rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Abtsbessingen
Abtsbessingen ↔ Польша
Автобусы
Abtsbessingen
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Abtsbessingen
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Abtsbessingen
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Abtsbessingen → Sabaudia
Sabaudia → Abtsbessingen
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Abtsbessingen → Saborze
Saborze → Abtsbessingen
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Abtsbessingen → Sacharewo
Sacharewo → Abtsbessingen
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Abtsbessingen → Sadek
Sadek → Abtsbessingen
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abtsbessingen → Sadki
Sadki → Abtsbessingen
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Sadkow
Sadkow → Abtsbessingen
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Abtsbessingen → Садкув
Садкув → Abtsbessingen
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Sadkowek
Sadkowek → Abtsbessingen
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Abtsbessingen → Sadkowo
Sadkowo → Abtsbessingen
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Sadkow
Sadkow → Abtsbessingen
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Sadkowek
Sadkowek → Abtsbessingen
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Abtsbessingen → Sadlinki
Sadlinki → Abtsbessingen
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Abtsbessingen → Sadlno
Sadlno → Abtsbessingen
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Abtsbessingen → Sadlowo
Sadlowo → Abtsbessingen
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abtsbessingen → Sadlowo
Sadlowo → Abtsbessingen
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abtsbessingen → Sadlowo
Sadlowo → Abtsbessingen
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Abtsbessingen → Sadlowo
Sadlowo → Abtsbessingen
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abtsbessingen → Sadlowo
Sadlowo → Abtsbessingen
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abtsbessingen → Sadlowo
Sadlowo → Abtsbessingen
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abtsbessingen → Sadow
Sadow → Abtsbessingen
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Abtsbessingen → Садова
Садова → Abtsbessingen
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Sadowice
Sadowice → Abtsbessingen
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Abtsbessingen → Sadowie
Sadowie → Abtsbessingen
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Abtsbessingen → Садове
Садове → Abtsbessingen
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Abtsbessingen → Sadowne
Sadowne → Abtsbessingen
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abtsbessingen → Sadowo
Sadowo → Abtsbessingen
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abtsbessingen → Sadow
Sadow → Abtsbessingen
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abtsbessingen → Sadów
Sadów → Abtsbessingen
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Abtsbessingen → Sadrozyce
Sadrozyce → Abtsbessingen
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Abtsbessingen → Sadry
Sadry → Abtsbessingen
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Abtsbessingen → Sadurki
Sadurki → Abtsbessingen
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Abtsbessingen → Sadurki
Sadurki → Abtsbessingen
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abtsbessingen → Sady
Sady → Abtsbessingen
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abtsbessingen → Sady
Sady → Abtsbessingen
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Abtsbessingen → Sady
Sady → Abtsbessingen
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Abtsbessingen → Sady Dolne
Sady Dolne → Abtsbessingen
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Abtsbessingen → Sadykierz
Sadykierz → Abtsbessingen
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Abtsbessingen → Сайчице
Сайчице → Abtsbessingen
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Salno
Salno → Abtsbessingen
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Abtsbessingen → Salno
Salno → Abtsbessingen
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Abtsbessingen → Samarzewo
Samarzewo → Abtsbessingen
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Abtsbessingen → Samborowice
Samborowice → Abtsbessingen
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abtsbessingen → Samborowo
Samborowo → Abtsbessingen
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Abtsbessingen → Самборско
Самборско → Abtsbessingen
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Abtsbessingen → Samborzec
Samborzec → Abtsbessingen
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Abtsbessingen → Samlawki
Samlawki → Abtsbessingen
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Abtsbessingen → Samlino
Samlino → Abtsbessingen
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Abtsbessingen → Samlawki
Samlawki → Abtsbessingen
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Samociazek
Samociazek → Abtsbessingen
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Samociazek
Samociazek → Abtsbessingen
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Abtsbessingen → Samolubie
Samolubie → Abtsbessingen
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Abtsbessingen → Samołęż
Samołęż → Abtsbessingen
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Abtsbessingen → Samorzadki
Samorzadki → Abtsbessingen
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Abtsbessingen → Samorzadki
Samorzadki → Abtsbessingen
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Abtsbessingen → Samostrzalow
Samostrzalow → Abtsbessingen
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Abtsbessingen → Samostrzalow
Samostrzalow → Abtsbessingen
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abtsbessingen → Samostrzel
Samostrzel → Abtsbessingen
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Самотвур
Самотвур → Abtsbessingen
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Abtsbessingen → Samowicze
Samowicze → Abtsbessingen
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Abtsbessingen → Sampława
Sampława → Abtsbessingen
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abtsbessingen → Samsieczno
Samsieczno → Abtsbessingen
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Abtsbessingen → Samsieczynek
Samsieczynek → Abtsbessingen
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Samsonowice
Samsonowice → Abtsbessingen
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Abtsbessingen → Сандомир
Сандомир → Abtsbessingen
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Abtsbessingen → Sanice
Sanice → Abtsbessingen
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abtsbessingen → Sanie
Sanie → Abtsbessingen
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Abtsbessingen → Sanka
Sanka → Abtsbessingen
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Abtsbessingen → Санники
Санники → Abtsbessingen
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Abtsbessingen → Санок
Санок → Abtsbessingen
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Abtsbessingen → Santok
Santok → Abtsbessingen
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Sapieżyn
Sapieżyn → Abtsbessingen
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Abtsbessingen → Saplaty
Saplaty → Abtsbessingen
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abtsbessingen → Sapolnica
Sapolnica → Abtsbessingen
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abtsbessingen → Sapy
Sapy → Abtsbessingen
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Abtsbessingen → Sarbia
Sarbia → Abtsbessingen
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Abtsbessingen → Sarbicko
Sarbicko → Abtsbessingen
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Abtsbessingen → Сарбиново
Сарбиново → Abtsbessingen
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Abtsbessingen → Сарбиново
Сарбиново → Abtsbessingen
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Abtsbessingen → Sarbka
Sarbka → Abtsbessingen
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Abtsbessingen → Сарбськ
Сарбськ → Abtsbessingen
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abtsbessingen → Сарнаки
Сарнаки → Abtsbessingen
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Abtsbessingen → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Abtsbessingen
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Abtsbessingen → Sarnow
Sarnow → Abtsbessingen
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Abtsbessingen → Sarnow
Sarnow → Abtsbessingen
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abtsbessingen → Sarnówek
Sarnówek → Abtsbessingen
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Abtsbessingen → Sarnówek
Sarnówek → Abtsbessingen
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abtsbessingen → Sartowice
Sartowice → Abtsbessingen
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Abtsbessingen → Sarzyna
Sarzyna → Abtsbessingen
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abtsbessingen → Sasino
Sasino → Abtsbessingen
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Abtsbessingen → Saspow
Saspow → Abtsbessingen
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Abtsbessingen → Sawin
Sawin → Abtsbessingen
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abtsbessingen → Sawino
Sawino → Abtsbessingen
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Abtsbessingen → Sawity
Sawity → Abtsbessingen
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Abtsbessingen → Saborze
Saborze → Abtsbessingen
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Abtsbessingen → Sadry
Sadry → Abtsbessingen
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abtsbessingen → Sągnity
Sągnity → Abtsbessingen
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Abtsbessingen → Saplaty
Saplaty → Abtsbessingen
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abtsbessingen → Sąpole
Sąpole → Abtsbessingen
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abtsbessingen → Sapolnica
Sapolnica → Abtsbessingen
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abtsbessingen → Sapy
Sapy → Abtsbessingen
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Abtsbessingen → Sąpy
Sąpy → Abtsbessingen
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Abtsbessingen → Сутейск
Сутейск → Abtsbessingen
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Abtsbessingen → Saspow
Saspow → Abtsbessingen
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Abtsbessingen → Schodnia
Schodnia → Abtsbessingen
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Abtsbessingen → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Abtsbessingen
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abtsbessingen → Sciborowice
Sciborowice → Abtsbessingen
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Abtsbessingen → Sciborz
Sciborz → Abtsbessingen
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Abtsbessingen → Sciborzyce
Sciborzyce → Abtsbessingen
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Abtsbessingen → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Abtsbessingen
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abtsbessingen → Sciechow
Sciechow → Abtsbessingen
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abtsbessingen → Sciechowek
Sciechowek → Abtsbessingen
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abtsbessingen → Sciegny
Sciegny → Abtsbessingen
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Abtsbessingen → Sciejowice
Sciejowice → Abtsbessingen
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Abtsbessingen → Scienne
Scienne → Abtsbessingen
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Abtsbessingen → Scinawa
Scinawa → Abtsbessingen
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Abtsbessingen → Sebastianowo
Sebastianowo → Abtsbessingen
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Abtsbessingen → Secemin
Secemin → Abtsbessingen
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Abtsbessingen → Sechna
Sechna → Abtsbessingen
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abtsbessingen → Seczkowo
Seczkowo → Abtsbessingen
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Abtsbessingen → Seczkowo
Seczkowo → Abtsbessingen
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Abtsbessingen → Sedow
Sedow → Abtsbessingen
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Abtsbessingen → Sedziejowice
Sedziejowice → Abtsbessingen
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Abtsbessingen → Sedzimirow
Sedzimirow → Abtsbessingen
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Abtsbessingen → Sedziszow
Sedziszow → Abtsbessingen
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Abtsbessingen → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Abtsbessingen
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Abtsbessingen → Sedziszowa
Sedziszowa → Abtsbessingen
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Sedziszowa
Sedziszowa → Abtsbessingen
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Abtsbessingen → Сейны
Сейны → Abtsbessingen
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abtsbessingen → Sekocin Las
Sekocin Las → Abtsbessingen
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Abtsbessingen → Семлін
Семлін → Abtsbessingen
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Abtsbessingen → Senislawice
Senislawice → Abtsbessingen
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Abtsbessingen → Senislawice
Senislawice → Abtsbessingen
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abtsbessingen → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Abtsbessingen
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Abtsbessingen → Sepopol
Sepopol → Abtsbessingen
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Serafinów
Serafinów → Abtsbessingen
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Abtsbessingen → Serby
Serby → Abtsbessingen
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Abtsbessingen → Seredzice
Seredzice → Abtsbessingen
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Abtsbessingen → Сероцк
Сероцк → Abtsbessingen
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Abtsbessingen → Сероцк
Сероцк → Abtsbessingen
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Abtsbessingen → Seroczyn
Seroczyn → Abtsbessingen
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Abtsbessingen → Seroki
Seroki → Abtsbessingen
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Abtsbessingen → Serokomla
Serokomla → Abtsbessingen
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abtsbessingen → Serpelice
Serpelice → Abtsbessingen
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Abtsbessingen → Serwoniec
Serwoniec → Abtsbessingen
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Abtsbessingen → Serwy
Serwy → Abtsbessingen
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abtsbessingen → Seczkowo
Seczkowo → Abtsbessingen
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Abtsbessingen → Seczkowo
Seczkowo → Abtsbessingen
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Abtsbessingen → Sędki
Sędki → Abtsbessingen
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Abtsbessingen → Sedow
Sedow → Abtsbessingen
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abtsbessingen → Sędów
Sędów → Abtsbessingen
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Abtsbessingen → Sedziejowice
Sedziejowice → Abtsbessingen
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Abtsbessingen → Sedzimirow
Sedzimirow → Abtsbessingen
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Abtsbessingen → Sedziszowa
Sedziszowa → Abtsbessingen
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Sedziszowa
Sedziszowa → Abtsbessingen
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Abtsbessingen → Sedziszow
Sedziszow → Abtsbessingen
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Abtsbessingen → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Abtsbessingen
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abtsbessingen → Sekocin Las
Sekocin Las → Abtsbessingen
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abtsbessingen → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Abtsbessingen
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abtsbessingen → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Abtsbessingen
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Abtsbessingen → Sękowa
Sękowa → Abtsbessingen
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Abtsbessingen → Sękowice
Sękowice → Abtsbessingen
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Abtsbessingen → Sękowo
Sękowo → Abtsbessingen
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Abtsbessingen → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Abtsbessingen
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Abtsbessingen → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Abtsbessingen
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Abtsbessingen → Sepopol
Sepopol → Abtsbessingen
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abtsbessingen → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Abtsbessingen
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Сянув
Сянув → Abtsbessingen
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abtsbessingen → Sianowo
Sianowo → Abtsbessingen
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abtsbessingen → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Abtsbessingen
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Abtsbessingen → Сяноженты
Сяноженты → Abtsbessingen
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Abtsbessingen → Сяноженты
Сяноженты → Abtsbessingen
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Сянув
Сянув → Abtsbessingen
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Abtsbessingen → Siary
Siary → Abtsbessingen
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Abtsbessingen → Siąszyce
Siąszyce → Abtsbessingen
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abtsbessingen → Sibin
Sibin → Abtsbessingen
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Abtsbessingen → Sichow
Sichow → Abtsbessingen
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Abtsbessingen → Sichow
Sichow → Abtsbessingen
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abtsbessingen → Sicienko
Sicienko → Abtsbessingen
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Abtsbessingen → Sicko
Sicko → Abtsbessingen
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Abtsbessingen → Siczki
Siczki → Abtsbessingen
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Abtsbessingen → Сідзіна
Сідзіна → Abtsbessingen
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Abtsbessingen → Sieborowice
Sieborowice → Abtsbessingen
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Abtsbessingen → Sieburczyn
Sieburczyn → Abtsbessingen
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abtsbessingen → Siechnice
Siechnice → Abtsbessingen
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abtsbessingen → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Abtsbessingen
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Abtsbessingen → Sieciechow
Sieciechow → Abtsbessingen
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abtsbessingen → Сецехув
Сецехув → Abtsbessingen
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abtsbessingen → Sieciechowice
Sieciechowice → Abtsbessingen
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abtsbessingen → Sieciechowice
Sieciechowice → Abtsbessingen
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Abtsbessingen → Sieciechow
Sieciechow → Abtsbessingen
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Abtsbessingen → Sieciejow
Sieciejow → Abtsbessingen
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Сецемін
Сецемін → Abtsbessingen
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abtsbessingen → Siecien
Siecien → Abtsbessingen
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abtsbessingen → Siecien
Siecien → Abtsbessingen
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abtsbessingen → Siedlakowice
Siedlakowice → Abtsbessingen
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Abtsbessingen → Siedlanka
Siedlanka → Abtsbessingen
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Abtsbessingen → Siedlatkow
Siedlatkow → Abtsbessingen
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Abtsbessingen → Siedlatkow
Siedlatkow → Abtsbessingen
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Abtsbessingen → Siedlątków
Siedlątków → Abtsbessingen
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Abtsbessingen → Седльце
Седльце → Abtsbessingen
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Abtsbessingen → Siedlce
Siedlce → Abtsbessingen
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Abtsbessingen → Siedlec
Siedlec → Abtsbessingen
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Abtsbessingen → Siedlec
Siedlec → Abtsbessingen
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Abtsbessingen → Siedlec
Siedlec → Abtsbessingen
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Abtsbessingen → Седлець
Седлець → Abtsbessingen
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Abtsbessingen → Седлець
Седлець → Abtsbessingen
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Abtsbessingen → Siedlec
Siedlec → Abtsbessingen
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Abtsbessingen → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Abtsbessingen
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Abtsbessingen → Siedlece
Siedlece → Abtsbessingen
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Abtsbessingen → Siedlecin
Siedlecin → Abtsbessingen
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Abtsbessingen → Siedlemin
Siedlemin → Abtsbessingen
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Abtsbessingen → Siedlew
Siedlew → Abtsbessingen
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Abtsbessingen → Siedlecin
Siedlecin → Abtsbessingen
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Abtsbessingen → Седліце
Седліце → Abtsbessingen
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Abtsbessingen → Siedliska
Siedliska → Abtsbessingen
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Abtsbessingen → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Abtsbessingen
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abtsbessingen → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Abtsbessingen
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abtsbessingen → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Abtsbessingen
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abtsbessingen → Siedlisko
Siedlisko → Abtsbessingen
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Abtsbessingen → Siedlisko
Siedlisko → Abtsbessingen
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Abtsbessingen → Siedlisko
Siedlisko → Abtsbessingen
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Abtsbessingen → Siedliszcze
Siedliszcze → Abtsbessingen
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Abtsbessingen → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Abtsbessingen
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Abtsbessingen → Siedlnica
Siedlnica → Abtsbessingen
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abtsbessingen → Siedlów
Siedlów → Abtsbessingen
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Abtsbessingen → Sieganow
Sieganow → Abtsbessingen
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Abtsbessingen → Siekierczyn
Siekierczyn → Abtsbessingen
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abtsbessingen → Siekierki
Siekierki → Abtsbessingen
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Abtsbessingen → Siekluki
Siekluki → Abtsbessingen
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Sielc
Sielc → Abtsbessingen
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Abtsbessingen → Sielce
Sielce → Abtsbessingen
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Abtsbessingen → Sielec
Sielec → Abtsbessingen
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Abtsbessingen → Sielec
Sielec → Abtsbessingen
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Abtsbessingen → Sielec
Sielec → Abtsbessingen
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Abtsbessingen → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Abtsbessingen
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abtsbessingen → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Abtsbessingen
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Abtsbessingen → Sielsko
Sielsko → Abtsbessingen
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Abtsbessingen → Sielun
Sielun → Abtsbessingen
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Abtsbessingen → Sielun
Sielun → Abtsbessingen
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Abtsbessingen → Siemczyno
Siemczyno → Abtsbessingen
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Abtsbessingen → Семянице
Семянице → Abtsbessingen
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Abtsbessingen → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Abtsbessingen
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Abtsbessingen → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Abtsbessingen
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Abtsbessingen → Siemianówka
Siemianówka → Abtsbessingen
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abtsbessingen → Siemiany
Siemiany → Abtsbessingen
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Abtsbessingen → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Abtsbessingen
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Abtsbessingen → Семятыче
Семятыче → Abtsbessingen
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Abtsbessingen → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Abtsbessingen
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Abtsbessingen
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Abtsbessingen
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Abtsbessingen → Siemiechow
Siemiechow → Abtsbessingen
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Abtsbessingen → Siemiechow
Siemiechow → Abtsbessingen
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abtsbessingen → Siemien
Siemien → Abtsbessingen
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abtsbessingen → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Abtsbessingen
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abtsbessingen → Siemien
Siemien → Abtsbessingen
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abtsbessingen → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Abtsbessingen
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Abtsbessingen → Siemierz
Siemierz → Abtsbessingen
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Abtsbessingen → Siemierzyce
Siemierzyce → Abtsbessingen
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Abtsbessingen → Siemierzyce
Siemierzyce → Abtsbessingen
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Abtsbessingen → Siemirowice
Siemirowice → Abtsbessingen
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Abtsbessingen → Семковице
Семковице → Abtsbessingen
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Abtsbessingen → Siemszyce
Siemszyce → Abtsbessingen
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Abtsbessingen → Siemysl
Siemysl → Abtsbessingen
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Abtsbessingen → Siemyslow
Siemyslow → Abtsbessingen
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Abtsbessingen → Siemysl
Siemysl → Abtsbessingen
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Abtsbessingen → Sieniawa
Sieniawa → Abtsbessingen
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Abtsbessingen → Синява
Синява → Abtsbessingen
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Abtsbessingen → Сенява
Сенява → Abtsbessingen
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Abtsbessingen → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Abtsbessingen
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Abtsbessingen → Sieniawka
Sieniawka → Abtsbessingen
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Abtsbessingen → Сенично
Сенично → Abtsbessingen
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Abtsbessingen → Sienna
Sienna → Abtsbessingen
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abtsbessingen → Сиенна
Сиенна → Abtsbessingen
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abtsbessingen → Siennica
Siennica → Abtsbessingen
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abtsbessingen → Сенниця
Сенниця → Abtsbessingen
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Abtsbessingen → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Abtsbessingen
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Abtsbessingen → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Abtsbessingen
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Abtsbessingen → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Abtsbessingen
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Abtsbessingen → Sienno
Sienno → Abtsbessingen
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Abtsbessingen → Sienno
Sienno → Abtsbessingen
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Abtsbessingen → Siennow
Siennow → Abtsbessingen
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Abtsbessingen → Siennow
Siennow → Abtsbessingen
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Abtsbessingen → Сіннів
Сіннів → Abtsbessingen
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abtsbessingen → Siepietnica
Siepietnica → Abtsbessingen
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Abtsbessingen → Siepraw
Siepraw → Abtsbessingen
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Abtsbessingen → Сеправ
Сеправ → Abtsbessingen
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abtsbessingen → Sieprawice
Sieprawice → Abtsbessingen
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abtsbessingen → Sieprawki
Sieprawki → Abtsbessingen
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abtsbessingen → Серадз
Серадз → Abtsbessingen
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Abtsbessingen → Sierakow
Sierakow → Abtsbessingen
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Sierakow
Sierakow → Abtsbessingen
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abtsbessingen → Sierakow
Sierakow → Abtsbessingen
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Abtsbessingen → Серакув
Серакув → Abtsbessingen
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Abtsbessingen → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Abtsbessingen
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Sierakowek
Sierakowek → Abtsbessingen
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abtsbessingen → Sierakowice
Sierakowice → Abtsbessingen
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Abtsbessingen → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Abtsbessingen
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Abtsbessingen → Сераково
Сераково → Abtsbessingen
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Abtsbessingen → Sierakowo
Sierakowo → Abtsbessingen
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Abtsbessingen
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abtsbessingen → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Abtsbessingen
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Abtsbessingen → Sierakow
Sierakow → Abtsbessingen
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Sierakow
Sierakow → Abtsbessingen
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abtsbessingen → Sierakow
Sierakow → Abtsbessingen
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Abtsbessingen → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Abtsbessingen
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Sierakowek
Sierakowek → Abtsbessingen
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abtsbessingen → Sieranie
Sieranie → Abtsbessingen
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abtsbessingen → Siercza
Siercza → Abtsbessingen
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Abtsbessingen → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Abtsbessingen
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Abtsbessingen → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Abtsbessingen
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Abtsbessingen → Sieroniowice
Sieroniowice → Abtsbessingen
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Abtsbessingen → Sieroslaw
Sieroslaw → Abtsbessingen
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abtsbessingen → Sieroslawice
Sieroslawice → Abtsbessingen
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Abtsbessingen → Sieroslaw
Sieroslaw → Abtsbessingen
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abtsbessingen → Sieroslawice
Sieroslawice → Abtsbessingen
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Abtsbessingen → Sieroszewice
Sieroszewice → Abtsbessingen
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Abtsbessingen → Sieroszowice
Sieroszowice → Abtsbessingen
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Abtsbessingen → Серпц
Серпц → Abtsbessingen
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Abtsbessingen → Sierpnica
Sierpnica → Abtsbessingen
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abtsbessingen → Sierpow
Sierpow → Abtsbessingen
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abtsbessingen → Sierpow
Sierpow → Abtsbessingen
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abtsbessingen → Sierskowola
Sierskowola → Abtsbessingen
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Abtsbessingen → Siersza
Siersza → Abtsbessingen
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Abtsbessingen → Sierzno
Sierzno → Abtsbessingen
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abtsbessingen → Siestrzen
Siestrzen → Abtsbessingen
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abtsbessingen → Siestrzen
Siestrzen → Abtsbessingen
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Abtsbessingen → Sietesz
Sietesz → Abtsbessingen
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Abtsbessingen → Севеж
Севеж → Abtsbessingen
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abtsbessingen → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Abtsbessingen
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Abtsbessingen → Sigła
Sigła → Abtsbessingen
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Sikorowo
Sikorowo → Abtsbessingen
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Abtsbessingen → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Abtsbessingen
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Abtsbessingen → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Abtsbessingen
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abtsbessingen → Sikorz
Sikorz → Abtsbessingen
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Abtsbessingen → Sikorzyce
Sikorzyce → Abtsbessingen
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Abtsbessingen → Sikorzyce
Sikorzyce → Abtsbessingen
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Sikorzyce
Sikorzyce → Abtsbessingen
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abtsbessingen → Sikorzyn
Sikorzyn → Abtsbessingen
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Abtsbessingen → Sikorzyno
Sikorzyno → Abtsbessingen
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abtsbessingen → Sikorz
Sikorz → Abtsbessingen
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abtsbessingen → Silice
Silice → Abtsbessingen
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abtsbessingen → Silin
Silin → Abtsbessingen
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Abtsbessingen → Silnica
Silnica → Abtsbessingen
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Abtsbessingen → Silno
Silno → Abtsbessingen
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Abtsbessingen → Silnowo
Silnowo → Abtsbessingen
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Abtsbessingen → Sinogora
Sinogora → Abtsbessingen
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Abtsbessingen → Sinogora
Sinogora → Abtsbessingen
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Abtsbessingen → Sinoleka
Sinoleka → Abtsbessingen
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Abtsbessingen → Sinoleka
Sinoleka → Abtsbessingen
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abtsbessingen → Сіньчиця
Сіньчиця → Abtsbessingen
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Abtsbessingen → Сьодло
Сьодло → Abtsbessingen
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abtsbessingen → Siodlo
Siodlo → Abtsbessingen
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abtsbessingen → Siodlo
Siodlo → Abtsbessingen
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Abtsbessingen → Siodłowice
Siodłowice → Abtsbessingen
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abtsbessingen → Siolkowa
Siolkowa → Abtsbessingen
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Abtsbessingen → Siomki
Siomki → Abtsbessingen
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Abtsbessingen → Sionna
Sionna → Abtsbessingen
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abtsbessingen → Siolkowa
Siolkowa → Abtsbessingen
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Abtsbessingen → Sitaniec
Sitaniec → Abtsbessingen
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Abtsbessingen → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Abtsbessingen
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abtsbessingen → Sitarze
Sitarze → Abtsbessingen
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abtsbessingen → Sitne
Sitne → Abtsbessingen
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abtsbessingen → Sitnik
Sitnik → Abtsbessingen
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Abtsbessingen → Sitno
Sitno → Abtsbessingen
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Abtsbessingen → Sitno
Sitno → Abtsbessingen
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Abtsbessingen → Sitno
Sitno → Abtsbessingen
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abtsbessingen → Sitowa
Sitowa → Abtsbessingen
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Sitowiec
Sitowiec → Abtsbessingen
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Abtsbessingen → Siucice
Siucice → Abtsbessingen
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Siwialka
Siwialka → Abtsbessingen
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Siwialka
Siwialka → Abtsbessingen
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Abtsbessingen → Siwiki
Siwiki → Abtsbessingen
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abtsbessingen → Skajboty
Skajboty → Abtsbessingen
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Abtsbessingen → Skaje
Skaje → Abtsbessingen
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Abtsbessingen → Skala
Skala → Abtsbessingen
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Abtsbessingen → Скала
Скала → Abtsbessingen
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Abtsbessingen → Skalbmierz
Skalbmierz → Abtsbessingen
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Skalka
Skalka → Abtsbessingen
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abtsbessingen → Skalmierowice
Skalmierowice → Abtsbessingen
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Abtsbessingen → Skalmierowice
Skalmierowice → Abtsbessingen
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Skalow
Skalow → Abtsbessingen
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Abtsbessingen → Skala
Skala → Abtsbessingen
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Abtsbessingen → Skała
Skała → Abtsbessingen
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Abtsbessingen → Skałągi
Skałągi → Abtsbessingen
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Skalka
Skalka → Abtsbessingen
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Skalow
Skalow → Abtsbessingen
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Skały
Skały → Abtsbessingen
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Abtsbessingen → Skape
Skape → Abtsbessingen
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Abtsbessingen → Skarbimierz
Skarbimierz → Abtsbessingen
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Abtsbessingen → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Abtsbessingen
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Abtsbessingen → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Abtsbessingen
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abtsbessingen → Skarchowo
Skarchowo → Abtsbessingen
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Abtsbessingen → Skarpa
Skarpa → Abtsbessingen
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Abtsbessingen → Skarszewy
Skarszewy → Abtsbessingen
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Abtsbessingen → Skaryszew
Skaryszew → Abtsbessingen
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Abtsbessingen → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Abtsbessingen
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Abtsbessingen → Skarżyn
Skarżyn → Abtsbessingen
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Abtsbessingen → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Abtsbessingen
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Abtsbessingen → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Abtsbessingen
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Abtsbessingen → Скавица
Скавица → Abtsbessingen
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Abtsbessingen → Skawina
Skawina → Abtsbessingen
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Abtsbessingen → Skape
Skape → Abtsbessingen
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Abtsbessingen → Скомпе
Скомпе → Abtsbessingen
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Abtsbessingen → Skepe
Skepe → Abtsbessingen
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Abtsbessingen → Skęczniew
Skęczniew → Abtsbessingen
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Abtsbessingen → Skepe
Skepe → Abtsbessingen
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Skibienko
Skibienko → Abtsbessingen
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Скібно
Скібно → Abtsbessingen
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Abtsbessingen → Skidniow
Skidniow → Abtsbessingen
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Abtsbessingen → Skidniow
Skidniow → Abtsbessingen
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abtsbessingen → Skierbieszow
Skierbieszow → Abtsbessingen
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abtsbessingen → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Abtsbessingen
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abtsbessingen → Skierbieszow
Skierbieszow → Abtsbessingen
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abtsbessingen → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Abtsbessingen
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Abtsbessingen → Skierdy
Skierdy → Abtsbessingen
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Abtsbessingen → Skierki
Skierki → Abtsbessingen
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Abtsbessingen → Скерневице
Скерневице → Abtsbessingen
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Abtsbessingen → Skindzierz
Skindzierz → Abtsbessingen
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abtsbessingen → Skitno
Skitno → Abtsbessingen
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Abtsbessingen → Skloty
Skloty → Abtsbessingen
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Abtsbessingen → Skloty
Skloty → Abtsbessingen
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Abtsbessingen → Скочув
Скочув → Abtsbessingen
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Abtsbessingen → Скочув
Скочув → Abtsbessingen
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Abtsbessingen → Skoki
Skoki → Abtsbessingen
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Abtsbessingen → Skoki
Skoki → Abtsbessingen
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Abtsbessingen → Skoki
Skoki → Abtsbessingen
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Abtsbessingen → Skokowa
Skokowa → Abtsbessingen
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Abtsbessingen → Skokówko
Skokówko → Abtsbessingen
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Abtsbessingen → Skokum
Skokum → Abtsbessingen
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abtsbessingen → Skoloszow
Skoloszow → Abtsbessingen
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abtsbessingen → Сколышин
Сколышин → Abtsbessingen
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abtsbessingen → Skoloszow
Skoloszow → Abtsbessingen
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abtsbessingen → Сколышин
Сколышин → Abtsbessingen
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Abtsbessingen → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Abtsbessingen
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Abtsbessingen → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Abtsbessingen
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Abtsbessingen → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Abtsbessingen
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Abtsbessingen → Skomlin
Skomlin → Abtsbessingen
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Abtsbessingen → Skop
Skop → Abtsbessingen
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Abtsbessingen → Skorcz
Skorcz → Abtsbessingen
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Abtsbessingen → Skorczow
Skorczow → Abtsbessingen
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Abtsbessingen → Skorczow
Skorczow → Abtsbessingen
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Abtsbessingen → Skorka
Skorka → Abtsbessingen
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Abtsbessingen → Skorochów
Skorochów → Abtsbessingen
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Abtsbessingen → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Abtsbessingen
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Abtsbessingen → Skoroszow
Skoroszow → Abtsbessingen
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Abtsbessingen → Skoroszow
Skoroszow → Abtsbessingen
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Abtsbessingen → Skoroszyce
Skoroszyce → Abtsbessingen
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Abtsbessingen → Skorzec
Skorzec → Abtsbessingen
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Abtsbessingen → Skorzecin
Skorzecin → Abtsbessingen
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Abtsbessingen → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Abtsbessingen
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Abtsbessingen → Skorzecin
Skorzecin → Abtsbessingen
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Abtsbessingen → Skorzow
Skorzow → Abtsbessingen
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Abtsbessingen → Skorzow
Skorzow → Abtsbessingen
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abtsbessingen → Skotniki
Skotniki → Abtsbessingen
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Abtsbessingen → Skotniki
Skotniki → Abtsbessingen
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Abtsbessingen → Сковарч
Сковарч → Abtsbessingen
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Abtsbessingen → Skowierzyn
Skowierzyn → Abtsbessingen
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Abtsbessingen → Skowieszynek
Skowieszynek → Abtsbessingen
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Abtsbessingen → Skowronki
Skowronki → Abtsbessingen
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Abtsbessingen → Skowronow
Skowronow → Abtsbessingen
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Abtsbessingen → Skowronow
Skowronow → Abtsbessingen
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Abtsbessingen → Skowrony
Skowrony → Abtsbessingen
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Abtsbessingen → Skorcz
Skorcz → Abtsbessingen
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Abtsbessingen → Skorka
Skorka → Abtsbessingen
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abtsbessingen → Skórkowice
Skórkowice → Abtsbessingen
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Abtsbessingen → Skorzec
Skorzec → Abtsbessingen
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Abtsbessingen → Скуженно
Скуженно → Abtsbessingen
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Abtsbessingen → Skronina
Skronina → Abtsbessingen
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Abtsbessingen → Skroniów
Skroniów → Abtsbessingen
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Abtsbessingen → Skruda
Skruda → Abtsbessingen
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Abtsbessingen → Skrudki
Skrudki → Abtsbessingen
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Abtsbessingen → Skrwilno
Skrwilno → Abtsbessingen
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Abtsbessingen → Скрибіче
Скрибіче → Abtsbessingen
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Abtsbessingen → Skryplewo
Skryplewo → Abtsbessingen
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abtsbessingen → Skrzatusz
Skrzatusz → Abtsbessingen
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Abtsbessingen → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Abtsbessingen
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Abtsbessingen → Скшешев
Скшешев → Abtsbessingen
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Abtsbessingen → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Abtsbessingen
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Abtsbessingen → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Abtsbessingen
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Abtsbessingen → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Abtsbessingen
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abtsbessingen → Skrzydlice
Skrzydlice → Abtsbessingen
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Abtsbessingen → Skrzydlna
Skrzydlna → Abtsbessingen
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Abtsbessingen → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Abtsbessingen
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Abtsbessingen → Скшиня
Скшиня → Abtsbessingen
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Abtsbessingen → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Abtsbessingen
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abtsbessingen → Skrzypiow
Skrzypiow → Abtsbessingen
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abtsbessingen → Skrzypiow
Skrzypiow → Abtsbessingen
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abtsbessingen → Skrzyszow
Skrzyszow → Abtsbessingen
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abtsbessingen → Skrzyszow
Skrzyszow → Abtsbessingen
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Abtsbessingen → Skrzyszów
Skrzyszów → Abtsbessingen
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Abtsbessingen → Skubianka
Skubianka → Abtsbessingen
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Abtsbessingen → Skulsk
Skulsk → Abtsbessingen
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Abtsbessingen → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Abtsbessingen
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abtsbessingen → Skuły
Skuły → Abtsbessingen
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abtsbessingen → Skumros
Skumros → Abtsbessingen
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Abtsbessingen → Скупе
Скупе → Abtsbessingen
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Abtsbessingen → Skupie
Skupie → Abtsbessingen
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abtsbessingen → Skurow
Skurow → Abtsbessingen
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abtsbessingen → Skurow
Skurow → Abtsbessingen
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Abtsbessingen → Skuszew
Skuszew → Abtsbessingen
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Abtsbessingen → Skwierawy
Skwierawy → Abtsbessingen
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Abtsbessingen → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Abtsbessingen
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Abtsbessingen → Сквежина
Сквежина → Abtsbessingen
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Abtsbessingen → Slaboszow
Slaboszow → Abtsbessingen
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abtsbessingen → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Abtsbessingen
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abtsbessingen → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Abtsbessingen
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abtsbessingen → Slajszewo
Slajszewo → Abtsbessingen
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Abtsbessingen → Slawa
Slawa → Abtsbessingen
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Abtsbessingen → Slawatycze
Slawatycze → Abtsbessingen
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Abtsbessingen → Slawczyn
Slawczyn → Abtsbessingen
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Abtsbessingen → Slawecin
Slawecin → Abtsbessingen
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Slawecin
Slawecin → Abtsbessingen
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abtsbessingen → Slawecin
Slawecin → Abtsbessingen
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abtsbessingen → Slawecin
Slawecin → Abtsbessingen
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Slawecinek
Slawecinek → Abtsbessingen
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Abtsbessingen → Slawki
Slawki → Abtsbessingen
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Abtsbessingen → Slawkow
Slawkow → Abtsbessingen
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Abtsbessingen → Slawkowice
Slawkowice → Abtsbessingen
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abtsbessingen → Slawnikowice
Slawnikowice → Abtsbessingen
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abtsbessingen → Славно
Славно → Abtsbessingen
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Abtsbessingen → Slawoszew
Slawoszew → Abtsbessingen
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abtsbessingen → Slawoszyno
Slawoszyno → Abtsbessingen
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Slawutowko
Slawutowko → Abtsbessingen
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Abtsbessingen → Slecin
Slecin → Abtsbessingen
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Abtsbessingen → Slemien
Slemien → Abtsbessingen
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Abtsbessingen → Slesin
Slesin → Abtsbessingen
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Abtsbessingen → Slesin
Slesin → Abtsbessingen
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Abtsbessingen → Sleszowice
Sleszowice → Abtsbessingen
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abtsbessingen → Slezany
Slezany → Abtsbessingen
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Abtsbessingen → Sliwa
Sliwa → Abtsbessingen
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Abtsbessingen → Sliwice
Sliwice → Abtsbessingen
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abtsbessingen → Slizow
Slizow → Abtsbessingen
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Abtsbessingen → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Abtsbessingen
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abtsbessingen → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Abtsbessingen
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abtsbessingen → Slomczyn
Slomczyn → Abtsbessingen
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Abtsbessingen → Slomirog
Slomirog → Abtsbessingen
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Abtsbessingen → Сломники
Сломники → Abtsbessingen
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abtsbessingen → Slonecznik
Slonecznik → Abtsbessingen
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Abtsbessingen → Sloniawy
Sloniawy → Abtsbessingen
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Abtsbessingen → Slopanowo
Slopanowo → Abtsbessingen
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Abtsbessingen → Slopiec
Slopiec → Abtsbessingen
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abtsbessingen → Slotwina
Slotwina → Abtsbessingen
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Abtsbessingen → Slotwina
Slotwina → Abtsbessingen
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Abtsbessingen → Slotwiny
Slotwiny → Abtsbessingen
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abtsbessingen → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Abtsbessingen
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Abtsbessingen → Slowikowa
Slowikowa → Abtsbessingen
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abtsbessingen → Слубице
Слубице → Abtsbessingen
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Abtsbessingen → Slugi
Slugi → Abtsbessingen
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Abtsbessingen → Slup
Slup → Abtsbessingen
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Abtsbessingen → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Abtsbessingen
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Abtsbessingen → Слупца
Слупца → Abtsbessingen
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Abtsbessingen → Slupia
Slupia → Abtsbessingen
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Abtsbessingen → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Abtsbessingen
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Abtsbessingen → Slupica
Slupica → Abtsbessingen
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Abtsbessingen → Slupie
Slupie → Abtsbessingen
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Abtsbessingen → Слупець
Слупець → Abtsbessingen
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Abtsbessingen → Slupiec
Slupiec → Abtsbessingen
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abtsbessingen → Слупно
Слупно → Abtsbessingen
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abtsbessingen → Slupowo
Slupowo → Abtsbessingen
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Abtsbessingen → Слупск
Слупск → Abtsbessingen
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Abtsbessingen → Slupsko
Slupsko → Abtsbessingen
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Abtsbessingen → Slupy
Slupy → Abtsbessingen
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abtsbessingen → Slustowo
Slustowo → Abtsbessingen
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Abtsbessingen → Slaboszow
Slaboszow → Abtsbessingen
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abtsbessingen → Słajkowo
Słajkowo → Abtsbessingen
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abtsbessingen → Слайсіно
Слайсіно → Abtsbessingen
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abtsbessingen → Slajszewo
Slajszewo → Abtsbessingen
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abtsbessingen → Sława
Sława → Abtsbessingen
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Abtsbessingen → Slawa
Slawa → Abtsbessingen
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abtsbessingen → Sławacinek
Sławacinek → Abtsbessingen
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Abtsbessingen → Slawatycze
Slawatycze → Abtsbessingen
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Abtsbessingen → Slawczyn
Slawczyn → Abtsbessingen
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Abtsbessingen → Slawecin
Slawecin → Abtsbessingen
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Slawecin
Slawecin → Abtsbessingen
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abtsbessingen → Slawecin
Slawecin → Abtsbessingen
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abtsbessingen → Sławęcin
Sławęcin → Abtsbessingen
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Slawecinek
Slawecinek → Abtsbessingen
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Abtsbessingen → Sławica
Sławica → Abtsbessingen
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Abtsbessingen → Sławików
Sławików → Abtsbessingen
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Abtsbessingen → Slawki
Slawki → Abtsbessingen
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Abtsbessingen → Slawkow
Slawkow → Abtsbessingen
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abtsbessingen → Slawnikowice
Slawnikowice → Abtsbessingen
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abtsbessingen → Славно
Славно → Abtsbessingen
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Abtsbessingen → Sławno
Sławno → Abtsbessingen
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Abtsbessingen → Славобоже
Славобоже → Abtsbessingen
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Abtsbessingen → Slawoszew
Slawoszew → Abtsbessingen
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Abtsbessingen → Sławoszów
Sławoszów → Abtsbessingen
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abtsbessingen → Slawoszyno
Slawoszyno → Abtsbessingen
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Sławotówko
Sławotówko → Abtsbessingen
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Abtsbessingen → Sławsk
Sławsk → Abtsbessingen
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abtsbessingen → Славсько
Славсько → Abtsbessingen
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Slawutowko
Slawutowko → Abtsbessingen
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Abtsbessingen → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Abtsbessingen
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Abtsbessingen → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Abtsbessingen
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abtsbessingen → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Abtsbessingen
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abtsbessingen → Slomczyn
Slomczyn → Abtsbessingen
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Abtsbessingen → Сломники
Сломники → Abtsbessingen
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Abtsbessingen → Słone
Słone → Abtsbessingen
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abtsbessingen → Slonecznik
Slonecznik → Abtsbessingen
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Abtsbessingen → Sloniawy
Sloniawy → Abtsbessingen
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Abtsbessingen → Słonice
Słonice → Abtsbessingen
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Abtsbessingen → Słońsk
Słońsk → Abtsbessingen
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Słońsko
Słońsko → Abtsbessingen
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Abtsbessingen → Slopanowo
Slopanowo → Abtsbessingen
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Abtsbessingen → Slopiec
Slopiec → Abtsbessingen
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Abtsbessingen → Słopnice
Słopnice → Abtsbessingen
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Abtsbessingen → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Abtsbessingen
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abtsbessingen → Slotwina
Slotwina → Abtsbessingen
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Abtsbessingen → Slotwina
Slotwina → Abtsbessingen
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Abtsbessingen → Slotwiny
Slotwiny → Abtsbessingen
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abtsbessingen → Словенково
Словенково → Abtsbessingen
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Abtsbessingen → Slowikowa
Slowikowa → Abtsbessingen
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abtsbessingen → Словіно
Словіно → Abtsbessingen
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abtsbessingen → Słubica A
Słubica A → Abtsbessingen
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abtsbessingen → Słubica B
Słubica B → Abtsbessingen
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abtsbessingen → Слубице
Слубице → Abtsbessingen
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Abtsbessingen → Słubice
Słubice → Abtsbessingen
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abtsbessingen → Słuchowo
Słuchowo → Abtsbessingen
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Abtsbessingen → Slugi
Slugi → Abtsbessingen
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Abtsbessingen → Sługocin
Sługocin → Abtsbessingen
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abtsbessingen → Sługocin
Sługocin → Abtsbessingen
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Abtsbessingen → Słup
Słup → Abtsbessingen
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Abtsbessingen → Slup
Slup → Abtsbessingen
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Abtsbessingen → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Abtsbessingen
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Abtsbessingen → Слупца
Слупца → Abtsbessingen
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Abtsbessingen → Słupia
Słupia → Abtsbessingen
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Abtsbessingen → Słupia
Słupia → Abtsbessingen
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Abtsbessingen → Slupia
Slupia → Abtsbessingen
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Abtsbessingen → Slupica
Slupica → Abtsbessingen
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Abtsbessingen → Слупець
Слупець → Abtsbessingen
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Abtsbessingen → Slupiec
Slupiec → Abtsbessingen
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abtsbessingen → Слупно
Слупно → Abtsbessingen
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abtsbessingen → Słupno
Słupno → Abtsbessingen
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Abtsbessingen → Słupno
Słupno → Abtsbessingen
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abtsbessingen → Slupowo
Slupowo → Abtsbessingen
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Abtsbessingen → Слупск
Слупск → Abtsbessingen
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Abtsbessingen → Slupsko
Slupsko → Abtsbessingen
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Abtsbessingen → Slupy
Slupy → Abtsbessingen
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abtsbessingen → Слупи
Слупи → Abtsbessingen
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abtsbessingen → Slustowo
Slustowo → Abtsbessingen
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Abtsbessingen → Słuszewo
Słuszewo → Abtsbessingen
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Abtsbessingen → Smagów
Smagów → Abtsbessingen
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Abtsbessingen → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Abtsbessingen
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Abtsbessingen → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Abtsbessingen
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abtsbessingen → Smardzew
Smardzew → Abtsbessingen
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Abtsbessingen → Smardzewice
Smardzewice → Abtsbessingen
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abtsbessingen → Смардзево
Смардзево → Abtsbessingen
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Abtsbessingen → Смардзево
Смардзево → Abtsbessingen
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abtsbessingen → Smardzko
Smardzko → Abtsbessingen
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Abtsbessingen → Smardzow
Smardzow → Abtsbessingen
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Abtsbessingen → Smardzow
Smardzow → Abtsbessingen
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abtsbessingen → Smardzów
Smardzów → Abtsbessingen
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abtsbessingen → Смажиково
Смажиково → Abtsbessingen
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Abtsbessingen → Smaszew
Smaszew → Abtsbessingen
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Abtsbessingen → Smażyno
Smażyno → Abtsbessingen
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Abtsbessingen → Смерек
Смерек → Abtsbessingen
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abtsbessingen → Smetowko
Smetowko → Abtsbessingen
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abtsbessingen → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Abtsbessingen
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abtsbessingen → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Abtsbessingen
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abtsbessingen → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Abtsbessingen
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abtsbessingen → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Abtsbessingen
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abtsbessingen → Smetowko
Smetowko → Abtsbessingen
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Abtsbessingen → Smiary
Smiary → Abtsbessingen
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abtsbessingen → Smielin
Smielin → Abtsbessingen
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abtsbessingen → Smietanki
Smietanki → Abtsbessingen
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Abtsbessingen → Smigiel
Smigiel → Abtsbessingen
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Abtsbessingen → Smilowo
Smilowo → Abtsbessingen
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abtsbessingen → Smogolice
Smogolice → Abtsbessingen
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Abtsbessingen → Smogorzewo
Smogorzewo → Abtsbessingen
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Abtsbessingen → Smogorzow
Smogorzow → Abtsbessingen
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Abtsbessingen → Smogorzow
Smogorzow → Abtsbessingen
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Abtsbessingen → Smolag
Smolag → Abtsbessingen
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Abtsbessingen → Smolajny
Smolajny → Abtsbessingen
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abtsbessingen → Smolarnia
Smolarnia → Abtsbessingen
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Abtsbessingen → Smolarnia
Smolarnia → Abtsbessingen
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abtsbessingen → Smolary
Smolary → Abtsbessingen
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Abtsbessingen → Smolarze
Smolarze → Abtsbessingen
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Abtsbessingen → Smolag
Smolag → Abtsbessingen
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abtsbessingen → Smoldzino
Smoldzino → Abtsbessingen
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abtsbessingen → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Abtsbessingen
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Smolec
Smolec → Abtsbessingen
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Смолець
Смолець → Abtsbessingen
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Smolechy
Smolechy → Abtsbessingen
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Abtsbessingen → Smolen
Smolen → Abtsbessingen
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Abtsbessingen → Smolice
Smolice → Abtsbessingen
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abtsbessingen → Smoliny
Smoliny → Abtsbessingen
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abtsbessingen → Смольна
Смольна → Abtsbessingen
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Abtsbessingen → Smolnica
Smolnica → Abtsbessingen
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Abtsbessingen → Smolnica
Smolnica → Abtsbessingen
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abtsbessingen → Smolnik
Smolnik → Abtsbessingen
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Abtsbessingen → Smolnik
Smolnik → Abtsbessingen
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Abtsbessingen → Smolnik
Smolnik → Abtsbessingen
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abtsbessingen → Smolniki
Smolniki → Abtsbessingen
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Abtsbessingen → Smolniki
Smolniki → Abtsbessingen
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abtsbessingen → Smolniki
Smolniki → Abtsbessingen
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Smolno
Smolno → Abtsbessingen
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Abtsbessingen → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Abtsbessingen
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abtsbessingen → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Abtsbessingen
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abtsbessingen → Smoldzino
Smoldzino → Abtsbessingen
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abtsbessingen → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Abtsbessingen
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Abtsbessingen → Smoryń
Smoryń → Abtsbessingen
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Abtsbessingen → Smólnik
Smólnik → Abtsbessingen
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Abtsbessingen → Smólsko
Smólsko → Abtsbessingen
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abtsbessingen → Smólsko
Smólsko → Abtsbessingen
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abtsbessingen → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Abtsbessingen
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abtsbessingen → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Abtsbessingen
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Abtsbessingen → Смрокув
Смрокув → Abtsbessingen
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abtsbessingen → Smużek
Smużek → Abtsbessingen
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Abtsbessingen → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Abtsbessingen
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Abtsbessingen → Smykow
Smykow → Abtsbessingen
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abtsbessingen → Smykowo
Smykowo → Abtsbessingen
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Abtsbessingen → Smykow
Smykow → Abtsbessingen
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abtsbessingen → Smykówko
Smykówko → Abtsbessingen
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abtsbessingen → Sniadowko
Sniadowko → Abtsbessingen
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Abtsbessingen → Sniadowo
Sniadowo → Abtsbessingen
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abtsbessingen → Sniatowo
Sniatowo → Abtsbessingen
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abtsbessingen → Snice
Snice → Abtsbessingen
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Abtsbessingen → Snietnica
Snietnica → Abtsbessingen
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Abtsbessingen → Snochowice
Snochowice → Abtsbessingen
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abtsbessingen → Snopków
Snopków → Abtsbessingen
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Abtsbessingen → Snowidza
Snowidza → Abtsbessingen
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abtsbessingen → Sobawiny
Sobawiny → Abtsbessingen
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Abtsbessingen → Sobibor
Sobibor → Abtsbessingen
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Abtsbessingen → Sobibor
Sobibor → Abtsbessingen
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Abtsbessingen → Sobiecin
Sobiecin → Abtsbessingen
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Abtsbessingen → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Abtsbessingen
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Abtsbessingen → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Abtsbessingen
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abtsbessingen → Sobień
Sobień → Abtsbessingen
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abtsbessingen → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Abtsbessingen
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abtsbessingen → Sobieszczany
Sobieszczany → Abtsbessingen
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abtsbessingen → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Abtsbessingen
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Abtsbessingen → Sobieszow
Sobieszow → Abtsbessingen
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Abtsbessingen → Sobieszow
Sobieszow → Abtsbessingen
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Abtsbessingen → Sobin
Sobin → Abtsbessingen
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Sobkowice
Sobkowice → Abtsbessingen
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abtsbessingen → Sobków
Sobków → Abtsbessingen
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Abtsbessingen → Soblowka
Soblowka → Abtsbessingen
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Abtsbessingen → Soblowka
Soblowka → Abtsbessingen
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Abtsbessingen → Sobolew
Sobolew → Abtsbessingen
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abtsbessingen → Sobolewo
Sobolewo → Abtsbessingen
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Abtsbessingen → Sobolice
Sobolice → Abtsbessingen
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Abtsbessingen → Sobolow
Sobolow → Abtsbessingen
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Abtsbessingen → Sobolow
Sobolow → Abtsbessingen
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Abtsbessingen → Sobota
Sobota → Abtsbessingen
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abtsbessingen → Sobotka
Sobotka → Abtsbessingen
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Abtsbessingen → Sobowidz
Sobowidz → Abtsbessingen
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abtsbessingen → Sobowo
Sobowo → Abtsbessingen
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Abtsbessingen → Sobótka
Sobótka → Abtsbessingen
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abtsbessingen → Sobotka
Sobotka → Abtsbessingen
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Abtsbessingen → Sobuczyna
Sobuczyna → Abtsbessingen
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Abtsbessingen → Сохачев
Сохачев → Abtsbessingen
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Abtsbessingen → Sochocin
Sochocin → Abtsbessingen
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abtsbessingen → Soczówki
Soczówki → Abtsbessingen
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Abtsbessingen → Sofipol
Sofipol → Abtsbessingen
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abtsbessingen → Sojki
Sojki → Abtsbessingen
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abtsbessingen → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Abtsbessingen
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Sojkowo
Sojkowo → Abtsbessingen
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Abtsbessingen → Sokol
Sokol → Abtsbessingen
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Abtsbessingen → Sokol
Sokol → Abtsbessingen
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Abtsbessingen → Sokola
Sokola → Abtsbessingen
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Abtsbessingen → Sokole
Sokole → Abtsbessingen
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Abtsbessingen → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Abtsbessingen
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Abtsbessingen → Sokolina
Sokolina → Abtsbessingen
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Abtsbessingen → Сокулка
Сокулка → Abtsbessingen
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Abtsbessingen → Sokolniki
Sokolniki → Abtsbessingen
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abtsbessingen → Sokolniki
Sokolniki → Abtsbessingen
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Abtsbessingen → Сокольники
Сокольники → Abtsbessingen
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Сокольники
Сокольники → Abtsbessingen
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Abtsbessingen → Sokolniki
Sokolniki → Abtsbessingen
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Abtsbessingen → Sokolniki
Sokolniki → Abtsbessingen
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Abtsbessingen → Sokolniki
Sokolniki → Abtsbessingen
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Abtsbessingen → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Abtsbessingen
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Abtsbessingen → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Abtsbessingen
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abtsbessingen → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Abtsbessingen
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abtsbessingen → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Abtsbessingen
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abtsbessingen → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Abtsbessingen
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Abtsbessingen → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Abtsbessingen
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Abtsbessingen → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Abtsbessingen
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abtsbessingen → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Abtsbessingen
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Abtsbessingen → Sokolowek
Sokolowek → Abtsbessingen
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Abtsbessingen → Sokolowice
Sokolowice → Abtsbessingen
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abtsbessingen → Sokolowice
Sokolowice → Abtsbessingen
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Sokolowiec
Sokolowiec → Abtsbessingen
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Abtsbessingen → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Abtsbessingen
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Abtsbessingen → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Abtsbessingen
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Abtsbessingen → Sokolowsko
Sokolowsko → Abtsbessingen
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abtsbessingen → Sokolsko
Sokolsko → Abtsbessingen
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Abtsbessingen → Sokoly
Sokoly → Abtsbessingen
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Abtsbessingen → Sokoly
Sokoly → Abtsbessingen
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Abtsbessingen → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Abtsbessingen
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abtsbessingen → Sokołda
Sokołda → Abtsbessingen
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Abtsbessingen → Sokolowice
Sokolowice → Abtsbessingen
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Sokolowiec
Sokolowiec → Abtsbessingen
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Abtsbessingen → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Abtsbessingen
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Abtsbessingen → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Abtsbessingen
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Abtsbessingen → Sokolowsko
Sokolowsko → Abtsbessingen
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abtsbessingen → Sokołów
Sokołów → Abtsbessingen
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abtsbessingen → Sokołów
Sokołów → Abtsbessingen
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Abtsbessingen → Sokołów
Sokołów → Abtsbessingen
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abtsbessingen → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Abtsbessingen
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abtsbessingen → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Abtsbessingen
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abtsbessingen → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Abtsbessingen
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Abtsbessingen → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Abtsbessingen
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Abtsbessingen → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Abtsbessingen
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abtsbessingen → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Abtsbessingen
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Abtsbessingen → Sokolowek
Sokolowek → Abtsbessingen
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Abtsbessingen → Sokołówka
Sokołówka → Abtsbessingen
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Abtsbessingen → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Abtsbessingen
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Abtsbessingen → Sokoly
Sokoly → Abtsbessingen
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Abtsbessingen → Sokoly
Sokoly → Abtsbessingen
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Abtsbessingen → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Abtsbessingen
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abtsbessingen → Sokolsko
Sokolsko → Abtsbessingen
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Abtsbessingen → Sokol
Sokol → Abtsbessingen
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Abtsbessingen → Сокулка
Сокулка → Abtsbessingen
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Abtsbessingen → Sol
Sol → Abtsbessingen
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Abtsbessingen → Solacz
Solacz → Abtsbessingen
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Abtsbessingen → Solanka
Solanka → Abtsbessingen
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abtsbessingen → Solarnia
Solarnia → Abtsbessingen
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Abtsbessingen → Solarnia
Solarnia → Abtsbessingen
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abtsbessingen → Solca Mala
Solca Mala → Abtsbessingen
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abtsbessingen → Solca Mala
Solca Mala → Abtsbessingen
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abtsbessingen → Solca Wielka
Solca Wielka → Abtsbessingen
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Abtsbessingen → Solcza
Solcza → Abtsbessingen
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abtsbessingen → Soldany
Soldany → Abtsbessingen
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Abtsbessingen → Solec
Solec → Abtsbessingen
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abtsbessingen → Solec
Solec → Abtsbessingen
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Solec
Solec → Abtsbessingen
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Abtsbessingen → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Abtsbessingen
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Abtsbessingen → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Abtsbessingen
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Abtsbessingen → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Abtsbessingen
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Abtsbessingen → Solec Nowy
Solec Nowy → Abtsbessingen
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Abtsbessingen → Солец Здруй
Солец Здруй → Abtsbessingen
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Abtsbessingen → Солец Здруй
Солец Здруй → Abtsbessingen
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Abtsbessingen → Soleczno
Soleczno → Abtsbessingen
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abtsbessingen → Solek
Solek → Abtsbessingen
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Abtsbessingen → Солина
Солина → Abtsbessingen
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Abtsbessingen → Solinka
Solinka → Abtsbessingen
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Abtsbessingen → Solinki
Solinki → Abtsbessingen
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Abtsbessingen → Soliny
Soliny → Abtsbessingen
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Abtsbessingen → Solistowka
Solistowka → Abtsbessingen
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Abtsbessingen → Solistowka
Solistowka → Abtsbessingen
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abtsbessingen → Solki
Solki → Abtsbessingen
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Abtsbessingen → Solki
Solki → Abtsbessingen
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Abtsbessingen → Solna
Solna → Abtsbessingen
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Abtsbessingen → Solnica
Solnica → Abtsbessingen
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Abtsbessingen → Solniczki
Solniczki → Abtsbessingen
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Abtsbessingen → Solniki
Solniki → Abtsbessingen
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abtsbessingen → Solniki Male
Solniki Male → Abtsbessingen
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abtsbessingen → Solniki Male
Solniki Male → Abtsbessingen
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abtsbessingen → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Abtsbessingen
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abtsbessingen → Solno
Solno → Abtsbessingen
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Abtsbessingen → Solonka
Solonka → Abtsbessingen
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Abtsbessingen → Soltmany
Soltmany → Abtsbessingen
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Abtsbessingen → Soltykow
Soltykow → Abtsbessingen
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Abtsbessingen → Soltykow
Soltykow → Abtsbessingen
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abtsbessingen → Soltysowice
Soltysowice → Abtsbessingen
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abtsbessingen → Soltysowizna
Soltysowizna → Abtsbessingen
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Abtsbessingen → Soltysy
Soltysy → Abtsbessingen
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Abtsbessingen → Soltysy
Soltysy → Abtsbessingen
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Abtsbessingen → Solacz
Solacz → Abtsbessingen
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abtsbessingen → Soldany
Soldany → Abtsbessingen
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Abtsbessingen → Soleczno
Soleczno → Abtsbessingen
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abtsbessingen → Solek
Solek → Abtsbessingen
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abtsbessingen → Solki
Solki → Abtsbessingen
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Abtsbessingen → Solki
Solki → Abtsbessingen
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Abtsbessingen → Solonka
Solonka → Abtsbessingen
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Abtsbessingen → Soltmany
Soltmany → Abtsbessingen
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Abtsbessingen → Soltykow
Soltykow → Abtsbessingen
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Abtsbessingen → Soltykow
Soltykow → Abtsbessingen
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abtsbessingen → Soltysowice
Soltysowice → Abtsbessingen
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abtsbessingen → Soltysowizna
Soltysowizna → Abtsbessingen
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Abtsbessingen → Soltysy
Soltysy → Abtsbessingen
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Abtsbessingen → Soltysy
Soltysy → Abtsbessingen
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Abtsbessingen → Sominy
Sominy → Abtsbessingen
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Abtsbessingen → Somonino
Somonino → Abtsbessingen
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Abtsbessingen → Sompolno
Sompolno → Abtsbessingen
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Abtsbessingen → Sonsk
Sonsk → Abtsbessingen
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Abtsbessingen → Sonsk
Sonsk → Abtsbessingen
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Abtsbessingen → Sopieszyno
Sopieszyno → Abtsbessingen
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Abtsbessingen → Sople
Sople → Abtsbessingen
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Abtsbessingen → Сопот
Сопот → Abtsbessingen
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Abtsbessingen → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Abtsbessingen
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Abtsbessingen → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Abtsbessingen
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Abtsbessingen → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Abtsbessingen
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Abtsbessingen → Sorkwity
Sorkwity → Abtsbessingen
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Sosnica
Sosnica → Abtsbessingen
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abtsbessingen → Sosnica
Sosnica → Abtsbessingen
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Abtsbessingen → Sosnica
Sosnica → Abtsbessingen
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Abtsbessingen → Сосницовице
Сосницовице → Abtsbessingen
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Abtsbessingen → Sosnie
Sosnie → Abtsbessingen
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Abtsbessingen → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Abtsbessingen
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Abtsbessingen → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Abtsbessingen
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Abtsbessingen → Sosnowica
Sosnowica → Abtsbessingen
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Abtsbessingen → Сосновец
Сосновец → Abtsbessingen
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abtsbessingen → Sosnowka
Sosnowka → Abtsbessingen
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Abtsbessingen → Sosnówka
Sosnówka → Abtsbessingen
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abtsbessingen → Sosnowka
Sosnowka → Abtsbessingen
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Abtsbessingen → Soszyca
Soszyca → Abtsbessingen
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Sosnica
Sosnica → Abtsbessingen
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abtsbessingen → Sosnica
Sosnica → Abtsbessingen
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Abtsbessingen → Sosnica
Sosnica → Abtsbessingen
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Abtsbessingen → Сосницовице
Сосницовице → Abtsbessingen
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Abtsbessingen → Sosnie
Sosnie → Abtsbessingen
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Abtsbessingen → Sośno
Sośno → Abtsbessingen
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Abtsbessingen → Sowi Dół
Sowi Dół → Abtsbessingen
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Abtsbessingen → Совя Воля
Совя Воля → Abtsbessingen
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Abtsbessingen → Sowin
Sowin → Abtsbessingen
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Abtsbessingen → Совінко
Совінко → Abtsbessingen
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Abtsbessingen → Sowliny
Sowliny → Abtsbessingen
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Sowno
Sowno → Abtsbessingen
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abtsbessingen → Sojki
Sojki → Abtsbessingen
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abtsbessingen → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Abtsbessingen
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Abtsbessingen → Sójkowa
Sójkowa → Abtsbessingen
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Sojkowo
Sojkowo → Abtsbessingen
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abtsbessingen → Sól
Sól → Abtsbessingen
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Abtsbessingen → Sol
Sol → Abtsbessingen
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Abtsbessingen → Спала
Спала → Abtsbessingen
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abtsbessingen → Spalice
Spalice → Abtsbessingen
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Abtsbessingen → Spalona
Spalona → Abtsbessingen
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Abtsbessingen → Спала
Спала → Abtsbessingen
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abtsbessingen → Spędoszyn
Spędoszyn → Abtsbessingen
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abtsbessingen → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Abtsbessingen
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Abtsbessingen → Сплави
Сплави → Abtsbessingen
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Abtsbessingen → Spławie
Spławie → Abtsbessingen
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Abtsbessingen → Spole
Spole → Abtsbessingen
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abtsbessingen → Spore
Spore → Abtsbessingen
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Abtsbessingen → Sporok
Sporok → Abtsbessingen
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Abtsbessingen → Sportyny
Sportyny → Abtsbessingen
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Abtsbessingen → Sporysz
Sporysz → Abtsbessingen
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abtsbessingen → Spotkanie
Spotkanie → Abtsbessingen
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Abtsbessingen → Спихово
Спихово → Abtsbessingen
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abtsbessingen → Spytajny
Spytajny → Abtsbessingen
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abtsbessingen → Spytkow
Spytkow → Abtsbessingen
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Abtsbessingen → Spytkowice
Spytkowice → Abtsbessingen
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Abtsbessingen → Spytkowice
Spytkowice → Abtsbessingen
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abtsbessingen → Spytkowo
Spytkowo → Abtsbessingen
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abtsbessingen → Spytkow
Spytkow → Abtsbessingen
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Abtsbessingen → Srebrna
Srebrna → Abtsbessingen
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Abtsbessingen → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Abtsbessingen
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Srebrnica
Srebrnica → Abtsbessingen
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Abtsbessingen → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Abtsbessingen
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Abtsbessingen → Средня Вес
Средня Вес → Abtsbessingen
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Abtsbessingen → Srem
Srem → Abtsbessingen
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Abtsbessingen → Srocko
Srocko → Abtsbessingen
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Abtsbessingen → Srocko
Srocko → Abtsbessingen
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Abtsbessingen → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Abtsbessingen
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Abtsbessingen → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Abtsbessingen
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abtsbessingen → Srodborow
Srodborow → Abtsbessingen
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Abtsbessingen → Srodula
Srodula → Abtsbessingen
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Abtsbessingen → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Abtsbessingen
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Abtsbessingen → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Abtsbessingen
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Abtsbessingen → Stabrow
Stabrow → Abtsbessingen
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Abtsbessingen → Stabrow
Stabrow → Abtsbessingen
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Abtsbessingen → Stadła
Stadła → Abtsbessingen
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Abtsbessingen → Stadniki
Stadniki → Abtsbessingen
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Abtsbessingen → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Abtsbessingen
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Abtsbessingen → Stalówka
Stalówka → Abtsbessingen
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Abtsbessingen → Stamirowice
Stamirowice → Abtsbessingen
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Abtsbessingen → Staniatki
Staniatki → Abtsbessingen
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Staniew
Staniew → Abtsbessingen
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Abtsbessingen → Станевіце
Станевіце → Abtsbessingen
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Abtsbessingen → Stanin
Stanin → Abtsbessingen
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abtsbessingen → Stanislawice
Stanislawice → Abtsbessingen
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Abtsbessingen → Stanislawice
Stanislawice → Abtsbessingen
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Abtsbessingen → Stanislawka
Stanislawka → Abtsbessingen
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Abtsbessingen → Stanislawow
Stanislawow → Abtsbessingen
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Abtsbessingen → Stanislawow
Stanislawow → Abtsbessingen
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Abtsbessingen → Stanislawow
Stanislawow → Abtsbessingen
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Abtsbessingen → Stanislawow
Stanislawow → Abtsbessingen
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abtsbessingen → Stanislawowo
Stanislawowo → Abtsbessingen
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Abtsbessingen → Stanislawowo
Stanislawowo → Abtsbessingen
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Abtsbessingen → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Abtsbessingen
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abtsbessingen → Stanislawice
Stanislawice → Abtsbessingen
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Abtsbessingen → Stanisławki
Stanisławki → Abtsbessingen
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abtsbessingen → Stanislawowo
Stanislawowo → Abtsbessingen
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Abtsbessingen → Stanislawowo
Stanislawowo → Abtsbessingen
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Abtsbessingen → Stanislawow
Stanislawow → Abtsbessingen
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abtsbessingen → Станиславув
Станиславув → Abtsbessingen
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Abtsbessingen → Stanislawow
Stanislawow → Abtsbessingen
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Abtsbessingen → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Abtsbessingen
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Abtsbessingen → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Abtsbessingen
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abtsbessingen → Staniszewo
Staniszewo → Abtsbessingen
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abtsbessingen → Stankowice
Stankowice → Abtsbessingen
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abtsbessingen → Stankowo
Stankowo → Abtsbessingen
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Abtsbessingen → Stanomin
Stanomin → Abtsbessingen
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Abtsbessingen → Stanomino
Stanomino → Abtsbessingen
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Abtsbessingen → Stanow
Stanow → Abtsbessingen
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Abtsbessingen → Stanowice
Stanowice → Abtsbessingen
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Abtsbessingen → Становице
Становице → Abtsbessingen
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Abtsbessingen → Stany
Stany → Abtsbessingen
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Abtsbessingen → Стани
Стани → Abtsbessingen
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Abtsbessingen → Stańczyki
Stańczyki → Abtsbessingen
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Abtsbessingen → Stańków
Stańków → Abtsbessingen
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abtsbessingen → Staporkow
Staporkow → Abtsbessingen
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Abtsbessingen → Stara Bircza
Stara Bircza → Abtsbessingen
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Abtsbessingen → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Abtsbessingen
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Abtsbessingen → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Abtsbessingen
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Abtsbessingen → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Abtsbessingen
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Abtsbessingen → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Abtsbessingen
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abtsbessingen → Stara Dabia
Stara Dabia → Abtsbessingen
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Abtsbessingen → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Abtsbessingen
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abtsbessingen → Stara Dabia
Stara Dabia → Abtsbessingen
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Abtsbessingen → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Abtsbessingen
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abtsbessingen → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Abtsbessingen
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Abtsbessingen → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Abtsbessingen
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Abtsbessingen → Stara Góra
Stara Góra → Abtsbessingen
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Abtsbessingen
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Abtsbessingen → Стара Гута
Стара Гута → Abtsbessingen
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Abtsbessingen → Стара Гута
Стара Гута → Abtsbessingen
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abtsbessingen → Stara Huta
Stara Huta → Abtsbessingen
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Abtsbessingen → Stara Huta
Stara Huta → Abtsbessingen
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Abtsbessingen → Stara Jablona
Stara Jablona → Abtsbessingen
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abtsbessingen → Stara Jania
Stara Jania → Abtsbessingen
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Abtsbessingen → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Abtsbessingen
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Abtsbessingen → Стара Каменица
Стара Каменица → Abtsbessingen
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Abtsbessingen → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Abtsbessingen
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Abtsbessingen → Стара Кішева
Стара Кішева → Abtsbessingen
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Abtsbessingen → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Abtsbessingen
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abtsbessingen → Stara Kornica
Stara Kornica → Abtsbessingen
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abtsbessingen → Стара Корница
Стара Корница → Abtsbessingen
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Abtsbessingen → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Abtsbessingen
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Abtsbessingen → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Abtsbessingen
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Abtsbessingen
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Abtsbessingen
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abtsbessingen → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Abtsbessingen
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abtsbessingen → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Abtsbessingen
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Abtsbessingen → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Abtsbessingen
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Abtsbessingen → Stara Łomża
Stara Łomża → Abtsbessingen
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abtsbessingen → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Abtsbessingen
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Abtsbessingen → Stara Milosna
Stara Milosna → Abtsbessingen
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Abtsbessingen → Stara Milosna
Stara Milosna → Abtsbessingen
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abtsbessingen → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Abtsbessingen
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abtsbessingen → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Abtsbessingen
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Stara Obra
Stara Obra → Abtsbessingen
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Abtsbessingen → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Abtsbessingen
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Abtsbessingen
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abtsbessingen → Stara Prawda
Stara Prawda → Abtsbessingen
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Abtsbessingen → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Abtsbessingen
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Abtsbessingen → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Abtsbessingen
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Abtsbessingen → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Abtsbessingen
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Abtsbessingen → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Abtsbessingen
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Abtsbessingen → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Abtsbessingen
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Abtsbessingen → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Abtsbessingen
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Abtsbessingen → Stara Turowka
Stara Turowka → Abtsbessingen
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Abtsbessingen → Stara Turowka
Stara Turowka → Abtsbessingen
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Abtsbessingen → Stara Warka
Stara Warka → Abtsbessingen
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Abtsbessingen → Stara Wies
Stara Wies → Abtsbessingen
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Abtsbessingen → Stara Wies
Stara Wies → Abtsbessingen
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Abtsbessingen → Stara Wies
Stara Wies → Abtsbessingen
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abtsbessingen → Stara Wies
Stara Wies → Abtsbessingen
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Abtsbessingen → Стара Вес
Стара Вес → Abtsbessingen
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abtsbessingen → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Abtsbessingen
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abtsbessingen → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Abtsbessingen
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Abtsbessingen → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Abtsbessingen
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abtsbessingen → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Abtsbessingen
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Abtsbessingen → Стара Весь
Стара Весь → Abtsbessingen
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Abtsbessingen → Stara Wies
Stara Wies → Abtsbessingen
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Abtsbessingen → Stara Wies
Stara Wies → Abtsbessingen
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Abtsbessingen → Stara Wieś
Stara Wieś → Abtsbessingen
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Abtsbessingen → Stara Wieś
Stara Wieś → Abtsbessingen
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Abtsbessingen → Stara Wieś
Stara Wieś → Abtsbessingen
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abtsbessingen → Stara Wies
Stara Wies → Abtsbessingen
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Abtsbessingen → Стара Вес
Стара Вес → Abtsbessingen
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abtsbessingen → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Abtsbessingen
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abtsbessingen → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Abtsbessingen
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Abtsbessingen → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Abtsbessingen
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abtsbessingen → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Abtsbessingen
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Abtsbessingen → Стара Вода
Стара Вода → Abtsbessingen
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abtsbessingen → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Abtsbessingen
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Abtsbessingen → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Abtsbessingen
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Abtsbessingen → Стараховице
Стараховице → Abtsbessingen
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abtsbessingen → Starawieś
Starawieś → Abtsbessingen
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Abtsbessingen → Starcza
Starcza → Abtsbessingen
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Abtsbessingen → Stare Babice
Stare Babice → Abtsbessingen
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Abtsbessingen → Старе Белице
Старе Белице → Abtsbessingen
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Abtsbessingen → Старе Бернати
Старе Бернати → Abtsbessingen
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Abtsbessingen → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Abtsbessingen
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Abtsbessingen → Stare Bolity
Stare Bolity → Abtsbessingen
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Abtsbessingen → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Abtsbessingen
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Abtsbessingen → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Abtsbessingen
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Abtsbessingen → Stare Budki
Stare Budki → Abtsbessingen
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Abtsbessingen → Stare Budy
Stare Budy → Abtsbessingen
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Abtsbessingen → Stare Czaple
Stare Czaple → Abtsbessingen
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Abtsbessingen → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Abtsbessingen
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Abtsbessingen → Старе Дравско
Старе Дравско → Abtsbessingen
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Abtsbessingen → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Abtsbessingen
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Abtsbessingen → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Abtsbessingen
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Abtsbessingen → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Abtsbessingen
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abtsbessingen → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Abtsbessingen
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Abtsbessingen → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Abtsbessingen
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Abtsbessingen → Stare Groszki
Stare Groszki → Abtsbessingen
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abtsbessingen → Stare Guty
Stare Guty → Abtsbessingen
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abtsbessingen → Старе Головчице
Старе Головчице → Abtsbessingen
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abtsbessingen → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Abtsbessingen
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Abtsbessingen → Явори Старі
Явори Старі → Abtsbessingen
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abtsbessingen → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Abtsbessingen
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abtsbessingen → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Abtsbessingen
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Abtsbessingen → Stare Juchy
Stare Juchy → Abtsbessingen
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Abtsbessingen → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Abtsbessingen
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abtsbessingen → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Abtsbessingen
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Abtsbessingen → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Abtsbessingen
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Abtsbessingen → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Abtsbessingen
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abtsbessingen → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Abtsbessingen
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abtsbessingen → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Abtsbessingen
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Abtsbessingen → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Abtsbessingen
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abtsbessingen → Stare Kozle
Stare Kozle → Abtsbessingen
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abtsbessingen → Stare Kozle
Stare Kozle → Abtsbessingen
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abtsbessingen → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Abtsbessingen
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Abtsbessingen → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Abtsbessingen
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Abtsbessingen → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Abtsbessingen
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abtsbessingen → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Abtsbessingen
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Abtsbessingen → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Abtsbessingen
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Abtsbessingen
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abtsbessingen → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Abtsbessingen
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Abtsbessingen → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Abtsbessingen
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Abtsbessingen → Stare Miasto
Stare Miasto → Abtsbessingen
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abtsbessingen → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Abtsbessingen
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Abtsbessingen → Stare Olesno
Stare Olesno → Abtsbessingen
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abtsbessingen → Stare Opole
Stare Opole → Abtsbessingen
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abtsbessingen → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Abtsbessingen
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abtsbessingen → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Abtsbessingen
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abtsbessingen → Старе Полесе
Старе Полесе → Abtsbessingen
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Abtsbessingen → Stare Polichno
Stare Polichno → Abtsbessingen
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Abtsbessingen → Stare Prusy
Stare Prusy → Abtsbessingen
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Abtsbessingen → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Abtsbessingen
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Abtsbessingen → Stare Rybie
Stare Rybie → Abtsbessingen
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Abtsbessingen → Stare Sady
Stare Sady → Abtsbessingen
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Abtsbessingen → Stare Serby
Stare Serby → Abtsbessingen
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Abtsbessingen → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Abtsbessingen
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Abtsbessingen → Stare Sioło
Stare Sioło → Abtsbessingen
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abtsbessingen → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Abtsbessingen
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abtsbessingen → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Abtsbessingen
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Abtsbessingen → Stare Stracze
Stare Stracze → Abtsbessingen
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Abtsbessingen → Stare Stracze
Stare Stracze → Abtsbessingen
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abtsbessingen → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Abtsbessingen
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abtsbessingen → Stare Wloki
Stare Wloki → Abtsbessingen
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abtsbessingen → Stare Wloki
Stare Wloki → Abtsbessingen
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abtsbessingen → Stare Zakole
Stare Zakole → Abtsbessingen
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abtsbessingen → Stare Załubice
Stare Załubice → Abtsbessingen
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Abtsbessingen → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Abtsbessingen
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Abtsbessingen → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Abtsbessingen
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abtsbessingen → Старгард
Старгард → Abtsbessingen
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Abtsbessingen → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Abtsbessingen
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Abtsbessingen → Starogard
Starogard → Abtsbessingen
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Abtsbessingen
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Abtsbessingen
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Abtsbessingen → Староґруд
Староґруд → Abtsbessingen
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abtsbessingen → Староґруд
Староґруд → Abtsbessingen
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Abtsbessingen → Starokrzepice
Starokrzepice → Abtsbessingen
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abtsbessingen → Staromiescie
Staromiescie → Abtsbessingen
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abtsbessingen → Staromiescie
Staromiescie → Abtsbessingen
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Abtsbessingen → Staropole
Staropole → Abtsbessingen
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abtsbessingen → Staroscin
Staroscin → Abtsbessingen
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Abtsbessingen → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Abtsbessingen
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Abtsbessingen → Starozreby
Starozreby → Abtsbessingen
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Abtsbessingen → Starozreby
Starozreby → Abtsbessingen
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abtsbessingen → Stary Adamów
Stary Adamów → Abtsbessingen
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Abtsbessingen → Stary Besk
Stary Besk → Abtsbessingen
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abtsbessingen → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Abtsbessingen
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Abtsbessingen → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Abtsbessingen
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Abtsbessingen → Stary Borek
Stary Borek → Abtsbessingen
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Abtsbessingen → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Abtsbessingen
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Abtsbessingen → Stary Bubel
Stary Bubel → Abtsbessingen
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Abtsbessingen → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Abtsbessingen
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Abtsbessingen → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Abtsbessingen
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Stary Dwor
Stary Dwor → Abtsbessingen
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abtsbessingen → Stary Dybow
Stary Dybow → Abtsbessingen
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abtsbessingen → Stary Dybow
Stary Dybow → Abtsbessingen
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Abtsbessingen → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Abtsbessingen
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Abtsbessingen → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Abtsbessingen
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Abtsbessingen → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Abtsbessingen
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Abtsbessingen → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Abtsbessingen
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Abtsbessingen → Stary Folwark
Stary Folwark → Abtsbessingen
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abtsbessingen → Stary Gostków
Stary Gostków → Abtsbessingen
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abtsbessingen → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Abtsbessingen
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Abtsbessingen → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Abtsbessingen
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Abtsbessingen → Stary Grodków
Stary Grodków → Abtsbessingen
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abtsbessingen → Stary Janow
Stary Janow → Abtsbessingen
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abtsbessingen → Stary Janow
Stary Janow → Abtsbessingen
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abtsbessingen → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Abtsbessingen
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Abtsbessingen
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Abtsbessingen → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Abtsbessingen
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Abtsbessingen → Stary Julianow
Stary Julianow → Abtsbessingen
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Abtsbessingen → Stary Julianow
Stary Julianow → Abtsbessingen
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abtsbessingen → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Abtsbessingen
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Abtsbessingen → Stary Kocin
Stary Kocin → Abtsbessingen
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Abtsbessingen → Stary Konik
Stary Konik → Abtsbessingen
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Abtsbessingen → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Abtsbessingen
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abtsbessingen → Старий Кракув
Старий Кракув → Abtsbessingen
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Старий Ляс
Старий Ляс → Abtsbessingen
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Abtsbessingen → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Abtsbessingen
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Abtsbessingen → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Abtsbessingen
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Abtsbessingen → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Abtsbessingen
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Abtsbessingen → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Abtsbessingen
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Abtsbessingen → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Abtsbessingen
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Abtsbessingen → Stary Machnow
Stary Machnow → Abtsbessingen
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Abtsbessingen → Stary Machnow
Stary Machnow → Abtsbessingen
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abtsbessingen → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Abtsbessingen
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Abtsbessingen → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Abtsbessingen
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Abtsbessingen → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Abtsbessingen
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abtsbessingen → Stary Puznow
Stary Puznow → Abtsbessingen
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abtsbessingen → Stary Puznow
Stary Puznow → Abtsbessingen
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Abtsbessingen → Старый Сонч
Старый Сонч → Abtsbessingen
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Abtsbessingen → Старый Сонч
Старый Сонч → Abtsbessingen
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abtsbessingen → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Abtsbessingen
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abtsbessingen → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Abtsbessingen
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abtsbessingen → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Abtsbessingen
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abtsbessingen → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Abtsbessingen
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Abtsbessingen → Stary Solec
Stary Solec → Abtsbessingen
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Abtsbessingen → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Abtsbessingen
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Abtsbessingen → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Abtsbessingen
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Abtsbessingen → Stary Targ
Stary Targ → Abtsbessingen
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Abtsbessingen → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Abtsbessingen
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Abtsbessingen → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Abtsbessingen
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Abtsbessingen → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Abtsbessingen
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Abtsbessingen → Stary Wiec
Stary Wiec → Abtsbessingen
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Abtsbessingen → Stary Zagan
Stary Zagan → Abtsbessingen
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Abtsbessingen → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Abtsbessingen
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Abtsbessingen → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Abtsbessingen
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abtsbessingen → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Abtsbessingen
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abtsbessingen → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Abtsbessingen
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abtsbessingen → Starzykowo
Starzykowo → Abtsbessingen
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Starzyno
Starzyno → Abtsbessingen
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Starzyno
Starzyno → Abtsbessingen
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Abtsbessingen → Starzyny
Starzyny → Abtsbessingen
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Abtsbessingen
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Abtsbessingen → Stasinow
Stasinow → Abtsbessingen
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Abtsbessingen → Stasinow
Stasinow → Abtsbessingen
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Abtsbessingen → Stasiopole
Stasiopole → Abtsbessingen
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Abtsbessingen → Staswiny
Staswiny → Abtsbessingen
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Abtsbessingen → Staszkowka
Staszkowka → Abtsbessingen
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Abtsbessingen → Staszkowka
Staszkowka → Abtsbessingen
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Abtsbessingen → Сташув
Сташув → Abtsbessingen
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Abtsbessingen → Сташув
Сташув → Abtsbessingen
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Abtsbessingen → Staswiny
Staswiny → Abtsbessingen
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Abtsbessingen → Staw
Staw → Abtsbessingen
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Abtsbessingen → Staw
Staw → Abtsbessingen
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Abtsbessingen → Став
Став → Abtsbessingen
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abtsbessingen → Staw
Staw → Abtsbessingen
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Abtsbessingen → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Abtsbessingen
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Abtsbessingen → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Abtsbessingen
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Abtsbessingen → Stawce
Stawce → Abtsbessingen
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Abtsbessingen → Ставек
Ставек → Abtsbessingen
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Abtsbessingen → Stawiany
Stawiany → Abtsbessingen
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Abtsbessingen → Stawiguda
Stawiguda → Abtsbessingen
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Abtsbessingen → Stawiska
Stawiska → Abtsbessingen
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Abtsbessingen → Stawiska
Stawiska → Abtsbessingen
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Abtsbessingen → Стависки
Стависки → Abtsbessingen
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Abtsbessingen → Ставиша
Ставиша → Abtsbessingen
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abtsbessingen → Stawiszcze
Stawiszcze → Abtsbessingen
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Abtsbessingen → Stawiszcze
Stawiszcze → Abtsbessingen
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Abtsbessingen → Stawiszyce
Stawiszyce → Abtsbessingen
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Abtsbessingen → Stawiszyn
Stawiszyn → Abtsbessingen
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abtsbessingen → Stawiszyn
Stawiszyn → Abtsbessingen
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Abtsbessingen → Stawnik
Stawnik → Abtsbessingen
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Abtsbessingen → Stawno
Stawno → Abtsbessingen
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abtsbessingen → Stawowice
Stawowice → Abtsbessingen
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abtsbessingen → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Abtsbessingen
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Abtsbessingen → Stawy
Stawy → Abtsbessingen
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abtsbessingen → Staporkow
Staporkow → Abtsbessingen
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Abtsbessingen → Stebark
Stebark → Abtsbessingen
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Abtsbessingen → Стеблево
Стеблево → Abtsbessingen
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abtsbessingen → Steblow
Steblow → Abtsbessingen
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abtsbessingen → Steblow
Steblow → Abtsbessingen
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Abtsbessingen → Stefania
Stefania → Abtsbessingen
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Abtsbessingen → Stefanow
Stefanow → Abtsbessingen
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Stefanow
Stefanow → Abtsbessingen
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Stefanowo
Stefanowo → Abtsbessingen
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Abtsbessingen → Stefanów
Stefanów → Abtsbessingen
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Stefanow
Stefanow → Abtsbessingen
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Abtsbessingen → Стефкова
Стефкова → Abtsbessingen
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abtsbessingen → Stega Mała
Stega Mała → Abtsbessingen
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Abtsbessingen → Стегна
Стегна → Abtsbessingen
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Abtsbessingen → Stegosz
Stegosz → Abtsbessingen
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abtsbessingen → Stekiny
Stekiny → Abtsbessingen
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abtsbessingen → Stelagi
Stelagi → Abtsbessingen
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abtsbessingen → Stelagi
Stelagi → Abtsbessingen
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Abtsbessingen → Stemplew
Stemplew → Abtsbessingen
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Abtsbessingen → Stepnica
Stepnica → Abtsbessingen
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Abtsbessingen → Stepocice
Stepocice → Abtsbessingen
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abtsbessingen → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Abtsbessingen
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abtsbessingen → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Abtsbessingen
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Abtsbessingen → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Abtsbessingen
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Abtsbessingen → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Abtsbessingen
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Abtsbessingen → Steszew
Steszew → Abtsbessingen
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Abtsbessingen → Stezyca
Stezyca → Abtsbessingen
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Abtsbessingen → Stezyca
Stezyca → Abtsbessingen
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Abtsbessingen → Stebark
Stebark → Abtsbessingen
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Abtsbessingen → Stegosz
Stegosz → Abtsbessingen
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abtsbessingen → Stekiny
Stekiny → Abtsbessingen
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Abtsbessingen → Stępień
Stępień → Abtsbessingen
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Abtsbessingen → Stępina
Stępina → Abtsbessingen
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Abtsbessingen → Stepocice
Stepocice → Abtsbessingen
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Abtsbessingen → Steszew
Steszew → Abtsbessingen
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abtsbessingen → Stężyca
Stężyca → Abtsbessingen
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Abtsbessingen → Stezyca
Stezyca → Abtsbessingen
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Abtsbessingen → Stezyca
Stezyca → Abtsbessingen
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Abtsbessingen → Stobierna
Stobierna → Abtsbessingen
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abtsbessingen → Stobno
Stobno → Abtsbessingen
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Abtsbessingen → Stoboje
Stoboje → Abtsbessingen
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Abtsbessingen → Stoczek
Stoczek → Abtsbessingen
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Abtsbessingen → Stoczek
Stoczek → Abtsbessingen
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abtsbessingen → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Abtsbessingen
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abtsbessingen → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Abtsbessingen
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abtsbessingen → Stoczki
Stoczki → Abtsbessingen
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Abtsbessingen → Stodólsko
Stodólsko → Abtsbessingen
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abtsbessingen → Stojadla
Stojadla → Abtsbessingen
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abtsbessingen → Stojadla
Stojadla → Abtsbessingen
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Abtsbessingen → Stojanow
Stojanow → Abtsbessingen
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Abtsbessingen → Stojanow
Stojanow → Abtsbessingen
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Abtsbessingen → Stojanowice
Stojanowice → Abtsbessingen
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Abtsbessingen → Stojanow
Stojanow → Abtsbessingen
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Abtsbessingen → Stojanow
Stojanow → Abtsbessingen
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Abtsbessingen → Stojków
Stojków → Abtsbessingen
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abtsbessingen → Stok
Stok → Abtsbessingen
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Stok
Stok → Abtsbessingen
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Abtsbessingen → Stok
Stok → Abtsbessingen
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abtsbessingen → Stok Lacki
Stok Lacki → Abtsbessingen
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abtsbessingen → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Abtsbessingen
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Abtsbessingen → Stolec
Stolec → Abtsbessingen
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Abtsbessingen → Stolno
Stolno → Abtsbessingen
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Abtsbessingen → Stolno
Stolno → Abtsbessingen
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abtsbessingen → Stopka
Stopka → Abtsbessingen
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Abtsbessingen → Стопница
Стопница → Abtsbessingen
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Стошице
Стошице → Abtsbessingen
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Abtsbessingen → Strabla
Strabla → Abtsbessingen
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abtsbessingen → Strachocin
Strachocin → Abtsbessingen
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abtsbessingen → Strachocin
Strachocin → Abtsbessingen
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abtsbessingen → Strachocin
Strachocin → Abtsbessingen
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Abtsbessingen → Страхомін
Страхомін → Abtsbessingen
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abtsbessingen → Страхоміно
Страхоміно → Abtsbessingen
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Abtsbessingen → Strachon
Strachon → Abtsbessingen
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Abtsbessingen → Strachon
Strachon → Abtsbessingen
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Abtsbessingen → Strachowka
Strachowka → Abtsbessingen
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abtsbessingen → Strachów
Strachów → Abtsbessingen
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Abtsbessingen → Strachowka
Strachowka → Abtsbessingen
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abtsbessingen → Straczno
Straczno → Abtsbessingen
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Abtsbessingen → Stradlice
Stradlice → Abtsbessingen
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Abtsbessingen → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Abtsbessingen
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abtsbessingen → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Abtsbessingen
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Abtsbessingen → Stradunia
Stradunia → Abtsbessingen
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Abtsbessingen → Straduny
Straduny → Abtsbessingen
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abtsbessingen → Straduń
Straduń → Abtsbessingen
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Abtsbessingen → Stradzew
Stradzew → Abtsbessingen
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Abtsbessingen → Stramnica
Stramnica → Abtsbessingen
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Abtsbessingen → Stramnice
Stramnice → Abtsbessingen
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Abtsbessingen → Stramniczka
Stramniczka → Abtsbessingen
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Abtsbessingen → Straszewo
Straszewo → Abtsbessingen
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Abtsbessingen → Straszow
Straszow → Abtsbessingen
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abtsbessingen → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Abtsbessingen
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Abtsbessingen → Straszydle
Straszydle → Abtsbessingen
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abtsbessingen → Straszyn
Straszyn → Abtsbessingen
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abtsbessingen → Страшин
Страшин → Abtsbessingen
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Abtsbessingen → Strawczyn
Strawczyn → Abtsbessingen
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Abtsbessingen → Strazow
Strazow → Abtsbessingen
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Abtsbessingen → Strazow
Strazow → Abtsbessingen
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abtsbessingen → Straczno
Straczno → Abtsbessingen
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Abtsbessingen → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Abtsbessingen
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Abtsbessingen → Strobice
Strobice → Abtsbessingen
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Abtsbessingen → Strobin
Strobin → Abtsbessingen
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Abtsbessingen → Stromiec
Stromiec → Abtsbessingen
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Abtsbessingen → Stronie
Stronie → Abtsbessingen
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abtsbessingen → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Abtsbessingen
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abtsbessingen → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Abtsbessingen
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Abtsbessingen → Stropkowo
Stropkowo → Abtsbessingen
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abtsbessingen → Stroza
Stroza → Abtsbessingen
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Abtsbessingen → Stroza
Stroza → Abtsbessingen
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Abtsbessingen → Strozowka
Strozowka → Abtsbessingen
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Abtsbessingen → Stróża
Stróża → Abtsbessingen
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abtsbessingen → Stroza
Stroza → Abtsbessingen
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Abtsbessingen → Stroza
Stroza → Abtsbessingen
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abtsbessingen → Stróże
Stróże → Abtsbessingen
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Abtsbessingen → Stróże
Stróże → Abtsbessingen
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Abtsbessingen → Strozowka
Strozowka → Abtsbessingen
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Abtsbessingen → Strubno
Strubno → Abtsbessingen
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Abtsbessingen → Струґа
Струґа → Abtsbessingen
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Abtsbessingen → Strumien
Strumien → Abtsbessingen
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Abtsbessingen → Strumien
Strumien → Abtsbessingen
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abtsbessingen → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Abtsbessingen
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abtsbessingen → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Abtsbessingen
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Abtsbessingen → Struzka
Struzka → Abtsbessingen
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Abtsbessingen → Struznica
Struznica → Abtsbessingen
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abtsbessingen → Struzyna
Struzyna → Abtsbessingen
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Abtsbessingen → Struznica
Struznica → Abtsbessingen
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abtsbessingen → Struzyna
Struzyna → Abtsbessingen
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Abtsbessingen → Strużyny
Strużyny → Abtsbessingen
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Abtsbessingen → Stryjewo
Stryjewo → Abtsbessingen
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Abtsbessingen → Stryjki
Stryjki → Abtsbessingen
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Abtsbessingen → Stryjkowo
Stryjkowo → Abtsbessingen
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Abtsbessingen → Стрыкув
Стрыкув → Abtsbessingen
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Abtsbessingen → Strykow
Strykow → Abtsbessingen
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Abtsbessingen
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Abtsbessingen → Strykowo
Strykowo → Abtsbessingen
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Abtsbessingen → Стрыкув
Стрыкув → Abtsbessingen
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Abtsbessingen → Strykow
Strykow → Abtsbessingen
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abtsbessingen → Strysza Buda
Strysza Buda → Abtsbessingen
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Abtsbessingen → Stryszawa
Stryszawa → Abtsbessingen
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Abtsbessingen → Strzakły
Strzakły → Abtsbessingen
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abtsbessingen → Strzala
Strzala → Abtsbessingen
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abtsbessingen → Стшалкова
Стшалкова → Abtsbessingen
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Abtsbessingen → Strzalkowice
Strzalkowice → Abtsbessingen
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Abtsbessingen → Strzalkowo
Strzalkowo → Abtsbessingen
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abtsbessingen → Strzala
Strzala → Abtsbessingen
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abtsbessingen → Strzałki
Strzałki → Abtsbessingen
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Abtsbessingen → Strzalkowice
Strzalkowice → Abtsbessingen
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Abtsbessingen → Strzalkowo
Strzalkowo → Abtsbessingen
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Abtsbessingen → Strzałków
Strzałków → Abtsbessingen
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Abtsbessingen → Strzebielewo
Strzebielewo → Abtsbessingen
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Abtsbessingen → Strzebielinek
Strzebielinek → Abtsbessingen
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abtsbessingen → Strzebin
Strzebin → Abtsbessingen
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Abtsbessingen → Strzebowiska
Strzebowiska → Abtsbessingen
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Abtsbessingen
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Abtsbessingen → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Abtsbessingen
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abtsbessingen → Strzegocin
Strzegocin → Abtsbessingen
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Abtsbessingen → Стшегом
Стшегом → Abtsbessingen
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abtsbessingen → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Abtsbessingen
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Abtsbessingen → Стшегово
Стшегово → Abtsbessingen
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Abtsbessingen → Strzegów
Strzegów → Abtsbessingen
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Abtsbessingen → Strzegów
Strzegów → Abtsbessingen
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abtsbessingen → Strzekecino
Strzekecino → Abtsbessingen
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abtsbessingen → Strzekecino
Strzekecino → Abtsbessingen
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Abtsbessingen → Strzelce
Strzelce → Abtsbessingen
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Abtsbessingen → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Abtsbessingen
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Abtsbessingen → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Abtsbessingen
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abtsbessingen → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Abtsbessingen
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abtsbessingen → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Abtsbessingen
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abtsbessingen → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Abtsbessingen
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abtsbessingen → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Abtsbessingen
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Abtsbessingen → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Abtsbessingen
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Abtsbessingen → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Abtsbessingen
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Abtsbessingen → Strzeleczki
Strzeleczki → Abtsbessingen
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abtsbessingen → Strzelewo
Strzelewo → Abtsbessingen
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abtsbessingen → Strzelewo
Strzelewo → Abtsbessingen
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Abtsbessingen → Strzelęcin
Strzelęcin → Abtsbessingen
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Abtsbessingen → Стшелин
Стшелин → Abtsbessingen
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Abtsbessingen → Strzelno
Strzelno → Abtsbessingen
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Abtsbessingen → Strzelno
Strzelno → Abtsbessingen
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Strzelno
Strzelno → Abtsbessingen
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Abtsbessingen → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Abtsbessingen
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abtsbessingen → Strzemkowo
Strzemkowo → Abtsbessingen
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Abtsbessingen → Strzeniówka
Strzeniówka → Abtsbessingen
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Abtsbessingen → Strzepcz
Strzepcz → Abtsbessingen
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abtsbessingen → Стшепово
Стшепово → Abtsbessingen
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Abtsbessingen → Strzeszewo
Strzeszewo → Abtsbessingen
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abtsbessingen → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Abtsbessingen
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abtsbessingen → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Abtsbessingen
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abtsbessingen → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Abtsbessingen
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abtsbessingen → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Abtsbessingen
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Abtsbessingen → Strzeszowice
Strzeszowice → Abtsbessingen
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Abtsbessingen → Strzeszyn
Strzeszyn → Abtsbessingen
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abtsbessingen → Strzezenice
Strzezenice → Abtsbessingen
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abtsbessingen → Strzezenice
Strzezenice → Abtsbessingen
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abtsbessingen → Strzeżewo
Strzeżewo → Abtsbessingen
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Abtsbessingen → Стшмеле
Стшмеле → Abtsbessingen
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Abtsbessingen → Strzybnica
Strzybnica → Abtsbessingen
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Abtsbessingen → Strzybnik
Strzybnik → Abtsbessingen
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Abtsbessingen → Strzygi
Strzygi → Abtsbessingen
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Abtsbessingen → Strzykuly
Strzykuly → Abtsbessingen
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Abtsbessingen → Strzyzawa
Strzyzawa → Abtsbessingen
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Abtsbessingen → Strzyze
Strzyze → Abtsbessingen
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Abtsbessingen → Strzyzew
Strzyzew → Abtsbessingen
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Abtsbessingen → Стшижев
Стшижев → Abtsbessingen
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Abtsbessingen → Strzyzew
Strzyzew → Abtsbessingen
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Abtsbessingen → Стшижув
Стшижув → Abtsbessingen
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Abtsbessingen → Strzyzowice
Strzyzowice → Abtsbessingen
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Abtsbessingen → Strzyzawa
Strzyzawa → Abtsbessingen
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Abtsbessingen → Strzyze
Strzyze → Abtsbessingen
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Abtsbessingen → Strzyzew
Strzyzew → Abtsbessingen
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Abtsbessingen → Strzyzew
Strzyzew → Abtsbessingen
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Abtsbessingen → Strzyzowice
Strzyzowice → Abtsbessingen
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Abtsbessingen → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Abtsbessingen
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Abtsbessingen → Strzyżów
Strzyżów → Abtsbessingen
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Abtsbessingen → Стшижув
Стшижув → Abtsbessingen
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Abtsbessingen → Strzyżówka
Strzyżówka → Abtsbessingen
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Abtsbessingen → Stubienko
Stubienko → Abtsbessingen
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Abtsbessingen → Stubno
Stubno → Abtsbessingen
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Abtsbessingen → Stuchowo
Stuchowo → Abtsbessingen
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Abtsbessingen → Студница
Студница → Abtsbessingen
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Abtsbessingen → Studnica
Studnica → Abtsbessingen
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abtsbessingen → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Abtsbessingen
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abtsbessingen → Studniska Górne
Studniska Górne → Abtsbessingen
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abtsbessingen → Studzianek
Studzianek → Abtsbessingen
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Abtsbessingen → Studzianki
Studzianki → Abtsbessingen
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Abtsbessingen → Studzianki
Studzianki → Abtsbessingen
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Abtsbessingen → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Abtsbessingen
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Abtsbessingen → Studzianna
Studzianna → Abtsbessingen
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Abtsbessingen → Studzienice
Studzienice → Abtsbessingen
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Abtsbessingen → Студзеніце
Студзеніце → Abtsbessingen
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Abtsbessingen → Studzienice
Studzienice → Abtsbessingen
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Abtsbessingen → Studzieniec
Studzieniec → Abtsbessingen
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Abtsbessingen → Stuposiany
Stuposiany → Abtsbessingen
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Abtsbessingen → Стильонґі
Стильонґі → Abtsbessingen
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Abtsbessingen → Stypułów
Stypułów → Abtsbessingen
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abtsbessingen → Styrzyniec
Styrzyniec → Abtsbessingen
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Abtsbessingen → Subkowy
Subkowy → Abtsbessingen
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Abtsbessingen → Sucha
Sucha → Abtsbessingen
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abtsbessingen → Sucha
Sucha → Abtsbessingen
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Abtsbessingen → Sucha
Sucha → Abtsbessingen
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abtsbessingen → Sucha
Sucha → Abtsbessingen
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Abtsbessingen → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Abtsbessingen
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Abtsbessingen → Суха Дольна
Суха Дольна → Abtsbessingen
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Abtsbessingen → Sucha Huta
Sucha Huta → Abtsbessingen
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Abtsbessingen
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Abtsbessingen → Sucha Struga
Sucha Struga → Abtsbessingen
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abtsbessingen → Сухань
Сухань → Abtsbessingen
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abtsbessingen → Suchanowko
Suchanowko → Abtsbessingen
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abtsbessingen → Suchanowko
Suchanowko → Abtsbessingen
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abtsbessingen → Сухань
Сухань → Abtsbessingen
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abtsbessingen → Suchatowka
Suchatowka → Abtsbessingen
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abtsbessingen → Suchatowka
Suchatowka → Abtsbessingen
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Abtsbessingen → Suchcice
Suchcice → Abtsbessingen
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Abtsbessingen → Сухцице
Сухцице → Abtsbessingen
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Abtsbessingen → Suche
Suche → Abtsbessingen
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Abtsbessingen → Сухе
Сухе → Abtsbessingen
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Abtsbessingen → Сухеднюв
Сухеднюв → Abtsbessingen
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Abtsbessingen → Сухеднюв
Сухеднюв → Abtsbessingen
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Abtsbessingen → Suchleb
Suchleb → Abtsbessingen
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Abtsbessingen → Suchlica
Suchlica → Abtsbessingen
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Abtsbessingen → Suchocin
Suchocin → Abtsbessingen
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Abtsbessingen → Suchoczasy
Suchoczasy → Abtsbessingen
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Abtsbessingen → Suchodaniec
Suchodaniec → Abtsbessingen
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Abtsbessingen → Suchodebie
Suchodebie → Abtsbessingen
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Abtsbessingen → Suchodebie
Suchodebie → Abtsbessingen
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Abtsbessingen → Suchodol
Suchodol → Abtsbessingen
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Abtsbessingen → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Abtsbessingen
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Abtsbessingen → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Abtsbessingen
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Abtsbessingen → Suchodół
Suchodół → Abtsbessingen
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Abtsbessingen → Suchodol
Suchodol → Abtsbessingen
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Abtsbessingen → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Abtsbessingen
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Abtsbessingen → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Abtsbessingen
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Abtsbessingen → Sucholaski
Sucholaski → Abtsbessingen
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Abtsbessingen → Suchoraba
Suchoraba → Abtsbessingen
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Abtsbessingen → Suchoraczek
Suchoraczek → Abtsbessingen
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Abtsbessingen → Suchoraczek
Suchoraczek → Abtsbessingen
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Abtsbessingen → Suchorze
Suchorze → Abtsbessingen
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Abtsbessingen → Suchostruga
Suchostruga → Abtsbessingen
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Abtsbessingen → Суховоля
Суховоля → Abtsbessingen
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Abtsbessingen → Suchowola
Suchowola → Abtsbessingen
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Abtsbessingen → Suchowola
Suchowola → Abtsbessingen
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abtsbessingen → Suchowola
Suchowola → Abtsbessingen
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Abtsbessingen → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Abtsbessingen
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Abtsbessingen → Suchozebry
Suchozebry → Abtsbessingen
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Abtsbessingen → Suchozebry
Suchozebry → Abtsbessingen
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Abtsbessingen → Suchy Bór
Suchy Bór → Abtsbessingen
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Abtsbessingen → Сухи Домб
Сухи Домб → Abtsbessingen
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Abtsbessingen → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Abtsbessingen
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Abtsbessingen → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Abtsbessingen
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Abtsbessingen → Suchy Las
Suchy Las → Abtsbessingen
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Sucumin
Sucumin → Abtsbessingen
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Abtsbessingen → Sudol
Sudol → Abtsbessingen
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Abtsbessingen → Sudol
Sudol → Abtsbessingen
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Abtsbessingen → Sudół
Sudół → Abtsbessingen
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Abtsbessingen → Sufczyn
Sufczyn → Abtsbessingen
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Abtsbessingen → Sukmanie
Sukmanie → Abtsbessingen
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Abtsbessingen → Sukowice
Sukowice → Abtsbessingen
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Abtsbessingen → Sukowy
Sukowy → Abtsbessingen
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abtsbessingen → Sulbiny
Sulbiny → Abtsbessingen
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abtsbessingen → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Abtsbessingen
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abtsbessingen → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Abtsbessingen
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Abtsbessingen → Сулехув
Сулехув → Abtsbessingen
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Abtsbessingen → Сулехув
Сулехув → Abtsbessingen
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abtsbessingen → Sulechówko
Sulechówko → Abtsbessingen
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Abtsbessingen → Суленцин
Суленцин → Abtsbessingen
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Abtsbessingen → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Abtsbessingen
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Abtsbessingen → Suleczyno
Suleczyno → Abtsbessingen
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Abtsbessingen → Сулеюв
Сулеюв → Abtsbessingen
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abtsbessingen → Sulejow
Sulejow → Abtsbessingen
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Abtsbessingen → Sulejowek
Sulejowek → Abtsbessingen
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Abtsbessingen → Сулеюв
Сулеюв → Abtsbessingen
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abtsbessingen → Sulejow
Sulejow → Abtsbessingen
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Abtsbessingen → Sulejowek
Sulejowek → Abtsbessingen
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Abtsbessingen → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Abtsbessingen
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Abtsbessingen → Суленцин
Суленцин → Abtsbessingen
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abtsbessingen → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Abtsbessingen
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Abtsbessingen → Sulęcinek
Sulęcinek → Abtsbessingen
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Abtsbessingen → Suleczyno
Suleczyno → Abtsbessingen
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abtsbessingen → Sulicice
Sulicice → Abtsbessingen
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abtsbessingen → Sulikow
Sulikow → Abtsbessingen
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Abtsbessingen → Sulikowo
Sulikowo → Abtsbessingen
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abtsbessingen → Sulikow
Sulikow → Abtsbessingen
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abtsbessingen → Суліміце
Суліміце → Abtsbessingen
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Abtsbessingen → Sulimierz
Sulimierz → Abtsbessingen
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abtsbessingen → Sulimow
Sulimow → Abtsbessingen
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abtsbessingen → Sulimow
Sulimow → Abtsbessingen
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abtsbessingen → Sulimy
Sulimy → Abtsbessingen
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Abtsbessingen → Sulinowo
Sulinowo → Abtsbessingen
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Abtsbessingen → Сулиславице
Сулиславице → Abtsbessingen
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Abtsbessingen → Sulisław
Sulisław → Abtsbessingen
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Abtsbessingen → Сулиславице
Сулиславице → Abtsbessingen
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abtsbessingen → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Abtsbessingen
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abtsbessingen → Sulkow
Sulkow → Abtsbessingen
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Abtsbessingen → Sulkow
Sulkow → Abtsbessingen
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abtsbessingen → Сулковице
Сулковице → Abtsbessingen
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Abtsbessingen → Sulkowice
Sulkowice → Abtsbessingen
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abtsbessingen → Sulkowo
Sulkowo → Abtsbessingen
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abtsbessingen → Сульміце
Сульміце → Abtsbessingen
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Abtsbessingen → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Abtsbessingen
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Abtsbessingen → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Abtsbessingen
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Abtsbessingen → Sulmów
Sulmów → Abtsbessingen
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abtsbessingen → Sulnówko
Sulnówko → Abtsbessingen
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Abtsbessingen → Suloszowa
Suloszowa → Abtsbessingen
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Abtsbessingen → Sulow
Sulow → Abtsbessingen
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Abtsbessingen → Sułkowice
Sułkowice → Abtsbessingen
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Abtsbessingen → Sułkowice
Sułkowice → Abtsbessingen
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abtsbessingen → Сулковице
Сулковице → Abtsbessingen
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Abtsbessingen → Sulkowice
Sulkowice → Abtsbessingen
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Abtsbessingen → Sułków
Sułków → Abtsbessingen
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Abtsbessingen → Sulkow
Sulkow → Abtsbessingen
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Abtsbessingen → Suloszowa
Suloszowa → Abtsbessingen
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Abtsbessingen → Sułowiec
Sułowiec → Abtsbessingen
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Abtsbessingen → Сулув
Сулув → Abtsbessingen
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Abtsbessingen → Sułów
Sułów → Abtsbessingen
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Abtsbessingen → Sumin
Sumin → Abtsbessingen
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Сумін
Сумін → Abtsbessingen
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Abtsbessingen → Sumina
Sumina → Abtsbessingen
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abtsbessingen → Suprasl
Suprasl → Abtsbessingen
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abtsbessingen → Suprasl
Suprasl → Abtsbessingen
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Abtsbessingen → Suraż
Suraż → Abtsbessingen
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Abtsbessingen → Surminy
Surminy → Abtsbessingen
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Abtsbessingen → Surochow
Surochow → Abtsbessingen
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Abtsbessingen → Surochow
Surochow → Abtsbessingen
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Abtsbessingen → Сурова
Сурова → Abtsbessingen
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Abtsbessingen → Susiec
Susiec → Abtsbessingen
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Abtsbessingen → Суш
Суш → Abtsbessingen
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Abtsbessingen → Suszec
Suszec → Abtsbessingen
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Abtsbessingen → Suszewo
Suszewo → Abtsbessingen
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Abtsbessingen → Suszno
Suszno → Abtsbessingen
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Suśnia
Suśnia → Abtsbessingen
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Abtsbessingen → Сувалки
Сувалки → Abtsbessingen
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Abtsbessingen → Сувалки
Сувалки → Abtsbessingen
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Abtsbessingen → Swaderki
Swaderki → Abtsbessingen
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Abtsbessingen → Swadzim
Swadzim → Abtsbessingen
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Abtsbessingen → Swarozyn
Swarozyn → Abtsbessingen
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Abtsbessingen → Swarozyn
Swarozyn → Abtsbessingen
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Abtsbessingen → Сважендз
Сважендз → Abtsbessingen
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Abtsbessingen → Swarzewo
Swarzewo → Abtsbessingen
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Abtsbessingen → Сважендз
Сважендз → Abtsbessingen
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abtsbessingen → Swaty
Swaty → Abtsbessingen
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Abtsbessingen → Swiatki
Swiatki → Abtsbessingen
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abtsbessingen → Swiatki
Swiatki → Abtsbessingen
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Abtsbessingen → Swiatniki
Swiatniki → Abtsbessingen
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Abtsbessingen → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Abtsbessingen
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Abtsbessingen → Swibna
Swibna → Abtsbessingen
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abtsbessingen → Swider
Swider → Abtsbessingen
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Abtsbessingen → Swiderki
Swiderki → Abtsbessingen
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Abtsbessingen → Свидница
Свидница → Abtsbessingen
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abtsbessingen → Свидница
Свидница → Abtsbessingen
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Abtsbessingen
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Abtsbessingen → Свидник
Свидник → Abtsbessingen
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Abtsbessingen → Swidniki
Swidniki → Abtsbessingen
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abtsbessingen → Swidrow
Swidrow → Abtsbessingen
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abtsbessingen → Swidry
Swidry → Abtsbessingen
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Abtsbessingen → Swidry Male
Swidry Male → Abtsbessingen
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abtsbessingen → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Abtsbessingen
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abtsbessingen → Swidwie
Swidwie → Abtsbessingen
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abtsbessingen → Свидвин
Свидвин → Abtsbessingen
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Abtsbessingen → Свебодзице
Свебодзице → Abtsbessingen
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Abtsbessingen → Свебодзин
Свебодзин → Abtsbessingen
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Abtsbessingen → Swiecice
Swiecice → Abtsbessingen
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abtsbessingen → Свеце
Свеце → Abtsbessingen
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Abtsbessingen → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Abtsbessingen
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Abtsbessingen → Swieciechowa
Swieciechowa → Abtsbessingen
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abtsbessingen → Швецко
Швецко → Abtsbessingen
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Abtsbessingen → Swiecko
Swiecko → Abtsbessingen
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Abtsbessingen → Swielino
Swielino → Abtsbessingen
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Abtsbessingen → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Abtsbessingen
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abtsbessingen → Swiercze
Swiercze → Abtsbessingen
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Abtsbessingen → Swierczow
Swierczow → Abtsbessingen
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abtsbessingen → Swierczow
Swierczow → Abtsbessingen
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Abtsbessingen → Swierczow
Swierczow → Abtsbessingen
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Abtsbessingen → Swierczyna
Swierczyna → Abtsbessingen
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Abtsbessingen → Swierdze
Swierdze → Abtsbessingen
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Abtsbessingen → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Abtsbessingen
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Abtsbessingen → Swierszczow
Swierszczow → Abtsbessingen
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Свежава
Свежава → Abtsbessingen
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Abtsbessingen → Swierze
Swierze → Abtsbessingen
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abtsbessingen → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Abtsbessingen
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Abtsbessingen → Swierzenko
Swierzenko → Abtsbessingen
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abtsbessingen → Сьвежна
Сьвежна → Abtsbessingen
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Abtsbessingen → Swierzno
Swierzno → Abtsbessingen
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abtsbessingen → Swieszyno
Swieszyno → Abtsbessingen
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abtsbessingen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abtsbessingen
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Abtsbessingen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abtsbessingen
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Abtsbessingen → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Abtsbessingen
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abtsbessingen → Swiete
Swiete → Abtsbessingen
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abtsbessingen → Swiete
Swiete → Abtsbessingen
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Abtsbessingen → Swietno
Swietno → Abtsbessingen
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Abtsbessingen → Swietochlowice
Swietochlowice → Abtsbessingen
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Abtsbessingen → Swietochowo
Swietochowo → Abtsbessingen
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Abtsbessingen → Swietomarz
Swietomarz → Abtsbessingen
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abtsbessingen → Swietoslaw
Swietoslaw → Abtsbessingen
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Abtsbessingen → Свентошув
Свентошув → Abtsbessingen
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Abtsbessingen → Швентошувка
Швентошувка → Abtsbessingen
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Abtsbessingen → Swietoujsc
Swietoujsc → Abtsbessingen
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abtsbessingen → Swiety Marek
Swiety Marek → Abtsbessingen
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Abtsbessingen → Swilcza
Swilcza → Abtsbessingen
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abtsbessingen → Swincz
Swincz → Abtsbessingen
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Abtsbessingen → Swiniarow
Swiniarow → Abtsbessingen
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Abtsbessingen → Swiniary
Swiniary → Abtsbessingen
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Abtsbessingen → Swinna
Swinna → Abtsbessingen
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Abtsbessingen → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Abtsbessingen
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Abtsbessingen → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Abtsbessingen
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Abtsbessingen → Switaly
Switaly → Abtsbessingen
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Abtsbessingen → Swobnica
Swobnica → Abtsbessingen
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Abtsbessingen → Swochowo
Swochowo → Abtsbessingen
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abtsbessingen → Swojczyce
Swojczyce → Abtsbessingen
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Abtsbessingen → Swolowo
Swolowo → Abtsbessingen
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Abtsbessingen → Swolowo
Swolowo → Abtsbessingen
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Abtsbessingen → Swornegacie
Swornegacie → Abtsbessingen
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abtsbessingen → Свори
Свори → Abtsbessingen
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abtsbessingen → Sworzyce
Sworzyce → Abtsbessingen
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Abtsbessingen → Swoszowice
Swoszowice → Abtsbessingen
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Abtsbessingen → Syberia
Syberia → Abtsbessingen
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Abtsbessingen → Сыцевице
Сыцевице → Abtsbessingen
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Abtsbessingen → Sycewo
Sycewo → Abtsbessingen
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Abtsbessingen → Sychowo
Sychowo → Abtsbessingen
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abtsbessingen → Сыцув
Сыцув → Abtsbessingen
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Abtsbessingen → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Abtsbessingen
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Abtsbessingen → Sycowice
Sycowice → Abtsbessingen
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abtsbessingen → Сыцув
Сыцув → Abtsbessingen
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Abtsbessingen
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Abtsbessingen
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Abtsbessingen
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Sydol
Sydol → Abtsbessingen
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Sydol
Sydol → Abtsbessingen
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Abtsbessingen → Sylczno
Sylczno → Abtsbessingen
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Abtsbessingen → Sypniewo
Sypniewo → Abtsbessingen
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Abtsbessingen → Sypniewo
Sypniewo → Abtsbessingen
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Abtsbessingen → Sypniewo
Sypniewo → Abtsbessingen
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Abtsbessingen → Сирковіце
Сирковіце → Abtsbessingen
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Abtsbessingen → Syrynia
Syrynia → Abtsbessingen
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Abtsbessingen → Szacilowka
Szacilowka → Abtsbessingen
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Abtsbessingen → Szacilowka
Szacilowka → Abtsbessingen
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Abtsbessingen → Шацили
Шацили → Abtsbessingen
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Abtsbessingen → Szadek
Szadek → Abtsbessingen
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Abtsbessingen → Szadkowice
Szadkowice → Abtsbessingen
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abtsbessingen → Szadlowice
Szadlowice → Abtsbessingen
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abtsbessingen → Szadlowice
Szadlowice → Abtsbessingen
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Abtsbessingen → Szadzko
Szadzko → Abtsbessingen
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Abtsbessingen → Szaflary
Szaflary → Abtsbessingen
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Abtsbessingen → Шалас
Шалас → Abtsbessingen
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Abtsbessingen → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Abtsbessingen
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Abtsbessingen → Szalowa
Szalowa → Abtsbessingen
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abtsbessingen → Szałkowo
Szałkowo → Abtsbessingen
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abtsbessingen → Szałstry
Szałstry → Abtsbessingen
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Abtsbessingen → Szamocin
Szamocin → Abtsbessingen
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abtsbessingen → Шамотулы
Шамотулы → Abtsbessingen
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abtsbessingen → Шамотулы
Шамотулы → Abtsbessingen
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Abtsbessingen → Szarajówka
Szarajówka → Abtsbessingen
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abtsbessingen → Szarbkow
Szarbkow → Abtsbessingen
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abtsbessingen → Szarbkow
Szarbkow → Abtsbessingen
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Abtsbessingen → Szare
Szare → Abtsbessingen
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Abtsbessingen → Szarlej
Szarlej → Abtsbessingen
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Abtsbessingen → Szarlejka
Szarlejka → Abtsbessingen
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Abtsbessingen → Szarow
Szarow → Abtsbessingen
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Abtsbessingen → Szarow
Szarow → Abtsbessingen
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abtsbessingen → Szaruty
Szaruty → Abtsbessingen
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abtsbessingen → Szary Dwór
Szary Dwór → Abtsbessingen
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abtsbessingen → Szatarpy
Szatarpy → Abtsbessingen
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Abtsbessingen → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Abtsbessingen
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Abtsbessingen → Шавли
Шавли → Abtsbessingen
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Abtsbessingen → Щанець
Щанець → Abtsbessingen
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Abtsbessingen → Szczawa
Szczawa → Abtsbessingen
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abtsbessingen → Szczawin
Szczawin → Abtsbessingen
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Abtsbessingen → Szczawin
Szczawin → Abtsbessingen
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Abtsbessingen → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Abtsbessingen
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Abtsbessingen → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Abtsbessingen
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Abtsbessingen → Szczawinek
Szczawinek → Abtsbessingen
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Abtsbessingen → Щавница
Щавница → Abtsbessingen
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Abtsbessingen → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Abtsbessingen
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Abtsbessingen → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Abtsbessingen
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Abtsbessingen → Szczebra
Szczebra → Abtsbessingen
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Abtsbessingen → Щебжешин
Щебжешин → Abtsbessingen
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Abtsbessingen → Щецин
Щецин → Abtsbessingen
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abtsbessingen → Щецинек
Щецинек → Abtsbessingen
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Abtsbessingen → Szczecno
Szczecno → Abtsbessingen
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Abtsbessingen → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Abtsbessingen
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Abtsbessingen → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Abtsbessingen
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abtsbessingen → Szczeglino
Szczeglino → Abtsbessingen
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Abtsbessingen → Szczekarkow
Szczekarkow → Abtsbessingen
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Abtsbessingen → Szczekarkow
Szczekarkow → Abtsbessingen
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Abtsbessingen → Щекоцины
Щекоцины → Abtsbessingen
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Abtsbessingen → Szczelatyn
Szczelatyn → Abtsbessingen
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abtsbessingen → Щепанек
Щепанек → Abtsbessingen
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Abtsbessingen → Szczepanki
Szczepanki → Abtsbessingen
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Abtsbessingen → Szczepankowice
Szczepankowice → Abtsbessingen
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Abtsbessingen → Szczepankowo
Szczepankowo → Abtsbessingen
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Abtsbessingen → Szczepankowo
Szczepankowo → Abtsbessingen
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abtsbessingen → Szczepanow
Szczepanow → Abtsbessingen
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Abtsbessingen → Szczepanowice
Szczepanowice → Abtsbessingen
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Abtsbessingen → Szczepanów
Szczepanów → Abtsbessingen
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abtsbessingen → Szczepanow
Szczepanow → Abtsbessingen
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Abtsbessingen → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Abtsbessingen
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Abtsbessingen → Szczepice
Szczepice → Abtsbessingen
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Abtsbessingen → Szczepki
Szczepki → Abtsbessingen
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Abtsbessingen → Szczepów
Szczepów → Abtsbessingen
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Abtsbessingen → Szczerbin
Szczerbin → Abtsbessingen
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Abtsbessingen → Щерцув
Щерцув → Abtsbessingen
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Abtsbessingen → Щерцув
Щерцув → Abtsbessingen
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Abtsbessingen → Szczerków
Szczerków → Abtsbessingen
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Szczescie
Szczescie → Abtsbessingen
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abtsbessingen → Szczesna
Szczesna → Abtsbessingen
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abtsbessingen → Szczesne
Szczesne → Abtsbessingen
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abtsbessingen → Szczesna
Szczesna → Abtsbessingen
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abtsbessingen → Szczesne
Szczesne → Abtsbessingen
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abtsbessingen → Szczescie
Szczescie → Abtsbessingen
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Abtsbessingen → Szczodre
Szczodre → Abtsbessingen
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abtsbessingen → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Abtsbessingen
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abtsbessingen → Щодрув
Щодрув → Abtsbessingen
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Abtsbessingen → Щодрово
Щодрово → Abtsbessingen
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Abtsbessingen → Щуцин
Щуцин → Abtsbessingen
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abtsbessingen → Szczuczyn
Szczuczyn → Abtsbessingen
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Abtsbessingen → Щучин
Щучин → Abtsbessingen
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Abtsbessingen → Szczukowice
Szczukowice → Abtsbessingen
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Abtsbessingen → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Abtsbessingen
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Abtsbessingen → Szczurkowo
Szczurkowo → Abtsbessingen
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Abtsbessingen → Щурова
Щурова → Abtsbessingen
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abtsbessingen → Szczutki
Szczutki → Abtsbessingen
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Abtsbessingen → Szczutowo
Szczutowo → Abtsbessingen
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abtsbessingen → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Abtsbessingen
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abtsbessingen → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Abtsbessingen
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Abtsbessingen → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Abtsbessingen
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Abtsbessingen → Szczycionek
Szczycionek → Abtsbessingen
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Abtsbessingen → Szczyglice
Szczyglice → Abtsbessingen
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Abtsbessingen → Szczyglice
Szczyglice → Abtsbessingen
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abtsbessingen → Szczygly
Szczygly → Abtsbessingen
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abtsbessingen → Szczygly
Szczygly → Abtsbessingen
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abtsbessingen → Szczypiec
Szczypiec → Abtsbessingen
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abtsbessingen → Szczypiorno
Szczypiorno → Abtsbessingen
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Abtsbessingen → Щирк
Щирк → Abtsbessingen
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Abtsbessingen → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Abtsbessingen
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Abtsbessingen → Щитна
Щитна → Abtsbessingen
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Abtsbessingen → Szczytniki
Szczytniki → Abtsbessingen
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Abtsbessingen → Щитно
Щитно → Abtsbessingen
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Abtsbessingen → Щитно
Щитно → Abtsbessingen
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Abtsbessingen → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Abtsbessingen
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Abtsbessingen → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Abtsbessingen
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Abtsbessingen → Szebnie
Szebnie → Abtsbessingen
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Abtsbessingen → Szedziec
Szedziec → Abtsbessingen
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Abtsbessingen → Szeliga
Szeliga → Abtsbessingen
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Abtsbessingen → Szembruczek
Szembruczek → Abtsbessingen
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Abtsbessingen → Szembruk
Szembruk → Abtsbessingen
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Abtsbessingen → Szemud
Szemud → Abtsbessingen
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Abtsbessingen → Szemud
Szemud → Abtsbessingen
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Abtsbessingen → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Abtsbessingen
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Abtsbessingen → Szepietowo
Szepietowo → Abtsbessingen
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Abtsbessingen → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Abtsbessingen
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Abtsbessingen → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Abtsbessingen
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abtsbessingen → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Abtsbessingen
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abtsbessingen → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Abtsbessingen
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Abtsbessingen → Szeromin
Szeromin → Abtsbessingen
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Abtsbessingen → Szerzawy
Szerzawy → Abtsbessingen
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Abtsbessingen → Szerzyny
Szerzyny → Abtsbessingen
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Abtsbessingen → Szestno
Szestno → Abtsbessingen
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Abtsbessingen → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Abtsbessingen
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abtsbessingen → Szewnica
Szewnica → Abtsbessingen
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Abtsbessingen → Szewo
Szewo → Abtsbessingen
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Abtsbessingen → Szkarada
Szkarada → Abtsbessingen
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Abtsbessingen → Szkaradowo
Szkaradowo → Abtsbessingen
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abtsbessingen → Szklana
Szklana → Abtsbessingen
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abtsbessingen → Szklana Huta
Szklana Huta → Abtsbessingen
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Abtsbessingen → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Abtsbessingen
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Abtsbessingen → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Abtsbessingen
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Abtsbessingen → Szklary
Szklary → Abtsbessingen
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Abtsbessingen → Szklary
Szklary → Abtsbessingen
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Abtsbessingen → Szklary
Szklary → Abtsbessingen
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Abtsbessingen → Шкляри
Шкляри → Abtsbessingen
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Abtsbessingen → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Abtsbessingen
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Abtsbessingen → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Abtsbessingen
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Abtsbessingen → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Abtsbessingen
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abtsbessingen → Szkocja
Szkocja → Abtsbessingen
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Abtsbessingen → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Abtsbessingen
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Abtsbessingen → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Abtsbessingen
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Abtsbessingen → Szonow
Szonow → Abtsbessingen
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Abtsbessingen → Szonowice
Szonowice → Abtsbessingen
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Abtsbessingen → Szonow
Szonow → Abtsbessingen
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abtsbessingen → Шопа
Шопа → Abtsbessingen
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Abtsbessingen → Szopinek
Szopinek → Abtsbessingen
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Abtsbessingen → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Abtsbessingen
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Abtsbessingen → Szostaki
Szostaki → Abtsbessingen
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Abtsbessingen → Szostaki
Szostaki → Abtsbessingen
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Abtsbessingen → Szowsko
Szowsko → Abtsbessingen
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Abtsbessingen → Szozdy
Szozdy → Abtsbessingen
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Abtsbessingen → Szóstka
Szóstka → Abtsbessingen
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Abtsbessingen → Szowsko
Szowsko → Abtsbessingen
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abtsbessingen → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Abtsbessingen
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abtsbessingen → Szparki
Szparki → Abtsbessingen
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Szpegawsk
Szpegawsk → Abtsbessingen
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Abtsbessingen → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Abtsbessingen
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abtsbessingen → Szpegawsk
Szpegawsk → Abtsbessingen
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Abtsbessingen → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Abtsbessingen
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abtsbessingen → Szpon
Szpon → Abtsbessingen
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Abtsbessingen → Szpondowo
Szpondowo → Abtsbessingen
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Abtsbessingen → Шпротава
Шпротава → Abtsbessingen
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Abtsbessingen → Szreniawa
Szreniawa → Abtsbessingen
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Abtsbessingen → Szrensk
Szrensk → Abtsbessingen
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Abtsbessingen → Szrensk
Szrensk → Abtsbessingen
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Abtsbessingen → Szropy
Szropy → Abtsbessingen
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Abtsbessingen → Sztabin
Sztabin → Abtsbessingen
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Abtsbessingen → Штум
Штум → Abtsbessingen
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Abtsbessingen → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Abtsbessingen
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Abtsbessingen → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Abtsbessingen
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Abtsbessingen → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Abtsbessingen
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Abtsbessingen → Штутово
Штутово → Abtsbessingen
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Abtsbessingen → Sztynort
Sztynort → Abtsbessingen
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abtsbessingen → Sztynwag
Sztynwag → Abtsbessingen
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abtsbessingen → Шубин
Шубин → Abtsbessingen
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Abtsbessingen → Szudziałowo
Szudziałowo → Abtsbessingen
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Abtsbessingen → Szukalice
Szukalice → Abtsbessingen
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Abtsbessingen → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Abtsbessingen
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Abtsbessingen → Szumanie
Szumanie → Abtsbessingen
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Abtsbessingen → Szumin
Szumin → Abtsbessingen
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abtsbessingen → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Abtsbessingen
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abtsbessingen → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Abtsbessingen
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abtsbessingen → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Abtsbessingen
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abtsbessingen → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Abtsbessingen
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Abtsbessingen → Szumowo
Szumowo → Abtsbessingen
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Abtsbessingen → Szurpiły
Szurpiły → Abtsbessingen
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Abtsbessingen → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Abtsbessingen
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Abtsbessingen → Szwarszowice
Szwarszowice → Abtsbessingen
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abtsbessingen → Szwarunki
Szwarunki → Abtsbessingen
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abtsbessingen → Szwaruny
Szwaruny → Abtsbessingen
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abtsbessingen → Szwecja
Szwecja → Abtsbessingen
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Abtsbessingen → Szwelice
Szwelice → Abtsbessingen
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Abtsbessingen → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Abtsbessingen
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Abtsbessingen → Szyce
Szyce → Abtsbessingen
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Abtsbessingen → Szydlice
Szydlice → Abtsbessingen
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abtsbessingen → Szydlowek
Szydlowek → Abtsbessingen
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Abtsbessingen → Szydlowice
Szydlowice → Abtsbessingen
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abtsbessingen → Шидловец
Шидловец → Abtsbessingen
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abtsbessingen → Szydlowo
Szydlowo → Abtsbessingen
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Abtsbessingen → Szydlowo
Szydlowo → Abtsbessingen
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Abtsbessingen → Szydlowice
Szydlowice → Abtsbessingen
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abtsbessingen → Шидловец
Шидловец → Abtsbessingen
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abtsbessingen → Szydlowo
Szydlowo → Abtsbessingen
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Abtsbessingen → Szydlowo
Szydlowo → Abtsbessingen
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Abtsbessingen → Szydłów
Szydłów → Abtsbessingen
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Abtsbessingen → Szydłów
Szydłów → Abtsbessingen
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Abtsbessingen → Шидлув
Шидлув → Abtsbessingen
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abtsbessingen → Szydlowek
Szydlowek → Abtsbessingen
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Abtsbessingen → Szyjki
Szyjki → Abtsbessingen
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Abtsbessingen → Szyk
Szyk → Abtsbessingen
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Abtsbessingen → Szymaki
Szymaki → Abtsbessingen
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Abtsbessingen → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Abtsbessingen
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Abtsbessingen → Szymanow
Szymanow → Abtsbessingen
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Abtsbessingen → Szymanowek
Szymanowek → Abtsbessingen
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Szymanowice
Szymanowice → Abtsbessingen
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abtsbessingen → Szymanów
Szymanów → Abtsbessingen
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Abtsbessingen → Шиманув
Шиманув → Abtsbessingen
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abtsbessingen → Шиманув
Шиманув → Abtsbessingen
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Abtsbessingen → Szymanow
Szymanow → Abtsbessingen
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Abtsbessingen → Szymanowek
Szymanowek → Abtsbessingen
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Abtsbessingen → Szymany
Szymany → Abtsbessingen
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Abtsbessingen → Шимбарк
Шимбарк → Abtsbessingen
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Abtsbessingen → Szymbark
Szymbark → Abtsbessingen
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Abtsbessingen → Шимборно
Шимборно → Abtsbessingen
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abtsbessingen → Szymiszow
Szymiszow → Abtsbessingen
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abtsbessingen → Szymiszow
Szymiszow → Abtsbessingen
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Abtsbessingen → Szymocin
Szymocin → Abtsbessingen
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Abtsbessingen → Szymonkow
Szymonkow → Abtsbessingen
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Abtsbessingen → Szymonowo
Szymonowo → Abtsbessingen
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Abtsbessingen → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Abtsbessingen
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Abtsbessingen → Szynkielow
Szynkielow → Abtsbessingen
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abtsbessingen → Szynwald
Szynwald → Abtsbessingen
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abtsbessingen → Szynwald
Szynwald → Abtsbessingen
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abtsbessingen → Szynych
Szynych → Abtsbessingen
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Abtsbessingen → Szyperki
Szyperki → Abtsbessingen
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Abtsbessingen → Szypliszki
Szypliszki → Abtsbessingen
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Abtsbessingen → Szyplow
Szyplow → Abtsbessingen
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abtsbessingen → Szyszki
Szyszki → Abtsbessingen
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abtsbessingen → Szyszkowa
Szyszkowa → Abtsbessingen
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Abtsbessingen → Szyszków
Szyszków → Abtsbessingen
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Abtsbessingen → Szyszyn
Szyszyn → Abtsbessingen
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abtsbessingen → Sciborowice
Sciborowice → Abtsbessingen
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Abtsbessingen → Ściborze
Ściborze → Abtsbessingen
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Abtsbessingen → Sciborzyce
Sciborzyce → Abtsbessingen
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Abtsbessingen → Sciborz
Sciborz → Abtsbessingen
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abtsbessingen → Sciechow
Sciechow → Abtsbessingen
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abtsbessingen → Sciechowek
Sciechowek → Abtsbessingen
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abtsbessingen → Sciegny
Sciegny → Abtsbessingen
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Abtsbessingen → Sciejowice
Sciejowice → Abtsbessingen
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Abtsbessingen → Scienne
Scienne → Abtsbessingen
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Abtsbessingen → Ścigów
Ścigów → Abtsbessingen
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Abtsbessingen → Scinawa
Scinawa → Abtsbessingen
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Abtsbessingen → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Abtsbessingen
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Abtsbessingen → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Abtsbessingen
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Abtsbessingen → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Abtsbessingen
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abtsbessingen → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Abtsbessingen
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abtsbessingen → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Abtsbessingen
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Abtsbessingen → Śląsko
Śląsko → Abtsbessingen
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Abtsbessingen → Slemien
Slemien → Abtsbessingen
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Abtsbessingen → Ślepowrony
Ślepowrony → Abtsbessingen
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Abtsbessingen → Slesin
Slesin → Abtsbessingen
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Abtsbessingen → Slesin
Slesin → Abtsbessingen
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Abtsbessingen → Sleszowice
Sleszowice → Abtsbessingen
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Abtsbessingen → Slecin
Slecin → Abtsbessingen
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Abtsbessingen → Ślęza
Ślęza → Abtsbessingen
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abtsbessingen → Slezany
Slezany → Abtsbessingen
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Abtsbessingen → Sliwa
Sliwa → Abtsbessingen
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Abtsbessingen → Śliwice
Śliwice → Abtsbessingen
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Abtsbessingen → Sliwice
Sliwice → Abtsbessingen
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Abtsbessingen → Śliwnica
Śliwnica → Abtsbessingen
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Abtsbessingen → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Abtsbessingen
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Abtsbessingen → Śmiadowo
Śmiadowo → Abtsbessingen
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Abtsbessingen → Smiary
Smiary → Abtsbessingen
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Abtsbessingen → Śmiechowice
Śmiechowice → Abtsbessingen
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abtsbessingen → Сьмехув
Сьмехув → Abtsbessingen
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abtsbessingen → Smielin
Smielin → Abtsbessingen
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Abtsbessingen → Śmiełów
Śmiełów → Abtsbessingen
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Abtsbessingen → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Abtsbessingen
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Abtsbessingen → Smigiel
Smigiel → Abtsbessingen
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Abtsbessingen → Śmiłowice
Śmiłowice → Abtsbessingen
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Abtsbessingen → Smilowo
Smilowo → Abtsbessingen
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abtsbessingen → Śmiłowo
Śmiłowo → Abtsbessingen
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Abtsbessingen → Sniadowo
Sniadowo → Abtsbessingen
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abtsbessingen → Sniadowko
Sniadowko → Abtsbessingen
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abtsbessingen → Sniatowo
Sniatowo → Abtsbessingen
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abtsbessingen → Snice
Snice → Abtsbessingen
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Abtsbessingen → Średni Łan
Średni Łan → Abtsbessingen
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Abtsbessingen → Средня Вес
Средня Вес → Abtsbessingen
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Abtsbessingen → Srem
Srem → Abtsbessingen
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Abtsbessingen → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Abtsbessingen
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Abtsbessingen → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Abtsbessingen
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Abtsbessingen → Srodula
Srodula → Abtsbessingen
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abtsbessingen → Srodborow
Srodborow → Abtsbessingen
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Abtsbessingen → Swiatki
Swiatki → Abtsbessingen
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abtsbessingen → Swiatki
Swiatki → Abtsbessingen
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Abtsbessingen → Swiatniki
Swiatniki → Abtsbessingen
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Abtsbessingen → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Abtsbessingen
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Abtsbessingen → Świchowo
Świchowo → Abtsbessingen
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Abtsbessingen → Świchówko
Świchówko → Abtsbessingen
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abtsbessingen → Swider
Swider → Abtsbessingen
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Abtsbessingen → Swiderki
Swiderki → Abtsbessingen
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abtsbessingen → Свидница
Свидница → Abtsbessingen
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abtsbessingen → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Abtsbessingen
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Abtsbessingen → Свидник
Свидник → Abtsbessingen
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Abtsbessingen → Сьвідник
Сьвідник → Abtsbessingen
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Abtsbessingen → Swidniki
Swidniki → Abtsbessingen
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Abtsbessingen → Świdno
Świdno → Abtsbessingen
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abtsbessingen → Swidrow
Swidrow → Abtsbessingen
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abtsbessingen → Swidry
Swidry → Abtsbessingen
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Abtsbessingen → Swidry Male
Swidry Male → Abtsbessingen
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abtsbessingen → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Abtsbessingen
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abtsbessingen → Swidwie
Swidwie → Abtsbessingen
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abtsbessingen → Свидвин
Свидвин → Abtsbessingen
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Abtsbessingen → Świdy
Świdy → Abtsbessingen
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Abtsbessingen → Свебодзице
Свебодзице → Abtsbessingen
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Abtsbessingen → Свебодзин
Свебодзин → Abtsbessingen
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abtsbessingen → Свеце
Свеце → Abtsbessingen
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abtsbessingen → Сьвеце
Сьвеце → Abtsbessingen
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Abtsbessingen → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Abtsbessingen
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abtsbessingen → Świeciechów
Świeciechów → Abtsbessingen
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abtsbessingen → Świecino
Świecino → Abtsbessingen
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abtsbessingen → Швецко
Швецко → Abtsbessingen
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Abtsbessingen → Świedziebnia
Świedziebnia → Abtsbessingen
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Abtsbessingen → Świekatowo
Świekatowo → Abtsbessingen
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Abtsbessingen → Swielino
Swielino → Abtsbessingen
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Abtsbessingen → Сьвеміно
Сьвеміно → Abtsbessingen
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Abtsbessingen → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Abtsbessingen
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abtsbessingen → Swiercze
Swiercze → Abtsbessingen
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Abtsbessingen → Swierczow
Swierczow → Abtsbessingen
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abtsbessingen → Swierczow
Swierczow → Abtsbessingen
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abtsbessingen → Świerczów
Świerczów → Abtsbessingen
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Abtsbessingen → Swierczow
Swierczow → Abtsbessingen
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Abtsbessingen → Сьверчин
Сьверчин → Abtsbessingen
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Abtsbessingen → Świerczyna
Świerczyna → Abtsbessingen
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Abtsbessingen → Świerczyna
Świerczyna → Abtsbessingen
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Abtsbessingen → Swierczyna
Swierczyna → Abtsbessingen
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Abtsbessingen → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Abtsbessingen
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Abtsbessingen → Świerklaniec
Świerklaniec → Abtsbessingen
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Abtsbessingen → Świerklany
Świerklany → Abtsbessingen
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abtsbessingen → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Abtsbessingen
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Abtsbessingen → Świerszczewo
Świerszczewo → Abtsbessingen
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Abtsbessingen → Swierszczow
Swierszczow → Abtsbessingen
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abtsbessingen → Свежава
Свежава → Abtsbessingen
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Abtsbessingen → Świerzbienie
Świerzbienie → Abtsbessingen
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Abtsbessingen → Swierzenko
Swierzenko → Abtsbessingen
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Abtsbessingen → Swierzno
Swierzno → Abtsbessingen
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Abtsbessingen → Świerzno
Świerzno → Abtsbessingen
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Abtsbessingen → Swierze
Swierze → Abtsbessingen
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Abtsbessingen → Świerże
Świerże → Abtsbessingen
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abtsbessingen → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Abtsbessingen
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Abtsbessingen → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Abtsbessingen
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Abtsbessingen → Świeszewo
Świeszewo → Abtsbessingen
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abtsbessingen → Swieszyno
Swieszyno → Abtsbessingen
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Abtsbessingen → Świeszyno
Świeszyno → Abtsbessingen
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Abtsbessingen → Świetlino
Świetlino → Abtsbessingen
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abtsbessingen → Święcianowo
Święcianowo → Abtsbessingen
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Abtsbessingen → Swiecice
Swiecice → Abtsbessingen
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Abtsbessingen → Święciec
Święciec → Abtsbessingen
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Abtsbessingen → Swieciechowa
Swieciechowa → Abtsbessingen
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Abtsbessingen → Święciechowo
Święciechowo → Abtsbessingen
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Abtsbessingen → Święcino
Święcino → Abtsbessingen
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Abtsbessingen → Swiecko
Swiecko → Abtsbessingen
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abtsbessingen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abtsbessingen
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Abtsbessingen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abtsbessingen
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Abtsbessingen → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Abtsbessingen
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Abtsbessingen → Święta Woda
Święta Woda → Abtsbessingen
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Abtsbessingen → Świętajno
Świętajno → Abtsbessingen
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Abtsbessingen → Świętajno
Świętajno → Abtsbessingen
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Abtsbessingen → Święte
Święte → Abtsbessingen
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abtsbessingen → Swiete
Swiete → Abtsbessingen
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abtsbessingen → Swiete
Swiete → Abtsbessingen
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Abtsbessingen → Swietno
Swietno → Abtsbessingen
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Abtsbessingen → Swietochlowice
Swietochlowice → Abtsbessingen
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Abtsbessingen → Swietochowo
Swietochowo → Abtsbessingen
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Abtsbessingen → Swietomarz
Swietomarz → Abtsbessingen
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abtsbessingen → Swietoslaw
Swietoslaw → Abtsbessingen
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Abtsbessingen → Świętoszewko
Świętoszewko → Abtsbessingen
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Abtsbessingen → Швентошувка
Швентошувка → Abtsbessingen
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Abtsbessingen → Swietoujsc
Swietoujsc → Abtsbessingen
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Abtsbessingen → Swilcza
Swilcza → Abtsbessingen
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Abtsbessingen → Swiniarow
Swiniarow → Abtsbessingen
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Abtsbessingen → Świniarsko
Świniarsko → Abtsbessingen
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Abtsbessingen → Świniary
Świniary → Abtsbessingen
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Abtsbessingen → Swiniary
Swiniary → Abtsbessingen
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Abtsbessingen → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Abtsbessingen
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abtsbessingen → Świniec
Świniec → Abtsbessingen
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Abtsbessingen → Świnino
Świnino → Abtsbessingen
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Abtsbessingen → Swinna
Swinna → Abtsbessingen
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Abtsbessingen → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Abtsbessingen
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Abtsbessingen → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Abtsbessingen
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Abtsbessingen → Świnoujście
Świnoujście → Abtsbessingen
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Abtsbessingen → Świny
Świny → Abtsbessingen
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abtsbessingen → Swincz
Swincz → Abtsbessingen
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Abtsbessingen → Switaly
Switaly → Abtsbessingen
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Abtsbessingen
Abtsbessingen
Польша
Германия