rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Бельгия
Ath
Ath ↔ Польша
Автобусы
Ath
Бельгия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Ath
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Бельгия
/
Ath
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Ath → Sabaudia
Sabaudia → Ath
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Ath → Saborze
Saborze → Ath
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Ath → Sacharewo
Sacharewo → Ath
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Ath → Sadek
Sadek → Ath
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ath → Sadki
Sadki → Ath
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Sadkow
Sadkow → Ath
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Ath → Садкув
Садкув → Ath
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Sadkowek
Sadkowek → Ath
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Ath → Sadkowo
Sadkowo → Ath
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Sadkow
Sadkow → Ath
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Sadkowek
Sadkowek → Ath
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Ath → Sadlinki
Sadlinki → Ath
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Ath → Sadlno
Sadlno → Ath
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Ath → Sadlowo
Sadlowo → Ath
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ath → Sadlowo
Sadlowo → Ath
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ath → Sadlowo
Sadlowo → Ath
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Ath → Sadlowo
Sadlowo → Ath
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ath → Sadlowo
Sadlowo → Ath
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ath → Sadlowo
Sadlowo → Ath
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ath → Sadow
Sadow → Ath
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Ath → Садова
Садова → Ath
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Sadowice
Sadowice → Ath
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Ath → Sadowie
Sadowie → Ath
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Ath → Садове
Садове → Ath
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Ath → Sadowne
Sadowne → Ath
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ath → Sadowo
Sadowo → Ath
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ath → Sadow
Sadow → Ath
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ath → Sadów
Sadów → Ath
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Ath → Sadrozyce
Sadrozyce → Ath
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Ath → Sadry
Sadry → Ath
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Ath → Sadurki
Sadurki → Ath
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Ath → Sadurki
Sadurki → Ath
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ath → Sady
Sady → Ath
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ath → Sady
Sady → Ath
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Ath → Sady
Sady → Ath
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Ath → Sady Dolne
Sady Dolne → Ath
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Ath → Sadykierz
Sadykierz → Ath
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Ath → Сайчице
Сайчице → Ath
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Salno
Salno → Ath
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Ath → Salno
Salno → Ath
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Ath → Samarzewo
Samarzewo → Ath
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Ath → Samborowice
Samborowice → Ath
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ath → Samborowo
Samborowo → Ath
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Ath → Самборско
Самборско → Ath
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Ath → Samborzec
Samborzec → Ath
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Ath → Samlawki
Samlawki → Ath
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Ath → Samlino
Samlino → Ath
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Ath → Samlawki
Samlawki → Ath
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Samociazek
Samociazek → Ath
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Samociazek
Samociazek → Ath
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Ath → Samolubie
Samolubie → Ath
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Ath → Samołęż
Samołęż → Ath
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Ath → Samorzadki
Samorzadki → Ath
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Ath → Samorzadki
Samorzadki → Ath
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Ath → Samostrzalow
Samostrzalow → Ath
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Ath → Samostrzalow
Samostrzalow → Ath
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ath → Samostrzel
Samostrzel → Ath
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Самотвур
Самотвур → Ath
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Ath → Samowicze
Samowicze → Ath
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Ath → Sampława
Sampława → Ath
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ath → Samsieczno
Samsieczno → Ath
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Ath → Samsieczynek
Samsieczynek → Ath
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Samsonowice
Samsonowice → Ath
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Ath → Сандомир
Сандомир → Ath
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Ath → Sanice
Sanice → Ath
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ath → Sanie
Sanie → Ath
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Ath → Sanka
Sanka → Ath
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Ath → Санники
Санники → Ath
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Ath → Санок
Санок → Ath
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Ath → Santok
Santok → Ath
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Sapieżyn
Sapieżyn → Ath
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Ath → Saplaty
Saplaty → Ath
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ath → Sapolnica
Sapolnica → Ath
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ath → Sapy
Sapy → Ath
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Ath → Sarbia
Sarbia → Ath
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Ath → Sarbicko
Sarbicko → Ath
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Ath → Сарбиново
Сарбиново → Ath
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Ath → Сарбиново
Сарбиново → Ath
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Ath → Sarbka
Sarbka → Ath
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Ath → Сарбськ
Сарбськ → Ath
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ath → Сарнаки
Сарнаки → Ath
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Ath → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Ath
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Ath → Sarnow
Sarnow → Ath
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Ath → Sarnow
Sarnow → Ath
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ath → Sarnówek
Sarnówek → Ath
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Ath → Sarnówek
Sarnówek → Ath
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ath → Sartowice
Sartowice → Ath
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Ath → Sarzyna
Sarzyna → Ath
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ath → Sasino
Sasino → Ath
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Ath → Saspow
Saspow → Ath
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Ath → Sawin
Sawin → Ath
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ath → Sawino
Sawino → Ath
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Ath → Sawity
Sawity → Ath
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Ath → Saborze
Saborze → Ath
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Ath → Sadry
Sadry → Ath
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ath → Sągnity
Sągnity → Ath
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Ath → Saplaty
Saplaty → Ath
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ath → Sąpole
Sąpole → Ath
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ath → Sapolnica
Sapolnica → Ath
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ath → Sapy
Sapy → Ath
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Ath → Sąpy
Sąpy → Ath
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Ath → Сутейск
Сутейск → Ath
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Ath → Saspow
Saspow → Ath
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Ath → Schodnia
Schodnia → Ath
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Ath → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Ath
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ath → Sciborowice
Sciborowice → Ath
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Ath → Sciborz
Sciborz → Ath
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Ath → Sciborzyce
Sciborzyce → Ath
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Ath → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Ath
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ath → Sciechow
Sciechow → Ath
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ath → Sciechowek
Sciechowek → Ath
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ath → Sciegny
Sciegny → Ath
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Ath → Sciejowice
Sciejowice → Ath
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Ath → Scienne
Scienne → Ath
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Ath → Scinawa
Scinawa → Ath
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Ath → Sebastianowo
Sebastianowo → Ath
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Ath → Secemin
Secemin → Ath
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Ath → Sechna
Sechna → Ath
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ath → Seczkowo
Seczkowo → Ath
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Ath → Seczkowo
Seczkowo → Ath
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Ath → Sedow
Sedow → Ath
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Ath → Sedziejowice
Sedziejowice → Ath
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Ath → Sedzimirow
Sedzimirow → Ath
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Ath → Sedziszow
Sedziszow → Ath
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Ath → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Ath
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Ath → Sedziszowa
Sedziszowa → Ath
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Sedziszowa
Sedziszowa → Ath
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Ath → Сейны
Сейны → Ath
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ath → Sekocin Las
Sekocin Las → Ath
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Ath → Семлін
Семлін → Ath
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Ath → Senislawice
Senislawice → Ath
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Ath → Senislawice
Senislawice → Ath
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ath → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Ath
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Ath → Sepopol
Sepopol → Ath
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Serafinów
Serafinów → Ath
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Ath → Serby
Serby → Ath
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Ath → Seredzice
Seredzice → Ath
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Ath → Сероцк
Сероцк → Ath
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Ath → Сероцк
Сероцк → Ath
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Ath → Seroczyn
Seroczyn → Ath
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Ath → Seroki
Seroki → Ath
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Ath → Serokomla
Serokomla → Ath
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ath → Serpelice
Serpelice → Ath
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Ath → Serwoniec
Serwoniec → Ath
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Ath → Serwy
Serwy → Ath
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ath → Seczkowo
Seczkowo → Ath
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Ath → Seczkowo
Seczkowo → Ath
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Ath → Sędki
Sędki → Ath
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Ath → Sedow
Sedow → Ath
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ath → Sędów
Sędów → Ath
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Ath → Sedziejowice
Sedziejowice → Ath
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Ath → Sedzimirow
Sedzimirow → Ath
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Ath → Sedziszowa
Sedziszowa → Ath
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Sedziszowa
Sedziszowa → Ath
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Ath → Sedziszow
Sedziszow → Ath
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Ath → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Ath
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ath → Sekocin Las
Sekocin Las → Ath
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ath → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Ath
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ath → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Ath
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Ath → Sękowa
Sękowa → Ath
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Ath → Sękowice
Sękowice → Ath
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Ath → Sękowo
Sękowo → Ath
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Ath → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Ath
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Ath → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Ath
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Ath → Sepopol
Sepopol → Ath
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ath → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Ath
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Сянув
Сянув → Ath
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ath → Sianowo
Sianowo → Ath
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ath → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Ath
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Ath → Сяноженты
Сяноженты → Ath
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Ath → Сяноженты
Сяноженты → Ath
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Сянув
Сянув → Ath
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Ath → Siary
Siary → Ath
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Ath → Siąszyce
Siąszyce → Ath
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ath → Sibin
Sibin → Ath
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Ath → Sichow
Sichow → Ath
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Ath → Sichow
Sichow → Ath
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ath → Sicienko
Sicienko → Ath
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Ath → Sicko
Sicko → Ath
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Ath → Siczki
Siczki → Ath
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Ath → Сідзіна
Сідзіна → Ath
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Ath → Sieborowice
Sieborowice → Ath
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Ath → Sieburczyn
Sieburczyn → Ath
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ath → Siechnice
Siechnice → Ath
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ath → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Ath
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Ath → Sieciechow
Sieciechow → Ath
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ath → Сецехув
Сецехув → Ath
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ath → Sieciechowice
Sieciechowice → Ath
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ath → Sieciechowice
Sieciechowice → Ath
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Ath → Sieciechow
Sieciechow → Ath
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Ath → Sieciejow
Sieciejow → Ath
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Сецемін
Сецемін → Ath
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ath → Siecien
Siecien → Ath
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ath → Siecien
Siecien → Ath
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ath → Siedlakowice
Siedlakowice → Ath
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Ath → Siedlanka
Siedlanka → Ath
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Ath → Siedlatkow
Siedlatkow → Ath
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Ath → Siedlatkow
Siedlatkow → Ath
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Ath → Siedlątków
Siedlątków → Ath
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Ath → Седльце
Седльце → Ath
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Ath → Siedlce
Siedlce → Ath
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Ath → Siedlec
Siedlec → Ath
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Ath → Siedlec
Siedlec → Ath
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Ath → Siedlec
Siedlec → Ath
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Ath → Седлець
Седлець → Ath
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Ath → Седлець
Седлець → Ath
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Ath → Siedlec
Siedlec → Ath
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Ath → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Ath
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Ath → Siedlece
Siedlece → Ath
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Ath → Siedlecin
Siedlecin → Ath
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Ath → Siedlemin
Siedlemin → Ath
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Ath → Siedlew
Siedlew → Ath
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Ath → Siedlecin
Siedlecin → Ath
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Ath → Седліце
Седліце → Ath
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Ath → Siedliska
Siedliska → Ath
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Ath → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Ath
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ath → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Ath
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ath → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Ath
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ath → Siedlisko
Siedlisko → Ath
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Ath → Siedlisko
Siedlisko → Ath
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Ath → Siedlisko
Siedlisko → Ath
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Ath → Siedliszcze
Siedliszcze → Ath
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Ath → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Ath
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Ath → Siedlnica
Siedlnica → Ath
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ath → Siedlów
Siedlów → Ath
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Ath → Sieganow
Sieganow → Ath
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Ath → Siekierczyn
Siekierczyn → Ath
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ath → Siekierki
Siekierki → Ath
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Ath → Siekluki
Siekluki → Ath
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Sielc
Sielc → Ath
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Ath → Sielce
Sielce → Ath
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Ath → Sielec
Sielec → Ath
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Ath → Sielec
Sielec → Ath
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Ath → Sielec
Sielec → Ath
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Ath → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Ath
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ath → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Ath
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Ath → Sielsko
Sielsko → Ath
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Ath → Sielun
Sielun → Ath
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Ath → Sielun
Sielun → Ath
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Ath → Siemczyno
Siemczyno → Ath
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Ath → Семянице
Семянице → Ath
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Ath → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Ath
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Ath → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Ath
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Ath → Siemianówka
Siemianówka → Ath
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ath → Siemiany
Siemiany → Ath
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Ath → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Ath
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Ath → Семятыче
Семятыче → Ath
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Ath → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Ath
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Ath
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Ath
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Ath → Siemiechow
Siemiechow → Ath
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Ath → Siemiechow
Siemiechow → Ath
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ath → Siemien
Siemien → Ath
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ath → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Ath
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ath → Siemien
Siemien → Ath
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ath → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Ath
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Ath → Siemierz
Siemierz → Ath
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Ath → Siemierzyce
Siemierzyce → Ath
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Ath → Siemierzyce
Siemierzyce → Ath
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Ath → Siemirowice
Siemirowice → Ath
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Ath → Семковице
Семковице → Ath
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Ath → Siemszyce
Siemszyce → Ath
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Ath → Siemysl
Siemysl → Ath
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Ath → Siemyslow
Siemyslow → Ath
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Ath → Siemysl
Siemysl → Ath
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Ath → Sieniawa
Sieniawa → Ath
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Ath → Синява
Синява → Ath
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Ath → Сенява
Сенява → Ath
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Ath → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Ath
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Ath → Sieniawka
Sieniawka → Ath
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Ath → Сенично
Сенично → Ath
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Ath → Sienna
Sienna → Ath
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ath → Сиенна
Сиенна → Ath
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ath → Siennica
Siennica → Ath
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ath → Сенниця
Сенниця → Ath
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Ath → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Ath
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Ath → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Ath
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Ath → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Ath
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Ath → Sienno
Sienno → Ath
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Ath → Sienno
Sienno → Ath
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Ath → Siennow
Siennow → Ath
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Ath → Siennow
Siennow → Ath
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Ath → Сіннів
Сіннів → Ath
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ath → Siepietnica
Siepietnica → Ath
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Ath → Siepraw
Siepraw → Ath
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Ath → Сеправ
Сеправ → Ath
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ath → Sieprawice
Sieprawice → Ath
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ath → Sieprawki
Sieprawki → Ath
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ath → Серадз
Серадз → Ath
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Ath → Sierakow
Sierakow → Ath
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Sierakow
Sierakow → Ath
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ath → Sierakow
Sierakow → Ath
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Ath → Серакув
Серакув → Ath
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Ath → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Ath
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Sierakowek
Sierakowek → Ath
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ath → Sierakowice
Sierakowice → Ath
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Ath → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Ath
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Ath → Сераково
Сераково → Ath
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Ath → Sierakowo
Sierakowo → Ath
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Ath
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ath → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Ath
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Ath → Sierakow
Sierakow → Ath
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Sierakow
Sierakow → Ath
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ath → Sierakow
Sierakow → Ath
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Ath → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Ath
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Sierakowek
Sierakowek → Ath
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ath → Sieranie
Sieranie → Ath
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ath → Siercza
Siercza → Ath
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Ath → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Ath
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Ath → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Ath
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Ath → Sieroniowice
Sieroniowice → Ath
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Ath → Sieroslaw
Sieroslaw → Ath
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ath → Sieroslawice
Sieroslawice → Ath
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Ath → Sieroslaw
Sieroslaw → Ath
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ath → Sieroslawice
Sieroslawice → Ath
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Ath → Sieroszewice
Sieroszewice → Ath
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Ath → Sieroszowice
Sieroszowice → Ath
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Ath → Серпц
Серпц → Ath
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Ath → Sierpnica
Sierpnica → Ath
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ath → Sierpow
Sierpow → Ath
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ath → Sierpow
Sierpow → Ath
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ath → Sierskowola
Sierskowola → Ath
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Ath → Siersza
Siersza → Ath
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Ath → Sierzno
Sierzno → Ath
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ath → Siestrzen
Siestrzen → Ath
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ath → Siestrzen
Siestrzen → Ath
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Ath → Sietesz
Sietesz → Ath
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Ath → Севеж
Севеж → Ath
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ath → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Ath
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Ath → Sigła
Sigła → Ath
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Sikorowo
Sikorowo → Ath
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Ath → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Ath
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Ath → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Ath
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ath → Sikorz
Sikorz → Ath
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Ath → Sikorzyce
Sikorzyce → Ath
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Ath → Sikorzyce
Sikorzyce → Ath
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Sikorzyce
Sikorzyce → Ath
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ath → Sikorzyn
Sikorzyn → Ath
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Ath → Sikorzyno
Sikorzyno → Ath
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ath → Sikorz
Sikorz → Ath
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ath → Silice
Silice → Ath
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ath → Silin
Silin → Ath
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Ath → Silnica
Silnica → Ath
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Ath → Silno
Silno → Ath
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Ath → Silnowo
Silnowo → Ath
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Ath → Sinogora
Sinogora → Ath
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Ath → Sinogora
Sinogora → Ath
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Ath → Sinoleka
Sinoleka → Ath
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Ath → Sinoleka
Sinoleka → Ath
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ath → Сіньчиця
Сіньчиця → Ath
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Ath → Сьодло
Сьодло → Ath
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ath → Siodlo
Siodlo → Ath
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ath → Siodlo
Siodlo → Ath
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Ath → Siodłowice
Siodłowice → Ath
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ath → Siolkowa
Siolkowa → Ath
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Ath → Siomki
Siomki → Ath
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Ath → Sionna
Sionna → Ath
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ath → Siolkowa
Siolkowa → Ath
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Ath → Sitaniec
Sitaniec → Ath
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Ath → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Ath
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ath → Sitarze
Sitarze → Ath
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ath → Sitne
Sitne → Ath
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ath → Sitnik
Sitnik → Ath
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Ath → Sitno
Sitno → Ath
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Ath → Sitno
Sitno → Ath
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Ath → Sitno
Sitno → Ath
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ath → Sitowa
Sitowa → Ath
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Sitowiec
Sitowiec → Ath
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Ath → Siucice
Siucice → Ath
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Siwialka
Siwialka → Ath
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Siwialka
Siwialka → Ath
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Ath → Siwiki
Siwiki → Ath
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ath → Skajboty
Skajboty → Ath
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Ath → Skaje
Skaje → Ath
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Ath → Skala
Skala → Ath
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Ath → Скала
Скала → Ath
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Ath → Skalbmierz
Skalbmierz → Ath
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Skalka
Skalka → Ath
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ath → Skalmierowice
Skalmierowice → Ath
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Ath → Skalmierowice
Skalmierowice → Ath
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Skalow
Skalow → Ath
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Ath → Skala
Skala → Ath
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Ath → Skała
Skała → Ath
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Ath → Skałągi
Skałągi → Ath
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Skalka
Skalka → Ath
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Skalow
Skalow → Ath
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Skały
Skały → Ath
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Ath → Skape
Skape → Ath
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Ath → Skarbimierz
Skarbimierz → Ath
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Ath → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Ath
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Ath → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Ath
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ath → Skarchowo
Skarchowo → Ath
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Ath → Skarpa
Skarpa → Ath
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Ath → Skarszewy
Skarszewy → Ath
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Ath → Skaryszew
Skaryszew → Ath
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Ath → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Ath
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Ath → Skarżyn
Skarżyn → Ath
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Ath → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Ath
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Ath → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Ath
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Ath → Скавица
Скавица → Ath
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Ath → Skawina
Skawina → Ath
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Ath → Skape
Skape → Ath
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Ath → Скомпе
Скомпе → Ath
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Ath → Skepe
Skepe → Ath
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Ath → Skęczniew
Skęczniew → Ath
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Ath → Skepe
Skepe → Ath
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Skibienko
Skibienko → Ath
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Скібно
Скібно → Ath
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Ath → Skidniow
Skidniow → Ath
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Ath → Skidniow
Skidniow → Ath
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ath → Skierbieszow
Skierbieszow → Ath
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ath → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Ath
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ath → Skierbieszow
Skierbieszow → Ath
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ath → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Ath
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Ath → Skierdy
Skierdy → Ath
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Ath → Skierki
Skierki → Ath
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Ath → Скерневице
Скерневице → Ath
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Ath → Skindzierz
Skindzierz → Ath
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ath → Skitno
Skitno → Ath
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Ath → Skloty
Skloty → Ath
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Ath → Skloty
Skloty → Ath
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Ath → Скочув
Скочув → Ath
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Ath → Скочув
Скочув → Ath
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Ath → Skoki
Skoki → Ath
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Ath → Skoki
Skoki → Ath
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Ath → Skoki
Skoki → Ath
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Ath → Skokowa
Skokowa → Ath
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Ath → Skokówko
Skokówko → Ath
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Ath → Skokum
Skokum → Ath
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ath → Skoloszow
Skoloszow → Ath
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ath → Сколышин
Сколышин → Ath
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ath → Skoloszow
Skoloszow → Ath
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ath → Сколышин
Сколышин → Ath
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Ath → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Ath
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Ath → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Ath
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Ath → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Ath
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Ath → Skomlin
Skomlin → Ath
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Ath → Skop
Skop → Ath
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Ath → Skorcz
Skorcz → Ath
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Ath → Skorczow
Skorczow → Ath
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Ath → Skorczow
Skorczow → Ath
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Ath → Skorka
Skorka → Ath
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Ath → Skorochów
Skorochów → Ath
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Ath → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Ath
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Ath → Skoroszow
Skoroszow → Ath
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Ath → Skoroszow
Skoroszow → Ath
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Ath → Skoroszyce
Skoroszyce → Ath
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Ath → Skorzec
Skorzec → Ath
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Ath → Skorzecin
Skorzecin → Ath
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Ath → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Ath
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Ath → Skorzecin
Skorzecin → Ath
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Ath → Skorzow
Skorzow → Ath
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Ath → Skorzow
Skorzow → Ath
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ath → Skotniki
Skotniki → Ath
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Ath → Skotniki
Skotniki → Ath
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Ath → Сковарч
Сковарч → Ath
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Ath → Skowierzyn
Skowierzyn → Ath
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Ath → Skowieszynek
Skowieszynek → Ath
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Ath → Skowronki
Skowronki → Ath
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Ath → Skowronow
Skowronow → Ath
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Ath → Skowronow
Skowronow → Ath
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Ath → Skowrony
Skowrony → Ath
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Ath → Skorcz
Skorcz → Ath
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Ath → Skorka
Skorka → Ath
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ath → Skórkowice
Skórkowice → Ath
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Ath → Skorzec
Skorzec → Ath
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Ath → Скуженно
Скуженно → Ath
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Ath → Skronina
Skronina → Ath
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Ath → Skroniów
Skroniów → Ath
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Ath → Skruda
Skruda → Ath
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Ath → Skrudki
Skrudki → Ath
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Ath → Skrwilno
Skrwilno → Ath
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Ath → Скрибіче
Скрибіче → Ath
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Ath → Skryplewo
Skryplewo → Ath
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ath → Skrzatusz
Skrzatusz → Ath
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Ath → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Ath
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Ath → Скшешев
Скшешев → Ath
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Ath → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Ath
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Ath → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Ath
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Ath → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Ath
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ath → Skrzydlice
Skrzydlice → Ath
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Ath → Skrzydlna
Skrzydlna → Ath
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Ath → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Ath
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Ath → Скшиня
Скшиня → Ath
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Ath → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Ath
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ath → Skrzypiow
Skrzypiow → Ath
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ath → Skrzypiow
Skrzypiow → Ath
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ath → Skrzyszow
Skrzyszow → Ath
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ath → Skrzyszow
Skrzyszow → Ath
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Ath → Skrzyszów
Skrzyszów → Ath
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Ath → Skubianka
Skubianka → Ath
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Ath → Skulsk
Skulsk → Ath
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Ath → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Ath
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ath → Skuły
Skuły → Ath
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ath → Skumros
Skumros → Ath
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Ath → Скупе
Скупе → Ath
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Ath → Skupie
Skupie → Ath
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ath → Skurow
Skurow → Ath
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ath → Skurow
Skurow → Ath
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Ath → Skuszew
Skuszew → Ath
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Ath → Skwierawy
Skwierawy → Ath
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Ath → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Ath
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Ath → Сквежина
Сквежина → Ath
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Ath → Slaboszow
Slaboszow → Ath
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ath → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Ath
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ath → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Ath
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ath → Slajszewo
Slajszewo → Ath
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Ath → Slawa
Slawa → Ath
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Ath → Slawatycze
Slawatycze → Ath
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Ath → Slawczyn
Slawczyn → Ath
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Ath → Slawecin
Slawecin → Ath
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Slawecin
Slawecin → Ath
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ath → Slawecin
Slawecin → Ath
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ath → Slawecin
Slawecin → Ath
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Slawecinek
Slawecinek → Ath
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Ath → Slawki
Slawki → Ath
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Ath → Slawkow
Slawkow → Ath
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Ath → Slawkowice
Slawkowice → Ath
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ath → Slawnikowice
Slawnikowice → Ath
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ath → Славно
Славно → Ath
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Ath → Slawoszew
Slawoszew → Ath
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ath → Slawoszyno
Slawoszyno → Ath
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Slawutowko
Slawutowko → Ath
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Ath → Slecin
Slecin → Ath
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Ath → Slemien
Slemien → Ath
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Ath → Slesin
Slesin → Ath
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Ath → Slesin
Slesin → Ath
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Ath → Sleszowice
Sleszowice → Ath
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ath → Slezany
Slezany → Ath
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Ath → Sliwa
Sliwa → Ath
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Ath → Sliwice
Sliwice → Ath
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ath → Slizow
Slizow → Ath
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Ath → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Ath
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ath → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Ath
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ath → Slomczyn
Slomczyn → Ath
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Ath → Slomirog
Slomirog → Ath
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Ath → Сломники
Сломники → Ath
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ath → Slonecznik
Slonecznik → Ath
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Ath → Sloniawy
Sloniawy → Ath
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Ath → Slopanowo
Slopanowo → Ath
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Ath → Slopiec
Slopiec → Ath
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ath → Slotwina
Slotwina → Ath
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Ath → Slotwina
Slotwina → Ath
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Ath → Slotwiny
Slotwiny → Ath
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ath → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Ath
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Ath → Slowikowa
Slowikowa → Ath
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ath → Слубице
Слубице → Ath
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Ath → Slugi
Slugi → Ath
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Ath → Slup
Slup → Ath
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Ath → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Ath
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Ath → Слупца
Слупца → Ath
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Ath → Slupia
Slupia → Ath
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Ath → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Ath
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Ath → Slupica
Slupica → Ath
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Ath → Slupie
Slupie → Ath
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Ath → Слупець
Слупець → Ath
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Ath → Slupiec
Slupiec → Ath
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ath → Слупно
Слупно → Ath
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ath → Slupowo
Slupowo → Ath
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Ath → Слупск
Слупск → Ath
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Ath → Slupsko
Slupsko → Ath
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Ath → Slupy
Slupy → Ath
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ath → Slustowo
Slustowo → Ath
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Ath → Slaboszow
Slaboszow → Ath
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ath → Słajkowo
Słajkowo → Ath
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ath → Слайсіно
Слайсіно → Ath
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ath → Slajszewo
Slajszewo → Ath
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ath → Sława
Sława → Ath
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Ath → Slawa
Slawa → Ath
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ath → Sławacinek
Sławacinek → Ath
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Ath → Slawatycze
Slawatycze → Ath
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Ath → Slawczyn
Slawczyn → Ath
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Ath → Slawecin
Slawecin → Ath
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Slawecin
Slawecin → Ath
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ath → Slawecin
Slawecin → Ath
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ath → Sławęcin
Sławęcin → Ath
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Slawecinek
Slawecinek → Ath
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Ath → Sławica
Sławica → Ath
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Ath → Sławików
Sławików → Ath
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Ath → Slawki
Slawki → Ath
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Ath → Slawkow
Slawkow → Ath
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ath → Slawnikowice
Slawnikowice → Ath
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ath → Славно
Славно → Ath
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Ath → Sławno
Sławno → Ath
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Ath → Славобоже
Славобоже → Ath
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Ath → Slawoszew
Slawoszew → Ath
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Ath → Sławoszów
Sławoszów → Ath
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ath → Slawoszyno
Slawoszyno → Ath
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Sławotówko
Sławotówko → Ath
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Ath → Sławsk
Sławsk → Ath
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ath → Славсько
Славсько → Ath
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Slawutowko
Slawutowko → Ath
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Ath → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Ath
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Ath → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Ath
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ath → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Ath
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ath → Slomczyn
Slomczyn → Ath
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Ath → Сломники
Сломники → Ath
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Ath → Słone
Słone → Ath
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ath → Slonecznik
Slonecznik → Ath
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Ath → Sloniawy
Sloniawy → Ath
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Ath → Słonice
Słonice → Ath
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Ath → Słońsk
Słońsk → Ath
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Słońsko
Słońsko → Ath
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Ath → Slopanowo
Slopanowo → Ath
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Ath → Slopiec
Slopiec → Ath
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Ath → Słopnice
Słopnice → Ath
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Ath → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Ath
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ath → Slotwina
Slotwina → Ath
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Ath → Slotwina
Slotwina → Ath
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Ath → Slotwiny
Slotwiny → Ath
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ath → Словенково
Словенково → Ath
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Ath → Slowikowa
Slowikowa → Ath
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ath → Словіно
Словіно → Ath
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ath → Słubica A
Słubica A → Ath
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ath → Słubica B
Słubica B → Ath
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ath → Слубице
Слубице → Ath
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Ath → Słubice
Słubice → Ath
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ath → Słuchowo
Słuchowo → Ath
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Ath → Slugi
Slugi → Ath
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Ath → Sługocin
Sługocin → Ath
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ath → Sługocin
Sługocin → Ath
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Ath → Słup
Słup → Ath
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Ath → Slup
Slup → Ath
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Ath → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Ath
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Ath → Слупца
Слупца → Ath
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Ath → Słupia
Słupia → Ath
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Ath → Słupia
Słupia → Ath
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Ath → Slupia
Slupia → Ath
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Ath → Slupica
Slupica → Ath
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Ath → Слупець
Слупець → Ath
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Ath → Slupiec
Slupiec → Ath
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ath → Слупно
Слупно → Ath
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ath → Słupno
Słupno → Ath
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Ath → Słupno
Słupno → Ath
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ath → Slupowo
Slupowo → Ath
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Ath → Слупск
Слупск → Ath
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Ath → Slupsko
Slupsko → Ath
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Ath → Slupy
Slupy → Ath
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ath → Слупи
Слупи → Ath
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ath → Slustowo
Slustowo → Ath
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Ath → Słuszewo
Słuszewo → Ath
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Ath → Smagów
Smagów → Ath
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Ath → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Ath
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Ath → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Ath
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ath → Smardzew
Smardzew → Ath
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Ath → Smardzewice
Smardzewice → Ath
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ath → Смардзево
Смардзево → Ath
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Ath → Смардзево
Смардзево → Ath
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ath → Smardzko
Smardzko → Ath
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Ath → Smardzow
Smardzow → Ath
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Ath → Smardzow
Smardzow → Ath
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ath → Smardzów
Smardzów → Ath
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ath → Смажиково
Смажиково → Ath
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Ath → Smaszew
Smaszew → Ath
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Ath → Smażyno
Smażyno → Ath
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Ath → Смерек
Смерек → Ath
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ath → Smetowko
Smetowko → Ath
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ath → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Ath
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ath → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Ath
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ath → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Ath
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ath → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Ath
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ath → Smetowko
Smetowko → Ath
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Ath → Smiary
Smiary → Ath
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ath → Smielin
Smielin → Ath
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ath → Smietanki
Smietanki → Ath
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Ath → Smigiel
Smigiel → Ath
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Ath → Smilowo
Smilowo → Ath
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ath → Smogolice
Smogolice → Ath
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Ath → Smogorzewo
Smogorzewo → Ath
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Ath → Smogorzow
Smogorzow → Ath
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Ath → Smogorzow
Smogorzow → Ath
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Ath → Smolag
Smolag → Ath
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Ath → Smolajny
Smolajny → Ath
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ath → Smolarnia
Smolarnia → Ath
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Ath → Smolarnia
Smolarnia → Ath
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ath → Smolary
Smolary → Ath
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Ath → Smolarze
Smolarze → Ath
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Ath → Smolag
Smolag → Ath
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ath → Smoldzino
Smoldzino → Ath
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ath → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Ath
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Smolec
Smolec → Ath
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Смолець
Смолець → Ath
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Smolechy
Smolechy → Ath
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Ath → Smolen
Smolen → Ath
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Ath → Smolice
Smolice → Ath
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ath → Smoliny
Smoliny → Ath
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ath → Смольна
Смольна → Ath
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Ath → Smolnica
Smolnica → Ath
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Ath → Smolnica
Smolnica → Ath
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ath → Smolnik
Smolnik → Ath
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Ath → Smolnik
Smolnik → Ath
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Ath → Smolnik
Smolnik → Ath
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ath → Smolniki
Smolniki → Ath
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Ath → Smolniki
Smolniki → Ath
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ath → Smolniki
Smolniki → Ath
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Smolno
Smolno → Ath
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Ath → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Ath
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ath → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Ath
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ath → Smoldzino
Smoldzino → Ath
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ath → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Ath
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Ath → Smoryń
Smoryń → Ath
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Ath → Smólnik
Smólnik → Ath
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Ath → Smólsko
Smólsko → Ath
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ath → Smólsko
Smólsko → Ath
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ath → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Ath
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ath → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Ath
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Ath → Смрокув
Смрокув → Ath
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ath → Smużek
Smużek → Ath
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Ath → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Ath
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Ath → Smykow
Smykow → Ath
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ath → Smykowo
Smykowo → Ath
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Ath → Smykow
Smykow → Ath
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ath → Smykówko
Smykówko → Ath
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ath → Sniadowko
Sniadowko → Ath
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Ath → Sniadowo
Sniadowo → Ath
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ath → Sniatowo
Sniatowo → Ath
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ath → Snice
Snice → Ath
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Ath → Snietnica
Snietnica → Ath
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Ath → Snochowice
Snochowice → Ath
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ath → Snopków
Snopków → Ath
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Ath → Snowidza
Snowidza → Ath
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ath → Sobawiny
Sobawiny → Ath
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Ath → Sobibor
Sobibor → Ath
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Ath → Sobibor
Sobibor → Ath
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Ath → Sobiecin
Sobiecin → Ath
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Ath → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Ath
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Ath → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Ath
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ath → Sobień
Sobień → Ath
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ath → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Ath
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ath → Sobieszczany
Sobieszczany → Ath
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ath → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Ath
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Ath → Sobieszow
Sobieszow → Ath
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Ath → Sobieszow
Sobieszow → Ath
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Ath → Sobin
Sobin → Ath
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Sobkowice
Sobkowice → Ath
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ath → Sobków
Sobków → Ath
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Ath → Soblowka
Soblowka → Ath
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Ath → Soblowka
Soblowka → Ath
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Ath → Sobolew
Sobolew → Ath
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ath → Sobolewo
Sobolewo → Ath
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Ath → Sobolice
Sobolice → Ath
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Ath → Sobolow
Sobolow → Ath
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Ath → Sobolow
Sobolow → Ath
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Ath → Sobota
Sobota → Ath
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ath → Sobotka
Sobotka → Ath
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Ath → Sobowidz
Sobowidz → Ath
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ath → Sobowo
Sobowo → Ath
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Ath → Sobótka
Sobótka → Ath
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ath → Sobotka
Sobotka → Ath
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Ath → Sobuczyna
Sobuczyna → Ath
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Ath → Сохачев
Сохачев → Ath
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Ath → Sochocin
Sochocin → Ath
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ath → Soczówki
Soczówki → Ath
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Ath → Sofipol
Sofipol → Ath
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ath → Sojki
Sojki → Ath
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ath → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Ath
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Sojkowo
Sojkowo → Ath
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Ath → Sokol
Sokol → Ath
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Ath → Sokol
Sokol → Ath
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Ath → Sokola
Sokola → Ath
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Ath → Sokole
Sokole → Ath
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Ath → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Ath
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Ath → Sokolina
Sokolina → Ath
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Ath → Сокулка
Сокулка → Ath
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Ath → Sokolniki
Sokolniki → Ath
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ath → Sokolniki
Sokolniki → Ath
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Ath → Сокольники
Сокольники → Ath
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Сокольники
Сокольники → Ath
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Ath → Sokolniki
Sokolniki → Ath
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Ath → Sokolniki
Sokolniki → Ath
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Ath → Sokolniki
Sokolniki → Ath
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Ath → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Ath
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Ath → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Ath
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ath → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Ath
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ath → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Ath
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ath → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Ath
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Ath → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Ath
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Ath → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Ath
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ath → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Ath
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Ath → Sokolowek
Sokolowek → Ath
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Ath → Sokolowice
Sokolowice → Ath
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ath → Sokolowice
Sokolowice → Ath
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Sokolowiec
Sokolowiec → Ath
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Ath → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Ath
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Ath → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Ath
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Ath → Sokolowsko
Sokolowsko → Ath
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ath → Sokolsko
Sokolsko → Ath
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Ath → Sokoly
Sokoly → Ath
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Ath → Sokoly
Sokoly → Ath
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Ath → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Ath
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ath → Sokołda
Sokołda → Ath
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Ath → Sokolowice
Sokolowice → Ath
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Sokolowiec
Sokolowiec → Ath
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Ath → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Ath
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Ath → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Ath
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Ath → Sokolowsko
Sokolowsko → Ath
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ath → Sokołów
Sokołów → Ath
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ath → Sokołów
Sokołów → Ath
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Ath → Sokołów
Sokołów → Ath
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ath → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Ath
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ath → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Ath
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ath → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Ath
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Ath → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Ath
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Ath → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Ath
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ath → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Ath
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Ath → Sokolowek
Sokolowek → Ath
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Ath → Sokołówka
Sokołówka → Ath
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Ath → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Ath
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Ath → Sokoly
Sokoly → Ath
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Ath → Sokoly
Sokoly → Ath
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Ath → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Ath
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ath → Sokolsko
Sokolsko → Ath
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Ath → Sokol
Sokol → Ath
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Ath → Сокулка
Сокулка → Ath
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Ath → Sol
Sol → Ath
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Ath → Solacz
Solacz → Ath
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Ath → Solanka
Solanka → Ath
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ath → Solarnia
Solarnia → Ath
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Ath → Solarnia
Solarnia → Ath
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ath → Solca Mala
Solca Mala → Ath
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ath → Solca Mala
Solca Mala → Ath
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ath → Solca Wielka
Solca Wielka → Ath
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Ath → Solcza
Solcza → Ath
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ath → Soldany
Soldany → Ath
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Ath → Solec
Solec → Ath
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ath → Solec
Solec → Ath
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Solec
Solec → Ath
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Ath → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Ath
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Ath → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Ath
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Ath → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Ath
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Ath → Solec Nowy
Solec Nowy → Ath
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Ath → Солец Здруй
Солец Здруй → Ath
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Ath → Солец Здруй
Солец Здруй → Ath
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Ath → Soleczno
Soleczno → Ath
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ath → Solek
Solek → Ath
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Ath → Солина
Солина → Ath
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Ath → Solinka
Solinka → Ath
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Ath → Solinki
Solinki → Ath
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Ath → Soliny
Soliny → Ath
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Ath → Solistowka
Solistowka → Ath
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Ath → Solistowka
Solistowka → Ath
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ath → Solki
Solki → Ath
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Ath → Solki
Solki → Ath
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Ath → Solna
Solna → Ath
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Ath → Solnica
Solnica → Ath
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Ath → Solniczki
Solniczki → Ath
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Ath → Solniki
Solniki → Ath
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ath → Solniki Male
Solniki Male → Ath
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ath → Solniki Male
Solniki Male → Ath
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ath → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Ath
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ath → Solno
Solno → Ath
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Ath → Solonka
Solonka → Ath
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Ath → Soltmany
Soltmany → Ath
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Ath → Soltykow
Soltykow → Ath
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Ath → Soltykow
Soltykow → Ath
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ath → Soltysowice
Soltysowice → Ath
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ath → Soltysowizna
Soltysowizna → Ath
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Ath → Soltysy
Soltysy → Ath
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Ath → Soltysy
Soltysy → Ath
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Ath → Solacz
Solacz → Ath
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ath → Soldany
Soldany → Ath
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Ath → Soleczno
Soleczno → Ath
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ath → Solek
Solek → Ath
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ath → Solki
Solki → Ath
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Ath → Solki
Solki → Ath
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Ath → Solonka
Solonka → Ath
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Ath → Soltmany
Soltmany → Ath
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Ath → Soltykow
Soltykow → Ath
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Ath → Soltykow
Soltykow → Ath
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ath → Soltysowice
Soltysowice → Ath
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ath → Soltysowizna
Soltysowizna → Ath
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Ath → Soltysy
Soltysy → Ath
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Ath → Soltysy
Soltysy → Ath
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Ath → Sominy
Sominy → Ath
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Ath → Somonino
Somonino → Ath
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Ath → Sompolno
Sompolno → Ath
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Ath → Sonsk
Sonsk → Ath
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Ath → Sonsk
Sonsk → Ath
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Ath → Sopieszyno
Sopieszyno → Ath
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Ath → Sople
Sople → Ath
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Ath → Сопот
Сопот → Ath
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Ath → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Ath
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Ath → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Ath
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Ath → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Ath
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Ath → Sorkwity
Sorkwity → Ath
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Sosnica
Sosnica → Ath
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ath → Sosnica
Sosnica → Ath
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Ath → Sosnica
Sosnica → Ath
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Ath → Сосницовице
Сосницовице → Ath
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Ath → Sosnie
Sosnie → Ath
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Ath → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Ath
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Ath → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Ath
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Ath → Sosnowica
Sosnowica → Ath
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Ath → Сосновец
Сосновец → Ath
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ath → Sosnowka
Sosnowka → Ath
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Ath → Sosnówka
Sosnówka → Ath
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ath → Sosnowka
Sosnowka → Ath
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Ath → Soszyca
Soszyca → Ath
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Sosnica
Sosnica → Ath
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ath → Sosnica
Sosnica → Ath
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Ath → Sosnica
Sosnica → Ath
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Ath → Сосницовице
Сосницовице → Ath
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Ath → Sosnie
Sosnie → Ath
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Ath → Sośno
Sośno → Ath
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Ath → Sowi Dół
Sowi Dół → Ath
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Ath → Совя Воля
Совя Воля → Ath
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Ath → Sowin
Sowin → Ath
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Ath → Совінко
Совінко → Ath
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Ath → Sowliny
Sowliny → Ath
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Sowno
Sowno → Ath
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ath → Sojki
Sojki → Ath
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ath → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Ath
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Ath → Sójkowa
Sójkowa → Ath
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Sojkowo
Sojkowo → Ath
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ath → Sól
Sól → Ath
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Ath → Sol
Sol → Ath
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Ath → Спала
Спала → Ath
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ath → Spalice
Spalice → Ath
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Ath → Spalona
Spalona → Ath
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Ath → Спала
Спала → Ath
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ath → Spędoszyn
Spędoszyn → Ath
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ath → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Ath
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Ath → Сплави
Сплави → Ath
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Ath → Spławie
Spławie → Ath
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Ath → Spole
Spole → Ath
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ath → Spore
Spore → Ath
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Ath → Sporok
Sporok → Ath
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Ath → Sportyny
Sportyny → Ath
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Ath → Sporysz
Sporysz → Ath
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ath → Spotkanie
Spotkanie → Ath
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Ath → Спихово
Спихово → Ath
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ath → Spytajny
Spytajny → Ath
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ath → Spytkow
Spytkow → Ath
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Ath → Spytkowice
Spytkowice → Ath
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Ath → Spytkowice
Spytkowice → Ath
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ath → Spytkowo
Spytkowo → Ath
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ath → Spytkow
Spytkow → Ath
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Ath → Srebrna
Srebrna → Ath
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Ath → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Ath
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Srebrnica
Srebrnica → Ath
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Ath → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Ath
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Ath → Средня Вес
Средня Вес → Ath
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Ath → Srem
Srem → Ath
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Ath → Srocko
Srocko → Ath
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Ath → Srocko
Srocko → Ath
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Ath → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Ath
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Ath → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Ath
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ath → Srodborow
Srodborow → Ath
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Ath → Srodula
Srodula → Ath
Sromowce Nizne
Sromowce Niżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Ath → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Ath
Sromowce Niżne
Sromowce Nizne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Ath → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Ath
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Ath → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Ath
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Ath → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Ath
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Ath → Stabrow
Stabrow → Ath
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Ath → Stabrow
Stabrow → Ath
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Ath → Stadła
Stadła → Ath
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Ath → Stadniki
Stadniki → Ath
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Ath → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Ath
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Ath → Stalówka
Stalówka → Ath
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Ath → Stamirowice
Stamirowice → Ath
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Ath → Staniatki
Staniatki → Ath
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Staniew
Staniew → Ath
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Ath → Станевіце
Станевіце → Ath
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Ath → Stanin
Stanin → Ath
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ath → Stanislawice
Stanislawice → Ath
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Ath → Stanislawice
Stanislawice → Ath
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Ath → Stanislawka
Stanislawka → Ath
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Ath → Stanislawow
Stanislawow → Ath
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Ath → Stanislawow
Stanislawow → Ath
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Ath → Stanislawow
Stanislawow → Ath
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Ath → Stanislawow
Stanislawow → Ath
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ath → Stanislawowo
Stanislawowo → Ath
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Ath → Stanislawowo
Stanislawowo → Ath
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Ath → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Ath
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ath → Stanislawice
Stanislawice → Ath
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Ath → Stanisławki
Stanisławki → Ath
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ath → Stanislawowo
Stanislawowo → Ath
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Ath → Stanislawowo
Stanislawowo → Ath
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Ath → Stanislawow
Stanislawow → Ath
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ath → Станиславув
Станиславув → Ath
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Ath → Stanislawow
Stanislawow → Ath
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Ath → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Ath
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Ath → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Ath
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ath → Staniszewo
Staniszewo → Ath
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ath → Stankowice
Stankowice → Ath
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ath → Stankowo
Stankowo → Ath
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Ath → Stanomin
Stanomin → Ath
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Ath → Stanomino
Stanomino → Ath
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Ath → Stanow
Stanow → Ath
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Ath → Stanowice
Stanowice → Ath
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Ath → Становице
Становице → Ath
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Ath → Stany
Stany → Ath
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Ath → Стани
Стани → Ath
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Ath → Stańczyki
Stańczyki → Ath
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Ath → Stańków
Stańków → Ath
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ath → Staporkow
Staporkow → Ath
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Ath → Stara Bircza
Stara Bircza → Ath
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Ath → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Ath
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Ath → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Ath
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Ath → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Ath
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Ath → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Ath
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ath → Stara Dabia
Stara Dabia → Ath
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Ath → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Ath
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ath → Stara Dabia
Stara Dabia → Ath
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Ath → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Ath
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ath → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Ath
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Ath → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Ath
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Ath → Stara Góra
Stara Góra → Ath
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Ath
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Ath → Стара Гута
Стара Гута → Ath
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Ath → Стара Гута
Стара Гута → Ath
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ath → Stara Huta
Stara Huta → Ath
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Ath → Stara Huta
Stara Huta → Ath
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Ath → Stara Jablona
Stara Jablona → Ath
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ath → Stara Jania
Stara Jania → Ath
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Ath → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Ath
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Ath → Стара Каменица
Стара Каменица → Ath
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Ath → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Ath
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Ath → Стара Кішева
Стара Кішева → Ath
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Ath → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Ath
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ath → Stara Kornica
Stara Kornica → Ath
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ath → Стара Корница
Стара Корница → Ath
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Ath → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Ath
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Ath → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Ath
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Ath
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Ath
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ath → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Ath
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ath → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Ath
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Ath → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Ath
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Ath → Stara Łomża
Stara Łomża → Ath
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ath → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Ath
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Ath → Stara Milosna
Stara Milosna → Ath
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Ath → Stara Milosna
Stara Milosna → Ath
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ath → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Ath
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ath → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Ath
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Stara Obra
Stara Obra → Ath
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Ath → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Ath
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Ath
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ath → Stara Prawda
Stara Prawda → Ath
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Ath → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Ath
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Ath → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Ath
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Ath → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Ath
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Ath → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Ath
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Ath → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Ath
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Ath → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Ath
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Ath → Stara Turowka
Stara Turowka → Ath
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Ath → Stara Turowka
Stara Turowka → Ath
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Ath → Stara Warka
Stara Warka → Ath
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Ath → Stara Wies
Stara Wies → Ath
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Ath → Stara Wies
Stara Wies → Ath
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Ath → Stara Wies
Stara Wies → Ath
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ath → Stara Wies
Stara Wies → Ath
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Ath → Стара Вес
Стара Вес → Ath
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ath → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Ath
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ath → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Ath
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Ath → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Ath
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ath → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Ath
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Ath → Стара Весь
Стара Весь → Ath
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Ath → Stara Wies
Stara Wies → Ath
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Ath → Stara Wies
Stara Wies → Ath
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Ath → Stara Wieś
Stara Wieś → Ath
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Ath → Stara Wieś
Stara Wieś → Ath
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Ath → Stara Wieś
Stara Wieś → Ath
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ath → Stara Wies
Stara Wies → Ath
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Ath → Стара Вес
Стара Вес → Ath
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ath → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Ath
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ath → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Ath
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Ath → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Ath
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ath → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Ath
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Ath → Стара Вода
Стара Вода → Ath
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ath → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Ath
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Ath → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Ath
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Ath → Стараховице
Стараховице → Ath
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ath → Starawieś
Starawieś → Ath
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Ath → Starcza
Starcza → Ath
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Ath → Stare Babice
Stare Babice → Ath
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Ath → Старе Белице
Старе Белице → Ath
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Ath → Старе Бернати
Старе Бернати → Ath
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Ath → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Ath
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Ath → Stare Bolity
Stare Bolity → Ath
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Ath → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Ath
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Ath → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Ath
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Ath → Stare Budki
Stare Budki → Ath
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Ath → Stare Budy
Stare Budy → Ath
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Ath → Stare Czaple
Stare Czaple → Ath
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Ath → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Ath
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Ath → Старе Дравско
Старе Дравско → Ath
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Ath → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Ath
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Ath → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Ath
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Ath → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Ath
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ath → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Ath
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Ath → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Ath
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Ath → Stare Groszki
Stare Groszki → Ath
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ath → Stare Guty
Stare Guty → Ath
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ath → Старе Головчице
Старе Головчице → Ath
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ath → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Ath
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Ath → Явори Старі
Явори Старі → Ath
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ath → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Ath
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ath → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Ath
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Ath → Stare Juchy
Stare Juchy → Ath
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Ath → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Ath
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ath → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Ath
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Ath → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Ath
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Ath → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Ath
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ath → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Ath
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ath → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Ath
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Ath → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Ath
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ath → Stare Kozle
Stare Kozle → Ath
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ath → Stare Kozle
Stare Kozle → Ath
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ath → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Ath
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Ath → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Ath
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Ath → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Ath
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ath → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Ath
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Ath → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Ath
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Ath
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ath → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Ath
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Ath → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Ath
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Ath → Stare Miasto
Stare Miasto → Ath
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ath → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Ath
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Ath → Stare Olesno
Stare Olesno → Ath
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ath → Stare Opole
Stare Opole → Ath
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ath → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Ath
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ath → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Ath
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ath → Старе Полесе
Старе Полесе → Ath
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Ath → Stare Polichno
Stare Polichno → Ath
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Ath → Stare Prusy
Stare Prusy → Ath
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Ath → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Ath
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Ath → Stare Rybie
Stare Rybie → Ath
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Ath → Stare Sady
Stare Sady → Ath
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Ath → Stare Serby
Stare Serby → Ath
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Ath → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Ath
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Ath → Stare Sioło
Stare Sioło → Ath
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ath → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Ath
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ath → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Ath
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Ath → Stare Stracze
Stare Stracze → Ath
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Ath → Stare Stracze
Stare Stracze → Ath
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ath → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Ath
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ath → Stare Wloki
Stare Wloki → Ath
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ath → Stare Wloki
Stare Wloki → Ath
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ath → Stare Zakole
Stare Zakole → Ath
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ath → Stare Załubice
Stare Załubice → Ath
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Ath → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Ath
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Ath → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Ath
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ath → Старгард
Старгард → Ath
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Ath → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Ath
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Ath → Starogard
Starogard → Ath
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Ath
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Ath
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Ath → Староґруд
Староґруд → Ath
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ath → Староґруд
Староґруд → Ath
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Ath → Starokrzepice
Starokrzepice → Ath
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ath → Staromiescie
Staromiescie → Ath
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ath → Staromiescie
Staromiescie → Ath
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Ath → Staropole
Staropole → Ath
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ath → Staroscin
Staroscin → Ath
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Ath → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Ath
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Ath → Starozreby
Starozreby → Ath
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Ath → Starozreby
Starozreby → Ath
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ath → Stary Adamów
Stary Adamów → Ath
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Ath → Stary Besk
Stary Besk → Ath
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ath → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Ath
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Ath → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Ath
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Ath → Stary Borek
Stary Borek → Ath
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Ath → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Ath
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Ath → Stary Bubel
Stary Bubel → Ath
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Ath → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Ath
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Ath → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Ath
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Stary Dwor
Stary Dwor → Ath
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ath → Stary Dybow
Stary Dybow → Ath
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ath → Stary Dybow
Stary Dybow → Ath
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Ath → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Ath
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Ath → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Ath
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Ath → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Ath
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Ath → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Ath
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Ath → Stary Folwark
Stary Folwark → Ath
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ath → Stary Gostków
Stary Gostków → Ath
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ath → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Ath
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Ath → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Ath
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Ath → Stary Grodków
Stary Grodków → Ath
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ath → Stary Janow
Stary Janow → Ath
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ath → Stary Janow
Stary Janow → Ath
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ath → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Ath
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Ath
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Ath → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Ath
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Ath → Stary Julianow
Stary Julianow → Ath
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Ath → Stary Julianow
Stary Julianow → Ath
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ath → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Ath
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Ath → Stary Kocin
Stary Kocin → Ath
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Ath → Stary Konik
Stary Konik → Ath
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Ath → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Ath
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ath → Старий Кракув
Старий Кракув → Ath
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Старий Ляс
Старий Ляс → Ath
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Ath → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Ath
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Ath → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Ath
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Ath → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Ath
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Ath → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Ath
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Ath → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Ath
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Ath → Stary Machnow
Stary Machnow → Ath
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Ath → Stary Machnow
Stary Machnow → Ath
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ath → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Ath
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Ath → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Ath
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Ath → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Ath
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ath → Stary Puznow
Stary Puznow → Ath
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ath → Stary Puznow
Stary Puznow → Ath
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Ath → Старый Сонч
Старый Сонч → Ath
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Ath → Старый Сонч
Старый Сонч → Ath
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ath → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Ath
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ath → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Ath
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ath → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Ath
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ath → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Ath
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Ath → Stary Solec
Stary Solec → Ath
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Ath → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Ath
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Ath → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Ath
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Ath → Stary Targ
Stary Targ → Ath
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Ath → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Ath
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Ath → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Ath
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Ath → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Ath
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Ath → Stary Wiec
Stary Wiec → Ath
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Ath → Stary Zagan
Stary Zagan → Ath
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Ath → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Ath
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Ath → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Ath
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ath → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Ath
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ath → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Ath
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ath → Starzykowo
Starzykowo → Ath
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Starzyno
Starzyno → Ath
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Starzyno
Starzyno → Ath
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Ath → Starzyny
Starzyny → Ath
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Ath
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Ath → Stasinow
Stasinow → Ath
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Ath → Stasinow
Stasinow → Ath
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Ath → Stasiopole
Stasiopole → Ath
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Ath → Staswiny
Staswiny → Ath
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Ath → Staszkowka
Staszkowka → Ath
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Ath → Staszkowka
Staszkowka → Ath
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Ath → Сташув
Сташув → Ath
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Ath → Сташув
Сташув → Ath
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Ath → Staswiny
Staswiny → Ath
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Ath → Staw
Staw → Ath
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Ath → Staw
Staw → Ath
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Ath → Став
Став → Ath
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ath → Staw
Staw → Ath
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Ath → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Ath
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Ath → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Ath
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Ath → Stawce
Stawce → Ath
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Ath → Ставек
Ставек → Ath
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Ath → Stawiany
Stawiany → Ath
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Ath → Stawiguda
Stawiguda → Ath
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Ath → Stawiska
Stawiska → Ath
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Ath → Stawiska
Stawiska → Ath
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Ath → Стависки
Стависки → Ath
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Ath → Ставиша
Ставиша → Ath
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ath → Stawiszcze
Stawiszcze → Ath
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Ath → Stawiszcze
Stawiszcze → Ath
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Ath → Stawiszyce
Stawiszyce → Ath
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Ath → Stawiszyn
Stawiszyn → Ath
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ath → Stawiszyn
Stawiszyn → Ath
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Ath → Stawnik
Stawnik → Ath
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Ath → Stawno
Stawno → Ath
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ath → Stawowice
Stawowice → Ath
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ath → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Ath
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Ath → Stawy
Stawy → Ath
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ath → Staporkow
Staporkow → Ath
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Ath → Stebark
Stebark → Ath
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Ath → Стеблево
Стеблево → Ath
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ath → Steblow
Steblow → Ath
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ath → Steblow
Steblow → Ath
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Ath → Stefania
Stefania → Ath
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Ath → Stefanow
Stefanow → Ath
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Stefanow
Stefanow → Ath
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Stefanowo
Stefanowo → Ath
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Ath → Stefanów
Stefanów → Ath
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Stefanow
Stefanow → Ath
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Ath → Стефкова
Стефкова → Ath
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ath → Stega Mała
Stega Mała → Ath
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Ath → Стегна
Стегна → Ath
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Ath → Stegosz
Stegosz → Ath
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ath → Stekiny
Stekiny → Ath
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ath → Stelagi
Stelagi → Ath
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ath → Stelagi
Stelagi → Ath
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Ath → Stemplew
Stemplew → Ath
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Ath → Stepnica
Stepnica → Ath
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Ath → Stepocice
Stepocice → Ath
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ath → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Ath
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ath → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Ath
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Ath → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Ath
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Ath → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Ath
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Ath → Steszew
Steszew → Ath
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Ath → Stezyca
Stezyca → Ath
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Ath → Stezyca
Stezyca → Ath
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Ath → Stebark
Stebark → Ath
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Ath → Stegosz
Stegosz → Ath
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ath → Stekiny
Stekiny → Ath
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Ath → Stępień
Stępień → Ath
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Ath → Stępina
Stępina → Ath
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Ath → Stepocice
Stepocice → Ath
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Ath → Steszew
Steszew → Ath
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ath → Stężyca
Stężyca → Ath
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Ath → Stezyca
Stezyca → Ath
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Ath → Stezyca
Stezyca → Ath
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Ath → Stobierna
Stobierna → Ath
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ath → Stobno
Stobno → Ath
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Ath → Stoboje
Stoboje → Ath
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Ath → Stoczek
Stoczek → Ath
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Ath → Stoczek
Stoczek → Ath
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ath → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Ath
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ath → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Ath
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ath → Stoczki
Stoczki → Ath
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Ath → Stodólsko
Stodólsko → Ath
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ath → Stojadla
Stojadla → Ath
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ath → Stojadla
Stojadla → Ath
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Ath → Stojanow
Stojanow → Ath
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Ath → Stojanow
Stojanow → Ath
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Ath → Stojanowice
Stojanowice → Ath
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Ath → Stojanow
Stojanow → Ath
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Ath → Stojanow
Stojanow → Ath
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Ath → Stojków
Stojków → Ath
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ath → Stok
Stok → Ath
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Stok
Stok → Ath
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Ath → Stok
Stok → Ath
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ath → Stok Lacki
Stok Lacki → Ath
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ath → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Ath
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Ath → Stolec
Stolec → Ath
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Ath → Stolno
Stolno → Ath
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Ath → Stolno
Stolno → Ath
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ath → Stopka
Stopka → Ath
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Ath → Стопница
Стопница → Ath
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Стошице
Стошице → Ath
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Ath → Strabla
Strabla → Ath
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ath → Strachocin
Strachocin → Ath
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ath → Strachocin
Strachocin → Ath
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ath → Strachocin
Strachocin → Ath
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Ath → Страхомін
Страхомін → Ath
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ath → Страхоміно
Страхоміно → Ath
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Ath → Strachon
Strachon → Ath
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Ath → Strachon
Strachon → Ath
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Ath → Strachowka
Strachowka → Ath
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ath → Strachów
Strachów → Ath
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Ath → Strachowka
Strachowka → Ath
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ath → Straczno
Straczno → Ath
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Ath → Stradlice
Stradlice → Ath
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Ath → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Ath
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ath → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Ath
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Ath → Stradunia
Stradunia → Ath
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Ath → Straduny
Straduny → Ath
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ath → Straduń
Straduń → Ath
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Ath → Stradzew
Stradzew → Ath
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Ath → Stramnica
Stramnica → Ath
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Ath → Stramnice
Stramnice → Ath
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Ath → Stramniczka
Stramniczka → Ath
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Ath → Straszewo
Straszewo → Ath
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Ath → Straszow
Straszow → Ath
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ath → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Ath
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Ath → Straszydle
Straszydle → Ath
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ath → Straszyn
Straszyn → Ath
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ath → Страшин
Страшин → Ath
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Ath → Strawczyn
Strawczyn → Ath
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Ath → Strazow
Strazow → Ath
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Ath → Strazow
Strazow → Ath
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ath → Straczno
Straczno → Ath
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Ath → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Ath
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Ath → Strobice
Strobice → Ath
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Ath → Strobin
Strobin → Ath
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Ath → Stromiec
Stromiec → Ath
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Ath → Stronie
Stronie → Ath
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ath → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Ath
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ath → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Ath
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Ath → Stropkowo
Stropkowo → Ath
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ath → Stroza
Stroza → Ath
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Ath → Stroza
Stroza → Ath
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Ath → Strozowka
Strozowka → Ath
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Ath → Stróża
Stróża → Ath
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ath → Stroza
Stroza → Ath
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Ath → Stroza
Stroza → Ath
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ath → Stróże
Stróże → Ath
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Ath → Stróże
Stróże → Ath
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Ath → Strozowka
Strozowka → Ath
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Ath → Strubno
Strubno → Ath
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Ath → Струґа
Струґа → Ath
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Ath → Strumien
Strumien → Ath
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Ath → Strumien
Strumien → Ath
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ath → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Ath
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ath → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Ath
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Ath → Struzka
Struzka → Ath
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Ath → Struznica
Struznica → Ath
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ath → Struzyna
Struzyna → Ath
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Ath → Struznica
Struznica → Ath
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ath → Struzyna
Struzyna → Ath
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Ath → Strużyny
Strużyny → Ath
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Ath → Stryjewo
Stryjewo → Ath
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Ath → Stryjki
Stryjki → Ath
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Ath → Stryjkowo
Stryjkowo → Ath
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Ath → Стрыкув
Стрыкув → Ath
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Ath → Strykow
Strykow → Ath
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Ath
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Ath → Strykowo
Strykowo → Ath
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Ath → Стрыкув
Стрыкув → Ath
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Ath → Strykow
Strykow → Ath
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ath → Strysza Buda
Strysza Buda → Ath
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Ath → Stryszawa
Stryszawa → Ath
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Ath → Strzakły
Strzakły → Ath
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ath → Strzala
Strzala → Ath
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ath → Стшалкова
Стшалкова → Ath
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Ath → Strzalkowice
Strzalkowice → Ath
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Ath → Strzalkowo
Strzalkowo → Ath
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ath → Strzala
Strzala → Ath
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ath → Strzałki
Strzałki → Ath
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Ath → Strzalkowice
Strzalkowice → Ath
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Ath → Strzalkowo
Strzalkowo → Ath
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Ath → Strzałków
Strzałków → Ath
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Ath → Strzebielewo
Strzebielewo → Ath
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Ath → Strzebielinek
Strzebielinek → Ath
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ath → Strzebin
Strzebin → Ath
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Ath → Strzebowiska
Strzebowiska → Ath
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Ath
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Ath → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Ath
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ath → Strzegocin
Strzegocin → Ath
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Ath → Стшегом
Стшегом → Ath
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ath → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Ath
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Ath → Стшегово
Стшегово → Ath
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Ath → Strzegów
Strzegów → Ath
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Ath → Strzegów
Strzegów → Ath
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ath → Strzekecino
Strzekecino → Ath
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ath → Strzekecino
Strzekecino → Ath
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Ath → Strzelce
Strzelce → Ath
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Ath → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Ath
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Ath → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Ath
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ath → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Ath
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ath → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Ath
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ath → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Ath
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ath → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Ath
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Ath → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Ath
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Ath → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Ath
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Ath → Strzeleczki
Strzeleczki → Ath
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ath → Strzelewo
Strzelewo → Ath
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ath → Strzelewo
Strzelewo → Ath
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Ath → Strzelęcin
Strzelęcin → Ath
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Ath → Стшелин
Стшелин → Ath
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Ath → Strzelno
Strzelno → Ath
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Ath → Strzelno
Strzelno → Ath
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Strzelno
Strzelno → Ath
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Ath → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Ath
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ath → Strzemkowo
Strzemkowo → Ath
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Ath → Strzeniówka
Strzeniówka → Ath
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Ath → Strzepcz
Strzepcz → Ath
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ath → Стшепово
Стшепово → Ath
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Ath → Strzeszewo
Strzeszewo → Ath
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ath → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Ath
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ath → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Ath
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ath → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Ath
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ath → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Ath
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Ath → Strzeszowice
Strzeszowice → Ath
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Ath → Strzeszyn
Strzeszyn → Ath
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ath → Strzezenice
Strzezenice → Ath
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ath → Strzezenice
Strzezenice → Ath
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ath → Strzeżewo
Strzeżewo → Ath
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Ath → Стшмеле
Стшмеле → Ath
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Ath → Strzybnica
Strzybnica → Ath
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Ath → Strzybnik
Strzybnik → Ath
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Ath → Strzygi
Strzygi → Ath
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Ath → Strzykuly
Strzykuly → Ath
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Ath → Strzyzawa
Strzyzawa → Ath
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Ath → Strzyze
Strzyze → Ath
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Ath → Strzyzew
Strzyzew → Ath
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Ath → Стшижев
Стшижев → Ath
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Ath → Strzyzew
Strzyzew → Ath
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Ath → Стшижув
Стшижув → Ath
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Ath → Strzyzowice
Strzyzowice → Ath
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Ath → Strzyzawa
Strzyzawa → Ath
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Ath → Strzyze
Strzyze → Ath
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Ath → Strzyzew
Strzyzew → Ath
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Ath → Strzyzew
Strzyzew → Ath
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Ath → Strzyzowice
Strzyzowice → Ath
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Ath → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Ath
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Ath → Strzyżów
Strzyżów → Ath
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Ath → Стшижув
Стшижув → Ath
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Ath → Strzyżówka
Strzyżówka → Ath
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Ath → Stubienko
Stubienko → Ath
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Ath → Stubno
Stubno → Ath
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Ath → Stuchowo
Stuchowo → Ath
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Ath → Студница
Студница → Ath
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Ath → Studnica
Studnica → Ath
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ath → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Ath
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ath → Studniska Górne
Studniska Górne → Ath
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ath → Studzianek
Studzianek → Ath
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Ath → Studzianki
Studzianki → Ath
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Ath → Studzianki
Studzianki → Ath
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Ath → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Ath
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Ath → Studzianna
Studzianna → Ath
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Ath → Studzienice
Studzienice → Ath
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Ath → Студзеніце
Студзеніце → Ath
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Ath → Studzienice
Studzienice → Ath
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Ath → Studzieniec
Studzieniec → Ath
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Ath → Stuposiany
Stuposiany → Ath
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Ath → Стильонґі
Стильонґі → Ath
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Ath → Stypułów
Stypułów → Ath
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ath → Styrzyniec
Styrzyniec → Ath
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Ath → Subkowy
Subkowy → Ath
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Ath → Sucha
Sucha → Ath
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ath → Sucha
Sucha → Ath
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Ath → Sucha
Sucha → Ath
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ath → Sucha
Sucha → Ath
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Ath → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Ath
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Ath → Суха Дольна
Суха Дольна → Ath
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Ath → Sucha Huta
Sucha Huta → Ath
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Ath
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Ath → Sucha Struga
Sucha Struga → Ath
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ath → Сухань
Сухань → Ath
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ath → Suchanowko
Suchanowko → Ath
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ath → Suchanowko
Suchanowko → Ath
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ath → Сухань
Сухань → Ath
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ath → Suchatowka
Suchatowka → Ath
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ath → Suchatowka
Suchatowka → Ath
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Ath → Suchcice
Suchcice → Ath
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Ath → Сухцице
Сухцице → Ath
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Ath → Suche
Suche → Ath
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Ath → Сухе
Сухе → Ath
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Ath → Сухеднюв
Сухеднюв → Ath
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Ath → Сухеднюв
Сухеднюв → Ath
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Ath → Suchleb
Suchleb → Ath
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Ath → Suchlica
Suchlica → Ath
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Ath → Suchocin
Suchocin → Ath
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Ath → Suchoczasy
Suchoczasy → Ath
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Ath → Suchodaniec
Suchodaniec → Ath
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Ath → Suchodebie
Suchodebie → Ath
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Ath → Suchodebie
Suchodebie → Ath
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Ath → Suchodol
Suchodol → Ath
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Ath → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Ath
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Ath → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Ath
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Ath → Suchodół
Suchodół → Ath
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Ath → Suchodol
Suchodol → Ath
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Ath → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Ath
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Ath → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Ath
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Ath → Sucholaski
Sucholaski → Ath
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Ath → Suchoraba
Suchoraba → Ath
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Ath → Suchoraczek
Suchoraczek → Ath
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Ath → Suchoraczek
Suchoraczek → Ath
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Ath → Suchorze
Suchorze → Ath
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Ath → Suchostruga
Suchostruga → Ath
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Ath → Суховоля
Суховоля → Ath
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Ath → Suchowola
Suchowola → Ath
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Ath → Suchowola
Suchowola → Ath
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ath → Suchowola
Suchowola → Ath
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Ath → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Ath
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Ath → Suchozebry
Suchozebry → Ath
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Ath → Suchozebry
Suchozebry → Ath
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Ath → Suchy Bór
Suchy Bór → Ath
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Ath → Сухи Домб
Сухи Домб → Ath
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Ath → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Ath
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Ath → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Ath
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Ath → Suchy Las
Suchy Las → Ath
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Sucumin
Sucumin → Ath
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Ath → Sudol
Sudol → Ath
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Ath → Sudol
Sudol → Ath
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Ath → Sudół
Sudół → Ath
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Ath → Sufczyn
Sufczyn → Ath
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Ath → Sukmanie
Sukmanie → Ath
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Ath → Sukowice
Sukowice → Ath
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Ath → Sukowy
Sukowy → Ath
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ath → Sulbiny
Sulbiny → Ath
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ath → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Ath
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ath → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Ath
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Ath → Сулехув
Сулехув → Ath
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Ath → Сулехув
Сулехув → Ath
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ath → Sulechówko
Sulechówko → Ath
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Ath → Суленцин
Суленцин → Ath
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Ath → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Ath
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Ath → Suleczyno
Suleczyno → Ath
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Ath → Сулеюв
Сулеюв → Ath
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ath → Sulejow
Sulejow → Ath
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Ath → Sulejowek
Sulejowek → Ath
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Ath → Сулеюв
Сулеюв → Ath
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ath → Sulejow
Sulejow → Ath
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Ath → Sulejowek
Sulejowek → Ath
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Ath → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Ath
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Ath → Суленцин
Суленцин → Ath
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ath → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Ath
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Ath → Sulęcinek
Sulęcinek → Ath
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Ath → Suleczyno
Suleczyno → Ath
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ath → Sulicice
Sulicice → Ath
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ath → Sulikow
Sulikow → Ath
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Ath → Sulikowo
Sulikowo → Ath
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ath → Sulikow
Sulikow → Ath
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ath → Суліміце
Суліміце → Ath
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Ath → Sulimierz
Sulimierz → Ath
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ath → Sulimow
Sulimow → Ath
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ath → Sulimow
Sulimow → Ath
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ath → Sulimy
Sulimy → Ath
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Ath → Sulinowo
Sulinowo → Ath
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Ath → Сулиславице
Сулиславице → Ath
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Ath → Sulisław
Sulisław → Ath
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Ath → Сулиславице
Сулиславице → Ath
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ath → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Ath
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ath → Sulkow
Sulkow → Ath
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Ath → Sulkow
Sulkow → Ath
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ath → Сулковице
Сулковице → Ath
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Ath → Sulkowice
Sulkowice → Ath
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ath → Sulkowo
Sulkowo → Ath
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ath → Сульміце
Сульміце → Ath
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Ath → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Ath
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Ath → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Ath
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Ath → Sulmów
Sulmów → Ath
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ath → Sulnówko
Sulnówko → Ath
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Ath → Suloszowa
Suloszowa → Ath
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Ath → Sulow
Sulow → Ath
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Ath → Sułkowice
Sułkowice → Ath
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Ath → Sułkowice
Sułkowice → Ath
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ath → Сулковице
Сулковице → Ath
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Ath → Sulkowice
Sulkowice → Ath
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Ath → Sułków
Sułków → Ath
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Ath → Sulkow
Sulkow → Ath
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Ath → Suloszowa
Suloszowa → Ath
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Ath → Sułowiec
Sułowiec → Ath
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Ath → Сулув
Сулув → Ath
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Ath → Sułów
Sułów → Ath
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Ath → Sumin
Sumin → Ath
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Сумін
Сумін → Ath
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Ath → Sumina
Sumina → Ath
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ath → Suprasl
Suprasl → Ath
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ath → Suprasl
Suprasl → Ath
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Ath → Suraż
Suraż → Ath
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Ath → Surminy
Surminy → Ath
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Ath → Surochow
Surochow → Ath
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Ath → Surochow
Surochow → Ath
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Ath → Сурова
Сурова → Ath
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Ath → Susiec
Susiec → Ath
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Ath → Суш
Суш → Ath
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Ath → Suszec
Suszec → Ath
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Ath → Suszewo
Suszewo → Ath
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Ath → Suszno
Suszno → Ath
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Suśnia
Suśnia → Ath
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Ath → Сувалки
Сувалки → Ath
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Ath → Сувалки
Сувалки → Ath
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Ath → Swaderki
Swaderki → Ath
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Ath → Swadzim
Swadzim → Ath
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Ath → Swarozyn
Swarozyn → Ath
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Ath → Swarozyn
Swarozyn → Ath
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Ath → Сважендз
Сважендз → Ath
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Ath → Swarzewo
Swarzewo → Ath
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Ath → Сважендз
Сважендз → Ath
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ath → Swaty
Swaty → Ath
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Ath → Swiatki
Swiatki → Ath
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ath → Swiatki
Swiatki → Ath
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Ath → Swiatniki
Swiatniki → Ath
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Ath → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Ath
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Ath → Swibna
Swibna → Ath
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ath → Swider
Swider → Ath
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Ath → Swiderki
Swiderki → Ath
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Ath → Свидница
Свидница → Ath
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ath → Свидница
Свидница → Ath
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Ath
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Ath → Свидник
Свидник → Ath
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Ath → Swidniki
Swidniki → Ath
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ath → Swidrow
Swidrow → Ath
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ath → Swidry
Swidry → Ath
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Ath → Swidry Male
Swidry Male → Ath
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ath → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Ath
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ath → Swidwie
Swidwie → Ath
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ath → Свидвин
Свидвин → Ath
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Ath → Свебодзице
Свебодзице → Ath
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Ath → Свебодзин
Свебодзин → Ath
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Ath → Swiecice
Swiecice → Ath
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ath → Свеце
Свеце → Ath
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Ath → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Ath
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Ath → Swieciechowa
Swieciechowa → Ath
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ath → Швецко
Швецко → Ath
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Ath → Swiecko
Swiecko → Ath
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Ath → Swielino
Swielino → Ath
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Ath → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Ath
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ath → Swiercze
Swiercze → Ath
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Ath → Swierczow
Swierczow → Ath
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ath → Swierczow
Swierczow → Ath
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Ath → Swierczow
Swierczow → Ath
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Ath → Swierczyna
Swierczyna → Ath
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Ath → Swierdze
Swierdze → Ath
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Ath → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Ath
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Ath → Swierszczow
Swierszczow → Ath
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Свежава
Свежава → Ath
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Ath → Swierze
Swierze → Ath
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ath → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Ath
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Ath → Swierzenko
Swierzenko → Ath
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ath → Сьвежна
Сьвежна → Ath
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Ath → Swierzno
Swierzno → Ath
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ath → Swieszyno
Swieszyno → Ath
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ath → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ath
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Ath → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ath
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Ath → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Ath
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ath → Swiete
Swiete → Ath
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ath → Swiete
Swiete → Ath
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Ath → Swietno
Swietno → Ath
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Ath → Swietochlowice
Swietochlowice → Ath
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Ath → Swietochowo
Swietochowo → Ath
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Ath → Swietomarz
Swietomarz → Ath
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ath → Swietoslaw
Swietoslaw → Ath
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Ath → Свентошув
Свентошув → Ath
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Ath → Швентошувка
Швентошувка → Ath
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Ath → Swietoujsc
Swietoujsc → Ath
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ath → Swiety Marek
Swiety Marek → Ath
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Ath → Swilcza
Swilcza → Ath
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ath → Swincz
Swincz → Ath
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Ath → Swiniarow
Swiniarow → Ath
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Ath → Swiniary
Swiniary → Ath
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Ath → Swinna
Swinna → Ath
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Ath → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Ath
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Ath → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Ath
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Ath → Switaly
Switaly → Ath
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Ath → Swobnica
Swobnica → Ath
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Ath → Swochowo
Swochowo → Ath
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ath → Swojczyce
Swojczyce → Ath
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Ath → Swolowo
Swolowo → Ath
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Ath → Swolowo
Swolowo → Ath
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Ath → Swornegacie
Swornegacie → Ath
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ath → Свори
Свори → Ath
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ath → Sworzyce
Sworzyce → Ath
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Ath → Swoszowice
Swoszowice → Ath
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Ath → Syberia
Syberia → Ath
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Ath → Сыцевице
Сыцевице → Ath
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Ath → Sycewo
Sycewo → Ath
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Ath → Sychowo
Sychowo → Ath
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ath → Сыцув
Сыцув → Ath
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Ath → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Ath
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Ath → Sycowice
Sycowice → Ath
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ath → Сыцув
Сыцув → Ath
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Ath
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Ath
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Ath
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Sydol
Sydol → Ath
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Sydol
Sydol → Ath
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Ath → Sylczno
Sylczno → Ath
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Ath → Sypniewo
Sypniewo → Ath
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Ath → Sypniewo
Sypniewo → Ath
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Ath → Sypniewo
Sypniewo → Ath
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Ath → Сирковіце
Сирковіце → Ath
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Ath → Syrynia
Syrynia → Ath
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Ath → Szacilowka
Szacilowka → Ath
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Ath → Szacilowka
Szacilowka → Ath
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Ath → Шацили
Шацили → Ath
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Ath → Szadek
Szadek → Ath
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Ath → Szadkowice
Szadkowice → Ath
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ath → Szadlowice
Szadlowice → Ath
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ath → Szadlowice
Szadlowice → Ath
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Ath → Szadzko
Szadzko → Ath
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Ath → Szaflary
Szaflary → Ath
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Ath → Шалас
Шалас → Ath
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Ath → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Ath
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Ath → Szalowa
Szalowa → Ath
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ath → Szałkowo
Szałkowo → Ath
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ath → Szałstry
Szałstry → Ath
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Ath → Szamocin
Szamocin → Ath
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ath → Шамотулы
Шамотулы → Ath
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ath → Шамотулы
Шамотулы → Ath
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Ath → Szarajówka
Szarajówka → Ath
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ath → Szarbkow
Szarbkow → Ath
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ath → Szarbkow
Szarbkow → Ath
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Ath → Szare
Szare → Ath
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Ath → Szarlej
Szarlej → Ath
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Ath → Szarlejka
Szarlejka → Ath
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Ath → Szarow
Szarow → Ath
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Ath → Szarow
Szarow → Ath
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ath → Szaruty
Szaruty → Ath
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ath → Szary Dwór
Szary Dwór → Ath
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ath → Szatarpy
Szatarpy → Ath
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Ath → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Ath
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Ath → Шавли
Шавли → Ath
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Ath → Щанець
Щанець → Ath
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Ath → Szczawa
Szczawa → Ath
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ath → Szczawin
Szczawin → Ath
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Ath → Szczawin
Szczawin → Ath
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Ath → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Ath
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Ath → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Ath
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Ath → Szczawinek
Szczawinek → Ath
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Ath → Щавница
Щавница → Ath
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Ath → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Ath
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Ath → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Ath
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Ath → Szczebra
Szczebra → Ath
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Ath → Щебжешин
Щебжешин → Ath
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Ath → Щецин
Щецин → Ath
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ath → Щецинек
Щецинек → Ath
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Ath → Szczecno
Szczecno → Ath
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Ath → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Ath
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Ath → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Ath
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ath → Szczeglino
Szczeglino → Ath
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Ath → Szczekarkow
Szczekarkow → Ath
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Ath → Szczekarkow
Szczekarkow → Ath
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Ath → Щекоцины
Щекоцины → Ath
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Ath → Szczelatyn
Szczelatyn → Ath
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ath → Щепанек
Щепанек → Ath
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Ath → Szczepanki
Szczepanki → Ath
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Ath → Szczepankowice
Szczepankowice → Ath
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Ath → Szczepankowo
Szczepankowo → Ath
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Ath → Szczepankowo
Szczepankowo → Ath
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ath → Szczepanow
Szczepanow → Ath
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Ath → Szczepanowice
Szczepanowice → Ath
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Ath → Szczepanów
Szczepanów → Ath
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ath → Szczepanow
Szczepanow → Ath
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Ath → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Ath
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Ath → Szczepice
Szczepice → Ath
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Ath → Szczepki
Szczepki → Ath
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Ath → Szczepów
Szczepów → Ath
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Ath → Szczerbin
Szczerbin → Ath
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Ath → Щерцув
Щерцув → Ath
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Ath → Щерцув
Щерцув → Ath
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Ath → Szczerków
Szczerków → Ath
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Szczescie
Szczescie → Ath
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ath → Szczesna
Szczesna → Ath
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ath → Szczesne
Szczesne → Ath
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ath → Szczesna
Szczesna → Ath
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ath → Szczesne
Szczesne → Ath
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ath → Szczescie
Szczescie → Ath
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Ath → Szczodre
Szczodre → Ath
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ath → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Ath
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ath → Щодрув
Щодрув → Ath
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Ath → Щодрово
Щодрово → Ath
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Ath → Щуцин
Щуцин → Ath
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ath → Szczuczyn
Szczuczyn → Ath
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Ath → Щучин
Щучин → Ath
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Ath → Szczukowice
Szczukowice → Ath
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Ath → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Ath
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Ath → Szczurkowo
Szczurkowo → Ath
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Ath → Щурова
Щурова → Ath
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ath → Szczutki
Szczutki → Ath
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Ath → Szczutowo
Szczutowo → Ath
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ath → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Ath
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ath → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Ath
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Ath → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Ath
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Ath → Szczycionek
Szczycionek → Ath
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Ath → Szczyglice
Szczyglice → Ath
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Ath → Szczyglice
Szczyglice → Ath
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ath → Szczygly
Szczygly → Ath
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ath → Szczygly
Szczygly → Ath
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ath → Szczypiec
Szczypiec → Ath
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ath → Szczypiorno
Szczypiorno → Ath
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Ath → Щирк
Щирк → Ath
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Ath → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Ath
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Ath → Щитна
Щитна → Ath
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Ath → Szczytniki
Szczytniki → Ath
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Ath → Щитно
Щитно → Ath
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Ath → Щитно
Щитно → Ath
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Ath → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Ath
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Ath → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Ath
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Ath → Szebnie
Szebnie → Ath
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Ath → Szedziec
Szedziec → Ath
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Ath → Szeliga
Szeliga → Ath
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Ath → Szembruczek
Szembruczek → Ath
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Ath → Szembruk
Szembruk → Ath
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Ath → Szemud
Szemud → Ath
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Ath → Szemud
Szemud → Ath
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Ath → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Ath
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Ath → Szepietowo
Szepietowo → Ath
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Ath → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Ath
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Ath → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Ath
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ath → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Ath
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ath → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Ath
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Ath → Szeromin
Szeromin → Ath
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Ath → Szerzawy
Szerzawy → Ath
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Ath → Szerzyny
Szerzyny → Ath
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Ath → Szestno
Szestno → Ath
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Ath → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Ath
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ath → Szewnica
Szewnica → Ath
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Ath → Szewo
Szewo → Ath
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Ath → Szkarada
Szkarada → Ath
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Ath → Szkaradowo
Szkaradowo → Ath
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ath → Szklana
Szklana → Ath
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ath → Szklana Huta
Szklana Huta → Ath
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Ath → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Ath
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Ath → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Ath
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Ath → Szklary
Szklary → Ath
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Ath → Szklary
Szklary → Ath
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Ath → Szklary
Szklary → Ath
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Ath → Шкляри
Шкляри → Ath
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Ath → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Ath
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Ath → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Ath
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Ath → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Ath
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ath → Szkocja
Szkocja → Ath
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Ath → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Ath
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Ath → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Ath
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Ath → Szonow
Szonow → Ath
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Ath → Szonowice
Szonowice → Ath
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Ath → Szonow
Szonow → Ath
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ath → Шопа
Шопа → Ath
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Ath → Szopinek
Szopinek → Ath
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Ath → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Ath
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Ath → Szostaki
Szostaki → Ath
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Ath → Szostaki
Szostaki → Ath
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Ath → Szowsko
Szowsko → Ath
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Ath → Szozdy
Szozdy → Ath
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Ath → Szóstka
Szóstka → Ath
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Ath → Szowsko
Szowsko → Ath
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ath → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Ath
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ath → Szparki
Szparki → Ath
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Szpegawsk
Szpegawsk → Ath
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Ath → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Ath
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ath → Szpegawsk
Szpegawsk → Ath
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Ath → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Ath
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ath → Szpon
Szpon → Ath
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Ath → Szpondowo
Szpondowo → Ath
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Ath → Шпротава
Шпротава → Ath
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Ath → Szreniawa
Szreniawa → Ath
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Ath → Szrensk
Szrensk → Ath
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Ath → Szrensk
Szrensk → Ath
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Ath → Szropy
Szropy → Ath
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Ath → Sztabin
Sztabin → Ath
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Ath → Штум
Штум → Ath
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Ath → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Ath
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Ath → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Ath
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Ath → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Ath
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Ath → Штутово
Штутово → Ath
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Ath → Sztynort
Sztynort → Ath
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ath → Sztynwag
Sztynwag → Ath
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ath → Шубин
Шубин → Ath
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Ath → Szudziałowo
Szudziałowo → Ath
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Ath → Szukalice
Szukalice → Ath
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Ath → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Ath
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Ath → Szumanie
Szumanie → Ath
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Ath → Szumin
Szumin → Ath
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ath → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Ath
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ath → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Ath
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ath → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Ath
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ath → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Ath
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Ath → Szumowo
Szumowo → Ath
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Ath → Szurpiły
Szurpiły → Ath
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Ath → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Ath
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Ath → Szwarszowice
Szwarszowice → Ath
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ath → Szwarunki
Szwarunki → Ath
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ath → Szwaruny
Szwaruny → Ath
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ath → Szwecja
Szwecja → Ath
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Ath → Szwelice
Szwelice → Ath
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Ath → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Ath
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Ath → Szyce
Szyce → Ath
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Ath → Szydlice
Szydlice → Ath
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ath → Szydlowek
Szydlowek → Ath
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Ath → Szydlowice
Szydlowice → Ath
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ath → Шидловец
Шидловец → Ath
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ath → Szydlowo
Szydlowo → Ath
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Ath → Szydlowo
Szydlowo → Ath
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Ath → Szydlowice
Szydlowice → Ath
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ath → Шидловец
Шидловец → Ath
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ath → Szydlowo
Szydlowo → Ath
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Ath → Szydlowo
Szydlowo → Ath
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Ath → Szydłów
Szydłów → Ath
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Ath → Szydłów
Szydłów → Ath
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Ath → Шидлув
Шидлув → Ath
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ath → Szydlowek
Szydlowek → Ath
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Ath → Szyjki
Szyjki → Ath
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Ath → Szyk
Szyk → Ath
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Ath → Szymaki
Szymaki → Ath
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Ath → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Ath
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Ath → Szymanow
Szymanow → Ath
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Ath → Szymanowek
Szymanowek → Ath
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Szymanowice
Szymanowice → Ath
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ath → Szymanów
Szymanów → Ath
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Ath → Шиманув
Шиманув → Ath
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ath → Шиманув
Шиманув → Ath
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Ath → Szymanow
Szymanow → Ath
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Ath → Szymanowek
Szymanowek → Ath
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Ath → Szymany
Szymany → Ath
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Ath → Шимбарк
Шимбарк → Ath
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Ath → Szymbark
Szymbark → Ath
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Ath → Шимборно
Шимборно → Ath
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ath → Szymiszow
Szymiszow → Ath
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ath → Szymiszow
Szymiszow → Ath
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Ath → Szymocin
Szymocin → Ath
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Ath → Szymonkow
Szymonkow → Ath
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Ath → Szymonowo
Szymonowo → Ath
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Ath → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Ath
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Ath → Szynkielow
Szynkielow → Ath
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ath → Szynwald
Szynwald → Ath
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ath → Szynwald
Szynwald → Ath
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ath → Szynych
Szynych → Ath
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Ath → Szyperki
Szyperki → Ath
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Ath → Szypliszki
Szypliszki → Ath
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Ath → Szyplow
Szyplow → Ath
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ath → Szyszki
Szyszki → Ath
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ath → Szyszkowa
Szyszkowa → Ath
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Ath → Szyszków
Szyszków → Ath
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Ath → Szyszyn
Szyszyn → Ath
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ath → Sciborowice
Sciborowice → Ath
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Ath → Ściborze
Ściborze → Ath
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Ath → Sciborzyce
Sciborzyce → Ath
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Ath → Sciborz
Sciborz → Ath
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ath → Sciechow
Sciechow → Ath
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ath → Sciechowek
Sciechowek → Ath
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ath → Sciegny
Sciegny → Ath
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Ath → Sciejowice
Sciejowice → Ath
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Ath → Scienne
Scienne → Ath
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Ath → Ścigów
Ścigów → Ath
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Ath → Scinawa
Scinawa → Ath
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Ath → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Ath
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Ath → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Ath
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Ath → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Ath
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ath → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Ath
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ath → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Ath
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Ath → Śląsko
Śląsko → Ath
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Ath → Slemien
Slemien → Ath
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Ath → Ślepowrony
Ślepowrony → Ath
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Ath → Slesin
Slesin → Ath
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Ath → Slesin
Slesin → Ath
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Ath → Sleszowice
Sleszowice → Ath
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Ath → Slecin
Slecin → Ath
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Ath → Ślęza
Ślęza → Ath
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ath → Slezany
Slezany → Ath
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Ath → Sliwa
Sliwa → Ath
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Ath → Śliwice
Śliwice → Ath
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Ath → Sliwice
Sliwice → Ath
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Ath → Śliwnica
Śliwnica → Ath
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Ath → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Ath
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Ath → Śmiadowo
Śmiadowo → Ath
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Ath → Smiary
Smiary → Ath
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Ath → Śmiechowice
Śmiechowice → Ath
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ath → Сьмехув
Сьмехув → Ath
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ath → Smielin
Smielin → Ath
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Ath → Śmiełów
Śmiełów → Ath
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Ath → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Ath
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Ath → Smigiel
Smigiel → Ath
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Ath → Śmiłowice
Śmiłowice → Ath
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Ath → Smilowo
Smilowo → Ath
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ath → Śmiłowo
Śmiłowo → Ath
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Ath → Sniadowo
Sniadowo → Ath
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ath → Sniadowko
Sniadowko → Ath
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ath → Sniatowo
Sniatowo → Ath
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ath → Snice
Snice → Ath
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Ath → Średni Łan
Średni Łan → Ath
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Ath → Средня Вес
Средня Вес → Ath
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Ath → Srem
Srem → Ath
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Ath → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Ath
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Ath → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Ath
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Ath → Srodula
Srodula → Ath
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ath → Srodborow
Srodborow → Ath
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Ath → Swiatki
Swiatki → Ath
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ath → Swiatki
Swiatki → Ath
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Ath → Swiatniki
Swiatniki → Ath
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Ath → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Ath
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Ath → Świchowo
Świchowo → Ath
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Ath → Świchówko
Świchówko → Ath
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ath → Swider
Swider → Ath
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Ath → Swiderki
Swiderki → Ath
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ath → Свидница
Свидница → Ath
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ath → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Ath
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Ath → Свидник
Свидник → Ath
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Ath → Сьвідник
Сьвідник → Ath
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Ath → Swidniki
Swidniki → Ath
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Ath → Świdno
Świdno → Ath
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ath → Swidrow
Swidrow → Ath
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ath → Swidry
Swidry → Ath
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Ath → Swidry Male
Swidry Male → Ath
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ath → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Ath
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ath → Swidwie
Swidwie → Ath
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ath → Свидвин
Свидвин → Ath
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Ath → Świdy
Świdy → Ath
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Ath → Свебодзице
Свебодзице → Ath
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Ath → Свебодзин
Свебодзин → Ath
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ath → Свеце
Свеце → Ath
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ath → Сьвеце
Сьвеце → Ath
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Ath → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Ath
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ath → Świeciechów
Świeciechów → Ath
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ath → Świecino
Świecino → Ath
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ath → Швецко
Швецко → Ath
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Ath → Świedziebnia
Świedziebnia → Ath
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Ath → Świekatowo
Świekatowo → Ath
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Ath → Swielino
Swielino → Ath
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Ath → Сьвеміно
Сьвеміно → Ath
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Ath → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Ath
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ath → Swiercze
Swiercze → Ath
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Ath → Swierczow
Swierczow → Ath
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ath → Swierczow
Swierczow → Ath
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ath → Świerczów
Świerczów → Ath
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Ath → Swierczow
Swierczow → Ath
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Ath → Сьверчин
Сьверчин → Ath
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Ath → Świerczyna
Świerczyna → Ath
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Ath → Świerczyna
Świerczyna → Ath
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Ath → Swierczyna
Swierczyna → Ath
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Ath → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Ath
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Ath → Świerklaniec
Świerklaniec → Ath
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Ath → Świerklany
Świerklany → Ath
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ath → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Ath
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Ath → Świerszczewo
Świerszczewo → Ath
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Ath → Swierszczow
Swierszczow → Ath
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ath → Свежава
Свежава → Ath
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Ath → Świerzbienie
Świerzbienie → Ath
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Ath → Swierzenko
Swierzenko → Ath
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Ath → Swierzno
Swierzno → Ath
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Ath → Świerzno
Świerzno → Ath
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Ath → Swierze
Swierze → Ath
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Ath → Świerże
Świerże → Ath
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ath → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Ath
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Ath → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Ath
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Ath → Świeszewo
Świeszewo → Ath
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ath → Swieszyno
Swieszyno → Ath
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Ath → Świeszyno
Świeszyno → Ath
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Ath → Świetlino
Świetlino → Ath
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ath → Święcianowo
Święcianowo → Ath
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Ath → Swiecice
Swiecice → Ath
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Ath → Święciec
Święciec → Ath
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Ath → Swieciechowa
Swieciechowa → Ath
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Ath → Święciechowo
Święciechowo → Ath
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Ath → Święcino
Święcino → Ath
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Ath → Swiecko
Swiecko → Ath
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ath → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ath
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Ath → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ath
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Ath → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Ath
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Ath → Święta Woda
Święta Woda → Ath
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Ath → Świętajno
Świętajno → Ath
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Ath → Świętajno
Świętajno → Ath
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Ath → Święte
Święte → Ath
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ath → Swiete
Swiete → Ath
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ath → Swiete
Swiete → Ath
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Ath → Swietno
Swietno → Ath
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Ath → Swietochlowice
Swietochlowice → Ath
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Ath → Swietochowo
Swietochowo → Ath
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Ath → Swietomarz
Swietomarz → Ath
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ath → Swietoslaw
Swietoslaw → Ath
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Ath → Świętoszewko
Świętoszewko → Ath
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Ath → Швентошувка
Швентошувка → Ath
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Ath → Swietoujsc
Swietoujsc → Ath
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Ath → Swilcza
Swilcza → Ath
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Ath → Swiniarow
Swiniarow → Ath
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Ath → Świniarsko
Świniarsko → Ath
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Ath → Świniary
Świniary → Ath
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Ath → Swiniary
Swiniary → Ath
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Ath → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Ath
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ath → Świniec
Świniec → Ath
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Ath → Świnino
Świnino → Ath
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Ath → Swinna
Swinna → Ath
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Ath → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Ath
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Ath → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Ath
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Ath → Świnoujście
Świnoujście → Ath
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Ath → Świny
Świny → Ath
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ath → Swincz
Swincz → Ath
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Ath → Switaly
Switaly → Ath
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Ath
Ath
Польша
Бельгия