rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Нидерланды
Abcoude
Abcoude ↔ Польша
Автобусы
Abcoude
Нидерланды
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Abcoude
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Нидерланды
/
Abcoude
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Abcoude → Sabaudia
Sabaudia → Abcoude
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Abcoude → Saborze
Saborze → Abcoude
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Abcoude → Sacharewo
Sacharewo → Abcoude
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Abcoude → Sadek
Sadek → Abcoude
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abcoude → Sadki
Sadki → Abcoude
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Sadkow
Sadkow → Abcoude
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Abcoude → Садкув
Садкув → Abcoude
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Sadkowek
Sadkowek → Abcoude
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Abcoude → Sadkowo
Sadkowo → Abcoude
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Sadkow
Sadkow → Abcoude
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Sadkowek
Sadkowek → Abcoude
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Abcoude → Sadlinki
Sadlinki → Abcoude
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Abcoude → Sadlno
Sadlno → Abcoude
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Abcoude → Sadlowo
Sadlowo → Abcoude
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abcoude → Sadlowo
Sadlowo → Abcoude
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abcoude → Sadlowo
Sadlowo → Abcoude
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Abcoude → Sadlowo
Sadlowo → Abcoude
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abcoude → Sadlowo
Sadlowo → Abcoude
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abcoude → Sadlowo
Sadlowo → Abcoude
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abcoude → Sadow
Sadow → Abcoude
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Abcoude → Садова
Садова → Abcoude
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Sadowice
Sadowice → Abcoude
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Abcoude → Sadowie
Sadowie → Abcoude
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Abcoude → Садове
Садове → Abcoude
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Abcoude → Sadowne
Sadowne → Abcoude
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abcoude → Sadowo
Sadowo → Abcoude
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abcoude → Sadow
Sadow → Abcoude
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abcoude → Sadów
Sadów → Abcoude
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Abcoude → Sadrozyce
Sadrozyce → Abcoude
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Abcoude → Sadry
Sadry → Abcoude
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Abcoude → Sadurki
Sadurki → Abcoude
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Abcoude → Sadurki
Sadurki → Abcoude
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abcoude → Sady
Sady → Abcoude
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abcoude → Sady
Sady → Abcoude
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Abcoude → Sady
Sady → Abcoude
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Abcoude → Sady Dolne
Sady Dolne → Abcoude
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Abcoude → Sadykierz
Sadykierz → Abcoude
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Abcoude → Сайчице
Сайчице → Abcoude
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Salno
Salno → Abcoude
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Abcoude → Salno
Salno → Abcoude
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Abcoude → Samarzewo
Samarzewo → Abcoude
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Abcoude → Samborowice
Samborowice → Abcoude
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abcoude → Samborowo
Samborowo → Abcoude
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Abcoude → Самборско
Самборско → Abcoude
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Abcoude → Samborzec
Samborzec → Abcoude
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Abcoude → Samlawki
Samlawki → Abcoude
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Abcoude → Samlino
Samlino → Abcoude
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Abcoude → Samlawki
Samlawki → Abcoude
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Samociazek
Samociazek → Abcoude
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Samociazek
Samociazek → Abcoude
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Abcoude → Samolubie
Samolubie → Abcoude
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Abcoude → Samołęż
Samołęż → Abcoude
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Abcoude → Samorzadki
Samorzadki → Abcoude
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Abcoude → Samorzadki
Samorzadki → Abcoude
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Abcoude → Samostrzalow
Samostrzalow → Abcoude
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Abcoude → Samostrzalow
Samostrzalow → Abcoude
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abcoude → Samostrzel
Samostrzel → Abcoude
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Самотвур
Самотвур → Abcoude
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Abcoude → Samowicze
Samowicze → Abcoude
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Abcoude → Sampława
Sampława → Abcoude
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abcoude → Samsieczno
Samsieczno → Abcoude
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Abcoude → Samsieczynek
Samsieczynek → Abcoude
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Samsonowice
Samsonowice → Abcoude
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Abcoude → Сандомир
Сандомир → Abcoude
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Abcoude → Sanice
Sanice → Abcoude
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abcoude → Sanie
Sanie → Abcoude
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Abcoude → Sanka
Sanka → Abcoude
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Abcoude → Санники
Санники → Abcoude
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Abcoude → Санок
Санок → Abcoude
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Abcoude → Santok
Santok → Abcoude
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Sapieżyn
Sapieżyn → Abcoude
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Abcoude → Saplaty
Saplaty → Abcoude
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abcoude → Sapolnica
Sapolnica → Abcoude
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abcoude → Sapy
Sapy → Abcoude
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Abcoude → Sarbia
Sarbia → Abcoude
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Abcoude → Sarbicko
Sarbicko → Abcoude
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Abcoude → Сарбиново
Сарбиново → Abcoude
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Abcoude → Сарбиново
Сарбиново → Abcoude
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Abcoude → Sarbka
Sarbka → Abcoude
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Abcoude → Сарбськ
Сарбськ → Abcoude
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abcoude → Сарнаки
Сарнаки → Abcoude
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Abcoude → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Abcoude
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Abcoude → Sarnow
Sarnow → Abcoude
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Abcoude → Sarnow
Sarnow → Abcoude
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abcoude → Sarnówek
Sarnówek → Abcoude
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Abcoude → Sarnówek
Sarnówek → Abcoude
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abcoude → Sartowice
Sartowice → Abcoude
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Abcoude → Sarzyna
Sarzyna → Abcoude
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abcoude → Sasino
Sasino → Abcoude
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Abcoude → Saspow
Saspow → Abcoude
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Abcoude → Sawin
Sawin → Abcoude
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abcoude → Sawino
Sawino → Abcoude
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Abcoude → Sawity
Sawity → Abcoude
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Abcoude → Saborze
Saborze → Abcoude
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Abcoude → Sadry
Sadry → Abcoude
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abcoude → Sągnity
Sągnity → Abcoude
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Abcoude → Saplaty
Saplaty → Abcoude
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abcoude → Sąpole
Sąpole → Abcoude
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abcoude → Sapolnica
Sapolnica → Abcoude
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abcoude → Sapy
Sapy → Abcoude
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Abcoude → Sąpy
Sąpy → Abcoude
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Abcoude → Сутейск
Сутейск → Abcoude
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Abcoude → Saspow
Saspow → Abcoude
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Abcoude → Schodnia
Schodnia → Abcoude
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Abcoude → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Abcoude
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abcoude → Sciborowice
Sciborowice → Abcoude
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Abcoude → Sciborz
Sciborz → Abcoude
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Abcoude → Sciborzyce
Sciborzyce → Abcoude
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Abcoude → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Abcoude
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abcoude → Sciechow
Sciechow → Abcoude
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abcoude → Sciechowek
Sciechowek → Abcoude
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abcoude → Sciegny
Sciegny → Abcoude
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Abcoude → Sciejowice
Sciejowice → Abcoude
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Abcoude → Scienne
Scienne → Abcoude
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Abcoude → Scinawa
Scinawa → Abcoude
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Abcoude → Sebastianowo
Sebastianowo → Abcoude
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Abcoude → Secemin
Secemin → Abcoude
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Abcoude → Sechna
Sechna → Abcoude
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abcoude → Seczkowo
Seczkowo → Abcoude
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Abcoude → Seczkowo
Seczkowo → Abcoude
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Abcoude → Sedow
Sedow → Abcoude
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Abcoude → Sedziejowice
Sedziejowice → Abcoude
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Abcoude → Sedzimirow
Sedzimirow → Abcoude
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Abcoude → Sedziszow
Sedziszow → Abcoude
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Abcoude → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Abcoude
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Abcoude → Sedziszowa
Sedziszowa → Abcoude
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Sedziszowa
Sedziszowa → Abcoude
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Abcoude → Сейны
Сейны → Abcoude
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abcoude → Sekocin Las
Sekocin Las → Abcoude
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Abcoude → Семлін
Семлін → Abcoude
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Abcoude → Senislawice
Senislawice → Abcoude
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Abcoude → Senislawice
Senislawice → Abcoude
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abcoude → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Abcoude
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Abcoude → Sepopol
Sepopol → Abcoude
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Serafinów
Serafinów → Abcoude
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Abcoude → Serby
Serby → Abcoude
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Abcoude → Seredzice
Seredzice → Abcoude
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Abcoude → Сероцк
Сероцк → Abcoude
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Abcoude → Сероцк
Сероцк → Abcoude
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Abcoude → Seroczyn
Seroczyn → Abcoude
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Abcoude → Seroki
Seroki → Abcoude
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Abcoude → Serokomla
Serokomla → Abcoude
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abcoude → Serpelice
Serpelice → Abcoude
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Abcoude → Serwoniec
Serwoniec → Abcoude
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Abcoude → Serwy
Serwy → Abcoude
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abcoude → Seczkowo
Seczkowo → Abcoude
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Abcoude → Seczkowo
Seczkowo → Abcoude
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Abcoude → Sędki
Sędki → Abcoude
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Abcoude → Sedow
Sedow → Abcoude
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abcoude → Sędów
Sędów → Abcoude
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Abcoude → Sedziejowice
Sedziejowice → Abcoude
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Abcoude → Sedzimirow
Sedzimirow → Abcoude
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Abcoude → Sedziszowa
Sedziszowa → Abcoude
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Sedziszowa
Sedziszowa → Abcoude
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Abcoude → Sedziszow
Sedziszow → Abcoude
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Abcoude → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Abcoude
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abcoude → Sekocin Las
Sekocin Las → Abcoude
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abcoude → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Abcoude
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Abcoude → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Abcoude
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Abcoude → Sękowa
Sękowa → Abcoude
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Abcoude → Sękowice
Sękowice → Abcoude
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Abcoude → Sękowo
Sękowo → Abcoude
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Abcoude → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Abcoude
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Abcoude → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Abcoude
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Abcoude → Sepopol
Sepopol → Abcoude
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abcoude → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Abcoude
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Сянув
Сянув → Abcoude
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abcoude → Sianowo
Sianowo → Abcoude
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abcoude → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Abcoude
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Abcoude → Сяноженты
Сяноженты → Abcoude
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Abcoude → Сяноженты
Сяноженты → Abcoude
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Сянув
Сянув → Abcoude
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Abcoude → Siary
Siary → Abcoude
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Abcoude → Siąszyce
Siąszyce → Abcoude
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abcoude → Sibin
Sibin → Abcoude
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Abcoude → Sichow
Sichow → Abcoude
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Abcoude → Sichow
Sichow → Abcoude
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abcoude → Sicienko
Sicienko → Abcoude
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Abcoude → Sicko
Sicko → Abcoude
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Abcoude → Siczki
Siczki → Abcoude
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Abcoude → Сідзіна
Сідзіна → Abcoude
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Abcoude → Sieborowice
Sieborowice → Abcoude
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Abcoude → Sieburczyn
Sieburczyn → Abcoude
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abcoude → Siechnice
Siechnice → Abcoude
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abcoude → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Abcoude
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Abcoude → Sieciechow
Sieciechow → Abcoude
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abcoude → Сецехув
Сецехув → Abcoude
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abcoude → Sieciechowice
Sieciechowice → Abcoude
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abcoude → Sieciechowice
Sieciechowice → Abcoude
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Abcoude → Sieciechow
Sieciechow → Abcoude
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Abcoude → Sieciejow
Sieciejow → Abcoude
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Сецемін
Сецемін → Abcoude
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abcoude → Siecien
Siecien → Abcoude
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abcoude → Siecien
Siecien → Abcoude
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abcoude → Siedlakowice
Siedlakowice → Abcoude
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Abcoude → Siedlanka
Siedlanka → Abcoude
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Abcoude → Siedlatkow
Siedlatkow → Abcoude
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Abcoude → Siedlatkow
Siedlatkow → Abcoude
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Abcoude → Siedlątków
Siedlątków → Abcoude
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Abcoude → Седльце
Седльце → Abcoude
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Abcoude → Siedlce
Siedlce → Abcoude
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Abcoude → Siedlec
Siedlec → Abcoude
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Abcoude → Siedlec
Siedlec → Abcoude
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Abcoude → Siedlec
Siedlec → Abcoude
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Abcoude → Седлець
Седлець → Abcoude
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Abcoude → Седлець
Седлець → Abcoude
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Abcoude → Siedlec
Siedlec → Abcoude
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Abcoude → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Abcoude
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Abcoude → Siedlece
Siedlece → Abcoude
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Abcoude → Siedlecin
Siedlecin → Abcoude
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Abcoude → Siedlemin
Siedlemin → Abcoude
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Abcoude → Siedlew
Siedlew → Abcoude
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Abcoude → Siedlecin
Siedlecin → Abcoude
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Abcoude → Седліце
Седліце → Abcoude
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Abcoude → Siedliska
Siedliska → Abcoude
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Abcoude → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Abcoude
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abcoude → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Abcoude
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abcoude → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Abcoude
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abcoude → Siedlisko
Siedlisko → Abcoude
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Abcoude → Siedlisko
Siedlisko → Abcoude
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Abcoude → Siedlisko
Siedlisko → Abcoude
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Abcoude → Siedliszcze
Siedliszcze → Abcoude
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Abcoude → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Abcoude
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Abcoude → Siedlnica
Siedlnica → Abcoude
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abcoude → Siedlów
Siedlów → Abcoude
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Abcoude → Sieganow
Sieganow → Abcoude
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Abcoude → Siekierczyn
Siekierczyn → Abcoude
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abcoude → Siekierki
Siekierki → Abcoude
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Abcoude → Siekluki
Siekluki → Abcoude
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Sielc
Sielc → Abcoude
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Abcoude → Sielce
Sielce → Abcoude
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Abcoude → Sielec
Sielec → Abcoude
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Abcoude → Sielec
Sielec → Abcoude
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Abcoude → Sielec
Sielec → Abcoude
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Abcoude → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Abcoude
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abcoude → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Abcoude
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Abcoude → Sielsko
Sielsko → Abcoude
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Abcoude → Sielun
Sielun → Abcoude
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Abcoude → Sielun
Sielun → Abcoude
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Abcoude → Siemczyno
Siemczyno → Abcoude
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Abcoude → Семянице
Семянице → Abcoude
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Abcoude → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Abcoude
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Abcoude → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Abcoude
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Abcoude → Siemianówka
Siemianówka → Abcoude
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abcoude → Siemiany
Siemiany → Abcoude
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Abcoude → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Abcoude
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Abcoude → Семятыче
Семятыче → Abcoude
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Abcoude → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Abcoude
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Abcoude
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Abcoude
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Abcoude → Siemiechow
Siemiechow → Abcoude
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Abcoude → Siemiechow
Siemiechow → Abcoude
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abcoude → Siemien
Siemien → Abcoude
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abcoude → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Abcoude
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abcoude → Siemien
Siemien → Abcoude
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Abcoude → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Abcoude
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Abcoude → Siemierz
Siemierz → Abcoude
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Abcoude → Siemierzyce
Siemierzyce → Abcoude
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Abcoude → Siemierzyce
Siemierzyce → Abcoude
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Abcoude → Siemirowice
Siemirowice → Abcoude
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Abcoude → Семковице
Семковице → Abcoude
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Abcoude → Siemszyce
Siemszyce → Abcoude
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Abcoude → Siemysl
Siemysl → Abcoude
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Abcoude → Siemyslow
Siemyslow → Abcoude
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Abcoude → Siemysl
Siemysl → Abcoude
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Abcoude → Sieniawa
Sieniawa → Abcoude
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Abcoude → Синява
Синява → Abcoude
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Abcoude → Сенява
Сенява → Abcoude
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Abcoude → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Abcoude
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Abcoude → Sieniawka
Sieniawka → Abcoude
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Abcoude → Сенично
Сенично → Abcoude
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Abcoude → Sienna
Sienna → Abcoude
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abcoude → Сиенна
Сиенна → Abcoude
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abcoude → Siennica
Siennica → Abcoude
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abcoude → Сенниця
Сенниця → Abcoude
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Abcoude → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Abcoude
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Abcoude → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Abcoude
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Abcoude → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Abcoude
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Abcoude → Sienno
Sienno → Abcoude
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Abcoude → Sienno
Sienno → Abcoude
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Abcoude → Siennow
Siennow → Abcoude
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Abcoude → Siennow
Siennow → Abcoude
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Abcoude → Сіннів
Сіннів → Abcoude
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abcoude → Siepietnica
Siepietnica → Abcoude
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Abcoude → Siepraw
Siepraw → Abcoude
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Abcoude → Сеправ
Сеправ → Abcoude
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abcoude → Sieprawice
Sieprawice → Abcoude
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abcoude → Sieprawki
Sieprawki → Abcoude
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abcoude → Серадз
Серадз → Abcoude
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Abcoude → Sierakow
Sierakow → Abcoude
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Sierakow
Sierakow → Abcoude
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abcoude → Sierakow
Sierakow → Abcoude
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Abcoude → Серакув
Серакув → Abcoude
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Abcoude → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Abcoude
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Sierakowek
Sierakowek → Abcoude
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abcoude → Sierakowice
Sierakowice → Abcoude
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Abcoude → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Abcoude
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Abcoude → Сераково
Сераково → Abcoude
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Abcoude → Sierakowo
Sierakowo → Abcoude
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Abcoude
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abcoude → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Abcoude
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Abcoude → Sierakow
Sierakow → Abcoude
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Sierakow
Sierakow → Abcoude
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abcoude → Sierakow
Sierakow → Abcoude
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Abcoude → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Abcoude
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Sierakowek
Sierakowek → Abcoude
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abcoude → Sieranie
Sieranie → Abcoude
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abcoude → Siercza
Siercza → Abcoude
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Abcoude → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Abcoude
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Abcoude → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Abcoude
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Abcoude → Sieroniowice
Sieroniowice → Abcoude
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Abcoude → Sieroslaw
Sieroslaw → Abcoude
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abcoude → Sieroslawice
Sieroslawice → Abcoude
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Abcoude → Sieroslaw
Sieroslaw → Abcoude
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abcoude → Sieroslawice
Sieroslawice → Abcoude
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Abcoude → Sieroszewice
Sieroszewice → Abcoude
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Abcoude → Sieroszowice
Sieroszowice → Abcoude
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Abcoude → Серпц
Серпц → Abcoude
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Abcoude → Sierpnica
Sierpnica → Abcoude
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abcoude → Sierpow
Sierpow → Abcoude
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abcoude → Sierpow
Sierpow → Abcoude
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abcoude → Sierskowola
Sierskowola → Abcoude
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Abcoude → Siersza
Siersza → Abcoude
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Abcoude → Sierzno
Sierzno → Abcoude
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abcoude → Siestrzen
Siestrzen → Abcoude
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abcoude → Siestrzen
Siestrzen → Abcoude
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Abcoude → Sietesz
Sietesz → Abcoude
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Abcoude → Севеж
Севеж → Abcoude
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abcoude → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Abcoude
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Abcoude → Sigła
Sigła → Abcoude
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Sikorowo
Sikorowo → Abcoude
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Abcoude → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Abcoude
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Abcoude → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Abcoude
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abcoude → Sikorz
Sikorz → Abcoude
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Abcoude → Sikorzyce
Sikorzyce → Abcoude
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Abcoude → Sikorzyce
Sikorzyce → Abcoude
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Sikorzyce
Sikorzyce → Abcoude
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abcoude → Sikorzyn
Sikorzyn → Abcoude
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Abcoude → Sikorzyno
Sikorzyno → Abcoude
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abcoude → Sikorz
Sikorz → Abcoude
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abcoude → Silice
Silice → Abcoude
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abcoude → Silin
Silin → Abcoude
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Abcoude → Silnica
Silnica → Abcoude
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Abcoude → Silno
Silno → Abcoude
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Abcoude → Silnowo
Silnowo → Abcoude
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Abcoude → Sinogora
Sinogora → Abcoude
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Abcoude → Sinogora
Sinogora → Abcoude
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Abcoude → Sinoleka
Sinoleka → Abcoude
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Abcoude → Sinoleka
Sinoleka → Abcoude
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abcoude → Сіньчиця
Сіньчиця → Abcoude
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Abcoude → Сьодло
Сьодло → Abcoude
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abcoude → Siodlo
Siodlo → Abcoude
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abcoude → Siodlo
Siodlo → Abcoude
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Abcoude → Siodłowice
Siodłowice → Abcoude
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abcoude → Siolkowa
Siolkowa → Abcoude
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Abcoude → Siomki
Siomki → Abcoude
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Abcoude → Sionna
Sionna → Abcoude
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abcoude → Siolkowa
Siolkowa → Abcoude
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Abcoude → Sitaniec
Sitaniec → Abcoude
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Abcoude → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Abcoude
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abcoude → Sitarze
Sitarze → Abcoude
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abcoude → Sitne
Sitne → Abcoude
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abcoude → Sitnik
Sitnik → Abcoude
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Abcoude → Sitno
Sitno → Abcoude
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Abcoude → Sitno
Sitno → Abcoude
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Abcoude → Sitno
Sitno → Abcoude
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abcoude → Sitowa
Sitowa → Abcoude
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Sitowiec
Sitowiec → Abcoude
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Abcoude → Siucice
Siucice → Abcoude
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Siwialka
Siwialka → Abcoude
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Siwialka
Siwialka → Abcoude
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Abcoude → Siwiki
Siwiki → Abcoude
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abcoude → Skajboty
Skajboty → Abcoude
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Abcoude → Skaje
Skaje → Abcoude
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Abcoude → Skala
Skala → Abcoude
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Abcoude → Скала
Скала → Abcoude
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Abcoude → Skalbmierz
Skalbmierz → Abcoude
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Skalka
Skalka → Abcoude
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abcoude → Skalmierowice
Skalmierowice → Abcoude
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Abcoude → Skalmierowice
Skalmierowice → Abcoude
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Skalow
Skalow → Abcoude
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Abcoude → Skala
Skala → Abcoude
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Abcoude → Skała
Skała → Abcoude
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Abcoude → Skałągi
Skałągi → Abcoude
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Skalka
Skalka → Abcoude
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Skalow
Skalow → Abcoude
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Skały
Skały → Abcoude
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Abcoude → Skape
Skape → Abcoude
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Abcoude → Skarbimierz
Skarbimierz → Abcoude
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Abcoude → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Abcoude
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Abcoude → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Abcoude
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abcoude → Skarchowo
Skarchowo → Abcoude
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Abcoude → Skarpa
Skarpa → Abcoude
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Abcoude → Skarszewy
Skarszewy → Abcoude
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Abcoude → Skaryszew
Skaryszew → Abcoude
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Abcoude → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Abcoude
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Abcoude → Skarżyn
Skarżyn → Abcoude
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Abcoude → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Abcoude
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Abcoude → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Abcoude
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Abcoude → Скавица
Скавица → Abcoude
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Abcoude → Skawina
Skawina → Abcoude
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Abcoude → Skape
Skape → Abcoude
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Abcoude → Скомпе
Скомпе → Abcoude
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Abcoude → Skepe
Skepe → Abcoude
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Abcoude → Skęczniew
Skęczniew → Abcoude
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Abcoude → Skepe
Skepe → Abcoude
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Skibienko
Skibienko → Abcoude
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Скібно
Скібно → Abcoude
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Abcoude → Skidniow
Skidniow → Abcoude
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Abcoude → Skidniow
Skidniow → Abcoude
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abcoude → Skierbieszow
Skierbieszow → Abcoude
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abcoude → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Abcoude
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abcoude → Skierbieszow
Skierbieszow → Abcoude
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abcoude → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Abcoude
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Abcoude → Skierdy
Skierdy → Abcoude
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Abcoude → Skierki
Skierki → Abcoude
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Abcoude → Скерневице
Скерневице → Abcoude
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Abcoude → Skindzierz
Skindzierz → Abcoude
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abcoude → Skitno
Skitno → Abcoude
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Abcoude → Skloty
Skloty → Abcoude
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Abcoude → Skloty
Skloty → Abcoude
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Abcoude → Скочув
Скочув → Abcoude
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Abcoude → Скочув
Скочув → Abcoude
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Abcoude → Skoki
Skoki → Abcoude
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Abcoude → Skoki
Skoki → Abcoude
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Abcoude → Skoki
Skoki → Abcoude
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Abcoude → Skokowa
Skokowa → Abcoude
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Abcoude → Skokówko
Skokówko → Abcoude
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Abcoude → Skokum
Skokum → Abcoude
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abcoude → Skoloszow
Skoloszow → Abcoude
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abcoude → Сколышин
Сколышин → Abcoude
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abcoude → Skoloszow
Skoloszow → Abcoude
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abcoude → Сколышин
Сколышин → Abcoude
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Abcoude → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Abcoude
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Abcoude → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Abcoude
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Abcoude → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Abcoude
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Abcoude → Skomlin
Skomlin → Abcoude
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Abcoude → Skop
Skop → Abcoude
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Abcoude → Skorcz
Skorcz → Abcoude
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Abcoude → Skorczow
Skorczow → Abcoude
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Abcoude → Skorczow
Skorczow → Abcoude
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Abcoude → Skorka
Skorka → Abcoude
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Abcoude → Skorochów
Skorochów → Abcoude
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Abcoude → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Abcoude
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Abcoude → Skoroszow
Skoroszow → Abcoude
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Abcoude → Skoroszow
Skoroszow → Abcoude
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Abcoude → Skoroszyce
Skoroszyce → Abcoude
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Abcoude → Skorzec
Skorzec → Abcoude
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Abcoude → Skorzecin
Skorzecin → Abcoude
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Abcoude → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Abcoude
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Abcoude → Skorzecin
Skorzecin → Abcoude
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Abcoude → Skorzow
Skorzow → Abcoude
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Abcoude → Skorzow
Skorzow → Abcoude
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abcoude → Skotniki
Skotniki → Abcoude
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Abcoude → Skotniki
Skotniki → Abcoude
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Abcoude → Сковарч
Сковарч → Abcoude
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Abcoude → Skowierzyn
Skowierzyn → Abcoude
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Abcoude → Skowieszynek
Skowieszynek → Abcoude
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Abcoude → Skowronki
Skowronki → Abcoude
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Abcoude → Skowronow
Skowronow → Abcoude
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Abcoude → Skowronow
Skowronow → Abcoude
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Abcoude → Skowrony
Skowrony → Abcoude
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Abcoude → Skorcz
Skorcz → Abcoude
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Abcoude → Skorka
Skorka → Abcoude
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abcoude → Skórkowice
Skórkowice → Abcoude
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Abcoude → Skorzec
Skorzec → Abcoude
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Abcoude → Скуженно
Скуженно → Abcoude
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Abcoude → Skronina
Skronina → Abcoude
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Abcoude → Skroniów
Skroniów → Abcoude
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Abcoude → Skruda
Skruda → Abcoude
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Abcoude → Skrudki
Skrudki → Abcoude
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Abcoude → Skrwilno
Skrwilno → Abcoude
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Abcoude → Скрибіче
Скрибіче → Abcoude
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Abcoude → Skryplewo
Skryplewo → Abcoude
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abcoude → Skrzatusz
Skrzatusz → Abcoude
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Abcoude → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Abcoude
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Abcoude → Скшешев
Скшешев → Abcoude
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Abcoude → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Abcoude
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Abcoude → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Abcoude
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Abcoude → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Abcoude
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abcoude → Skrzydlice
Skrzydlice → Abcoude
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Abcoude → Skrzydlna
Skrzydlna → Abcoude
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Abcoude → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Abcoude
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Abcoude → Скшиня
Скшиня → Abcoude
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Abcoude → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Abcoude
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abcoude → Skrzypiow
Skrzypiow → Abcoude
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abcoude → Skrzypiow
Skrzypiow → Abcoude
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abcoude → Skrzyszow
Skrzyszow → Abcoude
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abcoude → Skrzyszow
Skrzyszow → Abcoude
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Abcoude → Skrzyszów
Skrzyszów → Abcoude
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Abcoude → Skubianka
Skubianka → Abcoude
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Abcoude → Skulsk
Skulsk → Abcoude
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Abcoude → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Abcoude
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abcoude → Skuły
Skuły → Abcoude
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abcoude → Skumros
Skumros → Abcoude
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Abcoude → Скупе
Скупе → Abcoude
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Abcoude → Skupie
Skupie → Abcoude
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abcoude → Skurow
Skurow → Abcoude
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abcoude → Skurow
Skurow → Abcoude
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Abcoude → Skuszew
Skuszew → Abcoude
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Abcoude → Skwierawy
Skwierawy → Abcoude
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Abcoude → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Abcoude
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Abcoude → Сквежина
Сквежина → Abcoude
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Abcoude → Slaboszow
Slaboszow → Abcoude
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abcoude → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Abcoude
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abcoude → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Abcoude
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abcoude → Slajszewo
Slajszewo → Abcoude
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Abcoude → Slawa
Slawa → Abcoude
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Abcoude → Slawatycze
Slawatycze → Abcoude
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Abcoude → Slawczyn
Slawczyn → Abcoude
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Abcoude → Slawecin
Slawecin → Abcoude
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Slawecin
Slawecin → Abcoude
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abcoude → Slawecin
Slawecin → Abcoude
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abcoude → Slawecin
Slawecin → Abcoude
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Slawecinek
Slawecinek → Abcoude
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Abcoude → Slawki
Slawki → Abcoude
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Abcoude → Slawkow
Slawkow → Abcoude
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Abcoude → Slawkowice
Slawkowice → Abcoude
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abcoude → Slawnikowice
Slawnikowice → Abcoude
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abcoude → Славно
Славно → Abcoude
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Abcoude → Slawoszew
Slawoszew → Abcoude
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abcoude → Slawoszyno
Slawoszyno → Abcoude
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Slawutowko
Slawutowko → Abcoude
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Abcoude → Slecin
Slecin → Abcoude
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Abcoude → Slemien
Slemien → Abcoude
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Abcoude → Slesin
Slesin → Abcoude
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Abcoude → Slesin
Slesin → Abcoude
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Abcoude → Sleszowice
Sleszowice → Abcoude
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abcoude → Slezany
Slezany → Abcoude
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Abcoude → Sliwa
Sliwa → Abcoude
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Abcoude → Sliwice
Sliwice → Abcoude
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abcoude → Slizow
Slizow → Abcoude
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Abcoude → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Abcoude
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abcoude → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Abcoude
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abcoude → Slomczyn
Slomczyn → Abcoude
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Abcoude → Slomirog
Slomirog → Abcoude
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Abcoude → Сломники
Сломники → Abcoude
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abcoude → Slonecznik
Slonecznik → Abcoude
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Abcoude → Sloniawy
Sloniawy → Abcoude
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Abcoude → Slopanowo
Slopanowo → Abcoude
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Abcoude → Slopiec
Slopiec → Abcoude
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abcoude → Slotwina
Slotwina → Abcoude
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Abcoude → Slotwina
Slotwina → Abcoude
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Abcoude → Slotwiny
Slotwiny → Abcoude
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abcoude → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Abcoude
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Abcoude → Slowikowa
Slowikowa → Abcoude
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abcoude → Слубице
Слубице → Abcoude
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Abcoude → Slugi
Slugi → Abcoude
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Abcoude → Slup
Slup → Abcoude
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Abcoude → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Abcoude
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Abcoude → Слупца
Слупца → Abcoude
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Abcoude → Slupia
Slupia → Abcoude
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Abcoude → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Abcoude
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Abcoude → Slupica
Slupica → Abcoude
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Abcoude → Slupie
Slupie → Abcoude
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Abcoude → Слупець
Слупець → Abcoude
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Abcoude → Slupiec
Slupiec → Abcoude
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abcoude → Слупно
Слупно → Abcoude
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abcoude → Slupowo
Slupowo → Abcoude
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Abcoude → Слупск
Слупск → Abcoude
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Abcoude → Slupsko
Slupsko → Abcoude
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Abcoude → Slupy
Slupy → Abcoude
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abcoude → Slustowo
Slustowo → Abcoude
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Abcoude → Slaboszow
Slaboszow → Abcoude
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abcoude → Słajkowo
Słajkowo → Abcoude
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abcoude → Слайсіно
Слайсіно → Abcoude
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abcoude → Slajszewo
Slajszewo → Abcoude
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abcoude → Sława
Sława → Abcoude
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Abcoude → Slawa
Slawa → Abcoude
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abcoude → Sławacinek
Sławacinek → Abcoude
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Abcoude → Slawatycze
Slawatycze → Abcoude
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Abcoude → Slawczyn
Slawczyn → Abcoude
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Abcoude → Slawecin
Slawecin → Abcoude
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Slawecin
Slawecin → Abcoude
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abcoude → Slawecin
Slawecin → Abcoude
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Abcoude → Sławęcin
Sławęcin → Abcoude
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Slawecinek
Slawecinek → Abcoude
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Abcoude → Sławica
Sławica → Abcoude
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Abcoude → Sławików
Sławików → Abcoude
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Abcoude → Slawki
Slawki → Abcoude
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Abcoude → Slawkow
Slawkow → Abcoude
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abcoude → Slawnikowice
Slawnikowice → Abcoude
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abcoude → Славно
Славно → Abcoude
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Abcoude → Sławno
Sławno → Abcoude
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Abcoude → Славобоже
Славобоже → Abcoude
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Abcoude → Slawoszew
Slawoszew → Abcoude
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Abcoude → Sławoszów
Sławoszów → Abcoude
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abcoude → Slawoszyno
Slawoszyno → Abcoude
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Sławotówko
Sławotówko → Abcoude
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Abcoude → Sławsk
Sławsk → Abcoude
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abcoude → Славсько
Славсько → Abcoude
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Slawutowko
Slawutowko → Abcoude
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Abcoude → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Abcoude
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Abcoude → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Abcoude
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abcoude → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Abcoude
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abcoude → Slomczyn
Slomczyn → Abcoude
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Abcoude → Сломники
Сломники → Abcoude
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Abcoude → Słone
Słone → Abcoude
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abcoude → Slonecznik
Slonecznik → Abcoude
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Abcoude → Sloniawy
Sloniawy → Abcoude
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Abcoude → Słonice
Słonice → Abcoude
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Abcoude → Słońsk
Słońsk → Abcoude
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Słońsko
Słońsko → Abcoude
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Abcoude → Slopanowo
Slopanowo → Abcoude
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Abcoude → Slopiec
Slopiec → Abcoude
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Abcoude → Słopnice
Słopnice → Abcoude
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Abcoude → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Abcoude
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abcoude → Slotwina
Slotwina → Abcoude
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Abcoude → Slotwina
Slotwina → Abcoude
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Abcoude → Slotwiny
Slotwiny → Abcoude
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abcoude → Словенково
Словенково → Abcoude
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Abcoude → Slowikowa
Slowikowa → Abcoude
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abcoude → Словіно
Словіно → Abcoude
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abcoude → Słubica A
Słubica A → Abcoude
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Abcoude → Słubica B
Słubica B → Abcoude
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abcoude → Слубице
Слубице → Abcoude
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Abcoude → Słubice
Słubice → Abcoude
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abcoude → Słuchowo
Słuchowo → Abcoude
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Abcoude → Slugi
Slugi → Abcoude
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Abcoude → Sługocin
Sługocin → Abcoude
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abcoude → Sługocin
Sługocin → Abcoude
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Abcoude → Słup
Słup → Abcoude
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Abcoude → Slup
Slup → Abcoude
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Abcoude → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Abcoude
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Abcoude → Слупца
Слупца → Abcoude
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Abcoude → Słupia
Słupia → Abcoude
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Abcoude → Słupia
Słupia → Abcoude
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Abcoude → Slupia
Slupia → Abcoude
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Abcoude → Slupica
Slupica → Abcoude
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Abcoude → Слупець
Слупець → Abcoude
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Abcoude → Slupiec
Slupiec → Abcoude
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abcoude → Слупно
Слупно → Abcoude
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abcoude → Słupno
Słupno → Abcoude
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Abcoude → Słupno
Słupno → Abcoude
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abcoude → Slupowo
Slupowo → Abcoude
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Abcoude → Слупск
Слупск → Abcoude
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Abcoude → Slupsko
Slupsko → Abcoude
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Abcoude → Slupy
Slupy → Abcoude
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abcoude → Слупи
Слупи → Abcoude
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abcoude → Slustowo
Slustowo → Abcoude
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Abcoude → Słuszewo
Słuszewo → Abcoude
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Abcoude → Smagów
Smagów → Abcoude
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Abcoude → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Abcoude
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Abcoude → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Abcoude
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abcoude → Smardzew
Smardzew → Abcoude
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Abcoude → Smardzewice
Smardzewice → Abcoude
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abcoude → Смардзево
Смардзево → Abcoude
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Abcoude → Смардзево
Смардзево → Abcoude
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abcoude → Smardzko
Smardzko → Abcoude
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Abcoude → Smardzow
Smardzow → Abcoude
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Abcoude → Smardzow
Smardzow → Abcoude
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abcoude → Smardzów
Smardzów → Abcoude
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abcoude → Смажиково
Смажиково → Abcoude
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Abcoude → Smaszew
Smaszew → Abcoude
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Abcoude → Smażyno
Smażyno → Abcoude
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Abcoude → Смерек
Смерек → Abcoude
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abcoude → Smetowko
Smetowko → Abcoude
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abcoude → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Abcoude
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abcoude → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Abcoude
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abcoude → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Abcoude
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abcoude → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Abcoude
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abcoude → Smetowko
Smetowko → Abcoude
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Abcoude → Smiary
Smiary → Abcoude
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abcoude → Smielin
Smielin → Abcoude
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abcoude → Smietanki
Smietanki → Abcoude
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Abcoude → Smigiel
Smigiel → Abcoude
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Abcoude → Smilowo
Smilowo → Abcoude
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abcoude → Smogolice
Smogolice → Abcoude
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Abcoude → Smogorzewo
Smogorzewo → Abcoude
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Abcoude → Smogorzow
Smogorzow → Abcoude
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Abcoude → Smogorzow
Smogorzow → Abcoude
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Abcoude → Smolag
Smolag → Abcoude
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Abcoude → Smolajny
Smolajny → Abcoude
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abcoude → Smolarnia
Smolarnia → Abcoude
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Abcoude → Smolarnia
Smolarnia → Abcoude
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abcoude → Smolary
Smolary → Abcoude
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Abcoude → Smolarze
Smolarze → Abcoude
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Abcoude → Smolag
Smolag → Abcoude
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abcoude → Smoldzino
Smoldzino → Abcoude
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abcoude → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Abcoude
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Smolec
Smolec → Abcoude
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Смолець
Смолець → Abcoude
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Smolechy
Smolechy → Abcoude
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Abcoude → Smolen
Smolen → Abcoude
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Abcoude → Smolice
Smolice → Abcoude
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abcoude → Smoliny
Smoliny → Abcoude
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abcoude → Смольна
Смольна → Abcoude
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Abcoude → Smolnica
Smolnica → Abcoude
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Abcoude → Smolnica
Smolnica → Abcoude
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abcoude → Smolnik
Smolnik → Abcoude
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Abcoude → Smolnik
Smolnik → Abcoude
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Abcoude → Smolnik
Smolnik → Abcoude
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abcoude → Smolniki
Smolniki → Abcoude
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Abcoude → Smolniki
Smolniki → Abcoude
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abcoude → Smolniki
Smolniki → Abcoude
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Smolno
Smolno → Abcoude
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Abcoude → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Abcoude
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abcoude → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Abcoude
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abcoude → Smoldzino
Smoldzino → Abcoude
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Abcoude → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Abcoude
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Abcoude → Smoryń
Smoryń → Abcoude
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Abcoude → Smólnik
Smólnik → Abcoude
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Abcoude → Smólsko
Smólsko → Abcoude
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abcoude → Smólsko
Smólsko → Abcoude
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abcoude → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Abcoude
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abcoude → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Abcoude
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Abcoude → Смрокув
Смрокув → Abcoude
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abcoude → Smużek
Smużek → Abcoude
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Abcoude → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Abcoude
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Abcoude → Smykow
Smykow → Abcoude
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abcoude → Smykowo
Smykowo → Abcoude
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Abcoude → Smykow
Smykow → Abcoude
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abcoude → Smykówko
Smykówko → Abcoude
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abcoude → Sniadowko
Sniadowko → Abcoude
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Abcoude → Sniadowo
Sniadowo → Abcoude
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abcoude → Sniatowo
Sniatowo → Abcoude
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abcoude → Snice
Snice → Abcoude
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Abcoude → Snietnica
Snietnica → Abcoude
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Abcoude → Snochowice
Snochowice → Abcoude
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Abcoude → Snopków
Snopków → Abcoude
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Abcoude → Snowidza
Snowidza → Abcoude
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abcoude → Sobawiny
Sobawiny → Abcoude
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Abcoude → Sobibor
Sobibor → Abcoude
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Abcoude → Sobibor
Sobibor → Abcoude
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Abcoude → Sobiecin
Sobiecin → Abcoude
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Abcoude → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Abcoude
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Abcoude → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Abcoude
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abcoude → Sobień
Sobień → Abcoude
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abcoude → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Abcoude
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abcoude → Sobieszczany
Sobieszczany → Abcoude
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abcoude → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Abcoude
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Abcoude → Sobieszow
Sobieszow → Abcoude
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Abcoude → Sobieszow
Sobieszow → Abcoude
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Abcoude → Sobin
Sobin → Abcoude
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Sobkowice
Sobkowice → Abcoude
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abcoude → Sobków
Sobków → Abcoude
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Abcoude → Soblowka
Soblowka → Abcoude
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Abcoude → Soblowka
Soblowka → Abcoude
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Abcoude → Sobolew
Sobolew → Abcoude
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abcoude → Sobolewo
Sobolewo → Abcoude
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Abcoude → Sobolice
Sobolice → Abcoude
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Abcoude → Sobolow
Sobolow → Abcoude
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Abcoude → Sobolow
Sobolow → Abcoude
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Abcoude → Sobota
Sobota → Abcoude
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abcoude → Sobotka
Sobotka → Abcoude
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Abcoude → Sobowidz
Sobowidz → Abcoude
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abcoude → Sobowo
Sobowo → Abcoude
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Abcoude → Sobótka
Sobótka → Abcoude
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abcoude → Sobotka
Sobotka → Abcoude
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Abcoude → Sobuczyna
Sobuczyna → Abcoude
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Abcoude → Сохачев
Сохачев → Abcoude
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Abcoude → Sochocin
Sochocin → Abcoude
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abcoude → Soczówki
Soczówki → Abcoude
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Abcoude → Sofipol
Sofipol → Abcoude
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abcoude → Sojki
Sojki → Abcoude
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abcoude → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Abcoude
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Sojkowo
Sojkowo → Abcoude
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Abcoude → Sokol
Sokol → Abcoude
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Abcoude → Sokol
Sokol → Abcoude
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Abcoude → Sokola
Sokola → Abcoude
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Abcoude → Sokole
Sokole → Abcoude
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Abcoude → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Abcoude
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Abcoude → Sokolina
Sokolina → Abcoude
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Abcoude → Сокулка
Сокулка → Abcoude
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Abcoude → Sokolniki
Sokolniki → Abcoude
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abcoude → Sokolniki
Sokolniki → Abcoude
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Abcoude → Сокольники
Сокольники → Abcoude
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Сокольники
Сокольники → Abcoude
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Abcoude → Sokolniki
Sokolniki → Abcoude
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Abcoude → Sokolniki
Sokolniki → Abcoude
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Abcoude → Sokolniki
Sokolniki → Abcoude
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Abcoude → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Abcoude
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Abcoude → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Abcoude
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abcoude → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Abcoude
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abcoude → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Abcoude
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abcoude → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Abcoude
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Abcoude → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Abcoude
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Abcoude → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Abcoude
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abcoude → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Abcoude
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Abcoude → Sokolowek
Sokolowek → Abcoude
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Abcoude → Sokolowice
Sokolowice → Abcoude
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abcoude → Sokolowice
Sokolowice → Abcoude
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Sokolowiec
Sokolowiec → Abcoude
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Abcoude → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Abcoude
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Abcoude → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Abcoude
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Abcoude → Sokolowsko
Sokolowsko → Abcoude
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abcoude → Sokolsko
Sokolsko → Abcoude
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Abcoude → Sokoly
Sokoly → Abcoude
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Abcoude → Sokoly
Sokoly → Abcoude
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Abcoude → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Abcoude
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abcoude → Sokołda
Sokołda → Abcoude
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Abcoude → Sokolowice
Sokolowice → Abcoude
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Sokolowiec
Sokolowiec → Abcoude
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Abcoude → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Abcoude
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Abcoude → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Abcoude
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Abcoude → Sokolowsko
Sokolowsko → Abcoude
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abcoude → Sokołów
Sokołów → Abcoude
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abcoude → Sokołów
Sokołów → Abcoude
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Abcoude → Sokołów
Sokołów → Abcoude
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abcoude → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Abcoude
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Abcoude → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Abcoude
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abcoude → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Abcoude
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Abcoude → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Abcoude
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Abcoude → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Abcoude
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Abcoude → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Abcoude
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Abcoude → Sokolowek
Sokolowek → Abcoude
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Abcoude → Sokołówka
Sokołówka → Abcoude
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Abcoude → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Abcoude
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Abcoude → Sokoly
Sokoly → Abcoude
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Abcoude → Sokoly
Sokoly → Abcoude
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Abcoude → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Abcoude
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abcoude → Sokolsko
Sokolsko → Abcoude
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Abcoude → Sokol
Sokol → Abcoude
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Abcoude → Сокулка
Сокулка → Abcoude
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Abcoude → Sol
Sol → Abcoude
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Abcoude → Solacz
Solacz → Abcoude
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Abcoude → Solanka
Solanka → Abcoude
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abcoude → Solarnia
Solarnia → Abcoude
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Abcoude → Solarnia
Solarnia → Abcoude
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abcoude → Solca Mala
Solca Mala → Abcoude
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abcoude → Solca Mala
Solca Mala → Abcoude
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Abcoude → Solca Wielka
Solca Wielka → Abcoude
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Abcoude → Solcza
Solcza → Abcoude
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abcoude → Soldany
Soldany → Abcoude
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Abcoude → Solec
Solec → Abcoude
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abcoude → Solec
Solec → Abcoude
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Solec
Solec → Abcoude
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Abcoude → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Abcoude
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Abcoude → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Abcoude
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Abcoude → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Abcoude
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Abcoude → Solec Nowy
Solec Nowy → Abcoude
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Abcoude → Солец Здруй
Солец Здруй → Abcoude
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Abcoude → Солец Здруй
Солец Здруй → Abcoude
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Abcoude → Soleczno
Soleczno → Abcoude
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abcoude → Solek
Solek → Abcoude
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Abcoude → Солина
Солина → Abcoude
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Abcoude → Solinka
Solinka → Abcoude
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Abcoude → Solinki
Solinki → Abcoude
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Abcoude → Soliny
Soliny → Abcoude
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Abcoude → Solistowka
Solistowka → Abcoude
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Abcoude → Solistowka
Solistowka → Abcoude
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abcoude → Solki
Solki → Abcoude
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Abcoude → Solki
Solki → Abcoude
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Abcoude → Solna
Solna → Abcoude
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Abcoude → Solnica
Solnica → Abcoude
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Abcoude → Solniczki
Solniczki → Abcoude
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Abcoude → Solniki
Solniki → Abcoude
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abcoude → Solniki Male
Solniki Male → Abcoude
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abcoude → Solniki Male
Solniki Male → Abcoude
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abcoude → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Abcoude
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abcoude → Solno
Solno → Abcoude
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Abcoude → Solonka
Solonka → Abcoude
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Abcoude → Soltmany
Soltmany → Abcoude
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Abcoude → Soltykow
Soltykow → Abcoude
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Abcoude → Soltykow
Soltykow → Abcoude
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abcoude → Soltysowice
Soltysowice → Abcoude
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abcoude → Soltysowizna
Soltysowizna → Abcoude
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Abcoude → Soltysy
Soltysy → Abcoude
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Abcoude → Soltysy
Soltysy → Abcoude
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Abcoude → Solacz
Solacz → Abcoude
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abcoude → Soldany
Soldany → Abcoude
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Abcoude → Soleczno
Soleczno → Abcoude
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Abcoude → Solek
Solek → Abcoude
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abcoude → Solki
Solki → Abcoude
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Abcoude → Solki
Solki → Abcoude
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Abcoude → Solonka
Solonka → Abcoude
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Abcoude → Soltmany
Soltmany → Abcoude
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Abcoude → Soltykow
Soltykow → Abcoude
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Abcoude → Soltykow
Soltykow → Abcoude
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abcoude → Soltysowice
Soltysowice → Abcoude
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abcoude → Soltysowizna
Soltysowizna → Abcoude
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Abcoude → Soltysy
Soltysy → Abcoude
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Abcoude → Soltysy
Soltysy → Abcoude
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Abcoude → Sominy
Sominy → Abcoude
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Abcoude → Somonino
Somonino → Abcoude
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Abcoude → Sompolno
Sompolno → Abcoude
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Abcoude → Sonsk
Sonsk → Abcoude
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Abcoude → Sonsk
Sonsk → Abcoude
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Abcoude → Sopieszyno
Sopieszyno → Abcoude
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Abcoude → Sople
Sople → Abcoude
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Abcoude → Сопот
Сопот → Abcoude
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Abcoude → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Abcoude
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Abcoude → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Abcoude
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Abcoude → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Abcoude
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Abcoude → Sorkwity
Sorkwity → Abcoude
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Sosnica
Sosnica → Abcoude
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abcoude → Sosnica
Sosnica → Abcoude
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Abcoude → Sosnica
Sosnica → Abcoude
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Abcoude → Сосницовице
Сосницовице → Abcoude
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Abcoude → Sosnie
Sosnie → Abcoude
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Abcoude → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Abcoude
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Abcoude → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Abcoude
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Abcoude → Sosnowica
Sosnowica → Abcoude
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Abcoude → Сосновец
Сосновец → Abcoude
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abcoude → Sosnowka
Sosnowka → Abcoude
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Abcoude → Sosnówka
Sosnówka → Abcoude
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abcoude → Sosnowka
Sosnowka → Abcoude
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Abcoude → Soszyca
Soszyca → Abcoude
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Sosnica
Sosnica → Abcoude
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abcoude → Sosnica
Sosnica → Abcoude
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Abcoude → Sosnica
Sosnica → Abcoude
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Abcoude → Сосницовице
Сосницовице → Abcoude
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Abcoude → Sosnie
Sosnie → Abcoude
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Abcoude → Sośno
Sośno → Abcoude
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Abcoude → Sowi Dół
Sowi Dół → Abcoude
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Abcoude → Совя Воля
Совя Воля → Abcoude
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Abcoude → Sowin
Sowin → Abcoude
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Abcoude → Совінко
Совінко → Abcoude
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Abcoude → Sowliny
Sowliny → Abcoude
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Sowno
Sowno → Abcoude
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abcoude → Sojki
Sojki → Abcoude
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abcoude → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Abcoude
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Abcoude → Sójkowa
Sójkowa → Abcoude
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Sojkowo
Sojkowo → Abcoude
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abcoude → Sól
Sól → Abcoude
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Abcoude → Sol
Sol → Abcoude
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Abcoude → Спала
Спала → Abcoude
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abcoude → Spalice
Spalice → Abcoude
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Abcoude → Spalona
Spalona → Abcoude
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Abcoude → Спала
Спала → Abcoude
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abcoude → Spędoszyn
Spędoszyn → Abcoude
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abcoude → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Abcoude
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Abcoude → Сплави
Сплави → Abcoude
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Abcoude → Spławie
Spławie → Abcoude
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Abcoude → Spole
Spole → Abcoude
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abcoude → Spore
Spore → Abcoude
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Abcoude → Sporok
Sporok → Abcoude
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Abcoude → Sportyny
Sportyny → Abcoude
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Abcoude → Sporysz
Sporysz → Abcoude
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abcoude → Spotkanie
Spotkanie → Abcoude
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Abcoude → Спихово
Спихово → Abcoude
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abcoude → Spytajny
Spytajny → Abcoude
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abcoude → Spytkow
Spytkow → Abcoude
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Abcoude → Spytkowice
Spytkowice → Abcoude
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Abcoude → Spytkowice
Spytkowice → Abcoude
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abcoude → Spytkowo
Spytkowo → Abcoude
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Abcoude → Spytkow
Spytkow → Abcoude
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Abcoude → Srebrna
Srebrna → Abcoude
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Abcoude → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Abcoude
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Srebrnica
Srebrnica → Abcoude
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Abcoude → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Abcoude
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Abcoude → Средня Вес
Средня Вес → Abcoude
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Abcoude → Srem
Srem → Abcoude
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Abcoude → Srocko
Srocko → Abcoude
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Abcoude → Srocko
Srocko → Abcoude
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Abcoude → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Abcoude
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Abcoude → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Abcoude
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abcoude → Srodborow
Srodborow → Abcoude
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Abcoude → Srodula
Srodula → Abcoude
Sromowce Nizne
Sromowce Niżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Abcoude → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Abcoude
Sromowce Niżne
Sromowce Nizne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Abcoude → Sromowce Nizne
Sromowce Nizne → Abcoude
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Abcoude → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Abcoude
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Abcoude → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Abcoude
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Abcoude → Stabrow
Stabrow → Abcoude
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Abcoude → Stabrow
Stabrow → Abcoude
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Abcoude → Stadła
Stadła → Abcoude
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Abcoude → Stadniki
Stadniki → Abcoude
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Abcoude → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Abcoude
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Abcoude → Stalówka
Stalówka → Abcoude
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Abcoude → Stamirowice
Stamirowice → Abcoude
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Abcoude → Staniatki
Staniatki → Abcoude
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Staniew
Staniew → Abcoude
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Abcoude → Станевіце
Станевіце → Abcoude
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Abcoude → Stanin
Stanin → Abcoude
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abcoude → Stanislawice
Stanislawice → Abcoude
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Abcoude → Stanislawice
Stanislawice → Abcoude
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Abcoude → Stanislawka
Stanislawka → Abcoude
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Abcoude → Stanislawow
Stanislawow → Abcoude
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Abcoude → Stanislawow
Stanislawow → Abcoude
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Abcoude → Stanislawow
Stanislawow → Abcoude
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Abcoude → Stanislawow
Stanislawow → Abcoude
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abcoude → Stanislawowo
Stanislawowo → Abcoude
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Abcoude → Stanislawowo
Stanislawowo → Abcoude
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Abcoude → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Abcoude
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abcoude → Stanislawice
Stanislawice → Abcoude
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Abcoude → Stanisławki
Stanisławki → Abcoude
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abcoude → Stanislawowo
Stanislawowo → Abcoude
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Abcoude → Stanislawowo
Stanislawowo → Abcoude
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Abcoude → Stanislawow
Stanislawow → Abcoude
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abcoude → Станиславув
Станиславув → Abcoude
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Abcoude → Stanislawow
Stanislawow → Abcoude
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Abcoude → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Abcoude
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Abcoude → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Abcoude
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abcoude → Staniszewo
Staniszewo → Abcoude
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abcoude → Stankowice
Stankowice → Abcoude
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abcoude → Stankowo
Stankowo → Abcoude
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Abcoude → Stanomin
Stanomin → Abcoude
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Abcoude → Stanomino
Stanomino → Abcoude
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Abcoude → Stanow
Stanow → Abcoude
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Abcoude → Stanowice
Stanowice → Abcoude
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Abcoude → Становице
Становице → Abcoude
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Abcoude → Stany
Stany → Abcoude
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Abcoude → Стани
Стани → Abcoude
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Abcoude → Stańczyki
Stańczyki → Abcoude
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Abcoude → Stańków
Stańków → Abcoude
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abcoude → Staporkow
Staporkow → Abcoude
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Abcoude → Stara Bircza
Stara Bircza → Abcoude
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Abcoude → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Abcoude
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Abcoude → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Abcoude
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Abcoude → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Abcoude
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Abcoude → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Abcoude
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abcoude → Stara Dabia
Stara Dabia → Abcoude
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Abcoude → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Abcoude
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abcoude → Stara Dabia
Stara Dabia → Abcoude
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Abcoude → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Abcoude
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abcoude → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Abcoude
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Abcoude → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Abcoude
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Abcoude → Stara Góra
Stara Góra → Abcoude
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Abcoude
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Abcoude → Стара Гута
Стара Гута → Abcoude
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Abcoude → Стара Гута
Стара Гута → Abcoude
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abcoude → Stara Huta
Stara Huta → Abcoude
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Abcoude → Stara Huta
Stara Huta → Abcoude
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Abcoude → Stara Jablona
Stara Jablona → Abcoude
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Abcoude → Stara Jania
Stara Jania → Abcoude
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Abcoude → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Abcoude
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Abcoude → Стара Каменица
Стара Каменица → Abcoude
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Abcoude → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Abcoude
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Abcoude → Стара Кішева
Стара Кішева → Abcoude
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Abcoude → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Abcoude
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abcoude → Stara Kornica
Stara Kornica → Abcoude
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abcoude → Стара Корница
Стара Корница → Abcoude
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Abcoude → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Abcoude
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Abcoude → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Abcoude
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Abcoude
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Abcoude
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abcoude → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Abcoude
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abcoude → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Abcoude
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Abcoude → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Abcoude
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Abcoude → Stara Łomża
Stara Łomża → Abcoude
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abcoude → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Abcoude
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Abcoude → Stara Milosna
Stara Milosna → Abcoude
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Abcoude → Stara Milosna
Stara Milosna → Abcoude
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abcoude → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Abcoude
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abcoude → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Abcoude
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Stara Obra
Stara Obra → Abcoude
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Abcoude → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Abcoude
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Abcoude
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abcoude → Stara Prawda
Stara Prawda → Abcoude
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Abcoude → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Abcoude
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Abcoude → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Abcoude
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Abcoude → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Abcoude
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Abcoude → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Abcoude
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Abcoude → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Abcoude
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Abcoude → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Abcoude
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Abcoude → Stara Turowka
Stara Turowka → Abcoude
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Abcoude → Stara Turowka
Stara Turowka → Abcoude
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Abcoude → Stara Warka
Stara Warka → Abcoude
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Abcoude → Stara Wies
Stara Wies → Abcoude
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Abcoude → Stara Wies
Stara Wies → Abcoude
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Abcoude → Stara Wies
Stara Wies → Abcoude
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abcoude → Stara Wies
Stara Wies → Abcoude
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Abcoude → Стара Вес
Стара Вес → Abcoude
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abcoude → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Abcoude
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abcoude → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Abcoude
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Abcoude → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Abcoude
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abcoude → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Abcoude
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Abcoude → Стара Весь
Стара Весь → Abcoude
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Abcoude → Stara Wies
Stara Wies → Abcoude
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Abcoude → Stara Wies
Stara Wies → Abcoude
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Abcoude → Stara Wieś
Stara Wieś → Abcoude
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Abcoude → Stara Wieś
Stara Wieś → Abcoude
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Abcoude → Stara Wieś
Stara Wieś → Abcoude
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abcoude → Stara Wies
Stara Wies → Abcoude
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Abcoude → Стара Вес
Стара Вес → Abcoude
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abcoude → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Abcoude
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abcoude → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Abcoude
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Abcoude → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Abcoude
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Abcoude → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Abcoude
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Abcoude → Стара Вода
Стара Вода → Abcoude
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abcoude → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Abcoude
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Abcoude → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Abcoude
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Abcoude → Стараховице
Стараховице → Abcoude
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abcoude → Starawieś
Starawieś → Abcoude
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Abcoude → Starcza
Starcza → Abcoude
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Abcoude → Stare Babice
Stare Babice → Abcoude
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Abcoude → Старе Белице
Старе Белице → Abcoude
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Abcoude → Старе Бернати
Старе Бернати → Abcoude
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Abcoude → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Abcoude
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Abcoude → Stare Bolity
Stare Bolity → Abcoude
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Abcoude → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Abcoude
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Abcoude → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Abcoude
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Abcoude → Stare Budki
Stare Budki → Abcoude
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Abcoude → Stare Budy
Stare Budy → Abcoude
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Abcoude → Stare Czaple
Stare Czaple → Abcoude
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Abcoude → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Abcoude
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Abcoude → Старе Дравско
Старе Дравско → Abcoude
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Abcoude → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Abcoude
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Abcoude → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Abcoude
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Abcoude → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Abcoude
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abcoude → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Abcoude
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Abcoude → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Abcoude
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Abcoude → Stare Groszki
Stare Groszki → Abcoude
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abcoude → Stare Guty
Stare Guty → Abcoude
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abcoude → Старе Головчице
Старе Головчице → Abcoude
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Abcoude → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Abcoude
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Abcoude → Явори Старі
Явори Старі → Abcoude
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abcoude → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Abcoude
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Abcoude → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Abcoude
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Abcoude → Stare Juchy
Stare Juchy → Abcoude
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Abcoude → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Abcoude
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abcoude → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Abcoude
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Abcoude → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Abcoude
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Abcoude → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Abcoude
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abcoude → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Abcoude
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abcoude → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Abcoude
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Abcoude → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Abcoude
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abcoude → Stare Kozle
Stare Kozle → Abcoude
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Abcoude → Stare Kozle
Stare Kozle → Abcoude
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abcoude → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Abcoude
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Abcoude → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Abcoude
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Abcoude → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Abcoude
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abcoude → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Abcoude
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Abcoude → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Abcoude
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Abcoude
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abcoude → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Abcoude
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Abcoude → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Abcoude
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Abcoude → Stare Miasto
Stare Miasto → Abcoude
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Abcoude → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Abcoude
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Abcoude → Stare Olesno
Stare Olesno → Abcoude
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abcoude → Stare Opole
Stare Opole → Abcoude
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abcoude → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Abcoude
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Abcoude → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Abcoude
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Abcoude → Старе Полесе
Старе Полесе → Abcoude
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Abcoude → Stare Polichno
Stare Polichno → Abcoude
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Abcoude → Stare Prusy
Stare Prusy → Abcoude
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Abcoude → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Abcoude
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Abcoude → Stare Rybie
Stare Rybie → Abcoude
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Abcoude → Stare Sady
Stare Sady → Abcoude
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Abcoude → Stare Serby
Stare Serby → Abcoude
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Abcoude → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Abcoude
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Abcoude → Stare Sioło
Stare Sioło → Abcoude
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abcoude → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Abcoude
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Abcoude → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Abcoude
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Abcoude → Stare Stracze
Stare Stracze → Abcoude
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Abcoude → Stare Stracze
Stare Stracze → Abcoude
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abcoude → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Abcoude
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abcoude → Stare Wloki
Stare Wloki → Abcoude
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abcoude → Stare Wloki
Stare Wloki → Abcoude
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abcoude → Stare Zakole
Stare Zakole → Abcoude
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abcoude → Stare Załubice
Stare Załubice → Abcoude
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Abcoude → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Abcoude
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Abcoude → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Abcoude
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abcoude → Старгард
Старгард → Abcoude
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Abcoude → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Abcoude
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Abcoude → Starogard
Starogard → Abcoude
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Abcoude
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Abcoude
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Abcoude → Староґруд
Староґруд → Abcoude
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Abcoude → Староґруд
Староґруд → Abcoude
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Abcoude → Starokrzepice
Starokrzepice → Abcoude
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abcoude → Staromiescie
Staromiescie → Abcoude
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abcoude → Staromiescie
Staromiescie → Abcoude
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Abcoude → Staropole
Staropole → Abcoude
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abcoude → Staroscin
Staroscin → Abcoude
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Abcoude → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Abcoude
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Abcoude → Starozreby
Starozreby → Abcoude
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Abcoude → Starozreby
Starozreby → Abcoude
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Abcoude → Stary Adamów
Stary Adamów → Abcoude
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Abcoude → Stary Besk
Stary Besk → Abcoude
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Abcoude → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Abcoude
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Abcoude → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Abcoude
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Abcoude → Stary Borek
Stary Borek → Abcoude
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Abcoude → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Abcoude
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Abcoude → Stary Bubel
Stary Bubel → Abcoude
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Abcoude → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Abcoude
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Abcoude → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Abcoude
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Stary Dwor
Stary Dwor → Abcoude
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abcoude → Stary Dybow
Stary Dybow → Abcoude
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Abcoude → Stary Dybow
Stary Dybow → Abcoude
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Abcoude → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Abcoude
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Abcoude → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Abcoude
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Abcoude → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Abcoude
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Abcoude → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Abcoude
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Abcoude → Stary Folwark
Stary Folwark → Abcoude
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Abcoude → Stary Gostków
Stary Gostków → Abcoude
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abcoude → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Abcoude
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Abcoude → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Abcoude
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Abcoude → Stary Grodków
Stary Grodków → Abcoude
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abcoude → Stary Janow
Stary Janow → Abcoude
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abcoude → Stary Janow
Stary Janow → Abcoude
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abcoude → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Abcoude
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Abcoude
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Abcoude → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Abcoude
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Abcoude → Stary Julianow
Stary Julianow → Abcoude
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Abcoude → Stary Julianow
Stary Julianow → Abcoude
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abcoude → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Abcoude
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Abcoude → Stary Kocin
Stary Kocin → Abcoude
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Abcoude → Stary Konik
Stary Konik → Abcoude
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Abcoude → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Abcoude
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Abcoude → Старий Кракув
Старий Кракув → Abcoude
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Старий Ляс
Старий Ляс → Abcoude
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Abcoude → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Abcoude
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Abcoude → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Abcoude
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Abcoude → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Abcoude
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Abcoude → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Abcoude
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Abcoude → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Abcoude
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Abcoude → Stary Machnow
Stary Machnow → Abcoude
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Abcoude → Stary Machnow
Stary Machnow → Abcoude
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abcoude → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Abcoude
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Abcoude → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Abcoude
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Abcoude → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Abcoude
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abcoude → Stary Puznow
Stary Puznow → Abcoude
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abcoude → Stary Puznow
Stary Puznow → Abcoude
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Abcoude → Старый Сонч
Старый Сонч → Abcoude
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Abcoude → Старый Сонч
Старый Сонч → Abcoude
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abcoude → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Abcoude
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abcoude → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Abcoude
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abcoude → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Abcoude
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abcoude → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Abcoude
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Abcoude → Stary Solec
Stary Solec → Abcoude
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Abcoude → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Abcoude
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Abcoude → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Abcoude
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Abcoude → Stary Targ
Stary Targ → Abcoude
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Abcoude → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Abcoude
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Abcoude → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Abcoude
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Abcoude → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Abcoude
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Abcoude → Stary Wiec
Stary Wiec → Abcoude
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Abcoude → Stary Zagan
Stary Zagan → Abcoude
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Abcoude → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Abcoude
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Abcoude → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Abcoude
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abcoude → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Abcoude
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abcoude → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Abcoude
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abcoude → Starzykowo
Starzykowo → Abcoude
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Starzyno
Starzyno → Abcoude
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Starzyno
Starzyno → Abcoude
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Abcoude → Starzyny
Starzyny → Abcoude
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Abcoude
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Abcoude → Stasinow
Stasinow → Abcoude
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Abcoude → Stasinow
Stasinow → Abcoude
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Abcoude → Stasiopole
Stasiopole → Abcoude
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Abcoude → Staswiny
Staswiny → Abcoude
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Abcoude → Staszkowka
Staszkowka → Abcoude
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Abcoude → Staszkowka
Staszkowka → Abcoude
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Abcoude → Сташув
Сташув → Abcoude
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Abcoude → Сташув
Сташув → Abcoude
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Abcoude → Staswiny
Staswiny → Abcoude
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Abcoude → Staw
Staw → Abcoude
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Abcoude → Staw
Staw → Abcoude
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Abcoude → Став
Став → Abcoude
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abcoude → Staw
Staw → Abcoude
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Abcoude → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Abcoude
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Abcoude → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Abcoude
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Abcoude → Stawce
Stawce → Abcoude
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Abcoude → Ставек
Ставек → Abcoude
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Abcoude → Stawiany
Stawiany → Abcoude
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Abcoude → Stawiguda
Stawiguda → Abcoude
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Abcoude → Stawiska
Stawiska → Abcoude
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Abcoude → Stawiska
Stawiska → Abcoude
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Abcoude → Стависки
Стависки → Abcoude
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Abcoude → Ставиша
Ставиша → Abcoude
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abcoude → Stawiszcze
Stawiszcze → Abcoude
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Abcoude → Stawiszcze
Stawiszcze → Abcoude
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Abcoude → Stawiszyce
Stawiszyce → Abcoude
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Abcoude → Stawiszyn
Stawiszyn → Abcoude
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Abcoude → Stawiszyn
Stawiszyn → Abcoude
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Abcoude → Stawnik
Stawnik → Abcoude
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Abcoude → Stawno
Stawno → Abcoude
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abcoude → Stawowice
Stawowice → Abcoude
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Abcoude → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Abcoude
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Abcoude → Stawy
Stawy → Abcoude
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Abcoude → Staporkow
Staporkow → Abcoude
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Abcoude → Stebark
Stebark → Abcoude
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Abcoude → Стеблево
Стеблево → Abcoude
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abcoude → Steblow
Steblow → Abcoude
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abcoude → Steblow
Steblow → Abcoude
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Abcoude → Stefania
Stefania → Abcoude
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Abcoude → Stefanow
Stefanow → Abcoude
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Stefanow
Stefanow → Abcoude
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Stefanowo
Stefanowo → Abcoude
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Abcoude → Stefanów
Stefanów → Abcoude
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Stefanow
Stefanow → Abcoude
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Abcoude → Стефкова
Стефкова → Abcoude
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Abcoude → Stega Mała
Stega Mała → Abcoude
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Abcoude → Стегна
Стегна → Abcoude
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Abcoude → Stegosz
Stegosz → Abcoude
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abcoude → Stekiny
Stekiny → Abcoude
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abcoude → Stelagi
Stelagi → Abcoude
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abcoude → Stelagi
Stelagi → Abcoude
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Abcoude → Stemplew
Stemplew → Abcoude
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Abcoude → Stepnica
Stepnica → Abcoude
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Abcoude → Stepocice
Stepocice → Abcoude
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abcoude → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Abcoude
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Abcoude → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Abcoude
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Abcoude → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Abcoude
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Abcoude → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Abcoude
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Abcoude → Steszew
Steszew → Abcoude
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Abcoude → Stezyca
Stezyca → Abcoude
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Abcoude → Stezyca
Stezyca → Abcoude
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Abcoude → Stebark
Stebark → Abcoude
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Abcoude → Stegosz
Stegosz → Abcoude
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abcoude → Stekiny
Stekiny → Abcoude
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Abcoude → Stępień
Stępień → Abcoude
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Abcoude → Stępina
Stępina → Abcoude
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Abcoude → Stepocice
Stepocice → Abcoude
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Abcoude → Steszew
Steszew → Abcoude
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abcoude → Stężyca
Stężyca → Abcoude
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Abcoude → Stezyca
Stezyca → Abcoude
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Abcoude → Stezyca
Stezyca → Abcoude
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Abcoude → Stobierna
Stobierna → Abcoude
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abcoude → Stobno
Stobno → Abcoude
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Abcoude → Stoboje
Stoboje → Abcoude
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Abcoude → Stoczek
Stoczek → Abcoude
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Abcoude → Stoczek
Stoczek → Abcoude
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abcoude → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Abcoude
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abcoude → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Abcoude
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abcoude → Stoczki
Stoczki → Abcoude
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Abcoude → Stodólsko
Stodólsko → Abcoude
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abcoude → Stojadla
Stojadla → Abcoude
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Abcoude → Stojadla
Stojadla → Abcoude
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Abcoude → Stojanow
Stojanow → Abcoude
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Abcoude → Stojanow
Stojanow → Abcoude
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Abcoude → Stojanowice
Stojanowice → Abcoude
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Abcoude → Stojanow
Stojanow → Abcoude
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Abcoude → Stojanow
Stojanow → Abcoude
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Abcoude → Stojków
Stojków → Abcoude
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abcoude → Stok
Stok → Abcoude
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Stok
Stok → Abcoude
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Abcoude → Stok
Stok → Abcoude
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abcoude → Stok Lacki
Stok Lacki → Abcoude
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abcoude → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Abcoude
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Abcoude → Stolec
Stolec → Abcoude
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Abcoude → Stolno
Stolno → Abcoude
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Abcoude → Stolno
Stolno → Abcoude
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Abcoude → Stopka
Stopka → Abcoude
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Abcoude → Стопница
Стопница → Abcoude
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Стошице
Стошице → Abcoude
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Abcoude → Strabla
Strabla → Abcoude
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abcoude → Strachocin
Strachocin → Abcoude
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abcoude → Strachocin
Strachocin → Abcoude
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abcoude → Strachocin
Strachocin → Abcoude
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Abcoude → Страхомін
Страхомін → Abcoude
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abcoude → Страхоміно
Страхоміно → Abcoude
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Abcoude → Strachon
Strachon → Abcoude
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Abcoude → Strachon
Strachon → Abcoude
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Abcoude → Strachowka
Strachowka → Abcoude
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abcoude → Strachów
Strachów → Abcoude
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Abcoude → Strachowka
Strachowka → Abcoude
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abcoude → Straczno
Straczno → Abcoude
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Abcoude → Stradlice
Stradlice → Abcoude
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Abcoude → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Abcoude
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abcoude → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Abcoude
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Abcoude → Stradunia
Stradunia → Abcoude
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Abcoude → Straduny
Straduny → Abcoude
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Abcoude → Straduń
Straduń → Abcoude
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Abcoude → Stradzew
Stradzew → Abcoude
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Abcoude → Stramnica
Stramnica → Abcoude
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Abcoude → Stramnice
Stramnice → Abcoude
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Abcoude → Stramniczka
Stramniczka → Abcoude
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Abcoude → Straszewo
Straszewo → Abcoude
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Abcoude → Straszow
Straszow → Abcoude
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Abcoude → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Abcoude
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Abcoude → Straszydle
Straszydle → Abcoude
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abcoude → Straszyn
Straszyn → Abcoude
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abcoude → Страшин
Страшин → Abcoude
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Abcoude → Strawczyn
Strawczyn → Abcoude
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Abcoude → Strazow
Strazow → Abcoude
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Abcoude → Strazow
Strazow → Abcoude
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abcoude → Straczno
Straczno → Abcoude
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Abcoude → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Abcoude
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Abcoude → Strobice
Strobice → Abcoude
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Abcoude → Strobin
Strobin → Abcoude
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Abcoude → Stromiec
Stromiec → Abcoude
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Abcoude → Stronie
Stronie → Abcoude
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abcoude → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Abcoude
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Abcoude → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Abcoude
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Abcoude → Stropkowo
Stropkowo → Abcoude
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abcoude → Stroza
Stroza → Abcoude
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Abcoude → Stroza
Stroza → Abcoude
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Abcoude → Strozowka
Strozowka → Abcoude
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Abcoude → Stróża
Stróża → Abcoude
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Abcoude → Stroza
Stroza → Abcoude
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Abcoude → Stroza
Stroza → Abcoude
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Abcoude → Stróże
Stróże → Abcoude
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Abcoude → Stróże
Stróże → Abcoude
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Abcoude → Strozowka
Strozowka → Abcoude
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Abcoude → Strubno
Strubno → Abcoude
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Abcoude → Струґа
Струґа → Abcoude
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Abcoude → Strumien
Strumien → Abcoude
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Abcoude → Strumien
Strumien → Abcoude
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abcoude → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Abcoude
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Abcoude → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Abcoude
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Abcoude → Struzka
Struzka → Abcoude
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Abcoude → Struznica
Struznica → Abcoude
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abcoude → Struzyna
Struzyna → Abcoude
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Abcoude → Struznica
Struznica → Abcoude
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Abcoude → Struzyna
Struzyna → Abcoude
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Abcoude → Strużyny
Strużyny → Abcoude
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Abcoude → Stryjewo
Stryjewo → Abcoude
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Abcoude → Stryjki
Stryjki → Abcoude
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Abcoude → Stryjkowo
Stryjkowo → Abcoude
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Abcoude → Стрыкув
Стрыкув → Abcoude
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Abcoude → Strykow
Strykow → Abcoude
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Abcoude
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Abcoude → Strykowo
Strykowo → Abcoude
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Abcoude → Стрыкув
Стрыкув → Abcoude
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Abcoude → Strykow
Strykow → Abcoude
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Abcoude → Strysza Buda
Strysza Buda → Abcoude
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Abcoude → Stryszawa
Stryszawa → Abcoude
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Abcoude → Strzakły
Strzakły → Abcoude
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abcoude → Strzala
Strzala → Abcoude
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Abcoude → Стшалкова
Стшалкова → Abcoude
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Abcoude → Strzalkowice
Strzalkowice → Abcoude
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Abcoude → Strzalkowo
Strzalkowo → Abcoude
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Abcoude → Strzala
Strzala → Abcoude
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Abcoude → Strzałki
Strzałki → Abcoude
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Abcoude → Strzalkowice
Strzalkowice → Abcoude
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Abcoude → Strzalkowo
Strzalkowo → Abcoude
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Abcoude → Strzałków
Strzałków → Abcoude
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Abcoude → Strzebielewo
Strzebielewo → Abcoude
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Abcoude → Strzebielinek
Strzebielinek → Abcoude
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Abcoude → Strzebin
Strzebin → Abcoude
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Abcoude → Strzebowiska
Strzebowiska → Abcoude
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Abcoude
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Abcoude → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Abcoude
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abcoude → Strzegocin
Strzegocin → Abcoude
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Abcoude → Стшегом
Стшегом → Abcoude
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abcoude → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Abcoude
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Abcoude → Стшегово
Стшегово → Abcoude
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Abcoude → Strzegów
Strzegów → Abcoude
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Abcoude → Strzegów
Strzegów → Abcoude
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abcoude → Strzekecino
Strzekecino → Abcoude
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abcoude → Strzekecino
Strzekecino → Abcoude
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Abcoude → Strzelce
Strzelce → Abcoude
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Abcoude → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Abcoude
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Abcoude → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Abcoude
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abcoude → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Abcoude
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Abcoude → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Abcoude
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abcoude → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Abcoude
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abcoude → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Abcoude
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Abcoude → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Abcoude
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Abcoude → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Abcoude
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Abcoude → Strzeleczki
Strzeleczki → Abcoude
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Abcoude → Strzelewo
Strzelewo → Abcoude
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abcoude → Strzelewo
Strzelewo → Abcoude
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Abcoude → Strzelęcin
Strzelęcin → Abcoude
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Abcoude → Стшелин
Стшелин → Abcoude
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Abcoude → Strzelno
Strzelno → Abcoude
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Abcoude → Strzelno
Strzelno → Abcoude
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Strzelno
Strzelno → Abcoude
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Abcoude → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Abcoude
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Abcoude → Strzemkowo
Strzemkowo → Abcoude
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Abcoude → Strzeniówka
Strzeniówka → Abcoude
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Abcoude → Strzepcz
Strzepcz → Abcoude
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abcoude → Стшепово
Стшепово → Abcoude
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Abcoude → Strzeszewo
Strzeszewo → Abcoude
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abcoude → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Abcoude
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abcoude → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Abcoude
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abcoude → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Abcoude
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Abcoude → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Abcoude
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Abcoude → Strzeszowice
Strzeszowice → Abcoude
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Abcoude → Strzeszyn
Strzeszyn → Abcoude
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abcoude → Strzezenice
Strzezenice → Abcoude
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abcoude → Strzezenice
Strzezenice → Abcoude
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abcoude → Strzeżewo
Strzeżewo → Abcoude
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Abcoude → Стшмеле
Стшмеле → Abcoude
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Abcoude → Strzybnica
Strzybnica → Abcoude
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Abcoude → Strzybnik
Strzybnik → Abcoude
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Abcoude → Strzygi
Strzygi → Abcoude
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Abcoude → Strzykuly
Strzykuly → Abcoude
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Abcoude → Strzyzawa
Strzyzawa → Abcoude
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Abcoude → Strzyze
Strzyze → Abcoude
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Abcoude → Strzyzew
Strzyzew → Abcoude
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Abcoude → Стшижев
Стшижев → Abcoude
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Abcoude → Strzyzew
Strzyzew → Abcoude
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Abcoude → Стшижув
Стшижув → Abcoude
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Abcoude → Strzyzowice
Strzyzowice → Abcoude
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Abcoude → Strzyzawa
Strzyzawa → Abcoude
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Abcoude → Strzyze
Strzyze → Abcoude
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Abcoude → Strzyzew
Strzyzew → Abcoude
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Abcoude → Strzyzew
Strzyzew → Abcoude
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Abcoude → Strzyzowice
Strzyzowice → Abcoude
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Abcoude → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Abcoude
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Abcoude → Strzyżów
Strzyżów → Abcoude
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Abcoude → Стшижув
Стшижув → Abcoude
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Abcoude → Strzyżówka
Strzyżówka → Abcoude
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Abcoude → Stubienko
Stubienko → Abcoude
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Abcoude → Stubno
Stubno → Abcoude
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Abcoude → Stuchowo
Stuchowo → Abcoude
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Abcoude → Студница
Студница → Abcoude
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Abcoude → Studnica
Studnica → Abcoude
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abcoude → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Abcoude
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abcoude → Studniska Górne
Studniska Górne → Abcoude
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Abcoude → Studzianek
Studzianek → Abcoude
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Abcoude → Studzianki
Studzianki → Abcoude
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Abcoude → Studzianki
Studzianki → Abcoude
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Abcoude → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Abcoude
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Abcoude → Studzianna
Studzianna → Abcoude
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Abcoude → Studzienice
Studzienice → Abcoude
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Abcoude → Студзеніце
Студзеніце → Abcoude
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Abcoude → Studzienice
Studzienice → Abcoude
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Abcoude → Studzieniec
Studzieniec → Abcoude
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Abcoude → Stuposiany
Stuposiany → Abcoude
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Abcoude → Стильонґі
Стильонґі → Abcoude
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Abcoude → Stypułów
Stypułów → Abcoude
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abcoude → Styrzyniec
Styrzyniec → Abcoude
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Abcoude → Subkowy
Subkowy → Abcoude
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Abcoude → Sucha
Sucha → Abcoude
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Abcoude → Sucha
Sucha → Abcoude
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Abcoude → Sucha
Sucha → Abcoude
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abcoude → Sucha
Sucha → Abcoude
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Abcoude → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Abcoude
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Abcoude → Суха Дольна
Суха Дольна → Abcoude
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Abcoude → Sucha Huta
Sucha Huta → Abcoude
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Abcoude
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Abcoude → Sucha Struga
Sucha Struga → Abcoude
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abcoude → Сухань
Сухань → Abcoude
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abcoude → Suchanowko
Suchanowko → Abcoude
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abcoude → Suchanowko
Suchanowko → Abcoude
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Abcoude → Сухань
Сухань → Abcoude
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abcoude → Suchatowka
Suchatowka → Abcoude
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abcoude → Suchatowka
Suchatowka → Abcoude
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Abcoude → Suchcice
Suchcice → Abcoude
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Abcoude → Сухцице
Сухцице → Abcoude
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Abcoude → Suche
Suche → Abcoude
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Abcoude → Сухе
Сухе → Abcoude
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Abcoude → Сухеднюв
Сухеднюв → Abcoude
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Abcoude → Сухеднюв
Сухеднюв → Abcoude
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Abcoude → Suchleb
Suchleb → Abcoude
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Abcoude → Suchlica
Suchlica → Abcoude
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Abcoude → Suchocin
Suchocin → Abcoude
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Abcoude → Suchoczasy
Suchoczasy → Abcoude
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Abcoude → Suchodaniec
Suchodaniec → Abcoude
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Abcoude → Suchodebie
Suchodebie → Abcoude
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Abcoude → Suchodebie
Suchodebie → Abcoude
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Abcoude → Suchodol
Suchodol → Abcoude
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Abcoude → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Abcoude
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Abcoude → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Abcoude
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Abcoude → Suchodół
Suchodół → Abcoude
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Abcoude → Suchodol
Suchodol → Abcoude
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Abcoude → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Abcoude
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Abcoude → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Abcoude
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Abcoude → Sucholaski
Sucholaski → Abcoude
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Abcoude → Suchoraba
Suchoraba → Abcoude
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Abcoude → Suchoraczek
Suchoraczek → Abcoude
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Abcoude → Suchoraczek
Suchoraczek → Abcoude
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Abcoude → Suchorze
Suchorze → Abcoude
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Abcoude → Suchostruga
Suchostruga → Abcoude
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Abcoude → Суховоля
Суховоля → Abcoude
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Abcoude → Suchowola
Suchowola → Abcoude
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Abcoude → Suchowola
Suchowola → Abcoude
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abcoude → Suchowola
Suchowola → Abcoude
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Abcoude → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Abcoude
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Abcoude → Suchozebry
Suchozebry → Abcoude
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Abcoude → Suchozebry
Suchozebry → Abcoude
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Abcoude → Suchy Bór
Suchy Bór → Abcoude
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Abcoude → Сухи Домб
Сухи Домб → Abcoude
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Abcoude → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Abcoude
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Abcoude → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Abcoude
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Abcoude → Suchy Las
Suchy Las → Abcoude
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Sucumin
Sucumin → Abcoude
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Abcoude → Sudol
Sudol → Abcoude
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Abcoude → Sudol
Sudol → Abcoude
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Abcoude → Sudół
Sudół → Abcoude
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Abcoude → Sufczyn
Sufczyn → Abcoude
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Abcoude → Sukmanie
Sukmanie → Abcoude
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Abcoude → Sukowice
Sukowice → Abcoude
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Abcoude → Sukowy
Sukowy → Abcoude
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abcoude → Sulbiny
Sulbiny → Abcoude
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abcoude → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Abcoude
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Abcoude → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Abcoude
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Abcoude → Сулехув
Сулехув → Abcoude
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Abcoude → Сулехув
Сулехув → Abcoude
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abcoude → Sulechówko
Sulechówko → Abcoude
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Abcoude → Суленцин
Суленцин → Abcoude
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Abcoude → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Abcoude
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Abcoude → Suleczyno
Suleczyno → Abcoude
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Abcoude → Сулеюв
Сулеюв → Abcoude
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abcoude → Sulejow
Sulejow → Abcoude
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Abcoude → Sulejowek
Sulejowek → Abcoude
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Abcoude → Сулеюв
Сулеюв → Abcoude
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abcoude → Sulejow
Sulejow → Abcoude
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Abcoude → Sulejowek
Sulejowek → Abcoude
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Abcoude → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Abcoude
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Abcoude → Суленцин
Суленцин → Abcoude
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Abcoude → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Abcoude
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Abcoude → Sulęcinek
Sulęcinek → Abcoude
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Abcoude → Suleczyno
Suleczyno → Abcoude
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abcoude → Sulicice
Sulicice → Abcoude
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abcoude → Sulikow
Sulikow → Abcoude
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Abcoude → Sulikowo
Sulikowo → Abcoude
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Abcoude → Sulikow
Sulikow → Abcoude
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Abcoude → Суліміце
Суліміце → Abcoude
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Abcoude → Sulimierz
Sulimierz → Abcoude
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abcoude → Sulimow
Sulimow → Abcoude
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abcoude → Sulimow
Sulimow → Abcoude
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abcoude → Sulimy
Sulimy → Abcoude
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Abcoude → Sulinowo
Sulinowo → Abcoude
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Abcoude → Сулиславице
Сулиславице → Abcoude
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Abcoude → Sulisław
Sulisław → Abcoude
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Abcoude → Сулиславице
Сулиславице → Abcoude
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Abcoude → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Abcoude
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Abcoude → Sulkow
Sulkow → Abcoude
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Abcoude → Sulkow
Sulkow → Abcoude
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abcoude → Сулковице
Сулковице → Abcoude
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Abcoude → Sulkowice
Sulkowice → Abcoude
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abcoude → Sulkowo
Sulkowo → Abcoude
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Abcoude → Сульміце
Сульміце → Abcoude
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Abcoude → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Abcoude
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Abcoude → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Abcoude
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Abcoude → Sulmów
Sulmów → Abcoude
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abcoude → Sulnówko
Sulnówko → Abcoude
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Abcoude → Suloszowa
Suloszowa → Abcoude
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Abcoude → Sulow
Sulow → Abcoude
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Abcoude → Sułkowice
Sułkowice → Abcoude
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Abcoude → Sułkowice
Sułkowice → Abcoude
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Abcoude → Сулковице
Сулковице → Abcoude
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Abcoude → Sulkowice
Sulkowice → Abcoude
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Abcoude → Sułków
Sułków → Abcoude
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Abcoude → Sulkow
Sulkow → Abcoude
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Abcoude → Suloszowa
Suloszowa → Abcoude
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Abcoude → Sułowiec
Sułowiec → Abcoude
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Abcoude → Сулув
Сулув → Abcoude
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Abcoude → Sułów
Sułów → Abcoude
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Abcoude → Sumin
Sumin → Abcoude
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Сумін
Сумін → Abcoude
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Abcoude → Sumina
Sumina → Abcoude
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abcoude → Suprasl
Suprasl → Abcoude
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Abcoude → Suprasl
Suprasl → Abcoude
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Abcoude → Suraż
Suraż → Abcoude
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Abcoude → Surminy
Surminy → Abcoude
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Abcoude → Surochow
Surochow → Abcoude
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Abcoude → Surochow
Surochow → Abcoude
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Abcoude → Сурова
Сурова → Abcoude
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Abcoude → Susiec
Susiec → Abcoude
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Abcoude → Суш
Суш → Abcoude
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Abcoude → Suszec
Suszec → Abcoude
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Abcoude → Suszewo
Suszewo → Abcoude
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Abcoude → Suszno
Suszno → Abcoude
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Suśnia
Suśnia → Abcoude
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Abcoude → Сувалки
Сувалки → Abcoude
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Abcoude → Сувалки
Сувалки → Abcoude
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Abcoude → Swaderki
Swaderki → Abcoude
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Abcoude → Swadzim
Swadzim → Abcoude
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Abcoude → Swarozyn
Swarozyn → Abcoude
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Abcoude → Swarozyn
Swarozyn → Abcoude
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Abcoude → Сважендз
Сважендз → Abcoude
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Abcoude → Swarzewo
Swarzewo → Abcoude
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Abcoude → Сважендз
Сважендз → Abcoude
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Abcoude → Swaty
Swaty → Abcoude
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Abcoude → Swiatki
Swiatki → Abcoude
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abcoude → Swiatki
Swiatki → Abcoude
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Abcoude → Swiatniki
Swiatniki → Abcoude
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Abcoude → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Abcoude
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Abcoude → Swibna
Swibna → Abcoude
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abcoude → Swider
Swider → Abcoude
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Abcoude → Swiderki
Swiderki → Abcoude
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Abcoude → Свидница
Свидница → Abcoude
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abcoude → Свидница
Свидница → Abcoude
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Abcoude
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Abcoude → Свидник
Свидник → Abcoude
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Abcoude → Swidniki
Swidniki → Abcoude
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abcoude → Swidrow
Swidrow → Abcoude
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abcoude → Swidry
Swidry → Abcoude
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Abcoude → Swidry Male
Swidry Male → Abcoude
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abcoude → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Abcoude
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abcoude → Swidwie
Swidwie → Abcoude
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abcoude → Свидвин
Свидвин → Abcoude
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Abcoude → Свебодзице
Свебодзице → Abcoude
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Abcoude → Свебодзин
Свебодзин → Abcoude
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Abcoude → Swiecice
Swiecice → Abcoude
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abcoude → Свеце
Свеце → Abcoude
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Abcoude → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Abcoude
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Abcoude → Swieciechowa
Swieciechowa → Abcoude
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abcoude → Швецко
Швецко → Abcoude
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Abcoude → Swiecko
Swiecko → Abcoude
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Abcoude → Swielino
Swielino → Abcoude
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Abcoude → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Abcoude
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abcoude → Swiercze
Swiercze → Abcoude
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Abcoude → Swierczow
Swierczow → Abcoude
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abcoude → Swierczow
Swierczow → Abcoude
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Abcoude → Swierczow
Swierczow → Abcoude
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Abcoude → Swierczyna
Swierczyna → Abcoude
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Abcoude → Swierdze
Swierdze → Abcoude
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Abcoude → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Abcoude
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Abcoude → Swierszczow
Swierszczow → Abcoude
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Свежава
Свежава → Abcoude
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Abcoude → Swierze
Swierze → Abcoude
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abcoude → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Abcoude
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Abcoude → Swierzenko
Swierzenko → Abcoude
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Abcoude → Сьвежна
Сьвежна → Abcoude
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Abcoude → Swierzno
Swierzno → Abcoude
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abcoude → Swieszyno
Swieszyno → Abcoude
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abcoude → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abcoude
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Abcoude → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abcoude
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Abcoude → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Abcoude
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abcoude → Swiete
Swiete → Abcoude
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abcoude → Swiete
Swiete → Abcoude
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Abcoude → Swietno
Swietno → Abcoude
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Abcoude → Swietochlowice
Swietochlowice → Abcoude
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Abcoude → Swietochowo
Swietochowo → Abcoude
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Abcoude → Swietomarz
Swietomarz → Abcoude
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abcoude → Swietoslaw
Swietoslaw → Abcoude
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Abcoude → Свентошув
Свентошув → Abcoude
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Abcoude → Швентошувка
Швентошувка → Abcoude
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Abcoude → Swietoujsc
Swietoujsc → Abcoude
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abcoude → Swiety Marek
Swiety Marek → Abcoude
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Abcoude → Swilcza
Swilcza → Abcoude
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abcoude → Swincz
Swincz → Abcoude
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Abcoude → Swiniarow
Swiniarow → Abcoude
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Abcoude → Swiniary
Swiniary → Abcoude
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Abcoude → Swinna
Swinna → Abcoude
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Abcoude → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Abcoude
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Abcoude → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Abcoude
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Abcoude → Switaly
Switaly → Abcoude
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Abcoude → Swobnica
Swobnica → Abcoude
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Abcoude → Swochowo
Swochowo → Abcoude
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Abcoude → Swojczyce
Swojczyce → Abcoude
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Abcoude → Swolowo
Swolowo → Abcoude
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Abcoude → Swolowo
Swolowo → Abcoude
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Abcoude → Swornegacie
Swornegacie → Abcoude
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Abcoude → Свори
Свори → Abcoude
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Abcoude → Sworzyce
Sworzyce → Abcoude
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Abcoude → Swoszowice
Swoszowice → Abcoude
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Abcoude → Syberia
Syberia → Abcoude
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Abcoude → Сыцевице
Сыцевице → Abcoude
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Abcoude → Sycewo
Sycewo → Abcoude
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Abcoude → Sychowo
Sychowo → Abcoude
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abcoude → Сыцув
Сыцув → Abcoude
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Abcoude → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Abcoude
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Abcoude → Sycowice
Sycowice → Abcoude
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abcoude → Сыцув
Сыцув → Abcoude
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Abcoude
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Abcoude
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Abcoude
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Sydol
Sydol → Abcoude
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Sydol
Sydol → Abcoude
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Abcoude → Sylczno
Sylczno → Abcoude
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Abcoude → Sypniewo
Sypniewo → Abcoude
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Abcoude → Sypniewo
Sypniewo → Abcoude
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Abcoude → Sypniewo
Sypniewo → Abcoude
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Abcoude → Сирковіце
Сирковіце → Abcoude
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Abcoude → Syrynia
Syrynia → Abcoude
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Abcoude → Szacilowka
Szacilowka → Abcoude
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Abcoude → Szacilowka
Szacilowka → Abcoude
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Abcoude → Шацили
Шацили → Abcoude
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Abcoude → Szadek
Szadek → Abcoude
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Abcoude → Szadkowice
Szadkowice → Abcoude
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abcoude → Szadlowice
Szadlowice → Abcoude
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Abcoude → Szadlowice
Szadlowice → Abcoude
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Abcoude → Szadzko
Szadzko → Abcoude
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Abcoude → Szaflary
Szaflary → Abcoude
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Abcoude → Шалас
Шалас → Abcoude
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Abcoude → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Abcoude
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Abcoude → Szalowa
Szalowa → Abcoude
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Abcoude → Szałkowo
Szałkowo → Abcoude
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Abcoude → Szałstry
Szałstry → Abcoude
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Abcoude → Szamocin
Szamocin → Abcoude
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abcoude → Шамотулы
Шамотулы → Abcoude
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abcoude → Шамотулы
Шамотулы → Abcoude
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Abcoude → Szarajówka
Szarajówka → Abcoude
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abcoude → Szarbkow
Szarbkow → Abcoude
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abcoude → Szarbkow
Szarbkow → Abcoude
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Abcoude → Szare
Szare → Abcoude
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Abcoude → Szarlej
Szarlej → Abcoude
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Abcoude → Szarlejka
Szarlejka → Abcoude
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Abcoude → Szarow
Szarow → Abcoude
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Abcoude → Szarow
Szarow → Abcoude
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abcoude → Szaruty
Szaruty → Abcoude
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abcoude → Szary Dwór
Szary Dwór → Abcoude
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abcoude → Szatarpy
Szatarpy → Abcoude
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Abcoude → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Abcoude
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Abcoude → Шавли
Шавли → Abcoude
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Abcoude → Щанець
Щанець → Abcoude
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Abcoude → Szczawa
Szczawa → Abcoude
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Abcoude → Szczawin
Szczawin → Abcoude
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Abcoude → Szczawin
Szczawin → Abcoude
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Abcoude → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Abcoude
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Abcoude → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Abcoude
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Abcoude → Szczawinek
Szczawinek → Abcoude
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Abcoude → Щавница
Щавница → Abcoude
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Abcoude → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Abcoude
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Abcoude → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Abcoude
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Abcoude → Szczebra
Szczebra → Abcoude
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Abcoude → Щебжешин
Щебжешин → Abcoude
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Abcoude → Щецин
Щецин → Abcoude
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Abcoude → Щецинек
Щецинек → Abcoude
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Abcoude → Szczecno
Szczecno → Abcoude
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Abcoude → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Abcoude
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Abcoude → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Abcoude
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Abcoude → Szczeglino
Szczeglino → Abcoude
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Abcoude → Szczekarkow
Szczekarkow → Abcoude
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Abcoude → Szczekarkow
Szczekarkow → Abcoude
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Abcoude → Щекоцины
Щекоцины → Abcoude
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Abcoude → Szczelatyn
Szczelatyn → Abcoude
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abcoude → Щепанек
Щепанек → Abcoude
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Abcoude → Szczepanki
Szczepanki → Abcoude
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Abcoude → Szczepankowice
Szczepankowice → Abcoude
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Abcoude → Szczepankowo
Szczepankowo → Abcoude
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Abcoude → Szczepankowo
Szczepankowo → Abcoude
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abcoude → Szczepanow
Szczepanow → Abcoude
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Abcoude → Szczepanowice
Szczepanowice → Abcoude
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Abcoude → Szczepanów
Szczepanów → Abcoude
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Abcoude → Szczepanow
Szczepanow → Abcoude
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Abcoude → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Abcoude
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Abcoude → Szczepice
Szczepice → Abcoude
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Abcoude → Szczepki
Szczepki → Abcoude
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Abcoude → Szczepów
Szczepów → Abcoude
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Abcoude → Szczerbin
Szczerbin → Abcoude
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Abcoude → Щерцув
Щерцув → Abcoude
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Abcoude → Щерцув
Щерцув → Abcoude
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Abcoude → Szczerków
Szczerków → Abcoude
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Szczescie
Szczescie → Abcoude
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abcoude → Szczesna
Szczesna → Abcoude
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abcoude → Szczesne
Szczesne → Abcoude
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Abcoude → Szczesna
Szczesna → Abcoude
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Abcoude → Szczesne
Szczesne → Abcoude
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Abcoude → Szczescie
Szczescie → Abcoude
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Abcoude → Szczodre
Szczodre → Abcoude
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Abcoude → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Abcoude
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Abcoude → Щодрув
Щодрув → Abcoude
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Abcoude → Щодрово
Щодрово → Abcoude
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Abcoude → Щуцин
Щуцин → Abcoude
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abcoude → Szczuczyn
Szczuczyn → Abcoude
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Abcoude → Щучин
Щучин → Abcoude
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Abcoude → Szczukowice
Szczukowice → Abcoude
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Abcoude → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Abcoude
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Abcoude → Szczurkowo
Szczurkowo → Abcoude
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Abcoude → Щурова
Щурова → Abcoude
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Abcoude → Szczutki
Szczutki → Abcoude
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Abcoude → Szczutowo
Szczutowo → Abcoude
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abcoude → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Abcoude
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Abcoude → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Abcoude
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Abcoude → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Abcoude
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Abcoude → Szczycionek
Szczycionek → Abcoude
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Abcoude → Szczyglice
Szczyglice → Abcoude
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Abcoude → Szczyglice
Szczyglice → Abcoude
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abcoude → Szczygly
Szczygly → Abcoude
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abcoude → Szczygly
Szczygly → Abcoude
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Abcoude → Szczypiec
Szczypiec → Abcoude
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abcoude → Szczypiorno
Szczypiorno → Abcoude
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Abcoude → Щирк
Щирк → Abcoude
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Abcoude → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Abcoude
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Abcoude → Щитна
Щитна → Abcoude
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Abcoude → Szczytniki
Szczytniki → Abcoude
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Abcoude → Щитно
Щитно → Abcoude
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Abcoude → Щитно
Щитно → Abcoude
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Abcoude → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Abcoude
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Abcoude → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Abcoude
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Abcoude → Szebnie
Szebnie → Abcoude
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Abcoude → Szedziec
Szedziec → Abcoude
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Abcoude → Szeliga
Szeliga → Abcoude
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Abcoude → Szembruczek
Szembruczek → Abcoude
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Abcoude → Szembruk
Szembruk → Abcoude
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Abcoude → Szemud
Szemud → Abcoude
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Abcoude → Szemud
Szemud → Abcoude
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Abcoude → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Abcoude
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Abcoude → Szepietowo
Szepietowo → Abcoude
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Abcoude → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Abcoude
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Abcoude → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Abcoude
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abcoude → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Abcoude
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abcoude → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Abcoude
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Abcoude → Szeromin
Szeromin → Abcoude
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Abcoude → Szerzawy
Szerzawy → Abcoude
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Abcoude → Szerzyny
Szerzyny → Abcoude
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Abcoude → Szestno
Szestno → Abcoude
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Abcoude → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Abcoude
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Abcoude → Szewnica
Szewnica → Abcoude
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Abcoude → Szewo
Szewo → Abcoude
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Abcoude → Szkarada
Szkarada → Abcoude
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Abcoude → Szkaradowo
Szkaradowo → Abcoude
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abcoude → Szklana
Szklana → Abcoude
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Abcoude → Szklana Huta
Szklana Huta → Abcoude
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Abcoude → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Abcoude
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Abcoude → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Abcoude
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Abcoude → Szklary
Szklary → Abcoude
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Abcoude → Szklary
Szklary → Abcoude
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Abcoude → Szklary
Szklary → Abcoude
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Abcoude → Шкляри
Шкляри → Abcoude
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Abcoude → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Abcoude
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Abcoude → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Abcoude
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Abcoude → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Abcoude
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abcoude → Szkocja
Szkocja → Abcoude
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Abcoude → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Abcoude
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Abcoude → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Abcoude
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Abcoude → Szonow
Szonow → Abcoude
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Abcoude → Szonowice
Szonowice → Abcoude
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Abcoude → Szonow
Szonow → Abcoude
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Abcoude → Шопа
Шопа → Abcoude
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Abcoude → Szopinek
Szopinek → Abcoude
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Abcoude → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Abcoude
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Abcoude → Szostaki
Szostaki → Abcoude
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Abcoude → Szostaki
Szostaki → Abcoude
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Abcoude → Szowsko
Szowsko → Abcoude
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Abcoude → Szozdy
Szozdy → Abcoude
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Abcoude → Szóstka
Szóstka → Abcoude
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Abcoude → Szowsko
Szowsko → Abcoude
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Abcoude → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Abcoude
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Abcoude → Szparki
Szparki → Abcoude
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Szpegawsk
Szpegawsk → Abcoude
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Abcoude → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Abcoude
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Abcoude → Szpegawsk
Szpegawsk → Abcoude
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Abcoude → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Abcoude
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abcoude → Szpon
Szpon → Abcoude
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Abcoude → Szpondowo
Szpondowo → Abcoude
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Abcoude → Шпротава
Шпротава → Abcoude
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Abcoude → Szreniawa
Szreniawa → Abcoude
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Abcoude → Szrensk
Szrensk → Abcoude
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Abcoude → Szrensk
Szrensk → Abcoude
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Abcoude → Szropy
Szropy → Abcoude
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Abcoude → Sztabin
Sztabin → Abcoude
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Abcoude → Штум
Штум → Abcoude
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Abcoude → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Abcoude
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Abcoude → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Abcoude
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Abcoude → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Abcoude
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Abcoude → Штутово
Штутово → Abcoude
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Abcoude → Sztynort
Sztynort → Abcoude
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abcoude → Sztynwag
Sztynwag → Abcoude
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Abcoude → Шубин
Шубин → Abcoude
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Abcoude → Szudziałowo
Szudziałowo → Abcoude
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Abcoude → Szukalice
Szukalice → Abcoude
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Abcoude → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Abcoude
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Abcoude → Szumanie
Szumanie → Abcoude
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Abcoude → Szumin
Szumin → Abcoude
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abcoude → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Abcoude
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abcoude → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Abcoude
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abcoude → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Abcoude
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Abcoude → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Abcoude
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Abcoude → Szumowo
Szumowo → Abcoude
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Abcoude → Szurpiły
Szurpiły → Abcoude
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Abcoude → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Abcoude
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Abcoude → Szwarszowice
Szwarszowice → Abcoude
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abcoude → Szwarunki
Szwarunki → Abcoude
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Abcoude → Szwaruny
Szwaruny → Abcoude
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abcoude → Szwecja
Szwecja → Abcoude
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Abcoude → Szwelice
Szwelice → Abcoude
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Abcoude → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Abcoude
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Abcoude → Szyce
Szyce → Abcoude
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Abcoude → Szydlice
Szydlice → Abcoude
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abcoude → Szydlowek
Szydlowek → Abcoude
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Abcoude → Szydlowice
Szydlowice → Abcoude
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abcoude → Шидловец
Шидловец → Abcoude
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abcoude → Szydlowo
Szydlowo → Abcoude
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Abcoude → Szydlowo
Szydlowo → Abcoude
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Abcoude → Szydlowice
Szydlowice → Abcoude
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abcoude → Шидловец
Шидловец → Abcoude
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Abcoude → Szydlowo
Szydlowo → Abcoude
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Abcoude → Szydlowo
Szydlowo → Abcoude
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Abcoude → Szydłów
Szydłów → Abcoude
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Abcoude → Szydłów
Szydłów → Abcoude
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Abcoude → Шидлув
Шидлув → Abcoude
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Abcoude → Szydlowek
Szydlowek → Abcoude
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Abcoude → Szyjki
Szyjki → Abcoude
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Abcoude → Szyk
Szyk → Abcoude
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Abcoude → Szymaki
Szymaki → Abcoude
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Abcoude → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Abcoude
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Abcoude → Szymanow
Szymanow → Abcoude
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Abcoude → Szymanowek
Szymanowek → Abcoude
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Szymanowice
Szymanowice → Abcoude
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Abcoude → Szymanów
Szymanów → Abcoude
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Abcoude → Шиманув
Шиманув → Abcoude
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Abcoude → Шиманув
Шиманув → Abcoude
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Abcoude → Szymanow
Szymanow → Abcoude
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Abcoude → Szymanowek
Szymanowek → Abcoude
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Abcoude → Szymany
Szymany → Abcoude
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Abcoude → Шимбарк
Шимбарк → Abcoude
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Abcoude → Szymbark
Szymbark → Abcoude
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Abcoude → Шимборно
Шимборно → Abcoude
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abcoude → Szymiszow
Szymiszow → Abcoude
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Abcoude → Szymiszow
Szymiszow → Abcoude
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Abcoude → Szymocin
Szymocin → Abcoude
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Abcoude → Szymonkow
Szymonkow → Abcoude
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Abcoude → Szymonowo
Szymonowo → Abcoude
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Abcoude → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Abcoude
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Abcoude → Szynkielow
Szynkielow → Abcoude
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abcoude → Szynwald
Szynwald → Abcoude
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Abcoude → Szynwald
Szynwald → Abcoude
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abcoude → Szynych
Szynych → Abcoude
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Abcoude → Szyperki
Szyperki → Abcoude
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Abcoude → Szypliszki
Szypliszki → Abcoude
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Abcoude → Szyplow
Szyplow → Abcoude
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Abcoude → Szyszki
Szyszki → Abcoude
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abcoude → Szyszkowa
Szyszkowa → Abcoude
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Abcoude → Szyszków
Szyszków → Abcoude
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Abcoude → Szyszyn
Szyszyn → Abcoude
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Abcoude → Sciborowice
Sciborowice → Abcoude
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Abcoude → Ściborze
Ściborze → Abcoude
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Abcoude → Sciborzyce
Sciborzyce → Abcoude
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Abcoude → Sciborz
Sciborz → Abcoude
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abcoude → Sciechow
Sciechow → Abcoude
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Abcoude → Sciechowek
Sciechowek → Abcoude
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Abcoude → Sciegny
Sciegny → Abcoude
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Abcoude → Sciejowice
Sciejowice → Abcoude
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Abcoude → Scienne
Scienne → Abcoude
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Abcoude → Ścigów
Ścigów → Abcoude
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Abcoude → Scinawa
Scinawa → Abcoude
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Abcoude → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Abcoude
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Abcoude → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Abcoude
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Abcoude → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Abcoude
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abcoude → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Abcoude
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Abcoude → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Abcoude
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Abcoude → Śląsko
Śląsko → Abcoude
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Abcoude → Slemien
Slemien → Abcoude
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Abcoude → Ślepowrony
Ślepowrony → Abcoude
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Abcoude → Slesin
Slesin → Abcoude
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Abcoude → Slesin
Slesin → Abcoude
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Abcoude → Sleszowice
Sleszowice → Abcoude
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Abcoude → Slecin
Slecin → Abcoude
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Abcoude → Ślęza
Ślęza → Abcoude
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Abcoude → Slezany
Slezany → Abcoude
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Abcoude → Sliwa
Sliwa → Abcoude
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Abcoude → Śliwice
Śliwice → Abcoude
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Abcoude → Sliwice
Sliwice → Abcoude
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Abcoude → Śliwnica
Śliwnica → Abcoude
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Abcoude → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Abcoude
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Abcoude → Śmiadowo
Śmiadowo → Abcoude
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Abcoude → Smiary
Smiary → Abcoude
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Abcoude → Śmiechowice
Śmiechowice → Abcoude
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Abcoude → Сьмехув
Сьмехув → Abcoude
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Abcoude → Smielin
Smielin → Abcoude
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Abcoude → Śmiełów
Śmiełów → Abcoude
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Abcoude → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Abcoude
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Abcoude → Smigiel
Smigiel → Abcoude
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Abcoude → Śmiłowice
Śmiłowice → Abcoude
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Abcoude → Smilowo
Smilowo → Abcoude
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Abcoude → Śmiłowo
Śmiłowo → Abcoude
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Abcoude → Sniadowo
Sniadowo → Abcoude
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Abcoude → Sniadowko
Sniadowko → Abcoude
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abcoude → Sniatowo
Sniatowo → Abcoude
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Abcoude → Snice
Snice → Abcoude
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Abcoude → Średni Łan
Średni Łan → Abcoude
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Abcoude → Средня Вес
Средня Вес → Abcoude
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Abcoude → Srem
Srem → Abcoude
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Abcoude → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Abcoude
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Abcoude → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Abcoude
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Abcoude → Srodula
Srodula → Abcoude
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abcoude → Srodborow
Srodborow → Abcoude
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Abcoude → Swiatki
Swiatki → Abcoude
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Abcoude → Swiatki
Swiatki → Abcoude
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Abcoude → Swiatniki
Swiatniki → Abcoude
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Abcoude → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Abcoude
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Abcoude → Świchowo
Świchowo → Abcoude
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Abcoude → Świchówko
Świchówko → Abcoude
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abcoude → Swider
Swider → Abcoude
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Abcoude → Swiderki
Swiderki → Abcoude
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Abcoude → Свидница
Свидница → Abcoude
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Abcoude → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Abcoude
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Abcoude → Свидник
Свидник → Abcoude
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Abcoude → Сьвідник
Сьвідник → Abcoude
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Abcoude → Swidniki
Swidniki → Abcoude
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Abcoude → Świdno
Świdno → Abcoude
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Abcoude → Swidrow
Swidrow → Abcoude
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Abcoude → Swidry
Swidry → Abcoude
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Abcoude → Swidry Male
Swidry Male → Abcoude
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Abcoude → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Abcoude
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Abcoude → Swidwie
Swidwie → Abcoude
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Abcoude → Свидвин
Свидвин → Abcoude
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Abcoude → Świdy
Świdy → Abcoude
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Abcoude → Свебодзице
Свебодзице → Abcoude
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Abcoude → Свебодзин
Свебодзин → Abcoude
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Abcoude → Свеце
Свеце → Abcoude
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Abcoude → Сьвеце
Сьвеце → Abcoude
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Abcoude → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Abcoude
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Abcoude → Świeciechów
Świeciechów → Abcoude
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Abcoude → Świecino
Świecino → Abcoude
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Abcoude → Швецко
Швецко → Abcoude
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Abcoude → Świedziebnia
Świedziebnia → Abcoude
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Abcoude → Świekatowo
Świekatowo → Abcoude
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Abcoude → Swielino
Swielino → Abcoude
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Abcoude → Сьвеміно
Сьвеміно → Abcoude
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Abcoude → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Abcoude
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Abcoude → Swiercze
Swiercze → Abcoude
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Abcoude → Swierczow
Swierczow → Abcoude
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abcoude → Swierczow
Swierczow → Abcoude
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Abcoude → Świerczów
Świerczów → Abcoude
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Abcoude → Swierczow
Swierczow → Abcoude
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Abcoude → Сьверчин
Сьверчин → Abcoude
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Abcoude → Świerczyna
Świerczyna → Abcoude
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Abcoude → Świerczyna
Świerczyna → Abcoude
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Abcoude → Swierczyna
Swierczyna → Abcoude
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Abcoude → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Abcoude
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Abcoude → Świerklaniec
Świerklaniec → Abcoude
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Abcoude → Świerklany
Świerklany → Abcoude
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Abcoude → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Abcoude
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Abcoude → Świerszczewo
Świerszczewo → Abcoude
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Abcoude → Swierszczow
Swierszczow → Abcoude
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Abcoude → Свежава
Свежава → Abcoude
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Abcoude → Świerzbienie
Świerzbienie → Abcoude
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Abcoude → Swierzenko
Swierzenko → Abcoude
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Abcoude → Swierzno
Swierzno → Abcoude
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Abcoude → Świerzno
Świerzno → Abcoude
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Abcoude → Swierze
Swierze → Abcoude
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Abcoude → Świerże
Świerże → Abcoude
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Abcoude → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Abcoude
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Abcoude → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Abcoude
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Abcoude → Świeszewo
Świeszewo → Abcoude
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Abcoude → Swieszyno
Swieszyno → Abcoude
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Abcoude → Świeszyno
Świeszyno → Abcoude
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Abcoude → Świetlino
Świetlino → Abcoude
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Abcoude → Święcianowo
Święcianowo → Abcoude
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Abcoude → Swiecice
Swiecice → Abcoude
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Abcoude → Święciec
Święciec → Abcoude
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Abcoude → Swieciechowa
Swieciechowa → Abcoude
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Abcoude → Święciechowo
Święciechowo → Abcoude
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Abcoude → Święcino
Święcino → Abcoude
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Abcoude → Swiecko
Swiecko → Abcoude
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Abcoude → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abcoude
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Abcoude → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Abcoude
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Abcoude → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Abcoude
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Abcoude → Święta Woda
Święta Woda → Abcoude
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Abcoude → Świętajno
Świętajno → Abcoude
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Abcoude → Świętajno
Świętajno → Abcoude
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Abcoude → Święte
Święte → Abcoude
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Abcoude → Swiete
Swiete → Abcoude
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Abcoude → Swiete
Swiete → Abcoude
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Abcoude → Swietno
Swietno → Abcoude
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Abcoude → Swietochlowice
Swietochlowice → Abcoude
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Abcoude → Swietochowo
Swietochowo → Abcoude
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Abcoude → Swietomarz
Swietomarz → Abcoude
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Abcoude → Swietoslaw
Swietoslaw → Abcoude
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Abcoude → Świętoszewko
Świętoszewko → Abcoude
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Abcoude → Швентошувка
Швентошувка → Abcoude
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Abcoude → Swietoujsc
Swietoujsc → Abcoude
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Abcoude → Swilcza
Swilcza → Abcoude
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Abcoude → Swiniarow
Swiniarow → Abcoude
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Abcoude → Świniarsko
Świniarsko → Abcoude
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Abcoude → Świniary
Świniary → Abcoude
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Abcoude → Swiniary
Swiniary → Abcoude
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Abcoude → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Abcoude
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Abcoude → Świniec
Świniec → Abcoude
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Abcoude → Świnino
Świnino → Abcoude
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Abcoude → Swinna
Swinna → Abcoude
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Abcoude → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Abcoude
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Abcoude → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Abcoude
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Abcoude → Świnoujście
Świnoujście → Abcoude
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Abcoude → Świny
Świny → Abcoude
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Abcoude → Swincz
Swincz → Abcoude
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Abcoude → Switaly
Switaly → Abcoude
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Abcoude
Abcoude
Польша
Нидерланды