rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Welden
Welden ↔ Польша
Автобусы
Welden
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Welden
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Welden
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
Ś
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Welden → Sabaudia
Sabaudia → Welden
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Welden → Saborze
Saborze → Welden
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Welden → Sacharewo
Sacharewo → Welden
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Welden → Sadek
Sadek → Welden
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Welden → Sadki
Sadki → Welden
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Sadkow
Sadkow → Welden
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Welden → Садкув
Садкув → Welden
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Sadkowek
Sadkowek → Welden
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Welden → Sadkowo
Sadkowo → Welden
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Sadkow
Sadkow → Welden
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Sadkowek
Sadkowek → Welden
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Welden → Sadlinki
Sadlinki → Welden
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Welden → Sadlno
Sadlno → Welden
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Welden → Sadlowo
Sadlowo → Welden
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Welden → Sadlowo
Sadlowo → Welden
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Welden → Sadlowo
Sadlowo → Welden
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Welden → Sadlowo
Sadlowo → Welden
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Welden → Sadlowo
Sadlowo → Welden
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Welden → Sadlowo
Sadlowo → Welden
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Welden → Sadow
Sadow → Welden
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Welden → Садова
Садова → Welden
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Sadowice
Sadowice → Welden
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Welden → Sadowie
Sadowie → Welden
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Welden → Садове
Садове → Welden
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Welden → Sadowne
Sadowne → Welden
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Welden → Sadowo
Sadowo → Welden
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Welden → Sadow
Sadow → Welden
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Welden → Sadów
Sadów → Welden
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Welden → Sadrozyce
Sadrozyce → Welden
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Welden → Sadry
Sadry → Welden
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Welden → Sadurki
Sadurki → Welden
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Welden → Sadurki
Sadurki → Welden
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Welden → Sady
Sady → Welden
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Welden → Sady
Sady → Welden
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Welden → Sady
Sady → Welden
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Welden → Sady Dolne
Sady Dolne → Welden
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Welden → Sadykierz
Sadykierz → Welden
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Welden → Сайчице
Сайчице → Welden
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Salno
Salno → Welden
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Welden → Salno
Salno → Welden
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Welden → Samarzewo
Samarzewo → Welden
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Welden → Samborowice
Samborowice → Welden
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Welden → Samborowo
Samborowo → Welden
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Welden → Самборско
Самборско → Welden
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Welden → Samborzec
Samborzec → Welden
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Welden → Samlawki
Samlawki → Welden
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Welden → Samlino
Samlino → Welden
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Welden → Samlawki
Samlawki → Welden
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Samociazek
Samociazek → Welden
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Samociazek
Samociazek → Welden
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Welden → Samolubie
Samolubie → Welden
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Welden → Samołęż
Samołęż → Welden
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Welden → Samorzadki
Samorzadki → Welden
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Welden → Samorzadki
Samorzadki → Welden
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Welden → Samostrzalow
Samostrzalow → Welden
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Welden → Samostrzalow
Samostrzalow → Welden
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Welden → Samostrzel
Samostrzel → Welden
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Самотвур
Самотвур → Welden
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Welden → Samowicze
Samowicze → Welden
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Welden → Sampława
Sampława → Welden
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Welden → Samsieczno
Samsieczno → Welden
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Welden → Samsieczynek
Samsieczynek → Welden
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Samsonowice
Samsonowice → Welden
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Welden → Сандомир
Сандомир → Welden
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Welden → Sanice
Sanice → Welden
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Welden → Sanie
Sanie → Welden
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Welden → Sanka
Sanka → Welden
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Welden → Санники
Санники → Welden
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Welden → Санок
Санок → Welden
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Welden → Santok
Santok → Welden
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Sapieżyn
Sapieżyn → Welden
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Welden → Saplaty
Saplaty → Welden
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Welden → Sapolnica
Sapolnica → Welden
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Welden → Sapy
Sapy → Welden
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Welden → Sarbia
Sarbia → Welden
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Welden → Sarbicko
Sarbicko → Welden
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Welden → Сарбиново
Сарбиново → Welden
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Welden → Сарбиново
Сарбиново → Welden
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Welden → Sarbka
Sarbka → Welden
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Welden → Сарбськ
Сарбськ → Welden
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Welden → Сарнаки
Сарнаки → Welden
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Welden → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Welden
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Welden → Sarnow
Sarnow → Welden
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Welden → Sarnow
Sarnow → Welden
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Welden → Sarnówek
Sarnówek → Welden
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Welden → Sarnówek
Sarnówek → Welden
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Welden → Sartowice
Sartowice → Welden
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Welden → Sarzyna
Sarzyna → Welden
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Welden → Sasino
Sasino → Welden
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Welden → Saspow
Saspow → Welden
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Welden → Sawin
Sawin → Welden
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Welden → Sawino
Sawino → Welden
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Welden → Sawity
Sawity → Welden
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Welden → Saborze
Saborze → Welden
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Welden → Sadry
Sadry → Welden
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Welden → Sągnity
Sągnity → Welden
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Welden → Saplaty
Saplaty → Welden
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Welden → Sąpole
Sąpole → Welden
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Welden → Sapolnica
Sapolnica → Welden
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Welden → Sapy
Sapy → Welden
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Welden → Sąpy
Sąpy → Welden
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Welden → Сутейск
Сутейск → Welden
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Welden → Saspow
Saspow → Welden
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Welden → Schodnia
Schodnia → Welden
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Welden → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Welden
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Welden → Sciborowice
Sciborowice → Welden
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Welden → Sciborz
Sciborz → Welden
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Welden → Sciborzyce
Sciborzyce → Welden
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Welden → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Welden
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Welden → Sciechow
Sciechow → Welden
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Welden → Sciechowek
Sciechowek → Welden
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Welden → Sciegny
Sciegny → Welden
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Welden → Sciejowice
Sciejowice → Welden
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Welden → Scienne
Scienne → Welden
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Welden → Scinawa
Scinawa → Welden
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Welden → Sebastianowo
Sebastianowo → Welden
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Welden → Secemin
Secemin → Welden
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Welden → Sechna
Sechna → Welden
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Welden → Seczkowo
Seczkowo → Welden
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Welden → Seczkowo
Seczkowo → Welden
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Welden → Sedow
Sedow → Welden
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Welden → Sedziejowice
Sedziejowice → Welden
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Welden → Sedzimirow
Sedzimirow → Welden
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Welden → Sedziszow
Sedziszow → Welden
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Welden → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Welden
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Welden → Sedziszowa
Sedziszowa → Welden
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Sedziszowa
Sedziszowa → Welden
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Welden → Сейны
Сейны → Welden
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Welden → Sekocin Las
Sekocin Las → Welden
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Welden → Семлін
Семлін → Welden
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Welden → Senislawice
Senislawice → Welden
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Welden → Senislawice
Senislawice → Welden
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Welden → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Welden
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Welden → Sepopol
Sepopol → Welden
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Serafinów
Serafinów → Welden
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Welden → Serby
Serby → Welden
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Welden → Seredzice
Seredzice → Welden
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Welden → Сероцк
Сероцк → Welden
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Welden → Сероцк
Сероцк → Welden
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Welden → Seroczyn
Seroczyn → Welden
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Welden → Seroki
Seroki → Welden
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Welden → Serokomla
Serokomla → Welden
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Welden → Serpelice
Serpelice → Welden
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Welden → Serwoniec
Serwoniec → Welden
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Welden → Serwy
Serwy → Welden
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Welden → Seczkowo
Seczkowo → Welden
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Welden → Seczkowo
Seczkowo → Welden
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Welden → Sędki
Sędki → Welden
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Welden → Sedow
Sedow → Welden
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Welden → Sędów
Sędów → Welden
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Welden → Sedziejowice
Sedziejowice → Welden
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Welden → Sedzimirow
Sedzimirow → Welden
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Welden → Sedziszowa
Sedziszowa → Welden
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Sedziszowa
Sedziszowa → Welden
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Welden → Sedziszow
Sedziszow → Welden
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Welden → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Welden
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Welden → Sekocin Las
Sekocin Las → Welden
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Welden → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Welden
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Welden → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Welden
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Welden → Sękowa
Sękowa → Welden
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Welden → Sękowice
Sękowice → Welden
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Welden → Sękowo
Sękowo → Welden
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Welden → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Welden
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Welden → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Welden
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Welden → Sepopol
Sepopol → Welden
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Welden → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Welden
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Сянув
Сянув → Welden
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Welden → Sianowo
Sianowo → Welden
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Welden → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Welden
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Welden → Сяноженты
Сяноженты → Welden
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Welden → Сяноженты
Сяноженты → Welden
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Сянув
Сянув → Welden
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Welden → Siary
Siary → Welden
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Welden → Siąszyce
Siąszyce → Welden
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Welden → Sibin
Sibin → Welden
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Welden → Sichow
Sichow → Welden
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Welden → Sichow
Sichow → Welden
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Welden → Sicienko
Sicienko → Welden
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Welden → Sicko
Sicko → Welden
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Welden → Siczki
Siczki → Welden
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Welden → Сідзіна
Сідзіна → Welden
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Welden → Sieborowice
Sieborowice → Welden
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Welden → Sieburczyn
Sieburczyn → Welden
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Welden → Siechnice
Siechnice → Welden
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Welden → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Welden
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Welden → Sieciechow
Sieciechow → Welden
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Welden → Сецехув
Сецехув → Welden
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Welden → Sieciechowice
Sieciechowice → Welden
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Welden → Sieciechowice
Sieciechowice → Welden
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Welden → Sieciechow
Sieciechow → Welden
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Welden → Sieciejow
Sieciejow → Welden
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Сецемін
Сецемін → Welden
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Welden → Siecien
Siecien → Welden
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Welden → Siecien
Siecien → Welden
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Welden → Siedlakowice
Siedlakowice → Welden
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Welden → Siedlanka
Siedlanka → Welden
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Welden → Siedlatkow
Siedlatkow → Welden
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Welden → Siedlatkow
Siedlatkow → Welden
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Welden → Siedlątków
Siedlątków → Welden
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Welden → Седльце
Седльце → Welden
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Welden → Siedlce
Siedlce → Welden
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Welden → Siedlec
Siedlec → Welden
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Welden → Siedlec
Siedlec → Welden
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Welden → Siedlec
Siedlec → Welden
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Welden → Седлець
Седлець → Welden
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Welden → Седлець
Седлець → Welden
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Welden → Siedlec
Siedlec → Welden
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Welden → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Welden
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Welden → Siedlece
Siedlece → Welden
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Welden → Siedlecin
Siedlecin → Welden
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Welden → Siedlemin
Siedlemin → Welden
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Welden → Siedlew
Siedlew → Welden
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Welden → Siedlecin
Siedlecin → Welden
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Welden → Седліце
Седліце → Welden
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Welden → Siedliska
Siedliska → Welden
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Welden → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Welden
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Welden → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Welden
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Welden → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Welden
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Welden → Siedlisko
Siedlisko → Welden
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Welden → Siedlisko
Siedlisko → Welden
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Welden → Siedlisko
Siedlisko → Welden
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Welden → Siedliszcze
Siedliszcze → Welden
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Welden → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Welden
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Welden → Siedlnica
Siedlnica → Welden
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Welden → Siedlów
Siedlów → Welden
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Welden → Sieganow
Sieganow → Welden
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Welden → Siekierczyn
Siekierczyn → Welden
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Welden → Siekierki
Siekierki → Welden
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Welden → Siekluki
Siekluki → Welden
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Sielc
Sielc → Welden
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Welden → Sielce
Sielce → Welden
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Welden → Sielec
Sielec → Welden
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Welden → Sielec
Sielec → Welden
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Welden → Sielec
Sielec → Welden
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Welden → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Welden
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Welden → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Welden
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Welden → Sielsko
Sielsko → Welden
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Welden → Sielun
Sielun → Welden
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Welden → Sielun
Sielun → Welden
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Welden → Siemczyno
Siemczyno → Welden
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Welden → Семянице
Семянице → Welden
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Welden → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Welden
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Welden → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Welden
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Welden → Siemianówka
Siemianówka → Welden
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Welden → Siemiany
Siemiany → Welden
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Welden → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Welden
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Welden → Семятыче
Семятыче → Welden
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Welden → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Welden
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Welden
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Welden
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Welden → Siemiechow
Siemiechow → Welden
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Welden → Siemiechow
Siemiechow → Welden
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Welden → Siemien
Siemien → Welden
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Welden → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Welden
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Welden → Siemien
Siemien → Welden
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Welden → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Welden
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Welden → Siemierz
Siemierz → Welden
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Welden → Siemierzyce
Siemierzyce → Welden
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Welden → Siemierzyce
Siemierzyce → Welden
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Welden → Siemirowice
Siemirowice → Welden
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Welden → Семковице
Семковице → Welden
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Welden → Siemszyce
Siemszyce → Welden
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Welden → Siemysl
Siemysl → Welden
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Welden → Siemyslow
Siemyslow → Welden
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Welden → Siemysl
Siemysl → Welden
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Welden → Sieniawa
Sieniawa → Welden
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Welden → Синява
Синява → Welden
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Welden → Сенява
Сенява → Welden
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Welden → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Welden
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Welden → Sieniawka
Sieniawka → Welden
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Welden → Сенично
Сенично → Welden
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Welden → Sienna
Sienna → Welden
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Welden → Сиенна
Сиенна → Welden
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Welden → Siennica
Siennica → Welden
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Welden → Сенниця
Сенниця → Welden
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Welden → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Welden
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Welden → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Welden
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Welden → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Welden
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Welden → Sienno
Sienno → Welden
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Welden → Sienno
Sienno → Welden
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Welden → Siennow
Siennow → Welden
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Welden → Siennow
Siennow → Welden
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Welden → Сіннів
Сіннів → Welden
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Welden → Siepietnica
Siepietnica → Welden
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Welden → Siepraw
Siepraw → Welden
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Welden → Сеправ
Сеправ → Welden
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Welden → Sieprawice
Sieprawice → Welden
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Welden → Sieprawki
Sieprawki → Welden
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Welden → Серадз
Серадз → Welden
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Welden → Sierakow
Sierakow → Welden
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Sierakow
Sierakow → Welden
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Welden → Sierakow
Sierakow → Welden
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Welden → Серакув
Серакув → Welden
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Welden → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Welden
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Sierakowek
Sierakowek → Welden
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Welden → Sierakowice
Sierakowice → Welden
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Welden → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Welden
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Welden → Сераково
Сераково → Welden
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Welden → Sierakowo
Sierakowo → Welden
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Welden
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Welden → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Welden
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Welden → Sierakow
Sierakow → Welden
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Sierakow
Sierakow → Welden
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Welden → Sierakow
Sierakow → Welden
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Welden → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Welden
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Sierakowek
Sierakowek → Welden
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Welden → Sieranie
Sieranie → Welden
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Welden → Siercza
Siercza → Welden
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Welden → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Welden
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Welden → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Welden
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Welden → Sieroniowice
Sieroniowice → Welden
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Welden → Sieroslaw
Sieroslaw → Welden
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Welden → Sieroslawice
Sieroslawice → Welden
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Welden → Sieroslaw
Sieroslaw → Welden
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Welden → Sieroslawice
Sieroslawice → Welden
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Welden → Sieroszewice
Sieroszewice → Welden
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Welden → Sieroszowice
Sieroszowice → Welden
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Welden → Серпц
Серпц → Welden
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Welden → Sierpnica
Sierpnica → Welden
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Welden → Sierpow
Sierpow → Welden
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Welden → Sierpow
Sierpow → Welden
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Welden → Sierskowola
Sierskowola → Welden
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Welden → Siersza
Siersza → Welden
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Welden → Sierzno
Sierzno → Welden
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Welden → Siestrzen
Siestrzen → Welden
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Welden → Siestrzen
Siestrzen → Welden
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Welden → Sietesz
Sietesz → Welden
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Welden → Севеж
Севеж → Welden
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Welden → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Welden
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Welden → Sigła
Sigła → Welden
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Sikorowo
Sikorowo → Welden
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Welden → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Welden
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Welden → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Welden
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Welden → Sikorz
Sikorz → Welden
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Welden → Sikorzyce
Sikorzyce → Welden
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Welden → Sikorzyce
Sikorzyce → Welden
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Sikorzyce
Sikorzyce → Welden
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Welden → Sikorzyn
Sikorzyn → Welden
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Welden → Sikorzyno
Sikorzyno → Welden
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Welden → Sikorz
Sikorz → Welden
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Welden → Silice
Silice → Welden
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Welden → Silin
Silin → Welden
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Welden → Silnica
Silnica → Welden
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Welden → Silno
Silno → Welden
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Welden → Silnowo
Silnowo → Welden
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Welden → Sinogora
Sinogora → Welden
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Welden → Sinogora
Sinogora → Welden
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Welden → Sinoleka
Sinoleka → Welden
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Welden → Sinoleka
Sinoleka → Welden
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Welden → Сіньчиця
Сіньчиця → Welden
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Welden → Сьодло
Сьодло → Welden
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Welden → Siodlo
Siodlo → Welden
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Welden → Siodlo
Siodlo → Welden
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Welden → Siodłowice
Siodłowice → Welden
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Welden → Siolkowa
Siolkowa → Welden
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Welden → Siomki
Siomki → Welden
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Welden → Sionna
Sionna → Welden
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Welden → Siolkowa
Siolkowa → Welden
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Welden → Sitaniec
Sitaniec → Welden
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Welden → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Welden
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Welden → Sitarze
Sitarze → Welden
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Welden → Sitne
Sitne → Welden
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Welden → Sitnik
Sitnik → Welden
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Welden → Sitno
Sitno → Welden
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Welden → Sitno
Sitno → Welden
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Welden → Sitno
Sitno → Welden
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Welden → Sitowa
Sitowa → Welden
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Sitowiec
Sitowiec → Welden
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Welden → Siucice
Siucice → Welden
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Siwialka
Siwialka → Welden
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Siwialka
Siwialka → Welden
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Welden → Siwiki
Siwiki → Welden
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Welden → Skajboty
Skajboty → Welden
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Welden → Skaje
Skaje → Welden
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Welden → Skala
Skala → Welden
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Welden → Скала
Скала → Welden
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Welden → Skalbmierz
Skalbmierz → Welden
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Skalka
Skalka → Welden
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Welden → Skalmierowice
Skalmierowice → Welden
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Welden → Skalmierowice
Skalmierowice → Welden
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Skalow
Skalow → Welden
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Welden → Skala
Skala → Welden
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Welden → Skała
Skała → Welden
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Welden → Skałągi
Skałągi → Welden
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Skalka
Skalka → Welden
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Skalow
Skalow → Welden
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Skały
Skały → Welden
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Welden → Skape
Skape → Welden
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Welden → Skarbimierz
Skarbimierz → Welden
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Welden → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Welden
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Welden → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Welden
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Welden → Skarchowo
Skarchowo → Welden
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Welden → Skarpa
Skarpa → Welden
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Welden → Skarszewy
Skarszewy → Welden
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Welden → Skaryszew
Skaryszew → Welden
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Welden → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Welden
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Welden → Skarżyn
Skarżyn → Welden
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Welden → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Welden
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Welden → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Welden
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Welden → Скавица
Скавица → Welden
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Welden → Skawina
Skawina → Welden
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Welden → Skape
Skape → Welden
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Welden → Скомпе
Скомпе → Welden
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Welden → Skepe
Skepe → Welden
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Welden → Skęczniew
Skęczniew → Welden
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Welden → Skepe
Skepe → Welden
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Skibienko
Skibienko → Welden
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Скібно
Скібно → Welden
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Welden → Skidniow
Skidniow → Welden
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Welden → Skidniow
Skidniow → Welden
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Welden → Skierbieszow
Skierbieszow → Welden
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Welden → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Welden
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Welden → Skierbieszow
Skierbieszow → Welden
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Welden → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Welden
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Welden → Skierdy
Skierdy → Welden
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Welden → Skierki
Skierki → Welden
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Welden → Скерневице
Скерневице → Welden
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Welden → Skindzierz
Skindzierz → Welden
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Welden → Skitno
Skitno → Welden
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Welden → Skloty
Skloty → Welden
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Welden → Skloty
Skloty → Welden
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Welden → Скочув
Скочув → Welden
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Welden → Скочув
Скочув → Welden
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Welden → Skoki
Skoki → Welden
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Welden → Skoki
Skoki → Welden
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Welden → Skoki
Skoki → Welden
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Welden → Skokowa
Skokowa → Welden
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Welden → Skokówko
Skokówko → Welden
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Welden → Skokum
Skokum → Welden
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Welden → Skoloszow
Skoloszow → Welden
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Welden → Сколышин
Сколышин → Welden
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Welden → Skoloszow
Skoloszow → Welden
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Welden → Сколышин
Сколышин → Welden
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Welden → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Welden
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Welden → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Welden
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Welden → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Welden
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Welden → Skomlin
Skomlin → Welden
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Welden → Skop
Skop → Welden
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Welden → Skorcz
Skorcz → Welden
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Welden → Skorczow
Skorczow → Welden
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Welden → Skorczow
Skorczow → Welden
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Welden → Skorka
Skorka → Welden
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Welden → Skorochów
Skorochów → Welden
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Welden → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Welden
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Welden → Skoroszow
Skoroszow → Welden
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Welden → Skoroszow
Skoroszow → Welden
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Welden → Skoroszyce
Skoroszyce → Welden
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Welden → Skorzec
Skorzec → Welden
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Welden → Skorzecin
Skorzecin → Welden
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Welden → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Welden
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Welden → Skorzecin
Skorzecin → Welden
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Welden → Skorzow
Skorzow → Welden
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Welden → Skorzow
Skorzow → Welden
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Welden → Skotniki
Skotniki → Welden
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Welden → Skotniki
Skotniki → Welden
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Welden → Сковарч
Сковарч → Welden
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Welden → Skowierzyn
Skowierzyn → Welden
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Welden → Skowieszynek
Skowieszynek → Welden
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Welden → Skowronki
Skowronki → Welden
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Welden → Skowronow
Skowronow → Welden
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Welden → Skowronow
Skowronow → Welden
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Welden → Skowrony
Skowrony → Welden
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Welden → Skorcz
Skorcz → Welden
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Welden → Skorka
Skorka → Welden
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Welden → Skórkowice
Skórkowice → Welden
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Welden → Skorzec
Skorzec → Welden
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Welden → Скуженно
Скуженно → Welden
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Welden → Skronina
Skronina → Welden
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Welden → Skroniów
Skroniów → Welden
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Welden → Skruda
Skruda → Welden
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Welden → Skrudki
Skrudki → Welden
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Welden → Skrwilno
Skrwilno → Welden
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Welden → Скрибіче
Скрибіче → Welden
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Welden → Skryplewo
Skryplewo → Welden
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Welden → Skrzatusz
Skrzatusz → Welden
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Welden → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Welden
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Welden → Скшешев
Скшешев → Welden
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Welden → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Welden
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Welden → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Welden
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Welden → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Welden
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Welden → Skrzydlice
Skrzydlice → Welden
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Welden → Skrzydlna
Skrzydlna → Welden
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Welden → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Welden
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Welden → Скшиня
Скшиня → Welden
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Welden → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Welden
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Welden → Skrzypiow
Skrzypiow → Welden
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Welden → Skrzypiow
Skrzypiow → Welden
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Welden → Skrzyszow
Skrzyszow → Welden
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Welden → Skrzyszow
Skrzyszow → Welden
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Welden → Skrzyszów
Skrzyszów → Welden
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Welden → Skubianka
Skubianka → Welden
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Welden → Skulsk
Skulsk → Welden
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Welden → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Welden
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Welden → Skuły
Skuły → Welden
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Welden → Skumros
Skumros → Welden
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Welden → Скупе
Скупе → Welden
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Welden → Skupie
Skupie → Welden
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Welden → Skurow
Skurow → Welden
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Welden → Skurow
Skurow → Welden
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Welden → Skuszew
Skuszew → Welden
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Welden → Skwierawy
Skwierawy → Welden
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Welden → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Welden
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Welden → Сквежина
Сквежина → Welden
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Welden → Slaboszow
Slaboszow → Welden
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Welden → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Welden
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Welden → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Welden
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Welden → Slajszewo
Slajszewo → Welden
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Welden → Slawa
Slawa → Welden
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Welden → Slawatycze
Slawatycze → Welden
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Welden → Slawczyn
Slawczyn → Welden
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Welden → Slawecin
Slawecin → Welden
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Slawecin
Slawecin → Welden
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Welden → Slawecin
Slawecin → Welden
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Welden → Slawecin
Slawecin → Welden
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Slawecinek
Slawecinek → Welden
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Welden → Slawki
Slawki → Welden
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Welden → Slawkow
Slawkow → Welden
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Welden → Slawkowice
Slawkowice → Welden
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Welden → Slawnikowice
Slawnikowice → Welden
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Welden → Славно
Славно → Welden
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Welden → Slawoszew
Slawoszew → Welden
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Welden → Slawoszyno
Slawoszyno → Welden
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Slawutowko
Slawutowko → Welden
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Welden → Slecin
Slecin → Welden
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Welden → Slemien
Slemien → Welden
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Welden → Slesin
Slesin → Welden
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Welden → Slesin
Slesin → Welden
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Welden → Sleszowice
Sleszowice → Welden
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Welden → Slezany
Slezany → Welden
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Welden → Sliwa
Sliwa → Welden
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Welden → Sliwice
Sliwice → Welden
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Welden → Slizow
Slizow → Welden
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Welden → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Welden
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Welden → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Welden
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Welden → Slomczyn
Slomczyn → Welden
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Welden → Slomirog
Slomirog → Welden
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Welden → Сломники
Сломники → Welden
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Welden → Slonecznik
Slonecznik → Welden
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Welden → Sloniawy
Sloniawy → Welden
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Welden → Slopanowo
Slopanowo → Welden
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Welden → Slopiec
Slopiec → Welden
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Welden → Slotwina
Slotwina → Welden
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Welden → Slotwina
Slotwina → Welden
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Welden → Slotwiny
Slotwiny → Welden
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Welden → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Welden
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Welden → Slowikowa
Slowikowa → Welden
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Welden → Слубице
Слубице → Welden
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Welden → Slugi
Slugi → Welden
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Welden → Slup
Slup → Welden
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Welden → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Welden
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Welden → Слупца
Слупца → Welden
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Welden → Slupia
Slupia → Welden
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Welden → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Welden
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Welden → Slupica
Slupica → Welden
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Welden → Slupie
Slupie → Welden
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Welden → Слупець
Слупець → Welden
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Welden → Slupiec
Slupiec → Welden
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Welden → Слупно
Слупно → Welden
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Welden → Slupowo
Slupowo → Welden
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Welden → Слупск
Слупск → Welden
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Welden → Slupsko
Slupsko → Welden
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Welden → Slupy
Slupy → Welden
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Welden → Slustowo
Slustowo → Welden
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Welden → Slaboszow
Slaboszow → Welden
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Welden → Słajkowo
Słajkowo → Welden
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Welden → Слайсіно
Слайсіно → Welden
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Welden → Slajszewo
Slajszewo → Welden
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Welden → Sława
Sława → Welden
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Welden → Slawa
Slawa → Welden
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Welden → Sławacinek
Sławacinek → Welden
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Welden → Slawatycze
Slawatycze → Welden
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Welden → Slawczyn
Slawczyn → Welden
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Welden → Slawecin
Slawecin → Welden
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Slawecin
Slawecin → Welden
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Welden → Slawecin
Slawecin → Welden
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Welden → Sławęcin
Sławęcin → Welden
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Slawecinek
Slawecinek → Welden
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Welden → Sławica
Sławica → Welden
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Welden → Sławików
Sławików → Welden
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Welden → Slawki
Slawki → Welden
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Welden → Slawkow
Slawkow → Welden
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Welden → Slawnikowice
Slawnikowice → Welden
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Welden → Славно
Славно → Welden
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Welden → Sławno
Sławno → Welden
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Welden → Славобоже
Славобоже → Welden
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Welden → Slawoszew
Slawoszew → Welden
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Welden → Sławoszów
Sławoszów → Welden
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Welden → Slawoszyno
Slawoszyno → Welden
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Sławotówko
Sławotówko → Welden
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Welden → Sławsk
Sławsk → Welden
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Welden → Славсько
Славсько → Welden
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Slawutowko
Slawutowko → Welden
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Welden → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Welden
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Welden → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Welden
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Welden → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Welden
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Welden → Slomczyn
Slomczyn → Welden
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Welden → Сломники
Сломники → Welden
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Welden → Słone
Słone → Welden
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Welden → Slonecznik
Slonecznik → Welden
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Welden → Sloniawy
Sloniawy → Welden
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Welden → Słonice
Słonice → Welden
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Welden → Słońsk
Słońsk → Welden
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Słońsko
Słońsko → Welden
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Welden → Slopanowo
Slopanowo → Welden
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Welden → Slopiec
Slopiec → Welden
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Welden → Słopnice
Słopnice → Welden
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Welden → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Welden
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Welden → Slotwina
Slotwina → Welden
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Welden → Slotwina
Slotwina → Welden
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Welden → Slotwiny
Slotwiny → Welden
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Welden → Словенково
Словенково → Welden
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Welden → Slowikowa
Slowikowa → Welden
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Welden → Словіно
Словіно → Welden
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Welden → Słubica A
Słubica A → Welden
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Welden → Słubica B
Słubica B → Welden
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Welden → Слубице
Слубице → Welden
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Welden → Słubice
Słubice → Welden
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Welden → Słuchowo
Słuchowo → Welden
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Welden → Slugi
Slugi → Welden
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Welden → Sługocin
Sługocin → Welden
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Welden → Sługocin
Sługocin → Welden
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Welden → Słup
Słup → Welden
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Welden → Slup
Slup → Welden
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Welden → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Welden
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Welden → Слупца
Слупца → Welden
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Welden → Słupia
Słupia → Welden
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Welden → Słupia
Słupia → Welden
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Welden → Slupia
Slupia → Welden
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Welden → Slupica
Slupica → Welden
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Welden → Слупець
Слупець → Welden
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Welden → Slupiec
Slupiec → Welden
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Welden → Слупно
Слупно → Welden
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Welden → Słupno
Słupno → Welden
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Welden → Słupno
Słupno → Welden
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Welden → Slupowo
Slupowo → Welden
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Welden → Слупск
Слупск → Welden
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Welden → Slupsko
Slupsko → Welden
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Welden → Slupy
Slupy → Welden
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Welden → Слупи
Слупи → Welden
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Welden → Slustowo
Slustowo → Welden
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Welden → Słuszewo
Słuszewo → Welden
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Welden → Smagów
Smagów → Welden
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Welden → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Welden
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Welden → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Welden
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Welden → Smardzew
Smardzew → Welden
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Welden → Smardzewice
Smardzewice → Welden
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Welden → Смардзево
Смардзево → Welden
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Welden → Смардзево
Смардзево → Welden
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Welden → Smardzko
Smardzko → Welden
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Welden → Smardzow
Smardzow → Welden
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Welden → Smardzow
Smardzow → Welden
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Welden → Smardzów
Smardzów → Welden
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Welden → Смажиково
Смажиково → Welden
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Welden → Smaszew
Smaszew → Welden
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Welden → Smażyno
Smażyno → Welden
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Welden → Смерек
Смерек → Welden
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Welden → Smetowko
Smetowko → Welden
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Welden → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Welden
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Welden → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Welden
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Welden → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Welden
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Welden → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Welden
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Welden → Smetowko
Smetowko → Welden
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Welden → Smiary
Smiary → Welden
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Welden → Smielin
Smielin → Welden
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Welden → Smietanki
Smietanki → Welden
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Welden → Smigiel
Smigiel → Welden
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Welden → Smilowo
Smilowo → Welden
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Welden → Smogolice
Smogolice → Welden
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Welden → Smogorzewo
Smogorzewo → Welden
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Welden → Smogorzow
Smogorzow → Welden
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Welden → Smogorzow
Smogorzow → Welden
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Welden → Smolag
Smolag → Welden
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Welden → Smolajny
Smolajny → Welden
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Welden → Smolarnia
Smolarnia → Welden
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Welden → Smolarnia
Smolarnia → Welden
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Welden → Smolary
Smolary → Welden
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Welden → Smolarze
Smolarze → Welden
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Welden → Smolag
Smolag → Welden
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Welden → Smoldzino
Smoldzino → Welden
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Welden → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Welden
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Smolec
Smolec → Welden
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Смолець
Смолець → Welden
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Smolechy
Smolechy → Welden
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Welden → Smolen
Smolen → Welden
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Welden → Smolice
Smolice → Welden
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Welden → Smoliny
Smoliny → Welden
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Welden → Смольна
Смольна → Welden
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Welden → Smolnica
Smolnica → Welden
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Welden → Smolnica
Smolnica → Welden
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Welden → Smolnik
Smolnik → Welden
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Welden → Smolnik
Smolnik → Welden
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Welden → Smolnik
Smolnik → Welden
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Welden → Smolniki
Smolniki → Welden
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Welden → Smolniki
Smolniki → Welden
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Welden → Smolniki
Smolniki → Welden
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Smolno
Smolno → Welden
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Welden → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Welden
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Welden → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Welden
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Welden → Smoldzino
Smoldzino → Welden
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Welden → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Welden
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Welden → Smoryń
Smoryń → Welden
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Welden → Smólnik
Smólnik → Welden
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Welden → Smólsko
Smólsko → Welden
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Welden → Smólsko
Smólsko → Welden
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Welden → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Welden
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Welden → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Welden
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Welden → Смрокув
Смрокув → Welden
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Welden → Smużek
Smużek → Welden
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Welden → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Welden
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Welden → Smykow
Smykow → Welden
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Welden → Smykowo
Smykowo → Welden
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Welden → Smykow
Smykow → Welden
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Welden → Smykówko
Smykówko → Welden
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Welden → Sniadowko
Sniadowko → Welden
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Welden → Sniadowo
Sniadowo → Welden
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Welden → Sniatowo
Sniatowo → Welden
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Welden → Snice
Snice → Welden
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Welden → Snietnica
Snietnica → Welden
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Welden → Snochowice
Snochowice → Welden
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Welden → Snopków
Snopków → Welden
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Welden → Snowidza
Snowidza → Welden
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Welden → Sobawiny
Sobawiny → Welden
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Welden → Sobibor
Sobibor → Welden
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Welden → Sobibor
Sobibor → Welden
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Welden → Sobiecin
Sobiecin → Welden
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Welden → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Welden
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Welden → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Welden
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Welden → Sobień
Sobień → Welden
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Welden → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Welden
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Welden → Sobieszczany
Sobieszczany → Welden
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Welden → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Welden
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Welden → Sobieszow
Sobieszow → Welden
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Welden → Sobieszow
Sobieszow → Welden
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Welden → Sobin
Sobin → Welden
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Sobkowice
Sobkowice → Welden
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Welden → Sobków
Sobków → Welden
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Welden → Soblowka
Soblowka → Welden
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Welden → Soblowka
Soblowka → Welden
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Welden → Sobolew
Sobolew → Welden
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Welden → Sobolewo
Sobolewo → Welden
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Welden → Sobolice
Sobolice → Welden
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Welden → Sobolow
Sobolow → Welden
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Welden → Sobolow
Sobolow → Welden
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Welden → Sobota
Sobota → Welden
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Welden → Sobotka
Sobotka → Welden
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Welden → Sobowidz
Sobowidz → Welden
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Welden → Sobowo
Sobowo → Welden
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Welden → Sobótka
Sobótka → Welden
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Welden → Sobotka
Sobotka → Welden
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Welden → Sobuczyna
Sobuczyna → Welden
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Welden → Сохачев
Сохачев → Welden
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Welden → Sochocin
Sochocin → Welden
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Welden → Soczówki
Soczówki → Welden
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Welden → Sofipol
Sofipol → Welden
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Welden → Sojki
Sojki → Welden
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Welden → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Welden
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Sojkowo
Sojkowo → Welden
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Welden → Sokol
Sokol → Welden
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Welden → Sokol
Sokol → Welden
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Welden → Sokola
Sokola → Welden
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Welden → Sokole
Sokole → Welden
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Welden → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Welden
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Welden → Sokolina
Sokolina → Welden
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Welden → Сокулка
Сокулка → Welden
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Welden → Sokolniki
Sokolniki → Welden
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Welden → Sokolniki
Sokolniki → Welden
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Welden → Сокольники
Сокольники → Welden
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Сокольники
Сокольники → Welden
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Welden → Sokolniki
Sokolniki → Welden
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Welden → Sokolniki
Sokolniki → Welden
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Welden → Sokolniki
Sokolniki → Welden
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Welden → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Welden
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Welden → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Welden
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Welden → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Welden
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Welden → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Welden
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Welden → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Welden
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Welden → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Welden
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Welden → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Welden
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Welden → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Welden
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Welden → Sokolowek
Sokolowek → Welden
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Welden → Sokolowice
Sokolowice → Welden
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Welden → Sokolowice
Sokolowice → Welden
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Sokolowiec
Sokolowiec → Welden
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Welden → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Welden
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Welden → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Welden
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Welden → Sokolowsko
Sokolowsko → Welden
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Welden → Sokolsko
Sokolsko → Welden
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Welden → Sokoly
Sokoly → Welden
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Welden → Sokoly
Sokoly → Welden
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Welden → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Welden
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Welden → Sokołda
Sokołda → Welden
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Welden → Sokolowice
Sokolowice → Welden
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Sokolowiec
Sokolowiec → Welden
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Welden → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Welden
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Welden → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Welden
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Welden → Sokolowsko
Sokolowsko → Welden
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Welden → Sokołów
Sokołów → Welden
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Welden → Sokołów
Sokołów → Welden
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Welden → Sokołów
Sokołów → Welden
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Welden → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Welden
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Welden → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Welden
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Welden → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Welden
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Welden → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Welden
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Welden → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Welden
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Welden → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Welden
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Welden → Sokolowek
Sokolowek → Welden
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Welden → Sokołówka
Sokołówka → Welden
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Welden → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Welden
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Welden → Sokoly
Sokoly → Welden
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Welden → Sokoly
Sokoly → Welden
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Welden → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Welden
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Welden → Sokolsko
Sokolsko → Welden
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Welden → Sokol
Sokol → Welden
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Welden → Сокулка
Сокулка → Welden
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Welden → Sol
Sol → Welden
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Welden → Solacz
Solacz → Welden
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Welden → Solanka
Solanka → Welden
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Welden → Solarnia
Solarnia → Welden
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Welden → Solarnia
Solarnia → Welden
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Welden → Solca Mala
Solca Mala → Welden
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Welden → Solca Mala
Solca Mala → Welden
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Welden → Solca Wielka
Solca Wielka → Welden
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Welden → Solcza
Solcza → Welden
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Welden → Soldany
Soldany → Welden
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Welden → Solec
Solec → Welden
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Welden → Solec
Solec → Welden
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Solec
Solec → Welden
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Welden → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Welden
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Welden → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Welden
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Welden → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Welden
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Welden → Solec Nowy
Solec Nowy → Welden
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Welden → Солец Здруй
Солец Здруй → Welden
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Welden → Солец Здруй
Солец Здруй → Welden
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Welden → Soleczno
Soleczno → Welden
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Welden → Solek
Solek → Welden
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Welden → Солина
Солина → Welden
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Welden → Solinka
Solinka → Welden
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Welden → Solinki
Solinki → Welden
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Welden → Soliny
Soliny → Welden
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Welden → Solistowka
Solistowka → Welden
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Welden → Solistowka
Solistowka → Welden
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Welden → Solki
Solki → Welden
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Welden → Solki
Solki → Welden
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Welden → Solna
Solna → Welden
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Welden → Solnica
Solnica → Welden
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Welden → Solniczki
Solniczki → Welden
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Welden → Solniki
Solniki → Welden
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Welden → Solniki Male
Solniki Male → Welden
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Welden → Solniki Male
Solniki Male → Welden
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Welden → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Welden
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Welden → Solno
Solno → Welden
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Welden → Solonka
Solonka → Welden
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Welden → Soltmany
Soltmany → Welden
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Welden → Soltykow
Soltykow → Welden
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Welden → Soltykow
Soltykow → Welden
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Welden → Soltysowice
Soltysowice → Welden
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Welden → Soltysowizna
Soltysowizna → Welden
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Welden → Soltysy
Soltysy → Welden
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Welden → Soltysy
Soltysy → Welden
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Welden → Solacz
Solacz → Welden
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Welden → Soldany
Soldany → Welden
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Welden → Soleczno
Soleczno → Welden
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Welden → Solek
Solek → Welden
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Welden → Solki
Solki → Welden
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Welden → Solki
Solki → Welden
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Welden → Solonka
Solonka → Welden
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Welden → Soltmany
Soltmany → Welden
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Welden → Soltykow
Soltykow → Welden
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Welden → Soltykow
Soltykow → Welden
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Welden → Soltysowice
Soltysowice → Welden
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Welden → Soltysowizna
Soltysowizna → Welden
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Welden → Soltysy
Soltysy → Welden
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Welden → Soltysy
Soltysy → Welden
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Welden → Sominy
Sominy → Welden
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Welden → Somonino
Somonino → Welden
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Welden → Sompolno
Sompolno → Welden
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Welden → Sonsk
Sonsk → Welden
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Welden → Sonsk
Sonsk → Welden
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Welden → Sopieszyno
Sopieszyno → Welden
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Welden → Sople
Sople → Welden
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Welden → Сопот
Сопот → Welden
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Welden → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Welden
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Welden → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Welden
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Welden → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Welden
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Welden → Sorkwity
Sorkwity → Welden
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Sosnica
Sosnica → Welden
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Welden → Sosnica
Sosnica → Welden
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Welden → Sosnica
Sosnica → Welden
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Welden → Сосницовице
Сосницовице → Welden
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Welden → Sosnie
Sosnie → Welden
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Welden → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Welden
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Welden → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Welden
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Welden → Sosnowica
Sosnowica → Welden
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Welden → Сосновец
Сосновец → Welden
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Welden → Sosnowka
Sosnowka → Welden
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Welden → Sosnówka
Sosnówka → Welden
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Welden → Sosnowka
Sosnowka → Welden
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Welden → Soszyca
Soszyca → Welden
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Sosnica
Sosnica → Welden
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Welden → Sosnica
Sosnica → Welden
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Welden → Sosnica
Sosnica → Welden
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Welden → Сосницовице
Сосницовице → Welden
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Welden → Sosnie
Sosnie → Welden
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Welden → Sośno
Sośno → Welden
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Welden → Sowi Dół
Sowi Dół → Welden
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Welden → Совя Воля
Совя Воля → Welden
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Welden → Sowin
Sowin → Welden
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Welden → Совінко
Совінко → Welden
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Welden → Sowliny
Sowliny → Welden
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Sowno
Sowno → Welden
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Welden → Sojki
Sojki → Welden
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Welden → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Welden
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Welden → Sójkowa
Sójkowa → Welden
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Sojkowo
Sojkowo → Welden
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Welden → Sól
Sól → Welden
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Welden → Sol
Sol → Welden
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Welden → Спала
Спала → Welden
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Welden → Spalice
Spalice → Welden
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Welden → Spalona
Spalona → Welden
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Welden → Спала
Спала → Welden
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Welden → Spędoszyn
Spędoszyn → Welden
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Welden → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Welden
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Welden → Сплави
Сплави → Welden
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Welden → Spławie
Spławie → Welden
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Welden → Spole
Spole → Welden
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Welden → Spore
Spore → Welden
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Welden → Sporok
Sporok → Welden
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Welden → Sportyny
Sportyny → Welden
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Welden → Sporysz
Sporysz → Welden
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Welden → Spotkanie
Spotkanie → Welden
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Welden → Спихово
Спихово → Welden
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Welden → Spytajny
Spytajny → Welden
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Welden → Spytkow
Spytkow → Welden
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Welden → Spytkowice
Spytkowice → Welden
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Welden → Spytkowice
Spytkowice → Welden
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Welden → Spytkowo
Spytkowo → Welden
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Welden → Spytkow
Spytkow → Welden
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Welden → Srebrna
Srebrna → Welden
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Welden → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Welden
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Srebrnica
Srebrnica → Welden
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Welden → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Welden
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Welden → Средня Вес
Средня Вес → Welden
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Welden → Srem
Srem → Welden
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Welden → Srocko
Srocko → Welden
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Welden → Srocko
Srocko → Welden
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Welden → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Welden
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Welden → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Welden
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Welden → Srodborow
Srodborow → Welden
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Welden → Srodula
Srodula → Welden
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Welden → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Welden
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Welden → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Welden
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Welden → Stabrow
Stabrow → Welden
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Welden → Stabrow
Stabrow → Welden
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Welden → Stadła
Stadła → Welden
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Welden → Stadniki
Stadniki → Welden
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Welden → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Welden
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Welden → Stalówka
Stalówka → Welden
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Welden → Stamirowice
Stamirowice → Welden
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Welden → Staniatki
Staniatki → Welden
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Staniew
Staniew → Welden
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Welden → Станевіце
Станевіце → Welden
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Welden → Stanin
Stanin → Welden
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Welden → Stanislawice
Stanislawice → Welden
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Welden → Stanislawice
Stanislawice → Welden
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Welden → Stanislawka
Stanislawka → Welden
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Welden → Stanislawow
Stanislawow → Welden
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Welden → Stanislawow
Stanislawow → Welden
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Welden → Stanislawow
Stanislawow → Welden
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Welden → Stanislawow
Stanislawow → Welden
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Welden → Stanislawowo
Stanislawowo → Welden
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Welden → Stanislawowo
Stanislawowo → Welden
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Welden → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Welden
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Welden → Stanislawice
Stanislawice → Welden
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Welden → Stanisławki
Stanisławki → Welden
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Welden → Stanislawowo
Stanislawowo → Welden
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Welden → Stanislawowo
Stanislawowo → Welden
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Welden → Stanislawow
Stanislawow → Welden
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Welden → Станиславув
Станиславув → Welden
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Welden → Stanislawow
Stanislawow → Welden
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Welden → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Welden
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Welden → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Welden
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Welden → Staniszewo
Staniszewo → Welden
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Welden → Stankowice
Stankowice → Welden
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Welden → Stankowo
Stankowo → Welden
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Welden → Stanomin
Stanomin → Welden
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Welden → Stanomino
Stanomino → Welden
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Welden → Stanow
Stanow → Welden
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Welden → Stanowice
Stanowice → Welden
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Welden → Становице
Становице → Welden
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Welden → Stany
Stany → Welden
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Welden → Стани
Стани → Welden
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Welden → Stańczyki
Stańczyki → Welden
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Welden → Stańków
Stańków → Welden
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Welden → Staporkow
Staporkow → Welden
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Welden → Stara Bircza
Stara Bircza → Welden
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Welden → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Welden
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Welden → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Welden
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Welden → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Welden
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Welden → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Welden
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Welden → Stara Dabia
Stara Dabia → Welden
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Welden → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Welden
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Welden → Stara Dabia
Stara Dabia → Welden
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Welden → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Welden
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Welden → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Welden
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Welden → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Welden
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Welden → Stara Góra
Stara Góra → Welden
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Welden
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Welden → Стара Гута
Стара Гута → Welden
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Welden → Стара Гута
Стара Гута → Welden
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Welden → Stara Huta
Stara Huta → Welden
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Welden → Stara Huta
Stara Huta → Welden
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Welden → Stara Jablona
Stara Jablona → Welden
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Welden → Stara Jania
Stara Jania → Welden
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Welden → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Welden
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Welden → Стара Каменица
Стара Каменица → Welden
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Welden → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Welden
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Welden → Стара Кішева
Стара Кішева → Welden
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Welden → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Welden
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Welden → Stara Kornica
Stara Kornica → Welden
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Welden → Стара Корница
Стара Корница → Welden
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Welden → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Welden
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Welden → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Welden
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Welden
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Welden
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Welden → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Welden
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Welden → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Welden
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Welden → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Welden
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Welden → Stara Łomża
Stara Łomża → Welden
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Welden → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Welden
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Welden → Stara Milosna
Stara Milosna → Welden
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Welden → Stara Milosna
Stara Milosna → Welden
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Welden → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Welden
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Welden → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Welden
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Stara Obra
Stara Obra → Welden
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Welden → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Welden
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Welden
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Welden → Stara Prawda
Stara Prawda → Welden
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Welden → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Welden
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Welden → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Welden
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Welden → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Welden
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Welden → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Welden
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Welden → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Welden
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Welden → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Welden
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Welden → Stara Turowka
Stara Turowka → Welden
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Welden → Stara Turowka
Stara Turowka → Welden
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Welden → Stara Warka
Stara Warka → Welden
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Welden → Stara Wies
Stara Wies → Welden
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Welden → Stara Wies
Stara Wies → Welden
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Welden → Stara Wies
Stara Wies → Welden
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Welden → Stara Wies
Stara Wies → Welden
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Welden → Стара Вес
Стара Вес → Welden
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Welden → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Welden
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Welden → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Welden
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Welden → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Welden
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Welden → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Welden
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Welden → Стара Весь
Стара Весь → Welden
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Welden → Stara Wies
Stara Wies → Welden
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Welden → Stara Wies
Stara Wies → Welden
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Welden → Stara Wieś
Stara Wieś → Welden
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Welden → Stara Wieś
Stara Wieś → Welden
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Welden → Stara Wieś
Stara Wieś → Welden
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Welden → Stara Wies
Stara Wies → Welden
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Welden → Стара Вес
Стара Вес → Welden
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Welden → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Welden
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Welden → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Welden
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Welden → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Welden
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Welden → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Welden
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Welden → Стара Вода
Стара Вода → Welden
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Welden → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Welden
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Welden → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Welden
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Welden → Стараховице
Стараховице → Welden
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Welden → Starawieś
Starawieś → Welden
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Welden → Starcza
Starcza → Welden
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Welden → Stare Babice
Stare Babice → Welden
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Welden → Старе Белице
Старе Белице → Welden
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Welden → Старе Бернати
Старе Бернати → Welden
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Welden → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Welden
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Welden → Stare Bolity
Stare Bolity → Welden
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Welden → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Welden
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Welden → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Welden
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Welden → Stare Budki
Stare Budki → Welden
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Welden → Stare Budy
Stare Budy → Welden
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Welden → Stare Czaple
Stare Czaple → Welden
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Welden → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Welden
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Welden → Старе Дравско
Старе Дравско → Welden
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Welden → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Welden
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Welden → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Welden
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Welden → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Welden
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Welden → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Welden
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Welden → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Welden
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Welden → Stare Groszki
Stare Groszki → Welden
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Welden → Stare Guty
Stare Guty → Welden
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Welden → Старе Головчице
Старе Головчице → Welden
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Welden → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Welden
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Welden → Явори Старі
Явори Старі → Welden
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Welden → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Welden
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Welden → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Welden
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Welden → Stare Juchy
Stare Juchy → Welden
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Welden → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Welden
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Welden → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Welden
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Welden → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Welden
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Welden → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Welden
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Welden → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Welden
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Welden → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Welden
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Welden → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Welden
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Welden → Stare Kozle
Stare Kozle → Welden
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Welden → Stare Kozle
Stare Kozle → Welden
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Welden → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Welden
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Welden → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Welden
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Welden → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Welden
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Welden → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Welden
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Welden → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Welden
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Welden
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Welden → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Welden
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Welden → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Welden
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Welden → Stare Miasto
Stare Miasto → Welden
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Welden → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Welden
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Welden → Stare Olesno
Stare Olesno → Welden
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Welden → Stare Opole
Stare Opole → Welden
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Welden → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Welden
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Welden → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Welden
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Welden → Старе Полесе
Старе Полесе → Welden
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Welden → Stare Polichno
Stare Polichno → Welden
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Welden → Stare Prusy
Stare Prusy → Welden
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Welden → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Welden
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Welden → Stare Rybie
Stare Rybie → Welden
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Welden → Stare Sady
Stare Sady → Welden
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Welden → Stare Serby
Stare Serby → Welden
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Welden → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Welden
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Welden → Stare Sioło
Stare Sioło → Welden
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Welden → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Welden
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Welden → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Welden
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Welden → Stare Stracze
Stare Stracze → Welden
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Welden → Stare Stracze
Stare Stracze → Welden
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Welden → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Welden
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Welden → Stare Wloki
Stare Wloki → Welden
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Welden → Stare Wloki
Stare Wloki → Welden
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Welden → Stare Zakole
Stare Zakole → Welden
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Welden → Stare Załubice
Stare Załubice → Welden
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Welden → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Welden
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Welden → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Welden
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Welden → Старгард
Старгард → Welden
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Welden → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Welden
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Welden → Starogard
Starogard → Welden
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Welden
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Welden
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Welden → Староґруд
Староґруд → Welden
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Welden → Староґруд
Староґруд → Welden
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Welden → Starokrzepice
Starokrzepice → Welden
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Welden → Staromiescie
Staromiescie → Welden
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Welden → Staromiescie
Staromiescie → Welden
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Welden → Staropole
Staropole → Welden
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Welden → Staroscin
Staroscin → Welden
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Welden → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Welden
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Welden → Starozreby
Starozreby → Welden
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Welden → Starozreby
Starozreby → Welden
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Welden → Stary Adamów
Stary Adamów → Welden
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Welden → Stary Besk
Stary Besk → Welden
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Welden → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Welden
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Welden → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Welden
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Welden → Stary Borek
Stary Borek → Welden
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Welden → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Welden
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Welden → Stary Bubel
Stary Bubel → Welden
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Welden → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Welden
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Welden → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Welden
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Stary Dwor
Stary Dwor → Welden
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Welden → Stary Dybow
Stary Dybow → Welden
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Welden → Stary Dybow
Stary Dybow → Welden
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Welden → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Welden
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Welden → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Welden
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Welden → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Welden
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Welden → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Welden
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Welden → Stary Folwark
Stary Folwark → Welden
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Welden → Stary Gostków
Stary Gostków → Welden
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Welden → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Welden
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Welden → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Welden
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Welden → Stary Grodków
Stary Grodków → Welden
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Welden → Stary Janow
Stary Janow → Welden
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Welden → Stary Janow
Stary Janow → Welden
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Welden → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Welden
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Welden
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Welden → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Welden
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Welden → Stary Julianow
Stary Julianow → Welden
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Welden → Stary Julianow
Stary Julianow → Welden
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Welden → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Welden
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Welden → Stary Kocin
Stary Kocin → Welden
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Welden → Stary Konik
Stary Konik → Welden
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Welden → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Welden
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Welden → Старий Кракув
Старий Кракув → Welden
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Старий Ляс
Старий Ляс → Welden
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Welden → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Welden
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Welden → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Welden
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Welden → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Welden
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Welden → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Welden
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Welden → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Welden
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Welden → Stary Machnow
Stary Machnow → Welden
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Welden → Stary Machnow
Stary Machnow → Welden
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Welden → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Welden
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Welden → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Welden
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Welden → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Welden
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Welden → Stary Puznow
Stary Puznow → Welden
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Welden → Stary Puznow
Stary Puznow → Welden
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Welden → Старый Сонч
Старый Сонч → Welden
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Welden → Старый Сонч
Старый Сонч → Welden
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Welden → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Welden
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Welden → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Welden
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Welden → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Welden
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Welden → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Welden
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Welden → Stary Solec
Stary Solec → Welden
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Welden → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Welden
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Welden → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Welden
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Welden → Stary Targ
Stary Targ → Welden
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Welden → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Welden
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Welden → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Welden
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Welden → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Welden
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Welden → Stary Wiec
Stary Wiec → Welden
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Welden → Stary Zagan
Stary Zagan → Welden
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Welden → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Welden
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Welden → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Welden
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Welden → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Welden
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Welden → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Welden
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Welden → Starzykowo
Starzykowo → Welden
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Starzyno
Starzyno → Welden
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Starzyno
Starzyno → Welden
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Welden → Starzyny
Starzyny → Welden
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Welden
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Welden → Stasinow
Stasinow → Welden
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Welden → Stasinow
Stasinow → Welden
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Welden → Stasiopole
Stasiopole → Welden
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Welden → Staswiny
Staswiny → Welden
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Welden → Staszkowka
Staszkowka → Welden
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Welden → Staszkowka
Staszkowka → Welden
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Welden → Сташув
Сташув → Welden
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Welden → Сташув
Сташув → Welden
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Welden → Staswiny
Staswiny → Welden
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Welden → Staw
Staw → Welden
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Welden → Staw
Staw → Welden
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Welden → Став
Став → Welden
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Welden → Staw
Staw → Welden
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Welden → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Welden
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Welden → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Welden
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Welden → Stawce
Stawce → Welden
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Welden → Ставек
Ставек → Welden
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Welden → Stawiany
Stawiany → Welden
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Welden → Stawiguda
Stawiguda → Welden
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Welden → Stawiska
Stawiska → Welden
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Welden → Stawiska
Stawiska → Welden
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Welden → Стависки
Стависки → Welden
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Welden → Ставиша
Ставиша → Welden
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Welden → Stawiszcze
Stawiszcze → Welden
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Welden → Stawiszcze
Stawiszcze → Welden
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Welden → Stawiszyce
Stawiszyce → Welden
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Welden → Stawiszyn
Stawiszyn → Welden
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Welden → Stawiszyn
Stawiszyn → Welden
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Welden → Stawnik
Stawnik → Welden
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Welden → Stawno
Stawno → Welden
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Welden → Stawowice
Stawowice → Welden
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Welden → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Welden
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Welden → Stawy
Stawy → Welden
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Welden → Staporkow
Staporkow → Welden
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Welden → Stebark
Stebark → Welden
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Welden → Стеблево
Стеблево → Welden
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Welden → Steblow
Steblow → Welden
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Welden → Steblow
Steblow → Welden
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Welden → Stefania
Stefania → Welden
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Welden → Stefanow
Stefanow → Welden
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Stefanow
Stefanow → Welden
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Stefanowo
Stefanowo → Welden
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Welden → Stefanów
Stefanów → Welden
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Stefanow
Stefanow → Welden
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Welden → Стефкова
Стефкова → Welden
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Welden → Stega Mała
Stega Mała → Welden
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Welden → Стегна
Стегна → Welden
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Welden → Stegosz
Stegosz → Welden
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Welden → Stekiny
Stekiny → Welden
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Welden → Stelagi
Stelagi → Welden
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Welden → Stelagi
Stelagi → Welden
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Welden → Stemplew
Stemplew → Welden
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Welden → Stepnica
Stepnica → Welden
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Welden → Stepocice
Stepocice → Welden
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Welden → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Welden
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Welden → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Welden
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Welden → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Welden
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Welden → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Welden
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Welden → Steszew
Steszew → Welden
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Welden → Stezyca
Stezyca → Welden
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Welden → Stezyca
Stezyca → Welden
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Welden → Stebark
Stebark → Welden
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Welden → Stegosz
Stegosz → Welden
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Welden → Stekiny
Stekiny → Welden
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Welden → Stępień
Stępień → Welden
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Welden → Stępina
Stępina → Welden
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Welden → Stepocice
Stepocice → Welden
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Welden → Steszew
Steszew → Welden
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Welden → Stężyca
Stężyca → Welden
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Welden → Stezyca
Stezyca → Welden
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Welden → Stezyca
Stezyca → Welden
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Welden → Stobierna
Stobierna → Welden
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Welden → Stobno
Stobno → Welden
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Welden → Stoboje
Stoboje → Welden
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Welden → Stoczek
Stoczek → Welden
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Welden → Stoczek
Stoczek → Welden
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Welden → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Welden
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Welden → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Welden
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Welden → Stoczki
Stoczki → Welden
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Welden → Stodólsko
Stodólsko → Welden
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Welden → Stojadla
Stojadla → Welden
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Welden → Stojadla
Stojadla → Welden
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Welden → Stojanow
Stojanow → Welden
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Welden → Stojanow
Stojanow → Welden
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Welden → Stojanowice
Stojanowice → Welden
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Welden → Stojanow
Stojanow → Welden
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Welden → Stojanow
Stojanow → Welden
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Welden → Stojków
Stojków → Welden
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Welden → Stok
Stok → Welden
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Stok
Stok → Welden
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Welden → Stok
Stok → Welden
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Welden → Stok Lacki
Stok Lacki → Welden
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Welden → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Welden
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Welden → Stolec
Stolec → Welden
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Welden → Stolno
Stolno → Welden
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Welden → Stolno
Stolno → Welden
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Welden → Stopka
Stopka → Welden
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Welden → Стопница
Стопница → Welden
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Стошице
Стошице → Welden
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Welden → Strabla
Strabla → Welden
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Welden → Strachocin
Strachocin → Welden
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Welden → Strachocin
Strachocin → Welden
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Welden → Strachocin
Strachocin → Welden
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Welden → Страхомін
Страхомін → Welden
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Welden → Страхоміно
Страхоміно → Welden
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Welden → Strachon
Strachon → Welden
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Welden → Strachon
Strachon → Welden
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Welden → Strachowka
Strachowka → Welden
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Welden → Strachów
Strachów → Welden
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Welden → Strachowka
Strachowka → Welden
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Welden → Straczno
Straczno → Welden
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Welden → Stradlice
Stradlice → Welden
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Welden → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Welden
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Welden → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Welden
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Welden → Stradunia
Stradunia → Welden
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Welden → Straduny
Straduny → Welden
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Welden → Straduń
Straduń → Welden
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Welden → Stradzew
Stradzew → Welden
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Welden → Stramnica
Stramnica → Welden
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Welden → Stramnice
Stramnice → Welden
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Welden → Stramniczka
Stramniczka → Welden
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Welden → Straszewo
Straszewo → Welden
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Welden → Straszow
Straszow → Welden
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Welden → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Welden
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Welden → Straszydle
Straszydle → Welden
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Welden → Straszyn
Straszyn → Welden
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Welden → Страшин
Страшин → Welden
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Welden → Strawczyn
Strawczyn → Welden
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Welden → Strazow
Strazow → Welden
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Welden → Strazow
Strazow → Welden
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Welden → Straczno
Straczno → Welden
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Welden → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Welden
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Welden → Strobice
Strobice → Welden
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Welden → Strobin
Strobin → Welden
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Welden → Stromiec
Stromiec → Welden
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Welden → Stronie
Stronie → Welden
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Welden → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Welden
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Welden → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Welden
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Welden → Stropkowo
Stropkowo → Welden
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Welden → Stroza
Stroza → Welden
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Welden → Stroza
Stroza → Welden
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Welden → Strozowka
Strozowka → Welden
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Welden → Stróża
Stróża → Welden
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Welden → Stroza
Stroza → Welden
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Welden → Stroza
Stroza → Welden
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Welden → Stróże
Stróże → Welden
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Welden → Stróże
Stróże → Welden
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Welden → Strozowka
Strozowka → Welden
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Welden → Strubno
Strubno → Welden
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Welden → Струґа
Струґа → Welden
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Welden → Strumien
Strumien → Welden
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Welden → Strumien
Strumien → Welden
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Welden → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Welden
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Welden → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Welden
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Welden → Struzka
Struzka → Welden
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Welden → Struznica
Struznica → Welden
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Welden → Struzyna
Struzyna → Welden
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Welden → Struznica
Struznica → Welden
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Welden → Struzyna
Struzyna → Welden
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Welden → Strużyny
Strużyny → Welden
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Welden → Stryjewo
Stryjewo → Welden
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Welden → Stryjki
Stryjki → Welden
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Welden → Stryjkowo
Stryjkowo → Welden
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Welden → Стрыкув
Стрыкув → Welden
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Welden → Strykow
Strykow → Welden
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Welden
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Welden → Strykowo
Strykowo → Welden
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Welden → Стрыкув
Стрыкув → Welden
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Welden → Strykow
Strykow → Welden
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Welden → Strysza Buda
Strysza Buda → Welden
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Welden → Stryszawa
Stryszawa → Welden
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Welden → Strzakły
Strzakły → Welden
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Welden → Strzala
Strzala → Welden
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Welden → Стшалкова
Стшалкова → Welden
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Welden → Strzalkowice
Strzalkowice → Welden
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Welden → Strzalkowo
Strzalkowo → Welden
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Welden → Strzala
Strzala → Welden
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Welden → Strzałki
Strzałki → Welden
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Welden → Strzalkowice
Strzalkowice → Welden
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Welden → Strzalkowo
Strzalkowo → Welden
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Welden → Strzałków
Strzałków → Welden
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Welden → Strzebielewo
Strzebielewo → Welden
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Welden → Strzebielinek
Strzebielinek → Welden
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Welden → Strzebin
Strzebin → Welden
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Welden → Strzebowiska
Strzebowiska → Welden
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Welden
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Welden → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Welden
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Welden → Strzegocin
Strzegocin → Welden
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Welden → Стшегом
Стшегом → Welden
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Welden → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Welden
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Welden → Стшегово
Стшегово → Welden
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Welden → Strzegów
Strzegów → Welden
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Welden → Strzegów
Strzegów → Welden
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Welden → Strzekecino
Strzekecino → Welden
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Welden → Strzekecino
Strzekecino → Welden
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Welden → Strzelce
Strzelce → Welden
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Welden → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Welden
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Welden → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Welden
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Welden → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Welden
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Welden → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Welden
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Welden → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Welden
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Welden → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Welden
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Welden → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Welden
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Welden → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Welden
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Welden → Strzeleczki
Strzeleczki → Welden
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Welden → Strzelewo
Strzelewo → Welden
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Welden → Strzelewo
Strzelewo → Welden
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Welden → Strzelęcin
Strzelęcin → Welden
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Welden → Стшелин
Стшелин → Welden
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Welden → Strzelno
Strzelno → Welden
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Welden → Strzelno
Strzelno → Welden
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Strzelno
Strzelno → Welden
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Welden → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Welden
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Welden → Strzemkowo
Strzemkowo → Welden
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Welden → Strzeniówka
Strzeniówka → Welden
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Welden → Strzepcz
Strzepcz → Welden
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Welden → Стшепово
Стшепово → Welden
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Welden → Strzeszewo
Strzeszewo → Welden
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Welden → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Welden
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Welden → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Welden
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Welden → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Welden
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Welden → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Welden
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Welden → Strzeszowice
Strzeszowice → Welden
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Welden → Strzeszyn
Strzeszyn → Welden
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Welden → Strzezenice
Strzezenice → Welden
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Welden → Strzezenice
Strzezenice → Welden
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Welden → Strzeżewo
Strzeżewo → Welden
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Welden → Стшмеле
Стшмеле → Welden
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Welden → Strzybnica
Strzybnica → Welden
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Welden → Strzybnik
Strzybnik → Welden
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Welden → Strzygi
Strzygi → Welden
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Welden → Strzykuly
Strzykuly → Welden
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Welden → Strzyzawa
Strzyzawa → Welden
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Welden → Strzyze
Strzyze → Welden
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Welden → Strzyzew
Strzyzew → Welden
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Welden → Стшижев
Стшижев → Welden
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Welden → Strzyzew
Strzyzew → Welden
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Welden → Стшижув
Стшижув → Welden
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Welden → Strzyzowice
Strzyzowice → Welden
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Welden → Strzyzawa
Strzyzawa → Welden
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Welden → Strzyze
Strzyze → Welden
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Welden → Strzyzew
Strzyzew → Welden
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Welden → Strzyzew
Strzyzew → Welden
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Welden → Strzyzowice
Strzyzowice → Welden
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Welden → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Welden
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Welden → Strzyżów
Strzyżów → Welden
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Welden → Стшижув
Стшижув → Welden
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Welden → Strzyżówka
Strzyżówka → Welden
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Welden → Stubienko
Stubienko → Welden
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Welden → Stubno
Stubno → Welden
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Welden → Stuchowo
Stuchowo → Welden
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Welden → Студница
Студница → Welden
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Welden → Studnica
Studnica → Welden
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Welden → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Welden
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Welden → Studniska Górne
Studniska Górne → Welden
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Welden → Studzianek
Studzianek → Welden
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Welden → Studzianki
Studzianki → Welden
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Welden → Studzianki
Studzianki → Welden
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Welden → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Welden
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Welden → Studzianna
Studzianna → Welden
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Welden → Studzienice
Studzienice → Welden
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Welden → Студзеніце
Студзеніце → Welden
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Welden → Studzienice
Studzienice → Welden
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Welden → Studzieniec
Studzieniec → Welden
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Welden → Stuposiany
Stuposiany → Welden
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Welden → Стильонґі
Стильонґі → Welden
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Welden → Stypułów
Stypułów → Welden
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Welden → Styrzyniec
Styrzyniec → Welden
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Welden → Subkowy
Subkowy → Welden
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Welden → Sucha
Sucha → Welden
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Welden → Sucha
Sucha → Welden
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Welden → Sucha
Sucha → Welden
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Welden → Sucha
Sucha → Welden
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Welden → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Welden
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Welden → Суха Дольна
Суха Дольна → Welden
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Welden → Sucha Huta
Sucha Huta → Welden
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Welden
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Welden → Sucha Struga
Sucha Struga → Welden
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Welden → Сухань
Сухань → Welden
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Welden → Suchanowko
Suchanowko → Welden
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Welden → Suchanowko
Suchanowko → Welden
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Welden → Сухань
Сухань → Welden
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Welden → Suchatowka
Suchatowka → Welden
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Welden → Suchatowka
Suchatowka → Welden
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Welden → Suchcice
Suchcice → Welden
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Welden → Сухцице
Сухцице → Welden
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Welden → Suche
Suche → Welden
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Welden → Сухе
Сухе → Welden
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Welden → Сухеднюв
Сухеднюв → Welden
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Welden → Сухеднюв
Сухеднюв → Welden
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Welden → Suchleb
Suchleb → Welden
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Welden → Suchlica
Suchlica → Welden
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Welden → Suchocin
Suchocin → Welden
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Welden → Suchoczasy
Suchoczasy → Welden
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Welden → Suchodaniec
Suchodaniec → Welden
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Welden → Suchodebie
Suchodebie → Welden
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Welden → Suchodebie
Suchodebie → Welden
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Welden → Suchodol
Suchodol → Welden
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Welden → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Welden
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Welden → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Welden
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Welden → Suchodół
Suchodół → Welden
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Welden → Suchodol
Suchodol → Welden
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Welden → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Welden
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Welden → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Welden
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Welden → Sucholaski
Sucholaski → Welden
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Welden → Suchoraba
Suchoraba → Welden
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Welden → Suchoraczek
Suchoraczek → Welden
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Welden → Suchoraczek
Suchoraczek → Welden
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Welden → Suchorze
Suchorze → Welden
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Welden → Suchostruga
Suchostruga → Welden
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Welden → Суховоля
Суховоля → Welden
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Welden → Suchowola
Suchowola → Welden
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Welden → Suchowola
Suchowola → Welden
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Welden → Suchowola
Suchowola → Welden
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Welden → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Welden
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Welden → Suchozebry
Suchozebry → Welden
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Welden → Suchozebry
Suchozebry → Welden
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Welden → Suchy Bór
Suchy Bór → Welden
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Welden → Сухи Домб
Сухи Домб → Welden
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Welden → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Welden
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Welden → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Welden
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Welden → Suchy Las
Suchy Las → Welden
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Sucumin
Sucumin → Welden
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Welden → Sudol
Sudol → Welden
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Welden → Sudol
Sudol → Welden
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Welden → Sudół
Sudół → Welden
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Welden → Sufczyn
Sufczyn → Welden
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Welden → Sukmanie
Sukmanie → Welden
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Welden → Sukowice
Sukowice → Welden
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Welden → Sukowy
Sukowy → Welden
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Welden → Sulbiny
Sulbiny → Welden
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Welden → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Welden
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Welden → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Welden
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Welden → Сулехув
Сулехув → Welden
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Welden → Сулехув
Сулехув → Welden
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Welden → Sulechówko
Sulechówko → Welden
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Welden → Суленцин
Суленцин → Welden
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Welden → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Welden
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Welden → Suleczyno
Suleczyno → Welden
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Welden → Сулеюв
Сулеюв → Welden
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Welden → Sulejow
Sulejow → Welden
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Welden → Sulejowek
Sulejowek → Welden
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Welden → Сулеюв
Сулеюв → Welden
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Welden → Sulejow
Sulejow → Welden
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Welden → Sulejowek
Sulejowek → Welden
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Welden → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Welden
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Welden → Суленцин
Суленцин → Welden
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Welden → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Welden
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Welden → Sulęcinek
Sulęcinek → Welden
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Welden → Suleczyno
Suleczyno → Welden
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Welden → Sulicice
Sulicice → Welden
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Welden → Sulikow
Sulikow → Welden
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Welden → Sulikowo
Sulikowo → Welden
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Welden → Sulikow
Sulikow → Welden
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Welden → Суліміце
Суліміце → Welden
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Welden → Sulimierz
Sulimierz → Welden
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Welden → Sulimow
Sulimow → Welden
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Welden → Sulimow
Sulimow → Welden
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Welden → Sulimy
Sulimy → Welden
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Welden → Sulinowo
Sulinowo → Welden
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Welden → Сулиславице
Сулиславице → Welden
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Welden → Sulisław
Sulisław → Welden
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Welden → Сулиславице
Сулиславице → Welden
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Welden → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Welden
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Welden → Sulkow
Sulkow → Welden
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Welden → Sulkow
Sulkow → Welden
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Welden → Сулковице
Сулковице → Welden
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Welden → Sulkowice
Sulkowice → Welden
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Welden → Sulkowo
Sulkowo → Welden
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Welden → Сульміце
Сульміце → Welden
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Welden → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Welden
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Welden → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Welden
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Welden → Sulmów
Sulmów → Welden
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Welden → Sulnówko
Sulnówko → Welden
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Welden → Suloszowa
Suloszowa → Welden
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Welden → Sulow
Sulow → Welden
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Welden → Sułkowice
Sułkowice → Welden
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Welden → Sułkowice
Sułkowice → Welden
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Welden → Сулковице
Сулковице → Welden
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Welden → Sulkowice
Sulkowice → Welden
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Welden → Sułków
Sułków → Welden
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Welden → Sulkow
Sulkow → Welden
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Welden → Suloszowa
Suloszowa → Welden
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Welden → Sułowiec
Sułowiec → Welden
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Welden → Сулув
Сулув → Welden
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Welden → Sułów
Sułów → Welden
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Welden → Sumin
Sumin → Welden
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Сумін
Сумін → Welden
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Welden → Sumina
Sumina → Welden
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Welden → Suprasl
Suprasl → Welden
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Welden → Suprasl
Suprasl → Welden
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Welden → Suraż
Suraż → Welden
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Welden → Surminy
Surminy → Welden
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Welden → Surochow
Surochow → Welden
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Welden → Surochow
Surochow → Welden
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Welden → Сурова
Сурова → Welden
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Welden → Susiec
Susiec → Welden
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Welden → Суш
Суш → Welden
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Welden → Suszec
Suszec → Welden
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Welden → Suszewo
Suszewo → Welden
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Welden → Suszno
Suszno → Welden
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Suśnia
Suśnia → Welden
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Welden → Сувалки
Сувалки → Welden
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Welden → Сувалки
Сувалки → Welden
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Welden → Swaderki
Swaderki → Welden
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Welden → Swadzim
Swadzim → Welden
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Welden → Swarozyn
Swarozyn → Welden
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Welden → Swarozyn
Swarozyn → Welden
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Welden → Сважендз
Сважендз → Welden
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Welden → Swarzewo
Swarzewo → Welden
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Welden → Сважендз
Сважендз → Welden
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Welden → Swaty
Swaty → Welden
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Welden → Swiatki
Swiatki → Welden
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Welden → Swiatki
Swiatki → Welden
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Welden → Swiatniki
Swiatniki → Welden
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Welden → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Welden
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Welden → Swibna
Swibna → Welden
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Welden → Swider
Swider → Welden
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Welden → Swiderki
Swiderki → Welden
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Welden → Свидница
Свидница → Welden
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Welden → Свидница
Свидница → Welden
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Welden
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Welden → Свидник
Свидник → Welden
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Welden → Swidniki
Swidniki → Welden
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Welden → Swidrow
Swidrow → Welden
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Welden → Swidry
Swidry → Welden
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Welden → Swidry Male
Swidry Male → Welden
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Welden → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Welden
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Welden → Swidwie
Swidwie → Welden
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Welden → Свидвин
Свидвин → Welden
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Welden → Свебодзице
Свебодзице → Welden
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Welden → Свебодзин
Свебодзин → Welden
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Welden → Swiecice
Swiecice → Welden
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Welden → Свеце
Свеце → Welden
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Welden → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Welden
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Welden → Swieciechowa
Swieciechowa → Welden
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Welden → Швецко
Швецко → Welden
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Welden → Swiecko
Swiecko → Welden
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Welden → Swielino
Swielino → Welden
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Welden → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Welden
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Welden → Swiercze
Swiercze → Welden
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Welden → Swierczow
Swierczow → Welden
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Welden → Swierczow
Swierczow → Welden
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Welden → Swierczow
Swierczow → Welden
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Welden → Swierczyna
Swierczyna → Welden
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Welden → Swierdze
Swierdze → Welden
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Welden → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Welden
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Welden → Swierszczow
Swierszczow → Welden
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Свежава
Свежава → Welden
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Welden → Swierze
Swierze → Welden
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Welden → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Welden
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Welden → Swierzenko
Swierzenko → Welden
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Welden → Сьвежна
Сьвежна → Welden
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Welden → Swierzno
Swierzno → Welden
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Welden → Swieszyno
Swieszyno → Welden
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Welden → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Welden
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Welden → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Welden
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Welden → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Welden
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Welden → Swiete
Swiete → Welden
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Welden → Swiete
Swiete → Welden
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Welden → Swietno
Swietno → Welden
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Welden → Swietochlowice
Swietochlowice → Welden
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Welden → Swietochowo
Swietochowo → Welden
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Welden → Swietomarz
Swietomarz → Welden
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Welden → Swietoslaw
Swietoslaw → Welden
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Welden → Свентошув
Свентошув → Welden
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Welden → Швентошувка
Швентошувка → Welden
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Welden → Swietoujsc
Swietoujsc → Welden
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Welden → Swiety Marek
Swiety Marek → Welden
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Welden → Swilcza
Swilcza → Welden
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Welden → Swincz
Swincz → Welden
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Welden → Swiniarow
Swiniarow → Welden
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Welden → Swiniary
Swiniary → Welden
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Welden → Swinna
Swinna → Welden
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Welden → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Welden
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Welden → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Welden
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Welden → Switaly
Switaly → Welden
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Welden → Swobnica
Swobnica → Welden
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Welden → Swochowo
Swochowo → Welden
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Welden → Swojczyce
Swojczyce → Welden
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Welden → Swolowo
Swolowo → Welden
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Welden → Swolowo
Swolowo → Welden
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Welden → Swornegacie
Swornegacie → Welden
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Welden → Свори
Свори → Welden
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Welden → Sworzyce
Sworzyce → Welden
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Welden → Swoszowice
Swoszowice → Welden
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Welden → Syberia
Syberia → Welden
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Welden → Сыцевице
Сыцевице → Welden
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Welden → Sycewo
Sycewo → Welden
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Welden → Sychowo
Sychowo → Welden
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Welden → Сыцув
Сыцув → Welden
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Welden → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Welden
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Welden → Sycowice
Sycowice → Welden
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Welden → Сыцув
Сыцув → Welden
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Welden
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Welden
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Welden
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Sydol
Sydol → Welden
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Sydol
Sydol → Welden
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Welden → Sylczno
Sylczno → Welden
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Welden → Sypniewo
Sypniewo → Welden
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Welden → Sypniewo
Sypniewo → Welden
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Welden → Sypniewo
Sypniewo → Welden
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Welden → Сирковіце
Сирковіце → Welden
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Welden → Syrynia
Syrynia → Welden
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Welden → Szacilowka
Szacilowka → Welden
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Welden → Szacilowka
Szacilowka → Welden
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Welden → Шацили
Шацили → Welden
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Welden → Szadek
Szadek → Welden
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Welden → Szadkowice
Szadkowice → Welden
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Welden → Szadlowice
Szadlowice → Welden
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Welden → Szadlowice
Szadlowice → Welden
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Welden → Szadzko
Szadzko → Welden
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Welden → Szaflary
Szaflary → Welden
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Welden → Шалас
Шалас → Welden
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Welden → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Welden
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Welden → Szalowa
Szalowa → Welden
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Welden → Szałkowo
Szałkowo → Welden
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Welden → Szałstry
Szałstry → Welden
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Welden → Szamocin
Szamocin → Welden
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Welden → Шамотулы
Шамотулы → Welden
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Welden → Шамотулы
Шамотулы → Welden
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Welden → Szarajówka
Szarajówka → Welden
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Welden → Szarbkow
Szarbkow → Welden
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Welden → Szarbkow
Szarbkow → Welden
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Welden → Szare
Szare → Welden
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Welden → Szarlej
Szarlej → Welden
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Welden → Szarlejka
Szarlejka → Welden
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Welden → Szarow
Szarow → Welden
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Welden → Szarow
Szarow → Welden
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Welden → Szaruty
Szaruty → Welden
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Welden → Szary Dwór
Szary Dwór → Welden
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Welden → Szatarpy
Szatarpy → Welden
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Welden → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Welden
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Welden → Шавли
Шавли → Welden
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Welden → Щанець
Щанець → Welden
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Welden → Szczawa
Szczawa → Welden
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Welden → Szczawin
Szczawin → Welden
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Welden → Szczawin
Szczawin → Welden
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Welden → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Welden
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Welden → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Welden
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Welden → Szczawinek
Szczawinek → Welden
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Welden → Щавница
Щавница → Welden
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Welden → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Welden
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Welden → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Welden
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Welden → Szczebra
Szczebra → Welden
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Welden → Щебжешин
Щебжешин → Welden
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Welden → Щецин
Щецин → Welden
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Welden → Щецинек
Щецинек → Welden
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Welden → Szczecno
Szczecno → Welden
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Welden → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Welden
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Welden → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Welden
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Welden → Szczeglino
Szczeglino → Welden
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Welden → Szczekarkow
Szczekarkow → Welden
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Welden → Szczekarkow
Szczekarkow → Welden
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Welden → Щекоцины
Щекоцины → Welden
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Welden → Szczelatyn
Szczelatyn → Welden
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Welden → Щепанек
Щепанек → Welden
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Welden → Szczepanki
Szczepanki → Welden
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Welden → Szczepankowice
Szczepankowice → Welden
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Welden → Szczepankowo
Szczepankowo → Welden
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Welden → Szczepankowo
Szczepankowo → Welden
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Welden → Szczepanow
Szczepanow → Welden
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Welden → Szczepanowice
Szczepanowice → Welden
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Welden → Szczepanów
Szczepanów → Welden
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Welden → Szczepanow
Szczepanow → Welden
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Welden → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Welden
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Welden → Szczepice
Szczepice → Welden
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Welden → Szczepki
Szczepki → Welden
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Welden → Szczepów
Szczepów → Welden
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Welden → Szczerbin
Szczerbin → Welden
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Welden → Щерцув
Щерцув → Welden
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Welden → Щерцув
Щерцув → Welden
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Welden → Szczerków
Szczerków → Welden
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Szczescie
Szczescie → Welden
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Welden → Szczesna
Szczesna → Welden
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Welden → Szczesne
Szczesne → Welden
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Welden → Szczesna
Szczesna → Welden
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Welden → Szczesne
Szczesne → Welden
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Welden → Szczescie
Szczescie → Welden
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Welden → Szczodre
Szczodre → Welden
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Welden → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Welden
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Welden → Щодрув
Щодрув → Welden
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Welden → Щодрово
Щодрово → Welden
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Welden → Щуцин
Щуцин → Welden
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Welden → Szczuczyn
Szczuczyn → Welden
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Welden → Щучин
Щучин → Welden
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Welden → Szczukowice
Szczukowice → Welden
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Welden → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Welden
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Welden → Szczurkowo
Szczurkowo → Welden
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Welden → Щурова
Щурова → Welden
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Welden → Szczutki
Szczutki → Welden
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Welden → Szczutowo
Szczutowo → Welden
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Welden → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Welden
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Welden → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Welden
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Welden → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Welden
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Welden → Szczycionek
Szczycionek → Welden
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Welden → Szczyglice
Szczyglice → Welden
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Welden → Szczyglice
Szczyglice → Welden
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Welden → Szczygly
Szczygly → Welden
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Welden → Szczygly
Szczygly → Welden
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Welden → Szczypiec
Szczypiec → Welden
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Welden → Szczypiorno
Szczypiorno → Welden
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Welden → Щирк
Щирк → Welden
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Welden → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Welden
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Welden → Щитна
Щитна → Welden
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Welden → Szczytniki
Szczytniki → Welden
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Welden → Щитно
Щитно → Welden
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Welden → Щитно
Щитно → Welden
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Welden → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Welden
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Welden → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Welden
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Welden → Szebnie
Szebnie → Welden
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Welden → Szedziec
Szedziec → Welden
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Welden → Szeliga
Szeliga → Welden
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Welden → Szembruczek
Szembruczek → Welden
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Welden → Szembruk
Szembruk → Welden
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Welden → Szemud
Szemud → Welden
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Welden → Szemud
Szemud → Welden
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Welden → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Welden
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Welden → Szepietowo
Szepietowo → Welden
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Welden → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Welden
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Welden → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Welden
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Welden → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Welden
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Welden → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Welden
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Welden → Szeromin
Szeromin → Welden
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Welden → Szerzawy
Szerzawy → Welden
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Welden → Szerzyny
Szerzyny → Welden
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Welden → Szestno
Szestno → Welden
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Welden → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Welden
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Welden → Szewnica
Szewnica → Welden
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Welden → Szewo
Szewo → Welden
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Welden → Szkarada
Szkarada → Welden
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Welden → Szkaradowo
Szkaradowo → Welden
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Welden → Szklana
Szklana → Welden
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Welden → Szklana Huta
Szklana Huta → Welden
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Welden → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Welden
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Welden → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Welden
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Welden → Szklary
Szklary → Welden
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Welden → Szklary
Szklary → Welden
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Welden → Szklary
Szklary → Welden
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Welden → Шкляри
Шкляри → Welden
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Welden → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Welden
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Welden → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Welden
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Welden → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Welden
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Welden → Szkocja
Szkocja → Welden
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Welden → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Welden
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Welden → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Welden
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Welden → Szonow
Szonow → Welden
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Welden → Szonowice
Szonowice → Welden
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Welden → Szonow
Szonow → Welden
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Welden → Шопа
Шопа → Welden
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Welden → Szopinek
Szopinek → Welden
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Welden → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Welden
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Welden → Szostaki
Szostaki → Welden
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Welden → Szostaki
Szostaki → Welden
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Welden → Szowsko
Szowsko → Welden
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Welden → Szozdy
Szozdy → Welden
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Welden → Szóstka
Szóstka → Welden
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Welden → Szowsko
Szowsko → Welden
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Welden → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Welden
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Welden → Szparki
Szparki → Welden
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Szpegawsk
Szpegawsk → Welden
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Welden → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Welden
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Welden → Szpegawsk
Szpegawsk → Welden
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Welden → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Welden
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Welden → Szpon
Szpon → Welden
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Welden → Szpondowo
Szpondowo → Welden
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Welden → Шпротава
Шпротава → Welden
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Welden → Szreniawa
Szreniawa → Welden
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Welden → Szrensk
Szrensk → Welden
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Welden → Szrensk
Szrensk → Welden
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Welden → Szropy
Szropy → Welden
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Welden → Sztabin
Sztabin → Welden
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Welden → Штум
Штум → Welden
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Welden → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Welden
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Welden → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Welden
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Welden → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Welden
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Welden → Штутово
Штутово → Welden
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Welden → Sztynort
Sztynort → Welden
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Welden → Sztynwag
Sztynwag → Welden
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Welden → Шубин
Шубин → Welden
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Welden → Szudziałowo
Szudziałowo → Welden
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Welden → Szukalice
Szukalice → Welden
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Welden → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Welden
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Welden → Szumanie
Szumanie → Welden
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Welden → Szumin
Szumin → Welden
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Welden → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Welden
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Welden → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Welden
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Welden → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Welden
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Welden → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Welden
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Welden → Szumowo
Szumowo → Welden
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Welden → Szurpiły
Szurpiły → Welden
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Welden → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Welden
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Welden → Szwarszowice
Szwarszowice → Welden
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Welden → Szwarunki
Szwarunki → Welden
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Welden → Szwaruny
Szwaruny → Welden
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Welden → Szwecja
Szwecja → Welden
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Welden → Szwelice
Szwelice → Welden
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Welden → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Welden
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Welden → Szyce
Szyce → Welden
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Welden → Szydlice
Szydlice → Welden
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Welden → Szydlowek
Szydlowek → Welden
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Welden → Szydlowice
Szydlowice → Welden
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Welden → Шидловец
Шидловец → Welden
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Welden → Szydlowo
Szydlowo → Welden
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Welden → Szydlowo
Szydlowo → Welden
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Welden → Szydlowice
Szydlowice → Welden
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Welden → Шидловец
Шидловец → Welden
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Welden → Szydlowo
Szydlowo → Welden
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Welden → Szydlowo
Szydlowo → Welden
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Welden → Szydłów
Szydłów → Welden
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Welden → Szydłów
Szydłów → Welden
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Welden → Шидлув
Шидлув → Welden
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Welden → Szydlowek
Szydlowek → Welden
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Welden → Szyjki
Szyjki → Welden
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Welden → Szyk
Szyk → Welden
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Welden → Szymaki
Szymaki → Welden
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Welden → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Welden
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Welden → Szymanow
Szymanow → Welden
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Welden → Szymanowek
Szymanowek → Welden
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Szymanowice
Szymanowice → Welden
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Welden → Szymanów
Szymanów → Welden
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Welden → Шиманув
Шиманув → Welden
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Welden → Шиманув
Шиманув → Welden
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Welden → Szymanow
Szymanow → Welden
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Welden → Szymanowek
Szymanowek → Welden
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Welden → Szymany
Szymany → Welden
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Welden → Шимбарк
Шимбарк → Welden
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Welden → Szymbark
Szymbark → Welden
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Welden → Шимборно
Шимборно → Welden
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Welden → Szymiszow
Szymiszow → Welden
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Welden → Szymiszow
Szymiszow → Welden
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Welden → Szymocin
Szymocin → Welden
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Welden → Szymonkow
Szymonkow → Welden
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Welden → Szymonowo
Szymonowo → Welden
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Welden → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Welden
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Welden → Szynkielow
Szynkielow → Welden
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Welden → Szynwald
Szynwald → Welden
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Welden → Szynwald
Szynwald → Welden
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Welden → Szynych
Szynych → Welden
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Welden → Szyperki
Szyperki → Welden
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Welden → Szypliszki
Szypliszki → Welden
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Welden → Szyplow
Szyplow → Welden
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Welden → Szyszki
Szyszki → Welden
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Welden → Szyszkowa
Szyszkowa → Welden
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Welden → Szyszków
Szyszków → Welden
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Welden → Szyszyn
Szyszyn → Welden
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Welden → Sciborowice
Sciborowice → Welden
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Welden → Ściborze
Ściborze → Welden
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Welden → Sciborzyce
Sciborzyce → Welden
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Welden → Sciborz
Sciborz → Welden
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Welden → Sciechow
Sciechow → Welden
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Welden → Sciechowek
Sciechowek → Welden
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Welden → Sciegny
Sciegny → Welden
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Welden → Sciejowice
Sciejowice → Welden
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Welden → Scienne
Scienne → Welden
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Welden → Ścigów
Ścigów → Welden
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Welden → Scinawa
Scinawa → Welden
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Welden → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Welden
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Welden → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Welden
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Welden → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Welden
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Welden → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Welden
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Welden → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Welden
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Welden → Śląsko
Śląsko → Welden
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Welden → Slemien
Slemien → Welden
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Welden → Ślepowrony
Ślepowrony → Welden
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Welden → Slesin
Slesin → Welden
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Welden → Slesin
Slesin → Welden
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Welden → Sleszowice
Sleszowice → Welden
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Welden → Slecin
Slecin → Welden
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Welden → Ślęza
Ślęza → Welden
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Welden → Slezany
Slezany → Welden
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Welden → Sliwa
Sliwa → Welden
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Welden → Śliwice
Śliwice → Welden
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Welden → Sliwice
Sliwice → Welden
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Welden → Śliwnica
Śliwnica → Welden
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Welden → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Welden
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Welden → Śmiadowo
Śmiadowo → Welden
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Welden → Smiary
Smiary → Welden
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Welden → Śmiechowice
Śmiechowice → Welden
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Welden → Сьмехув
Сьмехув → Welden
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Welden → Smielin
Smielin → Welden
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Welden → Śmiełów
Śmiełów → Welden
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Welden → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Welden
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Welden → Smigiel
Smigiel → Welden
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Welden → Śmiłowice
Śmiłowice → Welden
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Welden → Smilowo
Smilowo → Welden
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Welden → Śmiłowo
Śmiłowo → Welden
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Welden → Sniadowo
Sniadowo → Welden
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Welden → Sniadowko
Sniadowko → Welden
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Welden → Sniatowo
Sniatowo → Welden
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Welden → Snice
Snice → Welden
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Welden → Średni Łan
Średni Łan → Welden
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Welden → Средня Вес
Средня Вес → Welden
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Welden → Srem
Srem → Welden
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Welden → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Welden
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Welden → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Welden
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Welden → Srodula
Srodula → Welden
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Welden → Srodborow
Srodborow → Welden
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Welden → Swiatki
Swiatki → Welden
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Welden → Swiatki
Swiatki → Welden
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Welden → Swiatniki
Swiatniki → Welden
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Welden → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Welden
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Welden → Świchowo
Świchowo → Welden
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Welden → Świchówko
Świchówko → Welden
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Welden → Swider
Swider → Welden
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Welden → Swiderki
Swiderki → Welden
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Welden → Свидница
Свидница → Welden
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Welden → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Welden
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Welden → Свидник
Свидник → Welden
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Welden → Сьвідник
Сьвідник → Welden
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Welden → Swidniki
Swidniki → Welden
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Welden → Świdno
Świdno → Welden
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Welden → Swidrow
Swidrow → Welden
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Welden → Swidry
Swidry → Welden
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Welden → Swidry Male
Swidry Male → Welden
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Welden → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Welden
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Welden → Swidwie
Swidwie → Welden
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Welden → Свидвин
Свидвин → Welden
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Welden → Świdy
Świdy → Welden
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Welden → Свебодзице
Свебодзице → Welden
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Welden → Свебодзин
Свебодзин → Welden
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Welden → Свеце
Свеце → Welden
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Welden → Сьвеце
Сьвеце → Welden
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Welden → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Welden
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Welden → Świeciechów
Świeciechów → Welden
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Welden → Świecino
Świecino → Welden
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Welden → Швецко
Швецко → Welden
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Welden → Świedziebnia
Świedziebnia → Welden
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Welden → Świekatowo
Świekatowo → Welden
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Welden → Swielino
Swielino → Welden
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Welden → Сьвеміно
Сьвеміно → Welden
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Welden → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Welden
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Welden → Swiercze
Swiercze → Welden
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Welden → Swierczow
Swierczow → Welden
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Welden → Swierczow
Swierczow → Welden
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Welden → Świerczów
Świerczów → Welden
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Welden → Swierczow
Swierczow → Welden
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Welden → Сьверчин
Сьверчин → Welden
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Welden → Świerczyna
Świerczyna → Welden
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Welden → Świerczyna
Świerczyna → Welden
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Welden → Swierczyna
Swierczyna → Welden
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Welden → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Welden
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Welden → Świerklaniec
Świerklaniec → Welden
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Welden → Świerklany
Świerklany → Welden
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Welden → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Welden
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Welden → Świerszczewo
Świerszczewo → Welden
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Welden → Swierszczow
Swierszczow → Welden
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Welden → Свежава
Свежава → Welden
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Welden → Świerzbienie
Świerzbienie → Welden
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Welden → Swierzenko
Swierzenko → Welden
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Welden → Swierzno
Swierzno → Welden
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Welden → Świerzno
Świerzno → Welden
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Welden → Swierze
Swierze → Welden
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Welden → Świerże
Świerże → Welden
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Welden → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Welden
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Welden → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Welden
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Welden → Świeszewo
Świeszewo → Welden
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Welden → Swieszyno
Swieszyno → Welden
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Welden → Świeszyno
Świeszyno → Welden
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Welden → Świetlino
Świetlino → Welden
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Welden → Święcianowo
Święcianowo → Welden
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Welden → Swiecice
Swiecice → Welden
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Welden → Święciec
Święciec → Welden
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Welden → Swieciechowa
Swieciechowa → Welden
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Welden → Święciechowo
Święciechowo → Welden
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Welden → Święcino
Święcino → Welden
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Welden → Swiecko
Swiecko → Welden
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Welden → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Welden
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Welden → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Welden
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Welden → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Welden
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Welden → Święta Woda
Święta Woda → Welden
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Welden → Świętajno
Świętajno → Welden
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Welden → Świętajno
Świętajno → Welden
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Welden → Święte
Święte → Welden
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Welden → Swiete
Swiete → Welden
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Welden → Swiete
Swiete → Welden
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Welden → Swietno
Swietno → Welden
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Welden → Swietochlowice
Swietochlowice → Welden
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Welden → Swietochowo
Swietochowo → Welden
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Welden → Swietomarz
Swietomarz → Welden
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Welden → Swietoslaw
Swietoslaw → Welden
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Welden → Świętoszewko
Świętoszewko → Welden
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Welden → Швентошувка
Швентошувка → Welden
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Welden → Swietoujsc
Swietoujsc → Welden
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Welden → Swilcza
Swilcza → Welden
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Welden → Swiniarow
Swiniarow → Welden
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Welden → Świniarsko
Świniarsko → Welden
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Welden → Świniary
Świniary → Welden
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Welden → Swiniary
Swiniary → Welden
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Welden → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Welden
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Welden → Świniec
Świniec → Welden
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Welden → Świnino
Świnino → Welden
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Welden → Swinna
Swinna → Welden
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Welden → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Welden
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Welden → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Welden
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Welden → Świnoujście
Świnoujście → Welden
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Welden → Świny
Świny → Welden
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Welden → Swincz
Swincz → Welden
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Welden → Switaly
Switaly → Welden
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Welden
Welden
Польша
Германия