rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Kropstädt
Kropstädt ↔ Польша
Автобусы
Kropstädt
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Kropstädt
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Kropstädt
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Kropstädt → Sabaudia
Sabaudia → Kropstädt
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Kropstädt → Saborze
Saborze → Kropstädt
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Kropstädt → Sacharewo
Sacharewo → Kropstädt
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Kropstädt → Sadek
Sadek → Kropstädt
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Kropstädt → Sadki
Sadki → Kropstädt
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Sadkow
Sadkow → Kropstädt
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Kropstädt → Садкув
Садкув → Kropstädt
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Sadkowek
Sadkowek → Kropstädt
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Kropstädt → Sadkowo
Sadkowo → Kropstädt
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Sadkow
Sadkow → Kropstädt
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Sadkowek
Sadkowek → Kropstädt
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Kropstädt → Sadlinki
Sadlinki → Kropstädt
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Kropstädt → Sadlno
Sadlno → Kropstädt
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Kropstädt → Sadlowo
Sadlowo → Kropstädt
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Kropstädt → Sadlowo
Sadlowo → Kropstädt
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Kropstädt → Sadlowo
Sadlowo → Kropstädt
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Kropstädt → Sadlowo
Sadlowo → Kropstädt
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Kropstädt → Sadlowo
Sadlowo → Kropstädt
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Kropstädt → Sadlowo
Sadlowo → Kropstädt
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Kropstädt → Sadow
Sadow → Kropstädt
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Kropstädt → Садова
Садова → Kropstädt
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Sadowice
Sadowice → Kropstädt
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Kropstädt → Sadowie
Sadowie → Kropstädt
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Kropstädt → Садове
Садове → Kropstädt
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Kropstädt → Sadowne
Sadowne → Kropstädt
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Kropstädt → Sadowo
Sadowo → Kropstädt
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Kropstädt → Sadow
Sadow → Kropstädt
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Kropstädt → Sadów
Sadów → Kropstädt
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Kropstädt → Sadrozyce
Sadrozyce → Kropstädt
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Kropstädt → Sadry
Sadry → Kropstädt
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Kropstädt → Sadurki
Sadurki → Kropstädt
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Kropstädt → Sadurki
Sadurki → Kropstädt
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Kropstädt → Sady
Sady → Kropstädt
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Kropstädt → Sady
Sady → Kropstädt
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Kropstädt → Sady
Sady → Kropstädt
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Kropstädt → Sady Dolne
Sady Dolne → Kropstädt
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Kropstädt → Sadykierz
Sadykierz → Kropstädt
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Kropstädt → Сайчице
Сайчице → Kropstädt
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Salno
Salno → Kropstädt
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Kropstädt → Salno
Salno → Kropstädt
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Kropstädt → Samarzewo
Samarzewo → Kropstädt
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Kropstädt → Samborowice
Samborowice → Kropstädt
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Kropstädt → Samborowo
Samborowo → Kropstädt
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Kropstädt → Самборско
Самборско → Kropstädt
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Kropstädt → Samborzec
Samborzec → Kropstädt
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Kropstädt → Samlawki
Samlawki → Kropstädt
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Kropstädt → Samlino
Samlino → Kropstädt
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Kropstädt → Samlawki
Samlawki → Kropstädt
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Samociazek
Samociazek → Kropstädt
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Samociazek
Samociazek → Kropstädt
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Kropstädt → Samolubie
Samolubie → Kropstädt
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Kropstädt → Samołęż
Samołęż → Kropstädt
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Kropstädt → Samorzadki
Samorzadki → Kropstädt
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Kropstädt → Samorzadki
Samorzadki → Kropstädt
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Kropstädt → Samostrzalow
Samostrzalow → Kropstädt
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Kropstädt → Samostrzalow
Samostrzalow → Kropstädt
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Kropstädt → Samostrzel
Samostrzel → Kropstädt
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Самотвур
Самотвур → Kropstädt
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Kropstädt → Samowicze
Samowicze → Kropstädt
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Kropstädt → Sampława
Sampława → Kropstädt
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Kropstädt → Samsieczno
Samsieczno → Kropstädt
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Kropstädt → Samsieczynek
Samsieczynek → Kropstädt
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Samsonowice
Samsonowice → Kropstädt
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Kropstädt → Сандомир
Сандомир → Kropstädt
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Kropstädt → Sanice
Sanice → Kropstädt
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Kropstädt → Sanie
Sanie → Kropstädt
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Kropstädt → Sanka
Sanka → Kropstädt
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Kropstädt → Санники
Санники → Kropstädt
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Kropstädt → Санок
Санок → Kropstädt
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Kropstädt → Santok
Santok → Kropstädt
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Sapieżyn
Sapieżyn → Kropstädt
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Kropstädt → Saplaty
Saplaty → Kropstädt
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Kropstädt → Sapolnica
Sapolnica → Kropstädt
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Kropstädt → Sapy
Sapy → Kropstädt
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Kropstädt → Sarbia
Sarbia → Kropstädt
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Kropstädt → Sarbicko
Sarbicko → Kropstädt
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Kropstädt → Сарбиново
Сарбиново → Kropstädt
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Kropstädt → Сарбиново
Сарбиново → Kropstädt
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Kropstädt → Sarbka
Sarbka → Kropstädt
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Kropstädt → Сарбськ
Сарбськ → Kropstädt
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Kropstädt → Сарнаки
Сарнаки → Kropstädt
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Kropstädt → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Kropstädt
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Kropstädt → Sarnow
Sarnow → Kropstädt
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Kropstädt → Sarnow
Sarnow → Kropstädt
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Kropstädt → Sarnówek
Sarnówek → Kropstädt
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Kropstädt → Sarnówek
Sarnówek → Kropstädt
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Kropstädt → Sartowice
Sartowice → Kropstädt
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Kropstädt → Sarzyna
Sarzyna → Kropstädt
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Kropstädt → Sasino
Sasino → Kropstädt
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Kropstädt → Saspow
Saspow → Kropstädt
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Kropstädt → Sawin
Sawin → Kropstädt
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Kropstädt → Sawino
Sawino → Kropstädt
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Kropstädt → Sawity
Sawity → Kropstädt
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Kropstädt → Saborze
Saborze → Kropstädt
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Kropstädt → Sadry
Sadry → Kropstädt
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Kropstädt → Sągnity
Sągnity → Kropstädt
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Kropstädt → Saplaty
Saplaty → Kropstädt
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Kropstädt → Sąpole
Sąpole → Kropstädt
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Kropstädt → Sapolnica
Sapolnica → Kropstädt
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Kropstädt → Sapy
Sapy → Kropstädt
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Kropstädt → Sąpy
Sąpy → Kropstädt
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Kropstädt → Сутейск
Сутейск → Kropstädt
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Kropstädt → Saspow
Saspow → Kropstädt
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Kropstädt → Schodnia
Schodnia → Kropstädt
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Kropstädt → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Kropstädt
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Kropstädt → Sciborowice
Sciborowice → Kropstädt
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Kropstädt → Sciborz
Sciborz → Kropstädt
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Kropstädt → Sciborzyce
Sciborzyce → Kropstädt
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Kropstädt → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Kropstädt
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Kropstädt → Sciechow
Sciechow → Kropstädt
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Kropstädt → Sciechowek
Sciechowek → Kropstädt
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Kropstädt → Sciegny
Sciegny → Kropstädt
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Kropstädt → Sciejowice
Sciejowice → Kropstädt
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Kropstädt → Scienne
Scienne → Kropstädt
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Kropstädt → Scinawa
Scinawa → Kropstädt
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Kropstädt → Sebastianowo
Sebastianowo → Kropstädt
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Kropstädt → Secemin
Secemin → Kropstädt
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Kropstädt → Sechna
Sechna → Kropstädt
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Kropstädt → Seczkowo
Seczkowo → Kropstädt
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Kropstädt → Seczkowo
Seczkowo → Kropstädt
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Kropstädt → Sedow
Sedow → Kropstädt
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Kropstädt → Sedziejowice
Sedziejowice → Kropstädt
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Kropstädt → Sedzimirow
Sedzimirow → Kropstädt
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Kropstädt → Sedziszow
Sedziszow → Kropstädt
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Kropstädt → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Kropstädt
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Kropstädt → Sedziszowa
Sedziszowa → Kropstädt
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Sedziszowa
Sedziszowa → Kropstädt
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Kropstädt → Сейны
Сейны → Kropstädt
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Kropstädt → Sekocin Las
Sekocin Las → Kropstädt
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Kropstädt → Семлін
Семлін → Kropstädt
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Kropstädt → Senislawice
Senislawice → Kropstädt
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Kropstädt → Senislawice
Senislawice → Kropstädt
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Kropstädt → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Kropstädt
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Kropstädt → Sepopol
Sepopol → Kropstädt
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Serafinów
Serafinów → Kropstädt
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Kropstädt → Serby
Serby → Kropstädt
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Kropstädt → Seredzice
Seredzice → Kropstädt
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Kropstädt → Сероцк
Сероцк → Kropstädt
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Kropstädt → Сероцк
Сероцк → Kropstädt
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Kropstädt → Seroczyn
Seroczyn → Kropstädt
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Kropstädt → Seroki
Seroki → Kropstädt
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Kropstädt → Serokomla
Serokomla → Kropstädt
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Kropstädt → Serpelice
Serpelice → Kropstädt
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Kropstädt → Serwoniec
Serwoniec → Kropstädt
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Kropstädt → Serwy
Serwy → Kropstädt
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Kropstädt → Seczkowo
Seczkowo → Kropstädt
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Kropstädt → Seczkowo
Seczkowo → Kropstädt
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Kropstädt → Sędki
Sędki → Kropstädt
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Kropstädt → Sedow
Sedow → Kropstädt
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Kropstädt → Sędów
Sędów → Kropstädt
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Kropstädt → Sedziejowice
Sedziejowice → Kropstädt
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Kropstädt → Sedzimirow
Sedzimirow → Kropstädt
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Kropstädt → Sedziszowa
Sedziszowa → Kropstädt
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Sedziszowa
Sedziszowa → Kropstädt
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Kropstädt → Sedziszow
Sedziszow → Kropstädt
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Kropstädt → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Kropstädt
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Kropstädt → Sekocin Las
Sekocin Las → Kropstädt
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Kropstädt → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Kropstädt
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Kropstädt → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Kropstädt
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Kropstädt → Sękowa
Sękowa → Kropstädt
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Kropstädt → Sękowice
Sękowice → Kropstädt
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Kropstädt → Sękowo
Sękowo → Kropstädt
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Kropstädt → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Kropstädt
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Kropstädt → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Kropstädt
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Kropstädt → Sepopol
Sepopol → Kropstädt
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Kropstädt → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Kropstädt
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Сянув
Сянув → Kropstädt
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Kropstädt → Sianowo
Sianowo → Kropstädt
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Kropstädt → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Kropstädt
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Kropstädt → Сяноженты
Сяноженты → Kropstädt
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Kropstädt → Сяноженты
Сяноженты → Kropstädt
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Сянув
Сянув → Kropstädt
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Kropstädt → Siary
Siary → Kropstädt
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Kropstädt → Siąszyce
Siąszyce → Kropstädt
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Kropstädt → Sibin
Sibin → Kropstädt
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Kropstädt → Sichow
Sichow → Kropstädt
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Kropstädt → Sichow
Sichow → Kropstädt
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Kropstädt → Sicienko
Sicienko → Kropstädt
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Kropstädt → Sicko
Sicko → Kropstädt
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Kropstädt → Siczki
Siczki → Kropstädt
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Kropstädt → Сідзіна
Сідзіна → Kropstädt
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Kropstädt → Sieborowice
Sieborowice → Kropstädt
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Kropstädt → Sieburczyn
Sieburczyn → Kropstädt
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Kropstädt → Siechnice
Siechnice → Kropstädt
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Kropstädt → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Kropstädt
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Kropstädt → Sieciechow
Sieciechow → Kropstädt
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Kropstädt → Сецехув
Сецехув → Kropstädt
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Kropstädt → Sieciechowice
Sieciechowice → Kropstädt
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Kropstädt → Sieciechowice
Sieciechowice → Kropstädt
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Kropstädt → Sieciechow
Sieciechow → Kropstädt
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Kropstädt → Sieciejow
Sieciejow → Kropstädt
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Сецемін
Сецемін → Kropstädt
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Kropstädt → Siecien
Siecien → Kropstädt
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Kropstädt → Siecien
Siecien → Kropstädt
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Kropstädt → Siedlakowice
Siedlakowice → Kropstädt
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Kropstädt → Siedlanka
Siedlanka → Kropstädt
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Kropstädt → Siedlatkow
Siedlatkow → Kropstädt
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Kropstädt → Siedlatkow
Siedlatkow → Kropstädt
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Kropstädt → Siedlątków
Siedlątków → Kropstädt
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Kropstädt → Седльце
Седльце → Kropstädt
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Kropstädt → Siedlce
Siedlce → Kropstädt
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Kropstädt → Siedlec
Siedlec → Kropstädt
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Kropstädt → Siedlec
Siedlec → Kropstädt
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Kropstädt → Siedlec
Siedlec → Kropstädt
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Kropstädt → Седлець
Седлець → Kropstädt
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Kropstädt → Седлець
Седлець → Kropstädt
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Kropstädt → Siedlec
Siedlec → Kropstädt
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Kropstädt → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Kropstädt
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Kropstädt → Siedlece
Siedlece → Kropstädt
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Kropstädt → Siedlecin
Siedlecin → Kropstädt
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Kropstädt → Siedlemin
Siedlemin → Kropstädt
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Kropstädt → Siedlew
Siedlew → Kropstädt
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Kropstädt → Siedlecin
Siedlecin → Kropstädt
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Kropstädt → Седліце
Седліце → Kropstädt
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Kropstädt → Siedliska
Siedliska → Kropstädt
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Kropstädt → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Kropstädt
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Kropstädt → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Kropstädt
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Kropstädt → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Kropstädt
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Kropstädt → Siedlisko
Siedlisko → Kropstädt
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Kropstädt → Siedlisko
Siedlisko → Kropstädt
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Kropstädt → Siedlisko
Siedlisko → Kropstädt
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Kropstädt → Siedliszcze
Siedliszcze → Kropstädt
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Kropstädt → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Kropstädt
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Kropstädt → Siedlnica
Siedlnica → Kropstädt
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Kropstädt → Siedlów
Siedlów → Kropstädt
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Kropstädt → Sieganow
Sieganow → Kropstädt
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Kropstädt → Siekierczyn
Siekierczyn → Kropstädt
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Kropstädt → Siekierki
Siekierki → Kropstädt
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Kropstädt → Siekluki
Siekluki → Kropstädt
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Sielc
Sielc → Kropstädt
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Kropstädt → Sielce
Sielce → Kropstädt
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Kropstädt → Sielec
Sielec → Kropstädt
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Kropstädt → Sielec
Sielec → Kropstädt
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Kropstädt → Sielec
Sielec → Kropstädt
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Kropstädt → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Kropstädt
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Kropstädt → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Kropstädt
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Kropstädt → Sielsko
Sielsko → Kropstädt
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Kropstädt → Sielun
Sielun → Kropstädt
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Kropstädt → Sielun
Sielun → Kropstädt
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Kropstädt → Siemczyno
Siemczyno → Kropstädt
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Kropstädt → Семянице
Семянице → Kropstädt
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Kropstädt → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Kropstädt
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Kropstädt → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Kropstädt
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Kropstädt → Siemianówka
Siemianówka → Kropstädt
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Kropstädt → Siemiany
Siemiany → Kropstädt
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Kropstädt → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Kropstädt
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Kropstädt → Семятыче
Семятыче → Kropstädt
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Kropstädt → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Kropstädt
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Kropstädt
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Kropstädt
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Kropstädt → Siemiechow
Siemiechow → Kropstädt
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Kropstädt → Siemiechow
Siemiechow → Kropstädt
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Kropstädt → Siemien
Siemien → Kropstädt
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Kropstädt → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Kropstädt
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Kropstädt → Siemien
Siemien → Kropstädt
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Kropstädt → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Kropstädt
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Kropstädt → Siemierz
Siemierz → Kropstädt
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Kropstädt → Siemierzyce
Siemierzyce → Kropstädt
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Kropstädt → Siemierzyce
Siemierzyce → Kropstädt
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Kropstädt → Siemirowice
Siemirowice → Kropstädt
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Kropstädt → Семковице
Семковице → Kropstädt
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Kropstädt → Siemszyce
Siemszyce → Kropstädt
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Kropstädt → Siemysl
Siemysl → Kropstädt
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Kropstädt → Siemyslow
Siemyslow → Kropstädt
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Kropstädt → Siemysl
Siemysl → Kropstädt
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Kropstädt → Sieniawa
Sieniawa → Kropstädt
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Kropstädt → Синява
Синява → Kropstädt
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Kropstädt → Сенява
Сенява → Kropstädt
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Kropstädt → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Kropstädt
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Kropstädt → Sieniawka
Sieniawka → Kropstädt
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Kropstädt → Сенично
Сенично → Kropstädt
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Kropstädt → Sienna
Sienna → Kropstädt
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Kropstädt → Сиенна
Сиенна → Kropstädt
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Kropstädt → Siennica
Siennica → Kropstädt
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Kropstädt → Сенниця
Сенниця → Kropstädt
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Kropstädt → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Kropstädt
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Kropstädt → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Kropstädt
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Kropstädt → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Kropstädt
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Kropstädt → Sienno
Sienno → Kropstädt
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Kropstädt → Sienno
Sienno → Kropstädt
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Kropstädt → Siennow
Siennow → Kropstädt
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Kropstädt → Siennow
Siennow → Kropstädt
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Kropstädt → Сіннів
Сіннів → Kropstädt
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Kropstädt → Siepietnica
Siepietnica → Kropstädt
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Kropstädt → Siepraw
Siepraw → Kropstädt
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Kropstädt → Сеправ
Сеправ → Kropstädt
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Kropstädt → Sieprawice
Sieprawice → Kropstädt
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Kropstädt → Sieprawki
Sieprawki → Kropstädt
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Kropstädt → Серадз
Серадз → Kropstädt
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Kropstädt → Sierakow
Sierakow → Kropstädt
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Sierakow
Sierakow → Kropstädt
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Kropstädt → Sierakow
Sierakow → Kropstädt
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Kropstädt → Серакув
Серакув → Kropstädt
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Kropstädt → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Kropstädt
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Sierakowek
Sierakowek → Kropstädt
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Kropstädt → Sierakowice
Sierakowice → Kropstädt
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Kropstädt → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Kropstädt
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Kropstädt → Сераково
Сераково → Kropstädt
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Kropstädt → Sierakowo
Sierakowo → Kropstädt
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Kropstädt
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Kropstädt → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Kropstädt
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Kropstädt → Sierakow
Sierakow → Kropstädt
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Sierakow
Sierakow → Kropstädt
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Kropstädt → Sierakow
Sierakow → Kropstädt
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Kropstädt → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Kropstädt
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Sierakowek
Sierakowek → Kropstädt
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Kropstädt → Sieranie
Sieranie → Kropstädt
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Kropstädt → Siercza
Siercza → Kropstädt
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Kropstädt → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Kropstädt
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Kropstädt → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Kropstädt
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Kropstädt → Sieroniowice
Sieroniowice → Kropstädt
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Kropstädt → Sieroslaw
Sieroslaw → Kropstädt
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Kropstädt → Sieroslawice
Sieroslawice → Kropstädt
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Kropstädt → Sieroslaw
Sieroslaw → Kropstädt
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Kropstädt → Sieroslawice
Sieroslawice → Kropstädt
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Kropstädt → Sieroszewice
Sieroszewice → Kropstädt
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Kropstädt → Sieroszowice
Sieroszowice → Kropstädt
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Kropstädt → Серпц
Серпц → Kropstädt
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Kropstädt → Sierpnica
Sierpnica → Kropstädt
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Kropstädt → Sierpow
Sierpow → Kropstädt
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Kropstädt → Sierpow
Sierpow → Kropstädt
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Kropstädt → Sierskowola
Sierskowola → Kropstädt
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Kropstädt → Siersza
Siersza → Kropstädt
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Kropstädt → Sierzno
Sierzno → Kropstädt
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Kropstädt → Siestrzen
Siestrzen → Kropstädt
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Kropstädt → Siestrzen
Siestrzen → Kropstädt
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Kropstädt → Sietesz
Sietesz → Kropstädt
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Kropstädt → Севеж
Севеж → Kropstädt
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Kropstädt → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Kropstädt
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Kropstädt → Sigła
Sigła → Kropstädt
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Sikorowo
Sikorowo → Kropstädt
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Kropstädt → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Kropstädt
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Kropstädt → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Kropstädt
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Kropstädt → Sikorz
Sikorz → Kropstädt
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Kropstädt → Sikorzyce
Sikorzyce → Kropstädt
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Kropstädt → Sikorzyce
Sikorzyce → Kropstädt
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Sikorzyce
Sikorzyce → Kropstädt
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Kropstädt → Sikorzyn
Sikorzyn → Kropstädt
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Kropstädt → Sikorzyno
Sikorzyno → Kropstädt
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Kropstädt → Sikorz
Sikorz → Kropstädt
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Kropstädt → Silice
Silice → Kropstädt
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Kropstädt → Silin
Silin → Kropstädt
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Kropstädt → Silnica
Silnica → Kropstädt
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Kropstädt → Silno
Silno → Kropstädt
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Kropstädt → Silnowo
Silnowo → Kropstädt
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Kropstädt → Sinogora
Sinogora → Kropstädt
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Kropstädt → Sinogora
Sinogora → Kropstädt
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Kropstädt → Sinoleka
Sinoleka → Kropstädt
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Kropstädt → Sinoleka
Sinoleka → Kropstädt
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Kropstädt → Сіньчиця
Сіньчиця → Kropstädt
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Kropstädt → Сьодло
Сьодло → Kropstädt
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Kropstädt → Siodlo
Siodlo → Kropstädt
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Kropstädt → Siodlo
Siodlo → Kropstädt
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Kropstädt → Siodłowice
Siodłowice → Kropstädt
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Kropstädt → Siolkowa
Siolkowa → Kropstädt
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Kropstädt → Siomki
Siomki → Kropstädt
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Kropstädt → Sionna
Sionna → Kropstädt
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Kropstädt → Siolkowa
Siolkowa → Kropstädt
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Kropstädt → Sitaniec
Sitaniec → Kropstädt
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Kropstädt → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Kropstädt
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Kropstädt → Sitarze
Sitarze → Kropstädt
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Kropstädt → Sitne
Sitne → Kropstädt
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Kropstädt → Sitnik
Sitnik → Kropstädt
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Kropstädt → Sitno
Sitno → Kropstädt
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Kropstädt → Sitno
Sitno → Kropstädt
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Kropstädt → Sitno
Sitno → Kropstädt
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Kropstädt → Sitowa
Sitowa → Kropstädt
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Sitowiec
Sitowiec → Kropstädt
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Kropstädt → Siucice
Siucice → Kropstädt
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Siwialka
Siwialka → Kropstädt
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Siwialka
Siwialka → Kropstädt
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Kropstädt → Siwiki
Siwiki → Kropstädt
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Kropstädt → Skajboty
Skajboty → Kropstädt
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Kropstädt → Skaje
Skaje → Kropstädt
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Kropstädt → Skala
Skala → Kropstädt
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Kropstädt → Скала
Скала → Kropstädt
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Kropstädt → Skalbmierz
Skalbmierz → Kropstädt
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Skalka
Skalka → Kropstädt
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Kropstädt → Skalmierowice
Skalmierowice → Kropstädt
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Kropstädt → Skalmierowice
Skalmierowice → Kropstädt
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Skalow
Skalow → Kropstädt
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Kropstädt → Skala
Skala → Kropstädt
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Kropstädt → Skała
Skała → Kropstädt
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Kropstädt → Skałągi
Skałągi → Kropstädt
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Skalka
Skalka → Kropstädt
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Skalow
Skalow → Kropstädt
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Skały
Skały → Kropstädt
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Kropstädt → Skape
Skape → Kropstädt
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Kropstädt → Skarbimierz
Skarbimierz → Kropstädt
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Kropstädt → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Kropstädt
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Kropstädt → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Kropstädt
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Kropstädt → Skarchowo
Skarchowo → Kropstädt
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Kropstädt → Skarpa
Skarpa → Kropstädt
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Kropstädt → Skarszewy
Skarszewy → Kropstädt
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Kropstädt → Skaryszew
Skaryszew → Kropstädt
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Kropstädt → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Kropstädt
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Kropstädt → Skarżyn
Skarżyn → Kropstädt
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Kropstädt → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Kropstädt
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Kropstädt → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Kropstädt
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Kropstädt → Скавица
Скавица → Kropstädt
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Kropstädt → Skawina
Skawina → Kropstädt
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Kropstädt → Skape
Skape → Kropstädt
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Kropstädt → Скомпе
Скомпе → Kropstädt
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Kropstädt → Skepe
Skepe → Kropstädt
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Kropstädt → Skęczniew
Skęczniew → Kropstädt
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Kropstädt → Skepe
Skepe → Kropstädt
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Skibienko
Skibienko → Kropstädt
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Скібно
Скібно → Kropstädt
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Kropstädt → Skidniow
Skidniow → Kropstädt
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Kropstädt → Skidniow
Skidniow → Kropstädt
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Kropstädt → Skierbieszow
Skierbieszow → Kropstädt
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Kropstädt → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Kropstädt
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Kropstädt → Skierbieszow
Skierbieszow → Kropstädt
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Kropstädt → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Kropstädt
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Kropstädt → Skierdy
Skierdy → Kropstädt
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Kropstädt → Skierki
Skierki → Kropstädt
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Kropstädt → Скерневице
Скерневице → Kropstädt
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Kropstädt → Skindzierz
Skindzierz → Kropstädt
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Kropstädt → Skitno
Skitno → Kropstädt
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Kropstädt → Skloty
Skloty → Kropstädt
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Kropstädt → Skloty
Skloty → Kropstädt
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Kropstädt → Скочув
Скочув → Kropstädt
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Kropstädt → Скочув
Скочув → Kropstädt
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Kropstädt → Skoki
Skoki → Kropstädt
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Kropstädt → Skoki
Skoki → Kropstädt
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Kropstädt → Skoki
Skoki → Kropstädt
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Kropstädt → Skokowa
Skokowa → Kropstädt
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Kropstädt → Skokówko
Skokówko → Kropstädt
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Kropstädt → Skokum
Skokum → Kropstädt
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Kropstädt → Skoloszow
Skoloszow → Kropstädt
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Kropstädt → Сколышин
Сколышин → Kropstädt
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Kropstädt → Skoloszow
Skoloszow → Kropstädt
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Kropstädt → Сколышин
Сколышин → Kropstädt
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Kropstädt → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Kropstädt
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Kropstädt → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Kropstädt
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Kropstädt → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Kropstädt
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Kropstädt → Skomlin
Skomlin → Kropstädt
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Kropstädt → Skop
Skop → Kropstädt
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Kropstädt → Skorcz
Skorcz → Kropstädt
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Kropstädt → Skorczow
Skorczow → Kropstädt
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Kropstädt → Skorczow
Skorczow → Kropstädt
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Kropstädt → Skorka
Skorka → Kropstädt
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Kropstädt → Skorochów
Skorochów → Kropstädt
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Kropstädt → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Kropstädt
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Kropstädt → Skoroszow
Skoroszow → Kropstädt
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Kropstädt → Skoroszow
Skoroszow → Kropstädt
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Kropstädt → Skoroszyce
Skoroszyce → Kropstädt
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Kropstädt → Skorzec
Skorzec → Kropstädt
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Kropstädt → Skorzecin
Skorzecin → Kropstädt
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Kropstädt → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Kropstädt
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Kropstädt → Skorzecin
Skorzecin → Kropstädt
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Kropstädt → Skorzow
Skorzow → Kropstädt
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Kropstädt → Skorzow
Skorzow → Kropstädt
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Kropstädt → Skotniki
Skotniki → Kropstädt
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Kropstädt → Skotniki
Skotniki → Kropstädt
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Kropstädt → Сковарч
Сковарч → Kropstädt
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Kropstädt → Skowierzyn
Skowierzyn → Kropstädt
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Kropstädt → Skowieszynek
Skowieszynek → Kropstädt
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Kropstädt → Skowronki
Skowronki → Kropstädt
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Kropstädt → Skowronow
Skowronow → Kropstädt
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Kropstädt → Skowronow
Skowronow → Kropstädt
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Kropstädt → Skowrony
Skowrony → Kropstädt
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Kropstädt → Skorcz
Skorcz → Kropstädt
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Kropstädt → Skorka
Skorka → Kropstädt
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Kropstädt → Skórkowice
Skórkowice → Kropstädt
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Kropstädt → Skorzec
Skorzec → Kropstädt
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Kropstädt → Скуженно
Скуженно → Kropstädt
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Kropstädt → Skronina
Skronina → Kropstädt
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Kropstädt → Skroniów
Skroniów → Kropstädt
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Kropstädt → Skruda
Skruda → Kropstädt
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Kropstädt → Skrudki
Skrudki → Kropstädt
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Kropstädt → Skrwilno
Skrwilno → Kropstädt
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Kropstädt → Скрибіче
Скрибіче → Kropstädt
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Kropstädt → Skryplewo
Skryplewo → Kropstädt
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Kropstädt → Skrzatusz
Skrzatusz → Kropstädt
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Kropstädt → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Kropstädt
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Kropstädt → Скшешев
Скшешев → Kropstädt
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Kropstädt → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Kropstädt
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Kropstädt → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Kropstädt
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Kropstädt → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Kropstädt
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Kropstädt → Skrzydlice
Skrzydlice → Kropstädt
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Kropstädt → Skrzydlna
Skrzydlna → Kropstädt
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Kropstädt → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Kropstädt
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Kropstädt → Скшиня
Скшиня → Kropstädt
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Kropstädt → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Kropstädt
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Kropstädt → Skrzypiow
Skrzypiow → Kropstädt
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Kropstädt → Skrzypiow
Skrzypiow → Kropstädt
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Kropstädt → Skrzyszow
Skrzyszow → Kropstädt
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Kropstädt → Skrzyszow
Skrzyszow → Kropstädt
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Kropstädt → Skrzyszów
Skrzyszów → Kropstädt
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Kropstädt → Skubianka
Skubianka → Kropstädt
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Kropstädt → Skulsk
Skulsk → Kropstädt
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Kropstädt → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Kropstädt
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Kropstädt → Skuły
Skuły → Kropstädt
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Kropstädt → Skumros
Skumros → Kropstädt
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Kropstädt → Скупе
Скупе → Kropstädt
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Kropstädt → Skupie
Skupie → Kropstädt
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Kropstädt → Skurow
Skurow → Kropstädt
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Kropstädt → Skurow
Skurow → Kropstädt
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Kropstädt → Skuszew
Skuszew → Kropstädt
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Kropstädt → Skwierawy
Skwierawy → Kropstädt
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Kropstädt → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Kropstädt
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Kropstädt → Сквежина
Сквежина → Kropstädt
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Kropstädt → Slaboszow
Slaboszow → Kropstädt
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Kropstädt → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Kropstädt
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Kropstädt → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Kropstädt
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Kropstädt → Slajszewo
Slajszewo → Kropstädt
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Kropstädt → Slawa
Slawa → Kropstädt
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Kropstädt → Slawatycze
Slawatycze → Kropstädt
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Kropstädt → Slawczyn
Slawczyn → Kropstädt
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Kropstädt → Slawecin
Slawecin → Kropstädt
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Slawecin
Slawecin → Kropstädt
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Kropstädt → Slawecin
Slawecin → Kropstädt
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Kropstädt → Slawecin
Slawecin → Kropstädt
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Slawecinek
Slawecinek → Kropstädt
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Kropstädt → Slawki
Slawki → Kropstädt
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Kropstädt → Slawkow
Slawkow → Kropstädt
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Kropstädt → Slawkowice
Slawkowice → Kropstädt
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Kropstädt → Slawnikowice
Slawnikowice → Kropstädt
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Kropstädt → Славно
Славно → Kropstädt
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Kropstädt → Slawoszew
Slawoszew → Kropstädt
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Kropstädt → Slawoszyno
Slawoszyno → Kropstädt
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Slawutowko
Slawutowko → Kropstädt
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Kropstädt → Slecin
Slecin → Kropstädt
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Kropstädt → Slemien
Slemien → Kropstädt
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Kropstädt → Slesin
Slesin → Kropstädt
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Kropstädt → Slesin
Slesin → Kropstädt
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Kropstädt → Sleszowice
Sleszowice → Kropstädt
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Kropstädt → Slezany
Slezany → Kropstädt
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Kropstädt → Sliwa
Sliwa → Kropstädt
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Kropstädt → Sliwice
Sliwice → Kropstädt
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Kropstädt → Slizow
Slizow → Kropstädt
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Kropstädt → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Kropstädt
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Kropstädt → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Kropstädt
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Kropstädt → Slomczyn
Slomczyn → Kropstädt
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Kropstädt → Slomirog
Slomirog → Kropstädt
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Kropstädt → Сломники
Сломники → Kropstädt
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Kropstädt → Slonecznik
Slonecznik → Kropstädt
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Kropstädt → Sloniawy
Sloniawy → Kropstädt
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Kropstädt → Slopanowo
Slopanowo → Kropstädt
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Kropstädt → Slopiec
Slopiec → Kropstädt
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Kropstädt → Slotwina
Slotwina → Kropstädt
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Kropstädt → Slotwina
Slotwina → Kropstädt
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Kropstädt → Slotwiny
Slotwiny → Kropstädt
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Kropstädt → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Kropstädt
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Kropstädt → Slowikowa
Slowikowa → Kropstädt
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Kropstädt → Слубице
Слубице → Kropstädt
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Kropstädt → Slugi
Slugi → Kropstädt
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Kropstädt → Slup
Slup → Kropstädt
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Kropstädt → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Kropstädt
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Kropstädt → Слупца
Слупца → Kropstädt
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Kropstädt → Slupia
Slupia → Kropstädt
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Kropstädt → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Kropstädt
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Kropstädt → Slupica
Slupica → Kropstädt
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Kropstädt → Slupie
Slupie → Kropstädt
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Kropstädt → Слупець
Слупець → Kropstädt
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Kropstädt → Slupiec
Slupiec → Kropstädt
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Kropstädt → Слупно
Слупно → Kropstädt
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Kropstädt → Slupowo
Slupowo → Kropstädt
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Kropstädt → Слупск
Слупск → Kropstädt
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Kropstädt → Slupsko
Slupsko → Kropstädt
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Kropstädt → Slupy
Slupy → Kropstädt
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Kropstädt → Slustowo
Slustowo → Kropstädt
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Kropstädt → Slaboszow
Slaboszow → Kropstädt
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Kropstädt → Słajkowo
Słajkowo → Kropstädt
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Kropstädt → Слайсіно
Слайсіно → Kropstädt
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Kropstädt → Slajszewo
Slajszewo → Kropstädt
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Kropstädt → Sława
Sława → Kropstädt
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Kropstädt → Slawa
Slawa → Kropstädt
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Kropstädt → Sławacinek
Sławacinek → Kropstädt
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Kropstädt → Slawatycze
Slawatycze → Kropstädt
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Kropstädt → Slawczyn
Slawczyn → Kropstädt
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Kropstädt → Slawecin
Slawecin → Kropstädt
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Slawecin
Slawecin → Kropstädt
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Kropstädt → Slawecin
Slawecin → Kropstädt
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Kropstädt → Sławęcin
Sławęcin → Kropstädt
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Slawecinek
Slawecinek → Kropstädt
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Kropstädt → Sławica
Sławica → Kropstädt
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Kropstädt → Sławików
Sławików → Kropstädt
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Kropstädt → Slawki
Slawki → Kropstädt
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Kropstädt → Slawkow
Slawkow → Kropstädt
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Kropstädt → Slawnikowice
Slawnikowice → Kropstädt
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Kropstädt → Славно
Славно → Kropstädt
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Kropstädt → Sławno
Sławno → Kropstädt
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Kropstädt → Славобоже
Славобоже → Kropstädt
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Kropstädt → Slawoszew
Slawoszew → Kropstädt
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Kropstädt → Sławoszów
Sławoszów → Kropstädt
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Kropstädt → Slawoszyno
Slawoszyno → Kropstädt
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Sławotówko
Sławotówko → Kropstädt
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Kropstädt → Sławsk
Sławsk → Kropstädt
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Kropstädt → Славсько
Славсько → Kropstädt
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Slawutowko
Slawutowko → Kropstädt
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Kropstädt → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Kropstädt
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Kropstädt → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Kropstädt
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Kropstädt → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Kropstädt
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Kropstädt → Slomczyn
Slomczyn → Kropstädt
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Kropstädt → Сломники
Сломники → Kropstädt
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Kropstädt → Słone
Słone → Kropstädt
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Kropstädt → Slonecznik
Slonecznik → Kropstädt
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Kropstädt → Sloniawy
Sloniawy → Kropstädt
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Kropstädt → Słonice
Słonice → Kropstädt
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Kropstädt → Słońsk
Słońsk → Kropstädt
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Słońsko
Słońsko → Kropstädt
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Kropstädt → Slopanowo
Slopanowo → Kropstädt
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Kropstädt → Slopiec
Slopiec → Kropstädt
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Kropstädt → Słopnice
Słopnice → Kropstädt
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Kropstädt → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Kropstädt
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Kropstädt → Slotwina
Slotwina → Kropstädt
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Kropstädt → Slotwina
Slotwina → Kropstädt
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Kropstädt → Slotwiny
Slotwiny → Kropstädt
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Kropstädt → Словенково
Словенково → Kropstädt
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Kropstädt → Slowikowa
Slowikowa → Kropstädt
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Kropstädt → Словіно
Словіно → Kropstädt
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Kropstädt → Słubica A
Słubica A → Kropstädt
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Kropstädt → Słubica B
Słubica B → Kropstädt
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Kropstädt → Слубице
Слубице → Kropstädt
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Kropstädt → Słubice
Słubice → Kropstädt
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Kropstädt → Słuchowo
Słuchowo → Kropstädt
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Kropstädt → Slugi
Slugi → Kropstädt
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Kropstädt → Sługocin
Sługocin → Kropstädt
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Kropstädt → Sługocin
Sługocin → Kropstädt
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Kropstädt → Słup
Słup → Kropstädt
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Kropstädt → Slup
Slup → Kropstädt
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Kropstädt → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Kropstädt
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Kropstädt → Слупца
Слупца → Kropstädt
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Kropstädt → Słupia
Słupia → Kropstädt
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Kropstädt → Słupia
Słupia → Kropstädt
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Kropstädt → Slupia
Slupia → Kropstädt
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Kropstädt → Slupica
Slupica → Kropstädt
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Kropstädt → Слупець
Слупець → Kropstädt
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Kropstädt → Slupiec
Slupiec → Kropstädt
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Kropstädt → Слупно
Слупно → Kropstädt
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Kropstädt → Słupno
Słupno → Kropstädt
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Kropstädt → Słupno
Słupno → Kropstädt
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Kropstädt → Slupowo
Slupowo → Kropstädt
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Kropstädt → Слупск
Слупск → Kropstädt
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Kropstädt → Slupsko
Slupsko → Kropstädt
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Kropstädt → Slupy
Slupy → Kropstädt
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Kropstädt → Слупи
Слупи → Kropstädt
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Kropstädt → Slustowo
Slustowo → Kropstädt
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Kropstädt → Słuszewo
Słuszewo → Kropstädt
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Kropstädt → Smagów
Smagów → Kropstädt
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Kropstädt → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Kropstädt
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Kropstädt → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Kropstädt
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Kropstädt → Smardzew
Smardzew → Kropstädt
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Kropstädt → Smardzewice
Smardzewice → Kropstädt
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Kropstädt → Смардзево
Смардзево → Kropstädt
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Kropstädt → Смардзево
Смардзево → Kropstädt
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Kropstädt → Smardzko
Smardzko → Kropstädt
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Kropstädt → Smardzow
Smardzow → Kropstädt
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Kropstädt → Smardzow
Smardzow → Kropstädt
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Kropstädt → Smardzów
Smardzów → Kropstädt
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Kropstädt → Смажиково
Смажиково → Kropstädt
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Kropstädt → Smaszew
Smaszew → Kropstädt
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Kropstädt → Smażyno
Smażyno → Kropstädt
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Kropstädt → Смерек
Смерек → Kropstädt
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Kropstädt → Smetowko
Smetowko → Kropstädt
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Kropstädt → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Kropstädt
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Kropstädt → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Kropstädt
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Kropstädt → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Kropstädt
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Kropstädt → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Kropstädt
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Kropstädt → Smetowko
Smetowko → Kropstädt
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Kropstädt → Smiary
Smiary → Kropstädt
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Kropstädt → Smielin
Smielin → Kropstädt
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Kropstädt → Smietanki
Smietanki → Kropstädt
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Kropstädt → Smigiel
Smigiel → Kropstädt
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Kropstädt → Smilowo
Smilowo → Kropstädt
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Kropstädt → Smogolice
Smogolice → Kropstädt
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Kropstädt → Smogorzewo
Smogorzewo → Kropstädt
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Kropstädt → Smogorzow
Smogorzow → Kropstädt
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Kropstädt → Smogorzow
Smogorzow → Kropstädt
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Kropstädt → Smolag
Smolag → Kropstädt
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Kropstädt → Smolajny
Smolajny → Kropstädt
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Kropstädt → Smolarnia
Smolarnia → Kropstädt
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Kropstädt → Smolarnia
Smolarnia → Kropstädt
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Kropstädt → Smolary
Smolary → Kropstädt
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Kropstädt → Smolarze
Smolarze → Kropstädt
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Kropstädt → Smolag
Smolag → Kropstädt
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Kropstädt → Smoldzino
Smoldzino → Kropstädt
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Kropstädt → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Kropstädt
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Smolec
Smolec → Kropstädt
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Смолець
Смолець → Kropstädt
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Smolechy
Smolechy → Kropstädt
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Kropstädt → Smolen
Smolen → Kropstädt
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Kropstädt → Smolice
Smolice → Kropstädt
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Kropstädt → Smoliny
Smoliny → Kropstädt
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Kropstädt → Смольна
Смольна → Kropstädt
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Kropstädt → Smolnica
Smolnica → Kropstädt
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Kropstädt → Smolnica
Smolnica → Kropstädt
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Kropstädt → Smolnik
Smolnik → Kropstädt
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Kropstädt → Smolnik
Smolnik → Kropstädt
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Kropstädt → Smolnik
Smolnik → Kropstädt
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Kropstädt → Smolniki
Smolniki → Kropstädt
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Kropstädt → Smolniki
Smolniki → Kropstädt
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Kropstädt → Smolniki
Smolniki → Kropstädt
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Smolno
Smolno → Kropstädt
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Kropstädt → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Kropstädt
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Kropstädt → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Kropstädt
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Kropstädt → Smoldzino
Smoldzino → Kropstädt
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Kropstädt → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Kropstädt
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Kropstädt → Smoryń
Smoryń → Kropstädt
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Kropstädt → Smólnik
Smólnik → Kropstädt
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Kropstädt → Smólsko
Smólsko → Kropstädt
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Kropstädt → Smólsko
Smólsko → Kropstädt
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Kropstädt → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Kropstädt
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Kropstädt → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Kropstädt
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Kropstädt → Смрокув
Смрокув → Kropstädt
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Kropstädt → Smużek
Smużek → Kropstädt
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Kropstädt → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Kropstädt
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Kropstädt → Smykow
Smykow → Kropstädt
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Kropstädt → Smykowo
Smykowo → Kropstädt
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Kropstädt → Smykow
Smykow → Kropstädt
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Kropstädt → Smykówko
Smykówko → Kropstädt
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Kropstädt → Sniadowko
Sniadowko → Kropstädt
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Kropstädt → Sniadowo
Sniadowo → Kropstädt
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Kropstädt → Sniatowo
Sniatowo → Kropstädt
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Kropstädt → Snice
Snice → Kropstädt
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Kropstädt → Snietnica
Snietnica → Kropstädt
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Kropstädt → Snochowice
Snochowice → Kropstädt
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Kropstädt → Snopków
Snopków → Kropstädt
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Kropstädt → Snowidza
Snowidza → Kropstädt
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Kropstädt → Sobawiny
Sobawiny → Kropstädt
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Kropstädt → Sobibor
Sobibor → Kropstädt
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Kropstädt → Sobibor
Sobibor → Kropstädt
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Kropstädt → Sobiecin
Sobiecin → Kropstädt
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Kropstädt → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Kropstädt
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Kropstädt → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Kropstädt
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Kropstädt → Sobień
Sobień → Kropstädt
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Kropstädt → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Kropstädt
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Kropstädt → Sobieszczany
Sobieszczany → Kropstädt
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Kropstädt → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Kropstädt
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Kropstädt → Sobieszow
Sobieszow → Kropstädt
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Kropstädt → Sobieszow
Sobieszow → Kropstädt
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Kropstädt → Sobin
Sobin → Kropstädt
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Sobkowice
Sobkowice → Kropstädt
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Kropstädt → Sobków
Sobków → Kropstädt
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Kropstädt → Soblowka
Soblowka → Kropstädt
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Kropstädt → Soblowka
Soblowka → Kropstädt
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Kropstädt → Sobolew
Sobolew → Kropstädt
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Kropstädt → Sobolewo
Sobolewo → Kropstädt
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Kropstädt → Sobolice
Sobolice → Kropstädt
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Kropstädt → Sobolow
Sobolow → Kropstädt
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Kropstädt → Sobolow
Sobolow → Kropstädt
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Kropstädt → Sobota
Sobota → Kropstädt
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Kropstädt → Sobotka
Sobotka → Kropstädt
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Kropstädt → Sobowidz
Sobowidz → Kropstädt
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Kropstädt → Sobowo
Sobowo → Kropstädt
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Kropstädt → Sobótka
Sobótka → Kropstädt
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Kropstädt → Sobotka
Sobotka → Kropstädt
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Kropstädt → Sobuczyna
Sobuczyna → Kropstädt
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Kropstädt → Сохачев
Сохачев → Kropstädt
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Kropstädt → Sochocin
Sochocin → Kropstädt
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Kropstädt → Soczówki
Soczówki → Kropstädt
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Kropstädt → Sofipol
Sofipol → Kropstädt
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Kropstädt → Sojki
Sojki → Kropstädt
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Kropstädt → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Kropstädt
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Sojkowo
Sojkowo → Kropstädt
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Kropstädt → Sokol
Sokol → Kropstädt
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Kropstädt → Sokol
Sokol → Kropstädt
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Kropstädt → Sokola
Sokola → Kropstädt
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Kropstädt → Sokole
Sokole → Kropstädt
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Kropstädt → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Kropstädt
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Kropstädt → Sokolina
Sokolina → Kropstädt
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Kropstädt → Сокулка
Сокулка → Kropstädt
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Kropstädt → Sokolniki
Sokolniki → Kropstädt
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Kropstädt → Sokolniki
Sokolniki → Kropstädt
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Kropstädt → Сокольники
Сокольники → Kropstädt
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Сокольники
Сокольники → Kropstädt
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Kropstädt → Sokolniki
Sokolniki → Kropstädt
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Kropstädt → Sokolniki
Sokolniki → Kropstädt
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Kropstädt → Sokolniki
Sokolniki → Kropstädt
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Kropstädt → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Kropstädt
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Kropstädt → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Kropstädt
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Kropstädt → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Kropstädt
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Kropstädt → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Kropstädt
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Kropstädt → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Kropstädt
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Kropstädt → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Kropstädt
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Kropstädt → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Kropstädt
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Kropstädt → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Kropstädt
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Kropstädt → Sokolowek
Sokolowek → Kropstädt
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Kropstädt → Sokolowice
Sokolowice → Kropstädt
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Kropstädt → Sokolowice
Sokolowice → Kropstädt
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Sokolowiec
Sokolowiec → Kropstädt
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Kropstädt → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Kropstädt
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Kropstädt → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Kropstädt
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Kropstädt → Sokolowsko
Sokolowsko → Kropstädt
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Kropstädt → Sokolsko
Sokolsko → Kropstädt
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Kropstädt → Sokoly
Sokoly → Kropstädt
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Kropstädt → Sokoly
Sokoly → Kropstädt
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Kropstädt → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Kropstädt
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Kropstädt → Sokołda
Sokołda → Kropstädt
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Kropstädt → Sokolowice
Sokolowice → Kropstädt
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Sokolowiec
Sokolowiec → Kropstädt
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Kropstädt → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Kropstädt
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Kropstädt → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Kropstädt
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Kropstädt → Sokolowsko
Sokolowsko → Kropstädt
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Kropstädt → Sokołów
Sokołów → Kropstädt
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Kropstädt → Sokołów
Sokołów → Kropstädt
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Kropstädt → Sokołów
Sokołów → Kropstädt
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Kropstädt → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Kropstädt
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Kropstädt → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Kropstädt
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Kropstädt → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Kropstädt
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Kropstädt → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Kropstädt
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Kropstädt → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Kropstädt
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Kropstädt → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Kropstädt
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Kropstädt → Sokolowek
Sokolowek → Kropstädt
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Kropstädt → Sokołówka
Sokołówka → Kropstädt
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Kropstädt → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Kropstädt
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Kropstädt → Sokoly
Sokoly → Kropstädt
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Kropstädt → Sokoly
Sokoly → Kropstädt
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Kropstädt → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Kropstädt
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Kropstädt → Sokolsko
Sokolsko → Kropstädt
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Kropstädt → Sokol
Sokol → Kropstädt
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Kropstädt → Сокулка
Сокулка → Kropstädt
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Kropstädt → Sol
Sol → Kropstädt
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Kropstädt → Solacz
Solacz → Kropstädt
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Kropstädt → Solanka
Solanka → Kropstädt
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Kropstädt → Solarnia
Solarnia → Kropstädt
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Kropstädt → Solarnia
Solarnia → Kropstädt
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Kropstädt → Solca Mala
Solca Mala → Kropstädt
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Kropstädt → Solca Mala
Solca Mala → Kropstädt
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Kropstädt → Solca Wielka
Solca Wielka → Kropstädt
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Kropstädt → Solcza
Solcza → Kropstädt
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Kropstädt → Soldany
Soldany → Kropstädt
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Kropstädt → Solec
Solec → Kropstädt
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Kropstädt → Solec
Solec → Kropstädt
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Solec
Solec → Kropstädt
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Kropstädt → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Kropstädt
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Kropstädt → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Kropstädt
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Kropstädt → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Kropstädt
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Kropstädt → Solec Nowy
Solec Nowy → Kropstädt
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Kropstädt → Солец Здруй
Солец Здруй → Kropstädt
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Kropstädt → Солец Здруй
Солец Здруй → Kropstädt
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Kropstädt → Soleczno
Soleczno → Kropstädt
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Kropstädt → Solek
Solek → Kropstädt
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Kropstädt → Солина
Солина → Kropstädt
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Kropstädt → Solinka
Solinka → Kropstädt
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Kropstädt → Solinki
Solinki → Kropstädt
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Kropstädt → Soliny
Soliny → Kropstädt
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Kropstädt → Solistowka
Solistowka → Kropstädt
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Kropstädt → Solistowka
Solistowka → Kropstädt
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Kropstädt → Solki
Solki → Kropstädt
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Kropstädt → Solki
Solki → Kropstädt
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Kropstädt → Solna
Solna → Kropstädt
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Kropstädt → Solnica
Solnica → Kropstädt
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Kropstädt → Solniczki
Solniczki → Kropstädt
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Kropstädt → Solniki
Solniki → Kropstädt
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Kropstädt → Solniki Male
Solniki Male → Kropstädt
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Kropstädt → Solniki Male
Solniki Male → Kropstädt
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Kropstädt → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Kropstädt
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Kropstädt → Solno
Solno → Kropstädt
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Kropstädt → Solonka
Solonka → Kropstädt
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Kropstädt → Soltmany
Soltmany → Kropstädt
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Kropstädt → Soltykow
Soltykow → Kropstädt
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Kropstädt → Soltykow
Soltykow → Kropstädt
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Kropstädt → Soltysowice
Soltysowice → Kropstädt
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Kropstädt → Soltysowizna
Soltysowizna → Kropstädt
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Kropstädt → Soltysy
Soltysy → Kropstädt
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Kropstädt → Soltysy
Soltysy → Kropstädt
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Kropstädt → Solacz
Solacz → Kropstädt
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Kropstädt → Soldany
Soldany → Kropstädt
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Kropstädt → Soleczno
Soleczno → Kropstädt
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Kropstädt → Solek
Solek → Kropstädt
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Kropstädt → Solki
Solki → Kropstädt
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Kropstädt → Solki
Solki → Kropstädt
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Kropstädt → Solonka
Solonka → Kropstädt
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Kropstädt → Soltmany
Soltmany → Kropstädt
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Kropstädt → Soltykow
Soltykow → Kropstädt
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Kropstädt → Soltykow
Soltykow → Kropstädt
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Kropstädt → Soltysowice
Soltysowice → Kropstädt
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Kropstädt → Soltysowizna
Soltysowizna → Kropstädt
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Kropstädt → Soltysy
Soltysy → Kropstädt
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Kropstädt → Soltysy
Soltysy → Kropstädt
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Kropstädt → Sominy
Sominy → Kropstädt
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Kropstädt → Somonino
Somonino → Kropstädt
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Kropstädt → Sompolno
Sompolno → Kropstädt
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Kropstädt → Sonsk
Sonsk → Kropstädt
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Kropstädt → Sonsk
Sonsk → Kropstädt
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Kropstädt → Sopieszyno
Sopieszyno → Kropstädt
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Kropstädt → Sople
Sople → Kropstädt
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Kropstädt → Сопот
Сопот → Kropstädt
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Kropstädt → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Kropstädt
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Kropstädt → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Kropstädt
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Kropstädt → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Kropstädt
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Kropstädt → Sorkwity
Sorkwity → Kropstädt
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Sosnica
Sosnica → Kropstädt
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Kropstädt → Sosnica
Sosnica → Kropstädt
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Kropstädt → Sosnica
Sosnica → Kropstädt
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Kropstädt → Сосницовице
Сосницовице → Kropstädt
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Kropstädt → Sosnie
Sosnie → Kropstädt
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Kropstädt → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Kropstädt
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Kropstädt → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Kropstädt
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Kropstädt → Sosnowica
Sosnowica → Kropstädt
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Kropstädt → Сосновец
Сосновец → Kropstädt
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Kropstädt → Sosnowka
Sosnowka → Kropstädt
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Kropstädt → Sosnówka
Sosnówka → Kropstädt
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Kropstädt → Sosnowka
Sosnowka → Kropstädt
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Kropstädt → Soszyca
Soszyca → Kropstädt
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Sosnica
Sosnica → Kropstädt
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Kropstädt → Sosnica
Sosnica → Kropstädt
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Kropstädt → Sosnica
Sosnica → Kropstädt
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Kropstädt → Сосницовице
Сосницовице → Kropstädt
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Kropstädt → Sosnie
Sosnie → Kropstädt
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Kropstädt → Sośno
Sośno → Kropstädt
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Kropstädt → Sowi Dół
Sowi Dół → Kropstädt
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Kropstädt → Совя Воля
Совя Воля → Kropstädt
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Kropstädt → Sowin
Sowin → Kropstädt
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Kropstädt → Совінко
Совінко → Kropstädt
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Kropstädt → Sowliny
Sowliny → Kropstädt
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Sowno
Sowno → Kropstädt
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Kropstädt → Sojki
Sojki → Kropstädt
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Kropstädt → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Kropstädt
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Kropstädt → Sójkowa
Sójkowa → Kropstädt
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Sojkowo
Sojkowo → Kropstädt
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Kropstädt → Sól
Sól → Kropstädt
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Kropstädt → Sol
Sol → Kropstädt
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Kropstädt → Спала
Спала → Kropstädt
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Kropstädt → Spalice
Spalice → Kropstädt
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Kropstädt → Spalona
Spalona → Kropstädt
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Kropstädt → Спала
Спала → Kropstädt
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Kropstädt → Spędoszyn
Spędoszyn → Kropstädt
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Kropstädt → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Kropstädt
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Kropstädt → Сплави
Сплави → Kropstädt
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Kropstädt → Spławie
Spławie → Kropstädt
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Kropstädt → Spole
Spole → Kropstädt
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Kropstädt → Spore
Spore → Kropstädt
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Kropstädt → Sporok
Sporok → Kropstädt
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Kropstädt → Sportyny
Sportyny → Kropstädt
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Kropstädt → Sporysz
Sporysz → Kropstädt
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Kropstädt → Spotkanie
Spotkanie → Kropstädt
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Kropstädt → Спихово
Спихово → Kropstädt
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Kropstädt → Spytajny
Spytajny → Kropstädt
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Kropstädt → Spytkow
Spytkow → Kropstädt
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Kropstädt → Spytkowice
Spytkowice → Kropstädt
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Kropstädt → Spytkowice
Spytkowice → Kropstädt
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Kropstädt → Spytkowo
Spytkowo → Kropstädt
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Kropstädt → Spytkow
Spytkow → Kropstädt
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Kropstädt → Srebrna
Srebrna → Kropstädt
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Kropstädt → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Kropstädt
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Srebrnica
Srebrnica → Kropstädt
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Kropstädt → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Kropstädt
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Kropstädt → Средня Вес
Средня Вес → Kropstädt
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Kropstädt → Srem
Srem → Kropstädt
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Kropstädt → Srocko
Srocko → Kropstädt
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Kropstädt → Srocko
Srocko → Kropstädt
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Kropstädt → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Kropstädt
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Kropstädt → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Kropstädt
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Kropstädt → Srodborow
Srodborow → Kropstädt
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Kropstädt → Srodula
Srodula → Kropstädt
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Kropstädt → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Kropstädt
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Kropstädt → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Kropstädt
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Kropstädt → Stabrow
Stabrow → Kropstädt
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Kropstädt → Stabrow
Stabrow → Kropstädt
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Kropstädt → Stadła
Stadła → Kropstädt
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Kropstädt → Stadniki
Stadniki → Kropstädt
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Kropstädt → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Kropstädt
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Kropstädt → Stalówka
Stalówka → Kropstädt
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Kropstädt → Stamirowice
Stamirowice → Kropstädt
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Kropstädt → Staniatki
Staniatki → Kropstädt
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Staniew
Staniew → Kropstädt
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Kropstädt → Станевіце
Станевіце → Kropstädt
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Kropstädt → Stanin
Stanin → Kropstädt
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Kropstädt → Stanislawice
Stanislawice → Kropstädt
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Kropstädt → Stanislawice
Stanislawice → Kropstädt
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Kropstädt → Stanislawka
Stanislawka → Kropstädt
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Kropstädt → Stanislawow
Stanislawow → Kropstädt
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Kropstädt → Stanislawow
Stanislawow → Kropstädt
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Kropstädt → Stanislawow
Stanislawow → Kropstädt
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Kropstädt → Stanislawow
Stanislawow → Kropstädt
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Kropstädt → Stanislawowo
Stanislawowo → Kropstädt
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Kropstädt → Stanislawowo
Stanislawowo → Kropstädt
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Kropstädt → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Kropstädt
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Kropstädt → Stanislawice
Stanislawice → Kropstädt
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Kropstädt → Stanisławki
Stanisławki → Kropstädt
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Kropstädt → Stanislawowo
Stanislawowo → Kropstädt
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Kropstädt → Stanislawowo
Stanislawowo → Kropstädt
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Kropstädt → Stanislawow
Stanislawow → Kropstädt
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Kropstädt → Станиславув
Станиславув → Kropstädt
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Kropstädt → Stanislawow
Stanislawow → Kropstädt
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Kropstädt → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Kropstädt
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Kropstädt → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Kropstädt
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Kropstädt → Staniszewo
Staniszewo → Kropstädt
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Kropstädt → Stankowice
Stankowice → Kropstädt
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Kropstädt → Stankowo
Stankowo → Kropstädt
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Kropstädt → Stanomin
Stanomin → Kropstädt
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Kropstädt → Stanomino
Stanomino → Kropstädt
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Kropstädt → Stanow
Stanow → Kropstädt
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Kropstädt → Stanowice
Stanowice → Kropstädt
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Kropstädt → Становице
Становице → Kropstädt
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Kropstädt → Stany
Stany → Kropstädt
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Kropstädt → Стани
Стани → Kropstädt
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Kropstädt → Stańczyki
Stańczyki → Kropstädt
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Kropstädt → Stańków
Stańków → Kropstädt
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Kropstädt → Staporkow
Staporkow → Kropstädt
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Kropstädt → Stara Bircza
Stara Bircza → Kropstädt
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Kropstädt → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Kropstädt
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Kropstädt → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Kropstädt
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Kropstädt → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Kropstädt
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Kropstädt → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Kropstädt
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Kropstädt → Stara Dabia
Stara Dabia → Kropstädt
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Kropstädt → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Kropstädt
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Kropstädt → Stara Dabia
Stara Dabia → Kropstädt
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Kropstädt → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Kropstädt
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Kropstädt → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Kropstädt
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Kropstädt → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Kropstädt
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Kropstädt → Stara Góra
Stara Góra → Kropstädt
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Kropstädt
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Kropstädt → Стара Гута
Стара Гута → Kropstädt
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Kropstädt → Стара Гута
Стара Гута → Kropstädt
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Kropstädt → Stara Huta
Stara Huta → Kropstädt
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Kropstädt → Stara Huta
Stara Huta → Kropstädt
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Kropstädt → Stara Jablona
Stara Jablona → Kropstädt
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Kropstädt → Stara Jania
Stara Jania → Kropstädt
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Kropstädt → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Kropstädt
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Kropstädt → Стара Каменица
Стара Каменица → Kropstädt
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Kropstädt → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Kropstädt
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Kropstädt → Стара Кішева
Стара Кішева → Kropstädt
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Kropstädt → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Kropstädt
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Kropstädt → Stara Kornica
Stara Kornica → Kropstädt
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Kropstädt → Стара Корница
Стара Корница → Kropstädt
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Kropstädt → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Kropstädt
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Kropstädt → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Kropstädt
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Kropstädt
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Kropstädt
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Kropstädt → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Kropstädt
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Kropstädt → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Kropstädt
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Kropstädt → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Kropstädt
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Kropstädt → Stara Łomża
Stara Łomża → Kropstädt
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Kropstädt → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Kropstädt
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Kropstädt → Stara Milosna
Stara Milosna → Kropstädt
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Kropstädt → Stara Milosna
Stara Milosna → Kropstädt
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Kropstädt → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Kropstädt
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Kropstädt → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Kropstädt
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Stara Obra
Stara Obra → Kropstädt
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Kropstädt → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Kropstädt
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Kropstädt
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Kropstädt → Stara Prawda
Stara Prawda → Kropstädt
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Kropstädt → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Kropstädt
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Kropstädt → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Kropstädt
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Kropstädt → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Kropstädt
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Kropstädt → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Kropstädt
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Kropstädt → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Kropstädt
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Kropstädt → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Kropstädt
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Kropstädt → Stara Turowka
Stara Turowka → Kropstädt
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Kropstädt → Stara Turowka
Stara Turowka → Kropstädt
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Kropstädt → Stara Warka
Stara Warka → Kropstädt
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Kropstädt → Stara Wies
Stara Wies → Kropstädt
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Kropstädt → Stara Wies
Stara Wies → Kropstädt
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Kropstädt → Stara Wies
Stara Wies → Kropstädt
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Kropstädt → Stara Wies
Stara Wies → Kropstädt
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Kropstädt → Стара Вес
Стара Вес → Kropstädt
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Kropstädt → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Kropstädt
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Kropstädt → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Kropstädt
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Kropstädt → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Kropstädt
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Kropstädt → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Kropstädt
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Kropstädt → Стара Весь
Стара Весь → Kropstädt
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Kropstädt → Stara Wies
Stara Wies → Kropstädt
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Kropstädt → Stara Wies
Stara Wies → Kropstädt
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Kropstädt → Stara Wieś
Stara Wieś → Kropstädt
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Kropstädt → Stara Wieś
Stara Wieś → Kropstädt
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Kropstädt → Stara Wieś
Stara Wieś → Kropstädt
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Kropstädt → Stara Wies
Stara Wies → Kropstädt
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Kropstädt → Стара Вес
Стара Вес → Kropstädt
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Kropstädt → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Kropstädt
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Kropstädt → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Kropstädt
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Kropstädt → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Kropstädt
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Kropstädt → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Kropstädt
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Kropstädt → Стара Вода
Стара Вода → Kropstädt
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Kropstädt → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Kropstädt
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Kropstädt → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Kropstädt
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Kropstädt → Стараховице
Стараховице → Kropstädt
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Kropstädt → Starawieś
Starawieś → Kropstädt
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Kropstädt → Starcza
Starcza → Kropstädt
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Kropstädt → Stare Babice
Stare Babice → Kropstädt
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Kropstädt → Старе Белице
Старе Белице → Kropstädt
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Kropstädt → Старе Бернати
Старе Бернати → Kropstädt
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Kropstädt → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Kropstädt
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Kropstädt → Stare Bolity
Stare Bolity → Kropstädt
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Kropstädt → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Kropstädt
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Kropstädt → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Kropstädt
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Kropstädt → Stare Budki
Stare Budki → Kropstädt
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Kropstädt → Stare Budy
Stare Budy → Kropstädt
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Kropstädt → Stare Czaple
Stare Czaple → Kropstädt
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Kropstädt → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Kropstädt
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Kropstädt → Старе Дравско
Старе Дравско → Kropstädt
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Kropstädt → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Kropstädt
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Kropstädt → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Kropstädt
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Kropstädt → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Kropstädt
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Kropstädt → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Kropstädt
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Kropstädt → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Kropstädt
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Kropstädt → Stare Groszki
Stare Groszki → Kropstädt
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Kropstädt → Stare Guty
Stare Guty → Kropstädt
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Kropstädt → Старе Головчице
Старе Головчице → Kropstädt
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Kropstädt → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Kropstädt
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Kropstädt → Явори Старі
Явори Старі → Kropstädt
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Kropstädt → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Kropstädt
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Kropstädt → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Kropstädt
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Kropstädt → Stare Juchy
Stare Juchy → Kropstädt
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Kropstädt → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Kropstädt
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Kropstädt → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Kropstädt
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Kropstädt → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Kropstädt
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Kropstädt → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Kropstädt
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Kropstädt → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Kropstädt
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Kropstädt → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Kropstädt
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Kropstädt → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Kropstädt
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Kropstädt → Stare Kozle
Stare Kozle → Kropstädt
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Kropstädt → Stare Kozle
Stare Kozle → Kropstädt
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Kropstädt → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Kropstädt
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Kropstädt → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Kropstädt
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Kropstädt → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Kropstädt
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Kropstädt → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Kropstädt
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Kropstädt → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Kropstädt
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Kropstädt
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Kropstädt → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Kropstädt
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Kropstädt → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Kropstädt
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Kropstädt → Stare Miasto
Stare Miasto → Kropstädt
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Kropstädt → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Kropstädt
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Kropstädt → Stare Olesno
Stare Olesno → Kropstädt
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Kropstädt → Stare Opole
Stare Opole → Kropstädt
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Kropstädt → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Kropstädt
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Kropstädt → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Kropstädt
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Kropstädt → Старе Полесе
Старе Полесе → Kropstädt
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Kropstädt → Stare Polichno
Stare Polichno → Kropstädt
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Kropstädt → Stare Prusy
Stare Prusy → Kropstädt
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Kropstädt → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Kropstädt
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Kropstädt → Stare Rybie
Stare Rybie → Kropstädt
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Kropstädt → Stare Sady
Stare Sady → Kropstädt
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Kropstädt → Stare Serby
Stare Serby → Kropstädt
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Kropstädt → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Kropstädt
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Kropstädt → Stare Sioło
Stare Sioło → Kropstädt
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Kropstädt → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Kropstädt
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Kropstädt → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Kropstädt
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Kropstädt → Stare Stracze
Stare Stracze → Kropstädt
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Kropstädt → Stare Stracze
Stare Stracze → Kropstädt
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Kropstädt → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Kropstädt
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Kropstädt → Stare Wloki
Stare Wloki → Kropstädt
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Kropstädt → Stare Wloki
Stare Wloki → Kropstädt
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Kropstädt → Stare Zakole
Stare Zakole → Kropstädt
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Kropstädt → Stare Załubice
Stare Załubice → Kropstädt
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Kropstädt → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Kropstädt
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Kropstädt → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Kropstädt
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Kropstädt → Старгард
Старгард → Kropstädt
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Kropstädt → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Kropstädt
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Kropstädt → Starogard
Starogard → Kropstädt
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Kropstädt
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Kropstädt
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Kropstädt → Староґруд
Староґруд → Kropstädt
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Kropstädt → Староґруд
Староґруд → Kropstädt
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Kropstädt → Starokrzepice
Starokrzepice → Kropstädt
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Kropstädt → Staromiescie
Staromiescie → Kropstädt
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Kropstädt → Staromiescie
Staromiescie → Kropstädt
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Kropstädt → Staropole
Staropole → Kropstädt
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Kropstädt → Staroscin
Staroscin → Kropstädt
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Kropstädt → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Kropstädt
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Kropstädt → Starozreby
Starozreby → Kropstädt
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Kropstädt → Starozreby
Starozreby → Kropstädt
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Kropstädt → Stary Adamów
Stary Adamów → Kropstädt
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Kropstädt → Stary Besk
Stary Besk → Kropstädt
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Kropstädt → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Kropstädt
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Kropstädt → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Kropstädt
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Kropstädt → Stary Borek
Stary Borek → Kropstädt
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Kropstädt → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Kropstädt
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Kropstädt → Stary Bubel
Stary Bubel → Kropstädt
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Kropstädt → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Kropstädt
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Kropstädt → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Kropstädt
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Stary Dwor
Stary Dwor → Kropstädt
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Kropstädt → Stary Dybow
Stary Dybow → Kropstädt
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Kropstädt → Stary Dybow
Stary Dybow → Kropstädt
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Kropstädt → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Kropstädt
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Kropstädt → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Kropstädt
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Kropstädt → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Kropstädt
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Kropstädt → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Kropstädt
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Kropstädt → Stary Folwark
Stary Folwark → Kropstädt
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Kropstädt → Stary Gostków
Stary Gostków → Kropstädt
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Kropstädt → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Kropstädt
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Kropstädt → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Kropstädt
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Kropstädt → Stary Grodków
Stary Grodków → Kropstädt
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Kropstädt → Stary Janow
Stary Janow → Kropstädt
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Kropstädt → Stary Janow
Stary Janow → Kropstädt
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Kropstädt → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Kropstädt
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Kropstädt
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Kropstädt → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Kropstädt
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Kropstädt → Stary Julianow
Stary Julianow → Kropstädt
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Kropstädt → Stary Julianow
Stary Julianow → Kropstädt
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Kropstädt → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Kropstädt
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Kropstädt → Stary Kocin
Stary Kocin → Kropstädt
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Kropstädt → Stary Konik
Stary Konik → Kropstädt
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Kropstädt → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Kropstädt
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Kropstädt → Старий Кракув
Старий Кракув → Kropstädt
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Старий Ляс
Старий Ляс → Kropstädt
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Kropstädt → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Kropstädt
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Kropstädt → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Kropstädt
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Kropstädt → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Kropstädt
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Kropstädt → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Kropstädt
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Kropstädt → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Kropstädt
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Kropstädt → Stary Machnow
Stary Machnow → Kropstädt
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Kropstädt → Stary Machnow
Stary Machnow → Kropstädt
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Kropstädt → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Kropstädt
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Kropstädt → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Kropstädt
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Kropstädt → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Kropstädt
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Kropstädt → Stary Puznow
Stary Puznow → Kropstädt
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Kropstädt → Stary Puznow
Stary Puznow → Kropstädt
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Kropstädt → Старый Сонч
Старый Сонч → Kropstädt
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Kropstädt → Старый Сонч
Старый Сонч → Kropstädt
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Kropstädt → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Kropstädt
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Kropstädt → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Kropstädt
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Kropstädt → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Kropstädt
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Kropstädt → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Kropstädt
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Kropstädt → Stary Solec
Stary Solec → Kropstädt
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Kropstädt → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Kropstädt
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Kropstädt → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Kropstädt
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Kropstädt → Stary Targ
Stary Targ → Kropstädt
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Kropstädt → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Kropstädt
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Kropstädt → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Kropstädt
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Kropstädt → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Kropstädt
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Kropstädt → Stary Wiec
Stary Wiec → Kropstädt
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Kropstädt → Stary Zagan
Stary Zagan → Kropstädt
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Kropstädt → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Kropstädt
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Kropstädt → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Kropstädt
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Kropstädt → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Kropstädt
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Kropstädt → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Kropstädt
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Kropstädt → Starzykowo
Starzykowo → Kropstädt
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Starzyno
Starzyno → Kropstädt
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Starzyno
Starzyno → Kropstädt
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Kropstädt → Starzyny
Starzyny → Kropstädt
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Kropstädt
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Kropstädt → Stasinow
Stasinow → Kropstädt
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Kropstädt → Stasinow
Stasinow → Kropstädt
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Kropstädt → Stasiopole
Stasiopole → Kropstädt
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Kropstädt → Staswiny
Staswiny → Kropstädt
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Kropstädt → Staszkowka
Staszkowka → Kropstädt
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Kropstädt → Staszkowka
Staszkowka → Kropstädt
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Kropstädt → Сташув
Сташув → Kropstädt
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Kropstädt → Сташув
Сташув → Kropstädt
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Kropstädt → Staswiny
Staswiny → Kropstädt
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Kropstädt → Staw
Staw → Kropstädt
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Kropstädt → Staw
Staw → Kropstädt
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Kropstädt → Став
Став → Kropstädt
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Kropstädt → Staw
Staw → Kropstädt
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Kropstädt → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Kropstädt
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Kropstädt → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Kropstädt
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Kropstädt → Stawce
Stawce → Kropstädt
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Kropstädt → Ставек
Ставек → Kropstädt
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Kropstädt → Stawiany
Stawiany → Kropstädt
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Kropstädt → Stawiguda
Stawiguda → Kropstädt
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Kropstädt → Stawiska
Stawiska → Kropstädt
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Kropstädt → Stawiska
Stawiska → Kropstädt
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Kropstädt → Стависки
Стависки → Kropstädt
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Kropstädt → Ставиша
Ставиша → Kropstädt
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Kropstädt → Stawiszcze
Stawiszcze → Kropstädt
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Kropstädt → Stawiszcze
Stawiszcze → Kropstädt
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Kropstädt → Stawiszyce
Stawiszyce → Kropstädt
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Kropstädt → Stawiszyn
Stawiszyn → Kropstädt
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Kropstädt → Stawiszyn
Stawiszyn → Kropstädt
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Kropstädt → Stawnik
Stawnik → Kropstädt
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Kropstädt → Stawno
Stawno → Kropstädt
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Kropstädt → Stawowice
Stawowice → Kropstädt
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Kropstädt → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Kropstädt
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Kropstädt → Stawy
Stawy → Kropstädt
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Kropstädt → Staporkow
Staporkow → Kropstädt
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Kropstädt → Stebark
Stebark → Kropstädt
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Kropstädt → Стеблево
Стеблево → Kropstädt
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Kropstädt → Steblow
Steblow → Kropstädt
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Kropstädt → Steblow
Steblow → Kropstädt
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Kropstädt → Stefania
Stefania → Kropstädt
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Kropstädt → Stefanow
Stefanow → Kropstädt
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Stefanow
Stefanow → Kropstädt
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Stefanowo
Stefanowo → Kropstädt
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Kropstädt → Stefanów
Stefanów → Kropstädt
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Stefanow
Stefanow → Kropstädt
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Kropstädt → Стефкова
Стефкова → Kropstädt
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Kropstädt → Stega Mała
Stega Mała → Kropstädt
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Kropstädt → Стегна
Стегна → Kropstädt
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Kropstädt → Stegosz
Stegosz → Kropstädt
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Kropstädt → Stekiny
Stekiny → Kropstädt
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Kropstädt → Stelagi
Stelagi → Kropstädt
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Kropstädt → Stelagi
Stelagi → Kropstädt
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Kropstädt → Stemplew
Stemplew → Kropstädt
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Kropstädt → Stepnica
Stepnica → Kropstädt
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Kropstädt → Stepocice
Stepocice → Kropstädt
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Kropstädt → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Kropstädt
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Kropstädt → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Kropstädt
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Kropstädt → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Kropstädt
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Kropstädt → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Kropstädt
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Kropstädt → Steszew
Steszew → Kropstädt
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Kropstädt → Stezyca
Stezyca → Kropstädt
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Kropstädt → Stezyca
Stezyca → Kropstädt
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Kropstädt → Stebark
Stebark → Kropstädt
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Kropstädt → Stegosz
Stegosz → Kropstädt
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Kropstädt → Stekiny
Stekiny → Kropstädt
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Kropstädt → Stępień
Stępień → Kropstädt
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Kropstädt → Stępina
Stępina → Kropstädt
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Kropstädt → Stepocice
Stepocice → Kropstädt
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Kropstädt → Steszew
Steszew → Kropstädt
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Kropstädt → Stężyca
Stężyca → Kropstädt
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Kropstädt → Stezyca
Stezyca → Kropstädt
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Kropstädt → Stezyca
Stezyca → Kropstädt
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Kropstädt → Stobierna
Stobierna → Kropstädt
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Kropstädt → Stobno
Stobno → Kropstädt
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Kropstädt → Stoboje
Stoboje → Kropstädt
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Kropstädt → Stoczek
Stoczek → Kropstädt
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Kropstädt → Stoczek
Stoczek → Kropstädt
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Kropstädt → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Kropstädt
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Kropstädt → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Kropstädt
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Kropstädt → Stoczki
Stoczki → Kropstädt
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Kropstädt → Stodólsko
Stodólsko → Kropstädt
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Kropstädt → Stojadla
Stojadla → Kropstädt
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Kropstädt → Stojadla
Stojadla → Kropstädt
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Kropstädt → Stojanow
Stojanow → Kropstädt
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Kropstädt → Stojanow
Stojanow → Kropstädt
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Kropstädt → Stojanowice
Stojanowice → Kropstädt
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Kropstädt → Stojanow
Stojanow → Kropstädt
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Kropstädt → Stojanow
Stojanow → Kropstädt
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Kropstädt → Stojków
Stojków → Kropstädt
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Kropstädt → Stok
Stok → Kropstädt
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Stok
Stok → Kropstädt
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Kropstädt → Stok
Stok → Kropstädt
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Kropstädt → Stok Lacki
Stok Lacki → Kropstädt
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Kropstädt → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Kropstädt
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Kropstädt → Stolec
Stolec → Kropstädt
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Kropstädt → Stolno
Stolno → Kropstädt
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Kropstädt → Stolno
Stolno → Kropstädt
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Kropstädt → Stopka
Stopka → Kropstädt
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Kropstädt → Стопница
Стопница → Kropstädt
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Стошице
Стошице → Kropstädt
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Kropstädt → Strabla
Strabla → Kropstädt
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Kropstädt → Strachocin
Strachocin → Kropstädt
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Kropstädt → Strachocin
Strachocin → Kropstädt
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Kropstädt → Strachocin
Strachocin → Kropstädt
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Kropstädt → Страхомін
Страхомін → Kropstädt
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Kropstädt → Страхоміно
Страхоміно → Kropstädt
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Kropstädt → Strachon
Strachon → Kropstädt
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Kropstädt → Strachon
Strachon → Kropstädt
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Kropstädt → Strachowka
Strachowka → Kropstädt
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Kropstädt → Strachów
Strachów → Kropstädt
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Kropstädt → Strachowka
Strachowka → Kropstädt
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Kropstädt → Straczno
Straczno → Kropstädt
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Kropstädt → Stradlice
Stradlice → Kropstädt
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Kropstädt → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Kropstädt
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Kropstädt → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Kropstädt
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Kropstädt → Stradunia
Stradunia → Kropstädt
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Kropstädt → Straduny
Straduny → Kropstädt
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Kropstädt → Straduń
Straduń → Kropstädt
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Kropstädt → Stradzew
Stradzew → Kropstädt
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Kropstädt → Stramnica
Stramnica → Kropstädt
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Kropstädt → Stramnice
Stramnice → Kropstädt
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Kropstädt → Stramniczka
Stramniczka → Kropstädt
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Kropstädt → Straszewo
Straszewo → Kropstädt
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Kropstädt → Straszow
Straszow → Kropstädt
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Kropstädt → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Kropstädt
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Kropstädt → Straszydle
Straszydle → Kropstädt
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Kropstädt → Straszyn
Straszyn → Kropstädt
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Kropstädt → Страшин
Страшин → Kropstädt
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Kropstädt → Strawczyn
Strawczyn → Kropstädt
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Kropstädt → Strazow
Strazow → Kropstädt
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Kropstädt → Strazow
Strazow → Kropstädt
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Kropstädt → Straczno
Straczno → Kropstädt
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Kropstädt → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Kropstädt
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Kropstädt → Strobice
Strobice → Kropstädt
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Kropstädt → Strobin
Strobin → Kropstädt
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Kropstädt → Stromiec
Stromiec → Kropstädt
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Kropstädt → Stronie
Stronie → Kropstädt
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Kropstädt → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Kropstädt
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Kropstädt → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Kropstädt
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Kropstädt → Stropkowo
Stropkowo → Kropstädt
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Kropstädt → Stroza
Stroza → Kropstädt
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Kropstädt → Stroza
Stroza → Kropstädt
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Kropstädt → Strozowka
Strozowka → Kropstädt
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Kropstädt → Stróża
Stróża → Kropstädt
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Kropstädt → Stroza
Stroza → Kropstädt
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Kropstädt → Stroza
Stroza → Kropstädt
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Kropstädt → Stróże
Stróże → Kropstädt
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Kropstädt → Stróże
Stróże → Kropstädt
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Kropstädt → Strozowka
Strozowka → Kropstädt
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Kropstädt → Strubno
Strubno → Kropstädt
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Kropstädt → Струґа
Струґа → Kropstädt
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Kropstädt → Strumien
Strumien → Kropstädt
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Kropstädt → Strumien
Strumien → Kropstädt
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Kropstädt → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Kropstädt
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Kropstädt → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Kropstädt
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Kropstädt → Struzka
Struzka → Kropstädt
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Kropstädt → Struznica
Struznica → Kropstädt
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Kropstädt → Struzyna
Struzyna → Kropstädt
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Kropstädt → Struznica
Struznica → Kropstädt
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Kropstädt → Struzyna
Struzyna → Kropstädt
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Kropstädt → Strużyny
Strużyny → Kropstädt
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Kropstädt → Stryjewo
Stryjewo → Kropstädt
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Kropstädt → Stryjki
Stryjki → Kropstädt
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Kropstädt → Stryjkowo
Stryjkowo → Kropstädt
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Kropstädt → Стрыкув
Стрыкув → Kropstädt
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Kropstädt → Strykow
Strykow → Kropstädt
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Kropstädt
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Kropstädt → Strykowo
Strykowo → Kropstädt
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Kropstädt → Стрыкув
Стрыкув → Kropstädt
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Kropstädt → Strykow
Strykow → Kropstädt
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Kropstädt → Strysza Buda
Strysza Buda → Kropstädt
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Kropstädt → Stryszawa
Stryszawa → Kropstädt
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Kropstädt → Strzakły
Strzakły → Kropstädt
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Kropstädt → Strzala
Strzala → Kropstädt
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Kropstädt → Стшалкова
Стшалкова → Kropstädt
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Kropstädt → Strzalkowice
Strzalkowice → Kropstädt
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Kropstädt → Strzalkowo
Strzalkowo → Kropstädt
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Kropstädt → Strzala
Strzala → Kropstädt
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Kropstädt → Strzałki
Strzałki → Kropstädt
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Kropstädt → Strzalkowice
Strzalkowice → Kropstädt
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Kropstädt → Strzalkowo
Strzalkowo → Kropstädt
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Kropstädt → Strzałków
Strzałków → Kropstädt
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Kropstädt → Strzebielewo
Strzebielewo → Kropstädt
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Kropstädt → Strzebielinek
Strzebielinek → Kropstädt
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Kropstädt → Strzebin
Strzebin → Kropstädt
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Kropstädt → Strzebowiska
Strzebowiska → Kropstädt
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Kropstädt
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Kropstädt → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Kropstädt
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Kropstädt → Strzegocin
Strzegocin → Kropstädt
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Kropstädt → Стшегом
Стшегом → Kropstädt
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Kropstädt → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Kropstädt
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Kropstädt → Стшегово
Стшегово → Kropstädt
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Kropstädt → Strzegów
Strzegów → Kropstädt
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Kropstädt → Strzegów
Strzegów → Kropstädt
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Kropstädt → Strzekecino
Strzekecino → Kropstädt
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Kropstädt → Strzekecino
Strzekecino → Kropstädt
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Kropstädt → Strzelce
Strzelce → Kropstädt
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Kropstädt → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Kropstädt
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Kropstädt → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Kropstädt
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Kropstädt → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Kropstädt
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Kropstädt → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Kropstädt
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Kropstädt → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Kropstädt
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Kropstädt → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Kropstädt
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Kropstädt → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Kropstädt
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Kropstädt → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Kropstädt
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Kropstädt → Strzeleczki
Strzeleczki → Kropstädt
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Kropstädt → Strzelewo
Strzelewo → Kropstädt
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Kropstädt → Strzelewo
Strzelewo → Kropstädt
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Kropstädt → Strzelęcin
Strzelęcin → Kropstädt
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Kropstädt → Стшелин
Стшелин → Kropstädt
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Kropstädt → Strzelno
Strzelno → Kropstädt
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Kropstädt → Strzelno
Strzelno → Kropstädt
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Strzelno
Strzelno → Kropstädt
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Kropstädt → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Kropstädt
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Kropstädt → Strzemkowo
Strzemkowo → Kropstädt
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Kropstädt → Strzeniówka
Strzeniówka → Kropstädt
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Kropstädt → Strzepcz
Strzepcz → Kropstädt
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Kropstädt → Стшепово
Стшепово → Kropstädt
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Kropstädt → Strzeszewo
Strzeszewo → Kropstädt
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Kropstädt → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Kropstädt
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Kropstädt → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Kropstädt
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Kropstädt → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Kropstädt
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Kropstädt → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Kropstädt
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Kropstädt → Strzeszowice
Strzeszowice → Kropstädt
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Kropstädt → Strzeszyn
Strzeszyn → Kropstädt
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Kropstädt → Strzezenice
Strzezenice → Kropstädt
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Kropstädt → Strzezenice
Strzezenice → Kropstädt
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Kropstädt → Strzeżewo
Strzeżewo → Kropstädt
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Kropstädt → Стшмеле
Стшмеле → Kropstädt
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Kropstädt → Strzybnica
Strzybnica → Kropstädt
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Kropstädt → Strzybnik
Strzybnik → Kropstädt
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Kropstädt → Strzygi
Strzygi → Kropstädt
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Kropstädt → Strzykuly
Strzykuly → Kropstädt
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Kropstädt → Strzyzawa
Strzyzawa → Kropstädt
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Kropstädt → Strzyze
Strzyze → Kropstädt
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Kropstädt → Strzyzew
Strzyzew → Kropstädt
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Kropstädt → Стшижев
Стшижев → Kropstädt
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Kropstädt → Strzyzew
Strzyzew → Kropstädt
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Kropstädt → Стшижув
Стшижув → Kropstädt
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Kropstädt → Strzyzowice
Strzyzowice → Kropstädt
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Kropstädt → Strzyzawa
Strzyzawa → Kropstädt
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Kropstädt → Strzyze
Strzyze → Kropstädt
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Kropstädt → Strzyzew
Strzyzew → Kropstädt
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Kropstädt → Strzyzew
Strzyzew → Kropstädt
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Kropstädt → Strzyzowice
Strzyzowice → Kropstädt
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Kropstädt → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Kropstädt
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Kropstädt → Strzyżów
Strzyżów → Kropstädt
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Kropstädt → Стшижув
Стшижув → Kropstädt
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Kropstädt → Strzyżówka
Strzyżówka → Kropstädt
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Kropstädt → Stubienko
Stubienko → Kropstädt
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Kropstädt → Stubno
Stubno → Kropstädt
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Kropstädt → Stuchowo
Stuchowo → Kropstädt
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Kropstädt → Студница
Студница → Kropstädt
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Kropstädt → Studnica
Studnica → Kropstädt
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Kropstädt → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Kropstädt
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Kropstädt → Studniska Górne
Studniska Górne → Kropstädt
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Kropstädt → Studzianek
Studzianek → Kropstädt
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Kropstädt → Studzianki
Studzianki → Kropstädt
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Kropstädt → Studzianki
Studzianki → Kropstädt
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Kropstädt → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Kropstädt
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Kropstädt → Studzianna
Studzianna → Kropstädt
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Kropstädt → Studzienice
Studzienice → Kropstädt
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Kropstädt → Студзеніце
Студзеніце → Kropstädt
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Kropstädt → Studzienice
Studzienice → Kropstädt
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Kropstädt → Studzieniec
Studzieniec → Kropstädt
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Kropstädt → Stuposiany
Stuposiany → Kropstädt
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Kropstädt → Стильонґі
Стильонґі → Kropstädt
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Kropstädt → Stypułów
Stypułów → Kropstädt
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Kropstädt → Styrzyniec
Styrzyniec → Kropstädt
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Kropstädt → Subkowy
Subkowy → Kropstädt
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Kropstädt → Sucha
Sucha → Kropstädt
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Kropstädt → Sucha
Sucha → Kropstädt
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Kropstädt → Sucha
Sucha → Kropstädt
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Kropstädt → Sucha
Sucha → Kropstädt
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Kropstädt → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Kropstädt
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Kropstädt → Суха Дольна
Суха Дольна → Kropstädt
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Kropstädt → Sucha Huta
Sucha Huta → Kropstädt
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Kropstädt
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Kropstädt → Sucha Struga
Sucha Struga → Kropstädt
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Kropstädt → Сухань
Сухань → Kropstädt
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Kropstädt → Suchanowko
Suchanowko → Kropstädt
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Kropstädt → Suchanowko
Suchanowko → Kropstädt
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Kropstädt → Сухань
Сухань → Kropstädt
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Kropstädt → Suchatowka
Suchatowka → Kropstädt
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Kropstädt → Suchatowka
Suchatowka → Kropstädt
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Kropstädt → Suchcice
Suchcice → Kropstädt
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Kropstädt → Сухцице
Сухцице → Kropstädt
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Kropstädt → Suche
Suche → Kropstädt
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Kropstädt → Сухе
Сухе → Kropstädt
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Kropstädt → Сухеднюв
Сухеднюв → Kropstädt
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Kropstädt → Сухеднюв
Сухеднюв → Kropstädt
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Kropstädt → Suchleb
Suchleb → Kropstädt
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Kropstädt → Suchlica
Suchlica → Kropstädt
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Kropstädt → Suchocin
Suchocin → Kropstädt
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Kropstädt → Suchoczasy
Suchoczasy → Kropstädt
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Kropstädt → Suchodaniec
Suchodaniec → Kropstädt
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Kropstädt → Suchodebie
Suchodebie → Kropstädt
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Kropstädt → Suchodebie
Suchodebie → Kropstädt
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Kropstädt → Suchodol
Suchodol → Kropstädt
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Kropstädt → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Kropstädt
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Kropstädt → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Kropstädt
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Kropstädt → Suchodół
Suchodół → Kropstädt
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Kropstädt → Suchodol
Suchodol → Kropstädt
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Kropstädt → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Kropstädt
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Kropstädt → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Kropstädt
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Kropstädt → Sucholaski
Sucholaski → Kropstädt
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Kropstädt → Suchoraba
Suchoraba → Kropstädt
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Kropstädt → Suchoraczek
Suchoraczek → Kropstädt
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Kropstädt → Suchoraczek
Suchoraczek → Kropstädt
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Kropstädt → Suchorze
Suchorze → Kropstädt
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Kropstädt → Suchostruga
Suchostruga → Kropstädt
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Kropstädt → Суховоля
Суховоля → Kropstädt
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Kropstädt → Suchowola
Suchowola → Kropstädt
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Kropstädt → Suchowola
Suchowola → Kropstädt
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Kropstädt → Suchowola
Suchowola → Kropstädt
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Kropstädt → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Kropstädt
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Kropstädt → Suchozebry
Suchozebry → Kropstädt
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Kropstädt → Suchozebry
Suchozebry → Kropstädt
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Kropstädt → Suchy Bór
Suchy Bór → Kropstädt
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Kropstädt → Сухи Домб
Сухи Домб → Kropstädt
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Kropstädt → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Kropstädt
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Kropstädt → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Kropstädt
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Kropstädt → Suchy Las
Suchy Las → Kropstädt
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Sucumin
Sucumin → Kropstädt
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Kropstädt → Sudol
Sudol → Kropstädt
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Kropstädt → Sudol
Sudol → Kropstädt
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Kropstädt → Sudół
Sudół → Kropstädt
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Kropstädt → Sufczyn
Sufczyn → Kropstädt
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Kropstädt → Sukmanie
Sukmanie → Kropstädt
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Kropstädt → Sukowice
Sukowice → Kropstädt
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Kropstädt → Sukowy
Sukowy → Kropstädt
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Kropstädt → Sulbiny
Sulbiny → Kropstädt
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Kropstädt → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Kropstädt
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Kropstädt → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Kropstädt
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Kropstädt → Сулехув
Сулехув → Kropstädt
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Kropstädt → Сулехув
Сулехув → Kropstädt
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Kropstädt → Sulechówko
Sulechówko → Kropstädt
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Kropstädt → Суленцин
Суленцин → Kropstädt
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Kropstädt → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Kropstädt
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Kropstädt → Suleczyno
Suleczyno → Kropstädt
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Kropstädt → Сулеюв
Сулеюв → Kropstädt
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Kropstädt → Sulejow
Sulejow → Kropstädt
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Kropstädt → Sulejowek
Sulejowek → Kropstädt
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Kropstädt → Сулеюв
Сулеюв → Kropstädt
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Kropstädt → Sulejow
Sulejow → Kropstädt
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Kropstädt → Sulejowek
Sulejowek → Kropstädt
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Kropstädt → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Kropstädt
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Kropstädt → Суленцин
Суленцин → Kropstädt
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Kropstädt → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Kropstädt
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Kropstädt → Sulęcinek
Sulęcinek → Kropstädt
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Kropstädt → Suleczyno
Suleczyno → Kropstädt
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Kropstädt → Sulicice
Sulicice → Kropstädt
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Kropstädt → Sulikow
Sulikow → Kropstädt
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Kropstädt → Sulikowo
Sulikowo → Kropstädt
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Kropstädt → Sulikow
Sulikow → Kropstädt
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Kropstädt → Суліміце
Суліміце → Kropstädt
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Kropstädt → Sulimierz
Sulimierz → Kropstädt
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Kropstädt → Sulimow
Sulimow → Kropstädt
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Kropstädt → Sulimow
Sulimow → Kropstädt
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Kropstädt → Sulimy
Sulimy → Kropstädt
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Kropstädt → Sulinowo
Sulinowo → Kropstädt
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Kropstädt → Сулиславице
Сулиславице → Kropstädt
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Kropstädt → Sulisław
Sulisław → Kropstädt
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Kropstädt → Сулиславице
Сулиславице → Kropstädt
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Kropstädt → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Kropstädt
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Kropstädt → Sulkow
Sulkow → Kropstädt
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Kropstädt → Sulkow
Sulkow → Kropstädt
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Kropstädt → Сулковице
Сулковице → Kropstädt
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Kropstädt → Sulkowice
Sulkowice → Kropstädt
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Kropstädt → Sulkowo
Sulkowo → Kropstädt
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Kropstädt → Сульміце
Сульміце → Kropstädt
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Kropstädt → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Kropstädt
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Kropstädt → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Kropstädt
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Kropstädt → Sulmów
Sulmów → Kropstädt
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Kropstädt → Sulnówko
Sulnówko → Kropstädt
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Kropstädt → Suloszowa
Suloszowa → Kropstädt
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Kropstädt → Sulow
Sulow → Kropstädt
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Kropstädt → Sułkowice
Sułkowice → Kropstädt
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Kropstädt → Sułkowice
Sułkowice → Kropstädt
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Kropstädt → Сулковице
Сулковице → Kropstädt
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Kropstädt → Sulkowice
Sulkowice → Kropstädt
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Kropstädt → Sułków
Sułków → Kropstädt
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Kropstädt → Sulkow
Sulkow → Kropstädt
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Kropstädt → Suloszowa
Suloszowa → Kropstädt
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Kropstädt → Sułowiec
Sułowiec → Kropstädt
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Kropstädt → Сулув
Сулув → Kropstädt
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Kropstädt → Sułów
Sułów → Kropstädt
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Kropstädt → Sumin
Sumin → Kropstädt
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Сумін
Сумін → Kropstädt
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Kropstädt → Sumina
Sumina → Kropstädt
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Kropstädt → Suprasl
Suprasl → Kropstädt
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Kropstädt → Suprasl
Suprasl → Kropstädt
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Kropstädt → Suraż
Suraż → Kropstädt
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Kropstädt → Surminy
Surminy → Kropstädt
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Kropstädt → Surochow
Surochow → Kropstädt
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Kropstädt → Surochow
Surochow → Kropstädt
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Kropstädt → Сурова
Сурова → Kropstädt
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Kropstädt → Susiec
Susiec → Kropstädt
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Kropstädt → Суш
Суш → Kropstädt
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Kropstädt → Suszec
Suszec → Kropstädt
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Kropstädt → Suszewo
Suszewo → Kropstädt
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Kropstädt → Suszno
Suszno → Kropstädt
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Suśnia
Suśnia → Kropstädt
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Kropstädt → Сувалки
Сувалки → Kropstädt
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Kropstädt → Сувалки
Сувалки → Kropstädt
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Kropstädt → Swaderki
Swaderki → Kropstädt
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Kropstädt → Swadzim
Swadzim → Kropstädt
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Kropstädt → Swarozyn
Swarozyn → Kropstädt
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Kropstädt → Swarozyn
Swarozyn → Kropstädt
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Kropstädt → Сважендз
Сважендз → Kropstädt
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Kropstädt → Swarzewo
Swarzewo → Kropstädt
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Kropstädt → Сважендз
Сважендз → Kropstädt
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Kropstädt → Swaty
Swaty → Kropstädt
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Kropstädt → Swiatki
Swiatki → Kropstädt
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Kropstädt → Swiatki
Swiatki → Kropstädt
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Kropstädt → Swiatniki
Swiatniki → Kropstädt
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Kropstädt → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Kropstädt
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Kropstädt → Swibna
Swibna → Kropstädt
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Kropstädt → Swider
Swider → Kropstädt
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Kropstädt → Swiderki
Swiderki → Kropstädt
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Kropstädt → Свидница
Свидница → Kropstädt
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Kropstädt → Свидница
Свидница → Kropstädt
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Kropstädt
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Kropstädt → Свидник
Свидник → Kropstädt
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Kropstädt → Swidniki
Swidniki → Kropstädt
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Kropstädt → Swidrow
Swidrow → Kropstädt
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Kropstädt → Swidry
Swidry → Kropstädt
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Kropstädt → Swidry Male
Swidry Male → Kropstädt
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Kropstädt → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Kropstädt
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Kropstädt → Swidwie
Swidwie → Kropstädt
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Kropstädt → Свидвин
Свидвин → Kropstädt
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Kropstädt → Свебодзице
Свебодзице → Kropstädt
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Kropstädt → Свебодзин
Свебодзин → Kropstädt
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Kropstädt → Swiecice
Swiecice → Kropstädt
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Kropstädt → Свеце
Свеце → Kropstädt
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Kropstädt → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Kropstädt
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Kropstädt → Swieciechowa
Swieciechowa → Kropstädt
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Kropstädt → Швецко
Швецко → Kropstädt
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Kropstädt → Swiecko
Swiecko → Kropstädt
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Kropstädt → Swielino
Swielino → Kropstädt
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Kropstädt → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Kropstädt
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Kropstädt → Swiercze
Swiercze → Kropstädt
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Kropstädt → Swierczow
Swierczow → Kropstädt
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Kropstädt → Swierczow
Swierczow → Kropstädt
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Kropstädt → Swierczow
Swierczow → Kropstädt
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Kropstädt → Swierczyna
Swierczyna → Kropstädt
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Kropstädt → Swierdze
Swierdze → Kropstädt
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Kropstädt → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Kropstädt
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Kropstädt → Swierszczow
Swierszczow → Kropstädt
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Свежава
Свежава → Kropstädt
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Kropstädt → Swierze
Swierze → Kropstädt
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Kropstädt → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Kropstädt
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Kropstädt → Swierzenko
Swierzenko → Kropstädt
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Kropstädt → Сьвежна
Сьвежна → Kropstädt
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Kropstädt → Swierzno
Swierzno → Kropstädt
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Kropstädt → Swieszyno
Swieszyno → Kropstädt
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Kropstädt → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Kropstädt
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Kropstädt → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Kropstädt
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Kropstädt → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Kropstädt
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Kropstädt → Swiete
Swiete → Kropstädt
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Kropstädt → Swiete
Swiete → Kropstädt
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Kropstädt → Swietno
Swietno → Kropstädt
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Kropstädt → Swietochlowice
Swietochlowice → Kropstädt
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Kropstädt → Swietochowo
Swietochowo → Kropstädt
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Kropstädt → Swietomarz
Swietomarz → Kropstädt
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Kropstädt → Swietoslaw
Swietoslaw → Kropstädt
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Kropstädt → Свентошув
Свентошув → Kropstädt
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Kropstädt → Швентошувка
Швентошувка → Kropstädt
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Kropstädt → Swietoujsc
Swietoujsc → Kropstädt
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Kropstädt → Swiety Marek
Swiety Marek → Kropstädt
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Kropstädt → Swilcza
Swilcza → Kropstädt
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Kropstädt → Swincz
Swincz → Kropstädt
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Kropstädt → Swiniarow
Swiniarow → Kropstädt
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Kropstädt → Swiniary
Swiniary → Kropstädt
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Kropstädt → Swinna
Swinna → Kropstädt
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Kropstädt → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Kropstädt
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Kropstädt → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Kropstädt
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Kropstädt → Switaly
Switaly → Kropstädt
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Kropstädt → Swobnica
Swobnica → Kropstädt
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Kropstädt → Swochowo
Swochowo → Kropstädt
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Kropstädt → Swojczyce
Swojczyce → Kropstädt
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Kropstädt → Swolowo
Swolowo → Kropstädt
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Kropstädt → Swolowo
Swolowo → Kropstädt
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Kropstädt → Swornegacie
Swornegacie → Kropstädt
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Kropstädt → Свори
Свори → Kropstädt
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Kropstädt → Sworzyce
Sworzyce → Kropstädt
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Kropstädt → Swoszowice
Swoszowice → Kropstädt
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Kropstädt → Syberia
Syberia → Kropstädt
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Kropstädt → Сыцевице
Сыцевице → Kropstädt
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Kropstädt → Sycewo
Sycewo → Kropstädt
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Kropstädt → Sychowo
Sychowo → Kropstädt
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Kropstädt → Сыцув
Сыцув → Kropstädt
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Kropstädt → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Kropstädt
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Kropstädt → Sycowice
Sycowice → Kropstädt
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Kropstädt → Сыцув
Сыцув → Kropstädt
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Kropstädt
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Kropstädt
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Kropstädt
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Sydol
Sydol → Kropstädt
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Sydol
Sydol → Kropstädt
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Kropstädt → Sylczno
Sylczno → Kropstädt
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Kropstädt → Sypniewo
Sypniewo → Kropstädt
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Kropstädt → Sypniewo
Sypniewo → Kropstädt
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Kropstädt → Sypniewo
Sypniewo → Kropstädt
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Kropstädt → Сирковіце
Сирковіце → Kropstädt
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Kropstädt → Syrynia
Syrynia → Kropstädt
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Kropstädt → Szacilowka
Szacilowka → Kropstädt
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Kropstädt → Szacilowka
Szacilowka → Kropstädt
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Kropstädt → Шацили
Шацили → Kropstädt
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Kropstädt → Szadek
Szadek → Kropstädt
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Kropstädt → Szadkowice
Szadkowice → Kropstädt
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Kropstädt → Szadlowice
Szadlowice → Kropstädt
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Kropstädt → Szadlowice
Szadlowice → Kropstädt
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Kropstädt → Szadzko
Szadzko → Kropstädt
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Kropstädt → Szaflary
Szaflary → Kropstädt
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Kropstädt → Шалас
Шалас → Kropstädt
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Kropstädt → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Kropstädt
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Kropstädt → Szalowa
Szalowa → Kropstädt
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Kropstädt → Szałkowo
Szałkowo → Kropstädt
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Kropstädt → Szałstry
Szałstry → Kropstädt
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Kropstädt → Szamocin
Szamocin → Kropstädt
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Kropstädt → Шамотулы
Шамотулы → Kropstädt
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Kropstädt → Шамотулы
Шамотулы → Kropstädt
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Kropstädt → Szarajówka
Szarajówka → Kropstädt
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Kropstädt → Szarbkow
Szarbkow → Kropstädt
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Kropstädt → Szarbkow
Szarbkow → Kropstädt
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Kropstädt → Szare
Szare → Kropstädt
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Kropstädt → Szarlej
Szarlej → Kropstädt
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Kropstädt → Szarlejka
Szarlejka → Kropstädt
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Kropstädt → Szarow
Szarow → Kropstädt
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Kropstädt → Szarow
Szarow → Kropstädt
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Kropstädt → Szaruty
Szaruty → Kropstädt
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Kropstädt → Szary Dwór
Szary Dwór → Kropstädt
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Kropstädt → Szatarpy
Szatarpy → Kropstädt
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Kropstädt → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Kropstädt
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Kropstädt → Шавли
Шавли → Kropstädt
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Kropstädt → Щанець
Щанець → Kropstädt
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Kropstädt → Szczawa
Szczawa → Kropstädt
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Kropstädt → Szczawin
Szczawin → Kropstädt
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Kropstädt → Szczawin
Szczawin → Kropstädt
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Kropstädt → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Kropstädt
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Kropstädt → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Kropstädt
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Kropstädt → Szczawinek
Szczawinek → Kropstädt
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Kropstädt → Щавница
Щавница → Kropstädt
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Kropstädt → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Kropstädt
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Kropstädt → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Kropstädt
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Kropstädt → Szczebra
Szczebra → Kropstädt
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Kropstädt → Щебжешин
Щебжешин → Kropstädt
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Kropstädt → Щецин
Щецин → Kropstädt
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Kropstädt → Щецинек
Щецинек → Kropstädt
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Kropstädt → Szczecno
Szczecno → Kropstädt
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Kropstädt → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Kropstädt
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Kropstädt → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Kropstädt
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Kropstädt → Szczeglino
Szczeglino → Kropstädt
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Kropstädt → Szczekarkow
Szczekarkow → Kropstädt
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Kropstädt → Szczekarkow
Szczekarkow → Kropstädt
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Kropstädt → Щекоцины
Щекоцины → Kropstädt
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Kropstädt → Szczelatyn
Szczelatyn → Kropstädt
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Kropstädt → Щепанек
Щепанек → Kropstädt
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Kropstädt → Szczepanki
Szczepanki → Kropstädt
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Kropstädt → Szczepankowice
Szczepankowice → Kropstädt
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Kropstädt → Szczepankowo
Szczepankowo → Kropstädt
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Kropstädt → Szczepankowo
Szczepankowo → Kropstädt
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Kropstädt → Szczepanow
Szczepanow → Kropstädt
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Kropstädt → Szczepanowice
Szczepanowice → Kropstädt
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Kropstädt → Szczepanów
Szczepanów → Kropstädt
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Kropstädt → Szczepanow
Szczepanow → Kropstädt
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Kropstädt → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Kropstädt
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Kropstädt → Szczepice
Szczepice → Kropstädt
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Kropstädt → Szczepki
Szczepki → Kropstädt
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Kropstädt → Szczepów
Szczepów → Kropstädt
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Kropstädt → Szczerbin
Szczerbin → Kropstädt
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Kropstädt → Щерцув
Щерцув → Kropstädt
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Kropstädt → Щерцув
Щерцув → Kropstädt
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Kropstädt → Szczerków
Szczerków → Kropstädt
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Szczescie
Szczescie → Kropstädt
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Kropstädt → Szczesna
Szczesna → Kropstädt
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Kropstädt → Szczesne
Szczesne → Kropstädt
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Kropstädt → Szczesna
Szczesna → Kropstädt
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Kropstädt → Szczesne
Szczesne → Kropstädt
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Kropstädt → Szczescie
Szczescie → Kropstädt
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Kropstädt → Szczodre
Szczodre → Kropstädt
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Kropstädt → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Kropstädt
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Kropstädt → Щодрув
Щодрув → Kropstädt
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Kropstädt → Щодрово
Щодрово → Kropstädt
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Kropstädt → Щуцин
Щуцин → Kropstädt
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Kropstädt → Szczuczyn
Szczuczyn → Kropstädt
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Kropstädt → Щучин
Щучин → Kropstädt
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Kropstädt → Szczukowice
Szczukowice → Kropstädt
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Kropstädt → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Kropstädt
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Kropstädt → Szczurkowo
Szczurkowo → Kropstädt
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Kropstädt → Щурова
Щурова → Kropstädt
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Kropstädt → Szczutki
Szczutki → Kropstädt
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Kropstädt → Szczutowo
Szczutowo → Kropstädt
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Kropstädt → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Kropstädt
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Kropstädt → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Kropstädt
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Kropstädt → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Kropstädt
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Kropstädt → Szczycionek
Szczycionek → Kropstädt
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Kropstädt → Szczyglice
Szczyglice → Kropstädt
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Kropstädt → Szczyglice
Szczyglice → Kropstädt
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Kropstädt → Szczygly
Szczygly → Kropstädt
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Kropstädt → Szczygly
Szczygly → Kropstädt
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Kropstädt → Szczypiec
Szczypiec → Kropstädt
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Kropstädt → Szczypiorno
Szczypiorno → Kropstädt
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Kropstädt → Щирк
Щирк → Kropstädt
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Kropstädt → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Kropstädt
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Kropstädt → Щитна
Щитна → Kropstädt
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Kropstädt → Szczytniki
Szczytniki → Kropstädt
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Kropstädt → Щитно
Щитно → Kropstädt
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Kropstädt → Щитно
Щитно → Kropstädt
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Kropstädt → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Kropstädt
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Kropstädt → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Kropstädt
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Kropstädt → Szebnie
Szebnie → Kropstädt
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Kropstädt → Szedziec
Szedziec → Kropstädt
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Kropstädt → Szeliga
Szeliga → Kropstädt
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Kropstädt → Szembruczek
Szembruczek → Kropstädt
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Kropstädt → Szembruk
Szembruk → Kropstädt
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Kropstädt → Szemud
Szemud → Kropstädt
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Kropstädt → Szemud
Szemud → Kropstädt
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Kropstädt → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Kropstädt
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Kropstädt → Szepietowo
Szepietowo → Kropstädt
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Kropstädt → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Kropstädt
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Kropstädt → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Kropstädt
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Kropstädt → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Kropstädt
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Kropstädt → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Kropstädt
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Kropstädt → Szeromin
Szeromin → Kropstädt
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Kropstädt → Szerzawy
Szerzawy → Kropstädt
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Kropstädt → Szerzyny
Szerzyny → Kropstädt
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Kropstädt → Szestno
Szestno → Kropstädt
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Kropstädt → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Kropstädt
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Kropstädt → Szewnica
Szewnica → Kropstädt
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Kropstädt → Szewo
Szewo → Kropstädt
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Kropstädt → Szkarada
Szkarada → Kropstädt
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Kropstädt → Szkaradowo
Szkaradowo → Kropstädt
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Kropstädt → Szklana
Szklana → Kropstädt
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Kropstädt → Szklana Huta
Szklana Huta → Kropstädt
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Kropstädt → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Kropstädt
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Kropstädt → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Kropstädt
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Kropstädt → Szklary
Szklary → Kropstädt
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Kropstädt → Szklary
Szklary → Kropstädt
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Kropstädt → Szklary
Szklary → Kropstädt
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Kropstädt → Шкляри
Шкляри → Kropstädt
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Kropstädt → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Kropstädt
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Kropstädt → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Kropstädt
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Kropstädt → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Kropstädt
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Kropstädt → Szkocja
Szkocja → Kropstädt
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Kropstädt → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Kropstädt
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Kropstädt → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Kropstädt
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Kropstädt → Szonow
Szonow → Kropstädt
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Kropstädt → Szonowice
Szonowice → Kropstädt
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Kropstädt → Szonow
Szonow → Kropstädt
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Kropstädt → Шопа
Шопа → Kropstädt
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Kropstädt → Szopinek
Szopinek → Kropstädt
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Kropstädt → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Kropstädt
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Kropstädt → Szostaki
Szostaki → Kropstädt
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Kropstädt → Szostaki
Szostaki → Kropstädt
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Kropstädt → Szowsko
Szowsko → Kropstädt
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Kropstädt → Szozdy
Szozdy → Kropstädt
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Kropstädt → Szóstka
Szóstka → Kropstädt
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Kropstädt → Szowsko
Szowsko → Kropstädt
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Kropstädt → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Kropstädt
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Kropstädt → Szparki
Szparki → Kropstädt
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Szpegawsk
Szpegawsk → Kropstädt
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Kropstädt → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Kropstädt
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Kropstädt → Szpegawsk
Szpegawsk → Kropstädt
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Kropstädt → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Kropstädt
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Kropstädt → Szpon
Szpon → Kropstädt
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Kropstädt → Szpondowo
Szpondowo → Kropstädt
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Kropstädt → Шпротава
Шпротава → Kropstädt
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Kropstädt → Szreniawa
Szreniawa → Kropstädt
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Kropstädt → Szrensk
Szrensk → Kropstädt
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Kropstädt → Szrensk
Szrensk → Kropstädt
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Kropstädt → Szropy
Szropy → Kropstädt
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Kropstädt → Sztabin
Sztabin → Kropstädt
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Kropstädt → Штум
Штум → Kropstädt
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Kropstädt → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Kropstädt
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Kropstädt → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Kropstädt
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Kropstädt → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Kropstädt
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Kropstädt → Штутово
Штутово → Kropstädt
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Kropstädt → Sztynort
Sztynort → Kropstädt
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Kropstädt → Sztynwag
Sztynwag → Kropstädt
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Kropstädt → Шубин
Шубин → Kropstädt
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Kropstädt → Szudziałowo
Szudziałowo → Kropstädt
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Kropstädt → Szukalice
Szukalice → Kropstädt
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Kropstädt → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Kropstädt
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Kropstädt → Szumanie
Szumanie → Kropstädt
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Kropstädt → Szumin
Szumin → Kropstädt
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Kropstädt → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Kropstädt
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Kropstädt → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Kropstädt
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Kropstädt → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Kropstädt
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Kropstädt → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Kropstädt
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Kropstädt → Szumowo
Szumowo → Kropstädt
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Kropstädt → Szurpiły
Szurpiły → Kropstädt
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Kropstädt → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Kropstädt
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Kropstädt → Szwarszowice
Szwarszowice → Kropstädt
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Kropstädt → Szwarunki
Szwarunki → Kropstädt
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Kropstädt → Szwaruny
Szwaruny → Kropstädt
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Kropstädt → Szwecja
Szwecja → Kropstädt
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Kropstädt → Szwelice
Szwelice → Kropstädt
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Kropstädt → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Kropstädt
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Kropstädt → Szyce
Szyce → Kropstädt
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Kropstädt → Szydlice
Szydlice → Kropstädt
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Kropstädt → Szydlowek
Szydlowek → Kropstädt
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Kropstädt → Szydlowice
Szydlowice → Kropstädt
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Kropstädt → Шидловец
Шидловец → Kropstädt
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Kropstädt → Szydlowo
Szydlowo → Kropstädt
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Kropstädt → Szydlowo
Szydlowo → Kropstädt
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Kropstädt → Szydlowice
Szydlowice → Kropstädt
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Kropstädt → Шидловец
Шидловец → Kropstädt
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Kropstädt → Szydlowo
Szydlowo → Kropstädt
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Kropstädt → Szydlowo
Szydlowo → Kropstädt
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Kropstädt → Szydłów
Szydłów → Kropstädt
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Kropstädt → Szydłów
Szydłów → Kropstädt
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Kropstädt → Шидлув
Шидлув → Kropstädt
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Kropstädt → Szydlowek
Szydlowek → Kropstädt
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Kropstädt → Szyjki
Szyjki → Kropstädt
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Kropstädt → Szyk
Szyk → Kropstädt
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Kropstädt → Szymaki
Szymaki → Kropstädt
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Kropstädt → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Kropstädt
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Kropstädt → Szymanow
Szymanow → Kropstädt
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Kropstädt → Szymanowek
Szymanowek → Kropstädt
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Szymanowice
Szymanowice → Kropstädt
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Kropstädt → Szymanów
Szymanów → Kropstädt
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Kropstädt → Шиманув
Шиманув → Kropstädt
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Kropstädt → Шиманув
Шиманув → Kropstädt
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Kropstädt → Szymanow
Szymanow → Kropstädt
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Kropstädt → Szymanowek
Szymanowek → Kropstädt
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Kropstädt → Szymany
Szymany → Kropstädt
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Kropstädt → Шимбарк
Шимбарк → Kropstädt
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Kropstädt → Szymbark
Szymbark → Kropstädt
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Kropstädt → Шимборно
Шимборно → Kropstädt
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Kropstädt → Szymiszow
Szymiszow → Kropstädt
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Kropstädt → Szymiszow
Szymiszow → Kropstädt
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Kropstädt → Szymocin
Szymocin → Kropstädt
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Kropstädt → Szymonkow
Szymonkow → Kropstädt
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Kropstädt → Szymonowo
Szymonowo → Kropstädt
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Kropstädt → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Kropstädt
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Kropstädt → Szynkielow
Szynkielow → Kropstädt
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Kropstädt → Szynwald
Szynwald → Kropstädt
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Kropstädt → Szynwald
Szynwald → Kropstädt
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Kropstädt → Szynych
Szynych → Kropstädt
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Kropstädt → Szyperki
Szyperki → Kropstädt
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Kropstädt → Szypliszki
Szypliszki → Kropstädt
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Kropstädt → Szyplow
Szyplow → Kropstädt
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Kropstädt → Szyszki
Szyszki → Kropstädt
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Kropstädt → Szyszkowa
Szyszkowa → Kropstädt
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Kropstädt → Szyszków
Szyszków → Kropstädt
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Kropstädt → Szyszyn
Szyszyn → Kropstädt
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Kropstädt → Sciborowice
Sciborowice → Kropstädt
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Kropstädt → Ściborze
Ściborze → Kropstädt
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Kropstädt → Sciborzyce
Sciborzyce → Kropstädt
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Kropstädt → Sciborz
Sciborz → Kropstädt
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Kropstädt → Sciechow
Sciechow → Kropstädt
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Kropstädt → Sciechowek
Sciechowek → Kropstädt
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Kropstädt → Sciegny
Sciegny → Kropstädt
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Kropstädt → Sciejowice
Sciejowice → Kropstädt
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Kropstädt → Scienne
Scienne → Kropstädt
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Kropstädt → Ścigów
Ścigów → Kropstädt
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Kropstädt → Scinawa
Scinawa → Kropstädt
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Kropstädt → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Kropstädt
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Kropstädt → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Kropstädt
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Kropstädt → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Kropstädt
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Kropstädt → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Kropstädt
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Kropstädt → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Kropstädt
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Kropstädt → Śląsko
Śląsko → Kropstädt
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Kropstädt → Slemien
Slemien → Kropstädt
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Kropstädt → Ślepowrony
Ślepowrony → Kropstädt
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Kropstädt → Slesin
Slesin → Kropstädt
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Kropstädt → Slesin
Slesin → Kropstädt
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Kropstädt → Sleszowice
Sleszowice → Kropstädt
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Kropstädt → Slecin
Slecin → Kropstädt
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Kropstädt → Ślęza
Ślęza → Kropstädt
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Kropstädt → Slezany
Slezany → Kropstädt
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Kropstädt → Sliwa
Sliwa → Kropstädt
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Kropstädt → Śliwice
Śliwice → Kropstädt
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Kropstädt → Sliwice
Sliwice → Kropstädt
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Kropstädt → Śliwnica
Śliwnica → Kropstädt
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Kropstädt → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Kropstädt
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Kropstädt → Śmiadowo
Śmiadowo → Kropstädt
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Kropstädt → Smiary
Smiary → Kropstädt
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Kropstädt → Śmiechowice
Śmiechowice → Kropstädt
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Kropstädt → Сьмехув
Сьмехув → Kropstädt
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Kropstädt → Smielin
Smielin → Kropstädt
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Kropstädt → Śmiełów
Śmiełów → Kropstädt
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Kropstädt → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Kropstädt
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Kropstädt → Smigiel
Smigiel → Kropstädt
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Kropstädt → Śmiłowice
Śmiłowice → Kropstädt
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Kropstädt → Smilowo
Smilowo → Kropstädt
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Kropstädt → Śmiłowo
Śmiłowo → Kropstädt
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Kropstädt → Sniadowo
Sniadowo → Kropstädt
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Kropstädt → Sniadowko
Sniadowko → Kropstädt
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Kropstädt → Sniatowo
Sniatowo → Kropstädt
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Kropstädt → Snice
Snice → Kropstädt
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Kropstädt → Średni Łan
Średni Łan → Kropstädt
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Kropstädt → Средня Вес
Средня Вес → Kropstädt
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Kropstädt → Srem
Srem → Kropstädt
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Kropstädt → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Kropstädt
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Kropstädt → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Kropstädt
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Kropstädt → Srodula
Srodula → Kropstädt
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Kropstädt → Srodborow
Srodborow → Kropstädt
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Kropstädt → Swiatki
Swiatki → Kropstädt
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Kropstädt → Swiatki
Swiatki → Kropstädt
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Kropstädt → Swiatniki
Swiatniki → Kropstädt
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Kropstädt → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Kropstädt
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Kropstädt → Świchowo
Świchowo → Kropstädt
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Kropstädt → Świchówko
Świchówko → Kropstädt
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Kropstädt → Swider
Swider → Kropstädt
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Kropstädt → Swiderki
Swiderki → Kropstädt
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Kropstädt → Свидница
Свидница → Kropstädt
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Kropstädt → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Kropstädt
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Kropstädt → Свидник
Свидник → Kropstädt
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Kropstädt → Сьвідник
Сьвідник → Kropstädt
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Kropstädt → Swidniki
Swidniki → Kropstädt
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Kropstädt → Świdno
Świdno → Kropstädt
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Kropstädt → Swidrow
Swidrow → Kropstädt
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Kropstädt → Swidry
Swidry → Kropstädt
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Kropstädt → Swidry Male
Swidry Male → Kropstädt
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Kropstädt → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Kropstädt
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Kropstädt → Swidwie
Swidwie → Kropstädt
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Kropstädt → Свидвин
Свидвин → Kropstädt
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Kropstädt → Świdy
Świdy → Kropstädt
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Kropstädt → Свебодзице
Свебодзице → Kropstädt
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Kropstädt → Свебодзин
Свебодзин → Kropstädt
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Kropstädt → Свеце
Свеце → Kropstädt
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Kropstädt → Сьвеце
Сьвеце → Kropstädt
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Kropstädt → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Kropstädt
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Kropstädt → Świeciechów
Świeciechów → Kropstädt
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Kropstädt → Świecino
Świecino → Kropstädt
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Kropstädt → Швецко
Швецко → Kropstädt
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Kropstädt → Świedziebnia
Świedziebnia → Kropstädt
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Kropstädt → Świekatowo
Świekatowo → Kropstädt
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Kropstädt → Swielino
Swielino → Kropstädt
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Kropstädt → Сьвеміно
Сьвеміно → Kropstädt
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Kropstädt → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Kropstädt
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Kropstädt → Swiercze
Swiercze → Kropstädt
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Kropstädt → Swierczow
Swierczow → Kropstädt
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Kropstädt → Swierczow
Swierczow → Kropstädt
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Kropstädt → Świerczów
Świerczów → Kropstädt
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Kropstädt → Swierczow
Swierczow → Kropstädt
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Kropstädt → Сьверчин
Сьверчин → Kropstädt
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Kropstädt → Świerczyna
Świerczyna → Kropstädt
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Kropstädt → Świerczyna
Świerczyna → Kropstädt
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Kropstädt → Swierczyna
Swierczyna → Kropstädt
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Kropstädt → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Kropstädt
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Kropstädt → Świerklaniec
Świerklaniec → Kropstädt
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Kropstädt → Świerklany
Świerklany → Kropstädt
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Kropstädt → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Kropstädt
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Kropstädt → Świerszczewo
Świerszczewo → Kropstädt
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Kropstädt → Swierszczow
Swierszczow → Kropstädt
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Kropstädt → Свежава
Свежава → Kropstädt
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Kropstädt → Świerzbienie
Świerzbienie → Kropstädt
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Kropstädt → Swierzenko
Swierzenko → Kropstädt
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Kropstädt → Swierzno
Swierzno → Kropstädt
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Kropstädt → Świerzno
Świerzno → Kropstädt
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Kropstädt → Swierze
Swierze → Kropstädt
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Kropstädt → Świerże
Świerże → Kropstädt
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Kropstädt → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Kropstädt
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Kropstädt → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Kropstädt
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Kropstädt → Świeszewo
Świeszewo → Kropstädt
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Kropstädt → Swieszyno
Swieszyno → Kropstädt
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Kropstädt → Świeszyno
Świeszyno → Kropstädt
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Kropstädt → Świetlino
Świetlino → Kropstädt
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Kropstädt → Święcianowo
Święcianowo → Kropstädt
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Kropstädt → Swiecice
Swiecice → Kropstädt
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Kropstädt → Święciec
Święciec → Kropstädt
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Kropstädt → Swieciechowa
Swieciechowa → Kropstädt
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Kropstädt → Święciechowo
Święciechowo → Kropstädt
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Kropstädt → Święcino
Święcino → Kropstädt
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Kropstädt → Swiecko
Swiecko → Kropstädt
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Kropstädt → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Kropstädt
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Kropstädt → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Kropstädt
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Kropstädt → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Kropstädt
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Kropstädt → Święta Woda
Święta Woda → Kropstädt
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Kropstädt → Świętajno
Świętajno → Kropstädt
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Kropstädt → Świętajno
Świętajno → Kropstädt
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Kropstädt → Święte
Święte → Kropstädt
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Kropstädt → Swiete
Swiete → Kropstädt
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Kropstädt → Swiete
Swiete → Kropstädt
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Kropstädt → Swietno
Swietno → Kropstädt
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Kropstädt → Swietochlowice
Swietochlowice → Kropstädt
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Kropstädt → Swietochowo
Swietochowo → Kropstädt
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Kropstädt → Swietomarz
Swietomarz → Kropstädt
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Kropstädt → Swietoslaw
Swietoslaw → Kropstädt
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Kropstädt → Świętoszewko
Świętoszewko → Kropstädt
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Kropstädt → Швентошувка
Швентошувка → Kropstädt
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Kropstädt → Swietoujsc
Swietoujsc → Kropstädt
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Kropstädt → Swilcza
Swilcza → Kropstädt
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Kropstädt → Swiniarow
Swiniarow → Kropstädt
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Kropstädt → Świniarsko
Świniarsko → Kropstädt
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Kropstädt → Świniary
Świniary → Kropstädt
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Kropstädt → Swiniary
Swiniary → Kropstädt
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Kropstädt → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Kropstädt
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Kropstädt → Świniec
Świniec → Kropstädt
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Kropstädt → Świnino
Świnino → Kropstädt
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Kropstädt → Swinna
Swinna → Kropstädt
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Kropstädt → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Kropstädt
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Kropstädt → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Kropstädt
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Kropstädt → Świnoujście
Świnoujście → Kropstädt
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Kropstädt → Świny
Świny → Kropstädt
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Kropstädt → Swincz
Swincz → Kropstädt
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Kropstädt → Switaly
Switaly → Kropstädt
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Kropstädt
Kropstädt
Польша
Германия