rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Франция
Semur-en-Auxois
Semur-en-Auxois ↔ Польша
Автобусы
Semur-en-Auxois
Франция
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Semur-en-Auxois
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Франция
/
Semur-en-Auxois
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
Wa
Wą
Wd
We
Wę
Wi
Wl
Wł
Wo
Wó
Wr
Ws
Wt
Wu
Wy
Wz
x
Z
Ź
Ż
Ґ
W
Wa
Wabrzezno
Wąbrzeźno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Wąbrzeźno
Semur-en-Auxois → Вомбжезьно
Вомбжезьно → Semur-en-Auxois
Wachock
Wąchock
Свентокшишское
Стараховицкий
Wąchock
Semur-en-Auxois → Вонхоцк
Вонхоцк → Semur-en-Auxois
Wachów
Опольское
Олесненский
Olesno
Semur-en-Auxois → Wachów
Wachów → Semur-en-Auxois
Wacławice
Вацлавичі
Подкарпатское
Перемышльский
Orły
Semur-en-Auxois → Вацлавичі
Вацлавичі → Semur-en-Auxois
Waćmierek
Поморское
Тчевский
Tczew
Semur-en-Auxois → Waćmierek
Waćmierek → Semur-en-Auxois
Wadag
Wadąg
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Semur-en-Auxois → Wadag
Wadag → Semur-en-Auxois
Wadąg
Wadag
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Semur-en-Auxois → Wadag
Wadag → Semur-en-Auxois
Wadlew
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Semur-en-Auxois → Wadlew
Wadlew → Semur-en-Auxois
Wadlew
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Semur-en-Auxois → Wadlew
Wadlew → Semur-en-Auxois
Wadowice
Вадовице
Малопольское
Вадовицкий
Wadowice
Semur-en-Auxois → Вадовице
Вадовице → Semur-en-Auxois
Wadowice Gorne
Wadowice Górne
Подкарпатское
Мелецкий
Wadowice Górne
Semur-en-Auxois → Wadowice Gorne
Wadowice Gorne → Semur-en-Auxois
Wadowice Górne
Wadowice Gorne
Подкарпатское
Мелецкий
Wadowice Górne
Semur-en-Auxois → Wadowice Gorne
Wadowice Gorne → Semur-en-Auxois
Wadowice Górne
Вадовіце Ґурне
Подкарпатское
Мелецкий
Wadowice Górne
Semur-en-Auxois → Вадовіце Ґурне
Вадовіце Ґурне → Semur-en-Auxois
Wadroze
Wądroże
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Semur-en-Auxois → Wadroze
Wadroze → Semur-en-Auxois
Wadroze Wielkie
Wądroże Wielkie
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Semur-en-Auxois → Wadroze Wielkie
Wadroze Wielkie → Semur-en-Auxois
Waganiec
Куявско Поморское
Александрувский
Waganiec
Semur-en-Auxois → Waganiec
Waganiec → Semur-en-Auxois
Waganowice
Малопольское
Краковский
Słomniki
Semur-en-Auxois → Waganowice
Waganowice → Semur-en-Auxois
Wagrodno
Wągrodno
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Semur-en-Auxois → Wagrodno
Wagrodno → Semur-en-Auxois
Wagrowiec
Wągrowiec
Великопольское
Вонгровецкий
Wągrowiec
Semur-en-Auxois → Вонгровец
Вонгровец → Semur-en-Auxois
Waksmund
Малопольское
Новотаргский
Nowy Targ
Semur-en-Auxois → Waksmund
Waksmund → Semur-en-Auxois
Walaszczyki
Силезское
Ченстоховский
Konopiska
Semur-en-Auxois → Walaszczyki
Walaszczyki → Semur-en-Auxois
Walawa
Подкарпатское
Перемышльский
Orły
Semur-en-Auxois → Walawa
Walawa → Semur-en-Auxois
Walbrzych
Wałbrzych
Нижнесилезское
Wałbrzych
Wałbrzych
Semur-en-Auxois → Валбжих
Валбжих → Semur-en-Auxois
Walce
Опольское
Крапковицкий
Walce
Semur-en-Auxois → Walce
Walce → Semur-en-Auxois
Waldowo
Wałdowo
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Semur-en-Auxois → Waldowo
Waldowo → Semur-en-Auxois
Walentow
Walentów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Semur-en-Auxois → Walentow
Walentow → Semur-en-Auxois
Walentów
Walentow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Semur-en-Auxois → Walentow
Walentow → Semur-en-Auxois
Walentynowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Semur-en-Auxois → Walentynowo
Walentynowo → Semur-en-Auxois
Waleńczów
Силезское
Клобуцкий
Opatów
Semur-en-Auxois → Waleńczów
Waleńczów → Semur-en-Auxois
Walerianów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Semur-en-Auxois → Walerianów
Walerianów → Semur-en-Auxois
Walew Parcele
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Semur-en-Auxois → Walew Parcele
Walew Parcele → Semur-en-Auxois
Walewice
Лодзинское
Ловичский
Bielawy
Semur-en-Auxois → Walewice
Walewice → Semur-en-Auxois
Walichnowy
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Semur-en-Auxois → Walichnowy
Walichnowy → Semur-en-Auxois
Walidrogi
Опольское
Опольский
Tarnów Opolski
Semur-en-Auxois → Walidrogi
Walidrogi → Semur-en-Auxois
Walily
Waliły
Подляское
Белостокский
Gródek
Semur-en-Auxois → Walily
Walily → Semur-en-Auxois
Waliły
Walily
Подляское
Белостокский
Gródek
Semur-en-Auxois → Walily
Walily → Semur-en-Auxois
Waliły Stacja
Подляское
Белостокский
Gródek
Semur-en-Auxois → Waliły Stacja
Waliły Stacja → Semur-en-Auxois
Walim
Валім
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Semur-en-Auxois → Валім
Валім → Semur-en-Auxois
Walim
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Semur-en-Auxois → Walim
Walim → Semur-en-Auxois
Walimek
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Semur-en-Auxois → Walimek
Walimek → Semur-en-Auxois
Walinna
Люблинское
Радзыньский
Komarówka Podlaska
Semur-en-Auxois → Walinna
Walinna → Semur-en-Auxois
Waliszewice
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Semur-en-Auxois → Waliszewice
Waliszewice → Semur-en-Auxois
Walkonowe Gorne
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Semur-en-Auxois → Walkonowe Gorne
Walkonowe Gorne → Semur-en-Auxois
Walkonowy Dolne
Валконови Дольне
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Semur-en-Auxois → Валконови Дольне
Валконови Дольне → Semur-en-Auxois
Walkow
Wałków
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Semur-en-Auxois → Walkow
Walkow → Semur-en-Auxois
Waly B
Wały B
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Semur-en-Auxois → Waly B
Waly B → Semur-en-Auxois
Wałbrzych
Валбжих
Нижнесилезское
Wałbrzych
Wałbrzych
Semur-en-Auxois → Валбжих
Валбжих → Semur-en-Auxois
Wałdowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Semur-en-Auxois → Wałdowo
Wałdowo → Semur-en-Auxois
Wałdowo
Waldowo
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Semur-en-Auxois → Waldowo
Waldowo → Semur-en-Auxois
Wałdowo Szlacheckie
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Semur-en-Auxois → Wałdowo Szlacheckie
Wałdowo Szlacheckie → Semur-en-Auxois
Wałdówko
Валдувко
Поморское
Старогардский
Zblewo
Semur-en-Auxois → Валдувко
Валдувко → Semur-en-Auxois
Wałkowiska
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Semur-en-Auxois → Wałkowiska
Wałkowiska → Semur-en-Auxois
Wałków
Walkow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Semur-en-Auxois → Walkow
Walkow → Semur-en-Auxois
Wały B
Waly B
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Semur-en-Auxois → Waly B
Waly B → Semur-en-Auxois
Wałycz
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Semur-en-Auxois → Wałycz
Wałycz → Semur-en-Auxois
Wałyczyk
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Semur-en-Auxois → Wałyczyk
Wałyczyk → Semur-en-Auxois
Wambierzyce
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Semur-en-Auxois → Wambierzyce
Wambierzyce → Semur-en-Auxois
Wandalin
Люблинское
Опольский
Opole Lubelskie
Semur-en-Auxois → Wandalin
Wandalin → Semur-en-Auxois
Wandzin
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Semur-en-Auxois → Wandzin
Wandzin → Semur-en-Auxois
Wańkowa
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Semur-en-Auxois → Wańkowa
Wańkowa → Semur-en-Auxois
Wapienica
Вапеница
Силезское
Bielsko Biała
Bielsko Biała
Semur-en-Auxois → Вапеница
Вапеница → Semur-en-Auxois
Waplewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Semur-en-Auxois → Waplewo
Waplewo → Semur-en-Auxois
Waplewo Osiedle
Поморское
Штумский
Stary Targ
Semur-en-Auxois → Waplewo Osiedle
Waplewo Osiedle → Semur-en-Auxois
Waplewo Wielkie
Поморское
Штумский
Stary Targ
Semur-en-Auxois → Waplewo Wielkie
Waplewo Wielkie → Semur-en-Auxois
Wapniska
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Semur-en-Auxois → Wapniska
Wapniska → Semur-en-Auxois
Wapno
Великопольское
Вонгровецкий
Wapno
Semur-en-Auxois → Wapno
Wapno → Semur-en-Auxois
Wapowce
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Semur-en-Auxois → Wapowce
Wapowce → Semur-en-Auxois
Wara
Подкарпатское
Бжозувский
Nozdrzec
Semur-en-Auxois → Wara
Wara → Semur-en-Auxois
Warchały
Варминско Мазурское
Щитненский
Jedwabno
Semur-en-Auxois → Warchały
Warchały → Semur-en-Auxois
Warcz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Semur-en-Auxois → Warcz
Warcz → Semur-en-Auxois
Warcz
Варч
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Semur-en-Auxois → Варч
Варч → Semur-en-Auxois
Warka
Варка
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Semur-en-Auxois → Варка
Варка → Semur-en-Auxois
Warkaly
Warkały
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Semur-en-Auxois → Warkaly
Warkaly → Semur-en-Auxois
Warkałki
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Semur-en-Auxois → Warkałki
Warkałki → Semur-en-Auxois
Warkały
Warkaly
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Semur-en-Auxois → Warkaly
Warkaly → Semur-en-Auxois
Warlity Małe
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Semur-en-Auxois → Warlity Małe
Warlity Małe → Semur-en-Auxois
Warlity Wielkie
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Semur-en-Auxois → Warlity Wielkie
Warlity Wielkie → Semur-en-Auxois
Warlubie
Варлюбе
Куявско Поморское
Свецкий
Warlubie
Semur-en-Auxois → Варлюбе
Варлюбе → Semur-en-Auxois
Warmatowice Sienkiewiczowskie
Warmątowice Sienkiewiczowskie
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Semur-en-Auxois → Warmatowice Sienkiewiczowskie
Warmatowice Sienkiewiczowskie → Semur-en-Auxois
Warmątowice Sienkiewiczowskie
Warmatowice Sienkiewiczowskie
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Semur-en-Auxois → Warmatowice Sienkiewiczowskie
Warmatowice Sienkiewiczowskie → Semur-en-Auxois
Warmiany
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bisztynek
Semur-en-Auxois → Warmiany
Warmiany → Semur-en-Auxois
Warmuntowice
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Semur-en-Auxois → Warmuntowice
Warmuntowice → Semur-en-Auxois
Warny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Semur-en-Auxois → Warny
Warny → Semur-en-Auxois
Warpuny
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Semur-en-Auxois → Warpuny
Warpuny → Semur-en-Auxois
Warsaw
Warszawa
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Semur-en-Auxois → Варшава
Варшава → Semur-en-Auxois
Warszawa
Варшава
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Semur-en-Auxois → Варшава
Варшава → Semur-en-Auxois
Warszewka
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Semur-en-Auxois → Warszewka
Warszewka → Semur-en-Auxois
Warszowice
Силезское
Пщинский
Pawłowice
Semur-en-Auxois → Warszowice
Warszowice → Semur-en-Auxois
Warszyce
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Semur-en-Auxois → Warszyce
Warszyce → Semur-en-Auxois
Warta
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Semur-en-Auxois → Warta
Warta → Semur-en-Auxois
Warzno
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Semur-en-Auxois → Warzno
Warzno → Semur-en-Auxois
Warzyce
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Semur-en-Auxois → Warzyce
Warzyce → Semur-en-Auxois
Warzymowo
Великопольское
Конинский
Skulsk
Semur-en-Auxois → Warzymowo
Warzymowo → Semur-en-Auxois
Warzyn
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Semur-en-Auxois → Warzyn
Warzyn → Semur-en-Auxois
Wasewo
Wąsewo
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Semur-en-Auxois → Wasewo
Wasewo → Semur-en-Auxois
Wasice
Wąsice
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Semur-en-Auxois → Wasice
Wasice → Semur-en-Auxois
Wasilew Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Repki
Semur-en-Auxois → Wasilew Szlachecki
Wasilew Szlachecki → Semur-en-Auxois
Wasilkow
Wasilków
Подляское
Белостокский
Wasilków
Semur-en-Auxois → Василькув
Василькув → Semur-en-Auxois
Wasilków
Василькув
Подляское
Белостокский
Wasilków
Semur-en-Auxois → Василькув
Василькув → Semur-en-Auxois
Wasniow
Waśniów
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Semur-en-Auxois → Wasniow
Wasniow → Semur-en-Auxois
Wasosz
Wąsosz
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Semur-en-Auxois → Wasosz
Wasosz → Semur-en-Auxois
Wasosz
Wąsosz
Нижнесилезское
Гурувский
Wąsosz
Semur-en-Auxois → Wasosz
Wasosz → Semur-en-Auxois
Wasosz
Wąsosz
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Semur-en-Auxois → Wasosz
Wasosz → Semur-en-Auxois
Wasosz Dolny
Wąsosz Dolny
Силезское
Клобуцкий
Popów
Semur-en-Auxois → Wasosz Dolny
Wasosz Dolny → Semur-en-Auxois
Wasosz Gorny
Wąsosz Górny
Силезское
Клобуцкий
Popów
Semur-en-Auxois → Wasosz Gorny
Wasosz Gorny → Semur-en-Auxois
Waszki
Подляское
Кольненский
Kolno
Semur-en-Auxois → Waszki
Waszki → Semur-en-Auxois
Waśniów
Wasniow
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Semur-en-Auxois → Wasniow
Wasniow → Semur-en-Auxois
Watkowice Male
Watkowice Małe
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Semur-en-Auxois → Watkowice Male
Watkowice Male → Semur-en-Auxois
Watkowice Małe
Watkowice Male
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Semur-en-Auxois → Watkowice Male
Watkowice Male → Semur-en-Auxois
Watkowo
Ватково
Мазовецкое
Цеханувский
Gołymin Ośrodek
Semur-en-Auxois → Ватково
Ватково → Semur-en-Auxois
Watorowo
Ваторово
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Semur-en-Auxois → Ваторово
Ваторово → Semur-en-Auxois
Wawelno
Опольское
Опольский
Komprachcice
Semur-en-Auxois → Wawelno
Wawelno → Semur-en-Auxois
Wawer
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Semur-en-Auxois → Wawer
Wawer → Semur-en-Auxois
Wawolnica
Wąwolnica
Люблинское
Пулавский
Wąwolnica
Semur-en-Auxois → Wawolnica
Wawolnica → Semur-en-Auxois
Wawrzeńczyce
Малопольское
Краковский
Igołomia Wawrzeńczyce
Semur-en-Auxois → Wawrzeńczyce
Wawrzeńczyce → Semur-en-Auxois
Wawrzyszew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Błonie
Semur-en-Auxois → Wawrzyszew
Wawrzyszew → Semur-en-Auxois
Wazne Mlyny
Ważne Młyny
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Semur-en-Auxois → Wazne Mlyny
Wazne Mlyny → Semur-en-Auxois
Ważne Młyny
Wazne Mlyny
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Semur-en-Auxois → Wazne Mlyny
Wazne Mlyny → Semur-en-Auxois
Wą
Wąbrzeźno
Вомбжезьно
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Wąbrzeźno
Semur-en-Auxois → Вомбжезьно
Вомбжезьно → Semur-en-Auxois
Wąchock
Вонхоцк
Свентокшишское
Стараховицкий
Wąchock
Semur-en-Auxois → Вонхоцк
Вонхоцк → Semur-en-Auxois
Wądroże
Wadroze
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Semur-en-Auxois → Wadroze
Wadroze → Semur-en-Auxois
Wądroże Wielkie
Wadroze Wielkie
Нижнесилезское
Яворский
Wądroże Wielkie
Semur-en-Auxois → Wadroze Wielkie
Wadroze Wielkie → Semur-en-Auxois
Wądzyn
Куявско Поморское
Бродницкий
Bobrowo
Semur-en-Auxois → Wądzyn
Wądzyn → Semur-en-Auxois
Wąglany
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Semur-en-Auxois → Wąglany
Wąglany → Semur-en-Auxois
Wągrodno
Wagrodno
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Semur-en-Auxois → Wagrodno
Wagrodno → Semur-en-Auxois
Wągrowiec
Вонгровец
Великопольское
Вонгровецкий
Wągrowiec
Semur-en-Auxois → Вонгровец
Вонгровец → Semur-en-Auxois
Wąkczew
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Semur-en-Auxois → Wąkczew
Wąkczew → Semur-en-Auxois
Wąpielsk
Куявско Поморское
Рыпинский
Wąpielsk
Semur-en-Auxois → Wąpielsk
Wąpielsk → Semur-en-Auxois
Wąsewo
Wasewo
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Semur-en-Auxois → Wasewo
Wasewo → Semur-en-Auxois
Wąsice
Wasice
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Semur-en-Auxois → Wasice
Wasice → Semur-en-Auxois
Wąsosz
Wasosz
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Semur-en-Auxois → Wasosz
Wasosz → Semur-en-Auxois
Wąsosz
Wasosz
Нижнесилезское
Гурувский
Wąsosz
Semur-en-Auxois → Wasosz
Wasosz → Semur-en-Auxois
Wąsosz
Подляское
Граевский
Wąsosz
Semur-en-Auxois → Wąsosz
Wąsosz → Semur-en-Auxois
Wąsosz
Wasosz
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Semur-en-Auxois → Wasosz
Wasosz → Semur-en-Auxois
Wąsosz
Силезское
Ченстоховский
Konopiska
Semur-en-Auxois → Wąsosz
Wąsosz → Semur-en-Auxois
Wąsosz Dolny
Wasosz Dolny
Силезское
Клобуцкий
Popów
Semur-en-Auxois → Wasosz Dolny
Wasosz Dolny → Semur-en-Auxois
Wąsosz Górny
Wasosz Gorny
Силезское
Клобуцкий
Popów
Semur-en-Auxois → Wasosz Gorny
Wasosz Gorny → Semur-en-Auxois
Wąsosz Poduchowny
Лодзинское
Паенченский
Pajęczno
Semur-en-Auxois → Wąsosz Poduchowny
Wąsosz Poduchowny → Semur-en-Auxois
Wąsosze
Великопольское
Конинский
Ślesin
Semur-en-Auxois → Wąsosze
Wąsosze → Semur-en-Auxois
Wąsowo
Великопольское
Новотомыский
Kuślin
Semur-en-Auxois → Wąsowo
Wąsowo → Semur-en-Auxois
Wąwolnica
Wawolnica
Люблинское
Пулавский
Wąwolnica
Semur-en-Auxois → Wawolnica
Wawolnica → Semur-en-Auxois
Wd
Wda
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Semur-en-Auxois → Wda
Wda → Semur-en-Auxois
We
Wechadlow
Węchadłów
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Semur-en-Auxois → Wechadlow
Wechadlow → Semur-en-Auxois
Wedzina
Wędzina
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Semur-en-Auxois → Wedzina
Wedzina → Semur-en-Auxois
Wegierka
Węgierka
Подкарпатское
Ярославский
Roźwienica
Semur-en-Auxois → Wegierka
Wegierka → Semur-en-Auxois
Wegierki
Węgierki
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Semur-en-Auxois → Wegierki
Wegierki → Semur-en-Auxois
Weglinek
Węglinek
Люблинское
Красницкий
Trzydnik Duży
Semur-en-Auxois → Weglinek
Weglinek → Semur-en-Auxois
Wegliniec
Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Semur-en-Auxois → Wegliniec
Wegliniec → Semur-en-Auxois
Weglowice
Węglowice
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Semur-en-Auxois → Weglowice
Weglowice → Semur-en-Auxois
Weglowka
Węglówka
Малопольское
Мысленицкий
Wiśniowa
Semur-en-Auxois → Weglowka
Weglowka → Semur-en-Auxois
Weglowka
Węglówka
Подкарпатское
Кросненский
Korczyna
Semur-en-Auxois → Weglowka
Weglowka → Semur-en-Auxois
Wegorzewo
Węgorzewo
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Semur-en-Auxois → Венгожево
Венгожево → Semur-en-Auxois
Wegrow
Węgrów
Мазовецкое
Венгрувский
Węgrów
Semur-en-Auxois → Венгрув
Венгрув → Semur-en-Auxois
Wegrowa
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Semur-en-Auxois → Wegrowa
Wegrowa → Semur-en-Auxois
Wegry
Węgry
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Semur-en-Auxois → Wegry
Wegry → Semur-en-Auxois
Wegry
Węgry
Опольское
Опольский
Turawa
Semur-en-Auxois → Wegry
Wegry → Semur-en-Auxois
Wegrzce
Węgrzce
Малопольское
Краковский
Zielonki
Semur-en-Auxois → Wegrzce
Wegrzce → Semur-en-Auxois
Wegrzynowo
Węgrzynowo
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Semur-en-Auxois → Wegrzynowo
Wegrzynowo → Semur-en-Auxois
Wejdyki
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Semur-en-Auxois → Wejdyki
Wejdyki → Semur-en-Auxois
Wejherowo
Вейхерово
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Semur-en-Auxois → Вейхерово
Вейхерово → Semur-en-Auxois
Wejsuny
Варминско Мазурское
Пишский
Ruciane Nida
Semur-en-Auxois → Wejsuny
Wejsuny → Semur-en-Auxois
Welecz
Wełecz
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Semur-en-Auxois → Welecz
Welecz → Semur-en-Auxois
Welmice
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Semur-en-Auxois → Welmice
Welmice → Semur-en-Auxois
Wełecz
Welecz
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Semur-en-Auxois → Welecz
Welecz → Semur-en-Auxois
Wełnica
Великопольское
Гнезненский
Gniezno
Semur-en-Auxois → Wełnica
Wełnica → Semur-en-Auxois
Wenecja
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Semur-en-Auxois → Wenecja
Wenecja → Semur-en-Auxois
Wenecja
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Semur-en-Auxois → Wenecja
Wenecja → Semur-en-Auxois
Werbkowice
Вербковице
Люблинское
Хрубешувский
Werbkowice
Semur-en-Auxois → Вербковице
Вербковице → Semur-en-Auxois
Werblinia
Поморское
Пуцкий
Puck
Semur-en-Auxois → Werblinia
Werblinia → Semur-en-Auxois
Werechanie
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Semur-en-Auxois → Werechanie
Werechanie → Semur-en-Auxois
Weronikopole
Великопольское
Кемпненский
Bralin
Semur-en-Auxois → Weronikopole
Weronikopole → Semur-en-Auxois
Werówka
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Semur-en-Auxois → Werówka
Werówka → Semur-en-Auxois
Werstok
Подляское
Хайнувский
Dubicze Cerkiewne
Semur-en-Auxois → Werstok
Werstok → Semur-en-Auxois
Weselno
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Semur-en-Auxois → Weselno
Weselno → Semur-en-Auxois
Wesola
Wesoła
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Semur-en-Auxois → Wesola
Wesola → Semur-en-Auxois
Wesola
Wesoła
Малопольское
Краковский
Słomniki
Semur-en-Auxois → Wesola
Wesola → Semur-en-Auxois
Wesola
Wesoła
Подкарпатское
Бжозувский
Nozdrzec
Semur-en-Auxois → Wesola
Wesola → Semur-en-Auxois
Wesolka
Wesółka
Мазовецкое
Седлецкий
Zbuczyn
Semur-en-Auxois → Wesolka
Wesolka → Semur-en-Auxois
Wesolow
Wesołów
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Semur-en-Auxois → Wesolow
Wesolow → Semur-en-Auxois
Wesolowko
Wesołówko
Варминско Мазурское
Щитненский
Wielbark
Semur-en-Auxois → Wesolowko
Wesolowko → Semur-en-Auxois
Wesolowo
Wesołowo
Варминско Мазурское
Щитненский
Wielbark
Semur-en-Auxois → Wesolowo
Wesolowo → Semur-en-Auxois
Wesoła
Wesola
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Semur-en-Auxois → Wesola
Wesola → Semur-en-Auxois
Wesoła
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Semur-en-Auxois → Wesoła
Wesoła → Semur-en-Auxois
Wesoła
Wesola
Малопольское
Краковский
Słomniki
Semur-en-Auxois → Wesola
Wesola → Semur-en-Auxois
Wesoła
Wesola
Подкарпатское
Бжозувский
Nozdrzec
Semur-en-Auxois → Wesola
Wesola → Semur-en-Auxois
Wesołowo
Wesolowo
Варминско Мазурское
Щитненский
Wielbark
Semur-en-Auxois → Wesolowo
Wesolowo → Semur-en-Auxois
Wesołów
Wesolow
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Semur-en-Auxois → Wesolow
Wesolow → Semur-en-Auxois
Wesołówka
Весолувка
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Semur-en-Auxois → Весолувка
Весолувка → Semur-en-Auxois
Wesołówka
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Semur-en-Auxois → Wesołówka
Wesołówka → Semur-en-Auxois
Wesołówko
Wesolowko
Варминско Мазурское
Щитненский
Wielbark
Semur-en-Auxois → Wesolowko
Wesolowko → Semur-en-Auxois
Wesółka
Wesolka
Мазовецкое
Седлецкий
Zbuczyn
Semur-en-Auxois → Wesolka
Wesolka → Semur-en-Auxois
Wezerow
Wężerów
Малопольское
Краковский
Słomniki
Semur-en-Auxois → Wezerow
Wezerow → Semur-en-Auxois
Wezewo
Wężewo
Мазовецкое
Пшаснышский
Krasne
Semur-en-Auxois → Wezewo
Wezewo → Semur-en-Auxois
Wezowiec
Wężowiec
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Semur-en-Auxois → Wezowiec
Wezowiec → Semur-en-Auxois
Wezyczyn
Wężyczyn
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Semur-en-Auxois → Wezyczyn
Wezyczyn → Semur-en-Auxois
Wezyska
Венжиська
Любушское
Кросненский
Krosno Odrzańskie
Semur-en-Auxois → Венжиська
Венжиська → Semur-en-Auxois
Wę
Węchadłów
Wechadlow
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Semur-en-Auxois → Wechadlow
Wechadlow → Semur-en-Auxois
Wędzina
Wedzina
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Semur-en-Auxois → Wedzina
Wedzina → Semur-en-Auxois
Węgajty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Semur-en-Auxois → Węgajty
Węgajty → Semur-en-Auxois
Węgierce
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Pakość
Semur-en-Auxois → Węgierce
Węgierce → Semur-en-Auxois
Węgierka
Wegierka
Подкарпатское
Ярославский
Roźwienica
Semur-en-Auxois → Wegierka
Wegierka → Semur-en-Auxois
Węgierki
Wegierki
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Semur-en-Auxois → Wegierki
Wegierki → Semur-en-Auxois
Węgleszyn
Свентокшишское
Енджеювский
Oksa
Semur-en-Auxois → Węgleszyn
Węgleszyn → Semur-en-Auxois
Węglin
Люблинское
Красницкий
Trzydnik Duży
Semur-en-Auxois → Węglin
Węglin → Semur-en-Auxois
Węglinek
Weglinek
Люблинское
Красницкий
Trzydnik Duży
Semur-en-Auxois → Weglinek
Weglinek → Semur-en-Auxois
Węgliniec
Wegliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Semur-en-Auxois → Wegliniec
Wegliniec → Semur-en-Auxois
Węglowice
Weglowice
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Semur-en-Auxois → Weglowice
Weglowice → Semur-en-Auxois
Węglowice
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Semur-en-Auxois → Węglowice
Węglowice → Semur-en-Auxois
Węglówka
Weglowka
Малопольское
Мысленицкий
Wiśniowa
Semur-en-Auxois → Weglowka
Weglowka → Semur-en-Auxois
Węglówka
Weglowka
Подкарпатское
Кросненский
Korczyna
Semur-en-Auxois → Weglowka
Weglowka → Semur-en-Auxois
Węgorzewo
Венгожево
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Semur-en-Auxois → Венгожево
Венгожево → Semur-en-Auxois
Węgorzyn
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Semur-en-Auxois → Węgorzyn
Węgorzyn → Semur-en-Auxois
Węgra
Мазовецкое
Пшаснышский
Czernice Borowe
Semur-en-Auxois → Węgra
Węgra → Semur-en-Auxois
Węgrowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Semur-en-Auxois → Węgrowo
Węgrowo → Semur-en-Auxois
Węgrów
Венгрув
Мазовецкое
Венгрувский
Węgrów
Semur-en-Auxois → Венгрув
Венгрув → Semur-en-Auxois
Węgry
Wegry
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Semur-en-Auxois → Wegry
Wegry → Semur-en-Auxois
Węgry
Wegry
Опольское
Опольский
Turawa
Semur-en-Auxois → Wegry
Wegry → Semur-en-Auxois
Węgrzce
Wegrzce
Малопольское
Краковский
Zielonki
Semur-en-Auxois → Wegrzce
Wegrzce → Semur-en-Auxois
Węgrzynice
Венґжиніце
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Semur-en-Auxois → Венґжиніце
Венґжиніце → Semur-en-Auxois
Węgrzynowo
Wegrzynowo
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Semur-en-Auxois → Wegrzynowo
Wegrzynowo → Semur-en-Auxois
Węgrzynowo
Мазовецкое
Плоцкий
Mała Wieś
Semur-en-Auxois → Węgrzynowo
Węgrzynowo → Semur-en-Auxois
Wętfie
Куявско Поморское
Свецкий
Lniano
Semur-en-Auxois → Wętfie
Wętfie → Semur-en-Auxois
Węża
Опольское
Ныский
Korfantów
Semur-en-Auxois → Węża
Węża → Semur-en-Auxois
Wężerów
Wezerow
Малопольское
Краковский
Słomniki
Semur-en-Auxois → Wezerow
Wezerow → Semur-en-Auxois
Wężewo
Wezewo
Мазовецкое
Пшаснышский
Krasne
Semur-en-Auxois → Wezewo
Wezewo → Semur-en-Auxois
Wężowiec
Wezowiec
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Semur-en-Auxois → Wezowiec
Wezowiec → Semur-en-Auxois
Wężówka
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Semur-en-Auxois → Wężówka
Wężówka → Semur-en-Auxois
Wężyczyn
Wezyczyn
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Semur-en-Auxois → Wezyczyn
Wezyczyn → Semur-en-Auxois
Wi
Wiacka
Wiącka
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Semur-en-Auxois → Wiacka
Wiacka → Semur-en-Auxois
Wiadrow
Wiadrów
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Semur-en-Auxois → Wiadrow
Wiadrow → Semur-en-Auxois
Wiadrów
Wiadrow
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Semur-en-Auxois → Wiadrow
Wiadrow → Semur-en-Auxois
Wiartel
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Semur-en-Auxois → Wiartel
Wiartel → Semur-en-Auxois
Wiatowice
Малопольское
Величский
Gdów
Semur-en-Auxois → Wiatowice
Wiatowice → Semur-en-Auxois
Wiatrowiec
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Semur-en-Auxois → Wiatrowiec
Wiatrowiec → Semur-en-Auxois
Wiatrowo
Великопольское
Вонгровецкий
Wągrowiec
Semur-en-Auxois → Wiatrowo
Wiatrowo → Semur-en-Auxois
Wiazow
Wiązów
Нижнесилезское
Стшелинский
Wiązów
Semur-en-Auxois → Wiazow
Wiazow → Semur-en-Auxois
Wiazowna
Wiązowna
Мазовецкое
Отвоцкий
Wiązowna
Semur-en-Auxois → Wiazowna
Wiazowna → Semur-en-Auxois
Wiazownica
Wiązownica
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Semur-en-Auxois → Wiazownica
Wiazownica → Semur-en-Auxois
Wiącka
Wiacka
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Semur-en-Auxois → Wiacka
Wiacka → Semur-en-Auxois
Wiązowna
Wiazowna
Мазовецкое
Отвоцкий
Wiązowna
Semur-en-Auxois → Wiazowna
Wiazowna → Semur-en-Auxois
Wiązownica
Wiazownica
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Semur-en-Auxois → Wiazownica
Wiazownica → Semur-en-Auxois
Wiązów
Wiazow
Нижнесилезское
Стшелинский
Wiązów
Semur-en-Auxois → Wiazow
Wiazow → Semur-en-Auxois
Wichow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Semur-en-Auxois → Wichow
Wichow → Semur-en-Auxois
Wichrow
Wichrów
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Semur-en-Auxois → Wichrow
Wichrow → Semur-en-Auxois
Wichrowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Semur-en-Auxois → Wichrowo
Wichrowo → Semur-en-Auxois
Wichrów
Wichrow
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Semur-en-Auxois → Wichrow
Wichrow → Semur-en-Auxois
Wichulec
Куявско Поморское
Бродницкий
Bobrowo
Semur-en-Auxois → Wichulec
Wichulec → Semur-en-Auxois
Wiciejow
Wiciejów
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Semur-en-Auxois → Wiciejow
Wiciejow → Semur-en-Auxois
Wiciejów
Wiciejow
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Semur-en-Auxois → Wiciejow
Wiciejow → Semur-en-Auxois
Wicina
Любушское
Жарский
Jasień
Semur-en-Auxois → Wicina
Wicina → Semur-en-Auxois
Widacz
Відач
Подкарпатское
Кросненский
Miejsce Piastowe
Semur-en-Auxois → Відач
Відач → Semur-en-Auxois
Widawa
Лодзинское
Ласкский
Widawa
Semur-en-Auxois → Widawa
Widawa → Semur-en-Auxois
Widelka
Widełka
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Semur-en-Auxois → Виделка
Виделка → Semur-en-Auxois
Widelki
Widełki
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Semur-en-Auxois → Widelki
Widelki → Semur-en-Auxois
Widełka
Виделка
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Semur-en-Auxois → Виделка
Виделка → Semur-en-Auxois
Widełki
Widelki
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Semur-en-Auxois → Widelki
Widelki → Semur-en-Auxois
Widlino
Поморское
Пуцкий
Puck
Semur-en-Auxois → Widlino
Widlino → Semur-en-Auxois
Widna Gora
Widna Góra
Подкарпатское
Ярославский
Pawłosiów
Semur-en-Auxois → Widna Gora
Widna Gora → Semur-en-Auxois
Widna Góra
Widna Gora
Подкарпатское
Ярославский
Pawłosiów
Semur-en-Auxois → Widna Gora
Widna Gora → Semur-en-Auxois
Widoma
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Semur-en-Auxois → Widoma
Widoma → Semur-en-Auxois
Widow
Widów
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Semur-en-Auxois → Widow
Widow → Semur-en-Auxois
Widow
Widów
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Semur-en-Auxois → Widow
Widow → Semur-en-Auxois
Widów
Widow
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Semur-en-Auxois → Widow
Widow → Semur-en-Auxois
Widów
Widow
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Semur-en-Auxois → Widow
Widow → Semur-en-Auxois
Widugiery
Подляское
Сейненский
Puńsk
Semur-en-Auxois → Widugiery
Widugiery → Semur-en-Auxois
Wiechlice
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Semur-en-Auxois → Wiechlice
Wiechlice → Semur-en-Auxois
Wiechucice
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Semur-en-Auxois → Wiechucice
Wiechucice → Semur-en-Auxois
Wiechutki
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Semur-en-Auxois → Wiechutki
Wiechutki → Semur-en-Auxois
Wiecinin
Великопольское
Кольский
Babiak
Semur-en-Auxois → Wiecinin
Wiecinin → Semur-en-Auxois
Wiecki
Więcki
Варминско Мазурское
Венгожевский
Budry
Semur-en-Auxois → Wiecki
Wiecki → Semur-en-Auxois
Wiecki
Więcki
Силезское
Клобуцкий
Popów
Semur-en-Auxois → Wiecki
Wiecki → Semur-en-Auxois
Wieckowice
Więckowice
Великопольское
Познанский повет
Dopiewo
Semur-en-Auxois → Wieckowice
Wieckowice → Semur-en-Auxois
Wieckowice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Semur-en-Auxois → Wieckowice
Wieckowice → Semur-en-Auxois
Wieckowy
Więckowy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Semur-en-Auxois → Wieckowy
Wieckowy → Semur-en-Auxois
Wieclawice Dworskie
Więcławice Dworskie
Малопольское
Краковский
Michałowice
Semur-en-Auxois → Wieclawice Dworskie
Wieclawice Dworskie → Semur-en-Auxois
Wieclawice Stare
Малопольское
Краковский
Michałowice
Semur-en-Auxois → Wieclawice Stare
Wieclawice Stare → Semur-en-Auxois
Wiejca
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Semur-en-Auxois → Wiejca
Wiejca → Semur-en-Auxois
Wiekszyce
Większyce
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Semur-en-Auxois → Wiekszyce
Wiekszyce → Semur-en-Auxois
Wielacza
Wielącza
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Semur-en-Auxois → Wielacza
Wielacza → Semur-en-Auxois
Wielany
Великопольское
Конинский
Kramsk
Semur-en-Auxois → Wielany
Wielany → Semur-en-Auxois
Wielącza
Wielacza
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Semur-en-Auxois → Wielacza
Wielacza → Semur-en-Auxois
Wielącza Kolonia
Вельонча Кольонія
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Semur-en-Auxois → Вельонча Кольонія
Вельонча Кольонія → Semur-en-Auxois
Wielbark
Велбарк
Варминско Мазурское
Щитненский
Wielbark
Semur-en-Auxois → Велбарк
Велбарк → Semur-en-Auxois
Wielbrandowo
Поморское
Старогардский
Skórcz
Semur-en-Auxois → Wielbrandowo
Wielbrandowo → Semur-en-Auxois
Wieldządz
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Płużnica
Semur-en-Auxois → Wieldządz
Wieldządz → Semur-en-Auxois
Wielenin
Лодзинское
Поддембицкий
Uniejów
Semur-en-Auxois → Wielenin
Wielenin → Semur-en-Auxois
Wielenin Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Uniejów
Semur-en-Auxois → Wielenin Kolonia
Wielenin Kolonia → Semur-en-Auxois
Wieleń Zaobrzański
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Semur-en-Auxois → Wieleń Zaobrzański
Wieleń Zaobrzański → Semur-en-Auxois
Wielewo
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Semur-en-Auxois → Wielewo
Wielewo → Semur-en-Auxois
Wielgie
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Semur-en-Auxois → Wielgie
Wielgie → Semur-en-Auxois
Wielgie
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Semur-en-Auxois → Wielgie
Wielgie → Semur-en-Auxois
Wielgie
Лодзинское
Велюньский
Ostrówek
Semur-en-Auxois → Wielgie
Wielgie → Semur-en-Auxois
Wielgolas
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Semur-en-Auxois → Wielgolas
Wielgolas → Semur-en-Auxois
Wielgolas Brzezinski
Wielgolas Brzeziński
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Semur-en-Auxois → Wielgolas Brzezinski
Wielgolas Brzezinski → Semur-en-Auxois
Wielgolas Brzeziński
Wielgolas Brzezinski
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Semur-en-Auxois → Wielgolas Brzezinski
Wielgolas Brzezinski → Semur-en-Auxois
Wielgomłyny
Лодзинское
Радомщанский
Wielgomłyny
Semur-en-Auxois → Wielgomłyny
Wielgomłyny → Semur-en-Auxois
Wielichow
Wielichów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Semur-en-Auxois → Wielichow
Wielichow → Semur-en-Auxois
Wielichowo
Великопольское
Гродзиский
Wielichowo
Semur-en-Auxois → Wielichowo
Wielichowo → Semur-en-Auxois
Wielichów
Wielichow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Semur-en-Auxois → Wielichow
Wielichow → Semur-en-Auxois
Wieliczka
Величка
Малопольское
Величский
Wieliczka
Semur-en-Auxois → Величка
Величка → Semur-en-Auxois
Wieliczki
Варминско Мазурское
Олецкий
Wieliczki
Semur-en-Auxois → Wieliczki
Wieliczki → Semur-en-Auxois
Wieliszew
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Semur-en-Auxois → Wieliszew
Wieliszew → Semur-en-Auxois
Wielka Wies
Wielka Wieś
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Semur-en-Auxois → Wielka Wies
Wielka Wies → Semur-en-Auxois
Wielka Wieś
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Semur-en-Auxois → Wielka Wieś
Wielka Wieś → Semur-en-Auxois
Wielka Wieś
Wielka Wies
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Semur-en-Auxois → Wielka Wies
Wielka Wies → Semur-en-Auxois
Wielka Wieś
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Semur-en-Auxois → Wielka Wieś
Wielka Wieś → Semur-en-Auxois
Wielka Wieś
Малопольское
Мехувский
Książ Wielki
Semur-en-Auxois → Wielka Wieś
Wielka Wieś → Semur-en-Auxois
Wielka Wieś
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Semur-en-Auxois → Wielka Wieś
Wielka Wieś → Semur-en-Auxois
Wielka Wieś
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Semur-en-Auxois → Wielka Wieś
Wielka Wieś → Semur-en-Auxois
Wielka Wieś k. Krakowa
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Semur-en-Auxois → Wielka Wieś k. Krakowa
Wielka Wieś k. Krakowa → Semur-en-Auxois
Wielka Wola
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Semur-en-Auxois → Wielka Wola
Wielka Wola → Semur-en-Auxois
Wielka Wola
Лодзинское
Томашувский
Czerniewice
Semur-en-Auxois → Wielka Wola
Wielka Wola → Semur-en-Auxois
Wielki Bukowiec
Поморское
Старогардский
Skórcz
Semur-en-Auxois → Wielki Bukowiec
Wielki Bukowiec → Semur-en-Auxois
Wielki Dol
Wielki Dół
Малопольское
Мехувский
Miechów
Semur-en-Auxois → Wielki Dol
Wielki Dol → Semur-en-Auxois
Wielki Dół
Wielki Dol
Малопольское
Мехувский
Miechów
Semur-en-Auxois → Wielki Dol
Wielki Dol → Semur-en-Auxois
Wielki Konopat
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Semur-en-Auxois → Wielki Konopat
Wielki Konopat → Semur-en-Auxois
Wielki Las
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Semur-en-Auxois → Wielki Las
Wielki Las → Semur-en-Auxois
Wielki Łąck
Lack Wielki
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Płośnica
Semur-en-Auxois → Lack Wielki
Lack Wielki → Semur-en-Auxois
Wielki Ostrow
Wielki Ostrów
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Semur-en-Auxois → Wielki Ostrow
Wielki Ostrow → Semur-en-Auxois
Wielki Ostrów
Wielki Ostrow
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Semur-en-Auxois → Wielki Ostrow
Wielki Ostrow → Semur-en-Auxois
Wielki Wełcz
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Semur-en-Auxois → Wielki Wełcz
Wielki Wełcz → Semur-en-Auxois
Wielkie Lniska
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Semur-en-Auxois → Wielkie Lniska
Wielkie Lniska → Semur-en-Auxois
Wielkie Pułkowo
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Dębowa Łąka
Semur-en-Auxois → Wielkie Pułkowo
Wielkie Pułkowo → Semur-en-Auxois
Wielkie Radowiska
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Dębowa Łąka
Semur-en-Auxois → Wielkie Radowiska
Wielkie Radowiska → Semur-en-Auxois
Wielkie Rychnowo
Куявско Поморское
Голюбско добжинский
Kowalewo Pomorskie
Semur-en-Auxois → Wielkie Rychnowo
Wielkie Rychnowo → Semur-en-Auxois
Wielkie Wierzno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Frombork
Semur-en-Auxois → Wielkie Wierzno
Wielkie Wierzno → Semur-en-Auxois
Wielkolas
Люблинское
Любартувский
Abramów
Semur-en-Auxois → Wielkolas
Wielkolas → Semur-en-Auxois
Wielkopole
Великопольское
Конинский
Kleczew
Semur-en-Auxois → Wielkopole
Wielkopole → Semur-en-Auxois
Wielmierzowice
Опольское
Крапковицкий
Zdzieszowice
Semur-en-Auxois → Wielmierzowice
Wielmierzowice → Semur-en-Auxois
Wielmoza
Вельможа
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Semur-en-Auxois → Вельможа
Вельможа → Semur-en-Auxois
Wieloglowy
Wielogłowy
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Semur-en-Auxois → Wieloglowy
Wieloglowy → Semur-en-Auxois
Wielogłowy
Wieloglowy
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Semur-en-Auxois → Wieloglowy
Wieloglowy → Semur-en-Auxois
Wielogóra
Мазовецкое
Радомский
Jedlińsk
Semur-en-Auxois → Wielogóra
Wielogóra → Semur-en-Auxois
Wielołęka
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Semur-en-Auxois → Wielołęka
Wielołęka → Semur-en-Auxois
Wielopole
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Semur-en-Auxois → Wielopole
Wielopole → Semur-en-Auxois
Wielopole
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Semur-en-Auxois → Wielopole
Wielopole → Semur-en-Auxois
Wielopole
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Semur-en-Auxois → Wielopole
Wielopole → Semur-en-Auxois
Wielopole
Опольское
Опольский
Popielów
Semur-en-Auxois → Wielopole
Wielopole → Semur-en-Auxois
Wielopole
Силезское
Rybnik
Rybnik
Semur-en-Auxois → Wielopole
Wielopole → Semur-en-Auxois
Wielopole Skrzynskie
Wielopole Skrzyńskie
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Wielopole Skrzyńskie
Semur-en-Auxois → Велёполе Скшиньске
Велёполе Скшиньске → Semur-en-Auxois
Wielopole Skrzyńskie
Велёполе Скшиньске
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Wielopole Skrzyńskie
Semur-en-Auxois → Велёполе Скшиньске
Велёполе Скшиньске → Semur-en-Auxois
Wielowies
Wielowieś
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Semur-en-Auxois → Wielowies
Wielowies → Semur-en-Auxois
Wielowies
Wielowieś
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Semur-en-Auxois → Wielowies
Wielowies → Semur-en-Auxois
Wielowies
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Semur-en-Auxois → Wielowies
Wielowies → Semur-en-Auxois
Wielowies
Wielowieś
Силезское
Гливицкий
Wielowieś
Semur-en-Auxois → Wielowies
Wielowies → Semur-en-Auxois
Wielowieś
Wielowies
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Semur-en-Auxois → Wielowies
Wielowies → Semur-en-Auxois
Wielowieś
Wielowies
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Semur-en-Auxois → Wielowies
Wielowies → Semur-en-Auxois
Wielowieś
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Pakość
Semur-en-Auxois → Wielowieś
Wielowieś → Semur-en-Auxois
Wielowieś
Wielowies
Силезское
Гливицкий
Wielowieś
Semur-en-Auxois → Wielowies
Wielowies → Semur-en-Auxois
Wielum
Wieluń
Лодзинское
Велюньский
Wieluń
Semur-en-Auxois → Велюнь
Велюнь → Semur-en-Auxois
Wieluń
Велюнь
Лодзинское
Велюньский
Wieluń
Semur-en-Auxois → Велюнь
Велюнь → Semur-en-Auxois
Wieniawa
Мазовецкое
Пшисухский
Wieniawa
Semur-en-Auxois → Wieniawa
Wieniawa → Semur-en-Auxois
Wieniec
Куявско Поморское
Влоцлавский
Brześć Kujawski
Semur-en-Auxois → Wieniec
Wieniec → Semur-en-Auxois
Wieniec Zdrój
Куявско Поморское
Влоцлавский
Brześć Kujawski
Semur-en-Auxois → Wieniec Zdrój
Wieniec Zdrój → Semur-en-Auxois
Wieprz
Малопольское
Вадовицкий
Wieprz
Semur-en-Auxois → Wieprz
Wieprz → Semur-en-Auxois
Wieprzec
Малопольское
Сухский
Maków Podhalański
Semur-en-Auxois → Wieprzec
Wieprzec → Semur-en-Auxois
Wieprzow Ordynacki
Wieprzów Ordynacki
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Semur-en-Auxois → Wieprzow Ordynacki
Wieprzow Ordynacki → Semur-en-Auxois
Wieprzów Ordynacki
Wieprzow Ordynacki
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Semur-en-Auxois → Wieprzow Ordynacki
Wieprzow Ordynacki → Semur-en-Auxois
Wierbka
Силезское
Заверценский
Pilica
Semur-en-Auxois → Wierbka
Wierbka → Semur-en-Auxois
Wiercany
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Iwierzyce
Semur-en-Auxois → Wiercany
Wiercany → Semur-en-Auxois
Wierchlesie
Опольское
Стшелецкий
Jemielnica
Semur-en-Auxois → Wierchlesie
Wierchlesie → Semur-en-Auxois
Wiercica
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Semur-en-Auxois → Wiercica
Wiercica → Semur-en-Auxois
Wierciojki
Wierciójki
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Semur-en-Auxois → Wierciojki
Wierciojki → Semur-en-Auxois
Wierciójki
Wierciojki
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Semur-en-Auxois → Wierciojki
Wierciojki → Semur-en-Auxois
Wierciszow
Wierciszów
Люблинское
Люблинский
Jabłonna
Semur-en-Auxois → Wierciszow
Wierciszow → Semur-en-Auxois
Wierciszów
Wierciszow
Люблинское
Люблинский
Jabłonna
Semur-en-Auxois → Wierciszow
Wierciszow → Semur-en-Auxois
Wierechanie
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Semur-en-Auxois → Wierechanie
Wierechanie → Semur-en-Auxois
Wierna Rzeka
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Semur-en-Auxois → Wierna Rzeka
Wierna Rzeka → Semur-en-Auxois
Wierszczyca
Люблинское
Томашувский
Jarczów
Semur-en-Auxois → Wierszczyca
Wierszczyca → Semur-en-Auxois
Wieruchow
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Semur-en-Auxois → Wieruchow
Wieruchow → Semur-en-Auxois
Wieruszow
Wieruszów
Лодзинское
Верушувский
Wieruszów
Semur-en-Auxois → Верушув
Верушув → Semur-en-Auxois
Wieruszów
Верушув
Лодзинское
Верушувский
Wieruszów
Semur-en-Auxois → Верушув
Верушув → Semur-en-Auxois
Wierzba
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Semur-en-Auxois → Wierzba
Wierzba → Semur-en-Auxois
Wierzbica
Вежбиця
Люблинское
Красницкий
Urzędów
Semur-en-Auxois → Вежбиця
Вежбиця → Semur-en-Auxois
Wierzbica
Люблинское
Хелмский
Wierzbica
Semur-en-Auxois → Wierzbica
Wierzbica → Semur-en-Auxois
Wierzbica
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Semur-en-Auxois → Wierzbica
Wierzbica → Semur-en-Auxois
Wierzbica
Мазовецкое
Радомский
Wierzbica
Semur-en-Auxois → Wierzbica
Wierzbica → Semur-en-Auxois
Wierzbica
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Semur-en-Auxois → Wierzbica
Wierzbica → Semur-en-Auxois
Wierzbica Gorna
Wierzbica Górna
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Semur-en-Auxois → Wierzbica Gorna
Wierzbica Gorna → Semur-en-Auxois
Wierzbica Górna
Wierzbica Gorna
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Semur-en-Auxois → Wierzbica Gorna
Wierzbica Gorna → Semur-en-Auxois
Wierzbice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Semur-en-Auxois → Wierzbice
Wierzbice → Semur-en-Auxois
Wierzbiczany
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Semur-en-Auxois → Wierzbiczany
Wierzbiczany → Semur-en-Auxois
Wierzbie
Великопольское
Конинский
Sompolno
Semur-en-Auxois → Wierzbie
Wierzbie → Semur-en-Auxois
Wierzbie
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Semur-en-Auxois → Wierzbie
Wierzbie → Semur-en-Auxois
Wierzbie
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Semur-en-Auxois → Wierzbie
Wierzbie → Semur-en-Auxois
Wierzbin
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Semur-en-Auxois → Wierzbin
Wierzbin → Semur-en-Auxois
Wierzbinek
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Semur-en-Auxois → Wierzbinek
Wierzbinek → Semur-en-Auxois
Wierzbiny
Варминско Мазурское
Пишский
Orzysz
Semur-en-Auxois → Wierzbiny
Wierzbiny → Semur-en-Auxois
Wierzbiny
Поморское
Старогардский
Osiek
Semur-en-Auxois → Wierzbiny
Wierzbiny → Semur-en-Auxois
Wierzbna
Подкарпатское
Ярославский
Pawłosiów
Semur-en-Auxois → Wierzbna
Wierzbna → Semur-en-Auxois
Wierzbnik
Опольское
Бжегский
Grodków
Semur-en-Auxois → Wierzbnik
Wierzbnik → Semur-en-Auxois
Wierzbno
Мазовецкое
Венгрувский
Wierzbno
Semur-en-Auxois → Wierzbno
Wierzbno → Semur-en-Auxois
Wierzbowa
Нижнесилезское
Болеславецкий
Gromadka
Semur-en-Auxois → Wierzbowa
Wierzbowa → Semur-en-Auxois
Wierzbowiec
Wierzbówiec
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Semur-en-Auxois → Wierzbowiec
Wierzbowiec → Semur-en-Auxois
Wierzbowo
Куявско Поморское
Хелмненский
Lisewo
Semur-en-Auxois → Wierzbowo
Wierzbowo → Semur-en-Auxois
Wierzbówiec
Wierzbowiec
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Semur-en-Auxois → Wierzbowiec
Wierzbowiec → Semur-en-Auxois
Wierzch
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Semur-en-Auxois → Wierzch
Wierzch → Semur-en-Auxois
Wierzchaczewo
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Semur-en-Auxois → Wierzchaczewo
Wierzchaczewo → Semur-en-Auxois
Wierzchlas
Вежхляс
Лодзинское
Велюньский
Wierzchlas
Semur-en-Auxois → Вежхляс
Вежхляс → Semur-en-Auxois
Wierzchocin
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Semur-en-Auxois → Wierzchocin
Wierzchocin → Semur-en-Auxois
Wierzchoniow
Wierzchoniów
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Semur-en-Auxois → Wierzchoniow
Wierzchoniow → Semur-en-Auxois
Wierzchoniów
Wierzchoniow
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Semur-en-Auxois → Wierzchoniow
Wierzchoniow → Semur-en-Auxois
Wierzchoslawice
Wierzchosławice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Semur-en-Auxois → Wierzchoslawice
Wierzchoslawice → Semur-en-Auxois
Wierzchoslawice
Wierzchosławice
Малопольское
Тарнувский
Wierzchosławice
Semur-en-Auxois → Wierzchoslawice
Wierzchoslawice → Semur-en-Auxois
Wierzchosławice
Wierzchoslawice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Semur-en-Auxois → Wierzchoslawice
Wierzchoslawice → Semur-en-Auxois
Wierzchosławice
Wierzchoslawice
Малопольское
Тарнувский
Wierzchosławice
Semur-en-Auxois → Wierzchoslawice
Wierzchoslawice → Semur-en-Auxois
Wierzchowiec
Лодзинское
Белхатувский
Kluki
Semur-en-Auxois → Wierzchowiec
Wierzchowiec → Semur-en-Auxois
Wierzchowiny
Люблинское
Замойский
Замость
Semur-en-Auxois → Wierzchowiny
Wierzchowiny → Semur-en-Auxois
Wierzchowiska Drugie
Люблинское
Свидникский
Piaski
Semur-en-Auxois → Wierzchowiska Drugie
Wierzchowiska Drugie → Semur-en-Auxois
Wierzchowisko
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Semur-en-Auxois → Wierzchowisko
Wierzchowisko → Semur-en-Auxois
Wierzchowisko
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Semur-en-Auxois → Wierzchowisko
Wierzchowisko → Semur-en-Auxois
Wierzchowizna
Мазовецкое
Пшаснышский
Chorzele
Semur-en-Auxois → Wierzchowizna
Wierzchowizna → Semur-en-Auxois
Wierzchy
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Semur-en-Auxois → Wierzchy
Wierzchy → Semur-en-Auxois
Wierzejewice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Semur-en-Auxois → Wierzejewice
Wierzejewice → Semur-en-Auxois
Wieszowa
Силезское
Тарногурский
Zbrosławice
Semur-en-Auxois → Wieszowa
Wieszowa → Semur-en-Auxois
Wieściszowice
Весцишовіце
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Semur-en-Auxois → Весцишовіце
Весцишовіце → Semur-en-Auxois
Wieściszów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Czernica
Semur-en-Auxois → Wieściszów
Wieściszów → Semur-en-Auxois
Wietchinin
Великопольское
Турекский
Turek
Semur-en-Auxois → Wietchinin
Wietchinin → Semur-en-Auxois
Wietlin
Подкарпатское
Ярославский
Laszki
Semur-en-Auxois → Wietlin
Wietlin → Semur-en-Auxois
Wietlin Trzeci
Подкарпатское
Ярославский
Laszki
Semur-en-Auxois → Wietlin Trzeci
Wietlin Trzeci → Semur-en-Auxois
Wietrzno
Вєтржно
Подкарпатское
Кросненский
Dukla
Semur-en-Auxois → Вєтржно
Вєтржно → Semur-en-Auxois
Wiewierz
Нижнесилезское
Гурувский
Wąsosz
Semur-en-Auxois → Wiewierz
Wiewierz → Semur-en-Auxois
Wiewiorka
Лодзинское
Верушувский
Bolesławiec
Semur-en-Auxois → Wiewiorka
Wiewiorka → Semur-en-Auxois
Wiewiorki
Wiewiórki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Semur-en-Auxois → Wiewiorki
Wiewiorki → Semur-en-Auxois
Wiewiórczyn
Лодзинское
Ласкский
Łask
Semur-en-Auxois → Wiewiórczyn
Wiewiórczyn → Semur-en-Auxois
Wiewiórki
Wiewiorki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Semur-en-Auxois → Wiewiorki
Wiewiorki → Semur-en-Auxois
Wiewiórki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Płużnica
Semur-en-Auxois → Wiewiórki
Wiewiórki → Semur-en-Auxois
Wieza
Wieża
Нижнесилезское
Львувецкий
Gryfów Śląski
Semur-en-Auxois → Wieza
Wieza → Semur-en-Auxois
Wieża
Wieza
Нижнесилезское
Львувецкий
Gryfów Śląski
Semur-en-Auxois → Wieza
Wieza → Semur-en-Auxois
Więcki
Wiecki
Варминско Мазурское
Венгожевский
Budry
Semur-en-Auxois → Wiecki
Wiecki → Semur-en-Auxois
Więcki
Wiecki
Силезское
Клобуцкий
Popów
Semur-en-Auxois → Wiecki
Wiecki → Semur-en-Auxois
Więckowice
Wieckowice
Великопольское
Познанский повет
Dopiewo
Semur-en-Auxois → Wieckowice
Wieckowice → Semur-en-Auxois
Więckowy
Wieckowy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Semur-en-Auxois → Wieckowy
Wieckowy → Semur-en-Auxois
Więcławice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Semur-en-Auxois → Więcławice
Więcławice → Semur-en-Auxois
Więcławice Dworskie
Wieclawice Dworskie
Малопольское
Краковский
Michałowice
Semur-en-Auxois → Wieclawice Dworskie
Wieclawice Dworskie → Semur-en-Auxois
Więcmierzyce
Опольское
Бжегский
Grodków
Semur-en-Auxois → Więcmierzyce
Więcmierzyce → Semur-en-Auxois
Większyce
Wiekszyce
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Semur-en-Auxois → Wiekszyce
Wiekszyce → Semur-en-Auxois
Wigry
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Semur-en-Auxois → Wigry
Wigry → Semur-en-Auxois
Wijewo
Великопольское
Лешненский
Wijewo
Semur-en-Auxois → Wijewo
Wijewo → Semur-en-Auxois
Wikielec
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Semur-en-Auxois → Wikielec
Wikielec → Semur-en-Auxois
Wikno
Варминско Мазурское
Нидзицкий
Nidzica
Semur-en-Auxois → Wikno
Wikno → Semur-en-Auxois
Wiktorow
Лодзинское
Велюньский
Biała
Semur-en-Auxois → Wiktorow
Wiktorow → Semur-en-Auxois
Wilamowice
Силезское
Бельский
Wilamowice
Semur-en-Auxois → Wilamowice
Wilamowice → Semur-en-Auxois
Wilamowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Semur-en-Auxois → Wilamowo
Wilamowo → Semur-en-Auxois
Wilamów
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Semur-en-Auxois → Wilamów
Wilamów → Semur-en-Auxois
Wilamów
Лодзинское
Поддембицкий
Uniejów
Semur-en-Auxois → Wilamów
Wilamów → Semur-en-Auxois
Wilanów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Semur-en-Auxois → Wilanów
Wilanów → Semur-en-Auxois
Wilchta
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Semur-en-Auxois → Wilchta
Wilchta → Semur-en-Auxois
Wilcza
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Semur-en-Auxois → Wilcza
Wilcza → Semur-en-Auxois
Wilcza
Силезское
Гливицкий
Pilchowice
Semur-en-Auxois → Wilcza
Wilcza → Semur-en-Auxois
Wilczanka
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Semur-en-Auxois → Wilczanka
Wilczanka → Semur-en-Auxois
Wilcze
Куявско Поморское
Быдгощский
Osielsko
Semur-en-Auxois → Wilcze
Wilcze → Semur-en-Auxois
Wilczęta
Варминско Мазурское
Бранёвский
Wilczęta
Semur-en-Auxois → Wilczęta
Wilczęta → Semur-en-Auxois
Wilczkow
Wilczków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Semur-en-Auxois → Wilczkow
Wilczkow → Semur-en-Auxois
Wilczkow
Wilczków
Нижнесилезское
Сьродский
Malczyce
Semur-en-Auxois → Wilczkow
Wilczkow → Semur-en-Auxois
Wilczkowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Semur-en-Auxois → Wilczkowice
Wilczkowice → Semur-en-Auxois
Wilczkowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Jordanów Śląski
Semur-en-Auxois → Wilczkowice
Wilczkowice → Semur-en-Auxois
Wilczkowice Dolne
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Semur-en-Auxois → Wilczkowice Dolne
Wilczkowice Dolne → Semur-en-Auxois
Wilczkowice Dolne
Мазовецкое
Козеницкий
Magnuszew
Semur-en-Auxois → Wilczkowice Dolne
Wilczkowice Dolne → Semur-en-Auxois
Wilczkowice Gorne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Semur-en-Auxois → Wilczkowice Gorne
Wilczkowice Gorne → Semur-en-Auxois
Wilczkowice nad Szosą
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Semur-en-Auxois → Wilczkowice nad Szosą
Wilczkowice nad Szosą → Semur-en-Auxois
Wilczkowice Średnie
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Semur-en-Auxois → Wilczkowice Średnie
Wilczkowice Średnie → Semur-en-Auxois
Wilczków
Wilczkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Semur-en-Auxois → Wilczkow
Wilczkow → Semur-en-Auxois
Wilczków
Wilczkow
Нижнесилезское
Сьродский
Malczyce
Semur-en-Auxois → Wilczkow
Wilczkow → Semur-en-Auxois
Wilczna
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Semur-en-Auxois → Wilczna
Wilczna → Semur-en-Auxois
Wilczopole
Люблинское
Люблинский
Głusk
Semur-en-Auxois → Wilczopole
Wilczopole → Semur-en-Auxois
Wilczowola
Мазовецкое
Зволенский
Policzna
Semur-en-Auxois → Wilczowola
Wilczowola → Semur-en-Auxois
Wilczyce
Малопольское
Лимановский
Dobra
Semur-en-Auxois → Wilczyce
Wilczyce → Semur-en-Auxois
Wilczyce
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Semur-en-Auxois → Wilczyce
Wilczyce → Semur-en-Auxois
Wilczyce
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Semur-en-Auxois → Wilczyce
Wilczyce → Semur-en-Auxois
Wilczyn
Великопольское
Конинский
Wilczyn
Semur-en-Auxois → Wilczyn
Wilczyn → Semur-en-Auxois
Wilczyn
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Semur-en-Auxois → Wilczyn
Wilczyn → Semur-en-Auxois
Wilczyniec
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Semur-en-Auxois → Wilczyniec
Wilczyniec → Semur-en-Auxois
Wilczyska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Semur-en-Auxois → Wilczyska
Wilczyska → Semur-en-Auxois
Wilga
Мазовецкое
Гарволинский
Wilga
Semur-en-Auxois → Wilga
Wilga → Semur-en-Auxois
Wilimy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Semur-en-Auxois → Wilimy
Wilimy → Semur-en-Auxois
Wilka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Semur-en-Auxois → Wilka
Wilka → Semur-en-Auxois
Wilka Bory
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Semur-en-Auxois → Wilka Bory
Wilka Bory → Semur-en-Auxois
Wilkanowo
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Semur-en-Auxois → Wilkanowo
Wilkanowo → Semur-en-Auxois
Wilkaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Semur-en-Auxois → Wilkaski
Wilkaski → Semur-en-Auxois
Wilkasy
Вилкасы
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Semur-en-Auxois → Вилкасы
Вилкасы → Semur-en-Auxois
Wilkesy
Wilkęsy
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Semur-en-Auxois → Wilkesy
Wilkesy → Semur-en-Auxois
Wilkęsy
Wilkesy
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Semur-en-Auxois → Wilkesy
Wilkesy → Semur-en-Auxois
Wilki
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Semur-en-Auxois → Wilki
Wilki → Semur-en-Auxois
Wilkolaz
Wilkołaz
Люблинское
Красницкий
Wilkołaz
Semur-en-Auxois → Вильколаз
Вильколаз → Semur-en-Auxois
Wilkolaz Pierwszy
Wilkołaz Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Wilkołaz
Semur-en-Auxois → Wilkolaz Pierwszy
Wilkolaz Pierwszy → Semur-en-Auxois
Wilkołaz
Вильколаз
Люблинское
Красницкий
Wilkołaz
Semur-en-Auxois → Вильколаз
Вильколаз → Semur-en-Auxois
Wilkołaz Dolny
Люблинское
Красницкий
Wilkołaz
Semur-en-Auxois → Wilkołaz Dolny
Wilkołaz Dolny → Semur-en-Auxois
Wilkołaz Pierwszy
Wilkolaz Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Wilkołaz
Semur-en-Auxois → Wilkolaz Pierwszy
Wilkolaz Pierwszy → Semur-en-Auxois
Wilkow
Wilków
Мазовецкое
Западно Варшавский
Leszno
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilkow
Wilków
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilkow
Wilków
Опольское
Намыслувский
Wilków
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilkow
Wilków
Силезское
Заверценский
Irządze
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilkow Wielki
Wilków Wielki
Нижнесилезское
Дзержонювский
Niemcza
Semur-en-Auxois → Wilkow Wielki
Wilkow Wielki → Semur-en-Auxois
Wilkowa Wieś
Вількова Весь
Мазовецкое
Западно Варшавский
Leszno
Semur-en-Auxois → Вількова Весь
Вількова Весь → Semur-en-Auxois
Wilkowice
Великопольское
Лешненский
Lipno
Semur-en-Auxois → Wilkowice
Wilkowice → Semur-en-Auxois
Wilkowice
Силезское
Бельский
Wilkowice
Semur-en-Auxois → Wilkowice
Wilkowice → Semur-en-Auxois
Wilkowice
Вільковіце
Силезское
Бельский
Wilkowice
Semur-en-Auxois → Вільковіце
Вільковіце → Semur-en-Auxois
Wilkowiecko
Силезское
Клобуцкий
Opatów
Semur-en-Auxois → Wilkowiecko
Wilkowiecko → Semur-en-Auxois
Wilkowo
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Semur-en-Auxois → Wilkowo
Wilkowo → Semur-en-Auxois
Wilkowo
Вільково
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Semur-en-Auxois → Вільково
Вільково → Semur-en-Auxois
Wilkowyja
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Semur-en-Auxois → Wilkowyja
Wilkowyja → Semur-en-Auxois
Wilków
Wilkow
Мазовецкое
Западно Варшавский
Leszno
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilków
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Semur-en-Auxois → Wilków
Wilków → Semur-en-Auxois
Wilków
Нижнесилезское
Злоторыйский
Złotoryja
Semur-en-Auxois → Wilków
Wilków → Semur-en-Auxois
Wilków
Wilkow
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilków
Wilkow
Опольское
Намыслувский
Wilków
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilków
Wilkow
Силезское
Заверценский
Irządze
Semur-en-Auxois → Wilkow
Wilkow → Semur-en-Auxois
Wilków Drugi
Мазовецкое
Груецкий
Błędów
Semur-en-Auxois → Wilków Drugi
Wilków Drugi → Semur-en-Auxois
Wilków Osiedle
Нижнесилезское
Злоторыйский
Złotoryja
Semur-en-Auxois → Wilków Osiedle
Wilków Osiedle → Semur-en-Auxois
Wilków Pierwszy
Мазовецкое
Груецкий
Błędów
Semur-en-Auxois → Wilków Pierwszy
Wilków Pierwszy → Semur-en-Auxois
Wilków Wielki
Wilkow Wielki
Нижнесилезское
Дзержонювский
Niemcza
Semur-en-Auxois → Wilkow Wielki
Wilkow Wielki → Semur-en-Auxois
Wilkszyn
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Semur-en-Auxois → Wilkszyn
Wilkszyn → Semur-en-Auxois
Wilnowo
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Semur-en-Auxois → Wilnowo
Wilnowo → Semur-en-Auxois
Wincencin
Люблинское
Влодавский
Urszulin
Semur-en-Auxois → Wincencin
Wincencin → Semur-en-Auxois
Wincentow
Wincentów
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Semur-en-Auxois → Wincentow
Wincentow → Semur-en-Auxois
Wincentowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Semur-en-Auxois → Wincentowo
Wincentowo → Semur-en-Auxois
Wincentów
Wincentow
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Semur-en-Auxois → Wincentow
Wincentow → Semur-en-Auxois
Wincentynów
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Semur-en-Auxois → Wincentynów
Wincentynów → Semur-en-Auxois
Winda
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Semur-en-Auxois → Winda
Winda → Semur-en-Auxois
Winiary
Великопольское
Гнезненский
Gniezno
Semur-en-Auxois → Winiary
Winiary → Semur-en-Auxois
Winiary
Малопольское
Величский
Gdów
Semur-en-Auxois → Winiary
Winiary → Semur-en-Auxois
Winiary
Свентокшишское
Буский
Nowy Korczyn
Semur-en-Auxois → Winiary
Winiary → Semur-en-Auxois
Winnica
Мазовецкое
Пултуский
Winnica
Semur-en-Auxois → Winnica
Winnica → Semur-en-Auxois
Winnica
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Semur-en-Auxois → Winnica
Winnica → Semur-en-Auxois
Winowno
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Semur-en-Auxois → Winowno
Winowno → Semur-en-Auxois
Winsko
Wińsko
Нижнесилезское
Волувский
Wińsko
Semur-en-Auxois → Winsko
Winsko → Semur-en-Auxois
Wińsko
Winsko
Нижнесилезское
Волувский
Wińsko
Semur-en-Auxois → Winsko
Winsko → Semur-en-Auxois
Wipsowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Semur-en-Auxois → Wipsowo
Wipsowo → Semur-en-Auxois
Wirki
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Semur-en-Auxois → Wirki
Wirki → Semur-en-Auxois
Wirty
Поморское
Старогардский
Zblewo
Semur-en-Auxois → Wirty
Wirty → Semur-en-Auxois
Wirwajdy
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Semur-en-Auxois → Wirwajdy
Wirwajdy → Semur-en-Auxois
Wiry
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Semur-en-Auxois → Wiry
Wiry → Semur-en-Auxois
Wiskitki
Мазовецкое
Жирардувский
Wiskitki
Semur-en-Auxois → Wiskitki
Wiskitki → Semur-en-Auxois
Wisla Mala
Wisła Mała
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Semur-en-Auxois → Wisla Mala
Wisla Mala → Semur-en-Auxois
Wislica
Wiślica
Свентокшишское
Буский
Wiślica
Semur-en-Auxois → Wislica
Wislica → Semur-en-Auxois
Wislina
Wiślina
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Semur-en-Auxois → Wislina
Wislina → Semur-en-Auxois
Wislowiec
Wisłowiec
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Semur-en-Auxois → Wislowiec
Wislowiec → Semur-en-Auxois
Wisła Mała
Wisla Mala
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Semur-en-Auxois → Wisla Mala
Wisla Mala → Semur-en-Auxois
Wisłoczek
Віслочок
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Semur-en-Auxois → Віслочок
Віслочок → Semur-en-Auxois
Wisłowiec
Wislowiec
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Semur-en-Auxois → Wislowiec
Wislowiec → Semur-en-Auxois
Wisłowiec Kolonia
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Semur-en-Auxois → Wisłowiec Kolonia
Wisłowiec Kolonia → Semur-en-Auxois
Wisniew
Wiśniew
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Semur-en-Auxois → Wisniew
Wisniew → Semur-en-Auxois
Wisniew Kolonia
Wiśniew Kolonia
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Semur-en-Auxois → Wisniew Kolonia
Wisniew Kolonia → Semur-en-Auxois
Wisniewo
Wiśniewo
Мазовецкое
Млавский
Wiśniewo
Semur-en-Auxois → Wisniewo
Wisniewo → Semur-en-Auxois
Wisniowa
Wiśniowa
Малопольское
Мысленицкий
Wiśniowa
Semur-en-Auxois → Wisniowa
Wisniowa → Semur-en-Auxois
Wisniowa
Wiśniowa
Подкарпатское
Стшижувский
Wiśniowa
Semur-en-Auxois → Виснёва
Виснёва → Semur-en-Auxois
Wisniowa Poduchowna
Wiśniowa Poduchowna
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Semur-en-Auxois → Wisniowa Poduchowna
Wisniowa Poduchowna → Semur-en-Auxois
Wisniowka
Свентокшишское
Келецкий
Masłów
Semur-en-Auxois → Wisniowka
Wisniowka → Semur-en-Auxois
Wisznia Mala
Wisznia Mała
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Semur-en-Auxois → Wisznia Mala
Wisznia Mala → Semur-en-Auxois
Wisznia Mała
Wisznia Mala
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Semur-en-Auxois → Wisznia Mala
Wisznia Mala → Semur-en-Auxois
Wisznice
Люблинское
Бяльский
Wisznice
Semur-en-Auxois → Wisznice
Wisznice → Semur-en-Auxois
Wiślica
Wislica
Свентокшишское
Буский
Wiślica
Semur-en-Auxois → Wislica
Wislica → Semur-en-Auxois
Wiślina
Wislina
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Semur-en-Auxois → Wislina
Wislina → Semur-en-Auxois
Wiślinka
Віслінка
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Semur-en-Auxois → Віслінка
Віслінка → Semur-en-Auxois
Wiśnicz Mały
Вісьнич Малий
Малопольское
Бохнявский
Nowy Wiśnicz
Semur-en-Auxois → Вісьнич Малий
Вісьнич Малий → Semur-en-Auxois
Wiśniew
Wisniew
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Semur-en-Auxois → Wisniew
Wisniew → Semur-en-Auxois
Wiśniew Kolonia
Wisniew Kolonia
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Semur-en-Auxois → Wisniew Kolonia
Wisniew Kolonia → Semur-en-Auxois
Wiśniewo
Wisniewo
Мазовецкое
Млавский
Wiśniewo
Semur-en-Auxois → Wisniewo
Wisniewo → Semur-en-Auxois
Wiśniewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Semur-en-Auxois → Wiśniewo
Wiśniewo → Semur-en-Auxois
Wiśniewo
Мазовецкое
Цеханувский
Grudusk
Semur-en-Auxois → Wiśniewo
Wiśniewo → Semur-en-Auxois
Wiśniowa
Wisniowa
Малопольское
Мысленицкий
Wiśniowa
Semur-en-Auxois → Wisniowa
Wisniowa → Semur-en-Auxois
Wiśniowa
Виснёва
Подкарпатское
Стшижувский
Wiśniowa
Semur-en-Auxois → Виснёва
Виснёва → Semur-en-Auxois
Wiśniowa Poduchowna
Wisniowa Poduchowna
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Semur-en-Auxois → Wisniowa Poduchowna
Wisniowa Poduchowna → Semur-en-Auxois
Witalowka
Witalówka
Мазовецкое
Груецкий
Pniewy
Semur-en-Auxois → Witalowka
Witalowka → Semur-en-Auxois
Witalówka
Witalowka
Мазовецкое
Груецкий
Pniewy
Semur-en-Auxois → Witalowka
Witalowka → Semur-en-Auxois
Witanowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Gaworzyce
Semur-en-Auxois → Witanowice
Witanowice → Semur-en-Auxois
Witaszewice
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Semur-en-Auxois → Witaszewice
Witaszewice → Semur-en-Auxois
Witaszyce
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Semur-en-Auxois → Witaszyce
Witaszyce → Semur-en-Auxois
Witaszyczki
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Semur-en-Auxois → Witaszyczki
Witaszyczki → Semur-en-Auxois
Witaszyn
Мазовецкое
Бялобжегский
Wyśmierzyce
Semur-en-Auxois → Witaszyn
Witaszyn → Semur-en-Auxois
Witawa
Лодзинское
Кутновский
Dąbrowice
Semur-en-Auxois → Witawa
Witawa → Semur-en-Auxois
Witeradow
Witeradów
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Semur-en-Auxois → Witeradow
Witeradow → Semur-en-Auxois
Witeradów
Witeradow
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Semur-en-Auxois → Witeradow
Witeradow → Semur-en-Auxois
Witkowo
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Semur-en-Auxois → Witkowo
Witkowo → Semur-en-Auxois
Witnica
Великопольское
Конинский
Rzgów
Semur-en-Auxois → Witnica
Witnica → Semur-en-Auxois
Witoldow
Лодзинское
Ласкский
Widawa
Semur-en-Auxois → Witoldow
Witoldow → Semur-en-Auxois
Witoldowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Semur-en-Auxois → Witoldowo
Witoldowo → Semur-en-Auxois
Witonia
Лодзинское
Ленчицкий
Witonia
Semur-en-Auxois → Witonia
Witonia → Semur-en-Auxois
Witoroż
Люблинское
Бяльский
Drelów
Semur-en-Auxois → Witoroż
Witoroż → Semur-en-Auxois
Witoslawice
Witosławice
Опольское
Кендзежинско козельский
Polska Cerekiew
Semur-en-Auxois → Witoslawice
Witoslawice → Semur-en-Auxois
Witosław
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Semur-en-Auxois → Witosław
Witosław → Semur-en-Auxois
Witosławice
Witoslawice
Опольское
Кендзежинско козельский
Polska Cerekiew
Semur-en-Auxois → Witoslawice
Witoslawice → Semur-en-Auxois
Witoszyn
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Semur-en-Auxois → Witoszyn
Witoszyn → Semur-en-Auxois
Witoszynce
Witoszyńce
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Semur-en-Auxois → Witoszynce
Witoszynce → Semur-en-Auxois
Witoszyńce
Witoszynce
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Semur-en-Auxois → Witoszynce
Witoszynce → Semur-en-Auxois
Witow
Witów
Силезское
Заверценский
Irządze
Semur-en-Auxois → Witow
Witow → Semur-en-Auxois
Witowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Semur-en-Auxois → Witowice
Witowice → Semur-en-Auxois
Witowice
Люблинское
Пулавский
Końskowola
Semur-en-Auxois → Witowice
Witowice → Semur-en-Auxois
Witowice Dolne
Малопольское
Новосонченский
Łososina Dolna
Semur-en-Auxois → Witowice Dolne
Witowice Dolne → Semur-en-Auxois
Witowice Gorne
Witowice Górne
Малопольское
Новосонченский
Łososina Dolna
Semur-en-Auxois → Witowice Gorne
Witowice Gorne → Semur-en-Auxois
Witowice Górne
Witowice Gorne
Малопольское
Новосонченский
Łososina Dolna
Semur-en-Auxois → Witowice Gorne
Witowice Gorne → Semur-en-Auxois
Witowo
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Semur-en-Auxois → Witowo
Witowo → Semur-en-Auxois
Witowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Semur-en-Auxois → Witowy
Witowy → Semur-en-Auxois
Witów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Semur-en-Auxois → Witów
Witów → Semur-en-Auxois
Witów
Witow
Силезское
Заверценский
Irządze
Semur-en-Auxois → Witow
Witow → Semur-en-Auxois
Witramowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Semur-en-Auxois → Witramowo
Witramowo → Semur-en-Auxois
Witulin
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Semur-en-Auxois → Witulin
Witulin → Semur-en-Auxois
Wityny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Semur-en-Auxois → Wityny
Wityny → Semur-en-Auxois
Wizna
Подляское
Ломжинский
Wizna
Semur-en-Auxois → Wizna
Wizna → Semur-en-Auxois
Wl
Wladyslawow
Władysławów
Великопольское
Турекский
Władysławów
Semur-en-Auxois → Wladyslawow
Wladyslawow → Semur-en-Auxois
Wladyslawow
Władysławów
Лодзинское
Равский
Sadkowice
Semur-en-Auxois → Wladyslawow
Wladyslawow → Semur-en-Auxois
Wladyslawowo
Władysławowo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Semur-en-Auxois → Wladyslawowo
Wladyslawowo → Semur-en-Auxois
Wladyslawowo
Władysławowo
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Semur-en-Auxois → Владыславово
Владыславово → Semur-en-Auxois
Wladyslawowo
Władysławowo
Поморское
Пуцкий
Władysławowo
Semur-en-Auxois → Владыславово
Владыславово → Semur-en-Auxois
Wladzin
Władzin
Мазовецкое
Отвоцкий
Kołbiel
Semur-en-Auxois → Wladzin
Wladzin → Semur-en-Auxois
Wlasna
Własna
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Semur-en-Auxois → Wlasna
Wlasna → Semur-en-Auxois
Wlen
Wleń
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Semur-en-Auxois → Влень
Влень → Semur-en-Auxois
Wleń
Влень
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Semur-en-Auxois → Влень
Влень → Semur-en-Auxois
Wlochy
Włochy
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Semur-en-Auxois → Wlochy
Wlochy → Semur-en-Auxois
Wloclawek
Włocławek
Куявско Поморское
Włocławek
Włocławek
Semur-en-Auxois → Влоцлавек
Влоцлавек → Semur-en-Auxois
Wlodowo
Włodowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Semur-en-Auxois → Wlodowo
Wlodowo → Semur-en-Auxois
Wlosan
Włosań
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Semur-en-Auxois → Влосань
Влосань → Semur-en-Auxois
Wlosien
Włosień
Нижнесилезское
Любаньский
Platerówka
Semur-en-Auxois → Wlosien
Wlosien → Semur-en-Auxois
Wlosienica
Влосениця
Малопольское
Освенцимский
Oświęcim
Semur-en-Auxois → Влосениця
Влосениця → Semur-en-Auxois
Wlostow
Любушское
Жарский
Żary
Semur-en-Auxois → Wlostow
Wlostow → Semur-en-Auxois
Wlostow
Włostów
Свентокшишское
Опатувский
Lipnik
Semur-en-Auxois → Влостув
Влостув → Semur-en-Auxois
Wloszakowice
Włoszakowice
Великопольское
Лешненский
Włoszakowice
Semur-en-Auxois → Wloszakowice
Wloszakowice → Semur-en-Auxois
Wloszczowa
Włoszczowa
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Semur-en-Auxois → Влощова
Влощова → Semur-en-Auxois
Wloszczowice
Włoszczowice
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Semur-en-Auxois → Wloszczowice
Wloszczowice → Semur-en-Auxois
Wlyn
Włyń
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Semur-en-Auxois → Wlyn
Wlyn → Semur-en-Auxois
Wł
Władysław
Владыслав
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Semur-en-Auxois → Владыслав
Владыслав → Semur-en-Auxois
Władysławowo
Wladyslawowo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Semur-en-Auxois → Wladyslawowo
Wladyslawowo → Semur-en-Auxois
Władysławowo
Владиславово
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Semur-en-Auxois → Владиславово
Владиславово → Semur-en-Auxois
Władysławowo
Владыславово
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Semur-en-Auxois → Владыславово
Владыславово → Semur-en-Auxois
Władysławowo
Владыславово
Поморское
Пуцкий
Władysławowo
Semur-en-Auxois → Владыславово
Владыславово → Semur-en-Auxois
Władysławów
Wladyslawow
Великопольское
Турекский
Władysławów
Semur-en-Auxois → Wladyslawow
Wladyslawow → Semur-en-Auxois
Władysławów
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Semur-en-Auxois → Władysławów
Władysławów → Semur-en-Auxois
Władysławów
Wladyslawow
Лодзинское
Равский
Sadkowice
Semur-en-Auxois → Wladyslawow
Wladyslawow → Semur-en-Auxois
Władysławów
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Semur-en-Auxois → Władysławów
Władysławów → Semur-en-Auxois
Władzimirów
Великопольское
Конинский
Kazimierz Biskupi
Semur-en-Auxois → Władzimirów
Władzimirów → Semur-en-Auxois
Władzin
Wladzin
Мазовецкое
Отвоцкий
Kołbiel
Semur-en-Auxois → Wladzin
Wladzin → Semur-en-Auxois
Własna
Wlasna
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Semur-en-Auxois → Wlasna
Wlasna → Semur-en-Auxois
Włochy
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Semur-en-Auxois → Włochy
Włochy → Semur-en-Auxois
Włochy
Wlochy
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Semur-en-Auxois → Wlochy
Wlochy → Semur-en-Auxois
Włocławek
Влоцлавек
Куявско Поморское
Włocławek
Włocławek
Semur-en-Auxois → Влоцлавек
Влоцлавек → Semur-en-Auxois
Włodowo
Wlodowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Semur-en-Auxois → Wlodowo
Wlodowo → Semur-en-Auxois
Włodzice Małe
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Semur-en-Auxois → Włodzice Małe
Włodzice Małe → Semur-en-Auxois
Włodzimierzów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Semur-en-Auxois → Włodzimierzów
Włodzimierzów → Semur-en-Auxois
Włosań
Влосань
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Semur-en-Auxois → Влосань
Влосань → Semur-en-Auxois
Włosień
Wlosien
Нижнесилезское
Любаньский
Platerówka
Semur-en-Auxois → Wlosien
Wlosien → Semur-en-Auxois
Włostowa
Опольское
Ныский
Korfantów
Semur-en-Auxois → Włostowa
Włostowa → Semur-en-Auxois
Włostów
Влостув
Свентокшишское
Опатувский
Lipnik
Semur-en-Auxois → Влостув
Влостув → Semur-en-Auxois
Włoszakowice
Wloszakowice
Великопольское
Лешненский
Włoszakowice
Semur-en-Auxois → Wloszakowice
Wloszakowice → Semur-en-Auxois
Włoszczowa
Влощова
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Semur-en-Auxois → Влощова
Влощова → Semur-en-Auxois
Włoszczowice
Wloszczowice
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Semur-en-Auxois → Wloszczowice
Wloszczowice → Semur-en-Auxois
Włoszyn
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Semur-en-Auxois → Włoszyn
Włoszyn → Semur-en-Auxois
Włóki
Влукі
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Semur-en-Auxois → Влукі
Влукі → Semur-en-Auxois
Włyń
Wlyn
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Semur-en-Auxois → Wlyn
Wlyn → Semur-en-Auxois
Wo
Woclawy
Wocławy
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Semur-en-Auxois → Woclawy
Woclawy → Semur-en-Auxois
Wocławy
Woclawy
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Semur-en-Auxois → Woclawy
Woclawy → Semur-en-Auxois
Wodynie
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Semur-en-Auxois → Wodynie
Wodynie → Semur-en-Auxois
Wodziany
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Semur-en-Auxois → Wodziany
Wodziany → Semur-en-Auxois
Wodziczna
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Semur-en-Auxois → Wodziczna
Wodziczna → Semur-en-Auxois
Wodzierady
Лодзинское
Ласкский
Wodzierady
Semur-en-Auxois → Wodzierady
Wodzierady → Semur-en-Auxois
Wodzislaw
Wodzisław
Свентокшишское
Енджеювский
Wodzisław
Semur-en-Auxois → Водзислав
Водзислав → Semur-en-Auxois
Wodzislaw Slaski
Wodzisław Śląski
Силезское
Водзиславский
Wodzisław Śląski
Semur-en-Auxois → Водзислав Сленски
Водзислав Сленски → Semur-en-Auxois
Wodzisław
Водзислав
Свентокшишское
Енджеювский
Wodzisław
Semur-en-Auxois → Водзислав
Водзислав → Semur-en-Auxois
Wodzisław Śląski
Водзислав Сленски
Силезское
Водзиславский
Wodzisław Śląski
Semur-en-Auxois → Водзислав Сленски
Водзислав Сленски → Semur-en-Auxois
Wohyn
Wohyń
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Semur-en-Auxois → Wohyn
Wohyn → Semur-en-Auxois
Wohyń
Wohyn
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Semur-en-Auxois → Wohyn
Wohyn → Semur-en-Auxois
Wojanow
Wojanów
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Semur-en-Auxois → Wojanow
Wojanow → Semur-en-Auxois
Wojanowo
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Semur-en-Auxois → Wojanowo
Wojanowo → Semur-en-Auxois
Wojanów
Wojanow
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Semur-en-Auxois → Wojanow
Wojanow → Semur-en-Auxois
Wojaszowka
Wojaszówka
Подкарпатское
Кросненский
Wojaszówka
Semur-en-Auxois → Вояшувка
Вояшувка → Semur-en-Auxois
Wojaszówka
Вояшувка
Подкарпатское
Кросненский
Wojaszówka
Semur-en-Auxois → Вояшувка
Вояшувка → Semur-en-Auxois
Wojcice
Wójcice
Опольское
Ныский
Otmuchów
Semur-en-Auxois → Wojcice
Wojcice → Semur-en-Auxois
Wojciechow
Wojciechów
Люблинское
Люблинский
Wojciechów
Semur-en-Auxois → Wojciechow
Wojciechow → Semur-en-Auxois
Wojciechow
Wojciechów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Semur-en-Auxois → Wojciechow
Wojciechow → Semur-en-Auxois
Wojciechowka
Wojciechówka
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Semur-en-Auxois → Wojciechowka
Wojciechowka → Semur-en-Auxois
Wojciechów
Wojciechow
Люблинское
Люблинский
Wojciechów
Semur-en-Auxois → Wojciechow
Wojciechow → Semur-en-Auxois
Wojciechów
Wojciechow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Semur-en-Auxois → Wojciechow
Wojciechow → Semur-en-Auxois
Wojciechówka
Wojciechowka
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Semur-en-Auxois → Wojciechowka
Wojciechowka → Semur-en-Auxois
Wojciechy
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Semur-en-Auxois → Wojciechy
Wojciechy → Semur-en-Auxois
Wojcieszkow
Wojcieszków
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Semur-en-Auxois → Wojcieszkow
Wojcieszkow → Semur-en-Auxois
Wojcieszków
Wojcieszkow
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Semur-en-Auxois → Wojcieszkow
Wojcieszkow → Semur-en-Auxois
Wojcieszow
Wojcieszów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Wojcieszów
Semur-en-Auxois → Wojcieszow
Wojcieszow → Semur-en-Auxois
Wojcieszów
Wojcieszow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Wojcieszów
Semur-en-Auxois → Wojcieszow
Wojcieszow → Semur-en-Auxois
Wojcieszyce
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Semur-en-Auxois → Wojcieszyce
Wojcieszyce → Semur-en-Auxois
Wojcieszyn
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Semur-en-Auxois → Wojcieszyn
Wojcieszyn → Semur-en-Auxois
Wojcieszyn
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Semur-en-Auxois → Wojcieszyn
Wojcieszyn → Semur-en-Auxois
Wojcin
Лодзинское
Верушувский
Łubnice
Semur-en-Auxois → Wojcin
Wojcin → Semur-en-Auxois
Wojewodki
Wojewódki
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Semur-en-Auxois → Wojewodki
Wojewodki → Semur-en-Auxois
Wojewódki
Wojewodki
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Semur-en-Auxois → Wojewodki
Wojewodki → Semur-en-Auxois
Wojewódki Dolne
Воєвудкі Дольне
Мазовецкое
Соколувский
Bielany
Semur-en-Auxois → Воєвудкі Дольне
Воєвудкі Дольне → Semur-en-Auxois
Wojkowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Semur-en-Auxois → Wojkowice
Wojkowice → Semur-en-Auxois
Wojkowice
Силезское
Бендзинский
Wojkowice
Semur-en-Auxois → Wojkowice
Wojkowice → Semur-en-Auxois
Wojków
Войкув
Подкарпатское
Мелецкий
Padew Narodowa
Semur-en-Auxois → Войкув
Войкув → Semur-en-Auxois
Wojnarowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Semur-en-Auxois → Wojnarowa
Wojnarowa → Semur-en-Auxois
Wojnarowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Semur-en-Auxois → Wojnarowice
Wojnarowice → Semur-en-Auxois
Wojnicz
Войнич
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Semur-en-Auxois → Войнич
Войнич → Semur-en-Auxois
Wojnow
Wojnów
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Semur-en-Auxois → Wojnow
Wojnow → Semur-en-Auxois
Wojnowice
Великопольское
Новотомыский
Opalenica
Semur-en-Auxois → Wojnowice
Wojnowice → Semur-en-Auxois
Wojnowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Czernica
Semur-en-Auxois → Wojnowice
Wojnowice → Semur-en-Auxois
Wojnowice
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Semur-en-Auxois → Wojnowice
Wojnowice → Semur-en-Auxois
Wojnowo
Варминско Мазурское
Пишский
Ruciane Nida
Semur-en-Auxois → Wojnowo
Wojnowo → Semur-en-Auxois
Wojnowo
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Semur-en-Auxois → Wojnowo
Wojnowo → Semur-en-Auxois
Wojnów
Wojnow
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Semur-en-Auxois → Wojnow
Wojnow → Semur-en-Auxois
Wojnów
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Semur-en-Auxois → Wojnów
Wojnów → Semur-en-Auxois
Wojslaw
Wojsław
Опольское
Бжегский
Grodków
Semur-en-Auxois → Wojslaw
Wojslaw → Semur-en-Auxois
Wojslawice
Wojsławice
Люблинское
Хелмский
Wojsławice
Semur-en-Auxois → Wojslawice
Wojslawice → Semur-en-Auxois
Wojslawice
Wojsławice
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Semur-en-Auxois → Wojslawice
Wojslawice → Semur-en-Auxois
Wojsław
Wojslaw
Опольское
Бжегский
Grodków
Semur-en-Auxois → Wojslaw
Wojslaw → Semur-en-Auxois
Wojsławice
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Semur-en-Auxois → Wojsławice
Wojsławice → Semur-en-Auxois
Wojsławice
Wojslawice
Люблинское
Хелмский
Wojsławice
Semur-en-Auxois → Wojslawice
Wojslawice → Semur-en-Auxois
Wojsławice
Wojslawice
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Semur-en-Auxois → Wojslawice
Wojslawice → Semur-en-Auxois
Wojsze
Войше
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Semur-en-Auxois → Войше
Войше → Semur-en-Auxois
Wojszki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Semur-en-Auxois → Wojszki
Wojszki → Semur-en-Auxois
Wojszyce
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Semur-en-Auxois → Wojszyce
Wojszyce → Semur-en-Auxois
Wojszyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Semur-en-Auxois → Wojszyce
Wojszyce → Semur-en-Auxois
Wojszyn
Нижнесилезское
Глогувский
Pęcław
Semur-en-Auxois → Wojszyn
Wojszyn → Semur-en-Auxois
Wojszyn
Опольское
Опольский
Murów
Semur-en-Auxois → Wojszyn
Wojszyn → Semur-en-Auxois
Wojtkowa
Подкарпатское
Бещадский
Ustrzyki Dolne
Semur-en-Auxois → Wojtkowa
Wojtkowa → Semur-en-Auxois
Wojtkowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Semur-en-Auxois → Wojtkowice
Wojtkowice → Semur-en-Auxois
Wojtkowizna
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Semur-en-Auxois → Wojtkowizna
Wojtkowizna → Semur-en-Auxois
Wojtostwo
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Semur-en-Auxois → Wojtostwo
Wojtostwo → Semur-en-Auxois
Wojtowa
Wójtowa
Малопольское
Горлицкий
Lipinki
Semur-en-Auxois → Wojtowa
Wojtowa → Semur-en-Auxois
Wojtowka
Wojtówka
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Semur-en-Auxois → Wojtowka
Wojtowka → Semur-en-Auxois
Wojtowo
Wójtowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Semur-en-Auxois → Wojtowo
Wojtowo → Semur-en-Auxois
Wojtówka
Wojtowka
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Semur-en-Auxois → Wojtowka
Wojtowka → Semur-en-Auxois
Wojty
Wójty
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Semur-en-Auxois → Wojty
Wojty → Semur-en-Auxois
Wojtyszki
Лодзинское
Серадзкий
Brąszewice
Semur-en-Auxois → Wojtyszki
Wojtyszki → Semur-en-Auxois
Wokowice
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Semur-en-Auxois → Wokowice
Wokowice → Semur-en-Auxois
Wola
Силезское
Пщинский
Miedźna
Semur-en-Auxois → Wola
Wola → Semur-en-Auxois
Wola Brzostecka
Подкарпатское
Дембицкий
Brzostek
Semur-en-Auxois → Wola Brzostecka
Wola Brzostecka → Semur-en-Auxois
Wola Buchowska
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Semur-en-Auxois → Wola Buchowska
Wola Buchowska → Semur-en-Auxois
Wola Burzecka
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Semur-en-Auxois → Wola Burzecka
Wola Burzecka → Semur-en-Auxois
Wola Bykowska
Лодзинское
Пётркувский
Grabica
Semur-en-Auxois → Wola Bykowska
Wola Bykowska → Semur-en-Auxois
Wola Czolnowska
Люблинское
Пулавский
Baranów
Semur-en-Auxois → Wola Czolnowska
Wola Czolnowska → Semur-en-Auxois
Wola Dalsza
Подкарпатское
Ланьцутский
Białobrzegi
Semur-en-Auxois → Wola Dalsza
Wola Dalsza → Semur-en-Auxois
Wola Dąbska
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Semur-en-Auxois → Wola Dąbska
Wola Dąbska → Semur-en-Auxois
Wola Dereźniańska
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Semur-en-Auxois → Wola Dereźniańska
Wola Dereźniańska → Semur-en-Auxois
Wola Drwińska
Воля Дрвінська
Малопольское
Бохнявский
Drwinia
Semur-en-Auxois → Воля Дрвінська
Воля Дрвінська → Semur-en-Auxois
Wola Ducka
Мазовецкое
Отвоцкий
Wiązowna
Semur-en-Auxois → Wola Ducka
Wola Ducka → Semur-en-Auxois
Wola Duza
Wola Duża
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Semur-en-Auxois → Wola Duza
Wola Duza → Semur-en-Auxois
Wola Duża
Wola Duza
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Semur-en-Auxois → Wola Duza
Wola Duza → Semur-en-Auxois
Wola Filipowska
Воля Филиповская
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Semur-en-Auxois → Воля Филиповская
Воля Филиповская → Semur-en-Auxois
Wola Flaszczyna
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Semur-en-Auxois → Wola Flaszczyna
Wola Flaszczyna → Semur-en-Auxois
Wola Galecka
Wola Gałecka
Мазовецкое
Пшисухский
Rusinów
Semur-en-Auxois → Wola Galecka
Wola Galecka → Semur-en-Auxois
Wola Gałecka
Wola Galecka
Мазовецкое
Пшисухский
Rusinów
Semur-en-Auxois → Wola Galecka
Wola Galecka → Semur-en-Auxois
Wola Gosławska
Лодзинское
Ловичский
Bielawy
Semur-en-Auxois → Wola Gosławska
Wola Gosławska → Semur-en-Auxois
Wola Grodecka
Wola Gródecka
Люблинское
Томашувский
Jarczów
Semur-en-Auxois → Wola Grodecka
Wola Grodecka → Semur-en-Auxois
Wola Gródecka
Wola Grodecka
Люблинское
Томашувский
Jarczów
Semur-en-Auxois → Wola Grodecka
Wola Grodecka → Semur-en-Auxois
Wola Hankowska
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Semur-en-Auxois → Wola Hankowska
Wola Hankowska → Semur-en-Auxois
Wola Jurkowa
Куявско Поморское
Радзеювский
Topólka
Semur-en-Auxois → Wola Jurkowa
Wola Jurkowa → Semur-en-Auxois
Wola Kalinowska
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Semur-en-Auxois → Wola Kalinowska
Wola Kalinowska → Semur-en-Auxois
Wola Kamieńska
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Semur-en-Auxois → Wola Kamieńska
Wola Kamieńska → Semur-en-Auxois
Wola Kątecka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Semur-en-Auxois → Wola Kątecka
Wola Kątecka → Semur-en-Auxois
Wola Kisielska
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Semur-en-Auxois → Wola Kisielska
Wola Kisielska → Semur-en-Auxois
Wola Knyszynska
Wola Knyszyńska
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Semur-en-Auxois → Wola Knyszynska
Wola Knyszynska → Semur-en-Auxois
Wola Knyszyńska
Wola Knyszynska
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Semur-en-Auxois → Wola Knyszynska
Wola Knyszynska → Semur-en-Auxois
Wola Komborska
Воля Комборська
Подкарпатское
Кросненский
Korczyna
Semur-en-Auxois → Воля Комборська
Воля Комборська → Semur-en-Auxois
Wola Krokocka
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Semur-en-Auxois → Wola Krokocka
Wola Krokocka → Semur-en-Auxois
Wola Krzysztopolska
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Semur-en-Auxois → Wola Krzysztopolska
Wola Krzysztopolska → Semur-en-Auxois
Wola Krzysztoporska
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Semur-en-Auxois → Wola Krzysztoporska
Wola Krzysztoporska → Semur-en-Auxois
Wola Ksiazeca
Wola Książęca
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Semur-en-Auxois → Wola Ksiazeca
Wola Ksiazeca → Semur-en-Auxois
Wola Książęca
Wola Ksiazeca
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Semur-en-Auxois → Wola Ksiazeca
Wola Ksiazeca → Semur-en-Auxois
Wola Kulońska
Люблинское
Билгорайский
Biszcza
Semur-en-Auxois → Wola Kulońska
Wola Kulońska → Semur-en-Auxois
Wola Kurowska
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Semur-en-Auxois → Wola Kurowska
Wola Kurowska → Semur-en-Auxois
Wola Lacka
Wola Łącka
Мазовецкое
Плоцкий
Łąck
Semur-en-Auxois → Wola Lacka
Wola Lacka → Semur-en-Auxois
Wola Laszewska
Wola Łaszewska
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Semur-en-Auxois → Wola Laszewska
Wola Laszewska → Semur-en-Auxois
Wola Libertowska
Силезское
Заверценский
Żarnowiec
Semur-en-Auxois → Wola Libertowska
Wola Libertowska → Semur-en-Auxois
Wola Lipowska
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Semur-en-Auxois → Wola Lipowska
Wola Lipowska → Semur-en-Auxois
Wola Lipowska
Воля Ліповська
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Semur-en-Auxois → Воля Ліповська
Воля Ліповська → Semur-en-Auxois
Wola Lubecka
Малопольское
Тарнувский
Ryglice
Semur-en-Auxois → Wola Lubecka
Wola Lubecka → Semur-en-Auxois
Wola Łaszewska
Wola Laszewska
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Semur-en-Auxois → Wola Laszewska
Wola Laszewska → Semur-en-Auxois
Wola Łącka
Wola Lacka
Мазовецкое
Плоцкий
Łąck
Semur-en-Auxois → Wola Lacka
Wola Lacka → Semur-en-Auxois
Wola Mala
Wola Mała
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Semur-en-Auxois → Wola Mala
Wola Mala → Semur-en-Auxois
Wola Mała
Wola Mala
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Semur-en-Auxois → Wola Mala
Wola Mala → Semur-en-Auxois
Wola Mała
Воля Мала
Подкарпатское
Ланьцутский
Czarna
Semur-en-Auxois → Воля Мала
Воля Мала → Semur-en-Auxois
Wola Mieczyslawska
Wola Mieczysławska
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Semur-en-Auxois → Wola Mieczyslawska
Wola Mieczyslawska → Semur-en-Auxois
Wola Mieczysławska
Wola Mieczyslawska
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Semur-en-Auxois → Wola Mieczyslawska
Wola Mieczyslawska → Semur-en-Auxois
Wola Mielecka
Подкарпатское
Мелецкий
Mielec
Semur-en-Auxois → Wola Mielecka
Wola Mielecka → Semur-en-Auxois
Wola Mikorska
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Semur-en-Auxois → Wola Mikorska
Wola Mikorska → Semur-en-Auxois
Wola Montowska
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Semur-en-Auxois → Wola Montowska
Wola Montowska → Semur-en-Auxois
Wola Mrokowska
Воля Мроковска
Мазовецкое
Пясечинский
Lesznowola
Semur-en-Auxois → Воля Мроковска
Воля Мроковска → Semur-en-Auxois
Wola Obszanska
Воля Обшаньска
Люблинское
Билгорайский
Obsza
Semur-en-Auxois → Воля Обшаньска
Воля Обшаньска → Semur-en-Auxois
Wola Osinska
Wola Osińska
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Semur-en-Auxois → Wola Osinska
Wola Osinska → Semur-en-Auxois
Wola Osińska
Wola Osinska
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Semur-en-Auxois → Wola Osinska
Wola Osinska → Semur-en-Auxois
Wola Osowinska
Wola Osowińska
Люблинское
Радзыньский
Borki
Semur-en-Auxois → Wola Osowinska
Wola Osowinska → Semur-en-Auxois
Wola Osowińska
Wola Osowinska
Люблинское
Радзыньский
Borki
Semur-en-Auxois → Wola Osowinska
Wola Osowinska → Semur-en-Auxois
Wola Pasikonska
Wola Pasikońska
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Semur-en-Auxois → Wola Pasikonska
Wola Pasikonska → Semur-en-Auxois
Wola Pasikońska
Wola Pasikonska
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Semur-en-Auxois → Wola Pasikonska
Wola Pasikonska → Semur-en-Auxois
Wola Pierowa
Лодзинское
Кутновский
Nowe Ostrowy
Semur-en-Auxois → Wola Pierowa
Wola Pierowa → Semur-en-Auxois
Wola Polska
Мазовецкое
Миньский
Jakubów
Semur-en-Auxois → Wola Polska
Wola Polska → Semur-en-Auxois
Wola Przemykowska
Воля Пшемиковська
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Semur-en-Auxois → Воля Пшемиковська
Воля Пшемиковська → Semur-en-Auxois
Wola Przybyslawska
Wola Przybysławska
Люблинское
Люблинский
Garbów
Semur-en-Auxois → Wola Przybyslawska
Wola Przybyslawska → Semur-en-Auxois
Wola Przybysławska
Wola Przybyslawska
Люблинское
Люблинский
Garbów
Semur-en-Auxois → Wola Przybyslawska
Wola Przybyslawska → Semur-en-Auxois
Wola Radzięcka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Semur-en-Auxois → Wola Radzięcka
Wola Radzięcka → Semur-en-Auxois
Wola Rafalowska
Wola Rafałowska
Подкарпатское
Жешувский
Chmielnik
Semur-en-Auxois → Wola Rafalowska
Wola Rafalowska → Semur-en-Auxois
Wola Rafałowska
Wola Rafalowska
Подкарпатское
Жешувский
Chmielnik
Semur-en-Auxois → Wola Rafalowska
Wola Rafalowska → Semur-en-Auxois
Wola Ranizowska
Wola Raniżowska
Подкарпатское
Кольбушовский
Raniżów
Semur-en-Auxois → Wola Ranizowska
Wola Ranizowska → Semur-en-Auxois
Wola Raniżowska
Wola Ranizowska
Подкарпатское
Кольбушовский
Raniżów
Semur-en-Auxois → Wola Ranizowska
Wola Ranizowska → Semur-en-Auxois
Wola Rasztowska
Мазовецкое
Воломинский
Klembów
Semur-en-Auxois → Wola Rasztowska
Wola Rasztowska → Semur-en-Auxois
Wola Rozaniecka
Wola Różaniecka
Люблинское
Билгорайский
Tarnogród
Semur-en-Auxois → Wola Rozaniecka
Wola Rozaniecka → Semur-en-Auxois
Wola Różaniecka
Wola Rozaniecka
Люблинское
Билгорайский
Tarnogród
Semur-en-Auxois → Wola Rozaniecka
Wola Rozaniecka → Semur-en-Auxois
Wola Rudlicka
Лодзинское
Велюньский
Ostrówek
Semur-en-Auxois → Wola Rudlicka
Wola Rudlicka → Semur-en-Auxois
Wola Rudzka
Люблинское
Опольский
Opole Lubelskie
Semur-en-Auxois → Wola Rudzka
Wola Rudzka → Semur-en-Auxois
Wola Rzędzińska
Малопольское
Тарнувский
Tarnów
Semur-en-Auxois → Wola Rzędzińska
Wola Rzędzińska → Semur-en-Auxois
Wola Sernicka
Люблинское
Любартувский
Serniki
Semur-en-Auxois → Wola Sernicka
Wola Sernicka → Semur-en-Auxois
Wola Skromowska
Люблинское
Любартувский
Firlej
Semur-en-Auxois → Wola Skromowska
Wola Skromowska → Semur-en-Auxois
Wola Solecka Druga
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Semur-en-Auxois → Wola Solecka Druga
Wola Solecka Druga → Semur-en-Auxois
Wola Solecka Pierwsza
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Semur-en-Auxois → Wola Solecka Pierwsza
Wola Solecka Pierwsza → Semur-en-Auxois
Wola Stanomińska
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Semur-en-Auxois → Wola Stanomińska
Wola Stanomińska → Semur-en-Auxois
Wola Starogrodzka
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Semur-en-Auxois → Wola Starogrodzka
Wola Starogrodzka → Semur-en-Auxois
Wola Stróska
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Semur-en-Auxois → Wola Stróska
Wola Stróska → Semur-en-Auxois
Wola Suchozebrska
Wola Suchożebrska
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Semur-en-Auxois → Wola Suchozebrska
Wola Suchozebrska → Semur-en-Auxois
Wola Suchożebrska
Wola Suchozebrska
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Semur-en-Auxois → Wola Suchozebrska
Wola Suchozebrska → Semur-en-Auxois
Wola Tłomakowa
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Semur-en-Auxois → Wola Tłomakowa
Wola Tłomakowa → Semur-en-Auxois
Wola Trzydnicka
Люблинское
Красницкий
Trzydnik Duży
Semur-en-Auxois → Wola Trzydnicka
Wola Trzydnicka → Semur-en-Auxois
Wola Wapowska
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Semur-en-Auxois → Wola Wapowska
Wola Wapowska → Semur-en-Auxois
Wola Wegierska
Wola Węgierska
Подкарпатское
Ярославский
Roźwienica
Semur-en-Auxois → Wola Wegierska
Wola Wegierska → Semur-en-Auxois
Wola Wezykowa
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Semur-en-Auxois → Wola Wezykowa
Wola Wezykowa → Semur-en-Auxois
Wola Węgierska
Wola Wegierska
Подкарпатское
Ярославский
Roźwienica
Semur-en-Auxois → Wola Wegierska
Wola Wegierska → Semur-en-Auxois
Wola Wiązowa
Лодзинское
Белхатувский
Rusiec
Semur-en-Auxois → Wola Wiązowa
Wola Wiązowa → Semur-en-Auxois
Wola Wieclawska
Wola Więcławska
Малопольское
Краковский
Michałowice
Semur-en-Auxois → Wola Wieclawska
Wola Wieclawska → Semur-en-Auxois
Wola Wierzbowska
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Semur-en-Auxois → Wola Wierzbowska
Wola Wierzbowska → Semur-en-Auxois
Wola Więcławska
Wola Wieclawska
Малопольское
Краковский
Michałowice
Semur-en-Auxois → Wola Wieclawska
Wola Wieclawska → Semur-en-Auxois
Wola Wisniowa
Wola Wiśniowa
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Semur-en-Auxois → Wola Wisniowa
Wola Wisniowa → Semur-en-Auxois
Wola Wiśniowa
Wola Wisniowa
Свентокшишское
Влощовский
Włoszczowa
Semur-en-Auxois → Wola Wisniowa
Wola Wisniowa → Semur-en-Auxois
Wola Zalezna
Wola Załężna
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Semur-en-Auxois → Wola Zalezna
Wola Zalezna → Semur-en-Auxois
Wola Załężna
Wola Zalezna
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Semur-en-Auxois → Wola Zalezna
Wola Zalezna → Semur-en-Auxois
Wola Zglobienska
Wola Zgłobieńska
Подкарпатское
Жешувский
Boguchwała
Semur-en-Auxois → Wola Zglobienska
Wola Zglobienska → Semur-en-Auxois
Wola Zgłobieńska
Wola Zglobienska
Подкарпатское
Жешувский
Boguchwała
Semur-en-Auxois → Wola Zglobienska
Wola Zglobienska → Semur-en-Auxois
Wola Zydowska
Wola Żydowska
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Semur-en-Auxois → Wola Zydowska
Wola Zydowska → Semur-en-Auxois
Wola Żydowska
Wola Zydowska
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Semur-en-Auxois → Wola Zydowska
Wola Zydowska → Semur-en-Auxois
Wola Żyrakowska
Подкарпатское
Дембицкий
Żyraków
Semur-en-Auxois → Wola Żyrakowska
Wola Żyrakowska → Semur-en-Auxois
Wolanow
Wolanów
Мазовецкое
Радомский
Wolanów
Semur-en-Auxois → Wolanow
Wolanow → Semur-en-Auxois
Wolanów
Wolanow
Мазовецкое
Радомский
Wolanów
Semur-en-Auxois → Wolanow
Wolanow → Semur-en-Auxois
Wolborz
Wolbórz
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Semur-en-Auxois → Вольбуж
Вольбуж → Semur-en-Auxois
Wolbórz
Вольбуж
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Semur-en-Auxois → Вольбуж
Вольбуж → Semur-en-Auxois
Wolbrom
Вольбром
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Semur-en-Auxois → Вольбром
Вольбром → Semur-en-Auxois
Wolbromów
Нижнесилезское
Львувецкий
Gryfów Śląski
Semur-en-Auxois → Wolbromów
Wolbromów → Semur-en-Auxois
Wolczyn
Wołczyn
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Semur-en-Auxois → Волчин
Волчин → Semur-en-Auxois
Wolenice
Великопольское
Кротошинский
Rozdrażew
Semur-en-Auxois → Wolenice
Wolenice → Semur-en-Auxois
Wolental
Поморское
Старогардский
Skórcz
Semur-en-Auxois → Wolental
Wolental → Semur-en-Auxois
Wolica
Великопольское
Калишский
Godziesze Wielkie
Semur-en-Auxois → Wolica
Wolica → Semur-en-Auxois
Wolica
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Semur-en-Auxois → Wolica
Wolica → Semur-en-Auxois
Wolica
Люблинское
Любартувский
Abramów
Semur-en-Auxois → Wolica
Wolica → Semur-en-Auxois
Wolica
Люблинское
Хрубешувский
Hrubieszów
Semur-en-Auxois → Wolica
Wolica → Semur-en-Auxois
Wolica
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Semur-en-Auxois → Wolica
Wolica → Semur-en-Auxois
Wolica Brzozowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Semur-en-Auxois → Wolica Brzozowa
Wolica Brzozowa → Semur-en-Auxois
Wolica Brzozowa Kolonia
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Semur-en-Auxois → Wolica Brzozowa Kolonia
Wolica Brzozowa Kolonia → Semur-en-Auxois
Wolica Pusta
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Semur-en-Auxois → Wolica Pusta
Wolica Pusta → Semur-en-Auxois
Wolica Uchanska
Wolica Uchańska
Люблинское
Замойский
Грабовец
Semur-en-Auxois → Wolica Uchanska
Wolica Uchanska → Semur-en-Auxois
Wolica Uchańska
Wolica Uchanska
Люблинское
Замойский
Грабовец
Semur-en-Auxois → Wolica Uchanska
Wolica Uchanska → Semur-en-Auxois
Woliczka
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Semur-en-Auxois → Woliczka
Woliczka → Semur-en-Auxois
Wolimierz
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Semur-en-Auxois → Wolimierz
Wolimierz → Semur-en-Auxois
Wolka Brzezinska
Wólka Brzezińska
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Semur-en-Auxois → Wolka Brzezinska
Wolka Brzezinska → Semur-en-Auxois
Wolka Czarninska
Wólka Czarnińska
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Semur-en-Auxois → Wolka Czarninska
Wolka Czarninska → Semur-en-Auxois
Wolka Dabrowicka
Wólka Dąbrowicka
Мазовецкое
Воломинский
Poświętne
Semur-en-Auxois → Wolka Dabrowicka
Wolka Dabrowicka → Semur-en-Auxois
Wolka Dobrynska
Wólka Dobryńska
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Semur-en-Auxois → Wolka Dobrynska
Wolka Dobrynska → Semur-en-Auxois
Wolka Gieraszowska
Wólka Gieraszowska
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Semur-en-Auxois → Вулка Герашовская
Вулка Герашовская → Semur-en-Auxois
Wolka Husinska
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Semur-en-Auxois → Wolka Husinska
Wolka Husinska → Semur-en-Auxois
Wolka Kijewska
Wólka Kijewska
Варминско Мазурское
Олецкий
Olecko
Semur-en-Auxois → Wolka Kijewska
Wolka Kijewska → Semur-en-Auxois
Wolka Kosowska
Wólka Kosowska
Мазовецкое
Пясечинский
Lesznowola
Semur-en-Auxois → Вулька Косовска
Вулька Косовска → Semur-en-Auxois
Wolka Kozlowska
Wólka Kozłowska
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Semur-en-Auxois → Wolka Kozlowska
Wolka Kozlowska → Semur-en-Auxois
Wolka Lagowska
Wólka Łagowska
Мазовецкое
Зволенский
Przyłęk
Semur-en-Auxois → Wolka Lagowska
Wolka Lagowska → Semur-en-Auxois
Wolka Losiniecka
Wólka Łosiniecka
Люблинское
Томашувский
Susiec
Semur-en-Auxois → Wolka Losiniecka
Wolka Losiniecka → Semur-en-Auxois
Wolka Malkowa
Wólka Małkowa
Подкарпатское
Лежайский
Grodzisko Dolne
Semur-en-Auxois → Wolka Malkowa
Wolka Malkowa → Semur-en-Auxois
Wolka Minska
Wólka Mińska
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Semur-en-Auxois → Wolka Minska
Wolka Minska → Semur-en-Auxois
Wolka Mladzka
Wólka Mlądzka
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Semur-en-Auxois → Wolka Mladzka
Wolka Mladzka → Semur-en-Auxois
Wolka Orlowska
Wólka Orłowska
Люблинское
Красноставский
Izbica
Semur-en-Auxois → Wolka Orlowska
Wolka Orlowska → Semur-en-Auxois
Wolka Panienska
Люблинское
Замойский
Замость
Semur-en-Auxois → Wolka Panienska
Wolka Panienska → Semur-en-Auxois
Wolka Pelkinska
Wólka Pełkińska
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Semur-en-Auxois → Wolka Pelkinska
Wolka Pelkinska → Semur-en-Auxois
Wolka Plebanska
Wólka Plebańska
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Wolka Plebanska
Wolka Plebanska → Semur-en-Auxois
Wolka Pukarzowska
Wólka Pukarzowska
Люблинское
Томашувский
Łaszczów
Semur-en-Auxois → Wolka Pukarzowska
Wolka Pukarzowska → Semur-en-Auxois
Wolka Rejowiecka
Wólka Rejowiecka
Люблинское
Хелмский
Rejowiec
Semur-en-Auxois → Wolka Rejowiecka
Wolka Rejowiecka → Semur-en-Auxois
Wolka Sokolowska
Wólka Sokołowska
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Semur-en-Auxois → Wolka Sokolowska
Wolka Sokolowska → Semur-en-Auxois
Wolka Turowska
Wólka Turowska
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Semur-en-Auxois → Wolka Turowska
Wolka Turowska → Semur-en-Auxois
Wolka Zapalowska
Wólka Zapałowska
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Semur-en-Auxois → Wolka Zapalowska
Wolka Zapalowska → Semur-en-Auxois
Wolkowe
Мазовецкое
Остроленкский
Myszyniec
Semur-en-Auxois → Wolkowe
Wolkowe → Semur-en-Auxois
Wolkowyja
Wołkowyja
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Semur-en-Auxois → Волковыя
Волковыя → Semur-en-Auxois
Wolny Dwór
Вольни Двур
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Semur-en-Auxois → Вольни Двур
Вольни Двур → Semur-en-Auxois
Wolodrza
Wołodrza
Лодзинское
Кутновский
Nowe Ostrowy
Semur-en-Auxois → Wolodrza
Wolodrza → Semur-en-Auxois
Wolomin
Wołomin
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Semur-en-Auxois → Воломин
Воломин → Semur-en-Auxois
Wolow
Wołów
Нижнесилезское
Волувский
Wołów
Semur-en-Auxois → Волув
Волув → Semur-en-Auxois
Wolowice
Wołowice
Малопольское
Краковский
Czernichów
Semur-en-Auxois → Wolowice
Wolowice → Semur-en-Auxois
Wolsztyn
Вольштын
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Semur-en-Auxois → Вольштын
Вольштын → Semur-en-Auxois
Wolwark
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Semur-en-Auxois → Wolwark
Wolwark → Semur-en-Auxois
Wołczyn
Волчин
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Semur-en-Auxois → Волчин
Волчин → Semur-en-Auxois
Wołkowyja
Волковыя
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Semur-en-Auxois → Волковыя
Волковыя → Semur-en-Auxois
Wołkusz
Подляское
Августовский
Lipsk
Semur-en-Auxois → Wołkusz
Wołkusz → Semur-en-Auxois
Wołodrza
Wolodrza
Лодзинское
Кутновский
Nowe Ostrowy
Semur-en-Auxois → Wolodrza
Wolodrza → Semur-en-Auxois
Wołomin
Воломин
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Semur-en-Auxois → Воломин
Воломин → Semur-en-Auxois
Wołowice
Wolowice
Малопольское
Краковский
Czernichów
Semur-en-Auxois → Wolowice
Wolowice → Semur-en-Auxois
Wołowno
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Semur-en-Auxois → Wołowno
Wołowno → Semur-en-Auxois
Wołów
Волув
Нижнесилезское
Волувский
Wołów
Semur-en-Auxois → Волув
Волув → Semur-en-Auxois
Wonorze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Semur-en-Auxois → Wonorze
Wonorze → Semur-en-Auxois
Wopławki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Semur-en-Auxois → Wopławki
Wopławki → Semur-en-Auxois
Worgule
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Semur-en-Auxois → Worgule
Worgule → Semur-en-Auxois
Worliny
Варминско Мазурское
Острудский
Łukta
Semur-en-Auxois → Worliny
Worliny → Semur-en-Auxois
Woroniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Woroniec
Woroniec → Semur-en-Auxois
Worow
Worów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Semur-en-Auxois → Ворув
Ворув → Semur-en-Auxois
Worów
Ворув
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Semur-en-Auxois → Ворув
Ворув → Semur-en-Auxois
Woskowice Górne
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Semur-en-Auxois → Woskowice Górne
Woskowice Górne → Semur-en-Auxois
Woskrzenice
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Woskrzenice
Woskrzenice → Semur-en-Auxois
Woskrzenice Duze
Woskrzenice Duże
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Woskrzenice Duze
Woskrzenice Duze → Semur-en-Auxois
Woskrzenice Duże
Woskrzenice Duze
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Woskrzenice Duze
Woskrzenice Duze → Semur-en-Auxois
Woskrzenice Male
Woskrzenice Małe
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Woskrzenice Male
Woskrzenice Male → Semur-en-Auxois
Woskrzenice Małe
Woskrzenice Male
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Woskrzenice Male
Woskrzenice Male → Semur-en-Auxois
Woszczele
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Semur-en-Auxois → Woszczele
Woszczele → Semur-en-Auxois
Woszczyce
Силезское
Миколувский
Orzesze
Semur-en-Auxois → Woszczyce
Woszczyce → Semur-en-Auxois
Wozlawki
Wozławki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bisztynek
Semur-en-Auxois → Wozlawki
Wozlawki → Semur-en-Auxois
Wozławki
Wozlawki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bisztynek
Semur-en-Auxois → Wozlawki
Wozlawki → Semur-en-Auxois
Woznawies
Woźnawieś
Подляское
Граевский
Rajgród
Semur-en-Auxois → Woznawies
Woznawies → Semur-en-Auxois
Wozniki
Woźniki
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Semur-en-Auxois → Wozniki
Wozniki → Semur-en-Auxois
Wozniki
Силезское
Заверценский
Irządze
Semur-en-Auxois → Wozniki
Wozniki → Semur-en-Auxois
Wozniki
Woźniki
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Semur-en-Auxois → Wozniki
Wozniki → Semur-en-Auxois
Wozniki Slaskie
Woźniki Śląskie
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Semur-en-Auxois → Wozniki Slaskie
Wozniki Slaskie → Semur-en-Auxois
Wozuczyn
Wożuczyn
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Semur-en-Auxois → Wozuczyn
Wozuczyn → Semur-en-Auxois
Woźnawieś
Woznawies
Подляское
Граевский
Rajgród
Semur-en-Auxois → Woznawies
Woznawies → Semur-en-Auxois
Woźniki
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Semur-en-Auxois → Woźniki
Woźniki → Semur-en-Auxois
Woźniki
Wozniki
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Semur-en-Auxois → Wozniki
Wozniki → Semur-en-Auxois
Woźniki
Возьники
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Semur-en-Auxois → Возьники
Возьники → Semur-en-Auxois
Woźniki
Wozniki
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Semur-en-Auxois → Wozniki
Wozniki → Semur-en-Auxois
Woźniki
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Semur-en-Auxois → Woźniki
Woźniki → Semur-en-Auxois
Woźniki Śląskie
Wozniki Slaskie
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Semur-en-Auxois → Wozniki Slaskie
Wozniki Slaskie → Semur-en-Auxois
Wożuczyn
Wozuczyn
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Semur-en-Auxois → Wozuczyn
Wozuczyn → Semur-en-Auxois
Wó
Wójcice
Нижнесилезское
Олавский
Jelcz Laskowice
Semur-en-Auxois → Wójcice
Wójcice → Semur-en-Auxois
Wójcice
Wojcice
Опольское
Ныский
Otmuchów
Semur-en-Auxois → Wojcice
Wojcice → Semur-en-Auxois
Wójcin
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Semur-en-Auxois → Wójcin
Wójcin → Semur-en-Auxois
Wójcin A
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Semur-en-Auxois → Wójcin A
Wójcin A → Semur-en-Auxois
Wójcin B
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Semur-en-Auxois → Wójcin B
Wójcin B → Semur-en-Auxois
Wójcinek
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Semur-en-Auxois → Wójcinek
Wójcinek → Semur-en-Auxois
Wójtowa
Wojtowa
Малопольское
Горлицкий
Lipinki
Semur-en-Auxois → Wojtowa
Wojtowa → Semur-en-Auxois
Wójtowo
Wojtowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Semur-en-Auxois → Wojtowo
Wojtowo → Semur-en-Auxois
Wójtówka
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Semur-en-Auxois → Wójtówka
Wójtówka → Semur-en-Auxois
Wójtówko
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Semur-en-Auxois → Wójtówko
Wójtówko → Semur-en-Auxois
Wójty
Wojty
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Semur-en-Auxois → Wojty
Wojty → Semur-en-Auxois
Wólka
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Semur-en-Auxois → Wólka
Wólka → Semur-en-Auxois
Wólka
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Semur-en-Auxois → Wólka
Wólka → Semur-en-Auxois
Wólka Abramowska
Люблинское
Билгорайский
Goraj
Semur-en-Auxois → Wólka Abramowska
Wólka Abramowska → Semur-en-Auxois
Wólka Batorska
Люблинское
Яновский
Batorz
Semur-en-Auxois → Wólka Batorska
Wólka Batorska → Semur-en-Auxois
Wólka Brzezińska
Wolka Brzezinska
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Semur-en-Auxois → Wolka Brzezinska
Wolka Brzezinska → Semur-en-Auxois
Wólka Czarnińska
Wolka Czarninska
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Semur-en-Auxois → Wolka Czarninska
Wolka Czarninska → Semur-en-Auxois
Wólka Czarnostocka
Вулька Чарностоцька
Люблинское
Замойский
Радечница
Semur-en-Auxois → Вулька Чарностоцька
Вулька Чарностоцька → Semur-en-Auxois
Wólka Czernięcińska
Люблинское
Билгорайский
Turobin
Semur-en-Auxois → Wólka Czernięcińska
Wólka Czernięcińska → Semur-en-Auxois
Wólka Dąbrowicka
Wolka Dabrowicka
Мазовецкое
Воломинский
Poświętne
Semur-en-Auxois → Wolka Dabrowicka
Wolka Dabrowicka → Semur-en-Auxois
Wólka Dłużewska
Вулька Длужевська
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Semur-en-Auxois → Вулька Длужевська
Вулька Длужевська → Semur-en-Auxois
Wólka Dobryńska
Wolka Dobrynska
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Semur-en-Auxois → Wolka Dobrynska
Wolka Dobrynska → Semur-en-Auxois
Wólka Domaszewska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Semur-en-Auxois → Wólka Domaszewska
Wólka Domaszewska → Semur-en-Auxois
Wólka Gieraszowska
Вулка Герашовская
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Semur-en-Auxois → Вулка Герашовская
Вулка Герашовская → Semur-en-Auxois
Wólka Giereszowska
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Semur-en-Auxois → Wólka Giereszowska
Wólka Giereszowska → Semur-en-Auxois
Wólka Horyszowska
Люблинское
Замойский
Ситно
Semur-en-Auxois → Wólka Horyszowska
Wólka Horyszowska → Semur-en-Auxois
Wólka Hyżneńska
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Semur-en-Auxois → Wólka Hyżneńska
Wólka Hyżneńska → Semur-en-Auxois
Wólka Jagielczyńska
Лодзинское
Томашувский
Czerniewice
Semur-en-Auxois → Wólka Jagielczyńska
Wólka Jagielczyńska → Semur-en-Auxois
Wólka Karwicka
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Semur-en-Auxois → Wólka Karwicka
Wólka Karwicka → Semur-en-Auxois
Wólka Karwicka Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Semur-en-Auxois → Wólka Karwicka Kolonia
Wólka Karwicka Kolonia → Semur-en-Auxois
Wólka Kijewska
Wolka Kijewska
Варминско Мазурское
Олецкий
Olecko
Semur-en-Auxois → Wolka Kijewska
Wolka Kijewska → Semur-en-Auxois
Wólka Kosowska
Вулька Косовска
Мазовецкое
Пясечинский
Lesznowola
Semur-en-Auxois → Вулька Косовска
Вулька Косовска → Semur-en-Auxois
Wólka Kozłowska
Wolka Kozlowska
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Semur-en-Auxois → Wolka Kozlowska
Wolka Kozlowska → Semur-en-Auxois
Wólka Kozodawska
Вулька Козодавська
Мазовецкое
Пясечинский
Piaseczno
Semur-en-Auxois → Вулька Козодавська
Вулька Козодавська → Semur-en-Auxois
Wólka Kunińska
Вулька Кунінська
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Semur-en-Auxois → Вулька Кунінська
Вулька Кунінська → Semur-en-Auxois
Wólka Łagowska
Wolka Lagowska
Мазовецкое
Зволенский
Przyłęk
Semur-en-Auxois → Wolka Lagowska
Wolka Lagowska → Semur-en-Auxois
Wólka Łosiniecka
Wolka Losiniecka
Люблинское
Томашувский
Susiec
Semur-en-Auxois → Wolka Losiniecka
Wolka Losiniecka → Semur-en-Auxois
Wólka Majdańska
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Semur-en-Auxois → Wólka Majdańska
Wólka Majdańska → Semur-en-Auxois
Wólka Małkowa
Wolka Malkowa
Подкарпатское
Лежайский
Grodzisko Dolne
Semur-en-Auxois → Wolka Malkowa
Wolka Malkowa → Semur-en-Auxois
Wólka Małkowa
Вілька Малкова
Подкарпатское
Пшеворский
Tryńcza
Semur-en-Auxois → Вілька Малкова
Вілька Малкова → Semur-en-Auxois
Wólka Mińska
Wolka Minska
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Semur-en-Auxois → Wolka Minska
Wolka Minska → Semur-en-Auxois
Wólka Mlądzka
Wolka Mladzka
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Semur-en-Auxois → Wolka Mladzka
Wolka Mladzka → Semur-en-Auxois
Wólka Orłowska
Wolka Orlowska
Люблинское
Красноставский
Izbica
Semur-en-Auxois → Wolka Orlowska
Wolka Orlowska → Semur-en-Auxois
Wólka Paplińska
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Semur-en-Auxois → Wólka Paplińska
Wólka Paplińska → Semur-en-Auxois
Wólka Pełkińska
Wolka Pelkinska
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Semur-en-Auxois → Wolka Pelkinska
Wolka Pelkinska → Semur-en-Auxois
Wólka Pęcherska
Мазовецкое
Пясечинский
Piaseczno
Semur-en-Auxois → Wólka Pęcherska
Wólka Pęcherska → Semur-en-Auxois
Wólka Plebańska
Wolka Plebanska
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Semur-en-Auxois → Wolka Plebanska
Wolka Plebanska → Semur-en-Auxois
Wólka Pukarzowska
Wolka Pukarzowska
Люблинское
Томашувский
Łaszczów
Semur-en-Auxois → Wolka Pukarzowska
Wolka Pukarzowska → Semur-en-Auxois
Wólka Ratajska
Люблинское
Яновский
Godziszów
Semur-en-Auxois → Wólka Ratajska
Wólka Ratajska → Semur-en-Auxois
Wólka Rejowiecka
Wolka Rejowiecka
Люблинское
Хелмский
Rejowiec
Semur-en-Auxois → Wolka Rejowiecka
Wolka Rejowiecka → Semur-en-Auxois
Wólka Seroczyńska
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Semur-en-Auxois → Wólka Seroczyńska
Wólka Seroczyńska → Semur-en-Auxois
Wólka Sokołowska
Wolka Sokolowska
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Semur-en-Auxois → Wolka Sokolowska
Wolka Sokolowska → Semur-en-Auxois
Wólka Turebska
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Semur-en-Auxois → Wólka Turebska
Wólka Turebska → Semur-en-Auxois
Wólka Turowska
Wolka Turowska
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Semur-en-Auxois → Wolka Turowska
Wolka Turowska → Semur-en-Auxois
Wólka Wieprzecka
Люблинское
Замойский
Замость
Semur-en-Auxois → Wólka Wieprzecka
Wólka Wieprzecka → Semur-en-Auxois
Wólka Zapałowska
Wolka Zapalowska
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Semur-en-Auxois → Wolka Zapalowska
Wolka Zapalowska → Semur-en-Auxois
Wólka Złojecka
Люблинское
Замойский
Нелиш
Semur-en-Auxois → Wólka Złojecka
Wólka Złojecka → Semur-en-Auxois
Wr
Wreczyca
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Semur-en-Auxois → Wreczyca
Wreczyca → Semur-en-Auxois
Wreczyca Wielka
Wręczyca Wielka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Semur-en-Auxois → Wreczyca Wielka
Wreczyca Wielka → Semur-en-Auxois
Wręcza
Мазовецкое
Жирардувский
Mszczonów
Semur-en-Auxois → Wręcza
Wręcza → Semur-en-Auxois
Wręczyca Wielka
Wreczyca Wielka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Semur-en-Auxois → Wreczyca Wielka
Wreczyca Wielka → Semur-en-Auxois
Wroblew
Врублев
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Semur-en-Auxois → Врублев
Врублев → Semur-en-Auxois
Wroblewo
Wróblewo
Мазовецкое
Млавский
Radzanów
Semur-en-Auxois → Wroblewo
Wroblewo → Semur-en-Auxois
Wroblin
Wróblin
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Semur-en-Auxois → Wroblin
Wroblin → Semur-en-Auxois
Wroblowice
Wróblowice
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Semur-en-Auxois → Wroblowice
Wroblowice → Semur-en-Auxois
Wroblowice
Wróblowice
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Semur-en-Auxois → Wroblowice
Wroblowice → Semur-en-Auxois
Wrocanka
Вроцанка
Подкарпатское
Кросненский
Miejsce Piastowe
Semur-en-Auxois → Вроцанка
Вроцанка → Semur-en-Auxois
Wrociszów Dolny
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Semur-en-Auxois → Wrociszów Dolny
Wrociszów Dolny → Semur-en-Auxois
Wrociszów Górny
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Semur-en-Auxois → Wrociszów Górny
Wrociszów Górny → Semur-en-Auxois
Wrocki
Куявско Поморское
Голюбско добжинский
Golub Dobrzyń
Semur-en-Auxois → Wrocki
Wrocki → Semur-en-Auxois
Wroclaw
Wrocław
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Semur-en-Auxois → Врослав
Врослав → Semur-en-Auxois
Wrocław
Врослав
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Semur-en-Auxois → Врослав
Врослав → Semur-en-Auxois
Wroczków
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Semur-en-Auxois → Wroczków
Wroczków → Semur-en-Auxois
Wronie
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Semur-en-Auxois → Wronie
Wronie → Semur-en-Auxois
Wronin
Опольское
Кендзежинско козельский
Polska Cerekiew
Semur-en-Auxois → Wronin
Wronin → Semur-en-Auxois
Wroniniec
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Semur-en-Auxois → Wroniniec
Wroniniec → Semur-en-Auxois
Wronka
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Semur-en-Auxois → Wronka
Wronka → Semur-en-Auxois
Wronki
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Semur-en-Auxois → Wronki
Wronki → Semur-en-Auxois
Wronki Wielkie
Варминско Мазурское
Голдапский
Gołdap
Semur-en-Auxois → Wronki Wielkie
Wronki Wielkie → Semur-en-Auxois
Wronow
Вронув
Люблинское
Пулавский
Końskowola
Semur-en-Auxois → Вронув
Вронув → Semur-en-Auxois
Wronsko
Вронсько
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Semur-en-Auxois → Вронсько
Вронсько → Semur-en-Auxois
Wrony
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Semur-en-Auxois → Wrony
Wrony → Semur-en-Auxois
Wrotkow
Wrotków
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Semur-en-Auxois → Wrotkow
Wrotkow → Semur-en-Auxois
Wrotków
Wrotkow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Semur-en-Auxois → Wrotkow
Wrotkow → Semur-en-Auxois
Wrozewy
Wróżewy
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Semur-en-Auxois → Wrozewy
Wrozewy → Semur-en-Auxois
Wróblew
Лодзинское
Серадзкий
Wróblew
Semur-en-Auxois → Wróblew
Wróblew → Semur-en-Auxois
Wróblewo
Wroblewo
Мазовецкое
Млавский
Radzanów
Semur-en-Auxois → Wroblewo
Wroblewo → Semur-en-Auxois
Wróblewo
Врублево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Semur-en-Auxois → Врублево
Врублево → Semur-en-Auxois
Wróblik Królewski
Врублик Крулевски
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Semur-en-Auxois → Врублик Крулевски
Врублик Крулевски → Semur-en-Auxois
Wróblik Szlachecki
Вороблик Шляхетський
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Semur-en-Auxois → Вороблик Шляхетський
Вороблик Шляхетський → Semur-en-Auxois
Wróblin
Wroblin
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Semur-en-Auxois → Wroblin
Wroblin → Semur-en-Auxois
Wróblina
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Semur-en-Auxois → Wróblina
Wróblina → Semur-en-Auxois
Wróblowice
Wroblowice
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Semur-en-Auxois → Wroblowice
Wroblowice → Semur-en-Auxois
Wróblowice
Wroblowice
Нижнесилезское
Сьродский
Miękinia
Semur-en-Auxois → Wroblowice
Wroblowice → Semur-en-Auxois
Wrócikowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Semur-en-Auxois → Wrócikowo
Wrócikowo → Semur-en-Auxois
Wróżewy
Wrozewy
Великопольское
Кротошинский
Krotoszyn
Semur-en-Auxois → Wrozewy
Wrozewy → Semur-en-Auxois
Wrzasowice
Вжонсовице
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Semur-en-Auxois → Вжонсовице
Вжонсовице → Semur-en-Auxois
Wrzawy
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Semur-en-Auxois → Wrzawy
Wrzawy → Semur-en-Auxois
Wrząca
Великопольское
Турекский
Turek
Semur-en-Auxois → Wrząca
Wrząca → Semur-en-Auxois
Wrząca Wielka
Великопольское
Кольский
Koło
Semur-en-Auxois → Wrząca Wielka
Wrząca Wielka → Semur-en-Auxois
Wrzelowiec
Люблинское
Опольский
Opole Lubelskie
Semur-en-Auxois → Wrzelowiec
Wrzelowiec → Semur-en-Auxois
Wrzesina
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Semur-en-Auxois → Wrzesina
Wrzesina → Semur-en-Auxois
Wrzesiny
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Semur-en-Auxois → Wrzesiny
Wrzesiny → Semur-en-Auxois
Wrzesnia
Września
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Semur-en-Auxois → Вжесня
Вжесня → Semur-en-Auxois
Września
Вжесня
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Semur-en-Auxois → Вжесня
Вжесня → Semur-en-Auxois
Wrzosow
Wrzosów
Люблинское
Радзыньский
Borki
Semur-en-Auxois → Wrzosow
Wrzosow → Semur-en-Auxois
Wrzosowa
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Semur-en-Auxois → Wrzosowa
Wrzosowa → Semur-en-Auxois
Wrzosów
Wrzosow
Люблинское
Радзыньский
Borki
Semur-en-Auxois → Wrzosow
Wrzosow → Semur-en-Auxois
Wrzosówka
Вжосувка
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Semur-en-Auxois → Вжосувка
Вжосувка → Semur-en-Auxois
Wrzosy
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Semur-en-Auxois → Wrzosy
Wrzosy → Semur-en-Auxois
Ws
Wschowa
Всхова
Любушское
Всховский
Wschowa
Semur-en-Auxois → Всхова
Всхова → Semur-en-Auxois
Wsola
Мазовецкое
Радомский
Jedlińsk
Semur-en-Auxois → Wsola
Wsola → Semur-en-Auxois
Wszechswiete
Вшехсьвенте
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Semur-en-Auxois → Вшехсьвенте
Вшехсьвенте → Semur-en-Auxois
Wszeliwy
Мазовецкое
Сохачевский
Iłów
Semur-en-Auxois → Wszeliwy
Wszeliwy → Semur-en-Auxois
Wszemilowice
Wszemiłowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Semur-en-Auxois → Wszemilowice
Wszemilowice → Semur-en-Auxois
Wszemiłowice
Wszemilowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Semur-en-Auxois → Wszemilowice
Wszemilowice → Semur-en-Auxois
Wt
Wtórek
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Semur-en-Auxois → Wtórek
Wtórek → Semur-en-Auxois
Wu
Wudzyn
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Semur-en-Auxois → Wudzyn
Wudzyn → Semur-en-Auxois
Wujowka
Wujówka
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Semur-en-Auxois → Wujowka
Wujowka → Semur-en-Auxois
Wujówka
Wujowka
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Semur-en-Auxois → Wujowka
Wujowka → Semur-en-Auxois
Wy
Wyborow
Wyborów
Мазовецкое
Козеницкий
Grabów nad Pilicą
Semur-en-Auxois → Wyborow
Wyborow → Semur-en-Auxois
Wyborów
Wyborow
Мазовецкое
Козеницкий
Grabów nad Pilicą
Semur-en-Auxois → Wyborow
Wyborow → Semur-en-Auxois
Wybranowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Semur-en-Auxois → Wybranowo
Wybranowo → Semur-en-Auxois
Wybudowanie Wielbrandowskie
Вибудоване Вельбрандовське
Поморское
Старогардский
Skórcz
Semur-en-Auxois → Вибудоване Вельбрандовське
Вибудоване Вельбрандовське → Semur-en-Auxois
Wychody
Люблинское
Замойский
Замость
Semur-en-Auxois → Wychody
Wychody → Semur-en-Auxois
Wycinki
Вицинкі
Поморское
Старогардский
Osiek
Semur-en-Auxois → Вицинкі
Вицинкі → Semur-en-Auxois
Wyczechowo
Поморское
Картузский
Somonino
Semur-en-Auxois → Wyczechowo
Wyczechowo → Semur-en-Auxois
Wyczolki
Wyczółki
Люблинское
Бяльский
Piszczac
Semur-en-Auxois → Wyczolki
Wyczolki → Semur-en-Auxois
Wyczolki
Wyczółki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Semur-en-Auxois → Wyczolki
Wyczolki → Semur-en-Auxois
Wyczółki
Wyczolki
Люблинское
Бяльский
Piszczac
Semur-en-Auxois → Wyczolki
Wyczolki → Semur-en-Auxois
Wyczółki
Wyczolki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Semur-en-Auxois → Wyczolki
Wyczolki → Semur-en-Auxois
Wydminy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Semur-en-Auxois → Wydminy
Wydminy → Semur-en-Auxois
Wydmusy
Мазовецкое
Остроленкский
Myszyniec
Semur-en-Auxois → Wydmusy
Wydmusy → Semur-en-Auxois
Wydra
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Semur-en-Auxois → Wydra
Wydra → Semur-en-Auxois
Wydrowice
Опольское
Опольский
Niemodlin
Semur-en-Auxois → Wydrowice
Wydrowice → Semur-en-Auxois
Wydrzyn
Виджин
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Semur-en-Auxois → Виджин
Виджин → Semur-en-Auxois
Wydrzyn
Лодзинское
Ласкский
Łask
Semur-en-Auxois → Wydrzyn
Wydrzyn → Semur-en-Auxois
Wygielzow
Выгелзув
Малопольское
Хшанувский
Babice
Semur-en-Auxois → Выгелзув
Выгелзув → Semur-en-Auxois
Wygielzow
Wygiełzów
Силезское
Заверценский
Irządze
Semur-en-Auxois → Wygielzow
Wygielzow → Semur-en-Auxois
Wygiełzów
Лодзинское
Белхатувский
Zelów
Semur-en-Auxois → Wygiełzów
Wygiełzów → Semur-en-Auxois
Wygiełzów
Wygielzow
Силезское
Заверценский
Irządze
Semur-en-Auxois → Wygielzow
Wygielzow → Semur-en-Auxois
Wygnanow
Wygnanów
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Semur-en-Auxois → Wygnanow
Wygnanow → Semur-en-Auxois
Wygnanów
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Semur-en-Auxois → Wygnanów
Wygnanów → Semur-en-Auxois
Wygnanów
Wygnanow
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Semur-en-Auxois → Wygnanow
Wygnanow → Semur-en-Auxois
Wygoda
Великопольское
Кротошинский
Rozdrażew
Semur-en-Auxois → Wygoda
Wygoda → Semur-en-Auxois
Wygoda
Великопольское
Познанский повет
Buk
Semur-en-Auxois → Wygoda
Wygoda → Semur-en-Auxois
Wygoda
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Semur-en-Auxois → Wygoda
Wygoda → Semur-en-Auxois
Wygoda
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Semur-en-Auxois → Wygoda
Wygoda → Semur-en-Auxois
Wygoda
Силезское
Ченстоховский
Konopiska
Semur-en-Auxois → Wygoda
Wygoda → Semur-en-Auxois
Wygoda Kozinska
Wygoda Kozińska
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Semur-en-Auxois → Wygoda Kozinska
Wygoda Kozinska → Semur-en-Auxois
Wygoda Kozińska
Wygoda Kozinska
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Semur-en-Auxois → Wygoda Kozinska
Wygoda Kozinska → Semur-en-Auxois
Wygonin
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Semur-en-Auxois → Wygonin
Wygonin → Semur-en-Auxois
Wyk
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Semur-en-Auxois → Wyk
Wyk → Semur-en-Auxois
Wykroty
Нижнесилезское
Болеславецкий
Nowogrodziec
Semur-en-Auxois → Wykroty
Wykroty → Semur-en-Auxois
Wylazlow
Wylazłów
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Semur-en-Auxois → Wylazlow
Wylazlow → Semur-en-Auxois
Wylazłów
Wylazlow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Semur-en-Auxois → Wylazlow
Wylazlow → Semur-en-Auxois
Wylewa
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Semur-en-Auxois → Wylewa
Wylewa → Semur-en-Auxois
Wymiarki
Любушское
Жаганьский
Wymiarki
Semur-en-Auxois → Wymiarki
Wymiarki → Semur-en-Auxois
Wymyslow
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Semur-en-Auxois → Wymyslow
Wymyslow → Semur-en-Auxois
Wymyslowo
Wymysłowo
Великопольское
Гнезненский
Trzemeszno
Semur-en-Auxois → Wymyslowo
Wymyslowo → Semur-en-Auxois
Wymysłowo
Wymyslowo
Великопольское
Гнезненский
Trzemeszno
Semur-en-Auxois → Wymyslowo
Wymyslowo → Semur-en-Auxois
Wymysłowo
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Semur-en-Auxois → Wymysłowo
Wymysłowo → Semur-en-Auxois
Wymysłów
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Semur-en-Auxois → Wymysłów
Wymysłów → Semur-en-Auxois
Wypaleniska
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Semur-en-Auxois → Wypaleniska
Wypaleniska → Semur-en-Auxois
Wyrandy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Semur-en-Auxois → Wyrandy
Wyrandy → Semur-en-Auxois
Wyrazow
Wyrazów
Силезское
Ченстоховский
Blachownia
Semur-en-Auxois → Wyrazow
Wyrazow → Semur-en-Auxois
Wyrazów
Wyrazow
Силезское
Ченстоховский
Blachownia
Semur-en-Auxois → Wyrazow
Wyrazow → Semur-en-Auxois
Wyreba
Wyręba
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Semur-en-Auxois → Wyreba
Wyreba → Semur-en-Auxois
Wyręba
Wyreba
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Semur-en-Auxois → Wyreba
Wyreba → Semur-en-Auxois
Wyry
Силезское
Миколувский
Wyry
Semur-en-Auxois → Wyry
Wyry → Semur-en-Auxois
Wyryki
Люблинское
Влодавский
Wyryki
Semur-en-Auxois → Wyryki
Wyryki → Semur-en-Auxois
Wyryki Adampol
Люблинское
Влодавский
Wyryki
Semur-en-Auxois → Wyryki Adampol
Wyryki Adampol → Semur-en-Auxois
Wysin
Поморское
Косцежский
Liniewo
Semur-en-Auxois → Wysin
Wysin → Semur-en-Auxois
Wyskok
Нижнесилезское
Злоторыйский
Złotoryja
Semur-en-Auxois → Wyskok
Wyskok → Semur-en-Auxois
Wysmierzyce
Wyśmierzyce
Мазовецкое
Бялобжегский
Wyśmierzyce
Semur-en-Auxois → Wysmierzyce
Wysmierzyce → Semur-en-Auxois
Wysocarz
Висоцаж
Мазовецкое
Остроленкский
Troszyn
Semur-en-Auxois → Висоцаж
Висоцаж → Semur-en-Auxois
Wysocice
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Semur-en-Auxois → Wysocice
Wysocice → Semur-en-Auxois
Wysocko
Подкарпатское
Ярославский
Laszki
Semur-en-Auxois → Wysocko
Wysocko → Semur-en-Auxois
Wysocze
Мазовецкое
Острувский
Wąsewo
Semur-en-Auxois → Wysocze
Wysocze → Semur-en-Auxois
Wysogotowek
Wysogotówek
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Semur-en-Auxois → Wysogotowek
Wysogotowek → Semur-en-Auxois
Wysogotowo
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Semur-en-Auxois → Wysogotowo
Wysogotowo → Semur-en-Auxois
Wysogotówek
Wysogotowek
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Semur-en-Auxois → Wysogotowek
Wysogotowek → Semur-en-Auxois
Wysoka
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Rychliki
Semur-en-Auxois → Wysoka
Wysoka → Semur-en-Auxois
Wysoka
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Semur-en-Auxois → Wysoka
Wysoka → Semur-en-Auxois
Wysoka
Опольское
Стшелецкий
Leśnica
Semur-en-Auxois → Wysoka
Wysoka → Semur-en-Auxois
Wysoka
Подкарпатское
Ланьцутский
Łańcut
Semur-en-Auxois → Wysoka
Wysoka → Semur-en-Auxois
Wysoka
Поморское
Старогардский
Bobowo
Semur-en-Auxois → Wysoka
Wysoka → Semur-en-Auxois
Wysoka Lelowska
Силезское
Мышкувский
Żarki
Semur-en-Auxois → Wysoka Lelowska
Wysoka Lelowska → Semur-en-Auxois
Wysoka Strzyżowska
Висока Стрижовська
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Semur-en-Auxois → Висока Стрижовська
Висока Стрижовська → Semur-en-Auxois
Wysoka Wieś
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Semur-en-Auxois → Wysoka Wieś
Wysoka Wieś → Semur-en-Auxois
Wysoka Wieś
Нижнесилезское
Польковицкий
Przemków
Semur-en-Auxois → Wysoka Wieś
Wysoka Wieś → Semur-en-Auxois
Wysokie
Великопольское
Конинский
Kramsk
Semur-en-Auxois → Wysokie
Wysokie → Semur-en-Auxois
Wysokie
Високе
Люблинское
Замойский
Замость
Semur-en-Auxois → Високе
Високе → Semur-en-Auxois
Wysokie
Люблинское
Замойский
Замость
Semur-en-Auxois → Wysokie
Wysokie → Semur-en-Auxois
Wysokie
Высоке
Люблинское
Люблинский
Wysokie
Semur-en-Auxois → Высоке
Высоке → Semur-en-Auxois
Wysokie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Semur-en-Auxois → Wysokie
Wysokie → Semur-en-Auxois
Wysokie
Нижнесилезское
Любинский
Rudna
Semur-en-Auxois → Wysokie
Wysokie → Semur-en-Auxois
Wysokie
Подляское
Сокульский
Korycin
Semur-en-Auxois → Wysokie
Wysokie → Semur-en-Auxois
Wysokie Kolo
Wysokie Koło
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Semur-en-Auxois → Wysokie Kolo
Wysokie Kolo → Semur-en-Auxois
Wysokie Koło
Wysokie Kolo
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Semur-en-Auxois → Wysokie Kolo
Wysokie Kolo → Semur-en-Auxois
Wysokie Mazowieckie
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Semur-en-Auxois → Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie → Semur-en-Auxois
Wystep
Występ
Варминско Мазурское
Щитненский
Rozogi
Semur-en-Auxois → Wystep
Wystep → Semur-en-Auxois
Występ
Wystep
Варминско Мазурское
Щитненский
Rozogi
Semur-en-Auxois → Wystep
Wystep → Semur-en-Auxois
Występa
Свентокшишское
Скаржиский
Łączna
Semur-en-Auxois → Występa
Występa → Semur-en-Auxois
Wystrzyca
Опольское
Олесненский
Dobrodzień
Semur-en-Auxois → Wystrzyca
Wystrzyca → Semur-en-Auxois
Wyszanow
Wyszanów
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Semur-en-Auxois → Wyszanow
Wyszanow → Semur-en-Auxois
Wyszanowo
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Semur-en-Auxois → Wyszanowo
Wyszanowo → Semur-en-Auxois
Wyszanów
Wyszanow
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Semur-en-Auxois → Wyszanow
Wyszanow → Semur-en-Auxois
Wyszatyce
Подкарпатское
Перемышльский
Żurawica
Semur-en-Auxois → Wyszatyce
Wyszatyce → Semur-en-Auxois
Wyszki
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Semur-en-Auxois → Wyszki
Wyszki → Semur-en-Auxois
Wyszki
Подляское
Бельский
Wyszki
Semur-en-Auxois → Wyszki
Wyszki → Semur-en-Auxois
Wyszkow
Wyszków
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Semur-en-Auxois → Вышкув
Вышкув → Semur-en-Auxois
Wyszków
Вышкув
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Semur-en-Auxois → Вышкув
Вышкув → Semur-en-Auxois
Wyszogrod
Wyszogród
Мазовецкое
Плоцкий
Wyszogród
Semur-en-Auxois → Вышогруд
Вышогруд → Semur-en-Auxois
Wyszogrod
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Semur-en-Auxois → Wyszogrod
Wyszogrod → Semur-en-Auxois
Wyszogrod
Wyszogród
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Semur-en-Auxois → Wyszogrod
Wyszogrod → Semur-en-Auxois
Wyszogród
Вышогруд
Мазовецкое
Плоцкий
Wyszogród
Semur-en-Auxois → Вышогруд
Вышогруд → Semur-en-Auxois
Wyszogród
Wyszogrod
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Semur-en-Auxois → Wyszogrod
Wyszogrod → Semur-en-Auxois
Wyszomierz Wielki
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Semur-en-Auxois → Wyszomierz Wielki
Wyszomierz Wielki → Semur-en-Auxois
Wyszyna
Великопольское
Турекский
Władysławów
Semur-en-Auxois → Wyszyna
Wyszyna → Semur-en-Auxois
Wyśmierzyce
Wysmierzyce
Мазовецкое
Бялобжегский
Wyśmierzyce
Semur-en-Auxois → Wysmierzyce
Wysmierzyce → Semur-en-Auxois
Wytrzyszczka
Малопольское
Бжеский
Czchów
Semur-en-Auxois → Wytrzyszczka
Wytrzyszczka → Semur-en-Auxois
Wytrzyszczki
Лодзинское
Згежский
Parzęczew
Semur-en-Auxois → Wytrzyszczki
Wytrzyszczki → Semur-en-Auxois
Wytyczno
Люблинское
Влодавский
Urszulin
Semur-en-Auxois → Wytyczno
Wytyczno → Semur-en-Auxois
Wywloczka
Wywłoczka
Люблинское
Замойский
Звежинец
Semur-en-Auxois → Wywloczka
Wywloczka → Semur-en-Auxois
Wywłoczka
Wywloczka
Люблинское
Замойский
Звежинец
Semur-en-Auxois → Wywloczka
Wywloczka → Semur-en-Auxois
Wyzne
Wyżne
Подкарпатское
Стшижувский
Czudec
Semur-en-Auxois → Выжне
Выжне → Semur-en-Auxois
Wyzral
Wyźrał
Малопольское
Краковский
Liszki
Semur-en-Auxois → Wyzral
Wyzral → Semur-en-Auxois
Wyźrał
Wyzral
Малопольское
Краковский
Liszki
Semur-en-Auxois → Wyzral
Wyzral → Semur-en-Auxois
Wyżne
Выжне
Подкарпатское
Стшижувский
Czudec
Semur-en-Auxois → Выжне
Выжне → Semur-en-Auxois
Wyżnica
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Semur-en-Auxois → Wyżnica
Wyżnica → Semur-en-Auxois
Wyżyce
Вижице
Малопольское
Бохнявский
Drwinia
Semur-en-Auxois → Вижице
Вижице → Semur-en-Auxois
Wz
Wzdol Rzadowy
Wzdół Rządowy
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Semur-en-Auxois → Wzdol Rzadowy
Wzdol Rzadowy → Semur-en-Auxois
Wzdół Rządowy
Wzdol Rzadowy
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Semur-en-Auxois → Wzdol Rzadowy
Wzdol Rzadowy → Semur-en-Auxois
Wziąchów
Великопольское
Гостыньский
Pogorzela
Semur-en-Auxois → Wziąchów
Wziąchów → Semur-en-Auxois
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Semur-en-Auxois
Semur-en-Auxois
Польша
Франция