rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Oberweid
Oberweid ↔ Польша
Автобусы
Oberweid
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Oberweid
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Oberweid
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Oberweid → Sabaudia
Sabaudia → Oberweid
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Oberweid → Saborze
Saborze → Oberweid
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Oberweid → Sacharewo
Sacharewo → Oberweid
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Oberweid → Sadek
Sadek → Oberweid
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Oberweid → Sadki
Sadki → Oberweid
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Sadkow
Sadkow → Oberweid
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Oberweid → Садкув
Садкув → Oberweid
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Sadkowek
Sadkowek → Oberweid
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Oberweid → Sadkowo
Sadkowo → Oberweid
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Sadkow
Sadkow → Oberweid
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Sadkowek
Sadkowek → Oberweid
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Oberweid → Sadlinki
Sadlinki → Oberweid
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Oberweid → Sadlno
Sadlno → Oberweid
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Oberweid → Sadlowo
Sadlowo → Oberweid
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Oberweid → Sadlowo
Sadlowo → Oberweid
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Oberweid → Sadlowo
Sadlowo → Oberweid
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Oberweid → Sadlowo
Sadlowo → Oberweid
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Oberweid → Sadlowo
Sadlowo → Oberweid
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Oberweid → Sadlowo
Sadlowo → Oberweid
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Oberweid → Sadow
Sadow → Oberweid
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Oberweid → Садова
Садова → Oberweid
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Sadowice
Sadowice → Oberweid
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Oberweid → Sadowie
Sadowie → Oberweid
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Oberweid → Садове
Садове → Oberweid
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Oberweid → Sadowne
Sadowne → Oberweid
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Oberweid → Sadowo
Sadowo → Oberweid
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Oberweid → Sadow
Sadow → Oberweid
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Oberweid → Sadów
Sadów → Oberweid
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Oberweid → Sadrozyce
Sadrozyce → Oberweid
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Oberweid → Sadry
Sadry → Oberweid
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Oberweid → Sadurki
Sadurki → Oberweid
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Oberweid → Sadurki
Sadurki → Oberweid
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Oberweid → Sady
Sady → Oberweid
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Oberweid → Sady
Sady → Oberweid
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Oberweid → Sady
Sady → Oberweid
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Oberweid → Sady Dolne
Sady Dolne → Oberweid
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Oberweid → Sadykierz
Sadykierz → Oberweid
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Oberweid → Сайчице
Сайчице → Oberweid
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Salno
Salno → Oberweid
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Oberweid → Salno
Salno → Oberweid
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Oberweid → Samarzewo
Samarzewo → Oberweid
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Oberweid → Samborowice
Samborowice → Oberweid
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Oberweid → Samborowo
Samborowo → Oberweid
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Oberweid → Самборско
Самборско → Oberweid
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Oberweid → Samborzec
Samborzec → Oberweid
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Oberweid → Samlawki
Samlawki → Oberweid
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Oberweid → Samlino
Samlino → Oberweid
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Oberweid → Samlawki
Samlawki → Oberweid
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Samociazek
Samociazek → Oberweid
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Samociazek
Samociazek → Oberweid
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Oberweid → Samolubie
Samolubie → Oberweid
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Oberweid → Samołęż
Samołęż → Oberweid
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Oberweid → Samorzadki
Samorzadki → Oberweid
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Oberweid → Samorzadki
Samorzadki → Oberweid
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Oberweid → Samostrzalow
Samostrzalow → Oberweid
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Oberweid → Samostrzalow
Samostrzalow → Oberweid
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Oberweid → Samostrzel
Samostrzel → Oberweid
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Самотвур
Самотвур → Oberweid
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Oberweid → Samowicze
Samowicze → Oberweid
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Oberweid → Sampława
Sampława → Oberweid
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Oberweid → Samsieczno
Samsieczno → Oberweid
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Oberweid → Samsieczynek
Samsieczynek → Oberweid
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Samsonowice
Samsonowice → Oberweid
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Oberweid → Сандомир
Сандомир → Oberweid
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Oberweid → Sanice
Sanice → Oberweid
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Oberweid → Sanie
Sanie → Oberweid
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Oberweid → Sanka
Sanka → Oberweid
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Oberweid → Санники
Санники → Oberweid
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Oberweid → Санок
Санок → Oberweid
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Oberweid → Santok
Santok → Oberweid
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Sapieżyn
Sapieżyn → Oberweid
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Oberweid → Saplaty
Saplaty → Oberweid
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Oberweid → Sapolnica
Sapolnica → Oberweid
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Oberweid → Sapy
Sapy → Oberweid
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Oberweid → Sarbia
Sarbia → Oberweid
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Oberweid → Sarbicko
Sarbicko → Oberweid
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Oberweid → Сарбиново
Сарбиново → Oberweid
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Oberweid → Сарбиново
Сарбиново → Oberweid
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Oberweid → Sarbka
Sarbka → Oberweid
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Oberweid → Сарбськ
Сарбськ → Oberweid
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Oberweid → Сарнаки
Сарнаки → Oberweid
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Oberweid → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Oberweid
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Oberweid → Sarnow
Sarnow → Oberweid
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Oberweid → Sarnow
Sarnow → Oberweid
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Oberweid → Sarnówek
Sarnówek → Oberweid
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Oberweid → Sarnówek
Sarnówek → Oberweid
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Oberweid → Sartowice
Sartowice → Oberweid
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Oberweid → Sarzyna
Sarzyna → Oberweid
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Oberweid → Sasino
Sasino → Oberweid
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Oberweid → Saspow
Saspow → Oberweid
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Oberweid → Sawin
Sawin → Oberweid
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Oberweid → Sawino
Sawino → Oberweid
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Oberweid → Sawity
Sawity → Oberweid
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Oberweid → Saborze
Saborze → Oberweid
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Oberweid → Sadry
Sadry → Oberweid
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Oberweid → Sągnity
Sągnity → Oberweid
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Oberweid → Saplaty
Saplaty → Oberweid
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Oberweid → Sąpole
Sąpole → Oberweid
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Oberweid → Sapolnica
Sapolnica → Oberweid
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Oberweid → Sapy
Sapy → Oberweid
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Oberweid → Sąpy
Sąpy → Oberweid
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Oberweid → Сутейск
Сутейск → Oberweid
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Oberweid → Saspow
Saspow → Oberweid
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Oberweid → Schodnia
Schodnia → Oberweid
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Oberweid → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Oberweid
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Oberweid → Sciborowice
Sciborowice → Oberweid
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Oberweid → Sciborz
Sciborz → Oberweid
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Oberweid → Sciborzyce
Sciborzyce → Oberweid
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Oberweid → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Oberweid
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Oberweid → Sciechow
Sciechow → Oberweid
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Oberweid → Sciechowek
Sciechowek → Oberweid
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Oberweid → Sciegny
Sciegny → Oberweid
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Oberweid → Sciejowice
Sciejowice → Oberweid
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Oberweid → Scienne
Scienne → Oberweid
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Oberweid → Scinawa
Scinawa → Oberweid
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Oberweid → Sebastianowo
Sebastianowo → Oberweid
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Oberweid → Secemin
Secemin → Oberweid
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Oberweid → Sechna
Sechna → Oberweid
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Oberweid → Seczkowo
Seczkowo → Oberweid
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Oberweid → Seczkowo
Seczkowo → Oberweid
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Oberweid → Sedow
Sedow → Oberweid
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Oberweid → Sedziejowice
Sedziejowice → Oberweid
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Oberweid → Sedzimirow
Sedzimirow → Oberweid
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Oberweid → Sedziszow
Sedziszow → Oberweid
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Oberweid → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Oberweid
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Oberweid → Sedziszowa
Sedziszowa → Oberweid
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Sedziszowa
Sedziszowa → Oberweid
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Oberweid → Сейны
Сейны → Oberweid
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Oberweid → Sekocin Las
Sekocin Las → Oberweid
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Oberweid → Семлін
Семлін → Oberweid
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Oberweid → Senislawice
Senislawice → Oberweid
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Oberweid → Senislawice
Senislawice → Oberweid
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Oberweid → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Oberweid
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Oberweid → Sepopol
Sepopol → Oberweid
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Serafinów
Serafinów → Oberweid
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Oberweid → Serby
Serby → Oberweid
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Oberweid → Seredzice
Seredzice → Oberweid
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Oberweid → Сероцк
Сероцк → Oberweid
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Oberweid → Сероцк
Сероцк → Oberweid
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Oberweid → Seroczyn
Seroczyn → Oberweid
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Oberweid → Seroki
Seroki → Oberweid
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Oberweid → Serokomla
Serokomla → Oberweid
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Oberweid → Serpelice
Serpelice → Oberweid
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Oberweid → Serwoniec
Serwoniec → Oberweid
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Oberweid → Serwy
Serwy → Oberweid
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Oberweid → Seczkowo
Seczkowo → Oberweid
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Oberweid → Seczkowo
Seczkowo → Oberweid
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Oberweid → Sędki
Sędki → Oberweid
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Oberweid → Sedow
Sedow → Oberweid
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Oberweid → Sędów
Sędów → Oberweid
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Oberweid → Sedziejowice
Sedziejowice → Oberweid
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Oberweid → Sedzimirow
Sedzimirow → Oberweid
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Oberweid → Sedziszowa
Sedziszowa → Oberweid
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Sedziszowa
Sedziszowa → Oberweid
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Oberweid → Sedziszow
Sedziszow → Oberweid
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Oberweid → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Oberweid
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Oberweid → Sekocin Las
Sekocin Las → Oberweid
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Oberweid → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Oberweid
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Oberweid → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Oberweid
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Oberweid → Sękowa
Sękowa → Oberweid
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Oberweid → Sękowice
Sękowice → Oberweid
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Oberweid → Sękowo
Sękowo → Oberweid
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Oberweid → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Oberweid
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Oberweid → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Oberweid
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Oberweid → Sepopol
Sepopol → Oberweid
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Oberweid → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Oberweid
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Сянув
Сянув → Oberweid
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Oberweid → Sianowo
Sianowo → Oberweid
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Oberweid → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Oberweid
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Oberweid → Сяноженты
Сяноженты → Oberweid
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Oberweid → Сяноженты
Сяноженты → Oberweid
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Сянув
Сянув → Oberweid
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Oberweid → Siary
Siary → Oberweid
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Oberweid → Siąszyce
Siąszyce → Oberweid
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Oberweid → Sibin
Sibin → Oberweid
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Oberweid → Sichow
Sichow → Oberweid
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Oberweid → Sichow
Sichow → Oberweid
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Oberweid → Sicienko
Sicienko → Oberweid
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Oberweid → Sicko
Sicko → Oberweid
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Oberweid → Siczki
Siczki → Oberweid
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Oberweid → Сідзіна
Сідзіна → Oberweid
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Oberweid → Sieborowice
Sieborowice → Oberweid
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Oberweid → Sieburczyn
Sieburczyn → Oberweid
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Oberweid → Siechnice
Siechnice → Oberweid
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Oberweid → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Oberweid
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Oberweid → Sieciechow
Sieciechow → Oberweid
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Oberweid → Сецехув
Сецехув → Oberweid
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Oberweid → Sieciechowice
Sieciechowice → Oberweid
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Oberweid → Sieciechowice
Sieciechowice → Oberweid
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Oberweid → Sieciechow
Sieciechow → Oberweid
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Oberweid → Sieciejow
Sieciejow → Oberweid
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Сецемін
Сецемін → Oberweid
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Oberweid → Siecien
Siecien → Oberweid
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Oberweid → Siecien
Siecien → Oberweid
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Oberweid → Siedlakowice
Siedlakowice → Oberweid
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Oberweid → Siedlanka
Siedlanka → Oberweid
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Oberweid → Siedlatkow
Siedlatkow → Oberweid
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Oberweid → Siedlatkow
Siedlatkow → Oberweid
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Oberweid → Siedlątków
Siedlątków → Oberweid
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Oberweid → Седльце
Седльце → Oberweid
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Oberweid → Siedlce
Siedlce → Oberweid
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Oberweid → Siedlec
Siedlec → Oberweid
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Oberweid → Siedlec
Siedlec → Oberweid
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Oberweid → Siedlec
Siedlec → Oberweid
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Oberweid → Седлець
Седлець → Oberweid
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Oberweid → Седлець
Седлець → Oberweid
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Oberweid → Siedlec
Siedlec → Oberweid
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Oberweid → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Oberweid
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Oberweid → Siedlece
Siedlece → Oberweid
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Oberweid → Siedlecin
Siedlecin → Oberweid
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Oberweid → Siedlemin
Siedlemin → Oberweid
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Oberweid → Siedlew
Siedlew → Oberweid
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Oberweid → Siedlecin
Siedlecin → Oberweid
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Oberweid → Седліце
Седліце → Oberweid
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Oberweid → Siedliska
Siedliska → Oberweid
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Oberweid → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Oberweid
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Oberweid → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Oberweid
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Oberweid → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Oberweid
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Oberweid → Siedlisko
Siedlisko → Oberweid
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Oberweid → Siedlisko
Siedlisko → Oberweid
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Oberweid → Siedlisko
Siedlisko → Oberweid
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Oberweid → Siedliszcze
Siedliszcze → Oberweid
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Oberweid → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Oberweid
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Oberweid → Siedlnica
Siedlnica → Oberweid
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Oberweid → Siedlów
Siedlów → Oberweid
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Oberweid → Sieganow
Sieganow → Oberweid
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Oberweid → Siekierczyn
Siekierczyn → Oberweid
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Oberweid → Siekierki
Siekierki → Oberweid
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Oberweid → Siekluki
Siekluki → Oberweid
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Sielc
Sielc → Oberweid
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Oberweid → Sielce
Sielce → Oberweid
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Oberweid → Sielec
Sielec → Oberweid
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Oberweid → Sielec
Sielec → Oberweid
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Oberweid → Sielec
Sielec → Oberweid
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Oberweid → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Oberweid
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Oberweid → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Oberweid
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Oberweid → Sielsko
Sielsko → Oberweid
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Oberweid → Sielun
Sielun → Oberweid
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Oberweid → Sielun
Sielun → Oberweid
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Oberweid → Siemczyno
Siemczyno → Oberweid
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Oberweid → Семянице
Семянице → Oberweid
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Oberweid → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Oberweid
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Oberweid → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Oberweid
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Oberweid → Siemianówka
Siemianówka → Oberweid
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Oberweid → Siemiany
Siemiany → Oberweid
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Oberweid → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Oberweid
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Oberweid → Семятыче
Семятыче → Oberweid
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Oberweid → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Oberweid
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Oberweid
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Oberweid
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Oberweid → Siemiechow
Siemiechow → Oberweid
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Oberweid → Siemiechow
Siemiechow → Oberweid
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Oberweid → Siemien
Siemien → Oberweid
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Oberweid → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Oberweid
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Oberweid → Siemien
Siemien → Oberweid
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Oberweid → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Oberweid
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Oberweid → Siemierz
Siemierz → Oberweid
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Oberweid → Siemierzyce
Siemierzyce → Oberweid
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Oberweid → Siemierzyce
Siemierzyce → Oberweid
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Oberweid → Siemirowice
Siemirowice → Oberweid
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Oberweid → Семковице
Семковице → Oberweid
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Oberweid → Siemszyce
Siemszyce → Oberweid
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Oberweid → Siemysl
Siemysl → Oberweid
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Oberweid → Siemyslow
Siemyslow → Oberweid
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Oberweid → Siemysl
Siemysl → Oberweid
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Oberweid → Sieniawa
Sieniawa → Oberweid
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Oberweid → Синява
Синява → Oberweid
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Oberweid → Сенява
Сенява → Oberweid
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Oberweid → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Oberweid
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Oberweid → Sieniawka
Sieniawka → Oberweid
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Oberweid → Сенично
Сенично → Oberweid
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Oberweid → Sienna
Sienna → Oberweid
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Oberweid → Сиенна
Сиенна → Oberweid
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Oberweid → Siennica
Siennica → Oberweid
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Oberweid → Сенниця
Сенниця → Oberweid
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Oberweid → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Oberweid
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Oberweid → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Oberweid
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Oberweid → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Oberweid
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Oberweid → Sienno
Sienno → Oberweid
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Oberweid → Sienno
Sienno → Oberweid
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Oberweid → Siennow
Siennow → Oberweid
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Oberweid → Siennow
Siennow → Oberweid
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Oberweid → Сіннів
Сіннів → Oberweid
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Oberweid → Siepietnica
Siepietnica → Oberweid
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Oberweid → Siepraw
Siepraw → Oberweid
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Oberweid → Сеправ
Сеправ → Oberweid
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Oberweid → Sieprawice
Sieprawice → Oberweid
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Oberweid → Sieprawki
Sieprawki → Oberweid
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Oberweid → Серадз
Серадз → Oberweid
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Oberweid → Sierakow
Sierakow → Oberweid
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Sierakow
Sierakow → Oberweid
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Oberweid → Sierakow
Sierakow → Oberweid
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Oberweid → Серакув
Серакув → Oberweid
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Oberweid → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Oberweid
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Sierakowek
Sierakowek → Oberweid
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Oberweid → Sierakowice
Sierakowice → Oberweid
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Oberweid → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Oberweid
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Oberweid → Сераково
Сераково → Oberweid
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Oberweid → Sierakowo
Sierakowo → Oberweid
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Oberweid
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Oberweid → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Oberweid
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Oberweid → Sierakow
Sierakow → Oberweid
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Sierakow
Sierakow → Oberweid
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Oberweid → Sierakow
Sierakow → Oberweid
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Oberweid → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Oberweid
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Sierakowek
Sierakowek → Oberweid
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Oberweid → Sieranie
Sieranie → Oberweid
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Oberweid → Siercza
Siercza → Oberweid
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Oberweid → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Oberweid
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Oberweid → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Oberweid
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Oberweid → Sieroniowice
Sieroniowice → Oberweid
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Oberweid → Sieroslaw
Sieroslaw → Oberweid
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Oberweid → Sieroslawice
Sieroslawice → Oberweid
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Oberweid → Sieroslaw
Sieroslaw → Oberweid
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Oberweid → Sieroslawice
Sieroslawice → Oberweid
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Oberweid → Sieroszewice
Sieroszewice → Oberweid
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Oberweid → Sieroszowice
Sieroszowice → Oberweid
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Oberweid → Серпц
Серпц → Oberweid
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Oberweid → Sierpnica
Sierpnica → Oberweid
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Oberweid → Sierpow
Sierpow → Oberweid
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Oberweid → Sierpow
Sierpow → Oberweid
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Oberweid → Sierskowola
Sierskowola → Oberweid
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Oberweid → Siersza
Siersza → Oberweid
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Oberweid → Sierzno
Sierzno → Oberweid
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Oberweid → Siestrzen
Siestrzen → Oberweid
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Oberweid → Siestrzen
Siestrzen → Oberweid
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Oberweid → Sietesz
Sietesz → Oberweid
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Oberweid → Севеж
Севеж → Oberweid
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Oberweid → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Oberweid
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Oberweid → Sigła
Sigła → Oberweid
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Sikorowo
Sikorowo → Oberweid
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Oberweid → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Oberweid
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Oberweid → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Oberweid
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Oberweid → Sikorz
Sikorz → Oberweid
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Oberweid → Sikorzyce
Sikorzyce → Oberweid
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Oberweid → Sikorzyce
Sikorzyce → Oberweid
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Sikorzyce
Sikorzyce → Oberweid
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Oberweid → Sikorzyn
Sikorzyn → Oberweid
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Oberweid → Sikorzyno
Sikorzyno → Oberweid
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Oberweid → Sikorz
Sikorz → Oberweid
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Oberweid → Silice
Silice → Oberweid
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Oberweid → Silin
Silin → Oberweid
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Oberweid → Silnica
Silnica → Oberweid
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Oberweid → Silno
Silno → Oberweid
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Oberweid → Silnowo
Silnowo → Oberweid
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Oberweid → Sinogora
Sinogora → Oberweid
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Oberweid → Sinogora
Sinogora → Oberweid
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Oberweid → Sinoleka
Sinoleka → Oberweid
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Oberweid → Sinoleka
Sinoleka → Oberweid
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Oberweid → Сіньчиця
Сіньчиця → Oberweid
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Oberweid → Сьодло
Сьодло → Oberweid
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Oberweid → Siodlo
Siodlo → Oberweid
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Oberweid → Siodlo
Siodlo → Oberweid
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Oberweid → Siodłowice
Siodłowice → Oberweid
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Oberweid → Siolkowa
Siolkowa → Oberweid
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Oberweid → Siomki
Siomki → Oberweid
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Oberweid → Sionna
Sionna → Oberweid
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Oberweid → Siolkowa
Siolkowa → Oberweid
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Oberweid → Sitaniec
Sitaniec → Oberweid
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Oberweid → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Oberweid
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Oberweid → Sitarze
Sitarze → Oberweid
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Oberweid → Sitne
Sitne → Oberweid
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Oberweid → Sitnik
Sitnik → Oberweid
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Oberweid → Sitno
Sitno → Oberweid
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Oberweid → Sitno
Sitno → Oberweid
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Oberweid → Sitno
Sitno → Oberweid
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Oberweid → Sitowa
Sitowa → Oberweid
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Sitowiec
Sitowiec → Oberweid
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Oberweid → Siucice
Siucice → Oberweid
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Siwialka
Siwialka → Oberweid
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Siwialka
Siwialka → Oberweid
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Oberweid → Siwiki
Siwiki → Oberweid
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Oberweid → Skajboty
Skajboty → Oberweid
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Oberweid → Skaje
Skaje → Oberweid
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Oberweid → Skala
Skala → Oberweid
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Oberweid → Скала
Скала → Oberweid
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Oberweid → Skalbmierz
Skalbmierz → Oberweid
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Skalka
Skalka → Oberweid
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Oberweid → Skalmierowice
Skalmierowice → Oberweid
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Oberweid → Skalmierowice
Skalmierowice → Oberweid
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Skalow
Skalow → Oberweid
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Oberweid → Skala
Skala → Oberweid
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Oberweid → Skała
Skała → Oberweid
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Oberweid → Skałągi
Skałągi → Oberweid
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Skalka
Skalka → Oberweid
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Skalow
Skalow → Oberweid
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Skały
Skały → Oberweid
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Oberweid → Skape
Skape → Oberweid
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Oberweid → Skarbimierz
Skarbimierz → Oberweid
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Oberweid → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Oberweid
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Oberweid → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Oberweid
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Oberweid → Skarchowo
Skarchowo → Oberweid
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Oberweid → Skarpa
Skarpa → Oberweid
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Oberweid → Skarszewy
Skarszewy → Oberweid
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Oberweid → Skaryszew
Skaryszew → Oberweid
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Oberweid → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Oberweid
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Oberweid → Skarżyn
Skarżyn → Oberweid
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Oberweid → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Oberweid
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Oberweid → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Oberweid
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Oberweid → Скавица
Скавица → Oberweid
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Oberweid → Skawina
Skawina → Oberweid
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Oberweid → Skape
Skape → Oberweid
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Oberweid → Скомпе
Скомпе → Oberweid
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Oberweid → Skepe
Skepe → Oberweid
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Oberweid → Skęczniew
Skęczniew → Oberweid
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Oberweid → Skepe
Skepe → Oberweid
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Skibienko
Skibienko → Oberweid
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Скібно
Скібно → Oberweid
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Oberweid → Skidniow
Skidniow → Oberweid
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Oberweid → Skidniow
Skidniow → Oberweid
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Oberweid → Skierbieszow
Skierbieszow → Oberweid
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Oberweid → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Oberweid
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Oberweid → Skierbieszow
Skierbieszow → Oberweid
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Oberweid → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Oberweid
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Oberweid → Skierdy
Skierdy → Oberweid
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Oberweid → Skierki
Skierki → Oberweid
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Oberweid → Скерневице
Скерневице → Oberweid
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Oberweid → Skindzierz
Skindzierz → Oberweid
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Oberweid → Skitno
Skitno → Oberweid
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Oberweid → Skloty
Skloty → Oberweid
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Oberweid → Skloty
Skloty → Oberweid
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Oberweid → Скочув
Скочув → Oberweid
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Oberweid → Скочув
Скочув → Oberweid
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Oberweid → Skoki
Skoki → Oberweid
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Oberweid → Skoki
Skoki → Oberweid
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Oberweid → Skoki
Skoki → Oberweid
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Oberweid → Skokowa
Skokowa → Oberweid
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Oberweid → Skokówko
Skokówko → Oberweid
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Oberweid → Skokum
Skokum → Oberweid
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Oberweid → Skoloszow
Skoloszow → Oberweid
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Oberweid → Сколышин
Сколышин → Oberweid
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Oberweid → Skoloszow
Skoloszow → Oberweid
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Oberweid → Сколышин
Сколышин → Oberweid
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Oberweid → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Oberweid
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Oberweid → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Oberweid
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Oberweid → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Oberweid
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Oberweid → Skomlin
Skomlin → Oberweid
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Oberweid → Skop
Skop → Oberweid
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Oberweid → Skorcz
Skorcz → Oberweid
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Oberweid → Skorczow
Skorczow → Oberweid
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Oberweid → Skorczow
Skorczow → Oberweid
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Oberweid → Skorka
Skorka → Oberweid
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Oberweid → Skorochów
Skorochów → Oberweid
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Oberweid → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Oberweid
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Oberweid → Skoroszow
Skoroszow → Oberweid
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Oberweid → Skoroszow
Skoroszow → Oberweid
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Oberweid → Skoroszyce
Skoroszyce → Oberweid
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Oberweid → Skorzec
Skorzec → Oberweid
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Oberweid → Skorzecin
Skorzecin → Oberweid
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Oberweid → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Oberweid
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Oberweid → Skorzecin
Skorzecin → Oberweid
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Oberweid → Skorzow
Skorzow → Oberweid
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Oberweid → Skorzow
Skorzow → Oberweid
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Oberweid → Skotniki
Skotniki → Oberweid
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Oberweid → Skotniki
Skotniki → Oberweid
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Oberweid → Сковарч
Сковарч → Oberweid
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Oberweid → Skowierzyn
Skowierzyn → Oberweid
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Oberweid → Skowieszynek
Skowieszynek → Oberweid
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Oberweid → Skowronki
Skowronki → Oberweid
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Oberweid → Skowronow
Skowronow → Oberweid
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Oberweid → Skowronow
Skowronow → Oberweid
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Oberweid → Skowrony
Skowrony → Oberweid
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Oberweid → Skorcz
Skorcz → Oberweid
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Oberweid → Skorka
Skorka → Oberweid
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Oberweid → Skórkowice
Skórkowice → Oberweid
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Oberweid → Skorzec
Skorzec → Oberweid
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Oberweid → Скуженно
Скуженно → Oberweid
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Oberweid → Skronina
Skronina → Oberweid
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Oberweid → Skroniów
Skroniów → Oberweid
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Oberweid → Skruda
Skruda → Oberweid
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Oberweid → Skrudki
Skrudki → Oberweid
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Oberweid → Skrwilno
Skrwilno → Oberweid
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Oberweid → Скрибіче
Скрибіче → Oberweid
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Oberweid → Skryplewo
Skryplewo → Oberweid
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Oberweid → Skrzatusz
Skrzatusz → Oberweid
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Oberweid → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Oberweid
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Oberweid → Скшешев
Скшешев → Oberweid
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Oberweid → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Oberweid
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Oberweid → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Oberweid
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Oberweid → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Oberweid
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Oberweid → Skrzydlice
Skrzydlice → Oberweid
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Oberweid → Skrzydlna
Skrzydlna → Oberweid
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Oberweid → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Oberweid
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Oberweid → Скшиня
Скшиня → Oberweid
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Oberweid → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Oberweid
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Oberweid → Skrzypiow
Skrzypiow → Oberweid
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Oberweid → Skrzypiow
Skrzypiow → Oberweid
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Oberweid → Skrzyszow
Skrzyszow → Oberweid
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Oberweid → Skrzyszow
Skrzyszow → Oberweid
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Oberweid → Skrzyszów
Skrzyszów → Oberweid
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Oberweid → Skubianka
Skubianka → Oberweid
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Oberweid → Skulsk
Skulsk → Oberweid
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Oberweid → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Oberweid
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Oberweid → Skuły
Skuły → Oberweid
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Oberweid → Skumros
Skumros → Oberweid
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Oberweid → Скупе
Скупе → Oberweid
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Oberweid → Skupie
Skupie → Oberweid
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Oberweid → Skurow
Skurow → Oberweid
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Oberweid → Skurow
Skurow → Oberweid
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Oberweid → Skuszew
Skuszew → Oberweid
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Oberweid → Skwierawy
Skwierawy → Oberweid
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Oberweid → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Oberweid
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Oberweid → Сквежина
Сквежина → Oberweid
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Oberweid → Slaboszow
Slaboszow → Oberweid
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Oberweid → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Oberweid
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Oberweid → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Oberweid
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Oberweid → Slajszewo
Slajszewo → Oberweid
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Oberweid → Slawa
Slawa → Oberweid
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Oberweid → Slawatycze
Slawatycze → Oberweid
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Oberweid → Slawczyn
Slawczyn → Oberweid
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Oberweid → Slawecin
Slawecin → Oberweid
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Slawecin
Slawecin → Oberweid
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Oberweid → Slawecin
Slawecin → Oberweid
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Oberweid → Slawecin
Slawecin → Oberweid
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Slawecinek
Slawecinek → Oberweid
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Oberweid → Slawki
Slawki → Oberweid
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Oberweid → Slawkow
Slawkow → Oberweid
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Oberweid → Slawkowice
Slawkowice → Oberweid
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Oberweid → Slawnikowice
Slawnikowice → Oberweid
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Oberweid → Славно
Славно → Oberweid
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Oberweid → Slawoszew
Slawoszew → Oberweid
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Oberweid → Slawoszyno
Slawoszyno → Oberweid
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Slawutowko
Slawutowko → Oberweid
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Oberweid → Slecin
Slecin → Oberweid
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Oberweid → Slemien
Slemien → Oberweid
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Oberweid → Slesin
Slesin → Oberweid
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Oberweid → Slesin
Slesin → Oberweid
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Oberweid → Sleszowice
Sleszowice → Oberweid
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Oberweid → Slezany
Slezany → Oberweid
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Oberweid → Sliwa
Sliwa → Oberweid
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Oberweid → Sliwice
Sliwice → Oberweid
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Oberweid → Slizow
Slizow → Oberweid
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Oberweid → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Oberweid
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Oberweid → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Oberweid
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Oberweid → Slomczyn
Slomczyn → Oberweid
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Oberweid → Slomirog
Slomirog → Oberweid
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Oberweid → Сломники
Сломники → Oberweid
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Oberweid → Slonecznik
Slonecznik → Oberweid
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Oberweid → Sloniawy
Sloniawy → Oberweid
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Oberweid → Slopanowo
Slopanowo → Oberweid
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Oberweid → Slopiec
Slopiec → Oberweid
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Oberweid → Slotwina
Slotwina → Oberweid
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Oberweid → Slotwina
Slotwina → Oberweid
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Oberweid → Slotwiny
Slotwiny → Oberweid
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Oberweid → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Oberweid
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Oberweid → Slowikowa
Slowikowa → Oberweid
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Oberweid → Слубице
Слубице → Oberweid
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Oberweid → Slugi
Slugi → Oberweid
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Oberweid → Slup
Slup → Oberweid
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Oberweid → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Oberweid
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Oberweid → Слупца
Слупца → Oberweid
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Oberweid → Slupia
Slupia → Oberweid
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Oberweid → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Oberweid
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Oberweid → Slupica
Slupica → Oberweid
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Oberweid → Slupie
Slupie → Oberweid
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Oberweid → Слупець
Слупець → Oberweid
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Oberweid → Slupiec
Slupiec → Oberweid
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Oberweid → Слупно
Слупно → Oberweid
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Oberweid → Slupowo
Slupowo → Oberweid
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Oberweid → Слупск
Слупск → Oberweid
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Oberweid → Slupsko
Slupsko → Oberweid
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Oberweid → Slupy
Slupy → Oberweid
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Oberweid → Slustowo
Slustowo → Oberweid
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Oberweid → Slaboszow
Slaboszow → Oberweid
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Oberweid → Słajkowo
Słajkowo → Oberweid
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Oberweid → Слайсіно
Слайсіно → Oberweid
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Oberweid → Slajszewo
Slajszewo → Oberweid
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Oberweid → Sława
Sława → Oberweid
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Oberweid → Slawa
Slawa → Oberweid
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Oberweid → Sławacinek
Sławacinek → Oberweid
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Oberweid → Slawatycze
Slawatycze → Oberweid
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Oberweid → Slawczyn
Slawczyn → Oberweid
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Oberweid → Slawecin
Slawecin → Oberweid
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Slawecin
Slawecin → Oberweid
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Oberweid → Slawecin
Slawecin → Oberweid
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Oberweid → Sławęcin
Sławęcin → Oberweid
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Slawecinek
Slawecinek → Oberweid
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Oberweid → Sławica
Sławica → Oberweid
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Oberweid → Sławików
Sławików → Oberweid
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Oberweid → Slawki
Slawki → Oberweid
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Oberweid → Slawkow
Slawkow → Oberweid
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Oberweid → Slawnikowice
Slawnikowice → Oberweid
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Oberweid → Славно
Славно → Oberweid
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Oberweid → Sławno
Sławno → Oberweid
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Oberweid → Славобоже
Славобоже → Oberweid
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Oberweid → Slawoszew
Slawoszew → Oberweid
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Oberweid → Sławoszów
Sławoszów → Oberweid
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Oberweid → Slawoszyno
Slawoszyno → Oberweid
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Sławotówko
Sławotówko → Oberweid
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Oberweid → Sławsk
Sławsk → Oberweid
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Oberweid → Славсько
Славсько → Oberweid
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Slawutowko
Slawutowko → Oberweid
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Oberweid → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Oberweid
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Oberweid → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Oberweid
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Oberweid → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Oberweid
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Oberweid → Slomczyn
Slomczyn → Oberweid
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Oberweid → Сломники
Сломники → Oberweid
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Oberweid → Słone
Słone → Oberweid
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Oberweid → Slonecznik
Slonecznik → Oberweid
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Oberweid → Sloniawy
Sloniawy → Oberweid
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Oberweid → Słonice
Słonice → Oberweid
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Oberweid → Słońsk
Słońsk → Oberweid
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Słońsko
Słońsko → Oberweid
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Oberweid → Slopanowo
Slopanowo → Oberweid
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Oberweid → Slopiec
Slopiec → Oberweid
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Oberweid → Słopnice
Słopnice → Oberweid
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Oberweid → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Oberweid
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Oberweid → Slotwina
Slotwina → Oberweid
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Oberweid → Slotwina
Slotwina → Oberweid
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Oberweid → Slotwiny
Slotwiny → Oberweid
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Oberweid → Словенково
Словенково → Oberweid
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Oberweid → Slowikowa
Slowikowa → Oberweid
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Oberweid → Словіно
Словіно → Oberweid
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Oberweid → Słubica A
Słubica A → Oberweid
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Oberweid → Słubica B
Słubica B → Oberweid
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Oberweid → Слубице
Слубице → Oberweid
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Oberweid → Słubice
Słubice → Oberweid
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Oberweid → Słuchowo
Słuchowo → Oberweid
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Oberweid → Slugi
Slugi → Oberweid
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Oberweid → Sługocin
Sługocin → Oberweid
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Oberweid → Sługocin
Sługocin → Oberweid
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Oberweid → Słup
Słup → Oberweid
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Oberweid → Slup
Slup → Oberweid
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Oberweid → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Oberweid
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Oberweid → Слупца
Слупца → Oberweid
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Oberweid → Słupia
Słupia → Oberweid
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Oberweid → Słupia
Słupia → Oberweid
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Oberweid → Slupia
Slupia → Oberweid
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Oberweid → Slupica
Slupica → Oberweid
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Oberweid → Слупець
Слупець → Oberweid
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Oberweid → Slupiec
Slupiec → Oberweid
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Oberweid → Слупно
Слупно → Oberweid
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Oberweid → Słupno
Słupno → Oberweid
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Oberweid → Słupno
Słupno → Oberweid
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Oberweid → Slupowo
Slupowo → Oberweid
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Oberweid → Слупск
Слупск → Oberweid
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Oberweid → Slupsko
Slupsko → Oberweid
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Oberweid → Slupy
Slupy → Oberweid
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Oberweid → Слупи
Слупи → Oberweid
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Oberweid → Slustowo
Slustowo → Oberweid
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Oberweid → Słuszewo
Słuszewo → Oberweid
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Oberweid → Smagów
Smagów → Oberweid
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Oberweid → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Oberweid
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Oberweid → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Oberweid
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Oberweid → Smardzew
Smardzew → Oberweid
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Oberweid → Smardzewice
Smardzewice → Oberweid
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Oberweid → Смардзево
Смардзево → Oberweid
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Oberweid → Смардзево
Смардзево → Oberweid
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Oberweid → Smardzko
Smardzko → Oberweid
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Oberweid → Smardzow
Smardzow → Oberweid
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Oberweid → Smardzow
Smardzow → Oberweid
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Oberweid → Smardzów
Smardzów → Oberweid
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Oberweid → Смажиково
Смажиково → Oberweid
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Oberweid → Smaszew
Smaszew → Oberweid
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Oberweid → Smażyno
Smażyno → Oberweid
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Oberweid → Смерек
Смерек → Oberweid
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Oberweid → Smetowko
Smetowko → Oberweid
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Oberweid → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Oberweid
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Oberweid → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Oberweid
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Oberweid → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Oberweid
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Oberweid → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Oberweid
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Oberweid → Smetowko
Smetowko → Oberweid
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Oberweid → Smiary
Smiary → Oberweid
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Oberweid → Smielin
Smielin → Oberweid
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Oberweid → Smietanki
Smietanki → Oberweid
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Oberweid → Smigiel
Smigiel → Oberweid
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Oberweid → Smilowo
Smilowo → Oberweid
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Oberweid → Smogolice
Smogolice → Oberweid
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Oberweid → Smogorzewo
Smogorzewo → Oberweid
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Oberweid → Smogorzow
Smogorzow → Oberweid
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Oberweid → Smogorzow
Smogorzow → Oberweid
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Oberweid → Smolag
Smolag → Oberweid
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Oberweid → Smolajny
Smolajny → Oberweid
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Oberweid → Smolarnia
Smolarnia → Oberweid
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Oberweid → Smolarnia
Smolarnia → Oberweid
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Oberweid → Smolary
Smolary → Oberweid
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Oberweid → Smolarze
Smolarze → Oberweid
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Oberweid → Smolag
Smolag → Oberweid
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Oberweid → Smoldzino
Smoldzino → Oberweid
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Oberweid → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Oberweid
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Smolec
Smolec → Oberweid
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Смолець
Смолець → Oberweid
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Smolechy
Smolechy → Oberweid
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Oberweid → Smolen
Smolen → Oberweid
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Oberweid → Smolice
Smolice → Oberweid
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Oberweid → Smoliny
Smoliny → Oberweid
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Oberweid → Смольна
Смольна → Oberweid
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Oberweid → Smolnica
Smolnica → Oberweid
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Oberweid → Smolnica
Smolnica → Oberweid
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Oberweid → Smolnik
Smolnik → Oberweid
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Oberweid → Smolnik
Smolnik → Oberweid
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Oberweid → Smolnik
Smolnik → Oberweid
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Oberweid → Smolniki
Smolniki → Oberweid
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Oberweid → Smolniki
Smolniki → Oberweid
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Oberweid → Smolniki
Smolniki → Oberweid
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Smolno
Smolno → Oberweid
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Oberweid → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Oberweid
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Oberweid → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Oberweid
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Oberweid → Smoldzino
Smoldzino → Oberweid
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Oberweid → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Oberweid
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Oberweid → Smoryń
Smoryń → Oberweid
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Oberweid → Smólnik
Smólnik → Oberweid
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Oberweid → Smólsko
Smólsko → Oberweid
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Oberweid → Smólsko
Smólsko → Oberweid
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Oberweid → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Oberweid
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Oberweid → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Oberweid
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Oberweid → Смрокув
Смрокув → Oberweid
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Oberweid → Smużek
Smużek → Oberweid
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Oberweid → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Oberweid
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Oberweid → Smykow
Smykow → Oberweid
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Oberweid → Smykowo
Smykowo → Oberweid
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Oberweid → Smykow
Smykow → Oberweid
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Oberweid → Smykówko
Smykówko → Oberweid
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Oberweid → Sniadowko
Sniadowko → Oberweid
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Oberweid → Sniadowo
Sniadowo → Oberweid
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Oberweid → Sniatowo
Sniatowo → Oberweid
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Oberweid → Snice
Snice → Oberweid
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Oberweid → Snietnica
Snietnica → Oberweid
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Oberweid → Snochowice
Snochowice → Oberweid
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Oberweid → Snopków
Snopków → Oberweid
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Oberweid → Snowidza
Snowidza → Oberweid
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Oberweid → Sobawiny
Sobawiny → Oberweid
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Oberweid → Sobibor
Sobibor → Oberweid
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Oberweid → Sobibor
Sobibor → Oberweid
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Oberweid → Sobiecin
Sobiecin → Oberweid
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Oberweid → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Oberweid
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Oberweid → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Oberweid
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Oberweid → Sobień
Sobień → Oberweid
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Oberweid → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Oberweid
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Oberweid → Sobieszczany
Sobieszczany → Oberweid
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Oberweid → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Oberweid
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Oberweid → Sobieszow
Sobieszow → Oberweid
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Oberweid → Sobieszow
Sobieszow → Oberweid
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Oberweid → Sobin
Sobin → Oberweid
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Sobkowice
Sobkowice → Oberweid
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Oberweid → Sobków
Sobków → Oberweid
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Oberweid → Soblowka
Soblowka → Oberweid
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Oberweid → Soblowka
Soblowka → Oberweid
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Oberweid → Sobolew
Sobolew → Oberweid
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Oberweid → Sobolewo
Sobolewo → Oberweid
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Oberweid → Sobolice
Sobolice → Oberweid
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Oberweid → Sobolow
Sobolow → Oberweid
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Oberweid → Sobolow
Sobolow → Oberweid
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Oberweid → Sobota
Sobota → Oberweid
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Oberweid → Sobotka
Sobotka → Oberweid
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Oberweid → Sobowidz
Sobowidz → Oberweid
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Oberweid → Sobowo
Sobowo → Oberweid
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Oberweid → Sobótka
Sobótka → Oberweid
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Oberweid → Sobotka
Sobotka → Oberweid
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Oberweid → Sobuczyna
Sobuczyna → Oberweid
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Oberweid → Сохачев
Сохачев → Oberweid
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Oberweid → Sochocin
Sochocin → Oberweid
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Oberweid → Soczówki
Soczówki → Oberweid
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Oberweid → Sofipol
Sofipol → Oberweid
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Oberweid → Sojki
Sojki → Oberweid
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Oberweid → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Oberweid
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Sojkowo
Sojkowo → Oberweid
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Oberweid → Sokol
Sokol → Oberweid
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Oberweid → Sokol
Sokol → Oberweid
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Oberweid → Sokola
Sokola → Oberweid
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Oberweid → Sokole
Sokole → Oberweid
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Oberweid → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Oberweid
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Oberweid → Sokolina
Sokolina → Oberweid
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Oberweid → Сокулка
Сокулка → Oberweid
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Oberweid → Sokolniki
Sokolniki → Oberweid
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Oberweid → Sokolniki
Sokolniki → Oberweid
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Oberweid → Сокольники
Сокольники → Oberweid
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Сокольники
Сокольники → Oberweid
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Oberweid → Sokolniki
Sokolniki → Oberweid
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Oberweid → Sokolniki
Sokolniki → Oberweid
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Oberweid → Sokolniki
Sokolniki → Oberweid
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Oberweid → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Oberweid
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Oberweid → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Oberweid
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Oberweid → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Oberweid
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Oberweid → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Oberweid
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Oberweid → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Oberweid
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Oberweid → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Oberweid
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Oberweid → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Oberweid
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Oberweid → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Oberweid
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Oberweid → Sokolowek
Sokolowek → Oberweid
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Oberweid → Sokolowice
Sokolowice → Oberweid
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Oberweid → Sokolowice
Sokolowice → Oberweid
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Sokolowiec
Sokolowiec → Oberweid
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Oberweid → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Oberweid
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Oberweid → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Oberweid
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Oberweid → Sokolowsko
Sokolowsko → Oberweid
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Oberweid → Sokolsko
Sokolsko → Oberweid
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Oberweid → Sokoly
Sokoly → Oberweid
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Oberweid → Sokoly
Sokoly → Oberweid
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Oberweid → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Oberweid
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Oberweid → Sokołda
Sokołda → Oberweid
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Oberweid → Sokolowice
Sokolowice → Oberweid
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Sokolowiec
Sokolowiec → Oberweid
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Oberweid → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Oberweid
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Oberweid → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Oberweid
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Oberweid → Sokolowsko
Sokolowsko → Oberweid
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Oberweid → Sokołów
Sokołów → Oberweid
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Oberweid → Sokołów
Sokołów → Oberweid
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Oberweid → Sokołów
Sokołów → Oberweid
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Oberweid → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Oberweid
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Oberweid → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Oberweid
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Oberweid → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Oberweid
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Oberweid → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Oberweid
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Oberweid → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Oberweid
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Oberweid → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Oberweid
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Oberweid → Sokolowek
Sokolowek → Oberweid
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Oberweid → Sokołówka
Sokołówka → Oberweid
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Oberweid → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Oberweid
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Oberweid → Sokoly
Sokoly → Oberweid
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Oberweid → Sokoly
Sokoly → Oberweid
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Oberweid → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Oberweid
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Oberweid → Sokolsko
Sokolsko → Oberweid
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Oberweid → Sokol
Sokol → Oberweid
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Oberweid → Сокулка
Сокулка → Oberweid
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Oberweid → Sol
Sol → Oberweid
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Oberweid → Solacz
Solacz → Oberweid
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Oberweid → Solanka
Solanka → Oberweid
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Oberweid → Solarnia
Solarnia → Oberweid
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Oberweid → Solarnia
Solarnia → Oberweid
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Oberweid → Solca Mala
Solca Mala → Oberweid
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Oberweid → Solca Mala
Solca Mala → Oberweid
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Oberweid → Solca Wielka
Solca Wielka → Oberweid
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Oberweid → Solcza
Solcza → Oberweid
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Oberweid → Soldany
Soldany → Oberweid
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Oberweid → Solec
Solec → Oberweid
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Oberweid → Solec
Solec → Oberweid
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Solec
Solec → Oberweid
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Oberweid → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Oberweid
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Oberweid → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Oberweid
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Oberweid → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Oberweid
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Oberweid → Solec Nowy
Solec Nowy → Oberweid
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Oberweid → Солец Здруй
Солец Здруй → Oberweid
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Oberweid → Солец Здруй
Солец Здруй → Oberweid
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Oberweid → Soleczno
Soleczno → Oberweid
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Oberweid → Solek
Solek → Oberweid
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Oberweid → Солина
Солина → Oberweid
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Oberweid → Solinka
Solinka → Oberweid
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Oberweid → Solinki
Solinki → Oberweid
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Oberweid → Soliny
Soliny → Oberweid
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Oberweid → Solistowka
Solistowka → Oberweid
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Oberweid → Solistowka
Solistowka → Oberweid
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Oberweid → Solki
Solki → Oberweid
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Oberweid → Solki
Solki → Oberweid
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Oberweid → Solna
Solna → Oberweid
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Oberweid → Solnica
Solnica → Oberweid
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Oberweid → Solniczki
Solniczki → Oberweid
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Oberweid → Solniki
Solniki → Oberweid
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Oberweid → Solniki Male
Solniki Male → Oberweid
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Oberweid → Solniki Male
Solniki Male → Oberweid
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Oberweid → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Oberweid
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Oberweid → Solno
Solno → Oberweid
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Oberweid → Solonka
Solonka → Oberweid
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Oberweid → Soltmany
Soltmany → Oberweid
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Oberweid → Soltykow
Soltykow → Oberweid
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Oberweid → Soltykow
Soltykow → Oberweid
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Oberweid → Soltysowice
Soltysowice → Oberweid
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Oberweid → Soltysowizna
Soltysowizna → Oberweid
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Oberweid → Soltysy
Soltysy → Oberweid
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Oberweid → Soltysy
Soltysy → Oberweid
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Oberweid → Solacz
Solacz → Oberweid
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Oberweid → Soldany
Soldany → Oberweid
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Oberweid → Soleczno
Soleczno → Oberweid
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Oberweid → Solek
Solek → Oberweid
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Oberweid → Solki
Solki → Oberweid
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Oberweid → Solki
Solki → Oberweid
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Oberweid → Solonka
Solonka → Oberweid
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Oberweid → Soltmany
Soltmany → Oberweid
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Oberweid → Soltykow
Soltykow → Oberweid
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Oberweid → Soltykow
Soltykow → Oberweid
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Oberweid → Soltysowice
Soltysowice → Oberweid
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Oberweid → Soltysowizna
Soltysowizna → Oberweid
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Oberweid → Soltysy
Soltysy → Oberweid
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Oberweid → Soltysy
Soltysy → Oberweid
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Oberweid → Sominy
Sominy → Oberweid
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Oberweid → Somonino
Somonino → Oberweid
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Oberweid → Sompolno
Sompolno → Oberweid
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Oberweid → Sonsk
Sonsk → Oberweid
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Oberweid → Sonsk
Sonsk → Oberweid
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Oberweid → Sopieszyno
Sopieszyno → Oberweid
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Oberweid → Sople
Sople → Oberweid
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Oberweid → Сопот
Сопот → Oberweid
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Oberweid → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Oberweid
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Oberweid → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Oberweid
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Oberweid → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Oberweid
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Oberweid → Sorkwity
Sorkwity → Oberweid
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Sosnica
Sosnica → Oberweid
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Oberweid → Sosnica
Sosnica → Oberweid
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Oberweid → Sosnica
Sosnica → Oberweid
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Oberweid → Сосницовице
Сосницовице → Oberweid
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Oberweid → Sosnie
Sosnie → Oberweid
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Oberweid → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Oberweid
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Oberweid → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Oberweid
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Oberweid → Sosnowica
Sosnowica → Oberweid
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Oberweid → Сосновец
Сосновец → Oberweid
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Oberweid → Sosnowka
Sosnowka → Oberweid
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Oberweid → Sosnówka
Sosnówka → Oberweid
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Oberweid → Sosnowka
Sosnowka → Oberweid
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Oberweid → Soszyca
Soszyca → Oberweid
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Sosnica
Sosnica → Oberweid
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Oberweid → Sosnica
Sosnica → Oberweid
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Oberweid → Sosnica
Sosnica → Oberweid
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Oberweid → Сосницовице
Сосницовице → Oberweid
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Oberweid → Sosnie
Sosnie → Oberweid
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Oberweid → Sośno
Sośno → Oberweid
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Oberweid → Sowi Dół
Sowi Dół → Oberweid
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Oberweid → Совя Воля
Совя Воля → Oberweid
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Oberweid → Sowin
Sowin → Oberweid
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Oberweid → Совінко
Совінко → Oberweid
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Oberweid → Sowliny
Sowliny → Oberweid
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Sowno
Sowno → Oberweid
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Oberweid → Sojki
Sojki → Oberweid
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Oberweid → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Oberweid
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Oberweid → Sójkowa
Sójkowa → Oberweid
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Sojkowo
Sojkowo → Oberweid
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Oberweid → Sól
Sól → Oberweid
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Oberweid → Sol
Sol → Oberweid
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Oberweid → Спала
Спала → Oberweid
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Oberweid → Spalice
Spalice → Oberweid
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Oberweid → Spalona
Spalona → Oberweid
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Oberweid → Спала
Спала → Oberweid
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Oberweid → Spędoszyn
Spędoszyn → Oberweid
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Oberweid → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Oberweid
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Oberweid → Сплави
Сплави → Oberweid
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Oberweid → Spławie
Spławie → Oberweid
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Oberweid → Spole
Spole → Oberweid
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Oberweid → Spore
Spore → Oberweid
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Oberweid → Sporok
Sporok → Oberweid
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Oberweid → Sportyny
Sportyny → Oberweid
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Oberweid → Sporysz
Sporysz → Oberweid
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Oberweid → Spotkanie
Spotkanie → Oberweid
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Oberweid → Спихово
Спихово → Oberweid
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Oberweid → Spytajny
Spytajny → Oberweid
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Oberweid → Spytkow
Spytkow → Oberweid
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Oberweid → Spytkowice
Spytkowice → Oberweid
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Oberweid → Spytkowice
Spytkowice → Oberweid
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Oberweid → Spytkowo
Spytkowo → Oberweid
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Oberweid → Spytkow
Spytkow → Oberweid
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Oberweid → Srebrna
Srebrna → Oberweid
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Oberweid → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Oberweid
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Srebrnica
Srebrnica → Oberweid
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Oberweid → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Oberweid
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Oberweid → Средня Вес
Средня Вес → Oberweid
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Oberweid → Srem
Srem → Oberweid
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Oberweid → Srocko
Srocko → Oberweid
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Oberweid → Srocko
Srocko → Oberweid
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Oberweid → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Oberweid
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Oberweid → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Oberweid
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Oberweid → Srodborow
Srodborow → Oberweid
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Oberweid → Srodula
Srodula → Oberweid
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Oberweid → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Oberweid
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Oberweid → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Oberweid
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Oberweid → Stabrow
Stabrow → Oberweid
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Oberweid → Stabrow
Stabrow → Oberweid
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Oberweid → Stadła
Stadła → Oberweid
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Oberweid → Stadniki
Stadniki → Oberweid
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Oberweid → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Oberweid
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Oberweid → Stalówka
Stalówka → Oberweid
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Oberweid → Stamirowice
Stamirowice → Oberweid
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Oberweid → Staniatki
Staniatki → Oberweid
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Staniew
Staniew → Oberweid
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Oberweid → Станевіце
Станевіце → Oberweid
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Oberweid → Stanin
Stanin → Oberweid
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Oberweid → Stanislawice
Stanislawice → Oberweid
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Oberweid → Stanislawice
Stanislawice → Oberweid
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Oberweid → Stanislawka
Stanislawka → Oberweid
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Oberweid → Stanislawow
Stanislawow → Oberweid
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Oberweid → Stanislawow
Stanislawow → Oberweid
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Oberweid → Stanislawow
Stanislawow → Oberweid
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Oberweid → Stanislawow
Stanislawow → Oberweid
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Oberweid → Stanislawowo
Stanislawowo → Oberweid
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Oberweid → Stanislawowo
Stanislawowo → Oberweid
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Oberweid → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Oberweid
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Oberweid → Stanislawice
Stanislawice → Oberweid
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Oberweid → Stanisławki
Stanisławki → Oberweid
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Oberweid → Stanislawowo
Stanislawowo → Oberweid
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Oberweid → Stanislawowo
Stanislawowo → Oberweid
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Oberweid → Stanislawow
Stanislawow → Oberweid
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Oberweid → Станиславув
Станиславув → Oberweid
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Oberweid → Stanislawow
Stanislawow → Oberweid
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Oberweid → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Oberweid
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Oberweid → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Oberweid
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Oberweid → Staniszewo
Staniszewo → Oberweid
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Oberweid → Stankowice
Stankowice → Oberweid
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Oberweid → Stankowo
Stankowo → Oberweid
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Oberweid → Stanomin
Stanomin → Oberweid
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Oberweid → Stanomino
Stanomino → Oberweid
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Oberweid → Stanow
Stanow → Oberweid
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Oberweid → Stanowice
Stanowice → Oberweid
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Oberweid → Становице
Становице → Oberweid
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Oberweid → Stany
Stany → Oberweid
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Oberweid → Стани
Стани → Oberweid
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Oberweid → Stańczyki
Stańczyki → Oberweid
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Oberweid → Stańków
Stańków → Oberweid
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Oberweid → Staporkow
Staporkow → Oberweid
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Oberweid → Stara Bircza
Stara Bircza → Oberweid
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Oberweid → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Oberweid
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Oberweid → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Oberweid
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Oberweid → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Oberweid
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Oberweid → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Oberweid
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Oberweid → Stara Dabia
Stara Dabia → Oberweid
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Oberweid → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Oberweid
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Oberweid → Stara Dabia
Stara Dabia → Oberweid
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Oberweid → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Oberweid
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Oberweid → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Oberweid
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Oberweid → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Oberweid
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Oberweid → Stara Góra
Stara Góra → Oberweid
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Oberweid
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Oberweid → Стара Гута
Стара Гута → Oberweid
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Oberweid → Стара Гута
Стара Гута → Oberweid
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Oberweid → Stara Huta
Stara Huta → Oberweid
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Oberweid → Stara Huta
Stara Huta → Oberweid
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Oberweid → Stara Jablona
Stara Jablona → Oberweid
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Oberweid → Stara Jania
Stara Jania → Oberweid
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Oberweid → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Oberweid
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Oberweid → Стара Каменица
Стара Каменица → Oberweid
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Oberweid → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Oberweid
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Oberweid → Стара Кішева
Стара Кішева → Oberweid
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Oberweid → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Oberweid
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Oberweid → Stara Kornica
Stara Kornica → Oberweid
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Oberweid → Стара Корница
Стара Корница → Oberweid
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Oberweid → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Oberweid
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Oberweid → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Oberweid
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Oberweid
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Oberweid
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Oberweid → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Oberweid
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Oberweid → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Oberweid
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Oberweid → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Oberweid
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Oberweid → Stara Łomża
Stara Łomża → Oberweid
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Oberweid → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Oberweid
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Oberweid → Stara Milosna
Stara Milosna → Oberweid
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Oberweid → Stara Milosna
Stara Milosna → Oberweid
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Oberweid → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Oberweid
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Oberweid → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Oberweid
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Stara Obra
Stara Obra → Oberweid
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Oberweid → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Oberweid
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Oberweid
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Oberweid → Stara Prawda
Stara Prawda → Oberweid
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Oberweid → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Oberweid
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Oberweid → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Oberweid
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Oberweid → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Oberweid
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Oberweid → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Oberweid
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Oberweid → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Oberweid
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Oberweid → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Oberweid
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Oberweid → Stara Turowka
Stara Turowka → Oberweid
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Oberweid → Stara Turowka
Stara Turowka → Oberweid
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Oberweid → Stara Warka
Stara Warka → Oberweid
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Oberweid → Stara Wies
Stara Wies → Oberweid
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Oberweid → Stara Wies
Stara Wies → Oberweid
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Oberweid → Stara Wies
Stara Wies → Oberweid
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Oberweid → Stara Wies
Stara Wies → Oberweid
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Oberweid → Стара Вес
Стара Вес → Oberweid
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Oberweid → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Oberweid
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Oberweid → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Oberweid
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Oberweid → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Oberweid
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Oberweid → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Oberweid
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Oberweid → Стара Весь
Стара Весь → Oberweid
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Oberweid → Stara Wies
Stara Wies → Oberweid
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Oberweid → Stara Wies
Stara Wies → Oberweid
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Oberweid → Stara Wieś
Stara Wieś → Oberweid
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Oberweid → Stara Wieś
Stara Wieś → Oberweid
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Oberweid → Stara Wieś
Stara Wieś → Oberweid
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Oberweid → Stara Wies
Stara Wies → Oberweid
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Oberweid → Стара Вес
Стара Вес → Oberweid
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Oberweid → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Oberweid
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Oberweid → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Oberweid
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Oberweid → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Oberweid
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Oberweid → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Oberweid
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Oberweid → Стара Вода
Стара Вода → Oberweid
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Oberweid → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Oberweid
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Oberweid → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Oberweid
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Oberweid → Стараховице
Стараховице → Oberweid
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Oberweid → Starawieś
Starawieś → Oberweid
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Oberweid → Starcza
Starcza → Oberweid
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Oberweid → Stare Babice
Stare Babice → Oberweid
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Oberweid → Старе Белице
Старе Белице → Oberweid
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Oberweid → Старе Бернати
Старе Бернати → Oberweid
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Oberweid → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Oberweid
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Oberweid → Stare Bolity
Stare Bolity → Oberweid
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Oberweid → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Oberweid
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Oberweid → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Oberweid
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Oberweid → Stare Budki
Stare Budki → Oberweid
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Oberweid → Stare Budy
Stare Budy → Oberweid
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Oberweid → Stare Czaple
Stare Czaple → Oberweid
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Oberweid → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Oberweid
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Oberweid → Старе Дравско
Старе Дравско → Oberweid
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Oberweid → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Oberweid
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Oberweid → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Oberweid
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Oberweid → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Oberweid
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Oberweid → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Oberweid
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Oberweid → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Oberweid
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Oberweid → Stare Groszki
Stare Groszki → Oberweid
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Oberweid → Stare Guty
Stare Guty → Oberweid
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Oberweid → Старе Головчице
Старе Головчице → Oberweid
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Oberweid → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Oberweid
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Oberweid → Явори Старі
Явори Старі → Oberweid
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Oberweid → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Oberweid
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Oberweid → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Oberweid
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Oberweid → Stare Juchy
Stare Juchy → Oberweid
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Oberweid → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Oberweid
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Oberweid → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Oberweid
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Oberweid → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Oberweid
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Oberweid → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Oberweid
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Oberweid → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Oberweid
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Oberweid → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Oberweid
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Oberweid → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Oberweid
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Oberweid → Stare Kozle
Stare Kozle → Oberweid
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Oberweid → Stare Kozle
Stare Kozle → Oberweid
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Oberweid → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Oberweid
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Oberweid → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Oberweid
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Oberweid → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Oberweid
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Oberweid → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Oberweid
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Oberweid → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Oberweid
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Oberweid
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Oberweid → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Oberweid
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Oberweid → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Oberweid
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Oberweid → Stare Miasto
Stare Miasto → Oberweid
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Oberweid → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Oberweid
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Oberweid → Stare Olesno
Stare Olesno → Oberweid
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Oberweid → Stare Opole
Stare Opole → Oberweid
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Oberweid → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Oberweid
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Oberweid → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Oberweid
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Oberweid → Старе Полесе
Старе Полесе → Oberweid
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Oberweid → Stare Polichno
Stare Polichno → Oberweid
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Oberweid → Stare Prusy
Stare Prusy → Oberweid
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Oberweid → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Oberweid
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Oberweid → Stare Rybie
Stare Rybie → Oberweid
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Oberweid → Stare Sady
Stare Sady → Oberweid
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Oberweid → Stare Serby
Stare Serby → Oberweid
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Oberweid → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Oberweid
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Oberweid → Stare Sioło
Stare Sioło → Oberweid
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Oberweid → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Oberweid
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Oberweid → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Oberweid
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Oberweid → Stare Stracze
Stare Stracze → Oberweid
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Oberweid → Stare Stracze
Stare Stracze → Oberweid
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Oberweid → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Oberweid
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Oberweid → Stare Wloki
Stare Wloki → Oberweid
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Oberweid → Stare Wloki
Stare Wloki → Oberweid
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Oberweid → Stare Zakole
Stare Zakole → Oberweid
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Oberweid → Stare Załubice
Stare Załubice → Oberweid
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Oberweid → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Oberweid
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Oberweid → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Oberweid
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Oberweid → Старгард
Старгард → Oberweid
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Oberweid → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Oberweid
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Oberweid → Starogard
Starogard → Oberweid
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Oberweid
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Oberweid
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Oberweid → Староґруд
Староґруд → Oberweid
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Oberweid → Староґруд
Староґруд → Oberweid
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Oberweid → Starokrzepice
Starokrzepice → Oberweid
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Oberweid → Staromiescie
Staromiescie → Oberweid
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Oberweid → Staromiescie
Staromiescie → Oberweid
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Oberweid → Staropole
Staropole → Oberweid
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Oberweid → Staroscin
Staroscin → Oberweid
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Oberweid → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Oberweid
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Oberweid → Starozreby
Starozreby → Oberweid
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Oberweid → Starozreby
Starozreby → Oberweid
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Oberweid → Stary Adamów
Stary Adamów → Oberweid
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Oberweid → Stary Besk
Stary Besk → Oberweid
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Oberweid → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Oberweid
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Oberweid → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Oberweid
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Oberweid → Stary Borek
Stary Borek → Oberweid
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Oberweid → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Oberweid
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Oberweid → Stary Bubel
Stary Bubel → Oberweid
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Oberweid → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Oberweid
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Oberweid → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Oberweid
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Stary Dwor
Stary Dwor → Oberweid
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Oberweid → Stary Dybow
Stary Dybow → Oberweid
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Oberweid → Stary Dybow
Stary Dybow → Oberweid
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Oberweid → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Oberweid
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Oberweid → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Oberweid
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Oberweid → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Oberweid
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Oberweid → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Oberweid
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Oberweid → Stary Folwark
Stary Folwark → Oberweid
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Oberweid → Stary Gostków
Stary Gostków → Oberweid
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Oberweid → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Oberweid
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Oberweid → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Oberweid
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Oberweid → Stary Grodków
Stary Grodków → Oberweid
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Oberweid → Stary Janow
Stary Janow → Oberweid
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Oberweid → Stary Janow
Stary Janow → Oberweid
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Oberweid → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Oberweid
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Oberweid
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Oberweid → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Oberweid
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Oberweid → Stary Julianow
Stary Julianow → Oberweid
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Oberweid → Stary Julianow
Stary Julianow → Oberweid
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Oberweid → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Oberweid
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Oberweid → Stary Kocin
Stary Kocin → Oberweid
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Oberweid → Stary Konik
Stary Konik → Oberweid
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Oberweid → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Oberweid
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Oberweid → Старий Кракув
Старий Кракув → Oberweid
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Старий Ляс
Старий Ляс → Oberweid
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Oberweid → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Oberweid
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Oberweid → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Oberweid
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Oberweid → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Oberweid
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Oberweid → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Oberweid
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Oberweid → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Oberweid
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Oberweid → Stary Machnow
Stary Machnow → Oberweid
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Oberweid → Stary Machnow
Stary Machnow → Oberweid
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Oberweid → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Oberweid
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Oberweid → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Oberweid
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Oberweid → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Oberweid
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Oberweid → Stary Puznow
Stary Puznow → Oberweid
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Oberweid → Stary Puznow
Stary Puznow → Oberweid
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Oberweid → Старый Сонч
Старый Сонч → Oberweid
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Oberweid → Старый Сонч
Старый Сонч → Oberweid
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Oberweid → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Oberweid
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Oberweid → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Oberweid
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Oberweid → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Oberweid
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Oberweid → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Oberweid
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Oberweid → Stary Solec
Stary Solec → Oberweid
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Oberweid → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Oberweid
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Oberweid → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Oberweid
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Oberweid → Stary Targ
Stary Targ → Oberweid
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Oberweid → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Oberweid
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Oberweid → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Oberweid
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Oberweid → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Oberweid
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Oberweid → Stary Wiec
Stary Wiec → Oberweid
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Oberweid → Stary Zagan
Stary Zagan → Oberweid
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Oberweid → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Oberweid
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Oberweid → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Oberweid
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Oberweid → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Oberweid
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Oberweid → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Oberweid
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Oberweid → Starzykowo
Starzykowo → Oberweid
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Starzyno
Starzyno → Oberweid
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Starzyno
Starzyno → Oberweid
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Oberweid → Starzyny
Starzyny → Oberweid
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Oberweid
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Oberweid → Stasinow
Stasinow → Oberweid
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Oberweid → Stasinow
Stasinow → Oberweid
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Oberweid → Stasiopole
Stasiopole → Oberweid
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Oberweid → Staswiny
Staswiny → Oberweid
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Oberweid → Staszkowka
Staszkowka → Oberweid
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Oberweid → Staszkowka
Staszkowka → Oberweid
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Oberweid → Сташув
Сташув → Oberweid
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Oberweid → Сташув
Сташув → Oberweid
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Oberweid → Staswiny
Staswiny → Oberweid
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Oberweid → Staw
Staw → Oberweid
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Oberweid → Staw
Staw → Oberweid
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Oberweid → Став
Став → Oberweid
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Oberweid → Staw
Staw → Oberweid
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Oberweid → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Oberweid
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Oberweid → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Oberweid
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Oberweid → Stawce
Stawce → Oberweid
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Oberweid → Ставек
Ставек → Oberweid
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Oberweid → Stawiany
Stawiany → Oberweid
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Oberweid → Stawiguda
Stawiguda → Oberweid
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Oberweid → Stawiska
Stawiska → Oberweid
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Oberweid → Stawiska
Stawiska → Oberweid
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Oberweid → Стависки
Стависки → Oberweid
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Oberweid → Ставиша
Ставиша → Oberweid
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Oberweid → Stawiszcze
Stawiszcze → Oberweid
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Oberweid → Stawiszcze
Stawiszcze → Oberweid
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Oberweid → Stawiszyce
Stawiszyce → Oberweid
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Oberweid → Stawiszyn
Stawiszyn → Oberweid
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Oberweid → Stawiszyn
Stawiszyn → Oberweid
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Oberweid → Stawnik
Stawnik → Oberweid
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Oberweid → Stawno
Stawno → Oberweid
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Oberweid → Stawowice
Stawowice → Oberweid
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Oberweid → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Oberweid
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Oberweid → Stawy
Stawy → Oberweid
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Oberweid → Staporkow
Staporkow → Oberweid
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Oberweid → Stebark
Stebark → Oberweid
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Oberweid → Стеблево
Стеблево → Oberweid
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Oberweid → Steblow
Steblow → Oberweid
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Oberweid → Steblow
Steblow → Oberweid
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Oberweid → Stefania
Stefania → Oberweid
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Oberweid → Stefanow
Stefanow → Oberweid
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Stefanow
Stefanow → Oberweid
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Stefanowo
Stefanowo → Oberweid
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Oberweid → Stefanów
Stefanów → Oberweid
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Stefanow
Stefanow → Oberweid
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Oberweid → Стефкова
Стефкова → Oberweid
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Oberweid → Stega Mała
Stega Mała → Oberweid
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Oberweid → Стегна
Стегна → Oberweid
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Oberweid → Stegosz
Stegosz → Oberweid
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Oberweid → Stekiny
Stekiny → Oberweid
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Oberweid → Stelagi
Stelagi → Oberweid
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Oberweid → Stelagi
Stelagi → Oberweid
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Oberweid → Stemplew
Stemplew → Oberweid
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Oberweid → Stepnica
Stepnica → Oberweid
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Oberweid → Stepocice
Stepocice → Oberweid
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Oberweid → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Oberweid
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Oberweid → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Oberweid
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Oberweid → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Oberweid
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Oberweid → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Oberweid
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Oberweid → Steszew
Steszew → Oberweid
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Oberweid → Stezyca
Stezyca → Oberweid
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Oberweid → Stezyca
Stezyca → Oberweid
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Oberweid → Stebark
Stebark → Oberweid
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Oberweid → Stegosz
Stegosz → Oberweid
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Oberweid → Stekiny
Stekiny → Oberweid
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Oberweid → Stępień
Stępień → Oberweid
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Oberweid → Stępina
Stępina → Oberweid
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Oberweid → Stepocice
Stepocice → Oberweid
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Oberweid → Steszew
Steszew → Oberweid
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Oberweid → Stężyca
Stężyca → Oberweid
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Oberweid → Stezyca
Stezyca → Oberweid
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Oberweid → Stezyca
Stezyca → Oberweid
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Oberweid → Stobierna
Stobierna → Oberweid
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Oberweid → Stobno
Stobno → Oberweid
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Oberweid → Stoboje
Stoboje → Oberweid
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Oberweid → Stoczek
Stoczek → Oberweid
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Oberweid → Stoczek
Stoczek → Oberweid
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Oberweid → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Oberweid
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Oberweid → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Oberweid
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Oberweid → Stoczki
Stoczki → Oberweid
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Oberweid → Stodólsko
Stodólsko → Oberweid
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Oberweid → Stojadla
Stojadla → Oberweid
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Oberweid → Stojadla
Stojadla → Oberweid
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Oberweid → Stojanow
Stojanow → Oberweid
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Oberweid → Stojanow
Stojanow → Oberweid
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Oberweid → Stojanowice
Stojanowice → Oberweid
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Oberweid → Stojanow
Stojanow → Oberweid
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Oberweid → Stojanow
Stojanow → Oberweid
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Oberweid → Stojków
Stojków → Oberweid
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Oberweid → Stok
Stok → Oberweid
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Stok
Stok → Oberweid
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Oberweid → Stok
Stok → Oberweid
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Oberweid → Stok Lacki
Stok Lacki → Oberweid
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Oberweid → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Oberweid
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Oberweid → Stolec
Stolec → Oberweid
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Oberweid → Stolno
Stolno → Oberweid
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Oberweid → Stolno
Stolno → Oberweid
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Oberweid → Stopka
Stopka → Oberweid
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Oberweid → Стопница
Стопница → Oberweid
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Стошице
Стошице → Oberweid
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Oberweid → Strabla
Strabla → Oberweid
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Oberweid → Strachocin
Strachocin → Oberweid
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Oberweid → Strachocin
Strachocin → Oberweid
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Oberweid → Strachocin
Strachocin → Oberweid
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Oberweid → Страхомін
Страхомін → Oberweid
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Oberweid → Страхоміно
Страхоміно → Oberweid
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Oberweid → Strachon
Strachon → Oberweid
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Oberweid → Strachon
Strachon → Oberweid
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Oberweid → Strachowka
Strachowka → Oberweid
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Oberweid → Strachów
Strachów → Oberweid
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Oberweid → Strachowka
Strachowka → Oberweid
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Oberweid → Straczno
Straczno → Oberweid
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Oberweid → Stradlice
Stradlice → Oberweid
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Oberweid → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Oberweid
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Oberweid → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Oberweid
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Oberweid → Stradunia
Stradunia → Oberweid
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Oberweid → Straduny
Straduny → Oberweid
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Oberweid → Straduń
Straduń → Oberweid
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Oberweid → Stradzew
Stradzew → Oberweid
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Oberweid → Stramnica
Stramnica → Oberweid
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Oberweid → Stramnice
Stramnice → Oberweid
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Oberweid → Stramniczka
Stramniczka → Oberweid
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Oberweid → Straszewo
Straszewo → Oberweid
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Oberweid → Straszow
Straszow → Oberweid
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Oberweid → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Oberweid
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Oberweid → Straszydle
Straszydle → Oberweid
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Oberweid → Straszyn
Straszyn → Oberweid
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Oberweid → Страшин
Страшин → Oberweid
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Oberweid → Strawczyn
Strawczyn → Oberweid
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Oberweid → Strazow
Strazow → Oberweid
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Oberweid → Strazow
Strazow → Oberweid
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Oberweid → Straczno
Straczno → Oberweid
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Oberweid → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Oberweid
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Oberweid → Strobice
Strobice → Oberweid
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Oberweid → Strobin
Strobin → Oberweid
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Oberweid → Stromiec
Stromiec → Oberweid
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Oberweid → Stronie
Stronie → Oberweid
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Oberweid → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Oberweid
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Oberweid → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Oberweid
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Oberweid → Stropkowo
Stropkowo → Oberweid
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Oberweid → Stroza
Stroza → Oberweid
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Oberweid → Stroza
Stroza → Oberweid
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Oberweid → Strozowka
Strozowka → Oberweid
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Oberweid → Stróża
Stróża → Oberweid
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Oberweid → Stroza
Stroza → Oberweid
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Oberweid → Stroza
Stroza → Oberweid
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Oberweid → Stróże
Stróże → Oberweid
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Oberweid → Stróże
Stróże → Oberweid
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Oberweid → Strozowka
Strozowka → Oberweid
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Oberweid → Strubno
Strubno → Oberweid
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Oberweid → Струґа
Струґа → Oberweid
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Oberweid → Strumien
Strumien → Oberweid
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Oberweid → Strumien
Strumien → Oberweid
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Oberweid → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Oberweid
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Oberweid → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Oberweid
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Oberweid → Struzka
Struzka → Oberweid
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Oberweid → Struznica
Struznica → Oberweid
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Oberweid → Struzyna
Struzyna → Oberweid
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Oberweid → Struznica
Struznica → Oberweid
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Oberweid → Struzyna
Struzyna → Oberweid
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Oberweid → Strużyny
Strużyny → Oberweid
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Oberweid → Stryjewo
Stryjewo → Oberweid
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Oberweid → Stryjki
Stryjki → Oberweid
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Oberweid → Stryjkowo
Stryjkowo → Oberweid
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Oberweid → Стрыкув
Стрыкув → Oberweid
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Oberweid → Strykow
Strykow → Oberweid
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Oberweid
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Oberweid → Strykowo
Strykowo → Oberweid
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Oberweid → Стрыкув
Стрыкув → Oberweid
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Oberweid → Strykow
Strykow → Oberweid
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Oberweid → Strysza Buda
Strysza Buda → Oberweid
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Oberweid → Stryszawa
Stryszawa → Oberweid
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Oberweid → Strzakły
Strzakły → Oberweid
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Oberweid → Strzala
Strzala → Oberweid
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Oberweid → Стшалкова
Стшалкова → Oberweid
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Oberweid → Strzalkowice
Strzalkowice → Oberweid
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Oberweid → Strzalkowo
Strzalkowo → Oberweid
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Oberweid → Strzala
Strzala → Oberweid
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Oberweid → Strzałki
Strzałki → Oberweid
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Oberweid → Strzalkowice
Strzalkowice → Oberweid
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Oberweid → Strzalkowo
Strzalkowo → Oberweid
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Oberweid → Strzałków
Strzałków → Oberweid
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Oberweid → Strzebielewo
Strzebielewo → Oberweid
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Oberweid → Strzebielinek
Strzebielinek → Oberweid
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Oberweid → Strzebin
Strzebin → Oberweid
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Oberweid → Strzebowiska
Strzebowiska → Oberweid
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Oberweid
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Oberweid → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Oberweid
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Oberweid → Strzegocin
Strzegocin → Oberweid
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Oberweid → Стшегом
Стшегом → Oberweid
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Oberweid → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Oberweid
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Oberweid → Стшегово
Стшегово → Oberweid
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Oberweid → Strzegów
Strzegów → Oberweid
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Oberweid → Strzegów
Strzegów → Oberweid
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Oberweid → Strzekecino
Strzekecino → Oberweid
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Oberweid → Strzekecino
Strzekecino → Oberweid
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Oberweid → Strzelce
Strzelce → Oberweid
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Oberweid → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Oberweid
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Oberweid → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Oberweid
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Oberweid → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Oberweid
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Oberweid → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Oberweid
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Oberweid → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Oberweid
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Oberweid → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Oberweid
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Oberweid → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Oberweid
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Oberweid → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Oberweid
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Oberweid → Strzeleczki
Strzeleczki → Oberweid
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Oberweid → Strzelewo
Strzelewo → Oberweid
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Oberweid → Strzelewo
Strzelewo → Oberweid
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Oberweid → Strzelęcin
Strzelęcin → Oberweid
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Oberweid → Стшелин
Стшелин → Oberweid
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Oberweid → Strzelno
Strzelno → Oberweid
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Oberweid → Strzelno
Strzelno → Oberweid
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Strzelno
Strzelno → Oberweid
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Oberweid → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Oberweid
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Oberweid → Strzemkowo
Strzemkowo → Oberweid
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Oberweid → Strzeniówka
Strzeniówka → Oberweid
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Oberweid → Strzepcz
Strzepcz → Oberweid
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Oberweid → Стшепово
Стшепово → Oberweid
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Oberweid → Strzeszewo
Strzeszewo → Oberweid
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Oberweid → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Oberweid
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Oberweid → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Oberweid
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Oberweid → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Oberweid
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Oberweid → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Oberweid
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Oberweid → Strzeszowice
Strzeszowice → Oberweid
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Oberweid → Strzeszyn
Strzeszyn → Oberweid
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Oberweid → Strzezenice
Strzezenice → Oberweid
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Oberweid → Strzezenice
Strzezenice → Oberweid
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Oberweid → Strzeżewo
Strzeżewo → Oberweid
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Oberweid → Стшмеле
Стшмеле → Oberweid
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Oberweid → Strzybnica
Strzybnica → Oberweid
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Oberweid → Strzybnik
Strzybnik → Oberweid
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Oberweid → Strzygi
Strzygi → Oberweid
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Oberweid → Strzykuly
Strzykuly → Oberweid
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Oberweid → Strzyzawa
Strzyzawa → Oberweid
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Oberweid → Strzyze
Strzyze → Oberweid
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Oberweid → Strzyzew
Strzyzew → Oberweid
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Oberweid → Стшижев
Стшижев → Oberweid
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Oberweid → Strzyzew
Strzyzew → Oberweid
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Oberweid → Стшижув
Стшижув → Oberweid
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Oberweid → Strzyzowice
Strzyzowice → Oberweid
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Oberweid → Strzyzawa
Strzyzawa → Oberweid
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Oberweid → Strzyze
Strzyze → Oberweid
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Oberweid → Strzyzew
Strzyzew → Oberweid
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Oberweid → Strzyzew
Strzyzew → Oberweid
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Oberweid → Strzyzowice
Strzyzowice → Oberweid
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Oberweid → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Oberweid
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Oberweid → Strzyżów
Strzyżów → Oberweid
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Oberweid → Стшижув
Стшижув → Oberweid
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Oberweid → Strzyżówka
Strzyżówka → Oberweid
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Oberweid → Stubienko
Stubienko → Oberweid
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Oberweid → Stubno
Stubno → Oberweid
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Oberweid → Stuchowo
Stuchowo → Oberweid
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Oberweid → Студница
Студница → Oberweid
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Oberweid → Studnica
Studnica → Oberweid
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Oberweid → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Oberweid
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Oberweid → Studniska Górne
Studniska Górne → Oberweid
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Oberweid → Studzianek
Studzianek → Oberweid
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Oberweid → Studzianki
Studzianki → Oberweid
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Oberweid → Studzianki
Studzianki → Oberweid
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Oberweid → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Oberweid
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Oberweid → Studzianna
Studzianna → Oberweid
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Oberweid → Studzienice
Studzienice → Oberweid
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Oberweid → Студзеніце
Студзеніце → Oberweid
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Oberweid → Studzienice
Studzienice → Oberweid
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Oberweid → Studzieniec
Studzieniec → Oberweid
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Oberweid → Stuposiany
Stuposiany → Oberweid
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Oberweid → Стильонґі
Стильонґі → Oberweid
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Oberweid → Stypułów
Stypułów → Oberweid
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Oberweid → Styrzyniec
Styrzyniec → Oberweid
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Oberweid → Subkowy
Subkowy → Oberweid
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Oberweid → Sucha
Sucha → Oberweid
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Oberweid → Sucha
Sucha → Oberweid
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Oberweid → Sucha
Sucha → Oberweid
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Oberweid → Sucha
Sucha → Oberweid
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Oberweid → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Oberweid
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Oberweid → Суха Дольна
Суха Дольна → Oberweid
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Oberweid → Sucha Huta
Sucha Huta → Oberweid
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Oberweid
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Oberweid → Sucha Struga
Sucha Struga → Oberweid
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Oberweid → Сухань
Сухань → Oberweid
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Oberweid → Suchanowko
Suchanowko → Oberweid
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Oberweid → Suchanowko
Suchanowko → Oberweid
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Oberweid → Сухань
Сухань → Oberweid
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Oberweid → Suchatowka
Suchatowka → Oberweid
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Oberweid → Suchatowka
Suchatowka → Oberweid
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Oberweid → Suchcice
Suchcice → Oberweid
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Oberweid → Сухцице
Сухцице → Oberweid
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Oberweid → Suche
Suche → Oberweid
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Oberweid → Сухе
Сухе → Oberweid
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Oberweid → Сухеднюв
Сухеднюв → Oberweid
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Oberweid → Сухеднюв
Сухеднюв → Oberweid
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Oberweid → Suchleb
Suchleb → Oberweid
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Oberweid → Suchlica
Suchlica → Oberweid
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Oberweid → Suchocin
Suchocin → Oberweid
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Oberweid → Suchoczasy
Suchoczasy → Oberweid
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Oberweid → Suchodaniec
Suchodaniec → Oberweid
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Oberweid → Suchodebie
Suchodebie → Oberweid
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Oberweid → Suchodebie
Suchodebie → Oberweid
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Oberweid → Suchodol
Suchodol → Oberweid
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Oberweid → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Oberweid
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Oberweid → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Oberweid
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Oberweid → Suchodół
Suchodół → Oberweid
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Oberweid → Suchodol
Suchodol → Oberweid
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Oberweid → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Oberweid
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Oberweid → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Oberweid
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Oberweid → Sucholaski
Sucholaski → Oberweid
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Oberweid → Suchoraba
Suchoraba → Oberweid
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Oberweid → Suchoraczek
Suchoraczek → Oberweid
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Oberweid → Suchoraczek
Suchoraczek → Oberweid
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Oberweid → Suchorze
Suchorze → Oberweid
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Oberweid → Suchostruga
Suchostruga → Oberweid
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Oberweid → Суховоля
Суховоля → Oberweid
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Oberweid → Suchowola
Suchowola → Oberweid
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Oberweid → Suchowola
Suchowola → Oberweid
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Oberweid → Suchowola
Suchowola → Oberweid
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Oberweid → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Oberweid
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Oberweid → Suchozebry
Suchozebry → Oberweid
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Oberweid → Suchozebry
Suchozebry → Oberweid
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Oberweid → Suchy Bór
Suchy Bór → Oberweid
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Oberweid → Сухи Домб
Сухи Домб → Oberweid
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Oberweid → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Oberweid
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Oberweid → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Oberweid
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Oberweid → Suchy Las
Suchy Las → Oberweid
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Sucumin
Sucumin → Oberweid
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Oberweid → Sudol
Sudol → Oberweid
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Oberweid → Sudol
Sudol → Oberweid
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Oberweid → Sudół
Sudół → Oberweid
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Oberweid → Sufczyn
Sufczyn → Oberweid
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Oberweid → Sukmanie
Sukmanie → Oberweid
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Oberweid → Sukowice
Sukowice → Oberweid
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Oberweid → Sukowy
Sukowy → Oberweid
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Oberweid → Sulbiny
Sulbiny → Oberweid
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Oberweid → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Oberweid
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Oberweid → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Oberweid
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Oberweid → Сулехув
Сулехув → Oberweid
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Oberweid → Сулехув
Сулехув → Oberweid
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Oberweid → Sulechówko
Sulechówko → Oberweid
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Oberweid → Суленцин
Суленцин → Oberweid
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Oberweid → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Oberweid
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Oberweid → Suleczyno
Suleczyno → Oberweid
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Oberweid → Сулеюв
Сулеюв → Oberweid
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Oberweid → Sulejow
Sulejow → Oberweid
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Oberweid → Sulejowek
Sulejowek → Oberweid
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Oberweid → Сулеюв
Сулеюв → Oberweid
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Oberweid → Sulejow
Sulejow → Oberweid
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Oberweid → Sulejowek
Sulejowek → Oberweid
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Oberweid → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Oberweid
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Oberweid → Суленцин
Суленцин → Oberweid
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Oberweid → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Oberweid
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Oberweid → Sulęcinek
Sulęcinek → Oberweid
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Oberweid → Suleczyno
Suleczyno → Oberweid
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Oberweid → Sulicice
Sulicice → Oberweid
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Oberweid → Sulikow
Sulikow → Oberweid
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Oberweid → Sulikowo
Sulikowo → Oberweid
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Oberweid → Sulikow
Sulikow → Oberweid
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Oberweid → Суліміце
Суліміце → Oberweid
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Oberweid → Sulimierz
Sulimierz → Oberweid
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Oberweid → Sulimow
Sulimow → Oberweid
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Oberweid → Sulimow
Sulimow → Oberweid
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Oberweid → Sulimy
Sulimy → Oberweid
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Oberweid → Sulinowo
Sulinowo → Oberweid
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Oberweid → Сулиславице
Сулиславице → Oberweid
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Oberweid → Sulisław
Sulisław → Oberweid
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Oberweid → Сулиславице
Сулиславице → Oberweid
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Oberweid → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Oberweid
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Oberweid → Sulkow
Sulkow → Oberweid
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Oberweid → Sulkow
Sulkow → Oberweid
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Oberweid → Сулковице
Сулковице → Oberweid
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Oberweid → Sulkowice
Sulkowice → Oberweid
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Oberweid → Sulkowo
Sulkowo → Oberweid
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Oberweid → Сульміце
Сульміце → Oberweid
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Oberweid → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Oberweid
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Oberweid → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Oberweid
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Oberweid → Sulmów
Sulmów → Oberweid
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Oberweid → Sulnówko
Sulnówko → Oberweid
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Oberweid → Suloszowa
Suloszowa → Oberweid
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Oberweid → Sulow
Sulow → Oberweid
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Oberweid → Sułkowice
Sułkowice → Oberweid
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Oberweid → Sułkowice
Sułkowice → Oberweid
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Oberweid → Сулковице
Сулковице → Oberweid
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Oberweid → Sulkowice
Sulkowice → Oberweid
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Oberweid → Sułków
Sułków → Oberweid
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Oberweid → Sulkow
Sulkow → Oberweid
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Oberweid → Suloszowa
Suloszowa → Oberweid
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Oberweid → Sułowiec
Sułowiec → Oberweid
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Oberweid → Сулув
Сулув → Oberweid
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Oberweid → Sułów
Sułów → Oberweid
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Oberweid → Sumin
Sumin → Oberweid
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Сумін
Сумін → Oberweid
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Oberweid → Sumina
Sumina → Oberweid
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Oberweid → Suprasl
Suprasl → Oberweid
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Oberweid → Suprasl
Suprasl → Oberweid
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Oberweid → Suraż
Suraż → Oberweid
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Oberweid → Surminy
Surminy → Oberweid
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Oberweid → Surochow
Surochow → Oberweid
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Oberweid → Surochow
Surochow → Oberweid
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Oberweid → Сурова
Сурова → Oberweid
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Oberweid → Susiec
Susiec → Oberweid
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Oberweid → Суш
Суш → Oberweid
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Oberweid → Suszec
Suszec → Oberweid
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Oberweid → Suszewo
Suszewo → Oberweid
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Oberweid → Suszno
Suszno → Oberweid
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Suśnia
Suśnia → Oberweid
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Oberweid → Сувалки
Сувалки → Oberweid
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Oberweid → Сувалки
Сувалки → Oberweid
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Oberweid → Swaderki
Swaderki → Oberweid
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Oberweid → Swadzim
Swadzim → Oberweid
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Oberweid → Swarozyn
Swarozyn → Oberweid
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Oberweid → Swarozyn
Swarozyn → Oberweid
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Oberweid → Сважендз
Сважендз → Oberweid
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Oberweid → Swarzewo
Swarzewo → Oberweid
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Oberweid → Сважендз
Сважендз → Oberweid
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Oberweid → Swaty
Swaty → Oberweid
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Oberweid → Swiatki
Swiatki → Oberweid
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Oberweid → Swiatki
Swiatki → Oberweid
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Oberweid → Swiatniki
Swiatniki → Oberweid
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Oberweid → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Oberweid
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Oberweid → Swibna
Swibna → Oberweid
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Oberweid → Swider
Swider → Oberweid
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Oberweid → Swiderki
Swiderki → Oberweid
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Oberweid → Свидница
Свидница → Oberweid
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Oberweid → Свидница
Свидница → Oberweid
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Oberweid
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Oberweid → Свидник
Свидник → Oberweid
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Oberweid → Swidniki
Swidniki → Oberweid
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Oberweid → Swidrow
Swidrow → Oberweid
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Oberweid → Swidry
Swidry → Oberweid
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Oberweid → Swidry Male
Swidry Male → Oberweid
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Oberweid → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Oberweid
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Oberweid → Swidwie
Swidwie → Oberweid
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Oberweid → Свидвин
Свидвин → Oberweid
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Oberweid → Свебодзице
Свебодзице → Oberweid
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Oberweid → Свебодзин
Свебодзин → Oberweid
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Oberweid → Swiecice
Swiecice → Oberweid
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Oberweid → Свеце
Свеце → Oberweid
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Oberweid → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Oberweid
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Oberweid → Swieciechowa
Swieciechowa → Oberweid
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Oberweid → Швецко
Швецко → Oberweid
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Oberweid → Swiecko
Swiecko → Oberweid
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Oberweid → Swielino
Swielino → Oberweid
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Oberweid → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Oberweid
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Oberweid → Swiercze
Swiercze → Oberweid
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Oberweid → Swierczow
Swierczow → Oberweid
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Oberweid → Swierczow
Swierczow → Oberweid
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Oberweid → Swierczow
Swierczow → Oberweid
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Oberweid → Swierczyna
Swierczyna → Oberweid
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Oberweid → Swierdze
Swierdze → Oberweid
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Oberweid → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Oberweid
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Oberweid → Swierszczow
Swierszczow → Oberweid
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Свежава
Свежава → Oberweid
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Oberweid → Swierze
Swierze → Oberweid
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Oberweid → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Oberweid
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Oberweid → Swierzenko
Swierzenko → Oberweid
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Oberweid → Сьвежна
Сьвежна → Oberweid
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Oberweid → Swierzno
Swierzno → Oberweid
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Oberweid → Swieszyno
Swieszyno → Oberweid
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Oberweid → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Oberweid
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Oberweid → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Oberweid
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Oberweid → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Oberweid
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Oberweid → Swiete
Swiete → Oberweid
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Oberweid → Swiete
Swiete → Oberweid
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Oberweid → Swietno
Swietno → Oberweid
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Oberweid → Swietochlowice
Swietochlowice → Oberweid
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Oberweid → Swietochowo
Swietochowo → Oberweid
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Oberweid → Swietomarz
Swietomarz → Oberweid
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Oberweid → Swietoslaw
Swietoslaw → Oberweid
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Oberweid → Свентошув
Свентошув → Oberweid
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Oberweid → Швентошувка
Швентошувка → Oberweid
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Oberweid → Swietoujsc
Swietoujsc → Oberweid
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Oberweid → Swiety Marek
Swiety Marek → Oberweid
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Oberweid → Swilcza
Swilcza → Oberweid
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Oberweid → Swincz
Swincz → Oberweid
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Oberweid → Swiniarow
Swiniarow → Oberweid
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Oberweid → Swiniary
Swiniary → Oberweid
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Oberweid → Swinna
Swinna → Oberweid
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Oberweid → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Oberweid
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Oberweid → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Oberweid
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Oberweid → Switaly
Switaly → Oberweid
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Oberweid → Swobnica
Swobnica → Oberweid
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Oberweid → Swochowo
Swochowo → Oberweid
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Oberweid → Swojczyce
Swojczyce → Oberweid
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Oberweid → Swolowo
Swolowo → Oberweid
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Oberweid → Swolowo
Swolowo → Oberweid
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Oberweid → Swornegacie
Swornegacie → Oberweid
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Oberweid → Свори
Свори → Oberweid
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Oberweid → Sworzyce
Sworzyce → Oberweid
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Oberweid → Swoszowice
Swoszowice → Oberweid
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Oberweid → Syberia
Syberia → Oberweid
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Oberweid → Сыцевице
Сыцевице → Oberweid
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Oberweid → Sycewo
Sycewo → Oberweid
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Oberweid → Sychowo
Sychowo → Oberweid
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Oberweid → Сыцув
Сыцув → Oberweid
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Oberweid → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Oberweid
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Oberweid → Sycowice
Sycowice → Oberweid
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Oberweid → Сыцув
Сыцув → Oberweid
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Oberweid
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Oberweid
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Oberweid
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Sydol
Sydol → Oberweid
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Sydol
Sydol → Oberweid
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Oberweid → Sylczno
Sylczno → Oberweid
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Oberweid → Sypniewo
Sypniewo → Oberweid
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Oberweid → Sypniewo
Sypniewo → Oberweid
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Oberweid → Sypniewo
Sypniewo → Oberweid
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Oberweid → Сирковіце
Сирковіце → Oberweid
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Oberweid → Syrynia
Syrynia → Oberweid
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Oberweid → Szacilowka
Szacilowka → Oberweid
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Oberweid → Szacilowka
Szacilowka → Oberweid
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Oberweid → Шацили
Шацили → Oberweid
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Oberweid → Szadek
Szadek → Oberweid
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Oberweid → Szadkowice
Szadkowice → Oberweid
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Oberweid → Szadlowice
Szadlowice → Oberweid
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Oberweid → Szadlowice
Szadlowice → Oberweid
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Oberweid → Szadzko
Szadzko → Oberweid
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Oberweid → Szaflary
Szaflary → Oberweid
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Oberweid → Шалас
Шалас → Oberweid
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Oberweid → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Oberweid
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Oberweid → Szalowa
Szalowa → Oberweid
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Oberweid → Szałkowo
Szałkowo → Oberweid
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Oberweid → Szałstry
Szałstry → Oberweid
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Oberweid → Szamocin
Szamocin → Oberweid
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Oberweid → Шамотулы
Шамотулы → Oberweid
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Oberweid → Шамотулы
Шамотулы → Oberweid
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Oberweid → Szarajówka
Szarajówka → Oberweid
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Oberweid → Szarbkow
Szarbkow → Oberweid
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Oberweid → Szarbkow
Szarbkow → Oberweid
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Oberweid → Szare
Szare → Oberweid
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Oberweid → Szarlej
Szarlej → Oberweid
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Oberweid → Szarlejka
Szarlejka → Oberweid
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Oberweid → Szarow
Szarow → Oberweid
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Oberweid → Szarow
Szarow → Oberweid
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Oberweid → Szaruty
Szaruty → Oberweid
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Oberweid → Szary Dwór
Szary Dwór → Oberweid
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Oberweid → Szatarpy
Szatarpy → Oberweid
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Oberweid → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Oberweid
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Oberweid → Шавли
Шавли → Oberweid
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Oberweid → Щанець
Щанець → Oberweid
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Oberweid → Szczawa
Szczawa → Oberweid
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Oberweid → Szczawin
Szczawin → Oberweid
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Oberweid → Szczawin
Szczawin → Oberweid
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Oberweid → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Oberweid
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Oberweid → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Oberweid
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Oberweid → Szczawinek
Szczawinek → Oberweid
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Oberweid → Щавница
Щавница → Oberweid
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Oberweid → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Oberweid
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Oberweid → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Oberweid
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Oberweid → Szczebra
Szczebra → Oberweid
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Oberweid → Щебжешин
Щебжешин → Oberweid
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Oberweid → Щецин
Щецин → Oberweid
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Oberweid → Щецинек
Щецинек → Oberweid
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Oberweid → Szczecno
Szczecno → Oberweid
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Oberweid → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Oberweid
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Oberweid → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Oberweid
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Oberweid → Szczeglino
Szczeglino → Oberweid
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Oberweid → Szczekarkow
Szczekarkow → Oberweid
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Oberweid → Szczekarkow
Szczekarkow → Oberweid
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Oberweid → Щекоцины
Щекоцины → Oberweid
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Oberweid → Szczelatyn
Szczelatyn → Oberweid
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Oberweid → Щепанек
Щепанек → Oberweid
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Oberweid → Szczepanki
Szczepanki → Oberweid
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Oberweid → Szczepankowice
Szczepankowice → Oberweid
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Oberweid → Szczepankowo
Szczepankowo → Oberweid
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Oberweid → Szczepankowo
Szczepankowo → Oberweid
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Oberweid → Szczepanow
Szczepanow → Oberweid
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Oberweid → Szczepanowice
Szczepanowice → Oberweid
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Oberweid → Szczepanów
Szczepanów → Oberweid
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Oberweid → Szczepanow
Szczepanow → Oberweid
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Oberweid → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Oberweid
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Oberweid → Szczepice
Szczepice → Oberweid
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Oberweid → Szczepki
Szczepki → Oberweid
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Oberweid → Szczepów
Szczepów → Oberweid
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Oberweid → Szczerbin
Szczerbin → Oberweid
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Oberweid → Щерцув
Щерцув → Oberweid
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Oberweid → Щерцув
Щерцув → Oberweid
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Oberweid → Szczerków
Szczerków → Oberweid
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Szczescie
Szczescie → Oberweid
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Oberweid → Szczesna
Szczesna → Oberweid
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Oberweid → Szczesne
Szczesne → Oberweid
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Oberweid → Szczesna
Szczesna → Oberweid
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Oberweid → Szczesne
Szczesne → Oberweid
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Oberweid → Szczescie
Szczescie → Oberweid
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Oberweid → Szczodre
Szczodre → Oberweid
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Oberweid → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Oberweid
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Oberweid → Щодрув
Щодрув → Oberweid
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Oberweid → Щодрово
Щодрово → Oberweid
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Oberweid → Щуцин
Щуцин → Oberweid
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Oberweid → Szczuczyn
Szczuczyn → Oberweid
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Oberweid → Щучин
Щучин → Oberweid
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Oberweid → Szczukowice
Szczukowice → Oberweid
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Oberweid → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Oberweid
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Oberweid → Szczurkowo
Szczurkowo → Oberweid
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Oberweid → Щурова
Щурова → Oberweid
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Oberweid → Szczutki
Szczutki → Oberweid
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Oberweid → Szczutowo
Szczutowo → Oberweid
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Oberweid → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Oberweid
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Oberweid → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Oberweid
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Oberweid → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Oberweid
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Oberweid → Szczycionek
Szczycionek → Oberweid
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Oberweid → Szczyglice
Szczyglice → Oberweid
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Oberweid → Szczyglice
Szczyglice → Oberweid
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Oberweid → Szczygly
Szczygly → Oberweid
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Oberweid → Szczygly
Szczygly → Oberweid
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Oberweid → Szczypiec
Szczypiec → Oberweid
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Oberweid → Szczypiorno
Szczypiorno → Oberweid
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Oberweid → Щирк
Щирк → Oberweid
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Oberweid → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Oberweid
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Oberweid → Щитна
Щитна → Oberweid
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Oberweid → Szczytniki
Szczytniki → Oberweid
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Oberweid → Щитно
Щитно → Oberweid
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Oberweid → Щитно
Щитно → Oberweid
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Oberweid → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Oberweid
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Oberweid → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Oberweid
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Oberweid → Szebnie
Szebnie → Oberweid
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Oberweid → Szedziec
Szedziec → Oberweid
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Oberweid → Szeliga
Szeliga → Oberweid
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Oberweid → Szembruczek
Szembruczek → Oberweid
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Oberweid → Szembruk
Szembruk → Oberweid
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Oberweid → Szemud
Szemud → Oberweid
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Oberweid → Szemud
Szemud → Oberweid
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Oberweid → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Oberweid
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Oberweid → Szepietowo
Szepietowo → Oberweid
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Oberweid → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Oberweid
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Oberweid → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Oberweid
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Oberweid → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Oberweid
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Oberweid → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Oberweid
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Oberweid → Szeromin
Szeromin → Oberweid
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Oberweid → Szerzawy
Szerzawy → Oberweid
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Oberweid → Szerzyny
Szerzyny → Oberweid
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Oberweid → Szestno
Szestno → Oberweid
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Oberweid → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Oberweid
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Oberweid → Szewnica
Szewnica → Oberweid
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Oberweid → Szewo
Szewo → Oberweid
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Oberweid → Szkarada
Szkarada → Oberweid
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Oberweid → Szkaradowo
Szkaradowo → Oberweid
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Oberweid → Szklana
Szklana → Oberweid
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Oberweid → Szklana Huta
Szklana Huta → Oberweid
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Oberweid → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Oberweid
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Oberweid → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Oberweid
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Oberweid → Szklary
Szklary → Oberweid
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Oberweid → Szklary
Szklary → Oberweid
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Oberweid → Szklary
Szklary → Oberweid
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Oberweid → Шкляри
Шкляри → Oberweid
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Oberweid → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Oberweid
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Oberweid → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Oberweid
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Oberweid → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Oberweid
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Oberweid → Szkocja
Szkocja → Oberweid
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Oberweid → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Oberweid
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Oberweid → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Oberweid
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Oberweid → Szonow
Szonow → Oberweid
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Oberweid → Szonowice
Szonowice → Oberweid
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Oberweid → Szonow
Szonow → Oberweid
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Oberweid → Шопа
Шопа → Oberweid
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Oberweid → Szopinek
Szopinek → Oberweid
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Oberweid → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Oberweid
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Oberweid → Szostaki
Szostaki → Oberweid
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Oberweid → Szostaki
Szostaki → Oberweid
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Oberweid → Szowsko
Szowsko → Oberweid
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Oberweid → Szozdy
Szozdy → Oberweid
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Oberweid → Szóstka
Szóstka → Oberweid
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Oberweid → Szowsko
Szowsko → Oberweid
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Oberweid → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Oberweid
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Oberweid → Szparki
Szparki → Oberweid
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Szpegawsk
Szpegawsk → Oberweid
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Oberweid → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Oberweid
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Oberweid → Szpegawsk
Szpegawsk → Oberweid
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Oberweid → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Oberweid
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Oberweid → Szpon
Szpon → Oberweid
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Oberweid → Szpondowo
Szpondowo → Oberweid
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Oberweid → Шпротава
Шпротава → Oberweid
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Oberweid → Szreniawa
Szreniawa → Oberweid
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Oberweid → Szrensk
Szrensk → Oberweid
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Oberweid → Szrensk
Szrensk → Oberweid
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Oberweid → Szropy
Szropy → Oberweid
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Oberweid → Sztabin
Sztabin → Oberweid
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Oberweid → Штум
Штум → Oberweid
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Oberweid → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Oberweid
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Oberweid → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Oberweid
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Oberweid → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Oberweid
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Oberweid → Штутово
Штутово → Oberweid
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Oberweid → Sztynort
Sztynort → Oberweid
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Oberweid → Sztynwag
Sztynwag → Oberweid
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Oberweid → Шубин
Шубин → Oberweid
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Oberweid → Szudziałowo
Szudziałowo → Oberweid
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Oberweid → Szukalice
Szukalice → Oberweid
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Oberweid → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Oberweid
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Oberweid → Szumanie
Szumanie → Oberweid
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Oberweid → Szumin
Szumin → Oberweid
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Oberweid → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Oberweid
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Oberweid → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Oberweid
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Oberweid → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Oberweid
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Oberweid → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Oberweid
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Oberweid → Szumowo
Szumowo → Oberweid
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Oberweid → Szurpiły
Szurpiły → Oberweid
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Oberweid → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Oberweid
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Oberweid → Szwarszowice
Szwarszowice → Oberweid
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Oberweid → Szwarunki
Szwarunki → Oberweid
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Oberweid → Szwaruny
Szwaruny → Oberweid
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Oberweid → Szwecja
Szwecja → Oberweid
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Oberweid → Szwelice
Szwelice → Oberweid
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Oberweid → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Oberweid
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Oberweid → Szyce
Szyce → Oberweid
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Oberweid → Szydlice
Szydlice → Oberweid
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Oberweid → Szydlowek
Szydlowek → Oberweid
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Oberweid → Szydlowice
Szydlowice → Oberweid
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Oberweid → Шидловец
Шидловец → Oberweid
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Oberweid → Szydlowo
Szydlowo → Oberweid
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Oberweid → Szydlowo
Szydlowo → Oberweid
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Oberweid → Szydlowice
Szydlowice → Oberweid
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Oberweid → Шидловец
Шидловец → Oberweid
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Oberweid → Szydlowo
Szydlowo → Oberweid
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Oberweid → Szydlowo
Szydlowo → Oberweid
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Oberweid → Szydłów
Szydłów → Oberweid
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Oberweid → Szydłów
Szydłów → Oberweid
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Oberweid → Шидлув
Шидлув → Oberweid
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Oberweid → Szydlowek
Szydlowek → Oberweid
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Oberweid → Szyjki
Szyjki → Oberweid
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Oberweid → Szyk
Szyk → Oberweid
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Oberweid → Szymaki
Szymaki → Oberweid
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Oberweid → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Oberweid
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Oberweid → Szymanow
Szymanow → Oberweid
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Oberweid → Szymanowek
Szymanowek → Oberweid
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Szymanowice
Szymanowice → Oberweid
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Oberweid → Szymanów
Szymanów → Oberweid
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Oberweid → Шиманув
Шиманув → Oberweid
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Oberweid → Шиманув
Шиманув → Oberweid
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Oberweid → Szymanow
Szymanow → Oberweid
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Oberweid → Szymanowek
Szymanowek → Oberweid
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Oberweid → Szymany
Szymany → Oberweid
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Oberweid → Шимбарк
Шимбарк → Oberweid
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Oberweid → Szymbark
Szymbark → Oberweid
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Oberweid → Шимборно
Шимборно → Oberweid
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Oberweid → Szymiszow
Szymiszow → Oberweid
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Oberweid → Szymiszow
Szymiszow → Oberweid
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Oberweid → Szymocin
Szymocin → Oberweid
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Oberweid → Szymonkow
Szymonkow → Oberweid
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Oberweid → Szymonowo
Szymonowo → Oberweid
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Oberweid → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Oberweid
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Oberweid → Szynkielow
Szynkielow → Oberweid
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Oberweid → Szynwald
Szynwald → Oberweid
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Oberweid → Szynwald
Szynwald → Oberweid
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Oberweid → Szynych
Szynych → Oberweid
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Oberweid → Szyperki
Szyperki → Oberweid
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Oberweid → Szypliszki
Szypliszki → Oberweid
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Oberweid → Szyplow
Szyplow → Oberweid
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Oberweid → Szyszki
Szyszki → Oberweid
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Oberweid → Szyszkowa
Szyszkowa → Oberweid
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Oberweid → Szyszków
Szyszków → Oberweid
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Oberweid → Szyszyn
Szyszyn → Oberweid
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Oberweid → Sciborowice
Sciborowice → Oberweid
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Oberweid → Ściborze
Ściborze → Oberweid
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Oberweid → Sciborzyce
Sciborzyce → Oberweid
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Oberweid → Sciborz
Sciborz → Oberweid
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Oberweid → Sciechow
Sciechow → Oberweid
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Oberweid → Sciechowek
Sciechowek → Oberweid
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Oberweid → Sciegny
Sciegny → Oberweid
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Oberweid → Sciejowice
Sciejowice → Oberweid
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Oberweid → Scienne
Scienne → Oberweid
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Oberweid → Ścigów
Ścigów → Oberweid
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Oberweid → Scinawa
Scinawa → Oberweid
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Oberweid → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Oberweid
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Oberweid → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Oberweid
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Oberweid → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Oberweid
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Oberweid → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Oberweid
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Oberweid → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Oberweid
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Oberweid → Śląsko
Śląsko → Oberweid
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Oberweid → Slemien
Slemien → Oberweid
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Oberweid → Ślepowrony
Ślepowrony → Oberweid
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Oberweid → Slesin
Slesin → Oberweid
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Oberweid → Slesin
Slesin → Oberweid
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Oberweid → Sleszowice
Sleszowice → Oberweid
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Oberweid → Slecin
Slecin → Oberweid
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Oberweid → Ślęza
Ślęza → Oberweid
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Oberweid → Slezany
Slezany → Oberweid
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Oberweid → Sliwa
Sliwa → Oberweid
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Oberweid → Śliwice
Śliwice → Oberweid
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Oberweid → Sliwice
Sliwice → Oberweid
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Oberweid → Śliwnica
Śliwnica → Oberweid
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Oberweid → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Oberweid
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Oberweid → Śmiadowo
Śmiadowo → Oberweid
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Oberweid → Smiary
Smiary → Oberweid
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Oberweid → Śmiechowice
Śmiechowice → Oberweid
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Oberweid → Сьмехув
Сьмехув → Oberweid
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Oberweid → Smielin
Smielin → Oberweid
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Oberweid → Śmiełów
Śmiełów → Oberweid
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Oberweid → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Oberweid
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Oberweid → Smigiel
Smigiel → Oberweid
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Oberweid → Śmiłowice
Śmiłowice → Oberweid
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Oberweid → Smilowo
Smilowo → Oberweid
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Oberweid → Śmiłowo
Śmiłowo → Oberweid
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Oberweid → Sniadowo
Sniadowo → Oberweid
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Oberweid → Sniadowko
Sniadowko → Oberweid
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Oberweid → Sniatowo
Sniatowo → Oberweid
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Oberweid → Snice
Snice → Oberweid
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Oberweid → Średni Łan
Średni Łan → Oberweid
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Oberweid → Средня Вес
Средня Вес → Oberweid
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Oberweid → Srem
Srem → Oberweid
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Oberweid → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Oberweid
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Oberweid → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Oberweid
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Oberweid → Srodula
Srodula → Oberweid
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Oberweid → Srodborow
Srodborow → Oberweid
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Oberweid → Swiatki
Swiatki → Oberweid
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Oberweid → Swiatki
Swiatki → Oberweid
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Oberweid → Swiatniki
Swiatniki → Oberweid
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Oberweid → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Oberweid
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Oberweid → Świchowo
Świchowo → Oberweid
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Oberweid → Świchówko
Świchówko → Oberweid
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Oberweid → Swider
Swider → Oberweid
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Oberweid → Swiderki
Swiderki → Oberweid
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Oberweid → Свидница
Свидница → Oberweid
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Oberweid → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Oberweid
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Oberweid → Свидник
Свидник → Oberweid
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Oberweid → Сьвідник
Сьвідник → Oberweid
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Oberweid → Swidniki
Swidniki → Oberweid
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Oberweid → Świdno
Świdno → Oberweid
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Oberweid → Swidrow
Swidrow → Oberweid
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Oberweid → Swidry
Swidry → Oberweid
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Oberweid → Swidry Male
Swidry Male → Oberweid
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Oberweid → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Oberweid
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Oberweid → Swidwie
Swidwie → Oberweid
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Oberweid → Свидвин
Свидвин → Oberweid
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Oberweid → Świdy
Świdy → Oberweid
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Oberweid → Свебодзице
Свебодзице → Oberweid
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Oberweid → Свебодзин
Свебодзин → Oberweid
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Oberweid → Свеце
Свеце → Oberweid
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Oberweid → Сьвеце
Сьвеце → Oberweid
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Oberweid → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Oberweid
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Oberweid → Świeciechów
Świeciechów → Oberweid
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Oberweid → Świecino
Świecino → Oberweid
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Oberweid → Швецко
Швецко → Oberweid
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Oberweid → Świedziebnia
Świedziebnia → Oberweid
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Oberweid → Świekatowo
Świekatowo → Oberweid
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Oberweid → Swielino
Swielino → Oberweid
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Oberweid → Сьвеміно
Сьвеміно → Oberweid
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Oberweid → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Oberweid
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Oberweid → Swiercze
Swiercze → Oberweid
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Oberweid → Swierczow
Swierczow → Oberweid
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Oberweid → Swierczow
Swierczow → Oberweid
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Oberweid → Świerczów
Świerczów → Oberweid
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Oberweid → Swierczow
Swierczow → Oberweid
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Oberweid → Сьверчин
Сьверчин → Oberweid
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Oberweid → Świerczyna
Świerczyna → Oberweid
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Oberweid → Świerczyna
Świerczyna → Oberweid
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Oberweid → Swierczyna
Swierczyna → Oberweid
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Oberweid → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Oberweid
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Oberweid → Świerklaniec
Świerklaniec → Oberweid
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Oberweid → Świerklany
Świerklany → Oberweid
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Oberweid → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Oberweid
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Oberweid → Świerszczewo
Świerszczewo → Oberweid
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Oberweid → Swierszczow
Swierszczow → Oberweid
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Oberweid → Свежава
Свежава → Oberweid
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Oberweid → Świerzbienie
Świerzbienie → Oberweid
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Oberweid → Swierzenko
Swierzenko → Oberweid
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Oberweid → Swierzno
Swierzno → Oberweid
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Oberweid → Świerzno
Świerzno → Oberweid
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Oberweid → Swierze
Swierze → Oberweid
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Oberweid → Świerże
Świerże → Oberweid
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Oberweid → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Oberweid
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Oberweid → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Oberweid
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Oberweid → Świeszewo
Świeszewo → Oberweid
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Oberweid → Swieszyno
Swieszyno → Oberweid
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Oberweid → Świeszyno
Świeszyno → Oberweid
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Oberweid → Świetlino
Świetlino → Oberweid
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Oberweid → Święcianowo
Święcianowo → Oberweid
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Oberweid → Swiecice
Swiecice → Oberweid
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Oberweid → Święciec
Święciec → Oberweid
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Oberweid → Swieciechowa
Swieciechowa → Oberweid
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Oberweid → Święciechowo
Święciechowo → Oberweid
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Oberweid → Święcino
Święcino → Oberweid
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Oberweid → Swiecko
Swiecko → Oberweid
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Oberweid → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Oberweid
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Oberweid → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Oberweid
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Oberweid → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Oberweid
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Oberweid → Święta Woda
Święta Woda → Oberweid
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Oberweid → Świętajno
Świętajno → Oberweid
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Oberweid → Świętajno
Świętajno → Oberweid
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Oberweid → Święte
Święte → Oberweid
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Oberweid → Swiete
Swiete → Oberweid
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Oberweid → Swiete
Swiete → Oberweid
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Oberweid → Swietno
Swietno → Oberweid
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Oberweid → Swietochlowice
Swietochlowice → Oberweid
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Oberweid → Swietochowo
Swietochowo → Oberweid
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Oberweid → Swietomarz
Swietomarz → Oberweid
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Oberweid → Swietoslaw
Swietoslaw → Oberweid
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Oberweid → Świętoszewko
Świętoszewko → Oberweid
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Oberweid → Швентошувка
Швентошувка → Oberweid
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Oberweid → Swietoujsc
Swietoujsc → Oberweid
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Oberweid → Swilcza
Swilcza → Oberweid
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Oberweid → Swiniarow
Swiniarow → Oberweid
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Oberweid → Świniarsko
Świniarsko → Oberweid
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Oberweid → Świniary
Świniary → Oberweid
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Oberweid → Swiniary
Swiniary → Oberweid
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Oberweid → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Oberweid
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Oberweid → Świniec
Świniec → Oberweid
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Oberweid → Świnino
Świnino → Oberweid
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Oberweid → Swinna
Swinna → Oberweid
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Oberweid → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Oberweid
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Oberweid → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Oberweid
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Oberweid → Świnoujście
Świnoujście → Oberweid
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Oberweid → Świny
Świny → Oberweid
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Oberweid → Swincz
Swincz → Oberweid
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Oberweid → Switaly
Switaly → Oberweid
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Oberweid
Oberweid
Польша
Германия