rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Нидерланды
Klundert
Klundert ↔ Польша
Автобусы
Klundert
Нидерланды
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Klundert
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Нидерланды
/
Klundert
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Klundert → Sabaudia
Sabaudia → Klundert
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Klundert → Saborze
Saborze → Klundert
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Klundert → Sacharewo
Sacharewo → Klundert
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Klundert → Sadek
Sadek → Klundert
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Klundert → Sadki
Sadki → Klundert
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Sadkow
Sadkow → Klundert
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Klundert → Садкув
Садкув → Klundert
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Sadkowek
Sadkowek → Klundert
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Klundert → Sadkowo
Sadkowo → Klundert
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Sadkow
Sadkow → Klundert
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Sadkowek
Sadkowek → Klundert
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Klundert → Sadlinki
Sadlinki → Klundert
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Klundert → Sadlno
Sadlno → Klundert
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Klundert → Sadlowo
Sadlowo → Klundert
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Klundert → Sadlowo
Sadlowo → Klundert
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Klundert → Sadlowo
Sadlowo → Klundert
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Klundert → Sadlowo
Sadlowo → Klundert
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Klundert → Sadlowo
Sadlowo → Klundert
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Klundert → Sadlowo
Sadlowo → Klundert
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Klundert → Sadow
Sadow → Klundert
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Klundert → Садова
Садова → Klundert
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Sadowice
Sadowice → Klundert
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Klundert → Sadowie
Sadowie → Klundert
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Klundert → Садове
Садове → Klundert
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Klundert → Sadowne
Sadowne → Klundert
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Klundert → Sadowo
Sadowo → Klundert
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Klundert → Sadow
Sadow → Klundert
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Klundert → Sadów
Sadów → Klundert
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Klundert → Sadrozyce
Sadrozyce → Klundert
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Klundert → Sadry
Sadry → Klundert
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Klundert → Sadurki
Sadurki → Klundert
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Klundert → Sadurki
Sadurki → Klundert
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Klundert → Sady
Sady → Klundert
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Klundert → Sady
Sady → Klundert
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Klundert → Sady
Sady → Klundert
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Klundert → Sady Dolne
Sady Dolne → Klundert
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Klundert → Sadykierz
Sadykierz → Klundert
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Klundert → Сайчице
Сайчице → Klundert
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Salno
Salno → Klundert
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Klundert → Salno
Salno → Klundert
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Klundert → Samarzewo
Samarzewo → Klundert
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Klundert → Samborowice
Samborowice → Klundert
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Klundert → Samborowo
Samborowo → Klundert
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Klundert → Самборско
Самборско → Klundert
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Klundert → Samborzec
Samborzec → Klundert
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Klundert → Samlawki
Samlawki → Klundert
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Klundert → Samlino
Samlino → Klundert
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Klundert → Samlawki
Samlawki → Klundert
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Samociazek
Samociazek → Klundert
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Samociazek
Samociazek → Klundert
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Klundert → Samolubie
Samolubie → Klundert
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Klundert → Samołęż
Samołęż → Klundert
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Klundert → Samorzadki
Samorzadki → Klundert
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Klundert → Samorzadki
Samorzadki → Klundert
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Klundert → Samostrzalow
Samostrzalow → Klundert
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Klundert → Samostrzalow
Samostrzalow → Klundert
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Klundert → Samostrzel
Samostrzel → Klundert
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Самотвур
Самотвур → Klundert
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Klundert → Samowicze
Samowicze → Klundert
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Klundert → Sampława
Sampława → Klundert
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Klundert → Samsieczno
Samsieczno → Klundert
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Klundert → Samsieczynek
Samsieczynek → Klundert
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Samsonowice
Samsonowice → Klundert
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Klundert → Сандомир
Сандомир → Klundert
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Klundert → Sanice
Sanice → Klundert
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Klundert → Sanie
Sanie → Klundert
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Klundert → Sanka
Sanka → Klundert
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Klundert → Санники
Санники → Klundert
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Klundert → Санок
Санок → Klundert
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Klundert → Santok
Santok → Klundert
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Sapieżyn
Sapieżyn → Klundert
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Klundert → Saplaty
Saplaty → Klundert
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Klundert → Sapolnica
Sapolnica → Klundert
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Klundert → Sapy
Sapy → Klundert
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Klundert → Sarbia
Sarbia → Klundert
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Klundert → Sarbicko
Sarbicko → Klundert
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Klundert → Сарбиново
Сарбиново → Klundert
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Klundert → Сарбиново
Сарбиново → Klundert
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Klundert → Sarbka
Sarbka → Klundert
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Klundert → Сарбськ
Сарбськ → Klundert
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Klundert → Сарнаки
Сарнаки → Klundert
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Klundert → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Klundert
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Klundert → Sarnow
Sarnow → Klundert
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Klundert → Sarnow
Sarnow → Klundert
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Klundert → Sarnówek
Sarnówek → Klundert
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Klundert → Sarnówek
Sarnówek → Klundert
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Klundert → Sartowice
Sartowice → Klundert
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Klundert → Sarzyna
Sarzyna → Klundert
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Klundert → Sasino
Sasino → Klundert
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Klundert → Saspow
Saspow → Klundert
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Klundert → Sawin
Sawin → Klundert
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Klundert → Sawino
Sawino → Klundert
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Klundert → Sawity
Sawity → Klundert
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Klundert → Saborze
Saborze → Klundert
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Klundert → Sadry
Sadry → Klundert
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Klundert → Sągnity
Sągnity → Klundert
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Klundert → Saplaty
Saplaty → Klundert
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Klundert → Sąpole
Sąpole → Klundert
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Klundert → Sapolnica
Sapolnica → Klundert
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Klundert → Sapy
Sapy → Klundert
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Klundert → Sąpy
Sąpy → Klundert
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Klundert → Сутейск
Сутейск → Klundert
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Klundert → Saspow
Saspow → Klundert
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Klundert → Schodnia
Schodnia → Klundert
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Klundert → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Klundert
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Klundert → Sciborowice
Sciborowice → Klundert
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Klundert → Sciborz
Sciborz → Klundert
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Klundert → Sciborzyce
Sciborzyce → Klundert
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Klundert → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Klundert
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Klundert → Sciechow
Sciechow → Klundert
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Klundert → Sciechowek
Sciechowek → Klundert
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Klundert → Sciegny
Sciegny → Klundert
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Klundert → Sciejowice
Sciejowice → Klundert
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Klundert → Scienne
Scienne → Klundert
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Klundert → Scinawa
Scinawa → Klundert
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Klundert → Sebastianowo
Sebastianowo → Klundert
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Klundert → Secemin
Secemin → Klundert
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Klundert → Sechna
Sechna → Klundert
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Klundert → Seczkowo
Seczkowo → Klundert
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Klundert → Seczkowo
Seczkowo → Klundert
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Klundert → Sedow
Sedow → Klundert
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Klundert → Sedziejowice
Sedziejowice → Klundert
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Klundert → Sedzimirow
Sedzimirow → Klundert
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Klundert → Sedziszow
Sedziszow → Klundert
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Klundert → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Klundert
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Klundert → Sedziszowa
Sedziszowa → Klundert
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Sedziszowa
Sedziszowa → Klundert
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Klundert → Сейны
Сейны → Klundert
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Klundert → Sekocin Las
Sekocin Las → Klundert
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Klundert → Семлін
Семлін → Klundert
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Klundert → Senislawice
Senislawice → Klundert
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Klundert → Senislawice
Senislawice → Klundert
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Klundert → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Klundert
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Klundert → Sepopol
Sepopol → Klundert
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Serafinów
Serafinów → Klundert
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Klundert → Serby
Serby → Klundert
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Klundert → Seredzice
Seredzice → Klundert
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Klundert → Сероцк
Сероцк → Klundert
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Klundert → Сероцк
Сероцк → Klundert
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Klundert → Seroczyn
Seroczyn → Klundert
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Klundert → Seroki
Seroki → Klundert
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Klundert → Serokomla
Serokomla → Klundert
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Klundert → Serpelice
Serpelice → Klundert
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Klundert → Serwoniec
Serwoniec → Klundert
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Klundert → Serwy
Serwy → Klundert
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Klundert → Seczkowo
Seczkowo → Klundert
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Klundert → Seczkowo
Seczkowo → Klundert
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Klundert → Sędki
Sędki → Klundert
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Klundert → Sedow
Sedow → Klundert
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Klundert → Sędów
Sędów → Klundert
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Klundert → Sedziejowice
Sedziejowice → Klundert
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Klundert → Sedzimirow
Sedzimirow → Klundert
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Klundert → Sedziszowa
Sedziszowa → Klundert
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Sedziszowa
Sedziszowa → Klundert
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Klundert → Sedziszow
Sedziszow → Klundert
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Klundert → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Klundert
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Klundert → Sekocin Las
Sekocin Las → Klundert
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Klundert → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Klundert
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Klundert → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Klundert
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Klundert → Sękowa
Sękowa → Klundert
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Klundert → Sękowice
Sękowice → Klundert
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Klundert → Sękowo
Sękowo → Klundert
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Klundert → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Klundert
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Klundert → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Klundert
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Klundert → Sepopol
Sepopol → Klundert
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Klundert → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Klundert
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Сянув
Сянув → Klundert
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Klundert → Sianowo
Sianowo → Klundert
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Klundert → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Klundert
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Klundert → Сяноженты
Сяноженты → Klundert
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Klundert → Сяноженты
Сяноженты → Klundert
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Сянув
Сянув → Klundert
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Klundert → Siary
Siary → Klundert
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Klundert → Siąszyce
Siąszyce → Klundert
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Klundert → Sibin
Sibin → Klundert
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Klundert → Sichow
Sichow → Klundert
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Klundert → Sichow
Sichow → Klundert
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Klundert → Sicienko
Sicienko → Klundert
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Klundert → Sicko
Sicko → Klundert
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Klundert → Siczki
Siczki → Klundert
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Klundert → Сідзіна
Сідзіна → Klundert
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Klundert → Sieborowice
Sieborowice → Klundert
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Klundert → Sieburczyn
Sieburczyn → Klundert
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Klundert → Siechnice
Siechnice → Klundert
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Klundert → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Klundert
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Klundert → Sieciechow
Sieciechow → Klundert
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Klundert → Сецехув
Сецехув → Klundert
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Klundert → Sieciechowice
Sieciechowice → Klundert
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Klundert → Sieciechowice
Sieciechowice → Klundert
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Klundert → Sieciechow
Sieciechow → Klundert
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Klundert → Sieciejow
Sieciejow → Klundert
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Сецемін
Сецемін → Klundert
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Klundert → Siecien
Siecien → Klundert
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Klundert → Siecien
Siecien → Klundert
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Klundert → Siedlakowice
Siedlakowice → Klundert
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Klundert → Siedlanka
Siedlanka → Klundert
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Klundert → Siedlatkow
Siedlatkow → Klundert
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Klundert → Siedlatkow
Siedlatkow → Klundert
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Klundert → Siedlątków
Siedlątków → Klundert
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Klundert → Седльце
Седльце → Klundert
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Klundert → Siedlce
Siedlce → Klundert
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Klundert → Siedlec
Siedlec → Klundert
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Klundert → Siedlec
Siedlec → Klundert
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Klundert → Siedlec
Siedlec → Klundert
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Klundert → Седлець
Седлець → Klundert
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Klundert → Седлець
Седлець → Klundert
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Klundert → Siedlec
Siedlec → Klundert
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Klundert → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Klundert
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Klundert → Siedlece
Siedlece → Klundert
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Klundert → Siedlecin
Siedlecin → Klundert
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Klundert → Siedlemin
Siedlemin → Klundert
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Klundert → Siedlew
Siedlew → Klundert
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Klundert → Siedlecin
Siedlecin → Klundert
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Klundert → Седліце
Седліце → Klundert
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Klundert → Siedliska
Siedliska → Klundert
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Klundert → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Klundert
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Klundert → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Klundert
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Klundert → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Klundert
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Klundert → Siedlisko
Siedlisko → Klundert
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Klundert → Siedlisko
Siedlisko → Klundert
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Klundert → Siedlisko
Siedlisko → Klundert
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Klundert → Siedliszcze
Siedliszcze → Klundert
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Klundert → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Klundert
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Klundert → Siedlnica
Siedlnica → Klundert
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Klundert → Siedlów
Siedlów → Klundert
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Klundert → Sieganow
Sieganow → Klundert
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Klundert → Siekierczyn
Siekierczyn → Klundert
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Klundert → Siekierki
Siekierki → Klundert
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Klundert → Siekluki
Siekluki → Klundert
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Sielc
Sielc → Klundert
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Klundert → Sielce
Sielce → Klundert
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Klundert → Sielec
Sielec → Klundert
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Klundert → Sielec
Sielec → Klundert
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Klundert → Sielec
Sielec → Klundert
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Klundert → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Klundert
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Klundert → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Klundert
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Klundert → Sielsko
Sielsko → Klundert
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Klundert → Sielun
Sielun → Klundert
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Klundert → Sielun
Sielun → Klundert
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Klundert → Siemczyno
Siemczyno → Klundert
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Klundert → Семянице
Семянице → Klundert
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Klundert → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Klundert
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Klundert → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Klundert
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Klundert → Siemianówka
Siemianówka → Klundert
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Klundert → Siemiany
Siemiany → Klundert
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Klundert → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Klundert
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Klundert → Семятыче
Семятыче → Klundert
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Klundert → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Klundert
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Klundert
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Klundert
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Klundert → Siemiechow
Siemiechow → Klundert
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Klundert → Siemiechow
Siemiechow → Klundert
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Klundert → Siemien
Siemien → Klundert
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Klundert → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Klundert
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Klundert → Siemien
Siemien → Klundert
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Klundert → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Klundert
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Klundert → Siemierz
Siemierz → Klundert
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Klundert → Siemierzyce
Siemierzyce → Klundert
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Klundert → Siemierzyce
Siemierzyce → Klundert
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Klundert → Siemirowice
Siemirowice → Klundert
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Klundert → Семковице
Семковице → Klundert
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Klundert → Siemszyce
Siemszyce → Klundert
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Klundert → Siemysl
Siemysl → Klundert
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Klundert → Siemyslow
Siemyslow → Klundert
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Klundert → Siemysl
Siemysl → Klundert
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Klundert → Sieniawa
Sieniawa → Klundert
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Klundert → Синява
Синява → Klundert
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Klundert → Сенява
Сенява → Klundert
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Klundert → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Klundert
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Klundert → Sieniawka
Sieniawka → Klundert
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Klundert → Сенично
Сенично → Klundert
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Klundert → Sienna
Sienna → Klundert
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Klundert → Сиенна
Сиенна → Klundert
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Klundert → Siennica
Siennica → Klundert
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Klundert → Сенниця
Сенниця → Klundert
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Klundert → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Klundert
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Klundert → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Klundert
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Klundert → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Klundert
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Klundert → Sienno
Sienno → Klundert
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Klundert → Sienno
Sienno → Klundert
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Klundert → Siennow
Siennow → Klundert
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Klundert → Siennow
Siennow → Klundert
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Klundert → Сіннів
Сіннів → Klundert
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Klundert → Siepietnica
Siepietnica → Klundert
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Klundert → Siepraw
Siepraw → Klundert
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Klundert → Сеправ
Сеправ → Klundert
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Klundert → Sieprawice
Sieprawice → Klundert
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Klundert → Sieprawki
Sieprawki → Klundert
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Klundert → Серадз
Серадз → Klundert
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Klundert → Sierakow
Sierakow → Klundert
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Sierakow
Sierakow → Klundert
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Klundert → Sierakow
Sierakow → Klundert
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Klundert → Серакув
Серакув → Klundert
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Klundert → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Klundert
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Sierakowek
Sierakowek → Klundert
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Klundert → Sierakowice
Sierakowice → Klundert
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Klundert → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Klundert
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Klundert → Сераково
Сераково → Klundert
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Klundert → Sierakowo
Sierakowo → Klundert
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Klundert
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Klundert → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Klundert
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Klundert → Sierakow
Sierakow → Klundert
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Sierakow
Sierakow → Klundert
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Klundert → Sierakow
Sierakow → Klundert
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Klundert → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Klundert
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Sierakowek
Sierakowek → Klundert
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Klundert → Sieranie
Sieranie → Klundert
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Klundert → Siercza
Siercza → Klundert
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Klundert → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Klundert
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Klundert → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Klundert
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Klundert → Sieroniowice
Sieroniowice → Klundert
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Klundert → Sieroslaw
Sieroslaw → Klundert
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Klundert → Sieroslawice
Sieroslawice → Klundert
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Klundert → Sieroslaw
Sieroslaw → Klundert
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Klundert → Sieroslawice
Sieroslawice → Klundert
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Klundert → Sieroszewice
Sieroszewice → Klundert
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Klundert → Sieroszowice
Sieroszowice → Klundert
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Klundert → Серпц
Серпц → Klundert
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Klundert → Sierpnica
Sierpnica → Klundert
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Klundert → Sierpow
Sierpow → Klundert
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Klundert → Sierpow
Sierpow → Klundert
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Klundert → Sierskowola
Sierskowola → Klundert
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Klundert → Siersza
Siersza → Klundert
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Klundert → Sierzno
Sierzno → Klundert
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Klundert → Siestrzen
Siestrzen → Klundert
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Klundert → Siestrzen
Siestrzen → Klundert
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Klundert → Sietesz
Sietesz → Klundert
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Klundert → Севеж
Севеж → Klundert
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Klundert → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Klundert
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Klundert → Sigła
Sigła → Klundert
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Sikorowo
Sikorowo → Klundert
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Klundert → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Klundert
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Klundert → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Klundert
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Klundert → Sikorz
Sikorz → Klundert
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Klundert → Sikorzyce
Sikorzyce → Klundert
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Klundert → Sikorzyce
Sikorzyce → Klundert
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Sikorzyce
Sikorzyce → Klundert
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Klundert → Sikorzyn
Sikorzyn → Klundert
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Klundert → Sikorzyno
Sikorzyno → Klundert
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Klundert → Sikorz
Sikorz → Klundert
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Klundert → Silice
Silice → Klundert
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Klundert → Silin
Silin → Klundert
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Klundert → Silnica
Silnica → Klundert
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Klundert → Silno
Silno → Klundert
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Klundert → Silnowo
Silnowo → Klundert
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Klundert → Sinogora
Sinogora → Klundert
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Klundert → Sinogora
Sinogora → Klundert
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Klundert → Sinoleka
Sinoleka → Klundert
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Klundert → Sinoleka
Sinoleka → Klundert
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Klundert → Сіньчиця
Сіньчиця → Klundert
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Klundert → Сьодло
Сьодло → Klundert
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Klundert → Siodlo
Siodlo → Klundert
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Klundert → Siodlo
Siodlo → Klundert
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Klundert → Siodłowice
Siodłowice → Klundert
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Klundert → Siolkowa
Siolkowa → Klundert
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Klundert → Siomki
Siomki → Klundert
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Klundert → Sionna
Sionna → Klundert
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Klundert → Siolkowa
Siolkowa → Klundert
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Klundert → Sitaniec
Sitaniec → Klundert
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Klundert → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Klundert
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Klundert → Sitarze
Sitarze → Klundert
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Klundert → Sitne
Sitne → Klundert
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Klundert → Sitnik
Sitnik → Klundert
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Klundert → Sitno
Sitno → Klundert
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Klundert → Sitno
Sitno → Klundert
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Klundert → Sitno
Sitno → Klundert
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Klundert → Sitowa
Sitowa → Klundert
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Sitowiec
Sitowiec → Klundert
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Klundert → Siucice
Siucice → Klundert
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Siwialka
Siwialka → Klundert
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Siwialka
Siwialka → Klundert
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Klundert → Siwiki
Siwiki → Klundert
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Klundert → Skajboty
Skajboty → Klundert
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Klundert → Skaje
Skaje → Klundert
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Klundert → Skala
Skala → Klundert
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Klundert → Скала
Скала → Klundert
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Klundert → Skalbmierz
Skalbmierz → Klundert
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Skalka
Skalka → Klundert
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Klundert → Skalmierowice
Skalmierowice → Klundert
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Klundert → Skalmierowice
Skalmierowice → Klundert
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Skalow
Skalow → Klundert
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Klundert → Skala
Skala → Klundert
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Klundert → Skała
Skała → Klundert
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Klundert → Skałągi
Skałągi → Klundert
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Skalka
Skalka → Klundert
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Skalow
Skalow → Klundert
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Skały
Skały → Klundert
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Klundert → Skape
Skape → Klundert
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Klundert → Skarbimierz
Skarbimierz → Klundert
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Klundert → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Klundert
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Klundert → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Klundert
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Klundert → Skarchowo
Skarchowo → Klundert
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Klundert → Skarpa
Skarpa → Klundert
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Klundert → Skarszewy
Skarszewy → Klundert
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Klundert → Skaryszew
Skaryszew → Klundert
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Klundert → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Klundert
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Klundert → Skarżyn
Skarżyn → Klundert
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Klundert → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Klundert
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Klundert → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Klundert
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Klundert → Скавица
Скавица → Klundert
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Klundert → Skawina
Skawina → Klundert
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Klundert → Skape
Skape → Klundert
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Klundert → Скомпе
Скомпе → Klundert
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Klundert → Skepe
Skepe → Klundert
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Klundert → Skęczniew
Skęczniew → Klundert
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Klundert → Skepe
Skepe → Klundert
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Skibienko
Skibienko → Klundert
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Скібно
Скібно → Klundert
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Klundert → Skidniow
Skidniow → Klundert
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Klundert → Skidniow
Skidniow → Klundert
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Klundert → Skierbieszow
Skierbieszow → Klundert
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Klundert → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Klundert
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Klundert → Skierbieszow
Skierbieszow → Klundert
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Klundert → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Klundert
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Klundert → Skierdy
Skierdy → Klundert
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Klundert → Skierki
Skierki → Klundert
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Klundert → Скерневице
Скерневице → Klundert
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Klundert → Skindzierz
Skindzierz → Klundert
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Klundert → Skitno
Skitno → Klundert
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Klundert → Skloty
Skloty → Klundert
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Klundert → Skloty
Skloty → Klundert
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Klundert → Скочув
Скочув → Klundert
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Klundert → Скочув
Скочув → Klundert
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Klundert → Skoki
Skoki → Klundert
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Klundert → Skoki
Skoki → Klundert
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Klundert → Skoki
Skoki → Klundert
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Klundert → Skokowa
Skokowa → Klundert
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Klundert → Skokówko
Skokówko → Klundert
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Klundert → Skokum
Skokum → Klundert
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Klundert → Skoloszow
Skoloszow → Klundert
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Klundert → Сколышин
Сколышин → Klundert
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Klundert → Skoloszow
Skoloszow → Klundert
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Klundert → Сколышин
Сколышин → Klundert
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Klundert → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Klundert
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Klundert → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Klundert
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Klundert → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Klundert
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Klundert → Skomlin
Skomlin → Klundert
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Klundert → Skop
Skop → Klundert
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Klundert → Skorcz
Skorcz → Klundert
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Klundert → Skorczow
Skorczow → Klundert
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Klundert → Skorczow
Skorczow → Klundert
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Klundert → Skorka
Skorka → Klundert
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Klundert → Skorochów
Skorochów → Klundert
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Klundert → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Klundert
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Klundert → Skoroszow
Skoroszow → Klundert
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Klundert → Skoroszow
Skoroszow → Klundert
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Klundert → Skoroszyce
Skoroszyce → Klundert
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Klundert → Skorzec
Skorzec → Klundert
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Klundert → Skorzecin
Skorzecin → Klundert
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Klundert → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Klundert
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Klundert → Skorzecin
Skorzecin → Klundert
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Klundert → Skorzow
Skorzow → Klundert
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Klundert → Skorzow
Skorzow → Klundert
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Klundert → Skotniki
Skotniki → Klundert
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Klundert → Skotniki
Skotniki → Klundert
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Klundert → Сковарч
Сковарч → Klundert
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Klundert → Skowierzyn
Skowierzyn → Klundert
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Klundert → Skowieszynek
Skowieszynek → Klundert
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Klundert → Skowronki
Skowronki → Klundert
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Klundert → Skowronow
Skowronow → Klundert
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Klundert → Skowronow
Skowronow → Klundert
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Klundert → Skowrony
Skowrony → Klundert
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Klundert → Skorcz
Skorcz → Klundert
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Klundert → Skorka
Skorka → Klundert
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Klundert → Skórkowice
Skórkowice → Klundert
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Klundert → Skorzec
Skorzec → Klundert
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Klundert → Скуженно
Скуженно → Klundert
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Klundert → Skronina
Skronina → Klundert
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Klundert → Skroniów
Skroniów → Klundert
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Klundert → Skruda
Skruda → Klundert
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Klundert → Skrudki
Skrudki → Klundert
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Klundert → Skrwilno
Skrwilno → Klundert
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Klundert → Скрибіче
Скрибіче → Klundert
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Klundert → Skryplewo
Skryplewo → Klundert
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Klundert → Skrzatusz
Skrzatusz → Klundert
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Klundert → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Klundert
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Klundert → Скшешев
Скшешев → Klundert
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Klundert → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Klundert
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Klundert → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Klundert
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Klundert → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Klundert
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Klundert → Skrzydlice
Skrzydlice → Klundert
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Klundert → Skrzydlna
Skrzydlna → Klundert
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Klundert → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Klundert
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Klundert → Скшиня
Скшиня → Klundert
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Klundert → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Klundert
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Klundert → Skrzypiow
Skrzypiow → Klundert
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Klundert → Skrzypiow
Skrzypiow → Klundert
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Klundert → Skrzyszow
Skrzyszow → Klundert
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Klundert → Skrzyszow
Skrzyszow → Klundert
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Klundert → Skrzyszów
Skrzyszów → Klundert
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Klundert → Skubianka
Skubianka → Klundert
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Klundert → Skulsk
Skulsk → Klundert
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Klundert → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Klundert
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Klundert → Skuły
Skuły → Klundert
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Klundert → Skumros
Skumros → Klundert
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Klundert → Скупе
Скупе → Klundert
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Klundert → Skupie
Skupie → Klundert
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Klundert → Skurow
Skurow → Klundert
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Klundert → Skurow
Skurow → Klundert
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Klundert → Skuszew
Skuszew → Klundert
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Klundert → Skwierawy
Skwierawy → Klundert
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Klundert → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Klundert
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Klundert → Сквежина
Сквежина → Klundert
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Klundert → Slaboszow
Slaboszow → Klundert
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Klundert → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Klundert
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Klundert → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Klundert
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Klundert → Slajszewo
Slajszewo → Klundert
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Klundert → Slawa
Slawa → Klundert
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Klundert → Slawatycze
Slawatycze → Klundert
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Klundert → Slawczyn
Slawczyn → Klundert
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Klundert → Slawecin
Slawecin → Klundert
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Slawecin
Slawecin → Klundert
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Klundert → Slawecin
Slawecin → Klundert
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Klundert → Slawecin
Slawecin → Klundert
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Slawecinek
Slawecinek → Klundert
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Klundert → Slawki
Slawki → Klundert
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Klundert → Slawkow
Slawkow → Klundert
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Klundert → Slawkowice
Slawkowice → Klundert
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Klundert → Slawnikowice
Slawnikowice → Klundert
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Klundert → Славно
Славно → Klundert
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Klundert → Slawoszew
Slawoszew → Klundert
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Klundert → Slawoszyno
Slawoszyno → Klundert
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Slawutowko
Slawutowko → Klundert
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Klundert → Slecin
Slecin → Klundert
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Klundert → Slemien
Slemien → Klundert
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Klundert → Slesin
Slesin → Klundert
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Klundert → Slesin
Slesin → Klundert
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Klundert → Sleszowice
Sleszowice → Klundert
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Klundert → Slezany
Slezany → Klundert
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Klundert → Sliwa
Sliwa → Klundert
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Klundert → Sliwice
Sliwice → Klundert
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Klundert → Slizow
Slizow → Klundert
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Klundert → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Klundert
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Klundert → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Klundert
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Klundert → Slomczyn
Slomczyn → Klundert
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Klundert → Slomirog
Slomirog → Klundert
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Klundert → Сломники
Сломники → Klundert
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Klundert → Slonecznik
Slonecznik → Klundert
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Klundert → Sloniawy
Sloniawy → Klundert
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Klundert → Slopanowo
Slopanowo → Klundert
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Klundert → Slopiec
Slopiec → Klundert
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Klundert → Slotwina
Slotwina → Klundert
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Klundert → Slotwina
Slotwina → Klundert
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Klundert → Slotwiny
Slotwiny → Klundert
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Klundert → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Klundert
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Klundert → Slowikowa
Slowikowa → Klundert
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Klundert → Слубице
Слубице → Klundert
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Klundert → Slugi
Slugi → Klundert
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Klundert → Slup
Slup → Klundert
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Klundert → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Klundert
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Klundert → Слупца
Слупца → Klundert
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Klundert → Slupia
Slupia → Klundert
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Klundert → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Klundert
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Klundert → Slupica
Slupica → Klundert
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Klundert → Slupie
Slupie → Klundert
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Klundert → Слупець
Слупець → Klundert
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Klundert → Slupiec
Slupiec → Klundert
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Klundert → Слупно
Слупно → Klundert
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Klundert → Slupowo
Slupowo → Klundert
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Klundert → Слупск
Слупск → Klundert
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Klundert → Slupsko
Slupsko → Klundert
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Klundert → Slupy
Slupy → Klundert
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Klundert → Slustowo
Slustowo → Klundert
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Klundert → Slaboszow
Slaboszow → Klundert
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Klundert → Słajkowo
Słajkowo → Klundert
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Klundert → Слайсіно
Слайсіно → Klundert
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Klundert → Slajszewo
Slajszewo → Klundert
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Klundert → Sława
Sława → Klundert
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Klundert → Slawa
Slawa → Klundert
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Klundert → Sławacinek
Sławacinek → Klundert
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Klundert → Slawatycze
Slawatycze → Klundert
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Klundert → Slawczyn
Slawczyn → Klundert
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Klundert → Slawecin
Slawecin → Klundert
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Slawecin
Slawecin → Klundert
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Klundert → Slawecin
Slawecin → Klundert
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Klundert → Sławęcin
Sławęcin → Klundert
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Slawecinek
Slawecinek → Klundert
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Klundert → Sławica
Sławica → Klundert
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Klundert → Sławików
Sławików → Klundert
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Klundert → Slawki
Slawki → Klundert
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Klundert → Slawkow
Slawkow → Klundert
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Klundert → Slawnikowice
Slawnikowice → Klundert
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Klundert → Славно
Славно → Klundert
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Klundert → Sławno
Sławno → Klundert
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Klundert → Славобоже
Славобоже → Klundert
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Klundert → Slawoszew
Slawoszew → Klundert
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Klundert → Sławoszów
Sławoszów → Klundert
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Klundert → Slawoszyno
Slawoszyno → Klundert
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Sławotówko
Sławotówko → Klundert
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Klundert → Sławsk
Sławsk → Klundert
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Klundert → Славсько
Славсько → Klundert
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Slawutowko
Slawutowko → Klundert
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Klundert → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Klundert
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Klundert → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Klundert
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Klundert → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Klundert
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Klundert → Slomczyn
Slomczyn → Klundert
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Klundert → Сломники
Сломники → Klundert
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Klundert → Słone
Słone → Klundert
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Klundert → Slonecznik
Slonecznik → Klundert
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Klundert → Sloniawy
Sloniawy → Klundert
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Klundert → Słonice
Słonice → Klundert
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Klundert → Słońsk
Słońsk → Klundert
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Słońsko
Słońsko → Klundert
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Klundert → Slopanowo
Slopanowo → Klundert
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Klundert → Slopiec
Slopiec → Klundert
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Klundert → Słopnice
Słopnice → Klundert
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Klundert → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Klundert
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Klundert → Slotwina
Slotwina → Klundert
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Klundert → Slotwina
Slotwina → Klundert
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Klundert → Slotwiny
Slotwiny → Klundert
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Klundert → Словенково
Словенково → Klundert
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Klundert → Slowikowa
Slowikowa → Klundert
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Klundert → Словіно
Словіно → Klundert
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Klundert → Słubica A
Słubica A → Klundert
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Klundert → Słubica B
Słubica B → Klundert
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Klundert → Слубице
Слубице → Klundert
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Klundert → Słubice
Słubice → Klundert
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Klundert → Słuchowo
Słuchowo → Klundert
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Klundert → Slugi
Slugi → Klundert
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Klundert → Sługocin
Sługocin → Klundert
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Klundert → Sługocin
Sługocin → Klundert
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Klundert → Słup
Słup → Klundert
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Klundert → Slup
Slup → Klundert
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Klundert → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Klundert
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Klundert → Слупца
Слупца → Klundert
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Klundert → Słupia
Słupia → Klundert
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Klundert → Słupia
Słupia → Klundert
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Klundert → Slupia
Slupia → Klundert
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Klundert → Slupica
Slupica → Klundert
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Klundert → Слупець
Слупець → Klundert
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Klundert → Slupiec
Slupiec → Klundert
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Klundert → Слупно
Слупно → Klundert
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Klundert → Słupno
Słupno → Klundert
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Klundert → Słupno
Słupno → Klundert
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Klundert → Slupowo
Slupowo → Klundert
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Klundert → Слупск
Слупск → Klundert
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Klundert → Slupsko
Slupsko → Klundert
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Klundert → Slupy
Slupy → Klundert
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Klundert → Слупи
Слупи → Klundert
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Klundert → Slustowo
Slustowo → Klundert
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Klundert → Słuszewo
Słuszewo → Klundert
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Klundert → Smagów
Smagów → Klundert
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Klundert → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Klundert
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Klundert → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Klundert
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Klundert → Smardzew
Smardzew → Klundert
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Klundert → Smardzewice
Smardzewice → Klundert
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Klundert → Смардзево
Смардзево → Klundert
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Klundert → Смардзево
Смардзево → Klundert
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Klundert → Smardzko
Smardzko → Klundert
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Klundert → Smardzow
Smardzow → Klundert
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Klundert → Smardzow
Smardzow → Klundert
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Klundert → Smardzów
Smardzów → Klundert
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Klundert → Смажиково
Смажиково → Klundert
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Klundert → Smaszew
Smaszew → Klundert
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Klundert → Smażyno
Smażyno → Klundert
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Klundert → Смерек
Смерек → Klundert
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Klundert → Smetowko
Smetowko → Klundert
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Klundert → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Klundert
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Klundert → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Klundert
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Klundert → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Klundert
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Klundert → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Klundert
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Klundert → Smetowko
Smetowko → Klundert
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Klundert → Smiary
Smiary → Klundert
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Klundert → Smielin
Smielin → Klundert
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Klundert → Smietanki
Smietanki → Klundert
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Klundert → Smigiel
Smigiel → Klundert
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Klundert → Smilowo
Smilowo → Klundert
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Klundert → Smogolice
Smogolice → Klundert
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Klundert → Smogorzewo
Smogorzewo → Klundert
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Klundert → Smogorzow
Smogorzow → Klundert
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Klundert → Smogorzow
Smogorzow → Klundert
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Klundert → Smolag
Smolag → Klundert
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Klundert → Smolajny
Smolajny → Klundert
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Klundert → Smolarnia
Smolarnia → Klundert
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Klundert → Smolarnia
Smolarnia → Klundert
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Klundert → Smolary
Smolary → Klundert
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Klundert → Smolarze
Smolarze → Klundert
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Klundert → Smolag
Smolag → Klundert
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Klundert → Smoldzino
Smoldzino → Klundert
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Klundert → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Klundert
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Smolec
Smolec → Klundert
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Смолець
Смолець → Klundert
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Smolechy
Smolechy → Klundert
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Klundert → Smolen
Smolen → Klundert
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Klundert → Smolice
Smolice → Klundert
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Klundert → Smoliny
Smoliny → Klundert
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Klundert → Смольна
Смольна → Klundert
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Klundert → Smolnica
Smolnica → Klundert
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Klundert → Smolnica
Smolnica → Klundert
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Klundert → Smolnik
Smolnik → Klundert
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Klundert → Smolnik
Smolnik → Klundert
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Klundert → Smolnik
Smolnik → Klundert
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Klundert → Smolniki
Smolniki → Klundert
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Klundert → Smolniki
Smolniki → Klundert
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Klundert → Smolniki
Smolniki → Klundert
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Smolno
Smolno → Klundert
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Klundert → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Klundert
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Klundert → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Klundert
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Klundert → Smoldzino
Smoldzino → Klundert
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Klundert → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Klundert
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Klundert → Smoryń
Smoryń → Klundert
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Klundert → Smólnik
Smólnik → Klundert
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Klundert → Smólsko
Smólsko → Klundert
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Klundert → Smólsko
Smólsko → Klundert
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Klundert → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Klundert
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Klundert → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Klundert
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Klundert → Смрокув
Смрокув → Klundert
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Klundert → Smużek
Smużek → Klundert
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Klundert → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Klundert
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Klundert → Smykow
Smykow → Klundert
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Klundert → Smykowo
Smykowo → Klundert
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Klundert → Smykow
Smykow → Klundert
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Klundert → Smykówko
Smykówko → Klundert
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Klundert → Sniadowko
Sniadowko → Klundert
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Klundert → Sniadowo
Sniadowo → Klundert
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Klundert → Sniatowo
Sniatowo → Klundert
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Klundert → Snice
Snice → Klundert
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Klundert → Snietnica
Snietnica → Klundert
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Klundert → Snochowice
Snochowice → Klundert
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Klundert → Snopków
Snopków → Klundert
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Klundert → Snowidza
Snowidza → Klundert
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Klundert → Sobawiny
Sobawiny → Klundert
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Klundert → Sobibor
Sobibor → Klundert
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Klundert → Sobibor
Sobibor → Klundert
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Klundert → Sobiecin
Sobiecin → Klundert
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Klundert → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Klundert
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Klundert → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Klundert
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Klundert → Sobień
Sobień → Klundert
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Klundert → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Klundert
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Klundert → Sobieszczany
Sobieszczany → Klundert
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Klundert → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Klundert
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Klundert → Sobieszow
Sobieszow → Klundert
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Klundert → Sobieszow
Sobieszow → Klundert
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Klundert → Sobin
Sobin → Klundert
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Sobkowice
Sobkowice → Klundert
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Klundert → Sobków
Sobków → Klundert
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Klundert → Soblowka
Soblowka → Klundert
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Klundert → Soblowka
Soblowka → Klundert
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Klundert → Sobolew
Sobolew → Klundert
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Klundert → Sobolewo
Sobolewo → Klundert
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Klundert → Sobolice
Sobolice → Klundert
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Klundert → Sobolow
Sobolow → Klundert
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Klundert → Sobolow
Sobolow → Klundert
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Klundert → Sobota
Sobota → Klundert
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Klundert → Sobotka
Sobotka → Klundert
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Klundert → Sobowidz
Sobowidz → Klundert
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Klundert → Sobowo
Sobowo → Klundert
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Klundert → Sobótka
Sobótka → Klundert
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Klundert → Sobotka
Sobotka → Klundert
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Klundert → Sobuczyna
Sobuczyna → Klundert
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Klundert → Сохачев
Сохачев → Klundert
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Klundert → Sochocin
Sochocin → Klundert
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Klundert → Soczówki
Soczówki → Klundert
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Klundert → Sofipol
Sofipol → Klundert
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Klundert → Sojki
Sojki → Klundert
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Klundert → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Klundert
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Sojkowo
Sojkowo → Klundert
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Klundert → Sokol
Sokol → Klundert
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Klundert → Sokol
Sokol → Klundert
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Klundert → Sokola
Sokola → Klundert
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Klundert → Sokole
Sokole → Klundert
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Klundert → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Klundert
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Klundert → Sokolina
Sokolina → Klundert
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Klundert → Сокулка
Сокулка → Klundert
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Klundert → Sokolniki
Sokolniki → Klundert
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Klundert → Sokolniki
Sokolniki → Klundert
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Klundert → Сокольники
Сокольники → Klundert
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Сокольники
Сокольники → Klundert
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Klundert → Sokolniki
Sokolniki → Klundert
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Klundert → Sokolniki
Sokolniki → Klundert
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Klundert → Sokolniki
Sokolniki → Klundert
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Klundert → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Klundert
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Klundert → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Klundert
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Klundert → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Klundert
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Klundert → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Klundert
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Klundert → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Klundert
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Klundert → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Klundert
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Klundert → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Klundert
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Klundert → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Klundert
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Klundert → Sokolowek
Sokolowek → Klundert
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Klundert → Sokolowice
Sokolowice → Klundert
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Klundert → Sokolowice
Sokolowice → Klundert
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Sokolowiec
Sokolowiec → Klundert
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Klundert → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Klundert
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Klundert → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Klundert
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Klundert → Sokolowsko
Sokolowsko → Klundert
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Klundert → Sokolsko
Sokolsko → Klundert
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Klundert → Sokoly
Sokoly → Klundert
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Klundert → Sokoly
Sokoly → Klundert
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Klundert → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Klundert
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Klundert → Sokołda
Sokołda → Klundert
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Klundert → Sokolowice
Sokolowice → Klundert
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Sokolowiec
Sokolowiec → Klundert
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Klundert → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Klundert
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Klundert → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Klundert
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Klundert → Sokolowsko
Sokolowsko → Klundert
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Klundert → Sokołów
Sokołów → Klundert
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Klundert → Sokołów
Sokołów → Klundert
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Klundert → Sokołów
Sokołów → Klundert
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Klundert → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Klundert
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Klundert → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Klundert
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Klundert → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Klundert
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Klundert → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Klundert
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Klundert → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Klundert
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Klundert → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Klundert
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Klundert → Sokolowek
Sokolowek → Klundert
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Klundert → Sokołówka
Sokołówka → Klundert
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Klundert → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Klundert
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Klundert → Sokoly
Sokoly → Klundert
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Klundert → Sokoly
Sokoly → Klundert
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Klundert → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Klundert
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Klundert → Sokolsko
Sokolsko → Klundert
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Klundert → Sokol
Sokol → Klundert
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Klundert → Сокулка
Сокулка → Klundert
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Klundert → Sol
Sol → Klundert
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Klundert → Solacz
Solacz → Klundert
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Klundert → Solanka
Solanka → Klundert
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Klundert → Solarnia
Solarnia → Klundert
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Klundert → Solarnia
Solarnia → Klundert
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Klundert → Solca Mala
Solca Mala → Klundert
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Klundert → Solca Mala
Solca Mala → Klundert
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Klundert → Solca Wielka
Solca Wielka → Klundert
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Klundert → Solcza
Solcza → Klundert
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Klundert → Soldany
Soldany → Klundert
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Klundert → Solec
Solec → Klundert
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Klundert → Solec
Solec → Klundert
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Solec
Solec → Klundert
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Klundert → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Klundert
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Klundert → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Klundert
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Klundert → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Klundert
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Klundert → Solec Nowy
Solec Nowy → Klundert
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Klundert → Солец Здруй
Солец Здруй → Klundert
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Klundert → Солец Здруй
Солец Здруй → Klundert
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Klundert → Soleczno
Soleczno → Klundert
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Klundert → Solek
Solek → Klundert
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Klundert → Солина
Солина → Klundert
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Klundert → Solinka
Solinka → Klundert
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Klundert → Solinki
Solinki → Klundert
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Klundert → Soliny
Soliny → Klundert
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Klundert → Solistowka
Solistowka → Klundert
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Klundert → Solistowka
Solistowka → Klundert
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Klundert → Solki
Solki → Klundert
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Klundert → Solki
Solki → Klundert
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Klundert → Solna
Solna → Klundert
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Klundert → Solnica
Solnica → Klundert
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Klundert → Solniczki
Solniczki → Klundert
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Klundert → Solniki
Solniki → Klundert
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Klundert → Solniki Male
Solniki Male → Klundert
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Klundert → Solniki Male
Solniki Male → Klundert
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Klundert → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Klundert
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Klundert → Solno
Solno → Klundert
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Klundert → Solonka
Solonka → Klundert
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Klundert → Soltmany
Soltmany → Klundert
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Klundert → Soltykow
Soltykow → Klundert
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Klundert → Soltykow
Soltykow → Klundert
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Klundert → Soltysowice
Soltysowice → Klundert
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Klundert → Soltysowizna
Soltysowizna → Klundert
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Klundert → Soltysy
Soltysy → Klundert
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Klundert → Soltysy
Soltysy → Klundert
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Klundert → Solacz
Solacz → Klundert
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Klundert → Soldany
Soldany → Klundert
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Klundert → Soleczno
Soleczno → Klundert
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Klundert → Solek
Solek → Klundert
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Klundert → Solki
Solki → Klundert
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Klundert → Solki
Solki → Klundert
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Klundert → Solonka
Solonka → Klundert
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Klundert → Soltmany
Soltmany → Klundert
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Klundert → Soltykow
Soltykow → Klundert
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Klundert → Soltykow
Soltykow → Klundert
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Klundert → Soltysowice
Soltysowice → Klundert
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Klundert → Soltysowizna
Soltysowizna → Klundert
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Klundert → Soltysy
Soltysy → Klundert
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Klundert → Soltysy
Soltysy → Klundert
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Klundert → Sominy
Sominy → Klundert
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Klundert → Somonino
Somonino → Klundert
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Klundert → Sompolno
Sompolno → Klundert
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Klundert → Sonsk
Sonsk → Klundert
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Klundert → Sonsk
Sonsk → Klundert
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Klundert → Sopieszyno
Sopieszyno → Klundert
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Klundert → Sople
Sople → Klundert
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Klundert → Сопот
Сопот → Klundert
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Klundert → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Klundert
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Klundert → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Klundert
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Klundert → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Klundert
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Klundert → Sorkwity
Sorkwity → Klundert
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Sosnica
Sosnica → Klundert
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Klundert → Sosnica
Sosnica → Klundert
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Klundert → Sosnica
Sosnica → Klundert
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Klundert → Сосницовице
Сосницовице → Klundert
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Klundert → Sosnie
Sosnie → Klundert
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Klundert → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Klundert
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Klundert → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Klundert
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Klundert → Sosnowica
Sosnowica → Klundert
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Klundert → Сосновец
Сосновец → Klundert
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Klundert → Sosnowka
Sosnowka → Klundert
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Klundert → Sosnówka
Sosnówka → Klundert
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Klundert → Sosnowka
Sosnowka → Klundert
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Klundert → Soszyca
Soszyca → Klundert
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Sosnica
Sosnica → Klundert
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Klundert → Sosnica
Sosnica → Klundert
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Klundert → Sosnica
Sosnica → Klundert
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Klundert → Сосницовице
Сосницовице → Klundert
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Klundert → Sosnie
Sosnie → Klundert
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Klundert → Sośno
Sośno → Klundert
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Klundert → Sowi Dół
Sowi Dół → Klundert
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Klundert → Совя Воля
Совя Воля → Klundert
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Klundert → Sowin
Sowin → Klundert
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Klundert → Совінко
Совінко → Klundert
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Klundert → Sowliny
Sowliny → Klundert
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Sowno
Sowno → Klundert
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Klundert → Sojki
Sojki → Klundert
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Klundert → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Klundert
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Klundert → Sójkowa
Sójkowa → Klundert
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Sojkowo
Sojkowo → Klundert
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Klundert → Sól
Sól → Klundert
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Klundert → Sol
Sol → Klundert
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Klundert → Спала
Спала → Klundert
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Klundert → Spalice
Spalice → Klundert
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Klundert → Spalona
Spalona → Klundert
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Klundert → Спала
Спала → Klundert
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Klundert → Spędoszyn
Spędoszyn → Klundert
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Klundert → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Klundert
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Klundert → Сплави
Сплави → Klundert
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Klundert → Spławie
Spławie → Klundert
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Klundert → Spole
Spole → Klundert
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Klundert → Spore
Spore → Klundert
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Klundert → Sporok
Sporok → Klundert
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Klundert → Sportyny
Sportyny → Klundert
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Klundert → Sporysz
Sporysz → Klundert
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Klundert → Spotkanie
Spotkanie → Klundert
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Klundert → Спихово
Спихово → Klundert
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Klundert → Spytajny
Spytajny → Klundert
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Klundert → Spytkow
Spytkow → Klundert
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Klundert → Spytkowice
Spytkowice → Klundert
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Klundert → Spytkowice
Spytkowice → Klundert
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Klundert → Spytkowo
Spytkowo → Klundert
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Klundert → Spytkow
Spytkow → Klundert
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Klundert → Srebrna
Srebrna → Klundert
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Klundert → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Klundert
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Srebrnica
Srebrnica → Klundert
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Klundert → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Klundert
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Klundert → Средня Вес
Средня Вес → Klundert
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Klundert → Srem
Srem → Klundert
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Klundert → Srocko
Srocko → Klundert
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Klundert → Srocko
Srocko → Klundert
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Klundert → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Klundert
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Klundert → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Klundert
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Klundert → Srodborow
Srodborow → Klundert
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Klundert → Srodula
Srodula → Klundert
Sromowce Nizne
Sromowce Niżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Klundert → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Klundert
Sromowce Niżne
Sromowce Nizne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Klundert → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Klundert
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Klundert → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Klundert
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Klundert → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Klundert
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Klundert → Stabrow
Stabrow → Klundert
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Klundert → Stabrow
Stabrow → Klundert
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Klundert → Stadła
Stadła → Klundert
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Klundert → Stadniki
Stadniki → Klundert
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Klundert → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Klundert
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Klundert → Stalówka
Stalówka → Klundert
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Klundert → Stamirowice
Stamirowice → Klundert
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Klundert → Staniatki
Staniatki → Klundert
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Staniew
Staniew → Klundert
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Klundert → Станевіце
Станевіце → Klundert
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Klundert → Stanin
Stanin → Klundert
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Klundert → Stanislawice
Stanislawice → Klundert
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Klundert → Stanislawice
Stanislawice → Klundert
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Klundert → Stanislawka
Stanislawka → Klundert
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Klundert → Stanislawow
Stanislawow → Klundert
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Klundert → Stanislawow
Stanislawow → Klundert
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Klundert → Stanislawow
Stanislawow → Klundert
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Klundert → Stanislawow
Stanislawow → Klundert
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Klundert → Stanislawowo
Stanislawowo → Klundert
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Klundert → Stanislawowo
Stanislawowo → Klundert
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Klundert → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Klundert
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Klundert → Stanislawice
Stanislawice → Klundert
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Klundert → Stanisławki
Stanisławki → Klundert
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Klundert → Stanislawowo
Stanislawowo → Klundert
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Klundert → Stanislawowo
Stanislawowo → Klundert
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Klundert → Stanislawow
Stanislawow → Klundert
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Klundert → Станиславув
Станиславув → Klundert
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Klundert → Stanislawow
Stanislawow → Klundert
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Klundert → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Klundert
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Klundert → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Klundert
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Klundert → Staniszewo
Staniszewo → Klundert
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Klundert → Stankowice
Stankowice → Klundert
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Klundert → Stankowo
Stankowo → Klundert
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Klundert → Stanomin
Stanomin → Klundert
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Klundert → Stanomino
Stanomino → Klundert
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Klundert → Stanow
Stanow → Klundert
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Klundert → Stanowice
Stanowice → Klundert
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Klundert → Становице
Становице → Klundert
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Klundert → Stany
Stany → Klundert
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Klundert → Стани
Стани → Klundert
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Klundert → Stańczyki
Stańczyki → Klundert
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Klundert → Stańków
Stańków → Klundert
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Klundert → Staporkow
Staporkow → Klundert
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Klundert → Stara Bircza
Stara Bircza → Klundert
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Klundert → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Klundert
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Klundert → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Klundert
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Klundert → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Klundert
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Klundert → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Klundert
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Klundert → Stara Dabia
Stara Dabia → Klundert
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Klundert → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Klundert
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Klundert → Stara Dabia
Stara Dabia → Klundert
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Klundert → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Klundert
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Klundert → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Klundert
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Klundert → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Klundert
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Klundert → Stara Góra
Stara Góra → Klundert
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Klundert
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Klundert → Стара Гута
Стара Гута → Klundert
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Klundert → Стара Гута
Стара Гута → Klundert
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Klundert → Stara Huta
Stara Huta → Klundert
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Klundert → Stara Huta
Stara Huta → Klundert
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Klundert → Stara Jablona
Stara Jablona → Klundert
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Klundert → Stara Jania
Stara Jania → Klundert
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Klundert → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Klundert
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Klundert → Стара Каменица
Стара Каменица → Klundert
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Klundert → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Klundert
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Klundert → Стара Кішева
Стара Кішева → Klundert
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Klundert → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Klundert
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Klundert → Stara Kornica
Stara Kornica → Klundert
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Klundert → Стара Корница
Стара Корница → Klundert
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Klundert → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Klundert
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Klundert → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Klundert
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Klundert
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Klundert
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Klundert → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Klundert
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Klundert → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Klundert
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Klundert → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Klundert
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Klundert → Stara Łomża
Stara Łomża → Klundert
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Klundert → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Klundert
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Klundert → Stara Milosna
Stara Milosna → Klundert
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Klundert → Stara Milosna
Stara Milosna → Klundert
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Klundert → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Klundert
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Klundert → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Klundert
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Stara Obra
Stara Obra → Klundert
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Klundert → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Klundert
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Klundert
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Klundert → Stara Prawda
Stara Prawda → Klundert
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Klundert → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Klundert
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Klundert → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Klundert
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Klundert → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Klundert
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Klundert → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Klundert
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Klundert → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Klundert
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Klundert → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Klundert
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Klundert → Stara Turowka
Stara Turowka → Klundert
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Klundert → Stara Turowka
Stara Turowka → Klundert
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Klundert → Stara Warka
Stara Warka → Klundert
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Klundert → Stara Wies
Stara Wies → Klundert
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Klundert → Stara Wies
Stara Wies → Klundert
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Klundert → Stara Wies
Stara Wies → Klundert
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Klundert → Stara Wies
Stara Wies → Klundert
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Klundert → Стара Вес
Стара Вес → Klundert
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Klundert → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Klundert
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Klundert → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Klundert
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Klundert → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Klundert
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Klundert → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Klundert
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Klundert → Стара Весь
Стара Весь → Klundert
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Klundert → Stara Wies
Stara Wies → Klundert
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Klundert → Stara Wies
Stara Wies → Klundert
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Klundert → Stara Wieś
Stara Wieś → Klundert
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Klundert → Stara Wieś
Stara Wieś → Klundert
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Klundert → Stara Wieś
Stara Wieś → Klundert
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Klundert → Stara Wies
Stara Wies → Klundert
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Klundert → Стара Вес
Стара Вес → Klundert
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Klundert → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Klundert
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Klundert → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Klundert
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Klundert → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Klundert
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Klundert → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Klundert
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Klundert → Стара Вода
Стара Вода → Klundert
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Klundert → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Klundert
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Klundert → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Klundert
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Klundert → Стараховице
Стараховице → Klundert
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Klundert → Starawieś
Starawieś → Klundert
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Klundert → Starcza
Starcza → Klundert
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Klundert → Stare Babice
Stare Babice → Klundert
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Klundert → Старе Белице
Старе Белице → Klundert
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Klundert → Старе Бернати
Старе Бернати → Klundert
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Klundert → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Klundert
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Klundert → Stare Bolity
Stare Bolity → Klundert
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Klundert → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Klundert
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Klundert → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Klundert
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Klundert → Stare Budki
Stare Budki → Klundert
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Klundert → Stare Budy
Stare Budy → Klundert
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Klundert → Stare Czaple
Stare Czaple → Klundert
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Klundert → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Klundert
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Klundert → Старе Дравско
Старе Дравско → Klundert
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Klundert → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Klundert
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Klundert → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Klundert
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Klundert → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Klundert
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Klundert → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Klundert
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Klundert → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Klundert
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Klundert → Stare Groszki
Stare Groszki → Klundert
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Klundert → Stare Guty
Stare Guty → Klundert
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Klundert → Старе Головчице
Старе Головчице → Klundert
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Klundert → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Klundert
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Klundert → Явори Старі
Явори Старі → Klundert
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Klundert → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Klundert
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Klundert → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Klundert
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Klundert → Stare Juchy
Stare Juchy → Klundert
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Klundert → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Klundert
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Klundert → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Klundert
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Klundert → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Klundert
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Klundert → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Klundert
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Klundert → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Klundert
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Klundert → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Klundert
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Klundert → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Klundert
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Klundert → Stare Kozle
Stare Kozle → Klundert
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Klundert → Stare Kozle
Stare Kozle → Klundert
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Klundert → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Klundert
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Klundert → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Klundert
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Klundert → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Klundert
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Klundert → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Klundert
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Klundert → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Klundert
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Klundert
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Klundert → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Klundert
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Klundert → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Klundert
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Klundert → Stare Miasto
Stare Miasto → Klundert
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Klundert → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Klundert
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Klundert → Stare Olesno
Stare Olesno → Klundert
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Klundert → Stare Opole
Stare Opole → Klundert
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Klundert → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Klundert
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Klundert → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Klundert
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Klundert → Старе Полесе
Старе Полесе → Klundert
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Klundert → Stare Polichno
Stare Polichno → Klundert
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Klundert → Stare Prusy
Stare Prusy → Klundert
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Klundert → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Klundert
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Klundert → Stare Rybie
Stare Rybie → Klundert
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Klundert → Stare Sady
Stare Sady → Klundert
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Klundert → Stare Serby
Stare Serby → Klundert
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Klundert → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Klundert
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Klundert → Stare Sioło
Stare Sioło → Klundert
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Klundert → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Klundert
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Klundert → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Klundert
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Klundert → Stare Stracze
Stare Stracze → Klundert
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Klundert → Stare Stracze
Stare Stracze → Klundert
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Klundert → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Klundert
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Klundert → Stare Wloki
Stare Wloki → Klundert
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Klundert → Stare Wloki
Stare Wloki → Klundert
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Klundert → Stare Zakole
Stare Zakole → Klundert
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Klundert → Stare Załubice
Stare Załubice → Klundert
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Klundert → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Klundert
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Klundert → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Klundert
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Klundert → Старгард
Старгард → Klundert
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Klundert → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Klundert
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Klundert → Starogard
Starogard → Klundert
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Klundert
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Klundert
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Klundert → Староґруд
Староґруд → Klundert
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Klundert → Староґруд
Староґруд → Klundert
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Klundert → Starokrzepice
Starokrzepice → Klundert
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Klundert → Staromiescie
Staromiescie → Klundert
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Klundert → Staromiescie
Staromiescie → Klundert
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Klundert → Staropole
Staropole → Klundert
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Klundert → Staroscin
Staroscin → Klundert
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Klundert → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Klundert
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Klundert → Starozreby
Starozreby → Klundert
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Klundert → Starozreby
Starozreby → Klundert
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Klundert → Stary Adamów
Stary Adamów → Klundert
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Klundert → Stary Besk
Stary Besk → Klundert
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Klundert → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Klundert
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Klundert → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Klundert
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Klundert → Stary Borek
Stary Borek → Klundert
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Klundert → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Klundert
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Klundert → Stary Bubel
Stary Bubel → Klundert
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Klundert → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Klundert
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Klundert → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Klundert
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Stary Dwor
Stary Dwor → Klundert
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Klundert → Stary Dybow
Stary Dybow → Klundert
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Klundert → Stary Dybow
Stary Dybow → Klundert
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Klundert → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Klundert
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Klundert → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Klundert
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Klundert → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Klundert
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Klundert → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Klundert
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Klundert → Stary Folwark
Stary Folwark → Klundert
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Klundert → Stary Gostków
Stary Gostków → Klundert
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Klundert → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Klundert
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Klundert → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Klundert
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Klundert → Stary Grodków
Stary Grodków → Klundert
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Klundert → Stary Janow
Stary Janow → Klundert
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Klundert → Stary Janow
Stary Janow → Klundert
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Klundert → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Klundert
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Klundert
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Klundert → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Klundert
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Klundert → Stary Julianow
Stary Julianow → Klundert
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Klundert → Stary Julianow
Stary Julianow → Klundert
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Klundert → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Klundert
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Klundert → Stary Kocin
Stary Kocin → Klundert
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Klundert → Stary Konik
Stary Konik → Klundert
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Klundert → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Klundert
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Klundert → Старий Кракув
Старий Кракув → Klundert
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Старий Ляс
Старий Ляс → Klundert
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Klundert → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Klundert
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Klundert → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Klundert
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Klundert → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Klundert
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Klundert → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Klundert
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Klundert → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Klundert
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Klundert → Stary Machnow
Stary Machnow → Klundert
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Klundert → Stary Machnow
Stary Machnow → Klundert
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Klundert → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Klundert
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Klundert → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Klundert
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Klundert → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Klundert
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Klundert → Stary Puznow
Stary Puznow → Klundert
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Klundert → Stary Puznow
Stary Puznow → Klundert
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Klundert → Старый Сонч
Старый Сонч → Klundert
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Klundert → Старый Сонч
Старый Сонч → Klundert
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Klundert → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Klundert
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Klundert → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Klundert
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Klundert → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Klundert
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Klundert → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Klundert
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Klundert → Stary Solec
Stary Solec → Klundert
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Klundert → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Klundert
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Klundert → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Klundert
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Klundert → Stary Targ
Stary Targ → Klundert
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Klundert → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Klundert
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Klundert → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Klundert
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Klundert → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Klundert
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Klundert → Stary Wiec
Stary Wiec → Klundert
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Klundert → Stary Zagan
Stary Zagan → Klundert
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Klundert → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Klundert
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Klundert → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Klundert
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Klundert → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Klundert
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Klundert → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Klundert
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Klundert → Starzykowo
Starzykowo → Klundert
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Starzyno
Starzyno → Klundert
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Starzyno
Starzyno → Klundert
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Klundert → Starzyny
Starzyny → Klundert
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Klundert
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Klundert → Stasinow
Stasinow → Klundert
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Klundert → Stasinow
Stasinow → Klundert
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Klundert → Stasiopole
Stasiopole → Klundert
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Klundert → Staswiny
Staswiny → Klundert
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Klundert → Staszkowka
Staszkowka → Klundert
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Klundert → Staszkowka
Staszkowka → Klundert
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Klundert → Сташув
Сташув → Klundert
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Klundert → Сташув
Сташув → Klundert
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Klundert → Staswiny
Staswiny → Klundert
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Klundert → Staw
Staw → Klundert
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Klundert → Staw
Staw → Klundert
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Klundert → Став
Став → Klundert
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Klundert → Staw
Staw → Klundert
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Klundert → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Klundert
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Klundert → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Klundert
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Klundert → Stawce
Stawce → Klundert
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Klundert → Ставек
Ставек → Klundert
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Klundert → Stawiany
Stawiany → Klundert
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Klundert → Stawiguda
Stawiguda → Klundert
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Klundert → Stawiska
Stawiska → Klundert
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Klundert → Stawiska
Stawiska → Klundert
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Klundert → Стависки
Стависки → Klundert
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Klundert → Ставиша
Ставиша → Klundert
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Klundert → Stawiszcze
Stawiszcze → Klundert
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Klundert → Stawiszcze
Stawiszcze → Klundert
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Klundert → Stawiszyce
Stawiszyce → Klundert
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Klundert → Stawiszyn
Stawiszyn → Klundert
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Klundert → Stawiszyn
Stawiszyn → Klundert
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Klundert → Stawnik
Stawnik → Klundert
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Klundert → Stawno
Stawno → Klundert
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Klundert → Stawowice
Stawowice → Klundert
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Klundert → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Klundert
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Klundert → Stawy
Stawy → Klundert
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Klundert → Staporkow
Staporkow → Klundert
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Klundert → Stebark
Stebark → Klundert
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Klundert → Стеблево
Стеблево → Klundert
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Klundert → Steblow
Steblow → Klundert
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Klundert → Steblow
Steblow → Klundert
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Klundert → Stefania
Stefania → Klundert
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Klundert → Stefanow
Stefanow → Klundert
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Stefanow
Stefanow → Klundert
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Stefanowo
Stefanowo → Klundert
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Klundert → Stefanów
Stefanów → Klundert
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Stefanow
Stefanow → Klundert
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Klundert → Стефкова
Стефкова → Klundert
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Klundert → Stega Mała
Stega Mała → Klundert
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Klundert → Стегна
Стегна → Klundert
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Klundert → Stegosz
Stegosz → Klundert
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Klundert → Stekiny
Stekiny → Klundert
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Klundert → Stelagi
Stelagi → Klundert
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Klundert → Stelagi
Stelagi → Klundert
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Klundert → Stemplew
Stemplew → Klundert
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Klundert → Stepnica
Stepnica → Klundert
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Klundert → Stepocice
Stepocice → Klundert
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Klundert → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Klundert
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Klundert → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Klundert
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Klundert → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Klundert
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Klundert → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Klundert
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Klundert → Steszew
Steszew → Klundert
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Klundert → Stezyca
Stezyca → Klundert
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Klundert → Stezyca
Stezyca → Klundert
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Klundert → Stebark
Stebark → Klundert
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Klundert → Stegosz
Stegosz → Klundert
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Klundert → Stekiny
Stekiny → Klundert
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Klundert → Stępień
Stępień → Klundert
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Klundert → Stępina
Stępina → Klundert
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Klundert → Stepocice
Stepocice → Klundert
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Klundert → Steszew
Steszew → Klundert
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Klundert → Stężyca
Stężyca → Klundert
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Klundert → Stezyca
Stezyca → Klundert
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Klundert → Stezyca
Stezyca → Klundert
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Klundert → Stobierna
Stobierna → Klundert
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Klundert → Stobno
Stobno → Klundert
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Klundert → Stoboje
Stoboje → Klundert
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Klundert → Stoczek
Stoczek → Klundert
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Klundert → Stoczek
Stoczek → Klundert
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Klundert → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Klundert
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Klundert → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Klundert
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Klundert → Stoczki
Stoczki → Klundert
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Klundert → Stodólsko
Stodólsko → Klundert
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Klundert → Stojadla
Stojadla → Klundert
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Klundert → Stojadla
Stojadla → Klundert
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Klundert → Stojanow
Stojanow → Klundert
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Klundert → Stojanow
Stojanow → Klundert
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Klundert → Stojanowice
Stojanowice → Klundert
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Klundert → Stojanow
Stojanow → Klundert
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Klundert → Stojanow
Stojanow → Klundert
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Klundert → Stojków
Stojków → Klundert
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Klundert → Stok
Stok → Klundert
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Stok
Stok → Klundert
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Klundert → Stok
Stok → Klundert
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Klundert → Stok Lacki
Stok Lacki → Klundert
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Klundert → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Klundert
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Klundert → Stolec
Stolec → Klundert
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Klundert → Stolno
Stolno → Klundert
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Klundert → Stolno
Stolno → Klundert
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Klundert → Stopka
Stopka → Klundert
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Klundert → Стопница
Стопница → Klundert
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Стошице
Стошице → Klundert
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Klundert → Strabla
Strabla → Klundert
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Klundert → Strachocin
Strachocin → Klundert
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Klundert → Strachocin
Strachocin → Klundert
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Klundert → Strachocin
Strachocin → Klundert
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Klundert → Страхомін
Страхомін → Klundert
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Klundert → Страхоміно
Страхоміно → Klundert
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Klundert → Strachon
Strachon → Klundert
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Klundert → Strachon
Strachon → Klundert
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Klundert → Strachowka
Strachowka → Klundert
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Klundert → Strachów
Strachów → Klundert
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Klundert → Strachowka
Strachowka → Klundert
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Klundert → Straczno
Straczno → Klundert
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Klundert → Stradlice
Stradlice → Klundert
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Klundert → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Klundert
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Klundert → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Klundert
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Klundert → Stradunia
Stradunia → Klundert
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Klundert → Straduny
Straduny → Klundert
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Klundert → Straduń
Straduń → Klundert
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Klundert → Stradzew
Stradzew → Klundert
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Klundert → Stramnica
Stramnica → Klundert
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Klundert → Stramnice
Stramnice → Klundert
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Klundert → Stramniczka
Stramniczka → Klundert
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Klundert → Straszewo
Straszewo → Klundert
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Klundert → Straszow
Straszow → Klundert
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Klundert → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Klundert
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Klundert → Straszydle
Straszydle → Klundert
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Klundert → Straszyn
Straszyn → Klundert
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Klundert → Страшин
Страшин → Klundert
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Klundert → Strawczyn
Strawczyn → Klundert
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Klundert → Strazow
Strazow → Klundert
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Klundert → Strazow
Strazow → Klundert
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Klundert → Straczno
Straczno → Klundert
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Klundert → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Klundert
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Klundert → Strobice
Strobice → Klundert
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Klundert → Strobin
Strobin → Klundert
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Klundert → Stromiec
Stromiec → Klundert
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Klundert → Stronie
Stronie → Klundert
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Klundert → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Klundert
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Klundert → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Klundert
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Klundert → Stropkowo
Stropkowo → Klundert
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Klundert → Stroza
Stroza → Klundert
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Klundert → Stroza
Stroza → Klundert
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Klundert → Strozowka
Strozowka → Klundert
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Klundert → Stróża
Stróża → Klundert
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Klundert → Stroza
Stroza → Klundert
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Klundert → Stroza
Stroza → Klundert
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Klundert → Stróże
Stróże → Klundert
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Klundert → Stróże
Stróże → Klundert
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Klundert → Strozowka
Strozowka → Klundert
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Klundert → Strubno
Strubno → Klundert
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Klundert → Струґа
Струґа → Klundert
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Klundert → Strumien
Strumien → Klundert
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Klundert → Strumien
Strumien → Klundert
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Klundert → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Klundert
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Klundert → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Klundert
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Klundert → Struzka
Struzka → Klundert
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Klundert → Struznica
Struznica → Klundert
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Klundert → Struzyna
Struzyna → Klundert
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Klundert → Struznica
Struznica → Klundert
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Klundert → Struzyna
Struzyna → Klundert
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Klundert → Strużyny
Strużyny → Klundert
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Klundert → Stryjewo
Stryjewo → Klundert
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Klundert → Stryjki
Stryjki → Klundert
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Klundert → Stryjkowo
Stryjkowo → Klundert
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Klundert → Стрыкув
Стрыкув → Klundert
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Klundert → Strykow
Strykow → Klundert
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Klundert
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Klundert → Strykowo
Strykowo → Klundert
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Klundert → Стрыкув
Стрыкув → Klundert
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Klundert → Strykow
Strykow → Klundert
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Klundert → Strysza Buda
Strysza Buda → Klundert
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Klundert → Stryszawa
Stryszawa → Klundert
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Klundert → Strzakły
Strzakły → Klundert
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Klundert → Strzala
Strzala → Klundert
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Klundert → Стшалкова
Стшалкова → Klundert
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Klundert → Strzalkowice
Strzalkowice → Klundert
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Klundert → Strzalkowo
Strzalkowo → Klundert
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Klundert → Strzala
Strzala → Klundert
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Klundert → Strzałki
Strzałki → Klundert
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Klundert → Strzalkowice
Strzalkowice → Klundert
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Klundert → Strzalkowo
Strzalkowo → Klundert
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Klundert → Strzałków
Strzałków → Klundert
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Klundert → Strzebielewo
Strzebielewo → Klundert
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Klundert → Strzebielinek
Strzebielinek → Klundert
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Klundert → Strzebin
Strzebin → Klundert
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Klundert → Strzebowiska
Strzebowiska → Klundert
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Klundert
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Klundert → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Klundert
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Klundert → Strzegocin
Strzegocin → Klundert
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Klundert → Стшегом
Стшегом → Klundert
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Klundert → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Klundert
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Klundert → Стшегово
Стшегово → Klundert
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Klundert → Strzegów
Strzegów → Klundert
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Klundert → Strzegów
Strzegów → Klundert
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Klundert → Strzekecino
Strzekecino → Klundert
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Klundert → Strzekecino
Strzekecino → Klundert
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Klundert → Strzelce
Strzelce → Klundert
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Klundert → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Klundert
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Klundert → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Klundert
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Klundert → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Klundert
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Klundert → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Klundert
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Klundert → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Klundert
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Klundert → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Klundert
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Klundert → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Klundert
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Klundert → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Klundert
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Klundert → Strzeleczki
Strzeleczki → Klundert
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Klundert → Strzelewo
Strzelewo → Klundert
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Klundert → Strzelewo
Strzelewo → Klundert
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Klundert → Strzelęcin
Strzelęcin → Klundert
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Klundert → Стшелин
Стшелин → Klundert
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Klundert → Strzelno
Strzelno → Klundert
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Klundert → Strzelno
Strzelno → Klundert
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Strzelno
Strzelno → Klundert
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Klundert → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Klundert
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Klundert → Strzemkowo
Strzemkowo → Klundert
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Klundert → Strzeniówka
Strzeniówka → Klundert
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Klundert → Strzepcz
Strzepcz → Klundert
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Klundert → Стшепово
Стшепово → Klundert
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Klundert → Strzeszewo
Strzeszewo → Klundert
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Klundert → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Klundert
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Klundert → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Klundert
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Klundert → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Klundert
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Klundert → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Klundert
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Klundert → Strzeszowice
Strzeszowice → Klundert
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Klundert → Strzeszyn
Strzeszyn → Klundert
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Klundert → Strzezenice
Strzezenice → Klundert
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Klundert → Strzezenice
Strzezenice → Klundert
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Klundert → Strzeżewo
Strzeżewo → Klundert
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Klundert → Стшмеле
Стшмеле → Klundert
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Klundert → Strzybnica
Strzybnica → Klundert
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Klundert → Strzybnik
Strzybnik → Klundert
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Klundert → Strzygi
Strzygi → Klundert
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Klundert → Strzykuly
Strzykuly → Klundert
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Klundert → Strzyzawa
Strzyzawa → Klundert
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Klundert → Strzyze
Strzyze → Klundert
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Klundert → Strzyzew
Strzyzew → Klundert
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Klundert → Стшижев
Стшижев → Klundert
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Klundert → Strzyzew
Strzyzew → Klundert
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Klundert → Стшижув
Стшижув → Klundert
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Klundert → Strzyzowice
Strzyzowice → Klundert
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Klundert → Strzyzawa
Strzyzawa → Klundert
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Klundert → Strzyze
Strzyze → Klundert
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Klundert → Strzyzew
Strzyzew → Klundert
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Klundert → Strzyzew
Strzyzew → Klundert
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Klundert → Strzyzowice
Strzyzowice → Klundert
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Klundert → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Klundert
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Klundert → Strzyżów
Strzyżów → Klundert
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Klundert → Стшижув
Стшижув → Klundert
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Klundert → Strzyżówka
Strzyżówka → Klundert
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Klundert → Stubienko
Stubienko → Klundert
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Klundert → Stubno
Stubno → Klundert
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Klundert → Stuchowo
Stuchowo → Klundert
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Klundert → Студница
Студница → Klundert
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Klundert → Studnica
Studnica → Klundert
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Klundert → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Klundert
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Klundert → Studniska Górne
Studniska Górne → Klundert
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Klundert → Studzianek
Studzianek → Klundert
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Klundert → Studzianki
Studzianki → Klundert
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Klundert → Studzianki
Studzianki → Klundert
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Klundert → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Klundert
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Klundert → Studzianna
Studzianna → Klundert
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Klundert → Studzienice
Studzienice → Klundert
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Klundert → Студзеніце
Студзеніце → Klundert
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Klundert → Studzienice
Studzienice → Klundert
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Klundert → Studzieniec
Studzieniec → Klundert
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Klundert → Stuposiany
Stuposiany → Klundert
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Klundert → Стильонґі
Стильонґі → Klundert
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Klundert → Stypułów
Stypułów → Klundert
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Klundert → Styrzyniec
Styrzyniec → Klundert
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Klundert → Subkowy
Subkowy → Klundert
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Klundert → Sucha
Sucha → Klundert
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Klundert → Sucha
Sucha → Klundert
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Klundert → Sucha
Sucha → Klundert
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Klundert → Sucha
Sucha → Klundert
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Klundert → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Klundert
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Klundert → Суха Дольна
Суха Дольна → Klundert
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Klundert → Sucha Huta
Sucha Huta → Klundert
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Klundert
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Klundert → Sucha Struga
Sucha Struga → Klundert
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Klundert → Сухань
Сухань → Klundert
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Klundert → Suchanowko
Suchanowko → Klundert
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Klundert → Suchanowko
Suchanowko → Klundert
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Klundert → Сухань
Сухань → Klundert
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Klundert → Suchatowka
Suchatowka → Klundert
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Klundert → Suchatowka
Suchatowka → Klundert
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Klundert → Suchcice
Suchcice → Klundert
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Klundert → Сухцице
Сухцице → Klundert
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Klundert → Suche
Suche → Klundert
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Klundert → Сухе
Сухе → Klundert
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Klundert → Сухеднюв
Сухеднюв → Klundert
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Klundert → Сухеднюв
Сухеднюв → Klundert
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Klundert → Suchleb
Suchleb → Klundert
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Klundert → Suchlica
Suchlica → Klundert
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Klundert → Suchocin
Suchocin → Klundert
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Klundert → Suchoczasy
Suchoczasy → Klundert
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Klundert → Suchodaniec
Suchodaniec → Klundert
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Klundert → Suchodebie
Suchodebie → Klundert
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Klundert → Suchodebie
Suchodebie → Klundert
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Klundert → Suchodol
Suchodol → Klundert
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Klundert → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Klundert
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Klundert → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Klundert
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Klundert → Suchodół
Suchodół → Klundert
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Klundert → Suchodol
Suchodol → Klundert
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Klundert → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Klundert
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Klundert → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Klundert
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Klundert → Sucholaski
Sucholaski → Klundert
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Klundert → Suchoraba
Suchoraba → Klundert
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Klundert → Suchoraczek
Suchoraczek → Klundert
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Klundert → Suchoraczek
Suchoraczek → Klundert
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Klundert → Suchorze
Suchorze → Klundert
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Klundert → Suchostruga
Suchostruga → Klundert
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Klundert → Суховоля
Суховоля → Klundert
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Klundert → Suchowola
Suchowola → Klundert
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Klundert → Suchowola
Suchowola → Klundert
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Klundert → Suchowola
Suchowola → Klundert
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Klundert → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Klundert
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Klundert → Suchozebry
Suchozebry → Klundert
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Klundert → Suchozebry
Suchozebry → Klundert
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Klundert → Suchy Bór
Suchy Bór → Klundert
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Klundert → Сухи Домб
Сухи Домб → Klundert
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Klundert → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Klundert
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Klundert → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Klundert
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Klundert → Suchy Las
Suchy Las → Klundert
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Sucumin
Sucumin → Klundert
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Klundert → Sudol
Sudol → Klundert
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Klundert → Sudol
Sudol → Klundert
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Klundert → Sudół
Sudół → Klundert
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Klundert → Sufczyn
Sufczyn → Klundert
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Klundert → Sukmanie
Sukmanie → Klundert
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Klundert → Sukowice
Sukowice → Klundert
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Klundert → Sukowy
Sukowy → Klundert
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Klundert → Sulbiny
Sulbiny → Klundert
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Klundert → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Klundert
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Klundert → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Klundert
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Klundert → Сулехув
Сулехув → Klundert
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Klundert → Сулехув
Сулехув → Klundert
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Klundert → Sulechówko
Sulechówko → Klundert
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Klundert → Суленцин
Суленцин → Klundert
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Klundert → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Klundert
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Klundert → Suleczyno
Suleczyno → Klundert
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Klundert → Сулеюв
Сулеюв → Klundert
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Klundert → Sulejow
Sulejow → Klundert
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Klundert → Sulejowek
Sulejowek → Klundert
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Klundert → Сулеюв
Сулеюв → Klundert
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Klundert → Sulejow
Sulejow → Klundert
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Klundert → Sulejowek
Sulejowek → Klundert
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Klundert → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Klundert
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Klundert → Суленцин
Суленцин → Klundert
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Klundert → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Klundert
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Klundert → Sulęcinek
Sulęcinek → Klundert
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Klundert → Suleczyno
Suleczyno → Klundert
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Klundert → Sulicice
Sulicice → Klundert
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Klundert → Sulikow
Sulikow → Klundert
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Klundert → Sulikowo
Sulikowo → Klundert
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Klundert → Sulikow
Sulikow → Klundert
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Klundert → Суліміце
Суліміце → Klundert
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Klundert → Sulimierz
Sulimierz → Klundert
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Klundert → Sulimow
Sulimow → Klundert
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Klundert → Sulimow
Sulimow → Klundert
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Klundert → Sulimy
Sulimy → Klundert
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Klundert → Sulinowo
Sulinowo → Klundert
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Klundert → Сулиславице
Сулиславице → Klundert
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Klundert → Sulisław
Sulisław → Klundert
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Klundert → Сулиславице
Сулиславице → Klundert
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Klundert → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Klundert
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Klundert → Sulkow
Sulkow → Klundert
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Klundert → Sulkow
Sulkow → Klundert
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Klundert → Сулковице
Сулковице → Klundert
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Klundert → Sulkowice
Sulkowice → Klundert
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Klundert → Sulkowo
Sulkowo → Klundert
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Klundert → Сульміце
Сульміце → Klundert
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Klundert → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Klundert
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Klundert → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Klundert
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Klundert → Sulmów
Sulmów → Klundert
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Klundert → Sulnówko
Sulnówko → Klundert
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Klundert → Suloszowa
Suloszowa → Klundert
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Klundert → Sulow
Sulow → Klundert
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Klundert → Sułkowice
Sułkowice → Klundert
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Klundert → Sułkowice
Sułkowice → Klundert
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Klundert → Сулковице
Сулковице → Klundert
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Klundert → Sulkowice
Sulkowice → Klundert
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Klundert → Sułków
Sułków → Klundert
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Klundert → Sulkow
Sulkow → Klundert
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Klundert → Suloszowa
Suloszowa → Klundert
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Klundert → Sułowiec
Sułowiec → Klundert
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Klundert → Сулув
Сулув → Klundert
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Klundert → Sułów
Sułów → Klundert
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Klundert → Sumin
Sumin → Klundert
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Сумін
Сумін → Klundert
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Klundert → Sumina
Sumina → Klundert
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Klundert → Suprasl
Suprasl → Klundert
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Klundert → Suprasl
Suprasl → Klundert
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Klundert → Suraż
Suraż → Klundert
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Klundert → Surminy
Surminy → Klundert
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Klundert → Surochow
Surochow → Klundert
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Klundert → Surochow
Surochow → Klundert
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Klundert → Сурова
Сурова → Klundert
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Klundert → Susiec
Susiec → Klundert
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Klundert → Суш
Суш → Klundert
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Klundert → Suszec
Suszec → Klundert
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Klundert → Suszewo
Suszewo → Klundert
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Klundert → Suszno
Suszno → Klundert
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Suśnia
Suśnia → Klundert
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Klundert → Сувалки
Сувалки → Klundert
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Klundert → Сувалки
Сувалки → Klundert
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Klundert → Swaderki
Swaderki → Klundert
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Klundert → Swadzim
Swadzim → Klundert
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Klundert → Swarozyn
Swarozyn → Klundert
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Klundert → Swarozyn
Swarozyn → Klundert
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Klundert → Сважендз
Сважендз → Klundert
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Klundert → Swarzewo
Swarzewo → Klundert
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Klundert → Сважендз
Сважендз → Klundert
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Klundert → Swaty
Swaty → Klundert
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Klundert → Swiatki
Swiatki → Klundert
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Klundert → Swiatki
Swiatki → Klundert
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Klundert → Swiatniki
Swiatniki → Klundert
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Klundert → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Klundert
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Klundert → Swibna
Swibna → Klundert
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Klundert → Swider
Swider → Klundert
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Klundert → Swiderki
Swiderki → Klundert
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Klundert → Свидница
Свидница → Klundert
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Klundert → Свидница
Свидница → Klundert
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Klundert
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Klundert → Свидник
Свидник → Klundert
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Klundert → Swidniki
Swidniki → Klundert
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Klundert → Swidrow
Swidrow → Klundert
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Klundert → Swidry
Swidry → Klundert
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Klundert → Swidry Male
Swidry Male → Klundert
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Klundert → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Klundert
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Klundert → Swidwie
Swidwie → Klundert
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Klundert → Свидвин
Свидвин → Klundert
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Klundert → Свебодзице
Свебодзице → Klundert
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Klundert → Свебодзин
Свебодзин → Klundert
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Klundert → Swiecice
Swiecice → Klundert
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Klundert → Свеце
Свеце → Klundert
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Klundert → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Klundert
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Klundert → Swieciechowa
Swieciechowa → Klundert
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Klundert → Швецко
Швецко → Klundert
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Klundert → Swiecko
Swiecko → Klundert
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Klundert → Swielino
Swielino → Klundert
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Klundert → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Klundert
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Klundert → Swiercze
Swiercze → Klundert
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Klundert → Swierczow
Swierczow → Klundert
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Klundert → Swierczow
Swierczow → Klundert
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Klundert → Swierczow
Swierczow → Klundert
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Klundert → Swierczyna
Swierczyna → Klundert
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Klundert → Swierdze
Swierdze → Klundert
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Klundert → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Klundert
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Klundert → Swierszczow
Swierszczow → Klundert
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Свежава
Свежава → Klundert
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Klundert → Swierze
Swierze → Klundert
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Klundert → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Klundert
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Klundert → Swierzenko
Swierzenko → Klundert
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Klundert → Сьвежна
Сьвежна → Klundert
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Klundert → Swierzno
Swierzno → Klundert
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Klundert → Swieszyno
Swieszyno → Klundert
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Klundert → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Klundert
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Klundert → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Klundert
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Klundert → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Klundert
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Klundert → Swiete
Swiete → Klundert
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Klundert → Swiete
Swiete → Klundert
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Klundert → Swietno
Swietno → Klundert
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Klundert → Swietochlowice
Swietochlowice → Klundert
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Klundert → Swietochowo
Swietochowo → Klundert
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Klundert → Swietomarz
Swietomarz → Klundert
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Klundert → Swietoslaw
Swietoslaw → Klundert
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Klundert → Свентошув
Свентошув → Klundert
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Klundert → Швентошувка
Швентошувка → Klundert
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Klundert → Swietoujsc
Swietoujsc → Klundert
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Klundert → Swiety Marek
Swiety Marek → Klundert
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Klundert → Swilcza
Swilcza → Klundert
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Klundert → Swincz
Swincz → Klundert
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Klundert → Swiniarow
Swiniarow → Klundert
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Klundert → Swiniary
Swiniary → Klundert
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Klundert → Swinna
Swinna → Klundert
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Klundert → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Klundert
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Klundert → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Klundert
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Klundert → Switaly
Switaly → Klundert
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Klundert → Swobnica
Swobnica → Klundert
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Klundert → Swochowo
Swochowo → Klundert
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Klundert → Swojczyce
Swojczyce → Klundert
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Klundert → Swolowo
Swolowo → Klundert
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Klundert → Swolowo
Swolowo → Klundert
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Klundert → Swornegacie
Swornegacie → Klundert
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Klundert → Свори
Свори → Klundert
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Klundert → Sworzyce
Sworzyce → Klundert
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Klundert → Swoszowice
Swoszowice → Klundert
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Klundert → Syberia
Syberia → Klundert
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Klundert → Сыцевице
Сыцевице → Klundert
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Klundert → Sycewo
Sycewo → Klundert
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Klundert → Sychowo
Sychowo → Klundert
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Klundert → Сыцув
Сыцув → Klundert
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Klundert → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Klundert
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Klundert → Sycowice
Sycowice → Klundert
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Klundert → Сыцув
Сыцув → Klundert
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Klundert
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Klundert
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Klundert
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Sydol
Sydol → Klundert
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Sydol
Sydol → Klundert
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Klundert → Sylczno
Sylczno → Klundert
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Klundert → Sypniewo
Sypniewo → Klundert
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Klundert → Sypniewo
Sypniewo → Klundert
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Klundert → Sypniewo
Sypniewo → Klundert
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Klundert → Сирковіце
Сирковіце → Klundert
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Klundert → Syrynia
Syrynia → Klundert
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Klundert → Szacilowka
Szacilowka → Klundert
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Klundert → Szacilowka
Szacilowka → Klundert
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Klundert → Шацили
Шацили → Klundert
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Klundert → Szadek
Szadek → Klundert
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Klundert → Szadkowice
Szadkowice → Klundert
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Klundert → Szadlowice
Szadlowice → Klundert
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Klundert → Szadlowice
Szadlowice → Klundert
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Klundert → Szadzko
Szadzko → Klundert
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Klundert → Szaflary
Szaflary → Klundert
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Klundert → Шалас
Шалас → Klundert
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Klundert → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Klundert
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Klundert → Szalowa
Szalowa → Klundert
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Klundert → Szałkowo
Szałkowo → Klundert
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Klundert → Szałstry
Szałstry → Klundert
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Klundert → Szamocin
Szamocin → Klundert
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Klundert → Шамотулы
Шамотулы → Klundert
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Klundert → Шамотулы
Шамотулы → Klundert
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Klundert → Szarajówka
Szarajówka → Klundert
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Klundert → Szarbkow
Szarbkow → Klundert
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Klundert → Szarbkow
Szarbkow → Klundert
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Klundert → Szare
Szare → Klundert
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Klundert → Szarlej
Szarlej → Klundert
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Klundert → Szarlejka
Szarlejka → Klundert
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Klundert → Szarow
Szarow → Klundert
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Klundert → Szarow
Szarow → Klundert
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Klundert → Szaruty
Szaruty → Klundert
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Klundert → Szary Dwór
Szary Dwór → Klundert
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Klundert → Szatarpy
Szatarpy → Klundert
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Klundert → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Klundert
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Klundert → Шавли
Шавли → Klundert
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Klundert → Щанець
Щанець → Klundert
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Klundert → Szczawa
Szczawa → Klundert
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Klundert → Szczawin
Szczawin → Klundert
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Klundert → Szczawin
Szczawin → Klundert
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Klundert → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Klundert
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Klundert → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Klundert
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Klundert → Szczawinek
Szczawinek → Klundert
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Klundert → Щавница
Щавница → Klundert
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Klundert → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Klundert
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Klundert → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Klundert
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Klundert → Szczebra
Szczebra → Klundert
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Klundert → Щебжешин
Щебжешин → Klundert
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Klundert → Щецин
Щецин → Klundert
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Klundert → Щецинек
Щецинек → Klundert
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Klundert → Szczecno
Szczecno → Klundert
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Klundert → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Klundert
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Klundert → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Klundert
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Klundert → Szczeglino
Szczeglino → Klundert
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Klundert → Szczekarkow
Szczekarkow → Klundert
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Klundert → Szczekarkow
Szczekarkow → Klundert
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Klundert → Щекоцины
Щекоцины → Klundert
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Klundert → Szczelatyn
Szczelatyn → Klundert
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Klundert → Щепанек
Щепанек → Klundert
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Klundert → Szczepanki
Szczepanki → Klundert
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Klundert → Szczepankowice
Szczepankowice → Klundert
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Klundert → Szczepankowo
Szczepankowo → Klundert
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Klundert → Szczepankowo
Szczepankowo → Klundert
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Klundert → Szczepanow
Szczepanow → Klundert
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Klundert → Szczepanowice
Szczepanowice → Klundert
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Klundert → Szczepanów
Szczepanów → Klundert
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Klundert → Szczepanow
Szczepanow → Klundert
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Klundert → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Klundert
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Klundert → Szczepice
Szczepice → Klundert
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Klundert → Szczepki
Szczepki → Klundert
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Klundert → Szczepów
Szczepów → Klundert
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Klundert → Szczerbin
Szczerbin → Klundert
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Klundert → Щерцув
Щерцув → Klundert
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Klundert → Щерцув
Щерцув → Klundert
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Klundert → Szczerków
Szczerków → Klundert
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Szczescie
Szczescie → Klundert
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Klundert → Szczesna
Szczesna → Klundert
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Klundert → Szczesne
Szczesne → Klundert
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Klundert → Szczesna
Szczesna → Klundert
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Klundert → Szczesne
Szczesne → Klundert
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Klundert → Szczescie
Szczescie → Klundert
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Klundert → Szczodre
Szczodre → Klundert
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Klundert → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Klundert
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Klundert → Щодрув
Щодрув → Klundert
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Klundert → Щодрово
Щодрово → Klundert
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Klundert → Щуцин
Щуцин → Klundert
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Klundert → Szczuczyn
Szczuczyn → Klundert
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Klundert → Щучин
Щучин → Klundert
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Klundert → Szczukowice
Szczukowice → Klundert
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Klundert → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Klundert
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Klundert → Szczurkowo
Szczurkowo → Klundert
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Klundert → Щурова
Щурова → Klundert
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Klundert → Szczutki
Szczutki → Klundert
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Klundert → Szczutowo
Szczutowo → Klundert
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Klundert → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Klundert
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Klundert → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Klundert
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Klundert → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Klundert
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Klundert → Szczycionek
Szczycionek → Klundert
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Klundert → Szczyglice
Szczyglice → Klundert
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Klundert → Szczyglice
Szczyglice → Klundert
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Klundert → Szczygly
Szczygly → Klundert
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Klundert → Szczygly
Szczygly → Klundert
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Klundert → Szczypiec
Szczypiec → Klundert
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Klundert → Szczypiorno
Szczypiorno → Klundert
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Klundert → Щирк
Щирк → Klundert
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Klundert → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Klundert
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Klundert → Щитна
Щитна → Klundert
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Klundert → Szczytniki
Szczytniki → Klundert
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Klundert → Щитно
Щитно → Klundert
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Klundert → Щитно
Щитно → Klundert
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Klundert → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Klundert
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Klundert → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Klundert
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Klundert → Szebnie
Szebnie → Klundert
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Klundert → Szedziec
Szedziec → Klundert
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Klundert → Szeliga
Szeliga → Klundert
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Klundert → Szembruczek
Szembruczek → Klundert
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Klundert → Szembruk
Szembruk → Klundert
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Klundert → Szemud
Szemud → Klundert
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Klundert → Szemud
Szemud → Klundert
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Klundert → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Klundert
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Klundert → Szepietowo
Szepietowo → Klundert
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Klundert → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Klundert
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Klundert → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Klundert
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Klundert → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Klundert
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Klundert → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Klundert
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Klundert → Szeromin
Szeromin → Klundert
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Klundert → Szerzawy
Szerzawy → Klundert
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Klundert → Szerzyny
Szerzyny → Klundert
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Klundert → Szestno
Szestno → Klundert
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Klundert → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Klundert
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Klundert → Szewnica
Szewnica → Klundert
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Klundert → Szewo
Szewo → Klundert
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Klundert → Szkarada
Szkarada → Klundert
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Klundert → Szkaradowo
Szkaradowo → Klundert
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Klundert → Szklana
Szklana → Klundert
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Klundert → Szklana Huta
Szklana Huta → Klundert
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Klundert → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Klundert
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Klundert → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Klundert
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Klundert → Szklary
Szklary → Klundert
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Klundert → Szklary
Szklary → Klundert
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Klundert → Szklary
Szklary → Klundert
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Klundert → Шкляри
Шкляри → Klundert
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Klundert → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Klundert
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Klundert → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Klundert
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Klundert → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Klundert
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Klundert → Szkocja
Szkocja → Klundert
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Klundert → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Klundert
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Klundert → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Klundert
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Klundert → Szonow
Szonow → Klundert
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Klundert → Szonowice
Szonowice → Klundert
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Klundert → Szonow
Szonow → Klundert
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Klundert → Шопа
Шопа → Klundert
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Klundert → Szopinek
Szopinek → Klundert
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Klundert → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Klundert
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Klundert → Szostaki
Szostaki → Klundert
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Klundert → Szostaki
Szostaki → Klundert
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Klundert → Szowsko
Szowsko → Klundert
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Klundert → Szozdy
Szozdy → Klundert
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Klundert → Szóstka
Szóstka → Klundert
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Klundert → Szowsko
Szowsko → Klundert
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Klundert → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Klundert
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Klundert → Szparki
Szparki → Klundert
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Szpegawsk
Szpegawsk → Klundert
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Klundert → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Klundert
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Klundert → Szpegawsk
Szpegawsk → Klundert
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Klundert → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Klundert
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Klundert → Szpon
Szpon → Klundert
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Klundert → Szpondowo
Szpondowo → Klundert
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Klundert → Шпротава
Шпротава → Klundert
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Klundert → Szreniawa
Szreniawa → Klundert
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Klundert → Szrensk
Szrensk → Klundert
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Klundert → Szrensk
Szrensk → Klundert
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Klundert → Szropy
Szropy → Klundert
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Klundert → Sztabin
Sztabin → Klundert
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Klundert → Штум
Штум → Klundert
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Klundert → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Klundert
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Klundert → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Klundert
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Klundert → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Klundert
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Klundert → Штутово
Штутово → Klundert
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Klundert → Sztynort
Sztynort → Klundert
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Klundert → Sztynwag
Sztynwag → Klundert
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Klundert → Шубин
Шубин → Klundert
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Klundert → Szudziałowo
Szudziałowo → Klundert
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Klundert → Szukalice
Szukalice → Klundert
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Klundert → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Klundert
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Klundert → Szumanie
Szumanie → Klundert
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Klundert → Szumin
Szumin → Klundert
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Klundert → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Klundert
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Klundert → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Klundert
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Klundert → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Klundert
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Klundert → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Klundert
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Klundert → Szumowo
Szumowo → Klundert
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Klundert → Szurpiły
Szurpiły → Klundert
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Klundert → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Klundert
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Klundert → Szwarszowice
Szwarszowice → Klundert
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Klundert → Szwarunki
Szwarunki → Klundert
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Klundert → Szwaruny
Szwaruny → Klundert
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Klundert → Szwecja
Szwecja → Klundert
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Klundert → Szwelice
Szwelice → Klundert
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Klundert → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Klundert
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Klundert → Szyce
Szyce → Klundert
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Klundert → Szydlice
Szydlice → Klundert
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Klundert → Szydlowek
Szydlowek → Klundert
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Klundert → Szydlowice
Szydlowice → Klundert
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Klundert → Шидловец
Шидловец → Klundert
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Klundert → Szydlowo
Szydlowo → Klundert
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Klundert → Szydlowo
Szydlowo → Klundert
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Klundert → Szydlowice
Szydlowice → Klundert
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Klundert → Шидловец
Шидловец → Klundert
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Klundert → Szydlowo
Szydlowo → Klundert
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Klundert → Szydlowo
Szydlowo → Klundert
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Klundert → Szydłów
Szydłów → Klundert
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Klundert → Szydłów
Szydłów → Klundert
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Klundert → Шидлув
Шидлув → Klundert
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Klundert → Szydlowek
Szydlowek → Klundert
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Klundert → Szyjki
Szyjki → Klundert
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Klundert → Szyk
Szyk → Klundert
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Klundert → Szymaki
Szymaki → Klundert
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Klundert → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Klundert
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Klundert → Szymanow
Szymanow → Klundert
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Klundert → Szymanowek
Szymanowek → Klundert
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Szymanowice
Szymanowice → Klundert
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Klundert → Szymanów
Szymanów → Klundert
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Klundert → Шиманув
Шиманув → Klundert
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Klundert → Шиманув
Шиманув → Klundert
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Klundert → Szymanow
Szymanow → Klundert
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Klundert → Szymanowek
Szymanowek → Klundert
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Klundert → Szymany
Szymany → Klundert
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Klundert → Шимбарк
Шимбарк → Klundert
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Klundert → Szymbark
Szymbark → Klundert
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Klundert → Шимборно
Шимборно → Klundert
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Klundert → Szymiszow
Szymiszow → Klundert
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Klundert → Szymiszow
Szymiszow → Klundert
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Klundert → Szymocin
Szymocin → Klundert
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Klundert → Szymonkow
Szymonkow → Klundert
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Klundert → Szymonowo
Szymonowo → Klundert
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Klundert → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Klundert
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Klundert → Szynkielow
Szynkielow → Klundert
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Klundert → Szynwald
Szynwald → Klundert
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Klundert → Szynwald
Szynwald → Klundert
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Klundert → Szynych
Szynych → Klundert
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Klundert → Szyperki
Szyperki → Klundert
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Klundert → Szypliszki
Szypliszki → Klundert
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Klundert → Szyplow
Szyplow → Klundert
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Klundert → Szyszki
Szyszki → Klundert
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Klundert → Szyszkowa
Szyszkowa → Klundert
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Klundert → Szyszków
Szyszków → Klundert
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Klundert → Szyszyn
Szyszyn → Klundert
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Klundert → Sciborowice
Sciborowice → Klundert
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Klundert → Ściborze
Ściborze → Klundert
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Klundert → Sciborzyce
Sciborzyce → Klundert
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Klundert → Sciborz
Sciborz → Klundert
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Klundert → Sciechow
Sciechow → Klundert
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Klundert → Sciechowek
Sciechowek → Klundert
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Klundert → Sciegny
Sciegny → Klundert
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Klundert → Sciejowice
Sciejowice → Klundert
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Klundert → Scienne
Scienne → Klundert
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Klundert → Ścigów
Ścigów → Klundert
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Klundert → Scinawa
Scinawa → Klundert
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Klundert → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Klundert
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Klundert → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Klundert
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Klundert → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Klundert
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Klundert → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Klundert
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Klundert → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Klundert
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Klundert → Śląsko
Śląsko → Klundert
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Klundert → Slemien
Slemien → Klundert
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Klundert → Ślepowrony
Ślepowrony → Klundert
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Klundert → Slesin
Slesin → Klundert
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Klundert → Slesin
Slesin → Klundert
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Klundert → Sleszowice
Sleszowice → Klundert
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Klundert → Slecin
Slecin → Klundert
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Klundert → Ślęza
Ślęza → Klundert
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Klundert → Slezany
Slezany → Klundert
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Klundert → Sliwa
Sliwa → Klundert
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Klundert → Śliwice
Śliwice → Klundert
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Klundert → Sliwice
Sliwice → Klundert
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Klundert → Śliwnica
Śliwnica → Klundert
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Klundert → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Klundert
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Klundert → Śmiadowo
Śmiadowo → Klundert
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Klundert → Smiary
Smiary → Klundert
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Klundert → Śmiechowice
Śmiechowice → Klundert
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Klundert → Сьмехув
Сьмехув → Klundert
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Klundert → Smielin
Smielin → Klundert
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Klundert → Śmiełów
Śmiełów → Klundert
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Klundert → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Klundert
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Klundert → Smigiel
Smigiel → Klundert
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Klundert → Śmiłowice
Śmiłowice → Klundert
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Klundert → Smilowo
Smilowo → Klundert
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Klundert → Śmiłowo
Śmiłowo → Klundert
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Klundert → Sniadowo
Sniadowo → Klundert
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Klundert → Sniadowko
Sniadowko → Klundert
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Klundert → Sniatowo
Sniatowo → Klundert
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Klundert → Snice
Snice → Klundert
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Klundert → Średni Łan
Średni Łan → Klundert
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Klundert → Средня Вес
Средня Вес → Klundert
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Klundert → Srem
Srem → Klundert
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Klundert → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Klundert
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Klundert → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Klundert
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Klundert → Srodula
Srodula → Klundert
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Klundert → Srodborow
Srodborow → Klundert
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Klundert → Swiatki
Swiatki → Klundert
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Klundert → Swiatki
Swiatki → Klundert
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Klundert → Swiatniki
Swiatniki → Klundert
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Klundert → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Klundert
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Klundert → Świchowo
Świchowo → Klundert
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Klundert → Świchówko
Świchówko → Klundert
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Klundert → Swider
Swider → Klundert
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Klundert → Swiderki
Swiderki → Klundert
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Klundert → Свидница
Свидница → Klundert
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Klundert → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Klundert
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Klundert → Свидник
Свидник → Klundert
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Klundert → Сьвідник
Сьвідник → Klundert
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Klundert → Swidniki
Swidniki → Klundert
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Klundert → Świdno
Świdno → Klundert
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Klundert → Swidrow
Swidrow → Klundert
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Klundert → Swidry
Swidry → Klundert
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Klundert → Swidry Male
Swidry Male → Klundert
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Klundert → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Klundert
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Klundert → Swidwie
Swidwie → Klundert
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Klundert → Свидвин
Свидвин → Klundert
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Klundert → Świdy
Świdy → Klundert
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Klundert → Свебодзице
Свебодзице → Klundert
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Klundert → Свебодзин
Свебодзин → Klundert
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Klundert → Свеце
Свеце → Klundert
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Klundert → Сьвеце
Сьвеце → Klundert
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Klundert → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Klundert
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Klundert → Świeciechów
Świeciechów → Klundert
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Klundert → Świecino
Świecino → Klundert
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Klundert → Швецко
Швецко → Klundert
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Klundert → Świedziebnia
Świedziebnia → Klundert
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Klundert → Świekatowo
Świekatowo → Klundert
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Klundert → Swielino
Swielino → Klundert
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Klundert → Сьвеміно
Сьвеміно → Klundert
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Klundert → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Klundert
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Klundert → Swiercze
Swiercze → Klundert
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Klundert → Swierczow
Swierczow → Klundert
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Klundert → Swierczow
Swierczow → Klundert
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Klundert → Świerczów
Świerczów → Klundert
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Klundert → Swierczow
Swierczow → Klundert
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Klundert → Сьверчин
Сьверчин → Klundert
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Klundert → Świerczyna
Świerczyna → Klundert
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Klundert → Świerczyna
Świerczyna → Klundert
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Klundert → Swierczyna
Swierczyna → Klundert
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Klundert → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Klundert
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Klundert → Świerklaniec
Świerklaniec → Klundert
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Klundert → Świerklany
Świerklany → Klundert
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Klundert → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Klundert
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Klundert → Świerszczewo
Świerszczewo → Klundert
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Klundert → Swierszczow
Swierszczow → Klundert
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Klundert → Свежава
Свежава → Klundert
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Klundert → Świerzbienie
Świerzbienie → Klundert
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Klundert → Swierzenko
Swierzenko → Klundert
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Klundert → Swierzno
Swierzno → Klundert
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Klundert → Świerzno
Świerzno → Klundert
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Klundert → Swierze
Swierze → Klundert
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Klundert → Świerże
Świerże → Klundert
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Klundert → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Klundert
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Klundert → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Klundert
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Klundert → Świeszewo
Świeszewo → Klundert
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Klundert → Swieszyno
Swieszyno → Klundert
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Klundert → Świeszyno
Świeszyno → Klundert
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Klundert → Świetlino
Świetlino → Klundert
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Klundert → Święcianowo
Święcianowo → Klundert
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Klundert → Swiecice
Swiecice → Klundert
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Klundert → Święciec
Święciec → Klundert
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Klundert → Swieciechowa
Swieciechowa → Klundert
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Klundert → Święciechowo
Święciechowo → Klundert
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Klundert → Święcino
Święcino → Klundert
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Klundert → Swiecko
Swiecko → Klundert
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Klundert → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Klundert
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Klundert → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Klundert
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Klundert → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Klundert
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Klundert → Święta Woda
Święta Woda → Klundert
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Klundert → Świętajno
Świętajno → Klundert
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Klundert → Świętajno
Świętajno → Klundert
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Klundert → Święte
Święte → Klundert
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Klundert → Swiete
Swiete → Klundert
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Klundert → Swiete
Swiete → Klundert
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Klundert → Swietno
Swietno → Klundert
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Klundert → Swietochlowice
Swietochlowice → Klundert
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Klundert → Swietochowo
Swietochowo → Klundert
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Klundert → Swietomarz
Swietomarz → Klundert
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Klundert → Swietoslaw
Swietoslaw → Klundert
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Klundert → Świętoszewko
Świętoszewko → Klundert
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Klundert → Швентошувка
Швентошувка → Klundert
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Klundert → Swietoujsc
Swietoujsc → Klundert
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Klundert → Swilcza
Swilcza → Klundert
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Klundert → Swiniarow
Swiniarow → Klundert
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Klundert → Świniarsko
Świniarsko → Klundert
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Klundert → Świniary
Świniary → Klundert
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Klundert → Swiniary
Swiniary → Klundert
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Klundert → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Klundert
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Klundert → Świniec
Świniec → Klundert
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Klundert → Świnino
Świnino → Klundert
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Klundert → Swinna
Swinna → Klundert
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Klundert → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Klundert
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Klundert → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Klundert
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Klundert → Świnoujście
Świnoujście → Klundert
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Klundert → Świny
Świny → Klundert
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Klundert → Swincz
Swincz → Klundert
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Klundert → Switaly
Switaly → Klundert
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Klundert
Klundert
Польша
Нидерланды