rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Испания
Герб
Герб ↔ Польша
Автобусы
Герб
Gerb
Испания
Каталония
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Герб
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Испания
/
Герб
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Герб → Sabaudia
Sabaudia → Герб
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Герб → Saborze
Saborze → Герб
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Герб → Sacharewo
Sacharewo → Герб
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Герб → Sadek
Sadek → Герб
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Герб → Sadki
Sadki → Герб
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Sadkow
Sadkow → Герб
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Герб → Садкув
Садкув → Герб
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Sadkowek
Sadkowek → Герб
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Герб → Sadkowo
Sadkowo → Герб
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Sadkow
Sadkow → Герб
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Sadkowek
Sadkowek → Герб
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Герб → Sadlinki
Sadlinki → Герб
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Герб → Sadlno
Sadlno → Герб
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Герб → Sadlowo
Sadlowo → Герб
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Герб → Sadlowo
Sadlowo → Герб
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Герб → Sadlowo
Sadlowo → Герб
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Герб → Sadlowo
Sadlowo → Герб
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Герб → Sadlowo
Sadlowo → Герб
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Герб → Sadlowo
Sadlowo → Герб
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Герб → Sadow
Sadow → Герб
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Герб → Садова
Садова → Герб
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Sadowice
Sadowice → Герб
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Герб → Sadowie
Sadowie → Герб
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Герб → Садове
Садове → Герб
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Герб → Sadowne
Sadowne → Герб
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Герб → Sadowo
Sadowo → Герб
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Герб → Sadow
Sadow → Герб
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Герб → Sadów
Sadów → Герб
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Герб → Sadrozyce
Sadrozyce → Герб
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Герб → Sadry
Sadry → Герб
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Герб → Sadurki
Sadurki → Герб
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Герб → Sadurki
Sadurki → Герб
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Герб → Sady
Sady → Герб
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Герб → Sady
Sady → Герб
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Герб → Sady
Sady → Герб
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Герб → Sady Dolne
Sady Dolne → Герб
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Герб → Sadykierz
Sadykierz → Герб
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Герб → Сайчице
Сайчице → Герб
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Salno
Salno → Герб
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Герб → Salno
Salno → Герб
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Герб → Samarzewo
Samarzewo → Герб
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Герб → Samborowice
Samborowice → Герб
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Герб → Samborowo
Samborowo → Герб
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Герб → Самборско
Самборско → Герб
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Герб → Samborzec
Samborzec → Герб
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Герб → Samlawki
Samlawki → Герб
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Герб → Samlino
Samlino → Герб
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Герб → Samlawki
Samlawki → Герб
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Samociazek
Samociazek → Герб
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Samociazek
Samociazek → Герб
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Герб → Samolubie
Samolubie → Герб
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Герб → Samołęż
Samołęż → Герб
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Герб → Samorzadki
Samorzadki → Герб
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Герб → Samorzadki
Samorzadki → Герб
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Герб → Samostrzalow
Samostrzalow → Герб
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Герб → Samostrzalow
Samostrzalow → Герб
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Герб → Samostrzel
Samostrzel → Герб
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Самотвур
Самотвур → Герб
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Герб → Samowicze
Samowicze → Герб
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Герб → Sampława
Sampława → Герб
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Герб → Samsieczno
Samsieczno → Герб
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Герб → Samsieczynek
Samsieczynek → Герб
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Samsonowice
Samsonowice → Герб
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Герб → Сандомир
Сандомир → Герб
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Герб → Sanice
Sanice → Герб
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Герб → Sanie
Sanie → Герб
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Герб → Sanka
Sanka → Герб
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Герб → Санники
Санники → Герб
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Герб → Санок
Санок → Герб
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Герб → Santok
Santok → Герб
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Sapieżyn
Sapieżyn → Герб
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Герб → Saplaty
Saplaty → Герб
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Герб → Sapolnica
Sapolnica → Герб
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Герб → Sapy
Sapy → Герб
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Герб → Sarbia
Sarbia → Герб
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Герб → Sarbicko
Sarbicko → Герб
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Герб → Сарбиново
Сарбиново → Герб
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Герб → Сарбиново
Сарбиново → Герб
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Герб → Sarbka
Sarbka → Герб
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Герб → Сарбськ
Сарбськ → Герб
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Герб → Сарнаки
Сарнаки → Герб
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Герб → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Герб
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Герб → Sarnow
Sarnow → Герб
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Герб → Sarnow
Sarnow → Герб
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Герб → Sarnówek
Sarnówek → Герб
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Герб → Sarnówek
Sarnówek → Герб
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Герб → Sartowice
Sartowice → Герб
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Герб → Sarzyna
Sarzyna → Герб
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Герб → Sasino
Sasino → Герб
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Герб → Saspow
Saspow → Герб
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Герб → Sawin
Sawin → Герб
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Герб → Sawino
Sawino → Герб
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Герб → Sawity
Sawity → Герб
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Герб → Saborze
Saborze → Герб
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Герб → Sadry
Sadry → Герб
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Герб → Sągnity
Sągnity → Герб
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Герб → Saplaty
Saplaty → Герб
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Герб → Sąpole
Sąpole → Герб
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Герб → Sapolnica
Sapolnica → Герб
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Герб → Sapy
Sapy → Герб
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Герб → Sąpy
Sąpy → Герб
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Герб → Сутейск
Сутейск → Герб
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Герб → Saspow
Saspow → Герб
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Герб → Schodnia
Schodnia → Герб
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Герб → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Герб
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Герб → Sciborowice
Sciborowice → Герб
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Герб → Sciborz
Sciborz → Герб
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Герб → Sciborzyce
Sciborzyce → Герб
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Герб → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Герб
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Герб → Sciechow
Sciechow → Герб
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Герб → Sciechowek
Sciechowek → Герб
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Герб → Sciegny
Sciegny → Герб
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Герб → Sciejowice
Sciejowice → Герб
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Герб → Scienne
Scienne → Герб
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Герб → Scinawa
Scinawa → Герб
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Герб → Sebastianowo
Sebastianowo → Герб
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Герб → Secemin
Secemin → Герб
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Герб → Sechna
Sechna → Герб
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Герб → Seczkowo
Seczkowo → Герб
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Герб → Seczkowo
Seczkowo → Герб
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Герб → Sedow
Sedow → Герб
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Герб → Sedziejowice
Sedziejowice → Герб
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Герб → Sedzimirow
Sedzimirow → Герб
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Герб → Sedziszow
Sedziszow → Герб
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Герб → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Герб
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Герб → Sedziszowa
Sedziszowa → Герб
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Sedziszowa
Sedziszowa → Герб
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Герб → Сейны
Сейны → Герб
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Герб → Sekocin Las
Sekocin Las → Герб
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Герб → Семлін
Семлін → Герб
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Герб → Senislawice
Senislawice → Герб
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Герб → Senislawice
Senislawice → Герб
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Герб → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Герб
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Герб → Sepopol
Sepopol → Герб
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Serafinów
Serafinów → Герб
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Герб → Serby
Serby → Герб
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Герб → Seredzice
Seredzice → Герб
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Герб → Сероцк
Сероцк → Герб
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Герб → Сероцк
Сероцк → Герб
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Герб → Seroczyn
Seroczyn → Герб
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Герб → Seroki
Seroki → Герб
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Герб → Serokomla
Serokomla → Герб
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Герб → Serpelice
Serpelice → Герб
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Герб → Serwoniec
Serwoniec → Герб
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Герб → Serwy
Serwy → Герб
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Герб → Seczkowo
Seczkowo → Герб
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Герб → Seczkowo
Seczkowo → Герб
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Герб → Sędki
Sędki → Герб
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Герб → Sedow
Sedow → Герб
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Герб → Sędów
Sędów → Герб
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Герб → Sedziejowice
Sedziejowice → Герб
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Герб → Sedzimirow
Sedzimirow → Герб
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Герб → Sedziszowa
Sedziszowa → Герб
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Sedziszowa
Sedziszowa → Герб
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Герб → Sedziszow
Sedziszow → Герб
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Герб → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Герб
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Герб → Sekocin Las
Sekocin Las → Герб
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Герб → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Герб
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Герб → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Герб
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Герб → Sękowa
Sękowa → Герб
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Герб → Sękowice
Sękowice → Герб
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Герб → Sękowo
Sękowo → Герб
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Герб → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Герб
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Герб → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Герб
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Герб → Sepopol
Sepopol → Герб
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Герб → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Герб
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Сянув
Сянув → Герб
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Герб → Sianowo
Sianowo → Герб
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Герб → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Герб
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Герб → Сяноженты
Сяноженты → Герб
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Герб → Сяноженты
Сяноженты → Герб
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Сянув
Сянув → Герб
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Герб → Siary
Siary → Герб
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Герб → Siąszyce
Siąszyce → Герб
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Герб → Sibin
Sibin → Герб
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Герб → Sichow
Sichow → Герб
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Герб → Sichow
Sichow → Герб
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Герб → Sicienko
Sicienko → Герб
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Герб → Sicko
Sicko → Герб
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Герб → Siczki
Siczki → Герб
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Герб → Сідзіна
Сідзіна → Герб
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Герб → Sieborowice
Sieborowice → Герб
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Герб → Sieburczyn
Sieburczyn → Герб
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Герб → Siechnice
Siechnice → Герб
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Герб → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Герб
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Герб → Sieciechow
Sieciechow → Герб
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Герб → Сецехув
Сецехув → Герб
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Герб → Sieciechowice
Sieciechowice → Герб
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Герб → Sieciechowice
Sieciechowice → Герб
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Герб → Sieciechow
Sieciechow → Герб
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Герб → Sieciejow
Sieciejow → Герб
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Сецемін
Сецемін → Герб
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Герб → Siecien
Siecien → Герб
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Герб → Siecien
Siecien → Герб
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Герб → Siedlakowice
Siedlakowice → Герб
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Герб → Siedlanka
Siedlanka → Герб
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Герб → Siedlatkow
Siedlatkow → Герб
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Герб → Siedlatkow
Siedlatkow → Герб
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Герб → Siedlątków
Siedlątków → Герб
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Герб → Седльце
Седльце → Герб
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Герб → Siedlce
Siedlce → Герб
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Герб → Siedlec
Siedlec → Герб
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Герб → Siedlec
Siedlec → Герб
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Герб → Siedlec
Siedlec → Герб
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Герб → Седлець
Седлець → Герб
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Герб → Седлець
Седлець → Герб
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Герб → Siedlec
Siedlec → Герб
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Герб → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Герб
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Герб → Siedlece
Siedlece → Герб
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Герб → Siedlecin
Siedlecin → Герб
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Герб → Siedlemin
Siedlemin → Герб
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Герб → Siedlew
Siedlew → Герб
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Герб → Siedlecin
Siedlecin → Герб
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Герб → Седліце
Седліце → Герб
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Герб → Siedliska
Siedliska → Герб
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Герб → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Герб
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Герб → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Герб
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Герб → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Герб
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Герб → Siedlisko
Siedlisko → Герб
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Герб → Siedlisko
Siedlisko → Герб
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Герб → Siedlisko
Siedlisko → Герб
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Герб → Siedliszcze
Siedliszcze → Герб
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Герб → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Герб
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Герб → Siedlnica
Siedlnica → Герб
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Герб → Siedlów
Siedlów → Герб
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Герб → Sieganow
Sieganow → Герб
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Герб → Siekierczyn
Siekierczyn → Герб
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Герб → Siekierki
Siekierki → Герб
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Герб → Siekluki
Siekluki → Герб
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Sielc
Sielc → Герб
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Герб → Sielce
Sielce → Герб
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Герб → Sielec
Sielec → Герб
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Герб → Sielec
Sielec → Герб
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Герб → Sielec
Sielec → Герб
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Герб → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Герб
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Герб → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Герб
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Герб → Sielsko
Sielsko → Герб
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Герб → Sielun
Sielun → Герб
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Герб → Sielun
Sielun → Герб
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Герб → Siemczyno
Siemczyno → Герб
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Герб → Семянице
Семянице → Герб
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Герб → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Герб
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Герб → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Герб
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Герб → Siemianówka
Siemianówka → Герб
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Герб → Siemiany
Siemiany → Герб
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Герб → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Герб
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Герб → Семятыче
Семятыче → Герб
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Герб → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Герб
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Герб
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Герб
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Герб → Siemiechow
Siemiechow → Герб
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Герб → Siemiechow
Siemiechow → Герб
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Герб → Siemien
Siemien → Герб
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Герб → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Герб
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Герб → Siemien
Siemien → Герб
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Герб → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Герб
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Герб → Siemierz
Siemierz → Герб
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Герб → Siemierzyce
Siemierzyce → Герб
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Герб → Siemierzyce
Siemierzyce → Герб
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Герб → Siemirowice
Siemirowice → Герб
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Герб → Семковице
Семковице → Герб
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Герб → Siemszyce
Siemszyce → Герб
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Герб → Siemysl
Siemysl → Герб
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Герб → Siemyslow
Siemyslow → Герб
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Герб → Siemysl
Siemysl → Герб
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Герб → Sieniawa
Sieniawa → Герб
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Герб → Синява
Синява → Герб
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Герб → Сенява
Сенява → Герб
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Герб → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Герб
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Герб → Sieniawka
Sieniawka → Герб
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Герб → Сенично
Сенично → Герб
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Герб → Sienna
Sienna → Герб
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Герб → Сиенна
Сиенна → Герб
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Герб → Siennica
Siennica → Герб
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Герб → Сенниця
Сенниця → Герб
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Герб → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Герб
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Герб → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Герб
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Герб → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Герб
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Герб → Sienno
Sienno → Герб
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Герб → Sienno
Sienno → Герб
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Герб → Siennow
Siennow → Герб
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Герб → Siennow
Siennow → Герб
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Герб → Сіннів
Сіннів → Герб
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Герб → Siepietnica
Siepietnica → Герб
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Герб → Siepraw
Siepraw → Герб
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Герб → Сеправ
Сеправ → Герб
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Герб → Sieprawice
Sieprawice → Герб
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Герб → Sieprawki
Sieprawki → Герб
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Герб → Серадз
Серадз → Герб
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Герб → Sierakow
Sierakow → Герб
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Sierakow
Sierakow → Герб
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Герб → Sierakow
Sierakow → Герб
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Герб → Серакув
Серакув → Герб
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Герб → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Герб
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Sierakowek
Sierakowek → Герб
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Герб → Sierakowice
Sierakowice → Герб
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Герб → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Герб
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Герб → Сераково
Сераково → Герб
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Герб → Sierakowo
Sierakowo → Герб
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Герб
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Герб → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Герб
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Герб → Sierakow
Sierakow → Герб
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Sierakow
Sierakow → Герб
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Герб → Sierakow
Sierakow → Герб
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Герб → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Герб
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Sierakowek
Sierakowek → Герб
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Герб → Sieranie
Sieranie → Герб
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Герб → Siercza
Siercza → Герб
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Герб → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Герб
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Герб → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Герб
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Герб → Sieroniowice
Sieroniowice → Герб
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Герб → Sieroslaw
Sieroslaw → Герб
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Герб → Sieroslawice
Sieroslawice → Герб
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Герб → Sieroslaw
Sieroslaw → Герб
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Герб → Sieroslawice
Sieroslawice → Герб
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Герб → Sieroszewice
Sieroszewice → Герб
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Герб → Sieroszowice
Sieroszowice → Герб
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Герб → Серпц
Серпц → Герб
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Герб → Sierpnica
Sierpnica → Герб
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Герб → Sierpow
Sierpow → Герб
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Герб → Sierpow
Sierpow → Герб
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Герб → Sierskowola
Sierskowola → Герб
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Герб → Siersza
Siersza → Герб
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Герб → Sierzno
Sierzno → Герб
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Герб → Siestrzen
Siestrzen → Герб
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Герб → Siestrzen
Siestrzen → Герб
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Герб → Sietesz
Sietesz → Герб
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Герб → Севеж
Севеж → Герб
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Герб → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Герб
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Герб → Sigła
Sigła → Герб
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Sikorowo
Sikorowo → Герб
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Герб → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Герб
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Герб → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Герб
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Герб → Sikorz
Sikorz → Герб
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Герб → Sikorzyce
Sikorzyce → Герб
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Герб → Sikorzyce
Sikorzyce → Герб
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Sikorzyce
Sikorzyce → Герб
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Герб → Sikorzyn
Sikorzyn → Герб
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Герб → Sikorzyno
Sikorzyno → Герб
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Герб → Sikorz
Sikorz → Герб
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Герб → Silice
Silice → Герб
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Герб → Silin
Silin → Герб
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Герб → Silnica
Silnica → Герб
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Герб → Silno
Silno → Герб
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Герб → Silnowo
Silnowo → Герб
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Герб → Sinogora
Sinogora → Герб
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Герб → Sinogora
Sinogora → Герб
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Герб → Sinoleka
Sinoleka → Герб
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Герб → Sinoleka
Sinoleka → Герб
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Герб → Сіньчиця
Сіньчиця → Герб
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Герб → Сьодло
Сьодло → Герб
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Герб → Siodlo
Siodlo → Герб
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Герб → Siodlo
Siodlo → Герб
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Герб → Siodłowice
Siodłowice → Герб
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Герб → Siolkowa
Siolkowa → Герб
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Герб → Siomki
Siomki → Герб
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Герб → Sionna
Sionna → Герб
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Герб → Siolkowa
Siolkowa → Герб
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Герб → Sitaniec
Sitaniec → Герб
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Герб → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Герб
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Герб → Sitarze
Sitarze → Герб
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Герб → Sitne
Sitne → Герб
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Герб → Sitnik
Sitnik → Герб
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Герб → Sitno
Sitno → Герб
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Герб → Sitno
Sitno → Герб
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Герб → Sitno
Sitno → Герб
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Герб → Sitowa
Sitowa → Герб
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Sitowiec
Sitowiec → Герб
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Герб → Siucice
Siucice → Герб
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Siwialka
Siwialka → Герб
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Siwialka
Siwialka → Герб
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Герб → Siwiki
Siwiki → Герб
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Герб → Skajboty
Skajboty → Герб
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Герб → Skaje
Skaje → Герб
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Герб → Skala
Skala → Герб
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Герб → Скала
Скала → Герб
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Герб → Skalbmierz
Skalbmierz → Герб
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Skalka
Skalka → Герб
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Герб → Skalmierowice
Skalmierowice → Герб
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Герб → Skalmierowice
Skalmierowice → Герб
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Skalow
Skalow → Герб
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Герб → Skala
Skala → Герб
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Герб → Skała
Skała → Герб
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Герб → Skałągi
Skałągi → Герб
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Skalka
Skalka → Герб
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Skalow
Skalow → Герб
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Skały
Skały → Герб
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Герб → Skape
Skape → Герб
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Герб → Skarbimierz
Skarbimierz → Герб
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Герб → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Герб
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Герб → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Герб
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Герб → Skarchowo
Skarchowo → Герб
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Герб → Skarpa
Skarpa → Герб
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Герб → Skarszewy
Skarszewy → Герб
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Герб → Skaryszew
Skaryszew → Герб
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Герб → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Герб
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Герб → Skarżyn
Skarżyn → Герб
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Герб → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Герб
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Герб → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Герб
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Герб → Скавица
Скавица → Герб
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Герб → Skawina
Skawina → Герб
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Герб → Skape
Skape → Герб
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Герб → Скомпе
Скомпе → Герб
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Герб → Skepe
Skepe → Герб
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Герб → Skęczniew
Skęczniew → Герб
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Герб → Skepe
Skepe → Герб
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Skibienko
Skibienko → Герб
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Скібно
Скібно → Герб
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Герб → Skidniow
Skidniow → Герб
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Герб → Skidniow
Skidniow → Герб
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Герб → Skierbieszow
Skierbieszow → Герб
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Герб → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Герб
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Герб → Skierbieszow
Skierbieszow → Герб
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Герб → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Герб
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Герб → Skierdy
Skierdy → Герб
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Герб → Skierki
Skierki → Герб
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Герб → Скерневице
Скерневице → Герб
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Герб → Skindzierz
Skindzierz → Герб
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Герб → Skitno
Skitno → Герб
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Герб → Skloty
Skloty → Герб
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Герб → Skloty
Skloty → Герб
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Герб → Скочув
Скочув → Герб
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Герб → Скочув
Скочув → Герб
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Герб → Skoki
Skoki → Герб
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Герб → Skoki
Skoki → Герб
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Герб → Skoki
Skoki → Герб
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Герб → Skokowa
Skokowa → Герб
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Герб → Skokówko
Skokówko → Герб
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Герб → Skokum
Skokum → Герб
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Герб → Skoloszow
Skoloszow → Герб
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Герб → Сколышин
Сколышин → Герб
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Герб → Skoloszow
Skoloszow → Герб
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Герб → Сколышин
Сколышин → Герб
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Герб → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Герб
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Герб → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Герб
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Герб → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Герб
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Герб → Skomlin
Skomlin → Герб
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Герб → Skop
Skop → Герб
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Герб → Skorcz
Skorcz → Герб
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Герб → Skorczow
Skorczow → Герб
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Герб → Skorczow
Skorczow → Герб
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Герб → Skorka
Skorka → Герб
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Герб → Skorochów
Skorochów → Герб
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Герб → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Герб
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Герб → Skoroszow
Skoroszow → Герб
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Герб → Skoroszow
Skoroszow → Герб
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Герб → Skoroszyce
Skoroszyce → Герб
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Герб → Skorzec
Skorzec → Герб
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Герб → Skorzecin
Skorzecin → Герб
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Герб → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Герб
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Герб → Skorzecin
Skorzecin → Герб
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Герб → Skorzow
Skorzow → Герб
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Герб → Skorzow
Skorzow → Герб
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Герб → Skotniki
Skotniki → Герб
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Герб → Skotniki
Skotniki → Герб
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Герб → Сковарч
Сковарч → Герб
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Герб → Skowierzyn
Skowierzyn → Герб
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Герб → Skowieszynek
Skowieszynek → Герб
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Герб → Skowronki
Skowronki → Герб
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Герб → Skowronow
Skowronow → Герб
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Герб → Skowronow
Skowronow → Герб
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Герб → Skowrony
Skowrony → Герб
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Герб → Skorcz
Skorcz → Герб
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Герб → Skorka
Skorka → Герб
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Герб → Skórkowice
Skórkowice → Герб
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Герб → Skorzec
Skorzec → Герб
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Герб → Скуженно
Скуженно → Герб
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Герб → Skronina
Skronina → Герб
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Герб → Skroniów
Skroniów → Герб
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Герб → Skruda
Skruda → Герб
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Герб → Skrudki
Skrudki → Герб
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Герб → Skrwilno
Skrwilno → Герб
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Герб → Скрибіче
Скрибіче → Герб
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Герб → Skryplewo
Skryplewo → Герб
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Герб → Skrzatusz
Skrzatusz → Герб
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Герб → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Герб
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Герб → Скшешев
Скшешев → Герб
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Герб → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Герб
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Герб → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Герб
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Герб → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Герб
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Герб → Skrzydlice
Skrzydlice → Герб
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Герб → Skrzydlna
Skrzydlna → Герб
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Герб → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Герб
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Герб → Скшиня
Скшиня → Герб
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Герб → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Герб
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Герб → Skrzypiow
Skrzypiow → Герб
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Герб → Skrzypiow
Skrzypiow → Герб
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Герб → Skrzyszow
Skrzyszow → Герб
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Герб → Skrzyszow
Skrzyszow → Герб
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Герб → Skrzyszów
Skrzyszów → Герб
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Герб → Skubianka
Skubianka → Герб
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Герб → Skulsk
Skulsk → Герб
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Герб → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Герб
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Герб → Skuły
Skuły → Герб
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Герб → Skumros
Skumros → Герб
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Герб → Скупе
Скупе → Герб
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Герб → Skupie
Skupie → Герб
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Герб → Skurow
Skurow → Герб
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Герб → Skurow
Skurow → Герб
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Герб → Skuszew
Skuszew → Герб
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Герб → Skwierawy
Skwierawy → Герб
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Герб → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Герб
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Герб → Сквежина
Сквежина → Герб
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Герб → Slaboszow
Slaboszow → Герб
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Герб → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Герб
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Герб → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Герб
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Герб → Slajszewo
Slajszewo → Герб
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Герб → Slawa
Slawa → Герб
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Герб → Slawatycze
Slawatycze → Герб
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Герб → Slawczyn
Slawczyn → Герб
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Герб → Slawecin
Slawecin → Герб
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Slawecin
Slawecin → Герб
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Герб → Slawecin
Slawecin → Герб
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Герб → Slawecin
Slawecin → Герб
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Slawecinek
Slawecinek → Герб
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Герб → Slawki
Slawki → Герб
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Герб → Slawkow
Slawkow → Герб
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Герб → Slawkowice
Slawkowice → Герб
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Герб → Slawnikowice
Slawnikowice → Герб
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Герб → Славно
Славно → Герб
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Герб → Slawoszew
Slawoszew → Герб
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Герб → Slawoszyno
Slawoszyno → Герб
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Slawutowko
Slawutowko → Герб
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Герб → Slecin
Slecin → Герб
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Герб → Slemien
Slemien → Герб
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Герб → Slesin
Slesin → Герб
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Герб → Slesin
Slesin → Герб
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Герб → Sleszowice
Sleszowice → Герб
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Герб → Slezany
Slezany → Герб
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Герб → Sliwa
Sliwa → Герб
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Герб → Sliwice
Sliwice → Герб
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Герб → Slizow
Slizow → Герб
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Герб → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Герб
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Герб → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Герб
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Герб → Slomczyn
Slomczyn → Герб
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Герб → Slomirog
Slomirog → Герб
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Герб → Сломники
Сломники → Герб
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Герб → Slonecznik
Slonecznik → Герб
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Герб → Sloniawy
Sloniawy → Герб
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Герб → Slopanowo
Slopanowo → Герб
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Герб → Slopiec
Slopiec → Герб
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Герб → Slotwina
Slotwina → Герб
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Герб → Slotwina
Slotwina → Герб
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Герб → Slotwiny
Slotwiny → Герб
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Герб → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Герб
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Герб → Slowikowa
Slowikowa → Герб
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Герб → Слубице
Слубице → Герб
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Герб → Slugi
Slugi → Герб
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Герб → Slup
Slup → Герб
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Герб → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Герб
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Герб → Слупца
Слупца → Герб
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Герб → Slupia
Slupia → Герб
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Герб → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Герб
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Герб → Slupica
Slupica → Герб
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Герб → Slupie
Slupie → Герб
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Герб → Слупець
Слупець → Герб
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Герб → Slupiec
Slupiec → Герб
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Герб → Слупно
Слупно → Герб
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Герб → Slupowo
Slupowo → Герб
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Герб → Слупск
Слупск → Герб
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Герб → Slupsko
Slupsko → Герб
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Герб → Slupy
Slupy → Герб
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Герб → Slustowo
Slustowo → Герб
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Герб → Slaboszow
Slaboszow → Герб
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Герб → Słajkowo
Słajkowo → Герб
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Герб → Слайсіно
Слайсіно → Герб
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Герб → Slajszewo
Slajszewo → Герб
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Герб → Sława
Sława → Герб
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Герб → Slawa
Slawa → Герб
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Герб → Sławacinek
Sławacinek → Герб
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Герб → Slawatycze
Slawatycze → Герб
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Герб → Slawczyn
Slawczyn → Герб
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Герб → Slawecin
Slawecin → Герб
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Slawecin
Slawecin → Герб
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Герб → Slawecin
Slawecin → Герб
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Герб → Sławęcin
Sławęcin → Герб
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Slawecinek
Slawecinek → Герб
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Герб → Sławica
Sławica → Герб
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Герб → Sławików
Sławików → Герб
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Герб → Slawki
Slawki → Герб
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Герб → Slawkow
Slawkow → Герб
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Герб → Slawnikowice
Slawnikowice → Герб
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Герб → Славно
Славно → Герб
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Герб → Sławno
Sławno → Герб
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Герб → Славобоже
Славобоже → Герб
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Герб → Slawoszew
Slawoszew → Герб
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Герб → Sławoszów
Sławoszów → Герб
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Герб → Slawoszyno
Slawoszyno → Герб
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Sławotówko
Sławotówko → Герб
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Герб → Sławsk
Sławsk → Герб
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Герб → Славсько
Славсько → Герб
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Slawutowko
Slawutowko → Герб
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Герб → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Герб
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Герб → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Герб
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Герб → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Герб
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Герб → Slomczyn
Slomczyn → Герб
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Герб → Сломники
Сломники → Герб
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Герб → Słone
Słone → Герб
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Герб → Slonecznik
Slonecznik → Герб
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Герб → Sloniawy
Sloniawy → Герб
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Герб → Słonice
Słonice → Герб
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Герб → Słońsk
Słońsk → Герб
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Słońsko
Słońsko → Герб
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Герб → Slopanowo
Slopanowo → Герб
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Герб → Slopiec
Slopiec → Герб
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Герб → Słopnice
Słopnice → Герб
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Герб → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Герб
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Герб → Slotwina
Slotwina → Герб
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Герб → Slotwina
Slotwina → Герб
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Герб → Slotwiny
Slotwiny → Герб
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Герб → Словенково
Словенково → Герб
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Герб → Slowikowa
Slowikowa → Герб
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Герб → Словіно
Словіно → Герб
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Герб → Słubica A
Słubica A → Герб
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Герб → Słubica B
Słubica B → Герб
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Герб → Слубице
Слубице → Герб
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Герб → Słubice
Słubice → Герб
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Герб → Słuchowo
Słuchowo → Герб
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Герб → Slugi
Slugi → Герб
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Герб → Sługocin
Sługocin → Герб
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Герб → Sługocin
Sługocin → Герб
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Герб → Słup
Słup → Герб
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Герб → Slup
Slup → Герб
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Герб → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Герб
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Герб → Слупца
Слупца → Герб
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Герб → Słupia
Słupia → Герб
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Герб → Słupia
Słupia → Герб
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Герб → Slupia
Slupia → Герб
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Герб → Slupica
Slupica → Герб
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Герб → Слупець
Слупець → Герб
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Герб → Slupiec
Slupiec → Герб
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Герб → Слупно
Слупно → Герб
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Герб → Słupno
Słupno → Герб
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Герб → Słupno
Słupno → Герб
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Герб → Slupowo
Slupowo → Герб
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Герб → Слупск
Слупск → Герб
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Герб → Slupsko
Slupsko → Герб
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Герб → Slupy
Slupy → Герб
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Герб → Слупи
Слупи → Герб
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Герб → Slustowo
Slustowo → Герб
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Герб → Słuszewo
Słuszewo → Герб
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Герб → Smagów
Smagów → Герб
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Герб → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Герб
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Герб → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Герб
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Герб → Smardzew
Smardzew → Герб
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Герб → Smardzewice
Smardzewice → Герб
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Герб → Смардзево
Смардзево → Герб
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Герб → Смардзево
Смардзево → Герб
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Герб → Smardzko
Smardzko → Герб
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Герб → Smardzow
Smardzow → Герб
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Герб → Smardzow
Smardzow → Герб
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Герб → Smardzów
Smardzów → Герб
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Герб → Смажиково
Смажиково → Герб
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Герб → Smaszew
Smaszew → Герб
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Герб → Smażyno
Smażyno → Герб
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Герб → Смерек
Смерек → Герб
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Герб → Smetowko
Smetowko → Герб
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Герб → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Герб
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Герб → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Герб
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Герб → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Герб
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Герб → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Герб
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Герб → Smetowko
Smetowko → Герб
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Герб → Smiary
Smiary → Герб
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Герб → Smielin
Smielin → Герб
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Герб → Smietanki
Smietanki → Герб
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Герб → Smigiel
Smigiel → Герб
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Герб → Smilowo
Smilowo → Герб
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Герб → Smogolice
Smogolice → Герб
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Герб → Smogorzewo
Smogorzewo → Герб
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Герб → Smogorzow
Smogorzow → Герб
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Герб → Smogorzow
Smogorzow → Герб
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Герб → Smolag
Smolag → Герб
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Герб → Smolajny
Smolajny → Герб
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Герб → Smolarnia
Smolarnia → Герб
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Герб → Smolarnia
Smolarnia → Герб
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Герб → Smolary
Smolary → Герб
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Герб → Smolarze
Smolarze → Герб
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Герб → Smolag
Smolag → Герб
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Герб → Smoldzino
Smoldzino → Герб
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Герб → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Герб
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Smolec
Smolec → Герб
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Смолець
Смолець → Герб
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Smolechy
Smolechy → Герб
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Герб → Smolen
Smolen → Герб
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Герб → Smolice
Smolice → Герб
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Герб → Smoliny
Smoliny → Герб
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Герб → Смольна
Смольна → Герб
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Герб → Smolnica
Smolnica → Герб
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Герб → Smolnica
Smolnica → Герб
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Герб → Smolnik
Smolnik → Герб
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Герб → Smolnik
Smolnik → Герб
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Герб → Smolnik
Smolnik → Герб
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Герб → Smolniki
Smolniki → Герб
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Герб → Smolniki
Smolniki → Герб
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Герб → Smolniki
Smolniki → Герб
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Smolno
Smolno → Герб
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Герб → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Герб
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Герб → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Герб
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Герб → Smoldzino
Smoldzino → Герб
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Герб → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Герб
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Герб → Smoryń
Smoryń → Герб
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Герб → Smólnik
Smólnik → Герб
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Герб → Smólsko
Smólsko → Герб
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Герб → Smólsko
Smólsko → Герб
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Герб → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Герб
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Герб → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Герб
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Герб → Смрокув
Смрокув → Герб
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Герб → Smużek
Smużek → Герб
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Герб → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Герб
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Герб → Smykow
Smykow → Герб
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Герб → Smykowo
Smykowo → Герб
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Герб → Smykow
Smykow → Герб
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Герб → Smykówko
Smykówko → Герб
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Герб → Sniadowko
Sniadowko → Герб
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Герб → Sniadowo
Sniadowo → Герб
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Герб → Sniatowo
Sniatowo → Герб
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Герб → Snice
Snice → Герб
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Герб → Snietnica
Snietnica → Герб
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Герб → Snochowice
Snochowice → Герб
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Герб → Snopków
Snopków → Герб
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Герб → Snowidza
Snowidza → Герб
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Герб → Sobawiny
Sobawiny → Герб
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Герб → Sobibor
Sobibor → Герб
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Герб → Sobibor
Sobibor → Герб
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Герб → Sobiecin
Sobiecin → Герб
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Герб → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Герб
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Герб → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Герб
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Герб → Sobień
Sobień → Герб
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Герб → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Герб
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Герб → Sobieszczany
Sobieszczany → Герб
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Герб → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Герб
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Герб → Sobieszow
Sobieszow → Герб
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Герб → Sobieszow
Sobieszow → Герб
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Герб → Sobin
Sobin → Герб
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Sobkowice
Sobkowice → Герб
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Герб → Sobków
Sobków → Герб
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Герб → Soblowka
Soblowka → Герб
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Герб → Soblowka
Soblowka → Герб
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Герб → Sobolew
Sobolew → Герб
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Герб → Sobolewo
Sobolewo → Герб
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Герб → Sobolice
Sobolice → Герб
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Герб → Sobolow
Sobolow → Герб
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Герб → Sobolow
Sobolow → Герб
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Герб → Sobota
Sobota → Герб
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Герб → Sobotka
Sobotka → Герб
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Герб → Sobowidz
Sobowidz → Герб
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Герб → Sobowo
Sobowo → Герб
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Герб → Sobótka
Sobótka → Герб
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Герб → Sobotka
Sobotka → Герб
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Герб → Sobuczyna
Sobuczyna → Герб
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Герб → Сохачев
Сохачев → Герб
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Герб → Sochocin
Sochocin → Герб
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Герб → Soczówki
Soczówki → Герб
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Герб → Sofipol
Sofipol → Герб
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Герб → Sojki
Sojki → Герб
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Герб → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Герб
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Sojkowo
Sojkowo → Герб
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Герб → Sokol
Sokol → Герб
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Герб → Sokol
Sokol → Герб
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Герб → Sokola
Sokola → Герб
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Герб → Sokole
Sokole → Герб
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Герб → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Герб
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Герб → Sokolina
Sokolina → Герб
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Герб → Сокулка
Сокулка → Герб
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Герб → Sokolniki
Sokolniki → Герб
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Герб → Sokolniki
Sokolniki → Герб
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Герб → Сокольники
Сокольники → Герб
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Сокольники
Сокольники → Герб
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Герб → Sokolniki
Sokolniki → Герб
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Герб → Sokolniki
Sokolniki → Герб
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Герб → Sokolniki
Sokolniki → Герб
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Герб → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Герб
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Герб → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Герб
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Герб → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Герб
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Герб → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Герб
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Герб → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Герб
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Герб → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Герб
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Герб → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Герб
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Герб → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Герб
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Герб → Sokolowek
Sokolowek → Герб
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Герб → Sokolowice
Sokolowice → Герб
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Герб → Sokolowice
Sokolowice → Герб
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Sokolowiec
Sokolowiec → Герб
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Герб → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Герб
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Герб → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Герб
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Герб → Sokolowsko
Sokolowsko → Герб
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Герб → Sokolsko
Sokolsko → Герб
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Герб → Sokoly
Sokoly → Герб
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Герб → Sokoly
Sokoly → Герб
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Герб → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Герб
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Герб → Sokołda
Sokołda → Герб
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Герб → Sokolowice
Sokolowice → Герб
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Sokolowiec
Sokolowiec → Герб
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Герб → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Герб
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Герб → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Герб
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Герб → Sokolowsko
Sokolowsko → Герб
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Герб → Sokołów
Sokołów → Герб
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Герб → Sokołów
Sokołów → Герб
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Герб → Sokołów
Sokołów → Герб
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Герб → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Герб
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Герб → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Герб
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Герб → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Герб
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Герб → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Герб
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Герб → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Герб
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Герб → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Герб
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Герб → Sokolowek
Sokolowek → Герб
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Герб → Sokołówka
Sokołówka → Герб
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Герб → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Герб
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Герб → Sokoly
Sokoly → Герб
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Герб → Sokoly
Sokoly → Герб
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Герб → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Герб
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Герб → Sokolsko
Sokolsko → Герб
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Герб → Sokol
Sokol → Герб
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Герб → Сокулка
Сокулка → Герб
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Герб → Sol
Sol → Герб
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Герб → Solacz
Solacz → Герб
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Герб → Solanka
Solanka → Герб
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Герб → Solarnia
Solarnia → Герб
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Герб → Solarnia
Solarnia → Герб
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Герб → Solca Mala
Solca Mala → Герб
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Герб → Solca Mala
Solca Mala → Герб
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Герб → Solca Wielka
Solca Wielka → Герб
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Герб → Solcza
Solcza → Герб
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Герб → Soldany
Soldany → Герб
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Герб → Solec
Solec → Герб
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Герб → Solec
Solec → Герб
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Solec
Solec → Герб
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Герб → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Герб
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Герб → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Герб
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Герб → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Герб
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Герб → Solec Nowy
Solec Nowy → Герб
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Герб → Солец Здруй
Солец Здруй → Герб
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Герб → Солец Здруй
Солец Здруй → Герб
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Герб → Soleczno
Soleczno → Герб
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Герб → Solek
Solek → Герб
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Герб → Солина
Солина → Герб
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Герб → Solinka
Solinka → Герб
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Герб → Solinki
Solinki → Герб
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Герб → Soliny
Soliny → Герб
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Герб → Solistowka
Solistowka → Герб
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Герб → Solistowka
Solistowka → Герб
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Герб → Solki
Solki → Герб
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Герб → Solki
Solki → Герб
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Герб → Solna
Solna → Герб
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Герб → Solnica
Solnica → Герб
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Герб → Solniczki
Solniczki → Герб
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Герб → Solniki
Solniki → Герб
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Герб → Solniki Male
Solniki Male → Герб
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Герб → Solniki Male
Solniki Male → Герб
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Герб → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Герб
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Герб → Solno
Solno → Герб
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Герб → Solonka
Solonka → Герб
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Герб → Soltmany
Soltmany → Герб
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Герб → Soltykow
Soltykow → Герб
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Герб → Soltykow
Soltykow → Герб
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Герб → Soltysowice
Soltysowice → Герб
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Герб → Soltysowizna
Soltysowizna → Герб
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Герб → Soltysy
Soltysy → Герб
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Герб → Soltysy
Soltysy → Герб
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Герб → Solacz
Solacz → Герб
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Герб → Soldany
Soldany → Герб
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Герб → Soleczno
Soleczno → Герб
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Герб → Solek
Solek → Герб
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Герб → Solki
Solki → Герб
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Герб → Solki
Solki → Герб
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Герб → Solonka
Solonka → Герб
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Герб → Soltmany
Soltmany → Герб
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Герб → Soltykow
Soltykow → Герб
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Герб → Soltykow
Soltykow → Герб
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Герб → Soltysowice
Soltysowice → Герб
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Герб → Soltysowizna
Soltysowizna → Герб
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Герб → Soltysy
Soltysy → Герб
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Герб → Soltysy
Soltysy → Герб
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Герб → Sominy
Sominy → Герб
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Герб → Somonino
Somonino → Герб
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Герб → Sompolno
Sompolno → Герб
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Герб → Sonsk
Sonsk → Герб
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Герб → Sonsk
Sonsk → Герб
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Герб → Sopieszyno
Sopieszyno → Герб
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Герб → Sople
Sople → Герб
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Герб → Сопот
Сопот → Герб
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Герб → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Герб
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Герб → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Герб
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Герб → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Герб
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Герб → Sorkwity
Sorkwity → Герб
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Sosnica
Sosnica → Герб
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Герб → Sosnica
Sosnica → Герб
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Герб → Sosnica
Sosnica → Герб
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Герб → Сосницовице
Сосницовице → Герб
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Герб → Sosnie
Sosnie → Герб
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Герб → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Герб
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Герб → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Герб
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Герб → Sosnowica
Sosnowica → Герб
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Герб → Сосновец
Сосновец → Герб
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Герб → Sosnowka
Sosnowka → Герб
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Герб → Sosnówka
Sosnówka → Герб
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Герб → Sosnowka
Sosnowka → Герб
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Герб → Soszyca
Soszyca → Герб
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Sosnica
Sosnica → Герб
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Герб → Sosnica
Sosnica → Герб
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Герб → Sosnica
Sosnica → Герб
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Герб → Сосницовице
Сосницовице → Герб
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Герб → Sosnie
Sosnie → Герб
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Герб → Sośno
Sośno → Герб
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Герб → Sowi Dół
Sowi Dół → Герб
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Герб → Совя Воля
Совя Воля → Герб
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Герб → Sowin
Sowin → Герб
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Герб → Совінко
Совінко → Герб
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Герб → Sowliny
Sowliny → Герб
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Sowno
Sowno → Герб
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Герб → Sojki
Sojki → Герб
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Герб → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Герб
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Герб → Sójkowa
Sójkowa → Герб
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Sojkowo
Sojkowo → Герб
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Герб → Sól
Sól → Герб
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Герб → Sol
Sol → Герб
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Герб → Спала
Спала → Герб
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Герб → Spalice
Spalice → Герб
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Герб → Spalona
Spalona → Герб
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Герб → Спала
Спала → Герб
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Герб → Spędoszyn
Spędoszyn → Герб
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Герб → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Герб
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Герб → Сплави
Сплави → Герб
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Герб → Spławie
Spławie → Герб
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Герб → Spole
Spole → Герб
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Герб → Spore
Spore → Герб
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Герб → Sporok
Sporok → Герб
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Герб → Sportyny
Sportyny → Герб
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Герб → Sporysz
Sporysz → Герб
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Герб → Spotkanie
Spotkanie → Герб
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Герб → Спихово
Спихово → Герб
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Герб → Spytajny
Spytajny → Герб
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Герб → Spytkow
Spytkow → Герб
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Герб → Spytkowice
Spytkowice → Герб
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Герб → Spytkowice
Spytkowice → Герб
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Герб → Spytkowo
Spytkowo → Герб
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Герб → Spytkow
Spytkow → Герб
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Герб → Srebrna
Srebrna → Герб
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Герб → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Герб
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Srebrnica
Srebrnica → Герб
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Герб → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Герб
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Герб → Средня Вес
Средня Вес → Герб
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Герб → Srem
Srem → Герб
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Герб → Srocko
Srocko → Герб
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Герб → Srocko
Srocko → Герб
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Герб → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Герб
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Герб → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Герб
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Герб → Srodborow
Srodborow → Герб
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Герб → Srodula
Srodula → Герб
Sromowce Nizne
Sromowce Niżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Герб → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Герб
Sromowce Niżne
Sromowce Nizne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Герб → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Герб
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Герб → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Герб
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Герб → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Герб
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Герб → Stabrow
Stabrow → Герб
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Герб → Stabrow
Stabrow → Герб
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Герб → Stadła
Stadła → Герб
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Герб → Stadniki
Stadniki → Герб
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Герб → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Герб
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Герб → Stalówka
Stalówka → Герб
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Герб → Stamirowice
Stamirowice → Герб
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Герб → Staniatki
Staniatki → Герб
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Staniew
Staniew → Герб
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Герб → Станевіце
Станевіце → Герб
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Герб → Stanin
Stanin → Герб
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Герб → Stanislawice
Stanislawice → Герб
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Герб → Stanislawice
Stanislawice → Герб
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Герб → Stanislawka
Stanislawka → Герб
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Герб → Stanislawow
Stanislawow → Герб
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Герб → Stanislawow
Stanislawow → Герб
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Герб → Stanislawow
Stanislawow → Герб
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Герб → Stanislawow
Stanislawow → Герб
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Герб → Stanislawowo
Stanislawowo → Герб
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Герб → Stanislawowo
Stanislawowo → Герб
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Герб → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Герб
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Герб → Stanislawice
Stanislawice → Герб
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Герб → Stanisławki
Stanisławki → Герб
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Герб → Stanislawowo
Stanislawowo → Герб
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Герб → Stanislawowo
Stanislawowo → Герб
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Герб → Stanislawow
Stanislawow → Герб
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Герб → Станиславув
Станиславув → Герб
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Герб → Stanislawow
Stanislawow → Герб
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Герб → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Герб
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Герб → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Герб
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Герб → Staniszewo
Staniszewo → Герб
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Герб → Stankowice
Stankowice → Герб
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Герб → Stankowo
Stankowo → Герб
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Герб → Stanomin
Stanomin → Герб
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Герб → Stanomino
Stanomino → Герб
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Герб → Stanow
Stanow → Герб
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Герб → Stanowice
Stanowice → Герб
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Герб → Становице
Становице → Герб
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Герб → Stany
Stany → Герб
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Герб → Стани
Стани → Герб
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Герб → Stańczyki
Stańczyki → Герб
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Герб → Stańków
Stańków → Герб
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Герб → Staporkow
Staporkow → Герб
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Герб → Stara Bircza
Stara Bircza → Герб
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Герб → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Герб
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Герб → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Герб
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Герб → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Герб
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Герб → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Герб
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Герб → Stara Dabia
Stara Dabia → Герб
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Герб → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Герб
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Герб → Stara Dabia
Stara Dabia → Герб
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Герб → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Герб
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Герб → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Герб
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Герб → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Герб
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Герб → Stara Góra
Stara Góra → Герб
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Герб
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Герб → Стара Гута
Стара Гута → Герб
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Герб → Стара Гута
Стара Гута → Герб
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Герб → Stara Huta
Stara Huta → Герб
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Герб → Stara Huta
Stara Huta → Герб
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Герб → Stara Jablona
Stara Jablona → Герб
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Герб → Stara Jania
Stara Jania → Герб
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Герб → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Герб
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Герб → Стара Каменица
Стара Каменица → Герб
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Герб → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Герб
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Герб → Стара Кішева
Стара Кішева → Герб
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Герб → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Герб
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Герб → Stara Kornica
Stara Kornica → Герб
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Герб → Стара Корница
Стара Корница → Герб
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Герб → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Герб
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Герб → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Герб
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Герб
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Герб
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Герб → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Герб
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Герб → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Герб
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Герб → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Герб
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Герб → Stara Łomża
Stara Łomża → Герб
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Герб → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Герб
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Герб → Stara Milosna
Stara Milosna → Герб
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Герб → Stara Milosna
Stara Milosna → Герб
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Герб → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Герб
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Герб → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Герб
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Stara Obra
Stara Obra → Герб
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Герб → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Герб
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Герб
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Герб → Stara Prawda
Stara Prawda → Герб
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Герб → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Герб
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Герб → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Герб
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Герб → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Герб
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Герб → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Герб
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Герб → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Герб
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Герб → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Герб
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Герб → Stara Turowka
Stara Turowka → Герб
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Герб → Stara Turowka
Stara Turowka → Герб
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Герб → Stara Warka
Stara Warka → Герб
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Герб → Stara Wies
Stara Wies → Герб
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Герб → Stara Wies
Stara Wies → Герб
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Герб → Stara Wies
Stara Wies → Герб
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Герб → Stara Wies
Stara Wies → Герб
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Герб → Стара Вес
Стара Вес → Герб
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Герб → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Герб
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Герб → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Герб
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Герб → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Герб
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Герб → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Герб
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Герб → Стара Весь
Стара Весь → Герб
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Герб → Stara Wies
Stara Wies → Герб
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Герб → Stara Wies
Stara Wies → Герб
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Герб → Stara Wieś
Stara Wieś → Герб
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Герб → Stara Wieś
Stara Wieś → Герб
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Герб → Stara Wieś
Stara Wieś → Герб
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Герб → Stara Wies
Stara Wies → Герб
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Герб → Стара Вес
Стара Вес → Герб
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Герб → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Герб
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Герб → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Герб
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Герб → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Герб
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Герб → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Герб
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Герб → Стара Вода
Стара Вода → Герб
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Герб → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Герб
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Герб → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Герб
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Герб → Стараховице
Стараховице → Герб
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Герб → Starawieś
Starawieś → Герб
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Герб → Starcza
Starcza → Герб
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Герб → Stare Babice
Stare Babice → Герб
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Герб → Старе Белице
Старе Белице → Герб
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Герб → Старе Бернати
Старе Бернати → Герб
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Герб → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Герб
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Герб → Stare Bolity
Stare Bolity → Герб
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Герб → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Герб
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Герб → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Герб
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Герб → Stare Budki
Stare Budki → Герб
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Герб → Stare Budy
Stare Budy → Герб
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Герб → Stare Czaple
Stare Czaple → Герб
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Герб → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Герб
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Герб → Старе Дравско
Старе Дравско → Герб
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Герб → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Герб
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Герб → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Герб
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Герб → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Герб
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Герб → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Герб
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Герб → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Герб
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Герб → Stare Groszki
Stare Groszki → Герб
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Герб → Stare Guty
Stare Guty → Герб
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Герб → Старе Головчице
Старе Головчице → Герб
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Герб → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Герб
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Герб → Явори Старі
Явори Старі → Герб
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Герб → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Герб
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Герб → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Герб
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Герб → Stare Juchy
Stare Juchy → Герб
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Герб → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Герб
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Герб → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Герб
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Герб → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Герб
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Герб → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Герб
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Герб → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Герб
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Герб → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Герб
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Герб → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Герб
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Герб → Stare Kozle
Stare Kozle → Герб
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Герб → Stare Kozle
Stare Kozle → Герб
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Герб → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Герб
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Герб → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Герб
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Герб → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Герб
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Герб → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Герб
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Герб → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Герб
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Герб
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Герб → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Герб
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Герб → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Герб
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Герб → Stare Miasto
Stare Miasto → Герб
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Герб → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Герб
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Герб → Stare Olesno
Stare Olesno → Герб
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Герб → Stare Opole
Stare Opole → Герб
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Герб → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Герб
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Герб → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Герб
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Герб → Старе Полесе
Старе Полесе → Герб
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Герб → Stare Polichno
Stare Polichno → Герб
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Герб → Stare Prusy
Stare Prusy → Герб
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Герб → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Герб
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Герб → Stare Rybie
Stare Rybie → Герб
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Герб → Stare Sady
Stare Sady → Герб
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Герб → Stare Serby
Stare Serby → Герб
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Герб → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Герб
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Герб → Stare Sioło
Stare Sioło → Герб
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Герб → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Герб
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Герб → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Герб
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Герб → Stare Stracze
Stare Stracze → Герб
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Герб → Stare Stracze
Stare Stracze → Герб
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Герб → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Герб
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Герб → Stare Wloki
Stare Wloki → Герб
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Герб → Stare Wloki
Stare Wloki → Герб
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Герб → Stare Zakole
Stare Zakole → Герб
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Герб → Stare Załubice
Stare Załubice → Герб
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Герб → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Герб
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Герб → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Герб
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Герб → Старгард
Старгард → Герб
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Герб → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Герб
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Герб → Starogard
Starogard → Герб
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Герб
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Герб
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Герб → Староґруд
Староґруд → Герб
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Герб → Староґруд
Староґруд → Герб
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Герб → Starokrzepice
Starokrzepice → Герб
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Герб → Staromiescie
Staromiescie → Герб
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Герб → Staromiescie
Staromiescie → Герб
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Герб → Staropole
Staropole → Герб
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Герб → Staroscin
Staroscin → Герб
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Герб → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Герб
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Герб → Starozreby
Starozreby → Герб
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Герб → Starozreby
Starozreby → Герб
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Герб → Stary Adamów
Stary Adamów → Герб
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Герб → Stary Besk
Stary Besk → Герб
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Герб → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Герб
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Герб → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Герб
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Герб → Stary Borek
Stary Borek → Герб
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Герб → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Герб
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Герб → Stary Bubel
Stary Bubel → Герб
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Герб → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Герб
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Герб → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Герб
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Stary Dwor
Stary Dwor → Герб
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Герб → Stary Dybow
Stary Dybow → Герб
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Герб → Stary Dybow
Stary Dybow → Герб
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Герб → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Герб
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Герб → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Герб
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Герб → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Герб
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Герб → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Герб
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Герб → Stary Folwark
Stary Folwark → Герб
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Герб → Stary Gostków
Stary Gostków → Герб
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Герб → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Герб
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Герб → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Герб
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Герб → Stary Grodków
Stary Grodków → Герб
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Герб → Stary Janow
Stary Janow → Герб
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Герб → Stary Janow
Stary Janow → Герб
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Герб → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Герб
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Герб
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Герб → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Герб
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Герб → Stary Julianow
Stary Julianow → Герб
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Герб → Stary Julianow
Stary Julianow → Герб
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Герб → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Герб
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Герб → Stary Kocin
Stary Kocin → Герб
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Герб → Stary Konik
Stary Konik → Герб
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Герб → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Герб
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Герб → Старий Кракув
Старий Кракув → Герб
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Старий Ляс
Старий Ляс → Герб
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Герб → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Герб
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Герб → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Герб
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Герб → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Герб
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Герб → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Герб
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Герб → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Герб
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Герб → Stary Machnow
Stary Machnow → Герб
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Герб → Stary Machnow
Stary Machnow → Герб
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Герб → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Герб
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Герб → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Герб
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Герб → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Герб
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Герб → Stary Puznow
Stary Puznow → Герб
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Герб → Stary Puznow
Stary Puznow → Герб
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Герб → Старый Сонч
Старый Сонч → Герб
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Герб → Старый Сонч
Старый Сонч → Герб
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Герб → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Герб
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Герб → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Герб
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Герб → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Герб
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Герб → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Герб
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Герб → Stary Solec
Stary Solec → Герб
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Герб → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Герб
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Герб → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Герб
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Герб → Stary Targ
Stary Targ → Герб
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Герб → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Герб
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Герб → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Герб
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Герб → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Герб
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Герб → Stary Wiec
Stary Wiec → Герб
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Герб → Stary Zagan
Stary Zagan → Герб
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Герб → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Герб
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Герб → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Герб
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Герб → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Герб
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Герб → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Герб
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Герб → Starzykowo
Starzykowo → Герб
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Starzyno
Starzyno → Герб
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Starzyno
Starzyno → Герб
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Герб → Starzyny
Starzyny → Герб
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Герб
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Герб → Stasinow
Stasinow → Герб
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Герб → Stasinow
Stasinow → Герб
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Герб → Stasiopole
Stasiopole → Герб
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Герб → Staswiny
Staswiny → Герб
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Герб → Staszkowka
Staszkowka → Герб
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Герб → Staszkowka
Staszkowka → Герб
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Герб → Сташув
Сташув → Герб
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Герб → Сташув
Сташув → Герб
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Герб → Staswiny
Staswiny → Герб
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Герб → Staw
Staw → Герб
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Герб → Staw
Staw → Герб
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Герб → Став
Став → Герб
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Герб → Staw
Staw → Герб
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Герб → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Герб
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Герб → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Герб
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Герб → Stawce
Stawce → Герб
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Герб → Ставек
Ставек → Герб
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Герб → Stawiany
Stawiany → Герб
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Герб → Stawiguda
Stawiguda → Герб
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Герб → Stawiska
Stawiska → Герб
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Герб → Stawiska
Stawiska → Герб
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Герб → Стависки
Стависки → Герб
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Герб → Ставиша
Ставиша → Герб
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Герб → Stawiszcze
Stawiszcze → Герб
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Герб → Stawiszcze
Stawiszcze → Герб
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Герб → Stawiszyce
Stawiszyce → Герб
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Герб → Stawiszyn
Stawiszyn → Герб
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Герб → Stawiszyn
Stawiszyn → Герб
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Герб → Stawnik
Stawnik → Герб
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Герб → Stawno
Stawno → Герб
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Герб → Stawowice
Stawowice → Герб
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Герб → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Герб
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Герб → Stawy
Stawy → Герб
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Герб → Staporkow
Staporkow → Герб
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Герб → Stebark
Stebark → Герб
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Герб → Стеблево
Стеблево → Герб
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Герб → Steblow
Steblow → Герб
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Герб → Steblow
Steblow → Герб
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Герб → Stefania
Stefania → Герб
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Герб → Stefanow
Stefanow → Герб
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Stefanow
Stefanow → Герб
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Stefanowo
Stefanowo → Герб
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Герб → Stefanów
Stefanów → Герб
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Stefanow
Stefanow → Герб
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Герб → Стефкова
Стефкова → Герб
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Герб → Stega Mała
Stega Mała → Герб
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Герб → Стегна
Стегна → Герб
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Герб → Stegosz
Stegosz → Герб
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Герб → Stekiny
Stekiny → Герб
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Герб → Stelagi
Stelagi → Герб
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Герб → Stelagi
Stelagi → Герб
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Герб → Stemplew
Stemplew → Герб
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Герб → Stepnica
Stepnica → Герб
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Герб → Stepocice
Stepocice → Герб
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Герб → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Герб
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Герб → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Герб
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Герб → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Герб
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Герб → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Герб
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Герб → Steszew
Steszew → Герб
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Герб → Stezyca
Stezyca → Герб
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Герб → Stezyca
Stezyca → Герб
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Герб → Stebark
Stebark → Герб
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Герб → Stegosz
Stegosz → Герб
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Герб → Stekiny
Stekiny → Герб
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Герб → Stępień
Stępień → Герб
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Герб → Stępina
Stępina → Герб
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Герб → Stepocice
Stepocice → Герб
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Герб → Steszew
Steszew → Герб
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Герб → Stężyca
Stężyca → Герб
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Герб → Stezyca
Stezyca → Герб
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Герб → Stezyca
Stezyca → Герб
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Герб → Stobierna
Stobierna → Герб
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Герб → Stobno
Stobno → Герб
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Герб → Stoboje
Stoboje → Герб
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Герб → Stoczek
Stoczek → Герб
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Герб → Stoczek
Stoczek → Герб
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Герб → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Герб
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Герб → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Герб
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Герб → Stoczki
Stoczki → Герб
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Герб → Stodólsko
Stodólsko → Герб
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Герб → Stojadla
Stojadla → Герб
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Герб → Stojadla
Stojadla → Герб
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Герб → Stojanow
Stojanow → Герб
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Герб → Stojanow
Stojanow → Герб
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Герб → Stojanowice
Stojanowice → Герб
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Герб → Stojanow
Stojanow → Герб
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Герб → Stojanow
Stojanow → Герб
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Герб → Stojków
Stojków → Герб
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Герб → Stok
Stok → Герб
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Stok
Stok → Герб
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Герб → Stok
Stok → Герб
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Герб → Stok Lacki
Stok Lacki → Герб
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Герб → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Герб
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Герб → Stolec
Stolec → Герб
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Герб → Stolno
Stolno → Герб
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Герб → Stolno
Stolno → Герб
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Герб → Stopka
Stopka → Герб
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Герб → Стопница
Стопница → Герб
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Стошице
Стошице → Герб
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Герб → Strabla
Strabla → Герб
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Герб → Strachocin
Strachocin → Герб
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Герб → Strachocin
Strachocin → Герб
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Герб → Strachocin
Strachocin → Герб
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Герб → Страхомін
Страхомін → Герб
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Герб → Страхоміно
Страхоміно → Герб
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Герб → Strachon
Strachon → Герб
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Герб → Strachon
Strachon → Герб
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Герб → Strachowka
Strachowka → Герб
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Герб → Strachów
Strachów → Герб
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Герб → Strachowka
Strachowka → Герб
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Герб → Straczno
Straczno → Герб
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Герб → Stradlice
Stradlice → Герб
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Герб → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Герб
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Герб → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Герб
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Герб → Stradunia
Stradunia → Герб
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Герб → Straduny
Straduny → Герб
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Герб → Straduń
Straduń → Герб
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Герб → Stradzew
Stradzew → Герб
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Герб → Stramnica
Stramnica → Герб
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Герб → Stramnice
Stramnice → Герб
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Герб → Stramniczka
Stramniczka → Герб
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Герб → Straszewo
Straszewo → Герб
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Герб → Straszow
Straszow → Герб
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Герб → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Герб
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Герб → Straszydle
Straszydle → Герб
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Герб → Straszyn
Straszyn → Герб
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Герб → Страшин
Страшин → Герб
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Герб → Strawczyn
Strawczyn → Герб
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Герб → Strazow
Strazow → Герб
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Герб → Strazow
Strazow → Герб
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Герб → Straczno
Straczno → Герб
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Герб → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Герб
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Герб → Strobice
Strobice → Герб
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Герб → Strobin
Strobin → Герб
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Герб → Stromiec
Stromiec → Герб
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Герб → Stronie
Stronie → Герб
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Герб → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Герб
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Герб → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Герб
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Герб → Stropkowo
Stropkowo → Герб
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Герб → Stroza
Stroza → Герб
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Герб → Stroza
Stroza → Герб
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Герб → Strozowka
Strozowka → Герб
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Герб → Stróża
Stróża → Герб
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Герб → Stroza
Stroza → Герб
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Герб → Stroza
Stroza → Герб
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Герб → Stróże
Stróże → Герб
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Герб → Stróże
Stróże → Герб
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Герб → Strozowka
Strozowka → Герб
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Герб → Strubno
Strubno → Герб
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Герб → Струґа
Струґа → Герб
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Герб → Strumien
Strumien → Герб
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Герб → Strumien
Strumien → Герб
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Герб → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Герб
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Герб → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Герб
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Герб → Struzka
Struzka → Герб
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Герб → Struznica
Struznica → Герб
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Герб → Struzyna
Struzyna → Герб
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Герб → Struznica
Struznica → Герб
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Герб → Struzyna
Struzyna → Герб
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Герб → Strużyny
Strużyny → Герб
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Герб → Stryjewo
Stryjewo → Герб
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Герб → Stryjki
Stryjki → Герб
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Герб → Stryjkowo
Stryjkowo → Герб
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Герб → Стрыкув
Стрыкув → Герб
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Герб → Strykow
Strykow → Герб
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Герб
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Герб → Strykowo
Strykowo → Герб
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Герб → Стрыкув
Стрыкув → Герб
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Герб → Strykow
Strykow → Герб
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Герб → Strysza Buda
Strysza Buda → Герб
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Герб → Stryszawa
Stryszawa → Герб
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Герб → Strzakły
Strzakły → Герб
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Герб → Strzala
Strzala → Герб
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Герб → Стшалкова
Стшалкова → Герб
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Герб → Strzalkowice
Strzalkowice → Герб
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Герб → Strzalkowo
Strzalkowo → Герб
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Герб → Strzala
Strzala → Герб
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Герб → Strzałki
Strzałki → Герб
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Герб → Strzalkowice
Strzalkowice → Герб
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Герб → Strzalkowo
Strzalkowo → Герб
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Герб → Strzałków
Strzałków → Герб
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Герб → Strzebielewo
Strzebielewo → Герб
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Герб → Strzebielinek
Strzebielinek → Герб
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Герб → Strzebin
Strzebin → Герб
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Герб → Strzebowiska
Strzebowiska → Герб
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Герб
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Герб → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Герб
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Герб → Strzegocin
Strzegocin → Герб
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Герб → Стшегом
Стшегом → Герб
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Герб → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Герб
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Герб → Стшегово
Стшегово → Герб
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Герб → Strzegów
Strzegów → Герб
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Герб → Strzegów
Strzegów → Герб
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Герб → Strzekecino
Strzekecino → Герб
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Герб → Strzekecino
Strzekecino → Герб
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Герб → Strzelce
Strzelce → Герб
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Герб → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Герб
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Герб → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Герб
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Герб → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Герб
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Герб → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Герб
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Герб → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Герб
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Герб → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Герб
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Герб → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Герб
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Герб → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Герб
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Герб → Strzeleczki
Strzeleczki → Герб
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Герб → Strzelewo
Strzelewo → Герб
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Герб → Strzelewo
Strzelewo → Герб
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Герб → Strzelęcin
Strzelęcin → Герб
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Герб → Стшелин
Стшелин → Герб
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Герб → Strzelno
Strzelno → Герб
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Герб → Strzelno
Strzelno → Герб
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Strzelno
Strzelno → Герб
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Герб → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Герб
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Герб → Strzemkowo
Strzemkowo → Герб
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Герб → Strzeniówka
Strzeniówka → Герб
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Герб → Strzepcz
Strzepcz → Герб
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Герб → Стшепово
Стшепово → Герб
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Герб → Strzeszewo
Strzeszewo → Герб
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Герб → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Герб
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Герб → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Герб
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Герб → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Герб
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Герб → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Герб
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Герб → Strzeszowice
Strzeszowice → Герб
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Герб → Strzeszyn
Strzeszyn → Герб
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Герб → Strzezenice
Strzezenice → Герб
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Герб → Strzezenice
Strzezenice → Герб
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Герб → Strzeżewo
Strzeżewo → Герб
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Герб → Стшмеле
Стшмеле → Герб
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Герб → Strzybnica
Strzybnica → Герб
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Герб → Strzybnik
Strzybnik → Герб
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Герб → Strzygi
Strzygi → Герб
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Герб → Strzykuly
Strzykuly → Герб
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Герб → Strzyzawa
Strzyzawa → Герб
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Герб → Strzyze
Strzyze → Герб
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Герб → Strzyzew
Strzyzew → Герб
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Герб → Стшижев
Стшижев → Герб
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Герб → Strzyzew
Strzyzew → Герб
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Герб → Стшижув
Стшижув → Герб
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Герб → Strzyzowice
Strzyzowice → Герб
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Герб → Strzyzawa
Strzyzawa → Герб
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Герб → Strzyze
Strzyze → Герб
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Герб → Strzyzew
Strzyzew → Герб
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Герб → Strzyzew
Strzyzew → Герб
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Герб → Strzyzowice
Strzyzowice → Герб
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Герб → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Герб
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Герб → Strzyżów
Strzyżów → Герб
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Герб → Стшижув
Стшижув → Герб
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Герб → Strzyżówka
Strzyżówka → Герб
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Герб → Stubienko
Stubienko → Герб
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Герб → Stubno
Stubno → Герб
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Герб → Stuchowo
Stuchowo → Герб
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Герб → Студница
Студница → Герб
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Герб → Studnica
Studnica → Герб
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Герб → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Герб
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Герб → Studniska Górne
Studniska Górne → Герб
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Герб → Studzianek
Studzianek → Герб
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Герб → Studzianki
Studzianki → Герб
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Герб → Studzianki
Studzianki → Герб
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Герб → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Герб
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Герб → Studzianna
Studzianna → Герб
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Герб → Studzienice
Studzienice → Герб
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Герб → Студзеніце
Студзеніце → Герб
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Герб → Studzienice
Studzienice → Герб
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Герб → Studzieniec
Studzieniec → Герб
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Герб → Stuposiany
Stuposiany → Герб
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Герб → Стильонґі
Стильонґі → Герб
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Герб → Stypułów
Stypułów → Герб
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Герб → Styrzyniec
Styrzyniec → Герб
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Герб → Subkowy
Subkowy → Герб
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Герб → Sucha
Sucha → Герб
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Герб → Sucha
Sucha → Герб
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Герб → Sucha
Sucha → Герб
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Герб → Sucha
Sucha → Герб
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Герб → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Герб
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Герб → Суха Дольна
Суха Дольна → Герб
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Герб → Sucha Huta
Sucha Huta → Герб
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Герб
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Герб → Sucha Struga
Sucha Struga → Герб
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Герб → Сухань
Сухань → Герб
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Герб → Suchanowko
Suchanowko → Герб
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Герб → Suchanowko
Suchanowko → Герб
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Герб → Сухань
Сухань → Герб
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Герб → Suchatowka
Suchatowka → Герб
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Герб → Suchatowka
Suchatowka → Герб
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Герб → Suchcice
Suchcice → Герб
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Герб → Сухцице
Сухцице → Герб
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Герб → Suche
Suche → Герб
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Герб → Сухе
Сухе → Герб
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Герб → Сухеднюв
Сухеднюв → Герб
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Герб → Сухеднюв
Сухеднюв → Герб
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Герб → Suchleb
Suchleb → Герб
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Герб → Suchlica
Suchlica → Герб
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Герб → Suchocin
Suchocin → Герб
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Герб → Suchoczasy
Suchoczasy → Герб
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Герб → Suchodaniec
Suchodaniec → Герб
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Герб → Suchodebie
Suchodebie → Герб
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Герб → Suchodebie
Suchodebie → Герб
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Герб → Suchodol
Suchodol → Герб
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Герб → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Герб
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Герб → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Герб
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Герб → Suchodół
Suchodół → Герб
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Герб → Suchodol
Suchodol → Герб
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Герб → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Герб
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Герб → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Герб
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Герб → Sucholaski
Sucholaski → Герб
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Герб → Suchoraba
Suchoraba → Герб
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Герб → Suchoraczek
Suchoraczek → Герб
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Герб → Suchoraczek
Suchoraczek → Герб
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Герб → Suchorze
Suchorze → Герб
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Герб → Suchostruga
Suchostruga → Герб
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Герб → Суховоля
Суховоля → Герб
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Герб → Suchowola
Suchowola → Герб
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Герб → Suchowola
Suchowola → Герб
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Герб → Suchowola
Suchowola → Герб
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Герб → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Герб
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Герб → Suchozebry
Suchozebry → Герб
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Герб → Suchozebry
Suchozebry → Герб
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Герб → Suchy Bór
Suchy Bór → Герб
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Герб → Сухи Домб
Сухи Домб → Герб
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Герб → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Герб
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Герб → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Герб
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Герб → Suchy Las
Suchy Las → Герб
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Sucumin
Sucumin → Герб
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Герб → Sudol
Sudol → Герб
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Герб → Sudol
Sudol → Герб
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Герб → Sudół
Sudół → Герб
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Герб → Sufczyn
Sufczyn → Герб
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Герб → Sukmanie
Sukmanie → Герб
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Герб → Sukowice
Sukowice → Герб
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Герб → Sukowy
Sukowy → Герб
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Герб → Sulbiny
Sulbiny → Герб
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Герб → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Герб
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Герб → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Герб
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Герб → Сулехув
Сулехув → Герб
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Герб → Сулехув
Сулехув → Герб
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Герб → Sulechówko
Sulechówko → Герб
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Герб → Суленцин
Суленцин → Герб
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Герб → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Герб
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Герб → Suleczyno
Suleczyno → Герб
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Герб → Сулеюв
Сулеюв → Герб
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Герб → Sulejow
Sulejow → Герб
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Герб → Sulejowek
Sulejowek → Герб
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Герб → Сулеюв
Сулеюв → Герб
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Герб → Sulejow
Sulejow → Герб
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Герб → Sulejowek
Sulejowek → Герб
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Герб → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Герб
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Герб → Суленцин
Суленцин → Герб
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Герб → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Герб
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Герб → Sulęcinek
Sulęcinek → Герб
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Герб → Suleczyno
Suleczyno → Герб
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Герб → Sulicice
Sulicice → Герб
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Герб → Sulikow
Sulikow → Герб
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Герб → Sulikowo
Sulikowo → Герб
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Герб → Sulikow
Sulikow → Герб
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Герб → Суліміце
Суліміце → Герб
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Герб → Sulimierz
Sulimierz → Герб
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Герб → Sulimow
Sulimow → Герб
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Герб → Sulimow
Sulimow → Герб
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Герб → Sulimy
Sulimy → Герб
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Герб → Sulinowo
Sulinowo → Герб
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Герб → Сулиславице
Сулиславице → Герб
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Герб → Sulisław
Sulisław → Герб
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Герб → Сулиславице
Сулиславице → Герб
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Герб → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Герб
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Герб → Sulkow
Sulkow → Герб
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Герб → Sulkow
Sulkow → Герб
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Герб → Сулковице
Сулковице → Герб
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Герб → Sulkowice
Sulkowice → Герб
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Герб → Sulkowo
Sulkowo → Герб
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Герб → Сульміце
Сульміце → Герб
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Герб → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Герб
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Герб → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Герб
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Герб → Sulmów
Sulmów → Герб
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Герб → Sulnówko
Sulnówko → Герб
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Герб → Suloszowa
Suloszowa → Герб
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Герб → Sulow
Sulow → Герб
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Герб → Sułkowice
Sułkowice → Герб
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Герб → Sułkowice
Sułkowice → Герб
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Герб → Сулковице
Сулковице → Герб
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Герб → Sulkowice
Sulkowice → Герб
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Герб → Sułków
Sułków → Герб
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Герб → Sulkow
Sulkow → Герб
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Герб → Suloszowa
Suloszowa → Герб
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Герб → Sułowiec
Sułowiec → Герб
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Герб → Сулув
Сулув → Герб
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Герб → Sułów
Sułów → Герб
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Герб → Sumin
Sumin → Герб
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Сумін
Сумін → Герб
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Герб → Sumina
Sumina → Герб
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Герб → Suprasl
Suprasl → Герб
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Герб → Suprasl
Suprasl → Герб
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Герб → Suraż
Suraż → Герб
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Герб → Surminy
Surminy → Герб
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Герб → Surochow
Surochow → Герб
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Герб → Surochow
Surochow → Герб
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Герб → Сурова
Сурова → Герб
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Герб → Susiec
Susiec → Герб
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Герб → Суш
Суш → Герб
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Герб → Suszec
Suszec → Герб
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Герб → Suszewo
Suszewo → Герб
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Герб → Suszno
Suszno → Герб
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Suśnia
Suśnia → Герб
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Герб → Сувалки
Сувалки → Герб
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Герб → Сувалки
Сувалки → Герб
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Герб → Swaderki
Swaderki → Герб
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Герб → Swadzim
Swadzim → Герб
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Герб → Swarozyn
Swarozyn → Герб
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Герб → Swarozyn
Swarozyn → Герб
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Герб → Сважендз
Сважендз → Герб
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Герб → Swarzewo
Swarzewo → Герб
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Герб → Сважендз
Сважендз → Герб
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Герб → Swaty
Swaty → Герб
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Герб → Swiatki
Swiatki → Герб
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Герб → Swiatki
Swiatki → Герб
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Герб → Swiatniki
Swiatniki → Герб
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Герб → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Герб
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Герб → Swibna
Swibna → Герб
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Герб → Swider
Swider → Герб
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Герб → Swiderki
Swiderki → Герб
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Герб → Свидница
Свидница → Герб
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Герб → Свидница
Свидница → Герб
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Герб
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Герб → Свидник
Свидник → Герб
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Герб → Swidniki
Swidniki → Герб
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Герб → Swidrow
Swidrow → Герб
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Герб → Swidry
Swidry → Герб
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Герб → Swidry Male
Swidry Male → Герб
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Герб → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Герб
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Герб → Swidwie
Swidwie → Герб
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Герб → Свидвин
Свидвин → Герб
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Герб → Свебодзице
Свебодзице → Герб
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Герб → Свебодзин
Свебодзин → Герб
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Герб → Swiecice
Swiecice → Герб
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Герб → Свеце
Свеце → Герб
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Герб → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Герб
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Герб → Swieciechowa
Swieciechowa → Герб
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Герб → Швецко
Швецко → Герб
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Герб → Swiecko
Swiecko → Герб
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Герб → Swielino
Swielino → Герб
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Герб → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Герб
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Герб → Swiercze
Swiercze → Герб
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Герб → Swierczow
Swierczow → Герб
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Герб → Swierczow
Swierczow → Герб
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Герб → Swierczow
Swierczow → Герб
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Герб → Swierczyna
Swierczyna → Герб
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Герб → Swierdze
Swierdze → Герб
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Герб → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Герб
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Герб → Swierszczow
Swierszczow → Герб
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Свежава
Свежава → Герб
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Герб → Swierze
Swierze → Герб
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Герб → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Герб
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Герб → Swierzenko
Swierzenko → Герб
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Герб → Сьвежна
Сьвежна → Герб
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Герб → Swierzno
Swierzno → Герб
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Герб → Swieszyno
Swieszyno → Герб
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Герб → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Герб
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Герб → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Герб
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Герб → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Герб
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Герб → Swiete
Swiete → Герб
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Герб → Swiete
Swiete → Герб
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Герб → Swietno
Swietno → Герб
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Герб → Swietochlowice
Swietochlowice → Герб
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Герб → Swietochowo
Swietochowo → Герб
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Герб → Swietomarz
Swietomarz → Герб
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Герб → Swietoslaw
Swietoslaw → Герб
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Герб → Свентошув
Свентошув → Герб
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Герб → Швентошувка
Швентошувка → Герб
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Герб → Swietoujsc
Swietoujsc → Герб
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Герб → Swiety Marek
Swiety Marek → Герб
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Герб → Swilcza
Swilcza → Герб
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Герб → Swincz
Swincz → Герб
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Герб → Swiniarow
Swiniarow → Герб
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Герб → Swiniary
Swiniary → Герб
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Герб → Swinna
Swinna → Герб
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Герб → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Герб
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Герб → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Герб
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Герб → Switaly
Switaly → Герб
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Герб → Swobnica
Swobnica → Герб
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Герб → Swochowo
Swochowo → Герб
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Герб → Swojczyce
Swojczyce → Герб
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Герб → Swolowo
Swolowo → Герб
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Герб → Swolowo
Swolowo → Герб
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Герб → Swornegacie
Swornegacie → Герб
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Герб → Свори
Свори → Герб
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Герб → Sworzyce
Sworzyce → Герб
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Герб → Swoszowice
Swoszowice → Герб
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Герб → Syberia
Syberia → Герб
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Герб → Сыцевице
Сыцевице → Герб
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Герб → Sycewo
Sycewo → Герб
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Герб → Sychowo
Sychowo → Герб
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Герб → Сыцув
Сыцув → Герб
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Герб → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Герб
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Герб → Sycowice
Sycowice → Герб
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Герб → Сыцув
Сыцув → Герб
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Герб
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Герб
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Герб
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Sydol
Sydol → Герб
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Sydol
Sydol → Герб
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Герб → Sylczno
Sylczno → Герб
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Герб → Sypniewo
Sypniewo → Герб
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Герб → Sypniewo
Sypniewo → Герб
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Герб → Sypniewo
Sypniewo → Герб
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Герб → Сирковіце
Сирковіце → Герб
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Герб → Syrynia
Syrynia → Герб
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Герб → Szacilowka
Szacilowka → Герб
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Герб → Szacilowka
Szacilowka → Герб
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Герб → Шацили
Шацили → Герб
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Герб → Szadek
Szadek → Герб
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Герб → Szadkowice
Szadkowice → Герб
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Герб → Szadlowice
Szadlowice → Герб
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Герб → Szadlowice
Szadlowice → Герб
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Герб → Szadzko
Szadzko → Герб
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Герб → Szaflary
Szaflary → Герб
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Герб → Шалас
Шалас → Герб
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Герб → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Герб
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Герб → Szalowa
Szalowa → Герб
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Герб → Szałkowo
Szałkowo → Герб
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Герб → Szałstry
Szałstry → Герб
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Герб → Szamocin
Szamocin → Герб
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Герб → Шамотулы
Шамотулы → Герб
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Герб → Шамотулы
Шамотулы → Герб
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Герб → Szarajówka
Szarajówka → Герб
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Герб → Szarbkow
Szarbkow → Герб
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Герб → Szarbkow
Szarbkow → Герб
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Герб → Szare
Szare → Герб
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Герб → Szarlej
Szarlej → Герб
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Герб → Szarlejka
Szarlejka → Герб
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Герб → Szarow
Szarow → Герб
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Герб → Szarow
Szarow → Герб
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Герб → Szaruty
Szaruty → Герб
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Герб → Szary Dwór
Szary Dwór → Герб
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Герб → Szatarpy
Szatarpy → Герб
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Герб → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Герб
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Герб → Шавли
Шавли → Герб
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Герб → Щанець
Щанець → Герб
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Герб → Szczawa
Szczawa → Герб
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Герб → Szczawin
Szczawin → Герб
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Герб → Szczawin
Szczawin → Герб
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Герб → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Герб
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Герб → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Герб
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Герб → Szczawinek
Szczawinek → Герб
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Герб → Щавница
Щавница → Герб
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Герб → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Герб
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Герб → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Герб
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Герб → Szczebra
Szczebra → Герб
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Герб → Щебжешин
Щебжешин → Герб
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Герб → Щецин
Щецин → Герб
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Герб → Щецинек
Щецинек → Герб
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Герб → Szczecno
Szczecno → Герб
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Герб → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Герб
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Герб → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Герб
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Герб → Szczeglino
Szczeglino → Герб
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Герб → Szczekarkow
Szczekarkow → Герб
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Герб → Szczekarkow
Szczekarkow → Герб
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Герб → Щекоцины
Щекоцины → Герб
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Герб → Szczelatyn
Szczelatyn → Герб
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Герб → Щепанек
Щепанек → Герб
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Герб → Szczepanki
Szczepanki → Герб
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Герб → Szczepankowice
Szczepankowice → Герб
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Герб → Szczepankowo
Szczepankowo → Герб
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Герб → Szczepankowo
Szczepankowo → Герб
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Герб → Szczepanow
Szczepanow → Герб
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Герб → Szczepanowice
Szczepanowice → Герб
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Герб → Szczepanów
Szczepanów → Герб
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Герб → Szczepanow
Szczepanow → Герб
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Герб → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Герб
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Герб → Szczepice
Szczepice → Герб
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Герб → Szczepki
Szczepki → Герб
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Герб → Szczepów
Szczepów → Герб
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Герб → Szczerbin
Szczerbin → Герб
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Герб → Щерцув
Щерцув → Герб
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Герб → Щерцув
Щерцув → Герб
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Герб → Szczerków
Szczerków → Герб
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Szczescie
Szczescie → Герб
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Герб → Szczesna
Szczesna → Герб
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Герб → Szczesne
Szczesne → Герб
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Герб → Szczesna
Szczesna → Герб
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Герб → Szczesne
Szczesne → Герб
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Герб → Szczescie
Szczescie → Герб
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Герб → Szczodre
Szczodre → Герб
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Герб → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Герб
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Герб → Щодрув
Щодрув → Герб
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Герб → Щодрово
Щодрово → Герб
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Герб → Щуцин
Щуцин → Герб
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Герб → Szczuczyn
Szczuczyn → Герб
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Герб → Щучин
Щучин → Герб
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Герб → Szczukowice
Szczukowice → Герб
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Герб → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Герб
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Герб → Szczurkowo
Szczurkowo → Герб
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Герб → Щурова
Щурова → Герб
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Герб → Szczutki
Szczutki → Герб
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Герб → Szczutowo
Szczutowo → Герб
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Герб → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Герб
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Герб → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Герб
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Герб → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Герб
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Герб → Szczycionek
Szczycionek → Герб
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Герб → Szczyglice
Szczyglice → Герб
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Герб → Szczyglice
Szczyglice → Герб
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Герб → Szczygly
Szczygly → Герб
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Герб → Szczygly
Szczygly → Герб
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Герб → Szczypiec
Szczypiec → Герб
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Герб → Szczypiorno
Szczypiorno → Герб
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Герб → Щирк
Щирк → Герб
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Герб → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Герб
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Герб → Щитна
Щитна → Герб
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Герб → Szczytniki
Szczytniki → Герб
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Герб → Щитно
Щитно → Герб
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Герб → Щитно
Щитно → Герб
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Герб → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Герб
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Герб → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Герб
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Герб → Szebnie
Szebnie → Герб
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Герб → Szedziec
Szedziec → Герб
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Герб → Szeliga
Szeliga → Герб
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Герб → Szembruczek
Szembruczek → Герб
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Герб → Szembruk
Szembruk → Герб
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Герб → Szemud
Szemud → Герб
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Герб → Szemud
Szemud → Герб
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Герб → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Герб
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Герб → Szepietowo
Szepietowo → Герб
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Герб → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Герб
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Герб → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Герб
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Герб → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Герб
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Герб → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Герб
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Герб → Szeromin
Szeromin → Герб
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Герб → Szerzawy
Szerzawy → Герб
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Герб → Szerzyny
Szerzyny → Герб
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Герб → Szestno
Szestno → Герб
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Герб → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Герб
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Герб → Szewnica
Szewnica → Герб
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Герб → Szewo
Szewo → Герб
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Герб → Szkarada
Szkarada → Герб
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Герб → Szkaradowo
Szkaradowo → Герб
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Герб → Szklana
Szklana → Герб
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Герб → Szklana Huta
Szklana Huta → Герб
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Герб → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Герб
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Герб → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Герб
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Герб → Szklary
Szklary → Герб
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Герб → Szklary
Szklary → Герб
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Герб → Szklary
Szklary → Герб
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Герб → Шкляри
Шкляри → Герб
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Герб → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Герб
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Герб → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Герб
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Герб → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Герб
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Герб → Szkocja
Szkocja → Герб
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Герб → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Герб
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Герб → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Герб
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Герб → Szonow
Szonow → Герб
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Герб → Szonowice
Szonowice → Герб
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Герб → Szonow
Szonow → Герб
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Герб → Шопа
Шопа → Герб
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Герб → Szopinek
Szopinek → Герб
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Герб → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Герб
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Герб → Szostaki
Szostaki → Герб
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Герб → Szostaki
Szostaki → Герб
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Герб → Szowsko
Szowsko → Герб
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Герб → Szozdy
Szozdy → Герб
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Герб → Szóstka
Szóstka → Герб
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Герб → Szowsko
Szowsko → Герб
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Герб → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Герб
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Герб → Szparki
Szparki → Герб
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Szpegawsk
Szpegawsk → Герб
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Герб → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Герб
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Герб → Szpegawsk
Szpegawsk → Герб
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Герб → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Герб
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Герб → Szpon
Szpon → Герб
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Герб → Szpondowo
Szpondowo → Герб
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Герб → Шпротава
Шпротава → Герб
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Герб → Szreniawa
Szreniawa → Герб
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Герб → Szrensk
Szrensk → Герб
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Герб → Szrensk
Szrensk → Герб
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Герб → Szropy
Szropy → Герб
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Герб → Sztabin
Sztabin → Герб
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Герб → Штум
Штум → Герб
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Герб → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Герб
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Герб → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Герб
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Герб → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Герб
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Герб → Штутово
Штутово → Герб
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Герб → Sztynort
Sztynort → Герб
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Герб → Sztynwag
Sztynwag → Герб
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Герб → Шубин
Шубин → Герб
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Герб → Szudziałowo
Szudziałowo → Герб
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Герб → Szukalice
Szukalice → Герб
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Герб → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Герб
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Герб → Szumanie
Szumanie → Герб
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Герб → Szumin
Szumin → Герб
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Герб → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Герб
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Герб → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Герб
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Герб → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Герб
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Герб → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Герб
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Герб → Szumowo
Szumowo → Герб
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Герб → Szurpiły
Szurpiły → Герб
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Герб → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Герб
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Герб → Szwarszowice
Szwarszowice → Герб
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Герб → Szwarunki
Szwarunki → Герб
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Герб → Szwaruny
Szwaruny → Герб
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Герб → Szwecja
Szwecja → Герб
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Герб → Szwelice
Szwelice → Герб
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Герб → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Герб
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Герб → Szyce
Szyce → Герб
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Герб → Szydlice
Szydlice → Герб
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Герб → Szydlowek
Szydlowek → Герб
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Герб → Szydlowice
Szydlowice → Герб
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Герб → Шидловец
Шидловец → Герб
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Герб → Szydlowo
Szydlowo → Герб
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Герб → Szydlowo
Szydlowo → Герб
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Герб → Szydlowice
Szydlowice → Герб
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Герб → Шидловец
Шидловец → Герб
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Герб → Szydlowo
Szydlowo → Герб
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Герб → Szydlowo
Szydlowo → Герб
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Герб → Szydłów
Szydłów → Герб
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Герб → Szydłów
Szydłów → Герб
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Герб → Шидлув
Шидлув → Герб
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Герб → Szydlowek
Szydlowek → Герб
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Герб → Szyjki
Szyjki → Герб
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Герб → Szyk
Szyk → Герб
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Герб → Szymaki
Szymaki → Герб
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Герб → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Герб
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Герб → Szymanow
Szymanow → Герб
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Герб → Szymanowek
Szymanowek → Герб
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Szymanowice
Szymanowice → Герб
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Герб → Szymanów
Szymanów → Герб
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Герб → Шиманув
Шиманув → Герб
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Герб → Шиманув
Шиманув → Герб
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Герб → Szymanow
Szymanow → Герб
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Герб → Szymanowek
Szymanowek → Герб
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Герб → Szymany
Szymany → Герб
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Герб → Шимбарк
Шимбарк → Герб
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Герб → Szymbark
Szymbark → Герб
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Герб → Шимборно
Шимборно → Герб
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Герб → Szymiszow
Szymiszow → Герб
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Герб → Szymiszow
Szymiszow → Герб
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Герб → Szymocin
Szymocin → Герб
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Герб → Szymonkow
Szymonkow → Герб
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Герб → Szymonowo
Szymonowo → Герб
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Герб → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Герб
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Герб → Szynkielow
Szynkielow → Герб
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Герб → Szynwald
Szynwald → Герб
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Герб → Szynwald
Szynwald → Герб
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Герб → Szynych
Szynych → Герб
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Герб → Szyperki
Szyperki → Герб
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Герб → Szypliszki
Szypliszki → Герб
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Герб → Szyplow
Szyplow → Герб
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Герб → Szyszki
Szyszki → Герб
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Герб → Szyszkowa
Szyszkowa → Герб
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Герб → Szyszków
Szyszków → Герб
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Герб → Szyszyn
Szyszyn → Герб
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Герб → Sciborowice
Sciborowice → Герб
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Герб → Ściborze
Ściborze → Герб
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Герб → Sciborzyce
Sciborzyce → Герб
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Герб → Sciborz
Sciborz → Герб
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Герб → Sciechow
Sciechow → Герб
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Герб → Sciechowek
Sciechowek → Герб
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Герб → Sciegny
Sciegny → Герб
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Герб → Sciejowice
Sciejowice → Герб
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Герб → Scienne
Scienne → Герб
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Герб → Ścigów
Ścigów → Герб
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Герб → Scinawa
Scinawa → Герб
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Герб → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Герб
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Герб → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Герб
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Герб → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Герб
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Герб → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Герб
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Герб → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Герб
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Герб → Śląsko
Śląsko → Герб
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Герб → Slemien
Slemien → Герб
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Герб → Ślepowrony
Ślepowrony → Герб
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Герб → Slesin
Slesin → Герб
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Герб → Slesin
Slesin → Герб
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Герб → Sleszowice
Sleszowice → Герб
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Герб → Slecin
Slecin → Герб
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Герб → Ślęza
Ślęza → Герб
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Герб → Slezany
Slezany → Герб
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Герб → Sliwa
Sliwa → Герб
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Герб → Śliwice
Śliwice → Герб
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Герб → Sliwice
Sliwice → Герб
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Герб → Śliwnica
Śliwnica → Герб
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Герб → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Герб
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Герб → Śmiadowo
Śmiadowo → Герб
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Герб → Smiary
Smiary → Герб
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Герб → Śmiechowice
Śmiechowice → Герб
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Герб → Сьмехув
Сьмехув → Герб
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Герб → Smielin
Smielin → Герб
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Герб → Śmiełów
Śmiełów → Герб
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Герб → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Герб
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Герб → Smigiel
Smigiel → Герб
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Герб → Śmiłowice
Śmiłowice → Герб
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Герб → Smilowo
Smilowo → Герб
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Герб → Śmiłowo
Śmiłowo → Герб
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Герб → Sniadowo
Sniadowo → Герб
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Герб → Sniadowko
Sniadowko → Герб
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Герб → Sniatowo
Sniatowo → Герб
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Герб → Snice
Snice → Герб
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Герб → Średni Łan
Średni Łan → Герб
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Герб → Средня Вес
Средня Вес → Герб
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Герб → Srem
Srem → Герб
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Герб → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Герб
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Герб → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Герб
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Герб → Srodula
Srodula → Герб
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Герб → Srodborow
Srodborow → Герб
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Герб → Swiatki
Swiatki → Герб
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Герб → Swiatki
Swiatki → Герб
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Герб → Swiatniki
Swiatniki → Герб
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Герб → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Герб
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Герб → Świchowo
Świchowo → Герб
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Герб → Świchówko
Świchówko → Герб
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Герб → Swider
Swider → Герб
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Герб → Swiderki
Swiderki → Герб
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Герб → Свидница
Свидница → Герб
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Герб → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Герб
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Герб → Свидник
Свидник → Герб
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Герб → Сьвідник
Сьвідник → Герб
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Герб → Swidniki
Swidniki → Герб
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Герб → Świdno
Świdno → Герб
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Герб → Swidrow
Swidrow → Герб
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Герб → Swidry
Swidry → Герб
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Герб → Swidry Male
Swidry Male → Герб
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Герб → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Герб
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Герб → Swidwie
Swidwie → Герб
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Герб → Свидвин
Свидвин → Герб
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Герб → Świdy
Świdy → Герб
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Герб → Свебодзице
Свебодзице → Герб
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Герб → Свебодзин
Свебодзин → Герб
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Герб → Свеце
Свеце → Герб
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Герб → Сьвеце
Сьвеце → Герб
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Герб → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Герб
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Герб → Świeciechów
Świeciechów → Герб
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Герб → Świecino
Świecino → Герб
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Герб → Швецко
Швецко → Герб
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Герб → Świedziebnia
Świedziebnia → Герб
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Герб → Świekatowo
Świekatowo → Герб
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Герб → Swielino
Swielino → Герб
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Герб → Сьвеміно
Сьвеміно → Герб
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Герб → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Герб
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Герб → Swiercze
Swiercze → Герб
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Герб → Swierczow
Swierczow → Герб
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Герб → Swierczow
Swierczow → Герб
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Герб → Świerczów
Świerczów → Герб
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Герб → Swierczow
Swierczow → Герб
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Герб → Сьверчин
Сьверчин → Герб
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Герб → Świerczyna
Świerczyna → Герб
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Герб → Świerczyna
Świerczyna → Герб
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Герб → Swierczyna
Swierczyna → Герб
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Герб → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Герб
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Герб → Świerklaniec
Świerklaniec → Герб
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Герб → Świerklany
Świerklany → Герб
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Герб → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Герб
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Герб → Świerszczewo
Świerszczewo → Герб
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Герб → Swierszczow
Swierszczow → Герб
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Герб → Свежава
Свежава → Герб
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Герб → Świerzbienie
Świerzbienie → Герб
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Герб → Swierzenko
Swierzenko → Герб
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Герб → Swierzno
Swierzno → Герб
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Герб → Świerzno
Świerzno → Герб
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Герб → Swierze
Swierze → Герб
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Герб → Świerże
Świerże → Герб
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Герб → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Герб
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Герб → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Герб
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Герб → Świeszewo
Świeszewo → Герб
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Герб → Swieszyno
Swieszyno → Герб
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Герб → Świeszyno
Świeszyno → Герб
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Герб → Świetlino
Świetlino → Герб
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Герб → Święcianowo
Święcianowo → Герб
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Герб → Swiecice
Swiecice → Герб
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Герб → Święciec
Święciec → Герб
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Герб → Swieciechowa
Swieciechowa → Герб
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Герб → Święciechowo
Święciechowo → Герб
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Герб → Święcino
Święcino → Герб
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Герб → Swiecko
Swiecko → Герб
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Герб → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Герб
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Герб → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Герб
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Герб → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Герб
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Герб → Święta Woda
Święta Woda → Герб
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Герб → Świętajno
Świętajno → Герб
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Герб → Świętajno
Świętajno → Герб
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Герб → Święte
Święte → Герб
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Герб → Swiete
Swiete → Герб
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Герб → Swiete
Swiete → Герб
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Герб → Swietno
Swietno → Герб
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Герб → Swietochlowice
Swietochlowice → Герб
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Герб → Swietochowo
Swietochowo → Герб
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Герб → Swietomarz
Swietomarz → Герб
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Герб → Swietoslaw
Swietoslaw → Герб
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Герб → Świętoszewko
Świętoszewko → Герб
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Герб → Швентошувка
Швентошувка → Герб
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Герб → Swietoujsc
Swietoujsc → Герб
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Герб → Swilcza
Swilcza → Герб
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Герб → Swiniarow
Swiniarow → Герб
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Герб → Świniarsko
Świniarsko → Герб
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Герб → Świniary
Świniary → Герб
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Герб → Swiniary
Swiniary → Герб
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Герб → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Герб
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Герб → Świniec
Świniec → Герб
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Герб → Świnino
Świnino → Герб
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Герб → Swinna
Swinna → Герб
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Герб → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Герб
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Герб → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Герб
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Герб → Świnoujście
Świnoujście → Герб
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Герб → Świny
Świny → Герб
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Герб → Swincz
Swincz → Герб
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Герб → Switaly
Switaly → Герб
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Герб
Герб
Польша
Испания