gaillefontaine → Sarzyna
Sarzyna → Gaillefontaine
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Gaillefontaine → Saspow
Saspow → Gaillefontaine
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Gaillefontaine → Sawin
Sawin → Gaillefontaine
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Gaillefontaine → Sawino
Sawino → Gaillefontaine
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Gaillefontaine → Sawity
Sawity → Gaillefontaine
Są
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Gaillefontaine → Sadry
Sadry → Gaillefontaine
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Gaillefontaine → Sągnity
Sągnity → Gaillefontaine
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Gaillefontaine → Saplaty
Saplaty → Gaillefontaine
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Gaillefontaine → Sapy
Sapy → Gaillefontaine
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Gaillefontaine → Sąpy
Sąpy → Gaillefontaine
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Gaillefontaine → Сутейск
Сутейск → Gaillefontaine
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Gaillefontaine → Saspow
Saspow → Gaillefontaine
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Gaillefontaine → Schodnia
Schodnia → Gaillefontaine
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Gaillefontaine → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Gaillefontaine
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Gaillefontaine → Sciborowice
Sciborowice → Gaillefontaine
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Gaillefontaine → Sciborzyce
Sciborzyce → Gaillefontaine
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Gaillefontaine → Sciegny
Sciegny → Gaillefontaine
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Gaillefontaine → Sciejowice
Sciejowice → Gaillefontaine
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Gaillefontaine → Scinawa
Scinawa → Gaillefontaine
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Gaillefontaine → Sebastianowo
Sebastianowo → Gaillefontaine
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Gaillefontaine → Secemin
Secemin → Gaillefontaine
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Gaillefontaine → Sechna
Sechna → Gaillefontaine
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Gaillefontaine → Seczkowo
Seczkowo → Gaillefontaine
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Gaillefontaine → Sedow
Sedow → Gaillefontaine
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Gaillefontaine → Sedziejowice
Sedziejowice → Gaillefontaine
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Gaillefontaine → Sedzimirow
Sedzimirow → Gaillefontaine
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Gaillefontaine → Sedziszow
Sedziszow → Gaillefontaine
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Gaillefontaine → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Gaillefontaine
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Gaillefontaine → Sedziszowa
Sedziszowa → Gaillefontaine
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Sedziszowa
Sedziszowa → Gaillefontaine
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Gaillefontaine → Сейны
Сейны → Gaillefontaine
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Gaillefontaine → Sekocin Las
Sekocin Las → Gaillefontaine
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Gaillefontaine → Семлін
Семлін → Gaillefontaine
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Gaillefontaine → Senislawice
Senislawice → Gaillefontaine
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Gaillefontaine → Senislawice
Senislawice → Gaillefontaine
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Gaillefontaine → Sepopol
Sepopol → Gaillefontaine
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Serafinów
Serafinów → Gaillefontaine
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Gaillefontaine → Serby
Serby → Gaillefontaine
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Gaillefontaine → Seredzice
Seredzice → Gaillefontaine
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Gaillefontaine → Сероцк
Сероцк → Gaillefontaine
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Gaillefontaine → Сероцк
Сероцк → Gaillefontaine
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Gaillefontaine → Seroczyn
Seroczyn → Gaillefontaine
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Gaillefontaine → Seroki
Seroki → Gaillefontaine
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Gaillefontaine → Serokomla
Serokomla → Gaillefontaine
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Gaillefontaine → Serpelice
Serpelice → Gaillefontaine
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Gaillefontaine → Serwoniec
Serwoniec → Gaillefontaine
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Gaillefontaine → Serwy
Serwy → Gaillefontaine
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Gaillefontaine → Seczkowo
Seczkowo → Gaillefontaine
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Gaillefontaine → Sędki
Sędki → Gaillefontaine
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Gaillefontaine → Sedow
Sedow → Gaillefontaine
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Gaillefontaine → Sędów
Sędów → Gaillefontaine
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Gaillefontaine → Sedziejowice
Sedziejowice → Gaillefontaine
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Gaillefontaine → Sedzimirow
Sedzimirow → Gaillefontaine
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Gaillefontaine → Sedziszowa
Sedziszowa → Gaillefontaine
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Sedziszowa
Sedziszowa → Gaillefontaine
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Gaillefontaine → Sedziszow
Sedziszow → Gaillefontaine
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Gaillefontaine → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Gaillefontaine
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Gaillefontaine → Sekocin Las
Sekocin Las → Gaillefontaine
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Gaillefontaine → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Gaillefontaine
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Gaillefontaine → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Gaillefontaine
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Gaillefontaine → Sękowa
Sękowa → Gaillefontaine
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Gaillefontaine → Sękowo
Sękowo → Gaillefontaine
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Gaillefontaine → Sepopol
Sepopol → Gaillefontaine
Si
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Gaillefontaine → Siary
Siary → Gaillefontaine
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Gaillefontaine → Siąszyce
Siąszyce → Gaillefontaine
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Gaillefontaine → Sichow
Sichow → Gaillefontaine
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Gaillefontaine → Sichow
Sichow → Gaillefontaine
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Gaillefontaine → Siczki
Siczki → Gaillefontaine
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Gaillefontaine → Сідзіна
Сідзіна → Gaillefontaine
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Gaillefontaine → Sieborowice
Sieborowice → Gaillefontaine
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Gaillefontaine → Sieburczyn
Sieburczyn → Gaillefontaine
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Gaillefontaine → Siechnice
Siechnice → Gaillefontaine
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Gaillefontaine → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Gaillefontaine
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Gaillefontaine → Sieciechow
Sieciechow → Gaillefontaine
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Gaillefontaine → Сецехув
Сецехув → Gaillefontaine
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Gaillefontaine → Sieciechowice
Sieciechowice → Gaillefontaine
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Gaillefontaine → Sieciechowice
Sieciechowice → Gaillefontaine
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Gaillefontaine → Sieciechow
Sieciechow → Gaillefontaine
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Gaillefontaine → Sieciejow
Sieciejow → Gaillefontaine
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Gaillefontaine → Siecien
Siecien → Gaillefontaine
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Gaillefontaine → Siecien
Siecien → Gaillefontaine
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Gaillefontaine → Siedlakowice
Siedlakowice → Gaillefontaine
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Gaillefontaine → Siedlanka
Siedlanka → Gaillefontaine
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Gaillefontaine → Siedlatkow
Siedlatkow → Gaillefontaine
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Gaillefontaine → Siedlatkow
Siedlatkow → Gaillefontaine
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Gaillefontaine → Siedlątków
Siedlątków → Gaillefontaine
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Gaillefontaine → Седльце
Седльце → Gaillefontaine
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Gaillefontaine → Siedlce
Siedlce → Gaillefontaine
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Gaillefontaine → Siedlec
Siedlec → Gaillefontaine
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Gaillefontaine → Siedlec
Siedlec → Gaillefontaine
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Gaillefontaine → Siedlec
Siedlec → Gaillefontaine
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Gaillefontaine → Седлець
Седлець → Gaillefontaine
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Gaillefontaine → Седлець
Седлець → Gaillefontaine
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Gaillefontaine → Siedlec
Siedlec → Gaillefontaine
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Gaillefontaine → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Gaillefontaine
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Gaillefontaine → Siedlece
Siedlece → Gaillefontaine
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Gaillefontaine → Siedlecin
Siedlecin → Gaillefontaine
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Gaillefontaine → Siedlemin
Siedlemin → Gaillefontaine
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Gaillefontaine → Siedlew
Siedlew → Gaillefontaine
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Gaillefontaine → Siedlecin
Siedlecin → Gaillefontaine
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Gaillefontaine → Siedliska
Siedliska → Gaillefontaine
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Gaillefontaine → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Gaillefontaine
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Gaillefontaine → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Gaillefontaine
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Gaillefontaine → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Gaillefontaine
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Gaillefontaine → Siedlisko
Siedlisko → Gaillefontaine
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Gaillefontaine → Siedlisko
Siedlisko → Gaillefontaine
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Gaillefontaine → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Gaillefontaine
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Gaillefontaine → Siedlnica
Siedlnica → Gaillefontaine
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Gaillefontaine → Siedlów
Siedlów → Gaillefontaine
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Gaillefontaine → Sieganow
Sieganow → Gaillefontaine
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Gaillefontaine → Siekierczyn
Siekierczyn → Gaillefontaine
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Gaillefontaine → Siekierki
Siekierki → Gaillefontaine
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Gaillefontaine → Siekluki
Siekluki → Gaillefontaine
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Sielc
Sielc → Gaillefontaine
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Gaillefontaine → Sielce
Sielce → Gaillefontaine
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Gaillefontaine → Sielec
Sielec → Gaillefontaine
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Gaillefontaine → Sielec
Sielec → Gaillefontaine
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Gaillefontaine → Sielec
Sielec → Gaillefontaine
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Gaillefontaine → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Gaillefontaine
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Gaillefontaine → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Gaillefontaine
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Gaillefontaine → Sielun
Sielun → Gaillefontaine
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Gaillefontaine → Sielun
Sielun → Gaillefontaine
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Gaillefontaine → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Gaillefontaine
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Gaillefontaine → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Gaillefontaine
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Gaillefontaine → Siemianówka
Siemianówka → Gaillefontaine
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Gaillefontaine → Siemiany
Siemiany → Gaillefontaine
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Gaillefontaine → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Gaillefontaine
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Gaillefontaine → Семятыче
Семятыче → Gaillefontaine
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Gaillefontaine → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Gaillefontaine
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Gaillefontaine
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Gaillefontaine
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Gaillefontaine → Siemiechow
Siemiechow → Gaillefontaine
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Gaillefontaine → Siemiechow
Siemiechow → Gaillefontaine
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Gaillefontaine → Siemien
Siemien → Gaillefontaine
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Gaillefontaine → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Gaillefontaine
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Gaillefontaine → Siemien
Siemien → Gaillefontaine
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Gaillefontaine → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Gaillefontaine
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Gaillefontaine → Siemierz
Siemierz → Gaillefontaine
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Gaillefontaine → Siemierzyce
Siemierzyce → Gaillefontaine
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Gaillefontaine → Siemierzyce
Siemierzyce → Gaillefontaine
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Gaillefontaine → Семковице
Семковице → Gaillefontaine
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Gaillefontaine → Siemszyce
Siemszyce → Gaillefontaine
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Gaillefontaine → Siemyslow
Siemyslow → Gaillefontaine
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Gaillefontaine → Sieniawa
Sieniawa → Gaillefontaine
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Gaillefontaine → Синява
Синява → Gaillefontaine
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Gaillefontaine → Сенява
Сенява → Gaillefontaine
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Gaillefontaine → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Gaillefontaine
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Gaillefontaine → Sieniawka
Sieniawka → Gaillefontaine
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Gaillefontaine → Сенично
Сенично → Gaillefontaine
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Gaillefontaine → Sienna
Sienna → Gaillefontaine
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Gaillefontaine → Сиенна
Сиенна → Gaillefontaine
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Gaillefontaine → Siennica
Siennica → Gaillefontaine
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Gaillefontaine → Сенниця
Сенниця → Gaillefontaine
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Gaillefontaine → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Gaillefontaine
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Gaillefontaine → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Gaillefontaine
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Gaillefontaine → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Gaillefontaine
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Gaillefontaine → Sienno
Sienno → Gaillefontaine
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Gaillefontaine → Sienno
Sienno → Gaillefontaine
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Gaillefontaine → Siennow
Siennow → Gaillefontaine
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Gaillefontaine → Siennow
Siennow → Gaillefontaine
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Gaillefontaine → Сіннів
Сіннів → Gaillefontaine
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Gaillefontaine → Siepietnica
Siepietnica → Gaillefontaine
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Gaillefontaine → Siepraw
Siepraw → Gaillefontaine
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Gaillefontaine → Сеправ
Сеправ → Gaillefontaine
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Gaillefontaine → Sieprawice
Sieprawice → Gaillefontaine
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Gaillefontaine → Sieprawki
Sieprawki → Gaillefontaine
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Gaillefontaine → Серадз
Серадз → Gaillefontaine
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Gaillefontaine → Sierakow
Sierakow → Gaillefontaine
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Sierakow
Sierakow → Gaillefontaine
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Gaillefontaine → Sierakow
Sierakow → Gaillefontaine
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Gaillefontaine → Серакув
Серакув → Gaillefontaine
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Gaillefontaine → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Gaillefontaine
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Sierakowek
Sierakowek → Gaillefontaine
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Gaillefontaine → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Gaillefontaine
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Gaillefontaine → Sierakowo
Sierakowo → Gaillefontaine
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Gaillefontaine → Sierakow
Sierakow → Gaillefontaine
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Sierakow
Sierakow → Gaillefontaine
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Gaillefontaine → Sierakow
Sierakow → Gaillefontaine
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Gaillefontaine → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Gaillefontaine
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Sierakowek
Sierakowek → Gaillefontaine
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Gaillefontaine → Siercza
Siercza → Gaillefontaine
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Gaillefontaine → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Gaillefontaine
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Gaillefontaine → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Gaillefontaine
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Gaillefontaine → Sieroniowice
Sieroniowice → Gaillefontaine
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Gaillefontaine → Sieroslaw
Sieroslaw → Gaillefontaine
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Gaillefontaine → Sieroslawice
Sieroslawice → Gaillefontaine
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Gaillefontaine → Sieroslaw
Sieroslaw → Gaillefontaine
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Gaillefontaine → Sieroslawice
Sieroslawice → Gaillefontaine
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Gaillefontaine → Sieroszewice
Sieroszewice → Gaillefontaine
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Gaillefontaine → Sieroszowice
Sieroszowice → Gaillefontaine
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Gaillefontaine → Серпц
Серпц → Gaillefontaine
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Gaillefontaine → Sierpnica
Sierpnica → Gaillefontaine
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Gaillefontaine → Sierpow
Sierpow → Gaillefontaine
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Gaillefontaine → Sierpow
Sierpow → Gaillefontaine
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Gaillefontaine → Sierskowola
Sierskowola → Gaillefontaine
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Gaillefontaine → Siersza
Siersza → Gaillefontaine
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Gaillefontaine → Siestrzen
Siestrzen → Gaillefontaine
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Gaillefontaine → Siestrzen
Siestrzen → Gaillefontaine
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Gaillefontaine → Sietesz
Sietesz → Gaillefontaine
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Gaillefontaine → Севеж
Севеж → Gaillefontaine
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Gaillefontaine → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Gaillefontaine
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Gaillefontaine → Sigła
Sigła → Gaillefontaine
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Sikorowo
Sikorowo → Gaillefontaine
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Gaillefontaine → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Gaillefontaine
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Gaillefontaine → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Gaillefontaine
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Gaillefontaine → Sikorz
Sikorz → Gaillefontaine
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Gaillefontaine → Sikorzyce
Sikorzyce → Gaillefontaine
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Sikorzyce
Sikorzyce → Gaillefontaine
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Gaillefontaine → Sikorzyn
Sikorzyn → Gaillefontaine
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Gaillefontaine → Sikorz
Sikorz → Gaillefontaine
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Gaillefontaine → Silice
Silice → Gaillefontaine
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Gaillefontaine → Silin
Silin → Gaillefontaine
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Gaillefontaine → Silnica
Silnica → Gaillefontaine
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Gaillefontaine → Sinogora
Sinogora → Gaillefontaine
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Gaillefontaine → Sinogora
Sinogora → Gaillefontaine
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Gaillefontaine → Sinoleka
Sinoleka → Gaillefontaine
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Gaillefontaine → Sinoleka
Sinoleka → Gaillefontaine
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Gaillefontaine → Сьодло
Сьодло → Gaillefontaine
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Gaillefontaine → Siodlo
Siodlo → Gaillefontaine
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Gaillefontaine → Siodlo
Siodlo → Gaillefontaine
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Gaillefontaine → Siodłowice
Siodłowice → Gaillefontaine
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Gaillefontaine → Siolkowa
Siolkowa → Gaillefontaine
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Gaillefontaine → Siomki
Siomki → Gaillefontaine
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Gaillefontaine → Sionna
Sionna → Gaillefontaine
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Gaillefontaine → Siolkowa
Siolkowa → Gaillefontaine
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Gaillefontaine → Sitaniec
Sitaniec → Gaillefontaine
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Gaillefontaine → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Gaillefontaine
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Gaillefontaine → Sitarze
Sitarze → Gaillefontaine
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Gaillefontaine → Sitne
Sitne → Gaillefontaine
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Gaillefontaine → Sitnik
Sitnik → Gaillefontaine
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Gaillefontaine → Sitno
Sitno → Gaillefontaine
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Gaillefontaine → Sitno
Sitno → Gaillefontaine
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Gaillefontaine → Sitowa
Sitowa → Gaillefontaine
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Gaillefontaine → Siucice
Siucice → Gaillefontaine
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Siwialka
Siwialka → Gaillefontaine
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Siwialka
Siwialka → Gaillefontaine
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Gaillefontaine → Siwiki
Siwiki → Gaillefontaine
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Gaillefontaine → Skajboty
Skajboty → Gaillefontaine
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Gaillefontaine → Skaje
Skaje → Gaillefontaine
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Gaillefontaine → Skala
Skala → Gaillefontaine
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Gaillefontaine → Скала
Скала → Gaillefontaine
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Gaillefontaine → Skalbmierz
Skalbmierz → Gaillefontaine
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Skalka
Skalka → Gaillefontaine
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Gaillefontaine → Skalmierowice
Skalmierowice → Gaillefontaine
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Gaillefontaine → Skalmierowice
Skalmierowice → Gaillefontaine
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Skalow
Skalow → Gaillefontaine
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Gaillefontaine → Skala
Skala → Gaillefontaine
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Gaillefontaine → Skała
Skała → Gaillefontaine
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Gaillefontaine → Skałągi
Skałągi → Gaillefontaine
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Skalka
Skalka → Gaillefontaine
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Skalow
Skalow → Gaillefontaine
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Skały
Skały → Gaillefontaine
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Gaillefontaine → Skape
Skape → Gaillefontaine
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Gaillefontaine → Skarbimierz
Skarbimierz → Gaillefontaine
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Gaillefontaine → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Gaillefontaine
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Gaillefontaine → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Gaillefontaine
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Gaillefontaine → Skarpa
Skarpa → Gaillefontaine
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Gaillefontaine → Skarszewy
Skarszewy → Gaillefontaine
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Gaillefontaine → Skaryszew
Skaryszew → Gaillefontaine
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Gaillefontaine → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Gaillefontaine
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Gaillefontaine → Skarżyn
Skarżyn → Gaillefontaine
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Gaillefontaine → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Gaillefontaine
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Gaillefontaine → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Gaillefontaine
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Gaillefontaine → Скавица
Скавица → Gaillefontaine
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Gaillefontaine → Skawina
Skawina → Gaillefontaine
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Gaillefontaine → Skape
Skape → Gaillefontaine
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Gaillefontaine → Скомпе
Скомпе → Gaillefontaine
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Gaillefontaine → Skepe
Skepe → Gaillefontaine
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Gaillefontaine → Skęczniew
Skęczniew → Gaillefontaine
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Gaillefontaine → Skepe
Skepe → Gaillefontaine
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Gaillefontaine → Skidniow
Skidniow → Gaillefontaine
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Gaillefontaine → Skidniow
Skidniow → Gaillefontaine
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Gaillefontaine → Skierbieszow
Skierbieszow → Gaillefontaine
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Gaillefontaine → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Gaillefontaine
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Gaillefontaine → Skierbieszow
Skierbieszow → Gaillefontaine
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Gaillefontaine → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Gaillefontaine
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Gaillefontaine → Skierdy
Skierdy → Gaillefontaine
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Gaillefontaine → Skierki
Skierki → Gaillefontaine
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Gaillefontaine → Скерневице
Скерневице → Gaillefontaine
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Gaillefontaine → Skindzierz
Skindzierz → Gaillefontaine
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Gaillefontaine → Skitno
Skitno → Gaillefontaine
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Gaillefontaine → Skloty
Skloty → Gaillefontaine
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Gaillefontaine → Skloty
Skloty → Gaillefontaine
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Gaillefontaine → Skoki
Skoki → Gaillefontaine
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Gaillefontaine → Skoki
Skoki → Gaillefontaine
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Gaillefontaine → Skoki
Skoki → Gaillefontaine
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Gaillefontaine → Skokowa
Skokowa → Gaillefontaine
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Gaillefontaine → Skokówko
Skokówko → Gaillefontaine
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Gaillefontaine → Skokum
Skokum → Gaillefontaine
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Gaillefontaine → Skoloszow
Skoloszow → Gaillefontaine
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Gaillefontaine → Сколышин
Сколышин → Gaillefontaine
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Gaillefontaine → Skoloszow
Skoloszow → Gaillefontaine
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Gaillefontaine → Сколышин
Сколышин → Gaillefontaine
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Gaillefontaine → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Gaillefontaine
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Gaillefontaine → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Gaillefontaine
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Gaillefontaine → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Gaillefontaine
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Gaillefontaine → Skomlin
Skomlin → Gaillefontaine
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Gaillefontaine → Skop
Skop → Gaillefontaine
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Gaillefontaine → Skorcz
Skorcz → Gaillefontaine
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Gaillefontaine → Skorczow
Skorczow → Gaillefontaine
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Gaillefontaine → Skorczow
Skorczow → Gaillefontaine
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Gaillefontaine → Skorochów
Skorochów → Gaillefontaine
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Gaillefontaine → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Gaillefontaine
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Gaillefontaine → Skoroszow
Skoroszow → Gaillefontaine
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Gaillefontaine → Skoroszow
Skoroszow → Gaillefontaine
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Gaillefontaine → Skoroszyce
Skoroszyce → Gaillefontaine
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Gaillefontaine → Skorzec
Skorzec → Gaillefontaine
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Gaillefontaine → Skorzecin
Skorzecin → Gaillefontaine
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Gaillefontaine → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Gaillefontaine
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Gaillefontaine → Skorzecin
Skorzecin → Gaillefontaine
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Gaillefontaine → Skorzow
Skorzow → Gaillefontaine
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Gaillefontaine → Skorzow
Skorzow → Gaillefontaine
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Gaillefontaine → Skotniki
Skotniki → Gaillefontaine
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Gaillefontaine → Сковарч
Сковарч → Gaillefontaine
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Gaillefontaine → Skowierzyn
Skowierzyn → Gaillefontaine
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Gaillefontaine → Skowieszynek
Skowieszynek → Gaillefontaine
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Gaillefontaine → Skowronki
Skowronki → Gaillefontaine
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Gaillefontaine → Skowronow
Skowronow → Gaillefontaine
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Gaillefontaine → Skowronow
Skowronow → Gaillefontaine
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Gaillefontaine → Skowrony
Skowrony → Gaillefontaine
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Gaillefontaine → Skorcz
Skorcz → Gaillefontaine
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Gaillefontaine → Skórkowice
Skórkowice → Gaillefontaine
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Gaillefontaine → Skorzec
Skorzec → Gaillefontaine
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Gaillefontaine → Скуженно
Скуженно → Gaillefontaine
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Gaillefontaine → Skronina
Skronina → Gaillefontaine
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Gaillefontaine → Skroniów
Skroniów → Gaillefontaine
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Gaillefontaine → Skruda
Skruda → Gaillefontaine
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Gaillefontaine → Skrudki
Skrudki → Gaillefontaine
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Gaillefontaine → Skrwilno
Skrwilno → Gaillefontaine
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Gaillefontaine → Скрибіче
Скрибіче → Gaillefontaine
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Gaillefontaine → Skryplewo
Skryplewo → Gaillefontaine
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Gaillefontaine → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Gaillefontaine
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Gaillefontaine → Скшешев
Скшешев → Gaillefontaine
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Gaillefontaine → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Gaillefontaine
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Gaillefontaine → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Gaillefontaine
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Gaillefontaine → Skrzydlice
Skrzydlice → Gaillefontaine
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Gaillefontaine → Skrzydlna
Skrzydlna → Gaillefontaine
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Gaillefontaine → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Gaillefontaine
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Gaillefontaine → Скшиня
Скшиня → Gaillefontaine
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Gaillefontaine → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Gaillefontaine
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Gaillefontaine → Skrzypiow
Skrzypiow → Gaillefontaine
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Gaillefontaine → Skrzypiow
Skrzypiow → Gaillefontaine
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Gaillefontaine → Skrzyszow
Skrzyszow → Gaillefontaine
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Gaillefontaine → Skrzyszow
Skrzyszow → Gaillefontaine
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Gaillefontaine → Skubianka
Skubianka → Gaillefontaine
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Gaillefontaine → Skulsk
Skulsk → Gaillefontaine
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Gaillefontaine → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Gaillefontaine
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Gaillefontaine → Skuły
Skuły → Gaillefontaine
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Gaillefontaine → Skumros
Skumros → Gaillefontaine
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Gaillefontaine → Скупе
Скупе → Gaillefontaine
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Gaillefontaine → Skupie
Skupie → Gaillefontaine
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Gaillefontaine → Skurow
Skurow → Gaillefontaine
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Gaillefontaine → Skurow
Skurow → Gaillefontaine
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Gaillefontaine → Skuszew
Skuszew → Gaillefontaine
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Gaillefontaine → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Gaillefontaine
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Gaillefontaine → Slaboszow
Slaboszow → Gaillefontaine
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Gaillefontaine → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Gaillefontaine
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Gaillefontaine → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Gaillefontaine
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Gaillefontaine → Slawa
Slawa → Gaillefontaine
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Gaillefontaine → Slawczyn
Slawczyn → Gaillefontaine
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Slawecin
Slawecin → Gaillefontaine
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Gaillefontaine → Slawecin
Slawecin → Gaillefontaine
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Gaillefontaine → Slawecin
Slawecin → Gaillefontaine
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Slawecinek
Slawecinek → Gaillefontaine
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Gaillefontaine → Slawki
Slawki → Gaillefontaine
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Gaillefontaine → Slawkow
Slawkow → Gaillefontaine
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Gaillefontaine → Slawkowice
Slawkowice → Gaillefontaine
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Gaillefontaine → Slawnikowice
Slawnikowice → Gaillefontaine
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Gaillefontaine → Slawoszew
Slawoszew → Gaillefontaine
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Slawutowko
Slawutowko → Gaillefontaine
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Gaillefontaine → Slecin
Slecin → Gaillefontaine
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Gaillefontaine → Slemien
Slemien → Gaillefontaine
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Gaillefontaine → Slesin
Slesin → Gaillefontaine
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Gaillefontaine → Sleszowice
Sleszowice → Gaillefontaine
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Gaillefontaine → Slezany
Slezany → Gaillefontaine
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Gaillefontaine → Sliwa
Sliwa → Gaillefontaine
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Gaillefontaine → Sliwice
Sliwice → Gaillefontaine
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Gaillefontaine → Slizow
Slizow → Gaillefontaine
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Gaillefontaine → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Gaillefontaine
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Gaillefontaine → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Gaillefontaine
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Gaillefontaine → Slomczyn
Slomczyn → Gaillefontaine
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Gaillefontaine → Slomirog
Slomirog → Gaillefontaine
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Gaillefontaine → Сломники
Сломники → Gaillefontaine
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Gaillefontaine → Slonecznik
Slonecznik → Gaillefontaine
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Gaillefontaine → Sloniawy
Sloniawy → Gaillefontaine
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Gaillefontaine → Slopanowo
Slopanowo → Gaillefontaine
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Gaillefontaine → Slopiec
Slopiec → Gaillefontaine
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Gaillefontaine → Slotwina
Slotwina → Gaillefontaine
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Gaillefontaine → Slotwina
Slotwina → Gaillefontaine
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Gaillefontaine → Slotwiny
Slotwiny → Gaillefontaine
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Gaillefontaine → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Gaillefontaine
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Gaillefontaine → Slowikowa
Slowikowa → Gaillefontaine
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Gaillefontaine → Slugi
Slugi → Gaillefontaine
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Gaillefontaine → Slup
Slup → Gaillefontaine
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Gaillefontaine → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Gaillefontaine
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Gaillefontaine → Слупца
Слупца → Gaillefontaine
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Gaillefontaine → Slupia
Slupia → Gaillefontaine
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Gaillefontaine → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Gaillefontaine
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Gaillefontaine → Slupica
Slupica → Gaillefontaine
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Gaillefontaine → Slupie
Slupie → Gaillefontaine
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Gaillefontaine → Слупець
Слупець → Gaillefontaine
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Gaillefontaine → Slupiec
Slupiec → Gaillefontaine
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Gaillefontaine → Слупно
Слупно → Gaillefontaine
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Gaillefontaine → Slupsko
Slupsko → Gaillefontaine
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Gaillefontaine → Slupy
Slupy → Gaillefontaine
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Gaillefontaine → Slustowo
Slustowo → Gaillefontaine
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Gaillefontaine → Slaboszow
Slaboszow → Gaillefontaine
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Gaillefontaine → Slawa
Slawa → Gaillefontaine
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Gaillefontaine → Sławacinek
Sławacinek → Gaillefontaine
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Gaillefontaine → Slawczyn
Slawczyn → Gaillefontaine
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Slawecin
Slawecin → Gaillefontaine
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Gaillefontaine → Slawecin
Slawecin → Gaillefontaine
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Gaillefontaine → Sławęcin
Sławęcin → Gaillefontaine
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Slawecinek
Slawecinek → Gaillefontaine
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Gaillefontaine → Sławica
Sławica → Gaillefontaine
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Gaillefontaine → Sławików
Sławików → Gaillefontaine
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Gaillefontaine → Slawki
Slawki → Gaillefontaine
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Gaillefontaine → Slawkow
Slawkow → Gaillefontaine
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Gaillefontaine → Slawnikowice
Slawnikowice → Gaillefontaine
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Gaillefontaine → Sławno
Sławno → Gaillefontaine
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Gaillefontaine → Slawoszew
Slawoszew → Gaillefontaine
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Sławotówko
Sławotówko → Gaillefontaine
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Gaillefontaine → Sławsk
Sławsk → Gaillefontaine
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Slawutowko
Slawutowko → Gaillefontaine
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Gaillefontaine → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Gaillefontaine
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Gaillefontaine → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Gaillefontaine
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Gaillefontaine → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Gaillefontaine
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Gaillefontaine → Slomczyn
Slomczyn → Gaillefontaine
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Gaillefontaine → Сломники
Сломники → Gaillefontaine
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Gaillefontaine → Słone
Słone → Gaillefontaine
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Gaillefontaine → Slonecznik
Slonecznik → Gaillefontaine
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Gaillefontaine → Sloniawy
Sloniawy → Gaillefontaine
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Słońsko
Słońsko → Gaillefontaine
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Gaillefontaine → Slopanowo
Slopanowo → Gaillefontaine
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Gaillefontaine → Slopiec
Slopiec → Gaillefontaine
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Gaillefontaine → Słopnice
Słopnice → Gaillefontaine
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Gaillefontaine → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Gaillefontaine
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Gaillefontaine → Slotwina
Slotwina → Gaillefontaine
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Gaillefontaine → Slotwina
Slotwina → Gaillefontaine
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Gaillefontaine → Slotwiny
Slotwiny → Gaillefontaine
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Gaillefontaine → Slowikowa
Slowikowa → Gaillefontaine
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Gaillefontaine → Słubica A
Słubica A → Gaillefontaine
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Gaillefontaine → Słubica B
Słubica B → Gaillefontaine
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Gaillefontaine → Słubice
Słubice → Gaillefontaine
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Gaillefontaine → Slugi
Slugi → Gaillefontaine
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Gaillefontaine → Sługocin
Sługocin → Gaillefontaine
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Gaillefontaine → Sługocin
Sługocin → Gaillefontaine
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Gaillefontaine → Słup
Słup → Gaillefontaine
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Gaillefontaine → Slup
Slup → Gaillefontaine
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Gaillefontaine → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Gaillefontaine
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Gaillefontaine → Слупца
Слупца → Gaillefontaine
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Gaillefontaine → Słupia
Słupia → Gaillefontaine
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Gaillefontaine → Słupia
Słupia → Gaillefontaine
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Gaillefontaine → Slupia
Slupia → Gaillefontaine
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Gaillefontaine → Slupica
Slupica → Gaillefontaine
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Gaillefontaine → Слупець
Слупець → Gaillefontaine
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Gaillefontaine → Slupiec
Slupiec → Gaillefontaine
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Gaillefontaine → Слупно
Слупно → Gaillefontaine
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Gaillefontaine → Słupno
Słupno → Gaillefontaine
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Gaillefontaine → Słupno
Słupno → Gaillefontaine
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Gaillefontaine → Slupsko
Slupsko → Gaillefontaine
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Gaillefontaine → Slupy
Slupy → Gaillefontaine
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Gaillefontaine → Слупи
Слупи → Gaillefontaine
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Gaillefontaine → Slustowo
Slustowo → Gaillefontaine
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Gaillefontaine → Smagów
Smagów → Gaillefontaine
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Gaillefontaine → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Gaillefontaine
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Gaillefontaine → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Gaillefontaine
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Gaillefontaine → Smardzew
Smardzew → Gaillefontaine
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Gaillefontaine → Smardzewice
Smardzewice → Gaillefontaine
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Gaillefontaine → Смардзево
Смардзево → Gaillefontaine
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Gaillefontaine → Smardzow
Smardzow → Gaillefontaine
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Gaillefontaine → Smardzow
Smardzow → Gaillefontaine
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Gaillefontaine → Smardzów
Smardzów → Gaillefontaine
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Gaillefontaine → Смажиково
Смажиково → Gaillefontaine
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Gaillefontaine → Smaszew
Smaszew → Gaillefontaine
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Gaillefontaine → Smetowko
Smetowko → Gaillefontaine
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Gaillefontaine → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Gaillefontaine
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Gaillefontaine → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Gaillefontaine
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Gaillefontaine → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Gaillefontaine
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Gaillefontaine → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Gaillefontaine
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Gaillefontaine → Smetowko
Smetowko → Gaillefontaine
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Gaillefontaine → Smiary
Smiary → Gaillefontaine
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Gaillefontaine → Smietanki
Smietanki → Gaillefontaine
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Gaillefontaine → Smigiel
Smigiel → Gaillefontaine
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Gaillefontaine → Smogorzewo
Smogorzewo → Gaillefontaine
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Gaillefontaine → Smogorzow
Smogorzow → Gaillefontaine
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Gaillefontaine → Smogorzow
Smogorzow → Gaillefontaine
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Gaillefontaine → Smolag
Smolag → Gaillefontaine
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Gaillefontaine → Smolajny
Smolajny → Gaillefontaine
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Gaillefontaine → Smolarnia
Smolarnia → Gaillefontaine
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Gaillefontaine → Smolarze
Smolarze → Gaillefontaine
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Gaillefontaine → Smolag
Smolag → Gaillefontaine
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Smolec
Smolec → Gaillefontaine
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Смолець
Смолець → Gaillefontaine
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Smolechy
Smolechy → Gaillefontaine
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Gaillefontaine → Smolen
Smolen → Gaillefontaine
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Gaillefontaine → Smolice
Smolice → Gaillefontaine
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Gaillefontaine → Смольна
Смольна → Gaillefontaine
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Gaillefontaine → Smolnica
Smolnica → Gaillefontaine
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Gaillefontaine → Smolnik
Smolnik → Gaillefontaine
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Gaillefontaine → Smolniki
Smolniki → Gaillefontaine
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Gaillefontaine → Smolniki
Smolniki → Gaillefontaine
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Smolno
Smolno → Gaillefontaine
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Gaillefontaine → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Gaillefontaine
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Gaillefontaine → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Gaillefontaine
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Gaillefontaine → Smoryń
Smoryń → Gaillefontaine
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Gaillefontaine → Smólnik
Smólnik → Gaillefontaine
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Gaillefontaine → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Gaillefontaine
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Gaillefontaine → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Gaillefontaine
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Gaillefontaine → Смрокув
Смрокув → Gaillefontaine
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Gaillefontaine → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Gaillefontaine
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Gaillefontaine → Smykow
Smykow → Gaillefontaine
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Gaillefontaine → Smykowo
Smykowo → Gaillefontaine
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Gaillefontaine → Smykow
Smykow → Gaillefontaine
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Gaillefontaine → Smykówko
Smykówko → Gaillefontaine
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Gaillefontaine → Sniadowko
Sniadowko → Gaillefontaine
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Gaillefontaine → Sniadowo
Sniadowo → Gaillefontaine
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Gaillefontaine → Snice
Snice → Gaillefontaine
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Gaillefontaine → Snochowice
Snochowice → Gaillefontaine
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Gaillefontaine → Snopków
Snopków → Gaillefontaine
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Gaillefontaine → Snowidza
Snowidza → Gaillefontaine
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Gaillefontaine → Sobawiny
Sobawiny → Gaillefontaine
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Gaillefontaine → Sobiecin
Sobiecin → Gaillefontaine
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Gaillefontaine → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Gaillefontaine
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Gaillefontaine → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Gaillefontaine
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Gaillefontaine → Sobień
Sobień → Gaillefontaine
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Gaillefontaine → Sobieszczany
Sobieszczany → Gaillefontaine
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Gaillefontaine → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Gaillefontaine
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Gaillefontaine → Sobieszow
Sobieszow → Gaillefontaine
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Gaillefontaine → Sobieszow
Sobieszow → Gaillefontaine
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Gaillefontaine → Sobin
Sobin → Gaillefontaine
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Sobkowice
Sobkowice → Gaillefontaine
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Gaillefontaine → Sobków
Sobków → Gaillefontaine
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Gaillefontaine → Sobolew
Sobolew → Gaillefontaine
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Gaillefontaine → Sobolewo
Sobolewo → Gaillefontaine
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Gaillefontaine → Sobolow
Sobolow → Gaillefontaine
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Gaillefontaine → Sobolow
Sobolow → Gaillefontaine
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Gaillefontaine → Sobota
Sobota → Gaillefontaine
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Gaillefontaine → Sobotka
Sobotka → Gaillefontaine
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Gaillefontaine → Sobowidz
Sobowidz → Gaillefontaine
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Gaillefontaine → Sobowo
Sobowo → Gaillefontaine
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Gaillefontaine → Sobótka
Sobótka → Gaillefontaine
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Gaillefontaine → Sobotka
Sobotka → Gaillefontaine
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Gaillefontaine → Sobuczyna
Sobuczyna → Gaillefontaine
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Gaillefontaine → Сохачев
Сохачев → Gaillefontaine
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Gaillefontaine → Sochocin
Sochocin → Gaillefontaine
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Gaillefontaine → Soczówki
Soczówki → Gaillefontaine
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Gaillefontaine → Sofipol
Sofipol → Gaillefontaine
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Gaillefontaine → Sojki
Sojki → Gaillefontaine
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Gaillefontaine → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Gaillefontaine
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Sojkowo
Sojkowo → Gaillefontaine
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Gaillefontaine → Sokol
Sokol → Gaillefontaine
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Gaillefontaine → Sokol
Sokol → Gaillefontaine
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Gaillefontaine → Sokola
Sokola → Gaillefontaine
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Gaillefontaine → Sokole
Sokole → Gaillefontaine
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Gaillefontaine → Sokolina
Sokolina → Gaillefontaine
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Gaillefontaine → Сокулка
Сокулка → Gaillefontaine
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Gaillefontaine → Sokolniki
Sokolniki → Gaillefontaine
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Gaillefontaine → Sokolniki
Sokolniki → Gaillefontaine
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Gaillefontaine → Сокольники
Сокольники → Gaillefontaine
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Сокольники
Сокольники → Gaillefontaine
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Gaillefontaine → Sokolniki
Sokolniki → Gaillefontaine
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Gaillefontaine → Sokolniki
Sokolniki → Gaillefontaine
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Gaillefontaine → Sokolniki
Sokolniki → Gaillefontaine
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Gaillefontaine → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Gaillefontaine
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Gaillefontaine → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Gaillefontaine
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Gaillefontaine → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Gaillefontaine
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Gaillefontaine → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Gaillefontaine
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Gaillefontaine → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Gaillefontaine
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Gaillefontaine → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Gaillefontaine
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Gaillefontaine → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Gaillefontaine
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Gaillefontaine → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Gaillefontaine
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Gaillefontaine → Sokolowek
Sokolowek → Gaillefontaine
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Gaillefontaine → Sokolowice
Sokolowice → Gaillefontaine
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Gaillefontaine → Sokolowice
Sokolowice → Gaillefontaine
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Sokolowiec
Sokolowiec → Gaillefontaine
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Gaillefontaine → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Gaillefontaine
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Gaillefontaine → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Gaillefontaine
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Gaillefontaine → Sokolowsko
Sokolowsko → Gaillefontaine
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Gaillefontaine → Sokoly
Sokoly → Gaillefontaine
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Gaillefontaine → Sokoly
Sokoly → Gaillefontaine
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Gaillefontaine → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Gaillefontaine
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Gaillefontaine → Sokołda
Sokołda → Gaillefontaine
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Gaillefontaine → Sokolowice
Sokolowice → Gaillefontaine
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Sokolowiec
Sokolowiec → Gaillefontaine
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Gaillefontaine → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Gaillefontaine
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Gaillefontaine → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Gaillefontaine
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Gaillefontaine → Sokolowsko
Sokolowsko → Gaillefontaine
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Gaillefontaine → Sokołów
Sokołów → Gaillefontaine
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Gaillefontaine → Sokołów
Sokołów → Gaillefontaine
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Gaillefontaine → Sokołów
Sokołów → Gaillefontaine
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Gaillefontaine → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Gaillefontaine
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Gaillefontaine → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Gaillefontaine
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Gaillefontaine → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Gaillefontaine
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Gaillefontaine → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Gaillefontaine
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Gaillefontaine → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Gaillefontaine
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Gaillefontaine → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Gaillefontaine
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Gaillefontaine → Sokolowek
Sokolowek → Gaillefontaine
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Gaillefontaine → Sokołówka
Sokołówka → Gaillefontaine
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Gaillefontaine → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Gaillefontaine
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Gaillefontaine → Sokoly
Sokoly → Gaillefontaine
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Gaillefontaine → Sokoly
Sokoly → Gaillefontaine
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Gaillefontaine → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Gaillefontaine
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Gaillefontaine → Sokol
Sokol → Gaillefontaine
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Gaillefontaine → Сокулка
Сокулка → Gaillefontaine
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Gaillefontaine → Solacz
Solacz → Gaillefontaine
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Gaillefontaine → Solanka
Solanka → Gaillefontaine
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Gaillefontaine → Solarnia
Solarnia → Gaillefontaine
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Gaillefontaine → Solarnia
Solarnia → Gaillefontaine
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Gaillefontaine → Solca Mala
Solca Mala → Gaillefontaine
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Gaillefontaine → Solca Mala
Solca Mala → Gaillefontaine
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Gaillefontaine → Solca Wielka
Solca Wielka → Gaillefontaine
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Gaillefontaine → Solcza
Solcza → Gaillefontaine
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Gaillefontaine → Soldany
Soldany → Gaillefontaine
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Gaillefontaine → Solec
Solec → Gaillefontaine
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Gaillefontaine → Solec
Solec → Gaillefontaine
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Solec
Solec → Gaillefontaine
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Gaillefontaine → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Gaillefontaine
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Gaillefontaine → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Gaillefontaine
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Gaillefontaine → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Gaillefontaine
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Gaillefontaine → Solec Nowy
Solec Nowy → Gaillefontaine
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Gaillefontaine → Солец Здруй
Солец Здруй → Gaillefontaine
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Gaillefontaine → Солец Здруй
Солец Здруй → Gaillefontaine
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Gaillefontaine → Soleczno
Soleczno → Gaillefontaine
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Gaillefontaine → Solek
Solek → Gaillefontaine
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Gaillefontaine → Солина
Солина → Gaillefontaine
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Gaillefontaine → Solinki
Solinki → Gaillefontaine
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Gaillefontaine → Soliny
Soliny → Gaillefontaine
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Gaillefontaine → Solistowka
Solistowka → Gaillefontaine
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Gaillefontaine → Solistowka
Solistowka → Gaillefontaine
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Gaillefontaine → Solki
Solki → Gaillefontaine
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Gaillefontaine → Solki
Solki → Gaillefontaine
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Gaillefontaine → Solna
Solna → Gaillefontaine
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Gaillefontaine → Solnica
Solnica → Gaillefontaine
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Gaillefontaine → Solniczki
Solniczki → Gaillefontaine
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Gaillefontaine → Solniki
Solniki → Gaillefontaine
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Gaillefontaine → Solniki Male
Solniki Male → Gaillefontaine
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Gaillefontaine → Solniki Male
Solniki Male → Gaillefontaine
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Gaillefontaine → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Gaillefontaine
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Gaillefontaine → Solno
Solno → Gaillefontaine
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Gaillefontaine → Solonka
Solonka → Gaillefontaine
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Gaillefontaine → Soltmany
Soltmany → Gaillefontaine
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Gaillefontaine → Soltykow
Soltykow → Gaillefontaine
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Gaillefontaine → Soltykow
Soltykow → Gaillefontaine
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Gaillefontaine → Soltysowice
Soltysowice → Gaillefontaine
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Gaillefontaine → Soltysowizna
Soltysowizna → Gaillefontaine
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Gaillefontaine → Soltysy
Soltysy → Gaillefontaine
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Gaillefontaine → Soltysy
Soltysy → Gaillefontaine
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Gaillefontaine → Solacz
Solacz → Gaillefontaine
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Gaillefontaine → Soldany
Soldany → Gaillefontaine
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Gaillefontaine → Soleczno
Soleczno → Gaillefontaine
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Gaillefontaine → Solek
Solek → Gaillefontaine
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Gaillefontaine → Solki
Solki → Gaillefontaine
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Gaillefontaine → Solki
Solki → Gaillefontaine
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Gaillefontaine → Solonka
Solonka → Gaillefontaine
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Gaillefontaine → Soltmany
Soltmany → Gaillefontaine
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Gaillefontaine → Soltykow
Soltykow → Gaillefontaine
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Gaillefontaine → Soltykow
Soltykow → Gaillefontaine
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Gaillefontaine → Soltysowice
Soltysowice → Gaillefontaine
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Gaillefontaine → Soltysowizna
Soltysowizna → Gaillefontaine
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Gaillefontaine → Soltysy
Soltysy → Gaillefontaine
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Gaillefontaine → Soltysy
Soltysy → Gaillefontaine
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Gaillefontaine → Somonino
Somonino → Gaillefontaine
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Gaillefontaine → Sompolno
Sompolno → Gaillefontaine
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Gaillefontaine → Sonsk
Sonsk → Gaillefontaine
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Gaillefontaine → Sonsk
Sonsk → Gaillefontaine
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Gaillefontaine → Sopieszyno
Sopieszyno → Gaillefontaine
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Gaillefontaine → Sople
Sople → Gaillefontaine
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Gaillefontaine → Сопот
Сопот → Gaillefontaine
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Gaillefontaine → Sorkwity
Sorkwity → Gaillefontaine
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Sosnica
Sosnica → Gaillefontaine
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Gaillefontaine → Sosnica
Sosnica → Gaillefontaine
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Gaillefontaine → Sosnica
Sosnica → Gaillefontaine
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Gaillefontaine → Сосницовице
Сосницовице → Gaillefontaine
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Gaillefontaine → Sosnie
Sosnie → Gaillefontaine
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Gaillefontaine → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Gaillefontaine
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Gaillefontaine → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Gaillefontaine
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Gaillefontaine → Sosnowica
Sosnowica → Gaillefontaine
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Gaillefontaine → Сосновец
Сосновец → Gaillefontaine
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Gaillefontaine → Sosnowka
Sosnowka → Gaillefontaine
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Gaillefontaine → Sosnówka
Sosnówka → Gaillefontaine
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Gaillefontaine → Sosnowka
Sosnowka → Gaillefontaine
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Sosnica
Sosnica → Gaillefontaine
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Gaillefontaine → Sosnica
Sosnica → Gaillefontaine
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Gaillefontaine → Sosnica
Sosnica → Gaillefontaine
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Gaillefontaine → Сосницовице
Сосницовице → Gaillefontaine
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Gaillefontaine → Sosnie
Sosnie → Gaillefontaine
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Gaillefontaine → Sowi Dół
Sowi Dół → Gaillefontaine
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Gaillefontaine → Совя Воля
Совя Воля → Gaillefontaine
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Gaillefontaine → Sowin
Sowin → Gaillefontaine
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Gaillefontaine → Sowliny
Sowliny → Gaillefontaine
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Gaillefontaine → Sojki
Sojki → Gaillefontaine
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Gaillefontaine → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Gaillefontaine
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Gaillefontaine → Sójkowa
Sójkowa → Gaillefontaine
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Sojkowo
Sojkowo → Gaillefontaine
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Gaillefontaine → Sól
Sól → Gaillefontaine
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Gaillefontaine → Спала
Спала → Gaillefontaine
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Gaillefontaine → Spalice
Spalice → Gaillefontaine
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Gaillefontaine → Spalona
Spalona → Gaillefontaine
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Gaillefontaine → Спала
Спала → Gaillefontaine
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Gaillefontaine → Spędoszyn
Spędoszyn → Gaillefontaine
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Gaillefontaine → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Gaillefontaine
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Gaillefontaine → Сплави
Сплави → Gaillefontaine
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Gaillefontaine → Spławie
Spławie → Gaillefontaine
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Gaillefontaine → Spole
Spole → Gaillefontaine
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Gaillefontaine → Sporok
Sporok → Gaillefontaine
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Gaillefontaine → Sportyny
Sportyny → Gaillefontaine
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Gaillefontaine → Спихово
Спихово → Gaillefontaine
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Gaillefontaine → Spytajny
Spytajny → Gaillefontaine
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Gaillefontaine → Spytkow
Spytkow → Gaillefontaine
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Gaillefontaine → Spytkowice
Spytkowice → Gaillefontaine
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Gaillefontaine → Spytkowice
Spytkowice → Gaillefontaine
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Gaillefontaine → Spytkowo
Spytkowo → Gaillefontaine
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Gaillefontaine → Spytkow
Spytkow → Gaillefontaine
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Gaillefontaine → Srebrna
Srebrna → Gaillefontaine
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Gaillefontaine → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Gaillefontaine
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Gaillefontaine → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Gaillefontaine
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Gaillefontaine → Средня Вес
Средня Вес → Gaillefontaine
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Gaillefontaine → Srem
Srem → Gaillefontaine
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Gaillefontaine → Srocko
Srocko → Gaillefontaine
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Gaillefontaine → Srocko
Srocko → Gaillefontaine
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Gaillefontaine → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Gaillefontaine
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Gaillefontaine → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Gaillefontaine
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Gaillefontaine → Srodborow
Srodborow → Gaillefontaine
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Gaillefontaine → Srodula
Srodula → Gaillefontaine
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Gaillefontaine → Stabrow
Stabrow → Gaillefontaine
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Gaillefontaine → Stabrow
Stabrow → Gaillefontaine
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Gaillefontaine → Stadła
Stadła → Gaillefontaine
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Gaillefontaine → Stadniki
Stadniki → Gaillefontaine
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Gaillefontaine → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Gaillefontaine
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Gaillefontaine → Stalówka
Stalówka → Gaillefontaine
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Gaillefontaine → Stamirowice
Stamirowice → Gaillefontaine
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Gaillefontaine → Staniatki
Staniatki → Gaillefontaine
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Staniew
Staniew → Gaillefontaine
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Gaillefontaine → Stanin
Stanin → Gaillefontaine
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Gaillefontaine → Stanislawice
Stanislawice → Gaillefontaine
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Gaillefontaine → Stanislawice
Stanislawice → Gaillefontaine
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Gaillefontaine → Stanislawka
Stanislawka → Gaillefontaine
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Gaillefontaine → Stanislawow
Stanislawow → Gaillefontaine
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Gaillefontaine → Stanislawow
Stanislawow → Gaillefontaine
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Gaillefontaine → Stanislawow
Stanislawow → Gaillefontaine
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Gaillefontaine → Stanislawow
Stanislawow → Gaillefontaine
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Gaillefontaine → Stanislawowo
Stanislawowo → Gaillefontaine
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Gaillefontaine → Stanislawowo
Stanislawowo → Gaillefontaine
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Gaillefontaine → Stanislawice
Stanislawice → Gaillefontaine
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Gaillefontaine → Stanisławki
Stanisławki → Gaillefontaine
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Gaillefontaine → Stanislawowo
Stanislawowo → Gaillefontaine
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Gaillefontaine → Stanislawowo
Stanislawowo → Gaillefontaine
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Gaillefontaine → Stanislawow
Stanislawow → Gaillefontaine
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Gaillefontaine → Станиславув
Станиславув → Gaillefontaine
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Gaillefontaine → Stanislawow
Stanislawow → Gaillefontaine
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Gaillefontaine → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Gaillefontaine
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Gaillefontaine → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Gaillefontaine
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Gaillefontaine → Stankowice
Stankowice → Gaillefontaine
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Gaillefontaine → Stankowo
Stankowo → Gaillefontaine
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Gaillefontaine → Stanomin
Stanomin → Gaillefontaine
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Gaillefontaine → Stanow
Stanow → Gaillefontaine
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Gaillefontaine → Stanowice
Stanowice → Gaillefontaine
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Gaillefontaine → Становице
Становице → Gaillefontaine
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Gaillefontaine → Stany
Stany → Gaillefontaine
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Gaillefontaine → Стани
Стани → Gaillefontaine
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Gaillefontaine → Stańczyki
Stańczyki → Gaillefontaine
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Gaillefontaine → Stańków
Stańków → Gaillefontaine
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Gaillefontaine → Staporkow
Staporkow → Gaillefontaine
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Gaillefontaine → Stara Bircza
Stara Bircza → Gaillefontaine
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Gaillefontaine → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Gaillefontaine
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Gaillefontaine → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Gaillefontaine
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Gaillefontaine → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Gaillefontaine
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Gaillefontaine → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Gaillefontaine
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Gaillefontaine → Stara Dabia
Stara Dabia → Gaillefontaine
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Gaillefontaine → Stara Dabia
Stara Dabia → Gaillefontaine
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Gaillefontaine → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Gaillefontaine
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Gaillefontaine → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Gaillefontaine
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Gaillefontaine → Stara Góra
Stara Góra → Gaillefontaine
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Gaillefontaine
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Gaillefontaine → Стара Гута
Стара Гута → Gaillefontaine
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Gaillefontaine → Стара Гута
Стара Гута → Gaillefontaine
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Gaillefontaine → Stara Huta
Stara Huta → Gaillefontaine
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Gaillefontaine → Stara Jablona
Stara Jablona → Gaillefontaine
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Gaillefontaine → Stara Jania
Stara Jania → Gaillefontaine
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Gaillefontaine → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Gaillefontaine
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Gaillefontaine → Стара Каменица
Стара Каменица → Gaillefontaine
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Gaillefontaine → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Gaillefontaine
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Gaillefontaine → Стара Кішева
Стара Кішева → Gaillefontaine
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Gaillefontaine → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Gaillefontaine
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Gaillefontaine → Stara Kornica
Stara Kornica → Gaillefontaine
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Gaillefontaine → Стара Корница
Стара Корница → Gaillefontaine
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Gaillefontaine → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Gaillefontaine
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Gaillefontaine → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Gaillefontaine
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Gaillefontaine
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Gaillefontaine
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Gaillefontaine → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Gaillefontaine
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Gaillefontaine → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Gaillefontaine
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Gaillefontaine → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Gaillefontaine
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Gaillefontaine → Stara Łomża
Stara Łomża → Gaillefontaine
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Gaillefontaine → Stara Milosna
Stara Milosna → Gaillefontaine
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Gaillefontaine → Stara Milosna
Stara Milosna → Gaillefontaine
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Gaillefontaine → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Gaillefontaine
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Gaillefontaine → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Gaillefontaine
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Stara Obra
Stara Obra → Gaillefontaine
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Gaillefontaine → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Gaillefontaine
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Gaillefontaine
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Gaillefontaine → Stara Prawda
Stara Prawda → Gaillefontaine
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Gaillefontaine → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Gaillefontaine
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Gaillefontaine → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Gaillefontaine
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Gaillefontaine → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Gaillefontaine
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Gaillefontaine → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Gaillefontaine
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Gaillefontaine → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Gaillefontaine
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Gaillefontaine → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Gaillefontaine
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Gaillefontaine → Stara Turowka
Stara Turowka → Gaillefontaine
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Gaillefontaine → Stara Turowka
Stara Turowka → Gaillefontaine
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Gaillefontaine → Stara Warka
Stara Warka → Gaillefontaine
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Gaillefontaine → Stara Wies
Stara Wies → Gaillefontaine
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Gaillefontaine → Stara Wies
Stara Wies → Gaillefontaine
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Gaillefontaine → Stara Wies
Stara Wies → Gaillefontaine
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Gaillefontaine → Stara Wies
Stara Wies → Gaillefontaine
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Gaillefontaine → Стара Вес
Стара Вес → Gaillefontaine
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Gaillefontaine → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Gaillefontaine
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Gaillefontaine → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Gaillefontaine
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Gaillefontaine → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Gaillefontaine
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Gaillefontaine → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Gaillefontaine
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Gaillefontaine → Стара Весь
Стара Весь → Gaillefontaine
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Gaillefontaine → Stara Wies
Stara Wies → Gaillefontaine
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Gaillefontaine → Stara Wies
Stara Wies → Gaillefontaine
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Gaillefontaine → Stara Wieś
Stara Wieś → Gaillefontaine
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Gaillefontaine → Stara Wieś
Stara Wieś → Gaillefontaine
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Gaillefontaine → Stara Wieś
Stara Wieś → Gaillefontaine
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Gaillefontaine → Stara Wies
Stara Wies → Gaillefontaine
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Gaillefontaine → Стара Вес
Стара Вес → Gaillefontaine
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Gaillefontaine → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Gaillefontaine
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Gaillefontaine → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Gaillefontaine
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Gaillefontaine → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Gaillefontaine
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Gaillefontaine → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Gaillefontaine
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Gaillefontaine → Стара Вода
Стара Вода → Gaillefontaine
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Gaillefontaine → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Gaillefontaine
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Gaillefontaine → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Gaillefontaine
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Gaillefontaine → Стараховице
Стараховице → Gaillefontaine
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Gaillefontaine → Starawieś
Starawieś → Gaillefontaine
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Gaillefontaine → Starcza
Starcza → Gaillefontaine
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Gaillefontaine → Stare Babice
Stare Babice → Gaillefontaine
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Gaillefontaine → Старе Бернати
Старе Бернати → Gaillefontaine
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Gaillefontaine → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Gaillefontaine
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Gaillefontaine → Stare Bolity
Stare Bolity → Gaillefontaine
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Gaillefontaine → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Gaillefontaine
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Gaillefontaine → Stare Budki
Stare Budki → Gaillefontaine
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Gaillefontaine → Stare Budy
Stare Budy → Gaillefontaine
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Gaillefontaine → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Gaillefontaine
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Gaillefontaine → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Gaillefontaine
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Gaillefontaine → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Gaillefontaine
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Gaillefontaine → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Gaillefontaine
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Gaillefontaine → Stare Groszki
Stare Groszki → Gaillefontaine
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Gaillefontaine → Stare Guty
Stare Guty → Gaillefontaine
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Gaillefontaine → Старе Головчице
Старе Головчице → Gaillefontaine
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Gaillefontaine → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Gaillefontaine
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Gaillefontaine → Явори Старі
Явори Старі → Gaillefontaine
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Gaillefontaine → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Gaillefontaine
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Gaillefontaine → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Gaillefontaine
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Gaillefontaine → Stare Juchy
Stare Juchy → Gaillefontaine
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Gaillefontaine → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Gaillefontaine
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Gaillefontaine → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Gaillefontaine
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Gaillefontaine → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Gaillefontaine
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Gaillefontaine → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Gaillefontaine
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Gaillefontaine → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Gaillefontaine
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Gaillefontaine → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Gaillefontaine
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Gaillefontaine → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Gaillefontaine
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Gaillefontaine → Stare Kozle
Stare Kozle → Gaillefontaine
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Gaillefontaine → Stare Kozle
Stare Kozle → Gaillefontaine
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Gaillefontaine → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Gaillefontaine
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Gaillefontaine → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Gaillefontaine
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Gaillefontaine → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Gaillefontaine
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Gaillefontaine → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Gaillefontaine
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Gaillefontaine
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Gaillefontaine → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Gaillefontaine
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Gaillefontaine → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Gaillefontaine
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Gaillefontaine → Stare Miasto
Stare Miasto → Gaillefontaine
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Gaillefontaine → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Gaillefontaine
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Gaillefontaine → Stare Olesno
Stare Olesno → Gaillefontaine
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Gaillefontaine → Stare Opole
Stare Opole → Gaillefontaine
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Gaillefontaine → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Gaillefontaine
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Gaillefontaine → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Gaillefontaine
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Gaillefontaine → Старе Полесе
Старе Полесе → Gaillefontaine
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Gaillefontaine → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Gaillefontaine
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Gaillefontaine → Stare Rybie
Stare Rybie → Gaillefontaine
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Gaillefontaine → Stare Sady
Stare Sady → Gaillefontaine
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Gaillefontaine → Stare Serby
Stare Serby → Gaillefontaine
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Gaillefontaine → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Gaillefontaine
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Gaillefontaine → Stare Sioło
Stare Sioło → Gaillefontaine
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Gaillefontaine → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Gaillefontaine
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Gaillefontaine → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Gaillefontaine
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Gaillefontaine → Stare Stracze
Stare Stracze → Gaillefontaine
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Gaillefontaine → Stare Stracze
Stare Stracze → Gaillefontaine
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Gaillefontaine → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Gaillefontaine
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Gaillefontaine → Stare Wloki
Stare Wloki → Gaillefontaine
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Gaillefontaine → Stare Wloki
Stare Wloki → Gaillefontaine
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Gaillefontaine → Stare Zakole
Stare Zakole → Gaillefontaine
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Gaillefontaine → Stare Załubice
Stare Załubice → Gaillefontaine
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Gaillefontaine → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Gaillefontaine
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Gaillefontaine → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Gaillefontaine
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Gaillefontaine → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Gaillefontaine
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Gaillefontaine
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Gaillefontaine
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Gaillefontaine → Староґруд
Староґруд → Gaillefontaine
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Gaillefontaine → Староґруд
Староґруд → Gaillefontaine
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Gaillefontaine → Starokrzepice
Starokrzepice → Gaillefontaine
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Gaillefontaine → Staromiescie
Staromiescie → Gaillefontaine
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Gaillefontaine → Staromiescie
Staromiescie → Gaillefontaine
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Gaillefontaine → Staropole
Staropole → Gaillefontaine
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Gaillefontaine → Staroscin
Staroscin → Gaillefontaine
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Gaillefontaine → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Gaillefontaine
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Gaillefontaine → Starozreby
Starozreby → Gaillefontaine
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Gaillefontaine → Starozreby
Starozreby → Gaillefontaine
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Gaillefontaine → Stary Adamów
Stary Adamów → Gaillefontaine
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Gaillefontaine → Stary Besk
Stary Besk → Gaillefontaine
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Gaillefontaine → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Gaillefontaine
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Gaillefontaine → Stary Borek
Stary Borek → Gaillefontaine
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Gaillefontaine → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Gaillefontaine
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Gaillefontaine → Stary Bubel
Stary Bubel → Gaillefontaine
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Gaillefontaine → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Gaillefontaine
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Gaillefontaine → Stary Dwor
Stary Dwor → Gaillefontaine
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Gaillefontaine → Stary Dwor
Stary Dwor → Gaillefontaine
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Stary Dwor
Stary Dwor → Gaillefontaine
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Gaillefontaine → Stary Dwor
Stary Dwor → Gaillefontaine
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Gaillefontaine → Stary Dwor
Stary Dwor → Gaillefontaine
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Stary Dwor
Stary Dwor → Gaillefontaine
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Gaillefontaine → Stary Dybow
Stary Dybow → Gaillefontaine
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Gaillefontaine → Stary Dybow
Stary Dybow → Gaillefontaine
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Gaillefontaine → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Gaillefontaine
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Gaillefontaine → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Gaillefontaine
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Gaillefontaine → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Gaillefontaine
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Gaillefontaine → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Gaillefontaine
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Gaillefontaine → Stary Folwark
Stary Folwark → Gaillefontaine
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Gaillefontaine → Stary Gostków
Stary Gostków → Gaillefontaine
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Gaillefontaine → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Gaillefontaine
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Gaillefontaine → Stary Grodków
Stary Grodków → Gaillefontaine
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Gaillefontaine → Stary Janow
Stary Janow → Gaillefontaine
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Gaillefontaine → Stary Janow
Stary Janow → Gaillefontaine
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Gaillefontaine → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Gaillefontaine
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Gaillefontaine → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Gaillefontaine
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Gaillefontaine → Stary Julianow
Stary Julianow → Gaillefontaine
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Gaillefontaine → Stary Julianow
Stary Julianow → Gaillefontaine
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Gaillefontaine → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Gaillefontaine
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Gaillefontaine → Stary Kocin
Stary Kocin → Gaillefontaine
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Gaillefontaine → Stary Konik
Stary Konik → Gaillefontaine
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Старий Ляс
Старий Ляс → Gaillefontaine
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Gaillefontaine → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Gaillefontaine
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Gaillefontaine → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Gaillefontaine
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Gaillefontaine → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Gaillefontaine
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Gaillefontaine → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Gaillefontaine
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Gaillefontaine → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Gaillefontaine
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Gaillefontaine → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Gaillefontaine
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Gaillefontaine → Stary Puznow
Stary Puznow → Gaillefontaine
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Gaillefontaine → Stary Puznow
Stary Puznow → Gaillefontaine
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Gaillefontaine → Старый Сонч
Старый Сонч → Gaillefontaine
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Gaillefontaine → Старый Сонч
Старый Сонч → Gaillefontaine
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Gaillefontaine → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Gaillefontaine
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Gaillefontaine → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Gaillefontaine
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Gaillefontaine → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Gaillefontaine
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Gaillefontaine → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Gaillefontaine
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Gaillefontaine → Stary Solec
Stary Solec → Gaillefontaine
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Gaillefontaine → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Gaillefontaine
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Gaillefontaine → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Gaillefontaine
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Gaillefontaine → Stary Targ
Stary Targ → Gaillefontaine
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Gaillefontaine → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Gaillefontaine
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Gaillefontaine → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Gaillefontaine
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Gaillefontaine → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Gaillefontaine
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Gaillefontaine → Stary Wiec
Stary Wiec → Gaillefontaine
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Gaillefontaine → Stary Zagan
Stary Zagan → Gaillefontaine
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Gaillefontaine → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Gaillefontaine
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Gaillefontaine → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Gaillefontaine
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Gaillefontaine → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Gaillefontaine
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Gaillefontaine → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Gaillefontaine
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Gaillefontaine → Starzykowo
Starzykowo → Gaillefontaine
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Starzyno
Starzyno → Gaillefontaine
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Starzyno
Starzyno → Gaillefontaine
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Gaillefontaine → Starzyny
Starzyny → Gaillefontaine
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Gaillefontaine
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Gaillefontaine → Stasinow
Stasinow → Gaillefontaine
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Gaillefontaine → Stasinow
Stasinow → Gaillefontaine
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Gaillefontaine → Stasiopole
Stasiopole → Gaillefontaine
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Gaillefontaine → Staswiny
Staswiny → Gaillefontaine
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Gaillefontaine → Staszkowka
Staszkowka → Gaillefontaine
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Gaillefontaine → Staszkowka
Staszkowka → Gaillefontaine
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Gaillefontaine → Сташув
Сташув → Gaillefontaine
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Gaillefontaine → Сташув
Сташув → Gaillefontaine
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Gaillefontaine → Staswiny
Staswiny → Gaillefontaine
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Gaillefontaine → Staw
Staw → Gaillefontaine
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Gaillefontaine → Staw
Staw → Gaillefontaine
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Gaillefontaine → Став
Став → Gaillefontaine
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Gaillefontaine → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Gaillefontaine
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Gaillefontaine → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Gaillefontaine
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Gaillefontaine → Stawce
Stawce → Gaillefontaine
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Gaillefontaine → Ставек
Ставек → Gaillefontaine
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Gaillefontaine → Stawiany
Stawiany → Gaillefontaine
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Gaillefontaine → Stawiguda
Stawiguda → Gaillefontaine
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Gaillefontaine → Stawiska
Stawiska → Gaillefontaine
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Gaillefontaine → Stawiska
Stawiska → Gaillefontaine
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Gaillefontaine → Стависки
Стависки → Gaillefontaine
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Gaillefontaine → Stawiszcze
Stawiszcze → Gaillefontaine
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Gaillefontaine → Stawiszyce
Stawiszyce → Gaillefontaine
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Gaillefontaine → Stawiszyn
Stawiszyn → Gaillefontaine
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Gaillefontaine → Stawiszyn
Stawiszyn → Gaillefontaine
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Gaillefontaine → Stawnik
Stawnik → Gaillefontaine
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Gaillefontaine → Stawowice
Stawowice → Gaillefontaine
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Gaillefontaine → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Gaillefontaine
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Gaillefontaine → Stawy
Stawy → Gaillefontaine
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Gaillefontaine → Staporkow
Staporkow → Gaillefontaine
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Gaillefontaine → Stebark
Stebark → Gaillefontaine
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Gaillefontaine → Стеблево
Стеблево → Gaillefontaine
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Gaillefontaine → Steblow
Steblow → Gaillefontaine
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Gaillefontaine → Steblow
Steblow → Gaillefontaine
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Gaillefontaine → Stefania
Stefania → Gaillefontaine
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Gaillefontaine → Stefanow
Stefanow → Gaillefontaine
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Stefanow
Stefanow → Gaillefontaine
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Stefanowo
Stefanowo → Gaillefontaine
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Gaillefontaine → Stefanów
Stefanów → Gaillefontaine
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Stefanow
Stefanow → Gaillefontaine
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Gaillefontaine → Стефкова
Стефкова → Gaillefontaine
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Gaillefontaine → Stega Mała
Stega Mała → Gaillefontaine
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Gaillefontaine → Стегна
Стегна → Gaillefontaine
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Gaillefontaine → Stegosz
Stegosz → Gaillefontaine
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Gaillefontaine → Stekiny
Stekiny → Gaillefontaine
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Gaillefontaine → Stelagi
Stelagi → Gaillefontaine
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Gaillefontaine → Stelagi
Stelagi → Gaillefontaine
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Gaillefontaine → Stemplew
Stemplew → Gaillefontaine
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Gaillefontaine → Stepocice
Stepocice → Gaillefontaine
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Gaillefontaine → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Gaillefontaine
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Gaillefontaine → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Gaillefontaine
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Gaillefontaine → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Gaillefontaine
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Gaillefontaine → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Gaillefontaine
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Gaillefontaine → Steszew
Steszew → Gaillefontaine
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Gaillefontaine → Stezyca
Stezyca → Gaillefontaine
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Gaillefontaine → Stebark
Stebark → Gaillefontaine
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Gaillefontaine → Stegosz
Stegosz → Gaillefontaine
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Gaillefontaine → Stekiny
Stekiny → Gaillefontaine
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Gaillefontaine → Stępień
Stępień → Gaillefontaine
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Gaillefontaine → Stępina
Stępina → Gaillefontaine
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Gaillefontaine → Stepocice
Stepocice → Gaillefontaine
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Gaillefontaine → Steszew
Steszew → Gaillefontaine
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Gaillefontaine → Stężyca
Stężyca → Gaillefontaine
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Gaillefontaine → Stezyca
Stezyca → Gaillefontaine
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Gaillefontaine → Stobierna
Stobierna → Gaillefontaine
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Gaillefontaine → Stoboje
Stoboje → Gaillefontaine
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Gaillefontaine → Stoczek
Stoczek → Gaillefontaine
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Gaillefontaine → Stoczek
Stoczek → Gaillefontaine
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Gaillefontaine → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Gaillefontaine
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Gaillefontaine → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Gaillefontaine
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Gaillefontaine → Stoczki
Stoczki → Gaillefontaine
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Gaillefontaine → Stojadla
Stojadla → Gaillefontaine
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Gaillefontaine → Stojadla
Stojadla → Gaillefontaine
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Gaillefontaine → Stojanow
Stojanow → Gaillefontaine
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Gaillefontaine → Stojanow
Stojanow → Gaillefontaine
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Gaillefontaine → Stojanowice
Stojanowice → Gaillefontaine
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Gaillefontaine → Stojanow
Stojanow → Gaillefontaine
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Gaillefontaine → Stojanow
Stojanow → Gaillefontaine
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Gaillefontaine → Stojków
Stojków → Gaillefontaine
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Gaillefontaine → Stok
Stok → Gaillefontaine
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Stok
Stok → Gaillefontaine
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Gaillefontaine → Stok
Stok → Gaillefontaine
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Gaillefontaine → Stok Lacki
Stok Lacki → Gaillefontaine
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Gaillefontaine → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Gaillefontaine
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Gaillefontaine → Stolec
Stolec → Gaillefontaine
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Gaillefontaine → Stolno
Stolno → Gaillefontaine
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Gaillefontaine → Stolno
Stolno → Gaillefontaine
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Gaillefontaine → Стопница
Стопница → Gaillefontaine
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Стошице
Стошице → Gaillefontaine
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Gaillefontaine → Strabla
Strabla → Gaillefontaine
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Gaillefontaine → Strachocin
Strachocin → Gaillefontaine
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Gaillefontaine → Strachocin
Strachocin → Gaillefontaine
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Gaillefontaine → Страхомін
Страхомін → Gaillefontaine
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Gaillefontaine → Strachon
Strachon → Gaillefontaine
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Gaillefontaine → Strachon
Strachon → Gaillefontaine
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Gaillefontaine → Strachowka
Strachowka → Gaillefontaine
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Gaillefontaine → Strachów
Strachów → Gaillefontaine
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Gaillefontaine → Strachowka
Strachowka → Gaillefontaine
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Gaillefontaine → Stradlice
Stradlice → Gaillefontaine
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Gaillefontaine → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Gaillefontaine
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Gaillefontaine → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Gaillefontaine
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Gaillefontaine → Stradunia
Stradunia → Gaillefontaine
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Gaillefontaine → Straduny
Straduny → Gaillefontaine
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Gaillefontaine → Stradzew
Stradzew → Gaillefontaine
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Gaillefontaine → Stramnice
Stramnice → Gaillefontaine
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Gaillefontaine → Straszewo
Straszewo → Gaillefontaine
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Gaillefontaine → Straszow
Straszow → Gaillefontaine
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Gaillefontaine → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Gaillefontaine
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Gaillefontaine → Straszydle
Straszydle → Gaillefontaine
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Gaillefontaine → Straszyn
Straszyn → Gaillefontaine
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Gaillefontaine → Страшин
Страшин → Gaillefontaine
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Gaillefontaine → Strawczyn
Strawczyn → Gaillefontaine
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Gaillefontaine → Strazow
Strazow → Gaillefontaine
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Gaillefontaine → Strazow
Strazow → Gaillefontaine
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Gaillefontaine → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Gaillefontaine
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Gaillefontaine → Strobice
Strobice → Gaillefontaine
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Gaillefontaine → Strobin
Strobin → Gaillefontaine
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Gaillefontaine → Stromiec
Stromiec → Gaillefontaine
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Gaillefontaine → Stronie
Stronie → Gaillefontaine
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Gaillefontaine → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Gaillefontaine
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Gaillefontaine → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Gaillefontaine
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Gaillefontaine → Stropkowo
Stropkowo → Gaillefontaine
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Gaillefontaine → Stroza
Stroza → Gaillefontaine
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Gaillefontaine → Stroza
Stroza → Gaillefontaine
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Gaillefontaine → Strozowka
Strozowka → Gaillefontaine
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Gaillefontaine → Stróża
Stróża → Gaillefontaine
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Gaillefontaine → Stroza
Stroza → Gaillefontaine
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Gaillefontaine → Stroza
Stroza → Gaillefontaine
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Gaillefontaine → Stróże
Stróże → Gaillefontaine
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Gaillefontaine → Stróże
Stróże → Gaillefontaine
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Gaillefontaine → Strozowka
Strozowka → Gaillefontaine
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Gaillefontaine → Strubno
Strubno → Gaillefontaine
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Gaillefontaine → Струґа
Струґа → Gaillefontaine
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Gaillefontaine → Strumien
Strumien → Gaillefontaine
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Gaillefontaine → Strumien
Strumien → Gaillefontaine
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Gaillefontaine → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Gaillefontaine
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Gaillefontaine → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Gaillefontaine
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Gaillefontaine → Struzka
Struzka → Gaillefontaine
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Gaillefontaine → Struznica
Struznica → Gaillefontaine
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Gaillefontaine → Struzyna
Struzyna → Gaillefontaine
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Gaillefontaine → Struznica
Struznica → Gaillefontaine
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Gaillefontaine → Struzyna
Struzyna → Gaillefontaine
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Gaillefontaine → Stryjewo
Stryjewo → Gaillefontaine
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Gaillefontaine → Stryjki
Stryjki → Gaillefontaine
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Gaillefontaine → Stryjkowo
Stryjkowo → Gaillefontaine
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Gaillefontaine → Стрыкув
Стрыкув → Gaillefontaine
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Gaillefontaine → Strykow
Strykow → Gaillefontaine
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Gaillefontaine
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Gaillefontaine → Strykowo
Strykowo → Gaillefontaine
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Gaillefontaine → Стрыкув
Стрыкув → Gaillefontaine
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Gaillefontaine → Strykow
Strykow → Gaillefontaine
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Gaillefontaine → Stryszawa
Stryszawa → Gaillefontaine
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Gaillefontaine → Strzakły
Strzakły → Gaillefontaine
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Gaillefontaine → Strzala
Strzala → Gaillefontaine
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Gaillefontaine → Стшалкова
Стшалкова → Gaillefontaine
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Gaillefontaine → Strzalkowice
Strzalkowice → Gaillefontaine
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Gaillefontaine → Strzalkowo
Strzalkowo → Gaillefontaine
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Gaillefontaine → Strzala
Strzala → Gaillefontaine
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Gaillefontaine → Strzałki
Strzałki → Gaillefontaine
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Gaillefontaine → Strzalkowice
Strzalkowice → Gaillefontaine
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Gaillefontaine → Strzalkowo
Strzalkowo → Gaillefontaine
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Gaillefontaine → Strzałków
Strzałków → Gaillefontaine
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Gaillefontaine → Strzebin
Strzebin → Gaillefontaine
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Gaillefontaine
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Gaillefontaine → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Gaillefontaine
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Gaillefontaine → Strzegocin
Strzegocin → Gaillefontaine
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Gaillefontaine → Стшегом
Стшегом → Gaillefontaine
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Gaillefontaine → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Gaillefontaine
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Gaillefontaine → Стшегово
Стшегово → Gaillefontaine
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Gaillefontaine → Strzegów
Strzegów → Gaillefontaine
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Gaillefontaine → Strzelce
Strzelce → Gaillefontaine
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Gaillefontaine → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Gaillefontaine
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Gaillefontaine → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Gaillefontaine
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Gaillefontaine → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Gaillefontaine
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Gaillefontaine → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Gaillefontaine
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Gaillefontaine → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Gaillefontaine
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Gaillefontaine → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Gaillefontaine
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Gaillefontaine → Strzeleczki
Strzeleczki → Gaillefontaine
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Gaillefontaine → Стшелин
Стшелин → Gaillefontaine
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Gaillefontaine → Strzelno
Strzelno → Gaillefontaine
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Gaillefontaine → Strzelno
Strzelno → Gaillefontaine
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Strzelno
Strzelno → Gaillefontaine
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Gaillefontaine → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Gaillefontaine
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Gaillefontaine → Strzemkowo
Strzemkowo → Gaillefontaine
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Gaillefontaine → Strzeniówka
Strzeniówka → Gaillefontaine
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Gaillefontaine → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Gaillefontaine
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Gaillefontaine → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Gaillefontaine
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Gaillefontaine → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Gaillefontaine
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Gaillefontaine → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Gaillefontaine
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Gaillefontaine → Strzeszowice
Strzeszowice → Gaillefontaine
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Gaillefontaine → Strzeszyn
Strzeszyn → Gaillefontaine
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Gaillefontaine → Strzybnica
Strzybnica → Gaillefontaine
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Gaillefontaine → Strzygi
Strzygi → Gaillefontaine
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Gaillefontaine → Strzykuly
Strzykuly → Gaillefontaine
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Gaillefontaine → Strzyzawa
Strzyzawa → Gaillefontaine
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Gaillefontaine → Strzyze
Strzyze → Gaillefontaine
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Gaillefontaine → Strzyzew
Strzyzew → Gaillefontaine
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Gaillefontaine → Стшижев
Стшижев → Gaillefontaine
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Gaillefontaine → Strzyzew
Strzyzew → Gaillefontaine
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Gaillefontaine → Стшижув
Стшижув → Gaillefontaine
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Gaillefontaine → Strzyzowice
Strzyzowice → Gaillefontaine
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Gaillefontaine → Strzyzawa
Strzyzawa → Gaillefontaine
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Gaillefontaine → Strzyze
Strzyze → Gaillefontaine
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Gaillefontaine → Strzyzew
Strzyzew → Gaillefontaine
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Gaillefontaine → Strzyzew
Strzyzew → Gaillefontaine
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Gaillefontaine → Strzyzowice
Strzyzowice → Gaillefontaine
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Gaillefontaine → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Gaillefontaine
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Gaillefontaine → Strzyżów
Strzyżów → Gaillefontaine
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Gaillefontaine → Стшижув
Стшижув → Gaillefontaine
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Gaillefontaine → Strzyżówka
Strzyżówka → Gaillefontaine
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Gaillefontaine → Stubienko
Stubienko → Gaillefontaine
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Gaillefontaine → Stubno
Stubno → Gaillefontaine
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Gaillefontaine → Студница
Студница → Gaillefontaine
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Gaillefontaine → Studnica
Studnica → Gaillefontaine
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Gaillefontaine → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Gaillefontaine
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Gaillefontaine → Studniska Górne
Studniska Górne → Gaillefontaine
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Gaillefontaine → Studzianek
Studzianek → Gaillefontaine
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Gaillefontaine → Studzianki
Studzianki → Gaillefontaine
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Gaillefontaine → Studzianki
Studzianki → Gaillefontaine
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Gaillefontaine → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Gaillefontaine
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Gaillefontaine → Studzianna
Studzianna → Gaillefontaine
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Gaillefontaine → Студзеніце
Студзеніце → Gaillefontaine
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Gaillefontaine → Studzienice
Studzienice → Gaillefontaine
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Gaillefontaine → Стильонґі
Стильонґі → Gaillefontaine
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Gaillefontaine → Stypułów
Stypułów → Gaillefontaine
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Gaillefontaine → Styrzyniec
Styrzyniec → Gaillefontaine
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Gaillefontaine → Subkowy
Subkowy → Gaillefontaine
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Gaillefontaine → Sucha
Sucha → Gaillefontaine
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Gaillefontaine → Sucha
Sucha → Gaillefontaine
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Gaillefontaine → Sucha
Sucha → Gaillefontaine
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Gaillefontaine → Sucha
Sucha → Gaillefontaine
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Gaillefontaine → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Gaillefontaine
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Gaillefontaine → Суха Дольна
Суха Дольна → Gaillefontaine
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Gaillefontaine → Sucha Huta
Sucha Huta → Gaillefontaine
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Gaillefontaine → Sucha Struga
Sucha Struga → Gaillefontaine
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Gaillefontaine → Suchatowka
Suchatowka → Gaillefontaine
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Gaillefontaine → Suchatowka
Suchatowka → Gaillefontaine
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Gaillefontaine → Suchcice
Suchcice → Gaillefontaine
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Gaillefontaine → Сухцице
Сухцице → Gaillefontaine
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Gaillefontaine → Suche
Suche → Gaillefontaine
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Gaillefontaine → Сухе
Сухе → Gaillefontaine
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Gaillefontaine → Сухеднюв
Сухеднюв → Gaillefontaine
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Gaillefontaine → Сухеднюв
Сухеднюв → Gaillefontaine
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Gaillefontaine → Suchleb
Suchleb → Gaillefontaine
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Gaillefontaine → Suchocin
Suchocin → Gaillefontaine
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Gaillefontaine → Suchoczasy
Suchoczasy → Gaillefontaine
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Gaillefontaine → Suchodaniec
Suchodaniec → Gaillefontaine
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Gaillefontaine → Suchodebie
Suchodebie → Gaillefontaine
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Gaillefontaine → Suchodebie
Suchodebie → Gaillefontaine
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Gaillefontaine → Suchodol
Suchodol → Gaillefontaine
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Gaillefontaine → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Gaillefontaine
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Gaillefontaine → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Gaillefontaine
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Gaillefontaine → Suchodół
Suchodół → Gaillefontaine
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Gaillefontaine → Suchodol
Suchodol → Gaillefontaine
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Gaillefontaine → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Gaillefontaine
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Gaillefontaine → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Gaillefontaine
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Gaillefontaine → Sucholaski
Sucholaski → Gaillefontaine
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Gaillefontaine → Suchoraba
Suchoraba → Gaillefontaine
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Gaillefontaine → Suchostruga
Suchostruga → Gaillefontaine
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Gaillefontaine → Суховоля
Суховоля → Gaillefontaine
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Gaillefontaine → Suchowola
Suchowola → Gaillefontaine
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Gaillefontaine → Suchowola
Suchowola → Gaillefontaine
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Gaillefontaine → Suchowola
Suchowola → Gaillefontaine
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Gaillefontaine → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Gaillefontaine
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Gaillefontaine → Suchozebry
Suchozebry → Gaillefontaine
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Gaillefontaine → Suchozebry
Suchozebry → Gaillefontaine
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Gaillefontaine → Suchy Bór
Suchy Bór → Gaillefontaine
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Gaillefontaine → Сухи Домб
Сухи Домб → Gaillefontaine
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Gaillefontaine → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Gaillefontaine
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Gaillefontaine → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Gaillefontaine
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Gaillefontaine → Suchy Las
Suchy Las → Gaillefontaine
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Sucumin
Sucumin → Gaillefontaine
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Gaillefontaine → Sudol
Sudol → Gaillefontaine
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Gaillefontaine → Sudol
Sudol → Gaillefontaine
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Gaillefontaine → Sudół
Sudół → Gaillefontaine
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Gaillefontaine → Sufczyn
Sufczyn → Gaillefontaine
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Gaillefontaine → Sukmanie
Sukmanie → Gaillefontaine
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Gaillefontaine → Sukowice
Sukowice → Gaillefontaine
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Gaillefontaine → Sukowy
Sukowy → Gaillefontaine
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Gaillefontaine → Sulbiny
Sulbiny → Gaillefontaine
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Gaillefontaine → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Gaillefontaine
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Gaillefontaine → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Gaillefontaine
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Gaillefontaine → Сулехув
Сулехув → Gaillefontaine
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Gaillefontaine → Сулехув
Сулехув → Gaillefontaine
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Gaillefontaine → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Gaillefontaine
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Gaillefontaine → Сулеюв
Сулеюв → Gaillefontaine
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Gaillefontaine → Sulejow
Sulejow → Gaillefontaine
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Gaillefontaine → Sulejowek
Sulejowek → Gaillefontaine
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Gaillefontaine → Сулеюв
Сулеюв → Gaillefontaine
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Gaillefontaine → Sulejow
Sulejow → Gaillefontaine
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Gaillefontaine → Sulejowek
Sulejowek → Gaillefontaine
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Gaillefontaine → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Gaillefontaine
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Gaillefontaine → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Gaillefontaine
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Gaillefontaine → Sulęcinek
Sulęcinek → Gaillefontaine
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Gaillefontaine → Sulicice
Sulicice → Gaillefontaine
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Gaillefontaine → Sulikow
Sulikow → Gaillefontaine
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Gaillefontaine → Sulikow
Sulikow → Gaillefontaine
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Gaillefontaine → Sulimow
Sulimow → Gaillefontaine
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Gaillefontaine → Sulimow
Sulimow → Gaillefontaine
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Gaillefontaine → Sulimy
Sulimy → Gaillefontaine
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Gaillefontaine → Sulinowo
Sulinowo → Gaillefontaine
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Gaillefontaine → Сулиславице
Сулиславице → Gaillefontaine
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Gaillefontaine → Sulisław
Sulisław → Gaillefontaine
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Gaillefontaine → Сулиславице
Сулиславице → Gaillefontaine
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Gaillefontaine → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Gaillefontaine
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Gaillefontaine → Sulkow
Sulkow → Gaillefontaine
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Gaillefontaine → Sulkow
Sulkow → Gaillefontaine
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Gaillefontaine → Сулковице
Сулковице → Gaillefontaine
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Gaillefontaine → Sulkowice
Sulkowice → Gaillefontaine
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Gaillefontaine → Sulkowo
Sulkowo → Gaillefontaine
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Gaillefontaine → Сульміце
Сульміце → Gaillefontaine
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Gaillefontaine → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Gaillefontaine
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Gaillefontaine → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Gaillefontaine
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Gaillefontaine → Sulmów
Sulmów → Gaillefontaine
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Gaillefontaine → Sulnówko
Sulnówko → Gaillefontaine
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Gaillefontaine → Suloszowa
Suloszowa → Gaillefontaine
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Gaillefontaine → Sulow
Sulow → Gaillefontaine
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Gaillefontaine → Sułkowice
Sułkowice → Gaillefontaine
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Gaillefontaine → Sułkowice
Sułkowice → Gaillefontaine
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Gaillefontaine → Сулковице
Сулковице → Gaillefontaine
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Gaillefontaine → Sulkowice
Sulkowice → Gaillefontaine
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Gaillefontaine → Sulkow
Sulkow → Gaillefontaine
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Gaillefontaine → Suloszowa
Suloszowa → Gaillefontaine
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Gaillefontaine → Sułowiec
Sułowiec → Gaillefontaine
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Gaillefontaine → Сулув
Сулув → Gaillefontaine
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Gaillefontaine → Sułów
Sułów → Gaillefontaine
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Gaillefontaine → Sumin
Sumin → Gaillefontaine
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Сумін
Сумін → Gaillefontaine
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Gaillefontaine → Sumina
Sumina → Gaillefontaine
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Gaillefontaine → Suprasl
Suprasl → Gaillefontaine
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Gaillefontaine → Suprasl
Suprasl → Gaillefontaine
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Gaillefontaine → Suraż
Suraż → Gaillefontaine
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Gaillefontaine → Surminy
Surminy → Gaillefontaine
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Gaillefontaine → Surochow
Surochow → Gaillefontaine
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Gaillefontaine → Surochow
Surochow → Gaillefontaine
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Gaillefontaine → Сурова
Сурова → Gaillefontaine
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Gaillefontaine → Susiec
Susiec → Gaillefontaine
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Gaillefontaine → Суш
Суш → Gaillefontaine
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Gaillefontaine → Suszec
Suszec → Gaillefontaine
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Gaillefontaine → Suszewo
Suszewo → Gaillefontaine
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Suśnia
Suśnia → Gaillefontaine
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Gaillefontaine → Сувалки
Сувалки → Gaillefontaine
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Gaillefontaine → Сувалки
Сувалки → Gaillefontaine
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Gaillefontaine → Swaderki
Swaderki → Gaillefontaine
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Gaillefontaine → Swadzim
Swadzim → Gaillefontaine
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Gaillefontaine → Swarozyn
Swarozyn → Gaillefontaine
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Gaillefontaine → Swarozyn
Swarozyn → Gaillefontaine
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Gaillefontaine → Сважендз
Сважендз → Gaillefontaine
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Gaillefontaine → Swarzewo
Swarzewo → Gaillefontaine
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Gaillefontaine → Сважендз
Сважендз → Gaillefontaine
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Gaillefontaine → Swaty
Swaty → Gaillefontaine
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Gaillefontaine → Swiatki
Swiatki → Gaillefontaine
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Gaillefontaine → Swiatniki
Swiatniki → Gaillefontaine
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Gaillefontaine → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Gaillefontaine
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Gaillefontaine → Swibna
Swibna → Gaillefontaine
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Gaillefontaine → Swider
Swider → Gaillefontaine
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Gaillefontaine → Swiderki
Swiderki → Gaillefontaine
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Gaillefontaine → Свидница
Свидница → Gaillefontaine
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Gaillefontaine → Свидница
Свидница → Gaillefontaine
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Gaillefontaine
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Gaillefontaine → Свидник
Свидник → Gaillefontaine
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Gaillefontaine → Swidniki
Swidniki → Gaillefontaine
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Gaillefontaine → Swidrow
Swidrow → Gaillefontaine
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Gaillefontaine → Swidry
Swidry → Gaillefontaine
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Gaillefontaine → Swidry Male
Swidry Male → Gaillefontaine
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Gaillefontaine → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Gaillefontaine
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Gaillefontaine → Свебодзице
Свебодзице → Gaillefontaine
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Gaillefontaine → Свебодзин
Свебодзин → Gaillefontaine
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Gaillefontaine → Swiecice
Swiecice → Gaillefontaine
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Gaillefontaine → Свеце
Свеце → Gaillefontaine
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Gaillefontaine → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Gaillefontaine
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Gaillefontaine → Swieciechowa
Swieciechowa → Gaillefontaine
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Gaillefontaine → Swiecko
Swiecko → Gaillefontaine
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Gaillefontaine → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Gaillefontaine
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Gaillefontaine → Swiercze
Swiercze → Gaillefontaine
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Gaillefontaine → Swierczow
Swierczow → Gaillefontaine
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Gaillefontaine → Swierczow
Swierczow → Gaillefontaine
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Gaillefontaine → Swierczow
Swierczow → Gaillefontaine
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Gaillefontaine → Swierczyna
Swierczyna → Gaillefontaine
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Gaillefontaine → Swierdze
Swierdze → Gaillefontaine
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Gaillefontaine → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Gaillefontaine
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Gaillefontaine → Swierszczow
Swierszczow → Gaillefontaine
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Свежава
Свежава → Gaillefontaine
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Gaillefontaine → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Gaillefontaine
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Gaillefontaine → Сьвежна
Сьвежна → Gaillefontaine
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Gaillefontaine → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Gaillefontaine
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Gaillefontaine → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Gaillefontaine
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Gaillefontaine → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Gaillefontaine
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Gaillefontaine → Swiete
Swiete → Gaillefontaine
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Gaillefontaine → Swietno
Swietno → Gaillefontaine
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Gaillefontaine → Swietochlowice
Swietochlowice → Gaillefontaine
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Gaillefontaine → Swietochowo
Swietochowo → Gaillefontaine
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Gaillefontaine → Swietomarz
Swietomarz → Gaillefontaine
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Gaillefontaine → Свентошув
Свентошув → Gaillefontaine
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Gaillefontaine → Швентошувка
Швентошувка → Gaillefontaine
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Gaillefontaine → Swiety Marek
Swiety Marek → Gaillefontaine
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Gaillefontaine → Swilcza
Swilcza → Gaillefontaine
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Gaillefontaine → Swincz
Swincz → Gaillefontaine
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Gaillefontaine → Swiniarow
Swiniarow → Gaillefontaine
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Gaillefontaine → Swiniary
Swiniary → Gaillefontaine
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Gaillefontaine → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Gaillefontaine
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Gaillefontaine → Swojczyce
Swojczyce → Gaillefontaine
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Gaillefontaine → Свори
Свори → Gaillefontaine
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Gaillefontaine → Sworzyce
Sworzyce → Gaillefontaine
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Gaillefontaine → Swoszowice
Swoszowice → Gaillefontaine
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Gaillefontaine → Syberia
Syberia → Gaillefontaine
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Gaillefontaine → Sycewo
Sycewo → Gaillefontaine
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Gaillefontaine → Сыцув
Сыцув → Gaillefontaine
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Gaillefontaine → Sycowice
Sycowice → Gaillefontaine
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Gaillefontaine → Сыцув
Сыцув → Gaillefontaine
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Gaillefontaine
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Gaillefontaine
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Gaillefontaine
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Sydol
Sydol → Gaillefontaine
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Sydol
Sydol → Gaillefontaine
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Gaillefontaine → Sypniewo
Sypniewo → Gaillefontaine
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Gaillefontaine → Szacilowka
Szacilowka → Gaillefontaine
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Gaillefontaine → Szacilowka
Szacilowka → Gaillefontaine
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Gaillefontaine → Шацили
Шацили → Gaillefontaine
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Gaillefontaine → Szadek
Szadek → Gaillefontaine
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Gaillefontaine → Szadkowice
Szadkowice → Gaillefontaine
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Gaillefontaine → Szadlowice
Szadlowice → Gaillefontaine
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Gaillefontaine → Szadlowice
Szadlowice → Gaillefontaine
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Gaillefontaine → Szaflary
Szaflary → Gaillefontaine
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Gaillefontaine → Шалас
Шалас → Gaillefontaine
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Gaillefontaine → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Gaillefontaine
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Gaillefontaine → Szalowa
Szalowa → Gaillefontaine
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Gaillefontaine → Szałkowo
Szałkowo → Gaillefontaine
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Gaillefontaine → Szałstry
Szałstry → Gaillefontaine
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Gaillefontaine → Шамотулы
Шамотулы → Gaillefontaine
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Gaillefontaine → Шамотулы
Шамотулы → Gaillefontaine
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Gaillefontaine → Szarajówka
Szarajówka → Gaillefontaine
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Gaillefontaine → Szarbkow
Szarbkow → Gaillefontaine
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Gaillefontaine → Szarbkow
Szarbkow → Gaillefontaine
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Gaillefontaine → Szarlej
Szarlej → Gaillefontaine
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Gaillefontaine → Szarlejka
Szarlejka → Gaillefontaine
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Gaillefontaine → Szarow
Szarow → Gaillefontaine
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Gaillefontaine → Szarow
Szarow → Gaillefontaine
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Gaillefontaine → Szaruty
Szaruty → Gaillefontaine
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Gaillefontaine → Szatarpy
Szatarpy → Gaillefontaine
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Gaillefontaine → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Gaillefontaine
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Gaillefontaine → Шавли
Шавли → Gaillefontaine
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Gaillefontaine → Щанець
Щанець → Gaillefontaine
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Gaillefontaine → Szczawa
Szczawa → Gaillefontaine
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Gaillefontaine → Szczawin
Szczawin → Gaillefontaine
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Gaillefontaine → Szczawin
Szczawin → Gaillefontaine
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Gaillefontaine → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Gaillefontaine
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Gaillefontaine → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Gaillefontaine
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Gaillefontaine → Szczawinek
Szczawinek → Gaillefontaine
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Gaillefontaine → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Gaillefontaine
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Gaillefontaine → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Gaillefontaine
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Gaillefontaine → Szczebra
Szczebra → Gaillefontaine
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Gaillefontaine → Щебжешин
Щебжешин → Gaillefontaine
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Gaillefontaine → Szczecno
Szczecno → Gaillefontaine
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Gaillefontaine → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Gaillefontaine
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Gaillefontaine → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Gaillefontaine
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Gaillefontaine → Szczekarkow
Szczekarkow → Gaillefontaine
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Gaillefontaine → Szczekarkow
Szczekarkow → Gaillefontaine
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Gaillefontaine → Щекоцины
Щекоцины → Gaillefontaine
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Gaillefontaine → Szczelatyn
Szczelatyn → Gaillefontaine
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Gaillefontaine → Щепанек
Щепанек → Gaillefontaine
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Gaillefontaine → Szczepanki
Szczepanki → Gaillefontaine
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Gaillefontaine → Szczepankowice
Szczepankowice → Gaillefontaine
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Gaillefontaine → Szczepankowo
Szczepankowo → Gaillefontaine
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Gaillefontaine → Szczepankowo
Szczepankowo → Gaillefontaine
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Gaillefontaine → Szczepanow
Szczepanow → Gaillefontaine
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Gaillefontaine → Szczepanowice
Szczepanowice → Gaillefontaine
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Gaillefontaine → Szczepanów
Szczepanów → Gaillefontaine
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Gaillefontaine → Szczepanow
Szczepanow → Gaillefontaine
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Gaillefontaine → Szczepice
Szczepice → Gaillefontaine
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Gaillefontaine → Szczepki
Szczepki → Gaillefontaine
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Gaillefontaine → Szczepów
Szczepów → Gaillefontaine
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Gaillefontaine → Щерцув
Щерцув → Gaillefontaine
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Gaillefontaine → Щерцув
Щерцув → Gaillefontaine
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Gaillefontaine → Szczerków
Szczerków → Gaillefontaine
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Szczescie
Szczescie → Gaillefontaine
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Gaillefontaine → Szczesna
Szczesna → Gaillefontaine
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Gaillefontaine → Szczesne
Szczesne → Gaillefontaine
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Gaillefontaine → Szczesna
Szczesna → Gaillefontaine
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Gaillefontaine → Szczesne
Szczesne → Gaillefontaine
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Gaillefontaine → Szczescie
Szczescie → Gaillefontaine
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Gaillefontaine → Szczodre
Szczodre → Gaillefontaine
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Gaillefontaine → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Gaillefontaine
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Gaillefontaine → Щодрув
Щодрув → Gaillefontaine
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Gaillefontaine → Щодрово
Щодрово → Gaillefontaine
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Gaillefontaine → Щуцин
Щуцин → Gaillefontaine
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Gaillefontaine → Szczuczyn
Szczuczyn → Gaillefontaine
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Gaillefontaine → Щучин
Щучин → Gaillefontaine
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Gaillefontaine → Szczukowice
Szczukowice → Gaillefontaine
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Gaillefontaine → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Gaillefontaine
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Gaillefontaine → Щурова
Щурова → Gaillefontaine
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Gaillefontaine → Szczutowo
Szczutowo → Gaillefontaine
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Gaillefontaine → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Gaillefontaine
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Gaillefontaine → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Gaillefontaine
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Gaillefontaine → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Gaillefontaine
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Gaillefontaine → Szczycionek
Szczycionek → Gaillefontaine
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Gaillefontaine → Szczyglice
Szczyglice → Gaillefontaine
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Gaillefontaine → Szczyglice
Szczyglice → Gaillefontaine
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Gaillefontaine → Szczygly
Szczygly → Gaillefontaine
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Gaillefontaine → Szczygly
Szczygly → Gaillefontaine
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Gaillefontaine → Szczypiec
Szczypiec → Gaillefontaine
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Gaillefontaine → Szczypiorno
Szczypiorno → Gaillefontaine
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Gaillefontaine → Щирк
Щирк → Gaillefontaine
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Gaillefontaine → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Gaillefontaine
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Gaillefontaine → Щитна
Щитна → Gaillefontaine
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Gaillefontaine → Szczytniki
Szczytniki → Gaillefontaine
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Gaillefontaine → Щитно
Щитно → Gaillefontaine
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Gaillefontaine → Щитно
Щитно → Gaillefontaine
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Gaillefontaine → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Gaillefontaine
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Gaillefontaine → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Gaillefontaine
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Gaillefontaine → Szebnie
Szebnie → Gaillefontaine
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Gaillefontaine → Szedziec
Szedziec → Gaillefontaine
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Gaillefontaine → Szeliga
Szeliga → Gaillefontaine
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Gaillefontaine → Szembruczek
Szembruczek → Gaillefontaine
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Gaillefontaine → Szembruk
Szembruk → Gaillefontaine
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Gaillefontaine → Szemud
Szemud → Gaillefontaine
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Gaillefontaine → Szemud
Szemud → Gaillefontaine
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Gaillefontaine → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Gaillefontaine
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Gaillefontaine → Szepietowo
Szepietowo → Gaillefontaine
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Gaillefontaine → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Gaillefontaine
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Gaillefontaine → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Gaillefontaine
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Gaillefontaine → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Gaillefontaine
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Gaillefontaine → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Gaillefontaine
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Gaillefontaine → Szeromin
Szeromin → Gaillefontaine
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Gaillefontaine → Szerzawy
Szerzawy → Gaillefontaine
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Gaillefontaine → Szerzyny
Szerzyny → Gaillefontaine
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Gaillefontaine → Szestno
Szestno → Gaillefontaine
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Gaillefontaine → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Gaillefontaine
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Gaillefontaine → Szewnica
Szewnica → Gaillefontaine
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Gaillefontaine → Szewo
Szewo → Gaillefontaine
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Gaillefontaine → Szkarada
Szkarada → Gaillefontaine
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Gaillefontaine → Szkaradowo
Szkaradowo → Gaillefontaine
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Gaillefontaine → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Gaillefontaine
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Gaillefontaine → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Gaillefontaine
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Gaillefontaine → Szklary
Szklary → Gaillefontaine
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Gaillefontaine → Szklary
Szklary → Gaillefontaine
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Gaillefontaine → Szklary
Szklary → Gaillefontaine
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Gaillefontaine → Шкляри
Шкляри → Gaillefontaine
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Gaillefontaine → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Gaillefontaine
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Gaillefontaine → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Gaillefontaine
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Gaillefontaine → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Gaillefontaine
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Gaillefontaine → Szkocja
Szkocja → Gaillefontaine
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Gaillefontaine → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Gaillefontaine
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Gaillefontaine → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Gaillefontaine
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Gaillefontaine → Szonow
Szonow → Gaillefontaine
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Gaillefontaine → Szonow
Szonow → Gaillefontaine
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Gaillefontaine → Szopinek
Szopinek → Gaillefontaine
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Gaillefontaine → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Gaillefontaine
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Gaillefontaine → Szostaki
Szostaki → Gaillefontaine
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Gaillefontaine → Szowsko
Szowsko → Gaillefontaine
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Gaillefontaine → Szozdy
Szozdy → Gaillefontaine
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Gaillefontaine → Szóstka
Szóstka → Gaillefontaine
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Gaillefontaine → Szowsko
Szowsko → Gaillefontaine
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Gaillefontaine → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Gaillefontaine
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Gaillefontaine → Szparki
Szparki → Gaillefontaine
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Szpegawsk
Szpegawsk → Gaillefontaine
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Gaillefontaine → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Gaillefontaine
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Gaillefontaine → Szpegawsk
Szpegawsk → Gaillefontaine
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Gaillefontaine → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Gaillefontaine
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Gaillefontaine → Szpon
Szpon → Gaillefontaine
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Gaillefontaine → Szpondowo
Szpondowo → Gaillefontaine
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Gaillefontaine → Шпротава
Шпротава → Gaillefontaine
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Gaillefontaine → Szreniawa
Szreniawa → Gaillefontaine
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Gaillefontaine → Szrensk
Szrensk → Gaillefontaine
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Gaillefontaine → Szrensk
Szrensk → Gaillefontaine
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Gaillefontaine → Szropy
Szropy → Gaillefontaine
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Gaillefontaine → Sztabin
Sztabin → Gaillefontaine
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Gaillefontaine → Штум
Штум → Gaillefontaine
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Gaillefontaine → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Gaillefontaine
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Gaillefontaine → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Gaillefontaine
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Gaillefontaine → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Gaillefontaine
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Gaillefontaine → Штутово
Штутово → Gaillefontaine
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Gaillefontaine → Sztynort
Sztynort → Gaillefontaine
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Gaillefontaine → Sztynwag
Sztynwag → Gaillefontaine
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Gaillefontaine → Шубин
Шубин → Gaillefontaine
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Gaillefontaine → Szudziałowo
Szudziałowo → Gaillefontaine
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Gaillefontaine → Szukalice
Szukalice → Gaillefontaine
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Gaillefontaine → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Gaillefontaine
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Gaillefontaine → Szumanie
Szumanie → Gaillefontaine
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Gaillefontaine → Szumin
Szumin → Gaillefontaine
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Gaillefontaine → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Gaillefontaine
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Gaillefontaine → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Gaillefontaine
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Gaillefontaine → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Gaillefontaine
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Gaillefontaine → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Gaillefontaine
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Gaillefontaine → Szumowo
Szumowo → Gaillefontaine
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Gaillefontaine → Szurpiły
Szurpiły → Gaillefontaine
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Gaillefontaine → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Gaillefontaine
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Gaillefontaine → Szwarszowice
Szwarszowice → Gaillefontaine
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Gaillefontaine → Szwarunki
Szwarunki → Gaillefontaine
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Gaillefontaine → Szwaruny
Szwaruny → Gaillefontaine
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Gaillefontaine → Szwelice
Szwelice → Gaillefontaine
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Gaillefontaine → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Gaillefontaine
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Gaillefontaine → Szyce
Szyce → Gaillefontaine
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Gaillefontaine → Szydlowek
Szydlowek → Gaillefontaine
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Gaillefontaine → Szydlowice
Szydlowice → Gaillefontaine
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Gaillefontaine → Шидловец
Шидловец → Gaillefontaine
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Gaillefontaine → Szydlowo
Szydlowo → Gaillefontaine
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Gaillefontaine → Szydlowice
Szydlowice → Gaillefontaine
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Gaillefontaine → Шидловец
Шидловец → Gaillefontaine
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Gaillefontaine → Szydlowo
Szydlowo → Gaillefontaine
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Gaillefontaine → Szydłów
Szydłów → Gaillefontaine
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Gaillefontaine → Szydłów
Szydłów → Gaillefontaine
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Gaillefontaine → Шидлув
Шидлув → Gaillefontaine
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Gaillefontaine → Szydlowek
Szydlowek → Gaillefontaine
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Gaillefontaine → Szyjki
Szyjki → Gaillefontaine
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Gaillefontaine → Szyk
Szyk → Gaillefontaine
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Gaillefontaine → Szymaki
Szymaki → Gaillefontaine
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Gaillefontaine → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Gaillefontaine
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Gaillefontaine → Szymanow
Szymanow → Gaillefontaine
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Gaillefontaine → Szymanowek
Szymanowek → Gaillefontaine
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Szymanowice
Szymanowice → Gaillefontaine
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Gaillefontaine → Szymanów
Szymanów → Gaillefontaine
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Gaillefontaine → Шиманув
Шиманув → Gaillefontaine
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Gaillefontaine → Шиманув
Шиманув → Gaillefontaine
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Gaillefontaine → Szymanow
Szymanow → Gaillefontaine
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Gaillefontaine → Szymanowek
Szymanowek → Gaillefontaine
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Gaillefontaine → Szymany
Szymany → Gaillefontaine
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Gaillefontaine → Шимбарк
Шимбарк → Gaillefontaine
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Gaillefontaine → Шимборно
Шимборно → Gaillefontaine
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Gaillefontaine → Szymiszow
Szymiszow → Gaillefontaine
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Gaillefontaine → Szymiszow
Szymiszow → Gaillefontaine
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Gaillefontaine → Szymocin
Szymocin → Gaillefontaine
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Gaillefontaine → Szymonkow
Szymonkow → Gaillefontaine
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Gaillefontaine → Szymonowo
Szymonowo → Gaillefontaine
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Gaillefontaine → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Gaillefontaine
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Gaillefontaine → Szynkielow
Szynkielow → Gaillefontaine
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Gaillefontaine → Szynwald
Szynwald → Gaillefontaine
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Gaillefontaine → Szynwald
Szynwald → Gaillefontaine
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Gaillefontaine → Szynych
Szynych → Gaillefontaine
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Gaillefontaine → Szyperki
Szyperki → Gaillefontaine
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Gaillefontaine → Szypliszki
Szypliszki → Gaillefontaine
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Gaillefontaine → Szyplow
Szyplow → Gaillefontaine
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Gaillefontaine → Szyszki
Szyszki → Gaillefontaine
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Gaillefontaine → Szyszkowa
Szyszkowa → Gaillefontaine
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Gaillefontaine → Szyszków
Szyszków → Gaillefontaine
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Gaillefontaine → Szyszyn
Szyszyn → Gaillefontaine
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Gaillefontaine → Sciborowice
Sciborowice → Gaillefontaine
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Gaillefontaine → Ściborze
Ściborze → Gaillefontaine
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Gaillefontaine → Sciborzyce
Sciborzyce → Gaillefontaine
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Gaillefontaine → Sciegny
Sciegny → Gaillefontaine
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Gaillefontaine → Sciejowice
Sciejowice → Gaillefontaine
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Gaillefontaine → Ścigów
Ścigów → Gaillefontaine
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Gaillefontaine → Scinawa
Scinawa → Gaillefontaine
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Gaillefontaine → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Gaillefontaine
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Gaillefontaine → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Gaillefontaine
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Gaillefontaine → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Gaillefontaine
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Gaillefontaine → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Gaillefontaine
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Gaillefontaine → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Gaillefontaine
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Gaillefontaine → Śląsko
Śląsko → Gaillefontaine
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Gaillefontaine → Slemien
Slemien → Gaillefontaine
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Gaillefontaine → Ślepowrony
Ślepowrony → Gaillefontaine
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Gaillefontaine → Slesin
Slesin → Gaillefontaine
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Gaillefontaine → Sleszowice
Sleszowice → Gaillefontaine
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Gaillefontaine → Slecin
Slecin → Gaillefontaine
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Gaillefontaine → Ślęza
Ślęza → Gaillefontaine
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Gaillefontaine → Slezany
Slezany → Gaillefontaine
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Gaillefontaine → Sliwa
Sliwa → Gaillefontaine
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Gaillefontaine → Śliwice
Śliwice → Gaillefontaine
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Gaillefontaine → Sliwice
Sliwice → Gaillefontaine
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Gaillefontaine → Śliwnica
Śliwnica → Gaillefontaine
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Gaillefontaine → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Gaillefontaine
Śm
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Gaillefontaine → Smiary
Smiary → Gaillefontaine
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Gaillefontaine → Śmiechowice
Śmiechowice → Gaillefontaine
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Gaillefontaine → Śmiełów
Śmiełów → Gaillefontaine
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Gaillefontaine → Smigiel
Smigiel → Gaillefontaine
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Gaillefontaine → Śmiłowice
Śmiłowice → Gaillefontaine
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Gaillefontaine → Śmiłowo
Śmiłowo → Gaillefontaine
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Gaillefontaine → Sniadowo
Sniadowo → Gaillefontaine
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Gaillefontaine → Sniadowko
Sniadowko → Gaillefontaine
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Gaillefontaine → Snice
Snice → Gaillefontaine
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Gaillefontaine → Średni Łan
Średni Łan → Gaillefontaine
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Gaillefontaine → Средня Вес
Средня Вес → Gaillefontaine
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Gaillefontaine → Srem
Srem → Gaillefontaine
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Gaillefontaine → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Gaillefontaine
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Gaillefontaine → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Gaillefontaine
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Gaillefontaine → Srodula
Srodula → Gaillefontaine
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Gaillefontaine → Srodborow
Srodborow → Gaillefontaine
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Gaillefontaine → Swiatki
Swiatki → Gaillefontaine
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Gaillefontaine → Swiatniki
Swiatniki → Gaillefontaine
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Gaillefontaine → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Gaillefontaine
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Gaillefontaine → Swider
Swider → Gaillefontaine
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Gaillefontaine → Swiderki
Swiderki → Gaillefontaine
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Gaillefontaine → Свидница
Свидница → Gaillefontaine
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Gaillefontaine → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Gaillefontaine
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Gaillefontaine → Свидник
Свидник → Gaillefontaine
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Gaillefontaine → Сьвідник
Сьвідник → Gaillefontaine
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Gaillefontaine → Swidniki
Swidniki → Gaillefontaine
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Gaillefontaine → Świdno
Świdno → Gaillefontaine
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Gaillefontaine → Swidrow
Swidrow → Gaillefontaine
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Gaillefontaine → Swidry
Swidry → Gaillefontaine
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Gaillefontaine → Swidry Male
Swidry Male → Gaillefontaine
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Gaillefontaine → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Gaillefontaine
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Gaillefontaine → Świdy
Świdy → Gaillefontaine
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Gaillefontaine → Свебодзице
Свебодзице → Gaillefontaine
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Gaillefontaine → Свебодзин
Свебодзин → Gaillefontaine
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Gaillefontaine → Свеце
Свеце → Gaillefontaine
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Gaillefontaine → Сьвеце
Сьвеце → Gaillefontaine
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Gaillefontaine → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Gaillefontaine
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Gaillefontaine → Świeciechów
Świeciechów → Gaillefontaine
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Gaillefontaine → Świedziebnia
Świedziebnia → Gaillefontaine
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Gaillefontaine → Świekatowo
Świekatowo → Gaillefontaine
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Gaillefontaine → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Gaillefontaine
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Gaillefontaine → Swiercze
Swiercze → Gaillefontaine
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Gaillefontaine → Swierczow
Swierczow → Gaillefontaine
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Gaillefontaine → Swierczow
Swierczow → Gaillefontaine
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Gaillefontaine → Świerczów
Świerczów → Gaillefontaine
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Gaillefontaine → Swierczow
Swierczow → Gaillefontaine
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Gaillefontaine → Сьверчин
Сьверчин → Gaillefontaine
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Gaillefontaine → Świerczyna
Świerczyna → Gaillefontaine
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Gaillefontaine → Swierczyna
Swierczyna → Gaillefontaine
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Gaillefontaine → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Gaillefontaine
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Gaillefontaine → Świerklaniec
Świerklaniec → Gaillefontaine
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Gaillefontaine → Świerklany
Świerklany → Gaillefontaine
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Gaillefontaine → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Gaillefontaine
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Gaillefontaine → Swierszczow
Swierszczow → Gaillefontaine
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Gaillefontaine → Свежава
Свежава → Gaillefontaine
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Gaillefontaine → Świerzbienie
Świerzbienie → Gaillefontaine
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Gaillefontaine → Świerże
Świerże → Gaillefontaine
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Gaillefontaine → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Gaillefontaine
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Gaillefontaine → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Gaillefontaine
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Gaillefontaine → Swiecice
Swiecice → Gaillefontaine
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Gaillefontaine → Święciec
Święciec → Gaillefontaine
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Gaillefontaine → Swieciechowa
Swieciechowa → Gaillefontaine
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Gaillefontaine → Swiecko
Swiecko → Gaillefontaine
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Gaillefontaine → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Gaillefontaine
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Gaillefontaine → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Gaillefontaine
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Gaillefontaine → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Gaillefontaine
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Gaillefontaine → Święta Woda
Święta Woda → Gaillefontaine
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Gaillefontaine → Świętajno
Świętajno → Gaillefontaine
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Gaillefontaine → Świętajno
Świętajno → Gaillefontaine
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Gaillefontaine → Święte
Święte → Gaillefontaine
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Gaillefontaine → Swiete
Swiete → Gaillefontaine
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Gaillefontaine → Swietno
Swietno → Gaillefontaine
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Gaillefontaine → Swietochlowice
Swietochlowice → Gaillefontaine
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Gaillefontaine → Swietochowo
Swietochowo → Gaillefontaine
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Gaillefontaine → Swietomarz
Swietomarz → Gaillefontaine
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Gaillefontaine → Швентошувка
Швентошувка → Gaillefontaine
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Gaillefontaine → Swilcza
Swilcza → Gaillefontaine
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Gaillefontaine → Swiniarow
Swiniarow → Gaillefontaine
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Gaillefontaine → Świniarsko
Świniarsko → Gaillefontaine
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Gaillefontaine → Swiniary
Swiniary → Gaillefontaine
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Gaillefontaine → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Gaillefontaine
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Gaillefontaine → Świnino
Świnino → Gaillefontaine
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Gaillefontaine → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Gaillefontaine
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Gaillefontaine → Świny
Świny → Gaillefontaine
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Gaillefontaine → Swincz
Swincz → Gaillefontaine
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Gaillefontaine
Gaillefontaine
Польша
Франция