rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Willebadessen
Willebadessen ↔ Польша
Автобусы
Willebadessen
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Willebadessen
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Willebadessen
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
Ś
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Willebadessen → Sabaudia
Sabaudia → Willebadessen
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Willebadessen → Saborze
Saborze → Willebadessen
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Willebadessen → Sacharewo
Sacharewo → Willebadessen
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Willebadessen → Sadek
Sadek → Willebadessen
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Willebadessen → Sadki
Sadki → Willebadessen
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Sadkow
Sadkow → Willebadessen
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Willebadessen → Садкув
Садкув → Willebadessen
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Sadkowek
Sadkowek → Willebadessen
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Willebadessen → Sadkowo
Sadkowo → Willebadessen
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Sadkow
Sadkow → Willebadessen
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Sadkowek
Sadkowek → Willebadessen
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Willebadessen → Sadlinki
Sadlinki → Willebadessen
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Willebadessen → Sadlno
Sadlno → Willebadessen
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Willebadessen → Sadlowo
Sadlowo → Willebadessen
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Willebadessen → Sadlowo
Sadlowo → Willebadessen
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Willebadessen → Sadlowo
Sadlowo → Willebadessen
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Willebadessen → Sadlowo
Sadlowo → Willebadessen
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Willebadessen → Sadlowo
Sadlowo → Willebadessen
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Willebadessen → Sadlowo
Sadlowo → Willebadessen
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Willebadessen → Sadow
Sadow → Willebadessen
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Willebadessen → Садова
Садова → Willebadessen
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Sadowice
Sadowice → Willebadessen
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Willebadessen → Sadowie
Sadowie → Willebadessen
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Willebadessen → Садове
Садове → Willebadessen
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Willebadessen → Sadowne
Sadowne → Willebadessen
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Willebadessen → Sadowo
Sadowo → Willebadessen
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Willebadessen → Sadow
Sadow → Willebadessen
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Willebadessen → Sadów
Sadów → Willebadessen
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Willebadessen → Sadrozyce
Sadrozyce → Willebadessen
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Willebadessen → Sadry
Sadry → Willebadessen
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Willebadessen → Sadurki
Sadurki → Willebadessen
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Willebadessen → Sadurki
Sadurki → Willebadessen
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Willebadessen → Sady
Sady → Willebadessen
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Willebadessen → Sady
Sady → Willebadessen
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Willebadessen → Sady
Sady → Willebadessen
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Willebadessen → Sady Dolne
Sady Dolne → Willebadessen
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Willebadessen → Sadykierz
Sadykierz → Willebadessen
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Willebadessen → Сайчице
Сайчице → Willebadessen
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Salno
Salno → Willebadessen
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Willebadessen → Salno
Salno → Willebadessen
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Willebadessen → Samarzewo
Samarzewo → Willebadessen
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Willebadessen → Samborowice
Samborowice → Willebadessen
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Willebadessen → Samborowo
Samborowo → Willebadessen
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Willebadessen → Самборско
Самборско → Willebadessen
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Willebadessen → Samborzec
Samborzec → Willebadessen
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Willebadessen → Samlawki
Samlawki → Willebadessen
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Willebadessen → Samlino
Samlino → Willebadessen
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Willebadessen → Samlawki
Samlawki → Willebadessen
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Samociazek
Samociazek → Willebadessen
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Samociazek
Samociazek → Willebadessen
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Willebadessen → Samolubie
Samolubie → Willebadessen
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Willebadessen → Samołęż
Samołęż → Willebadessen
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Willebadessen → Samorzadki
Samorzadki → Willebadessen
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Willebadessen → Samorzadki
Samorzadki → Willebadessen
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Willebadessen → Samostrzalow
Samostrzalow → Willebadessen
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Willebadessen → Samostrzalow
Samostrzalow → Willebadessen
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Willebadessen → Samostrzel
Samostrzel → Willebadessen
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Самотвур
Самотвур → Willebadessen
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Willebadessen → Samowicze
Samowicze → Willebadessen
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Willebadessen → Sampława
Sampława → Willebadessen
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Willebadessen → Samsieczno
Samsieczno → Willebadessen
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Willebadessen → Samsieczynek
Samsieczynek → Willebadessen
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Samsonowice
Samsonowice → Willebadessen
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Willebadessen → Сандомир
Сандомир → Willebadessen
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Willebadessen → Sanice
Sanice → Willebadessen
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Willebadessen → Sanie
Sanie → Willebadessen
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Willebadessen → Sanka
Sanka → Willebadessen
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Willebadessen → Санники
Санники → Willebadessen
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Willebadessen → Санок
Санок → Willebadessen
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Willebadessen → Santok
Santok → Willebadessen
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Sapieżyn
Sapieżyn → Willebadessen
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Willebadessen → Saplaty
Saplaty → Willebadessen
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Willebadessen → Sapolnica
Sapolnica → Willebadessen
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Willebadessen → Sapy
Sapy → Willebadessen
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Willebadessen → Sarbia
Sarbia → Willebadessen
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Willebadessen → Sarbicko
Sarbicko → Willebadessen
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Willebadessen → Сарбиново
Сарбиново → Willebadessen
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Willebadessen → Сарбиново
Сарбиново → Willebadessen
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Willebadessen → Sarbka
Sarbka → Willebadessen
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Willebadessen → Сарбськ
Сарбськ → Willebadessen
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Willebadessen → Сарнаки
Сарнаки → Willebadessen
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Willebadessen → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Willebadessen
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Willebadessen → Sarnow
Sarnow → Willebadessen
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Willebadessen → Sarnow
Sarnow → Willebadessen
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Willebadessen → Sarnówek
Sarnówek → Willebadessen
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Willebadessen → Sarnówek
Sarnówek → Willebadessen
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Willebadessen → Sartowice
Sartowice → Willebadessen
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Willebadessen → Sarzyna
Sarzyna → Willebadessen
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Willebadessen → Sasino
Sasino → Willebadessen
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Willebadessen → Saspow
Saspow → Willebadessen
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Willebadessen → Sawin
Sawin → Willebadessen
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Willebadessen → Sawino
Sawino → Willebadessen
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Willebadessen → Sawity
Sawity → Willebadessen
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Willebadessen → Saborze
Saborze → Willebadessen
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Willebadessen → Sadry
Sadry → Willebadessen
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Willebadessen → Sągnity
Sągnity → Willebadessen
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Willebadessen → Saplaty
Saplaty → Willebadessen
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Willebadessen → Sąpole
Sąpole → Willebadessen
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Willebadessen → Sapolnica
Sapolnica → Willebadessen
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Willebadessen → Sapy
Sapy → Willebadessen
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Willebadessen → Sąpy
Sąpy → Willebadessen
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Willebadessen → Сутейск
Сутейск → Willebadessen
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Willebadessen → Saspow
Saspow → Willebadessen
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Willebadessen → Schodnia
Schodnia → Willebadessen
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Willebadessen → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Willebadessen
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Willebadessen → Sciborowice
Sciborowice → Willebadessen
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Willebadessen → Sciborz
Sciborz → Willebadessen
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Willebadessen → Sciborzyce
Sciborzyce → Willebadessen
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Willebadessen → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Willebadessen
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Willebadessen → Sciechow
Sciechow → Willebadessen
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Willebadessen → Sciechowek
Sciechowek → Willebadessen
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Willebadessen → Sciegny
Sciegny → Willebadessen
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Willebadessen → Sciejowice
Sciejowice → Willebadessen
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Willebadessen → Scienne
Scienne → Willebadessen
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Willebadessen → Scinawa
Scinawa → Willebadessen
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Willebadessen → Sebastianowo
Sebastianowo → Willebadessen
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Willebadessen → Secemin
Secemin → Willebadessen
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Willebadessen → Sechna
Sechna → Willebadessen
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Willebadessen → Seczkowo
Seczkowo → Willebadessen
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Willebadessen → Seczkowo
Seczkowo → Willebadessen
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Willebadessen → Sedow
Sedow → Willebadessen
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Willebadessen → Sedziejowice
Sedziejowice → Willebadessen
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Willebadessen → Sedzimirow
Sedzimirow → Willebadessen
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Willebadessen → Sedziszow
Sedziszow → Willebadessen
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Willebadessen → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Willebadessen
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Willebadessen → Sedziszowa
Sedziszowa → Willebadessen
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Sedziszowa
Sedziszowa → Willebadessen
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Willebadessen → Сейны
Сейны → Willebadessen
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Willebadessen → Sekocin Las
Sekocin Las → Willebadessen
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Willebadessen → Семлін
Семлін → Willebadessen
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Willebadessen → Senislawice
Senislawice → Willebadessen
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Willebadessen → Senislawice
Senislawice → Willebadessen
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Willebadessen → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Willebadessen
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Willebadessen → Sepopol
Sepopol → Willebadessen
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Serafinów
Serafinów → Willebadessen
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Willebadessen → Serby
Serby → Willebadessen
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Willebadessen → Seredzice
Seredzice → Willebadessen
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Willebadessen → Сероцк
Сероцк → Willebadessen
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Willebadessen → Сероцк
Сероцк → Willebadessen
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Willebadessen → Seroczyn
Seroczyn → Willebadessen
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Willebadessen → Seroki
Seroki → Willebadessen
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Willebadessen → Serokomla
Serokomla → Willebadessen
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Willebadessen → Serpelice
Serpelice → Willebadessen
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Willebadessen → Serwoniec
Serwoniec → Willebadessen
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Willebadessen → Serwy
Serwy → Willebadessen
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Willebadessen → Seczkowo
Seczkowo → Willebadessen
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Willebadessen → Seczkowo
Seczkowo → Willebadessen
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Willebadessen → Sędki
Sędki → Willebadessen
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Willebadessen → Sedow
Sedow → Willebadessen
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Willebadessen → Sędów
Sędów → Willebadessen
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Willebadessen → Sedziejowice
Sedziejowice → Willebadessen
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Willebadessen → Sedzimirow
Sedzimirow → Willebadessen
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Willebadessen → Sedziszowa
Sedziszowa → Willebadessen
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Sedziszowa
Sedziszowa → Willebadessen
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Willebadessen → Sedziszow
Sedziszow → Willebadessen
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Willebadessen → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Willebadessen
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Willebadessen → Sekocin Las
Sekocin Las → Willebadessen
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Willebadessen → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Willebadessen
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Willebadessen → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Willebadessen
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Willebadessen → Sękowa
Sękowa → Willebadessen
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Willebadessen → Sękowice
Sękowice → Willebadessen
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Willebadessen → Sękowo
Sękowo → Willebadessen
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Willebadessen → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Willebadessen
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Willebadessen → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Willebadessen
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Willebadessen → Sepopol
Sepopol → Willebadessen
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Willebadessen → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Willebadessen
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Сянув
Сянув → Willebadessen
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Willebadessen → Sianowo
Sianowo → Willebadessen
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Willebadessen → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Willebadessen
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Willebadessen → Сяноженты
Сяноженты → Willebadessen
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Willebadessen → Сяноженты
Сяноженты → Willebadessen
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Сянув
Сянув → Willebadessen
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Willebadessen → Siary
Siary → Willebadessen
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Willebadessen → Siąszyce
Siąszyce → Willebadessen
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Willebadessen → Sibin
Sibin → Willebadessen
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Willebadessen → Sichow
Sichow → Willebadessen
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Willebadessen → Sichow
Sichow → Willebadessen
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Willebadessen → Sicienko
Sicienko → Willebadessen
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Willebadessen → Sicko
Sicko → Willebadessen
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Willebadessen → Siczki
Siczki → Willebadessen
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Willebadessen → Сідзіна
Сідзіна → Willebadessen
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Willebadessen → Sieborowice
Sieborowice → Willebadessen
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Willebadessen → Sieburczyn
Sieburczyn → Willebadessen
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Willebadessen → Siechnice
Siechnice → Willebadessen
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Willebadessen → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Willebadessen
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Willebadessen → Sieciechow
Sieciechow → Willebadessen
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Willebadessen → Сецехув
Сецехув → Willebadessen
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Willebadessen → Sieciechowice
Sieciechowice → Willebadessen
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Willebadessen → Sieciechowice
Sieciechowice → Willebadessen
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Willebadessen → Sieciechow
Sieciechow → Willebadessen
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Willebadessen → Sieciejow
Sieciejow → Willebadessen
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Сецемін
Сецемін → Willebadessen
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Willebadessen → Siecien
Siecien → Willebadessen
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Willebadessen → Siecien
Siecien → Willebadessen
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Willebadessen → Siedlakowice
Siedlakowice → Willebadessen
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Willebadessen → Siedlanka
Siedlanka → Willebadessen
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Willebadessen → Siedlatkow
Siedlatkow → Willebadessen
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Willebadessen → Siedlatkow
Siedlatkow → Willebadessen
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Willebadessen → Siedlątków
Siedlątków → Willebadessen
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Willebadessen → Седльце
Седльце → Willebadessen
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Willebadessen → Siedlce
Siedlce → Willebadessen
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Willebadessen → Siedlec
Siedlec → Willebadessen
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Willebadessen → Siedlec
Siedlec → Willebadessen
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Willebadessen → Siedlec
Siedlec → Willebadessen
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Willebadessen → Седлець
Седлець → Willebadessen
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Willebadessen → Седлець
Седлець → Willebadessen
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Willebadessen → Siedlec
Siedlec → Willebadessen
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Willebadessen → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Willebadessen
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Willebadessen → Siedlece
Siedlece → Willebadessen
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Willebadessen → Siedlecin
Siedlecin → Willebadessen
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Willebadessen → Siedlemin
Siedlemin → Willebadessen
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Willebadessen → Siedlew
Siedlew → Willebadessen
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Willebadessen → Siedlecin
Siedlecin → Willebadessen
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Willebadessen → Седліце
Седліце → Willebadessen
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Willebadessen → Siedliska
Siedliska → Willebadessen
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Willebadessen → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Willebadessen
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Willebadessen → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Willebadessen
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Willebadessen → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Willebadessen
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Willebadessen → Siedlisko
Siedlisko → Willebadessen
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Willebadessen → Siedlisko
Siedlisko → Willebadessen
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Willebadessen → Siedlisko
Siedlisko → Willebadessen
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Willebadessen → Siedliszcze
Siedliszcze → Willebadessen
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Willebadessen → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Willebadessen
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Willebadessen → Siedlnica
Siedlnica → Willebadessen
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Willebadessen → Siedlów
Siedlów → Willebadessen
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Willebadessen → Sieganow
Sieganow → Willebadessen
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Willebadessen → Siekierczyn
Siekierczyn → Willebadessen
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Willebadessen → Siekierki
Siekierki → Willebadessen
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Willebadessen → Siekluki
Siekluki → Willebadessen
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Sielc
Sielc → Willebadessen
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Willebadessen → Sielce
Sielce → Willebadessen
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Willebadessen → Sielec
Sielec → Willebadessen
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Willebadessen → Sielec
Sielec → Willebadessen
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Willebadessen → Sielec
Sielec → Willebadessen
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Willebadessen → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Willebadessen
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Willebadessen → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Willebadessen
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Willebadessen → Sielsko
Sielsko → Willebadessen
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Willebadessen → Sielun
Sielun → Willebadessen
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Willebadessen → Sielun
Sielun → Willebadessen
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Willebadessen → Siemczyno
Siemczyno → Willebadessen
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Willebadessen → Семянице
Семянице → Willebadessen
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Willebadessen → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Willebadessen
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Willebadessen → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Willebadessen
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Willebadessen → Siemianówka
Siemianówka → Willebadessen
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Willebadessen → Siemiany
Siemiany → Willebadessen
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Willebadessen → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Willebadessen
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Willebadessen → Семятыче
Семятыче → Willebadessen
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Willebadessen → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Willebadessen
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Willebadessen
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Willebadessen
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Willebadessen → Siemiechow
Siemiechow → Willebadessen
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Willebadessen → Siemiechow
Siemiechow → Willebadessen
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Willebadessen → Siemien
Siemien → Willebadessen
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Willebadessen → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Willebadessen
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Willebadessen → Siemien
Siemien → Willebadessen
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Willebadessen → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Willebadessen
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Willebadessen → Siemierz
Siemierz → Willebadessen
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Willebadessen → Siemierzyce
Siemierzyce → Willebadessen
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Willebadessen → Siemierzyce
Siemierzyce → Willebadessen
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Willebadessen → Siemirowice
Siemirowice → Willebadessen
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Willebadessen → Семковице
Семковице → Willebadessen
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Willebadessen → Siemszyce
Siemszyce → Willebadessen
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Willebadessen → Siemysl
Siemysl → Willebadessen
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Willebadessen → Siemyslow
Siemyslow → Willebadessen
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Willebadessen → Siemysl
Siemysl → Willebadessen
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Willebadessen → Sieniawa
Sieniawa → Willebadessen
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Willebadessen → Синява
Синява → Willebadessen
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Willebadessen → Сенява
Сенява → Willebadessen
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Willebadessen → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Willebadessen
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Willebadessen → Sieniawka
Sieniawka → Willebadessen
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Willebadessen → Сенично
Сенично → Willebadessen
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Willebadessen → Sienna
Sienna → Willebadessen
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Willebadessen → Сиенна
Сиенна → Willebadessen
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Willebadessen → Siennica
Siennica → Willebadessen
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Willebadessen → Сенниця
Сенниця → Willebadessen
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Willebadessen → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Willebadessen
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Willebadessen → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Willebadessen
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Willebadessen → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Willebadessen
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Willebadessen → Sienno
Sienno → Willebadessen
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Willebadessen → Sienno
Sienno → Willebadessen
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Willebadessen → Siennow
Siennow → Willebadessen
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Willebadessen → Siennow
Siennow → Willebadessen
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Willebadessen → Сіннів
Сіннів → Willebadessen
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Willebadessen → Siepietnica
Siepietnica → Willebadessen
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Willebadessen → Siepraw
Siepraw → Willebadessen
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Willebadessen → Сеправ
Сеправ → Willebadessen
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Willebadessen → Sieprawice
Sieprawice → Willebadessen
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Willebadessen → Sieprawki
Sieprawki → Willebadessen
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Willebadessen → Серадз
Серадз → Willebadessen
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Willebadessen → Sierakow
Sierakow → Willebadessen
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Sierakow
Sierakow → Willebadessen
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Willebadessen → Sierakow
Sierakow → Willebadessen
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Willebadessen → Серакув
Серакув → Willebadessen
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Willebadessen → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Willebadessen
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Sierakowek
Sierakowek → Willebadessen
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Willebadessen → Sierakowice
Sierakowice → Willebadessen
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Willebadessen → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Willebadessen
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Willebadessen → Сераково
Сераково → Willebadessen
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Willebadessen → Sierakowo
Sierakowo → Willebadessen
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Willebadessen
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Willebadessen → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Willebadessen
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Willebadessen → Sierakow
Sierakow → Willebadessen
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Sierakow
Sierakow → Willebadessen
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Willebadessen → Sierakow
Sierakow → Willebadessen
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Willebadessen → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Willebadessen
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Sierakowek
Sierakowek → Willebadessen
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Willebadessen → Sieranie
Sieranie → Willebadessen
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Willebadessen → Siercza
Siercza → Willebadessen
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Willebadessen → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Willebadessen
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Willebadessen → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Willebadessen
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Willebadessen → Sieroniowice
Sieroniowice → Willebadessen
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Willebadessen → Sieroslaw
Sieroslaw → Willebadessen
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Willebadessen → Sieroslawice
Sieroslawice → Willebadessen
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Willebadessen → Sieroslaw
Sieroslaw → Willebadessen
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Willebadessen → Sieroslawice
Sieroslawice → Willebadessen
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Willebadessen → Sieroszewice
Sieroszewice → Willebadessen
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Willebadessen → Sieroszowice
Sieroszowice → Willebadessen
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Willebadessen → Серпц
Серпц → Willebadessen
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Willebadessen → Sierpnica
Sierpnica → Willebadessen
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Willebadessen → Sierpow
Sierpow → Willebadessen
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Willebadessen → Sierpow
Sierpow → Willebadessen
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Willebadessen → Sierskowola
Sierskowola → Willebadessen
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Willebadessen → Siersza
Siersza → Willebadessen
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Willebadessen → Sierzno
Sierzno → Willebadessen
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Willebadessen → Siestrzen
Siestrzen → Willebadessen
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Willebadessen → Siestrzen
Siestrzen → Willebadessen
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Willebadessen → Sietesz
Sietesz → Willebadessen
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Willebadessen → Севеж
Севеж → Willebadessen
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Willebadessen → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Willebadessen
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Willebadessen → Sigła
Sigła → Willebadessen
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Sikorowo
Sikorowo → Willebadessen
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Willebadessen → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Willebadessen
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Willebadessen → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Willebadessen
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Willebadessen → Sikorz
Sikorz → Willebadessen
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Willebadessen → Sikorzyce
Sikorzyce → Willebadessen
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Willebadessen → Sikorzyce
Sikorzyce → Willebadessen
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Sikorzyce
Sikorzyce → Willebadessen
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Willebadessen → Sikorzyn
Sikorzyn → Willebadessen
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Willebadessen → Sikorzyno
Sikorzyno → Willebadessen
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Willebadessen → Sikorz
Sikorz → Willebadessen
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Willebadessen → Silice
Silice → Willebadessen
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Willebadessen → Silin
Silin → Willebadessen
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Willebadessen → Silnica
Silnica → Willebadessen
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Willebadessen → Silno
Silno → Willebadessen
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Willebadessen → Silnowo
Silnowo → Willebadessen
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Willebadessen → Sinogora
Sinogora → Willebadessen
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Willebadessen → Sinogora
Sinogora → Willebadessen
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Willebadessen → Sinoleka
Sinoleka → Willebadessen
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Willebadessen → Sinoleka
Sinoleka → Willebadessen
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Willebadessen → Сіньчиця
Сіньчиця → Willebadessen
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Willebadessen → Сьодло
Сьодло → Willebadessen
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Willebadessen → Siodlo
Siodlo → Willebadessen
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Willebadessen → Siodlo
Siodlo → Willebadessen
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Willebadessen → Siodłowice
Siodłowice → Willebadessen
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Willebadessen → Siolkowa
Siolkowa → Willebadessen
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Willebadessen → Siomki
Siomki → Willebadessen
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Willebadessen → Sionna
Sionna → Willebadessen
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Willebadessen → Siolkowa
Siolkowa → Willebadessen
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Willebadessen → Sitaniec
Sitaniec → Willebadessen
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Willebadessen → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Willebadessen
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Willebadessen → Sitarze
Sitarze → Willebadessen
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Willebadessen → Sitne
Sitne → Willebadessen
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Willebadessen → Sitnik
Sitnik → Willebadessen
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Willebadessen → Sitno
Sitno → Willebadessen
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Willebadessen → Sitno
Sitno → Willebadessen
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Willebadessen → Sitno
Sitno → Willebadessen
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Willebadessen → Sitowa
Sitowa → Willebadessen
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Sitowiec
Sitowiec → Willebadessen
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Willebadessen → Siucice
Siucice → Willebadessen
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Siwialka
Siwialka → Willebadessen
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Siwialka
Siwialka → Willebadessen
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Willebadessen → Siwiki
Siwiki → Willebadessen
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Willebadessen → Skajboty
Skajboty → Willebadessen
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Willebadessen → Skaje
Skaje → Willebadessen
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Willebadessen → Skala
Skala → Willebadessen
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Willebadessen → Скала
Скала → Willebadessen
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Willebadessen → Skalbmierz
Skalbmierz → Willebadessen
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Skalka
Skalka → Willebadessen
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Willebadessen → Skalmierowice
Skalmierowice → Willebadessen
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Willebadessen → Skalmierowice
Skalmierowice → Willebadessen
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Skalow
Skalow → Willebadessen
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Willebadessen → Skala
Skala → Willebadessen
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Willebadessen → Skała
Skała → Willebadessen
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Willebadessen → Skałągi
Skałągi → Willebadessen
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Skalka
Skalka → Willebadessen
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Skalow
Skalow → Willebadessen
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Skały
Skały → Willebadessen
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Willebadessen → Skape
Skape → Willebadessen
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Willebadessen → Skarbimierz
Skarbimierz → Willebadessen
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Willebadessen → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Willebadessen
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Willebadessen → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Willebadessen
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Willebadessen → Skarchowo
Skarchowo → Willebadessen
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Willebadessen → Skarpa
Skarpa → Willebadessen
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Willebadessen → Skarszewy
Skarszewy → Willebadessen
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Willebadessen → Skaryszew
Skaryszew → Willebadessen
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Willebadessen → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Willebadessen
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Willebadessen → Skarżyn
Skarżyn → Willebadessen
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Willebadessen → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Willebadessen
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Willebadessen → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Willebadessen
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Willebadessen → Скавица
Скавица → Willebadessen
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Willebadessen → Skawina
Skawina → Willebadessen
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Willebadessen → Skape
Skape → Willebadessen
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Willebadessen → Скомпе
Скомпе → Willebadessen
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Willebadessen → Skepe
Skepe → Willebadessen
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Willebadessen → Skęczniew
Skęczniew → Willebadessen
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Willebadessen → Skepe
Skepe → Willebadessen
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Skibienko
Skibienko → Willebadessen
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Скібно
Скібно → Willebadessen
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Willebadessen → Skidniow
Skidniow → Willebadessen
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Willebadessen → Skidniow
Skidniow → Willebadessen
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Willebadessen → Skierbieszow
Skierbieszow → Willebadessen
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Willebadessen → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Willebadessen
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Willebadessen → Skierbieszow
Skierbieszow → Willebadessen
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Willebadessen → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Willebadessen
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Willebadessen → Skierdy
Skierdy → Willebadessen
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Willebadessen → Skierki
Skierki → Willebadessen
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Willebadessen → Скерневице
Скерневице → Willebadessen
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Willebadessen → Skindzierz
Skindzierz → Willebadessen
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Willebadessen → Skitno
Skitno → Willebadessen
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Willebadessen → Skloty
Skloty → Willebadessen
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Willebadessen → Skloty
Skloty → Willebadessen
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Willebadessen → Скочув
Скочув → Willebadessen
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Willebadessen → Скочув
Скочув → Willebadessen
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Willebadessen → Skoki
Skoki → Willebadessen
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Willebadessen → Skoki
Skoki → Willebadessen
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Willebadessen → Skoki
Skoki → Willebadessen
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Willebadessen → Skokowa
Skokowa → Willebadessen
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Willebadessen → Skokówko
Skokówko → Willebadessen
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Willebadessen → Skokum
Skokum → Willebadessen
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Willebadessen → Skoloszow
Skoloszow → Willebadessen
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Willebadessen → Сколышин
Сколышин → Willebadessen
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Willebadessen → Skoloszow
Skoloszow → Willebadessen
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Willebadessen → Сколышин
Сколышин → Willebadessen
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Willebadessen → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Willebadessen
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Willebadessen → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Willebadessen
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Willebadessen → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Willebadessen
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Willebadessen → Skomlin
Skomlin → Willebadessen
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Willebadessen → Skop
Skop → Willebadessen
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Willebadessen → Skorcz
Skorcz → Willebadessen
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Willebadessen → Skorczow
Skorczow → Willebadessen
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Willebadessen → Skorczow
Skorczow → Willebadessen
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Willebadessen → Skorka
Skorka → Willebadessen
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Willebadessen → Skorochów
Skorochów → Willebadessen
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Willebadessen → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Willebadessen
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Willebadessen → Skoroszow
Skoroszow → Willebadessen
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Willebadessen → Skoroszow
Skoroszow → Willebadessen
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Willebadessen → Skoroszyce
Skoroszyce → Willebadessen
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Willebadessen → Skorzec
Skorzec → Willebadessen
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Willebadessen → Skorzecin
Skorzecin → Willebadessen
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Willebadessen → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Willebadessen
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Willebadessen → Skorzecin
Skorzecin → Willebadessen
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Willebadessen → Skorzow
Skorzow → Willebadessen
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Willebadessen → Skorzow
Skorzow → Willebadessen
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Willebadessen → Skotniki
Skotniki → Willebadessen
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Willebadessen → Skotniki
Skotniki → Willebadessen
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Willebadessen → Сковарч
Сковарч → Willebadessen
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Willebadessen → Skowierzyn
Skowierzyn → Willebadessen
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Willebadessen → Skowieszynek
Skowieszynek → Willebadessen
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Willebadessen → Skowronki
Skowronki → Willebadessen
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Willebadessen → Skowronow
Skowronow → Willebadessen
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Willebadessen → Skowronow
Skowronow → Willebadessen
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Willebadessen → Skowrony
Skowrony → Willebadessen
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Willebadessen → Skorcz
Skorcz → Willebadessen
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Willebadessen → Skorka
Skorka → Willebadessen
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Willebadessen → Skórkowice
Skórkowice → Willebadessen
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Willebadessen → Skorzec
Skorzec → Willebadessen
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Willebadessen → Скуженно
Скуженно → Willebadessen
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Willebadessen → Skronina
Skronina → Willebadessen
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Willebadessen → Skroniów
Skroniów → Willebadessen
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Willebadessen → Skruda
Skruda → Willebadessen
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Willebadessen → Skrudki
Skrudki → Willebadessen
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Willebadessen → Skrwilno
Skrwilno → Willebadessen
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Willebadessen → Скрибіче
Скрибіче → Willebadessen
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Willebadessen → Skryplewo
Skryplewo → Willebadessen
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Willebadessen → Skrzatusz
Skrzatusz → Willebadessen
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Willebadessen → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Willebadessen
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Willebadessen → Скшешев
Скшешев → Willebadessen
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Willebadessen → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Willebadessen
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Willebadessen → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Willebadessen
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Willebadessen → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Willebadessen
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Willebadessen → Skrzydlice
Skrzydlice → Willebadessen
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Willebadessen → Skrzydlna
Skrzydlna → Willebadessen
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Willebadessen → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Willebadessen
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Willebadessen → Скшиня
Скшиня → Willebadessen
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Willebadessen → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Willebadessen
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Willebadessen → Skrzypiow
Skrzypiow → Willebadessen
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Willebadessen → Skrzypiow
Skrzypiow → Willebadessen
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Willebadessen → Skrzyszow
Skrzyszow → Willebadessen
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Willebadessen → Skrzyszow
Skrzyszow → Willebadessen
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Willebadessen → Skrzyszów
Skrzyszów → Willebadessen
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Willebadessen → Skubianka
Skubianka → Willebadessen
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Willebadessen → Skulsk
Skulsk → Willebadessen
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Willebadessen → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Willebadessen
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Willebadessen → Skuły
Skuły → Willebadessen
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Willebadessen → Skumros
Skumros → Willebadessen
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Willebadessen → Скупе
Скупе → Willebadessen
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Willebadessen → Skupie
Skupie → Willebadessen
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Willebadessen → Skurow
Skurow → Willebadessen
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Willebadessen → Skurow
Skurow → Willebadessen
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Willebadessen → Skuszew
Skuszew → Willebadessen
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Willebadessen → Skwierawy
Skwierawy → Willebadessen
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Willebadessen → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Willebadessen
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Willebadessen → Сквежина
Сквежина → Willebadessen
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Willebadessen → Slaboszow
Slaboszow → Willebadessen
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Willebadessen → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Willebadessen
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Willebadessen → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Willebadessen
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Willebadessen → Slajszewo
Slajszewo → Willebadessen
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Willebadessen → Slawa
Slawa → Willebadessen
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Willebadessen → Slawatycze
Slawatycze → Willebadessen
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Willebadessen → Slawczyn
Slawczyn → Willebadessen
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Willebadessen → Slawecin
Slawecin → Willebadessen
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Slawecin
Slawecin → Willebadessen
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Willebadessen → Slawecin
Slawecin → Willebadessen
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Willebadessen → Slawecin
Slawecin → Willebadessen
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Slawecinek
Slawecinek → Willebadessen
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Willebadessen → Slawki
Slawki → Willebadessen
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Willebadessen → Slawkow
Slawkow → Willebadessen
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Willebadessen → Slawkowice
Slawkowice → Willebadessen
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Willebadessen → Slawnikowice
Slawnikowice → Willebadessen
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Willebadessen → Славно
Славно → Willebadessen
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Willebadessen → Slawoszew
Slawoszew → Willebadessen
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Willebadessen → Slawoszyno
Slawoszyno → Willebadessen
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Slawutowko
Slawutowko → Willebadessen
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Willebadessen → Slecin
Slecin → Willebadessen
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Willebadessen → Slemien
Slemien → Willebadessen
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Willebadessen → Slesin
Slesin → Willebadessen
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Willebadessen → Slesin
Slesin → Willebadessen
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Willebadessen → Sleszowice
Sleszowice → Willebadessen
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Willebadessen → Slezany
Slezany → Willebadessen
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Willebadessen → Sliwa
Sliwa → Willebadessen
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Willebadessen → Sliwice
Sliwice → Willebadessen
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Willebadessen → Slizow
Slizow → Willebadessen
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Willebadessen → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Willebadessen
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Willebadessen → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Willebadessen
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Willebadessen → Slomczyn
Slomczyn → Willebadessen
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Willebadessen → Slomirog
Slomirog → Willebadessen
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Willebadessen → Сломники
Сломники → Willebadessen
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Willebadessen → Slonecznik
Slonecznik → Willebadessen
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Willebadessen → Sloniawy
Sloniawy → Willebadessen
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Willebadessen → Slopanowo
Slopanowo → Willebadessen
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Willebadessen → Slopiec
Slopiec → Willebadessen
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Willebadessen → Slotwina
Slotwina → Willebadessen
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Willebadessen → Slotwina
Slotwina → Willebadessen
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Willebadessen → Slotwiny
Slotwiny → Willebadessen
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Willebadessen → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Willebadessen
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Willebadessen → Slowikowa
Slowikowa → Willebadessen
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Willebadessen → Слубице
Слубице → Willebadessen
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Willebadessen → Slugi
Slugi → Willebadessen
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Willebadessen → Slup
Slup → Willebadessen
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Willebadessen → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Willebadessen
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Willebadessen → Слупца
Слупца → Willebadessen
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Willebadessen → Slupia
Slupia → Willebadessen
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Willebadessen → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Willebadessen
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Willebadessen → Slupica
Slupica → Willebadessen
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Willebadessen → Slupie
Slupie → Willebadessen
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Willebadessen → Слупець
Слупець → Willebadessen
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Willebadessen → Slupiec
Slupiec → Willebadessen
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Willebadessen → Слупно
Слупно → Willebadessen
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Willebadessen → Slupowo
Slupowo → Willebadessen
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Willebadessen → Слупск
Слупск → Willebadessen
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Willebadessen → Slupsko
Slupsko → Willebadessen
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Willebadessen → Slupy
Slupy → Willebadessen
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Willebadessen → Slustowo
Slustowo → Willebadessen
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Willebadessen → Slaboszow
Slaboszow → Willebadessen
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Willebadessen → Słajkowo
Słajkowo → Willebadessen
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Willebadessen → Слайсіно
Слайсіно → Willebadessen
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Willebadessen → Slajszewo
Slajszewo → Willebadessen
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Willebadessen → Sława
Sława → Willebadessen
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Willebadessen → Slawa
Slawa → Willebadessen
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Willebadessen → Sławacinek
Sławacinek → Willebadessen
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Willebadessen → Slawatycze
Slawatycze → Willebadessen
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Willebadessen → Slawczyn
Slawczyn → Willebadessen
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Willebadessen → Slawecin
Slawecin → Willebadessen
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Slawecin
Slawecin → Willebadessen
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Willebadessen → Slawecin
Slawecin → Willebadessen
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Willebadessen → Sławęcin
Sławęcin → Willebadessen
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Slawecinek
Slawecinek → Willebadessen
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Willebadessen → Sławica
Sławica → Willebadessen
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Willebadessen → Sławików
Sławików → Willebadessen
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Willebadessen → Slawki
Slawki → Willebadessen
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Willebadessen → Slawkow
Slawkow → Willebadessen
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Willebadessen → Slawnikowice
Slawnikowice → Willebadessen
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Willebadessen → Славно
Славно → Willebadessen
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Willebadessen → Sławno
Sławno → Willebadessen
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Willebadessen → Славобоже
Славобоже → Willebadessen
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Willebadessen → Slawoszew
Slawoszew → Willebadessen
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Willebadessen → Sławoszów
Sławoszów → Willebadessen
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Willebadessen → Slawoszyno
Slawoszyno → Willebadessen
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Sławotówko
Sławotówko → Willebadessen
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Willebadessen → Sławsk
Sławsk → Willebadessen
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Willebadessen → Славсько
Славсько → Willebadessen
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Slawutowko
Slawutowko → Willebadessen
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Willebadessen → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Willebadessen
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Willebadessen → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Willebadessen
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Willebadessen → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Willebadessen
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Willebadessen → Slomczyn
Slomczyn → Willebadessen
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Willebadessen → Сломники
Сломники → Willebadessen
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Willebadessen → Słone
Słone → Willebadessen
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Willebadessen → Slonecznik
Slonecznik → Willebadessen
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Willebadessen → Sloniawy
Sloniawy → Willebadessen
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Willebadessen → Słonice
Słonice → Willebadessen
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Willebadessen → Słońsk
Słońsk → Willebadessen
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Słońsko
Słońsko → Willebadessen
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Willebadessen → Slopanowo
Slopanowo → Willebadessen
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Willebadessen → Slopiec
Slopiec → Willebadessen
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Willebadessen → Słopnice
Słopnice → Willebadessen
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Willebadessen → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Willebadessen
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Willebadessen → Slotwina
Slotwina → Willebadessen
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Willebadessen → Slotwina
Slotwina → Willebadessen
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Willebadessen → Slotwiny
Slotwiny → Willebadessen
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Willebadessen → Словенково
Словенково → Willebadessen
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Willebadessen → Slowikowa
Slowikowa → Willebadessen
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Willebadessen → Словіно
Словіно → Willebadessen
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Willebadessen → Słubica A
Słubica A → Willebadessen
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Willebadessen → Słubica B
Słubica B → Willebadessen
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Willebadessen → Слубице
Слубице → Willebadessen
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Willebadessen → Słubice
Słubice → Willebadessen
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Willebadessen → Słuchowo
Słuchowo → Willebadessen
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Willebadessen → Slugi
Slugi → Willebadessen
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Willebadessen → Sługocin
Sługocin → Willebadessen
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Willebadessen → Sługocin
Sługocin → Willebadessen
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Willebadessen → Słup
Słup → Willebadessen
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Willebadessen → Slup
Slup → Willebadessen
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Willebadessen → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Willebadessen
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Willebadessen → Слупца
Слупца → Willebadessen
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Willebadessen → Słupia
Słupia → Willebadessen
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Willebadessen → Słupia
Słupia → Willebadessen
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Willebadessen → Slupia
Slupia → Willebadessen
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Willebadessen → Slupica
Slupica → Willebadessen
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Willebadessen → Слупець
Слупець → Willebadessen
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Willebadessen → Slupiec
Slupiec → Willebadessen
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Willebadessen → Слупно
Слупно → Willebadessen
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Willebadessen → Słupno
Słupno → Willebadessen
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Willebadessen → Słupno
Słupno → Willebadessen
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Willebadessen → Slupowo
Slupowo → Willebadessen
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Willebadessen → Слупск
Слупск → Willebadessen
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Willebadessen → Slupsko
Slupsko → Willebadessen
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Willebadessen → Slupy
Slupy → Willebadessen
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Willebadessen → Слупи
Слупи → Willebadessen
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Willebadessen → Slustowo
Slustowo → Willebadessen
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Willebadessen → Słuszewo
Słuszewo → Willebadessen
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Willebadessen → Smagów
Smagów → Willebadessen
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Willebadessen → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Willebadessen
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Willebadessen → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Willebadessen
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Willebadessen → Smardzew
Smardzew → Willebadessen
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Willebadessen → Smardzewice
Smardzewice → Willebadessen
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Willebadessen → Смардзево
Смардзево → Willebadessen
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Willebadessen → Смардзево
Смардзево → Willebadessen
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Willebadessen → Smardzko
Smardzko → Willebadessen
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Willebadessen → Smardzow
Smardzow → Willebadessen
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Willebadessen → Smardzow
Smardzow → Willebadessen
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Willebadessen → Smardzów
Smardzów → Willebadessen
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Willebadessen → Смажиково
Смажиково → Willebadessen
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Willebadessen → Smaszew
Smaszew → Willebadessen
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Willebadessen → Smażyno
Smażyno → Willebadessen
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Willebadessen → Смерек
Смерек → Willebadessen
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Willebadessen → Smetowko
Smetowko → Willebadessen
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Willebadessen → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Willebadessen
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Willebadessen → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Willebadessen
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Willebadessen → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Willebadessen
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Willebadessen → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Willebadessen
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Willebadessen → Smetowko
Smetowko → Willebadessen
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Willebadessen → Smiary
Smiary → Willebadessen
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Willebadessen → Smielin
Smielin → Willebadessen
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Willebadessen → Smietanki
Smietanki → Willebadessen
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Willebadessen → Smigiel
Smigiel → Willebadessen
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Willebadessen → Smilowo
Smilowo → Willebadessen
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Willebadessen → Smogolice
Smogolice → Willebadessen
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Willebadessen → Smogorzewo
Smogorzewo → Willebadessen
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Willebadessen → Smogorzow
Smogorzow → Willebadessen
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Willebadessen → Smogorzow
Smogorzow → Willebadessen
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Willebadessen → Smolag
Smolag → Willebadessen
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Willebadessen → Smolajny
Smolajny → Willebadessen
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Willebadessen → Smolarnia
Smolarnia → Willebadessen
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Willebadessen → Smolarnia
Smolarnia → Willebadessen
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Willebadessen → Smolary
Smolary → Willebadessen
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Willebadessen → Smolarze
Smolarze → Willebadessen
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Willebadessen → Smolag
Smolag → Willebadessen
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Willebadessen → Smoldzino
Smoldzino → Willebadessen
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Willebadessen → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Willebadessen
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Smolec
Smolec → Willebadessen
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Смолець
Смолець → Willebadessen
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Smolechy
Smolechy → Willebadessen
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Willebadessen → Smolen
Smolen → Willebadessen
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Willebadessen → Smolice
Smolice → Willebadessen
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Willebadessen → Smoliny
Smoliny → Willebadessen
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Willebadessen → Смольна
Смольна → Willebadessen
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Willebadessen → Smolnica
Smolnica → Willebadessen
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Willebadessen → Smolnica
Smolnica → Willebadessen
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Willebadessen → Smolnik
Smolnik → Willebadessen
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Willebadessen → Smolnik
Smolnik → Willebadessen
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Willebadessen → Smolnik
Smolnik → Willebadessen
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Willebadessen → Smolniki
Smolniki → Willebadessen
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Willebadessen → Smolniki
Smolniki → Willebadessen
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Willebadessen → Smolniki
Smolniki → Willebadessen
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Smolno
Smolno → Willebadessen
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Willebadessen → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Willebadessen
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Willebadessen → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Willebadessen
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Willebadessen → Smoldzino
Smoldzino → Willebadessen
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Willebadessen → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Willebadessen
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Willebadessen → Smoryń
Smoryń → Willebadessen
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Willebadessen → Smólnik
Smólnik → Willebadessen
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Willebadessen → Smólsko
Smólsko → Willebadessen
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Willebadessen → Smólsko
Smólsko → Willebadessen
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Willebadessen → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Willebadessen
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Willebadessen → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Willebadessen
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Willebadessen → Смрокув
Смрокув → Willebadessen
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Willebadessen → Smużek
Smużek → Willebadessen
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Willebadessen → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Willebadessen
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Willebadessen → Smykow
Smykow → Willebadessen
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Willebadessen → Smykowo
Smykowo → Willebadessen
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Willebadessen → Smykow
Smykow → Willebadessen
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Willebadessen → Smykówko
Smykówko → Willebadessen
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Willebadessen → Sniadowko
Sniadowko → Willebadessen
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Willebadessen → Sniadowo
Sniadowo → Willebadessen
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Willebadessen → Sniatowo
Sniatowo → Willebadessen
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Willebadessen → Snice
Snice → Willebadessen
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Willebadessen → Snietnica
Snietnica → Willebadessen
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Willebadessen → Snochowice
Snochowice → Willebadessen
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Willebadessen → Snopków
Snopków → Willebadessen
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Willebadessen → Snowidza
Snowidza → Willebadessen
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Willebadessen → Sobawiny
Sobawiny → Willebadessen
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Willebadessen → Sobibor
Sobibor → Willebadessen
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Willebadessen → Sobibor
Sobibor → Willebadessen
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Willebadessen → Sobiecin
Sobiecin → Willebadessen
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Willebadessen → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Willebadessen
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Willebadessen → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Willebadessen
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Willebadessen → Sobień
Sobień → Willebadessen
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Willebadessen → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Willebadessen
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Willebadessen → Sobieszczany
Sobieszczany → Willebadessen
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Willebadessen → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Willebadessen
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Willebadessen → Sobieszow
Sobieszow → Willebadessen
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Willebadessen → Sobieszow
Sobieszow → Willebadessen
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Willebadessen → Sobin
Sobin → Willebadessen
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Sobkowice
Sobkowice → Willebadessen
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Willebadessen → Sobków
Sobków → Willebadessen
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Willebadessen → Soblowka
Soblowka → Willebadessen
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Willebadessen → Soblowka
Soblowka → Willebadessen
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Willebadessen → Sobolew
Sobolew → Willebadessen
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Willebadessen → Sobolewo
Sobolewo → Willebadessen
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Willebadessen → Sobolice
Sobolice → Willebadessen
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Willebadessen → Sobolow
Sobolow → Willebadessen
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Willebadessen → Sobolow
Sobolow → Willebadessen
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Willebadessen → Sobota
Sobota → Willebadessen
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Willebadessen → Sobotka
Sobotka → Willebadessen
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Willebadessen → Sobowidz
Sobowidz → Willebadessen
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Willebadessen → Sobowo
Sobowo → Willebadessen
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Willebadessen → Sobótka
Sobótka → Willebadessen
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Willebadessen → Sobotka
Sobotka → Willebadessen
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Willebadessen → Sobuczyna
Sobuczyna → Willebadessen
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Willebadessen → Сохачев
Сохачев → Willebadessen
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Willebadessen → Sochocin
Sochocin → Willebadessen
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Willebadessen → Soczówki
Soczówki → Willebadessen
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Willebadessen → Sofipol
Sofipol → Willebadessen
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Willebadessen → Sojki
Sojki → Willebadessen
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Willebadessen → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Willebadessen
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Sojkowo
Sojkowo → Willebadessen
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Willebadessen → Sokol
Sokol → Willebadessen
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Willebadessen → Sokol
Sokol → Willebadessen
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Willebadessen → Sokola
Sokola → Willebadessen
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Willebadessen → Sokole
Sokole → Willebadessen
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Willebadessen → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Willebadessen
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Willebadessen → Sokolina
Sokolina → Willebadessen
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Willebadessen → Сокулка
Сокулка → Willebadessen
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Willebadessen → Sokolniki
Sokolniki → Willebadessen
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Willebadessen → Sokolniki
Sokolniki → Willebadessen
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Willebadessen → Сокольники
Сокольники → Willebadessen
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Сокольники
Сокольники → Willebadessen
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Willebadessen → Sokolniki
Sokolniki → Willebadessen
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Willebadessen → Sokolniki
Sokolniki → Willebadessen
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Willebadessen → Sokolniki
Sokolniki → Willebadessen
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Willebadessen → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Willebadessen
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Willebadessen → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Willebadessen
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Willebadessen → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Willebadessen
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Willebadessen → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Willebadessen
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Willebadessen → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Willebadessen
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Willebadessen → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Willebadessen
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Willebadessen → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Willebadessen
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Willebadessen → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Willebadessen
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Willebadessen → Sokolowek
Sokolowek → Willebadessen
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Willebadessen → Sokolowice
Sokolowice → Willebadessen
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Willebadessen → Sokolowice
Sokolowice → Willebadessen
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Sokolowiec
Sokolowiec → Willebadessen
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Willebadessen → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Willebadessen
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Willebadessen → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Willebadessen
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Willebadessen → Sokolowsko
Sokolowsko → Willebadessen
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Willebadessen → Sokolsko
Sokolsko → Willebadessen
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Willebadessen → Sokoly
Sokoly → Willebadessen
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Willebadessen → Sokoly
Sokoly → Willebadessen
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Willebadessen → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Willebadessen
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Willebadessen → Sokołda
Sokołda → Willebadessen
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Willebadessen → Sokolowice
Sokolowice → Willebadessen
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Sokolowiec
Sokolowiec → Willebadessen
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Willebadessen → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Willebadessen
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Willebadessen → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Willebadessen
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Willebadessen → Sokolowsko
Sokolowsko → Willebadessen
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Willebadessen → Sokołów
Sokołów → Willebadessen
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Willebadessen → Sokołów
Sokołów → Willebadessen
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Willebadessen → Sokołów
Sokołów → Willebadessen
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Willebadessen → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Willebadessen
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Willebadessen → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Willebadessen
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Willebadessen → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Willebadessen
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Willebadessen → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Willebadessen
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Willebadessen → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Willebadessen
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Willebadessen → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Willebadessen
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Willebadessen → Sokolowek
Sokolowek → Willebadessen
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Willebadessen → Sokołówka
Sokołówka → Willebadessen
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Willebadessen → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Willebadessen
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Willebadessen → Sokoly
Sokoly → Willebadessen
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Willebadessen → Sokoly
Sokoly → Willebadessen
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Willebadessen → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Willebadessen
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Willebadessen → Sokolsko
Sokolsko → Willebadessen
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Willebadessen → Sokol
Sokol → Willebadessen
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Willebadessen → Сокулка
Сокулка → Willebadessen
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Willebadessen → Sol
Sol → Willebadessen
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Willebadessen → Solacz
Solacz → Willebadessen
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Willebadessen → Solanka
Solanka → Willebadessen
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Willebadessen → Solarnia
Solarnia → Willebadessen
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Willebadessen → Solarnia
Solarnia → Willebadessen
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Willebadessen → Solca Mala
Solca Mala → Willebadessen
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Willebadessen → Solca Mala
Solca Mala → Willebadessen
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Willebadessen → Solca Wielka
Solca Wielka → Willebadessen
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Willebadessen → Solcza
Solcza → Willebadessen
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Willebadessen → Soldany
Soldany → Willebadessen
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Willebadessen → Solec
Solec → Willebadessen
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Willebadessen → Solec
Solec → Willebadessen
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Solec
Solec → Willebadessen
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Willebadessen → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Willebadessen
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Willebadessen → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Willebadessen
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Willebadessen → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Willebadessen
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Willebadessen → Solec Nowy
Solec Nowy → Willebadessen
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Willebadessen → Солец Здруй
Солец Здруй → Willebadessen
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Willebadessen → Солец Здруй
Солец Здруй → Willebadessen
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Willebadessen → Soleczno
Soleczno → Willebadessen
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Willebadessen → Solek
Solek → Willebadessen
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Willebadessen → Солина
Солина → Willebadessen
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Willebadessen → Solinka
Solinka → Willebadessen
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Willebadessen → Solinki
Solinki → Willebadessen
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Willebadessen → Soliny
Soliny → Willebadessen
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Willebadessen → Solistowka
Solistowka → Willebadessen
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Willebadessen → Solistowka
Solistowka → Willebadessen
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Willebadessen → Solki
Solki → Willebadessen
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Willebadessen → Solki
Solki → Willebadessen
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Willebadessen → Solna
Solna → Willebadessen
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Willebadessen → Solnica
Solnica → Willebadessen
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Willebadessen → Solniczki
Solniczki → Willebadessen
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Willebadessen → Solniki
Solniki → Willebadessen
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Willebadessen → Solniki Male
Solniki Male → Willebadessen
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Willebadessen → Solniki Male
Solniki Male → Willebadessen
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Willebadessen → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Willebadessen
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Willebadessen → Solno
Solno → Willebadessen
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Willebadessen → Solonka
Solonka → Willebadessen
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Willebadessen → Soltmany
Soltmany → Willebadessen
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Willebadessen → Soltykow
Soltykow → Willebadessen
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Willebadessen → Soltykow
Soltykow → Willebadessen
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Willebadessen → Soltysowice
Soltysowice → Willebadessen
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Willebadessen → Soltysowizna
Soltysowizna → Willebadessen
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Willebadessen → Soltysy
Soltysy → Willebadessen
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Willebadessen → Soltysy
Soltysy → Willebadessen
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Willebadessen → Solacz
Solacz → Willebadessen
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Willebadessen → Soldany
Soldany → Willebadessen
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Willebadessen → Soleczno
Soleczno → Willebadessen
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Willebadessen → Solek
Solek → Willebadessen
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Willebadessen → Solki
Solki → Willebadessen
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Willebadessen → Solki
Solki → Willebadessen
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Willebadessen → Solonka
Solonka → Willebadessen
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Willebadessen → Soltmany
Soltmany → Willebadessen
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Willebadessen → Soltykow
Soltykow → Willebadessen
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Willebadessen → Soltykow
Soltykow → Willebadessen
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Willebadessen → Soltysowice
Soltysowice → Willebadessen
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Willebadessen → Soltysowizna
Soltysowizna → Willebadessen
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Willebadessen → Soltysy
Soltysy → Willebadessen
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Willebadessen → Soltysy
Soltysy → Willebadessen
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Willebadessen → Sominy
Sominy → Willebadessen
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Willebadessen → Somonino
Somonino → Willebadessen
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Willebadessen → Sompolno
Sompolno → Willebadessen
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Willebadessen → Sonsk
Sonsk → Willebadessen
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Willebadessen → Sonsk
Sonsk → Willebadessen
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Willebadessen → Sopieszyno
Sopieszyno → Willebadessen
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Willebadessen → Sople
Sople → Willebadessen
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Willebadessen → Сопот
Сопот → Willebadessen
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Willebadessen → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Willebadessen
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Willebadessen → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Willebadessen
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Willebadessen → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Willebadessen
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Willebadessen → Sorkwity
Sorkwity → Willebadessen
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Sosnica
Sosnica → Willebadessen
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Willebadessen → Sosnica
Sosnica → Willebadessen
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Willebadessen → Sosnica
Sosnica → Willebadessen
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Willebadessen → Сосницовице
Сосницовице → Willebadessen
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Willebadessen → Sosnie
Sosnie → Willebadessen
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Willebadessen → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Willebadessen
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Willebadessen → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Willebadessen
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Willebadessen → Sosnowica
Sosnowica → Willebadessen
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Willebadessen → Сосновец
Сосновец → Willebadessen
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Willebadessen → Sosnowka
Sosnowka → Willebadessen
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Willebadessen → Sosnówka
Sosnówka → Willebadessen
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Willebadessen → Sosnowka
Sosnowka → Willebadessen
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Willebadessen → Soszyca
Soszyca → Willebadessen
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Sosnica
Sosnica → Willebadessen
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Willebadessen → Sosnica
Sosnica → Willebadessen
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Willebadessen → Sosnica
Sosnica → Willebadessen
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Willebadessen → Сосницовице
Сосницовице → Willebadessen
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Willebadessen → Sosnie
Sosnie → Willebadessen
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Willebadessen → Sośno
Sośno → Willebadessen
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Willebadessen → Sowi Dół
Sowi Dół → Willebadessen
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Willebadessen → Совя Воля
Совя Воля → Willebadessen
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Willebadessen → Sowin
Sowin → Willebadessen
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Willebadessen → Совінко
Совінко → Willebadessen
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Willebadessen → Sowliny
Sowliny → Willebadessen
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Sowno
Sowno → Willebadessen
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Willebadessen → Sojki
Sojki → Willebadessen
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Willebadessen → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Willebadessen
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Willebadessen → Sójkowa
Sójkowa → Willebadessen
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Sojkowo
Sojkowo → Willebadessen
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Willebadessen → Sól
Sól → Willebadessen
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Willebadessen → Sol
Sol → Willebadessen
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Willebadessen → Спала
Спала → Willebadessen
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Willebadessen → Spalice
Spalice → Willebadessen
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Willebadessen → Spalona
Spalona → Willebadessen
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Willebadessen → Спала
Спала → Willebadessen
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Willebadessen → Spędoszyn
Spędoszyn → Willebadessen
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Willebadessen → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Willebadessen
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Willebadessen → Сплави
Сплави → Willebadessen
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Willebadessen → Spławie
Spławie → Willebadessen
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Willebadessen → Spole
Spole → Willebadessen
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Willebadessen → Spore
Spore → Willebadessen
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Willebadessen → Sporok
Sporok → Willebadessen
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Willebadessen → Sportyny
Sportyny → Willebadessen
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Willebadessen → Sporysz
Sporysz → Willebadessen
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Willebadessen → Spotkanie
Spotkanie → Willebadessen
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Willebadessen → Спихово
Спихово → Willebadessen
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Willebadessen → Spytajny
Spytajny → Willebadessen
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Willebadessen → Spytkow
Spytkow → Willebadessen
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Willebadessen → Spytkowice
Spytkowice → Willebadessen
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Willebadessen → Spytkowice
Spytkowice → Willebadessen
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Willebadessen → Spytkowo
Spytkowo → Willebadessen
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Willebadessen → Spytkow
Spytkow → Willebadessen
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Willebadessen → Srebrna
Srebrna → Willebadessen
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Willebadessen → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Willebadessen
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Srebrnica
Srebrnica → Willebadessen
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Willebadessen → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Willebadessen
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Willebadessen → Средня Вес
Средня Вес → Willebadessen
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Willebadessen → Srem
Srem → Willebadessen
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Willebadessen → Srocko
Srocko → Willebadessen
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Willebadessen → Srocko
Srocko → Willebadessen
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Willebadessen → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Willebadessen
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Willebadessen → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Willebadessen
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Willebadessen → Srodborow
Srodborow → Willebadessen
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Willebadessen → Srodula
Srodula → Willebadessen
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Willebadessen → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Willebadessen
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Willebadessen → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Willebadessen
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Willebadessen → Stabrow
Stabrow → Willebadessen
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Willebadessen → Stabrow
Stabrow → Willebadessen
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Willebadessen → Stadła
Stadła → Willebadessen
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Willebadessen → Stadniki
Stadniki → Willebadessen
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Willebadessen → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Willebadessen
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Willebadessen → Stalówka
Stalówka → Willebadessen
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Willebadessen → Stamirowice
Stamirowice → Willebadessen
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Willebadessen → Staniatki
Staniatki → Willebadessen
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Staniew
Staniew → Willebadessen
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Willebadessen → Станевіце
Станевіце → Willebadessen
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Willebadessen → Stanin
Stanin → Willebadessen
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Willebadessen → Stanislawice
Stanislawice → Willebadessen
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Willebadessen → Stanislawice
Stanislawice → Willebadessen
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Willebadessen → Stanislawka
Stanislawka → Willebadessen
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Willebadessen → Stanislawow
Stanislawow → Willebadessen
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Willebadessen → Stanislawow
Stanislawow → Willebadessen
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Willebadessen → Stanislawow
Stanislawow → Willebadessen
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Willebadessen → Stanislawow
Stanislawow → Willebadessen
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Willebadessen → Stanislawowo
Stanislawowo → Willebadessen
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Willebadessen → Stanislawowo
Stanislawowo → Willebadessen
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Willebadessen → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Willebadessen
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Willebadessen → Stanislawice
Stanislawice → Willebadessen
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Willebadessen → Stanisławki
Stanisławki → Willebadessen
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Willebadessen → Stanislawowo
Stanislawowo → Willebadessen
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Willebadessen → Stanislawowo
Stanislawowo → Willebadessen
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Willebadessen → Stanislawow
Stanislawow → Willebadessen
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Willebadessen → Станиславув
Станиславув → Willebadessen
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Willebadessen → Stanislawow
Stanislawow → Willebadessen
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Willebadessen → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Willebadessen
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Willebadessen → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Willebadessen
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Willebadessen → Staniszewo
Staniszewo → Willebadessen
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Willebadessen → Stankowice
Stankowice → Willebadessen
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Willebadessen → Stankowo
Stankowo → Willebadessen
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Willebadessen → Stanomin
Stanomin → Willebadessen
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Willebadessen → Stanomino
Stanomino → Willebadessen
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Willebadessen → Stanow
Stanow → Willebadessen
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Willebadessen → Stanowice
Stanowice → Willebadessen
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Willebadessen → Становице
Становице → Willebadessen
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Willebadessen → Stany
Stany → Willebadessen
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Willebadessen → Стани
Стани → Willebadessen
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Willebadessen → Stańczyki
Stańczyki → Willebadessen
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Willebadessen → Stańków
Stańków → Willebadessen
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Willebadessen → Staporkow
Staporkow → Willebadessen
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Willebadessen → Stara Bircza
Stara Bircza → Willebadessen
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Willebadessen → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Willebadessen
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Willebadessen → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Willebadessen
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Willebadessen → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Willebadessen
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Willebadessen → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Willebadessen
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Willebadessen → Stara Dabia
Stara Dabia → Willebadessen
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Willebadessen → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Willebadessen
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Willebadessen → Stara Dabia
Stara Dabia → Willebadessen
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Willebadessen → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Willebadessen
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Willebadessen → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Willebadessen
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Willebadessen → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Willebadessen
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Willebadessen → Stara Góra
Stara Góra → Willebadessen
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Willebadessen
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Willebadessen → Стара Гута
Стара Гута → Willebadessen
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Willebadessen → Стара Гута
Стара Гута → Willebadessen
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Willebadessen → Stara Huta
Stara Huta → Willebadessen
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Willebadessen → Stara Huta
Stara Huta → Willebadessen
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Willebadessen → Stara Jablona
Stara Jablona → Willebadessen
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Willebadessen → Stara Jania
Stara Jania → Willebadessen
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Willebadessen → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Willebadessen
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Willebadessen → Стара Каменица
Стара Каменица → Willebadessen
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Willebadessen → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Willebadessen
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Willebadessen → Стара Кішева
Стара Кішева → Willebadessen
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Willebadessen → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Willebadessen
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Willebadessen → Stara Kornica
Stara Kornica → Willebadessen
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Willebadessen → Стара Корница
Стара Корница → Willebadessen
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Willebadessen → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Willebadessen
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Willebadessen → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Willebadessen
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Willebadessen
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Willebadessen
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Willebadessen → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Willebadessen
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Willebadessen → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Willebadessen
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Willebadessen → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Willebadessen
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Willebadessen → Stara Łomża
Stara Łomża → Willebadessen
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Willebadessen → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Willebadessen
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Willebadessen → Stara Milosna
Stara Milosna → Willebadessen
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Willebadessen → Stara Milosna
Stara Milosna → Willebadessen
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Willebadessen → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Willebadessen
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Willebadessen → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Willebadessen
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Stara Obra
Stara Obra → Willebadessen
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Willebadessen → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Willebadessen
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Willebadessen
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Willebadessen → Stara Prawda
Stara Prawda → Willebadessen
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Willebadessen → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Willebadessen
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Willebadessen → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Willebadessen
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Willebadessen → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Willebadessen
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Willebadessen → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Willebadessen
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Willebadessen → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Willebadessen
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Willebadessen → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Willebadessen
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Willebadessen → Stara Turowka
Stara Turowka → Willebadessen
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Willebadessen → Stara Turowka
Stara Turowka → Willebadessen
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Willebadessen → Stara Warka
Stara Warka → Willebadessen
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Willebadessen → Stara Wies
Stara Wies → Willebadessen
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Willebadessen → Stara Wies
Stara Wies → Willebadessen
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Willebadessen → Stara Wies
Stara Wies → Willebadessen
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Willebadessen → Stara Wies
Stara Wies → Willebadessen
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Willebadessen → Стара Вес
Стара Вес → Willebadessen
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Willebadessen → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Willebadessen
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Willebadessen → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Willebadessen
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Willebadessen → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Willebadessen
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Willebadessen → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Willebadessen
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Willebadessen → Стара Весь
Стара Весь → Willebadessen
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Willebadessen → Stara Wies
Stara Wies → Willebadessen
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Willebadessen → Stara Wies
Stara Wies → Willebadessen
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Willebadessen → Stara Wieś
Stara Wieś → Willebadessen
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Willebadessen → Stara Wieś
Stara Wieś → Willebadessen
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Willebadessen → Stara Wieś
Stara Wieś → Willebadessen
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Willebadessen → Stara Wies
Stara Wies → Willebadessen
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Willebadessen → Стара Вес
Стара Вес → Willebadessen
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Willebadessen → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Willebadessen
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Willebadessen → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Willebadessen
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Willebadessen → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Willebadessen
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Willebadessen → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Willebadessen
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Willebadessen → Стара Вода
Стара Вода → Willebadessen
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Willebadessen → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Willebadessen
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Willebadessen → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Willebadessen
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Willebadessen → Стараховице
Стараховице → Willebadessen
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Willebadessen → Starawieś
Starawieś → Willebadessen
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Willebadessen → Starcza
Starcza → Willebadessen
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Willebadessen → Stare Babice
Stare Babice → Willebadessen
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Willebadessen → Старе Белице
Старе Белице → Willebadessen
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Willebadessen → Старе Бернати
Старе Бернати → Willebadessen
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Willebadessen → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Willebadessen
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Willebadessen → Stare Bolity
Stare Bolity → Willebadessen
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Willebadessen → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Willebadessen
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Willebadessen → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Willebadessen
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Willebadessen → Stare Budki
Stare Budki → Willebadessen
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Willebadessen → Stare Budy
Stare Budy → Willebadessen
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Willebadessen → Stare Czaple
Stare Czaple → Willebadessen
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Willebadessen → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Willebadessen
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Willebadessen → Старе Дравско
Старе Дравско → Willebadessen
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Willebadessen → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Willebadessen
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Willebadessen → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Willebadessen
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Willebadessen → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Willebadessen
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Willebadessen → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Willebadessen
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Willebadessen → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Willebadessen
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Willebadessen → Stare Groszki
Stare Groszki → Willebadessen
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Willebadessen → Stare Guty
Stare Guty → Willebadessen
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Willebadessen → Старе Головчице
Старе Головчице → Willebadessen
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Willebadessen → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Willebadessen
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Willebadessen → Явори Старі
Явори Старі → Willebadessen
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Willebadessen → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Willebadessen
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Willebadessen → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Willebadessen
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Willebadessen → Stare Juchy
Stare Juchy → Willebadessen
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Willebadessen → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Willebadessen
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Willebadessen → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Willebadessen
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Willebadessen → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Willebadessen
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Willebadessen → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Willebadessen
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Willebadessen → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Willebadessen
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Willebadessen → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Willebadessen
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Willebadessen → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Willebadessen
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Willebadessen → Stare Kozle
Stare Kozle → Willebadessen
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Willebadessen → Stare Kozle
Stare Kozle → Willebadessen
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Willebadessen → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Willebadessen
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Willebadessen → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Willebadessen
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Willebadessen → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Willebadessen
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Willebadessen → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Willebadessen
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Willebadessen → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Willebadessen
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Willebadessen
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Willebadessen → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Willebadessen
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Willebadessen → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Willebadessen
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Willebadessen → Stare Miasto
Stare Miasto → Willebadessen
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Willebadessen → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Willebadessen
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Willebadessen → Stare Olesno
Stare Olesno → Willebadessen
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Willebadessen → Stare Opole
Stare Opole → Willebadessen
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Willebadessen → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Willebadessen
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Willebadessen → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Willebadessen
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Willebadessen → Старе Полесе
Старе Полесе → Willebadessen
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Willebadessen → Stare Polichno
Stare Polichno → Willebadessen
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Willebadessen → Stare Prusy
Stare Prusy → Willebadessen
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Willebadessen → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Willebadessen
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Willebadessen → Stare Rybie
Stare Rybie → Willebadessen
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Willebadessen → Stare Sady
Stare Sady → Willebadessen
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Willebadessen → Stare Serby
Stare Serby → Willebadessen
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Willebadessen → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Willebadessen
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Willebadessen → Stare Sioło
Stare Sioło → Willebadessen
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Willebadessen → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Willebadessen
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Willebadessen → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Willebadessen
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Willebadessen → Stare Stracze
Stare Stracze → Willebadessen
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Willebadessen → Stare Stracze
Stare Stracze → Willebadessen
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Willebadessen → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Willebadessen
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Willebadessen → Stare Wloki
Stare Wloki → Willebadessen
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Willebadessen → Stare Wloki
Stare Wloki → Willebadessen
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Willebadessen → Stare Zakole
Stare Zakole → Willebadessen
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Willebadessen → Stare Załubice
Stare Załubice → Willebadessen
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Willebadessen → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Willebadessen
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Willebadessen → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Willebadessen
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Willebadessen → Старгард
Старгард → Willebadessen
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Willebadessen → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Willebadessen
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Willebadessen → Starogard
Starogard → Willebadessen
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Willebadessen
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Willebadessen
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Willebadessen → Староґруд
Староґруд → Willebadessen
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Willebadessen → Староґруд
Староґруд → Willebadessen
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Willebadessen → Starokrzepice
Starokrzepice → Willebadessen
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Willebadessen → Staromiescie
Staromiescie → Willebadessen
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Willebadessen → Staromiescie
Staromiescie → Willebadessen
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Willebadessen → Staropole
Staropole → Willebadessen
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Willebadessen → Staroscin
Staroscin → Willebadessen
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Willebadessen → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Willebadessen
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Willebadessen → Starozreby
Starozreby → Willebadessen
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Willebadessen → Starozreby
Starozreby → Willebadessen
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Willebadessen → Stary Adamów
Stary Adamów → Willebadessen
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Willebadessen → Stary Besk
Stary Besk → Willebadessen
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Willebadessen → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Willebadessen
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Willebadessen → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Willebadessen
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Willebadessen → Stary Borek
Stary Borek → Willebadessen
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Willebadessen → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Willebadessen
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Willebadessen → Stary Bubel
Stary Bubel → Willebadessen
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Willebadessen → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Willebadessen
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Willebadessen → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Willebadessen
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Stary Dwor
Stary Dwor → Willebadessen
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Willebadessen → Stary Dybow
Stary Dybow → Willebadessen
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Willebadessen → Stary Dybow
Stary Dybow → Willebadessen
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Willebadessen → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Willebadessen
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Willebadessen → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Willebadessen
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Willebadessen → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Willebadessen
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Willebadessen → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Willebadessen
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Willebadessen → Stary Folwark
Stary Folwark → Willebadessen
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Willebadessen → Stary Gostków
Stary Gostków → Willebadessen
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Willebadessen → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Willebadessen
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Willebadessen → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Willebadessen
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Willebadessen → Stary Grodków
Stary Grodków → Willebadessen
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Willebadessen → Stary Janow
Stary Janow → Willebadessen
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Willebadessen → Stary Janow
Stary Janow → Willebadessen
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Willebadessen → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Willebadessen
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Willebadessen
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Willebadessen → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Willebadessen
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Willebadessen → Stary Julianow
Stary Julianow → Willebadessen
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Willebadessen → Stary Julianow
Stary Julianow → Willebadessen
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Willebadessen → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Willebadessen
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Willebadessen → Stary Kocin
Stary Kocin → Willebadessen
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Willebadessen → Stary Konik
Stary Konik → Willebadessen
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Willebadessen → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Willebadessen
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Willebadessen → Старий Кракув
Старий Кракув → Willebadessen
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Старий Ляс
Старий Ляс → Willebadessen
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Willebadessen → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Willebadessen
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Willebadessen → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Willebadessen
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Willebadessen → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Willebadessen
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Willebadessen → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Willebadessen
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Willebadessen → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Willebadessen
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Willebadessen → Stary Machnow
Stary Machnow → Willebadessen
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Willebadessen → Stary Machnow
Stary Machnow → Willebadessen
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Willebadessen → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Willebadessen
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Willebadessen → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Willebadessen
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Willebadessen → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Willebadessen
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Willebadessen → Stary Puznow
Stary Puznow → Willebadessen
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Willebadessen → Stary Puznow
Stary Puznow → Willebadessen
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Willebadessen → Старый Сонч
Старый Сонч → Willebadessen
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Willebadessen → Старый Сонч
Старый Сонч → Willebadessen
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Willebadessen → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Willebadessen
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Willebadessen → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Willebadessen
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Willebadessen → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Willebadessen
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Willebadessen → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Willebadessen
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Willebadessen → Stary Solec
Stary Solec → Willebadessen
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Willebadessen → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Willebadessen
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Willebadessen → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Willebadessen
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Willebadessen → Stary Targ
Stary Targ → Willebadessen
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Willebadessen → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Willebadessen
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Willebadessen → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Willebadessen
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Willebadessen → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Willebadessen
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Willebadessen → Stary Wiec
Stary Wiec → Willebadessen
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Willebadessen → Stary Zagan
Stary Zagan → Willebadessen
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Willebadessen → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Willebadessen
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Willebadessen → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Willebadessen
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Willebadessen → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Willebadessen
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Willebadessen → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Willebadessen
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Willebadessen → Starzykowo
Starzykowo → Willebadessen
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Starzyno
Starzyno → Willebadessen
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Starzyno
Starzyno → Willebadessen
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Willebadessen → Starzyny
Starzyny → Willebadessen
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Willebadessen
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Willebadessen → Stasinow
Stasinow → Willebadessen
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Willebadessen → Stasinow
Stasinow → Willebadessen
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Willebadessen → Stasiopole
Stasiopole → Willebadessen
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Willebadessen → Staswiny
Staswiny → Willebadessen
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Willebadessen → Staszkowka
Staszkowka → Willebadessen
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Willebadessen → Staszkowka
Staszkowka → Willebadessen
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Willebadessen → Сташув
Сташув → Willebadessen
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Willebadessen → Сташув
Сташув → Willebadessen
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Willebadessen → Staswiny
Staswiny → Willebadessen
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Willebadessen → Staw
Staw → Willebadessen
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Willebadessen → Staw
Staw → Willebadessen
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Willebadessen → Став
Став → Willebadessen
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Willebadessen → Staw
Staw → Willebadessen
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Willebadessen → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Willebadessen
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Willebadessen → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Willebadessen
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Willebadessen → Stawce
Stawce → Willebadessen
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Willebadessen → Ставек
Ставек → Willebadessen
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Willebadessen → Stawiany
Stawiany → Willebadessen
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Willebadessen → Stawiguda
Stawiguda → Willebadessen
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Willebadessen → Stawiska
Stawiska → Willebadessen
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Willebadessen → Stawiska
Stawiska → Willebadessen
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Willebadessen → Стависки
Стависки → Willebadessen
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Willebadessen → Ставиша
Ставиша → Willebadessen
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Willebadessen → Stawiszcze
Stawiszcze → Willebadessen
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Willebadessen → Stawiszcze
Stawiszcze → Willebadessen
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Willebadessen → Stawiszyce
Stawiszyce → Willebadessen
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Willebadessen → Stawiszyn
Stawiszyn → Willebadessen
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Willebadessen → Stawiszyn
Stawiszyn → Willebadessen
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Willebadessen → Stawnik
Stawnik → Willebadessen
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Willebadessen → Stawno
Stawno → Willebadessen
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Willebadessen → Stawowice
Stawowice → Willebadessen
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Willebadessen → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Willebadessen
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Willebadessen → Stawy
Stawy → Willebadessen
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Willebadessen → Staporkow
Staporkow → Willebadessen
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Willebadessen → Stebark
Stebark → Willebadessen
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Willebadessen → Стеблево
Стеблево → Willebadessen
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Willebadessen → Steblow
Steblow → Willebadessen
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Willebadessen → Steblow
Steblow → Willebadessen
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Willebadessen → Stefania
Stefania → Willebadessen
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Willebadessen → Stefanow
Stefanow → Willebadessen
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Stefanow
Stefanow → Willebadessen
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Stefanowo
Stefanowo → Willebadessen
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Willebadessen → Stefanów
Stefanów → Willebadessen
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Stefanow
Stefanow → Willebadessen
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Willebadessen → Стефкова
Стефкова → Willebadessen
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Willebadessen → Stega Mała
Stega Mała → Willebadessen
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Willebadessen → Стегна
Стегна → Willebadessen
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Willebadessen → Stegosz
Stegosz → Willebadessen
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Willebadessen → Stekiny
Stekiny → Willebadessen
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Willebadessen → Stelagi
Stelagi → Willebadessen
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Willebadessen → Stelagi
Stelagi → Willebadessen
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Willebadessen → Stemplew
Stemplew → Willebadessen
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Willebadessen → Stepnica
Stepnica → Willebadessen
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Willebadessen → Stepocice
Stepocice → Willebadessen
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Willebadessen → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Willebadessen
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Willebadessen → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Willebadessen
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Willebadessen → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Willebadessen
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Willebadessen → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Willebadessen
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Willebadessen → Steszew
Steszew → Willebadessen
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Willebadessen → Stezyca
Stezyca → Willebadessen
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Willebadessen → Stezyca
Stezyca → Willebadessen
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Willebadessen → Stebark
Stebark → Willebadessen
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Willebadessen → Stegosz
Stegosz → Willebadessen
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Willebadessen → Stekiny
Stekiny → Willebadessen
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Willebadessen → Stępień
Stępień → Willebadessen
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Willebadessen → Stępina
Stępina → Willebadessen
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Willebadessen → Stepocice
Stepocice → Willebadessen
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Willebadessen → Steszew
Steszew → Willebadessen
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Willebadessen → Stężyca
Stężyca → Willebadessen
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Willebadessen → Stezyca
Stezyca → Willebadessen
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Willebadessen → Stezyca
Stezyca → Willebadessen
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Willebadessen → Stobierna
Stobierna → Willebadessen
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Willebadessen → Stobno
Stobno → Willebadessen
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Willebadessen → Stoboje
Stoboje → Willebadessen
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Willebadessen → Stoczek
Stoczek → Willebadessen
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Willebadessen → Stoczek
Stoczek → Willebadessen
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Willebadessen → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Willebadessen
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Willebadessen → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Willebadessen
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Willebadessen → Stoczki
Stoczki → Willebadessen
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Willebadessen → Stodólsko
Stodólsko → Willebadessen
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Willebadessen → Stojadla
Stojadla → Willebadessen
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Willebadessen → Stojadla
Stojadla → Willebadessen
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Willebadessen → Stojanow
Stojanow → Willebadessen
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Willebadessen → Stojanow
Stojanow → Willebadessen
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Willebadessen → Stojanowice
Stojanowice → Willebadessen
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Willebadessen → Stojanow
Stojanow → Willebadessen
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Willebadessen → Stojanow
Stojanow → Willebadessen
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Willebadessen → Stojków
Stojków → Willebadessen
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Willebadessen → Stok
Stok → Willebadessen
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Stok
Stok → Willebadessen
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Willebadessen → Stok
Stok → Willebadessen
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Willebadessen → Stok Lacki
Stok Lacki → Willebadessen
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Willebadessen → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Willebadessen
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Willebadessen → Stolec
Stolec → Willebadessen
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Willebadessen → Stolno
Stolno → Willebadessen
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Willebadessen → Stolno
Stolno → Willebadessen
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Willebadessen → Stopka
Stopka → Willebadessen
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Willebadessen → Стопница
Стопница → Willebadessen
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Стошице
Стошице → Willebadessen
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Willebadessen → Strabla
Strabla → Willebadessen
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Willebadessen → Strachocin
Strachocin → Willebadessen
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Willebadessen → Strachocin
Strachocin → Willebadessen
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Willebadessen → Strachocin
Strachocin → Willebadessen
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Willebadessen → Страхомін
Страхомін → Willebadessen
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Willebadessen → Страхоміно
Страхоміно → Willebadessen
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Willebadessen → Strachon
Strachon → Willebadessen
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Willebadessen → Strachon
Strachon → Willebadessen
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Willebadessen → Strachowka
Strachowka → Willebadessen
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Willebadessen → Strachów
Strachów → Willebadessen
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Willebadessen → Strachowka
Strachowka → Willebadessen
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Willebadessen → Straczno
Straczno → Willebadessen
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Willebadessen → Stradlice
Stradlice → Willebadessen
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Willebadessen → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Willebadessen
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Willebadessen → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Willebadessen
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Willebadessen → Stradunia
Stradunia → Willebadessen
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Willebadessen → Straduny
Straduny → Willebadessen
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Willebadessen → Straduń
Straduń → Willebadessen
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Willebadessen → Stradzew
Stradzew → Willebadessen
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Willebadessen → Stramnica
Stramnica → Willebadessen
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Willebadessen → Stramnice
Stramnice → Willebadessen
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Willebadessen → Stramniczka
Stramniczka → Willebadessen
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Willebadessen → Straszewo
Straszewo → Willebadessen
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Willebadessen → Straszow
Straszow → Willebadessen
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Willebadessen → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Willebadessen
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Willebadessen → Straszydle
Straszydle → Willebadessen
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Willebadessen → Straszyn
Straszyn → Willebadessen
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Willebadessen → Страшин
Страшин → Willebadessen
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Willebadessen → Strawczyn
Strawczyn → Willebadessen
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Willebadessen → Strazow
Strazow → Willebadessen
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Willebadessen → Strazow
Strazow → Willebadessen
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Willebadessen → Straczno
Straczno → Willebadessen
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Willebadessen → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Willebadessen
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Willebadessen → Strobice
Strobice → Willebadessen
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Willebadessen → Strobin
Strobin → Willebadessen
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Willebadessen → Stromiec
Stromiec → Willebadessen
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Willebadessen → Stronie
Stronie → Willebadessen
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Willebadessen → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Willebadessen
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Willebadessen → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Willebadessen
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Willebadessen → Stropkowo
Stropkowo → Willebadessen
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Willebadessen → Stroza
Stroza → Willebadessen
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Willebadessen → Stroza
Stroza → Willebadessen
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Willebadessen → Strozowka
Strozowka → Willebadessen
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Willebadessen → Stróża
Stróża → Willebadessen
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Willebadessen → Stroza
Stroza → Willebadessen
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Willebadessen → Stroza
Stroza → Willebadessen
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Willebadessen → Stróże
Stróże → Willebadessen
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Willebadessen → Stróże
Stróże → Willebadessen
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Willebadessen → Strozowka
Strozowka → Willebadessen
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Willebadessen → Strubno
Strubno → Willebadessen
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Willebadessen → Струґа
Струґа → Willebadessen
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Willebadessen → Strumien
Strumien → Willebadessen
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Willebadessen → Strumien
Strumien → Willebadessen
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Willebadessen → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Willebadessen
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Willebadessen → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Willebadessen
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Willebadessen → Struzka
Struzka → Willebadessen
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Willebadessen → Struznica
Struznica → Willebadessen
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Willebadessen → Struzyna
Struzyna → Willebadessen
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Willebadessen → Struznica
Struznica → Willebadessen
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Willebadessen → Struzyna
Struzyna → Willebadessen
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Willebadessen → Strużyny
Strużyny → Willebadessen
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Willebadessen → Stryjewo
Stryjewo → Willebadessen
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Willebadessen → Stryjki
Stryjki → Willebadessen
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Willebadessen → Stryjkowo
Stryjkowo → Willebadessen
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Willebadessen → Стрыкув
Стрыкув → Willebadessen
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Willebadessen → Strykow
Strykow → Willebadessen
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Willebadessen
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Willebadessen → Strykowo
Strykowo → Willebadessen
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Willebadessen → Стрыкув
Стрыкув → Willebadessen
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Willebadessen → Strykow
Strykow → Willebadessen
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Willebadessen → Strysza Buda
Strysza Buda → Willebadessen
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Willebadessen → Stryszawa
Stryszawa → Willebadessen
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Willebadessen → Strzakły
Strzakły → Willebadessen
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Willebadessen → Strzala
Strzala → Willebadessen
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Willebadessen → Стшалкова
Стшалкова → Willebadessen
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Willebadessen → Strzalkowice
Strzalkowice → Willebadessen
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Willebadessen → Strzalkowo
Strzalkowo → Willebadessen
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Willebadessen → Strzala
Strzala → Willebadessen
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Willebadessen → Strzałki
Strzałki → Willebadessen
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Willebadessen → Strzalkowice
Strzalkowice → Willebadessen
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Willebadessen → Strzalkowo
Strzalkowo → Willebadessen
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Willebadessen → Strzałków
Strzałków → Willebadessen
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Willebadessen → Strzebielewo
Strzebielewo → Willebadessen
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Willebadessen → Strzebielinek
Strzebielinek → Willebadessen
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Willebadessen → Strzebin
Strzebin → Willebadessen
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Willebadessen → Strzebowiska
Strzebowiska → Willebadessen
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Willebadessen
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Willebadessen → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Willebadessen
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Willebadessen → Strzegocin
Strzegocin → Willebadessen
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Willebadessen → Стшегом
Стшегом → Willebadessen
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Willebadessen → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Willebadessen
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Willebadessen → Стшегово
Стшегово → Willebadessen
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Willebadessen → Strzegów
Strzegów → Willebadessen
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Willebadessen → Strzegów
Strzegów → Willebadessen
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Willebadessen → Strzekecino
Strzekecino → Willebadessen
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Willebadessen → Strzekecino
Strzekecino → Willebadessen
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Willebadessen → Strzelce
Strzelce → Willebadessen
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Willebadessen → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Willebadessen
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Willebadessen → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Willebadessen
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Willebadessen → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Willebadessen
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Willebadessen → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Willebadessen
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Willebadessen → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Willebadessen
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Willebadessen → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Willebadessen
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Willebadessen → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Willebadessen
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Willebadessen → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Willebadessen
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Willebadessen → Strzeleczki
Strzeleczki → Willebadessen
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Willebadessen → Strzelewo
Strzelewo → Willebadessen
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Willebadessen → Strzelewo
Strzelewo → Willebadessen
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Willebadessen → Strzelęcin
Strzelęcin → Willebadessen
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Willebadessen → Стшелин
Стшелин → Willebadessen
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Willebadessen → Strzelno
Strzelno → Willebadessen
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Willebadessen → Strzelno
Strzelno → Willebadessen
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Strzelno
Strzelno → Willebadessen
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Willebadessen → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Willebadessen
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Willebadessen → Strzemkowo
Strzemkowo → Willebadessen
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Willebadessen → Strzeniówka
Strzeniówka → Willebadessen
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Willebadessen → Strzepcz
Strzepcz → Willebadessen
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Willebadessen → Стшепово
Стшепово → Willebadessen
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Willebadessen → Strzeszewo
Strzeszewo → Willebadessen
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Willebadessen → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Willebadessen
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Willebadessen → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Willebadessen
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Willebadessen → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Willebadessen
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Willebadessen → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Willebadessen
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Willebadessen → Strzeszowice
Strzeszowice → Willebadessen
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Willebadessen → Strzeszyn
Strzeszyn → Willebadessen
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Willebadessen → Strzezenice
Strzezenice → Willebadessen
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Willebadessen → Strzezenice
Strzezenice → Willebadessen
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Willebadessen → Strzeżewo
Strzeżewo → Willebadessen
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Willebadessen → Стшмеле
Стшмеле → Willebadessen
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Willebadessen → Strzybnica
Strzybnica → Willebadessen
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Willebadessen → Strzybnik
Strzybnik → Willebadessen
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Willebadessen → Strzygi
Strzygi → Willebadessen
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Willebadessen → Strzykuly
Strzykuly → Willebadessen
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Willebadessen → Strzyzawa
Strzyzawa → Willebadessen
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Willebadessen → Strzyze
Strzyze → Willebadessen
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Willebadessen → Strzyzew
Strzyzew → Willebadessen
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Willebadessen → Стшижев
Стшижев → Willebadessen
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Willebadessen → Strzyzew
Strzyzew → Willebadessen
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Willebadessen → Стшижув
Стшижув → Willebadessen
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Willebadessen → Strzyzowice
Strzyzowice → Willebadessen
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Willebadessen → Strzyzawa
Strzyzawa → Willebadessen
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Willebadessen → Strzyze
Strzyze → Willebadessen
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Willebadessen → Strzyzew
Strzyzew → Willebadessen
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Willebadessen → Strzyzew
Strzyzew → Willebadessen
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Willebadessen → Strzyzowice
Strzyzowice → Willebadessen
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Willebadessen → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Willebadessen
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Willebadessen → Strzyżów
Strzyżów → Willebadessen
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Willebadessen → Стшижув
Стшижув → Willebadessen
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Willebadessen → Strzyżówka
Strzyżówka → Willebadessen
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Willebadessen → Stubienko
Stubienko → Willebadessen
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Willebadessen → Stubno
Stubno → Willebadessen
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Willebadessen → Stuchowo
Stuchowo → Willebadessen
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Willebadessen → Студница
Студница → Willebadessen
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Willebadessen → Studnica
Studnica → Willebadessen
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Willebadessen → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Willebadessen
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Willebadessen → Studniska Górne
Studniska Górne → Willebadessen
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Willebadessen → Studzianek
Studzianek → Willebadessen
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Willebadessen → Studzianki
Studzianki → Willebadessen
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Willebadessen → Studzianki
Studzianki → Willebadessen
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Willebadessen → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Willebadessen
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Willebadessen → Studzianna
Studzianna → Willebadessen
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Willebadessen → Studzienice
Studzienice → Willebadessen
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Willebadessen → Студзеніце
Студзеніце → Willebadessen
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Willebadessen → Studzienice
Studzienice → Willebadessen
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Willebadessen → Studzieniec
Studzieniec → Willebadessen
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Willebadessen → Stuposiany
Stuposiany → Willebadessen
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Willebadessen → Стильонґі
Стильонґі → Willebadessen
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Willebadessen → Stypułów
Stypułów → Willebadessen
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Willebadessen → Styrzyniec
Styrzyniec → Willebadessen
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Willebadessen → Subkowy
Subkowy → Willebadessen
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Willebadessen → Sucha
Sucha → Willebadessen
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Willebadessen → Sucha
Sucha → Willebadessen
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Willebadessen → Sucha
Sucha → Willebadessen
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Willebadessen → Sucha
Sucha → Willebadessen
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Willebadessen → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Willebadessen
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Willebadessen → Суха Дольна
Суха Дольна → Willebadessen
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Willebadessen → Sucha Huta
Sucha Huta → Willebadessen
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Willebadessen
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Willebadessen → Sucha Struga
Sucha Struga → Willebadessen
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Willebadessen → Сухань
Сухань → Willebadessen
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Willebadessen → Suchanowko
Suchanowko → Willebadessen
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Willebadessen → Suchanowko
Suchanowko → Willebadessen
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Willebadessen → Сухань
Сухань → Willebadessen
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Willebadessen → Suchatowka
Suchatowka → Willebadessen
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Willebadessen → Suchatowka
Suchatowka → Willebadessen
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Willebadessen → Suchcice
Suchcice → Willebadessen
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Willebadessen → Сухцице
Сухцице → Willebadessen
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Willebadessen → Suche
Suche → Willebadessen
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Willebadessen → Сухе
Сухе → Willebadessen
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Willebadessen → Сухеднюв
Сухеднюв → Willebadessen
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Willebadessen → Сухеднюв
Сухеднюв → Willebadessen
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Willebadessen → Suchleb
Suchleb → Willebadessen
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Willebadessen → Suchlica
Suchlica → Willebadessen
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Willebadessen → Suchocin
Suchocin → Willebadessen
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Willebadessen → Suchoczasy
Suchoczasy → Willebadessen
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Willebadessen → Suchodaniec
Suchodaniec → Willebadessen
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Willebadessen → Suchodebie
Suchodebie → Willebadessen
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Willebadessen → Suchodebie
Suchodebie → Willebadessen
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Willebadessen → Suchodol
Suchodol → Willebadessen
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Willebadessen → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Willebadessen
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Willebadessen → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Willebadessen
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Willebadessen → Suchodół
Suchodół → Willebadessen
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Willebadessen → Suchodol
Suchodol → Willebadessen
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Willebadessen → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Willebadessen
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Willebadessen → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Willebadessen
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Willebadessen → Sucholaski
Sucholaski → Willebadessen
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Willebadessen → Suchoraba
Suchoraba → Willebadessen
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Willebadessen → Suchoraczek
Suchoraczek → Willebadessen
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Willebadessen → Suchoraczek
Suchoraczek → Willebadessen
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Willebadessen → Suchorze
Suchorze → Willebadessen
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Willebadessen → Suchostruga
Suchostruga → Willebadessen
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Willebadessen → Суховоля
Суховоля → Willebadessen
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Willebadessen → Suchowola
Suchowola → Willebadessen
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Willebadessen → Suchowola
Suchowola → Willebadessen
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Willebadessen → Suchowola
Suchowola → Willebadessen
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Willebadessen → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Willebadessen
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Willebadessen → Suchozebry
Suchozebry → Willebadessen
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Willebadessen → Suchozebry
Suchozebry → Willebadessen
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Willebadessen → Suchy Bór
Suchy Bór → Willebadessen
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Willebadessen → Сухи Домб
Сухи Домб → Willebadessen
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Willebadessen → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Willebadessen
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Willebadessen → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Willebadessen
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Willebadessen → Suchy Las
Suchy Las → Willebadessen
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Sucumin
Sucumin → Willebadessen
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Willebadessen → Sudol
Sudol → Willebadessen
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Willebadessen → Sudol
Sudol → Willebadessen
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Willebadessen → Sudół
Sudół → Willebadessen
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Willebadessen → Sufczyn
Sufczyn → Willebadessen
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Willebadessen → Sukmanie
Sukmanie → Willebadessen
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Willebadessen → Sukowice
Sukowice → Willebadessen
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Willebadessen → Sukowy
Sukowy → Willebadessen
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Willebadessen → Sulbiny
Sulbiny → Willebadessen
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Willebadessen → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Willebadessen
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Willebadessen → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Willebadessen
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Willebadessen → Сулехув
Сулехув → Willebadessen
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Willebadessen → Сулехув
Сулехув → Willebadessen
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Willebadessen → Sulechówko
Sulechówko → Willebadessen
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Willebadessen → Суленцин
Суленцин → Willebadessen
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Willebadessen → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Willebadessen
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Willebadessen → Suleczyno
Suleczyno → Willebadessen
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Willebadessen → Сулеюв
Сулеюв → Willebadessen
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Willebadessen → Sulejow
Sulejow → Willebadessen
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Willebadessen → Sulejowek
Sulejowek → Willebadessen
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Willebadessen → Сулеюв
Сулеюв → Willebadessen
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Willebadessen → Sulejow
Sulejow → Willebadessen
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Willebadessen → Sulejowek
Sulejowek → Willebadessen
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Willebadessen → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Willebadessen
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Willebadessen → Суленцин
Суленцин → Willebadessen
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Willebadessen → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Willebadessen
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Willebadessen → Sulęcinek
Sulęcinek → Willebadessen
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Willebadessen → Suleczyno
Suleczyno → Willebadessen
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Willebadessen → Sulicice
Sulicice → Willebadessen
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Willebadessen → Sulikow
Sulikow → Willebadessen
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Willebadessen → Sulikowo
Sulikowo → Willebadessen
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Willebadessen → Sulikow
Sulikow → Willebadessen
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Willebadessen → Суліміце
Суліміце → Willebadessen
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Willebadessen → Sulimierz
Sulimierz → Willebadessen
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Willebadessen → Sulimow
Sulimow → Willebadessen
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Willebadessen → Sulimow
Sulimow → Willebadessen
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Willebadessen → Sulimy
Sulimy → Willebadessen
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Willebadessen → Sulinowo
Sulinowo → Willebadessen
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Willebadessen → Сулиславице
Сулиславице → Willebadessen
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Willebadessen → Sulisław
Sulisław → Willebadessen
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Willebadessen → Сулиславице
Сулиславице → Willebadessen
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Willebadessen → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Willebadessen
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Willebadessen → Sulkow
Sulkow → Willebadessen
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Willebadessen → Sulkow
Sulkow → Willebadessen
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Willebadessen → Сулковице
Сулковице → Willebadessen
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Willebadessen → Sulkowice
Sulkowice → Willebadessen
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Willebadessen → Sulkowo
Sulkowo → Willebadessen
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Willebadessen → Сульміце
Сульміце → Willebadessen
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Willebadessen → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Willebadessen
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Willebadessen → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Willebadessen
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Willebadessen → Sulmów
Sulmów → Willebadessen
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Willebadessen → Sulnówko
Sulnówko → Willebadessen
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Willebadessen → Suloszowa
Suloszowa → Willebadessen
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Willebadessen → Sulow
Sulow → Willebadessen
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Willebadessen → Sułkowice
Sułkowice → Willebadessen
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Willebadessen → Sułkowice
Sułkowice → Willebadessen
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Willebadessen → Сулковице
Сулковице → Willebadessen
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Willebadessen → Sulkowice
Sulkowice → Willebadessen
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Willebadessen → Sułków
Sułków → Willebadessen
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Willebadessen → Sulkow
Sulkow → Willebadessen
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Willebadessen → Suloszowa
Suloszowa → Willebadessen
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Willebadessen → Sułowiec
Sułowiec → Willebadessen
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Willebadessen → Сулув
Сулув → Willebadessen
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Willebadessen → Sułów
Sułów → Willebadessen
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Willebadessen → Sumin
Sumin → Willebadessen
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Сумін
Сумін → Willebadessen
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Willebadessen → Sumina
Sumina → Willebadessen
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Willebadessen → Suprasl
Suprasl → Willebadessen
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Willebadessen → Suprasl
Suprasl → Willebadessen
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Willebadessen → Suraż
Suraż → Willebadessen
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Willebadessen → Surminy
Surminy → Willebadessen
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Willebadessen → Surochow
Surochow → Willebadessen
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Willebadessen → Surochow
Surochow → Willebadessen
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Willebadessen → Сурова
Сурова → Willebadessen
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Willebadessen → Susiec
Susiec → Willebadessen
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Willebadessen → Суш
Суш → Willebadessen
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Willebadessen → Suszec
Suszec → Willebadessen
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Willebadessen → Suszewo
Suszewo → Willebadessen
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Willebadessen → Suszno
Suszno → Willebadessen
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Suśnia
Suśnia → Willebadessen
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Willebadessen → Сувалки
Сувалки → Willebadessen
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Willebadessen → Сувалки
Сувалки → Willebadessen
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Willebadessen → Swaderki
Swaderki → Willebadessen
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Willebadessen → Swadzim
Swadzim → Willebadessen
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Willebadessen → Swarozyn
Swarozyn → Willebadessen
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Willebadessen → Swarozyn
Swarozyn → Willebadessen
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Willebadessen → Сважендз
Сважендз → Willebadessen
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Willebadessen → Swarzewo
Swarzewo → Willebadessen
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Willebadessen → Сважендз
Сважендз → Willebadessen
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Willebadessen → Swaty
Swaty → Willebadessen
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Willebadessen → Swiatki
Swiatki → Willebadessen
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Willebadessen → Swiatki
Swiatki → Willebadessen
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Willebadessen → Swiatniki
Swiatniki → Willebadessen
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Willebadessen → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Willebadessen
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Willebadessen → Swibna
Swibna → Willebadessen
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Willebadessen → Swider
Swider → Willebadessen
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Willebadessen → Swiderki
Swiderki → Willebadessen
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Willebadessen → Свидница
Свидница → Willebadessen
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Willebadessen → Свидница
Свидница → Willebadessen
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Willebadessen
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Willebadessen → Свидник
Свидник → Willebadessen
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Willebadessen → Swidniki
Swidniki → Willebadessen
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Willebadessen → Swidrow
Swidrow → Willebadessen
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Willebadessen → Swidry
Swidry → Willebadessen
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Willebadessen → Swidry Male
Swidry Male → Willebadessen
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Willebadessen → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Willebadessen
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Willebadessen → Swidwie
Swidwie → Willebadessen
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Willebadessen → Свидвин
Свидвин → Willebadessen
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Willebadessen → Свебодзице
Свебодзице → Willebadessen
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Willebadessen → Свебодзин
Свебодзин → Willebadessen
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Willebadessen → Swiecice
Swiecice → Willebadessen
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Willebadessen → Свеце
Свеце → Willebadessen
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Willebadessen → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Willebadessen
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Willebadessen → Swieciechowa
Swieciechowa → Willebadessen
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Willebadessen → Швецко
Швецко → Willebadessen
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Willebadessen → Swiecko
Swiecko → Willebadessen
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Willebadessen → Swielino
Swielino → Willebadessen
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Willebadessen → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Willebadessen
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Willebadessen → Swiercze
Swiercze → Willebadessen
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Willebadessen → Swierczow
Swierczow → Willebadessen
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Willebadessen → Swierczow
Swierczow → Willebadessen
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Willebadessen → Swierczow
Swierczow → Willebadessen
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Willebadessen → Swierczyna
Swierczyna → Willebadessen
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Willebadessen → Swierdze
Swierdze → Willebadessen
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Willebadessen → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Willebadessen
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Willebadessen → Swierszczow
Swierszczow → Willebadessen
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Свежава
Свежава → Willebadessen
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Willebadessen → Swierze
Swierze → Willebadessen
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Willebadessen → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Willebadessen
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Willebadessen → Swierzenko
Swierzenko → Willebadessen
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Willebadessen → Сьвежна
Сьвежна → Willebadessen
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Willebadessen → Swierzno
Swierzno → Willebadessen
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Willebadessen → Swieszyno
Swieszyno → Willebadessen
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Willebadessen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Willebadessen
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Willebadessen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Willebadessen
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Willebadessen → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Willebadessen
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Willebadessen → Swiete
Swiete → Willebadessen
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Willebadessen → Swiete
Swiete → Willebadessen
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Willebadessen → Swietno
Swietno → Willebadessen
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Willebadessen → Swietochlowice
Swietochlowice → Willebadessen
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Willebadessen → Swietochowo
Swietochowo → Willebadessen
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Willebadessen → Swietomarz
Swietomarz → Willebadessen
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Willebadessen → Swietoslaw
Swietoslaw → Willebadessen
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Willebadessen → Свентошув
Свентошув → Willebadessen
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Willebadessen → Швентошувка
Швентошувка → Willebadessen
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Willebadessen → Swietoujsc
Swietoujsc → Willebadessen
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Willebadessen → Swiety Marek
Swiety Marek → Willebadessen
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Willebadessen → Swilcza
Swilcza → Willebadessen
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Willebadessen → Swincz
Swincz → Willebadessen
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Willebadessen → Swiniarow
Swiniarow → Willebadessen
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Willebadessen → Swiniary
Swiniary → Willebadessen
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Willebadessen → Swinna
Swinna → Willebadessen
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Willebadessen → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Willebadessen
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Willebadessen → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Willebadessen
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Willebadessen → Switaly
Switaly → Willebadessen
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Willebadessen → Swobnica
Swobnica → Willebadessen
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Willebadessen → Swochowo
Swochowo → Willebadessen
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Willebadessen → Swojczyce
Swojczyce → Willebadessen
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Willebadessen → Swolowo
Swolowo → Willebadessen
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Willebadessen → Swolowo
Swolowo → Willebadessen
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Willebadessen → Swornegacie
Swornegacie → Willebadessen
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Willebadessen → Свори
Свори → Willebadessen
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Willebadessen → Sworzyce
Sworzyce → Willebadessen
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Willebadessen → Swoszowice
Swoszowice → Willebadessen
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Willebadessen → Syberia
Syberia → Willebadessen
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Willebadessen → Сыцевице
Сыцевице → Willebadessen
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Willebadessen → Sycewo
Sycewo → Willebadessen
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Willebadessen → Sychowo
Sychowo → Willebadessen
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Willebadessen → Сыцув
Сыцув → Willebadessen
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Willebadessen → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Willebadessen
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Willebadessen → Sycowice
Sycowice → Willebadessen
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Willebadessen → Сыцув
Сыцув → Willebadessen
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Willebadessen
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Willebadessen
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Willebadessen
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Sydol
Sydol → Willebadessen
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Sydol
Sydol → Willebadessen
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Willebadessen → Sylczno
Sylczno → Willebadessen
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Willebadessen → Sypniewo
Sypniewo → Willebadessen
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Willebadessen → Sypniewo
Sypniewo → Willebadessen
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Willebadessen → Sypniewo
Sypniewo → Willebadessen
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Willebadessen → Сирковіце
Сирковіце → Willebadessen
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Willebadessen → Syrynia
Syrynia → Willebadessen
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Willebadessen → Szacilowka
Szacilowka → Willebadessen
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Willebadessen → Szacilowka
Szacilowka → Willebadessen
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Willebadessen → Шацили
Шацили → Willebadessen
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Willebadessen → Szadek
Szadek → Willebadessen
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Willebadessen → Szadkowice
Szadkowice → Willebadessen
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Willebadessen → Szadlowice
Szadlowice → Willebadessen
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Willebadessen → Szadlowice
Szadlowice → Willebadessen
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Willebadessen → Szadzko
Szadzko → Willebadessen
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Willebadessen → Szaflary
Szaflary → Willebadessen
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Willebadessen → Шалас
Шалас → Willebadessen
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Willebadessen → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Willebadessen
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Willebadessen → Szalowa
Szalowa → Willebadessen
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Willebadessen → Szałkowo
Szałkowo → Willebadessen
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Willebadessen → Szałstry
Szałstry → Willebadessen
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Willebadessen → Szamocin
Szamocin → Willebadessen
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Willebadessen → Шамотулы
Шамотулы → Willebadessen
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Willebadessen → Шамотулы
Шамотулы → Willebadessen
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Willebadessen → Szarajówka
Szarajówka → Willebadessen
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Willebadessen → Szarbkow
Szarbkow → Willebadessen
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Willebadessen → Szarbkow
Szarbkow → Willebadessen
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Willebadessen → Szare
Szare → Willebadessen
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Willebadessen → Szarlej
Szarlej → Willebadessen
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Willebadessen → Szarlejka
Szarlejka → Willebadessen
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Willebadessen → Szarow
Szarow → Willebadessen
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Willebadessen → Szarow
Szarow → Willebadessen
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Willebadessen → Szaruty
Szaruty → Willebadessen
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Willebadessen → Szary Dwór
Szary Dwór → Willebadessen
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Willebadessen → Szatarpy
Szatarpy → Willebadessen
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Willebadessen → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Willebadessen
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Willebadessen → Шавли
Шавли → Willebadessen
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Willebadessen → Щанець
Щанець → Willebadessen
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Willebadessen → Szczawa
Szczawa → Willebadessen
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Willebadessen → Szczawin
Szczawin → Willebadessen
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Willebadessen → Szczawin
Szczawin → Willebadessen
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Willebadessen → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Willebadessen
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Willebadessen → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Willebadessen
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Willebadessen → Szczawinek
Szczawinek → Willebadessen
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Willebadessen → Щавница
Щавница → Willebadessen
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Willebadessen → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Willebadessen
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Willebadessen → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Willebadessen
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Willebadessen → Szczebra
Szczebra → Willebadessen
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Willebadessen → Щебжешин
Щебжешин → Willebadessen
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Willebadessen → Щецин
Щецин → Willebadessen
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Willebadessen → Щецинек
Щецинек → Willebadessen
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Willebadessen → Szczecno
Szczecno → Willebadessen
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Willebadessen → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Willebadessen
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Willebadessen → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Willebadessen
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Willebadessen → Szczeglino
Szczeglino → Willebadessen
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Willebadessen → Szczekarkow
Szczekarkow → Willebadessen
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Willebadessen → Szczekarkow
Szczekarkow → Willebadessen
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Willebadessen → Щекоцины
Щекоцины → Willebadessen
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Willebadessen → Szczelatyn
Szczelatyn → Willebadessen
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Willebadessen → Щепанек
Щепанек → Willebadessen
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Willebadessen → Szczepanki
Szczepanki → Willebadessen
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Willebadessen → Szczepankowice
Szczepankowice → Willebadessen
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Willebadessen → Szczepankowo
Szczepankowo → Willebadessen
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Willebadessen → Szczepankowo
Szczepankowo → Willebadessen
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Willebadessen → Szczepanow
Szczepanow → Willebadessen
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Willebadessen → Szczepanowice
Szczepanowice → Willebadessen
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Willebadessen → Szczepanów
Szczepanów → Willebadessen
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Willebadessen → Szczepanow
Szczepanow → Willebadessen
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Willebadessen → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Willebadessen
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Willebadessen → Szczepice
Szczepice → Willebadessen
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Willebadessen → Szczepki
Szczepki → Willebadessen
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Willebadessen → Szczepów
Szczepów → Willebadessen
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Willebadessen → Szczerbin
Szczerbin → Willebadessen
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Willebadessen → Щерцув
Щерцув → Willebadessen
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Willebadessen → Щерцув
Щерцув → Willebadessen
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Willebadessen → Szczerków
Szczerków → Willebadessen
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Szczescie
Szczescie → Willebadessen
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Willebadessen → Szczesna
Szczesna → Willebadessen
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Willebadessen → Szczesne
Szczesne → Willebadessen
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Willebadessen → Szczesna
Szczesna → Willebadessen
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Willebadessen → Szczesne
Szczesne → Willebadessen
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Willebadessen → Szczescie
Szczescie → Willebadessen
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Willebadessen → Szczodre
Szczodre → Willebadessen
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Willebadessen → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Willebadessen
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Willebadessen → Щодрув
Щодрув → Willebadessen
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Willebadessen → Щодрово
Щодрово → Willebadessen
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Willebadessen → Щуцин
Щуцин → Willebadessen
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Willebadessen → Szczuczyn
Szczuczyn → Willebadessen
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Willebadessen → Щучин
Щучин → Willebadessen
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Willebadessen → Szczukowice
Szczukowice → Willebadessen
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Willebadessen → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Willebadessen
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Willebadessen → Szczurkowo
Szczurkowo → Willebadessen
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Willebadessen → Щурова
Щурова → Willebadessen
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Willebadessen → Szczutki
Szczutki → Willebadessen
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Willebadessen → Szczutowo
Szczutowo → Willebadessen
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Willebadessen → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Willebadessen
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Willebadessen → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Willebadessen
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Willebadessen → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Willebadessen
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Willebadessen → Szczycionek
Szczycionek → Willebadessen
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Willebadessen → Szczyglice
Szczyglice → Willebadessen
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Willebadessen → Szczyglice
Szczyglice → Willebadessen
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Willebadessen → Szczygly
Szczygly → Willebadessen
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Willebadessen → Szczygly
Szczygly → Willebadessen
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Willebadessen → Szczypiec
Szczypiec → Willebadessen
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Willebadessen → Szczypiorno
Szczypiorno → Willebadessen
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Willebadessen → Щирк
Щирк → Willebadessen
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Willebadessen → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Willebadessen
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Willebadessen → Щитна
Щитна → Willebadessen
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Willebadessen → Szczytniki
Szczytniki → Willebadessen
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Willebadessen → Щитно
Щитно → Willebadessen
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Willebadessen → Щитно
Щитно → Willebadessen
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Willebadessen → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Willebadessen
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Willebadessen → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Willebadessen
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Willebadessen → Szebnie
Szebnie → Willebadessen
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Willebadessen → Szedziec
Szedziec → Willebadessen
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Willebadessen → Szeliga
Szeliga → Willebadessen
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Willebadessen → Szembruczek
Szembruczek → Willebadessen
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Willebadessen → Szembruk
Szembruk → Willebadessen
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Willebadessen → Szemud
Szemud → Willebadessen
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Willebadessen → Szemud
Szemud → Willebadessen
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Willebadessen → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Willebadessen
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Willebadessen → Szepietowo
Szepietowo → Willebadessen
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Willebadessen → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Willebadessen
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Willebadessen → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Willebadessen
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Willebadessen → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Willebadessen
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Willebadessen → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Willebadessen
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Willebadessen → Szeromin
Szeromin → Willebadessen
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Willebadessen → Szerzawy
Szerzawy → Willebadessen
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Willebadessen → Szerzyny
Szerzyny → Willebadessen
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Willebadessen → Szestno
Szestno → Willebadessen
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Willebadessen → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Willebadessen
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Willebadessen → Szewnica
Szewnica → Willebadessen
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Willebadessen → Szewo
Szewo → Willebadessen
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Willebadessen → Szkarada
Szkarada → Willebadessen
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Willebadessen → Szkaradowo
Szkaradowo → Willebadessen
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Willebadessen → Szklana
Szklana → Willebadessen
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Willebadessen → Szklana Huta
Szklana Huta → Willebadessen
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Willebadessen → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Willebadessen
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Willebadessen → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Willebadessen
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Willebadessen → Szklary
Szklary → Willebadessen
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Willebadessen → Szklary
Szklary → Willebadessen
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Willebadessen → Szklary
Szklary → Willebadessen
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Willebadessen → Шкляри
Шкляри → Willebadessen
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Willebadessen → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Willebadessen
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Willebadessen → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Willebadessen
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Willebadessen → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Willebadessen
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Willebadessen → Szkocja
Szkocja → Willebadessen
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Willebadessen → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Willebadessen
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Willebadessen → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Willebadessen
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Willebadessen → Szonow
Szonow → Willebadessen
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Willebadessen → Szonowice
Szonowice → Willebadessen
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Willebadessen → Szonow
Szonow → Willebadessen
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Willebadessen → Шопа
Шопа → Willebadessen
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Willebadessen → Szopinek
Szopinek → Willebadessen
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Willebadessen → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Willebadessen
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Willebadessen → Szostaki
Szostaki → Willebadessen
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Willebadessen → Szostaki
Szostaki → Willebadessen
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Willebadessen → Szowsko
Szowsko → Willebadessen
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Willebadessen → Szozdy
Szozdy → Willebadessen
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Willebadessen → Szóstka
Szóstka → Willebadessen
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Willebadessen → Szowsko
Szowsko → Willebadessen
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Willebadessen → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Willebadessen
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Willebadessen → Szparki
Szparki → Willebadessen
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Szpegawsk
Szpegawsk → Willebadessen
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Willebadessen → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Willebadessen
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Willebadessen → Szpegawsk
Szpegawsk → Willebadessen
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Willebadessen → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Willebadessen
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Willebadessen → Szpon
Szpon → Willebadessen
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Willebadessen → Szpondowo
Szpondowo → Willebadessen
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Willebadessen → Шпротава
Шпротава → Willebadessen
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Willebadessen → Szreniawa
Szreniawa → Willebadessen
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Willebadessen → Szrensk
Szrensk → Willebadessen
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Willebadessen → Szrensk
Szrensk → Willebadessen
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Willebadessen → Szropy
Szropy → Willebadessen
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Willebadessen → Sztabin
Sztabin → Willebadessen
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Willebadessen → Штум
Штум → Willebadessen
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Willebadessen → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Willebadessen
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Willebadessen → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Willebadessen
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Willebadessen → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Willebadessen
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Willebadessen → Штутово
Штутово → Willebadessen
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Willebadessen → Sztynort
Sztynort → Willebadessen
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Willebadessen → Sztynwag
Sztynwag → Willebadessen
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Willebadessen → Шубин
Шубин → Willebadessen
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Willebadessen → Szudziałowo
Szudziałowo → Willebadessen
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Willebadessen → Szukalice
Szukalice → Willebadessen
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Willebadessen → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Willebadessen
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Willebadessen → Szumanie
Szumanie → Willebadessen
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Willebadessen → Szumin
Szumin → Willebadessen
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Willebadessen → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Willebadessen
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Willebadessen → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Willebadessen
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Willebadessen → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Willebadessen
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Willebadessen → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Willebadessen
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Willebadessen → Szumowo
Szumowo → Willebadessen
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Willebadessen → Szurpiły
Szurpiły → Willebadessen
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Willebadessen → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Willebadessen
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Willebadessen → Szwarszowice
Szwarszowice → Willebadessen
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Willebadessen → Szwarunki
Szwarunki → Willebadessen
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Willebadessen → Szwaruny
Szwaruny → Willebadessen
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Willebadessen → Szwecja
Szwecja → Willebadessen
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Willebadessen → Szwelice
Szwelice → Willebadessen
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Willebadessen → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Willebadessen
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Willebadessen → Szyce
Szyce → Willebadessen
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Willebadessen → Szydlice
Szydlice → Willebadessen
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Willebadessen → Szydlowek
Szydlowek → Willebadessen
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Willebadessen → Szydlowice
Szydlowice → Willebadessen
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Willebadessen → Шидловец
Шидловец → Willebadessen
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Willebadessen → Szydlowo
Szydlowo → Willebadessen
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Willebadessen → Szydlowo
Szydlowo → Willebadessen
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Willebadessen → Szydlowice
Szydlowice → Willebadessen
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Willebadessen → Шидловец
Шидловец → Willebadessen
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Willebadessen → Szydlowo
Szydlowo → Willebadessen
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Willebadessen → Szydlowo
Szydlowo → Willebadessen
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Willebadessen → Szydłów
Szydłów → Willebadessen
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Willebadessen → Szydłów
Szydłów → Willebadessen
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Willebadessen → Шидлув
Шидлув → Willebadessen
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Willebadessen → Szydlowek
Szydlowek → Willebadessen
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Willebadessen → Szyjki
Szyjki → Willebadessen
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Willebadessen → Szyk
Szyk → Willebadessen
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Willebadessen → Szymaki
Szymaki → Willebadessen
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Willebadessen → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Willebadessen
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Willebadessen → Szymanow
Szymanow → Willebadessen
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Willebadessen → Szymanowek
Szymanowek → Willebadessen
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Szymanowice
Szymanowice → Willebadessen
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Willebadessen → Szymanów
Szymanów → Willebadessen
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Willebadessen → Шиманув
Шиманув → Willebadessen
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Willebadessen → Шиманув
Шиманув → Willebadessen
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Willebadessen → Szymanow
Szymanow → Willebadessen
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Willebadessen → Szymanowek
Szymanowek → Willebadessen
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Willebadessen → Szymany
Szymany → Willebadessen
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Willebadessen → Шимбарк
Шимбарк → Willebadessen
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Willebadessen → Szymbark
Szymbark → Willebadessen
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Willebadessen → Шимборно
Шимборно → Willebadessen
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Willebadessen → Szymiszow
Szymiszow → Willebadessen
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Willebadessen → Szymiszow
Szymiszow → Willebadessen
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Willebadessen → Szymocin
Szymocin → Willebadessen
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Willebadessen → Szymonkow
Szymonkow → Willebadessen
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Willebadessen → Szymonowo
Szymonowo → Willebadessen
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Willebadessen → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Willebadessen
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Willebadessen → Szynkielow
Szynkielow → Willebadessen
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Willebadessen → Szynwald
Szynwald → Willebadessen
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Willebadessen → Szynwald
Szynwald → Willebadessen
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Willebadessen → Szynych
Szynych → Willebadessen
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Willebadessen → Szyperki
Szyperki → Willebadessen
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Willebadessen → Szypliszki
Szypliszki → Willebadessen
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Willebadessen → Szyplow
Szyplow → Willebadessen
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Willebadessen → Szyszki
Szyszki → Willebadessen
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Willebadessen → Szyszkowa
Szyszkowa → Willebadessen
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Willebadessen → Szyszków
Szyszków → Willebadessen
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Willebadessen → Szyszyn
Szyszyn → Willebadessen
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Willebadessen → Sciborowice
Sciborowice → Willebadessen
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Willebadessen → Ściborze
Ściborze → Willebadessen
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Willebadessen → Sciborzyce
Sciborzyce → Willebadessen
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Willebadessen → Sciborz
Sciborz → Willebadessen
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Willebadessen → Sciechow
Sciechow → Willebadessen
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Willebadessen → Sciechowek
Sciechowek → Willebadessen
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Willebadessen → Sciegny
Sciegny → Willebadessen
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Willebadessen → Sciejowice
Sciejowice → Willebadessen
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Willebadessen → Scienne
Scienne → Willebadessen
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Willebadessen → Ścigów
Ścigów → Willebadessen
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Willebadessen → Scinawa
Scinawa → Willebadessen
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Willebadessen → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Willebadessen
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Willebadessen → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Willebadessen
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Willebadessen → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Willebadessen
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Willebadessen → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Willebadessen
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Willebadessen → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Willebadessen
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Willebadessen → Śląsko
Śląsko → Willebadessen
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Willebadessen → Slemien
Slemien → Willebadessen
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Willebadessen → Ślepowrony
Ślepowrony → Willebadessen
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Willebadessen → Slesin
Slesin → Willebadessen
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Willebadessen → Slesin
Slesin → Willebadessen
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Willebadessen → Sleszowice
Sleszowice → Willebadessen
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Willebadessen → Slecin
Slecin → Willebadessen
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Willebadessen → Ślęza
Ślęza → Willebadessen
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Willebadessen → Slezany
Slezany → Willebadessen
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Willebadessen → Sliwa
Sliwa → Willebadessen
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Willebadessen → Śliwice
Śliwice → Willebadessen
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Willebadessen → Sliwice
Sliwice → Willebadessen
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Willebadessen → Śliwnica
Śliwnica → Willebadessen
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Willebadessen → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Willebadessen
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Willebadessen → Śmiadowo
Śmiadowo → Willebadessen
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Willebadessen → Smiary
Smiary → Willebadessen
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Willebadessen → Śmiechowice
Śmiechowice → Willebadessen
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Willebadessen → Сьмехув
Сьмехув → Willebadessen
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Willebadessen → Smielin
Smielin → Willebadessen
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Willebadessen → Śmiełów
Śmiełów → Willebadessen
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Willebadessen → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Willebadessen
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Willebadessen → Smigiel
Smigiel → Willebadessen
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Willebadessen → Śmiłowice
Śmiłowice → Willebadessen
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Willebadessen → Smilowo
Smilowo → Willebadessen
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Willebadessen → Śmiłowo
Śmiłowo → Willebadessen
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Willebadessen → Sniadowo
Sniadowo → Willebadessen
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Willebadessen → Sniadowko
Sniadowko → Willebadessen
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Willebadessen → Sniatowo
Sniatowo → Willebadessen
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Willebadessen → Snice
Snice → Willebadessen
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Willebadessen → Średni Łan
Średni Łan → Willebadessen
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Willebadessen → Средня Вес
Средня Вес → Willebadessen
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Willebadessen → Srem
Srem → Willebadessen
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Willebadessen → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Willebadessen
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Willebadessen → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Willebadessen
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Willebadessen → Srodula
Srodula → Willebadessen
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Willebadessen → Srodborow
Srodborow → Willebadessen
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Willebadessen → Swiatki
Swiatki → Willebadessen
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Willebadessen → Swiatki
Swiatki → Willebadessen
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Willebadessen → Swiatniki
Swiatniki → Willebadessen
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Willebadessen → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Willebadessen
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Willebadessen → Świchowo
Świchowo → Willebadessen
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Willebadessen → Świchówko
Świchówko → Willebadessen
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Willebadessen → Swider
Swider → Willebadessen
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Willebadessen → Swiderki
Swiderki → Willebadessen
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Willebadessen → Свидница
Свидница → Willebadessen
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Willebadessen → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Willebadessen
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Willebadessen → Свидник
Свидник → Willebadessen
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Willebadessen → Сьвідник
Сьвідник → Willebadessen
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Willebadessen → Swidniki
Swidniki → Willebadessen
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Willebadessen → Świdno
Świdno → Willebadessen
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Willebadessen → Swidrow
Swidrow → Willebadessen
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Willebadessen → Swidry
Swidry → Willebadessen
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Willebadessen → Swidry Male
Swidry Male → Willebadessen
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Willebadessen → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Willebadessen
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Willebadessen → Swidwie
Swidwie → Willebadessen
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Willebadessen → Свидвин
Свидвин → Willebadessen
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Willebadessen → Świdy
Świdy → Willebadessen
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Willebadessen → Свебодзице
Свебодзице → Willebadessen
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Willebadessen → Свебодзин
Свебодзин → Willebadessen
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Willebadessen → Свеце
Свеце → Willebadessen
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Willebadessen → Сьвеце
Сьвеце → Willebadessen
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Willebadessen → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Willebadessen
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Willebadessen → Świeciechów
Świeciechów → Willebadessen
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Willebadessen → Świecino
Świecino → Willebadessen
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Willebadessen → Швецко
Швецко → Willebadessen
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Willebadessen → Świedziebnia
Świedziebnia → Willebadessen
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Willebadessen → Świekatowo
Świekatowo → Willebadessen
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Willebadessen → Swielino
Swielino → Willebadessen
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Willebadessen → Сьвеміно
Сьвеміно → Willebadessen
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Willebadessen → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Willebadessen
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Willebadessen → Swiercze
Swiercze → Willebadessen
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Willebadessen → Swierczow
Swierczow → Willebadessen
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Willebadessen → Swierczow
Swierczow → Willebadessen
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Willebadessen → Świerczów
Świerczów → Willebadessen
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Willebadessen → Swierczow
Swierczow → Willebadessen
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Willebadessen → Сьверчин
Сьверчин → Willebadessen
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Willebadessen → Świerczyna
Świerczyna → Willebadessen
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Willebadessen → Świerczyna
Świerczyna → Willebadessen
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Willebadessen → Swierczyna
Swierczyna → Willebadessen
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Willebadessen → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Willebadessen
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Willebadessen → Świerklaniec
Świerklaniec → Willebadessen
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Willebadessen → Świerklany
Świerklany → Willebadessen
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Willebadessen → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Willebadessen
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Willebadessen → Świerszczewo
Świerszczewo → Willebadessen
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Willebadessen → Swierszczow
Swierszczow → Willebadessen
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Willebadessen → Свежава
Свежава → Willebadessen
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Willebadessen → Świerzbienie
Świerzbienie → Willebadessen
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Willebadessen → Swierzenko
Swierzenko → Willebadessen
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Willebadessen → Swierzno
Swierzno → Willebadessen
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Willebadessen → Świerzno
Świerzno → Willebadessen
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Willebadessen → Swierze
Swierze → Willebadessen
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Willebadessen → Świerże
Świerże → Willebadessen
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Willebadessen → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Willebadessen
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Willebadessen → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Willebadessen
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Willebadessen → Świeszewo
Świeszewo → Willebadessen
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Willebadessen → Swieszyno
Swieszyno → Willebadessen
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Willebadessen → Świeszyno
Świeszyno → Willebadessen
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Willebadessen → Świetlino
Świetlino → Willebadessen
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Willebadessen → Święcianowo
Święcianowo → Willebadessen
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Willebadessen → Swiecice
Swiecice → Willebadessen
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Willebadessen → Święciec
Święciec → Willebadessen
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Willebadessen → Swieciechowa
Swieciechowa → Willebadessen
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Willebadessen → Święciechowo
Święciechowo → Willebadessen
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Willebadessen → Święcino
Święcino → Willebadessen
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Willebadessen → Swiecko
Swiecko → Willebadessen
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Willebadessen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Willebadessen
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Willebadessen → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Willebadessen
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Willebadessen → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Willebadessen
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Willebadessen → Święta Woda
Święta Woda → Willebadessen
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Willebadessen → Świętajno
Świętajno → Willebadessen
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Willebadessen → Świętajno
Świętajno → Willebadessen
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Willebadessen → Święte
Święte → Willebadessen
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Willebadessen → Swiete
Swiete → Willebadessen
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Willebadessen → Swiete
Swiete → Willebadessen
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Willebadessen → Swietno
Swietno → Willebadessen
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Willebadessen → Swietochlowice
Swietochlowice → Willebadessen
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Willebadessen → Swietochowo
Swietochowo → Willebadessen
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Willebadessen → Swietomarz
Swietomarz → Willebadessen
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Willebadessen → Swietoslaw
Swietoslaw → Willebadessen
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Willebadessen → Świętoszewko
Świętoszewko → Willebadessen
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Willebadessen → Швентошувка
Швентошувка → Willebadessen
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Willebadessen → Swietoujsc
Swietoujsc → Willebadessen
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Willebadessen → Swilcza
Swilcza → Willebadessen
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Willebadessen → Swiniarow
Swiniarow → Willebadessen
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Willebadessen → Świniarsko
Świniarsko → Willebadessen
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Willebadessen → Świniary
Świniary → Willebadessen
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Willebadessen → Swiniary
Swiniary → Willebadessen
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Willebadessen → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Willebadessen
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Willebadessen → Świniec
Świniec → Willebadessen
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Willebadessen → Świnino
Świnino → Willebadessen
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Willebadessen → Swinna
Swinna → Willebadessen
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Willebadessen → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Willebadessen
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Willebadessen → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Willebadessen
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Willebadessen → Świnoujście
Świnoujście → Willebadessen
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Willebadessen → Świny
Świny → Willebadessen
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Willebadessen → Swincz
Swincz → Willebadessen
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Willebadessen → Switaly
Switaly → Willebadessen
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Willebadessen
Willebadessen
Польша
Германия