rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Limbach-Oberfrohna
Limbach-Oberfrohna ↔ Польша
Автобусы
Limbach-Oberfrohna
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Limbach-Oberfrohna
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Limbach-Oberfrohna
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Limbach-Oberfrohna → Sabaudia
Sabaudia → Limbach-Oberfrohna
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Limbach-Oberfrohna → Saborze
Saborze → Limbach-Oberfrohna
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Limbach-Oberfrohna → Sacharewo
Sacharewo → Limbach-Oberfrohna
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Limbach-Oberfrohna → Sadek
Sadek → Limbach-Oberfrohna
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Limbach-Oberfrohna → Sadki
Sadki → Limbach-Oberfrohna
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Sadkow
Sadkow → Limbach-Oberfrohna
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Limbach-Oberfrohna → Садкув
Садкув → Limbach-Oberfrohna
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Sadkowek
Sadkowek → Limbach-Oberfrohna
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Limbach-Oberfrohna → Sadkowo
Sadkowo → Limbach-Oberfrohna
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Sadkow
Sadkow → Limbach-Oberfrohna
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Sadkowek
Sadkowek → Limbach-Oberfrohna
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Limbach-Oberfrohna → Sadlinki
Sadlinki → Limbach-Oberfrohna
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Limbach-Oberfrohna → Sadlno
Sadlno → Limbach-Oberfrohna
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Limbach-Oberfrohna → Sadlowo
Sadlowo → Limbach-Oberfrohna
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Limbach-Oberfrohna → Sadlowo
Sadlowo → Limbach-Oberfrohna
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Limbach-Oberfrohna → Sadlowo
Sadlowo → Limbach-Oberfrohna
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Limbach-Oberfrohna → Sadlowo
Sadlowo → Limbach-Oberfrohna
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Limbach-Oberfrohna → Sadlowo
Sadlowo → Limbach-Oberfrohna
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Limbach-Oberfrohna → Sadlowo
Sadlowo → Limbach-Oberfrohna
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Limbach-Oberfrohna → Sadow
Sadow → Limbach-Oberfrohna
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Limbach-Oberfrohna → Садова
Садова → Limbach-Oberfrohna
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Sadowice
Sadowice → Limbach-Oberfrohna
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Limbach-Oberfrohna → Sadowie
Sadowie → Limbach-Oberfrohna
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Limbach-Oberfrohna → Садове
Садове → Limbach-Oberfrohna
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Limbach-Oberfrohna → Sadowne
Sadowne → Limbach-Oberfrohna
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Limbach-Oberfrohna → Sadowo
Sadowo → Limbach-Oberfrohna
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Limbach-Oberfrohna → Sadow
Sadow → Limbach-Oberfrohna
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Limbach-Oberfrohna → Sadów
Sadów → Limbach-Oberfrohna
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Limbach-Oberfrohna → Sadrozyce
Sadrozyce → Limbach-Oberfrohna
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Limbach-Oberfrohna → Sadry
Sadry → Limbach-Oberfrohna
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Limbach-Oberfrohna → Sadurki
Sadurki → Limbach-Oberfrohna
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Limbach-Oberfrohna → Sadurki
Sadurki → Limbach-Oberfrohna
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Limbach-Oberfrohna → Sady
Sady → Limbach-Oberfrohna
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Limbach-Oberfrohna → Sady
Sady → Limbach-Oberfrohna
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Limbach-Oberfrohna → Sady
Sady → Limbach-Oberfrohna
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Limbach-Oberfrohna → Sady Dolne
Sady Dolne → Limbach-Oberfrohna
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Limbach-Oberfrohna → Sadykierz
Sadykierz → Limbach-Oberfrohna
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Limbach-Oberfrohna → Сайчице
Сайчице → Limbach-Oberfrohna
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Salno
Salno → Limbach-Oberfrohna
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Limbach-Oberfrohna → Salno
Salno → Limbach-Oberfrohna
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Limbach-Oberfrohna → Samarzewo
Samarzewo → Limbach-Oberfrohna
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Limbach-Oberfrohna → Samborowice
Samborowice → Limbach-Oberfrohna
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Limbach-Oberfrohna → Samborowo
Samborowo → Limbach-Oberfrohna
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Limbach-Oberfrohna → Самборско
Самборско → Limbach-Oberfrohna
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Limbach-Oberfrohna → Samborzec
Samborzec → Limbach-Oberfrohna
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Limbach-Oberfrohna → Samlawki
Samlawki → Limbach-Oberfrohna
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Limbach-Oberfrohna → Samlino
Samlino → Limbach-Oberfrohna
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Limbach-Oberfrohna → Samlawki
Samlawki → Limbach-Oberfrohna
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Samociazek
Samociazek → Limbach-Oberfrohna
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Samociazek
Samociazek → Limbach-Oberfrohna
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Limbach-Oberfrohna → Samolubie
Samolubie → Limbach-Oberfrohna
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Limbach-Oberfrohna → Samołęż
Samołęż → Limbach-Oberfrohna
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Limbach-Oberfrohna → Samorzadki
Samorzadki → Limbach-Oberfrohna
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Limbach-Oberfrohna → Samorzadki
Samorzadki → Limbach-Oberfrohna
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Limbach-Oberfrohna → Samostrzalow
Samostrzalow → Limbach-Oberfrohna
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Limbach-Oberfrohna → Samostrzalow
Samostrzalow → Limbach-Oberfrohna
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Limbach-Oberfrohna → Samostrzel
Samostrzel → Limbach-Oberfrohna
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Самотвур
Самотвур → Limbach-Oberfrohna
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Limbach-Oberfrohna → Samowicze
Samowicze → Limbach-Oberfrohna
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Limbach-Oberfrohna → Sampława
Sampława → Limbach-Oberfrohna
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Limbach-Oberfrohna → Samsieczno
Samsieczno → Limbach-Oberfrohna
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Limbach-Oberfrohna → Samsieczynek
Samsieczynek → Limbach-Oberfrohna
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Samsonowice
Samsonowice → Limbach-Oberfrohna
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Limbach-Oberfrohna → Сандомир
Сандомир → Limbach-Oberfrohna
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Limbach-Oberfrohna → Sanice
Sanice → Limbach-Oberfrohna
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Limbach-Oberfrohna → Sanie
Sanie → Limbach-Oberfrohna
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Limbach-Oberfrohna → Sanka
Sanka → Limbach-Oberfrohna
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Limbach-Oberfrohna → Санники
Санники → Limbach-Oberfrohna
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Limbach-Oberfrohna → Санок
Санок → Limbach-Oberfrohna
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Limbach-Oberfrohna → Santok
Santok → Limbach-Oberfrohna
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Sapieżyn
Sapieżyn → Limbach-Oberfrohna
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Limbach-Oberfrohna → Saplaty
Saplaty → Limbach-Oberfrohna
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Limbach-Oberfrohna → Sapolnica
Sapolnica → Limbach-Oberfrohna
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Limbach-Oberfrohna → Sapy
Sapy → Limbach-Oberfrohna
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Limbach-Oberfrohna → Sarbia
Sarbia → Limbach-Oberfrohna
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Limbach-Oberfrohna → Sarbicko
Sarbicko → Limbach-Oberfrohna
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Limbach-Oberfrohna → Сарбиново
Сарбиново → Limbach-Oberfrohna
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Limbach-Oberfrohna → Сарбиново
Сарбиново → Limbach-Oberfrohna
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Limbach-Oberfrohna → Sarbka
Sarbka → Limbach-Oberfrohna
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Limbach-Oberfrohna → Сарбськ
Сарбськ → Limbach-Oberfrohna
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Limbach-Oberfrohna → Сарнаки
Сарнаки → Limbach-Oberfrohna
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Limbach-Oberfrohna → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Limbach-Oberfrohna
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Limbach-Oberfrohna → Sarnow
Sarnow → Limbach-Oberfrohna
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Limbach-Oberfrohna → Sarnow
Sarnow → Limbach-Oberfrohna
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Limbach-Oberfrohna → Sarnówek
Sarnówek → Limbach-Oberfrohna
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Limbach-Oberfrohna → Sarnówek
Sarnówek → Limbach-Oberfrohna
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Limbach-Oberfrohna → Sartowice
Sartowice → Limbach-Oberfrohna
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Limbach-Oberfrohna → Sarzyna
Sarzyna → Limbach-Oberfrohna
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Limbach-Oberfrohna → Sasino
Sasino → Limbach-Oberfrohna
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Limbach-Oberfrohna → Saspow
Saspow → Limbach-Oberfrohna
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Limbach-Oberfrohna → Sawin
Sawin → Limbach-Oberfrohna
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Limbach-Oberfrohna → Sawino
Sawino → Limbach-Oberfrohna
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Limbach-Oberfrohna → Sawity
Sawity → Limbach-Oberfrohna
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Limbach-Oberfrohna → Saborze
Saborze → Limbach-Oberfrohna
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Limbach-Oberfrohna → Sadry
Sadry → Limbach-Oberfrohna
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Limbach-Oberfrohna → Sągnity
Sągnity → Limbach-Oberfrohna
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Limbach-Oberfrohna → Saplaty
Saplaty → Limbach-Oberfrohna
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Limbach-Oberfrohna → Sąpole
Sąpole → Limbach-Oberfrohna
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Limbach-Oberfrohna → Sapolnica
Sapolnica → Limbach-Oberfrohna
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Limbach-Oberfrohna → Sapy
Sapy → Limbach-Oberfrohna
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Limbach-Oberfrohna → Sąpy
Sąpy → Limbach-Oberfrohna
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Limbach-Oberfrohna → Сутейск
Сутейск → Limbach-Oberfrohna
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Limbach-Oberfrohna → Saspow
Saspow → Limbach-Oberfrohna
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Limbach-Oberfrohna → Schodnia
Schodnia → Limbach-Oberfrohna
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Limbach-Oberfrohna → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Limbach-Oberfrohna
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Limbach-Oberfrohna → Sciborowice
Sciborowice → Limbach-Oberfrohna
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Limbach-Oberfrohna → Sciborz
Sciborz → Limbach-Oberfrohna
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Limbach-Oberfrohna → Sciborzyce
Sciborzyce → Limbach-Oberfrohna
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Limbach-Oberfrohna → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Limbach-Oberfrohna → Sciechow
Sciechow → Limbach-Oberfrohna
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Limbach-Oberfrohna → Sciechowek
Sciechowek → Limbach-Oberfrohna
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Limbach-Oberfrohna → Sciegny
Sciegny → Limbach-Oberfrohna
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Limbach-Oberfrohna → Sciejowice
Sciejowice → Limbach-Oberfrohna
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Limbach-Oberfrohna → Scienne
Scienne → Limbach-Oberfrohna
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Limbach-Oberfrohna → Scinawa
Scinawa → Limbach-Oberfrohna
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Sebastianowo
Sebastianowo → Limbach-Oberfrohna
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Limbach-Oberfrohna → Secemin
Secemin → Limbach-Oberfrohna
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Limbach-Oberfrohna → Sechna
Sechna → Limbach-Oberfrohna
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Limbach-Oberfrohna → Seczkowo
Seczkowo → Limbach-Oberfrohna
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Limbach-Oberfrohna → Seczkowo
Seczkowo → Limbach-Oberfrohna
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Limbach-Oberfrohna → Sedow
Sedow → Limbach-Oberfrohna
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Limbach-Oberfrohna → Sedziejowice
Sedziejowice → Limbach-Oberfrohna
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Limbach-Oberfrohna → Sedzimirow
Sedzimirow → Limbach-Oberfrohna
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Limbach-Oberfrohna → Sedziszow
Sedziszow → Limbach-Oberfrohna
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Limbach-Oberfrohna → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Limbach-Oberfrohna
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Limbach-Oberfrohna → Sedziszowa
Sedziszowa → Limbach-Oberfrohna
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Sedziszowa
Sedziszowa → Limbach-Oberfrohna
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Limbach-Oberfrohna → Сейны
Сейны → Limbach-Oberfrohna
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Limbach-Oberfrohna → Sekocin Las
Sekocin Las → Limbach-Oberfrohna
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Limbach-Oberfrohna → Семлін
Семлін → Limbach-Oberfrohna
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Limbach-Oberfrohna → Senislawice
Senislawice → Limbach-Oberfrohna
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Limbach-Oberfrohna → Senislawice
Senislawice → Limbach-Oberfrohna
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Limbach-Oberfrohna
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Limbach-Oberfrohna → Sepopol
Sepopol → Limbach-Oberfrohna
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Serafinów
Serafinów → Limbach-Oberfrohna
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Limbach-Oberfrohna → Serby
Serby → Limbach-Oberfrohna
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Limbach-Oberfrohna → Seredzice
Seredzice → Limbach-Oberfrohna
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Limbach-Oberfrohna → Сероцк
Сероцк → Limbach-Oberfrohna
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Limbach-Oberfrohna → Сероцк
Сероцк → Limbach-Oberfrohna
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Limbach-Oberfrohna → Seroczyn
Seroczyn → Limbach-Oberfrohna
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Limbach-Oberfrohna → Seroki
Seroki → Limbach-Oberfrohna
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Limbach-Oberfrohna → Serokomla
Serokomla → Limbach-Oberfrohna
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Limbach-Oberfrohna → Serpelice
Serpelice → Limbach-Oberfrohna
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Limbach-Oberfrohna → Serwoniec
Serwoniec → Limbach-Oberfrohna
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Limbach-Oberfrohna → Serwy
Serwy → Limbach-Oberfrohna
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Limbach-Oberfrohna → Seczkowo
Seczkowo → Limbach-Oberfrohna
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Limbach-Oberfrohna → Seczkowo
Seczkowo → Limbach-Oberfrohna
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Limbach-Oberfrohna → Sędki
Sędki → Limbach-Oberfrohna
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Limbach-Oberfrohna → Sedow
Sedow → Limbach-Oberfrohna
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Limbach-Oberfrohna → Sędów
Sędów → Limbach-Oberfrohna
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Limbach-Oberfrohna → Sedziejowice
Sedziejowice → Limbach-Oberfrohna
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Limbach-Oberfrohna → Sedzimirow
Sedzimirow → Limbach-Oberfrohna
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Limbach-Oberfrohna → Sedziszowa
Sedziszowa → Limbach-Oberfrohna
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Sedziszowa
Sedziszowa → Limbach-Oberfrohna
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Limbach-Oberfrohna → Sedziszow
Sedziszow → Limbach-Oberfrohna
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Limbach-Oberfrohna → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Limbach-Oberfrohna
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Limbach-Oberfrohna → Sekocin Las
Sekocin Las → Limbach-Oberfrohna
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Limbach-Oberfrohna → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Limbach-Oberfrohna
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Limbach-Oberfrohna → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Limbach-Oberfrohna
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Limbach-Oberfrohna → Sękowa
Sękowa → Limbach-Oberfrohna
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Limbach-Oberfrohna → Sękowice
Sękowice → Limbach-Oberfrohna
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Limbach-Oberfrohna → Sękowo
Sękowo → Limbach-Oberfrohna
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Limbach-Oberfrohna → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Limbach-Oberfrohna
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Limbach-Oberfrohna → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Limbach-Oberfrohna → Sepopol
Sepopol → Limbach-Oberfrohna
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Limbach-Oberfrohna
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Сянув
Сянув → Limbach-Oberfrohna
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Limbach-Oberfrohna → Sianowo
Sianowo → Limbach-Oberfrohna
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Limbach-Oberfrohna → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Limbach-Oberfrohna
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Limbach-Oberfrohna → Сяноженты
Сяноженты → Limbach-Oberfrohna
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Limbach-Oberfrohna → Сяноженты
Сяноженты → Limbach-Oberfrohna
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Сянув
Сянув → Limbach-Oberfrohna
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Limbach-Oberfrohna → Siary
Siary → Limbach-Oberfrohna
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Limbach-Oberfrohna → Siąszyce
Siąszyce → Limbach-Oberfrohna
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Sibin
Sibin → Limbach-Oberfrohna
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Limbach-Oberfrohna → Sichow
Sichow → Limbach-Oberfrohna
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Limbach-Oberfrohna → Sichow
Sichow → Limbach-Oberfrohna
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Limbach-Oberfrohna → Sicienko
Sicienko → Limbach-Oberfrohna
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Limbach-Oberfrohna → Sicko
Sicko → Limbach-Oberfrohna
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Limbach-Oberfrohna → Siczki
Siczki → Limbach-Oberfrohna
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Limbach-Oberfrohna → Сідзіна
Сідзіна → Limbach-Oberfrohna
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Limbach-Oberfrohna → Sieborowice
Sieborowice → Limbach-Oberfrohna
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Limbach-Oberfrohna → Sieburczyn
Sieburczyn → Limbach-Oberfrohna
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Limbach-Oberfrohna → Siechnice
Siechnice → Limbach-Oberfrohna
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Limbach-Oberfrohna → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Limbach-Oberfrohna
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Limbach-Oberfrohna → Sieciechow
Sieciechow → Limbach-Oberfrohna
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Limbach-Oberfrohna → Сецехув
Сецехув → Limbach-Oberfrohna
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Limbach-Oberfrohna → Sieciechowice
Sieciechowice → Limbach-Oberfrohna
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Limbach-Oberfrohna → Sieciechowice
Sieciechowice → Limbach-Oberfrohna
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Limbach-Oberfrohna → Sieciechow
Sieciechow → Limbach-Oberfrohna
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Limbach-Oberfrohna → Sieciejow
Sieciejow → Limbach-Oberfrohna
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Сецемін
Сецемін → Limbach-Oberfrohna
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Limbach-Oberfrohna → Siecien
Siecien → Limbach-Oberfrohna
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Limbach-Oberfrohna → Siecien
Siecien → Limbach-Oberfrohna
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Limbach-Oberfrohna → Siedlakowice
Siedlakowice → Limbach-Oberfrohna
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Limbach-Oberfrohna → Siedlanka
Siedlanka → Limbach-Oberfrohna
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Limbach-Oberfrohna → Siedlatkow
Siedlatkow → Limbach-Oberfrohna
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Limbach-Oberfrohna → Siedlatkow
Siedlatkow → Limbach-Oberfrohna
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Limbach-Oberfrohna → Siedlątków
Siedlątków → Limbach-Oberfrohna
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Limbach-Oberfrohna → Седльце
Седльце → Limbach-Oberfrohna
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Limbach-Oberfrohna → Siedlce
Siedlce → Limbach-Oberfrohna
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Limbach-Oberfrohna → Siedlec
Siedlec → Limbach-Oberfrohna
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Limbach-Oberfrohna → Siedlec
Siedlec → Limbach-Oberfrohna
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Limbach-Oberfrohna → Siedlec
Siedlec → Limbach-Oberfrohna
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Limbach-Oberfrohna → Седлець
Седлець → Limbach-Oberfrohna
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Limbach-Oberfrohna → Седлець
Седлець → Limbach-Oberfrohna
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Limbach-Oberfrohna → Siedlec
Siedlec → Limbach-Oberfrohna
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Limbach-Oberfrohna → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Limbach-Oberfrohna
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Limbach-Oberfrohna → Siedlece
Siedlece → Limbach-Oberfrohna
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Limbach-Oberfrohna → Siedlecin
Siedlecin → Limbach-Oberfrohna
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Limbach-Oberfrohna → Siedlemin
Siedlemin → Limbach-Oberfrohna
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Limbach-Oberfrohna → Siedlew
Siedlew → Limbach-Oberfrohna
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Limbach-Oberfrohna → Siedlecin
Siedlecin → Limbach-Oberfrohna
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Limbach-Oberfrohna → Седліце
Седліце → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Limbach-Oberfrohna → Siedliska
Siedliska → Limbach-Oberfrohna
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Limbach-Oberfrohna → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Limbach-Oberfrohna
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Limbach-Oberfrohna → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Limbach-Oberfrohna
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Limbach-Oberfrohna → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Limbach-Oberfrohna
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Limbach-Oberfrohna → Siedlisko
Siedlisko → Limbach-Oberfrohna
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Limbach-Oberfrohna → Siedlisko
Siedlisko → Limbach-Oberfrohna
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Limbach-Oberfrohna → Siedlisko
Siedlisko → Limbach-Oberfrohna
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Limbach-Oberfrohna → Siedliszcze
Siedliszcze → Limbach-Oberfrohna
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Limbach-Oberfrohna → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Limbach-Oberfrohna
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Limbach-Oberfrohna → Siedlnica
Siedlnica → Limbach-Oberfrohna
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Limbach-Oberfrohna → Siedlów
Siedlów → Limbach-Oberfrohna
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Limbach-Oberfrohna → Sieganow
Sieganow → Limbach-Oberfrohna
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Limbach-Oberfrohna → Siekierczyn
Siekierczyn → Limbach-Oberfrohna
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Limbach-Oberfrohna → Siekierki
Siekierki → Limbach-Oberfrohna
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Limbach-Oberfrohna → Siekluki
Siekluki → Limbach-Oberfrohna
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Sielc
Sielc → Limbach-Oberfrohna
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Limbach-Oberfrohna → Sielce
Sielce → Limbach-Oberfrohna
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Limbach-Oberfrohna → Sielec
Sielec → Limbach-Oberfrohna
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Limbach-Oberfrohna → Sielec
Sielec → Limbach-Oberfrohna
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Limbach-Oberfrohna → Sielec
Sielec → Limbach-Oberfrohna
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Limbach-Oberfrohna → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Limbach-Oberfrohna
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Limbach-Oberfrohna → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Limbach-Oberfrohna
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Limbach-Oberfrohna → Sielsko
Sielsko → Limbach-Oberfrohna
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Limbach-Oberfrohna → Sielun
Sielun → Limbach-Oberfrohna
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Limbach-Oberfrohna → Sielun
Sielun → Limbach-Oberfrohna
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Limbach-Oberfrohna → Siemczyno
Siemczyno → Limbach-Oberfrohna
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Limbach-Oberfrohna → Семянице
Семянице → Limbach-Oberfrohna
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Limbach-Oberfrohna
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Limbach-Oberfrohna
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Limbach-Oberfrohna → Siemianówka
Siemianówka → Limbach-Oberfrohna
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Limbach-Oberfrohna → Siemiany
Siemiany → Limbach-Oberfrohna
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Limbach-Oberfrohna → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Limbach-Oberfrohna
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Limbach-Oberfrohna → Семятыче
Семятыче → Limbach-Oberfrohna
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Limbach-Oberfrohna → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Limbach-Oberfrohna
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Limbach-Oberfrohna
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Limbach-Oberfrohna
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Limbach-Oberfrohna → Siemiechow
Siemiechow → Limbach-Oberfrohna
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Limbach-Oberfrohna → Siemiechow
Siemiechow → Limbach-Oberfrohna
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Limbach-Oberfrohna → Siemien
Siemien → Limbach-Oberfrohna
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Limbach-Oberfrohna → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Limbach-Oberfrohna → Siemien
Siemien → Limbach-Oberfrohna
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Limbach-Oberfrohna → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Limbach-Oberfrohna → Siemierz
Siemierz → Limbach-Oberfrohna
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Limbach-Oberfrohna → Siemierzyce
Siemierzyce → Limbach-Oberfrohna
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Limbach-Oberfrohna → Siemierzyce
Siemierzyce → Limbach-Oberfrohna
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Limbach-Oberfrohna → Siemirowice
Siemirowice → Limbach-Oberfrohna
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Limbach-Oberfrohna → Семковице
Семковице → Limbach-Oberfrohna
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Limbach-Oberfrohna → Siemszyce
Siemszyce → Limbach-Oberfrohna
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Limbach-Oberfrohna → Siemysl
Siemysl → Limbach-Oberfrohna
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Limbach-Oberfrohna → Siemyslow
Siemyslow → Limbach-Oberfrohna
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Limbach-Oberfrohna → Siemysl
Siemysl → Limbach-Oberfrohna
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Limbach-Oberfrohna → Sieniawa
Sieniawa → Limbach-Oberfrohna
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Limbach-Oberfrohna → Синява
Синява → Limbach-Oberfrohna
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Limbach-Oberfrohna → Сенява
Сенява → Limbach-Oberfrohna
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Limbach-Oberfrohna → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Limbach-Oberfrohna
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Limbach-Oberfrohna → Sieniawka
Sieniawka → Limbach-Oberfrohna
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Limbach-Oberfrohna → Сенично
Сенично → Limbach-Oberfrohna
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Limbach-Oberfrohna → Sienna
Sienna → Limbach-Oberfrohna
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Сиенна
Сиенна → Limbach-Oberfrohna
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Limbach-Oberfrohna → Siennica
Siennica → Limbach-Oberfrohna
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Limbach-Oberfrohna → Сенниця
Сенниця → Limbach-Oberfrohna
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Limbach-Oberfrohna → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Limbach-Oberfrohna
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Limbach-Oberfrohna → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Limbach-Oberfrohna
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Limbach-Oberfrohna → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Limbach-Oberfrohna
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Limbach-Oberfrohna → Sienno
Sienno → Limbach-Oberfrohna
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Limbach-Oberfrohna → Sienno
Sienno → Limbach-Oberfrohna
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Limbach-Oberfrohna → Siennow
Siennow → Limbach-Oberfrohna
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Limbach-Oberfrohna → Siennow
Siennow → Limbach-Oberfrohna
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Limbach-Oberfrohna → Сіннів
Сіннів → Limbach-Oberfrohna
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Limbach-Oberfrohna → Siepietnica
Siepietnica → Limbach-Oberfrohna
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Limbach-Oberfrohna → Siepraw
Siepraw → Limbach-Oberfrohna
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Limbach-Oberfrohna → Сеправ
Сеправ → Limbach-Oberfrohna
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Limbach-Oberfrohna → Sieprawice
Sieprawice → Limbach-Oberfrohna
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Limbach-Oberfrohna → Sieprawki
Sieprawki → Limbach-Oberfrohna
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Limbach-Oberfrohna → Серадз
Серадз → Limbach-Oberfrohna
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Limbach-Oberfrohna → Sierakow
Sierakow → Limbach-Oberfrohna
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Sierakow
Sierakow → Limbach-Oberfrohna
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Limbach-Oberfrohna → Sierakow
Sierakow → Limbach-Oberfrohna
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Limbach-Oberfrohna → Серакув
Серакув → Limbach-Oberfrohna
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Limbach-Oberfrohna → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Limbach-Oberfrohna
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Sierakowek
Sierakowek → Limbach-Oberfrohna
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Limbach-Oberfrohna → Sierakowice
Sierakowice → Limbach-Oberfrohna
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Limbach-Oberfrohna → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Limbach-Oberfrohna
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Limbach-Oberfrohna → Сераково
Сераково → Limbach-Oberfrohna
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Limbach-Oberfrohna → Sierakowo
Sierakowo → Limbach-Oberfrohna
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Limbach-Oberfrohna
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Limbach-Oberfrohna → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Limbach-Oberfrohna
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Limbach-Oberfrohna → Sierakow
Sierakow → Limbach-Oberfrohna
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Sierakow
Sierakow → Limbach-Oberfrohna
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Limbach-Oberfrohna → Sierakow
Sierakow → Limbach-Oberfrohna
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Limbach-Oberfrohna → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Limbach-Oberfrohna
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Sierakowek
Sierakowek → Limbach-Oberfrohna
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Limbach-Oberfrohna → Sieranie
Sieranie → Limbach-Oberfrohna
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Limbach-Oberfrohna → Siercza
Siercza → Limbach-Oberfrohna
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Limbach-Oberfrohna → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Limbach-Oberfrohna
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Limbach-Oberfrohna → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Limbach-Oberfrohna → Sieroniowice
Sieroniowice → Limbach-Oberfrohna
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Limbach-Oberfrohna → Sieroslaw
Sieroslaw → Limbach-Oberfrohna
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Limbach-Oberfrohna → Sieroslawice
Sieroslawice → Limbach-Oberfrohna
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Limbach-Oberfrohna → Sieroslaw
Sieroslaw → Limbach-Oberfrohna
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Limbach-Oberfrohna → Sieroslawice
Sieroslawice → Limbach-Oberfrohna
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Limbach-Oberfrohna → Sieroszewice
Sieroszewice → Limbach-Oberfrohna
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Limbach-Oberfrohna → Sieroszowice
Sieroszowice → Limbach-Oberfrohna
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Limbach-Oberfrohna → Серпц
Серпц → Limbach-Oberfrohna
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Limbach-Oberfrohna → Sierpnica
Sierpnica → Limbach-Oberfrohna
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Limbach-Oberfrohna → Sierpow
Sierpow → Limbach-Oberfrohna
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Limbach-Oberfrohna → Sierpow
Sierpow → Limbach-Oberfrohna
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Limbach-Oberfrohna → Sierskowola
Sierskowola → Limbach-Oberfrohna
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Limbach-Oberfrohna → Siersza
Siersza → Limbach-Oberfrohna
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Limbach-Oberfrohna → Sierzno
Sierzno → Limbach-Oberfrohna
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Limbach-Oberfrohna → Siestrzen
Siestrzen → Limbach-Oberfrohna
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Limbach-Oberfrohna → Siestrzen
Siestrzen → Limbach-Oberfrohna
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Limbach-Oberfrohna → Sietesz
Sietesz → Limbach-Oberfrohna
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Limbach-Oberfrohna → Севеж
Севеж → Limbach-Oberfrohna
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Limbach-Oberfrohna → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Limbach-Oberfrohna
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Limbach-Oberfrohna → Sigła
Sigła → Limbach-Oberfrohna
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Sikorowo
Sikorowo → Limbach-Oberfrohna
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Limbach-Oberfrohna → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Limbach-Oberfrohna
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Limbach-Oberfrohna → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Limbach-Oberfrohna
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Limbach-Oberfrohna → Sikorz
Sikorz → Limbach-Oberfrohna
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Limbach-Oberfrohna → Sikorzyce
Sikorzyce → Limbach-Oberfrohna
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Limbach-Oberfrohna → Sikorzyce
Sikorzyce → Limbach-Oberfrohna
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Sikorzyce
Sikorzyce → Limbach-Oberfrohna
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Limbach-Oberfrohna → Sikorzyn
Sikorzyn → Limbach-Oberfrohna
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Limbach-Oberfrohna → Sikorzyno
Sikorzyno → Limbach-Oberfrohna
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Limbach-Oberfrohna → Sikorz
Sikorz → Limbach-Oberfrohna
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Limbach-Oberfrohna → Silice
Silice → Limbach-Oberfrohna
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Limbach-Oberfrohna → Silin
Silin → Limbach-Oberfrohna
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Limbach-Oberfrohna → Silnica
Silnica → Limbach-Oberfrohna
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Limbach-Oberfrohna → Silno
Silno → Limbach-Oberfrohna
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Limbach-Oberfrohna → Silnowo
Silnowo → Limbach-Oberfrohna
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Limbach-Oberfrohna → Sinogora
Sinogora → Limbach-Oberfrohna
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Limbach-Oberfrohna → Sinogora
Sinogora → Limbach-Oberfrohna
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Limbach-Oberfrohna → Sinoleka
Sinoleka → Limbach-Oberfrohna
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Limbach-Oberfrohna → Sinoleka
Sinoleka → Limbach-Oberfrohna
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Limbach-Oberfrohna → Сіньчиця
Сіньчиця → Limbach-Oberfrohna
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Limbach-Oberfrohna → Сьодло
Сьодло → Limbach-Oberfrohna
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Limbach-Oberfrohna → Siodlo
Siodlo → Limbach-Oberfrohna
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Limbach-Oberfrohna → Siodlo
Siodlo → Limbach-Oberfrohna
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Siodłowice
Siodłowice → Limbach-Oberfrohna
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Limbach-Oberfrohna → Siolkowa
Siolkowa → Limbach-Oberfrohna
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Limbach-Oberfrohna → Siomki
Siomki → Limbach-Oberfrohna
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Limbach-Oberfrohna → Sionna
Sionna → Limbach-Oberfrohna
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Limbach-Oberfrohna → Siolkowa
Siolkowa → Limbach-Oberfrohna
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Limbach-Oberfrohna → Sitaniec
Sitaniec → Limbach-Oberfrohna
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Limbach-Oberfrohna → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Limbach-Oberfrohna → Sitarze
Sitarze → Limbach-Oberfrohna
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Limbach-Oberfrohna → Sitne
Sitne → Limbach-Oberfrohna
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Sitnik
Sitnik → Limbach-Oberfrohna
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Limbach-Oberfrohna → Sitno
Sitno → Limbach-Oberfrohna
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Limbach-Oberfrohna → Sitno
Sitno → Limbach-Oberfrohna
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Limbach-Oberfrohna → Sitno
Sitno → Limbach-Oberfrohna
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Limbach-Oberfrohna → Sitowa
Sitowa → Limbach-Oberfrohna
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Sitowiec
Sitowiec → Limbach-Oberfrohna
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Limbach-Oberfrohna → Siucice
Siucice → Limbach-Oberfrohna
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Siwialka
Siwialka → Limbach-Oberfrohna
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Siwialka
Siwialka → Limbach-Oberfrohna
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Limbach-Oberfrohna → Siwiki
Siwiki → Limbach-Oberfrohna
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Limbach-Oberfrohna → Skajboty
Skajboty → Limbach-Oberfrohna
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Limbach-Oberfrohna → Skaje
Skaje → Limbach-Oberfrohna
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Limbach-Oberfrohna → Skala
Skala → Limbach-Oberfrohna
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Limbach-Oberfrohna → Скала
Скала → Limbach-Oberfrohna
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Limbach-Oberfrohna → Skalbmierz
Skalbmierz → Limbach-Oberfrohna
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Skalka
Skalka → Limbach-Oberfrohna
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Limbach-Oberfrohna → Skalmierowice
Skalmierowice → Limbach-Oberfrohna
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Limbach-Oberfrohna → Skalmierowice
Skalmierowice → Limbach-Oberfrohna
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Skalow
Skalow → Limbach-Oberfrohna
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Limbach-Oberfrohna → Skala
Skala → Limbach-Oberfrohna
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Limbach-Oberfrohna → Skała
Skała → Limbach-Oberfrohna
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Limbach-Oberfrohna → Skałągi
Skałągi → Limbach-Oberfrohna
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Skalka
Skalka → Limbach-Oberfrohna
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Skalow
Skalow → Limbach-Oberfrohna
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Skały
Skały → Limbach-Oberfrohna
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Limbach-Oberfrohna → Skape
Skape → Limbach-Oberfrohna
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Limbach-Oberfrohna → Skarbimierz
Skarbimierz → Limbach-Oberfrohna
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Limbach-Oberfrohna → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Limbach-Oberfrohna
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Limbach-Oberfrohna → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Limbach-Oberfrohna
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Skarchowo
Skarchowo → Limbach-Oberfrohna
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Limbach-Oberfrohna → Skarpa
Skarpa → Limbach-Oberfrohna
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Limbach-Oberfrohna → Skarszewy
Skarszewy → Limbach-Oberfrohna
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Limbach-Oberfrohna → Skaryszew
Skaryszew → Limbach-Oberfrohna
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Limbach-Oberfrohna → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Limbach-Oberfrohna
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Limbach-Oberfrohna → Skarżyn
Skarżyn → Limbach-Oberfrohna
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Limbach-Oberfrohna → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Limbach-Oberfrohna
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Limbach-Oberfrohna → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Limbach-Oberfrohna
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Limbach-Oberfrohna → Скавица
Скавица → Limbach-Oberfrohna
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Limbach-Oberfrohna → Skawina
Skawina → Limbach-Oberfrohna
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Limbach-Oberfrohna → Skape
Skape → Limbach-Oberfrohna
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Limbach-Oberfrohna → Скомпе
Скомпе → Limbach-Oberfrohna
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Limbach-Oberfrohna → Skepe
Skepe → Limbach-Oberfrohna
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Limbach-Oberfrohna → Skęczniew
Skęczniew → Limbach-Oberfrohna
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Limbach-Oberfrohna → Skepe
Skepe → Limbach-Oberfrohna
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Skibienko
Skibienko → Limbach-Oberfrohna
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Скібно
Скібно → Limbach-Oberfrohna
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Limbach-Oberfrohna → Skidniow
Skidniow → Limbach-Oberfrohna
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Limbach-Oberfrohna → Skidniow
Skidniow → Limbach-Oberfrohna
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Limbach-Oberfrohna → Skierbieszow
Skierbieszow → Limbach-Oberfrohna
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Limbach-Oberfrohna → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Limbach-Oberfrohna → Skierbieszow
Skierbieszow → Limbach-Oberfrohna
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Limbach-Oberfrohna → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Limbach-Oberfrohna → Skierdy
Skierdy → Limbach-Oberfrohna
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Limbach-Oberfrohna → Skierki
Skierki → Limbach-Oberfrohna
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Limbach-Oberfrohna → Скерневице
Скерневице → Limbach-Oberfrohna
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Limbach-Oberfrohna → Skindzierz
Skindzierz → Limbach-Oberfrohna
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Limbach-Oberfrohna → Skitno
Skitno → Limbach-Oberfrohna
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Limbach-Oberfrohna → Skloty
Skloty → Limbach-Oberfrohna
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Limbach-Oberfrohna → Skloty
Skloty → Limbach-Oberfrohna
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Limbach-Oberfrohna → Скочув
Скочув → Limbach-Oberfrohna
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Limbach-Oberfrohna → Скочув
Скочув → Limbach-Oberfrohna
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Limbach-Oberfrohna → Skoki
Skoki → Limbach-Oberfrohna
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Limbach-Oberfrohna → Skoki
Skoki → Limbach-Oberfrohna
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Limbach-Oberfrohna → Skoki
Skoki → Limbach-Oberfrohna
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Limbach-Oberfrohna → Skokowa
Skokowa → Limbach-Oberfrohna
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Skokówko
Skokówko → Limbach-Oberfrohna
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Limbach-Oberfrohna → Skokum
Skokum → Limbach-Oberfrohna
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Limbach-Oberfrohna → Skoloszow
Skoloszow → Limbach-Oberfrohna
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Limbach-Oberfrohna → Сколышин
Сколышин → Limbach-Oberfrohna
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Limbach-Oberfrohna → Skoloszow
Skoloszow → Limbach-Oberfrohna
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Limbach-Oberfrohna → Сколышин
Сколышин → Limbach-Oberfrohna
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Limbach-Oberfrohna → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Limbach-Oberfrohna
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Limbach-Oberfrohna → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Limbach-Oberfrohna
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Limbach-Oberfrohna → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Limbach-Oberfrohna
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Limbach-Oberfrohna → Skomlin
Skomlin → Limbach-Oberfrohna
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Limbach-Oberfrohna → Skop
Skop → Limbach-Oberfrohna
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Limbach-Oberfrohna → Skorcz
Skorcz → Limbach-Oberfrohna
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Limbach-Oberfrohna → Skorczow
Skorczow → Limbach-Oberfrohna
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Limbach-Oberfrohna → Skorczow
Skorczow → Limbach-Oberfrohna
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Limbach-Oberfrohna → Skorka
Skorka → Limbach-Oberfrohna
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Limbach-Oberfrohna → Skorochów
Skorochów → Limbach-Oberfrohna
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Limbach-Oberfrohna → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Limbach-Oberfrohna
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Limbach-Oberfrohna → Skoroszow
Skoroszow → Limbach-Oberfrohna
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Limbach-Oberfrohna → Skoroszow
Skoroszow → Limbach-Oberfrohna
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Limbach-Oberfrohna → Skoroszyce
Skoroszyce → Limbach-Oberfrohna
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Limbach-Oberfrohna → Skorzec
Skorzec → Limbach-Oberfrohna
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Limbach-Oberfrohna → Skorzecin
Skorzecin → Limbach-Oberfrohna
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Limbach-Oberfrohna → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Limbach-Oberfrohna
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Limbach-Oberfrohna → Skorzecin
Skorzecin → Limbach-Oberfrohna
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Skorzow
Skorzow → Limbach-Oberfrohna
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Skorzow
Skorzow → Limbach-Oberfrohna
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Limbach-Oberfrohna → Skotniki
Skotniki → Limbach-Oberfrohna
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Limbach-Oberfrohna → Skotniki
Skotniki → Limbach-Oberfrohna
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Limbach-Oberfrohna → Сковарч
Сковарч → Limbach-Oberfrohna
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Limbach-Oberfrohna → Skowierzyn
Skowierzyn → Limbach-Oberfrohna
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Limbach-Oberfrohna → Skowieszynek
Skowieszynek → Limbach-Oberfrohna
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Limbach-Oberfrohna → Skowronki
Skowronki → Limbach-Oberfrohna
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Limbach-Oberfrohna → Skowronow
Skowronow → Limbach-Oberfrohna
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Limbach-Oberfrohna → Skowronow
Skowronow → Limbach-Oberfrohna
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Limbach-Oberfrohna → Skowrony
Skowrony → Limbach-Oberfrohna
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Limbach-Oberfrohna → Skorcz
Skorcz → Limbach-Oberfrohna
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Limbach-Oberfrohna → Skorka
Skorka → Limbach-Oberfrohna
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Limbach-Oberfrohna → Skórkowice
Skórkowice → Limbach-Oberfrohna
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Limbach-Oberfrohna → Skorzec
Skorzec → Limbach-Oberfrohna
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Limbach-Oberfrohna → Скуженно
Скуженно → Limbach-Oberfrohna
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Limbach-Oberfrohna → Skronina
Skronina → Limbach-Oberfrohna
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Limbach-Oberfrohna → Skroniów
Skroniów → Limbach-Oberfrohna
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Limbach-Oberfrohna → Skruda
Skruda → Limbach-Oberfrohna
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Limbach-Oberfrohna → Skrudki
Skrudki → Limbach-Oberfrohna
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Limbach-Oberfrohna → Skrwilno
Skrwilno → Limbach-Oberfrohna
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Limbach-Oberfrohna → Скрибіче
Скрибіче → Limbach-Oberfrohna
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Limbach-Oberfrohna → Skryplewo
Skryplewo → Limbach-Oberfrohna
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Limbach-Oberfrohna → Skrzatusz
Skrzatusz → Limbach-Oberfrohna
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Limbach-Oberfrohna → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Limbach-Oberfrohna
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Limbach-Oberfrohna → Скшешев
Скшешев → Limbach-Oberfrohna
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Limbach-Oberfrohna → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Limbach-Oberfrohna
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Limbach-Oberfrohna → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Limbach-Oberfrohna
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Limbach-Oberfrohna → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Limbach-Oberfrohna
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Limbach-Oberfrohna → Skrzydlice
Skrzydlice → Limbach-Oberfrohna
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Limbach-Oberfrohna → Skrzydlna
Skrzydlna → Limbach-Oberfrohna
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Limbach-Oberfrohna → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Limbach-Oberfrohna
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Limbach-Oberfrohna → Скшиня
Скшиня → Limbach-Oberfrohna
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Limbach-Oberfrohna → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Limbach-Oberfrohna
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Limbach-Oberfrohna → Skrzypiow
Skrzypiow → Limbach-Oberfrohna
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Limbach-Oberfrohna → Skrzypiow
Skrzypiow → Limbach-Oberfrohna
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Limbach-Oberfrohna → Skrzyszow
Skrzyszow → Limbach-Oberfrohna
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Limbach-Oberfrohna → Skrzyszow
Skrzyszow → Limbach-Oberfrohna
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Limbach-Oberfrohna → Skrzyszów
Skrzyszów → Limbach-Oberfrohna
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Limbach-Oberfrohna → Skubianka
Skubianka → Limbach-Oberfrohna
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Limbach-Oberfrohna → Skulsk
Skulsk → Limbach-Oberfrohna
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Limbach-Oberfrohna → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Limbach-Oberfrohna
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Limbach-Oberfrohna → Skuły
Skuły → Limbach-Oberfrohna
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Limbach-Oberfrohna → Skumros
Skumros → Limbach-Oberfrohna
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Limbach-Oberfrohna → Скупе
Скупе → Limbach-Oberfrohna
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Limbach-Oberfrohna → Skupie
Skupie → Limbach-Oberfrohna
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Limbach-Oberfrohna → Skurow
Skurow → Limbach-Oberfrohna
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Limbach-Oberfrohna → Skurow
Skurow → Limbach-Oberfrohna
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Limbach-Oberfrohna → Skuszew
Skuszew → Limbach-Oberfrohna
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Limbach-Oberfrohna → Skwierawy
Skwierawy → Limbach-Oberfrohna
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Limbach-Oberfrohna → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Limbach-Oberfrohna
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Limbach-Oberfrohna → Сквежина
Сквежина → Limbach-Oberfrohna
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Limbach-Oberfrohna → Slaboszow
Slaboszow → Limbach-Oberfrohna
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Limbach-Oberfrohna → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Limbach-Oberfrohna
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Limbach-Oberfrohna → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Limbach-Oberfrohna
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Limbach-Oberfrohna → Slajszewo
Slajszewo → Limbach-Oberfrohna
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Limbach-Oberfrohna → Slawa
Slawa → Limbach-Oberfrohna
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Limbach-Oberfrohna → Slawatycze
Slawatycze → Limbach-Oberfrohna
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Limbach-Oberfrohna → Slawczyn
Slawczyn → Limbach-Oberfrohna
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Limbach-Oberfrohna → Slawecin
Slawecin → Limbach-Oberfrohna
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Slawecin
Slawecin → Limbach-Oberfrohna
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Limbach-Oberfrohna → Slawecin
Slawecin → Limbach-Oberfrohna
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Limbach-Oberfrohna → Slawecin
Slawecin → Limbach-Oberfrohna
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Slawecinek
Slawecinek → Limbach-Oberfrohna
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Limbach-Oberfrohna → Slawki
Slawki → Limbach-Oberfrohna
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Limbach-Oberfrohna → Slawkow
Slawkow → Limbach-Oberfrohna
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Limbach-Oberfrohna → Slawkowice
Slawkowice → Limbach-Oberfrohna
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Limbach-Oberfrohna → Slawnikowice
Slawnikowice → Limbach-Oberfrohna
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Limbach-Oberfrohna → Славно
Славно → Limbach-Oberfrohna
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Limbach-Oberfrohna → Slawoszew
Slawoszew → Limbach-Oberfrohna
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Limbach-Oberfrohna → Slawoszyno
Slawoszyno → Limbach-Oberfrohna
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Slawutowko
Slawutowko → Limbach-Oberfrohna
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Limbach-Oberfrohna → Slecin
Slecin → Limbach-Oberfrohna
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Limbach-Oberfrohna → Slemien
Slemien → Limbach-Oberfrohna
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Limbach-Oberfrohna → Slesin
Slesin → Limbach-Oberfrohna
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Limbach-Oberfrohna → Slesin
Slesin → Limbach-Oberfrohna
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Limbach-Oberfrohna → Sleszowice
Sleszowice → Limbach-Oberfrohna
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Limbach-Oberfrohna → Slezany
Slezany → Limbach-Oberfrohna
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Limbach-Oberfrohna → Sliwa
Sliwa → Limbach-Oberfrohna
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Limbach-Oberfrohna → Sliwice
Sliwice → Limbach-Oberfrohna
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Limbach-Oberfrohna → Slizow
Slizow → Limbach-Oberfrohna
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Limbach-Oberfrohna → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Limbach-Oberfrohna
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Limbach-Oberfrohna → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Limbach-Oberfrohna
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Limbach-Oberfrohna → Slomczyn
Slomczyn → Limbach-Oberfrohna
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Limbach-Oberfrohna → Slomirog
Slomirog → Limbach-Oberfrohna
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Limbach-Oberfrohna → Сломники
Сломники → Limbach-Oberfrohna
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Limbach-Oberfrohna → Slonecznik
Slonecznik → Limbach-Oberfrohna
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Limbach-Oberfrohna → Sloniawy
Sloniawy → Limbach-Oberfrohna
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Limbach-Oberfrohna → Slopanowo
Slopanowo → Limbach-Oberfrohna
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Limbach-Oberfrohna → Slopiec
Slopiec → Limbach-Oberfrohna
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Limbach-Oberfrohna → Slotwina
Slotwina → Limbach-Oberfrohna
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Limbach-Oberfrohna → Slotwina
Slotwina → Limbach-Oberfrohna
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Limbach-Oberfrohna → Slotwiny
Slotwiny → Limbach-Oberfrohna
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Limbach-Oberfrohna → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Limbach-Oberfrohna
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Limbach-Oberfrohna → Slowikowa
Slowikowa → Limbach-Oberfrohna
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Limbach-Oberfrohna → Слубице
Слубице → Limbach-Oberfrohna
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Limbach-Oberfrohna → Slugi
Slugi → Limbach-Oberfrohna
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Limbach-Oberfrohna → Slup
Slup → Limbach-Oberfrohna
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Limbach-Oberfrohna → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Limbach-Oberfrohna
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Limbach-Oberfrohna → Слупца
Слупца → Limbach-Oberfrohna
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Limbach-Oberfrohna → Slupia
Slupia → Limbach-Oberfrohna
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Limbach-Oberfrohna → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Limbach-Oberfrohna
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Limbach-Oberfrohna → Slupica
Slupica → Limbach-Oberfrohna
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Limbach-Oberfrohna → Slupie
Slupie → Limbach-Oberfrohna
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Limbach-Oberfrohna → Слупець
Слупець → Limbach-Oberfrohna
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Limbach-Oberfrohna → Slupiec
Slupiec → Limbach-Oberfrohna
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Limbach-Oberfrohna → Слупно
Слупно → Limbach-Oberfrohna
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Limbach-Oberfrohna → Slupowo
Slupowo → Limbach-Oberfrohna
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Limbach-Oberfrohna → Слупск
Слупск → Limbach-Oberfrohna
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Limbach-Oberfrohna → Slupsko
Slupsko → Limbach-Oberfrohna
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Limbach-Oberfrohna → Slupy
Slupy → Limbach-Oberfrohna
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Limbach-Oberfrohna → Slustowo
Slustowo → Limbach-Oberfrohna
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Limbach-Oberfrohna → Slaboszow
Slaboszow → Limbach-Oberfrohna
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Limbach-Oberfrohna → Słajkowo
Słajkowo → Limbach-Oberfrohna
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Limbach-Oberfrohna → Слайсіно
Слайсіно → Limbach-Oberfrohna
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Limbach-Oberfrohna → Slajszewo
Slajszewo → Limbach-Oberfrohna
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Limbach-Oberfrohna → Sława
Sława → Limbach-Oberfrohna
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Limbach-Oberfrohna → Slawa
Slawa → Limbach-Oberfrohna
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Sławacinek
Sławacinek → Limbach-Oberfrohna
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Limbach-Oberfrohna → Slawatycze
Slawatycze → Limbach-Oberfrohna
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Limbach-Oberfrohna → Slawczyn
Slawczyn → Limbach-Oberfrohna
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Limbach-Oberfrohna → Slawecin
Slawecin → Limbach-Oberfrohna
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Slawecin
Slawecin → Limbach-Oberfrohna
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Limbach-Oberfrohna → Slawecin
Slawecin → Limbach-Oberfrohna
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Limbach-Oberfrohna → Sławęcin
Sławęcin → Limbach-Oberfrohna
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Slawecinek
Slawecinek → Limbach-Oberfrohna
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Limbach-Oberfrohna → Sławica
Sławica → Limbach-Oberfrohna
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Limbach-Oberfrohna → Sławików
Sławików → Limbach-Oberfrohna
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Limbach-Oberfrohna → Slawki
Slawki → Limbach-Oberfrohna
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Limbach-Oberfrohna → Slawkow
Slawkow → Limbach-Oberfrohna
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Limbach-Oberfrohna → Slawnikowice
Slawnikowice → Limbach-Oberfrohna
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Limbach-Oberfrohna → Славно
Славно → Limbach-Oberfrohna
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Limbach-Oberfrohna → Sławno
Sławno → Limbach-Oberfrohna
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Limbach-Oberfrohna → Славобоже
Славобоже → Limbach-Oberfrohna
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Limbach-Oberfrohna → Slawoszew
Slawoszew → Limbach-Oberfrohna
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Limbach-Oberfrohna → Sławoszów
Sławoszów → Limbach-Oberfrohna
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Limbach-Oberfrohna → Slawoszyno
Slawoszyno → Limbach-Oberfrohna
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Sławotówko
Sławotówko → Limbach-Oberfrohna
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Limbach-Oberfrohna → Sławsk
Sławsk → Limbach-Oberfrohna
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Limbach-Oberfrohna → Славсько
Славсько → Limbach-Oberfrohna
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Slawutowko
Slawutowko → Limbach-Oberfrohna
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Limbach-Oberfrohna → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Limbach-Oberfrohna
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Limbach-Oberfrohna → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Limbach-Oberfrohna → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Limbach-Oberfrohna
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Limbach-Oberfrohna → Slomczyn
Slomczyn → Limbach-Oberfrohna
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Limbach-Oberfrohna → Сломники
Сломники → Limbach-Oberfrohna
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Limbach-Oberfrohna → Słone
Słone → Limbach-Oberfrohna
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Limbach-Oberfrohna → Slonecznik
Slonecznik → Limbach-Oberfrohna
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Limbach-Oberfrohna → Sloniawy
Sloniawy → Limbach-Oberfrohna
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Limbach-Oberfrohna → Słonice
Słonice → Limbach-Oberfrohna
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Limbach-Oberfrohna → Słońsk
Słońsk → Limbach-Oberfrohna
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Słońsko
Słońsko → Limbach-Oberfrohna
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Limbach-Oberfrohna → Slopanowo
Slopanowo → Limbach-Oberfrohna
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Limbach-Oberfrohna → Slopiec
Slopiec → Limbach-Oberfrohna
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Limbach-Oberfrohna → Słopnice
Słopnice → Limbach-Oberfrohna
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Limbach-Oberfrohna → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Limbach-Oberfrohna
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Limbach-Oberfrohna → Slotwina
Slotwina → Limbach-Oberfrohna
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Limbach-Oberfrohna → Slotwina
Slotwina → Limbach-Oberfrohna
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Limbach-Oberfrohna → Slotwiny
Slotwiny → Limbach-Oberfrohna
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Limbach-Oberfrohna → Словенково
Словенково → Limbach-Oberfrohna
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Limbach-Oberfrohna → Slowikowa
Slowikowa → Limbach-Oberfrohna
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Limbach-Oberfrohna → Словіно
Словіно → Limbach-Oberfrohna
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Limbach-Oberfrohna → Słubica A
Słubica A → Limbach-Oberfrohna
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Limbach-Oberfrohna → Słubica B
Słubica B → Limbach-Oberfrohna
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Limbach-Oberfrohna → Слубице
Слубице → Limbach-Oberfrohna
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Limbach-Oberfrohna → Słubice
Słubice → Limbach-Oberfrohna
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Limbach-Oberfrohna → Słuchowo
Słuchowo → Limbach-Oberfrohna
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Limbach-Oberfrohna → Slugi
Slugi → Limbach-Oberfrohna
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Limbach-Oberfrohna → Sługocin
Sługocin → Limbach-Oberfrohna
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Limbach-Oberfrohna → Sługocin
Sługocin → Limbach-Oberfrohna
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Limbach-Oberfrohna → Słup
Słup → Limbach-Oberfrohna
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Limbach-Oberfrohna → Slup
Slup → Limbach-Oberfrohna
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Limbach-Oberfrohna → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Limbach-Oberfrohna
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Limbach-Oberfrohna → Слупца
Слупца → Limbach-Oberfrohna
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Limbach-Oberfrohna → Słupia
Słupia → Limbach-Oberfrohna
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Limbach-Oberfrohna → Słupia
Słupia → Limbach-Oberfrohna
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Limbach-Oberfrohna → Slupia
Slupia → Limbach-Oberfrohna
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Limbach-Oberfrohna → Slupica
Slupica → Limbach-Oberfrohna
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Limbach-Oberfrohna → Слупець
Слупець → Limbach-Oberfrohna
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Limbach-Oberfrohna → Slupiec
Slupiec → Limbach-Oberfrohna
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Limbach-Oberfrohna → Слупно
Слупно → Limbach-Oberfrohna
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Limbach-Oberfrohna → Słupno
Słupno → Limbach-Oberfrohna
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Limbach-Oberfrohna → Słupno
Słupno → Limbach-Oberfrohna
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Limbach-Oberfrohna → Slupowo
Slupowo → Limbach-Oberfrohna
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Limbach-Oberfrohna → Слупск
Слупск → Limbach-Oberfrohna
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Limbach-Oberfrohna → Slupsko
Slupsko → Limbach-Oberfrohna
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Limbach-Oberfrohna → Slupy
Slupy → Limbach-Oberfrohna
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Limbach-Oberfrohna → Слупи
Слупи → Limbach-Oberfrohna
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Limbach-Oberfrohna → Slustowo
Slustowo → Limbach-Oberfrohna
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Limbach-Oberfrohna → Słuszewo
Słuszewo → Limbach-Oberfrohna
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Limbach-Oberfrohna → Smagów
Smagów → Limbach-Oberfrohna
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Limbach-Oberfrohna → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Limbach-Oberfrohna
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Limbach-Oberfrohna → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Limbach-Oberfrohna → Smardzew
Smardzew → Limbach-Oberfrohna
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Smardzewice
Smardzewice → Limbach-Oberfrohna
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Limbach-Oberfrohna → Смардзево
Смардзево → Limbach-Oberfrohna
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Limbach-Oberfrohna → Смардзево
Смардзево → Limbach-Oberfrohna
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Limbach-Oberfrohna → Smardzko
Smardzko → Limbach-Oberfrohna
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Limbach-Oberfrohna → Smardzow
Smardzow → Limbach-Oberfrohna
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Limbach-Oberfrohna → Smardzow
Smardzow → Limbach-Oberfrohna
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Limbach-Oberfrohna → Smardzów
Smardzów → Limbach-Oberfrohna
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Limbach-Oberfrohna → Смажиково
Смажиково → Limbach-Oberfrohna
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Limbach-Oberfrohna → Smaszew
Smaszew → Limbach-Oberfrohna
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Limbach-Oberfrohna → Smażyno
Smażyno → Limbach-Oberfrohna
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Limbach-Oberfrohna → Смерек
Смерек → Limbach-Oberfrohna
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Limbach-Oberfrohna → Smetowko
Smetowko → Limbach-Oberfrohna
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Limbach-Oberfrohna → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Limbach-Oberfrohna
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Limbach-Oberfrohna → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Limbach-Oberfrohna
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Limbach-Oberfrohna → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Limbach-Oberfrohna
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Limbach-Oberfrohna → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Limbach-Oberfrohna
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Limbach-Oberfrohna → Smetowko
Smetowko → Limbach-Oberfrohna
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Limbach-Oberfrohna → Smiary
Smiary → Limbach-Oberfrohna
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Limbach-Oberfrohna → Smielin
Smielin → Limbach-Oberfrohna
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Limbach-Oberfrohna → Smietanki
Smietanki → Limbach-Oberfrohna
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Limbach-Oberfrohna → Smigiel
Smigiel → Limbach-Oberfrohna
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Limbach-Oberfrohna → Smilowo
Smilowo → Limbach-Oberfrohna
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Limbach-Oberfrohna → Smogolice
Smogolice → Limbach-Oberfrohna
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Limbach-Oberfrohna → Smogorzewo
Smogorzewo → Limbach-Oberfrohna
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Limbach-Oberfrohna → Smogorzow
Smogorzow → Limbach-Oberfrohna
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Limbach-Oberfrohna → Smogorzow
Smogorzow → Limbach-Oberfrohna
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Limbach-Oberfrohna → Smolag
Smolag → Limbach-Oberfrohna
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Limbach-Oberfrohna → Smolajny
Smolajny → Limbach-Oberfrohna
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Limbach-Oberfrohna → Smolarnia
Smolarnia → Limbach-Oberfrohna
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Limbach-Oberfrohna → Smolarnia
Smolarnia → Limbach-Oberfrohna
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Smolary
Smolary → Limbach-Oberfrohna
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Limbach-Oberfrohna → Smolarze
Smolarze → Limbach-Oberfrohna
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Limbach-Oberfrohna → Smolag
Smolag → Limbach-Oberfrohna
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Limbach-Oberfrohna → Smoldzino
Smoldzino → Limbach-Oberfrohna
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Limbach-Oberfrohna → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Limbach-Oberfrohna
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Smolec
Smolec → Limbach-Oberfrohna
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Смолець
Смолець → Limbach-Oberfrohna
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Smolechy
Smolechy → Limbach-Oberfrohna
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Limbach-Oberfrohna → Smolen
Smolen → Limbach-Oberfrohna
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Limbach-Oberfrohna → Smolice
Smolice → Limbach-Oberfrohna
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Limbach-Oberfrohna → Smoliny
Smoliny → Limbach-Oberfrohna
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Limbach-Oberfrohna → Смольна
Смольна → Limbach-Oberfrohna
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Limbach-Oberfrohna → Smolnica
Smolnica → Limbach-Oberfrohna
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Limbach-Oberfrohna → Smolnica
Smolnica → Limbach-Oberfrohna
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Limbach-Oberfrohna → Smolnik
Smolnik → Limbach-Oberfrohna
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Limbach-Oberfrohna → Smolnik
Smolnik → Limbach-Oberfrohna
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Limbach-Oberfrohna → Smolnik
Smolnik → Limbach-Oberfrohna
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Limbach-Oberfrohna → Smolniki
Smolniki → Limbach-Oberfrohna
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Limbach-Oberfrohna → Smolniki
Smolniki → Limbach-Oberfrohna
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Limbach-Oberfrohna → Smolniki
Smolniki → Limbach-Oberfrohna
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Smolno
Smolno → Limbach-Oberfrohna
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Limbach-Oberfrohna → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Limbach-Oberfrohna → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Limbach-Oberfrohna
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Limbach-Oberfrohna → Smoldzino
Smoldzino → Limbach-Oberfrohna
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Limbach-Oberfrohna → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Limbach-Oberfrohna
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Limbach-Oberfrohna → Smoryń
Smoryń → Limbach-Oberfrohna
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Limbach-Oberfrohna → Smólnik
Smólnik → Limbach-Oberfrohna
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Limbach-Oberfrohna → Smólsko
Smólsko → Limbach-Oberfrohna
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Smólsko
Smólsko → Limbach-Oberfrohna
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Limbach-Oberfrohna → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Limbach-Oberfrohna
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Limbach-Oberfrohna → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Limbach-Oberfrohna
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Limbach-Oberfrohna → Смрокув
Смрокув → Limbach-Oberfrohna
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Limbach-Oberfrohna → Smużek
Smużek → Limbach-Oberfrohna
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Limbach-Oberfrohna → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Limbach-Oberfrohna
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Limbach-Oberfrohna → Smykow
Smykow → Limbach-Oberfrohna
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Limbach-Oberfrohna → Smykowo
Smykowo → Limbach-Oberfrohna
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Limbach-Oberfrohna → Smykow
Smykow → Limbach-Oberfrohna
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Limbach-Oberfrohna → Smykówko
Smykówko → Limbach-Oberfrohna
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Limbach-Oberfrohna → Sniadowko
Sniadowko → Limbach-Oberfrohna
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Limbach-Oberfrohna → Sniadowo
Sniadowo → Limbach-Oberfrohna
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Sniatowo
Sniatowo → Limbach-Oberfrohna
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Limbach-Oberfrohna → Snice
Snice → Limbach-Oberfrohna
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Limbach-Oberfrohna → Snietnica
Snietnica → Limbach-Oberfrohna
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Limbach-Oberfrohna → Snochowice
Snochowice → Limbach-Oberfrohna
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Limbach-Oberfrohna → Snopków
Snopków → Limbach-Oberfrohna
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Limbach-Oberfrohna → Snowidza
Snowidza → Limbach-Oberfrohna
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Limbach-Oberfrohna → Sobawiny
Sobawiny → Limbach-Oberfrohna
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Limbach-Oberfrohna → Sobibor
Sobibor → Limbach-Oberfrohna
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Limbach-Oberfrohna → Sobibor
Sobibor → Limbach-Oberfrohna
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Limbach-Oberfrohna → Sobiecin
Sobiecin → Limbach-Oberfrohna
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Limbach-Oberfrohna → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Limbach-Oberfrohna
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Limbach-Oberfrohna → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Limbach-Oberfrohna
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Limbach-Oberfrohna → Sobień
Sobień → Limbach-Oberfrohna
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Limbach-Oberfrohna → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Limbach-Oberfrohna
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Limbach-Oberfrohna → Sobieszczany
Sobieszczany → Limbach-Oberfrohna
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Limbach-Oberfrohna → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Limbach-Oberfrohna → Sobieszow
Sobieszow → Limbach-Oberfrohna
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Limbach-Oberfrohna → Sobieszow
Sobieszow → Limbach-Oberfrohna
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Limbach-Oberfrohna → Sobin
Sobin → Limbach-Oberfrohna
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Sobkowice
Sobkowice → Limbach-Oberfrohna
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Limbach-Oberfrohna → Sobków
Sobków → Limbach-Oberfrohna
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Limbach-Oberfrohna → Soblowka
Soblowka → Limbach-Oberfrohna
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Limbach-Oberfrohna → Soblowka
Soblowka → Limbach-Oberfrohna
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Limbach-Oberfrohna → Sobolew
Sobolew → Limbach-Oberfrohna
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Limbach-Oberfrohna → Sobolewo
Sobolewo → Limbach-Oberfrohna
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Limbach-Oberfrohna → Sobolice
Sobolice → Limbach-Oberfrohna
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Limbach-Oberfrohna → Sobolow
Sobolow → Limbach-Oberfrohna
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Limbach-Oberfrohna → Sobolow
Sobolow → Limbach-Oberfrohna
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Limbach-Oberfrohna → Sobota
Sobota → Limbach-Oberfrohna
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Limbach-Oberfrohna → Sobotka
Sobotka → Limbach-Oberfrohna
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Limbach-Oberfrohna → Sobowidz
Sobowidz → Limbach-Oberfrohna
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Limbach-Oberfrohna → Sobowo
Sobowo → Limbach-Oberfrohna
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Sobótka
Sobótka → Limbach-Oberfrohna
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Limbach-Oberfrohna → Sobotka
Sobotka → Limbach-Oberfrohna
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Limbach-Oberfrohna → Sobuczyna
Sobuczyna → Limbach-Oberfrohna
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Limbach-Oberfrohna → Сохачев
Сохачев → Limbach-Oberfrohna
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Limbach-Oberfrohna → Sochocin
Sochocin → Limbach-Oberfrohna
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Limbach-Oberfrohna → Soczówki
Soczówki → Limbach-Oberfrohna
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Limbach-Oberfrohna → Sofipol
Sofipol → Limbach-Oberfrohna
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Limbach-Oberfrohna → Sojki
Sojki → Limbach-Oberfrohna
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Limbach-Oberfrohna → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Limbach-Oberfrohna
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Sojkowo
Sojkowo → Limbach-Oberfrohna
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Limbach-Oberfrohna → Sokol
Sokol → Limbach-Oberfrohna
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Limbach-Oberfrohna → Sokol
Sokol → Limbach-Oberfrohna
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Limbach-Oberfrohna → Sokola
Sokola → Limbach-Oberfrohna
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Limbach-Oberfrohna → Sokole
Sokole → Limbach-Oberfrohna
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Limbach-Oberfrohna → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Limbach-Oberfrohna
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Limbach-Oberfrohna → Sokolina
Sokolina → Limbach-Oberfrohna
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Limbach-Oberfrohna → Сокулка
Сокулка → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Limbach-Oberfrohna → Sokolniki
Sokolniki → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Limbach-Oberfrohna → Sokolniki
Sokolniki → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Limbach-Oberfrohna → Сокольники
Сокольники → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Сокольники
Сокольники → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Limbach-Oberfrohna → Sokolniki
Sokolniki → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Limbach-Oberfrohna → Sokolniki
Sokolniki → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Limbach-Oberfrohna → Sokolniki
Sokolniki → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Limbach-Oberfrohna → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Limbach-Oberfrohna
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Limbach-Oberfrohna → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Limbach-Oberfrohna
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Limbach-Oberfrohna
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Limbach-Oberfrohna → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Limbach-Oberfrohna
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Limbach-Oberfrohna → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Limbach-Oberfrohna
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Limbach-Oberfrohna
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Limbach-Oberfrohna → Sokolowek
Sokolowek → Limbach-Oberfrohna
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Limbach-Oberfrohna → Sokolowice
Sokolowice → Limbach-Oberfrohna
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Limbach-Oberfrohna → Sokolowice
Sokolowice → Limbach-Oberfrohna
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Sokolowiec
Sokolowiec → Limbach-Oberfrohna
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Limbach-Oberfrohna → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Limbach-Oberfrohna
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Limbach-Oberfrohna → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Limbach-Oberfrohna
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Limbach-Oberfrohna → Sokolowsko
Sokolowsko → Limbach-Oberfrohna
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Sokolsko
Sokolsko → Limbach-Oberfrohna
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Limbach-Oberfrohna → Sokoly
Sokoly → Limbach-Oberfrohna
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Limbach-Oberfrohna → Sokoly
Sokoly → Limbach-Oberfrohna
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Limbach-Oberfrohna → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Limbach-Oberfrohna
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Limbach-Oberfrohna → Sokołda
Sokołda → Limbach-Oberfrohna
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Limbach-Oberfrohna → Sokolowice
Sokolowice → Limbach-Oberfrohna
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Sokolowiec
Sokolowiec → Limbach-Oberfrohna
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Limbach-Oberfrohna → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Limbach-Oberfrohna
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Limbach-Oberfrohna → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Limbach-Oberfrohna
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Limbach-Oberfrohna → Sokolowsko
Sokolowsko → Limbach-Oberfrohna
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Limbach-Oberfrohna → Sokołów
Sokołów → Limbach-Oberfrohna
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Limbach-Oberfrohna → Sokołów
Sokołów → Limbach-Oberfrohna
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Limbach-Oberfrohna → Sokołów
Sokołów → Limbach-Oberfrohna
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Limbach-Oberfrohna
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Limbach-Oberfrohna
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Limbach-Oberfrohna → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Limbach-Oberfrohna
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Limbach-Oberfrohna → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Limbach-Oberfrohna
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Limbach-Oberfrohna → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Limbach-Oberfrohna
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Limbach-Oberfrohna → Sokolowek
Sokolowek → Limbach-Oberfrohna
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Limbach-Oberfrohna → Sokołówka
Sokołówka → Limbach-Oberfrohna
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Limbach-Oberfrohna → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Limbach-Oberfrohna → Sokoly
Sokoly → Limbach-Oberfrohna
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Limbach-Oberfrohna → Sokoly
Sokoly → Limbach-Oberfrohna
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Limbach-Oberfrohna → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Limbach-Oberfrohna
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Sokolsko
Sokolsko → Limbach-Oberfrohna
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Limbach-Oberfrohna → Sokol
Sokol → Limbach-Oberfrohna
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Limbach-Oberfrohna → Сокулка
Сокулка → Limbach-Oberfrohna
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Limbach-Oberfrohna → Sol
Sol → Limbach-Oberfrohna
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Limbach-Oberfrohna → Solacz
Solacz → Limbach-Oberfrohna
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Limbach-Oberfrohna → Solanka
Solanka → Limbach-Oberfrohna
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Limbach-Oberfrohna → Solarnia
Solarnia → Limbach-Oberfrohna
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Limbach-Oberfrohna → Solarnia
Solarnia → Limbach-Oberfrohna
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Limbach-Oberfrohna → Solca Mala
Solca Mala → Limbach-Oberfrohna
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Limbach-Oberfrohna → Solca Mala
Solca Mala → Limbach-Oberfrohna
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Limbach-Oberfrohna → Solca Wielka
Solca Wielka → Limbach-Oberfrohna
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Limbach-Oberfrohna → Solcza
Solcza → Limbach-Oberfrohna
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Limbach-Oberfrohna → Soldany
Soldany → Limbach-Oberfrohna
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Limbach-Oberfrohna → Solec
Solec → Limbach-Oberfrohna
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Limbach-Oberfrohna → Solec
Solec → Limbach-Oberfrohna
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Solec
Solec → Limbach-Oberfrohna
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Limbach-Oberfrohna → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Limbach-Oberfrohna
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Limbach-Oberfrohna → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Limbach-Oberfrohna
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Limbach-Oberfrohna → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Limbach-Oberfrohna
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Limbach-Oberfrohna → Solec Nowy
Solec Nowy → Limbach-Oberfrohna
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Солец Здруй
Солец Здруй → Limbach-Oberfrohna
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Солец Здруй
Солец Здруй → Limbach-Oberfrohna
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Limbach-Oberfrohna → Soleczno
Soleczno → Limbach-Oberfrohna
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Limbach-Oberfrohna → Solek
Solek → Limbach-Oberfrohna
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Limbach-Oberfrohna → Солина
Солина → Limbach-Oberfrohna
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Limbach-Oberfrohna → Solinka
Solinka → Limbach-Oberfrohna
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Limbach-Oberfrohna → Solinki
Solinki → Limbach-Oberfrohna
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Limbach-Oberfrohna → Soliny
Soliny → Limbach-Oberfrohna
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Solistowka
Solistowka → Limbach-Oberfrohna
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Solistowka
Solistowka → Limbach-Oberfrohna
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Limbach-Oberfrohna → Solki
Solki → Limbach-Oberfrohna
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Limbach-Oberfrohna → Solki
Solki → Limbach-Oberfrohna
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Limbach-Oberfrohna → Solna
Solna → Limbach-Oberfrohna
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Limbach-Oberfrohna → Solnica
Solnica → Limbach-Oberfrohna
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Solniczki
Solniczki → Limbach-Oberfrohna
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Limbach-Oberfrohna → Solniki
Solniki → Limbach-Oberfrohna
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Limbach-Oberfrohna → Solniki Male
Solniki Male → Limbach-Oberfrohna
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Limbach-Oberfrohna → Solniki Male
Solniki Male → Limbach-Oberfrohna
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Limbach-Oberfrohna → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Limbach-Oberfrohna → Solno
Solno → Limbach-Oberfrohna
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Limbach-Oberfrohna → Solonka
Solonka → Limbach-Oberfrohna
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Limbach-Oberfrohna → Soltmany
Soltmany → Limbach-Oberfrohna
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Limbach-Oberfrohna → Soltykow
Soltykow → Limbach-Oberfrohna
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Limbach-Oberfrohna → Soltykow
Soltykow → Limbach-Oberfrohna
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Limbach-Oberfrohna → Soltysowice
Soltysowice → Limbach-Oberfrohna
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Limbach-Oberfrohna → Soltysowizna
Soltysowizna → Limbach-Oberfrohna
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Limbach-Oberfrohna → Soltysy
Soltysy → Limbach-Oberfrohna
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Limbach-Oberfrohna → Soltysy
Soltysy → Limbach-Oberfrohna
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Limbach-Oberfrohna → Solacz
Solacz → Limbach-Oberfrohna
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Limbach-Oberfrohna → Soldany
Soldany → Limbach-Oberfrohna
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Limbach-Oberfrohna → Soleczno
Soleczno → Limbach-Oberfrohna
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Limbach-Oberfrohna → Solek
Solek → Limbach-Oberfrohna
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Limbach-Oberfrohna → Solki
Solki → Limbach-Oberfrohna
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Limbach-Oberfrohna → Solki
Solki → Limbach-Oberfrohna
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Limbach-Oberfrohna → Solonka
Solonka → Limbach-Oberfrohna
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Limbach-Oberfrohna → Soltmany
Soltmany → Limbach-Oberfrohna
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Limbach-Oberfrohna → Soltykow
Soltykow → Limbach-Oberfrohna
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Limbach-Oberfrohna → Soltykow
Soltykow → Limbach-Oberfrohna
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Limbach-Oberfrohna → Soltysowice
Soltysowice → Limbach-Oberfrohna
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Limbach-Oberfrohna → Soltysowizna
Soltysowizna → Limbach-Oberfrohna
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Limbach-Oberfrohna → Soltysy
Soltysy → Limbach-Oberfrohna
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Limbach-Oberfrohna → Soltysy
Soltysy → Limbach-Oberfrohna
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Limbach-Oberfrohna → Sominy
Sominy → Limbach-Oberfrohna
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Limbach-Oberfrohna → Somonino
Somonino → Limbach-Oberfrohna
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Limbach-Oberfrohna → Sompolno
Sompolno → Limbach-Oberfrohna
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Limbach-Oberfrohna → Sonsk
Sonsk → Limbach-Oberfrohna
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Limbach-Oberfrohna → Sonsk
Sonsk → Limbach-Oberfrohna
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Limbach-Oberfrohna → Sopieszyno
Sopieszyno → Limbach-Oberfrohna
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Limbach-Oberfrohna → Sople
Sople → Limbach-Oberfrohna
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Limbach-Oberfrohna → Сопот
Сопот → Limbach-Oberfrohna
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Limbach-Oberfrohna → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Limbach-Oberfrohna
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Limbach-Oberfrohna → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Limbach-Oberfrohna
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Limbach-Oberfrohna → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Limbach-Oberfrohna
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Limbach-Oberfrohna → Sorkwity
Sorkwity → Limbach-Oberfrohna
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Sosnica
Sosnica → Limbach-Oberfrohna
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Limbach-Oberfrohna → Sosnica
Sosnica → Limbach-Oberfrohna
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Limbach-Oberfrohna → Sosnica
Sosnica → Limbach-Oberfrohna
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Limbach-Oberfrohna → Сосницовице
Сосницовице → Limbach-Oberfrohna
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Limbach-Oberfrohna → Sosnie
Sosnie → Limbach-Oberfrohna
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Limbach-Oberfrohna → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Limbach-Oberfrohna
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Limbach-Oberfrohna → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Limbach-Oberfrohna
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Limbach-Oberfrohna → Sosnowica
Sosnowica → Limbach-Oberfrohna
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Limbach-Oberfrohna → Сосновец
Сосновец → Limbach-Oberfrohna
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Limbach-Oberfrohna → Sosnowka
Sosnowka → Limbach-Oberfrohna
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Limbach-Oberfrohna → Sosnówka
Sosnówka → Limbach-Oberfrohna
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Limbach-Oberfrohna → Sosnowka
Sosnowka → Limbach-Oberfrohna
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Limbach-Oberfrohna → Soszyca
Soszyca → Limbach-Oberfrohna
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Sosnica
Sosnica → Limbach-Oberfrohna
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Limbach-Oberfrohna → Sosnica
Sosnica → Limbach-Oberfrohna
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Limbach-Oberfrohna → Sosnica
Sosnica → Limbach-Oberfrohna
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Limbach-Oberfrohna → Сосницовице
Сосницовице → Limbach-Oberfrohna
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Limbach-Oberfrohna → Sosnie
Sosnie → Limbach-Oberfrohna
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Limbach-Oberfrohna → Sośno
Sośno → Limbach-Oberfrohna
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Limbach-Oberfrohna → Sowi Dół
Sowi Dół → Limbach-Oberfrohna
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Limbach-Oberfrohna → Совя Воля
Совя Воля → Limbach-Oberfrohna
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Limbach-Oberfrohna → Sowin
Sowin → Limbach-Oberfrohna
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Limbach-Oberfrohna → Совінко
Совінко → Limbach-Oberfrohna
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Limbach-Oberfrohna → Sowliny
Sowliny → Limbach-Oberfrohna
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Sowno
Sowno → Limbach-Oberfrohna
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Limbach-Oberfrohna → Sojki
Sojki → Limbach-Oberfrohna
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Limbach-Oberfrohna → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Limbach-Oberfrohna
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Limbach-Oberfrohna → Sójkowa
Sójkowa → Limbach-Oberfrohna
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Sojkowo
Sojkowo → Limbach-Oberfrohna
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Limbach-Oberfrohna → Sól
Sól → Limbach-Oberfrohna
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Limbach-Oberfrohna → Sol
Sol → Limbach-Oberfrohna
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Limbach-Oberfrohna → Спала
Спала → Limbach-Oberfrohna
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Limbach-Oberfrohna → Spalice
Spalice → Limbach-Oberfrohna
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Limbach-Oberfrohna → Spalona
Spalona → Limbach-Oberfrohna
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Limbach-Oberfrohna → Спала
Спала → Limbach-Oberfrohna
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Limbach-Oberfrohna → Spędoszyn
Spędoszyn → Limbach-Oberfrohna
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Limbach-Oberfrohna → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Limbach-Oberfrohna → Сплави
Сплави → Limbach-Oberfrohna
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Limbach-Oberfrohna → Spławie
Spławie → Limbach-Oberfrohna
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Limbach-Oberfrohna → Spole
Spole → Limbach-Oberfrohna
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Limbach-Oberfrohna → Spore
Spore → Limbach-Oberfrohna
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Limbach-Oberfrohna → Sporok
Sporok → Limbach-Oberfrohna
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Limbach-Oberfrohna → Sportyny
Sportyny → Limbach-Oberfrohna
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Limbach-Oberfrohna → Sporysz
Sporysz → Limbach-Oberfrohna
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Limbach-Oberfrohna → Spotkanie
Spotkanie → Limbach-Oberfrohna
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Limbach-Oberfrohna → Спихово
Спихово → Limbach-Oberfrohna
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Limbach-Oberfrohna → Spytajny
Spytajny → Limbach-Oberfrohna
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Limbach-Oberfrohna → Spytkow
Spytkow → Limbach-Oberfrohna
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Limbach-Oberfrohna → Spytkowice
Spytkowice → Limbach-Oberfrohna
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Limbach-Oberfrohna → Spytkowice
Spytkowice → Limbach-Oberfrohna
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Limbach-Oberfrohna → Spytkowo
Spytkowo → Limbach-Oberfrohna
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Limbach-Oberfrohna → Spytkow
Spytkow → Limbach-Oberfrohna
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Limbach-Oberfrohna → Srebrna
Srebrna → Limbach-Oberfrohna
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Limbach-Oberfrohna → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Limbach-Oberfrohna
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Srebrnica
Srebrnica → Limbach-Oberfrohna
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Limbach-Oberfrohna → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Limbach-Oberfrohna
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Limbach-Oberfrohna → Средня Вес
Средня Вес → Limbach-Oberfrohna
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Limbach-Oberfrohna → Srem
Srem → Limbach-Oberfrohna
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Limbach-Oberfrohna → Srocko
Srocko → Limbach-Oberfrohna
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Limbach-Oberfrohna → Srocko
Srocko → Limbach-Oberfrohna
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Limbach-Oberfrohna → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Limbach-Oberfrohna
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Limbach-Oberfrohna → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Limbach-Oberfrohna
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Limbach-Oberfrohna → Srodborow
Srodborow → Limbach-Oberfrohna
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Limbach-Oberfrohna → Srodula
Srodula → Limbach-Oberfrohna
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Limbach-Oberfrohna → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Limbach-Oberfrohna
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Limbach-Oberfrohna → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Limbach-Oberfrohna
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Limbach-Oberfrohna → Stabrow
Stabrow → Limbach-Oberfrohna
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Limbach-Oberfrohna → Stabrow
Stabrow → Limbach-Oberfrohna
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Limbach-Oberfrohna → Stadła
Stadła → Limbach-Oberfrohna
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Limbach-Oberfrohna → Stadniki
Stadniki → Limbach-Oberfrohna
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Limbach-Oberfrohna → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Limbach-Oberfrohna
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Limbach-Oberfrohna → Stalówka
Stalówka → Limbach-Oberfrohna
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Limbach-Oberfrohna → Stamirowice
Stamirowice → Limbach-Oberfrohna
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Limbach-Oberfrohna → Staniatki
Staniatki → Limbach-Oberfrohna
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Staniew
Staniew → Limbach-Oberfrohna
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Limbach-Oberfrohna → Станевіце
Станевіце → Limbach-Oberfrohna
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Limbach-Oberfrohna → Stanin
Stanin → Limbach-Oberfrohna
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Limbach-Oberfrohna → Stanislawice
Stanislawice → Limbach-Oberfrohna
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Limbach-Oberfrohna → Stanislawice
Stanislawice → Limbach-Oberfrohna
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Limbach-Oberfrohna → Stanislawka
Stanislawka → Limbach-Oberfrohna
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Limbach-Oberfrohna → Stanislawow
Stanislawow → Limbach-Oberfrohna
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Limbach-Oberfrohna → Stanislawow
Stanislawow → Limbach-Oberfrohna
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Limbach-Oberfrohna → Stanislawow
Stanislawow → Limbach-Oberfrohna
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Limbach-Oberfrohna → Stanislawow
Stanislawow → Limbach-Oberfrohna
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Limbach-Oberfrohna → Stanislawowo
Stanislawowo → Limbach-Oberfrohna
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Stanislawowo
Stanislawowo → Limbach-Oberfrohna
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Limbach-Oberfrohna → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Limbach-Oberfrohna
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Limbach-Oberfrohna → Stanislawice
Stanislawice → Limbach-Oberfrohna
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Limbach-Oberfrohna → Stanisławki
Stanisławki → Limbach-Oberfrohna
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Limbach-Oberfrohna → Stanislawowo
Stanislawowo → Limbach-Oberfrohna
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Stanislawowo
Stanislawowo → Limbach-Oberfrohna
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Limbach-Oberfrohna → Stanislawow
Stanislawow → Limbach-Oberfrohna
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Limbach-Oberfrohna → Станиславув
Станиславув → Limbach-Oberfrohna
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Limbach-Oberfrohna → Stanislawow
Stanislawow → Limbach-Oberfrohna
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Limbach-Oberfrohna → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Limbach-Oberfrohna
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Limbach-Oberfrohna → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Limbach-Oberfrohna → Staniszewo
Staniszewo → Limbach-Oberfrohna
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Limbach-Oberfrohna → Stankowice
Stankowice → Limbach-Oberfrohna
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Limbach-Oberfrohna → Stankowo
Stankowo → Limbach-Oberfrohna
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Limbach-Oberfrohna → Stanomin
Stanomin → Limbach-Oberfrohna
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Limbach-Oberfrohna → Stanomino
Stanomino → Limbach-Oberfrohna
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Limbach-Oberfrohna → Stanow
Stanow → Limbach-Oberfrohna
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Limbach-Oberfrohna → Stanowice
Stanowice → Limbach-Oberfrohna
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Limbach-Oberfrohna → Становице
Становице → Limbach-Oberfrohna
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Limbach-Oberfrohna → Stany
Stany → Limbach-Oberfrohna
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Limbach-Oberfrohna → Стани
Стани → Limbach-Oberfrohna
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Limbach-Oberfrohna → Stańczyki
Stańczyki → Limbach-Oberfrohna
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Limbach-Oberfrohna → Stańków
Stańków → Limbach-Oberfrohna
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Limbach-Oberfrohna → Staporkow
Staporkow → Limbach-Oberfrohna
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Limbach-Oberfrohna → Stara Bircza
Stara Bircza → Limbach-Oberfrohna
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Limbach-Oberfrohna → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Limbach-Oberfrohna
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Limbach-Oberfrohna
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Limbach-Oberfrohna
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Limbach-Oberfrohna → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Limbach-Oberfrohna
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Limbach-Oberfrohna → Stara Dabia
Stara Dabia → Limbach-Oberfrohna
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Limbach-Oberfrohna → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Limbach-Oberfrohna
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Limbach-Oberfrohna → Stara Dabia
Stara Dabia → Limbach-Oberfrohna
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Limbach-Oberfrohna → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Limbach-Oberfrohna
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Limbach-Oberfrohna → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Limbach-Oberfrohna
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Limbach-Oberfrohna → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Limbach-Oberfrohna
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Limbach-Oberfrohna → Stara Góra
Stara Góra → Limbach-Oberfrohna
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Limbach-Oberfrohna
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Limbach-Oberfrohna → Стара Гута
Стара Гута → Limbach-Oberfrohna
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Limbach-Oberfrohna → Стара Гута
Стара Гута → Limbach-Oberfrohna
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Limbach-Oberfrohna → Stara Huta
Stara Huta → Limbach-Oberfrohna
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Limbach-Oberfrohna → Stara Huta
Stara Huta → Limbach-Oberfrohna
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Limbach-Oberfrohna → Stara Jablona
Stara Jablona → Limbach-Oberfrohna
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Limbach-Oberfrohna → Stara Jania
Stara Jania → Limbach-Oberfrohna
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Limbach-Oberfrohna → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Limbach-Oberfrohna
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Limbach-Oberfrohna → Стара Каменица
Стара Каменица → Limbach-Oberfrohna
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Limbach-Oberfrohna → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Limbach-Oberfrohna
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Limbach-Oberfrohna → Стара Кішева
Стара Кішева → Limbach-Oberfrohna
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Limbach-Oberfrohna → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Limbach-Oberfrohna → Stara Kornica
Stara Kornica → Limbach-Oberfrohna
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Limbach-Oberfrohna → Стара Корница
Стара Корница → Limbach-Oberfrohna
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Limbach-Oberfrohna → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Limbach-Oberfrohna
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Limbach-Oberfrohna → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Limbach-Oberfrohna
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Limbach-Oberfrohna
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Limbach-Oberfrohna
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Limbach-Oberfrohna
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Limbach-Oberfrohna
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Limbach-Oberfrohna → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Limbach-Oberfrohna
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Limbach-Oberfrohna → Stara Łomża
Stara Łomża → Limbach-Oberfrohna
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Limbach-Oberfrohna → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Limbach-Oberfrohna
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Milosna
Stara Milosna → Limbach-Oberfrohna
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Milosna
Stara Milosna → Limbach-Oberfrohna
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Limbach-Oberfrohna
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Limbach-Oberfrohna
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Stara Obra
Stara Obra → Limbach-Oberfrohna
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Limbach-Oberfrohna → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Limbach-Oberfrohna
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Limbach-Oberfrohna
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Limbach-Oberfrohna → Stara Prawda
Stara Prawda → Limbach-Oberfrohna
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Limbach-Oberfrohna → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Limbach-Oberfrohna
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Limbach-Oberfrohna → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Limbach-Oberfrohna
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Limbach-Oberfrohna → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Limbach-Oberfrohna
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Limbach-Oberfrohna → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Limbach-Oberfrohna
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Limbach-Oberfrohna → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Limbach-Oberfrohna
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Limbach-Oberfrohna → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Limbach-Oberfrohna
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Limbach-Oberfrohna → Stara Turowka
Stara Turowka → Limbach-Oberfrohna
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Limbach-Oberfrohna → Stara Turowka
Stara Turowka → Limbach-Oberfrohna
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Limbach-Oberfrohna → Stara Warka
Stara Warka → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies
Stara Wies → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies
Stara Wies → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies
Stara Wies → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies
Stara Wies → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Limbach-Oberfrohna → Стара Вес
Стара Вес → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Limbach-Oberfrohna
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Limbach-Oberfrohna → Стара Весь
Стара Весь → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies
Stara Wies → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies
Stara Wies → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Limbach-Oberfrohna → Stara Wieś
Stara Wieś → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Limbach-Oberfrohna → Stara Wieś
Stara Wieś → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Limbach-Oberfrohna → Stara Wieś
Stara Wieś → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies
Stara Wies → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Limbach-Oberfrohna → Стара Вес
Стара Вес → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Limbach-Oberfrohna
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Limbach-Oberfrohna → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Limbach-Oberfrohna
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Limbach-Oberfrohna → Стара Вода
Стара Вода → Limbach-Oberfrohna
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Limbach-Oberfrohna → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Limbach-Oberfrohna
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Limbach-Oberfrohna → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Limbach-Oberfrohna
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Limbach-Oberfrohna → Стараховице
Стараховице → Limbach-Oberfrohna
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Limbach-Oberfrohna → Starawieś
Starawieś → Limbach-Oberfrohna
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Limbach-Oberfrohna → Starcza
Starcza → Limbach-Oberfrohna
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Limbach-Oberfrohna → Stare Babice
Stare Babice → Limbach-Oberfrohna
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Limbach-Oberfrohna → Старе Белице
Старе Белице → Limbach-Oberfrohna
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Limbach-Oberfrohna → Старе Бернати
Старе Бернати → Limbach-Oberfrohna
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Limbach-Oberfrohna → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Limbach-Oberfrohna
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Limbach-Oberfrohna → Stare Bolity
Stare Bolity → Limbach-Oberfrohna
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Limbach-Oberfrohna → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Limbach-Oberfrohna
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Limbach-Oberfrohna → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Limbach-Oberfrohna
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Limbach-Oberfrohna → Stare Budki
Stare Budki → Limbach-Oberfrohna
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Limbach-Oberfrohna → Stare Budy
Stare Budy → Limbach-Oberfrohna
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Limbach-Oberfrohna → Stare Czaple
Stare Czaple → Limbach-Oberfrohna
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Limbach-Oberfrohna → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Limbach-Oberfrohna
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Limbach-Oberfrohna → Старе Дравско
Старе Дравско → Limbach-Oberfrohna
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Limbach-Oberfrohna → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Limbach-Oberfrohna
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Limbach-Oberfrohna → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Limbach-Oberfrohna
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Limbach-Oberfrohna → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Limbach-Oberfrohna
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Limbach-Oberfrohna → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Limbach-Oberfrohna
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Limbach-Oberfrohna → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Limbach-Oberfrohna
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Limbach-Oberfrohna → Stare Groszki
Stare Groszki → Limbach-Oberfrohna
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Limbach-Oberfrohna → Stare Guty
Stare Guty → Limbach-Oberfrohna
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Limbach-Oberfrohna → Старе Головчице
Старе Головчице → Limbach-Oberfrohna
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Limbach-Oberfrohna → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Limbach-Oberfrohna
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Limbach-Oberfrohna → Явори Старі
Явори Старі → Limbach-Oberfrohna
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Limbach-Oberfrohna → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Limbach-Oberfrohna
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Limbach-Oberfrohna → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Limbach-Oberfrohna
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Limbach-Oberfrohna → Stare Juchy
Stare Juchy → Limbach-Oberfrohna
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Limbach-Oberfrohna → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Limbach-Oberfrohna
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Limbach-Oberfrohna → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Limbach-Oberfrohna
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Limbach-Oberfrohna → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Limbach-Oberfrohna
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Limbach-Oberfrohna → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Limbach-Oberfrohna
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Limbach-Oberfrohna → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Limbach-Oberfrohna
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Limbach-Oberfrohna → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Limbach-Oberfrohna
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Limbach-Oberfrohna → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Limbach-Oberfrohna
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Limbach-Oberfrohna → Stare Kozle
Stare Kozle → Limbach-Oberfrohna
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Limbach-Oberfrohna → Stare Kozle
Stare Kozle → Limbach-Oberfrohna
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Limbach-Oberfrohna → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Limbach-Oberfrohna
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Limbach-Oberfrohna → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Limbach-Oberfrohna
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Limbach-Oberfrohna → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Limbach-Oberfrohna
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Limbach-Oberfrohna → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Limbach-Oberfrohna
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Limbach-Oberfrohna → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Limbach-Oberfrohna
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Limbach-Oberfrohna
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Limbach-Oberfrohna → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Limbach-Oberfrohna
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Limbach-Oberfrohna → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Limbach-Oberfrohna
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Limbach-Oberfrohna → Stare Miasto
Stare Miasto → Limbach-Oberfrohna
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Limbach-Oberfrohna → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Limbach-Oberfrohna
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Limbach-Oberfrohna → Stare Olesno
Stare Olesno → Limbach-Oberfrohna
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Limbach-Oberfrohna → Stare Opole
Stare Opole → Limbach-Oberfrohna
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Limbach-Oberfrohna → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Limbach-Oberfrohna
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Limbach-Oberfrohna → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Limbach-Oberfrohna
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Limbach-Oberfrohna → Старе Полесе
Старе Полесе → Limbach-Oberfrohna
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Limbach-Oberfrohna → Stare Polichno
Stare Polichno → Limbach-Oberfrohna
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Limbach-Oberfrohna → Stare Prusy
Stare Prusy → Limbach-Oberfrohna
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Limbach-Oberfrohna → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Limbach-Oberfrohna
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Limbach-Oberfrohna → Stare Rybie
Stare Rybie → Limbach-Oberfrohna
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Limbach-Oberfrohna → Stare Sady
Stare Sady → Limbach-Oberfrohna
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Limbach-Oberfrohna → Stare Serby
Stare Serby → Limbach-Oberfrohna
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Limbach-Oberfrohna → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Limbach-Oberfrohna
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Limbach-Oberfrohna → Stare Sioło
Stare Sioło → Limbach-Oberfrohna
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Limbach-Oberfrohna → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Limbach-Oberfrohna
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Limbach-Oberfrohna → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Limbach-Oberfrohna
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Limbach-Oberfrohna → Stare Stracze
Stare Stracze → Limbach-Oberfrohna
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Limbach-Oberfrohna → Stare Stracze
Stare Stracze → Limbach-Oberfrohna
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Limbach-Oberfrohna → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Limbach-Oberfrohna
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Limbach-Oberfrohna → Stare Wloki
Stare Wloki → Limbach-Oberfrohna
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Limbach-Oberfrohna → Stare Wloki
Stare Wloki → Limbach-Oberfrohna
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Stare Zakole
Stare Zakole → Limbach-Oberfrohna
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Limbach-Oberfrohna → Stare Załubice
Stare Załubice → Limbach-Oberfrohna
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Limbach-Oberfrohna → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Limbach-Oberfrohna
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Limbach-Oberfrohna → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Limbach-Oberfrohna
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Limbach-Oberfrohna → Старгард
Старгард → Limbach-Oberfrohna
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Limbach-Oberfrohna → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Limbach-Oberfrohna
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Limbach-Oberfrohna → Starogard
Starogard → Limbach-Oberfrohna
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Limbach-Oberfrohna
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Limbach-Oberfrohna
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Limbach-Oberfrohna → Староґруд
Староґруд → Limbach-Oberfrohna
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Limbach-Oberfrohna → Староґруд
Староґруд → Limbach-Oberfrohna
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Limbach-Oberfrohna → Starokrzepice
Starokrzepice → Limbach-Oberfrohna
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Limbach-Oberfrohna → Staromiescie
Staromiescie → Limbach-Oberfrohna
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Limbach-Oberfrohna → Staromiescie
Staromiescie → Limbach-Oberfrohna
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Limbach-Oberfrohna → Staropole
Staropole → Limbach-Oberfrohna
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Limbach-Oberfrohna → Staroscin
Staroscin → Limbach-Oberfrohna
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Limbach-Oberfrohna → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Limbach-Oberfrohna
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Limbach-Oberfrohna → Starozreby
Starozreby → Limbach-Oberfrohna
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Limbach-Oberfrohna → Starozreby
Starozreby → Limbach-Oberfrohna
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Limbach-Oberfrohna → Stary Adamów
Stary Adamów → Limbach-Oberfrohna
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Limbach-Oberfrohna → Stary Besk
Stary Besk → Limbach-Oberfrohna
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Limbach-Oberfrohna → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Limbach-Oberfrohna
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Limbach-Oberfrohna → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Limbach-Oberfrohna
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Limbach-Oberfrohna → Stary Borek
Stary Borek → Limbach-Oberfrohna
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Limbach-Oberfrohna → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Limbach-Oberfrohna
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Limbach-Oberfrohna → Stary Bubel
Stary Bubel → Limbach-Oberfrohna
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Limbach-Oberfrohna → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Limbach-Oberfrohna
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Limbach-Oberfrohna → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Stary Dwor
Stary Dwor → Limbach-Oberfrohna
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Limbach-Oberfrohna → Stary Dybow
Stary Dybow → Limbach-Oberfrohna
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Limbach-Oberfrohna → Stary Dybow
Stary Dybow → Limbach-Oberfrohna
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Limbach-Oberfrohna → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Limbach-Oberfrohna
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Limbach-Oberfrohna → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Limbach-Oberfrohna
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Limbach-Oberfrohna → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Limbach-Oberfrohna
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Limbach-Oberfrohna → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Limbach-Oberfrohna
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Limbach-Oberfrohna → Stary Folwark
Stary Folwark → Limbach-Oberfrohna
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Limbach-Oberfrohna → Stary Gostków
Stary Gostków → Limbach-Oberfrohna
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Limbach-Oberfrohna → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Limbach-Oberfrohna
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Limbach-Oberfrohna → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Limbach-Oberfrohna
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Limbach-Oberfrohna → Stary Grodków
Stary Grodków → Limbach-Oberfrohna
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Limbach-Oberfrohna → Stary Janow
Stary Janow → Limbach-Oberfrohna
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Limbach-Oberfrohna → Stary Janow
Stary Janow → Limbach-Oberfrohna
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Limbach-Oberfrohna → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Limbach-Oberfrohna
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Limbach-Oberfrohna
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Limbach-Oberfrohna → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Limbach-Oberfrohna
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Limbach-Oberfrohna → Stary Julianow
Stary Julianow → Limbach-Oberfrohna
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Limbach-Oberfrohna → Stary Julianow
Stary Julianow → Limbach-Oberfrohna
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Limbach-Oberfrohna → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Limbach-Oberfrohna
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Limbach-Oberfrohna → Stary Kocin
Stary Kocin → Limbach-Oberfrohna
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Limbach-Oberfrohna → Stary Konik
Stary Konik → Limbach-Oberfrohna
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Limbach-Oberfrohna → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Limbach-Oberfrohna
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Limbach-Oberfrohna → Старий Кракув
Старий Кракув → Limbach-Oberfrohna
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Старий Ляс
Старий Ляс → Limbach-Oberfrohna
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Limbach-Oberfrohna → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Limbach-Oberfrohna
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Limbach-Oberfrohna → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Limbach-Oberfrohna
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Limbach-Oberfrohna → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Limbach-Oberfrohna
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Limbach-Oberfrohna → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Limbach-Oberfrohna
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Limbach-Oberfrohna → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Limbach-Oberfrohna
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Limbach-Oberfrohna → Stary Machnow
Stary Machnow → Limbach-Oberfrohna
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Limbach-Oberfrohna → Stary Machnow
Stary Machnow → Limbach-Oberfrohna
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Limbach-Oberfrohna → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Limbach-Oberfrohna
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Limbach-Oberfrohna → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Limbach-Oberfrohna
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Limbach-Oberfrohna → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Limbach-Oberfrohna
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Limbach-Oberfrohna → Stary Puznow
Stary Puznow → Limbach-Oberfrohna
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Limbach-Oberfrohna → Stary Puznow
Stary Puznow → Limbach-Oberfrohna
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Limbach-Oberfrohna → Старый Сонч
Старый Сонч → Limbach-Oberfrohna
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Limbach-Oberfrohna → Старый Сонч
Старый Сонч → Limbach-Oberfrohna
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Limbach-Oberfrohna
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Limbach-Oberfrohna
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Limbach-Oberfrohna → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Limbach-Oberfrohna
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Limbach-Oberfrohna → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Limbach-Oberfrohna
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Limbach-Oberfrohna → Stary Solec
Stary Solec → Limbach-Oberfrohna
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Limbach-Oberfrohna → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Limbach-Oberfrohna
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Limbach-Oberfrohna → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Limbach-Oberfrohna
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Limbach-Oberfrohna → Stary Targ
Stary Targ → Limbach-Oberfrohna
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Limbach-Oberfrohna → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Limbach-Oberfrohna
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Limbach-Oberfrohna → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Limbach-Oberfrohna
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Limbach-Oberfrohna → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Limbach-Oberfrohna
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Limbach-Oberfrohna → Stary Wiec
Stary Wiec → Limbach-Oberfrohna
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Limbach-Oberfrohna → Stary Zagan
Stary Zagan → Limbach-Oberfrohna
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Limbach-Oberfrohna → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Limbach-Oberfrohna
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Limbach-Oberfrohna → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Limbach-Oberfrohna
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Limbach-Oberfrohna → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Limbach-Oberfrohna
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Limbach-Oberfrohna → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Limbach-Oberfrohna
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Limbach-Oberfrohna → Starzykowo
Starzykowo → Limbach-Oberfrohna
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Starzyno
Starzyno → Limbach-Oberfrohna
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Starzyno
Starzyno → Limbach-Oberfrohna
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Limbach-Oberfrohna → Starzyny
Starzyny → Limbach-Oberfrohna
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Limbach-Oberfrohna
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Limbach-Oberfrohna → Stasinow
Stasinow → Limbach-Oberfrohna
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Limbach-Oberfrohna → Stasinow
Stasinow → Limbach-Oberfrohna
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Limbach-Oberfrohna → Stasiopole
Stasiopole → Limbach-Oberfrohna
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Limbach-Oberfrohna → Staswiny
Staswiny → Limbach-Oberfrohna
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Limbach-Oberfrohna → Staszkowka
Staszkowka → Limbach-Oberfrohna
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Limbach-Oberfrohna → Staszkowka
Staszkowka → Limbach-Oberfrohna
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Limbach-Oberfrohna → Сташув
Сташув → Limbach-Oberfrohna
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Limbach-Oberfrohna → Сташув
Сташув → Limbach-Oberfrohna
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Limbach-Oberfrohna → Staswiny
Staswiny → Limbach-Oberfrohna
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Limbach-Oberfrohna → Staw
Staw → Limbach-Oberfrohna
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Limbach-Oberfrohna → Staw
Staw → Limbach-Oberfrohna
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Limbach-Oberfrohna → Став
Став → Limbach-Oberfrohna
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Limbach-Oberfrohna → Staw
Staw → Limbach-Oberfrohna
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Limbach-Oberfrohna → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Limbach-Oberfrohna
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Limbach-Oberfrohna → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Limbach-Oberfrohna
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Limbach-Oberfrohna → Stawce
Stawce → Limbach-Oberfrohna
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Limbach-Oberfrohna → Ставек
Ставек → Limbach-Oberfrohna
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Limbach-Oberfrohna → Stawiany
Stawiany → Limbach-Oberfrohna
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Limbach-Oberfrohna → Stawiguda
Stawiguda → Limbach-Oberfrohna
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Limbach-Oberfrohna → Stawiska
Stawiska → Limbach-Oberfrohna
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Limbach-Oberfrohna → Stawiska
Stawiska → Limbach-Oberfrohna
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Limbach-Oberfrohna → Стависки
Стависки → Limbach-Oberfrohna
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Limbach-Oberfrohna → Ставиша
Ставиша → Limbach-Oberfrohna
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Limbach-Oberfrohna → Stawiszcze
Stawiszcze → Limbach-Oberfrohna
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Limbach-Oberfrohna → Stawiszcze
Stawiszcze → Limbach-Oberfrohna
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Limbach-Oberfrohna → Stawiszyce
Stawiszyce → Limbach-Oberfrohna
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Limbach-Oberfrohna → Stawiszyn
Stawiszyn → Limbach-Oberfrohna
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Limbach-Oberfrohna → Stawiszyn
Stawiszyn → Limbach-Oberfrohna
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Limbach-Oberfrohna → Stawnik
Stawnik → Limbach-Oberfrohna
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Limbach-Oberfrohna → Stawno
Stawno → Limbach-Oberfrohna
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Limbach-Oberfrohna → Stawowice
Stawowice → Limbach-Oberfrohna
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Limbach-Oberfrohna → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Limbach-Oberfrohna → Stawy
Stawy → Limbach-Oberfrohna
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Limbach-Oberfrohna → Staporkow
Staporkow → Limbach-Oberfrohna
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Limbach-Oberfrohna → Stebark
Stebark → Limbach-Oberfrohna
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Limbach-Oberfrohna → Стеблево
Стеблево → Limbach-Oberfrohna
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Limbach-Oberfrohna → Steblow
Steblow → Limbach-Oberfrohna
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Limbach-Oberfrohna → Steblow
Steblow → Limbach-Oberfrohna
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Limbach-Oberfrohna → Stefania
Stefania → Limbach-Oberfrohna
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Limbach-Oberfrohna → Stefanow
Stefanow → Limbach-Oberfrohna
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Stefanow
Stefanow → Limbach-Oberfrohna
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Stefanowo
Stefanowo → Limbach-Oberfrohna
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Limbach-Oberfrohna → Stefanów
Stefanów → Limbach-Oberfrohna
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Stefanow
Stefanow → Limbach-Oberfrohna
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Limbach-Oberfrohna → Стефкова
Стефкова → Limbach-Oberfrohna
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Limbach-Oberfrohna → Stega Mała
Stega Mała → Limbach-Oberfrohna
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Limbach-Oberfrohna → Стегна
Стегна → Limbach-Oberfrohna
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Limbach-Oberfrohna → Stegosz
Stegosz → Limbach-Oberfrohna
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Limbach-Oberfrohna → Stekiny
Stekiny → Limbach-Oberfrohna
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Limbach-Oberfrohna → Stelagi
Stelagi → Limbach-Oberfrohna
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Limbach-Oberfrohna → Stelagi
Stelagi → Limbach-Oberfrohna
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Limbach-Oberfrohna → Stemplew
Stemplew → Limbach-Oberfrohna
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Limbach-Oberfrohna → Stepnica
Stepnica → Limbach-Oberfrohna
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Limbach-Oberfrohna → Stepocice
Stepocice → Limbach-Oberfrohna
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Limbach-Oberfrohna → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Limbach-Oberfrohna
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Limbach-Oberfrohna → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Limbach-Oberfrohna
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Limbach-Oberfrohna → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Limbach-Oberfrohna → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Limbach-Oberfrohna → Steszew
Steszew → Limbach-Oberfrohna
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Limbach-Oberfrohna → Stezyca
Stezyca → Limbach-Oberfrohna
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Limbach-Oberfrohna → Stezyca
Stezyca → Limbach-Oberfrohna
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Limbach-Oberfrohna → Stebark
Stebark → Limbach-Oberfrohna
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Limbach-Oberfrohna → Stegosz
Stegosz → Limbach-Oberfrohna
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Limbach-Oberfrohna → Stekiny
Stekiny → Limbach-Oberfrohna
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Limbach-Oberfrohna → Stępień
Stępień → Limbach-Oberfrohna
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Limbach-Oberfrohna → Stępina
Stępina → Limbach-Oberfrohna
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Limbach-Oberfrohna → Stepocice
Stepocice → Limbach-Oberfrohna
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Limbach-Oberfrohna → Steszew
Steszew → Limbach-Oberfrohna
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Limbach-Oberfrohna → Stężyca
Stężyca → Limbach-Oberfrohna
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Limbach-Oberfrohna → Stezyca
Stezyca → Limbach-Oberfrohna
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Limbach-Oberfrohna → Stezyca
Stezyca → Limbach-Oberfrohna
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Limbach-Oberfrohna → Stobierna
Stobierna → Limbach-Oberfrohna
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Limbach-Oberfrohna → Stobno
Stobno → Limbach-Oberfrohna
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Limbach-Oberfrohna → Stoboje
Stoboje → Limbach-Oberfrohna
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Limbach-Oberfrohna → Stoczek
Stoczek → Limbach-Oberfrohna
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Limbach-Oberfrohna → Stoczek
Stoczek → Limbach-Oberfrohna
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Limbach-Oberfrohna → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Limbach-Oberfrohna
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Limbach-Oberfrohna → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Limbach-Oberfrohna
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Limbach-Oberfrohna → Stoczki
Stoczki → Limbach-Oberfrohna
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Limbach-Oberfrohna → Stodólsko
Stodólsko → Limbach-Oberfrohna
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Stojadla
Stojadla → Limbach-Oberfrohna
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Stojadla
Stojadla → Limbach-Oberfrohna
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Limbach-Oberfrohna → Stojanow
Stojanow → Limbach-Oberfrohna
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Limbach-Oberfrohna → Stojanow
Stojanow → Limbach-Oberfrohna
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Limbach-Oberfrohna → Stojanowice
Stojanowice → Limbach-Oberfrohna
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Limbach-Oberfrohna → Stojanow
Stojanow → Limbach-Oberfrohna
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Limbach-Oberfrohna → Stojanow
Stojanow → Limbach-Oberfrohna
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Stojków
Stojków → Limbach-Oberfrohna
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Limbach-Oberfrohna → Stok
Stok → Limbach-Oberfrohna
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Stok
Stok → Limbach-Oberfrohna
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Limbach-Oberfrohna → Stok
Stok → Limbach-Oberfrohna
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Limbach-Oberfrohna → Stok Lacki
Stok Lacki → Limbach-Oberfrohna
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Limbach-Oberfrohna → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Limbach-Oberfrohna
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Limbach-Oberfrohna → Stolec
Stolec → Limbach-Oberfrohna
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Limbach-Oberfrohna → Stolno
Stolno → Limbach-Oberfrohna
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Limbach-Oberfrohna → Stolno
Stolno → Limbach-Oberfrohna
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Limbach-Oberfrohna → Stopka
Stopka → Limbach-Oberfrohna
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Limbach-Oberfrohna → Стопница
Стопница → Limbach-Oberfrohna
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Стошице
Стошице → Limbach-Oberfrohna
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Limbach-Oberfrohna → Strabla
Strabla → Limbach-Oberfrohna
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Limbach-Oberfrohna → Strachocin
Strachocin → Limbach-Oberfrohna
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Limbach-Oberfrohna → Strachocin
Strachocin → Limbach-Oberfrohna
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Strachocin
Strachocin → Limbach-Oberfrohna
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Limbach-Oberfrohna → Страхомін
Страхомін → Limbach-Oberfrohna
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Limbach-Oberfrohna → Страхоміно
Страхоміно → Limbach-Oberfrohna
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Limbach-Oberfrohna → Strachon
Strachon → Limbach-Oberfrohna
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Limbach-Oberfrohna → Strachon
Strachon → Limbach-Oberfrohna
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Limbach-Oberfrohna → Strachowka
Strachowka → Limbach-Oberfrohna
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Limbach-Oberfrohna → Strachów
Strachów → Limbach-Oberfrohna
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Limbach-Oberfrohna → Strachowka
Strachowka → Limbach-Oberfrohna
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Limbach-Oberfrohna → Straczno
Straczno → Limbach-Oberfrohna
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Limbach-Oberfrohna → Stradlice
Stradlice → Limbach-Oberfrohna
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Limbach-Oberfrohna → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Limbach-Oberfrohna
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Limbach-Oberfrohna → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Limbach-Oberfrohna
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Limbach-Oberfrohna → Stradunia
Stradunia → Limbach-Oberfrohna
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Limbach-Oberfrohna → Straduny
Straduny → Limbach-Oberfrohna
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Limbach-Oberfrohna → Straduń
Straduń → Limbach-Oberfrohna
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Limbach-Oberfrohna → Stradzew
Stradzew → Limbach-Oberfrohna
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Limbach-Oberfrohna → Stramnica
Stramnica → Limbach-Oberfrohna
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Limbach-Oberfrohna → Stramnice
Stramnice → Limbach-Oberfrohna
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Limbach-Oberfrohna → Stramniczka
Stramniczka → Limbach-Oberfrohna
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Limbach-Oberfrohna → Straszewo
Straszewo → Limbach-Oberfrohna
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Limbach-Oberfrohna → Straszow
Straszow → Limbach-Oberfrohna
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Limbach-Oberfrohna → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Limbach-Oberfrohna
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Limbach-Oberfrohna → Straszydle
Straszydle → Limbach-Oberfrohna
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Limbach-Oberfrohna → Straszyn
Straszyn → Limbach-Oberfrohna
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Limbach-Oberfrohna → Страшин
Страшин → Limbach-Oberfrohna
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Limbach-Oberfrohna → Strawczyn
Strawczyn → Limbach-Oberfrohna
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Limbach-Oberfrohna → Strazow
Strazow → Limbach-Oberfrohna
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Limbach-Oberfrohna → Strazow
Strazow → Limbach-Oberfrohna
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Limbach-Oberfrohna → Straczno
Straczno → Limbach-Oberfrohna
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Limbach-Oberfrohna → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Limbach-Oberfrohna
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Limbach-Oberfrohna → Strobice
Strobice → Limbach-Oberfrohna
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Limbach-Oberfrohna → Strobin
Strobin → Limbach-Oberfrohna
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Limbach-Oberfrohna → Stromiec
Stromiec → Limbach-Oberfrohna
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Limbach-Oberfrohna → Stronie
Stronie → Limbach-Oberfrohna
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Limbach-Oberfrohna
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Limbach-Oberfrohna
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Limbach-Oberfrohna → Stropkowo
Stropkowo → Limbach-Oberfrohna
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Limbach-Oberfrohna → Stroza
Stroza → Limbach-Oberfrohna
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Limbach-Oberfrohna → Stroza
Stroza → Limbach-Oberfrohna
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Limbach-Oberfrohna → Strozowka
Strozowka → Limbach-Oberfrohna
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Limbach-Oberfrohna → Stróża
Stróża → Limbach-Oberfrohna
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Limbach-Oberfrohna → Stroza
Stroza → Limbach-Oberfrohna
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Limbach-Oberfrohna → Stroza
Stroza → Limbach-Oberfrohna
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Limbach-Oberfrohna → Stróże
Stróże → Limbach-Oberfrohna
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Limbach-Oberfrohna → Stróże
Stróże → Limbach-Oberfrohna
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Limbach-Oberfrohna → Strozowka
Strozowka → Limbach-Oberfrohna
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Limbach-Oberfrohna → Strubno
Strubno → Limbach-Oberfrohna
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Limbach-Oberfrohna → Струґа
Струґа → Limbach-Oberfrohna
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Limbach-Oberfrohna → Strumien
Strumien → Limbach-Oberfrohna
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Limbach-Oberfrohna → Strumien
Strumien → Limbach-Oberfrohna
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Limbach-Oberfrohna → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Limbach-Oberfrohna
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Limbach-Oberfrohna → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Limbach-Oberfrohna
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Limbach-Oberfrohna → Struzka
Struzka → Limbach-Oberfrohna
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Limbach-Oberfrohna → Struznica
Struznica → Limbach-Oberfrohna
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Limbach-Oberfrohna → Struzyna
Struzyna → Limbach-Oberfrohna
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Limbach-Oberfrohna → Struznica
Struznica → Limbach-Oberfrohna
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Limbach-Oberfrohna → Struzyna
Struzyna → Limbach-Oberfrohna
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Limbach-Oberfrohna → Strużyny
Strużyny → Limbach-Oberfrohna
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Limbach-Oberfrohna → Stryjewo
Stryjewo → Limbach-Oberfrohna
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Limbach-Oberfrohna → Stryjki
Stryjki → Limbach-Oberfrohna
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Limbach-Oberfrohna → Stryjkowo
Stryjkowo → Limbach-Oberfrohna
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Limbach-Oberfrohna → Стрыкув
Стрыкув → Limbach-Oberfrohna
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Limbach-Oberfrohna → Strykow
Strykow → Limbach-Oberfrohna
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Limbach-Oberfrohna
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Limbach-Oberfrohna → Strykowo
Strykowo → Limbach-Oberfrohna
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Limbach-Oberfrohna → Стрыкув
Стрыкув → Limbach-Oberfrohna
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Limbach-Oberfrohna → Strykow
Strykow → Limbach-Oberfrohna
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Limbach-Oberfrohna → Strysza Buda
Strysza Buda → Limbach-Oberfrohna
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Limbach-Oberfrohna → Stryszawa
Stryszawa → Limbach-Oberfrohna
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Limbach-Oberfrohna → Strzakły
Strzakły → Limbach-Oberfrohna
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Limbach-Oberfrohna → Strzala
Strzala → Limbach-Oberfrohna
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Limbach-Oberfrohna → Стшалкова
Стшалкова → Limbach-Oberfrohna
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Limbach-Oberfrohna → Strzalkowice
Strzalkowice → Limbach-Oberfrohna
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Limbach-Oberfrohna → Strzalkowo
Strzalkowo → Limbach-Oberfrohna
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Limbach-Oberfrohna → Strzala
Strzala → Limbach-Oberfrohna
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Limbach-Oberfrohna → Strzałki
Strzałki → Limbach-Oberfrohna
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Limbach-Oberfrohna → Strzalkowice
Strzalkowice → Limbach-Oberfrohna
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Limbach-Oberfrohna → Strzalkowo
Strzalkowo → Limbach-Oberfrohna
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Limbach-Oberfrohna → Strzałków
Strzałków → Limbach-Oberfrohna
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Limbach-Oberfrohna → Strzebielewo
Strzebielewo → Limbach-Oberfrohna
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Limbach-Oberfrohna → Strzebielinek
Strzebielinek → Limbach-Oberfrohna
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Limbach-Oberfrohna → Strzebin
Strzebin → Limbach-Oberfrohna
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Limbach-Oberfrohna → Strzebowiska
Strzebowiska → Limbach-Oberfrohna
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Limbach-Oberfrohna
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Limbach-Oberfrohna → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Limbach-Oberfrohna
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Limbach-Oberfrohna → Strzegocin
Strzegocin → Limbach-Oberfrohna
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Limbach-Oberfrohna → Стшегом
Стшегом → Limbach-Oberfrohna
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Limbach-Oberfrohna → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Limbach-Oberfrohna
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Limbach-Oberfrohna → Стшегово
Стшегово → Limbach-Oberfrohna
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Limbach-Oberfrohna → Strzegów
Strzegów → Limbach-Oberfrohna
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Limbach-Oberfrohna → Strzegów
Strzegów → Limbach-Oberfrohna
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Limbach-Oberfrohna → Strzekecino
Strzekecino → Limbach-Oberfrohna
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Limbach-Oberfrohna → Strzekecino
Strzekecino → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Limbach-Oberfrohna → Strzelce
Strzelce → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Limbach-Oberfrohna → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Limbach-Oberfrohna → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Limbach-Oberfrohna → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Limbach-Oberfrohna → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Limbach-Oberfrohna → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Limbach-Oberfrohna → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Limbach-Oberfrohna
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Limbach-Oberfrohna → Strzeleczki
Strzeleczki → Limbach-Oberfrohna
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Limbach-Oberfrohna → Strzelewo
Strzelewo → Limbach-Oberfrohna
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Limbach-Oberfrohna → Strzelewo
Strzelewo → Limbach-Oberfrohna
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Limbach-Oberfrohna → Strzelęcin
Strzelęcin → Limbach-Oberfrohna
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Limbach-Oberfrohna → Стшелин
Стшелин → Limbach-Oberfrohna
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Limbach-Oberfrohna → Strzelno
Strzelno → Limbach-Oberfrohna
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Limbach-Oberfrohna → Strzelno
Strzelno → Limbach-Oberfrohna
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Strzelno
Strzelno → Limbach-Oberfrohna
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Limbach-Oberfrohna → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Limbach-Oberfrohna
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Limbach-Oberfrohna → Strzemkowo
Strzemkowo → Limbach-Oberfrohna
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Limbach-Oberfrohna → Strzeniówka
Strzeniówka → Limbach-Oberfrohna
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Limbach-Oberfrohna → Strzepcz
Strzepcz → Limbach-Oberfrohna
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Limbach-Oberfrohna → Стшепово
Стшепово → Limbach-Oberfrohna
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Limbach-Oberfrohna → Strzeszewo
Strzeszewo → Limbach-Oberfrohna
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Limbach-Oberfrohna → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Limbach-Oberfrohna
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Limbach-Oberfrohna → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Limbach-Oberfrohna
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Limbach-Oberfrohna → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Limbach-Oberfrohna
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Limbach-Oberfrohna → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Limbach-Oberfrohna
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Limbach-Oberfrohna → Strzeszowice
Strzeszowice → Limbach-Oberfrohna
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Limbach-Oberfrohna → Strzeszyn
Strzeszyn → Limbach-Oberfrohna
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Limbach-Oberfrohna → Strzezenice
Strzezenice → Limbach-Oberfrohna
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Limbach-Oberfrohna → Strzezenice
Strzezenice → Limbach-Oberfrohna
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Strzeżewo
Strzeżewo → Limbach-Oberfrohna
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Limbach-Oberfrohna → Стшмеле
Стшмеле → Limbach-Oberfrohna
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Limbach-Oberfrohna → Strzybnica
Strzybnica → Limbach-Oberfrohna
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Limbach-Oberfrohna → Strzybnik
Strzybnik → Limbach-Oberfrohna
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Limbach-Oberfrohna → Strzygi
Strzygi → Limbach-Oberfrohna
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Strzykuly
Strzykuly → Limbach-Oberfrohna
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Limbach-Oberfrohna → Strzyzawa
Strzyzawa → Limbach-Oberfrohna
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Limbach-Oberfrohna → Strzyze
Strzyze → Limbach-Oberfrohna
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Limbach-Oberfrohna → Strzyzew
Strzyzew → Limbach-Oberfrohna
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Limbach-Oberfrohna → Стшижев
Стшижев → Limbach-Oberfrohna
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Limbach-Oberfrohna → Strzyzew
Strzyzew → Limbach-Oberfrohna
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Limbach-Oberfrohna → Стшижув
Стшижув → Limbach-Oberfrohna
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Limbach-Oberfrohna → Strzyzowice
Strzyzowice → Limbach-Oberfrohna
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Limbach-Oberfrohna → Strzyzawa
Strzyzawa → Limbach-Oberfrohna
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Limbach-Oberfrohna → Strzyze
Strzyze → Limbach-Oberfrohna
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Limbach-Oberfrohna → Strzyzew
Strzyzew → Limbach-Oberfrohna
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Limbach-Oberfrohna → Strzyzew
Strzyzew → Limbach-Oberfrohna
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Limbach-Oberfrohna → Strzyzowice
Strzyzowice → Limbach-Oberfrohna
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Limbach-Oberfrohna → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Limbach-Oberfrohna
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Limbach-Oberfrohna → Strzyżów
Strzyżów → Limbach-Oberfrohna
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Limbach-Oberfrohna → Стшижув
Стшижув → Limbach-Oberfrohna
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Limbach-Oberfrohna → Strzyżówka
Strzyżówka → Limbach-Oberfrohna
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Limbach-Oberfrohna → Stubienko
Stubienko → Limbach-Oberfrohna
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Limbach-Oberfrohna → Stubno
Stubno → Limbach-Oberfrohna
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Limbach-Oberfrohna → Stuchowo
Stuchowo → Limbach-Oberfrohna
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Limbach-Oberfrohna → Студница
Студница → Limbach-Oberfrohna
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Limbach-Oberfrohna → Studnica
Studnica → Limbach-Oberfrohna
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Limbach-Oberfrohna → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Limbach-Oberfrohna
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Limbach-Oberfrohna → Studniska Górne
Studniska Górne → Limbach-Oberfrohna
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Limbach-Oberfrohna → Studzianek
Studzianek → Limbach-Oberfrohna
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Limbach-Oberfrohna → Studzianki
Studzianki → Limbach-Oberfrohna
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Limbach-Oberfrohna → Studzianki
Studzianki → Limbach-Oberfrohna
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Limbach-Oberfrohna → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Limbach-Oberfrohna
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Limbach-Oberfrohna → Studzianna
Studzianna → Limbach-Oberfrohna
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Limbach-Oberfrohna → Studzienice
Studzienice → Limbach-Oberfrohna
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Limbach-Oberfrohna → Студзеніце
Студзеніце → Limbach-Oberfrohna
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Limbach-Oberfrohna → Studzienice
Studzienice → Limbach-Oberfrohna
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Limbach-Oberfrohna → Studzieniec
Studzieniec → Limbach-Oberfrohna
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Limbach-Oberfrohna → Stuposiany
Stuposiany → Limbach-Oberfrohna
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Limbach-Oberfrohna → Стильонґі
Стильонґі → Limbach-Oberfrohna
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Limbach-Oberfrohna → Stypułów
Stypułów → Limbach-Oberfrohna
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Styrzyniec
Styrzyniec → Limbach-Oberfrohna
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Limbach-Oberfrohna → Subkowy
Subkowy → Limbach-Oberfrohna
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Limbach-Oberfrohna → Sucha
Sucha → Limbach-Oberfrohna
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Limbach-Oberfrohna → Sucha
Sucha → Limbach-Oberfrohna
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Limbach-Oberfrohna → Sucha
Sucha → Limbach-Oberfrohna
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Limbach-Oberfrohna → Sucha
Sucha → Limbach-Oberfrohna
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Limbach-Oberfrohna → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Limbach-Oberfrohna
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Limbach-Oberfrohna → Суха Дольна
Суха Дольна → Limbach-Oberfrohna
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Limbach-Oberfrohna → Sucha Huta
Sucha Huta → Limbach-Oberfrohna
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Limbach-Oberfrohna
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Limbach-Oberfrohna → Sucha Struga
Sucha Struga → Limbach-Oberfrohna
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Limbach-Oberfrohna → Сухань
Сухань → Limbach-Oberfrohna
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Limbach-Oberfrohna → Suchanowko
Suchanowko → Limbach-Oberfrohna
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Limbach-Oberfrohna → Suchanowko
Suchanowko → Limbach-Oberfrohna
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Limbach-Oberfrohna → Сухань
Сухань → Limbach-Oberfrohna
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Limbach-Oberfrohna → Suchatowka
Suchatowka → Limbach-Oberfrohna
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Limbach-Oberfrohna → Suchatowka
Suchatowka → Limbach-Oberfrohna
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Limbach-Oberfrohna → Suchcice
Suchcice → Limbach-Oberfrohna
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Limbach-Oberfrohna → Сухцице
Сухцице → Limbach-Oberfrohna
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Limbach-Oberfrohna → Suche
Suche → Limbach-Oberfrohna
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Limbach-Oberfrohna → Сухе
Сухе → Limbach-Oberfrohna
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Limbach-Oberfrohna → Сухеднюв
Сухеднюв → Limbach-Oberfrohna
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Limbach-Oberfrohna → Сухеднюв
Сухеднюв → Limbach-Oberfrohna
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Limbach-Oberfrohna → Suchleb
Suchleb → Limbach-Oberfrohna
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Limbach-Oberfrohna → Suchlica
Suchlica → Limbach-Oberfrohna
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Limbach-Oberfrohna → Suchocin
Suchocin → Limbach-Oberfrohna
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Limbach-Oberfrohna → Suchoczasy
Suchoczasy → Limbach-Oberfrohna
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Limbach-Oberfrohna → Suchodaniec
Suchodaniec → Limbach-Oberfrohna
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Limbach-Oberfrohna → Suchodebie
Suchodebie → Limbach-Oberfrohna
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Limbach-Oberfrohna → Suchodebie
Suchodebie → Limbach-Oberfrohna
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Limbach-Oberfrohna → Suchodol
Suchodol → Limbach-Oberfrohna
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Limbach-Oberfrohna → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Limbach-Oberfrohna
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Limbach-Oberfrohna → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Limbach-Oberfrohna
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Limbach-Oberfrohna → Suchodół
Suchodół → Limbach-Oberfrohna
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Limbach-Oberfrohna → Suchodol
Suchodol → Limbach-Oberfrohna
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Limbach-Oberfrohna → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Limbach-Oberfrohna
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Limbach-Oberfrohna → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Limbach-Oberfrohna
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Limbach-Oberfrohna → Sucholaski
Sucholaski → Limbach-Oberfrohna
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Limbach-Oberfrohna → Suchoraba
Suchoraba → Limbach-Oberfrohna
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Limbach-Oberfrohna → Suchoraczek
Suchoraczek → Limbach-Oberfrohna
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Limbach-Oberfrohna → Suchoraczek
Suchoraczek → Limbach-Oberfrohna
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Limbach-Oberfrohna → Suchorze
Suchorze → Limbach-Oberfrohna
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Limbach-Oberfrohna → Suchostruga
Suchostruga → Limbach-Oberfrohna
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Limbach-Oberfrohna → Суховоля
Суховоля → Limbach-Oberfrohna
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Limbach-Oberfrohna → Suchowola
Suchowola → Limbach-Oberfrohna
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Limbach-Oberfrohna → Suchowola
Suchowola → Limbach-Oberfrohna
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Limbach-Oberfrohna → Suchowola
Suchowola → Limbach-Oberfrohna
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Limbach-Oberfrohna → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Limbach-Oberfrohna → Suchozebry
Suchozebry → Limbach-Oberfrohna
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Limbach-Oberfrohna → Suchozebry
Suchozebry → Limbach-Oberfrohna
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Limbach-Oberfrohna → Suchy Bór
Suchy Bór → Limbach-Oberfrohna
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Limbach-Oberfrohna → Сухи Домб
Сухи Домб → Limbach-Oberfrohna
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Limbach-Oberfrohna → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Limbach-Oberfrohna
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Limbach-Oberfrohna → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Limbach-Oberfrohna
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Limbach-Oberfrohna → Suchy Las
Suchy Las → Limbach-Oberfrohna
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Sucumin
Sucumin → Limbach-Oberfrohna
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Limbach-Oberfrohna → Sudol
Sudol → Limbach-Oberfrohna
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Limbach-Oberfrohna → Sudol
Sudol → Limbach-Oberfrohna
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Limbach-Oberfrohna → Sudół
Sudół → Limbach-Oberfrohna
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Limbach-Oberfrohna → Sufczyn
Sufczyn → Limbach-Oberfrohna
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Limbach-Oberfrohna → Sukmanie
Sukmanie → Limbach-Oberfrohna
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Limbach-Oberfrohna → Sukowice
Sukowice → Limbach-Oberfrohna
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Limbach-Oberfrohna → Sukowy
Sukowy → Limbach-Oberfrohna
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Limbach-Oberfrohna → Sulbiny
Sulbiny → Limbach-Oberfrohna
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Limbach-Oberfrohna → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Limbach-Oberfrohna
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Limbach-Oberfrohna → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Limbach-Oberfrohna
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Limbach-Oberfrohna → Сулехув
Сулехув → Limbach-Oberfrohna
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Limbach-Oberfrohna → Сулехув
Сулехув → Limbach-Oberfrohna
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Limbach-Oberfrohna → Sulechówko
Sulechówko → Limbach-Oberfrohna
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Limbach-Oberfrohna → Суленцин
Суленцин → Limbach-Oberfrohna
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Limbach-Oberfrohna → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Limbach-Oberfrohna
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Limbach-Oberfrohna → Suleczyno
Suleczyno → Limbach-Oberfrohna
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Limbach-Oberfrohna → Сулеюв
Сулеюв → Limbach-Oberfrohna
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Limbach-Oberfrohna → Sulejow
Sulejow → Limbach-Oberfrohna
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Limbach-Oberfrohna → Sulejowek
Sulejowek → Limbach-Oberfrohna
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Limbach-Oberfrohna → Сулеюв
Сулеюв → Limbach-Oberfrohna
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Limbach-Oberfrohna → Sulejow
Sulejow → Limbach-Oberfrohna
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Limbach-Oberfrohna → Sulejowek
Sulejowek → Limbach-Oberfrohna
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Limbach-Oberfrohna → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Limbach-Oberfrohna
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Limbach-Oberfrohna → Суленцин
Суленцин → Limbach-Oberfrohna
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Limbach-Oberfrohna → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Limbach-Oberfrohna → Sulęcinek
Sulęcinek → Limbach-Oberfrohna
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Limbach-Oberfrohna → Suleczyno
Suleczyno → Limbach-Oberfrohna
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Limbach-Oberfrohna → Sulicice
Sulicice → Limbach-Oberfrohna
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Limbach-Oberfrohna → Sulikow
Sulikow → Limbach-Oberfrohna
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Limbach-Oberfrohna → Sulikowo
Sulikowo → Limbach-Oberfrohna
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Limbach-Oberfrohna → Sulikow
Sulikow → Limbach-Oberfrohna
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Limbach-Oberfrohna → Суліміце
Суліміце → Limbach-Oberfrohna
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Limbach-Oberfrohna → Sulimierz
Sulimierz → Limbach-Oberfrohna
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Limbach-Oberfrohna → Sulimow
Sulimow → Limbach-Oberfrohna
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Limbach-Oberfrohna → Sulimow
Sulimow → Limbach-Oberfrohna
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Limbach-Oberfrohna → Sulimy
Sulimy → Limbach-Oberfrohna
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Limbach-Oberfrohna → Sulinowo
Sulinowo → Limbach-Oberfrohna
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Limbach-Oberfrohna → Сулиславице
Сулиславице → Limbach-Oberfrohna
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Limbach-Oberfrohna → Sulisław
Sulisław → Limbach-Oberfrohna
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Limbach-Oberfrohna → Сулиславице
Сулиславице → Limbach-Oberfrohna
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Limbach-Oberfrohna → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Limbach-Oberfrohna
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Limbach-Oberfrohna → Sulkow
Sulkow → Limbach-Oberfrohna
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Limbach-Oberfrohna → Sulkow
Sulkow → Limbach-Oberfrohna
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Limbach-Oberfrohna → Сулковице
Сулковице → Limbach-Oberfrohna
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Limbach-Oberfrohna → Sulkowice
Sulkowice → Limbach-Oberfrohna
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Limbach-Oberfrohna → Sulkowo
Sulkowo → Limbach-Oberfrohna
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Limbach-Oberfrohna → Сульміце
Сульміце → Limbach-Oberfrohna
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Limbach-Oberfrohna → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Limbach-Oberfrohna
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Limbach-Oberfrohna → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Limbach-Oberfrohna
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Limbach-Oberfrohna → Sulmów
Sulmów → Limbach-Oberfrohna
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Limbach-Oberfrohna → Sulnówko
Sulnówko → Limbach-Oberfrohna
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Limbach-Oberfrohna → Suloszowa
Suloszowa → Limbach-Oberfrohna
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Limbach-Oberfrohna → Sulow
Sulow → Limbach-Oberfrohna
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Limbach-Oberfrohna → Sułkowice
Sułkowice → Limbach-Oberfrohna
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Limbach-Oberfrohna → Sułkowice
Sułkowice → Limbach-Oberfrohna
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Limbach-Oberfrohna → Сулковице
Сулковице → Limbach-Oberfrohna
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Limbach-Oberfrohna → Sulkowice
Sulkowice → Limbach-Oberfrohna
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Limbach-Oberfrohna → Sułków
Sułków → Limbach-Oberfrohna
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Limbach-Oberfrohna → Sulkow
Sulkow → Limbach-Oberfrohna
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Limbach-Oberfrohna → Suloszowa
Suloszowa → Limbach-Oberfrohna
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Limbach-Oberfrohna → Sułowiec
Sułowiec → Limbach-Oberfrohna
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Limbach-Oberfrohna → Сулув
Сулув → Limbach-Oberfrohna
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Limbach-Oberfrohna → Sułów
Sułów → Limbach-Oberfrohna
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Limbach-Oberfrohna → Sumin
Sumin → Limbach-Oberfrohna
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Сумін
Сумін → Limbach-Oberfrohna
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Limbach-Oberfrohna → Sumina
Sumina → Limbach-Oberfrohna
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Limbach-Oberfrohna → Suprasl
Suprasl → Limbach-Oberfrohna
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Limbach-Oberfrohna → Suprasl
Suprasl → Limbach-Oberfrohna
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Limbach-Oberfrohna → Suraż
Suraż → Limbach-Oberfrohna
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Limbach-Oberfrohna → Surminy
Surminy → Limbach-Oberfrohna
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Limbach-Oberfrohna → Surochow
Surochow → Limbach-Oberfrohna
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Limbach-Oberfrohna → Surochow
Surochow → Limbach-Oberfrohna
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Limbach-Oberfrohna → Сурова
Сурова → Limbach-Oberfrohna
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Limbach-Oberfrohna → Susiec
Susiec → Limbach-Oberfrohna
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Limbach-Oberfrohna → Суш
Суш → Limbach-Oberfrohna
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Limbach-Oberfrohna → Suszec
Suszec → Limbach-Oberfrohna
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Limbach-Oberfrohna → Suszewo
Suszewo → Limbach-Oberfrohna
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Limbach-Oberfrohna → Suszno
Suszno → Limbach-Oberfrohna
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Suśnia
Suśnia → Limbach-Oberfrohna
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Limbach-Oberfrohna → Сувалки
Сувалки → Limbach-Oberfrohna
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Limbach-Oberfrohna → Сувалки
Сувалки → Limbach-Oberfrohna
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Limbach-Oberfrohna → Swaderki
Swaderki → Limbach-Oberfrohna
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Limbach-Oberfrohna → Swadzim
Swadzim → Limbach-Oberfrohna
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Limbach-Oberfrohna → Swarozyn
Swarozyn → Limbach-Oberfrohna
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Limbach-Oberfrohna → Swarozyn
Swarozyn → Limbach-Oberfrohna
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Limbach-Oberfrohna → Сважендз
Сважендз → Limbach-Oberfrohna
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Limbach-Oberfrohna → Swarzewo
Swarzewo → Limbach-Oberfrohna
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Limbach-Oberfrohna → Сважендз
Сважендз → Limbach-Oberfrohna
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Limbach-Oberfrohna → Swaty
Swaty → Limbach-Oberfrohna
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Limbach-Oberfrohna → Swiatki
Swiatki → Limbach-Oberfrohna
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Swiatki
Swiatki → Limbach-Oberfrohna
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Limbach-Oberfrohna → Swiatniki
Swiatniki → Limbach-Oberfrohna
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Limbach-Oberfrohna → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Limbach-Oberfrohna
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Limbach-Oberfrohna → Swibna
Swibna → Limbach-Oberfrohna
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Limbach-Oberfrohna → Swider
Swider → Limbach-Oberfrohna
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Limbach-Oberfrohna → Swiderki
Swiderki → Limbach-Oberfrohna
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Limbach-Oberfrohna → Свидница
Свидница → Limbach-Oberfrohna
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Limbach-Oberfrohna → Свидница
Свидница → Limbach-Oberfrohna
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Limbach-Oberfrohna
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Limbach-Oberfrohna → Свидник
Свидник → Limbach-Oberfrohna
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Limbach-Oberfrohna → Swidniki
Swidniki → Limbach-Oberfrohna
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Limbach-Oberfrohna → Swidrow
Swidrow → Limbach-Oberfrohna
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Limbach-Oberfrohna → Swidry
Swidry → Limbach-Oberfrohna
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Limbach-Oberfrohna → Swidry Male
Swidry Male → Limbach-Oberfrohna
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Limbach-Oberfrohna → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Swidwie
Swidwie → Limbach-Oberfrohna
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Limbach-Oberfrohna → Свидвин
Свидвин → Limbach-Oberfrohna
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Limbach-Oberfrohna → Свебодзице
Свебодзице → Limbach-Oberfrohna
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Limbach-Oberfrohna → Свебодзин
Свебодзин → Limbach-Oberfrohna
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Swiecice
Swiecice → Limbach-Oberfrohna
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Limbach-Oberfrohna → Свеце
Свеце → Limbach-Oberfrohna
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Limbach-Oberfrohna → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Limbach-Oberfrohna
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Limbach-Oberfrohna → Swieciechowa
Swieciechowa → Limbach-Oberfrohna
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Limbach-Oberfrohna → Швецко
Швецко → Limbach-Oberfrohna
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Limbach-Oberfrohna → Swiecko
Swiecko → Limbach-Oberfrohna
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Limbach-Oberfrohna → Swielino
Swielino → Limbach-Oberfrohna
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Limbach-Oberfrohna
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Limbach-Oberfrohna → Swiercze
Swiercze → Limbach-Oberfrohna
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Limbach-Oberfrohna → Swierczow
Swierczow → Limbach-Oberfrohna
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Limbach-Oberfrohna → Swierczow
Swierczow → Limbach-Oberfrohna
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Limbach-Oberfrohna → Swierczow
Swierczow → Limbach-Oberfrohna
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Limbach-Oberfrohna → Swierczyna
Swierczyna → Limbach-Oberfrohna
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Limbach-Oberfrohna → Swierdze
Swierdze → Limbach-Oberfrohna
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Limbach-Oberfrohna → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Limbach-Oberfrohna
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Limbach-Oberfrohna → Swierszczow
Swierszczow → Limbach-Oberfrohna
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Свежава
Свежава → Limbach-Oberfrohna
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Limbach-Oberfrohna → Swierze
Swierze → Limbach-Oberfrohna
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Limbach-Oberfrohna → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Limbach-Oberfrohna
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Limbach-Oberfrohna → Swierzenko
Swierzenko → Limbach-Oberfrohna
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Limbach-Oberfrohna → Сьвежна
Сьвежна → Limbach-Oberfrohna
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Limbach-Oberfrohna → Swierzno
Swierzno → Limbach-Oberfrohna
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Limbach-Oberfrohna → Swieszyno
Swieszyno → Limbach-Oberfrohna
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Limbach-Oberfrohna → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Limbach-Oberfrohna
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Limbach-Oberfrohna → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Limbach-Oberfrohna
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Limbach-Oberfrohna → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Limbach-Oberfrohna
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Limbach-Oberfrohna → Swiete
Swiete → Limbach-Oberfrohna
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Limbach-Oberfrohna → Swiete
Swiete → Limbach-Oberfrohna
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Limbach-Oberfrohna → Swietno
Swietno → Limbach-Oberfrohna
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Limbach-Oberfrohna → Swietochlowice
Swietochlowice → Limbach-Oberfrohna
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Limbach-Oberfrohna → Swietochowo
Swietochowo → Limbach-Oberfrohna
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Limbach-Oberfrohna → Swietomarz
Swietomarz → Limbach-Oberfrohna
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Limbach-Oberfrohna → Swietoslaw
Swietoslaw → Limbach-Oberfrohna
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Limbach-Oberfrohna → Свентошув
Свентошув → Limbach-Oberfrohna
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Limbach-Oberfrohna → Швентошувка
Швентошувка → Limbach-Oberfrohna
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Limbach-Oberfrohna → Swietoujsc
Swietoujsc → Limbach-Oberfrohna
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Limbach-Oberfrohna → Swiety Marek
Swiety Marek → Limbach-Oberfrohna
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Limbach-Oberfrohna → Swilcza
Swilcza → Limbach-Oberfrohna
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Limbach-Oberfrohna → Swincz
Swincz → Limbach-Oberfrohna
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Limbach-Oberfrohna → Swiniarow
Swiniarow → Limbach-Oberfrohna
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Limbach-Oberfrohna → Swiniary
Swiniary → Limbach-Oberfrohna
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Limbach-Oberfrohna → Swinna
Swinna → Limbach-Oberfrohna
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Limbach-Oberfrohna → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Limbach-Oberfrohna
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Limbach-Oberfrohna → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Limbach-Oberfrohna
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Limbach-Oberfrohna → Switaly
Switaly → Limbach-Oberfrohna
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Limbach-Oberfrohna → Swobnica
Swobnica → Limbach-Oberfrohna
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Limbach-Oberfrohna → Swochowo
Swochowo → Limbach-Oberfrohna
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Limbach-Oberfrohna → Swojczyce
Swojczyce → Limbach-Oberfrohna
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Limbach-Oberfrohna → Swolowo
Swolowo → Limbach-Oberfrohna
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Limbach-Oberfrohna → Swolowo
Swolowo → Limbach-Oberfrohna
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Limbach-Oberfrohna → Swornegacie
Swornegacie → Limbach-Oberfrohna
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Limbach-Oberfrohna → Свори
Свори → Limbach-Oberfrohna
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Limbach-Oberfrohna → Sworzyce
Sworzyce → Limbach-Oberfrohna
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Limbach-Oberfrohna → Swoszowice
Swoszowice → Limbach-Oberfrohna
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Limbach-Oberfrohna → Syberia
Syberia → Limbach-Oberfrohna
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Limbach-Oberfrohna → Сыцевице
Сыцевице → Limbach-Oberfrohna
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Limbach-Oberfrohna → Sycewo
Sycewo → Limbach-Oberfrohna
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Limbach-Oberfrohna → Sychowo
Sychowo → Limbach-Oberfrohna
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Limbach-Oberfrohna → Сыцув
Сыцув → Limbach-Oberfrohna
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Limbach-Oberfrohna → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Limbach-Oberfrohna
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Limbach-Oberfrohna → Sycowice
Sycowice → Limbach-Oberfrohna
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Limbach-Oberfrohna → Сыцув
Сыцув → Limbach-Oberfrohna
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Limbach-Oberfrohna
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Limbach-Oberfrohna
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Sydol
Sydol → Limbach-Oberfrohna
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Sydol
Sydol → Limbach-Oberfrohna
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Limbach-Oberfrohna → Sylczno
Sylczno → Limbach-Oberfrohna
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Limbach-Oberfrohna → Sypniewo
Sypniewo → Limbach-Oberfrohna
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Limbach-Oberfrohna → Sypniewo
Sypniewo → Limbach-Oberfrohna
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Limbach-Oberfrohna → Sypniewo
Sypniewo → Limbach-Oberfrohna
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Limbach-Oberfrohna → Сирковіце
Сирковіце → Limbach-Oberfrohna
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Limbach-Oberfrohna → Syrynia
Syrynia → Limbach-Oberfrohna
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Limbach-Oberfrohna → Szacilowka
Szacilowka → Limbach-Oberfrohna
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Limbach-Oberfrohna → Szacilowka
Szacilowka → Limbach-Oberfrohna
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Limbach-Oberfrohna → Шацили
Шацили → Limbach-Oberfrohna
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Limbach-Oberfrohna → Szadek
Szadek → Limbach-Oberfrohna
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Limbach-Oberfrohna → Szadkowice
Szadkowice → Limbach-Oberfrohna
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Limbach-Oberfrohna → Szadlowice
Szadlowice → Limbach-Oberfrohna
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Limbach-Oberfrohna → Szadlowice
Szadlowice → Limbach-Oberfrohna
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Limbach-Oberfrohna → Szadzko
Szadzko → Limbach-Oberfrohna
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Limbach-Oberfrohna → Szaflary
Szaflary → Limbach-Oberfrohna
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Limbach-Oberfrohna → Шалас
Шалас → Limbach-Oberfrohna
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Limbach-Oberfrohna → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Limbach-Oberfrohna
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Limbach-Oberfrohna → Szalowa
Szalowa → Limbach-Oberfrohna
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Limbach-Oberfrohna → Szałkowo
Szałkowo → Limbach-Oberfrohna
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Limbach-Oberfrohna → Szałstry
Szałstry → Limbach-Oberfrohna
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Limbach-Oberfrohna → Szamocin
Szamocin → Limbach-Oberfrohna
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Limbach-Oberfrohna → Шамотулы
Шамотулы → Limbach-Oberfrohna
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Limbach-Oberfrohna → Шамотулы
Шамотулы → Limbach-Oberfrohna
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Limbach-Oberfrohna → Szarajówka
Szarajówka → Limbach-Oberfrohna
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Limbach-Oberfrohna → Szarbkow
Szarbkow → Limbach-Oberfrohna
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Limbach-Oberfrohna → Szarbkow
Szarbkow → Limbach-Oberfrohna
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Limbach-Oberfrohna → Szare
Szare → Limbach-Oberfrohna
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Limbach-Oberfrohna → Szarlej
Szarlej → Limbach-Oberfrohna
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Limbach-Oberfrohna → Szarlejka
Szarlejka → Limbach-Oberfrohna
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Limbach-Oberfrohna → Szarow
Szarow → Limbach-Oberfrohna
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Limbach-Oberfrohna → Szarow
Szarow → Limbach-Oberfrohna
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Limbach-Oberfrohna → Szaruty
Szaruty → Limbach-Oberfrohna
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Limbach-Oberfrohna → Szary Dwór
Szary Dwór → Limbach-Oberfrohna
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Limbach-Oberfrohna → Szatarpy
Szatarpy → Limbach-Oberfrohna
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Limbach-Oberfrohna → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Limbach-Oberfrohna → Шавли
Шавли → Limbach-Oberfrohna
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Limbach-Oberfrohna → Щанець
Щанець → Limbach-Oberfrohna
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Limbach-Oberfrohna → Szczawa
Szczawa → Limbach-Oberfrohna
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Limbach-Oberfrohna → Szczawin
Szczawin → Limbach-Oberfrohna
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Limbach-Oberfrohna → Szczawin
Szczawin → Limbach-Oberfrohna
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Limbach-Oberfrohna
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Limbach-Oberfrohna
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Limbach-Oberfrohna → Szczawinek
Szczawinek → Limbach-Oberfrohna
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Limbach-Oberfrohna → Щавница
Щавница → Limbach-Oberfrohna
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Limbach-Oberfrohna
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Limbach-Oberfrohna
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Limbach-Oberfrohna → Szczebra
Szczebra → Limbach-Oberfrohna
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Limbach-Oberfrohna → Щебжешин
Щебжешин → Limbach-Oberfrohna
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Limbach-Oberfrohna → Щецин
Щецин → Limbach-Oberfrohna
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Limbach-Oberfrohna → Щецинек
Щецинек → Limbach-Oberfrohna
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Limbach-Oberfrohna → Szczecno
Szczecno → Limbach-Oberfrohna
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Limbach-Oberfrohna → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Limbach-Oberfrohna
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Limbach-Oberfrohna → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Limbach-Oberfrohna
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Limbach-Oberfrohna → Szczeglino
Szczeglino → Limbach-Oberfrohna
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Limbach-Oberfrohna → Szczekarkow
Szczekarkow → Limbach-Oberfrohna
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Limbach-Oberfrohna → Szczekarkow
Szczekarkow → Limbach-Oberfrohna
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Limbach-Oberfrohna → Щекоцины
Щекоцины → Limbach-Oberfrohna
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Limbach-Oberfrohna → Szczelatyn
Szczelatyn → Limbach-Oberfrohna
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Limbach-Oberfrohna → Щепанек
Щепанек → Limbach-Oberfrohna
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Limbach-Oberfrohna → Szczepanki
Szczepanki → Limbach-Oberfrohna
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Limbach-Oberfrohna → Szczepankowice
Szczepankowice → Limbach-Oberfrohna
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Limbach-Oberfrohna → Szczepankowo
Szczepankowo → Limbach-Oberfrohna
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Limbach-Oberfrohna → Szczepankowo
Szczepankowo → Limbach-Oberfrohna
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Limbach-Oberfrohna → Szczepanow
Szczepanow → Limbach-Oberfrohna
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Limbach-Oberfrohna → Szczepanowice
Szczepanowice → Limbach-Oberfrohna
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Limbach-Oberfrohna → Szczepanów
Szczepanów → Limbach-Oberfrohna
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Limbach-Oberfrohna → Szczepanow
Szczepanow → Limbach-Oberfrohna
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Limbach-Oberfrohna → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Limbach-Oberfrohna
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Limbach-Oberfrohna → Szczepice
Szczepice → Limbach-Oberfrohna
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Limbach-Oberfrohna → Szczepki
Szczepki → Limbach-Oberfrohna
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Limbach-Oberfrohna → Szczepów
Szczepów → Limbach-Oberfrohna
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Limbach-Oberfrohna → Szczerbin
Szczerbin → Limbach-Oberfrohna
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Limbach-Oberfrohna → Щерцув
Щерцув → Limbach-Oberfrohna
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Limbach-Oberfrohna → Щерцув
Щерцув → Limbach-Oberfrohna
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Limbach-Oberfrohna → Szczerków
Szczerków → Limbach-Oberfrohna
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Szczescie
Szczescie → Limbach-Oberfrohna
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Limbach-Oberfrohna → Szczesna
Szczesna → Limbach-Oberfrohna
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Limbach-Oberfrohna → Szczesne
Szczesne → Limbach-Oberfrohna
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Limbach-Oberfrohna → Szczesna
Szczesna → Limbach-Oberfrohna
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Limbach-Oberfrohna → Szczesne
Szczesne → Limbach-Oberfrohna
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Limbach-Oberfrohna → Szczescie
Szczescie → Limbach-Oberfrohna
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Limbach-Oberfrohna → Szczodre
Szczodre → Limbach-Oberfrohna
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Limbach-Oberfrohna → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Limbach-Oberfrohna
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Limbach-Oberfrohna → Щодрув
Щодрув → Limbach-Oberfrohna
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Limbach-Oberfrohna → Щодрово
Щодрово → Limbach-Oberfrohna
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Limbach-Oberfrohna → Щуцин
Щуцин → Limbach-Oberfrohna
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Limbach-Oberfrohna → Szczuczyn
Szczuczyn → Limbach-Oberfrohna
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Limbach-Oberfrohna → Щучин
Щучин → Limbach-Oberfrohna
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Limbach-Oberfrohna → Szczukowice
Szczukowice → Limbach-Oberfrohna
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Limbach-Oberfrohna → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Limbach-Oberfrohna
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Limbach-Oberfrohna → Szczurkowo
Szczurkowo → Limbach-Oberfrohna
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Limbach-Oberfrohna → Щурова
Щурова → Limbach-Oberfrohna
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Limbach-Oberfrohna → Szczutki
Szczutki → Limbach-Oberfrohna
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Limbach-Oberfrohna → Szczutowo
Szczutowo → Limbach-Oberfrohna
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Limbach-Oberfrohna → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Limbach-Oberfrohna
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Limbach-Oberfrohna → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Limbach-Oberfrohna
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Limbach-Oberfrohna → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Limbach-Oberfrohna
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Limbach-Oberfrohna → Szczycionek
Szczycionek → Limbach-Oberfrohna
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Limbach-Oberfrohna → Szczyglice
Szczyglice → Limbach-Oberfrohna
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Limbach-Oberfrohna → Szczyglice
Szczyglice → Limbach-Oberfrohna
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Limbach-Oberfrohna → Szczygly
Szczygly → Limbach-Oberfrohna
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Limbach-Oberfrohna → Szczygly
Szczygly → Limbach-Oberfrohna
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Limbach-Oberfrohna → Szczypiec
Szczypiec → Limbach-Oberfrohna
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Limbach-Oberfrohna → Szczypiorno
Szczypiorno → Limbach-Oberfrohna
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Limbach-Oberfrohna → Щирк
Щирк → Limbach-Oberfrohna
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Limbach-Oberfrohna → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Limbach-Oberfrohna
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Limbach-Oberfrohna → Щитна
Щитна → Limbach-Oberfrohna
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Limbach-Oberfrohna → Szczytniki
Szczytniki → Limbach-Oberfrohna
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Limbach-Oberfrohna → Щитно
Щитно → Limbach-Oberfrohna
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Limbach-Oberfrohna → Щитно
Щитно → Limbach-Oberfrohna
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Limbach-Oberfrohna → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Limbach-Oberfrohna
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Limbach-Oberfrohna → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Limbach-Oberfrohna
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Limbach-Oberfrohna → Szebnie
Szebnie → Limbach-Oberfrohna
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Limbach-Oberfrohna → Szedziec
Szedziec → Limbach-Oberfrohna
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Limbach-Oberfrohna → Szeliga
Szeliga → Limbach-Oberfrohna
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Limbach-Oberfrohna → Szembruczek
Szembruczek → Limbach-Oberfrohna
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Limbach-Oberfrohna → Szembruk
Szembruk → Limbach-Oberfrohna
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Limbach-Oberfrohna → Szemud
Szemud → Limbach-Oberfrohna
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Limbach-Oberfrohna → Szemud
Szemud → Limbach-Oberfrohna
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Limbach-Oberfrohna → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Limbach-Oberfrohna
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Limbach-Oberfrohna → Szepietowo
Szepietowo → Limbach-Oberfrohna
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Limbach-Oberfrohna → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Limbach-Oberfrohna
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Limbach-Oberfrohna → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Limbach-Oberfrohna
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Limbach-Oberfrohna → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Limbach-Oberfrohna
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Limbach-Oberfrohna → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Limbach-Oberfrohna
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Limbach-Oberfrohna → Szeromin
Szeromin → Limbach-Oberfrohna
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Limbach-Oberfrohna → Szerzawy
Szerzawy → Limbach-Oberfrohna
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Limbach-Oberfrohna → Szerzyny
Szerzyny → Limbach-Oberfrohna
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Limbach-Oberfrohna → Szestno
Szestno → Limbach-Oberfrohna
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Limbach-Oberfrohna → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Limbach-Oberfrohna
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Limbach-Oberfrohna → Szewnica
Szewnica → Limbach-Oberfrohna
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Limbach-Oberfrohna → Szewo
Szewo → Limbach-Oberfrohna
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Limbach-Oberfrohna → Szkarada
Szkarada → Limbach-Oberfrohna
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Limbach-Oberfrohna → Szkaradowo
Szkaradowo → Limbach-Oberfrohna
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Limbach-Oberfrohna → Szklana
Szklana → Limbach-Oberfrohna
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Limbach-Oberfrohna → Szklana Huta
Szklana Huta → Limbach-Oberfrohna
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Limbach-Oberfrohna → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Limbach-Oberfrohna
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Limbach-Oberfrohna → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Limbach-Oberfrohna
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Limbach-Oberfrohna → Szklary
Szklary → Limbach-Oberfrohna
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Limbach-Oberfrohna → Szklary
Szklary → Limbach-Oberfrohna
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Limbach-Oberfrohna → Szklary
Szklary → Limbach-Oberfrohna
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Limbach-Oberfrohna → Шкляри
Шкляри → Limbach-Oberfrohna
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Limbach-Oberfrohna → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Limbach-Oberfrohna
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Limbach-Oberfrohna → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Limbach-Oberfrohna
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Limbach-Oberfrohna → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Limbach-Oberfrohna
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Limbach-Oberfrohna → Szkocja
Szkocja → Limbach-Oberfrohna
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Limbach-Oberfrohna → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Limbach-Oberfrohna
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Limbach-Oberfrohna → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Limbach-Oberfrohna
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Limbach-Oberfrohna → Szonow
Szonow → Limbach-Oberfrohna
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Limbach-Oberfrohna → Szonowice
Szonowice → Limbach-Oberfrohna
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Limbach-Oberfrohna → Szonow
Szonow → Limbach-Oberfrohna
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Limbach-Oberfrohna → Шопа
Шопа → Limbach-Oberfrohna
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Limbach-Oberfrohna → Szopinek
Szopinek → Limbach-Oberfrohna
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Limbach-Oberfrohna → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Limbach-Oberfrohna
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Limbach-Oberfrohna → Szostaki
Szostaki → Limbach-Oberfrohna
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Limbach-Oberfrohna → Szostaki
Szostaki → Limbach-Oberfrohna
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Limbach-Oberfrohna → Szowsko
Szowsko → Limbach-Oberfrohna
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Limbach-Oberfrohna → Szozdy
Szozdy → Limbach-Oberfrohna
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Limbach-Oberfrohna → Szóstka
Szóstka → Limbach-Oberfrohna
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Limbach-Oberfrohna → Szowsko
Szowsko → Limbach-Oberfrohna
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Limbach-Oberfrohna → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Limbach-Oberfrohna
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Limbach-Oberfrohna → Szparki
Szparki → Limbach-Oberfrohna
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Szpegawsk
Szpegawsk → Limbach-Oberfrohna
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Limbach-Oberfrohna → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Limbach-Oberfrohna
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Limbach-Oberfrohna → Szpegawsk
Szpegawsk → Limbach-Oberfrohna
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Limbach-Oberfrohna → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Limbach-Oberfrohna
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Limbach-Oberfrohna → Szpon
Szpon → Limbach-Oberfrohna
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Limbach-Oberfrohna → Szpondowo
Szpondowo → Limbach-Oberfrohna
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Limbach-Oberfrohna → Шпротава
Шпротава → Limbach-Oberfrohna
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Limbach-Oberfrohna → Szreniawa
Szreniawa → Limbach-Oberfrohna
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Limbach-Oberfrohna → Szrensk
Szrensk → Limbach-Oberfrohna
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Limbach-Oberfrohna → Szrensk
Szrensk → Limbach-Oberfrohna
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Limbach-Oberfrohna → Szropy
Szropy → Limbach-Oberfrohna
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Limbach-Oberfrohna → Sztabin
Sztabin → Limbach-Oberfrohna
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Limbach-Oberfrohna → Штум
Штум → Limbach-Oberfrohna
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Limbach-Oberfrohna → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Limbach-Oberfrohna
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Limbach-Oberfrohna → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Limbach-Oberfrohna
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Limbach-Oberfrohna → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Limbach-Oberfrohna
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Limbach-Oberfrohna → Штутово
Штутово → Limbach-Oberfrohna
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Limbach-Oberfrohna → Sztynort
Sztynort → Limbach-Oberfrohna
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Limbach-Oberfrohna → Sztynwag
Sztynwag → Limbach-Oberfrohna
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Limbach-Oberfrohna → Шубин
Шубин → Limbach-Oberfrohna
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Limbach-Oberfrohna → Szudziałowo
Szudziałowo → Limbach-Oberfrohna
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Limbach-Oberfrohna → Szukalice
Szukalice → Limbach-Oberfrohna
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Limbach-Oberfrohna → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Limbach-Oberfrohna → Szumanie
Szumanie → Limbach-Oberfrohna
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Limbach-Oberfrohna → Szumin
Szumin → Limbach-Oberfrohna
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Limbach-Oberfrohna → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Limbach-Oberfrohna
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Limbach-Oberfrohna → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Limbach-Oberfrohna
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Limbach-Oberfrohna → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Limbach-Oberfrohna
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Limbach-Oberfrohna → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Limbach-Oberfrohna
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Limbach-Oberfrohna → Szumowo
Szumowo → Limbach-Oberfrohna
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Limbach-Oberfrohna → Szurpiły
Szurpiły → Limbach-Oberfrohna
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Limbach-Oberfrohna → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Limbach-Oberfrohna
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Limbach-Oberfrohna → Szwarszowice
Szwarszowice → Limbach-Oberfrohna
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Limbach-Oberfrohna → Szwarunki
Szwarunki → Limbach-Oberfrohna
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Limbach-Oberfrohna → Szwaruny
Szwaruny → Limbach-Oberfrohna
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Limbach-Oberfrohna → Szwecja
Szwecja → Limbach-Oberfrohna
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Limbach-Oberfrohna → Szwelice
Szwelice → Limbach-Oberfrohna
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Limbach-Oberfrohna → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Limbach-Oberfrohna
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Limbach-Oberfrohna → Szyce
Szyce → Limbach-Oberfrohna
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Limbach-Oberfrohna → Szydlice
Szydlice → Limbach-Oberfrohna
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Limbach-Oberfrohna → Szydlowek
Szydlowek → Limbach-Oberfrohna
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Limbach-Oberfrohna → Szydlowice
Szydlowice → Limbach-Oberfrohna
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Limbach-Oberfrohna → Шидловец
Шидловец → Limbach-Oberfrohna
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Limbach-Oberfrohna → Szydlowo
Szydlowo → Limbach-Oberfrohna
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Limbach-Oberfrohna → Szydlowo
Szydlowo → Limbach-Oberfrohna
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Limbach-Oberfrohna → Szydlowice
Szydlowice → Limbach-Oberfrohna
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Limbach-Oberfrohna → Шидловец
Шидловец → Limbach-Oberfrohna
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Limbach-Oberfrohna → Szydlowo
Szydlowo → Limbach-Oberfrohna
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Limbach-Oberfrohna → Szydlowo
Szydlowo → Limbach-Oberfrohna
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Limbach-Oberfrohna → Szydłów
Szydłów → Limbach-Oberfrohna
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Limbach-Oberfrohna → Szydłów
Szydłów → Limbach-Oberfrohna
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Limbach-Oberfrohna → Шидлув
Шидлув → Limbach-Oberfrohna
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Limbach-Oberfrohna → Szydlowek
Szydlowek → Limbach-Oberfrohna
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Limbach-Oberfrohna → Szyjki
Szyjki → Limbach-Oberfrohna
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Limbach-Oberfrohna → Szyk
Szyk → Limbach-Oberfrohna
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Limbach-Oberfrohna → Szymaki
Szymaki → Limbach-Oberfrohna
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Limbach-Oberfrohna → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Limbach-Oberfrohna
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Limbach-Oberfrohna → Szymanow
Szymanow → Limbach-Oberfrohna
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Limbach-Oberfrohna → Szymanowek
Szymanowek → Limbach-Oberfrohna
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Szymanowice
Szymanowice → Limbach-Oberfrohna
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Limbach-Oberfrohna → Szymanów
Szymanów → Limbach-Oberfrohna
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Limbach-Oberfrohna → Шиманув
Шиманув → Limbach-Oberfrohna
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Limbach-Oberfrohna → Шиманув
Шиманув → Limbach-Oberfrohna
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Limbach-Oberfrohna → Szymanow
Szymanow → Limbach-Oberfrohna
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Limbach-Oberfrohna → Szymanowek
Szymanowek → Limbach-Oberfrohna
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Limbach-Oberfrohna → Szymany
Szymany → Limbach-Oberfrohna
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Limbach-Oberfrohna → Шимбарк
Шимбарк → Limbach-Oberfrohna
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Limbach-Oberfrohna → Szymbark
Szymbark → Limbach-Oberfrohna
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Limbach-Oberfrohna → Шимборно
Шимборно → Limbach-Oberfrohna
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Limbach-Oberfrohna → Szymiszow
Szymiszow → Limbach-Oberfrohna
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Limbach-Oberfrohna → Szymiszow
Szymiszow → Limbach-Oberfrohna
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Limbach-Oberfrohna → Szymocin
Szymocin → Limbach-Oberfrohna
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Limbach-Oberfrohna → Szymonkow
Szymonkow → Limbach-Oberfrohna
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Limbach-Oberfrohna → Szymonowo
Szymonowo → Limbach-Oberfrohna
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Limbach-Oberfrohna → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Limbach-Oberfrohna
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Limbach-Oberfrohna → Szynkielow
Szynkielow → Limbach-Oberfrohna
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Limbach-Oberfrohna → Szynwald
Szynwald → Limbach-Oberfrohna
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Limbach-Oberfrohna → Szynwald
Szynwald → Limbach-Oberfrohna
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Limbach-Oberfrohna → Szynych
Szynych → Limbach-Oberfrohna
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Limbach-Oberfrohna → Szyperki
Szyperki → Limbach-Oberfrohna
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Limbach-Oberfrohna → Szypliszki
Szypliszki → Limbach-Oberfrohna
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Limbach-Oberfrohna → Szyplow
Szyplow → Limbach-Oberfrohna
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Limbach-Oberfrohna → Szyszki
Szyszki → Limbach-Oberfrohna
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Limbach-Oberfrohna → Szyszkowa
Szyszkowa → Limbach-Oberfrohna
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Limbach-Oberfrohna → Szyszków
Szyszków → Limbach-Oberfrohna
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Limbach-Oberfrohna → Szyszyn
Szyszyn → Limbach-Oberfrohna
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Limbach-Oberfrohna → Sciborowice
Sciborowice → Limbach-Oberfrohna
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Limbach-Oberfrohna → Ściborze
Ściborze → Limbach-Oberfrohna
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Limbach-Oberfrohna → Sciborzyce
Sciborzyce → Limbach-Oberfrohna
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Limbach-Oberfrohna → Sciborz
Sciborz → Limbach-Oberfrohna
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Limbach-Oberfrohna → Sciechow
Sciechow → Limbach-Oberfrohna
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Limbach-Oberfrohna → Sciechowek
Sciechowek → Limbach-Oberfrohna
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Limbach-Oberfrohna → Sciegny
Sciegny → Limbach-Oberfrohna
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Limbach-Oberfrohna → Sciejowice
Sciejowice → Limbach-Oberfrohna
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Limbach-Oberfrohna → Scienne
Scienne → Limbach-Oberfrohna
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Limbach-Oberfrohna → Ścigów
Ścigów → Limbach-Oberfrohna
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Limbach-Oberfrohna → Scinawa
Scinawa → Limbach-Oberfrohna
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Limbach-Oberfrohna → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Limbach-Oberfrohna
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Limbach-Oberfrohna → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Limbach-Oberfrohna
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Limbach-Oberfrohna → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Limbach-Oberfrohna
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Limbach-Oberfrohna → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Limbach-Oberfrohna
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Limbach-Oberfrohna → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Limbach-Oberfrohna
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Limbach-Oberfrohna → Śląsko
Śląsko → Limbach-Oberfrohna
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Limbach-Oberfrohna → Slemien
Slemien → Limbach-Oberfrohna
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Limbach-Oberfrohna → Ślepowrony
Ślepowrony → Limbach-Oberfrohna
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Limbach-Oberfrohna → Slesin
Slesin → Limbach-Oberfrohna
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Limbach-Oberfrohna → Slesin
Slesin → Limbach-Oberfrohna
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Limbach-Oberfrohna → Sleszowice
Sleszowice → Limbach-Oberfrohna
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Limbach-Oberfrohna → Slecin
Slecin → Limbach-Oberfrohna
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Limbach-Oberfrohna → Ślęza
Ślęza → Limbach-Oberfrohna
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Limbach-Oberfrohna → Slezany
Slezany → Limbach-Oberfrohna
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Limbach-Oberfrohna → Sliwa
Sliwa → Limbach-Oberfrohna
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Limbach-Oberfrohna → Śliwice
Śliwice → Limbach-Oberfrohna
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Limbach-Oberfrohna → Sliwice
Sliwice → Limbach-Oberfrohna
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Limbach-Oberfrohna → Śliwnica
Śliwnica → Limbach-Oberfrohna
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Limbach-Oberfrohna → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Limbach-Oberfrohna
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Limbach-Oberfrohna → Śmiadowo
Śmiadowo → Limbach-Oberfrohna
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Limbach-Oberfrohna → Smiary
Smiary → Limbach-Oberfrohna
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Limbach-Oberfrohna → Śmiechowice
Śmiechowice → Limbach-Oberfrohna
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Limbach-Oberfrohna → Сьмехув
Сьмехув → Limbach-Oberfrohna
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Limbach-Oberfrohna → Smielin
Smielin → Limbach-Oberfrohna
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Limbach-Oberfrohna → Śmiełów
Śmiełów → Limbach-Oberfrohna
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Limbach-Oberfrohna → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Limbach-Oberfrohna
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Limbach-Oberfrohna → Smigiel
Smigiel → Limbach-Oberfrohna
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Limbach-Oberfrohna → Śmiłowice
Śmiłowice → Limbach-Oberfrohna
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Limbach-Oberfrohna → Smilowo
Smilowo → Limbach-Oberfrohna
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Limbach-Oberfrohna → Śmiłowo
Śmiłowo → Limbach-Oberfrohna
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Limbach-Oberfrohna → Sniadowo
Sniadowo → Limbach-Oberfrohna
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Limbach-Oberfrohna → Sniadowko
Sniadowko → Limbach-Oberfrohna
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Sniatowo
Sniatowo → Limbach-Oberfrohna
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Limbach-Oberfrohna → Snice
Snice → Limbach-Oberfrohna
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Limbach-Oberfrohna → Średni Łan
Średni Łan → Limbach-Oberfrohna
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Limbach-Oberfrohna → Средня Вес
Средня Вес → Limbach-Oberfrohna
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Limbach-Oberfrohna → Srem
Srem → Limbach-Oberfrohna
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Limbach-Oberfrohna → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Limbach-Oberfrohna
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Limbach-Oberfrohna → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Limbach-Oberfrohna
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Limbach-Oberfrohna → Srodula
Srodula → Limbach-Oberfrohna
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Limbach-Oberfrohna → Srodborow
Srodborow → Limbach-Oberfrohna
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Limbach-Oberfrohna → Swiatki
Swiatki → Limbach-Oberfrohna
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Swiatki
Swiatki → Limbach-Oberfrohna
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Limbach-Oberfrohna → Swiatniki
Swiatniki → Limbach-Oberfrohna
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Limbach-Oberfrohna → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Limbach-Oberfrohna
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Limbach-Oberfrohna → Świchowo
Świchowo → Limbach-Oberfrohna
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Limbach-Oberfrohna → Świchówko
Świchówko → Limbach-Oberfrohna
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Limbach-Oberfrohna → Swider
Swider → Limbach-Oberfrohna
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Limbach-Oberfrohna → Swiderki
Swiderki → Limbach-Oberfrohna
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Limbach-Oberfrohna → Свидница
Свидница → Limbach-Oberfrohna
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Limbach-Oberfrohna → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Limbach-Oberfrohna
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Limbach-Oberfrohna → Свидник
Свидник → Limbach-Oberfrohna
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Limbach-Oberfrohna → Сьвідник
Сьвідник → Limbach-Oberfrohna
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Limbach-Oberfrohna → Swidniki
Swidniki → Limbach-Oberfrohna
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Limbach-Oberfrohna → Świdno
Świdno → Limbach-Oberfrohna
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Limbach-Oberfrohna → Swidrow
Swidrow → Limbach-Oberfrohna
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Limbach-Oberfrohna → Swidry
Swidry → Limbach-Oberfrohna
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Limbach-Oberfrohna → Swidry Male
Swidry Male → Limbach-Oberfrohna
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Limbach-Oberfrohna → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Limbach-Oberfrohna
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Limbach-Oberfrohna → Swidwie
Swidwie → Limbach-Oberfrohna
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Limbach-Oberfrohna → Свидвин
Свидвин → Limbach-Oberfrohna
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Limbach-Oberfrohna → Świdy
Świdy → Limbach-Oberfrohna
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Limbach-Oberfrohna → Свебодзице
Свебодзице → Limbach-Oberfrohna
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Limbach-Oberfrohna → Свебодзин
Свебодзин → Limbach-Oberfrohna
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Limbach-Oberfrohna → Свеце
Свеце → Limbach-Oberfrohna
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Limbach-Oberfrohna → Сьвеце
Сьвеце → Limbach-Oberfrohna
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Limbach-Oberfrohna → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Limbach-Oberfrohna
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Limbach-Oberfrohna → Świeciechów
Świeciechów → Limbach-Oberfrohna
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Limbach-Oberfrohna → Świecino
Świecino → Limbach-Oberfrohna
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Limbach-Oberfrohna → Швецко
Швецко → Limbach-Oberfrohna
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Limbach-Oberfrohna → Świedziebnia
Świedziebnia → Limbach-Oberfrohna
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Limbach-Oberfrohna → Świekatowo
Świekatowo → Limbach-Oberfrohna
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Limbach-Oberfrohna → Swielino
Swielino → Limbach-Oberfrohna
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Limbach-Oberfrohna → Сьвеміно
Сьвеміно → Limbach-Oberfrohna
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Limbach-Oberfrohna → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Limbach-Oberfrohna
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Limbach-Oberfrohna → Swiercze
Swiercze → Limbach-Oberfrohna
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Limbach-Oberfrohna → Swierczow
Swierczow → Limbach-Oberfrohna
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Limbach-Oberfrohna → Swierczow
Swierczow → Limbach-Oberfrohna
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Limbach-Oberfrohna → Świerczów
Świerczów → Limbach-Oberfrohna
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Limbach-Oberfrohna → Swierczow
Swierczow → Limbach-Oberfrohna
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Limbach-Oberfrohna → Сьверчин
Сьверчин → Limbach-Oberfrohna
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Limbach-Oberfrohna → Świerczyna
Świerczyna → Limbach-Oberfrohna
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Limbach-Oberfrohna → Świerczyna
Świerczyna → Limbach-Oberfrohna
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Limbach-Oberfrohna → Swierczyna
Swierczyna → Limbach-Oberfrohna
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Limbach-Oberfrohna → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Limbach-Oberfrohna
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Limbach-Oberfrohna → Świerklaniec
Świerklaniec → Limbach-Oberfrohna
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Limbach-Oberfrohna → Świerklany
Świerklany → Limbach-Oberfrohna
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Limbach-Oberfrohna → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Limbach-Oberfrohna
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Limbach-Oberfrohna → Świerszczewo
Świerszczewo → Limbach-Oberfrohna
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Limbach-Oberfrohna → Swierszczow
Swierszczow → Limbach-Oberfrohna
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Limbach-Oberfrohna → Свежава
Свежава → Limbach-Oberfrohna
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Limbach-Oberfrohna → Świerzbienie
Świerzbienie → Limbach-Oberfrohna
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Limbach-Oberfrohna → Swierzenko
Swierzenko → Limbach-Oberfrohna
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Limbach-Oberfrohna → Swierzno
Swierzno → Limbach-Oberfrohna
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Limbach-Oberfrohna → Świerzno
Świerzno → Limbach-Oberfrohna
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Limbach-Oberfrohna → Swierze
Swierze → Limbach-Oberfrohna
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Limbach-Oberfrohna → Świerże
Świerże → Limbach-Oberfrohna
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Limbach-Oberfrohna → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Limbach-Oberfrohna
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Limbach-Oberfrohna → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Limbach-Oberfrohna
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Limbach-Oberfrohna → Świeszewo
Świeszewo → Limbach-Oberfrohna
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Limbach-Oberfrohna → Swieszyno
Swieszyno → Limbach-Oberfrohna
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Limbach-Oberfrohna → Świeszyno
Świeszyno → Limbach-Oberfrohna
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Limbach-Oberfrohna → Świetlino
Świetlino → Limbach-Oberfrohna
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Limbach-Oberfrohna → Święcianowo
Święcianowo → Limbach-Oberfrohna
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Limbach-Oberfrohna → Swiecice
Swiecice → Limbach-Oberfrohna
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Limbach-Oberfrohna → Święciec
Święciec → Limbach-Oberfrohna
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Limbach-Oberfrohna → Swieciechowa
Swieciechowa → Limbach-Oberfrohna
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Limbach-Oberfrohna → Święciechowo
Święciechowo → Limbach-Oberfrohna
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Limbach-Oberfrohna → Święcino
Święcino → Limbach-Oberfrohna
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Limbach-Oberfrohna → Swiecko
Swiecko → Limbach-Oberfrohna
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Limbach-Oberfrohna → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Limbach-Oberfrohna
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Limbach-Oberfrohna → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Limbach-Oberfrohna
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Limbach-Oberfrohna → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Limbach-Oberfrohna
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Limbach-Oberfrohna → Święta Woda
Święta Woda → Limbach-Oberfrohna
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Limbach-Oberfrohna → Świętajno
Świętajno → Limbach-Oberfrohna
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Limbach-Oberfrohna → Świętajno
Świętajno → Limbach-Oberfrohna
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Limbach-Oberfrohna → Święte
Święte → Limbach-Oberfrohna
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Limbach-Oberfrohna → Swiete
Swiete → Limbach-Oberfrohna
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Limbach-Oberfrohna → Swiete
Swiete → Limbach-Oberfrohna
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Limbach-Oberfrohna → Swietno
Swietno → Limbach-Oberfrohna
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Limbach-Oberfrohna → Swietochlowice
Swietochlowice → Limbach-Oberfrohna
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Limbach-Oberfrohna → Swietochowo
Swietochowo → Limbach-Oberfrohna
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Limbach-Oberfrohna → Swietomarz
Swietomarz → Limbach-Oberfrohna
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Limbach-Oberfrohna → Swietoslaw
Swietoslaw → Limbach-Oberfrohna
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Limbach-Oberfrohna → Świętoszewko
Świętoszewko → Limbach-Oberfrohna
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Limbach-Oberfrohna → Швентошувка
Швентошувка → Limbach-Oberfrohna
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Limbach-Oberfrohna → Swietoujsc
Swietoujsc → Limbach-Oberfrohna
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Limbach-Oberfrohna → Swilcza
Swilcza → Limbach-Oberfrohna
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Limbach-Oberfrohna → Swiniarow
Swiniarow → Limbach-Oberfrohna
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Limbach-Oberfrohna → Świniarsko
Świniarsko → Limbach-Oberfrohna
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Limbach-Oberfrohna → Świniary
Świniary → Limbach-Oberfrohna
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Limbach-Oberfrohna → Swiniary
Swiniary → Limbach-Oberfrohna
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Limbach-Oberfrohna → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Limbach-Oberfrohna
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Limbach-Oberfrohna → Świniec
Świniec → Limbach-Oberfrohna
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Limbach-Oberfrohna → Świnino
Świnino → Limbach-Oberfrohna
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Limbach-Oberfrohna → Swinna
Swinna → Limbach-Oberfrohna
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Limbach-Oberfrohna → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Limbach-Oberfrohna
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Limbach-Oberfrohna → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Limbach-Oberfrohna
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Limbach-Oberfrohna → Świnoujście
Świnoujście → Limbach-Oberfrohna
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Limbach-Oberfrohna → Świny
Świny → Limbach-Oberfrohna
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Limbach-Oberfrohna → Swincz
Swincz → Limbach-Oberfrohna
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Limbach-Oberfrohna → Switaly
Switaly → Limbach-Oberfrohna
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Limbach-Oberfrohna
Limbach-Oberfrohna
Польша
Германия