rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Wasserleben
Wasserleben ↔ Польша
Автобусы
Wasserleben
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Wasserleben
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Wasserleben
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Wasserleben → Sabaudia
Sabaudia → Wasserleben
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Wasserleben → Saborze
Saborze → Wasserleben
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Wasserleben → Sacharewo
Sacharewo → Wasserleben
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Wasserleben → Sadek
Sadek → Wasserleben
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Wasserleben → Sadki
Sadki → Wasserleben
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Sadkow
Sadkow → Wasserleben
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Wasserleben → Садкув
Садкув → Wasserleben
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Sadkowek
Sadkowek → Wasserleben
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Wasserleben → Sadkowo
Sadkowo → Wasserleben
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Sadkow
Sadkow → Wasserleben
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Sadkowek
Sadkowek → Wasserleben
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Wasserleben → Sadlinki
Sadlinki → Wasserleben
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Wasserleben → Sadlno
Sadlno → Wasserleben
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Wasserleben → Sadlowo
Sadlowo → Wasserleben
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Wasserleben → Sadlowo
Sadlowo → Wasserleben
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Wasserleben → Sadlowo
Sadlowo → Wasserleben
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Wasserleben → Sadlowo
Sadlowo → Wasserleben
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Wasserleben → Sadlowo
Sadlowo → Wasserleben
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Wasserleben → Sadlowo
Sadlowo → Wasserleben
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Wasserleben → Sadow
Sadow → Wasserleben
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Wasserleben → Садова
Садова → Wasserleben
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Sadowice
Sadowice → Wasserleben
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Wasserleben → Sadowie
Sadowie → Wasserleben
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Wasserleben → Садове
Садове → Wasserleben
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Wasserleben → Sadowne
Sadowne → Wasserleben
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Wasserleben → Sadowo
Sadowo → Wasserleben
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Wasserleben → Sadow
Sadow → Wasserleben
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Wasserleben → Sadów
Sadów → Wasserleben
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Wasserleben → Sadrozyce
Sadrozyce → Wasserleben
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Wasserleben → Sadry
Sadry → Wasserleben
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Wasserleben → Sadurki
Sadurki → Wasserleben
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Wasserleben → Sadurki
Sadurki → Wasserleben
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Wasserleben → Sady
Sady → Wasserleben
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Wasserleben → Sady
Sady → Wasserleben
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Wasserleben → Sady
Sady → Wasserleben
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Wasserleben → Sady Dolne
Sady Dolne → Wasserleben
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Wasserleben → Sadykierz
Sadykierz → Wasserleben
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Wasserleben → Сайчице
Сайчице → Wasserleben
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Salno
Salno → Wasserleben
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Wasserleben → Salno
Salno → Wasserleben
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Wasserleben → Samarzewo
Samarzewo → Wasserleben
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Wasserleben → Samborowice
Samborowice → Wasserleben
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Wasserleben → Samborowo
Samborowo → Wasserleben
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Wasserleben → Самборско
Самборско → Wasserleben
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Wasserleben → Samborzec
Samborzec → Wasserleben
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Wasserleben → Samlawki
Samlawki → Wasserleben
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Wasserleben → Samlino
Samlino → Wasserleben
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Wasserleben → Samlawki
Samlawki → Wasserleben
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Samociazek
Samociazek → Wasserleben
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Samociazek
Samociazek → Wasserleben
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Wasserleben → Samolubie
Samolubie → Wasserleben
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Wasserleben → Samołęż
Samołęż → Wasserleben
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Wasserleben → Samorzadki
Samorzadki → Wasserleben
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Wasserleben → Samorzadki
Samorzadki → Wasserleben
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Wasserleben → Samostrzalow
Samostrzalow → Wasserleben
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Wasserleben → Samostrzalow
Samostrzalow → Wasserleben
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Wasserleben → Samostrzel
Samostrzel → Wasserleben
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Самотвур
Самотвур → Wasserleben
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Wasserleben → Samowicze
Samowicze → Wasserleben
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Wasserleben → Sampława
Sampława → Wasserleben
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Wasserleben → Samsieczno
Samsieczno → Wasserleben
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Wasserleben → Samsieczynek
Samsieczynek → Wasserleben
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Samsonowice
Samsonowice → Wasserleben
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Wasserleben → Сандомир
Сандомир → Wasserleben
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Wasserleben → Sanice
Sanice → Wasserleben
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Wasserleben → Sanie
Sanie → Wasserleben
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Wasserleben → Sanka
Sanka → Wasserleben
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Wasserleben → Санники
Санники → Wasserleben
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Wasserleben → Санок
Санок → Wasserleben
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Wasserleben → Santok
Santok → Wasserleben
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Sapieżyn
Sapieżyn → Wasserleben
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Wasserleben → Saplaty
Saplaty → Wasserleben
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Wasserleben → Sapolnica
Sapolnica → Wasserleben
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Wasserleben → Sapy
Sapy → Wasserleben
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Wasserleben → Sarbia
Sarbia → Wasserleben
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Wasserleben → Sarbicko
Sarbicko → Wasserleben
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Wasserleben → Сарбиново
Сарбиново → Wasserleben
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Wasserleben → Сарбиново
Сарбиново → Wasserleben
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Wasserleben → Sarbka
Sarbka → Wasserleben
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Wasserleben → Сарбськ
Сарбськ → Wasserleben
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Wasserleben → Сарнаки
Сарнаки → Wasserleben
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Wasserleben → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Wasserleben
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Wasserleben → Sarnow
Sarnow → Wasserleben
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Wasserleben → Sarnow
Sarnow → Wasserleben
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Wasserleben → Sarnówek
Sarnówek → Wasserleben
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Wasserleben → Sarnówek
Sarnówek → Wasserleben
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Wasserleben → Sartowice
Sartowice → Wasserleben
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Wasserleben → Sarzyna
Sarzyna → Wasserleben
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Wasserleben → Sasino
Sasino → Wasserleben
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Wasserleben → Saspow
Saspow → Wasserleben
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Wasserleben → Sawin
Sawin → Wasserleben
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Wasserleben → Sawino
Sawino → Wasserleben
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Wasserleben → Sawity
Sawity → Wasserleben
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Wasserleben → Saborze
Saborze → Wasserleben
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Wasserleben → Sadry
Sadry → Wasserleben
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Wasserleben → Sągnity
Sągnity → Wasserleben
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Wasserleben → Saplaty
Saplaty → Wasserleben
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Wasserleben → Sąpole
Sąpole → Wasserleben
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Wasserleben → Sapolnica
Sapolnica → Wasserleben
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Wasserleben → Sapy
Sapy → Wasserleben
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Wasserleben → Sąpy
Sąpy → Wasserleben
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Wasserleben → Сутейск
Сутейск → Wasserleben
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Wasserleben → Saspow
Saspow → Wasserleben
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Wasserleben → Schodnia
Schodnia → Wasserleben
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Wasserleben → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Wasserleben
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Wasserleben → Sciborowice
Sciborowice → Wasserleben
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Wasserleben → Sciborz
Sciborz → Wasserleben
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Wasserleben → Sciborzyce
Sciborzyce → Wasserleben
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Wasserleben → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Wasserleben
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Wasserleben → Sciechow
Sciechow → Wasserleben
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Wasserleben → Sciechowek
Sciechowek → Wasserleben
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Wasserleben → Sciegny
Sciegny → Wasserleben
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Wasserleben → Sciejowice
Sciejowice → Wasserleben
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Wasserleben → Scienne
Scienne → Wasserleben
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Wasserleben → Scinawa
Scinawa → Wasserleben
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Wasserleben → Sebastianowo
Sebastianowo → Wasserleben
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Wasserleben → Secemin
Secemin → Wasserleben
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Wasserleben → Sechna
Sechna → Wasserleben
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Wasserleben → Seczkowo
Seczkowo → Wasserleben
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Wasserleben → Seczkowo
Seczkowo → Wasserleben
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Wasserleben → Sedow
Sedow → Wasserleben
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Wasserleben → Sedziejowice
Sedziejowice → Wasserleben
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Wasserleben → Sedzimirow
Sedzimirow → Wasserleben
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Wasserleben → Sedziszow
Sedziszow → Wasserleben
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Wasserleben → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Wasserleben
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Wasserleben → Sedziszowa
Sedziszowa → Wasserleben
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Sedziszowa
Sedziszowa → Wasserleben
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Wasserleben → Сейны
Сейны → Wasserleben
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Wasserleben → Sekocin Las
Sekocin Las → Wasserleben
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Wasserleben → Семлін
Семлін → Wasserleben
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Wasserleben → Senislawice
Senislawice → Wasserleben
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Wasserleben → Senislawice
Senislawice → Wasserleben
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Wasserleben → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Wasserleben
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Wasserleben → Sepopol
Sepopol → Wasserleben
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Serafinów
Serafinów → Wasserleben
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Wasserleben → Serby
Serby → Wasserleben
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Wasserleben → Seredzice
Seredzice → Wasserleben
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Wasserleben → Сероцк
Сероцк → Wasserleben
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Wasserleben → Сероцк
Сероцк → Wasserleben
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Wasserleben → Seroczyn
Seroczyn → Wasserleben
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Wasserleben → Seroki
Seroki → Wasserleben
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Wasserleben → Serokomla
Serokomla → Wasserleben
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Wasserleben → Serpelice
Serpelice → Wasserleben
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Wasserleben → Serwoniec
Serwoniec → Wasserleben
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Wasserleben → Serwy
Serwy → Wasserleben
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Wasserleben → Seczkowo
Seczkowo → Wasserleben
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Wasserleben → Seczkowo
Seczkowo → Wasserleben
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Wasserleben → Sędki
Sędki → Wasserleben
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Wasserleben → Sedow
Sedow → Wasserleben
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Wasserleben → Sędów
Sędów → Wasserleben
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Wasserleben → Sedziejowice
Sedziejowice → Wasserleben
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Wasserleben → Sedzimirow
Sedzimirow → Wasserleben
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Wasserleben → Sedziszowa
Sedziszowa → Wasserleben
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Sedziszowa
Sedziszowa → Wasserleben
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Wasserleben → Sedziszow
Sedziszow → Wasserleben
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Wasserleben → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Wasserleben
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Wasserleben → Sekocin Las
Sekocin Las → Wasserleben
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Wasserleben → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Wasserleben
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Wasserleben → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Wasserleben
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Wasserleben → Sękowa
Sękowa → Wasserleben
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Wasserleben → Sękowice
Sękowice → Wasserleben
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Wasserleben → Sękowo
Sękowo → Wasserleben
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Wasserleben → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Wasserleben
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Wasserleben → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Wasserleben
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Wasserleben → Sepopol
Sepopol → Wasserleben
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Wasserleben → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Wasserleben
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Сянув
Сянув → Wasserleben
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Wasserleben → Sianowo
Sianowo → Wasserleben
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Wasserleben → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Wasserleben
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Wasserleben → Сяноженты
Сяноженты → Wasserleben
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Wasserleben → Сяноженты
Сяноженты → Wasserleben
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Сянув
Сянув → Wasserleben
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Wasserleben → Siary
Siary → Wasserleben
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Wasserleben → Siąszyce
Siąszyce → Wasserleben
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Wasserleben → Sibin
Sibin → Wasserleben
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Wasserleben → Sichow
Sichow → Wasserleben
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Wasserleben → Sichow
Sichow → Wasserleben
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Wasserleben → Sicienko
Sicienko → Wasserleben
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Wasserleben → Sicko
Sicko → Wasserleben
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Wasserleben → Siczki
Siczki → Wasserleben
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Wasserleben → Сідзіна
Сідзіна → Wasserleben
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Wasserleben → Sieborowice
Sieborowice → Wasserleben
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Wasserleben → Sieburczyn
Sieburczyn → Wasserleben
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Wasserleben → Siechnice
Siechnice → Wasserleben
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Wasserleben → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Wasserleben
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Wasserleben → Sieciechow
Sieciechow → Wasserleben
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Wasserleben → Сецехув
Сецехув → Wasserleben
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Wasserleben → Sieciechowice
Sieciechowice → Wasserleben
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Wasserleben → Sieciechowice
Sieciechowice → Wasserleben
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Wasserleben → Sieciechow
Sieciechow → Wasserleben
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Wasserleben → Sieciejow
Sieciejow → Wasserleben
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Сецемін
Сецемін → Wasserleben
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Wasserleben → Siecien
Siecien → Wasserleben
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Wasserleben → Siecien
Siecien → Wasserleben
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Wasserleben → Siedlakowice
Siedlakowice → Wasserleben
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Wasserleben → Siedlanka
Siedlanka → Wasserleben
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Wasserleben → Siedlatkow
Siedlatkow → Wasserleben
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Wasserleben → Siedlatkow
Siedlatkow → Wasserleben
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Wasserleben → Siedlątków
Siedlątków → Wasserleben
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Wasserleben → Седльце
Седльце → Wasserleben
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Wasserleben → Siedlce
Siedlce → Wasserleben
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Wasserleben → Siedlec
Siedlec → Wasserleben
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Wasserleben → Siedlec
Siedlec → Wasserleben
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Wasserleben → Siedlec
Siedlec → Wasserleben
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Wasserleben → Седлець
Седлець → Wasserleben
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Wasserleben → Седлець
Седлець → Wasserleben
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Wasserleben → Siedlec
Siedlec → Wasserleben
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Wasserleben → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Wasserleben
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Wasserleben → Siedlece
Siedlece → Wasserleben
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Wasserleben → Siedlecin
Siedlecin → Wasserleben
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Wasserleben → Siedlemin
Siedlemin → Wasserleben
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Wasserleben → Siedlew
Siedlew → Wasserleben
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Wasserleben → Siedlecin
Siedlecin → Wasserleben
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Wasserleben → Седліце
Седліце → Wasserleben
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Wasserleben → Siedliska
Siedliska → Wasserleben
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Wasserleben → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Wasserleben
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Wasserleben → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Wasserleben
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Wasserleben → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Wasserleben
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Wasserleben → Siedlisko
Siedlisko → Wasserleben
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Wasserleben → Siedlisko
Siedlisko → Wasserleben
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Wasserleben → Siedlisko
Siedlisko → Wasserleben
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Wasserleben → Siedliszcze
Siedliszcze → Wasserleben
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Wasserleben → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Wasserleben
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Wasserleben → Siedlnica
Siedlnica → Wasserleben
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Wasserleben → Siedlów
Siedlów → Wasserleben
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Wasserleben → Sieganow
Sieganow → Wasserleben
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Wasserleben → Siekierczyn
Siekierczyn → Wasserleben
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Wasserleben → Siekierki
Siekierki → Wasserleben
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Wasserleben → Siekluki
Siekluki → Wasserleben
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Sielc
Sielc → Wasserleben
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Wasserleben → Sielce
Sielce → Wasserleben
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Wasserleben → Sielec
Sielec → Wasserleben
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Wasserleben → Sielec
Sielec → Wasserleben
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Wasserleben → Sielec
Sielec → Wasserleben
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Wasserleben → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Wasserleben
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Wasserleben → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Wasserleben
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Wasserleben → Sielsko
Sielsko → Wasserleben
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Wasserleben → Sielun
Sielun → Wasserleben
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Wasserleben → Sielun
Sielun → Wasserleben
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Wasserleben → Siemczyno
Siemczyno → Wasserleben
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Wasserleben → Семянице
Семянице → Wasserleben
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Wasserleben → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Wasserleben
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Wasserleben → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Wasserleben
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Wasserleben → Siemianówka
Siemianówka → Wasserleben
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Wasserleben → Siemiany
Siemiany → Wasserleben
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Wasserleben → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Wasserleben
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Wasserleben → Семятыче
Семятыче → Wasserleben
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Wasserleben → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Wasserleben
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Wasserleben
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Wasserleben
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Wasserleben → Siemiechow
Siemiechow → Wasserleben
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Wasserleben → Siemiechow
Siemiechow → Wasserleben
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Wasserleben → Siemien
Siemien → Wasserleben
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Wasserleben → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Wasserleben
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Wasserleben → Siemien
Siemien → Wasserleben
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Wasserleben → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Wasserleben
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Wasserleben → Siemierz
Siemierz → Wasserleben
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Wasserleben → Siemierzyce
Siemierzyce → Wasserleben
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Wasserleben → Siemierzyce
Siemierzyce → Wasserleben
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Wasserleben → Siemirowice
Siemirowice → Wasserleben
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Wasserleben → Семковице
Семковице → Wasserleben
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Wasserleben → Siemszyce
Siemszyce → Wasserleben
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Wasserleben → Siemysl
Siemysl → Wasserleben
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Wasserleben → Siemyslow
Siemyslow → Wasserleben
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Wasserleben → Siemysl
Siemysl → Wasserleben
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Wasserleben → Sieniawa
Sieniawa → Wasserleben
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Wasserleben → Синява
Синява → Wasserleben
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Wasserleben → Сенява
Сенява → Wasserleben
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Wasserleben → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Wasserleben
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Wasserleben → Sieniawka
Sieniawka → Wasserleben
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Wasserleben → Сенично
Сенично → Wasserleben
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Wasserleben → Sienna
Sienna → Wasserleben
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Wasserleben → Сиенна
Сиенна → Wasserleben
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Wasserleben → Siennica
Siennica → Wasserleben
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Wasserleben → Сенниця
Сенниця → Wasserleben
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Wasserleben → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Wasserleben
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Wasserleben → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Wasserleben
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Wasserleben → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Wasserleben
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Wasserleben → Sienno
Sienno → Wasserleben
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Wasserleben → Sienno
Sienno → Wasserleben
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Wasserleben → Siennow
Siennow → Wasserleben
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Wasserleben → Siennow
Siennow → Wasserleben
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Wasserleben → Сіннів
Сіннів → Wasserleben
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Wasserleben → Siepietnica
Siepietnica → Wasserleben
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Wasserleben → Siepraw
Siepraw → Wasserleben
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Wasserleben → Сеправ
Сеправ → Wasserleben
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Wasserleben → Sieprawice
Sieprawice → Wasserleben
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Wasserleben → Sieprawki
Sieprawki → Wasserleben
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Wasserleben → Серадз
Серадз → Wasserleben
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Wasserleben → Sierakow
Sierakow → Wasserleben
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Sierakow
Sierakow → Wasserleben
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Wasserleben → Sierakow
Sierakow → Wasserleben
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Wasserleben → Серакув
Серакув → Wasserleben
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Wasserleben → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Wasserleben
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Sierakowek
Sierakowek → Wasserleben
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Wasserleben → Sierakowice
Sierakowice → Wasserleben
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Wasserleben → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Wasserleben
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Wasserleben → Сераково
Сераково → Wasserleben
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Wasserleben → Sierakowo
Sierakowo → Wasserleben
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Wasserleben
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Wasserleben → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Wasserleben
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Wasserleben → Sierakow
Sierakow → Wasserleben
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Sierakow
Sierakow → Wasserleben
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Wasserleben → Sierakow
Sierakow → Wasserleben
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Wasserleben → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Wasserleben
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Sierakowek
Sierakowek → Wasserleben
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Wasserleben → Sieranie
Sieranie → Wasserleben
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Wasserleben → Siercza
Siercza → Wasserleben
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Wasserleben → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Wasserleben
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Wasserleben → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Wasserleben
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Wasserleben → Sieroniowice
Sieroniowice → Wasserleben
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Wasserleben → Sieroslaw
Sieroslaw → Wasserleben
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Wasserleben → Sieroslawice
Sieroslawice → Wasserleben
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Wasserleben → Sieroslaw
Sieroslaw → Wasserleben
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Wasserleben → Sieroslawice
Sieroslawice → Wasserleben
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Wasserleben → Sieroszewice
Sieroszewice → Wasserleben
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Wasserleben → Sieroszowice
Sieroszowice → Wasserleben
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Wasserleben → Серпц
Серпц → Wasserleben
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Wasserleben → Sierpnica
Sierpnica → Wasserleben
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Wasserleben → Sierpow
Sierpow → Wasserleben
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Wasserleben → Sierpow
Sierpow → Wasserleben
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Wasserleben → Sierskowola
Sierskowola → Wasserleben
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Wasserleben → Siersza
Siersza → Wasserleben
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Wasserleben → Sierzno
Sierzno → Wasserleben
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Wasserleben → Siestrzen
Siestrzen → Wasserleben
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Wasserleben → Siestrzen
Siestrzen → Wasserleben
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Wasserleben → Sietesz
Sietesz → Wasserleben
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Wasserleben → Севеж
Севеж → Wasserleben
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Wasserleben → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Wasserleben
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Wasserleben → Sigła
Sigła → Wasserleben
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Sikorowo
Sikorowo → Wasserleben
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Wasserleben → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Wasserleben
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Wasserleben → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Wasserleben
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Wasserleben → Sikorz
Sikorz → Wasserleben
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Wasserleben → Sikorzyce
Sikorzyce → Wasserleben
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Wasserleben → Sikorzyce
Sikorzyce → Wasserleben
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Sikorzyce
Sikorzyce → Wasserleben
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Wasserleben → Sikorzyn
Sikorzyn → Wasserleben
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Wasserleben → Sikorzyno
Sikorzyno → Wasserleben
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Wasserleben → Sikorz
Sikorz → Wasserleben
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Wasserleben → Silice
Silice → Wasserleben
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Wasserleben → Silin
Silin → Wasserleben
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Wasserleben → Silnica
Silnica → Wasserleben
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Wasserleben → Silno
Silno → Wasserleben
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Wasserleben → Silnowo
Silnowo → Wasserleben
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Wasserleben → Sinogora
Sinogora → Wasserleben
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Wasserleben → Sinogora
Sinogora → Wasserleben
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Wasserleben → Sinoleka
Sinoleka → Wasserleben
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Wasserleben → Sinoleka
Sinoleka → Wasserleben
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Wasserleben → Сіньчиця
Сіньчиця → Wasserleben
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Wasserleben → Сьодло
Сьодло → Wasserleben
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Wasserleben → Siodlo
Siodlo → Wasserleben
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Wasserleben → Siodlo
Siodlo → Wasserleben
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Wasserleben → Siodłowice
Siodłowice → Wasserleben
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Wasserleben → Siolkowa
Siolkowa → Wasserleben
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Wasserleben → Siomki
Siomki → Wasserleben
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Wasserleben → Sionna
Sionna → Wasserleben
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Wasserleben → Siolkowa
Siolkowa → Wasserleben
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Wasserleben → Sitaniec
Sitaniec → Wasserleben
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Wasserleben → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Wasserleben
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Wasserleben → Sitarze
Sitarze → Wasserleben
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Wasserleben → Sitne
Sitne → Wasserleben
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Wasserleben → Sitnik
Sitnik → Wasserleben
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Wasserleben → Sitno
Sitno → Wasserleben
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Wasserleben → Sitno
Sitno → Wasserleben
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Wasserleben → Sitno
Sitno → Wasserleben
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Wasserleben → Sitowa
Sitowa → Wasserleben
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Sitowiec
Sitowiec → Wasserleben
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Wasserleben → Siucice
Siucice → Wasserleben
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Siwialka
Siwialka → Wasserleben
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Siwialka
Siwialka → Wasserleben
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Wasserleben → Siwiki
Siwiki → Wasserleben
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Wasserleben → Skajboty
Skajboty → Wasserleben
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Wasserleben → Skaje
Skaje → Wasserleben
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Wasserleben → Skala
Skala → Wasserleben
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Wasserleben → Скала
Скала → Wasserleben
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Wasserleben → Skalbmierz
Skalbmierz → Wasserleben
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Skalka
Skalka → Wasserleben
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Wasserleben → Skalmierowice
Skalmierowice → Wasserleben
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Wasserleben → Skalmierowice
Skalmierowice → Wasserleben
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Skalow
Skalow → Wasserleben
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Wasserleben → Skala
Skala → Wasserleben
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Wasserleben → Skała
Skała → Wasserleben
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Wasserleben → Skałągi
Skałągi → Wasserleben
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Skalka
Skalka → Wasserleben
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Skalow
Skalow → Wasserleben
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Skały
Skały → Wasserleben
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Wasserleben → Skape
Skape → Wasserleben
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Wasserleben → Skarbimierz
Skarbimierz → Wasserleben
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Wasserleben → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Wasserleben
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Wasserleben → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Wasserleben
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Wasserleben → Skarchowo
Skarchowo → Wasserleben
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Wasserleben → Skarpa
Skarpa → Wasserleben
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Wasserleben → Skarszewy
Skarszewy → Wasserleben
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Wasserleben → Skaryszew
Skaryszew → Wasserleben
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Wasserleben → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Wasserleben
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Wasserleben → Skarżyn
Skarżyn → Wasserleben
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Wasserleben → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Wasserleben
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Wasserleben → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Wasserleben
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Wasserleben → Скавица
Скавица → Wasserleben
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Wasserleben → Skawina
Skawina → Wasserleben
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Wasserleben → Skape
Skape → Wasserleben
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Wasserleben → Скомпе
Скомпе → Wasserleben
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Wasserleben → Skepe
Skepe → Wasserleben
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Wasserleben → Skęczniew
Skęczniew → Wasserleben
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Wasserleben → Skepe
Skepe → Wasserleben
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Skibienko
Skibienko → Wasserleben
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Скібно
Скібно → Wasserleben
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Wasserleben → Skidniow
Skidniow → Wasserleben
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Wasserleben → Skidniow
Skidniow → Wasserleben
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Wasserleben → Skierbieszow
Skierbieszow → Wasserleben
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Wasserleben → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Wasserleben
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Wasserleben → Skierbieszow
Skierbieszow → Wasserleben
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Wasserleben → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Wasserleben
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Wasserleben → Skierdy
Skierdy → Wasserleben
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Wasserleben → Skierki
Skierki → Wasserleben
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Wasserleben → Скерневице
Скерневице → Wasserleben
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Wasserleben → Skindzierz
Skindzierz → Wasserleben
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Wasserleben → Skitno
Skitno → Wasserleben
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Wasserleben → Skloty
Skloty → Wasserleben
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Wasserleben → Skloty
Skloty → Wasserleben
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Wasserleben → Скочув
Скочув → Wasserleben
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Wasserleben → Скочув
Скочув → Wasserleben
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Wasserleben → Skoki
Skoki → Wasserleben
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Wasserleben → Skoki
Skoki → Wasserleben
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Wasserleben → Skoki
Skoki → Wasserleben
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Wasserleben → Skokowa
Skokowa → Wasserleben
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Wasserleben → Skokówko
Skokówko → Wasserleben
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Wasserleben → Skokum
Skokum → Wasserleben
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Wasserleben → Skoloszow
Skoloszow → Wasserleben
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Wasserleben → Сколышин
Сколышин → Wasserleben
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Wasserleben → Skoloszow
Skoloszow → Wasserleben
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Wasserleben → Сколышин
Сколышин → Wasserleben
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Wasserleben → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Wasserleben
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Wasserleben → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Wasserleben
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Wasserleben → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Wasserleben
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Wasserleben → Skomlin
Skomlin → Wasserleben
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Wasserleben → Skop
Skop → Wasserleben
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Wasserleben → Skorcz
Skorcz → Wasserleben
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Wasserleben → Skorczow
Skorczow → Wasserleben
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Wasserleben → Skorczow
Skorczow → Wasserleben
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Wasserleben → Skorka
Skorka → Wasserleben
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Wasserleben → Skorochów
Skorochów → Wasserleben
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Wasserleben → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Wasserleben
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Wasserleben → Skoroszow
Skoroszow → Wasserleben
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Wasserleben → Skoroszow
Skoroszow → Wasserleben
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Wasserleben → Skoroszyce
Skoroszyce → Wasserleben
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Wasserleben → Skorzec
Skorzec → Wasserleben
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Wasserleben → Skorzecin
Skorzecin → Wasserleben
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Wasserleben → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Wasserleben
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Wasserleben → Skorzecin
Skorzecin → Wasserleben
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Wasserleben → Skorzow
Skorzow → Wasserleben
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Wasserleben → Skorzow
Skorzow → Wasserleben
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Wasserleben → Skotniki
Skotniki → Wasserleben
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Wasserleben → Skotniki
Skotniki → Wasserleben
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Wasserleben → Сковарч
Сковарч → Wasserleben
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Wasserleben → Skowierzyn
Skowierzyn → Wasserleben
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Wasserleben → Skowieszynek
Skowieszynek → Wasserleben
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Wasserleben → Skowronki
Skowronki → Wasserleben
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Wasserleben → Skowronow
Skowronow → Wasserleben
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Wasserleben → Skowronow
Skowronow → Wasserleben
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Wasserleben → Skowrony
Skowrony → Wasserleben
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Wasserleben → Skorcz
Skorcz → Wasserleben
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Wasserleben → Skorka
Skorka → Wasserleben
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Wasserleben → Skórkowice
Skórkowice → Wasserleben
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Wasserleben → Skorzec
Skorzec → Wasserleben
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Wasserleben → Скуженно
Скуженно → Wasserleben
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Wasserleben → Skronina
Skronina → Wasserleben
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Wasserleben → Skroniów
Skroniów → Wasserleben
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Wasserleben → Skruda
Skruda → Wasserleben
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Wasserleben → Skrudki
Skrudki → Wasserleben
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Wasserleben → Skrwilno
Skrwilno → Wasserleben
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Wasserleben → Скрибіче
Скрибіче → Wasserleben
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Wasserleben → Skryplewo
Skryplewo → Wasserleben
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Wasserleben → Skrzatusz
Skrzatusz → Wasserleben
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Wasserleben → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Wasserleben
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Wasserleben → Скшешев
Скшешев → Wasserleben
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Wasserleben → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Wasserleben
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Wasserleben → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Wasserleben
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Wasserleben → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Wasserleben
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Wasserleben → Skrzydlice
Skrzydlice → Wasserleben
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Wasserleben → Skrzydlna
Skrzydlna → Wasserleben
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Wasserleben → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Wasserleben
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Wasserleben → Скшиня
Скшиня → Wasserleben
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Wasserleben → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Wasserleben
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Wasserleben → Skrzypiow
Skrzypiow → Wasserleben
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Wasserleben → Skrzypiow
Skrzypiow → Wasserleben
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Wasserleben → Skrzyszow
Skrzyszow → Wasserleben
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Wasserleben → Skrzyszow
Skrzyszow → Wasserleben
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Wasserleben → Skrzyszów
Skrzyszów → Wasserleben
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Wasserleben → Skubianka
Skubianka → Wasserleben
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Wasserleben → Skulsk
Skulsk → Wasserleben
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Wasserleben → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Wasserleben
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Wasserleben → Skuły
Skuły → Wasserleben
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Wasserleben → Skumros
Skumros → Wasserleben
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Wasserleben → Скупе
Скупе → Wasserleben
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Wasserleben → Skupie
Skupie → Wasserleben
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Wasserleben → Skurow
Skurow → Wasserleben
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Wasserleben → Skurow
Skurow → Wasserleben
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Wasserleben → Skuszew
Skuszew → Wasserleben
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Wasserleben → Skwierawy
Skwierawy → Wasserleben
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Wasserleben → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Wasserleben
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Wasserleben → Сквежина
Сквежина → Wasserleben
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Wasserleben → Slaboszow
Slaboszow → Wasserleben
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Wasserleben → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Wasserleben
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Wasserleben → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Wasserleben
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Wasserleben → Slajszewo
Slajszewo → Wasserleben
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Wasserleben → Slawa
Slawa → Wasserleben
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Wasserleben → Slawatycze
Slawatycze → Wasserleben
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Wasserleben → Slawczyn
Slawczyn → Wasserleben
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Wasserleben → Slawecin
Slawecin → Wasserleben
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Slawecin
Slawecin → Wasserleben
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Wasserleben → Slawecin
Slawecin → Wasserleben
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Wasserleben → Slawecin
Slawecin → Wasserleben
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Slawecinek
Slawecinek → Wasserleben
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Wasserleben → Slawki
Slawki → Wasserleben
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Wasserleben → Slawkow
Slawkow → Wasserleben
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Wasserleben → Slawkowice
Slawkowice → Wasserleben
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Wasserleben → Slawnikowice
Slawnikowice → Wasserleben
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Wasserleben → Славно
Славно → Wasserleben
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Wasserleben → Slawoszew
Slawoszew → Wasserleben
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Wasserleben → Slawoszyno
Slawoszyno → Wasserleben
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Slawutowko
Slawutowko → Wasserleben
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Wasserleben → Slecin
Slecin → Wasserleben
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Wasserleben → Slemien
Slemien → Wasserleben
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Wasserleben → Slesin
Slesin → Wasserleben
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Wasserleben → Slesin
Slesin → Wasserleben
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Wasserleben → Sleszowice
Sleszowice → Wasserleben
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Wasserleben → Slezany
Slezany → Wasserleben
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Wasserleben → Sliwa
Sliwa → Wasserleben
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Wasserleben → Sliwice
Sliwice → Wasserleben
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Wasserleben → Slizow
Slizow → Wasserleben
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Wasserleben → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Wasserleben
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Wasserleben → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Wasserleben
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Wasserleben → Slomczyn
Slomczyn → Wasserleben
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Wasserleben → Slomirog
Slomirog → Wasserleben
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Wasserleben → Сломники
Сломники → Wasserleben
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Wasserleben → Slonecznik
Slonecznik → Wasserleben
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Wasserleben → Sloniawy
Sloniawy → Wasserleben
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Wasserleben → Slopanowo
Slopanowo → Wasserleben
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Wasserleben → Slopiec
Slopiec → Wasserleben
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Wasserleben → Slotwina
Slotwina → Wasserleben
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Wasserleben → Slotwina
Slotwina → Wasserleben
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Wasserleben → Slotwiny
Slotwiny → Wasserleben
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Wasserleben → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Wasserleben
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Wasserleben → Slowikowa
Slowikowa → Wasserleben
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Wasserleben → Слубице
Слубице → Wasserleben
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Wasserleben → Slugi
Slugi → Wasserleben
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Wasserleben → Slup
Slup → Wasserleben
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Wasserleben → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Wasserleben
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Wasserleben → Слупца
Слупца → Wasserleben
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Wasserleben → Slupia
Slupia → Wasserleben
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Wasserleben → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Wasserleben
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Wasserleben → Slupica
Slupica → Wasserleben
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Wasserleben → Slupie
Slupie → Wasserleben
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Wasserleben → Слупець
Слупець → Wasserleben
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Wasserleben → Slupiec
Slupiec → Wasserleben
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Wasserleben → Слупно
Слупно → Wasserleben
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Wasserleben → Slupowo
Slupowo → Wasserleben
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Wasserleben → Слупск
Слупск → Wasserleben
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Wasserleben → Slupsko
Slupsko → Wasserleben
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Wasserleben → Slupy
Slupy → Wasserleben
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Wasserleben → Slustowo
Slustowo → Wasserleben
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Wasserleben → Slaboszow
Slaboszow → Wasserleben
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Wasserleben → Słajkowo
Słajkowo → Wasserleben
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Wasserleben → Слайсіно
Слайсіно → Wasserleben
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Wasserleben → Slajszewo
Slajszewo → Wasserleben
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Wasserleben → Sława
Sława → Wasserleben
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Wasserleben → Slawa
Slawa → Wasserleben
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Wasserleben → Sławacinek
Sławacinek → Wasserleben
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Wasserleben → Slawatycze
Slawatycze → Wasserleben
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Wasserleben → Slawczyn
Slawczyn → Wasserleben
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Wasserleben → Slawecin
Slawecin → Wasserleben
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Slawecin
Slawecin → Wasserleben
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Wasserleben → Slawecin
Slawecin → Wasserleben
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Wasserleben → Sławęcin
Sławęcin → Wasserleben
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Slawecinek
Slawecinek → Wasserleben
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Wasserleben → Sławica
Sławica → Wasserleben
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Wasserleben → Sławików
Sławików → Wasserleben
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Wasserleben → Slawki
Slawki → Wasserleben
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Wasserleben → Slawkow
Slawkow → Wasserleben
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Wasserleben → Slawnikowice
Slawnikowice → Wasserleben
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Wasserleben → Славно
Славно → Wasserleben
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Wasserleben → Sławno
Sławno → Wasserleben
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Wasserleben → Славобоже
Славобоже → Wasserleben
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Wasserleben → Slawoszew
Slawoszew → Wasserleben
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Wasserleben → Sławoszów
Sławoszów → Wasserleben
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Wasserleben → Slawoszyno
Slawoszyno → Wasserleben
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Sławotówko
Sławotówko → Wasserleben
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Wasserleben → Sławsk
Sławsk → Wasserleben
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Wasserleben → Славсько
Славсько → Wasserleben
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Slawutowko
Slawutowko → Wasserleben
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Wasserleben → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Wasserleben
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Wasserleben → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Wasserleben
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Wasserleben → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Wasserleben
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Wasserleben → Slomczyn
Slomczyn → Wasserleben
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Wasserleben → Сломники
Сломники → Wasserleben
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Wasserleben → Słone
Słone → Wasserleben
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Wasserleben → Slonecznik
Slonecznik → Wasserleben
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Wasserleben → Sloniawy
Sloniawy → Wasserleben
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Wasserleben → Słonice
Słonice → Wasserleben
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Wasserleben → Słońsk
Słońsk → Wasserleben
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Słońsko
Słońsko → Wasserleben
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Wasserleben → Slopanowo
Slopanowo → Wasserleben
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Wasserleben → Slopiec
Slopiec → Wasserleben
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Wasserleben → Słopnice
Słopnice → Wasserleben
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Wasserleben → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Wasserleben
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Wasserleben → Slotwina
Slotwina → Wasserleben
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Wasserleben → Slotwina
Slotwina → Wasserleben
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Wasserleben → Slotwiny
Slotwiny → Wasserleben
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Wasserleben → Словенково
Словенково → Wasserleben
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Wasserleben → Slowikowa
Slowikowa → Wasserleben
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Wasserleben → Словіно
Словіно → Wasserleben
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Wasserleben → Słubica A
Słubica A → Wasserleben
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Wasserleben → Słubica B
Słubica B → Wasserleben
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Wasserleben → Слубице
Слубице → Wasserleben
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Wasserleben → Słubice
Słubice → Wasserleben
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Wasserleben → Słuchowo
Słuchowo → Wasserleben
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Wasserleben → Slugi
Slugi → Wasserleben
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Wasserleben → Sługocin
Sługocin → Wasserleben
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Wasserleben → Sługocin
Sługocin → Wasserleben
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Wasserleben → Słup
Słup → Wasserleben
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Wasserleben → Slup
Slup → Wasserleben
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Wasserleben → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Wasserleben
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Wasserleben → Слупца
Слупца → Wasserleben
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Wasserleben → Słupia
Słupia → Wasserleben
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Wasserleben → Słupia
Słupia → Wasserleben
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Wasserleben → Slupia
Slupia → Wasserleben
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Wasserleben → Slupica
Slupica → Wasserleben
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Wasserleben → Слупець
Слупець → Wasserleben
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Wasserleben → Slupiec
Slupiec → Wasserleben
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Wasserleben → Слупно
Слупно → Wasserleben
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Wasserleben → Słupno
Słupno → Wasserleben
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Wasserleben → Słupno
Słupno → Wasserleben
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Wasserleben → Slupowo
Slupowo → Wasserleben
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Wasserleben → Слупск
Слупск → Wasserleben
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Wasserleben → Slupsko
Slupsko → Wasserleben
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Wasserleben → Slupy
Slupy → Wasserleben
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Wasserleben → Слупи
Слупи → Wasserleben
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Wasserleben → Slustowo
Slustowo → Wasserleben
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Wasserleben → Słuszewo
Słuszewo → Wasserleben
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Wasserleben → Smagów
Smagów → Wasserleben
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Wasserleben → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Wasserleben
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Wasserleben → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Wasserleben
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Wasserleben → Smardzew
Smardzew → Wasserleben
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Wasserleben → Smardzewice
Smardzewice → Wasserleben
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Wasserleben → Смардзево
Смардзево → Wasserleben
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Wasserleben → Смардзево
Смардзево → Wasserleben
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Wasserleben → Smardzko
Smardzko → Wasserleben
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Wasserleben → Smardzow
Smardzow → Wasserleben
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Wasserleben → Smardzow
Smardzow → Wasserleben
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Wasserleben → Smardzów
Smardzów → Wasserleben
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Wasserleben → Смажиково
Смажиково → Wasserleben
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Wasserleben → Smaszew
Smaszew → Wasserleben
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Wasserleben → Smażyno
Smażyno → Wasserleben
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Wasserleben → Смерек
Смерек → Wasserleben
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Wasserleben → Smetowko
Smetowko → Wasserleben
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Wasserleben → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Wasserleben
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Wasserleben → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Wasserleben
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Wasserleben → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Wasserleben
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Wasserleben → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Wasserleben
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Wasserleben → Smetowko
Smetowko → Wasserleben
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Wasserleben → Smiary
Smiary → Wasserleben
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Wasserleben → Smielin
Smielin → Wasserleben
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Wasserleben → Smietanki
Smietanki → Wasserleben
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Wasserleben → Smigiel
Smigiel → Wasserleben
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Wasserleben → Smilowo
Smilowo → Wasserleben
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Wasserleben → Smogolice
Smogolice → Wasserleben
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Wasserleben → Smogorzewo
Smogorzewo → Wasserleben
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Wasserleben → Smogorzow
Smogorzow → Wasserleben
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Wasserleben → Smogorzow
Smogorzow → Wasserleben
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Wasserleben → Smolag
Smolag → Wasserleben
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Wasserleben → Smolajny
Smolajny → Wasserleben
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Wasserleben → Smolarnia
Smolarnia → Wasserleben
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Wasserleben → Smolarnia
Smolarnia → Wasserleben
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Wasserleben → Smolary
Smolary → Wasserleben
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Wasserleben → Smolarze
Smolarze → Wasserleben
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Wasserleben → Smolag
Smolag → Wasserleben
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Wasserleben → Smoldzino
Smoldzino → Wasserleben
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Wasserleben → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Wasserleben
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Smolec
Smolec → Wasserleben
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Смолець
Смолець → Wasserleben
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Smolechy
Smolechy → Wasserleben
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Wasserleben → Smolen
Smolen → Wasserleben
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Wasserleben → Smolice
Smolice → Wasserleben
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Wasserleben → Smoliny
Smoliny → Wasserleben
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Wasserleben → Смольна
Смольна → Wasserleben
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Wasserleben → Smolnica
Smolnica → Wasserleben
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Wasserleben → Smolnica
Smolnica → Wasserleben
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Wasserleben → Smolnik
Smolnik → Wasserleben
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Wasserleben → Smolnik
Smolnik → Wasserleben
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Wasserleben → Smolnik
Smolnik → Wasserleben
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Wasserleben → Smolniki
Smolniki → Wasserleben
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Wasserleben → Smolniki
Smolniki → Wasserleben
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Wasserleben → Smolniki
Smolniki → Wasserleben
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Smolno
Smolno → Wasserleben
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Wasserleben → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Wasserleben
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Wasserleben → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Wasserleben
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Wasserleben → Smoldzino
Smoldzino → Wasserleben
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Wasserleben → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Wasserleben
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Wasserleben → Smoryń
Smoryń → Wasserleben
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Wasserleben → Smólnik
Smólnik → Wasserleben
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Wasserleben → Smólsko
Smólsko → Wasserleben
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Wasserleben → Smólsko
Smólsko → Wasserleben
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Wasserleben → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Wasserleben
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Wasserleben → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Wasserleben
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Wasserleben → Смрокув
Смрокув → Wasserleben
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Wasserleben → Smużek
Smużek → Wasserleben
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Wasserleben → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Wasserleben
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Wasserleben → Smykow
Smykow → Wasserleben
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Wasserleben → Smykowo
Smykowo → Wasserleben
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Wasserleben → Smykow
Smykow → Wasserleben
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Wasserleben → Smykówko
Smykówko → Wasserleben
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Wasserleben → Sniadowko
Sniadowko → Wasserleben
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Wasserleben → Sniadowo
Sniadowo → Wasserleben
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Wasserleben → Sniatowo
Sniatowo → Wasserleben
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Wasserleben → Snice
Snice → Wasserleben
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Wasserleben → Snietnica
Snietnica → Wasserleben
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Wasserleben → Snochowice
Snochowice → Wasserleben
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Wasserleben → Snopków
Snopków → Wasserleben
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Wasserleben → Snowidza
Snowidza → Wasserleben
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Wasserleben → Sobawiny
Sobawiny → Wasserleben
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Wasserleben → Sobibor
Sobibor → Wasserleben
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Wasserleben → Sobibor
Sobibor → Wasserleben
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Wasserleben → Sobiecin
Sobiecin → Wasserleben
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Wasserleben → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Wasserleben
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Wasserleben → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Wasserleben
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Wasserleben → Sobień
Sobień → Wasserleben
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Wasserleben → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Wasserleben
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Wasserleben → Sobieszczany
Sobieszczany → Wasserleben
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Wasserleben → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Wasserleben
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Wasserleben → Sobieszow
Sobieszow → Wasserleben
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Wasserleben → Sobieszow
Sobieszow → Wasserleben
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Wasserleben → Sobin
Sobin → Wasserleben
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Sobkowice
Sobkowice → Wasserleben
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Wasserleben → Sobków
Sobków → Wasserleben
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Wasserleben → Soblowka
Soblowka → Wasserleben
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Wasserleben → Soblowka
Soblowka → Wasserleben
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Wasserleben → Sobolew
Sobolew → Wasserleben
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Wasserleben → Sobolewo
Sobolewo → Wasserleben
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Wasserleben → Sobolice
Sobolice → Wasserleben
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Wasserleben → Sobolow
Sobolow → Wasserleben
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Wasserleben → Sobolow
Sobolow → Wasserleben
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Wasserleben → Sobota
Sobota → Wasserleben
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Wasserleben → Sobotka
Sobotka → Wasserleben
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Wasserleben → Sobowidz
Sobowidz → Wasserleben
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Wasserleben → Sobowo
Sobowo → Wasserleben
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Wasserleben → Sobótka
Sobótka → Wasserleben
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Wasserleben → Sobotka
Sobotka → Wasserleben
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Wasserleben → Sobuczyna
Sobuczyna → Wasserleben
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Wasserleben → Сохачев
Сохачев → Wasserleben
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Wasserleben → Sochocin
Sochocin → Wasserleben
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Wasserleben → Soczówki
Soczówki → Wasserleben
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Wasserleben → Sofipol
Sofipol → Wasserleben
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Wasserleben → Sojki
Sojki → Wasserleben
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Wasserleben → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Wasserleben
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Sojkowo
Sojkowo → Wasserleben
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Wasserleben → Sokol
Sokol → Wasserleben
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Wasserleben → Sokol
Sokol → Wasserleben
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Wasserleben → Sokola
Sokola → Wasserleben
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Wasserleben → Sokole
Sokole → Wasserleben
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Wasserleben → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Wasserleben
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Wasserleben → Sokolina
Sokolina → Wasserleben
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Wasserleben → Сокулка
Сокулка → Wasserleben
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Wasserleben → Sokolniki
Sokolniki → Wasserleben
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Wasserleben → Sokolniki
Sokolniki → Wasserleben
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Wasserleben → Сокольники
Сокольники → Wasserleben
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Сокольники
Сокольники → Wasserleben
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Wasserleben → Sokolniki
Sokolniki → Wasserleben
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Wasserleben → Sokolniki
Sokolniki → Wasserleben
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Wasserleben → Sokolniki
Sokolniki → Wasserleben
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Wasserleben → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Wasserleben
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Wasserleben → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Wasserleben
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Wasserleben → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Wasserleben
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Wasserleben → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Wasserleben
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Wasserleben → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Wasserleben
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Wasserleben → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Wasserleben
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Wasserleben → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Wasserleben
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Wasserleben → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Wasserleben
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Wasserleben → Sokolowek
Sokolowek → Wasserleben
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Wasserleben → Sokolowice
Sokolowice → Wasserleben
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Wasserleben → Sokolowice
Sokolowice → Wasserleben
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Sokolowiec
Sokolowiec → Wasserleben
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Wasserleben → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Wasserleben
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Wasserleben → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Wasserleben
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Wasserleben → Sokolowsko
Sokolowsko → Wasserleben
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Wasserleben → Sokolsko
Sokolsko → Wasserleben
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Wasserleben → Sokoly
Sokoly → Wasserleben
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Wasserleben → Sokoly
Sokoly → Wasserleben
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Wasserleben → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Wasserleben
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Wasserleben → Sokołda
Sokołda → Wasserleben
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Wasserleben → Sokolowice
Sokolowice → Wasserleben
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Sokolowiec
Sokolowiec → Wasserleben
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Wasserleben → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Wasserleben
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Wasserleben → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Wasserleben
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Wasserleben → Sokolowsko
Sokolowsko → Wasserleben
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Wasserleben → Sokołów
Sokołów → Wasserleben
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Wasserleben → Sokołów
Sokołów → Wasserleben
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Wasserleben → Sokołów
Sokołów → Wasserleben
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Wasserleben → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Wasserleben
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Wasserleben → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Wasserleben
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Wasserleben → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Wasserleben
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Wasserleben → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Wasserleben
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Wasserleben → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Wasserleben
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Wasserleben → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Wasserleben
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Wasserleben → Sokolowek
Sokolowek → Wasserleben
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Wasserleben → Sokołówka
Sokołówka → Wasserleben
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Wasserleben → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Wasserleben
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Wasserleben → Sokoly
Sokoly → Wasserleben
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Wasserleben → Sokoly
Sokoly → Wasserleben
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Wasserleben → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Wasserleben
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Wasserleben → Sokolsko
Sokolsko → Wasserleben
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Wasserleben → Sokol
Sokol → Wasserleben
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Wasserleben → Сокулка
Сокулка → Wasserleben
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Wasserleben → Sol
Sol → Wasserleben
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Wasserleben → Solacz
Solacz → Wasserleben
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Wasserleben → Solanka
Solanka → Wasserleben
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Wasserleben → Solarnia
Solarnia → Wasserleben
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Wasserleben → Solarnia
Solarnia → Wasserleben
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Wasserleben → Solca Mala
Solca Mala → Wasserleben
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Wasserleben → Solca Mala
Solca Mala → Wasserleben
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Wasserleben → Solca Wielka
Solca Wielka → Wasserleben
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Wasserleben → Solcza
Solcza → Wasserleben
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Wasserleben → Soldany
Soldany → Wasserleben
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Wasserleben → Solec
Solec → Wasserleben
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Wasserleben → Solec
Solec → Wasserleben
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Solec
Solec → Wasserleben
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Wasserleben → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Wasserleben
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Wasserleben → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Wasserleben
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Wasserleben → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Wasserleben
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Wasserleben → Solec Nowy
Solec Nowy → Wasserleben
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Wasserleben → Солец Здруй
Солец Здруй → Wasserleben
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Wasserleben → Солец Здруй
Солец Здруй → Wasserleben
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Wasserleben → Soleczno
Soleczno → Wasserleben
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Wasserleben → Solek
Solek → Wasserleben
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Wasserleben → Солина
Солина → Wasserleben
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Wasserleben → Solinka
Solinka → Wasserleben
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Wasserleben → Solinki
Solinki → Wasserleben
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Wasserleben → Soliny
Soliny → Wasserleben
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Wasserleben → Solistowka
Solistowka → Wasserleben
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Wasserleben → Solistowka
Solistowka → Wasserleben
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Wasserleben → Solki
Solki → Wasserleben
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Wasserleben → Solki
Solki → Wasserleben
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Wasserleben → Solna
Solna → Wasserleben
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Wasserleben → Solnica
Solnica → Wasserleben
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Wasserleben → Solniczki
Solniczki → Wasserleben
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Wasserleben → Solniki
Solniki → Wasserleben
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Wasserleben → Solniki Male
Solniki Male → Wasserleben
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Wasserleben → Solniki Male
Solniki Male → Wasserleben
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Wasserleben → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Wasserleben
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Wasserleben → Solno
Solno → Wasserleben
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Wasserleben → Solonka
Solonka → Wasserleben
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Wasserleben → Soltmany
Soltmany → Wasserleben
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Wasserleben → Soltykow
Soltykow → Wasserleben
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Wasserleben → Soltykow
Soltykow → Wasserleben
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Wasserleben → Soltysowice
Soltysowice → Wasserleben
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Wasserleben → Soltysowizna
Soltysowizna → Wasserleben
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Wasserleben → Soltysy
Soltysy → Wasserleben
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Wasserleben → Soltysy
Soltysy → Wasserleben
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Wasserleben → Solacz
Solacz → Wasserleben
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Wasserleben → Soldany
Soldany → Wasserleben
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Wasserleben → Soleczno
Soleczno → Wasserleben
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Wasserleben → Solek
Solek → Wasserleben
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Wasserleben → Solki
Solki → Wasserleben
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Wasserleben → Solki
Solki → Wasserleben
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Wasserleben → Solonka
Solonka → Wasserleben
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Wasserleben → Soltmany
Soltmany → Wasserleben
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Wasserleben → Soltykow
Soltykow → Wasserleben
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Wasserleben → Soltykow
Soltykow → Wasserleben
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Wasserleben → Soltysowice
Soltysowice → Wasserleben
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Wasserleben → Soltysowizna
Soltysowizna → Wasserleben
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Wasserleben → Soltysy
Soltysy → Wasserleben
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Wasserleben → Soltysy
Soltysy → Wasserleben
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Wasserleben → Sominy
Sominy → Wasserleben
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Wasserleben → Somonino
Somonino → Wasserleben
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Wasserleben → Sompolno
Sompolno → Wasserleben
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Wasserleben → Sonsk
Sonsk → Wasserleben
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Wasserleben → Sonsk
Sonsk → Wasserleben
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Wasserleben → Sopieszyno
Sopieszyno → Wasserleben
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Wasserleben → Sople
Sople → Wasserleben
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Wasserleben → Сопот
Сопот → Wasserleben
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Wasserleben → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Wasserleben
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Wasserleben → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Wasserleben
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Wasserleben → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Wasserleben
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Wasserleben → Sorkwity
Sorkwity → Wasserleben
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Sosnica
Sosnica → Wasserleben
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Wasserleben → Sosnica
Sosnica → Wasserleben
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Wasserleben → Sosnica
Sosnica → Wasserleben
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Wasserleben → Сосницовице
Сосницовице → Wasserleben
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Wasserleben → Sosnie
Sosnie → Wasserleben
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Wasserleben → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Wasserleben
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Wasserleben → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Wasserleben
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Wasserleben → Sosnowica
Sosnowica → Wasserleben
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Wasserleben → Сосновец
Сосновец → Wasserleben
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Wasserleben → Sosnowka
Sosnowka → Wasserleben
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Wasserleben → Sosnówka
Sosnówka → Wasserleben
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Wasserleben → Sosnowka
Sosnowka → Wasserleben
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Wasserleben → Soszyca
Soszyca → Wasserleben
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Sosnica
Sosnica → Wasserleben
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Wasserleben → Sosnica
Sosnica → Wasserleben
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Wasserleben → Sosnica
Sosnica → Wasserleben
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Wasserleben → Сосницовице
Сосницовице → Wasserleben
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Wasserleben → Sosnie
Sosnie → Wasserleben
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Wasserleben → Sośno
Sośno → Wasserleben
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Wasserleben → Sowi Dół
Sowi Dół → Wasserleben
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Wasserleben → Совя Воля
Совя Воля → Wasserleben
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Wasserleben → Sowin
Sowin → Wasserleben
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Wasserleben → Совінко
Совінко → Wasserleben
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Wasserleben → Sowliny
Sowliny → Wasserleben
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Sowno
Sowno → Wasserleben
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Wasserleben → Sojki
Sojki → Wasserleben
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Wasserleben → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Wasserleben
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Wasserleben → Sójkowa
Sójkowa → Wasserleben
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Sojkowo
Sojkowo → Wasserleben
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Wasserleben → Sól
Sól → Wasserleben
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Wasserleben → Sol
Sol → Wasserleben
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Wasserleben → Спала
Спала → Wasserleben
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Wasserleben → Spalice
Spalice → Wasserleben
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Wasserleben → Spalona
Spalona → Wasserleben
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Wasserleben → Спала
Спала → Wasserleben
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Wasserleben → Spędoszyn
Spędoszyn → Wasserleben
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Wasserleben → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Wasserleben
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Wasserleben → Сплави
Сплави → Wasserleben
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Wasserleben → Spławie
Spławie → Wasserleben
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Wasserleben → Spole
Spole → Wasserleben
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Wasserleben → Spore
Spore → Wasserleben
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Wasserleben → Sporok
Sporok → Wasserleben
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Wasserleben → Sportyny
Sportyny → Wasserleben
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Wasserleben → Sporysz
Sporysz → Wasserleben
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Wasserleben → Spotkanie
Spotkanie → Wasserleben
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Wasserleben → Спихово
Спихово → Wasserleben
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Wasserleben → Spytajny
Spytajny → Wasserleben
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Wasserleben → Spytkow
Spytkow → Wasserleben
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Wasserleben → Spytkowice
Spytkowice → Wasserleben
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Wasserleben → Spytkowice
Spytkowice → Wasserleben
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Wasserleben → Spytkowo
Spytkowo → Wasserleben
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Wasserleben → Spytkow
Spytkow → Wasserleben
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Wasserleben → Srebrna
Srebrna → Wasserleben
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Wasserleben → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Wasserleben
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Srebrnica
Srebrnica → Wasserleben
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Wasserleben → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Wasserleben
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Wasserleben → Средня Вес
Средня Вес → Wasserleben
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Wasserleben → Srem
Srem → Wasserleben
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Wasserleben → Srocko
Srocko → Wasserleben
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Wasserleben → Srocko
Srocko → Wasserleben
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Wasserleben → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Wasserleben
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Wasserleben → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Wasserleben
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Wasserleben → Srodborow
Srodborow → Wasserleben
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Wasserleben → Srodula
Srodula → Wasserleben
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Wasserleben → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Wasserleben
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Wasserleben → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Wasserleben
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Wasserleben → Stabrow
Stabrow → Wasserleben
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Wasserleben → Stabrow
Stabrow → Wasserleben
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Wasserleben → Stadła
Stadła → Wasserleben
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Wasserleben → Stadniki
Stadniki → Wasserleben
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Wasserleben → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Wasserleben
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Wasserleben → Stalówka
Stalówka → Wasserleben
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Wasserleben → Stamirowice
Stamirowice → Wasserleben
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Wasserleben → Staniatki
Staniatki → Wasserleben
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Staniew
Staniew → Wasserleben
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Wasserleben → Станевіце
Станевіце → Wasserleben
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Wasserleben → Stanin
Stanin → Wasserleben
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Wasserleben → Stanislawice
Stanislawice → Wasserleben
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Wasserleben → Stanislawice
Stanislawice → Wasserleben
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Wasserleben → Stanislawka
Stanislawka → Wasserleben
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Wasserleben → Stanislawow
Stanislawow → Wasserleben
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Wasserleben → Stanislawow
Stanislawow → Wasserleben
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Wasserleben → Stanislawow
Stanislawow → Wasserleben
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Wasserleben → Stanislawow
Stanislawow → Wasserleben
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Wasserleben → Stanislawowo
Stanislawowo → Wasserleben
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Wasserleben → Stanislawowo
Stanislawowo → Wasserleben
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Wasserleben → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Wasserleben
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Wasserleben → Stanislawice
Stanislawice → Wasserleben
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Wasserleben → Stanisławki
Stanisławki → Wasserleben
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Wasserleben → Stanislawowo
Stanislawowo → Wasserleben
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Wasserleben → Stanislawowo
Stanislawowo → Wasserleben
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Wasserleben → Stanislawow
Stanislawow → Wasserleben
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Wasserleben → Станиславув
Станиславув → Wasserleben
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Wasserleben → Stanislawow
Stanislawow → Wasserleben
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Wasserleben → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Wasserleben
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Wasserleben → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Wasserleben
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Wasserleben → Staniszewo
Staniszewo → Wasserleben
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Wasserleben → Stankowice
Stankowice → Wasserleben
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Wasserleben → Stankowo
Stankowo → Wasserleben
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Wasserleben → Stanomin
Stanomin → Wasserleben
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Wasserleben → Stanomino
Stanomino → Wasserleben
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Wasserleben → Stanow
Stanow → Wasserleben
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Wasserleben → Stanowice
Stanowice → Wasserleben
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Wasserleben → Становице
Становице → Wasserleben
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Wasserleben → Stany
Stany → Wasserleben
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Wasserleben → Стани
Стани → Wasserleben
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Wasserleben → Stańczyki
Stańczyki → Wasserleben
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Wasserleben → Stańków
Stańków → Wasserleben
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Wasserleben → Staporkow
Staporkow → Wasserleben
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Wasserleben → Stara Bircza
Stara Bircza → Wasserleben
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Wasserleben → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Wasserleben
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Wasserleben → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Wasserleben
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Wasserleben → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Wasserleben
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Wasserleben → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Wasserleben
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Wasserleben → Stara Dabia
Stara Dabia → Wasserleben
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Wasserleben → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Wasserleben
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Wasserleben → Stara Dabia
Stara Dabia → Wasserleben
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Wasserleben → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Wasserleben
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Wasserleben → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Wasserleben
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Wasserleben → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Wasserleben
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Wasserleben → Stara Góra
Stara Góra → Wasserleben
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Wasserleben
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Wasserleben → Стара Гута
Стара Гута → Wasserleben
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Wasserleben → Стара Гута
Стара Гута → Wasserleben
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Wasserleben → Stara Huta
Stara Huta → Wasserleben
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Wasserleben → Stara Huta
Stara Huta → Wasserleben
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Wasserleben → Stara Jablona
Stara Jablona → Wasserleben
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Wasserleben → Stara Jania
Stara Jania → Wasserleben
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Wasserleben → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Wasserleben
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Wasserleben → Стара Каменица
Стара Каменица → Wasserleben
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Wasserleben → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Wasserleben
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Wasserleben → Стара Кішева
Стара Кішева → Wasserleben
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Wasserleben → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Wasserleben
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Wasserleben → Stara Kornica
Stara Kornica → Wasserleben
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Wasserleben → Стара Корница
Стара Корница → Wasserleben
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Wasserleben → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Wasserleben
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Wasserleben → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Wasserleben
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Wasserleben
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Wasserleben
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Wasserleben → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Wasserleben
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Wasserleben → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Wasserleben
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Wasserleben → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Wasserleben
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Wasserleben → Stara Łomża
Stara Łomża → Wasserleben
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Wasserleben → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Wasserleben
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Wasserleben → Stara Milosna
Stara Milosna → Wasserleben
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Wasserleben → Stara Milosna
Stara Milosna → Wasserleben
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Wasserleben → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Wasserleben
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Wasserleben → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Wasserleben
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Stara Obra
Stara Obra → Wasserleben
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Wasserleben → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Wasserleben
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Wasserleben
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Wasserleben → Stara Prawda
Stara Prawda → Wasserleben
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Wasserleben → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Wasserleben
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Wasserleben → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Wasserleben
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Wasserleben → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Wasserleben
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Wasserleben → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Wasserleben
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Wasserleben → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Wasserleben
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Wasserleben → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Wasserleben
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Wasserleben → Stara Turowka
Stara Turowka → Wasserleben
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Wasserleben → Stara Turowka
Stara Turowka → Wasserleben
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Wasserleben → Stara Warka
Stara Warka → Wasserleben
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Wasserleben → Stara Wies
Stara Wies → Wasserleben
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Wasserleben → Stara Wies
Stara Wies → Wasserleben
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Wasserleben → Stara Wies
Stara Wies → Wasserleben
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Wasserleben → Stara Wies
Stara Wies → Wasserleben
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Wasserleben → Стара Вес
Стара Вес → Wasserleben
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Wasserleben → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Wasserleben
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Wasserleben → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Wasserleben
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Wasserleben → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Wasserleben
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Wasserleben → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Wasserleben
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Wasserleben → Стара Весь
Стара Весь → Wasserleben
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Wasserleben → Stara Wies
Stara Wies → Wasserleben
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Wasserleben → Stara Wies
Stara Wies → Wasserleben
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Wasserleben → Stara Wieś
Stara Wieś → Wasserleben
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Wasserleben → Stara Wieś
Stara Wieś → Wasserleben
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Wasserleben → Stara Wieś
Stara Wieś → Wasserleben
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Wasserleben → Stara Wies
Stara Wies → Wasserleben
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Wasserleben → Стара Вес
Стара Вес → Wasserleben
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Wasserleben → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Wasserleben
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Wasserleben → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Wasserleben
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Wasserleben → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Wasserleben
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Wasserleben → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Wasserleben
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Wasserleben → Стара Вода
Стара Вода → Wasserleben
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Wasserleben → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Wasserleben
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Wasserleben → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Wasserleben
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Wasserleben → Стараховице
Стараховице → Wasserleben
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Wasserleben → Starawieś
Starawieś → Wasserleben
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Wasserleben → Starcza
Starcza → Wasserleben
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Wasserleben → Stare Babice
Stare Babice → Wasserleben
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Wasserleben → Старе Белице
Старе Белице → Wasserleben
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Wasserleben → Старе Бернати
Старе Бернати → Wasserleben
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Wasserleben → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Wasserleben
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Wasserleben → Stare Bolity
Stare Bolity → Wasserleben
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Wasserleben → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Wasserleben
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Wasserleben → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Wasserleben
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Wasserleben → Stare Budki
Stare Budki → Wasserleben
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Wasserleben → Stare Budy
Stare Budy → Wasserleben
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Wasserleben → Stare Czaple
Stare Czaple → Wasserleben
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Wasserleben → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Wasserleben
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Wasserleben → Старе Дравско
Старе Дравско → Wasserleben
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Wasserleben → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Wasserleben
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Wasserleben → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Wasserleben
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Wasserleben → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Wasserleben
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Wasserleben → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Wasserleben
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Wasserleben → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Wasserleben
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Wasserleben → Stare Groszki
Stare Groszki → Wasserleben
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Wasserleben → Stare Guty
Stare Guty → Wasserleben
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Wasserleben → Старе Головчице
Старе Головчице → Wasserleben
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Wasserleben → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Wasserleben
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Wasserleben → Явори Старі
Явори Старі → Wasserleben
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Wasserleben → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Wasserleben
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Wasserleben → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Wasserleben
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Wasserleben → Stare Juchy
Stare Juchy → Wasserleben
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Wasserleben → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Wasserleben
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Wasserleben → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Wasserleben
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Wasserleben → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Wasserleben
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Wasserleben → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Wasserleben
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Wasserleben → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Wasserleben
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Wasserleben → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Wasserleben
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Wasserleben → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Wasserleben
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Wasserleben → Stare Kozle
Stare Kozle → Wasserleben
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Wasserleben → Stare Kozle
Stare Kozle → Wasserleben
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Wasserleben → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Wasserleben
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Wasserleben → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Wasserleben
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Wasserleben → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Wasserleben
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Wasserleben → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Wasserleben
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Wasserleben → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Wasserleben
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Wasserleben
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Wasserleben → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Wasserleben
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Wasserleben → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Wasserleben
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Wasserleben → Stare Miasto
Stare Miasto → Wasserleben
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Wasserleben → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Wasserleben
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Wasserleben → Stare Olesno
Stare Olesno → Wasserleben
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Wasserleben → Stare Opole
Stare Opole → Wasserleben
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Wasserleben → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Wasserleben
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Wasserleben → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Wasserleben
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Wasserleben → Старе Полесе
Старе Полесе → Wasserleben
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Wasserleben → Stare Polichno
Stare Polichno → Wasserleben
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Wasserleben → Stare Prusy
Stare Prusy → Wasserleben
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Wasserleben → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Wasserleben
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Wasserleben → Stare Rybie
Stare Rybie → Wasserleben
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Wasserleben → Stare Sady
Stare Sady → Wasserleben
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Wasserleben → Stare Serby
Stare Serby → Wasserleben
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Wasserleben → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Wasserleben
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Wasserleben → Stare Sioło
Stare Sioło → Wasserleben
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Wasserleben → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Wasserleben
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Wasserleben → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Wasserleben
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Wasserleben → Stare Stracze
Stare Stracze → Wasserleben
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Wasserleben → Stare Stracze
Stare Stracze → Wasserleben
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Wasserleben → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Wasserleben
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Wasserleben → Stare Wloki
Stare Wloki → Wasserleben
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Wasserleben → Stare Wloki
Stare Wloki → Wasserleben
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Wasserleben → Stare Zakole
Stare Zakole → Wasserleben
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Wasserleben → Stare Załubice
Stare Załubice → Wasserleben
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Wasserleben → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Wasserleben
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Wasserleben → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Wasserleben
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Wasserleben → Старгард
Старгард → Wasserleben
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Wasserleben → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Wasserleben
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Wasserleben → Starogard
Starogard → Wasserleben
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Wasserleben
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Wasserleben
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Wasserleben → Староґруд
Староґруд → Wasserleben
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Wasserleben → Староґруд
Староґруд → Wasserleben
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Wasserleben → Starokrzepice
Starokrzepice → Wasserleben
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Wasserleben → Staromiescie
Staromiescie → Wasserleben
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Wasserleben → Staromiescie
Staromiescie → Wasserleben
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Wasserleben → Staropole
Staropole → Wasserleben
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Wasserleben → Staroscin
Staroscin → Wasserleben
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Wasserleben → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Wasserleben
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Wasserleben → Starozreby
Starozreby → Wasserleben
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Wasserleben → Starozreby
Starozreby → Wasserleben
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Wasserleben → Stary Adamów
Stary Adamów → Wasserleben
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Wasserleben → Stary Besk
Stary Besk → Wasserleben
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Wasserleben → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Wasserleben
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Wasserleben → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Wasserleben
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Wasserleben → Stary Borek
Stary Borek → Wasserleben
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Wasserleben → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Wasserleben
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Wasserleben → Stary Bubel
Stary Bubel → Wasserleben
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Wasserleben → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Wasserleben
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Wasserleben → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Wasserleben
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Stary Dwor
Stary Dwor → Wasserleben
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Wasserleben → Stary Dybow
Stary Dybow → Wasserleben
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Wasserleben → Stary Dybow
Stary Dybow → Wasserleben
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Wasserleben → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Wasserleben
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Wasserleben → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Wasserleben
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Wasserleben → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Wasserleben
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Wasserleben → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Wasserleben
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Wasserleben → Stary Folwark
Stary Folwark → Wasserleben
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Wasserleben → Stary Gostków
Stary Gostków → Wasserleben
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Wasserleben → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Wasserleben
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Wasserleben → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Wasserleben
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Wasserleben → Stary Grodków
Stary Grodków → Wasserleben
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Wasserleben → Stary Janow
Stary Janow → Wasserleben
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Wasserleben → Stary Janow
Stary Janow → Wasserleben
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Wasserleben → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Wasserleben
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Wasserleben
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Wasserleben → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Wasserleben
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Wasserleben → Stary Julianow
Stary Julianow → Wasserleben
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Wasserleben → Stary Julianow
Stary Julianow → Wasserleben
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Wasserleben → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Wasserleben
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Wasserleben → Stary Kocin
Stary Kocin → Wasserleben
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Wasserleben → Stary Konik
Stary Konik → Wasserleben
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Wasserleben → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Wasserleben
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Wasserleben → Старий Кракув
Старий Кракув → Wasserleben
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Старий Ляс
Старий Ляс → Wasserleben
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Wasserleben → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Wasserleben
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Wasserleben → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Wasserleben
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Wasserleben → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Wasserleben
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Wasserleben → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Wasserleben
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Wasserleben → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Wasserleben
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Wasserleben → Stary Machnow
Stary Machnow → Wasserleben
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Wasserleben → Stary Machnow
Stary Machnow → Wasserleben
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Wasserleben → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Wasserleben
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Wasserleben → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Wasserleben
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Wasserleben → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Wasserleben
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Wasserleben → Stary Puznow
Stary Puznow → Wasserleben
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Wasserleben → Stary Puznow
Stary Puznow → Wasserleben
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Wasserleben → Старый Сонч
Старый Сонч → Wasserleben
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Wasserleben → Старый Сонч
Старый Сонч → Wasserleben
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Wasserleben → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Wasserleben
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Wasserleben → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Wasserleben
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Wasserleben → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Wasserleben
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Wasserleben → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Wasserleben
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Wasserleben → Stary Solec
Stary Solec → Wasserleben
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Wasserleben → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Wasserleben
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Wasserleben → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Wasserleben
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Wasserleben → Stary Targ
Stary Targ → Wasserleben
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Wasserleben → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Wasserleben
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Wasserleben → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Wasserleben
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Wasserleben → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Wasserleben
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Wasserleben → Stary Wiec
Stary Wiec → Wasserleben
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Wasserleben → Stary Zagan
Stary Zagan → Wasserleben
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Wasserleben → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Wasserleben
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Wasserleben → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Wasserleben
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Wasserleben → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Wasserleben
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Wasserleben → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Wasserleben
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Wasserleben → Starzykowo
Starzykowo → Wasserleben
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Starzyno
Starzyno → Wasserleben
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Starzyno
Starzyno → Wasserleben
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Wasserleben → Starzyny
Starzyny → Wasserleben
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Wasserleben
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Wasserleben → Stasinow
Stasinow → Wasserleben
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Wasserleben → Stasinow
Stasinow → Wasserleben
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Wasserleben → Stasiopole
Stasiopole → Wasserleben
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Wasserleben → Staswiny
Staswiny → Wasserleben
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Wasserleben → Staszkowka
Staszkowka → Wasserleben
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Wasserleben → Staszkowka
Staszkowka → Wasserleben
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Wasserleben → Сташув
Сташув → Wasserleben
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Wasserleben → Сташув
Сташув → Wasserleben
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Wasserleben → Staswiny
Staswiny → Wasserleben
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Wasserleben → Staw
Staw → Wasserleben
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Wasserleben → Staw
Staw → Wasserleben
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Wasserleben → Став
Став → Wasserleben
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Wasserleben → Staw
Staw → Wasserleben
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Wasserleben → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Wasserleben
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Wasserleben → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Wasserleben
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Wasserleben → Stawce
Stawce → Wasserleben
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Wasserleben → Ставек
Ставек → Wasserleben
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Wasserleben → Stawiany
Stawiany → Wasserleben
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Wasserleben → Stawiguda
Stawiguda → Wasserleben
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Wasserleben → Stawiska
Stawiska → Wasserleben
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Wasserleben → Stawiska
Stawiska → Wasserleben
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Wasserleben → Стависки
Стависки → Wasserleben
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Wasserleben → Ставиша
Ставиша → Wasserleben
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Wasserleben → Stawiszcze
Stawiszcze → Wasserleben
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Wasserleben → Stawiszcze
Stawiszcze → Wasserleben
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Wasserleben → Stawiszyce
Stawiszyce → Wasserleben
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Wasserleben → Stawiszyn
Stawiszyn → Wasserleben
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Wasserleben → Stawiszyn
Stawiszyn → Wasserleben
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Wasserleben → Stawnik
Stawnik → Wasserleben
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Wasserleben → Stawno
Stawno → Wasserleben
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Wasserleben → Stawowice
Stawowice → Wasserleben
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Wasserleben → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Wasserleben
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Wasserleben → Stawy
Stawy → Wasserleben
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Wasserleben → Staporkow
Staporkow → Wasserleben
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Wasserleben → Stebark
Stebark → Wasserleben
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Wasserleben → Стеблево
Стеблево → Wasserleben
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Wasserleben → Steblow
Steblow → Wasserleben
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Wasserleben → Steblow
Steblow → Wasserleben
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Wasserleben → Stefania
Stefania → Wasserleben
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Wasserleben → Stefanow
Stefanow → Wasserleben
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Stefanow
Stefanow → Wasserleben
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Stefanowo
Stefanowo → Wasserleben
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Wasserleben → Stefanów
Stefanów → Wasserleben
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Stefanow
Stefanow → Wasserleben
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Wasserleben → Стефкова
Стефкова → Wasserleben
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Wasserleben → Stega Mała
Stega Mała → Wasserleben
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Wasserleben → Стегна
Стегна → Wasserleben
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Wasserleben → Stegosz
Stegosz → Wasserleben
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Wasserleben → Stekiny
Stekiny → Wasserleben
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Wasserleben → Stelagi
Stelagi → Wasserleben
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Wasserleben → Stelagi
Stelagi → Wasserleben
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Wasserleben → Stemplew
Stemplew → Wasserleben
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Wasserleben → Stepnica
Stepnica → Wasserleben
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Wasserleben → Stepocice
Stepocice → Wasserleben
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Wasserleben → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Wasserleben
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Wasserleben → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Wasserleben
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Wasserleben → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Wasserleben
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Wasserleben → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Wasserleben
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Wasserleben → Steszew
Steszew → Wasserleben
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Wasserleben → Stezyca
Stezyca → Wasserleben
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Wasserleben → Stezyca
Stezyca → Wasserleben
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Wasserleben → Stebark
Stebark → Wasserleben
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Wasserleben → Stegosz
Stegosz → Wasserleben
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Wasserleben → Stekiny
Stekiny → Wasserleben
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Wasserleben → Stępień
Stępień → Wasserleben
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Wasserleben → Stępina
Stępina → Wasserleben
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Wasserleben → Stepocice
Stepocice → Wasserleben
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Wasserleben → Steszew
Steszew → Wasserleben
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Wasserleben → Stężyca
Stężyca → Wasserleben
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Wasserleben → Stezyca
Stezyca → Wasserleben
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Wasserleben → Stezyca
Stezyca → Wasserleben
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Wasserleben → Stobierna
Stobierna → Wasserleben
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Wasserleben → Stobno
Stobno → Wasserleben
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Wasserleben → Stoboje
Stoboje → Wasserleben
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Wasserleben → Stoczek
Stoczek → Wasserleben
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Wasserleben → Stoczek
Stoczek → Wasserleben
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Wasserleben → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Wasserleben
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Wasserleben → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Wasserleben
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Wasserleben → Stoczki
Stoczki → Wasserleben
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Wasserleben → Stodólsko
Stodólsko → Wasserleben
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Wasserleben → Stojadla
Stojadla → Wasserleben
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Wasserleben → Stojadla
Stojadla → Wasserleben
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Wasserleben → Stojanow
Stojanow → Wasserleben
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Wasserleben → Stojanow
Stojanow → Wasserleben
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Wasserleben → Stojanowice
Stojanowice → Wasserleben
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Wasserleben → Stojanow
Stojanow → Wasserleben
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Wasserleben → Stojanow
Stojanow → Wasserleben
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Wasserleben → Stojków
Stojków → Wasserleben
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Wasserleben → Stok
Stok → Wasserleben
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Stok
Stok → Wasserleben
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Wasserleben → Stok
Stok → Wasserleben
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Wasserleben → Stok Lacki
Stok Lacki → Wasserleben
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Wasserleben → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Wasserleben
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Wasserleben → Stolec
Stolec → Wasserleben
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Wasserleben → Stolno
Stolno → Wasserleben
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Wasserleben → Stolno
Stolno → Wasserleben
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Wasserleben → Stopka
Stopka → Wasserleben
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Wasserleben → Стопница
Стопница → Wasserleben
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Стошице
Стошице → Wasserleben
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Wasserleben → Strabla
Strabla → Wasserleben
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Wasserleben → Strachocin
Strachocin → Wasserleben
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Wasserleben → Strachocin
Strachocin → Wasserleben
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Wasserleben → Strachocin
Strachocin → Wasserleben
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Wasserleben → Страхомін
Страхомін → Wasserleben
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Wasserleben → Страхоміно
Страхоміно → Wasserleben
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Wasserleben → Strachon
Strachon → Wasserleben
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Wasserleben → Strachon
Strachon → Wasserleben
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Wasserleben → Strachowka
Strachowka → Wasserleben
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Wasserleben → Strachów
Strachów → Wasserleben
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Wasserleben → Strachowka
Strachowka → Wasserleben
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Wasserleben → Straczno
Straczno → Wasserleben
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Wasserleben → Stradlice
Stradlice → Wasserleben
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Wasserleben → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Wasserleben
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Wasserleben → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Wasserleben
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Wasserleben → Stradunia
Stradunia → Wasserleben
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Wasserleben → Straduny
Straduny → Wasserleben
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Wasserleben → Straduń
Straduń → Wasserleben
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Wasserleben → Stradzew
Stradzew → Wasserleben
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Wasserleben → Stramnica
Stramnica → Wasserleben
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Wasserleben → Stramnice
Stramnice → Wasserleben
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Wasserleben → Stramniczka
Stramniczka → Wasserleben
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Wasserleben → Straszewo
Straszewo → Wasserleben
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Wasserleben → Straszow
Straszow → Wasserleben
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Wasserleben → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Wasserleben
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Wasserleben → Straszydle
Straszydle → Wasserleben
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Wasserleben → Straszyn
Straszyn → Wasserleben
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Wasserleben → Страшин
Страшин → Wasserleben
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Wasserleben → Strawczyn
Strawczyn → Wasserleben
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Wasserleben → Strazow
Strazow → Wasserleben
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Wasserleben → Strazow
Strazow → Wasserleben
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Wasserleben → Straczno
Straczno → Wasserleben
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Wasserleben → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Wasserleben
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Wasserleben → Strobice
Strobice → Wasserleben
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Wasserleben → Strobin
Strobin → Wasserleben
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Wasserleben → Stromiec
Stromiec → Wasserleben
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Wasserleben → Stronie
Stronie → Wasserleben
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Wasserleben → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Wasserleben
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Wasserleben → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Wasserleben
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Wasserleben → Stropkowo
Stropkowo → Wasserleben
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Wasserleben → Stroza
Stroza → Wasserleben
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Wasserleben → Stroza
Stroza → Wasserleben
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Wasserleben → Strozowka
Strozowka → Wasserleben
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Wasserleben → Stróża
Stróża → Wasserleben
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Wasserleben → Stroza
Stroza → Wasserleben
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Wasserleben → Stroza
Stroza → Wasserleben
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Wasserleben → Stróże
Stróże → Wasserleben
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Wasserleben → Stróże
Stróże → Wasserleben
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Wasserleben → Strozowka
Strozowka → Wasserleben
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Wasserleben → Strubno
Strubno → Wasserleben
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Wasserleben → Струґа
Струґа → Wasserleben
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Wasserleben → Strumien
Strumien → Wasserleben
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Wasserleben → Strumien
Strumien → Wasserleben
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Wasserleben → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Wasserleben
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Wasserleben → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Wasserleben
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Wasserleben → Struzka
Struzka → Wasserleben
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Wasserleben → Struznica
Struznica → Wasserleben
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Wasserleben → Struzyna
Struzyna → Wasserleben
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Wasserleben → Struznica
Struznica → Wasserleben
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Wasserleben → Struzyna
Struzyna → Wasserleben
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Wasserleben → Strużyny
Strużyny → Wasserleben
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Wasserleben → Stryjewo
Stryjewo → Wasserleben
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Wasserleben → Stryjki
Stryjki → Wasserleben
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Wasserleben → Stryjkowo
Stryjkowo → Wasserleben
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Wasserleben → Стрыкув
Стрыкув → Wasserleben
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Wasserleben → Strykow
Strykow → Wasserleben
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Wasserleben
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Wasserleben → Strykowo
Strykowo → Wasserleben
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Wasserleben → Стрыкув
Стрыкув → Wasserleben
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Wasserleben → Strykow
Strykow → Wasserleben
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Wasserleben → Strysza Buda
Strysza Buda → Wasserleben
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Wasserleben → Stryszawa
Stryszawa → Wasserleben
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Wasserleben → Strzakły
Strzakły → Wasserleben
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Wasserleben → Strzala
Strzala → Wasserleben
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Wasserleben → Стшалкова
Стшалкова → Wasserleben
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Wasserleben → Strzalkowice
Strzalkowice → Wasserleben
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Wasserleben → Strzalkowo
Strzalkowo → Wasserleben
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Wasserleben → Strzala
Strzala → Wasserleben
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Wasserleben → Strzałki
Strzałki → Wasserleben
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Wasserleben → Strzalkowice
Strzalkowice → Wasserleben
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Wasserleben → Strzalkowo
Strzalkowo → Wasserleben
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Wasserleben → Strzałków
Strzałków → Wasserleben
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Wasserleben → Strzebielewo
Strzebielewo → Wasserleben
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Wasserleben → Strzebielinek
Strzebielinek → Wasserleben
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Wasserleben → Strzebin
Strzebin → Wasserleben
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Wasserleben → Strzebowiska
Strzebowiska → Wasserleben
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Wasserleben
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Wasserleben → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Wasserleben
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Wasserleben → Strzegocin
Strzegocin → Wasserleben
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Wasserleben → Стшегом
Стшегом → Wasserleben
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Wasserleben → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Wasserleben
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Wasserleben → Стшегово
Стшегово → Wasserleben
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Wasserleben → Strzegów
Strzegów → Wasserleben
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Wasserleben → Strzegów
Strzegów → Wasserleben
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Wasserleben → Strzekecino
Strzekecino → Wasserleben
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Wasserleben → Strzekecino
Strzekecino → Wasserleben
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Wasserleben → Strzelce
Strzelce → Wasserleben
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Wasserleben → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Wasserleben
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Wasserleben → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Wasserleben
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Wasserleben → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Wasserleben
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Wasserleben → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Wasserleben
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Wasserleben → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Wasserleben
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Wasserleben → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Wasserleben
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Wasserleben → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Wasserleben
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Wasserleben → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Wasserleben
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Wasserleben → Strzeleczki
Strzeleczki → Wasserleben
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Wasserleben → Strzelewo
Strzelewo → Wasserleben
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Wasserleben → Strzelewo
Strzelewo → Wasserleben
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Wasserleben → Strzelęcin
Strzelęcin → Wasserleben
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Wasserleben → Стшелин
Стшелин → Wasserleben
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Wasserleben → Strzelno
Strzelno → Wasserleben
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Wasserleben → Strzelno
Strzelno → Wasserleben
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Strzelno
Strzelno → Wasserleben
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Wasserleben → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Wasserleben
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Wasserleben → Strzemkowo
Strzemkowo → Wasserleben
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Wasserleben → Strzeniówka
Strzeniówka → Wasserleben
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Wasserleben → Strzepcz
Strzepcz → Wasserleben
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Wasserleben → Стшепово
Стшепово → Wasserleben
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Wasserleben → Strzeszewo
Strzeszewo → Wasserleben
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Wasserleben → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Wasserleben
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Wasserleben → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Wasserleben
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Wasserleben → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Wasserleben
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Wasserleben → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Wasserleben
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Wasserleben → Strzeszowice
Strzeszowice → Wasserleben
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Wasserleben → Strzeszyn
Strzeszyn → Wasserleben
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Wasserleben → Strzezenice
Strzezenice → Wasserleben
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Wasserleben → Strzezenice
Strzezenice → Wasserleben
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Wasserleben → Strzeżewo
Strzeżewo → Wasserleben
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Wasserleben → Стшмеле
Стшмеле → Wasserleben
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Wasserleben → Strzybnica
Strzybnica → Wasserleben
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Wasserleben → Strzybnik
Strzybnik → Wasserleben
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Wasserleben → Strzygi
Strzygi → Wasserleben
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Wasserleben → Strzykuly
Strzykuly → Wasserleben
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Wasserleben → Strzyzawa
Strzyzawa → Wasserleben
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Wasserleben → Strzyze
Strzyze → Wasserleben
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Wasserleben → Strzyzew
Strzyzew → Wasserleben
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Wasserleben → Стшижев
Стшижев → Wasserleben
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Wasserleben → Strzyzew
Strzyzew → Wasserleben
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Wasserleben → Стшижув
Стшижув → Wasserleben
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Wasserleben → Strzyzowice
Strzyzowice → Wasserleben
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Wasserleben → Strzyzawa
Strzyzawa → Wasserleben
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Wasserleben → Strzyze
Strzyze → Wasserleben
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Wasserleben → Strzyzew
Strzyzew → Wasserleben
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Wasserleben → Strzyzew
Strzyzew → Wasserleben
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Wasserleben → Strzyzowice
Strzyzowice → Wasserleben
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Wasserleben → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Wasserleben
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Wasserleben → Strzyżów
Strzyżów → Wasserleben
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Wasserleben → Стшижув
Стшижув → Wasserleben
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Wasserleben → Strzyżówka
Strzyżówka → Wasserleben
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Wasserleben → Stubienko
Stubienko → Wasserleben
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Wasserleben → Stubno
Stubno → Wasserleben
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Wasserleben → Stuchowo
Stuchowo → Wasserleben
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Wasserleben → Студница
Студница → Wasserleben
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Wasserleben → Studnica
Studnica → Wasserleben
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Wasserleben → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Wasserleben
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Wasserleben → Studniska Górne
Studniska Górne → Wasserleben
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Wasserleben → Studzianek
Studzianek → Wasserleben
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Wasserleben → Studzianki
Studzianki → Wasserleben
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Wasserleben → Studzianki
Studzianki → Wasserleben
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Wasserleben → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Wasserleben
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Wasserleben → Studzianna
Studzianna → Wasserleben
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Wasserleben → Studzienice
Studzienice → Wasserleben
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Wasserleben → Студзеніце
Студзеніце → Wasserleben
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Wasserleben → Studzienice
Studzienice → Wasserleben
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Wasserleben → Studzieniec
Studzieniec → Wasserleben
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Wasserleben → Stuposiany
Stuposiany → Wasserleben
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Wasserleben → Стильонґі
Стильонґі → Wasserleben
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Wasserleben → Stypułów
Stypułów → Wasserleben
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Wasserleben → Styrzyniec
Styrzyniec → Wasserleben
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Wasserleben → Subkowy
Subkowy → Wasserleben
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Wasserleben → Sucha
Sucha → Wasserleben
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Wasserleben → Sucha
Sucha → Wasserleben
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Wasserleben → Sucha
Sucha → Wasserleben
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Wasserleben → Sucha
Sucha → Wasserleben
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Wasserleben → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Wasserleben
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Wasserleben → Суха Дольна
Суха Дольна → Wasserleben
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Wasserleben → Sucha Huta
Sucha Huta → Wasserleben
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Wasserleben
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Wasserleben → Sucha Struga
Sucha Struga → Wasserleben
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Wasserleben → Сухань
Сухань → Wasserleben
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Wasserleben → Suchanowko
Suchanowko → Wasserleben
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Wasserleben → Suchanowko
Suchanowko → Wasserleben
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Wasserleben → Сухань
Сухань → Wasserleben
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Wasserleben → Suchatowka
Suchatowka → Wasserleben
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Wasserleben → Suchatowka
Suchatowka → Wasserleben
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Wasserleben → Suchcice
Suchcice → Wasserleben
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Wasserleben → Сухцице
Сухцице → Wasserleben
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Wasserleben → Suche
Suche → Wasserleben
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Wasserleben → Сухе
Сухе → Wasserleben
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Wasserleben → Сухеднюв
Сухеднюв → Wasserleben
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Wasserleben → Сухеднюв
Сухеднюв → Wasserleben
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Wasserleben → Suchleb
Suchleb → Wasserleben
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Wasserleben → Suchlica
Suchlica → Wasserleben
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Wasserleben → Suchocin
Suchocin → Wasserleben
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Wasserleben → Suchoczasy
Suchoczasy → Wasserleben
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Wasserleben → Suchodaniec
Suchodaniec → Wasserleben
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Wasserleben → Suchodebie
Suchodebie → Wasserleben
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Wasserleben → Suchodebie
Suchodebie → Wasserleben
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Wasserleben → Suchodol
Suchodol → Wasserleben
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Wasserleben → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Wasserleben
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Wasserleben → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Wasserleben
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Wasserleben → Suchodół
Suchodół → Wasserleben
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Wasserleben → Suchodol
Suchodol → Wasserleben
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Wasserleben → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Wasserleben
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Wasserleben → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Wasserleben
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Wasserleben → Sucholaski
Sucholaski → Wasserleben
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Wasserleben → Suchoraba
Suchoraba → Wasserleben
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Wasserleben → Suchoraczek
Suchoraczek → Wasserleben
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Wasserleben → Suchoraczek
Suchoraczek → Wasserleben
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Wasserleben → Suchorze
Suchorze → Wasserleben
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Wasserleben → Suchostruga
Suchostruga → Wasserleben
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Wasserleben → Суховоля
Суховоля → Wasserleben
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Wasserleben → Suchowola
Suchowola → Wasserleben
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Wasserleben → Suchowola
Suchowola → Wasserleben
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Wasserleben → Suchowola
Suchowola → Wasserleben
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Wasserleben → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Wasserleben
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Wasserleben → Suchozebry
Suchozebry → Wasserleben
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Wasserleben → Suchozebry
Suchozebry → Wasserleben
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Wasserleben → Suchy Bór
Suchy Bór → Wasserleben
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Wasserleben → Сухи Домб
Сухи Домб → Wasserleben
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Wasserleben → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Wasserleben
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Wasserleben → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Wasserleben
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Wasserleben → Suchy Las
Suchy Las → Wasserleben
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Sucumin
Sucumin → Wasserleben
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Wasserleben → Sudol
Sudol → Wasserleben
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Wasserleben → Sudol
Sudol → Wasserleben
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Wasserleben → Sudół
Sudół → Wasserleben
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Wasserleben → Sufczyn
Sufczyn → Wasserleben
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Wasserleben → Sukmanie
Sukmanie → Wasserleben
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Wasserleben → Sukowice
Sukowice → Wasserleben
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Wasserleben → Sukowy
Sukowy → Wasserleben
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Wasserleben → Sulbiny
Sulbiny → Wasserleben
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Wasserleben → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Wasserleben
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Wasserleben → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Wasserleben
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Wasserleben → Сулехув
Сулехув → Wasserleben
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Wasserleben → Сулехув
Сулехув → Wasserleben
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Wasserleben → Sulechówko
Sulechówko → Wasserleben
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Wasserleben → Суленцин
Суленцин → Wasserleben
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Wasserleben → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Wasserleben
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Wasserleben → Suleczyno
Suleczyno → Wasserleben
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Wasserleben → Сулеюв
Сулеюв → Wasserleben
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Wasserleben → Sulejow
Sulejow → Wasserleben
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Wasserleben → Sulejowek
Sulejowek → Wasserleben
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Wasserleben → Сулеюв
Сулеюв → Wasserleben
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Wasserleben → Sulejow
Sulejow → Wasserleben
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Wasserleben → Sulejowek
Sulejowek → Wasserleben
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Wasserleben → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Wasserleben
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Wasserleben → Суленцин
Суленцин → Wasserleben
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Wasserleben → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Wasserleben
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Wasserleben → Sulęcinek
Sulęcinek → Wasserleben
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Wasserleben → Suleczyno
Suleczyno → Wasserleben
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Wasserleben → Sulicice
Sulicice → Wasserleben
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Wasserleben → Sulikow
Sulikow → Wasserleben
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Wasserleben → Sulikowo
Sulikowo → Wasserleben
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Wasserleben → Sulikow
Sulikow → Wasserleben
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Wasserleben → Суліміце
Суліміце → Wasserleben
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Wasserleben → Sulimierz
Sulimierz → Wasserleben
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Wasserleben → Sulimow
Sulimow → Wasserleben
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Wasserleben → Sulimow
Sulimow → Wasserleben
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Wasserleben → Sulimy
Sulimy → Wasserleben
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Wasserleben → Sulinowo
Sulinowo → Wasserleben
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Wasserleben → Сулиславице
Сулиславице → Wasserleben
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Wasserleben → Sulisław
Sulisław → Wasserleben
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Wasserleben → Сулиславице
Сулиславице → Wasserleben
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Wasserleben → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Wasserleben
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Wasserleben → Sulkow
Sulkow → Wasserleben
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Wasserleben → Sulkow
Sulkow → Wasserleben
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Wasserleben → Сулковице
Сулковице → Wasserleben
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Wasserleben → Sulkowice
Sulkowice → Wasserleben
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Wasserleben → Sulkowo
Sulkowo → Wasserleben
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Wasserleben → Сульміце
Сульміце → Wasserleben
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Wasserleben → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Wasserleben
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Wasserleben → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Wasserleben
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Wasserleben → Sulmów
Sulmów → Wasserleben
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Wasserleben → Sulnówko
Sulnówko → Wasserleben
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Wasserleben → Suloszowa
Suloszowa → Wasserleben
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Wasserleben → Sulow
Sulow → Wasserleben
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Wasserleben → Sułkowice
Sułkowice → Wasserleben
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Wasserleben → Sułkowice
Sułkowice → Wasserleben
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Wasserleben → Сулковице
Сулковице → Wasserleben
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Wasserleben → Sulkowice
Sulkowice → Wasserleben
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Wasserleben → Sułków
Sułków → Wasserleben
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Wasserleben → Sulkow
Sulkow → Wasserleben
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Wasserleben → Suloszowa
Suloszowa → Wasserleben
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Wasserleben → Sułowiec
Sułowiec → Wasserleben
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Wasserleben → Сулув
Сулув → Wasserleben
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Wasserleben → Sułów
Sułów → Wasserleben
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Wasserleben → Sumin
Sumin → Wasserleben
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Сумін
Сумін → Wasserleben
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Wasserleben → Sumina
Sumina → Wasserleben
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Wasserleben → Suprasl
Suprasl → Wasserleben
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Wasserleben → Suprasl
Suprasl → Wasserleben
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Wasserleben → Suraż
Suraż → Wasserleben
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Wasserleben → Surminy
Surminy → Wasserleben
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Wasserleben → Surochow
Surochow → Wasserleben
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Wasserleben → Surochow
Surochow → Wasserleben
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Wasserleben → Сурова
Сурова → Wasserleben
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Wasserleben → Susiec
Susiec → Wasserleben
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Wasserleben → Суш
Суш → Wasserleben
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Wasserleben → Suszec
Suszec → Wasserleben
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Wasserleben → Suszewo
Suszewo → Wasserleben
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Wasserleben → Suszno
Suszno → Wasserleben
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Suśnia
Suśnia → Wasserleben
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Wasserleben → Сувалки
Сувалки → Wasserleben
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Wasserleben → Сувалки
Сувалки → Wasserleben
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Wasserleben → Swaderki
Swaderki → Wasserleben
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Wasserleben → Swadzim
Swadzim → Wasserleben
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Wasserleben → Swarozyn
Swarozyn → Wasserleben
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Wasserleben → Swarozyn
Swarozyn → Wasserleben
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Wasserleben → Сважендз
Сважендз → Wasserleben
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Wasserleben → Swarzewo
Swarzewo → Wasserleben
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Wasserleben → Сважендз
Сважендз → Wasserleben
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Wasserleben → Swaty
Swaty → Wasserleben
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Wasserleben → Swiatki
Swiatki → Wasserleben
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Wasserleben → Swiatki
Swiatki → Wasserleben
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Wasserleben → Swiatniki
Swiatniki → Wasserleben
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Wasserleben → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Wasserleben
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Wasserleben → Swibna
Swibna → Wasserleben
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Wasserleben → Swider
Swider → Wasserleben
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Wasserleben → Swiderki
Swiderki → Wasserleben
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Wasserleben → Свидница
Свидница → Wasserleben
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Wasserleben → Свидница
Свидница → Wasserleben
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Wasserleben
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Wasserleben → Свидник
Свидник → Wasserleben
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Wasserleben → Swidniki
Swidniki → Wasserleben
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Wasserleben → Swidrow
Swidrow → Wasserleben
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Wasserleben → Swidry
Swidry → Wasserleben
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Wasserleben → Swidry Male
Swidry Male → Wasserleben
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Wasserleben → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Wasserleben
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Wasserleben → Swidwie
Swidwie → Wasserleben
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Wasserleben → Свидвин
Свидвин → Wasserleben
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Wasserleben → Свебодзице
Свебодзице → Wasserleben
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Wasserleben → Свебодзин
Свебодзин → Wasserleben
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Wasserleben → Swiecice
Swiecice → Wasserleben
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Wasserleben → Свеце
Свеце → Wasserleben
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Wasserleben → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Wasserleben
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Wasserleben → Swieciechowa
Swieciechowa → Wasserleben
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Wasserleben → Швецко
Швецко → Wasserleben
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Wasserleben → Swiecko
Swiecko → Wasserleben
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Wasserleben → Swielino
Swielino → Wasserleben
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Wasserleben → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Wasserleben
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Wasserleben → Swiercze
Swiercze → Wasserleben
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Wasserleben → Swierczow
Swierczow → Wasserleben
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Wasserleben → Swierczow
Swierczow → Wasserleben
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Wasserleben → Swierczow
Swierczow → Wasserleben
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Wasserleben → Swierczyna
Swierczyna → Wasserleben
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Wasserleben → Swierdze
Swierdze → Wasserleben
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Wasserleben → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Wasserleben
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Wasserleben → Swierszczow
Swierszczow → Wasserleben
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Свежава
Свежава → Wasserleben
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Wasserleben → Swierze
Swierze → Wasserleben
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Wasserleben → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Wasserleben
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Wasserleben → Swierzenko
Swierzenko → Wasserleben
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Wasserleben → Сьвежна
Сьвежна → Wasserleben
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Wasserleben → Swierzno
Swierzno → Wasserleben
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Wasserleben → Swieszyno
Swieszyno → Wasserleben
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Wasserleben → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Wasserleben
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Wasserleben → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Wasserleben
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Wasserleben → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Wasserleben
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Wasserleben → Swiete
Swiete → Wasserleben
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Wasserleben → Swiete
Swiete → Wasserleben
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Wasserleben → Swietno
Swietno → Wasserleben
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Wasserleben → Swietochlowice
Swietochlowice → Wasserleben
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Wasserleben → Swietochowo
Swietochowo → Wasserleben
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Wasserleben → Swietomarz
Swietomarz → Wasserleben
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Wasserleben → Swietoslaw
Swietoslaw → Wasserleben
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Wasserleben → Свентошув
Свентошув → Wasserleben
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Wasserleben → Швентошувка
Швентошувка → Wasserleben
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Wasserleben → Swietoujsc
Swietoujsc → Wasserleben
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Wasserleben → Swiety Marek
Swiety Marek → Wasserleben
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Wasserleben → Swilcza
Swilcza → Wasserleben
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Wasserleben → Swincz
Swincz → Wasserleben
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Wasserleben → Swiniarow
Swiniarow → Wasserleben
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Wasserleben → Swiniary
Swiniary → Wasserleben
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Wasserleben → Swinna
Swinna → Wasserleben
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Wasserleben → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Wasserleben
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Wasserleben → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Wasserleben
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Wasserleben → Switaly
Switaly → Wasserleben
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Wasserleben → Swobnica
Swobnica → Wasserleben
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Wasserleben → Swochowo
Swochowo → Wasserleben
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Wasserleben → Swojczyce
Swojczyce → Wasserleben
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Wasserleben → Swolowo
Swolowo → Wasserleben
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Wasserleben → Swolowo
Swolowo → Wasserleben
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Wasserleben → Swornegacie
Swornegacie → Wasserleben
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Wasserleben → Свори
Свори → Wasserleben
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Wasserleben → Sworzyce
Sworzyce → Wasserleben
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Wasserleben → Swoszowice
Swoszowice → Wasserleben
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Wasserleben → Syberia
Syberia → Wasserleben
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Wasserleben → Сыцевице
Сыцевице → Wasserleben
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Wasserleben → Sycewo
Sycewo → Wasserleben
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Wasserleben → Sychowo
Sychowo → Wasserleben
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Wasserleben → Сыцув
Сыцув → Wasserleben
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Wasserleben → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Wasserleben
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Wasserleben → Sycowice
Sycowice → Wasserleben
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Wasserleben → Сыцув
Сыцув → Wasserleben
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Wasserleben
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Wasserleben
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Wasserleben
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Sydol
Sydol → Wasserleben
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Sydol
Sydol → Wasserleben
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Wasserleben → Sylczno
Sylczno → Wasserleben
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Wasserleben → Sypniewo
Sypniewo → Wasserleben
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Wasserleben → Sypniewo
Sypniewo → Wasserleben
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Wasserleben → Sypniewo
Sypniewo → Wasserleben
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Wasserleben → Сирковіце
Сирковіце → Wasserleben
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Wasserleben → Syrynia
Syrynia → Wasserleben
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Wasserleben → Szacilowka
Szacilowka → Wasserleben
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Wasserleben → Szacilowka
Szacilowka → Wasserleben
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Wasserleben → Шацили
Шацили → Wasserleben
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Wasserleben → Szadek
Szadek → Wasserleben
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Wasserleben → Szadkowice
Szadkowice → Wasserleben
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Wasserleben → Szadlowice
Szadlowice → Wasserleben
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Wasserleben → Szadlowice
Szadlowice → Wasserleben
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Wasserleben → Szadzko
Szadzko → Wasserleben
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Wasserleben → Szaflary
Szaflary → Wasserleben
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Wasserleben → Шалас
Шалас → Wasserleben
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Wasserleben → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Wasserleben
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Wasserleben → Szalowa
Szalowa → Wasserleben
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Wasserleben → Szałkowo
Szałkowo → Wasserleben
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Wasserleben → Szałstry
Szałstry → Wasserleben
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Wasserleben → Szamocin
Szamocin → Wasserleben
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Wasserleben → Шамотулы
Шамотулы → Wasserleben
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Wasserleben → Шамотулы
Шамотулы → Wasserleben
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Wasserleben → Szarajówka
Szarajówka → Wasserleben
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Wasserleben → Szarbkow
Szarbkow → Wasserleben
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Wasserleben → Szarbkow
Szarbkow → Wasserleben
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Wasserleben → Szare
Szare → Wasserleben
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Wasserleben → Szarlej
Szarlej → Wasserleben
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Wasserleben → Szarlejka
Szarlejka → Wasserleben
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Wasserleben → Szarow
Szarow → Wasserleben
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Wasserleben → Szarow
Szarow → Wasserleben
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Wasserleben → Szaruty
Szaruty → Wasserleben
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Wasserleben → Szary Dwór
Szary Dwór → Wasserleben
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Wasserleben → Szatarpy
Szatarpy → Wasserleben
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Wasserleben → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Wasserleben
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Wasserleben → Шавли
Шавли → Wasserleben
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Wasserleben → Щанець
Щанець → Wasserleben
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Wasserleben → Szczawa
Szczawa → Wasserleben
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Wasserleben → Szczawin
Szczawin → Wasserleben
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Wasserleben → Szczawin
Szczawin → Wasserleben
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Wasserleben → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Wasserleben
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Wasserleben → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Wasserleben
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Wasserleben → Szczawinek
Szczawinek → Wasserleben
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Wasserleben → Щавница
Щавница → Wasserleben
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Wasserleben → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Wasserleben
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Wasserleben → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Wasserleben
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Wasserleben → Szczebra
Szczebra → Wasserleben
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Wasserleben → Щебжешин
Щебжешин → Wasserleben
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Wasserleben → Щецин
Щецин → Wasserleben
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Wasserleben → Щецинек
Щецинек → Wasserleben
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Wasserleben → Szczecno
Szczecno → Wasserleben
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Wasserleben → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Wasserleben
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Wasserleben → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Wasserleben
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Wasserleben → Szczeglino
Szczeglino → Wasserleben
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Wasserleben → Szczekarkow
Szczekarkow → Wasserleben
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Wasserleben → Szczekarkow
Szczekarkow → Wasserleben
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Wasserleben → Щекоцины
Щекоцины → Wasserleben
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Wasserleben → Szczelatyn
Szczelatyn → Wasserleben
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Wasserleben → Щепанек
Щепанек → Wasserleben
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Wasserleben → Szczepanki
Szczepanki → Wasserleben
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Wasserleben → Szczepankowice
Szczepankowice → Wasserleben
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Wasserleben → Szczepankowo
Szczepankowo → Wasserleben
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Wasserleben → Szczepankowo
Szczepankowo → Wasserleben
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Wasserleben → Szczepanow
Szczepanow → Wasserleben
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Wasserleben → Szczepanowice
Szczepanowice → Wasserleben
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Wasserleben → Szczepanów
Szczepanów → Wasserleben
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Wasserleben → Szczepanow
Szczepanow → Wasserleben
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Wasserleben → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Wasserleben
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Wasserleben → Szczepice
Szczepice → Wasserleben
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Wasserleben → Szczepki
Szczepki → Wasserleben
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Wasserleben → Szczepów
Szczepów → Wasserleben
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Wasserleben → Szczerbin
Szczerbin → Wasserleben
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Wasserleben → Щерцув
Щерцув → Wasserleben
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Wasserleben → Щерцув
Щерцув → Wasserleben
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Wasserleben → Szczerków
Szczerków → Wasserleben
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Szczescie
Szczescie → Wasserleben
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Wasserleben → Szczesna
Szczesna → Wasserleben
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Wasserleben → Szczesne
Szczesne → Wasserleben
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Wasserleben → Szczesna
Szczesna → Wasserleben
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Wasserleben → Szczesne
Szczesne → Wasserleben
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Wasserleben → Szczescie
Szczescie → Wasserleben
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Wasserleben → Szczodre
Szczodre → Wasserleben
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Wasserleben → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Wasserleben
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Wasserleben → Щодрув
Щодрув → Wasserleben
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Wasserleben → Щодрово
Щодрово → Wasserleben
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Wasserleben → Щуцин
Щуцин → Wasserleben
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Wasserleben → Szczuczyn
Szczuczyn → Wasserleben
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Wasserleben → Щучин
Щучин → Wasserleben
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Wasserleben → Szczukowice
Szczukowice → Wasserleben
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Wasserleben → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Wasserleben
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Wasserleben → Szczurkowo
Szczurkowo → Wasserleben
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Wasserleben → Щурова
Щурова → Wasserleben
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Wasserleben → Szczutki
Szczutki → Wasserleben
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Wasserleben → Szczutowo
Szczutowo → Wasserleben
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Wasserleben → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Wasserleben
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Wasserleben → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Wasserleben
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Wasserleben → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Wasserleben
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Wasserleben → Szczycionek
Szczycionek → Wasserleben
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Wasserleben → Szczyglice
Szczyglice → Wasserleben
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Wasserleben → Szczyglice
Szczyglice → Wasserleben
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Wasserleben → Szczygly
Szczygly → Wasserleben
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Wasserleben → Szczygly
Szczygly → Wasserleben
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Wasserleben → Szczypiec
Szczypiec → Wasserleben
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Wasserleben → Szczypiorno
Szczypiorno → Wasserleben
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Wasserleben → Щирк
Щирк → Wasserleben
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Wasserleben → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Wasserleben
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Wasserleben → Щитна
Щитна → Wasserleben
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Wasserleben → Szczytniki
Szczytniki → Wasserleben
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Wasserleben → Щитно
Щитно → Wasserleben
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Wasserleben → Щитно
Щитно → Wasserleben
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Wasserleben → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Wasserleben
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Wasserleben → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Wasserleben
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Wasserleben → Szebnie
Szebnie → Wasserleben
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Wasserleben → Szedziec
Szedziec → Wasserleben
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Wasserleben → Szeliga
Szeliga → Wasserleben
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Wasserleben → Szembruczek
Szembruczek → Wasserleben
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Wasserleben → Szembruk
Szembruk → Wasserleben
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Wasserleben → Szemud
Szemud → Wasserleben
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Wasserleben → Szemud
Szemud → Wasserleben
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Wasserleben → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Wasserleben
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Wasserleben → Szepietowo
Szepietowo → Wasserleben
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Wasserleben → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Wasserleben
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Wasserleben → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Wasserleben
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Wasserleben → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Wasserleben
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Wasserleben → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Wasserleben
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Wasserleben → Szeromin
Szeromin → Wasserleben
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Wasserleben → Szerzawy
Szerzawy → Wasserleben
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Wasserleben → Szerzyny
Szerzyny → Wasserleben
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Wasserleben → Szestno
Szestno → Wasserleben
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Wasserleben → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Wasserleben
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Wasserleben → Szewnica
Szewnica → Wasserleben
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Wasserleben → Szewo
Szewo → Wasserleben
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Wasserleben → Szkarada
Szkarada → Wasserleben
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Wasserleben → Szkaradowo
Szkaradowo → Wasserleben
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Wasserleben → Szklana
Szklana → Wasserleben
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Wasserleben → Szklana Huta
Szklana Huta → Wasserleben
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Wasserleben → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Wasserleben
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Wasserleben → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Wasserleben
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Wasserleben → Szklary
Szklary → Wasserleben
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Wasserleben → Szklary
Szklary → Wasserleben
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Wasserleben → Szklary
Szklary → Wasserleben
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Wasserleben → Шкляри
Шкляри → Wasserleben
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Wasserleben → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Wasserleben
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Wasserleben → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Wasserleben
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Wasserleben → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Wasserleben
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Wasserleben → Szkocja
Szkocja → Wasserleben
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Wasserleben → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Wasserleben
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Wasserleben → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Wasserleben
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Wasserleben → Szonow
Szonow → Wasserleben
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Wasserleben → Szonowice
Szonowice → Wasserleben
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Wasserleben → Szonow
Szonow → Wasserleben
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Wasserleben → Шопа
Шопа → Wasserleben
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Wasserleben → Szopinek
Szopinek → Wasserleben
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Wasserleben → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Wasserleben
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Wasserleben → Szostaki
Szostaki → Wasserleben
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Wasserleben → Szostaki
Szostaki → Wasserleben
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Wasserleben → Szowsko
Szowsko → Wasserleben
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Wasserleben → Szozdy
Szozdy → Wasserleben
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Wasserleben → Szóstka
Szóstka → Wasserleben
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Wasserleben → Szowsko
Szowsko → Wasserleben
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Wasserleben → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Wasserleben
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Wasserleben → Szparki
Szparki → Wasserleben
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Szpegawsk
Szpegawsk → Wasserleben
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Wasserleben → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Wasserleben
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Wasserleben → Szpegawsk
Szpegawsk → Wasserleben
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Wasserleben → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Wasserleben
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Wasserleben → Szpon
Szpon → Wasserleben
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Wasserleben → Szpondowo
Szpondowo → Wasserleben
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Wasserleben → Шпротава
Шпротава → Wasserleben
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Wasserleben → Szreniawa
Szreniawa → Wasserleben
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Wasserleben → Szrensk
Szrensk → Wasserleben
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Wasserleben → Szrensk
Szrensk → Wasserleben
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Wasserleben → Szropy
Szropy → Wasserleben
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Wasserleben → Sztabin
Sztabin → Wasserleben
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Wasserleben → Штум
Штум → Wasserleben
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Wasserleben → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Wasserleben
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Wasserleben → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Wasserleben
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Wasserleben → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Wasserleben
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Wasserleben → Штутово
Штутово → Wasserleben
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Wasserleben → Sztynort
Sztynort → Wasserleben
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Wasserleben → Sztynwag
Sztynwag → Wasserleben
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Wasserleben → Шубин
Шубин → Wasserleben
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Wasserleben → Szudziałowo
Szudziałowo → Wasserleben
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Wasserleben → Szukalice
Szukalice → Wasserleben
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Wasserleben → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Wasserleben
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Wasserleben → Szumanie
Szumanie → Wasserleben
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Wasserleben → Szumin
Szumin → Wasserleben
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Wasserleben → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Wasserleben
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Wasserleben → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Wasserleben
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Wasserleben → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Wasserleben
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Wasserleben → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Wasserleben
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Wasserleben → Szumowo
Szumowo → Wasserleben
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Wasserleben → Szurpiły
Szurpiły → Wasserleben
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Wasserleben → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Wasserleben
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Wasserleben → Szwarszowice
Szwarszowice → Wasserleben
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Wasserleben → Szwarunki
Szwarunki → Wasserleben
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Wasserleben → Szwaruny
Szwaruny → Wasserleben
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Wasserleben → Szwecja
Szwecja → Wasserleben
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Wasserleben → Szwelice
Szwelice → Wasserleben
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Wasserleben → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Wasserleben
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Wasserleben → Szyce
Szyce → Wasserleben
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Wasserleben → Szydlice
Szydlice → Wasserleben
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Wasserleben → Szydlowek
Szydlowek → Wasserleben
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Wasserleben → Szydlowice
Szydlowice → Wasserleben
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Wasserleben → Шидловец
Шидловец → Wasserleben
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Wasserleben → Szydlowo
Szydlowo → Wasserleben
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Wasserleben → Szydlowo
Szydlowo → Wasserleben
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Wasserleben → Szydlowice
Szydlowice → Wasserleben
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Wasserleben → Шидловец
Шидловец → Wasserleben
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Wasserleben → Szydlowo
Szydlowo → Wasserleben
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Wasserleben → Szydlowo
Szydlowo → Wasserleben
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Wasserleben → Szydłów
Szydłów → Wasserleben
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Wasserleben → Szydłów
Szydłów → Wasserleben
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Wasserleben → Шидлув
Шидлув → Wasserleben
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Wasserleben → Szydlowek
Szydlowek → Wasserleben
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Wasserleben → Szyjki
Szyjki → Wasserleben
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Wasserleben → Szyk
Szyk → Wasserleben
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Wasserleben → Szymaki
Szymaki → Wasserleben
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Wasserleben → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Wasserleben
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Wasserleben → Szymanow
Szymanow → Wasserleben
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Wasserleben → Szymanowek
Szymanowek → Wasserleben
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Szymanowice
Szymanowice → Wasserleben
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Wasserleben → Szymanów
Szymanów → Wasserleben
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Wasserleben → Шиманув
Шиманув → Wasserleben
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Wasserleben → Шиманув
Шиманув → Wasserleben
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Wasserleben → Szymanow
Szymanow → Wasserleben
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Wasserleben → Szymanowek
Szymanowek → Wasserleben
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Wasserleben → Szymany
Szymany → Wasserleben
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Wasserleben → Шимбарк
Шимбарк → Wasserleben
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Wasserleben → Szymbark
Szymbark → Wasserleben
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Wasserleben → Шимборно
Шимборно → Wasserleben
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Wasserleben → Szymiszow
Szymiszow → Wasserleben
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Wasserleben → Szymiszow
Szymiszow → Wasserleben
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Wasserleben → Szymocin
Szymocin → Wasserleben
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Wasserleben → Szymonkow
Szymonkow → Wasserleben
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Wasserleben → Szymonowo
Szymonowo → Wasserleben
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Wasserleben → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Wasserleben
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Wasserleben → Szynkielow
Szynkielow → Wasserleben
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Wasserleben → Szynwald
Szynwald → Wasserleben
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Wasserleben → Szynwald
Szynwald → Wasserleben
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Wasserleben → Szynych
Szynych → Wasserleben
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Wasserleben → Szyperki
Szyperki → Wasserleben
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Wasserleben → Szypliszki
Szypliszki → Wasserleben
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Wasserleben → Szyplow
Szyplow → Wasserleben
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Wasserleben → Szyszki
Szyszki → Wasserleben
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Wasserleben → Szyszkowa
Szyszkowa → Wasserleben
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Wasserleben → Szyszków
Szyszków → Wasserleben
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Wasserleben → Szyszyn
Szyszyn → Wasserleben
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Wasserleben → Sciborowice
Sciborowice → Wasserleben
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Wasserleben → Ściborze
Ściborze → Wasserleben
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Wasserleben → Sciborzyce
Sciborzyce → Wasserleben
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Wasserleben → Sciborz
Sciborz → Wasserleben
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Wasserleben → Sciechow
Sciechow → Wasserleben
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Wasserleben → Sciechowek
Sciechowek → Wasserleben
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Wasserleben → Sciegny
Sciegny → Wasserleben
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Wasserleben → Sciejowice
Sciejowice → Wasserleben
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Wasserleben → Scienne
Scienne → Wasserleben
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Wasserleben → Ścigów
Ścigów → Wasserleben
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Wasserleben → Scinawa
Scinawa → Wasserleben
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Wasserleben → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Wasserleben
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Wasserleben → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Wasserleben
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Wasserleben → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Wasserleben
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Wasserleben → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Wasserleben
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Wasserleben → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Wasserleben
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Wasserleben → Śląsko
Śląsko → Wasserleben
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Wasserleben → Slemien
Slemien → Wasserleben
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Wasserleben → Ślepowrony
Ślepowrony → Wasserleben
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Wasserleben → Slesin
Slesin → Wasserleben
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Wasserleben → Slesin
Slesin → Wasserleben
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Wasserleben → Sleszowice
Sleszowice → Wasserleben
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Wasserleben → Slecin
Slecin → Wasserleben
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Wasserleben → Ślęza
Ślęza → Wasserleben
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Wasserleben → Slezany
Slezany → Wasserleben
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Wasserleben → Sliwa
Sliwa → Wasserleben
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Wasserleben → Śliwice
Śliwice → Wasserleben
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Wasserleben → Sliwice
Sliwice → Wasserleben
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Wasserleben → Śliwnica
Śliwnica → Wasserleben
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Wasserleben → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Wasserleben
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Wasserleben → Śmiadowo
Śmiadowo → Wasserleben
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Wasserleben → Smiary
Smiary → Wasserleben
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Wasserleben → Śmiechowice
Śmiechowice → Wasserleben
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Wasserleben → Сьмехув
Сьмехув → Wasserleben
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Wasserleben → Smielin
Smielin → Wasserleben
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Wasserleben → Śmiełów
Śmiełów → Wasserleben
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Wasserleben → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Wasserleben
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Wasserleben → Smigiel
Smigiel → Wasserleben
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Wasserleben → Śmiłowice
Śmiłowice → Wasserleben
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Wasserleben → Smilowo
Smilowo → Wasserleben
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Wasserleben → Śmiłowo
Śmiłowo → Wasserleben
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Wasserleben → Sniadowo
Sniadowo → Wasserleben
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Wasserleben → Sniadowko
Sniadowko → Wasserleben
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Wasserleben → Sniatowo
Sniatowo → Wasserleben
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Wasserleben → Snice
Snice → Wasserleben
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Wasserleben → Średni Łan
Średni Łan → Wasserleben
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Wasserleben → Средня Вес
Средня Вес → Wasserleben
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Wasserleben → Srem
Srem → Wasserleben
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Wasserleben → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Wasserleben
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Wasserleben → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Wasserleben
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Wasserleben → Srodula
Srodula → Wasserleben
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Wasserleben → Srodborow
Srodborow → Wasserleben
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Wasserleben → Swiatki
Swiatki → Wasserleben
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Wasserleben → Swiatki
Swiatki → Wasserleben
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Wasserleben → Swiatniki
Swiatniki → Wasserleben
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Wasserleben → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Wasserleben
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Wasserleben → Świchowo
Świchowo → Wasserleben
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Wasserleben → Świchówko
Świchówko → Wasserleben
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Wasserleben → Swider
Swider → Wasserleben
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Wasserleben → Swiderki
Swiderki → Wasserleben
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Wasserleben → Свидница
Свидница → Wasserleben
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Wasserleben → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Wasserleben
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Wasserleben → Свидник
Свидник → Wasserleben
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Wasserleben → Сьвідник
Сьвідник → Wasserleben
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Wasserleben → Swidniki
Swidniki → Wasserleben
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Wasserleben → Świdno
Świdno → Wasserleben
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Wasserleben → Swidrow
Swidrow → Wasserleben
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Wasserleben → Swidry
Swidry → Wasserleben
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Wasserleben → Swidry Male
Swidry Male → Wasserleben
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Wasserleben → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Wasserleben
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Wasserleben → Swidwie
Swidwie → Wasserleben
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Wasserleben → Свидвин
Свидвин → Wasserleben
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Wasserleben → Świdy
Świdy → Wasserleben
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Wasserleben → Свебодзице
Свебодзице → Wasserleben
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Wasserleben → Свебодзин
Свебодзин → Wasserleben
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Wasserleben → Свеце
Свеце → Wasserleben
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Wasserleben → Сьвеце
Сьвеце → Wasserleben
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Wasserleben → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Wasserleben
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Wasserleben → Świeciechów
Świeciechów → Wasserleben
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Wasserleben → Świecino
Świecino → Wasserleben
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Wasserleben → Швецко
Швецко → Wasserleben
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Wasserleben → Świedziebnia
Świedziebnia → Wasserleben
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Wasserleben → Świekatowo
Świekatowo → Wasserleben
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Wasserleben → Swielino
Swielino → Wasserleben
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Wasserleben → Сьвеміно
Сьвеміно → Wasserleben
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Wasserleben → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Wasserleben
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Wasserleben → Swiercze
Swiercze → Wasserleben
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Wasserleben → Swierczow
Swierczow → Wasserleben
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Wasserleben → Swierczow
Swierczow → Wasserleben
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Wasserleben → Świerczów
Świerczów → Wasserleben
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Wasserleben → Swierczow
Swierczow → Wasserleben
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Wasserleben → Сьверчин
Сьверчин → Wasserleben
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Wasserleben → Świerczyna
Świerczyna → Wasserleben
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Wasserleben → Świerczyna
Świerczyna → Wasserleben
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Wasserleben → Swierczyna
Swierczyna → Wasserleben
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Wasserleben → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Wasserleben
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Wasserleben → Świerklaniec
Świerklaniec → Wasserleben
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Wasserleben → Świerklany
Świerklany → Wasserleben
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Wasserleben → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Wasserleben
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Wasserleben → Świerszczewo
Świerszczewo → Wasserleben
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Wasserleben → Swierszczow
Swierszczow → Wasserleben
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Wasserleben → Свежава
Свежава → Wasserleben
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Wasserleben → Świerzbienie
Świerzbienie → Wasserleben
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Wasserleben → Swierzenko
Swierzenko → Wasserleben
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Wasserleben → Swierzno
Swierzno → Wasserleben
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Wasserleben → Świerzno
Świerzno → Wasserleben
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Wasserleben → Swierze
Swierze → Wasserleben
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Wasserleben → Świerże
Świerże → Wasserleben
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Wasserleben → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Wasserleben
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Wasserleben → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Wasserleben
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Wasserleben → Świeszewo
Świeszewo → Wasserleben
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Wasserleben → Swieszyno
Swieszyno → Wasserleben
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Wasserleben → Świeszyno
Świeszyno → Wasserleben
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Wasserleben → Świetlino
Świetlino → Wasserleben
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Wasserleben → Święcianowo
Święcianowo → Wasserleben
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Wasserleben → Swiecice
Swiecice → Wasserleben
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Wasserleben → Święciec
Święciec → Wasserleben
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Wasserleben → Swieciechowa
Swieciechowa → Wasserleben
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Wasserleben → Święciechowo
Święciechowo → Wasserleben
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Wasserleben → Święcino
Święcino → Wasserleben
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Wasserleben → Swiecko
Swiecko → Wasserleben
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Wasserleben → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Wasserleben
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Wasserleben → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Wasserleben
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Wasserleben → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Wasserleben
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Wasserleben → Święta Woda
Święta Woda → Wasserleben
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Wasserleben → Świętajno
Świętajno → Wasserleben
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Wasserleben → Świętajno
Świętajno → Wasserleben
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Wasserleben → Święte
Święte → Wasserleben
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Wasserleben → Swiete
Swiete → Wasserleben
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Wasserleben → Swiete
Swiete → Wasserleben
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Wasserleben → Swietno
Swietno → Wasserleben
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Wasserleben → Swietochlowice
Swietochlowice → Wasserleben
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Wasserleben → Swietochowo
Swietochowo → Wasserleben
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Wasserleben → Swietomarz
Swietomarz → Wasserleben
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Wasserleben → Swietoslaw
Swietoslaw → Wasserleben
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Wasserleben → Świętoszewko
Świętoszewko → Wasserleben
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Wasserleben → Швентошувка
Швентошувка → Wasserleben
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Wasserleben → Swietoujsc
Swietoujsc → Wasserleben
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Wasserleben → Swilcza
Swilcza → Wasserleben
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Wasserleben → Swiniarow
Swiniarow → Wasserleben
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Wasserleben → Świniarsko
Świniarsko → Wasserleben
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Wasserleben → Świniary
Świniary → Wasserleben
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Wasserleben → Swiniary
Swiniary → Wasserleben
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Wasserleben → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Wasserleben
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Wasserleben → Świniec
Świniec → Wasserleben
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Wasserleben → Świnino
Świnino → Wasserleben
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Wasserleben → Swinna
Swinna → Wasserleben
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Wasserleben → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Wasserleben
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Wasserleben → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Wasserleben
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Wasserleben → Świnoujście
Świnoujście → Wasserleben
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Wasserleben → Świny
Świny → Wasserleben
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Wasserleben → Swincz
Swincz → Wasserleben
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Wasserleben → Switaly
Switaly → Wasserleben
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Wasserleben
Wasserleben
Польша
Германия