rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Испания
Малатерия
Малатерия ↔ Польша
Автобусы
Малатерия
Malatería
Malateria
Испания
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Малатерия
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Испания
/
Малатерия
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Малатерия → Sabaudia
Sabaudia → Малатерия
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Малатерия → Saborze
Saborze → Малатерия
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Малатерия → Sacharewo
Sacharewo → Малатерия
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Малатерия → Sadek
Sadek → Малатерия
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Малатерия → Sadki
Sadki → Малатерия
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Sadkow
Sadkow → Малатерия
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Малатерия → Садкув
Садкув → Малатерия
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Sadkowek
Sadkowek → Малатерия
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Малатерия → Sadkowo
Sadkowo → Малатерия
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Sadkow
Sadkow → Малатерия
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Sadkowek
Sadkowek → Малатерия
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Малатерия → Sadlinki
Sadlinki → Малатерия
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Малатерия → Sadlno
Sadlno → Малатерия
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Малатерия → Sadlowo
Sadlowo → Малатерия
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Малатерия → Sadlowo
Sadlowo → Малатерия
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Малатерия → Sadlowo
Sadlowo → Малатерия
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Малатерия → Sadlowo
Sadlowo → Малатерия
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Малатерия → Sadlowo
Sadlowo → Малатерия
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Малатерия → Sadlowo
Sadlowo → Малатерия
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Малатерия → Sadow
Sadow → Малатерия
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Малатерия → Садова
Садова → Малатерия
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Sadowice
Sadowice → Малатерия
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Малатерия → Sadowie
Sadowie → Малатерия
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Малатерия → Садове
Садове → Малатерия
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Малатерия → Sadowne
Sadowne → Малатерия
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Малатерия → Sadowo
Sadowo → Малатерия
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Малатерия → Sadow
Sadow → Малатерия
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Малатерия → Sadów
Sadów → Малатерия
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Малатерия → Sadrozyce
Sadrozyce → Малатерия
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Малатерия → Sadry
Sadry → Малатерия
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Малатерия → Sadurki
Sadurki → Малатерия
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Малатерия → Sadurki
Sadurki → Малатерия
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Малатерия → Sady
Sady → Малатерия
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Малатерия → Sady
Sady → Малатерия
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Малатерия → Sady
Sady → Малатерия
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Малатерия → Sady Dolne
Sady Dolne → Малатерия
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Малатерия → Sadykierz
Sadykierz → Малатерия
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Малатерия → Сайчице
Сайчице → Малатерия
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Salno
Salno → Малатерия
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Малатерия → Salno
Salno → Малатерия
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Малатерия → Samarzewo
Samarzewo → Малатерия
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Малатерия → Samborowice
Samborowice → Малатерия
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Малатерия → Samborowo
Samborowo → Малатерия
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Малатерия → Самборско
Самборско → Малатерия
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Малатерия → Samborzec
Samborzec → Малатерия
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Малатерия → Samlawki
Samlawki → Малатерия
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Малатерия → Samlino
Samlino → Малатерия
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Малатерия → Samlawki
Samlawki → Малатерия
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Samociazek
Samociazek → Малатерия
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Samociazek
Samociazek → Малатерия
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Малатерия → Samolubie
Samolubie → Малатерия
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Малатерия → Samołęż
Samołęż → Малатерия
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Малатерия → Samorzadki
Samorzadki → Малатерия
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Малатерия → Samorzadki
Samorzadki → Малатерия
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Малатерия → Samostrzalow
Samostrzalow → Малатерия
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Малатерия → Samostrzalow
Samostrzalow → Малатерия
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Малатерия → Samostrzel
Samostrzel → Малатерия
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Самотвур
Самотвур → Малатерия
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Малатерия → Samowicze
Samowicze → Малатерия
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Малатерия → Sampława
Sampława → Малатерия
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Малатерия → Samsieczno
Samsieczno → Малатерия
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Малатерия → Samsieczynek
Samsieczynek → Малатерия
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Samsonowice
Samsonowice → Малатерия
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Малатерия → Сандомир
Сандомир → Малатерия
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Малатерия → Sanice
Sanice → Малатерия
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Малатерия → Sanie
Sanie → Малатерия
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Малатерия → Sanka
Sanka → Малатерия
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Малатерия → Санники
Санники → Малатерия
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Малатерия → Санок
Санок → Малатерия
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Малатерия → Santok
Santok → Малатерия
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Sapieżyn
Sapieżyn → Малатерия
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Малатерия → Saplaty
Saplaty → Малатерия
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Малатерия → Sapolnica
Sapolnica → Малатерия
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Малатерия → Sapy
Sapy → Малатерия
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Малатерия → Sarbia
Sarbia → Малатерия
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Малатерия → Sarbicko
Sarbicko → Малатерия
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Малатерия → Сарбиново
Сарбиново → Малатерия
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Малатерия → Сарбиново
Сарбиново → Малатерия
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Малатерия → Sarbka
Sarbka → Малатерия
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Малатерия → Сарбськ
Сарбськ → Малатерия
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Малатерия → Сарнаки
Сарнаки → Малатерия
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Малатерия → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Малатерия
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Малатерия → Sarnow
Sarnow → Малатерия
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Малатерия → Sarnow
Sarnow → Малатерия
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Малатерия → Sarnówek
Sarnówek → Малатерия
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Малатерия → Sarnówek
Sarnówek → Малатерия
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Малатерия → Sartowice
Sartowice → Малатерия
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Малатерия → Sarzyna
Sarzyna → Малатерия
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Малатерия → Sasino
Sasino → Малатерия
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Малатерия → Saspow
Saspow → Малатерия
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Малатерия → Sawin
Sawin → Малатерия
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Малатерия → Sawino
Sawino → Малатерия
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Малатерия → Sawity
Sawity → Малатерия
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Малатерия → Saborze
Saborze → Малатерия
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Малатерия → Sadry
Sadry → Малатерия
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Малатерия → Sągnity
Sągnity → Малатерия
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Малатерия → Saplaty
Saplaty → Малатерия
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Малатерия → Sąpole
Sąpole → Малатерия
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Малатерия → Sapolnica
Sapolnica → Малатерия
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Малатерия → Sapy
Sapy → Малатерия
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Малатерия → Sąpy
Sąpy → Малатерия
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Малатерия → Сутейск
Сутейск → Малатерия
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Малатерия → Saspow
Saspow → Малатерия
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Малатерия → Schodnia
Schodnia → Малатерия
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Малатерия → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Малатерия
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Малатерия → Sciborowice
Sciborowice → Малатерия
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Малатерия → Sciborz
Sciborz → Малатерия
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Малатерия → Sciborzyce
Sciborzyce → Малатерия
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Малатерия → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Малатерия
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Малатерия → Sciechow
Sciechow → Малатерия
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Малатерия → Sciechowek
Sciechowek → Малатерия
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Малатерия → Sciegny
Sciegny → Малатерия
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Малатерия → Sciejowice
Sciejowice → Малатерия
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Малатерия → Scienne
Scienne → Малатерия
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Малатерия → Scinawa
Scinawa → Малатерия
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Малатерия → Sebastianowo
Sebastianowo → Малатерия
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Малатерия → Secemin
Secemin → Малатерия
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Малатерия → Sechna
Sechna → Малатерия
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Малатерия → Seczkowo
Seczkowo → Малатерия
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Малатерия → Seczkowo
Seczkowo → Малатерия
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Малатерия → Sedow
Sedow → Малатерия
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Малатерия → Sedziejowice
Sedziejowice → Малатерия
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Малатерия → Sedzimirow
Sedzimirow → Малатерия
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Малатерия → Sedziszow
Sedziszow → Малатерия
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Малатерия → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Малатерия
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Малатерия → Sedziszowa
Sedziszowa → Малатерия
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Sedziszowa
Sedziszowa → Малатерия
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Малатерия → Сейны
Сейны → Малатерия
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Малатерия → Sekocin Las
Sekocin Las → Малатерия
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Малатерия → Семлін
Семлін → Малатерия
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Малатерия → Senislawice
Senislawice → Малатерия
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Малатерия → Senislawice
Senislawice → Малатерия
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Малатерия → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Малатерия
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Малатерия → Sepopol
Sepopol → Малатерия
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Serafinów
Serafinów → Малатерия
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Малатерия → Serby
Serby → Малатерия
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Малатерия → Seredzice
Seredzice → Малатерия
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Малатерия → Сероцк
Сероцк → Малатерия
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Малатерия → Сероцк
Сероцк → Малатерия
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Малатерия → Seroczyn
Seroczyn → Малатерия
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Малатерия → Seroki
Seroki → Малатерия
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Малатерия → Serokomla
Serokomla → Малатерия
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Малатерия → Serpelice
Serpelice → Малатерия
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Малатерия → Serwoniec
Serwoniec → Малатерия
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Малатерия → Serwy
Serwy → Малатерия
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Малатерия → Seczkowo
Seczkowo → Малатерия
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Малатерия → Seczkowo
Seczkowo → Малатерия
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Малатерия → Sędki
Sędki → Малатерия
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Малатерия → Sedow
Sedow → Малатерия
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Малатерия → Sędów
Sędów → Малатерия
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Малатерия → Sedziejowice
Sedziejowice → Малатерия
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Малатерия → Sedzimirow
Sedzimirow → Малатерия
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Малатерия → Sedziszowa
Sedziszowa → Малатерия
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Sedziszowa
Sedziszowa → Малатерия
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Малатерия → Sedziszow
Sedziszow → Малатерия
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Малатерия → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Малатерия
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Малатерия → Sekocin Las
Sekocin Las → Малатерия
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Малатерия → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Малатерия
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Малатерия → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Малатерия
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Малатерия → Sękowa
Sękowa → Малатерия
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Малатерия → Sękowice
Sękowice → Малатерия
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Малатерия → Sękowo
Sękowo → Малатерия
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Малатерия → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Малатерия
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Малатерия → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Малатерия
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Малатерия → Sepopol
Sepopol → Малатерия
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Малатерия → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Малатерия
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Сянув
Сянув → Малатерия
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Малатерия → Sianowo
Sianowo → Малатерия
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Малатерия → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Малатерия
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Малатерия → Сяноженты
Сяноженты → Малатерия
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Малатерия → Сяноженты
Сяноженты → Малатерия
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Сянув
Сянув → Малатерия
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Малатерия → Siary
Siary → Малатерия
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Малатерия → Siąszyce
Siąszyce → Малатерия
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Малатерия → Sibin
Sibin → Малатерия
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Малатерия → Sichow
Sichow → Малатерия
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Малатерия → Sichow
Sichow → Малатерия
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Малатерия → Sicienko
Sicienko → Малатерия
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Малатерия → Sicko
Sicko → Малатерия
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Малатерия → Siczki
Siczki → Малатерия
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Малатерия → Сідзіна
Сідзіна → Малатерия
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Малатерия → Sieborowice
Sieborowice → Малатерия
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Малатерия → Sieburczyn
Sieburczyn → Малатерия
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Малатерия → Siechnice
Siechnice → Малатерия
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Малатерия → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Малатерия
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Малатерия → Sieciechow
Sieciechow → Малатерия
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Малатерия → Сецехув
Сецехув → Малатерия
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Малатерия → Sieciechowice
Sieciechowice → Малатерия
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Малатерия → Sieciechowice
Sieciechowice → Малатерия
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Малатерия → Sieciechow
Sieciechow → Малатерия
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Малатерия → Sieciejow
Sieciejow → Малатерия
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Сецемін
Сецемін → Малатерия
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Малатерия → Siecien
Siecien → Малатерия
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Малатерия → Siecien
Siecien → Малатерия
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Малатерия → Siedlakowice
Siedlakowice → Малатерия
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Малатерия → Siedlanka
Siedlanka → Малатерия
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Малатерия → Siedlatkow
Siedlatkow → Малатерия
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Малатерия → Siedlatkow
Siedlatkow → Малатерия
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Малатерия → Siedlątków
Siedlątków → Малатерия
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Малатерия → Седльце
Седльце → Малатерия
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Малатерия → Siedlce
Siedlce → Малатерия
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Малатерия → Siedlec
Siedlec → Малатерия
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Малатерия → Siedlec
Siedlec → Малатерия
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Малатерия → Siedlec
Siedlec → Малатерия
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Малатерия → Седлець
Седлець → Малатерия
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Малатерия → Седлець
Седлець → Малатерия
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Малатерия → Siedlec
Siedlec → Малатерия
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Малатерия → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Малатерия
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Малатерия → Siedlece
Siedlece → Малатерия
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Малатерия → Siedlecin
Siedlecin → Малатерия
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Малатерия → Siedlemin
Siedlemin → Малатерия
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Малатерия → Siedlew
Siedlew → Малатерия
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Малатерия → Siedlecin
Siedlecin → Малатерия
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Малатерия → Седліце
Седліце → Малатерия
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Малатерия → Siedliska
Siedliska → Малатерия
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Малатерия → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Малатерия
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Малатерия → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Малатерия
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Малатерия → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Малатерия
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Малатерия → Siedlisko
Siedlisko → Малатерия
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Малатерия → Siedlisko
Siedlisko → Малатерия
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Малатерия → Siedlisko
Siedlisko → Малатерия
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Малатерия → Siedliszcze
Siedliszcze → Малатерия
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Малатерия → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Малатерия
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Малатерия → Siedlnica
Siedlnica → Малатерия
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Малатерия → Siedlów
Siedlów → Малатерия
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Малатерия → Sieganow
Sieganow → Малатерия
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Малатерия → Siekierczyn
Siekierczyn → Малатерия
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Малатерия → Siekierki
Siekierki → Малатерия
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Малатерия → Siekluki
Siekluki → Малатерия
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Sielc
Sielc → Малатерия
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Малатерия → Sielce
Sielce → Малатерия
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Малатерия → Sielec
Sielec → Малатерия
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Малатерия → Sielec
Sielec → Малатерия
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Малатерия → Sielec
Sielec → Малатерия
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Малатерия → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Малатерия
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Малатерия → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Малатерия
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Малатерия → Sielsko
Sielsko → Малатерия
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Малатерия → Sielun
Sielun → Малатерия
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Малатерия → Sielun
Sielun → Малатерия
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Малатерия → Siemczyno
Siemczyno → Малатерия
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Малатерия → Семянице
Семянице → Малатерия
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Малатерия → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Малатерия
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Малатерия → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Малатерия
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Малатерия → Siemianówka
Siemianówka → Малатерия
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Малатерия → Siemiany
Siemiany → Малатерия
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Малатерия → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Малатерия
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Малатерия → Семятыче
Семятыче → Малатерия
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Малатерия → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Малатерия
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Малатерия
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Малатерия
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Малатерия → Siemiechow
Siemiechow → Малатерия
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Малатерия → Siemiechow
Siemiechow → Малатерия
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Малатерия → Siemien
Siemien → Малатерия
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Малатерия → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Малатерия
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Малатерия → Siemien
Siemien → Малатерия
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Малатерия → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Малатерия
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Малатерия → Siemierz
Siemierz → Малатерия
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Малатерия → Siemierzyce
Siemierzyce → Малатерия
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Малатерия → Siemierzyce
Siemierzyce → Малатерия
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Малатерия → Siemirowice
Siemirowice → Малатерия
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Малатерия → Семковице
Семковице → Малатерия
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Малатерия → Siemszyce
Siemszyce → Малатерия
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Малатерия → Siemysl
Siemysl → Малатерия
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Малатерия → Siemyslow
Siemyslow → Малатерия
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Малатерия → Siemysl
Siemysl → Малатерия
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Малатерия → Sieniawa
Sieniawa → Малатерия
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Малатерия → Синява
Синява → Малатерия
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Малатерия → Сенява
Сенява → Малатерия
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Малатерия → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Малатерия
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Малатерия → Sieniawka
Sieniawka → Малатерия
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Малатерия → Сенично
Сенично → Малатерия
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Малатерия → Sienna
Sienna → Малатерия
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Малатерия → Сиенна
Сиенна → Малатерия
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Малатерия → Siennica
Siennica → Малатерия
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Малатерия → Сенниця
Сенниця → Малатерия
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Малатерия → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Малатерия
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Малатерия → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Малатерия
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Малатерия → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Малатерия
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Малатерия → Sienno
Sienno → Малатерия
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Малатерия → Sienno
Sienno → Малатерия
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Малатерия → Siennow
Siennow → Малатерия
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Малатерия → Siennow
Siennow → Малатерия
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Малатерия → Сіннів
Сіннів → Малатерия
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Малатерия → Siepietnica
Siepietnica → Малатерия
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Малатерия → Siepraw
Siepraw → Малатерия
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Малатерия → Сеправ
Сеправ → Малатерия
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Малатерия → Sieprawice
Sieprawice → Малатерия
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Малатерия → Sieprawki
Sieprawki → Малатерия
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Малатерия → Серадз
Серадз → Малатерия
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Малатерия → Sierakow
Sierakow → Малатерия
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Sierakow
Sierakow → Малатерия
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Малатерия → Sierakow
Sierakow → Малатерия
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Малатерия → Серакув
Серакув → Малатерия
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Малатерия → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Малатерия
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Sierakowek
Sierakowek → Малатерия
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Малатерия → Sierakowice
Sierakowice → Малатерия
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Малатерия → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Малатерия
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Малатерия → Сераково
Сераково → Малатерия
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Малатерия → Sierakowo
Sierakowo → Малатерия
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Малатерия
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Малатерия → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Малатерия
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Малатерия → Sierakow
Sierakow → Малатерия
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Sierakow
Sierakow → Малатерия
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Малатерия → Sierakow
Sierakow → Малатерия
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Малатерия → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Малатерия
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Sierakowek
Sierakowek → Малатерия
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Малатерия → Sieranie
Sieranie → Малатерия
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Малатерия → Siercza
Siercza → Малатерия
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Малатерия → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Малатерия
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Малатерия → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Малатерия
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Малатерия → Sieroniowice
Sieroniowice → Малатерия
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Малатерия → Sieroslaw
Sieroslaw → Малатерия
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Малатерия → Sieroslawice
Sieroslawice → Малатерия
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Малатерия → Sieroslaw
Sieroslaw → Малатерия
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Малатерия → Sieroslawice
Sieroslawice → Малатерия
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Малатерия → Sieroszewice
Sieroszewice → Малатерия
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Малатерия → Sieroszowice
Sieroszowice → Малатерия
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Малатерия → Серпц
Серпц → Малатерия
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Малатерия → Sierpnica
Sierpnica → Малатерия
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Малатерия → Sierpow
Sierpow → Малатерия
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Малатерия → Sierpow
Sierpow → Малатерия
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Малатерия → Sierskowola
Sierskowola → Малатерия
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Малатерия → Siersza
Siersza → Малатерия
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Малатерия → Sierzno
Sierzno → Малатерия
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Малатерия → Siestrzen
Siestrzen → Малатерия
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Малатерия → Siestrzen
Siestrzen → Малатерия
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Малатерия → Sietesz
Sietesz → Малатерия
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Малатерия → Севеж
Севеж → Малатерия
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Малатерия → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Малатерия
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Малатерия → Sigła
Sigła → Малатерия
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Sikorowo
Sikorowo → Малатерия
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Малатерия → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Малатерия
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Малатерия → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Малатерия
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Малатерия → Sikorz
Sikorz → Малатерия
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Малатерия → Sikorzyce
Sikorzyce → Малатерия
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Малатерия → Sikorzyce
Sikorzyce → Малатерия
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Sikorzyce
Sikorzyce → Малатерия
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Малатерия → Sikorzyn
Sikorzyn → Малатерия
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Малатерия → Sikorzyno
Sikorzyno → Малатерия
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Малатерия → Sikorz
Sikorz → Малатерия
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Малатерия → Silice
Silice → Малатерия
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Малатерия → Silin
Silin → Малатерия
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Малатерия → Silnica
Silnica → Малатерия
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Малатерия → Silno
Silno → Малатерия
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Малатерия → Silnowo
Silnowo → Малатерия
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Малатерия → Sinogora
Sinogora → Малатерия
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Малатерия → Sinogora
Sinogora → Малатерия
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Малатерия → Sinoleka
Sinoleka → Малатерия
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Малатерия → Sinoleka
Sinoleka → Малатерия
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Малатерия → Сіньчиця
Сіньчиця → Малатерия
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Малатерия → Сьодло
Сьодло → Малатерия
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Малатерия → Siodlo
Siodlo → Малатерия
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Малатерия → Siodlo
Siodlo → Малатерия
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Малатерия → Siodłowice
Siodłowice → Малатерия
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Малатерия → Siolkowa
Siolkowa → Малатерия
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Малатерия → Siomki
Siomki → Малатерия
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Малатерия → Sionna
Sionna → Малатерия
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Малатерия → Siolkowa
Siolkowa → Малатерия
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Малатерия → Sitaniec
Sitaniec → Малатерия
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Малатерия → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Малатерия
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Малатерия → Sitarze
Sitarze → Малатерия
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Малатерия → Sitne
Sitne → Малатерия
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Малатерия → Sitnik
Sitnik → Малатерия
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Малатерия → Sitno
Sitno → Малатерия
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Малатерия → Sitno
Sitno → Малатерия
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Малатерия → Sitno
Sitno → Малатерия
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Малатерия → Sitowa
Sitowa → Малатерия
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Sitowiec
Sitowiec → Малатерия
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Малатерия → Siucice
Siucice → Малатерия
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Siwialka
Siwialka → Малатерия
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Siwialka
Siwialka → Малатерия
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Малатерия → Siwiki
Siwiki → Малатерия
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Малатерия → Skajboty
Skajboty → Малатерия
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Малатерия → Skaje
Skaje → Малатерия
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Малатерия → Skala
Skala → Малатерия
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Малатерия → Скала
Скала → Малатерия
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Малатерия → Skalbmierz
Skalbmierz → Малатерия
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Skalka
Skalka → Малатерия
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Малатерия → Skalmierowice
Skalmierowice → Малатерия
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Малатерия → Skalmierowice
Skalmierowice → Малатерия
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Skalow
Skalow → Малатерия
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Малатерия → Skala
Skala → Малатерия
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Малатерия → Skała
Skała → Малатерия
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Малатерия → Skałągi
Skałągi → Малатерия
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Skalka
Skalka → Малатерия
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Skalow
Skalow → Малатерия
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Skały
Skały → Малатерия
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Малатерия → Skape
Skape → Малатерия
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Малатерия → Skarbimierz
Skarbimierz → Малатерия
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Малатерия → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Малатерия
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Малатерия → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Малатерия
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Малатерия → Skarchowo
Skarchowo → Малатерия
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Малатерия → Skarpa
Skarpa → Малатерия
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Малатерия → Skarszewy
Skarszewy → Малатерия
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Малатерия → Skaryszew
Skaryszew → Малатерия
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Малатерия → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Малатерия
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Малатерия → Skarżyn
Skarżyn → Малатерия
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Малатерия → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Малатерия
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Малатерия → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Малатерия
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Малатерия → Скавица
Скавица → Малатерия
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Малатерия → Skawina
Skawina → Малатерия
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Малатерия → Skape
Skape → Малатерия
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Малатерия → Скомпе
Скомпе → Малатерия
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Малатерия → Skepe
Skepe → Малатерия
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Малатерия → Skęczniew
Skęczniew → Малатерия
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Малатерия → Skepe
Skepe → Малатерия
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Skibienko
Skibienko → Малатерия
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Скібно
Скібно → Малатерия
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Малатерия → Skidniow
Skidniow → Малатерия
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Малатерия → Skidniow
Skidniow → Малатерия
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Малатерия → Skierbieszow
Skierbieszow → Малатерия
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Малатерия → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Малатерия
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Малатерия → Skierbieszow
Skierbieszow → Малатерия
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Малатерия → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Малатерия
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Малатерия → Skierdy
Skierdy → Малатерия
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Малатерия → Skierki
Skierki → Малатерия
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Малатерия → Скерневице
Скерневице → Малатерия
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Малатерия → Skindzierz
Skindzierz → Малатерия
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Малатерия → Skitno
Skitno → Малатерия
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Малатерия → Skloty
Skloty → Малатерия
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Малатерия → Skloty
Skloty → Малатерия
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Малатерия → Скочув
Скочув → Малатерия
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Малатерия → Скочув
Скочув → Малатерия
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Малатерия → Skoki
Skoki → Малатерия
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Малатерия → Skoki
Skoki → Малатерия
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Малатерия → Skoki
Skoki → Малатерия
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Малатерия → Skokowa
Skokowa → Малатерия
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Малатерия → Skokówko
Skokówko → Малатерия
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Малатерия → Skokum
Skokum → Малатерия
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Малатерия → Skoloszow
Skoloszow → Малатерия
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Малатерия → Сколышин
Сколышин → Малатерия
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Малатерия → Skoloszow
Skoloszow → Малатерия
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Малатерия → Сколышин
Сколышин → Малатерия
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Малатерия → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Малатерия
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Малатерия → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Малатерия
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Малатерия → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Малатерия
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Малатерия → Skomlin
Skomlin → Малатерия
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Малатерия → Skop
Skop → Малатерия
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Малатерия → Skorcz
Skorcz → Малатерия
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Малатерия → Skorczow
Skorczow → Малатерия
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Малатерия → Skorczow
Skorczow → Малатерия
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Малатерия → Skorka
Skorka → Малатерия
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Малатерия → Skorochów
Skorochów → Малатерия
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Малатерия → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Малатерия
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Малатерия → Skoroszow
Skoroszow → Малатерия
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Малатерия → Skoroszow
Skoroszow → Малатерия
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Малатерия → Skoroszyce
Skoroszyce → Малатерия
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Малатерия → Skorzec
Skorzec → Малатерия
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Малатерия → Skorzecin
Skorzecin → Малатерия
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Малатерия → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Малатерия
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Малатерия → Skorzecin
Skorzecin → Малатерия
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Малатерия → Skorzow
Skorzow → Малатерия
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Малатерия → Skorzow
Skorzow → Малатерия
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Малатерия → Skotniki
Skotniki → Малатерия
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Малатерия → Skotniki
Skotniki → Малатерия
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Малатерия → Сковарч
Сковарч → Малатерия
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Малатерия → Skowierzyn
Skowierzyn → Малатерия
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Малатерия → Skowieszynek
Skowieszynek → Малатерия
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Малатерия → Skowronki
Skowronki → Малатерия
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Малатерия → Skowronow
Skowronow → Малатерия
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Малатерия → Skowronow
Skowronow → Малатерия
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Малатерия → Skowrony
Skowrony → Малатерия
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Малатерия → Skorcz
Skorcz → Малатерия
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Малатерия → Skorka
Skorka → Малатерия
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Малатерия → Skórkowice
Skórkowice → Малатерия
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Малатерия → Skorzec
Skorzec → Малатерия
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Малатерия → Скуженно
Скуженно → Малатерия
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Малатерия → Skronina
Skronina → Малатерия
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Малатерия → Skroniów
Skroniów → Малатерия
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Малатерия → Skruda
Skruda → Малатерия
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Малатерия → Skrudki
Skrudki → Малатерия
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Малатерия → Skrwilno
Skrwilno → Малатерия
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Малатерия → Скрибіче
Скрибіче → Малатерия
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Малатерия → Skryplewo
Skryplewo → Малатерия
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Малатерия → Skrzatusz
Skrzatusz → Малатерия
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Малатерия → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Малатерия
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Малатерия → Скшешев
Скшешев → Малатерия
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Малатерия → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Малатерия
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Малатерия → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Малатерия
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Малатерия → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Малатерия
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Малатерия → Skrzydlice
Skrzydlice → Малатерия
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Малатерия → Skrzydlna
Skrzydlna → Малатерия
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Малатерия → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Малатерия
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Малатерия → Скшиня
Скшиня → Малатерия
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Малатерия → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Малатерия
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Малатерия → Skrzypiow
Skrzypiow → Малатерия
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Малатерия → Skrzypiow
Skrzypiow → Малатерия
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Малатерия → Skrzyszow
Skrzyszow → Малатерия
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Малатерия → Skrzyszow
Skrzyszow → Малатерия
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Малатерия → Skrzyszów
Skrzyszów → Малатерия
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Малатерия → Skubianka
Skubianka → Малатерия
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Малатерия → Skulsk
Skulsk → Малатерия
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Малатерия → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Малатерия
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Малатерия → Skuły
Skuły → Малатерия
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Малатерия → Skumros
Skumros → Малатерия
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Малатерия → Скупе
Скупе → Малатерия
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Малатерия → Skupie
Skupie → Малатерия
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Малатерия → Skurow
Skurow → Малатерия
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Малатерия → Skurow
Skurow → Малатерия
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Малатерия → Skuszew
Skuszew → Малатерия
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Малатерия → Skwierawy
Skwierawy → Малатерия
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Малатерия → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Малатерия
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Малатерия → Сквежина
Сквежина → Малатерия
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Малатерия → Slaboszow
Slaboszow → Малатерия
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Малатерия → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Малатерия
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Малатерия → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Малатерия
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Малатерия → Slajszewo
Slajszewo → Малатерия
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Малатерия → Slawa
Slawa → Малатерия
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Малатерия → Slawatycze
Slawatycze → Малатерия
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Малатерия → Slawczyn
Slawczyn → Малатерия
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Малатерия → Slawecin
Slawecin → Малатерия
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Slawecin
Slawecin → Малатерия
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Малатерия → Slawecin
Slawecin → Малатерия
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Малатерия → Slawecin
Slawecin → Малатерия
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Slawecinek
Slawecinek → Малатерия
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Малатерия → Slawki
Slawki → Малатерия
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Малатерия → Slawkow
Slawkow → Малатерия
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Малатерия → Slawkowice
Slawkowice → Малатерия
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Малатерия → Slawnikowice
Slawnikowice → Малатерия
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Малатерия → Славно
Славно → Малатерия
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Малатерия → Slawoszew
Slawoszew → Малатерия
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Малатерия → Slawoszyno
Slawoszyno → Малатерия
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Slawutowko
Slawutowko → Малатерия
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Малатерия → Slecin
Slecin → Малатерия
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Малатерия → Slemien
Slemien → Малатерия
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Малатерия → Slesin
Slesin → Малатерия
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Малатерия → Slesin
Slesin → Малатерия
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Малатерия → Sleszowice
Sleszowice → Малатерия
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Малатерия → Slezany
Slezany → Малатерия
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Малатерия → Sliwa
Sliwa → Малатерия
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Малатерия → Sliwice
Sliwice → Малатерия
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Малатерия → Slizow
Slizow → Малатерия
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Малатерия → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Малатерия
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Малатерия → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Малатерия
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Малатерия → Slomczyn
Slomczyn → Малатерия
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Малатерия → Slomirog
Slomirog → Малатерия
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Малатерия → Сломники
Сломники → Малатерия
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Малатерия → Slonecznik
Slonecznik → Малатерия
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Малатерия → Sloniawy
Sloniawy → Малатерия
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Малатерия → Slopanowo
Slopanowo → Малатерия
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Малатерия → Slopiec
Slopiec → Малатерия
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Малатерия → Slotwina
Slotwina → Малатерия
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Малатерия → Slotwina
Slotwina → Малатерия
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Малатерия → Slotwiny
Slotwiny → Малатерия
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Малатерия → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Малатерия
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Малатерия → Slowikowa
Slowikowa → Малатерия
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Малатерия → Слубице
Слубице → Малатерия
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Малатерия → Slugi
Slugi → Малатерия
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Малатерия → Slup
Slup → Малатерия
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Малатерия → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Малатерия
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Малатерия → Слупца
Слупца → Малатерия
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Малатерия → Slupia
Slupia → Малатерия
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Малатерия → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Малатерия
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Малатерия → Slupica
Slupica → Малатерия
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Малатерия → Slupie
Slupie → Малатерия
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Малатерия → Слупець
Слупець → Малатерия
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Малатерия → Slupiec
Slupiec → Малатерия
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Малатерия → Слупно
Слупно → Малатерия
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Малатерия → Slupowo
Slupowo → Малатерия
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Малатерия → Слупск
Слупск → Малатерия
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Малатерия → Slupsko
Slupsko → Малатерия
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Малатерия → Slupy
Slupy → Малатерия
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Малатерия → Slustowo
Slustowo → Малатерия
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Малатерия → Slaboszow
Slaboszow → Малатерия
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Малатерия → Słajkowo
Słajkowo → Малатерия
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Малатерия → Слайсіно
Слайсіно → Малатерия
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Малатерия → Slajszewo
Slajszewo → Малатерия
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Малатерия → Sława
Sława → Малатерия
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Малатерия → Slawa
Slawa → Малатерия
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Малатерия → Sławacinek
Sławacinek → Малатерия
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Малатерия → Slawatycze
Slawatycze → Малатерия
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Малатерия → Slawczyn
Slawczyn → Малатерия
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Малатерия → Slawecin
Slawecin → Малатерия
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Slawecin
Slawecin → Малатерия
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Малатерия → Slawecin
Slawecin → Малатерия
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Малатерия → Sławęcin
Sławęcin → Малатерия
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Slawecinek
Slawecinek → Малатерия
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Малатерия → Sławica
Sławica → Малатерия
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Малатерия → Sławików
Sławików → Малатерия
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Малатерия → Slawki
Slawki → Малатерия
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Малатерия → Slawkow
Slawkow → Малатерия
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Малатерия → Slawnikowice
Slawnikowice → Малатерия
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Малатерия → Славно
Славно → Малатерия
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Малатерия → Sławno
Sławno → Малатерия
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Малатерия → Славобоже
Славобоже → Малатерия
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Малатерия → Slawoszew
Slawoszew → Малатерия
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Малатерия → Sławoszów
Sławoszów → Малатерия
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Малатерия → Slawoszyno
Slawoszyno → Малатерия
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Sławotówko
Sławotówko → Малатерия
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Малатерия → Sławsk
Sławsk → Малатерия
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Малатерия → Славсько
Славсько → Малатерия
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Slawutowko
Slawutowko → Малатерия
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Малатерия → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Малатерия
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Малатерия → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Малатерия
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Малатерия → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Малатерия
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Малатерия → Slomczyn
Slomczyn → Малатерия
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Малатерия → Сломники
Сломники → Малатерия
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Малатерия → Słone
Słone → Малатерия
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Малатерия → Slonecznik
Slonecznik → Малатерия
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Малатерия → Sloniawy
Sloniawy → Малатерия
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Малатерия → Słonice
Słonice → Малатерия
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Малатерия → Słońsk
Słońsk → Малатерия
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Słońsko
Słońsko → Малатерия
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Малатерия → Slopanowo
Slopanowo → Малатерия
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Малатерия → Slopiec
Slopiec → Малатерия
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Малатерия → Słopnice
Słopnice → Малатерия
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Малатерия → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Малатерия
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Малатерия → Slotwina
Slotwina → Малатерия
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Малатерия → Slotwina
Slotwina → Малатерия
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Малатерия → Slotwiny
Slotwiny → Малатерия
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Малатерия → Словенково
Словенково → Малатерия
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Малатерия → Slowikowa
Slowikowa → Малатерия
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Малатерия → Словіно
Словіно → Малатерия
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Малатерия → Słubica A
Słubica A → Малатерия
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Малатерия → Słubica B
Słubica B → Малатерия
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Малатерия → Слубице
Слубице → Малатерия
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Малатерия → Słubice
Słubice → Малатерия
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Малатерия → Słuchowo
Słuchowo → Малатерия
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Малатерия → Slugi
Slugi → Малатерия
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Малатерия → Sługocin
Sługocin → Малатерия
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Малатерия → Sługocin
Sługocin → Малатерия
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Малатерия → Słup
Słup → Малатерия
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Малатерия → Slup
Slup → Малатерия
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Малатерия → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Малатерия
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Малатерия → Слупца
Слупца → Малатерия
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Малатерия → Słupia
Słupia → Малатерия
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Малатерия → Słupia
Słupia → Малатерия
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Малатерия → Slupia
Slupia → Малатерия
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Малатерия → Slupica
Slupica → Малатерия
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Малатерия → Слупець
Слупець → Малатерия
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Малатерия → Slupiec
Slupiec → Малатерия
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Малатерия → Слупно
Слупно → Малатерия
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Малатерия → Słupno
Słupno → Малатерия
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Малатерия → Słupno
Słupno → Малатерия
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Малатерия → Slupowo
Slupowo → Малатерия
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Малатерия → Слупск
Слупск → Малатерия
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Малатерия → Slupsko
Slupsko → Малатерия
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Малатерия → Slupy
Slupy → Малатерия
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Малатерия → Слупи
Слупи → Малатерия
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Малатерия → Slustowo
Slustowo → Малатерия
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Малатерия → Słuszewo
Słuszewo → Малатерия
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Малатерия → Smagów
Smagów → Малатерия
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Малатерия → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Малатерия
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Малатерия → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Малатерия
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Малатерия → Smardzew
Smardzew → Малатерия
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Малатерия → Smardzewice
Smardzewice → Малатерия
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Малатерия → Смардзево
Смардзево → Малатерия
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Малатерия → Смардзево
Смардзево → Малатерия
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Малатерия → Smardzko
Smardzko → Малатерия
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Малатерия → Smardzow
Smardzow → Малатерия
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Малатерия → Smardzow
Smardzow → Малатерия
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Малатерия → Smardzów
Smardzów → Малатерия
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Малатерия → Смажиково
Смажиково → Малатерия
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Малатерия → Smaszew
Smaszew → Малатерия
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Малатерия → Smażyno
Smażyno → Малатерия
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Малатерия → Смерек
Смерек → Малатерия
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Малатерия → Smetowko
Smetowko → Малатерия
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Малатерия → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Малатерия
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Малатерия → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Малатерия
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Малатерия → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Малатерия
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Малатерия → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Малатерия
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Малатерия → Smetowko
Smetowko → Малатерия
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Малатерия → Smiary
Smiary → Малатерия
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Малатерия → Smielin
Smielin → Малатерия
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Малатерия → Smietanki
Smietanki → Малатерия
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Малатерия → Smigiel
Smigiel → Малатерия
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Малатерия → Smilowo
Smilowo → Малатерия
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Малатерия → Smogolice
Smogolice → Малатерия
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Малатерия → Smogorzewo
Smogorzewo → Малатерия
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Малатерия → Smogorzow
Smogorzow → Малатерия
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Малатерия → Smogorzow
Smogorzow → Малатерия
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Малатерия → Smolag
Smolag → Малатерия
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Малатерия → Smolajny
Smolajny → Малатерия
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Малатерия → Smolarnia
Smolarnia → Малатерия
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Малатерия → Smolarnia
Smolarnia → Малатерия
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Малатерия → Smolary
Smolary → Малатерия
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Малатерия → Smolarze
Smolarze → Малатерия
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Малатерия → Smolag
Smolag → Малатерия
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Малатерия → Smoldzino
Smoldzino → Малатерия
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Малатерия → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Малатерия
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Smolec
Smolec → Малатерия
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Смолець
Смолець → Малатерия
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Smolechy
Smolechy → Малатерия
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Малатерия → Smolen
Smolen → Малатерия
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Малатерия → Smolice
Smolice → Малатерия
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Малатерия → Smoliny
Smoliny → Малатерия
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Малатерия → Смольна
Смольна → Малатерия
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Малатерия → Smolnica
Smolnica → Малатерия
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Малатерия → Smolnica
Smolnica → Малатерия
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Малатерия → Smolnik
Smolnik → Малатерия
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Малатерия → Smolnik
Smolnik → Малатерия
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Малатерия → Smolnik
Smolnik → Малатерия
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Малатерия → Smolniki
Smolniki → Малатерия
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Малатерия → Smolniki
Smolniki → Малатерия
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Малатерия → Smolniki
Smolniki → Малатерия
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Smolno
Smolno → Малатерия
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Малатерия → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Малатерия
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Малатерия → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Малатерия
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Малатерия → Smoldzino
Smoldzino → Малатерия
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Малатерия → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Малатерия
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Малатерия → Smoryń
Smoryń → Малатерия
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Малатерия → Smólnik
Smólnik → Малатерия
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Малатерия → Smólsko
Smólsko → Малатерия
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Малатерия → Smólsko
Smólsko → Малатерия
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Малатерия → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Малатерия
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Малатерия → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Малатерия
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Малатерия → Смрокув
Смрокув → Малатерия
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Малатерия → Smużek
Smużek → Малатерия
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Малатерия → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Малатерия
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Малатерия → Smykow
Smykow → Малатерия
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Малатерия → Smykowo
Smykowo → Малатерия
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Малатерия → Smykow
Smykow → Малатерия
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Малатерия → Smykówko
Smykówko → Малатерия
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Малатерия → Sniadowko
Sniadowko → Малатерия
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Малатерия → Sniadowo
Sniadowo → Малатерия
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Малатерия → Sniatowo
Sniatowo → Малатерия
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Малатерия → Snice
Snice → Малатерия
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Малатерия → Snietnica
Snietnica → Малатерия
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Малатерия → Snochowice
Snochowice → Малатерия
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Малатерия → Snopków
Snopków → Малатерия
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Малатерия → Snowidza
Snowidza → Малатерия
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Малатерия → Sobawiny
Sobawiny → Малатерия
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Малатерия → Sobibor
Sobibor → Малатерия
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Малатерия → Sobibor
Sobibor → Малатерия
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Малатерия → Sobiecin
Sobiecin → Малатерия
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Малатерия → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Малатерия
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Малатерия → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Малатерия
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Малатерия → Sobień
Sobień → Малатерия
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Малатерия → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Малатерия
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Малатерия → Sobieszczany
Sobieszczany → Малатерия
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Малатерия → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Малатерия
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Малатерия → Sobieszow
Sobieszow → Малатерия
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Малатерия → Sobieszow
Sobieszow → Малатерия
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Малатерия → Sobin
Sobin → Малатерия
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Sobkowice
Sobkowice → Малатерия
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Малатерия → Sobków
Sobków → Малатерия
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Малатерия → Soblowka
Soblowka → Малатерия
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Малатерия → Soblowka
Soblowka → Малатерия
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Малатерия → Sobolew
Sobolew → Малатерия
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Малатерия → Sobolewo
Sobolewo → Малатерия
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Малатерия → Sobolice
Sobolice → Малатерия
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Малатерия → Sobolow
Sobolow → Малатерия
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Малатерия → Sobolow
Sobolow → Малатерия
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Малатерия → Sobota
Sobota → Малатерия
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Малатерия → Sobotka
Sobotka → Малатерия
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Малатерия → Sobowidz
Sobowidz → Малатерия
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Малатерия → Sobowo
Sobowo → Малатерия
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Малатерия → Sobótka
Sobótka → Малатерия
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Малатерия → Sobotka
Sobotka → Малатерия
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Малатерия → Sobuczyna
Sobuczyna → Малатерия
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Малатерия → Сохачев
Сохачев → Малатерия
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Малатерия → Sochocin
Sochocin → Малатерия
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Малатерия → Soczówki
Soczówki → Малатерия
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Малатерия → Sofipol
Sofipol → Малатерия
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Малатерия → Sojki
Sojki → Малатерия
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Малатерия → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Малатерия
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Sojkowo
Sojkowo → Малатерия
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Малатерия → Sokol
Sokol → Малатерия
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Малатерия → Sokol
Sokol → Малатерия
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Малатерия → Sokola
Sokola → Малатерия
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Малатерия → Sokole
Sokole → Малатерия
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Малатерия → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Малатерия
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Малатерия → Sokolina
Sokolina → Малатерия
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Малатерия → Сокулка
Сокулка → Малатерия
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Малатерия → Sokolniki
Sokolniki → Малатерия
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Малатерия → Sokolniki
Sokolniki → Малатерия
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Малатерия → Сокольники
Сокольники → Малатерия
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Сокольники
Сокольники → Малатерия
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Малатерия → Sokolniki
Sokolniki → Малатерия
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Малатерия → Sokolniki
Sokolniki → Малатерия
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Малатерия → Sokolniki
Sokolniki → Малатерия
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Малатерия → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Малатерия
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Малатерия → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Малатерия
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Малатерия → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Малатерия
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Малатерия → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Малатерия
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Малатерия → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Малатерия
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Малатерия → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Малатерия
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Малатерия → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Малатерия
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Малатерия → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Малатерия
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Малатерия → Sokolowek
Sokolowek → Малатерия
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Малатерия → Sokolowice
Sokolowice → Малатерия
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Малатерия → Sokolowice
Sokolowice → Малатерия
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Sokolowiec
Sokolowiec → Малатерия
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Малатерия → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Малатерия
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Малатерия → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Малатерия
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Малатерия → Sokolowsko
Sokolowsko → Малатерия
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Малатерия → Sokolsko
Sokolsko → Малатерия
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Малатерия → Sokoly
Sokoly → Малатерия
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Малатерия → Sokoly
Sokoly → Малатерия
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Малатерия → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Малатерия
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Малатерия → Sokołda
Sokołda → Малатерия
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Малатерия → Sokolowice
Sokolowice → Малатерия
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Sokolowiec
Sokolowiec → Малатерия
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Малатерия → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Малатерия
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Малатерия → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Малатерия
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Малатерия → Sokolowsko
Sokolowsko → Малатерия
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Малатерия → Sokołów
Sokołów → Малатерия
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Малатерия → Sokołów
Sokołów → Малатерия
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Малатерия → Sokołów
Sokołów → Малатерия
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Малатерия → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Малатерия
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Малатерия → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Малатерия
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Малатерия → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Малатерия
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Малатерия → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Малатерия
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Малатерия → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Малатерия
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Малатерия → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Малатерия
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Малатерия → Sokolowek
Sokolowek → Малатерия
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Малатерия → Sokołówka
Sokołówka → Малатерия
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Малатерия → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Малатерия
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Малатерия → Sokoly
Sokoly → Малатерия
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Малатерия → Sokoly
Sokoly → Малатерия
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Малатерия → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Малатерия
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Малатерия → Sokolsko
Sokolsko → Малатерия
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Малатерия → Sokol
Sokol → Малатерия
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Малатерия → Сокулка
Сокулка → Малатерия
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Малатерия → Sol
Sol → Малатерия
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Малатерия → Solacz
Solacz → Малатерия
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Малатерия → Solanka
Solanka → Малатерия
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Малатерия → Solarnia
Solarnia → Малатерия
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Малатерия → Solarnia
Solarnia → Малатерия
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Малатерия → Solca Mala
Solca Mala → Малатерия
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Малатерия → Solca Mala
Solca Mala → Малатерия
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Малатерия → Solca Wielka
Solca Wielka → Малатерия
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Малатерия → Solcza
Solcza → Малатерия
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Малатерия → Soldany
Soldany → Малатерия
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Малатерия → Solec
Solec → Малатерия
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Малатерия → Solec
Solec → Малатерия
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Solec
Solec → Малатерия
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Малатерия → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Малатерия
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Малатерия → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Малатерия
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Малатерия → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Малатерия
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Малатерия → Solec Nowy
Solec Nowy → Малатерия
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Малатерия → Солец Здруй
Солец Здруй → Малатерия
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Малатерия → Солец Здруй
Солец Здруй → Малатерия
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Малатерия → Soleczno
Soleczno → Малатерия
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Малатерия → Solek
Solek → Малатерия
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Малатерия → Солина
Солина → Малатерия
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Малатерия → Solinka
Solinka → Малатерия
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Малатерия → Solinki
Solinki → Малатерия
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Малатерия → Soliny
Soliny → Малатерия
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Малатерия → Solistowka
Solistowka → Малатерия
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Малатерия → Solistowka
Solistowka → Малатерия
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Малатерия → Solki
Solki → Малатерия
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Малатерия → Solki
Solki → Малатерия
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Малатерия → Solna
Solna → Малатерия
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Малатерия → Solnica
Solnica → Малатерия
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Малатерия → Solniczki
Solniczki → Малатерия
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Малатерия → Solniki
Solniki → Малатерия
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Малатерия → Solniki Male
Solniki Male → Малатерия
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Малатерия → Solniki Male
Solniki Male → Малатерия
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Малатерия → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Малатерия
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Малатерия → Solno
Solno → Малатерия
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Малатерия → Solonka
Solonka → Малатерия
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Малатерия → Soltmany
Soltmany → Малатерия
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Малатерия → Soltykow
Soltykow → Малатерия
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Малатерия → Soltykow
Soltykow → Малатерия
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Малатерия → Soltysowice
Soltysowice → Малатерия
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Малатерия → Soltysowizna
Soltysowizna → Малатерия
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Малатерия → Soltysy
Soltysy → Малатерия
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Малатерия → Soltysy
Soltysy → Малатерия
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Малатерия → Solacz
Solacz → Малатерия
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Малатерия → Soldany
Soldany → Малатерия
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Малатерия → Soleczno
Soleczno → Малатерия
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Малатерия → Solek
Solek → Малатерия
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Малатерия → Solki
Solki → Малатерия
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Малатерия → Solki
Solki → Малатерия
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Малатерия → Solonka
Solonka → Малатерия
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Малатерия → Soltmany
Soltmany → Малатерия
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Малатерия → Soltykow
Soltykow → Малатерия
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Малатерия → Soltykow
Soltykow → Малатерия
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Малатерия → Soltysowice
Soltysowice → Малатерия
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Малатерия → Soltysowizna
Soltysowizna → Малатерия
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Малатерия → Soltysy
Soltysy → Малатерия
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Малатерия → Soltysy
Soltysy → Малатерия
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Малатерия → Sominy
Sominy → Малатерия
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Малатерия → Somonino
Somonino → Малатерия
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Малатерия → Sompolno
Sompolno → Малатерия
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Малатерия → Sonsk
Sonsk → Малатерия
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Малатерия → Sonsk
Sonsk → Малатерия
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Малатерия → Sopieszyno
Sopieszyno → Малатерия
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Малатерия → Sople
Sople → Малатерия
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Малатерия → Сопот
Сопот → Малатерия
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Малатерия → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Малатерия
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Малатерия → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Малатерия
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Малатерия → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Малатерия
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Малатерия → Sorkwity
Sorkwity → Малатерия
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Sosnica
Sosnica → Малатерия
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Малатерия → Sosnica
Sosnica → Малатерия
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Малатерия → Sosnica
Sosnica → Малатерия
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Малатерия → Сосницовице
Сосницовице → Малатерия
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Малатерия → Sosnie
Sosnie → Малатерия
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Малатерия → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Малатерия
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Малатерия → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Малатерия
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Малатерия → Sosnowica
Sosnowica → Малатерия
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Малатерия → Сосновец
Сосновец → Малатерия
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Малатерия → Sosnowka
Sosnowka → Малатерия
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Малатерия → Sosnówka
Sosnówka → Малатерия
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Малатерия → Sosnowka
Sosnowka → Малатерия
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Малатерия → Soszyca
Soszyca → Малатерия
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Sosnica
Sosnica → Малатерия
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Малатерия → Sosnica
Sosnica → Малатерия
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Малатерия → Sosnica
Sosnica → Малатерия
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Малатерия → Сосницовице
Сосницовице → Малатерия
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Малатерия → Sosnie
Sosnie → Малатерия
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Малатерия → Sośno
Sośno → Малатерия
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Малатерия → Sowi Dół
Sowi Dół → Малатерия
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Малатерия → Совя Воля
Совя Воля → Малатерия
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Малатерия → Sowin
Sowin → Малатерия
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Малатерия → Совінко
Совінко → Малатерия
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Малатерия → Sowliny
Sowliny → Малатерия
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Sowno
Sowno → Малатерия
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Малатерия → Sojki
Sojki → Малатерия
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Малатерия → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Малатерия
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Малатерия → Sójkowa
Sójkowa → Малатерия
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Sojkowo
Sojkowo → Малатерия
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Малатерия → Sól
Sól → Малатерия
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Малатерия → Sol
Sol → Малатерия
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Малатерия → Спала
Спала → Малатерия
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Малатерия → Spalice
Spalice → Малатерия
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Малатерия → Spalona
Spalona → Малатерия
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Малатерия → Спала
Спала → Малатерия
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Малатерия → Spędoszyn
Spędoszyn → Малатерия
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Малатерия → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Малатерия
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Малатерия → Сплави
Сплави → Малатерия
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Малатерия → Spławie
Spławie → Малатерия
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Малатерия → Spole
Spole → Малатерия
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Малатерия → Spore
Spore → Малатерия
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Малатерия → Sporok
Sporok → Малатерия
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Малатерия → Sportyny
Sportyny → Малатерия
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Малатерия → Sporysz
Sporysz → Малатерия
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Малатерия → Spotkanie
Spotkanie → Малатерия
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Малатерия → Спихово
Спихово → Малатерия
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Малатерия → Spytajny
Spytajny → Малатерия
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Малатерия → Spytkow
Spytkow → Малатерия
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Малатерия → Spytkowice
Spytkowice → Малатерия
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Малатерия → Spytkowice
Spytkowice → Малатерия
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Малатерия → Spytkowo
Spytkowo → Малатерия
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Малатерия → Spytkow
Spytkow → Малатерия
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Малатерия → Srebrna
Srebrna → Малатерия
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Малатерия → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Малатерия
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Srebrnica
Srebrnica → Малатерия
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Малатерия → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Малатерия
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Малатерия → Средня Вес
Средня Вес → Малатерия
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Малатерия → Srem
Srem → Малатерия
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Малатерия → Srocko
Srocko → Малатерия
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Малатерия → Srocko
Srocko → Малатерия
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Малатерия → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Малатерия
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Малатерия → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Малатерия
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Малатерия → Srodborow
Srodborow → Малатерия
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Малатерия → Srodula
Srodula → Малатерия
Sromowce Nizne
Sromowce Niżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Малатерия → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Малатерия
Sromowce Niżne
Sromowce Nizne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Малатерия → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Малатерия
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Малатерия → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Малатерия
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Малатерия → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Малатерия
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Малатерия → Stabrow
Stabrow → Малатерия
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Малатерия → Stabrow
Stabrow → Малатерия
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Малатерия → Stadła
Stadła → Малатерия
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Малатерия → Stadniki
Stadniki → Малатерия
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Малатерия → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Малатерия
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Малатерия → Stalówka
Stalówka → Малатерия
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Малатерия → Stamirowice
Stamirowice → Малатерия
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Малатерия → Staniatki
Staniatki → Малатерия
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Staniew
Staniew → Малатерия
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Малатерия → Станевіце
Станевіце → Малатерия
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Малатерия → Stanin
Stanin → Малатерия
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Малатерия → Stanislawice
Stanislawice → Малатерия
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Малатерия → Stanislawice
Stanislawice → Малатерия
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Малатерия → Stanislawka
Stanislawka → Малатерия
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Малатерия → Stanislawow
Stanislawow → Малатерия
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Малатерия → Stanislawow
Stanislawow → Малатерия
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Малатерия → Stanislawow
Stanislawow → Малатерия
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Малатерия → Stanislawow
Stanislawow → Малатерия
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Малатерия → Stanislawowo
Stanislawowo → Малатерия
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Малатерия → Stanislawowo
Stanislawowo → Малатерия
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Малатерия → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Малатерия
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Малатерия → Stanislawice
Stanislawice → Малатерия
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Малатерия → Stanisławki
Stanisławki → Малатерия
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Малатерия → Stanislawowo
Stanislawowo → Малатерия
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Малатерия → Stanislawowo
Stanislawowo → Малатерия
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Малатерия → Stanislawow
Stanislawow → Малатерия
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Малатерия → Станиславув
Станиславув → Малатерия
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Малатерия → Stanislawow
Stanislawow → Малатерия
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Малатерия → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Малатерия
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Малатерия → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Малатерия
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Малатерия → Staniszewo
Staniszewo → Малатерия
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Малатерия → Stankowice
Stankowice → Малатерия
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Малатерия → Stankowo
Stankowo → Малатерия
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Малатерия → Stanomin
Stanomin → Малатерия
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Малатерия → Stanomino
Stanomino → Малатерия
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Малатерия → Stanow
Stanow → Малатерия
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Малатерия → Stanowice
Stanowice → Малатерия
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Малатерия → Становице
Становице → Малатерия
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Малатерия → Stany
Stany → Малатерия
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Малатерия → Стани
Стани → Малатерия
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Малатерия → Stańczyki
Stańczyki → Малатерия
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Малатерия → Stańków
Stańków → Малатерия
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Малатерия → Staporkow
Staporkow → Малатерия
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Малатерия → Stara Bircza
Stara Bircza → Малатерия
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Малатерия → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Малатерия
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Малатерия → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Малатерия
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Малатерия → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Малатерия
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Малатерия → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Малатерия
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Малатерия → Stara Dabia
Stara Dabia → Малатерия
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Малатерия → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Малатерия
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Малатерия → Stara Dabia
Stara Dabia → Малатерия
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Малатерия → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Малатерия
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Малатерия → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Малатерия
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Малатерия → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Малатерия
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Малатерия → Stara Góra
Stara Góra → Малатерия
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Малатерия
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Малатерия → Стара Гута
Стара Гута → Малатерия
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Малатерия → Стара Гута
Стара Гута → Малатерия
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Малатерия → Stara Huta
Stara Huta → Малатерия
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Малатерия → Stara Huta
Stara Huta → Малатерия
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Малатерия → Stara Jablona
Stara Jablona → Малатерия
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Малатерия → Stara Jania
Stara Jania → Малатерия
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Малатерия → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Малатерия
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Малатерия → Стара Каменица
Стара Каменица → Малатерия
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Малатерия → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Малатерия
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Малатерия → Стара Кішева
Стара Кішева → Малатерия
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Малатерия → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Малатерия
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Малатерия → Stara Kornica
Stara Kornica → Малатерия
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Малатерия → Стара Корница
Стара Корница → Малатерия
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Малатерия → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Малатерия
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Малатерия → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Малатерия
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Малатерия
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Малатерия
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Малатерия → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Малатерия
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Малатерия → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Малатерия
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Малатерия → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Малатерия
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Малатерия → Stara Łomża
Stara Łomża → Малатерия
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Малатерия → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Малатерия
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Малатерия → Stara Milosna
Stara Milosna → Малатерия
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Малатерия → Stara Milosna
Stara Milosna → Малатерия
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Малатерия → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Малатерия
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Малатерия → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Малатерия
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Stara Obra
Stara Obra → Малатерия
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Малатерия → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Малатерия
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Малатерия
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Малатерия → Stara Prawda
Stara Prawda → Малатерия
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Малатерия → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Малатерия
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Малатерия → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Малатерия
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Малатерия → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Малатерия
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Малатерия → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Малатерия
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Малатерия → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Малатерия
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Малатерия → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Малатерия
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Малатерия → Stara Turowka
Stara Turowka → Малатерия
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Малатерия → Stara Turowka
Stara Turowka → Малатерия
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Малатерия → Stara Warka
Stara Warka → Малатерия
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Малатерия → Stara Wies
Stara Wies → Малатерия
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Малатерия → Stara Wies
Stara Wies → Малатерия
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Малатерия → Stara Wies
Stara Wies → Малатерия
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Малатерия → Stara Wies
Stara Wies → Малатерия
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Малатерия → Стара Вес
Стара Вес → Малатерия
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Малатерия → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Малатерия
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Малатерия → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Малатерия
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Малатерия → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Малатерия
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Малатерия → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Малатерия
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Малатерия → Стара Весь
Стара Весь → Малатерия
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Малатерия → Stara Wies
Stara Wies → Малатерия
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Малатерия → Stara Wies
Stara Wies → Малатерия
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Малатерия → Stara Wieś
Stara Wieś → Малатерия
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Малатерия → Stara Wieś
Stara Wieś → Малатерия
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Малатерия → Stara Wieś
Stara Wieś → Малатерия
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Малатерия → Stara Wies
Stara Wies → Малатерия
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Малатерия → Стара Вес
Стара Вес → Малатерия
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Малатерия → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Малатерия
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Малатерия → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Малатерия
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Малатерия → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Малатерия
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Малатерия → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Малатерия
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Малатерия → Стара Вода
Стара Вода → Малатерия
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Малатерия → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Малатерия
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Малатерия → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Малатерия
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Малатерия → Стараховице
Стараховице → Малатерия
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Малатерия → Starawieś
Starawieś → Малатерия
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Малатерия → Starcza
Starcza → Малатерия
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Малатерия → Stare Babice
Stare Babice → Малатерия
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Малатерия → Старе Белице
Старе Белице → Малатерия
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Малатерия → Старе Бернати
Старе Бернати → Малатерия
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Малатерия → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Малатерия
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Малатерия → Stare Bolity
Stare Bolity → Малатерия
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Малатерия → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Малатерия
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Малатерия → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Малатерия
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Малатерия → Stare Budki
Stare Budki → Малатерия
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Малатерия → Stare Budy
Stare Budy → Малатерия
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Малатерия → Stare Czaple
Stare Czaple → Малатерия
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Малатерия → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Малатерия
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Малатерия → Старе Дравско
Старе Дравско → Малатерия
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Малатерия → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Малатерия
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Малатерия → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Малатерия
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Малатерия → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Малатерия
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Малатерия → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Малатерия
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Малатерия → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Малатерия
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Малатерия → Stare Groszki
Stare Groszki → Малатерия
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Малатерия → Stare Guty
Stare Guty → Малатерия
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Малатерия → Старе Головчице
Старе Головчице → Малатерия
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Малатерия → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Малатерия
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Малатерия → Явори Старі
Явори Старі → Малатерия
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Малатерия → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Малатерия
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Малатерия → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Малатерия
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Малатерия → Stare Juchy
Stare Juchy → Малатерия
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Малатерия → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Малатерия
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Малатерия → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Малатерия
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Малатерия → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Малатерия
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Малатерия → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Малатерия
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Малатерия → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Малатерия
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Малатерия → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Малатерия
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Малатерия → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Малатерия
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Малатерия → Stare Kozle
Stare Kozle → Малатерия
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Малатерия → Stare Kozle
Stare Kozle → Малатерия
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Малатерия → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Малатерия
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Малатерия → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Малатерия
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Малатерия → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Малатерия
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Малатерия → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Малатерия
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Малатерия → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Малатерия
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Малатерия
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Малатерия → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Малатерия
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Малатерия → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Малатерия
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Малатерия → Stare Miasto
Stare Miasto → Малатерия
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Малатерия → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Малатерия
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Малатерия → Stare Olesno
Stare Olesno → Малатерия
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Малатерия → Stare Opole
Stare Opole → Малатерия
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Малатерия → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Малатерия
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Малатерия → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Малатерия
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Малатерия → Старе Полесе
Старе Полесе → Малатерия
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Малатерия → Stare Polichno
Stare Polichno → Малатерия
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Малатерия → Stare Prusy
Stare Prusy → Малатерия
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Малатерия → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Малатерия
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Малатерия → Stare Rybie
Stare Rybie → Малатерия
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Малатерия → Stare Sady
Stare Sady → Малатерия
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Малатерия → Stare Serby
Stare Serby → Малатерия
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Малатерия → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Малатерия
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Малатерия → Stare Sioło
Stare Sioło → Малатерия
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Малатерия → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Малатерия
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Малатерия → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Малатерия
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Малатерия → Stare Stracze
Stare Stracze → Малатерия
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Малатерия → Stare Stracze
Stare Stracze → Малатерия
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Малатерия → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Малатерия
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Малатерия → Stare Wloki
Stare Wloki → Малатерия
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Малатерия → Stare Wloki
Stare Wloki → Малатерия
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Малатерия → Stare Zakole
Stare Zakole → Малатерия
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Малатерия → Stare Załubice
Stare Załubice → Малатерия
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Малатерия → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Малатерия
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Малатерия → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Малатерия
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Малатерия → Старгард
Старгард → Малатерия
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Малатерия → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Малатерия
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Малатерия → Starogard
Starogard → Малатерия
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Малатерия
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Малатерия
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Малатерия → Староґруд
Староґруд → Малатерия
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Малатерия → Староґруд
Староґруд → Малатерия
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Малатерия → Starokrzepice
Starokrzepice → Малатерия
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Малатерия → Staromiescie
Staromiescie → Малатерия
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Малатерия → Staromiescie
Staromiescie → Малатерия
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Малатерия → Staropole
Staropole → Малатерия
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Малатерия → Staroscin
Staroscin → Малатерия
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Малатерия → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Малатерия
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Малатерия → Starozreby
Starozreby → Малатерия
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Малатерия → Starozreby
Starozreby → Малатерия
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Малатерия → Stary Adamów
Stary Adamów → Малатерия
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Малатерия → Stary Besk
Stary Besk → Малатерия
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Малатерия → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Малатерия
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Малатерия → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Малатерия
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Малатерия → Stary Borek
Stary Borek → Малатерия
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Малатерия → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Малатерия
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Малатерия → Stary Bubel
Stary Bubel → Малатерия
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Малатерия → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Малатерия
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Малатерия → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Малатерия
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Stary Dwor
Stary Dwor → Малатерия
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Малатерия → Stary Dybow
Stary Dybow → Малатерия
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Малатерия → Stary Dybow
Stary Dybow → Малатерия
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Малатерия → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Малатерия
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Малатерия → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Малатерия
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Малатерия → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Малатерия
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Малатерия → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Малатерия
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Малатерия → Stary Folwark
Stary Folwark → Малатерия
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Малатерия → Stary Gostków
Stary Gostków → Малатерия
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Малатерия → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Малатерия
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Малатерия → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Малатерия
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Малатерия → Stary Grodków
Stary Grodków → Малатерия
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Малатерия → Stary Janow
Stary Janow → Малатерия
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Малатерия → Stary Janow
Stary Janow → Малатерия
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Малатерия → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Малатерия
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Малатерия
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Малатерия → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Малатерия
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Малатерия → Stary Julianow
Stary Julianow → Малатерия
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Малатерия → Stary Julianow
Stary Julianow → Малатерия
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Малатерия → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Малатерия
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Малатерия → Stary Kocin
Stary Kocin → Малатерия
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Малатерия → Stary Konik
Stary Konik → Малатерия
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Малатерия → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Малатерия
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Малатерия → Старий Кракув
Старий Кракув → Малатерия
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Старий Ляс
Старий Ляс → Малатерия
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Малатерия → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Малатерия
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Малатерия → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Малатерия
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Малатерия → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Малатерия
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Малатерия → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Малатерия
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Малатерия → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Малатерия
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Малатерия → Stary Machnow
Stary Machnow → Малатерия
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Малатерия → Stary Machnow
Stary Machnow → Малатерия
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Малатерия → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Малатерия
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Малатерия → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Малатерия
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Малатерия → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Малатерия
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Малатерия → Stary Puznow
Stary Puznow → Малатерия
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Малатерия → Stary Puznow
Stary Puznow → Малатерия
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Малатерия → Старый Сонч
Старый Сонч → Малатерия
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Малатерия → Старый Сонч
Старый Сонч → Малатерия
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Малатерия → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Малатерия
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Малатерия → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Малатерия
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Малатерия → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Малатерия
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Малатерия → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Малатерия
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Малатерия → Stary Solec
Stary Solec → Малатерия
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Малатерия → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Малатерия
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Малатерия → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Малатерия
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Малатерия → Stary Targ
Stary Targ → Малатерия
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Малатерия → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Малатерия
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Малатерия → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Малатерия
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Малатерия → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Малатерия
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Малатерия → Stary Wiec
Stary Wiec → Малатерия
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Малатерия → Stary Zagan
Stary Zagan → Малатерия
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Малатерия → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Малатерия
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Малатерия → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Малатерия
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Малатерия → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Малатерия
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Малатерия → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Малатерия
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Малатерия → Starzykowo
Starzykowo → Малатерия
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Starzyno
Starzyno → Малатерия
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Starzyno
Starzyno → Малатерия
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Малатерия → Starzyny
Starzyny → Малатерия
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Малатерия
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Малатерия → Stasinow
Stasinow → Малатерия
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Малатерия → Stasinow
Stasinow → Малатерия
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Малатерия → Stasiopole
Stasiopole → Малатерия
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Малатерия → Staswiny
Staswiny → Малатерия
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Малатерия → Staszkowka
Staszkowka → Малатерия
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Малатерия → Staszkowka
Staszkowka → Малатерия
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Малатерия → Сташув
Сташув → Малатерия
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Малатерия → Сташув
Сташув → Малатерия
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Малатерия → Staswiny
Staswiny → Малатерия
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Малатерия → Staw
Staw → Малатерия
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Малатерия → Staw
Staw → Малатерия
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Малатерия → Став
Став → Малатерия
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Малатерия → Staw
Staw → Малатерия
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Малатерия → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Малатерия
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Малатерия → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Малатерия
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Малатерия → Stawce
Stawce → Малатерия
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Малатерия → Ставек
Ставек → Малатерия
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Малатерия → Stawiany
Stawiany → Малатерия
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Малатерия → Stawiguda
Stawiguda → Малатерия
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Малатерия → Stawiska
Stawiska → Малатерия
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Малатерия → Stawiska
Stawiska → Малатерия
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Малатерия → Стависки
Стависки → Малатерия
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Малатерия → Ставиша
Ставиша → Малатерия
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Малатерия → Stawiszcze
Stawiszcze → Малатерия
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Малатерия → Stawiszcze
Stawiszcze → Малатерия
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Малатерия → Stawiszyce
Stawiszyce → Малатерия
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Малатерия → Stawiszyn
Stawiszyn → Малатерия
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Малатерия → Stawiszyn
Stawiszyn → Малатерия
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Малатерия → Stawnik
Stawnik → Малатерия
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Малатерия → Stawno
Stawno → Малатерия
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Малатерия → Stawowice
Stawowice → Малатерия
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Малатерия → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Малатерия
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Малатерия → Stawy
Stawy → Малатерия
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Малатерия → Staporkow
Staporkow → Малатерия
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Малатерия → Stebark
Stebark → Малатерия
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Малатерия → Стеблево
Стеблево → Малатерия
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Малатерия → Steblow
Steblow → Малатерия
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Малатерия → Steblow
Steblow → Малатерия
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Малатерия → Stefania
Stefania → Малатерия
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Малатерия → Stefanow
Stefanow → Малатерия
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Stefanow
Stefanow → Малатерия
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Stefanowo
Stefanowo → Малатерия
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Малатерия → Stefanów
Stefanów → Малатерия
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Stefanow
Stefanow → Малатерия
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Малатерия → Стефкова
Стефкова → Малатерия
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Малатерия → Stega Mała
Stega Mała → Малатерия
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Малатерия → Стегна
Стегна → Малатерия
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Малатерия → Stegosz
Stegosz → Малатерия
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Малатерия → Stekiny
Stekiny → Малатерия
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Малатерия → Stelagi
Stelagi → Малатерия
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Малатерия → Stelagi
Stelagi → Малатерия
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Малатерия → Stemplew
Stemplew → Малатерия
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Малатерия → Stepnica
Stepnica → Малатерия
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Малатерия → Stepocice
Stepocice → Малатерия
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Малатерия → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Малатерия
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Малатерия → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Малатерия
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Малатерия → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Малатерия
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Малатерия → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Малатерия
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Малатерия → Steszew
Steszew → Малатерия
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Малатерия → Stezyca
Stezyca → Малатерия
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Малатерия → Stezyca
Stezyca → Малатерия
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Малатерия → Stebark
Stebark → Малатерия
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Малатерия → Stegosz
Stegosz → Малатерия
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Малатерия → Stekiny
Stekiny → Малатерия
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Малатерия → Stępień
Stępień → Малатерия
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Малатерия → Stępina
Stępina → Малатерия
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Малатерия → Stepocice
Stepocice → Малатерия
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Малатерия → Steszew
Steszew → Малатерия
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Малатерия → Stężyca
Stężyca → Малатерия
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Малатерия → Stezyca
Stezyca → Малатерия
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Малатерия → Stezyca
Stezyca → Малатерия
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Малатерия → Stobierna
Stobierna → Малатерия
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Малатерия → Stobno
Stobno → Малатерия
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Малатерия → Stoboje
Stoboje → Малатерия
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Малатерия → Stoczek
Stoczek → Малатерия
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Малатерия → Stoczek
Stoczek → Малатерия
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Малатерия → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Малатерия
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Малатерия → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Малатерия
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Малатерия → Stoczki
Stoczki → Малатерия
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Малатерия → Stodólsko
Stodólsko → Малатерия
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Малатерия → Stojadla
Stojadla → Малатерия
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Малатерия → Stojadla
Stojadla → Малатерия
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Малатерия → Stojanow
Stojanow → Малатерия
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Малатерия → Stojanow
Stojanow → Малатерия
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Малатерия → Stojanowice
Stojanowice → Малатерия
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Малатерия → Stojanow
Stojanow → Малатерия
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Малатерия → Stojanow
Stojanow → Малатерия
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Малатерия → Stojków
Stojków → Малатерия
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Малатерия → Stok
Stok → Малатерия
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Stok
Stok → Малатерия
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Малатерия → Stok
Stok → Малатерия
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Малатерия → Stok Lacki
Stok Lacki → Малатерия
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Малатерия → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Малатерия
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Малатерия → Stolec
Stolec → Малатерия
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Малатерия → Stolno
Stolno → Малатерия
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Малатерия → Stolno
Stolno → Малатерия
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Малатерия → Stopka
Stopka → Малатерия
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Малатерия → Стопница
Стопница → Малатерия
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Стошице
Стошице → Малатерия
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Малатерия → Strabla
Strabla → Малатерия
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Малатерия → Strachocin
Strachocin → Малатерия
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Малатерия → Strachocin
Strachocin → Малатерия
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Малатерия → Strachocin
Strachocin → Малатерия
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Малатерия → Страхомін
Страхомін → Малатерия
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Малатерия → Страхоміно
Страхоміно → Малатерия
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Малатерия → Strachon
Strachon → Малатерия
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Малатерия → Strachon
Strachon → Малатерия
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Малатерия → Strachowka
Strachowka → Малатерия
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Малатерия → Strachów
Strachów → Малатерия
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Малатерия → Strachowka
Strachowka → Малатерия
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Малатерия → Straczno
Straczno → Малатерия
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Малатерия → Stradlice
Stradlice → Малатерия
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Малатерия → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Малатерия
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Малатерия → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Малатерия
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Малатерия → Stradunia
Stradunia → Малатерия
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Малатерия → Straduny
Straduny → Малатерия
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Малатерия → Straduń
Straduń → Малатерия
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Малатерия → Stradzew
Stradzew → Малатерия
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Малатерия → Stramnica
Stramnica → Малатерия
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Малатерия → Stramnice
Stramnice → Малатерия
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Малатерия → Stramniczka
Stramniczka → Малатерия
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Малатерия → Straszewo
Straszewo → Малатерия
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Малатерия → Straszow
Straszow → Малатерия
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Малатерия → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Малатерия
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Малатерия → Straszydle
Straszydle → Малатерия
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Малатерия → Straszyn
Straszyn → Малатерия
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Малатерия → Страшин
Страшин → Малатерия
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Малатерия → Strawczyn
Strawczyn → Малатерия
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Малатерия → Strazow
Strazow → Малатерия
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Малатерия → Strazow
Strazow → Малатерия
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Малатерия → Straczno
Straczno → Малатерия
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Малатерия → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Малатерия
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Малатерия → Strobice
Strobice → Малатерия
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Малатерия → Strobin
Strobin → Малатерия
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Малатерия → Stromiec
Stromiec → Малатерия
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Малатерия → Stronie
Stronie → Малатерия
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Малатерия → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Малатерия
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Малатерия → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Малатерия
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Малатерия → Stropkowo
Stropkowo → Малатерия
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Малатерия → Stroza
Stroza → Малатерия
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Малатерия → Stroza
Stroza → Малатерия
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Малатерия → Strozowka
Strozowka → Малатерия
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Малатерия → Stróża
Stróża → Малатерия
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Малатерия → Stroza
Stroza → Малатерия
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Малатерия → Stroza
Stroza → Малатерия
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Малатерия → Stróże
Stróże → Малатерия
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Малатерия → Stróże
Stróże → Малатерия
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Малатерия → Strozowka
Strozowka → Малатерия
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Малатерия → Strubno
Strubno → Малатерия
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Малатерия → Струґа
Струґа → Малатерия
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Малатерия → Strumien
Strumien → Малатерия
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Малатерия → Strumien
Strumien → Малатерия
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Малатерия → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Малатерия
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Малатерия → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Малатерия
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Малатерия → Struzka
Struzka → Малатерия
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Малатерия → Struznica
Struznica → Малатерия
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Малатерия → Struzyna
Struzyna → Малатерия
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Малатерия → Struznica
Struznica → Малатерия
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Малатерия → Struzyna
Struzyna → Малатерия
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Малатерия → Strużyny
Strużyny → Малатерия
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Малатерия → Stryjewo
Stryjewo → Малатерия
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Малатерия → Stryjki
Stryjki → Малатерия
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Малатерия → Stryjkowo
Stryjkowo → Малатерия
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Малатерия → Стрыкув
Стрыкув → Малатерия
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Малатерия → Strykow
Strykow → Малатерия
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Малатерия
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Малатерия → Strykowo
Strykowo → Малатерия
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Малатерия → Стрыкув
Стрыкув → Малатерия
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Малатерия → Strykow
Strykow → Малатерия
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Малатерия → Strysza Buda
Strysza Buda → Малатерия
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Малатерия → Stryszawa
Stryszawa → Малатерия
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Малатерия → Strzakły
Strzakły → Малатерия
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Малатерия → Strzala
Strzala → Малатерия
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Малатерия → Стшалкова
Стшалкова → Малатерия
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Малатерия → Strzalkowice
Strzalkowice → Малатерия
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Малатерия → Strzalkowo
Strzalkowo → Малатерия
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Малатерия → Strzala
Strzala → Малатерия
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Малатерия → Strzałki
Strzałki → Малатерия
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Малатерия → Strzalkowice
Strzalkowice → Малатерия
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Малатерия → Strzalkowo
Strzalkowo → Малатерия
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Малатерия → Strzałków
Strzałków → Малатерия
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Малатерия → Strzebielewo
Strzebielewo → Малатерия
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Малатерия → Strzebielinek
Strzebielinek → Малатерия
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Малатерия → Strzebin
Strzebin → Малатерия
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Малатерия → Strzebowiska
Strzebowiska → Малатерия
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Малатерия
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Малатерия → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Малатерия
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Малатерия → Strzegocin
Strzegocin → Малатерия
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Малатерия → Стшегом
Стшегом → Малатерия
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Малатерия → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Малатерия
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Малатерия → Стшегово
Стшегово → Малатерия
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Малатерия → Strzegów
Strzegów → Малатерия
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Малатерия → Strzegów
Strzegów → Малатерия
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Малатерия → Strzekecino
Strzekecino → Малатерия
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Малатерия → Strzekecino
Strzekecino → Малатерия
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Малатерия → Strzelce
Strzelce → Малатерия
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Малатерия → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Малатерия
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Малатерия → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Малатерия
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Малатерия → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Малатерия
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Малатерия → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Малатерия
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Малатерия → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Малатерия
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Малатерия → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Малатерия
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Малатерия → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Малатерия
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Малатерия → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Малатерия
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Малатерия → Strzeleczki
Strzeleczki → Малатерия
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Малатерия → Strzelewo
Strzelewo → Малатерия
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Малатерия → Strzelewo
Strzelewo → Малатерия
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Малатерия → Strzelęcin
Strzelęcin → Малатерия
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Малатерия → Стшелин
Стшелин → Малатерия
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Малатерия → Strzelno
Strzelno → Малатерия
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Малатерия → Strzelno
Strzelno → Малатерия
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Strzelno
Strzelno → Малатерия
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Малатерия → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Малатерия
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Малатерия → Strzemkowo
Strzemkowo → Малатерия
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Малатерия → Strzeniówka
Strzeniówka → Малатерия
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Малатерия → Strzepcz
Strzepcz → Малатерия
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Малатерия → Стшепово
Стшепово → Малатерия
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Малатерия → Strzeszewo
Strzeszewo → Малатерия
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Малатерия → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Малатерия
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Малатерия → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Малатерия
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Малатерия → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Малатерия
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Малатерия → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Малатерия
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Малатерия → Strzeszowice
Strzeszowice → Малатерия
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Малатерия → Strzeszyn
Strzeszyn → Малатерия
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Малатерия → Strzezenice
Strzezenice → Малатерия
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Малатерия → Strzezenice
Strzezenice → Малатерия
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Малатерия → Strzeżewo
Strzeżewo → Малатерия
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Малатерия → Стшмеле
Стшмеле → Малатерия
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Малатерия → Strzybnica
Strzybnica → Малатерия
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Малатерия → Strzybnik
Strzybnik → Малатерия
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Малатерия → Strzygi
Strzygi → Малатерия
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Малатерия → Strzykuly
Strzykuly → Малатерия
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Малатерия → Strzyzawa
Strzyzawa → Малатерия
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Малатерия → Strzyze
Strzyze → Малатерия
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Малатерия → Strzyzew
Strzyzew → Малатерия
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Малатерия → Стшижев
Стшижев → Малатерия
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Малатерия → Strzyzew
Strzyzew → Малатерия
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Малатерия → Стшижув
Стшижув → Малатерия
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Малатерия → Strzyzowice
Strzyzowice → Малатерия
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Малатерия → Strzyzawa
Strzyzawa → Малатерия
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Малатерия → Strzyze
Strzyze → Малатерия
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Малатерия → Strzyzew
Strzyzew → Малатерия
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Малатерия → Strzyzew
Strzyzew → Малатерия
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Малатерия → Strzyzowice
Strzyzowice → Малатерия
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Малатерия → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Малатерия
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Малатерия → Strzyżów
Strzyżów → Малатерия
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Малатерия → Стшижув
Стшижув → Малатерия
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Малатерия → Strzyżówka
Strzyżówka → Малатерия
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Малатерия → Stubienko
Stubienko → Малатерия
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Малатерия → Stubno
Stubno → Малатерия
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Малатерия → Stuchowo
Stuchowo → Малатерия
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Малатерия → Студница
Студница → Малатерия
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Малатерия → Studnica
Studnica → Малатерия
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Малатерия → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Малатерия
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Малатерия → Studniska Górne
Studniska Górne → Малатерия
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Малатерия → Studzianek
Studzianek → Малатерия
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Малатерия → Studzianki
Studzianki → Малатерия
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Малатерия → Studzianki
Studzianki → Малатерия
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Малатерия → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Малатерия
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Малатерия → Studzianna
Studzianna → Малатерия
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Малатерия → Studzienice
Studzienice → Малатерия
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Малатерия → Студзеніце
Студзеніце → Малатерия
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Малатерия → Studzienice
Studzienice → Малатерия
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Малатерия → Studzieniec
Studzieniec → Малатерия
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Малатерия → Stuposiany
Stuposiany → Малатерия
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Малатерия → Стильонґі
Стильонґі → Малатерия
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Малатерия → Stypułów
Stypułów → Малатерия
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Малатерия → Styrzyniec
Styrzyniec → Малатерия
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Малатерия → Subkowy
Subkowy → Малатерия
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Малатерия → Sucha
Sucha → Малатерия
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Малатерия → Sucha
Sucha → Малатерия
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Малатерия → Sucha
Sucha → Малатерия
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Малатерия → Sucha
Sucha → Малатерия
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Малатерия → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Малатерия
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Малатерия → Суха Дольна
Суха Дольна → Малатерия
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Малатерия → Sucha Huta
Sucha Huta → Малатерия
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Малатерия
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Малатерия → Sucha Struga
Sucha Struga → Малатерия
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Малатерия → Сухань
Сухань → Малатерия
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Малатерия → Suchanowko
Suchanowko → Малатерия
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Малатерия → Suchanowko
Suchanowko → Малатерия
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Малатерия → Сухань
Сухань → Малатерия
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Малатерия → Suchatowka
Suchatowka → Малатерия
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Малатерия → Suchatowka
Suchatowka → Малатерия
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Малатерия → Suchcice
Suchcice → Малатерия
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Малатерия → Сухцице
Сухцице → Малатерия
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Малатерия → Suche
Suche → Малатерия
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Малатерия → Сухе
Сухе → Малатерия
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Малатерия → Сухеднюв
Сухеднюв → Малатерия
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Малатерия → Сухеднюв
Сухеднюв → Малатерия
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Малатерия → Suchleb
Suchleb → Малатерия
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Малатерия → Suchlica
Suchlica → Малатерия
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Малатерия → Suchocin
Suchocin → Малатерия
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Малатерия → Suchoczasy
Suchoczasy → Малатерия
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Малатерия → Suchodaniec
Suchodaniec → Малатерия
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Малатерия → Suchodebie
Suchodebie → Малатерия
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Малатерия → Suchodebie
Suchodebie → Малатерия
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Малатерия → Suchodol
Suchodol → Малатерия
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Малатерия → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Малатерия
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Малатерия → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Малатерия
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Малатерия → Suchodół
Suchodół → Малатерия
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Малатерия → Suchodol
Suchodol → Малатерия
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Малатерия → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Малатерия
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Малатерия → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Малатерия
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Малатерия → Sucholaski
Sucholaski → Малатерия
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Малатерия → Suchoraba
Suchoraba → Малатерия
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Малатерия → Suchoraczek
Suchoraczek → Малатерия
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Малатерия → Suchoraczek
Suchoraczek → Малатерия
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Малатерия → Suchorze
Suchorze → Малатерия
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Малатерия → Suchostruga
Suchostruga → Малатерия
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Малатерия → Суховоля
Суховоля → Малатерия
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Малатерия → Suchowola
Suchowola → Малатерия
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Малатерия → Suchowola
Suchowola → Малатерия
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Малатерия → Suchowola
Suchowola → Малатерия
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Малатерия → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Малатерия
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Малатерия → Suchozebry
Suchozebry → Малатерия
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Малатерия → Suchozebry
Suchozebry → Малатерия
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Малатерия → Suchy Bór
Suchy Bór → Малатерия
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Малатерия → Сухи Домб
Сухи Домб → Малатерия
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Малатерия → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Малатерия
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Малатерия → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Малатерия
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Малатерия → Suchy Las
Suchy Las → Малатерия
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Sucumin
Sucumin → Малатерия
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Малатерия → Sudol
Sudol → Малатерия
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Малатерия → Sudol
Sudol → Малатерия
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Малатерия → Sudół
Sudół → Малатерия
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Малатерия → Sufczyn
Sufczyn → Малатерия
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Малатерия → Sukmanie
Sukmanie → Малатерия
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Малатерия → Sukowice
Sukowice → Малатерия
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Малатерия → Sukowy
Sukowy → Малатерия
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Малатерия → Sulbiny
Sulbiny → Малатерия
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Малатерия → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Малатерия
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Малатерия → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Малатерия
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Малатерия → Сулехув
Сулехув → Малатерия
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Малатерия → Сулехув
Сулехув → Малатерия
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Малатерия → Sulechówko
Sulechówko → Малатерия
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Малатерия → Суленцин
Суленцин → Малатерия
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Малатерия → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Малатерия
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Малатерия → Suleczyno
Suleczyno → Малатерия
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Малатерия → Сулеюв
Сулеюв → Малатерия
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Малатерия → Sulejow
Sulejow → Малатерия
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Малатерия → Sulejowek
Sulejowek → Малатерия
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Малатерия → Сулеюв
Сулеюв → Малатерия
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Малатерия → Sulejow
Sulejow → Малатерия
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Малатерия → Sulejowek
Sulejowek → Малатерия
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Малатерия → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Малатерия
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Малатерия → Суленцин
Суленцин → Малатерия
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Малатерия → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Малатерия
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Малатерия → Sulęcinek
Sulęcinek → Малатерия
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Малатерия → Suleczyno
Suleczyno → Малатерия
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Малатерия → Sulicice
Sulicice → Малатерия
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Малатерия → Sulikow
Sulikow → Малатерия
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Малатерия → Sulikowo
Sulikowo → Малатерия
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Малатерия → Sulikow
Sulikow → Малатерия
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Малатерия → Суліміце
Суліміце → Малатерия
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Малатерия → Sulimierz
Sulimierz → Малатерия
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Малатерия → Sulimow
Sulimow → Малатерия
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Малатерия → Sulimow
Sulimow → Малатерия
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Малатерия → Sulimy
Sulimy → Малатерия
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Малатерия → Sulinowo
Sulinowo → Малатерия
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Малатерия → Сулиславице
Сулиславице → Малатерия
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Малатерия → Sulisław
Sulisław → Малатерия
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Малатерия → Сулиславице
Сулиславице → Малатерия
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Малатерия → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Малатерия
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Малатерия → Sulkow
Sulkow → Малатерия
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Малатерия → Sulkow
Sulkow → Малатерия
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Малатерия → Сулковице
Сулковице → Малатерия
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Малатерия → Sulkowice
Sulkowice → Малатерия
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Малатерия → Sulkowo
Sulkowo → Малатерия
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Малатерия → Сульміце
Сульміце → Малатерия
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Малатерия → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Малатерия
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Малатерия → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Малатерия
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Малатерия → Sulmów
Sulmów → Малатерия
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Малатерия → Sulnówko
Sulnówko → Малатерия
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Малатерия → Suloszowa
Suloszowa → Малатерия
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Малатерия → Sulow
Sulow → Малатерия
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Малатерия → Sułkowice
Sułkowice → Малатерия
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Малатерия → Sułkowice
Sułkowice → Малатерия
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Малатерия → Сулковице
Сулковице → Малатерия
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Малатерия → Sulkowice
Sulkowice → Малатерия
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Малатерия → Sułków
Sułków → Малатерия
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Малатерия → Sulkow
Sulkow → Малатерия
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Малатерия → Suloszowa
Suloszowa → Малатерия
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Малатерия → Sułowiec
Sułowiec → Малатерия
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Малатерия → Сулув
Сулув → Малатерия
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Малатерия → Sułów
Sułów → Малатерия
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Малатерия → Sumin
Sumin → Малатерия
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Сумін
Сумін → Малатерия
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Малатерия → Sumina
Sumina → Малатерия
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Малатерия → Suprasl
Suprasl → Малатерия
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Малатерия → Suprasl
Suprasl → Малатерия
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Малатерия → Suraż
Suraż → Малатерия
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Малатерия → Surminy
Surminy → Малатерия
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Малатерия → Surochow
Surochow → Малатерия
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Малатерия → Surochow
Surochow → Малатерия
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Малатерия → Сурова
Сурова → Малатерия
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Малатерия → Susiec
Susiec → Малатерия
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Малатерия → Суш
Суш → Малатерия
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Малатерия → Suszec
Suszec → Малатерия
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Малатерия → Suszewo
Suszewo → Малатерия
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Малатерия → Suszno
Suszno → Малатерия
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Suśnia
Suśnia → Малатерия
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Малатерия → Сувалки
Сувалки → Малатерия
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Малатерия → Сувалки
Сувалки → Малатерия
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Малатерия → Swaderki
Swaderki → Малатерия
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Малатерия → Swadzim
Swadzim → Малатерия
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Малатерия → Swarozyn
Swarozyn → Малатерия
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Малатерия → Swarozyn
Swarozyn → Малатерия
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Малатерия → Сважендз
Сважендз → Малатерия
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Малатерия → Swarzewo
Swarzewo → Малатерия
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Малатерия → Сважендз
Сважендз → Малатерия
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Малатерия → Swaty
Swaty → Малатерия
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Малатерия → Swiatki
Swiatki → Малатерия
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Малатерия → Swiatki
Swiatki → Малатерия
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Малатерия → Swiatniki
Swiatniki → Малатерия
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Малатерия → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Малатерия
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Малатерия → Swibna
Swibna → Малатерия
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Малатерия → Swider
Swider → Малатерия
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Малатерия → Swiderki
Swiderki → Малатерия
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Малатерия → Свидница
Свидница → Малатерия
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Малатерия → Свидница
Свидница → Малатерия
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Малатерия
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Малатерия → Свидник
Свидник → Малатерия
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Малатерия → Swidniki
Swidniki → Малатерия
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Малатерия → Swidrow
Swidrow → Малатерия
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Малатерия → Swidry
Swidry → Малатерия
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Малатерия → Swidry Male
Swidry Male → Малатерия
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Малатерия → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Малатерия
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Малатерия → Swidwie
Swidwie → Малатерия
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Малатерия → Свидвин
Свидвин → Малатерия
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Малатерия → Свебодзице
Свебодзице → Малатерия
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Малатерия → Свебодзин
Свебодзин → Малатерия
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Малатерия → Swiecice
Swiecice → Малатерия
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Малатерия → Свеце
Свеце → Малатерия
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Малатерия → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Малатерия
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Малатерия → Swieciechowa
Swieciechowa → Малатерия
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Малатерия → Швецко
Швецко → Малатерия
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Малатерия → Swiecko
Swiecko → Малатерия
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Малатерия → Swielino
Swielino → Малатерия
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Малатерия → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Малатерия
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Малатерия → Swiercze
Swiercze → Малатерия
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Малатерия → Swierczow
Swierczow → Малатерия
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Малатерия → Swierczow
Swierczow → Малатерия
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Малатерия → Swierczow
Swierczow → Малатерия
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Малатерия → Swierczyna
Swierczyna → Малатерия
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Малатерия → Swierdze
Swierdze → Малатерия
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Малатерия → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Малатерия
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Малатерия → Swierszczow
Swierszczow → Малатерия
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Свежава
Свежава → Малатерия
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Малатерия → Swierze
Swierze → Малатерия
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Малатерия → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Малатерия
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Малатерия → Swierzenko
Swierzenko → Малатерия
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Малатерия → Сьвежна
Сьвежна → Малатерия
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Малатерия → Swierzno
Swierzno → Малатерия
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Малатерия → Swieszyno
Swieszyno → Малатерия
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Малатерия → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Малатерия
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Малатерия → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Малатерия
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Малатерия → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Малатерия
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Малатерия → Swiete
Swiete → Малатерия
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Малатерия → Swiete
Swiete → Малатерия
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Малатерия → Swietno
Swietno → Малатерия
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Малатерия → Swietochlowice
Swietochlowice → Малатерия
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Малатерия → Swietochowo
Swietochowo → Малатерия
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Малатерия → Swietomarz
Swietomarz → Малатерия
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Малатерия → Swietoslaw
Swietoslaw → Малатерия
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Малатерия → Свентошув
Свентошув → Малатерия
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Малатерия → Швентошувка
Швентошувка → Малатерия
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Малатерия → Swietoujsc
Swietoujsc → Малатерия
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Малатерия → Swiety Marek
Swiety Marek → Малатерия
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Малатерия → Swilcza
Swilcza → Малатерия
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Малатерия → Swincz
Swincz → Малатерия
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Малатерия → Swiniarow
Swiniarow → Малатерия
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Малатерия → Swiniary
Swiniary → Малатерия
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Малатерия → Swinna
Swinna → Малатерия
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Малатерия → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Малатерия
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Малатерия → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Малатерия
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Малатерия → Switaly
Switaly → Малатерия
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Малатерия → Swobnica
Swobnica → Малатерия
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Малатерия → Swochowo
Swochowo → Малатерия
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Малатерия → Swojczyce
Swojczyce → Малатерия
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Малатерия → Swolowo
Swolowo → Малатерия
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Малатерия → Swolowo
Swolowo → Малатерия
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Малатерия → Swornegacie
Swornegacie → Малатерия
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Малатерия → Свори
Свори → Малатерия
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Малатерия → Sworzyce
Sworzyce → Малатерия
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Малатерия → Swoszowice
Swoszowice → Малатерия
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Малатерия → Syberia
Syberia → Малатерия
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Малатерия → Сыцевице
Сыцевице → Малатерия
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Малатерия → Sycewo
Sycewo → Малатерия
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Малатерия → Sychowo
Sychowo → Малатерия
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Малатерия → Сыцув
Сыцув → Малатерия
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Малатерия → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Малатерия
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Малатерия → Sycowice
Sycowice → Малатерия
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Малатерия → Сыцув
Сыцув → Малатерия
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Малатерия
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Малатерия
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Малатерия
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Sydol
Sydol → Малатерия
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Sydol
Sydol → Малатерия
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Малатерия → Sylczno
Sylczno → Малатерия
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Малатерия → Sypniewo
Sypniewo → Малатерия
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Малатерия → Sypniewo
Sypniewo → Малатерия
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Малатерия → Sypniewo
Sypniewo → Малатерия
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Малатерия → Сирковіце
Сирковіце → Малатерия
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Малатерия → Syrynia
Syrynia → Малатерия
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Малатерия → Szacilowka
Szacilowka → Малатерия
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Малатерия → Szacilowka
Szacilowka → Малатерия
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Малатерия → Шацили
Шацили → Малатерия
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Малатерия → Szadek
Szadek → Малатерия
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Малатерия → Szadkowice
Szadkowice → Малатерия
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Малатерия → Szadlowice
Szadlowice → Малатерия
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Малатерия → Szadlowice
Szadlowice → Малатерия
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Малатерия → Szadzko
Szadzko → Малатерия
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Малатерия → Szaflary
Szaflary → Малатерия
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Малатерия → Шалас
Шалас → Малатерия
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Малатерия → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Малатерия
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Малатерия → Szalowa
Szalowa → Малатерия
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Малатерия → Szałkowo
Szałkowo → Малатерия
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Малатерия → Szałstry
Szałstry → Малатерия
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Малатерия → Szamocin
Szamocin → Малатерия
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Малатерия → Шамотулы
Шамотулы → Малатерия
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Малатерия → Шамотулы
Шамотулы → Малатерия
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Малатерия → Szarajówka
Szarajówka → Малатерия
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Малатерия → Szarbkow
Szarbkow → Малатерия
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Малатерия → Szarbkow
Szarbkow → Малатерия
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Малатерия → Szare
Szare → Малатерия
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Малатерия → Szarlej
Szarlej → Малатерия
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Малатерия → Szarlejka
Szarlejka → Малатерия
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Малатерия → Szarow
Szarow → Малатерия
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Малатерия → Szarow
Szarow → Малатерия
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Малатерия → Szaruty
Szaruty → Малатерия
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Малатерия → Szary Dwór
Szary Dwór → Малатерия
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Малатерия → Szatarpy
Szatarpy → Малатерия
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Малатерия → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Малатерия
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Малатерия → Шавли
Шавли → Малатерия
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Малатерия → Щанець
Щанець → Малатерия
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Малатерия → Szczawa
Szczawa → Малатерия
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Малатерия → Szczawin
Szczawin → Малатерия
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Малатерия → Szczawin
Szczawin → Малатерия
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Малатерия → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Малатерия
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Малатерия → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Малатерия
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Малатерия → Szczawinek
Szczawinek → Малатерия
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Малатерия → Щавница
Щавница → Малатерия
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Малатерия → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Малатерия
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Малатерия → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Малатерия
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Малатерия → Szczebra
Szczebra → Малатерия
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Малатерия → Щебжешин
Щебжешин → Малатерия
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Малатерия → Щецин
Щецин → Малатерия
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Малатерия → Щецинек
Щецинек → Малатерия
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Малатерия → Szczecno
Szczecno → Малатерия
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Малатерия → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Малатерия
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Малатерия → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Малатерия
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Малатерия → Szczeglino
Szczeglino → Малатерия
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Малатерия → Szczekarkow
Szczekarkow → Малатерия
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Малатерия → Szczekarkow
Szczekarkow → Малатерия
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Малатерия → Щекоцины
Щекоцины → Малатерия
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Малатерия → Szczelatyn
Szczelatyn → Малатерия
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Малатерия → Щепанек
Щепанек → Малатерия
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Малатерия → Szczepanki
Szczepanki → Малатерия
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Малатерия → Szczepankowice
Szczepankowice → Малатерия
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Малатерия → Szczepankowo
Szczepankowo → Малатерия
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Малатерия → Szczepankowo
Szczepankowo → Малатерия
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Малатерия → Szczepanow
Szczepanow → Малатерия
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Малатерия → Szczepanowice
Szczepanowice → Малатерия
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Малатерия → Szczepanów
Szczepanów → Малатерия
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Малатерия → Szczepanow
Szczepanow → Малатерия
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Малатерия → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Малатерия
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Малатерия → Szczepice
Szczepice → Малатерия
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Малатерия → Szczepki
Szczepki → Малатерия
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Малатерия → Szczepów
Szczepów → Малатерия
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Малатерия → Szczerbin
Szczerbin → Малатерия
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Малатерия → Щерцув
Щерцув → Малатерия
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Малатерия → Щерцув
Щерцув → Малатерия
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Малатерия → Szczerków
Szczerków → Малатерия
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Szczescie
Szczescie → Малатерия
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Малатерия → Szczesna
Szczesna → Малатерия
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Малатерия → Szczesne
Szczesne → Малатерия
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Малатерия → Szczesna
Szczesna → Малатерия
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Малатерия → Szczesne
Szczesne → Малатерия
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Малатерия → Szczescie
Szczescie → Малатерия
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Малатерия → Szczodre
Szczodre → Малатерия
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Малатерия → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Малатерия
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Малатерия → Щодрув
Щодрув → Малатерия
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Малатерия → Щодрово
Щодрово → Малатерия
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Малатерия → Щуцин
Щуцин → Малатерия
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Малатерия → Szczuczyn
Szczuczyn → Малатерия
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Малатерия → Щучин
Щучин → Малатерия
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Малатерия → Szczukowice
Szczukowice → Малатерия
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Малатерия → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Малатерия
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Малатерия → Szczurkowo
Szczurkowo → Малатерия
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Малатерия → Щурова
Щурова → Малатерия
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Малатерия → Szczutki
Szczutki → Малатерия
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Малатерия → Szczutowo
Szczutowo → Малатерия
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Малатерия → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Малатерия
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Малатерия → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Малатерия
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Малатерия → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Малатерия
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Малатерия → Szczycionek
Szczycionek → Малатерия
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Малатерия → Szczyglice
Szczyglice → Малатерия
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Малатерия → Szczyglice
Szczyglice → Малатерия
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Малатерия → Szczygly
Szczygly → Малатерия
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Малатерия → Szczygly
Szczygly → Малатерия
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Малатерия → Szczypiec
Szczypiec → Малатерия
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Малатерия → Szczypiorno
Szczypiorno → Малатерия
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Малатерия → Щирк
Щирк → Малатерия
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Малатерия → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Малатерия
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Малатерия → Щитна
Щитна → Малатерия
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Малатерия → Szczytniki
Szczytniki → Малатерия
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Малатерия → Щитно
Щитно → Малатерия
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Малатерия → Щитно
Щитно → Малатерия
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Малатерия → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Малатерия
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Малатерия → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Малатерия
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Малатерия → Szebnie
Szebnie → Малатерия
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Малатерия → Szedziec
Szedziec → Малатерия
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Малатерия → Szeliga
Szeliga → Малатерия
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Малатерия → Szembruczek
Szembruczek → Малатерия
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Малатерия → Szembruk
Szembruk → Малатерия
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Малатерия → Szemud
Szemud → Малатерия
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Малатерия → Szemud
Szemud → Малатерия
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Малатерия → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Малатерия
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Малатерия → Szepietowo
Szepietowo → Малатерия
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Малатерия → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Малатерия
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Малатерия → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Малатерия
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Малатерия → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Малатерия
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Малатерия → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Малатерия
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Малатерия → Szeromin
Szeromin → Малатерия
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Малатерия → Szerzawy
Szerzawy → Малатерия
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Малатерия → Szerzyny
Szerzyny → Малатерия
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Малатерия → Szestno
Szestno → Малатерия
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Малатерия → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Малатерия
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Малатерия → Szewnica
Szewnica → Малатерия
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Малатерия → Szewo
Szewo → Малатерия
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Малатерия → Szkarada
Szkarada → Малатерия
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Малатерия → Szkaradowo
Szkaradowo → Малатерия
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Малатерия → Szklana
Szklana → Малатерия
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Малатерия → Szklana Huta
Szklana Huta → Малатерия
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Малатерия → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Малатерия
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Малатерия → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Малатерия
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Малатерия → Szklary
Szklary → Малатерия
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Малатерия → Szklary
Szklary → Малатерия
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Малатерия → Szklary
Szklary → Малатерия
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Малатерия → Шкляри
Шкляри → Малатерия
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Малатерия → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Малатерия
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Малатерия → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Малатерия
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Малатерия → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Малатерия
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Малатерия → Szkocja
Szkocja → Малатерия
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Малатерия → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Малатерия
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Малатерия → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Малатерия
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Малатерия → Szonow
Szonow → Малатерия
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Малатерия → Szonowice
Szonowice → Малатерия
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Малатерия → Szonow
Szonow → Малатерия
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Малатерия → Шопа
Шопа → Малатерия
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Малатерия → Szopinek
Szopinek → Малатерия
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Малатерия → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Малатерия
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Малатерия → Szostaki
Szostaki → Малатерия
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Малатерия → Szostaki
Szostaki → Малатерия
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Малатерия → Szowsko
Szowsko → Малатерия
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Малатерия → Szozdy
Szozdy → Малатерия
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Малатерия → Szóstka
Szóstka → Малатерия
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Малатерия → Szowsko
Szowsko → Малатерия
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Малатерия → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Малатерия
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Малатерия → Szparki
Szparki → Малатерия
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Szpegawsk
Szpegawsk → Малатерия
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Малатерия → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Малатерия
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Малатерия → Szpegawsk
Szpegawsk → Малатерия
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Малатерия → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Малатерия
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Малатерия → Szpon
Szpon → Малатерия
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Малатерия → Szpondowo
Szpondowo → Малатерия
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Малатерия → Шпротава
Шпротава → Малатерия
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Малатерия → Szreniawa
Szreniawa → Малатерия
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Малатерия → Szrensk
Szrensk → Малатерия
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Малатерия → Szrensk
Szrensk → Малатерия
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Малатерия → Szropy
Szropy → Малатерия
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Малатерия → Sztabin
Sztabin → Малатерия
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Малатерия → Штум
Штум → Малатерия
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Малатерия → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Малатерия
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Малатерия → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Малатерия
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Малатерия → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Малатерия
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Малатерия → Штутово
Штутово → Малатерия
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Малатерия → Sztynort
Sztynort → Малатерия
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Малатерия → Sztynwag
Sztynwag → Малатерия
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Малатерия → Шубин
Шубин → Малатерия
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Малатерия → Szudziałowo
Szudziałowo → Малатерия
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Малатерия → Szukalice
Szukalice → Малатерия
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Малатерия → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Малатерия
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Малатерия → Szumanie
Szumanie → Малатерия
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Малатерия → Szumin
Szumin → Малатерия
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Малатерия → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Малатерия
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Малатерия → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Малатерия
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Малатерия → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Малатерия
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Малатерия → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Малатерия
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Малатерия → Szumowo
Szumowo → Малатерия
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Малатерия → Szurpiły
Szurpiły → Малатерия
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Малатерия → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Малатерия
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Малатерия → Szwarszowice
Szwarszowice → Малатерия
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Малатерия → Szwarunki
Szwarunki → Малатерия
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Малатерия → Szwaruny
Szwaruny → Малатерия
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Малатерия → Szwecja
Szwecja → Малатерия
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Малатерия → Szwelice
Szwelice → Малатерия
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Малатерия → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Малатерия
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Малатерия → Szyce
Szyce → Малатерия
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Малатерия → Szydlice
Szydlice → Малатерия
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Малатерия → Szydlowek
Szydlowek → Малатерия
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Малатерия → Szydlowice
Szydlowice → Малатерия
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Малатерия → Шидловец
Шидловец → Малатерия
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Малатерия → Szydlowo
Szydlowo → Малатерия
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Малатерия → Szydlowo
Szydlowo → Малатерия
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Малатерия → Szydlowice
Szydlowice → Малатерия
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Малатерия → Шидловец
Шидловец → Малатерия
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Малатерия → Szydlowo
Szydlowo → Малатерия
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Малатерия → Szydlowo
Szydlowo → Малатерия
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Малатерия → Szydłów
Szydłów → Малатерия
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Малатерия → Szydłów
Szydłów → Малатерия
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Малатерия → Шидлув
Шидлув → Малатерия
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Малатерия → Szydlowek
Szydlowek → Малатерия
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Малатерия → Szyjki
Szyjki → Малатерия
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Малатерия → Szyk
Szyk → Малатерия
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Малатерия → Szymaki
Szymaki → Малатерия
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Малатерия → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Малатерия
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Малатерия → Szymanow
Szymanow → Малатерия
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Малатерия → Szymanowek
Szymanowek → Малатерия
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Szymanowice
Szymanowice → Малатерия
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Малатерия → Szymanów
Szymanów → Малатерия
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Малатерия → Шиманув
Шиманув → Малатерия
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Малатерия → Шиманув
Шиманув → Малатерия
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Малатерия → Szymanow
Szymanow → Малатерия
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Малатерия → Szymanowek
Szymanowek → Малатерия
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Малатерия → Szymany
Szymany → Малатерия
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Малатерия → Шимбарк
Шимбарк → Малатерия
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Малатерия → Szymbark
Szymbark → Малатерия
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Малатерия → Шимборно
Шимборно → Малатерия
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Малатерия → Szymiszow
Szymiszow → Малатерия
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Малатерия → Szymiszow
Szymiszow → Малатерия
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Малатерия → Szymocin
Szymocin → Малатерия
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Малатерия → Szymonkow
Szymonkow → Малатерия
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Малатерия → Szymonowo
Szymonowo → Малатерия
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Малатерия → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Малатерия
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Малатерия → Szynkielow
Szynkielow → Малатерия
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Малатерия → Szynwald
Szynwald → Малатерия
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Малатерия → Szynwald
Szynwald → Малатерия
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Малатерия → Szynych
Szynych → Малатерия
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Малатерия → Szyperki
Szyperki → Малатерия
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Малатерия → Szypliszki
Szypliszki → Малатерия
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Малатерия → Szyplow
Szyplow → Малатерия
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Малатерия → Szyszki
Szyszki → Малатерия
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Малатерия → Szyszkowa
Szyszkowa → Малатерия
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Малатерия → Szyszków
Szyszków → Малатерия
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Малатерия → Szyszyn
Szyszyn → Малатерия
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Малатерия → Sciborowice
Sciborowice → Малатерия
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Малатерия → Ściborze
Ściborze → Малатерия
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Малатерия → Sciborzyce
Sciborzyce → Малатерия
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Малатерия → Sciborz
Sciborz → Малатерия
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Малатерия → Sciechow
Sciechow → Малатерия
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Малатерия → Sciechowek
Sciechowek → Малатерия
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Малатерия → Sciegny
Sciegny → Малатерия
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Малатерия → Sciejowice
Sciejowice → Малатерия
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Малатерия → Scienne
Scienne → Малатерия
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Малатерия → Ścigów
Ścigów → Малатерия
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Малатерия → Scinawa
Scinawa → Малатерия
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Малатерия → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Малатерия
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Малатерия → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Малатерия
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Малатерия → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Малатерия
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Малатерия → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Малатерия
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Малатерия → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Малатерия
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Малатерия → Śląsko
Śląsko → Малатерия
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Малатерия → Slemien
Slemien → Малатерия
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Малатерия → Ślepowrony
Ślepowrony → Малатерия
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Малатерия → Slesin
Slesin → Малатерия
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Малатерия → Slesin
Slesin → Малатерия
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Малатерия → Sleszowice
Sleszowice → Малатерия
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Малатерия → Slecin
Slecin → Малатерия
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Малатерия → Ślęza
Ślęza → Малатерия
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Малатерия → Slezany
Slezany → Малатерия
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Малатерия → Sliwa
Sliwa → Малатерия
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Малатерия → Śliwice
Śliwice → Малатерия
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Малатерия → Sliwice
Sliwice → Малатерия
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Малатерия → Śliwnica
Śliwnica → Малатерия
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Малатерия → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Малатерия
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Малатерия → Śmiadowo
Śmiadowo → Малатерия
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Малатерия → Smiary
Smiary → Малатерия
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Малатерия → Śmiechowice
Śmiechowice → Малатерия
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Малатерия → Сьмехув
Сьмехув → Малатерия
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Малатерия → Smielin
Smielin → Малатерия
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Малатерия → Śmiełów
Śmiełów → Малатерия
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Малатерия → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Малатерия
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Малатерия → Smigiel
Smigiel → Малатерия
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Малатерия → Śmiłowice
Śmiłowice → Малатерия
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Малатерия → Smilowo
Smilowo → Малатерия
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Малатерия → Śmiłowo
Śmiłowo → Малатерия
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Малатерия → Sniadowo
Sniadowo → Малатерия
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Малатерия → Sniadowko
Sniadowko → Малатерия
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Малатерия → Sniatowo
Sniatowo → Малатерия
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Малатерия → Snice
Snice → Малатерия
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Малатерия → Średni Łan
Średni Łan → Малатерия
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Малатерия → Средня Вес
Средня Вес → Малатерия
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Малатерия → Srem
Srem → Малатерия
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Малатерия → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Малатерия
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Малатерия → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Малатерия
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Малатерия → Srodula
Srodula → Малатерия
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Малатерия → Srodborow
Srodborow → Малатерия
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Малатерия → Swiatki
Swiatki → Малатерия
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Малатерия → Swiatki
Swiatki → Малатерия
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Малатерия → Swiatniki
Swiatniki → Малатерия
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Малатерия → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Малатерия
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Малатерия → Świchowo
Świchowo → Малатерия
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Малатерия → Świchówko
Świchówko → Малатерия
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Малатерия → Swider
Swider → Малатерия
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Малатерия → Swiderki
Swiderki → Малатерия
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Малатерия → Свидница
Свидница → Малатерия
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Малатерия → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Малатерия
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Малатерия → Свидник
Свидник → Малатерия
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Малатерия → Сьвідник
Сьвідник → Малатерия
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Малатерия → Swidniki
Swidniki → Малатерия
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Малатерия → Świdno
Świdno → Малатерия
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Малатерия → Swidrow
Swidrow → Малатерия
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Малатерия → Swidry
Swidry → Малатерия
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Малатерия → Swidry Male
Swidry Male → Малатерия
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Малатерия → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Малатерия
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Малатерия → Swidwie
Swidwie → Малатерия
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Малатерия → Свидвин
Свидвин → Малатерия
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Малатерия → Świdy
Świdy → Малатерия
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Малатерия → Свебодзице
Свебодзице → Малатерия
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Малатерия → Свебодзин
Свебодзин → Малатерия
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Малатерия → Свеце
Свеце → Малатерия
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Малатерия → Сьвеце
Сьвеце → Малатерия
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Малатерия → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Малатерия
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Малатерия → Świeciechów
Świeciechów → Малатерия
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Малатерия → Świecino
Świecino → Малатерия
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Малатерия → Швецко
Швецко → Малатерия
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Малатерия → Świedziebnia
Świedziebnia → Малатерия
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Малатерия → Świekatowo
Świekatowo → Малатерия
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Малатерия → Swielino
Swielino → Малатерия
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Малатерия → Сьвеміно
Сьвеміно → Малатерия
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Малатерия → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Малатерия
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Малатерия → Swiercze
Swiercze → Малатерия
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Малатерия → Swierczow
Swierczow → Малатерия
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Малатерия → Swierczow
Swierczow → Малатерия
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Малатерия → Świerczów
Świerczów → Малатерия
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Малатерия → Swierczow
Swierczow → Малатерия
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Малатерия → Сьверчин
Сьверчин → Малатерия
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Малатерия → Świerczyna
Świerczyna → Малатерия
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Малатерия → Świerczyna
Świerczyna → Малатерия
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Малатерия → Swierczyna
Swierczyna → Малатерия
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Малатерия → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Малатерия
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Малатерия → Świerklaniec
Świerklaniec → Малатерия
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Малатерия → Świerklany
Świerklany → Малатерия
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Малатерия → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Малатерия
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Малатерия → Świerszczewo
Świerszczewo → Малатерия
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Малатерия → Swierszczow
Swierszczow → Малатерия
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Малатерия → Свежава
Свежава → Малатерия
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Малатерия → Świerzbienie
Świerzbienie → Малатерия
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Малатерия → Swierzenko
Swierzenko → Малатерия
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Малатерия → Swierzno
Swierzno → Малатерия
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Малатерия → Świerzno
Świerzno → Малатерия
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Малатерия → Swierze
Swierze → Малатерия
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Малатерия → Świerże
Świerże → Малатерия
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Малатерия → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Малатерия
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Малатерия → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Малатерия
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Малатерия → Świeszewo
Świeszewo → Малатерия
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Малатерия → Swieszyno
Swieszyno → Малатерия
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Малатерия → Świeszyno
Świeszyno → Малатерия
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Малатерия → Świetlino
Świetlino → Малатерия
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Малатерия → Święcianowo
Święcianowo → Малатерия
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Малатерия → Swiecice
Swiecice → Малатерия
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Малатерия → Święciec
Święciec → Малатерия
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Малатерия → Swieciechowa
Swieciechowa → Малатерия
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Малатерия → Święciechowo
Święciechowo → Малатерия
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Малатерия → Święcino
Święcino → Малатерия
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Малатерия → Swiecko
Swiecko → Малатерия
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Малатерия → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Малатерия
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Малатерия → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Малатерия
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Малатерия → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Малатерия
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Малатерия → Święta Woda
Święta Woda → Малатерия
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Малатерия → Świętajno
Świętajno → Малатерия
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Малатерия → Świętajno
Świętajno → Малатерия
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Малатерия → Święte
Święte → Малатерия
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Малатерия → Swiete
Swiete → Малатерия
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Малатерия → Swiete
Swiete → Малатерия
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Малатерия → Swietno
Swietno → Малатерия
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Малатерия → Swietochlowice
Swietochlowice → Малатерия
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Малатерия → Swietochowo
Swietochowo → Малатерия
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Малатерия → Swietomarz
Swietomarz → Малатерия
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Малатерия → Swietoslaw
Swietoslaw → Малатерия
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Малатерия → Świętoszewko
Świętoszewko → Малатерия
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Малатерия → Швентошувка
Швентошувка → Малатерия
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Малатерия → Swietoujsc
Swietoujsc → Малатерия
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Малатерия → Swilcza
Swilcza → Малатерия
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Малатерия → Swiniarow
Swiniarow → Малатерия
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Малатерия → Świniarsko
Świniarsko → Малатерия
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Малатерия → Świniary
Świniary → Малатерия
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Малатерия → Swiniary
Swiniary → Малатерия
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Малатерия → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Малатерия
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Малатерия → Świniec
Świniec → Малатерия
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Малатерия → Świnino
Świnino → Малатерия
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Малатерия → Swinna
Swinna → Малатерия
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Малатерия → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Малатерия
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Малатерия → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Малатерия
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Малатерия → Świnoujście
Świnoujście → Малатерия
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Малатерия → Świny
Świny → Малатерия
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Малатерия → Swincz
Swincz → Малатерия
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Малатерия → Switaly
Switaly → Малатерия
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Малатерия
Малатерия
Польша
Испания