Автобусы
Бад-Готлойба-Берггисхюбель
Bad Gottleuba-Berggießhübel Bad Gottleuba-Berggieshubel Германия Саксония
↔ Польша
Polska Poland
+ Польша
↔ Бад-Готлойба-Берггисхюбель
Поиск Шаг-За-Шагом
P
Paary
Люблинское Томашувский Susiec
Pabianice Пабьянице
Лодзинское Пабяницкий Pabianice
Pabianice
Силезское Ченстоховский Janów
Pacanow Pacanów
Свентокшишское Буский Pacanów
Pacanów Пацанув
Свентокшишское Буский Pacanów
Pacoltowo Pacółtowo
Варминско Мазурское Острудский Grunwald
Pacółtowo Pacoltowo
Варминско Мазурское Острудский Grunwald
Paczewo
Поморское Картузский Sierakowice
Paczewo Pączewo
Поморское Старогардский Skórcz
Paczkow Paczków
Опольское Ныский Paczków
Paczkowo
Великопольское Познанский повет Swarzędz
Paczków Пачкув
Опольское Ныский Paczków
Paczoltowice
Малопольское Краковский Krzeszowice
Paczyna
Силезское Гливицкий Toszek
Padew Narodowa Падев Народова
Подкарпатское Мелецкий Padew Narodowa
Pagorzyna
Малопольское Горлицкий Lipinki
Pajakow Pająków
Мазовецкое Зволенский Przyłęk
Pająków Pajakow
Мазовецкое Зволенский Przyłęk
Pajeczno Pajęczno
Лодзинское Паенченский Pajęczno
Pajęczno Паенчно
Лодзинское Паенченский Pajęczno
Pajtuny
Варминско Мазурское Ольштынский Purda
Pakosc Pakość
Западнопоморское Хощненский Choszczno
Pakosc Pakość
Куявско Поморское Иновроцлавский Pakość
Pakoslaw Pakosław
Великопольское Равичский Pakosław
Pakoslawice Pakosławice
Опольское Ныский Pakosławice
Pakosław Pakoslaw
Великопольское Равичский Pakosław
Pakosławice Pakoslawice
Опольское Ныский Pakosławice
Pakosze
Варминско Мазурское Бранёвский Pieniężno
Pakoszow Pakoszów
Нижнесилезское Karkonosze Piechowice
Pakoszowka Pakoszówka
Подкарпатское Санокский Sanok
Pakoszów Pakoszow
Нижнесилезское Karkonosze Piechowice
Pakoszówka Пакошувка
Подкарпатское Санокский Sanok
Pakość Pakosc
Западнопоморское Хощненский Choszczno
Pakość Pakosc
Куявско Поморское Иновроцлавский Pakość
Pakuly Пакули
Силезское Люблинецкий Woźniki
Palapus
Мазовецкое Острувский Ostrów Mazowiecka
Palcza Пальча
Малопольское Сухский Budzów
Palczewice
Западнопоморское Славенский Darłowo
Palczyn
Куявско Поморское Иновроцлавский Złotniki Kujawskie
Palesnica Paleśnica
Малопольское Тарнувский Zakliczyn
Paleśnica Palesnica
Малопольское Тарнувский Zakliczyn
Palikije
Люблинское Люблинский Wojciechów
Palikije Drugie
Люблинское Люблинский Wojciechów
Palmiry Пальмиры
Мазовецкое Новодвурский Czosnów
Palubice Pałubice
Поморское Картузский Sierakowice
Pałapus Szlachecki
Мазовецкое Острувский Ostrów Mazowiecka
Pałecznica
Люблинское Любартувский Niedźwiada
Pałubice Palubice
Поморское Картузский Sierakowice
Pamiatkowo Pamiątkowo
Великопольское Шамотульский Szamotuły
Pamiątkowo Pamiatkowo
Великопольское Шамотульский Szamotuły
Pamiecin Pamięcin
Любушское Слубицкий Górzyca
Pamięcin Паменцин
Любушское Слубицкий Górzyca
Pamiętna
Лодзинское Скерневицкий Skierniewice
Panasowka Panasówka
Люблинское Билгорайский Tereszpol
Panasówka Panasowka
Люблинское Билгорайский Tereszpol
Panienszczyzna Panieńszczyzna
Люблинское Люблинский Jastków
Panieńszczyzna Panienszczyzna
Люблинское Люблинский Jastków
Panigrodz Panigródz
Великопольское Вонгровецкий Gołańcz
Panigródz Panigrodz
Великопольское Вонгровецкий Gołańcz
Paniwola
Великопольское Кротошинский Koźmin Wielkopolski
Panki
Силезское Клобуцкий Panki
Panoszow Panoszów
Силезское Люблинецкий Ciasna
Panoszów Panoszow
Силезское Люблинецкий Ciasna
Pantalowice
Подкарпатское Пшеворский Kańczuga
Papiernia
Мазовецкое Миньский Stanisławów
Paplin
Мазовецкое Венгрувский Korytnica
Papowo
Западнопоморское Валецкий Wałcz
Papowo Biskupie
Куявско Поморское Хелмненский Papowo Biskupie
Paproć
Великопольское Новотомыский Nowy Tomyśl
Paproć Duża
Подляское Замбрувский Szumowo
Papros
Куявско Поморское Иновроцлавский Kruszwica
Paprotnia
Великопольское Конинский Krzymów
Paprotnia
Мазовецкое Сохачевский Teresin
Paprotnia
Мазовецкое Сохачевский Teresin
Paradyz Paradyż
Лодзинское Опочненский Paradyż
Paradyż Парадыж
Лодзинское Опочненский Paradyż
Parafianka
Люблинское Пулавский Żyrzyn
Parchanie
Куявско Поморское Иновроцлавский Dąbrowa Biskupia
Parchanie
Куявско Поморское Иновроцлавский Dąbrowa Biskupia
Parchanki
Куявско Поморское Иновроцлавский Dąbrowa Biskupia
Parchatka
Люблинское Пулавский Kazimierz Dolny
Parchowo
Поморское Бытувский Parchowo
Parchów
Нижнесилезское Польковицкий Chocianów
Parczew Парчев
Люблинское Парчевский Parczew
Parczowek Parczówek
Лодзинское Опочненский Białaczów
Parczów
Лодзинское Опочненский Białaczów
Parczówek Parczowek
Лодзинское Опочненский Białaczów
Parkosz
Подкарпатское Дембицкий Pilzno
Parlino
Западнопоморское Старгардский Stara Dąbrowa
Parowa
Нижнесилезское Болеславецкий Osiecznica
Parowy
Поморское Штумский Sztum
Parsęcko
Западнопоморское Щецинецкий Szczecinek
Parski
Куявско Поморское Грудзёндзский Grudziądz
Parski
Лодзинское Ленчицкий Świnice Warckie
Parsowo Парсово
Западнопоморское Кошалинский Biesiekierz
Parszczyce
Поморское Пуцкий Krokowa
Parszow Parszów
Свентокшишское Стараховицкий Wąchock
Parszów Паршув
Свентокшишское Стараховицкий Wąchock
Parteczyny Partęczyny
Куявско Поморское Грудзёндзский Świecie nad Osą
Partęczyny Parteczyny
Куявско Поморское Грудзёндзский Świecie nad Osą
Partynia
Подкарпатское Мелецкий Radomyśl Wielki
Paruchy
Свентокшишское Коньский Końskie
Parypse
Люблинское Хелмский Chełm
Parysow Parysów
Мазовецкое Гарволинский Parysów
Parysów Parysow
Мазовецкое Гарволинский Parysów
Paryż
Куявско Поморское Жнинский Żnin
Parzen Parzeń
Мазовецкое Плоцкий Brudzeń Duży
Parzen Janowek Parzeń Janówek
Мазовецкое Плоцкий Brudzeń Duży
Parzeń Parzen
Мазовецкое Плоцкий Brudzeń Duży
Parzeń Janówek Parzen Janowek
Мазовецкое Плоцкий Brudzeń Duży
Parzew
Великопольское Яроцинский Kotlin
Parzęczew
Лодзинское Згежский Parzęczew
Parznice
Мазовецкое Радомский Kowala
Parzno
Лодзинское Белхатувский Kluki
Parzyce
Лодзинское Згежский Ozorków
Parzyce
Нижнесилезское Болеславецкий Nowogrodziec
Parzymiechy
Силезское Клобуцкий Lipie
Pasiecznik
Нижнесилезское Львувецкий Lubomierz
Pasieczniki
Подляское Хайнувский Hajnówka
Pasieka
Лодзинское Кутновский Żychlin
Pasieki
Люблинское Томашувский Tomaszów Lubelski
Pasieki
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Pasikurowice
Нижнесилезское Вроцлавский Długołęka
Paslek Pasłęk
Варминско Мазурское Эльблонгский Pasłęk
Pasłęk Пасленк
Варминско Мазурское Эльблонгский Pasłęk
Pass
Мазовецкое Западно Варшавский Błonie
Pasterzowice
Любушское Жаганьский Szprotawa
Pasterzyce
Нижнесилезское Вроцлавский Żórawina
Pastuchow Pastuchów
Нижнесилезское Свидницкий Jaworzyna Śląska
Pastuchów Pastuchow
Нижнесилезское Свидницкий Jaworzyna Śląska
Pasturka
Свентокшишское Пиньчувский Pińczów
Pastwiska Паствиська
Подкарпатское Санокский Zarszyn
Pasym Пасым
Варминско Мазурское Щитненский Pasym
Paszczyna
Подкарпатское Дембицкий Dębica
Paszenki
Люблинское Парчевский Jabłoń
Paszki Duze Paszki Duże
Люблинское Радзыньский Radzyń Podlaski
Paszki Duże Paszki Duze
Люблинское Радзыньский Radzyń Podlaski
Paszkowice
Лодзинское Опочненский Żarnów
Paszków
Мазовецкое Прушковский Nadarzyn
Paszowice
Нижнесилезское Яворский Paszowice
Pasztowa Wola
Мазовецкое Липский Rzeczniów
Paszyn
Малопольское Новосонченский Chełmiec
Paterek Патерек
Куявско Поморское Накловский Nakło nad Notecią
Patnow Pątnów
Лодзинское Велюньский Pątnów
Patnowo Pątnowo
Западнопоморское Славенский Sławno
Patoka
Силезское Люблинецкий Ciasna
Patryki
Варминско Мазурское Ольштынский Purda
Patrzyków
Лодзинское Паенченский Pajęczno
Paulinow Paulinów
Силезское Ченстоховский Lelów
Paulinów Paulinow
Силезское Ченстоховский Lelów
Pawelki
Силезское Люблинецкий Kochanowice
Pawliczka
Мазовецкое Липский Rzeczniów
Pawliki
Варминско Мазурское Нидзицкий Nidzica
Pawlikowice
Лодзинское Пабяницкий Pabianice
Pawlikowice
Малопольское Величский Wieliczka
Pawlosiow Pawłosiów
Подкарпатское Ярославский Pawłosiów
Pawlow Pawłów
Свентокшишское Стараховицкий Pawłów
Pawlowek Pawłówek
Куявско Поморское Быдгощский Sicienko
Pawlowice Pawłowice
Силезское Пщинский Pawłowice
Pawlowice Slaskie Pawłowice Śląskie
Силезское Пщинский Pawłowice
Pawlowiczki Pawłowiczki
Опольское Кендзежинско козельский Pawłowiczki
Pawlowko Pawłówko
Поморское Хойницкий Chojnice
Pawlowo Pawłowo
Великопольское Гнезненский Czerniejewo
Pawlowo Pawłowo
Поморское Хойницкий Chojnice
Pawłosiów Pawlosiow
Подкарпатское Ярославский Pawłosiów
Pawłowice Павловице
Силезское Пщинский Pawłowice
Pawłowice Śląskie Pawlowice Slaskie
Силезское Пщинский Pawłowice
Pawłowiczki Pawlowiczki
Опольское Кендзежинско козельский Pawłowiczki
Pawłowo Pawlowo
Великопольское Гнезненский Czerniejewo
Pawłowo Павлово
Поморское Гданьский Trąbki Wielkie
Pawłowo Pawlowo
Поморское Хойницкий Chojnice
Pawłów
Люблинское Хелмский Rejowiec Fabryczny
Pawłów
Опольское Бжегский Skarbimierz
Pawłów Pawlow
Свентокшишское Стараховицкий Pawłów
Pawłów
Силезское Рацибужский Pietrowice Wielkie
Pawłówek Pawlowek
Куявско Поморское Быдгощский Sicienko
Pawłówko Pawlowko
Поморское Хойницкий Chojnice
Pawonkow Pawonków
Силезское Люблинецкий Pawonków
Pawonków Pawonkow
Силезское Люблинецкий Pawonków
Pazurek
Малопольское Олькушский Olkusz
Pąchów
Великопольское Конинский Kramsk
Pączewo Paczewo
Поморское Старогардский Skórcz
Pątki Понткі
Мазовецкое Журоминский Lubowidz
Pątnowo Patnowo
Западнопоморское Славенский Sławno
Pątnów Patnow
Лодзинское Велюньский Pątnów
Pcim
Малопольское Мысленицкий Pcim
Pechowo Pęchowo
Куявско Поморское Иновроцлавский Złotniki Kujawskie
Peciszewko Pęciszewko
Западнопоморское Славенский Darłowo
Peclaw Pęcław
Нижнесилезское Глогувский Pęcław
Peclawice Pęcławice
Лодзинское Ленчицкий Piątek
Peczki Kozlowo Pęczki Kozłowo
Мазовецкое Пшаснышский Krasne
Peczniew Pęczniew
Лодзинское Поддембицкий Pęczniew
Pekoslaw Pękosław
Свентокшишское Енджеювский Wodzisław
Pelcznica Pełcznica
Нижнесилезское Вроцлавский Kąty Wrocławskie
Pelczyce Pełczyce
Западнопоморское Хощненский Pełczyce
Pelkinie Pełkinie
Подкарпатское Ярославский Jarosław
Pelnik
Варминско Мазурское Острудский Łukta
Pelpin
Поморское Тчевский Pelplin
Pelplin Пельплин
Поморское Тчевский Pelplin
Pelplin Nadleśnictwo
Поморское Тчевский Pelplin
Pelplin Wybudowanie
Поморское Тчевский Pelplin
Pełcznica Pelcznica
Нижнесилезское Вроцлавский Kąty Wrocławskie
Pełczyce Pelczyce
Западнопоморское Хощненский Pełczyce
Pełczyce
Нижнесилезское Вроцлавский Kobierzyce
Pełczyn
Великопольское Сьремский Śrem
Pełkinie Pelkinie
Подкарпатское Ярославский Jarosław
Peperzyn Pęperzyn
Куявско Поморское Семпульненский Więcbork
Peplin
Поморское Хойницкий Brusy
Pepowo Pępowo
Великопольское Гостыньский Pępowo
Pepowo Pępowo
Поморское Картузский Żukowo
Peredylo Peredyło
Люблинское Бяльский Janów Podlaski
Peredyło Peredylo
Люблинское Бяльский Janów Podlaski
Peresolowice Peresołowice
Люблинское Хрубешувский Werbkowice
Peresołowice Peresolowice
Люблинское Хрубешувский Werbkowice
Pereszczowka Pereszczówka
Люблинское Бяльский Drelów
Pereszczówka Pereszczowka
Люблинское Бяльский Drelów
Perla Perła
Малопольское Бжеский Dębno
Perlejewo
Подляское Семятыченский Perlejewo
Perlino
Поморское Вейхеровский Gniewino
Perła Perla
Малопольское Бжеский Dębno
Perna
Лодзинское Кутновский Nowe Ostrowy
Perzanowo
Мазовецкое Макувский Czerwonka
Perzow Perzów
Великопольское Кемпненский Perzów
Perzów Perzow
Великопольское Кемпненский Perzów
Pestkownica
Великопольское Чарнковско Тшчанецкий Krzyż Wielkopolski
Petrykozy
Лодзинское Опочненский Białaczów
Petrykozy
Мазовецкое Гродзиский Żabia Wola
Pewel Mala Pewel Mała
Силезское Живецкий Świnna
Pewel Mała Pewel Mala
Силезское Живецкий Świnna
Pęchcin
Мазовецкое Цеханувский Ciechanów
Pęchowo Pechowo
Куявско Поморское Иновроцлавский Złotniki Kujawskie
Pęcice
Мазовецкое Прушковский Michałowice
Pęciszewko Peciszewko
Западнопоморское Славенский Darłowo
Pęcław Peclaw
Нижнесилезское Глогувский Pęcław
Pęcławice Peclawice
Лодзинское Ленчицкий Piątek
Pęczki Kozłowo Peczki Kozlowo
Мазовецкое Пшаснышский Krasne
Pęczniew Peczniew
Лодзинское Поддембицкий Pęczniew
Pędzewo
Куявско Поморское Торуньский Zławieś Wielka
Pęgów
Нижнесилезское Тшебницкий Oborniki Śląskie
Pękaninko
Западнопоморское Бялогардский Białogard
Pękosław Pekoslaw
Свентокшишское Енджеювский Wodzisław
Pęperzyn Peperzyn
Куявско Поморское Семпульненский Więcbork
Pępice
Опольское Бжегский Skarbimierz
Pępowo Pepowo
Великопольское Гостыньский Pępowo
Pępowo Pepowo
Поморское Картузский Żukowo
Pętkowice
Поморское Вейхеровский Wejherowo
Pianowo
Мазовецкое Новодвурский Nasielsk
Piaseczna
Нижнесилезское Згожелецкий Węgliniec
Piaseczna Gorka Piaseczna Górka
Свентокшишское Келецкий Morawica
Piaseczna Górka Piaseczna Gorka
Свентокшишское Келецкий Morawica
Piasecznik
Западнопоморское Хощненский Choszczno
Piaseczno Пясечно
Мазовецкое Миньский Cegłów
Piaseczno Пясечно
Мазовецкое Пясечинский Piaseczno
Piasek
Варминско Мазурское Бартошицкий Górowo Iławeckie
Piasek
Силезское Люблинецкий Woźniki
Piasek
Силезское Ченстоховский Janów
Piaski
Варминско Мазурское Пишский Ruciane Nida
Piaski
Великопольское Гостыньский Piaski
Piaski
Западнопоморское Каменьский Wolin
Piaski
Западнопоморское Щецинецкий Barwice
Piaski
Куявско Поморское Грудзёндзский Grudziądz
Piaski
Куявско Поморское Иновроцлавский Kruszwica
Piaski Пяски
Люблинское Свидникский Piaski
Piaski
Любушское Зелёногурский Świdnica
Piaski
Малопольское Олькушский Wolbrom
Piaski
Опольское Бжегский Lewin Brzeski
Piaski Пяскі
Подкарпатское Ярославский Radymno
Piaski
Поморское Картузский Żukowo
Piaski
Свентокшишское Енджеювский Jędrzejów
Piaskowice
Лодзинское Згежский Parzęczew
Piaskowo
Великопольское Шамотульский Szamotuły
Piaskowo
Поморское Члухувский Człuchów
Piastoszyn
Куявско Поморское Тухольский Kęsowo
Piastow Piastów
Мазовецкое Прушковский Piastów
Piastow Piastów
Нижнесилезское Karkonosze Piechowice
Piastowice
Опольское Бжегский Lubsza
Piastów Piastow
Мазовецкое Прушковский Piastów
Piastów Piastow
Нижнесилезское Karkonosze Piechowice
Piasty Wielkie
Варминско Мазурское Бартошицкий Górowo Iławeckie
Piaszcze
Западнопоморское Старгардский Stargard
Piaszczyna
Поморское Бытувский Miastko
Piatek Piątek
Лодзинское Ленчицкий Piątek
Piatkowa Piątkowa
Малопольское Новосонченский Chełmiec
Piatkowiec Piątkowiec
Подкарпатское Мелецкий Wadowice Górne
Piatnica Piątnica
Подляское Ломжинский Piątnica
Piatnica Poduchowna Piątnica Poduchowna
Подляское Ломжинский Piątnica
Piątek Piatek
Лодзинское Ленчицкий Piątek
Piątkowa Piatkowa
Малопольское Новосонченский Chełmiec
Piątkowiec Piatkowiec
Подкарпатское Мелецкий Wadowice Górne
Piątnica Piatnica
Подляское Ломжинский Piątnica
Piątnica Poduchowna Piatnica Poduchowna
Подляское Ломжинский Piątnica
Piece
Варминско Мазурское Щитненский Szczytno
Piece Пеце
Поморское Старогардский Kaliska
Piecewo
Куявско Поморское Бродницкий Jabłonowo Pomorskie
Piechcin
Куявско Поморское Жнинский Barcin
Piechoty Пехоти
Подкарпатское Мелецкий Padew Narodowa
Piechowice Пеховице
Нижнесилезское Karkonosze Piechowice
Piecki Пецки
Варминско Мазурское Мронговский Piecki
Piecki
Куявско Поморское Иновроцлавский Kruszwica
Pieckowo
Варминско Мазурское Кентшинский Reszel
Piecnik
Западнопоморское Валецкий Mirosławiec
Piecowice
Нижнесилезское Вроцлавский Długołęka
Pieczonki
Варминско Мазурское Гижицкий Giżycko
Pieczyska
Куявско Поморское Быдгощский Koronowo
Pieczyska
Лодзинское Верушувский Wieruszów
Pieczyska
Опольское Намыслувский Świerczów
Piekary
Великопольское Гнезненский Gniezno
Piekary
Малопольское Краковский Liszki
Piekary Slaskie Piekary Śląskie
Силезское Piekary Śląskie Piekary Śląskie
Piekary Śląskie Piekary Slaskie
Силезское Piekary Śląskie Piekary Śląskie
Piekarzew
Великопольское Плешевский Pleszew
Piekielko Piekiełko
Малопольское Лимановский Tymbark
Piekiełko Piekielko
Малопольское Лимановский Tymbark
Pieklo Piekło
Поморское Штумский Sztum
Pieklo Dolne Piekło Dolne
Поморское Гданьский Przywidz
Piekło Pieklo
Поморское Штумский Sztum
Piekło Dolne Pieklo Dolne
Поморское Гданьский Przywidz
Piekło Górne Пекло Ґурне
Поморское Гданьский Przywidz
Piekoszow Piekoszów
Свентокшишское Келецкий Piekoszów
Piekoszów Piekoszow
Свентокшишское Келецкий Piekoszów
Piekuty Urbany
Подляское Высокомазовецкий Nowe Piekuty
Piele
Варминско Мазурское Бранёвский Lelkowo
Pielgrzymka
Нижнесилезское Злоторыйский Pielgrzymka
Pielgrzymow
Опольское Глубчицкий Głubczyce
Pielgrzymowice
Малопольское Краковский Michałowice
Pielgrzymowice
Силезское Пщинский Pawłowice
Pieniany
Люблинское Томашувский Łaszczów
Pieniążki
Подляское Граевский Grajewo
Pieniezno Pieniężno
Варминско Мазурское Бранёвский Pieniężno
Pieniężno Pieniezno
Варминско Мазурское Бранёвский Pieniężno
Pienki Pieńki
Лодзинское Поддембицкий Pęczniew
Pienki Pieńki
Мазовецкое Седлецкий Mokobody
Pienki Pieńki
Подляское Белостокский Michałowo
Piensk Pieńsk
Нижнесилезское Згожелецкий Pieńsk
Pieńki Pienki
Лодзинское Поддембицкий Pęczniew
Pieńki
Мазовецкое Острувский Ostrów Mazowiecka
Pieńki Pienki
Мазовецкое Седлецкий Mokobody
Pieńki Pienki
Подляское Белостокский Michałowo
Pieńki Królewskie
Куявско Поморское Грудзёндзский Grudziądz
Pieńki Wyczólskie
Мазовецкое Седлецкий Mordy
Pieńkowo Пеньково
Западнопоморское Славенский Postomino
Pieńków Пенькув
Мазовецкое Новодвурский Czosnów
Pieńkówko Пенькувко
Западнопоморское Славенский Postomino
Pieńsk Piensk
Нижнесилезское Згожелецкий Pieńsk
Pieranie
Куявско Поморское Иновроцлавский Dąbrowa Biskupia
Piergozy
Варминско Мазурское Бартошицкий Bartoszyce
Pierkunowo
Варминско Мазурское Гижицкий Giżycko
Piersele
Варминско Мазурское Бартошицкий Bartoszyce
Pierwszaki
Люблинское Томашувский Tyszowce
Pierzchnica
Свентокшишское Келецкий Pierzchnica
Pierzchno Пежхно
Силезское Клобуцкий Wręczyca Wielka
Pierzchow Pierzchów
Малопольское Величский Gdów
Pierzchowice
Опольское Кендзежинско козельский Reńska Wieś
Pierzchów Pierzchow
Малопольское Величский Gdów
Piesienica Песениця
Поморское Старогардский Zblewo
Pieski Пескі
Поморское Лемборкский Cewice
Piesno
Великопольское Пильский Łobżenica
Pieszcz Пещ
Западнопоморское Славенский Postomino
Pieszczaniki
Подляское Белостокский Gródek
Pieszków
Нижнесилезское Любинский Lubin
Pieszyce
Нижнесилезское Дзержонювский Pieszyce
Pietna
Опольское Крапковицкий Krapkowice
Pietrowice Wielkie
Силезское Рацибужский Pietrowice Wielkie
Pietrusy Петруси
Мазовецкое Лосицкий Olszanka
Pietrzaki
Силезское Люблинецкий Herby
Pietrzejowice
Малопольское Краковский Kocmyrzów Luborzyca
Pietrzwald Pietrzwałd
Варминско Мазурское Острудский Ostróda
Pietrzwałd Pietrzwald
Варминско Мазурское Острудский Ostróda
Pietrzykow
Любушское Жарский Lipinki Łużyckie
Pietrzykowice
Нижнесилезское Вроцлавский Długołęka
Pietrzykowice
Нижнесилезское Вроцлавский Kąty Wrocławskie
Pietrzykowice
Силезское Живецкий Łodygowice
Pietrzykowo
Западнопоморское Щецинецкий Szczecinek
Pietrzykowo
Поморское Члухувский Koczała
Piękne Łąki
Варминско Мазурское Голдапский Gołdap
Piętno
Великопольское Турекский Tuliszków
Pijanow Pijanów
Свентокшишское Коньский Słupia Konecka
Pijanów Pijanow
Свентокшишское Коньский Słupia Konecka
Pikulice
Подкарпатское Перемышльский Przemyśl
Pikulice
Подкарпатское Перемышльский Przemyśl
Pila Piła
Великопольское Пильский Piła
Pila Piła
Свентокшишское Коньский Końskie
Pila Druga Piła Druga
Силезское Клобуцкий Wręczyca Wielka
Pila Pierwsza
Силезское Клобуцкий Wręczyca Wielka
Pilaszkowice Pierwsze
Люблинское Свидникский Rybczewice
Pilaszków
Мазовецкое Западно Варшавский Ożarów Mazowiecki
Pilawa Piława
Западнопоморское Валецкий Wałcz
Pilawa
Мазовецкое Гарволинский Pilawa
Pilawa
Мазовецкое Пясечинский Piaseczno
Pilawa Piława
Нижнесилезское Вроцлавский Mietków
Pilawa Gorna Piława Górna
Нижнесилезское Дзержонювский Piława Górna
Pilawki Piławki
Варминско Мазурское Острудский Miłomłyn
Pilchowice
Нижнесилезское Львувецкий Wleń
Pilchy
Варминско Мазурское Пишский Pisz
Pilica
Силезское Заверценский Pilica
Pilichowice
Лодзинское Опочненский Żarnów
Pilichowo
Мазовецкое Плоцкий Bulkowo
Piliki
Подляское Бельский Bielsk Podlaski
Pilszcz
Опольское Глубчицкий Kietrz
Pilzno Пильзно
Подкарпатское Дембицкий Pilzno
Piła Пила
Великопольское Пильский Piła
Piła
Великопольское Шамотульский Wronki
Piła
Лодзинское Поддембицкий Zadzim
Piła Pila
Свентокшишское Коньский Końskie
Piła Druga Pila Druga
Силезское Клобуцкий Wręczyca Wielka
Piła Kościelecka
Малопольское Хшанувский Trzebinia
Piłatka
Люблинское Яновский Godziszów
Piława Pilawa
Западнопоморское Валецкий Wałcz
Piława Pilawa
Нижнесилезское Вроцлавский Mietków
Piława Górna Pilawa Gorna
Нижнесилезское Дзержонювский Piława Górna
Piławki Pilawki
Варминско Мазурское Острудский Miłomłyn
Piłka
Великопольское Чарнковско Тшчанецкий Drawsko
Pinczow Pińczów
Свентокшишское Пиньчувский Pińczów
Pinczyce Pińczyce
Силезское Мышкувский Koziegłowy
Pinczyn Пінчин
Поморское Старогардский Zblewo
Pinsko Pińsko
Куявско Поморское Накловский Szubin
Pińczów Пиньчув
Свентокшишское Пиньчувский Pińczów
Pińczyce Pinczyce
Силезское Мышкувский Koziegłowy
Pińsko Pinsko
Куявско Поморское Накловский Szubin
Pionki
Мазовецкое Радомский Pionki
Piorunkowice
Опольское Прудницкий Prudnik
Piorunow Piorunów
Мазовецкое Западно Варшавский Błonie
Piorunów Piorunow
Мазовецкое Западно Варшавский Błonie
Piotrawin
Люблинское Люблинский Jastków
Piotrawin
Люблинское Опольский Łaziska
Piotrkow Kujawski Piotrków Kujawski
Куявско Поморское Радзеювский Piotrków Kujawski
Piotrkow Pierwszy Piotrków Pierwszy
Люблинское Люблинский Jabłonna
Piotrkow Trybunalski Piotrków Trybunalski
Лодзинское Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski
Piotrkowice
Куявско Поморское Иновроцлавский Inowrocław
Piotrkowice
Мазовецкое Гродзиский Żabia Wola
Piotrkowice
Свентокшишское Енджеювский Wodzisław
Piotrkowice
Свентокшишское Келецкий Chmielnik
Piotrkowo
Варминско Мазурское Илавский Susz
Piotrków
Люблинское Люблинский Jabłonna
Piotrków Kujawski Piotrkow Kujawski
Куявско Поморское Радзеювский Piotrków Kujawski
Piotrków Pierwszy Piotrkow Pierwszy
Люблинское Люблинский Jabłonna
Piotrków Pierwszy
Люблинское Люблинский Jabłonna
Piotrków Trybunalski Пётркув Трыбунальский
Лодзинское Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski
Piotrkówek
Люблинское Люблинский Krzczonów
Piotroniowice
Нижнесилезское Волувский Wołów
Piotrow Пйотрув
Любушское Жарский Przewóz
Piotrowa
Опольское Опольский Niemodlin
Piotrowice
Великопольское Слупецкий Słupca
Piotrowice
Люблинское Пулавский Nałęczów
Piotrowice
Любушское Жарский Lipinki Łużyckie
Piotrowice
Малопольское Освенцимский Przeciszów
Piotrowice
Малопольское Прошовицкий Koszyce
Piotrowice
Нижнесилезское Сьродский Kostomłoty
Piotrowice
Нижнесилезское Яворский Męcinka
Piotrowice Swidnickie Piotrowice Świdnickie
Нижнесилезское Свидницкий Jaworzyna Śląska
Piotrowice Świdnickie Piotrowice Swidnickie
Нижнесилезское Свидницкий Jaworzyna Śląska
Piotrowiec
Варминско Мазурское Бранёвский Pieniężno
Piotrowiec
Свентокшишское Келецкий Łopuszno
Piotrowiec Пйотровець
Свентокшишское Келецкий Łopuszno
Piotrowka Пйотрувка
Опольское Стшелецкий Jemielnica
Piotrowo
Великопольское Слупецкий Lądek
Piotrowo
Великопольское Шамотульский Obrzycko
Piotrowo
Поморское Картузский Somonino
Pisarowce Писарівці
Подкарпатское Санокский Sanok
Pisary
Малопольское Краковский Zabierzów
Pisarzowice
Великопольское Остшешувский Kobyla Góra
Pisarzowice
Нижнесилезское Любаньский Lubań
Pisarzowice Пісажовіце
Нижнесилезское Любаньский Lubań
Pisarzowice
Опольское Бжегский Lubsza
Pisarzowice
Силезское Бельский Wilamowice
Piskarki
Куявско Поморское Свецкий Jeżewo
Piski Писки
Мазовецкое Остроленкский Czerwin
Pisklaki
Люблинское Билгорайский Łukowa
Piskornik
Лодзинское Велюньский Ostrówek
Piskorzyna
Нижнесилезское Волувский Wińsko
Pisz Пиш
Варминско Мазурское Пишский Pisz
Piszczac
Люблинское Бяльский Piszczac
Piszczac Kolonia
Люблинское Бяльский Piszczac
Piszkawa
Нижнесилезское Олесницкий Oleśnica
Pityny
Варминско Мазурское Острудский Miłakowo
Piwniczna Zdroj Piwniczna Zdrój
Малопольское Новосонченский Piwniczna Zdrój
Piwniczna Zdrój Пивнична Здруй
Малопольское Новосонченский Piwniczna Zdrój
Platerow Platerów
Мазовецкое Лосицкий Platerów
Platerowka Platerówka
Нижнесилезское Любаньский Platerówka
Platerów Platerow
Мазовецкое Лосицкий Platerów
Platerówka Platerowka
Нижнесилезское Любаньский Platerówka
Plawin Pławin
Куявско Поморское Иновроцлавский Inowrocław
Plawna Pławna
Малопольское Тарнувский Ciężkowice
Plawniowice Pławniowice
Силезское Гливицкий Rudziniec
Plawy Pławy
Малопольское Освенцимский Oświęcim
Plaza Плаза
Малопольское Хшанувский Chrzanów
Plazow Płazów
Подкарпатское Любачувский Narol
Plebanka
Куявско Поморское Вомбжезненский Ryńsk
Plecka Dabrowa Plecka Dąbrowa
Лодзинское Кутновский Bedlno
Plecka Dąbrowa Plecka Dabrowa
Лодзинское Кутновский Bedlno
Plesewo
Куявско Поморское Грудзёндзский Łasin
Plesna Pleśna
Малопольское Тарнувский Pleśna
Plesy Plęsy
Варминско Мазурское Бартошицкий Bartoszyce
Pleszew Плешев
Великопольское Плешевский Pleszew
Pleśna Plesna
Малопольское Тарнувский Pleśna
Plewki
Мазовецкое Вышкувский Długosiodło
Plewno
Куявско Поморское Свецкий Bukowiec
Plękity
Варминско Мазурское Острудский Małdyty
Plęsy Plesy
Варминско Мазурское Бартошицкий Bartoszyce
Plizin
Люблинское Опольский Poniatowa
Plocicz Płocicz
Куявско Поморское Семпульненский Kamień Krajeński
Plociczno Płociczno
Подляское Сувалкский Suwałki
Plocin Płocin
Западнопоморское Каменьский Wolin
Plock Płock
Мазовецкое Płock Płock
Ploki
Малопольское Хшанувский Trzebinia
Plonczyn Płonczyn
Куявско Поморское Липновский Wielgie
Plonczynek Płonczynek
Куявско Поморское Липновский Wielgie
Ploniawy Bramura Płoniawy Bramura
Мазовецкое Макувский Płoniawy Bramura
Plonsk Płońsk
Мазовецкое Плоньский Płońsk
Ploski
Подляское Бельский Bielsk Podlaski
Ploskie Płoskie
Люблинское Замойский Замость
Ploskow Płosków
Мазовецкое Лосицкий Sarnaki
Plosodrza Płosodrza
Мазовецкое Седлецкий Mordy
Ploszczyna Płoszczyna
Нижнесилезское Karkonosze Jeżów Sudecki
Ploty Płoty
Западнопоморское Грыфицкий Płoty
Ploty Płoty
Любушское Зелёногурский Czerwieńsk
Plouszowice Płouszowice
Люблинское Люблинский Jastków
Plouszowice Kolonia Płouszowice Kolonia
Люблинское Люблинский Jastków
Pludry Плюдри
Опольское Олесненский Dobrodzień
Pluski
Варминско Мазурское Ольштынский Stawiguda
Plusy Płusy
Люблинское Билгорайский Księżpol
Pluty
Мазовецкое Седлецкий Wiśniew
Pluty
Подкарпатское Мелецкий Tuszów Narodowy
Plutycze
Подляское Бельский Bielsk Podlaski
Pluznica Wielka Płużnica Wielka
Опольское Стшелецкий Strzelce Opolskie
Pluzniczka
Силезское Гливицкий Toszek
Płachty
Мазовецкое Радомский Pionki
Płachty Плахти
Поморское Косцежский Liniewo
Płaczewo
Поморское Старогардский Starogard Gdański
Płaczkowo
Великопольское Гостыньский Gostyń
Płaska
Подляское Августовский Płaska
Płaszczyca
Поморское Члухувский Przechlewo
Płaszewo
Поморское Слупский Kobylnica
Pławin Plawin
Куявско Поморское Иновроцлавский Inowrocław
Pławinek
Куявско Поморское Иновроцлавский Inowrocław
Pławna Plawna
Малопольское Тарнувский Ciężkowice
Pławna Dolna
Нижнесилезское Львувецкий Lubomierz
Pławna Górna
Нижнесилезское Львувецкий Lubomierz
Pławniowice Plawniowice
Силезское Гливицкий Rudziniec
Pławy Plawy
Малопольское Освенцимский Oświęcim
Płazów Plazow
Подкарпатское Любачувский Narol
Płąchawy
Куявско Поморское Вомбжезненский Płużnica
Płocicz Plocicz
Куявско Поморское Семпульненский Kamień Krajeński
Płociczno
Подляское Сувалкский Bakałarzewo
Płociczno Plociczno
Подляское Сувалкский Suwałki
Płocin Plocin
Западнопоморское Каменьский Wolin
Płock Плоцк
Мазовецкое Płock Płock
Płoki
Западнопоморское Хощненский Choszczno
Płomieniec Пломенець
Мазовецкое Миньский Mrozy
Płonczyn Plonczyn
Куявско Поморское Липновский Wielgie
Płonczynek Plonczynek
Куявско Поморское Липновский Wielgie
Płoniawy Bramura Ploniawy Bramura
Мазовецкое Макувский Płoniawy Bramura
Płonka Плонка
Люблинское Красноставский Rudnik
Płonkowo
Куявско Поморское Иновроцлавский Rojewo
Płońsk Плоньск
Мазовецкое Плоньский Płońsk
Płoskie Ploskie
Люблинское Замойский Замость
Płoskinia
Варминско Мазурское Бранёвский Płoskinia
Płosków Ploskow
Мазовецкое Лосицкий Sarnaki
Płosodrza Plosodrza
Мазовецкое Седлецкий Mordy
Płoszczyna Ploszczyna
Нижнесилезское Karkonosze Jeżów Sudecki
Płośnica
Варминско Мазурское Дзялдовский Płośnica
Płotno
Западнопоморское Хощненский Pełczyce
Płotowo
Поморское Бытувский Bytów
Płoty Плоты
Западнопоморское Грыфицкий Płoty
Płoty Плоты
Любушское Зелёногурский Czerwieńsk
Płouszowice Plouszowice
Люблинское Люблинский Jastków
Płouszowice Kolonia Plouszowice Kolonia
Люблинское Люблинский Jastków
Płowce
Куявско Поморское Радзеювский Radziejów
Płóczki Górne
Нижнесилезское Львувецкий Lwówek Śląski
Płusy Plusy
Люблинское Билгорайский Księżpol
Płutowo Плутово
Куявско Поморское Хелмненский Kijewo Królewskie
Płużki
Малопольское Мехувский Słaboszów
Płużnica
Куявско Поморское Вомбжезненский Płużnica
Płużnica Wielka Pluznica Wielka
Опольское Стшелецкий Strzelce Opolskie
Pływaczewo
Куявско Поморское Вомбжезненский Ryńsk
Pniewite
Куявско Поморское Хелмненский Lisewo
Pniewnik
Мазовецкое Венгрувский Korytnica
Pniewo
Великопольское Злотувский Okonek
Pniewo
Великопольское Кольский Chodów
Pniewo
Лодзинское Кутновский Bedlno
Pniewo
Любушское Мендзыжечский Międzyrzecz
Pniewo
Мазовецкое Новодвурский Nasielsk
Pniewo
Мазовецкое Пултуский Zatory
Pniewy Пневы
Великопольское Шамотульский Pniewy
Pniewy Пневы
Мазовецкое Груецкий Pniewy
Pniowek Пнювек
Люблинское Замойский Замость
Pniowno Pniówno
Люблинское Хелмский Wierzbica
Pniów
Любушское Суленцинский Torzym
Pniówno Pniowno
Люблинское Хелмский Wierzbica
Pobiedna
Нижнесилезское Любаньский Leśna
Pobiedziska
Великопольское Познанский повет Pobiedziska
Pobierowo Поберово
Западнопоморское Грыфицкий Rewal
Poblocie Pobłocie
Поморское Слупский Główczyce
Pobłocie
Поморское Вейхеровский Linia
Pobłocie Poblocie
Поморское Слупский Główczyce
Poborszow Poborszów
Опольское Кендзежинско козельский Reńska Wieś
Poborszów Poborszow
Опольское Кендзежинско козельский Reńska Wieś
Pociecha
Люблинское Люблинский Jastków
Pociekarb Pociękarb
Опольское Кендзежинско козельский Reńska Wieś
Pociękarb Pociekarb
Опольское Кендзежинско козельский Reńska Wieś
Poczesna
Силезское Ченстоховский Poczesna
Podanin
Великопольское Ходзеский Chodzież
Podansko Podańsko
Западнопоморское Голенювский Goleniów
Podańsko Podansko
Западнопоморское Голенювский Goleniów
Podawce
Мазовецкое Седлецкий Paprotnia
Podągi
Варминско Мазурское Эльблонгский Godkowo
Podbelzec Podbełżec
Люблинское Томашувский Tomaszów Lubelski
Podbełżec Podbelzec
Люблинское Томашувский Tomaszów Lubelski
Podbiele
Мазовецкое Острувский Stary Lubotyń
Podbielko
Мазовецкое Острувский Stary Lubotyń
Podborcze Подборче
Люблинское Замойский Радечница
Podborsko
Западнопоморское Бялогардский Tychowo
Podborze
Мазовецкое Острувский Ostrów Mazowiecka
Podbucze
Силезское Водзиславский Godów
Podchojny
Свентокшишское Енджеювский Jędrzejów
Podciernie
Мазовецкое Миньский Cegłów
Podcisowek Podcisówek
Подляское Августовский Sztabin
Podcisówek Podcisowek
Подляское Августовский Sztabin
Podczachy
Лодзинское Кутновский Kutno
Podczele
Западнопоморское Колобжегский Kołobrzeg
Podczele
Западнопоморское Колобжегский Kołobrzeg
Poddabie Poddąbie
Поморское Слупский Ustka
Poddąbie Poddabie
Поморское Слупский Ustka
Poddebice Poddębice
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Poddebie Poddębie
Мазовецкое Легионовский Wieliszew
Poddębice Поддембице
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Poddębie Poddebie
Мазовецкое Легионовский Wieliszew
Podeblocie Podebłocie
Мазовецкое Гарволинский Trojanów
Podebłocie Podeblocie
Мазовецкое Гарволинский Trojanów
Podedwórze
Люблинское Парчевский Podedwórze
Podemszczyzna
Подкарпатское Любачувский Horyniec Zdrój
Podgaj
Лодзинское Опочненский Paradyż
Podgaje Подгае
Великопольское Злотувский Okonek
Podgora Podgóra
Мазовецкое Радомский Gózd
Podgorzno Podgórzno
Мазовецкое Отвоцкий Kołbiel
Podgorzyn Podgórzyn
Нижнесилезское Karkonosze Podgórzyn
Podgóra Podgora
Мазовецкое Радомский Gózd
Podgórki
Западнопоморское Славенский Malechowo
Podgórki
Нижнесилезское Злоторыйский Świerzawa
Podgóry
Поморское Слупский Kępice
Podgórze Gazdy
Мазовецкое Острувский Małkinia Górna
Podgórzno Podgorzno
Мазовецкое Отвоцкий Kołbiel
Podgórzyn Подгужин
Нижнесилезское Karkonosze Podgórzyn
Podgrodzie
Подкарпатское Дембицкий Dębica
Podgródek
Малопольское Бохнявский Nowy Wiśnicz
Podhorce
Люблинское Томашувский Tomaszów Lubelski
Podhuszczka
Люблинское Замойский Скербешув
Podjazy
Поморское Картузский Sulęczyno
Podkamionka
Подляское Сокульский Sokółka
Podklucze
Лодзинское Белхатувский Szczerców
Podklucze
Лодзинское Белхатувский Szczerców
Podkonice Duże
Лодзинское Томашувский Czerniewice
Podkowa Lesna Podkowa Leśna
Мазовецкое Гродзиский Podkowa Leśna
Podkowa Leśna Podkowa Lesna
Мазовецкое Гродзиский Podkowa Leśna
Podlas
Лодзинское Равский Rawa Mazowiecka
Podlaza
Варминско Мазурское Ольштынский Purda
Podlazie
Свентокшишское Влощовский Włoszczowa
Podlazie Podłazie
Свентокшишское Скаржиский Łączna
Podleńce Подленьце
Подляское Белостокский Dobrzyniewo Duże
Podlesie
Люблинское Красницкий Szastarka
Podlesie
Опольское Ныский Głuchołazy
Podlesie
Свентокшишское Келецкий Pierzchnica
Podlesie Duże
Люблинское Замойский Радечница
Podleze Podłęże
Свентокшишское Пиньчувский Pińczów
Podlipie
Малопольское Олькушский Bolesław
Podlodow Podlodów
Люблинское Томашувский Łaszczów
Podlodów Podlodow
Люблинское Томашувский Łaszczów
Podłazie Podlazie
Свентокшишское Скаржиский Łączna
Podłęż
Мазовецкое Гарволинский Maciejowice
Podłęże Podleze
Свентокшишское Пиньчувский Pińczów
Podłężyce
Лодзинское Серадзкий Sieradz
Podmokle Male Podmokle Małe
Любушское Зелёногурский Babimost
Podmokle Małe Podmokle Male
Любушское Зелёногурский Babimost
Podmokle Wielkie
Любушское Зелёногурский Babimost
Podmyszadla Podmyszadła
Мазовецкое Воломинский Jadów
Podmyszadła Podmyszadla
Мазовецкое Воломинский Jadów
Podniesno Podnieśno
Мазовецкое Седлецкий Suchożebry
Podnieśno Podniesno
Мазовецкое Седлецкий Suchożebry
Podobin
Малопольское Лимановский Niedźwiedź
Podolany
Малопольское Вадовицкий Kalwaria Zebrzydowska
Podolany
Малопольское Величский Gdów
Podolany
Свентокшишское Казимежский Kazimierza Wielka
Podole
Лодзинское Згежский Zgierz
Podole
Малопольское Новосонченский Gródek nad Dunajcem
Podolsze Подольше
Малопольское Освенцимский Zator
Podolszyn Nowy
Мазовецкое Прушковский Raszyn
Podolszynka Ordynacka
Подкарпатское Нисковский Krzeszów
Podolszynka Plebańska
Подкарпатское Нисковский Krzeszów
Podosie
Люблинское Лукувский Krzywda
Podostrowek Podostrówek
Подляское Сокульский Suchowola
Podostrówek Podostrowek
Подляское Сокульский Suchowola
Podpakule
Люблинское Хелмский Sawin
Podpniewki
Великопольское Шамотульский Pniewy
Podraczynie
Мазовецкое Седлецкий Przesmyki
Podrzecze
Малопольское Новосонченский Podegrodzie
Podskale
Свентокшишское Казимежский Opatowiec
Podskwarne
Мазовецкое Миньский Cegłów
Podstary Zamosc Podstary Zamość
Люблинское Замойский Стары Замость
Podstary Zamość Podstary Zamosc
Люблинское Замойский Стары Замость
Podstola Podstoła
Лодзинское Белхатувский Drużbice
Podstolice
Малопольское Величский Wieliczka
Podstoła Podstola
Лодзинское Белхатувский Drużbice
Podwody
Лодзинское Белхатувский Bełchatów
Podzagnanszcze Podzagnańszcze
Свентокшишское Скаржиский Łączna
Podzagnańszcze Podzagnanszcze
Свентокшишское Скаржиский Łączna
Podzamcze
Поморское Квидзынский Kwidzyn
Podzamcze
Силезское Заверценский Ogrodzieniec
Poganice
Поморское Слупский Potęgowo
Pogobie Srednie Pogobie Średnie
Варминско Мазурское Пишский Pisz
Pogobie Średnie Pogobie Srednie
Варминско Мазурское Пишский Pisz
Pogodki Pogódki
Поморское Старогардский Skarszewy
Pogonow
Люблинское Пулавский Baranów
Pogoń Gosławicka
Великопольское Конинский Ślesin
Pogorska Wola Pogórska Wola
Малопольское Тарнувский Skrzyszów
Pogorszewo
Поморское Лемборкский Nowa Wieś Lęborska
Pogorzalki Wielkie Pogorzałki Wielkie
Великопольское Кротошинский Koźmin Wielkopolski
Pogorzałki Погожалки
Подляское Белостокский Dobrzyniewo Duże
Pogorzałki Małe
Великопольское Кротошинский Koźmin Wielkopolski
Pogorzałki Wielkie Pogorzalki Wielkie
Великопольское Кротошинский Koźmin Wielkopolski
Pogorzany
Малопольское Лимановский Jodłownik
Pogorze Pogórze
Силезское Цешинский Skoczów
Pogorzel
Варминско Мазурское Голдапский Gołdap
Pogorzel Поґожель
Мазовецкое Миньский Siennica
Pogorzel
Мазовецкое Отвоцкий Celestynów
Pogorzela
Великопольское Гостыньский Pogorzela
Pogorzelec
Мазовецкое Венгрувский Łochów
Pogorzelec
Мазовецкое Пултуский Pokrzywnica
Pogorzelica Погожелица
Западнопоморское Грыфицкий Rewal
Pogorzelice
Поморское Лемборкский Nowa Wieś Lęborska
Pogorzyce
Малопольское Хшанувский Chrzanów
Pogódki Pogodki
Поморское Старогардский Skarszewy
Pogórska Wola Pogorska Wola
Малопольское Тарнувский Skrzyszów
Pogórze
Опольское Прудницкий Biała
Pogórze
Поморское Пуцкий Kosakowo
Pogórze Погуже
Силезское Цешинский Skoczów
Pogrodzie
Варминско Мазурское Эльблонгский Tolkmicko
Pogrzebień
Силезское Рацибужский Kornowac
Pogrzymie
Западнопоморское Голенювский Maszewo
Pogwizdow Pogwizdów
Нижнесилезское Яворский Paszowice
Pogwizdow Pogwizdów
Силезское Цешинский Hażlach
Pogwizdów Pogwizdow
Нижнесилезское Яворский Paszowice
Pogwizdów Pogwizdow
Силезское Цешинский Hażlach
Pohulanka
Люблинское Парчевский Parczew
Pojawie Появе
Малопольское Бжеский Szczurowa
Pokoj Pokój
Опольское Намыслувский Pokój
Pokoje
Великопольское Слупецкий Słupca
Pokój Pokoj
Опольское Намыслувский Pokój
Pokrówka
Люблинское Хелмский Chełm
Pokrzywna
Опольское Ныский Głuchołazy
Pokrzywnica
Великопольское Пильский Szydłowo
Pokrzywnica
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Pokrzywnik
Нижнесилезское Згожелецкий Zgorzelec
Pokrzywnik
Нижнесилезское Львувецкий Lubomierz
Pokrzywno
Куявско Поморское Грудзёндзский Gruta
Polaki
Мазовецкое Седлецкий Kotuń
Polana
Опольское Бжегский Grodków
Polanczyk Polańczyk
Подкарпатское Лесковский Solina
Polanica Zdroj Polanica Zdrój
Нижнесилезское Клодзский Polanica Zdrój
Polanica Zdrój Поляница Здруй
Нижнесилезское Клодзский Polanica Zdrój
Polaniec Połaniec
Свентокшишское Сташувский Połaniec
Polanka Полянка
Малопольское Мысленицкий Myślenice
Polanka
Малопольское Освенцимский Polanka Wielka
Polanka
Нижнесилезское Легницкий Ruja
Polanki
Подкарпатское Лесковский Solina
Polanow Polanów
Западнопоморское Кошалинский Polanów
Polanowice
Куявско Поморское Иновроцлавский Kruszwica
Polanowka Polanówka
Люблинское Томашувский Krynice
Polanów Polanow
Западнопоморское Кошалинский Polanów
Polanówka Polanowka
Люблинское Томашувский Krynice
Polany Поляни
Малопольское Новосонченский Krynica Zdrój
Polańczyk Поляньчик
Подкарпатское Лесковский Solina
Polaszki
Поморское Штумский Sztum
Polazie Połazie
Мазовецкое Венгрувский Liw
Polczyn Zdroj Połczyn Zdrój
Западнопоморское Свидвинский Połczyn Zdrój
Polczyno Połczyno
Поморское Пуцкий Puck
Polecko Поленцько
Любушское Кросненский Maszewo
Polesie
Люблинское Пулавский Puławy
Polesie
Люблинское Томашувский Tomaszów Lubelski
Police
Западнопоморское Полицкий Police
Police Średnie
Великопольское Кольский Kościelec
Polichna
Люблинское Красницкий Szastarka
Polichna Druga
Люблинское Красницкий Szastarka
Polichna Pierwsza Полихна Первая
Люблинское Красницкий Szastarka
Polichno Полично
Лодзинское Пётркувский Wolbórz
Policko
Любушское Мендзыжечский Pszczew
Policzna
Мазовецкое Зволенский Policzna
Policzna
Подляское Хайнувский Kleszczele
Polka Raciaz Pólka Raciąż
Мазовецкое Плоньский Raciąż
Polkajny
Варминско Мазурское Острудский Miłakowo
Polkowice Польковице
Нижнесилезское Польковицкий Polkowice
Polkowskie
Опольское Намыслувский Domaszowice
Polny Młyn
Мазовецкое Пшаснышский Przasnysz
Polomia Połomia
Подкарпатское Стшижувский Niebylec
Poloski Połoski
Люблинское Бяльский Piszczac
Polowa Połowa
Опольское Кендзежинско козельский Polska Cerekiew
Polska Cerekiew Польска Церекев
Опольское Кендзежинско козельский Polska Cerekiew
Polska Nowa Wies Polska Nowa Wieś
Опольское Опольский Komprachcice
Polska Nowa Wieś Polska Nowa Wies
Опольское Опольский Komprachcice
Polski Swietow Polski Świętów
Опольское Ныский Głuchołazy
Polski Świętów Polski Swietow
Опольское Ныский Głuchołazy
Polskie Gronowo
Поморское Тчевский Gniew
Polskie Olędry
Великопольское Плешевский Dobrzyca
Polskowola
Люблинское Радзыньский Kąkolewnica
Połajewo
Великопольское Чарнковско Тшчанецкий Połajewo
Połaniec Поланец
Свентокшишское Сташувский Połaniec
Połazie Polazie
Мазовецкое Венгрувский Liw
Połchowo
Поморское Пуцкий Puck
Połchówko
Поморское Пуцкий Krokowa
Połczyn Zdrój Полчин Здруй
Западнопоморское Свидвинский Połczyn Zdrój
Połczyno Polczyno
Поморское Пуцкий Puck
Połczyńska
Западнопоморское Свидвинский Połczyn Zdrój
Połomia Поломя
Подкарпатское Стшижувский Niebylec
Połoski Poloski
Люблинское Бяльский Piszczac
Połoski Stare
Люблинское Бяльский Piszczac
Połowa Polowa
Опольское Кендзежинско козельский Polska Cerekiew
Połupin
Любушское Кросненский Dąbie
Pomarzany
Лодзинское Кутновский Krośniewice
Pomarzany Fabryczne
Великопольское Кольский Kłodawa
Pomiechowek Pomiechówek
Мазовецкое Новодвурский Pomiechówek
Pomiechówek Pomiechowek
Мазовецкое Новодвурский Pomiechówek
Pomieczyno
Поморское Картузский Przodkowo
Pomieczynska Huta Pomieczyńska Huta
Поморское Картузский Kartuzy
Pomieczyńska Huta Pomieczynska Huta
Поморское Картузский Kartuzy
Pomigacze
Подляское Белостокский Turośń Kościelna
Pomiłowo Помілово
Западнопоморское Славенский Sławno
Pomlewo
Поморское Гданьский Przywidz
Pomorsko Поморсько
Любушское Зелёногурский Sulechów
Pomyków
Мазовецкое Пшисухский Przysucha
Pomysk Wielki
Поморское Бытувский Bytów
Ponary
Варминско Мазурское Острудский Miłakowo
Poniatowa
Люблинское Опольский Poniatowa
Poniatowice
Нижнесилезское Олесницкий Oleśnica
Poniatowo
Мазовецкое Острувский Małkinia Górna
Poniec
Великопольское Гостыньский Poniec
Ponięcice
Силезское Рацибужский Rudnik
Ponikiew
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Ponikiew Duza Ponikiew Duża
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Ponikiew Duża Ponikiew Duza
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Ponikiew Mala Ponikiew Mała
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Ponikiew Mała Ponikiew Mala
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Ponikiew Mała Kolonia
Мазовецкое Остроленкский Goworowo
Ponikła Понікла
Подляское Белостокский Dobrzyniewo Duże
Ponoszów
Силезское Люблинецкий Ciasna
Popeszyce
Любушское Новосольский Nowe Miasteczko
Popielewo Попелево
Куявско Поморское Быдгощский Koronowo
Popielno
Варминско Мазурское Пишский Ruciane Nida
Popielow Popielów
Опольское Опольский Popielów
Popielowek Popielówek
Нижнесилезское Львувецкий Lubomierz
Popielów Popielow
Опольское Опольский Popielów
Popielówek Popielowek
Нижнесилезское Львувецкий Lubomierz
Popiolowka Popiołówka
Подляское Сокульский Korycin
Popiołówka Popiolowka
Подляское Сокульский Korycin
Popioły
Варминско Мазурское Венгожевский Budry
Popławy
Лодзинское Опочненский Sławno
Popławy
Подляское Бельский Brańsk
Popow Popów
Лодзинское Поддембицкий Pęczniew
Popow Popów
Силезское Клобуцкий Popów
Popowice
Поморское Бытувский Miastko
Popowlany
Подляское Белостокский Tykocin
Popowo
Западнопоморское Валецкий Wałcz
Popowo Попово
Западнопоморское Кошалинский Będzino
Popowo
Куявско Поморское Иновроцлавский Kruszwica
Popowo
Куявско Поморское Липновский Tłuchowo
Popowo
Любушское Мендзыжечский Bledzew
Popowo Попово
Поморское Лемборкский Cewice
Popów Popow
Лодзинское Поддембицкий Pęczniew
Popów Popow
Силезское Клобуцкий Popów
Poprężniki
Лодзинское Серадзкий Goszczanów
Porabka
Любушское Мендзыжечский Bledzew
Porabka Porąbka
Малопольское Лимановский Dobra
Poradow Poradów
Малопольское Мехувский Miechów
Poradów Poradow
Малопольское Мехувский Miechów
Poradz Порадз
Западнопоморское Лобезский Łobez
Poradzew
Лодзинское Серадзкий Goszczanów
Porajów
Нижнесилезское Згожелецкий Bogatynia
Porąbka Porabka
Малопольское Лимановский Dobra
Porbady
Варминско Мазурское Ольштынский Jonkowo
Porczyny
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Poreba Поремба
Опольское Стшелецкий Leśnica
Poreba Poręba
Силезское Заверценский Poręba
Poreba Dzierzna Poręba Dzierżna
Малопольское Олькушский Wolbrom
Poreba Radlna Poręba Radlna
Малопольское Тарнувский Tarnów
Poreba Wielka Поремба Велика
Малопольское Освенцимский Oświęcim
Poreba Zegoty Парэмба Жаготы
Малопольское Хшанувский Alwernia
Poreby
Лодзинское Белхатувский Bełchatów
Poreby Poręby
Мазовецкое Миньский Dobre
Poreby Nowe Poręby Nowe
Мазовецкое Миньский Dobre
Poreby Stare Poręby Stare
Мазовецкое Миньский Dobre
Poręba
Лодзинское Опочненский Żarnów
Poręba Poreba
Силезское Заверценский Poręba
Poręba Dzierżna Poreba Dzierzna
Малопольское Олькушский Wolbrom
Poręba Radlna Poreba Radlna
Малопольское Тарнувский Tarnów
Poręba Spytkowska
Малопольское Бжеский Brzesko
Poręba Wielka Поремба Велика
Малопольское Лимановский Niedźwiedź
Poręby Poreby
Мазовецкое Миньский Dobre
Poręby Furmańskie
Подкарпатское Тарнобжегский Grębów
Poręby Nowe Poreby Nowe
Мазовецкое Миньский Dobre
Poręby Stare Poreby Stare
Мазовецкое Миньский Dobre
Poronin Поронин
Малопольское Татровский Poronin
Porosiuki
Люблинское Бяльский Biała Podlaska
Porosl Kije Porośl Kije
Подляское Высокомазовецкий Sokoły
Porosly Porosły
Подляское Белостокский Choroszcz
Porosły Porosly
Подляское Белостокский Choroszcz
Porośl Kije Porosl Kije
Подляское Высокомазовецкий Sokoły
Porzadzie Porządzie
Мазовецкое Вышкувский Rząśnik
Porządzie Porzadzie
Мазовецкое Вышкувский Rząśnik
Porzecze Пожече
Западнопоморское Славенский Darłowo
Posada
Великопольское Конинский Kazimierz Biskupi
Posada
Нижнесилезское Згожелецкий Bogatynia
Posada Górna Посада Гірна
Подкарпатское Кросненский Rymanów
Posada Jasliska Posada Jaśliska
Подкарпатское Кросненский Jaśliska
Posada Jaśliska Posada Jasliska
Подкарпатское Кросненский Jaśliska
Posada Rybotycka
Подкарпатское Перемышльский Fredropol
Posadowa Mogilska
Малопольское Новосонченский Korzenna
Posadza Posądza
Малопольское Прошовицкий Koniusza
Posądza Posadza
Малопольское Прошовицкий Koniusza
Posiadaly Posiadały
Мазовецкое Миньский Cegłów
Posiadały Posiadaly
Мазовецкое Миньский Cegłów
Poskwitow Poskwitów
Малопольское Краковский Iwanowice
Poskwitów Poskwitow
Малопольское Краковский Iwanowice
Poslusze Posłusze
Варминско Мазурское Бартошицкий Bartoszyce
Posłusze Poslusze
Варминско Мазурское Бартошицкий Bartoszyce
Posmykowizna
Лодзинское Паенченский Działoszyn
Postaszowice
Силезское Мышкувский Niegowa
Postekalice Postękalice
Лодзинское Белхатувский Bełchatów
Postep Postęp
Силезское Мышкувский Koziegłowy
Postękalice Postekalice
Лодзинское Белхатувский Bełchatów
Postęp Postep
Силезское Мышкувский Koziegłowy
Postolice
Нижнесилезское Яворский Wądroże Wielkie
Postolin
Поморское Штумский Sztum
Postoliska
Мазовецкое Воломинский Tłuszcz
Postolowo Postołowo
Поморское Гданьский Trąbki Wielkie
Postołowo Postolowo
Поморское Гданьский Trąbki Wielkie
Postomino Постоміно
Западнопоморское Славенский Postomino
Posucice
Опольское Глубчицкий Branice
Poswietne Poświętne
Лодзинское Опочненский Poświętne
Poswietne Poświętne
Мазовецкое Воломинский Poświętne
Poświątno
Великопольское Сьрёдский Dominowo
Poświętne Poswietne
Лодзинское Опочненский Poświętne
Poświętne Посвентне
Мазовецкое Воломинский Poświętne
Potarzyca
Великопольское Яроцинский Jarocin
Potegowo Potęgowo
Поморское Слупский Potęgowo
Potęgowo Потенгово
Поморское Слупский Potęgowo
Potoczek Поточек
Люблинское Замойский Адамув
Potok Поток
Лодзинское Серадзкий Złoczew
Potok
Любушское Жарский Przewóz
Potok
Подкарпатское Кросненский Jedlicze
Potok
Подкарпатское Ланьцутский Rakszawa
Potok
Свентокшишское Сташувский Szydłów
Potok Górny
Люблинское Билгорайский Potok Górny
Potok Maly Potok Mały
Свентокшишское Енджеювский Jędrzejów
Potok Mały Potok Maly
Свентокшишское Енджеювский Jędrzejów
Potok Senderki
Люблинское Замойский Краснобруд
Potoki
Люблинское Томашувский Lubycza Królewska
Potoki
Поморское Члухувский Koczała
Potulice
Куявско Поморское Накловский Nakło nad Notecią
Poturzyn
Люблинское Томашувский Telatyn
Potworow Potworów
Мазовецкое Пшисухский Potworów
Potworów Potworow
Мазовецкое Пшисухский Potworów
Powalki Powałki
Поморское Хойницкий Chojnice
Powałki Powalki
Поморское Хойницкий Chojnice
Powidz
Великопольское Слупецкий Powidz
Powidzko
Нижнесилезское Тшебницкий Żmigród
Powiercie
Великопольское Кольский Koło
Powodów Pierwszy
Лодзинское Поддембицкий Wartkowice
Powodów Trzeci
Лодзинское Поддембицкий Wartkowice
Powroznik Powroźnik
Малопольское Новосонченский Muszyna
Powroźnik Powroznik
Малопольское Новосонченский Muszyna
Pozezdrze Позездже
Варминско Мазурское Венгожевский Pozezdrze
Pozna
Любушское Кросненский Gubin
Poznan Poznań
Великопольское Poznań Poznań
Poznań Познань
Великопольское Poznań Poznań
Poznowice
Опольское Стшелецкий Izbicko
Poźrzadło
Любушское Свебодзинский Łagów
Pólka Raciąż Polka Raciaz
Мазовецкое Плоньский Raciąż
Pólki
Мазовецкое Острувский Ostrów Mazowiecka
Pólko
Великопольское Шамотульский Kaźmierz
Pólko
Куявско Поморское Вомбжезненский Płużnica
Półczno
Поморское Бытувский Studzienice
Półwiosek Lubstowski
Великопольское Конинский Ślesin
Prabuty
Мазовецкое Вышкувский Długosiodło
Prabuty
Поморское Квидзынский Prabuty
Pradla Pradła
Силезское Заверценский Kroczyce
Pradła Pradla
Силезское Заверценский Kroczyce
Pradocin Prądocin
Куявско Поморское Быдгощский Nowa Wieś Wielka
Pradzewo Prądzewo
Мазовецкое Миньский Stanisławów
Praga
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Praga
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Prałkowce
Подкарпатское Перемышльский Krasiczyn
Prandocin
Малопольское Краковский Słomniki
Praslity
Варминско Мазурское Ольштынский Dobre Miasto
Praszczyki
Силезское Клобуцкий Panki
Praszka Прашка
Опольское Олесненский Praszka
Prawda
Малопольское Краковский Michałowice
Prawęcice
Лодзинское Згежский Aleksandrów Łódzki
Prawocice
Нижнесилезское Тшебницкий Zawonia
Prażmów Пражмув
Мазовецкое Пясечинский Prażmów
Prądocin Pradocin
Куявско Поморское Быдгощский Nowa Wieś Wielka
Prądy
Опольское Опольский Dąbrowa
Prądzew
Лодзинское Белхатувский Rusiec
Prądzewo Pradzewo
Мазовецкое Миньский Stanisławów
Predocin Prędocin
Мазовецкое Радомский Iłża
Predocinek Prędocinek
Мазовецкое Радомский Iłża
Pregowo Pręgowo
Варминско Мазурское Кентшинский Kętrzyn
Pregowo Dolne Pręgowo Dolne
Поморское Гданьский Kolbudy
Pregowo Gorne Pręgowo Górne
Поморское Гданьский Kolbudy
Prejlowo Prejłowo
Варминско Мазурское Ольштынский Purda
Prejłowo Prejlowo
Варминско Мазурское Ольштынский Purda
Prędocin Predocin
Мазовецкое Радомский Iłża
Prędocin
Опольское Бжегский Skarbimierz
Prędocinek Predocinek
Мазовецкое Радомский Iłża
Pręgowo Pregowo
Варминско Мазурское Кентшинский Kętrzyn
Pręgowo Dolne Pregowo Dolne
Поморское Гданьский Kolbudy
Pręgowo Górne Pregowo Gorne
Поморское Гданьский Kolbudy
Prężyna
Опольское Прудницкий Biała
Proba
Лодзинское Серадзкий Brzeźnio
Proboszczow Proboszczów
Нижнесилезское Злоторыйский Pielgrzymka
Proboszczów Proboszczow
Нижнесилезское Злоторыйский Pielgrzymka
Prochowice Проховице
Нижнесилезское Легницкий Prochowice
Procwin Proćwin
Свентокшишское Коньский Końskie
Proćwin Procwin
Свентокшишское Коньский Końskie
Prokocice
Свентокшишское Казимежский Bejsce
Prokowo
Поморское Картузский Kartuzy
Promna Kolonia
Мазовецкое Бялобжегский Promna
Promnik
Свентокшишское Келецкий Strawczyn
Proniewicze
Подляское Бельский Bielsk Podlaski
Prosienica
Мазовецкое Острувский Ostrów Mazowiecka
Prosperowo
Куявско Поморское Быдгощский Sicienko
Prostki Простки
Варминско Мазурское Элкский Prostki
Prostyn Prostyń
Мазовецкое Острувский Małkinia Górna
Prostynia
Западнопоморское Дравский Kalisz Pomorski
Prostyń Prostyn
Мазовецкое Острувский Małkinia Górna
Proszenie Прошене
Лодзинское Пётркувский Wolbórz
Proszkow Proszków
Нижнесилезское Сьродский Środa Śląska
Proszkow Prószków
Опольское Опольский Prószków
Proszkowice
Нижнесилезское Вроцлавский Mietków
Proszków Proszkow
Нижнесилезское Сьродский Środa Śląska
Proszowa Прошова
Нижнесилезское Львувецкий Mirsk
Proszowice Прошовице
Малопольское Прошовицкий Proszowice
Proszówek
Нижнесилезское Польковицкий Grębocice
Proszówka Прошувка
Нижнесилезское Львувецкий Gryfów Śląski
Proszówki Прошувкі
Малопольское Бохнявский Bochnia
Proszyce
Нижнесилезское Польковицкий Grębocice
Protasy
Подляское Белостокский Zabłudów
Protasy Протаси
Подляское Белостокский Zabłudów
Próchenki Прухенкі
Мазовецкое Лосицкий Olszanka
Prószków Proszkow
Опольское Опольский Prószków
Pruchna
Силезское Цешинский Strumień
Pruchnik
Подкарпатское Ярославский Pruchnik
Prudnik Прудник
Опольское Прудницкий Prudnik
Prusak
Лодзинское Верушувский Sokolniki
Prusewo
Поморское Пуцкий Krokowa
Prusice Прусице
Нижнесилезское Тшебницкий Prusice
Prusicko
Лодзинское Паенченский Nowa Brzeźnica
Prusim
Великопольское Мендзыхудский Kwilcz
Prusinowice
Лодзинское Здуньсковольский Szadek
Prusinowice
Мазовецкое Пултуский Świercze
Prusinowo
Западнопоморское Грыфицкий Gryfice
Prusinowo Wałeckie
Западнопоморское Валецкий Wałcz
Prusinówko
Западнопоморское Валецкий Wałcz
Pruska Karczma
Поморское Гданьский Trąbki Wielkie
Pruska Wielka
Подляское Августовский Augustów
Prusy Пруси
Великопольское Яроцинский Jarocin
Prusy
Мазовецкое Лосицкий Łosice
Pruszcz
Куявско Поморское Свецкий Pruszcz
Pruszcz
Куявско Поморское Тухольский Gostycyn
Pruszcz Gdanski Pruszcz Gdański
Поморское Гданьский Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański Прущ Гданьский
Поморское Гданьский Pruszcz Gdański
Pruszkow Прушкув
Лодзинское Ласкский Sędziejowice
Pruszkow Pruszków
Мазовецкое Прушковский Pruszków
Pruszków Pruszkow
Мазовецкое Прушковский Pruszków
Pruszowice
Нижнесилезское Вроцлавский Długołęka
Pruszyn Прушин
Мазовецкое Седлецкий Siedlce
Pruszyn Pienki Pruszyn Pieńki
Мазовецкое Седлецкий Siedlce
Pruszyn Pieńki Pruszyn Pienki
Мазовецкое Седлецкий Siedlce
Prymusowa Wola
Лодзинское Опочненский Sławno
Przaslaw Prząsław
Свентокшишское Енджеювский Jędrzejów
Przasnysz Пшасныш
Мазовецкое Пшаснышский Przasnysz
Prząsław Przaslaw
Свентокшишское Енджеювский Jędrzejów
Przebendowo
Поморское Вейхеровский Choczewo
Przebieczany
Малопольское Величский Biskupice
Przechlewo
Поморское Члухувский Przechlewo
Przechód
Опольское Ныский Korfantów
Przeciszow Пшецишув
Малопольское Освенцимский Przeciszów
Przeclaw Przecław
Великопольское Шамотульский Szamotuły
Przeclaw Przecław
Западнопоморское Полицкий Kołbaskowo
Przeclaw
Любушское Жаганьский Niegosławice
Przeclawice Przecławice
Нижнесилезское Вроцлавский Żórawina
Przecław
Великопольское Слупецкий Ostrowite
Przecław Przeclaw
Великопольское Шамотульский Szamotuły
Przecław Przeclaw
Западнопоморское Полицкий Kołbaskowo
Przecław
Подкарпатское Мелецкий Przecław
Przecławice Przeclawice
Нижнесилезское Вроцлавский Żórawina
Przecznica Пшечниця
Нижнесилезское Львувецкий Mirsk
Przedbojewice
Куявско Поморское Иновроцлавский Kruszwica
Przedborowice
Опольское Кендзежинско козельский Pawłowiczki
Przedborz Przedbórz
Лодзинское Радомщанский Przedbórz
Przedbórz Пшедбуж
Лодзинское Радомщанский Przedbórz
Przedecz
Великопольское Кольский Przedecz
Przededworze
Свентокшишское Келецкий Chmielnik
Przedkocin
Силезское Ченстоховский Mykanów
Przedkowice
Нижнесилезское Тшебницкий Żmigród
Przedmieście Dubieckie
Подкарпатское Перемышльский Dubiecko
Przedmoscie Przedmoście
Нижнесилезское Глогувский Głogów
Przedmoście Przedmoscie
Нижнесилезское Глогувский Głogów
Przedswit Przedświt
Мазовецкое Острувский Wąsewo
Przedświt Przedswit
Мазовецкое Острувский Wąsewo
Przegedza Przegędza
Силезское Рыбницкий Czerwionka Leszczyny
Przegędza Пшегендза
Силезское Рыбницкий Czerwionka Leszczyny
Przeginia Пшегиня
Малопольское Краковский Jerzmanowice Przeginia
Przeginia Duchowna
Малопольское Краковский Czernichów
Przeginia Narodowa
Малопольское Краковский Czernichów
Przejazdowo
Поморское Гданьский Pruszcz Gdański
Przejęsław
Нижнесилезское Болеславецкий Osiecznica
Przelaj Przełaj
Свентокшишское Енджеювский Sędziszów
Przelek Przełęk
Опольское Ныский Nysa
Przelewice
Западнопоморское Пыжицкий Przelewice
Przełaj Przelaj
Свентокшишское Енджеювский Sędziszów
Przełazy Пшелази
Любушское Свебодзинский Lubrza
Przełęcz Salmopolska
Силезское Бельский Szczyrk
Przełęk Przelek
Опольское Ныский Nysa
Przełomka
Подляское Сувалкский Przerośl
Przemęt
Великопольское Вольштынский Przemęt
Przemkow Przemków
Нижнесилезское Польковицкий Przemków
Przemków Пшемкув
Нижнесилезское Польковицкий Przemków
Przemocze
Западнопоморское Голенювский Maszewo
Przemykow Przemyków
Малопольское Прошовицкий Koszyce
Przemyków Przemykow
Малопольское Прошовицкий Koszyce
Przemysl Przemyśl
Подкарпатское Przemyśl Przemyśl
Przemyslaw Przemysław
Поморское Новодвурский Stegna
Przemysław
Западнопоморское Лобезский Resko
Przemysław Przemyslaw
Поморское Новодвурский Stegna
Przemystka
Куявско Поморское Радзеювский Radziejów
Przemyśl Пшемысль
Подкарпатское Przemyśl Przemyśl
Przeradz
Поморское Бытувский Miastko
Przerębska Huta
Поморское Старогардский Skarszewy
Przerośl
Подляское Сувалкский Przerośl
Przerzeczyn Zdroj Przerzeczyn Zdrój
Нижнесилезское Дзержонювский Niemcza
Przerzeczyn Zdrój Przerzeczyn Zdroj
Нижнесилезское Дзержонювский Niemcza
Przesieczany
Нижнесилезское Згожелецкий Zgorzelec
Przesin Przęsin
Поморское Бытувский Miastko
Przeslawice Przesławice
Малопольское Мехувский Miechów
Przesławice Пшеславице
Малопольское Мехувский Miechów
Przesmyki Пшесмикі
Мазовецкое Седлецкий Przesmyki
Przestansko Przestańsko
Малопольское Краковский Iwanowice
Przestańsko Przestansko
Малопольское Краковский Iwanowice
Przeszkoda
Мазовецкое Гродзиский Żabia Wola
Prześlice
Любушское Суленцинский Torzym
Przetoczyno
Поморское Вейхеровский Szemud
Przewalanka
Подляское Белостокский Czarna Białostocka
Przewięź
Подляское Августовский Płaska
Przewloka Przewłoka
Люблинское Парчевский Parczew
Przewłoka Przewloka
Люблинское Парчевский Parczew
Przewodow Przewodów
Люблинское Хрубешувский Dołhobyczów
Przewodowo Poduchowne
Мазовецкое Пултуский Gzy
Przewodów Przewodow
Люблинское Хрубешувский Dołhobyczów
Przeworno
Нижнесилезское Стшелинский Przeworno
Przeworsk Пшеворск
Подкарпатское Пшеворский Przeworsk
Przewoz Przewóz
Любушское Жарский Przewóz
Przewoz
Мазовецкое Козеницкий Kozienice
Przewoz Przewóz
Поморское Картузский Chmielno
Przewóz Przewoz
Любушское Жарский Przewóz
Przewóz Przewoz
Поморское Картузский Chmielno
Przezdziatka Przeździatka
Мазовецкое Соколувский Sokołów Podlaski
Przezmark
Поморское Штумский Stary Dzierzgoń
Przeździatka Przezdziatka
Мазовецкое Соколувский Sokołów Podlaski
Przeździecko Grzymki
Мазовецкое Острувский Andrzejewo
Przeździecko Mroczki
Подляское Замбрувский Zambrów
Przeździedza
Нижнесилезское Львувецкий Wleń
Przęsin Przesin
Поморское Бытувский Miastko
Przęsocin
Западнопоморское Полицкий Police
Przodkowo
Поморское Картузский Przodkowo
Przybedza Przybędza
Силезское Живецкий Radziechowy Wieprz
Przybędza Przybedza
Силезское Живецкий Radziechowy Wieprz
Przybiernow Przybiernów
Западнопоморское Голенювский Przybiernów
Przybiernów Przybiernow
Западнопоморское Голенювский Przybiernów
Przybkowo
Западнопоморское Валецкий Wałcz
Przyborowie
Мазовецкое Острувский Wąsewo
Przyborowo
Великопольское Гнезненский Łubowo
Przyborów Пшиборув
Малопольское Бжеский Borzęcin
Przybowka Przybówka
Подкарпатское Кросненский Wojaszówka
Przybówka Пшибувка
Подкарпатское Кросненский Wojaszówka
Przybrodzin
Великопольское Слупецкий Powidz
Przybymierz
Любушское Зелёногурский Nowogród Bobrzański
Przybynow Przybynów
Силезское Мышкувский Żarki
Przybynów Przybynow
Силезское Мышкувский Żarki
Przybyslawice Przybysławice
Люблинское Люблинский Garbów
Przybyslawice Пшибыславице
Малопольское Краковский Skała
Przybyslawice Przybysławice
Малопольское Краковский Zielonki
Przybysław
Куявско Поморское Иновроцлавский Dąbrowa Biskupia
Przybysławice
Великопольское Острувский Raszków
Przybysławice Przybyslawice
Люблинское Люблинский Garbów
Przybysławice Przybyslawice
Малопольское Краковский Zielonki
Przybyszew
Мазовецкое Бялобжегский Promna
Przybyszowy
Свентокшишское Коньский Końskie
Przydargiń Пшидарґінь
Западнопоморское Кошалинский Bobolice
Przydonica
Малопольское Новосонченский Gródek nad Dunajcem
Przydroże
Любушское Всховский Sława
Przydroże Małe
Опольское Ныский Korfantów
Przydroże Wielkie
Опольское Ныский Korfantów
Przydworzyce Пшидвожице
Мазовецкое Козеницкий Magnuszew
Przydwórz
Куявско Поморское Вомбжезненский Ryńsk
Przygędza
Силезское Рыбницкий Czerwionka Leszczyny
Przygodzice
Великопольское Острувский Przygodzice
Przygon
Лодзинское Пабяницкий Dobroń
Przyjazn Przyjaźń
Поморское Картузский Żukowo
Przyjaźń Przyjazn
Поморское Картузский Żukowo
Przyjezierze
Куявско Поморское Могиленский Jeziora Wielkie
Przyjma
Великопольское Конинский Golina
Przykona
Великопольское Турекский Przykona
Przykop Пшикоп
Подкарпатское Мелецкий Padew Narodowa
Przykory
Мазовецкое Вышкувский Zabrodzie
Przylasek
Нижнесилезское Любаньский Platerówka
Przylaski
Любушское Жаганьский Brzeźnica
Przyleg Przyłęg
Любушское Стшелецко Дрезденецкий Strzelce Krajeńskie
Przylegow Przyłęgów
Нижнесилезское Свидницкий Żarów
Przylek Przyłęk
Подкарпатское Кольбушовский Niwiska
Przyleki Przyłęki
Куявско Поморское Быдгощский Białe Błota
Przylep
Любушское Zielona Góra Zielona Góra
Przylesie
Опольское Бжегский Olszanka
Przylesie Dolne
Опольское Бжегский Grodków
Przylogi Przyłogi
Свентокшишское Коньский Smyków
Przylubsko Пшилубсько
Силезское Заверценский Kroczyce
Przyłęg Przyleg
Любушское Стшелецко Дрезденецкий Strzelce Krajeńskie
Przyłęgów Przylegow
Нижнесилезское Свидницкий Żarów
Przyłęk
Великопольское Новотомыский Nowy Tomyśl
Przyłęk
Лодзинское Опочненский Paradyż
Przyłęk Przylek
Подкарпатское Кольбушовский Niwiska
Przyłęki Przyleki
Куявско Поморское Быдгощский Białe Błota
Przyłogi Przylogi
Свентокшишское Коньский Smyków
Przyłubie
Великопольское Конинский Skulsk
Przymiarki
Люблинское Билгорайский Księżpol
Przymilowice Przymiłowice
Силезское Ченстоховский Olsztyn
Przymiłowice Przymilowice
Силезское Ченстоховский Olsztyn
Przynotecko
Любушское Стшелецко Дрезденецкий Stare Kurowo
Przyny
Куявско Поморское Свецкий Nowe
Przypisówka
Люблинское Любартувский Firlej
Przyprostynia
Великопольское Новотомыский Zbąszyń
Przyrow Przyrów
Силезское Ченстоховский Przyrów
Przyrowo
Западнопоморское Свидвинский Połczyn Zdrój
Przyrów Przyrow
Силезское Ченстоховский Przyrów
Przysiecz
Опольское Опольский Prószków
Przysiek Пшисек
Куявско Поморское Торуньский Zławieś Wielka
Przysieki
Подкарпатское Ясленский Skołyszyn
Przyslup Przysłup
Подкарпатское Лесковский Cisna
Przysłup Przyslup
Подкарпатское Лесковский Cisna
Przystajn Przystajń
Силезское Клобуцкий Przystajń
Przystajń Пшистайнь
Силезское Клобуцкий Przystajń
Przystronie Пшистроне
Нижнесилезское Дзержонювский Łagiewniki
Przysucha Пшисуха
Мазовецкое Пшисухский Przysucha
Przyszowa
Малопольское Лимановский Łukowica
Przyszów
Подкарпатское Сталёвовольский Bojanów
Przytkowice
Малопольское Вадовицкий Kalwaria Zebrzydowska
Przytocko
Поморское Слупский Kępice
Przytoczna
Любушское Мендзыжечский Przytoczna
Przytoczno
Люблинское Любартувский Jeziorzany
Przytok
Западнопоморское Кошалинский Sianów
Przytor Przytór
Западнопоморское Świnoujście Świnoujście
Przytór Przytor
Западнопоморское Świnoujście Świnoujście
Przytuki
Великопольское Конинский Kleczew
Przytulanka
Подляское Монькский Mońki
Przytuły
Подляское Ломжинский Przytuły
Przytyk
Мазовецкое Радомский Przytyk
Przywidz
Поморское Гданьский Przywidz
Przywory Пшиворы
Лодзинское Верушувский Czastary
Przywory Пшиворы
Опольское Опольский Tarnów Opolski
Psary
Западнопоморское Свидвинский Świdwin
Psary
Лодзинское Опочненский Sławno
Psary
Лодзинское Поддембицкий Dalików
Psary
Малопольское Хшанувский Trzebinia
Psary
Свентокшишское Влощовский Secemin
Psary Псари
Силезское Люблинецкий Woźniki
Psary Male Psary Małe
Великопольское Вжесьнёвский Września
Psary Małe Psary Male
Великопольское Вжесьнёвский Września
Psary Stara Wies Psary Stara Wieś
Свентокшишское Келецкий Bodzentyn
Psary Stara Wieś Psary Stara Wies
Свентокшишское Келецкий Bodzentyn
Psie Pole
Великопольское Кротошинский Koźmin Wielkopolski
Psienie Ostrow Psienie Ostrów
Великопольское Плешевский Czermin
Psienie Ostrów Psienie Ostrow
Великопольское Плешевский Czermin
Pstrągowa
Подкарпатское Стшижувский Czudec
Pstrąże
Нижнесилезское Болеславецкий Bolesławiec
Pstrążna
Силезское Рыбницкий Lyski
Pszczelnik
Западнопоморское Мыслибуржский Myślibórz
Pszczew Пщев
Любушское Мендзыжечский Pszczew
Pszczew
Любушское Мендзыжечский Pszczew
Pszczolczyn Pszczółczyn
Куявско Поморское Жнинский Łabiszyn
Pszczółczyn Pszczolczyn
Куявско Поморское Жнинский Łabiszyn
Pszczółki Пщулкі
Поморское Гданьский Pszczółki
Pszczyna Пщина
Силезское Пщинский Pszczyna
Pszenno
Нижнесилезское Свидницкий Świdnica
Pszow Pszów
Силезское Водзиславский Pszów
Pszów Пшув
Силезское Водзиславский Pszów
Ptaszkowa
Малопольское Новосонченский Grybów
Pturek
Куявско Поморское Жнинский Barcin
Ptusza
Великопольское Злотувский Tarnówka
Puc
Поморское Косцежский Kościerzyna
Puchaczow
Люблинское Ленчинский Puchaczów
Puchały
Мазовецкое Прушковский Raszyn
Puchły
Подляское Хайнувский Narew
Pucice
Западнопоморское Голенювский Goleniów
Puck Пуцк
Поморское Пуцкий Puck
Puczniew
Лодзинское Пабяницкий Lutomiersk
Puczyce
Мазовецкое Лосицкий Platerów
Pudlowek Pudłówek
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Pudłów
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Pudłówek Pudlowek
Лодзинское Поддембицкий Poddębice
Pudwagi Pudwągi
Варминско Мазурское Кентшинский Reszel
Pudwągi Pudwagi
Варминско Мазурское Кентшинский Reszel
Pulankowice Pułankowice
Люблинское Красницкий Wilkołaz
Pulankowice
Люблинское Красницкий Wilkołaz
Pulawy Puławy
Люблинское Пулавский Puławy
Pulawy Пулави
Подкарпатское Кросненский Rymanów
Pulczynów
Люблинское Билгорайский Frampol
Pultusk Pułtusk
Мазовецкое Пултуский Pułtusk
Pułanki
Подкарпатское Стшижувский Frysztak
Pułankowice Pulankowice
Люблинское Красницкий Wilkołaz
Puławy Пулавы
Люблинское Пулавский Puławy
Pułtusk Пултуск
Мазовецкое Пултуский Pułtusk
Puncow Puńców
Силезское Цешинский Goleszów
Puńców Puncow
Силезское Цешинский Goleszów
Puńsk
Подляское Сейненский Puńsk
Pupki
Варминско Мазурское Ольштынский Jonkowo
Purda
Варминско Мазурское Ольштынский Purda
Purda Leśna
Варминско Мазурское Ольштынский Purda
Puste Laki Puste Łąki
Мазовецкое Вышкувский Wyszków
Puste Łąki Puste Laki
Мазовецкое Вышкувский Wyszków
Pustelnik
Мазовецкое Миньский Stanisławów
Pustkow
Любушское Жарский Trzebiel
Pustkow Pustków
Опольское Опольский Ozimek
Pustkow Pustków
Подкарпатское Дембицкий Dębica
Pustkow Wilczkowski Pustków Wilczkowski
Нижнесилезское Вроцлавский Kobierzyce
Pustkowie Lgockie
Силезское Мышкувский Koziegłowy
Pustkowo Пустково
Западнопоморское Грыфицкий Rewal
Pustków Pustkow
Опольское Опольский Ozimek
Pustków Пусткув
Подкарпатское Дембицкий Dębica
Pustków Wilczkowski Pustkow Wilczkowski
Нижнесилезское Вроцлавский Kobierzyce
Pustków Żurawski
Нижнесилезское Вроцлавский Kobierzyce
Pustowo
Поморское Слупский Kępice
Pustynia Пустыня
Подкарпатское Дембицкий Dębica
Puszcza Mariańska
Мазовецкое Жирардувский Puszcza Mariańska
Puszcza Rządowa
Куявско Поморское Рыпинский Rypin
Puszcza Solska
Люблинское Билгорайский Józefów
Puszczew
Силезское Клобуцкий Wręczyca Wielka
Puszczykowo
Великопольское Познанский повет Puszczykowo
Puszno Godowskie
Люблинское Опольский Opole Lubelskie
Puzdrowizna
Мазовецкое Острувский Brok
Puzdrowo
Поморское Картузский Sierakowice
Puznowka Puznówka
Мазовецкое Гарволинский Pilawa
Puznówka Puznowka
Мазовецкое Гарволинский Pilawa
Puznówka Пузнувка
Мазовецкое Гарволинский Pilawa
Pużyce
Поморское Вейхеровский Łęczyce
Pyrzowice Пыжовице
Силезское Тарногурский Ożarowice
Pyrzyce Пыжице
Западнопоморское Пыжицкий Pyrzyce
Pyskowice Пысковице
Силезское Гливицкий Pyskowice
Pyszaca Pysząca
Великопольское Сьремский Śrem
Pysząca Pyszaca
Великопольское Сьремский Śrem
Pyszczyn
Великопольское Гнезненский Gniezno
Pyszczynek
Великопольское Гнезненский Gniezno
Pyszka
Западнопоморское Колобжегский Dygowo
Pyzdry
Великопольское Вжесьнёвский Pyzdry
Pyzowka Pyzówka
Малопольское Новотаргский Nowy Targ
Pyzówka Pyzowka
Малопольское Новотаргский Nowy Targ