rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Бельгия
Bertem
Bertem ↔ Польша
Автобусы
Bertem
Бельгия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Bertem
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Бельгия
/
Bertem
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
Da
Dą
De
Dę
Di
Dl
Dł
Dm
Do
Dó
Dr
Du
Dw
Dy
Dz
Dź
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
D
Da
Dabie
Dąbie
Великопольское
Кольский
Dąbie
Bertem → Домбе
Домбе → Bertem
Dabie
Dąbie Nad Nerem
Великопольское
Кольский
Dąbie
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dabie
Dąbie
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dabie
Dąbie
Люблинское
Лукувский
Łuków
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dabie
Dąbie
Малопольское
Мысленицкий
Raciechowice
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dabie
Dąbie
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dabie Dobrenskie
Dąbie Dobreńskie
Лодзинское
Пётркувский
Łęki Szlacheckie
Bertem → Dabie Dobrenskie
Dabie Dobrenskie → Bertem
Dabie Kujawskie
Dąbie Kujawskie
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubraniec
Bertem → Dabie Kujawskie
Dabie Kujawskie → Bertem
Dabie Podstolskie
Dąbie Podstolskie
Лодзинское
Пётркувский
Łęki Szlacheckie
Bertem → Dabie Podstolskie
Dabie Podstolskie → Bertem
Dabie Poduchowne
Dąbie Poduchowne
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubraniec
Bertem → Dabie Poduchowne
Dabie Poduchowne → Bertem
Dabki
Dąbki
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Дабки
Дабки → Bertem
Dabroszyn
Dąbroszyn
Любушское
Гожувский
Witnica
Bertem → Dabroszyn
Dabroszyn → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Лодзинское
Велюньский
Wieluń
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Люблинское
Томашувский
Krynice
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dabrowa
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Мазовецкое
Липский
Ciepielów
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dabrowa
Малопольское
Величский
Kłaj
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dabrowa
Домброва
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dabrowa
Dąbrowa
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dabrowa Bialostocka
Dąbrowa Białostocka
Подляское
Сокульский
Dąbrowa Białostocka
Bertem → Домброва Белостоцкая
Домброва Белостоцкая → Bertem
Dabrowa Boleslawiecka
Dąbrowa Bolesławiecka
Нижнесилезское
Болеславецкий
Bolesławiec
Bertem → Dabrowa Boleslawiecka
Dabrowa Boleslawiecka → Bertem
Dabrowa Chelminska
Dąbrowa Chełmińska
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Bertem → Dabrowa Chelminska
Dabrowa Chelminska → Bertem
Dabrowa Chotomowska
Dąbrowa Chotomowska
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Bertem → Dabrowa Chotomowska
Dabrowa Chotomowska → Bertem
Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza
Силезское
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
Bertem → Домброва Гурнича
Домброва Гурнича → Bertem
Dabrowa Rzeczycka
Dąbrowa Rzeczycka
Подкарпатское
Сталёвовольский
Radomyśl nad Sanem
Bertem → Dabrowa Rzeczycka
Dabrowa Rzeczycka → Bertem
Dabrowa Szlachecka
Dąbrowa Szlachecka
Малопольское
Краковский
Czernichów
Bertem → Dabrowa Szlachecka
Dabrowa Szlachecka → Bertem
Dabrowa Tarnowska
Dąbrowa Tarnowska
Малопольское
Домбровский
Dąbrowa Tarnowska
Bertem → Домброва Тарновска
Домброва Тарновска → Bertem
Dabrowa Wronowska
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Bertem → Dabrowa Wronowska
Dabrowa Wronowska → Bertem
Dabrowa Zielona
Dąbrowa Zielona
Силезское
Ченстоховский
Dąbrowa Zielona
Bertem → Dabrowa Zielona
Dabrowa Zielona → Bertem
Dabrowica
Dąbrowica
Мазовецкое
Воломинский
Poświętne
Bertem → Dabrowica
Dabrowica → Bertem
Dabrowica Duza
Dąbrowica Duża
Люблинское
Бяльский
Tuczna
Bertem → Dabrowica Duza
Dabrowica Duza → Bertem
Dabrowica Mala
Dąbrowica Mała
Люблинское
Бяльский
Piszczac
Bertem → Dabrowica Mala
Dabrowica Mala → Bertem
Dabrowice
Dąbrowice
Лодзинское
Кутновский
Dąbrowice
Bertem → Dabrowice
Dabrowice → Bertem
Dabrowice
Dąbrowice
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Bertem → Dabrowice
Dabrowice → Bertem
Dabrowiec
Любушское
Жарский
Żary
Bertem → Dabrowiec
Dabrowiec → Bertem
Dabrowka
Dąbrówka
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Bertem → Dabrowka
Dabrowka → Bertem
Dabrowka
Dąbrówka
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Bertem → Dabrowka
Dabrowka → Bertem
Dabrowka
Домбрувка
Силезское
Гливицкий
Wielowieś
Bertem → Домбрувка
Домбрувка → Bertem
Dabrowka Dolna
Dąbrówka Dolna
Опольское
Намыслувский
Pokój
Bertem → Dabrowka Dolna
Dabrowka Dolna → Bertem
Dabrowka Krolewska
Dąbrówka Królewska
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Bertem → Dabrowka Krolewska
Dabrowka Krolewska → Bertem
Dabrowka Lug
Dąbrówka Ług
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Bertem → Dabrowka Lug
Dabrowka Lug → Bertem
Dabrowka Slupska
Dąbrówka Słupska
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Bertem → Dabrowka Slupska
Dabrowka Slupska → Bertem
Dabrowka Stany
Dąbrówka Stany
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Bertem → Dabrowka Stany
Dabrowka Stany → Bertem
Dabrowka Tuchowska
Dąbrówka Tuchowska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Bertem → Dabrowka Tuchowska
Dabrowka Tuchowska → Bertem
Dabrowki
Dąbrówki
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Bertem → Dabrowki
Dabrowki → Bertem
Dabrowki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Bertem → Dabrowki
Dabrowki → Bertem
Dabrowki
Dąbrówki
Подкарпатское
Ланьцутский
Czarna
Bertem → Dabrowki
Dabrowki → Bertem
Dabrowki
Dąbrówki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Bertem → Dabrowki
Dabrowki → Bertem
Dabrowno
Dąbrówno
Варминско Мазурское
Острудский
Dąbrówno
Bertem → Dabrowno
Dabrowno → Bertem
Dabrowno
Dąbrowno
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Bertem → Dabrowno
Dabrowno → Bertem
Dabrowy
Dąbrowy
Варминско Мазурское
Щитненский
Rozogi
Bertem → Домбровы
Домбровы → Bertem
Dacbogi
Daćbogi
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Bertem → Dacbogi
Dacbogi → Bertem
Dachnow
Dachnów
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Bertem → Dachnow
Dachnow → Bertem
Dachnów
Dachnow
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Bertem → Dachnow
Dachnow → Bertem
Daćbogi
Dacbogi
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Bertem → Dacbogi
Dacbogi → Bertem
Dadzewo
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Bertem → Dadzewo
Dadzewo → Bertem
Dalachow
Dalachów
Опольское
Олесненский
Rudniki
Bertem → Dalachow
Dalachow → Bertem
Dalachów
Dalachow
Опольское
Олесненский
Rudniki
Bertem → Dalachow
Dalachow → Bertem
Dalborowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Bertem → Dalborowice
Dalborowice → Bertem
Dalechowice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Bertem → Dalechowice
Dalechowice → Bertem
Daleszewice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Bertem → Daleszewice
Daleszewice → Bertem
Daleszyce
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Bertem → Daleszyce
Daleszyce → Bertem
Daleszyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Bertem → Daleszyn
Daleszyn → Bertem
Dalewo
Западнопоморское
Старгардский
Marianowo
Bertem → Dalewo
Dalewo → Bertem
Dalęcinko
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Bertem → Dalęcinko
Dalęcinko → Bertem
Dalęcino
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Bertem → Dalęcino
Dalęcino → Bertem
Dalików
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Bertem → Dalików
Dalików → Bertem
Daliowa
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Bertem → Daliowa
Daliowa → Bertem
Dalkow
Dalków
Нижнесилезское
Польковицкий
Gaworzyce
Bertem → Dalkow
Dalkow → Bertem
Dalkowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Bertem → Dalkowo
Dalkowo → Bertem
Dalków
Dalkow
Нижнесилезское
Польковицкий
Gaworzyce
Bertem → Dalkow
Dalkow → Bertem
Dalnia
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Bertem → Dalnia
Dalnia → Bertem
Dalno
Западнопоморское
Лобезский
Łobez
Bertem → Dalno
Dalno → Bertem
Dalsze
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Bertem → Dalsze
Dalsze → Bertem
Damasławek
Великопольское
Вонгровецкий
Damasławek
Bertem → Damasławek
Damasławek → Bertem
Damianowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Bertem → Damianowice
Damianowice → Bertem
Damianowo
Нижнесилезское
Сьродский
Udanin
Bertem → Damianowo
Damianowo → Bertem
Damiany
Свентокшишское
Влощовский
Moskorzew
Bertem → Damiany
Damiany → Bertem
Damice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Bertem → Damice
Damice → Bertem
Damiety
Damięty
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Bertem → Damiety
Damiety → Bertem
Damięty
Damiety
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Bertem → Damiety
Damiety → Bertem
Damnica
Поморское
Слупский
Damnica
Bertem → Damnica
Damnica → Bertem
Damno
Поморское
Слупский
Damnica
Bertem → Damno
Damno → Bertem
Daniec
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Bertem → Daniec
Daniec → Bertem
Daniłowo
Мазовецкое
Острувский
Małkinia Górna
Bertem → Daniłowo
Daniłowo → Bertem
Daniłowo Parcele
Мазовецкое
Острувский
Małkinia Górna
Bertem → Daniłowo Parcele
Daniłowo Parcele → Bertem
Daniszew
Великопольское
Кольский
Kościelec
Bertem → Daniszew
Daniszew → Bertem
Daniszewo
Данішево
Мазовецкое
Остроленкский
Rzekuń
Bertem → Данішево
Данішево → Bertem
Danowo
Западнопоморское
Голенювский
Goleniów
Bertem → Danowo
Danowo → Bertem
Dargin
Dargiń
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Bertem → Dargin
Dargin → Bertem
Dargiń
Dargin
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Bertem → Dargin
Dargin → Bertem
Dargobadz
Dargobądz
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Bertem → Dargobadz
Dargobadz → Bertem
Dargobądz
Dargobadz
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Bertem → Dargobadz
Dargobadz → Bertem
Dargomysl
Dargomyśl
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Bertem → Dargomysl
Dargomysl → Bertem
Dargomyśl
Dargomysl
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Bertem → Dargomysl
Dargomysl → Bertem
Darlowko
Darłówko
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Дарлувко
Дарлувко → Bertem
Darlowo
Darłowo
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Дарлово
Дарлово → Bertem
Darłowo
Дарлово
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Дарлово
Дарлово → Bertem
Darłówko
Дарлувко
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Дарлувко
Дарлувко → Bertem
Darowice
Подкарпатское
Перемышльский
Fredropol
Bertem → Darowice
Darowice → Bertem
Darz
Darż
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Bertem → Darz
Darz → Bertem
Darzlubie
Поморское
Пуцкий
Puck
Bertem → Darzlubie
Darzlubie → Bertem
Darzyno
Darżyno
Поморское
Слупский
Potęgowo
Bertem → Даржино
Даржино → Bertem
Darż
Darz
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Bertem → Darz
Darz → Bertem
Darżewo
Поморское
Лемборкский
Nowa Wieś Lęborska
Bertem → Darżewo
Darżewo → Bertem
Darżyno
Даржино
Поморское
Слупский
Potęgowo
Bertem → Даржино
Даржино → Bertem
Daszyna
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Bertem → Daszyna
Daszyna → Bertem
Dą
Dąb
Великопольское
Конинский
Skulsk
Bertem → Dąb
Dąb → Bertem
Dąbek
Домбек
Мазовецкое
Остроленкский
Troszyn
Bertem → Домбек
Домбек → Bertem
Dąbie
Домбе
Великопольское
Кольский
Dąbie
Bertem → Домбе
Домбе → Bertem
Dąbie
Dabie
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dąbie
Dabie
Люблинское
Лукувский
Łuków
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dąbie
Любушское
Кросненский
Dąbie
Bertem → Dąbie
Dąbie → Bertem
Dąbie
Dabie
Малопольское
Мысленицкий
Raciechowice
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dąbie
Dabie
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dąbie
Поморское
Бытувский
Bytów
Bertem → Dąbie
Dąbie → Bertem
Dąbie Dobreńskie
Dabie Dobrenskie
Лодзинское
Пётркувский
Łęki Szlacheckie
Bertem → Dabie Dobrenskie
Dabie Dobrenskie → Bertem
Dąbie Kujawskie
Dabie Kujawskie
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubraniec
Bertem → Dabie Kujawskie
Dabie Kujawskie → Bertem
Dąbie Nad Nerem
Dabie
Великопольское
Кольский
Dąbie
Bertem → Dabie
Dabie → Bertem
Dąbie Podstolskie
Dabie Podstolskie
Лодзинское
Пётркувский
Łęki Szlacheckie
Bertem → Dabie Podstolskie
Dabie Podstolskie → Bertem
Dąbie Poduchowne
Dabie Poduchowne
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubraniec
Bertem → Dabie Poduchowne
Dabie Poduchowne → Bertem
Dąbki
Дабки
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Дабки
Дабки → Bertem
Dąbków
Подкарпатское
Любачувский
Lubaczów
Bertem → Dąbków
Dąbków → Bertem
Dąbroszyn
Великопольское
Конинский
Rychwał
Bertem → Dąbroszyn
Dąbroszyn → Bertem
Dąbroszyn
Dabroszyn
Любушское
Гожувский
Witnica
Bertem → Dabroszyn
Dabroszyn → Bertem
Dąbrowa
Великопольское
Кольский
Koło
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Великопольское
Познанский повет
Dopiewo
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Dabrowa
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dąbrowa
Домброва
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dąbrowa
Куявско Поморское
Могиленский
Dąbrowa
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Куявско Поморское
Свецкий
Jeżewo
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Dabrowa
Лодзинское
Велюньский
Wieluń
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dąbrowa
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Dabrowa
Люблинское
Томашувский
Krynice
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dąbrowa
Домброва
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dąbrowa
Домброва
Мазовецкое
Липский
Ciepielów
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dąbrowa
Мазовецкое
Острувский
Andrzejewo
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Домброва
Мазовецкое
Седлецкий
Przesmyki
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dąbrowa
Домброва
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dąbrowa
Мазовецкое
Цеханувский
Ojrzeń
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Dabrowa
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dąbrowa
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Bertem → Dąbrowa
Dąbrowa → Bertem
Dąbrowa
Dabrowa
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Bertem → Dabrowa
Dabrowa → Bertem
Dąbrowa
Домброва
Поморское
Старогардский
Kaliska
Bertem → Домброва
Домброва → Bertem
Dąbrowa Białostocka
Домброва Белостоцкая
Подляское
Сокульский
Dąbrowa Białostocka
Bertem → Домброва Белостоцкая
Домброва Белостоцкая → Bertem
Dąbrowa Biskupia
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Bertem → Dąbrowa Biskupia
Dąbrowa Biskupia → Bertem
Dąbrowa Bolesławiecka
Dabrowa Boleslawiecka
Нижнесилезское
Болеславецкий
Bolesławiec
Bertem → Dabrowa Boleslawiecka
Dabrowa Boleslawiecka → Bertem
Dąbrowa Chełmińska
Dabrowa Chelminska
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Bertem → Dabrowa Chelminska
Dabrowa Chelminska → Bertem
Dąbrowa Chotomowska
Dabrowa Chotomowska
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Bertem → Dabrowa Chotomowska
Dabrowa Chotomowska → Bertem
Dąbrowa Górnicza
Домброва Гурнича
Силезское
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
Bertem → Домброва Гурнича
Домброва Гурнича → Bertem
Dąbrowa k. Grochowa
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Bertem → Dąbrowa k. Grochowa
Dąbrowa k. Grochowa → Bertem
Dąbrowa Rusiecka
Лодзинское
Белхатувский
Rusiec
Bertem → Dąbrowa Rusiecka
Dąbrowa Rusiecka → Bertem
Dąbrowa Rzeczycka
Dabrowa Rzeczycka
Подкарпатское
Сталёвовольский
Radomyśl nad Sanem
Bertem → Dabrowa Rzeczycka
Dabrowa Rzeczycka → Bertem
Dąbrowa Szlachecka
Dabrowa Szlachecka
Малопольское
Краковский
Czernichów
Bertem → Dabrowa Szlachecka
Dabrowa Szlachecka → Bertem
Dąbrowa Tarnowska
Домброва Тарновска
Малопольское
Домбровский
Dąbrowa Tarnowska
Bertem → Домброва Тарновска
Домброва Тарновска → Bertem
Dąbrowa Zielona
Dabrowa Zielona
Силезское
Ченстоховский
Dąbrowa Zielona
Bertem → Dabrowa Zielona
Dabrowa Zielona → Bertem
Dąbrowica
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Bertem → Dąbrowica
Dąbrowica → Bertem
Dąbrowica
Dabrowica
Мазовецкое
Воломинский
Poświętne
Bertem → Dabrowica
Dabrowica → Bertem
Dąbrowica
Опольское
Олесненский
Dobrodzień
Bertem → Dąbrowica
Dąbrowica → Bertem
Dąbrowica Duża
Dabrowica Duza
Люблинское
Бяльский
Tuczna
Bertem → Dabrowica Duza
Dabrowica Duza → Bertem
Dąbrowica Mała
Dabrowica Mala
Люблинское
Бяльский
Piszczac
Bertem → Dabrowica Mala
Dabrowica Mala → Bertem
Dąbrowice
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Bertem → Dąbrowice
Dąbrowice → Bertem
Dąbrowice
Dabrowice
Лодзинское
Кутновский
Dąbrowice
Bertem → Dabrowice
Dabrowice → Bertem
Dąbrowice
Лодзинское
Скерневицкий
Maków
Bertem → Dąbrowice
Dąbrowice → Bertem
Dąbrowice
Dabrowice
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Bertem → Dabrowice
Dabrowice → Bertem
Dąbrowice Stare
Великопольское
Кольский
Kościelec
Bertem → Dąbrowice Stare
Dąbrowice Stare → Bertem
Dąbrowno
Dabrowno
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Bertem → Dabrowno
Dabrowno → Bertem
Dąbrowy
Домбровы
Варминско Мазурское
Щитненский
Rozogi
Bertem → Домбровы
Домбровы → Bertem
Dąbrówczyn
Домбрувчин
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Bertem → Домбрувчин
Домбрувчин → Bertem
Dąbrówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Płużnica
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Dabrowka
Лодзинское
Поддембицкий
Zadzim
Bertem → Dabrowka
Dabrowka → Bertem
Dąbrówka
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Домбрувка
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Bertem → Домбрувка
Домбрувка → Bertem
Dąbrówka
Домбрувка
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Bertem → Домбрувка
Домбрувка → Bertem
Dąbrówka
Dabrowka
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Bertem → Dabrowka
Dabrowka → Bertem
Dąbrówka
Поморское
Бытувский
Borzytuchom
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Bertem → Dąbrówka
Dąbrówka → Bertem
Dąbrówka
Домбрувка
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Bertem → Домбрувка
Домбрувка → Bertem
Dąbrówka Dolna
Dabrowka Dolna
Опольское
Намыслувский
Pokój
Bertem → Dabrowka Dolna
Dabrowka Dolna → Bertem
Dąbrówka Górna
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Bertem → Dąbrówka Górna
Dąbrówka Górna → Bertem
Dąbrówka Królewska
Dabrowka Krolewska
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Bertem → Dabrowka Krolewska
Dabrowka Krolewska → Bertem
Dąbrówka Łubniańska
Опольское
Опольский
Łubniany
Bertem → Dąbrówka Łubniańska
Dąbrówka Łubniańska → Bertem
Dąbrówka Ług
Dabrowka Lug
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Bertem → Dabrowka Lug
Dabrowka Lug → Bertem
Dąbrówka Nowa
Домбрувка Нова
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Bertem → Домбрувка Нова
Домбрувка Нова → Bertem
Dąbrówka Słupska
Dabrowka Slupska
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Bertem → Dabrowka Slupska
Dabrowka Slupska → Bertem
Dąbrówka Stany
Dabrowka Stany
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Bertem → Dabrowka Stany
Dabrowka Stany → Bertem
Dąbrówka Tuchowska
Dabrowka Tuchowska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Bertem → Dabrowka Tuchowska
Dabrowka Tuchowska → Bertem
Dąbrówka Wielka
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Bertem → Dąbrówka Wielka
Dąbrówka Wielka → Bertem
Dąbrówka Wyłazy
Домбрувка Вилази
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Bertem → Домбрувка Вилази
Домбрувка Вилази → Bertem
Dąbrówki
Dabrowki
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Bertem → Dabrowki
Dabrowki → Bertem
Dąbrówki
Dabrowki
Подкарпатское
Ланьцутский
Czarna
Bertem → Dabrowki
Dabrowki → Bertem
Dąbrówki
Dabrowki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Bertem → Dabrowki
Dabrowki → Bertem
Dąbrówno
Dabrowno
Варминско Мазурское
Острудский
Dąbrówno
Bertem → Dabrowno
Dabrowno → Bertem
De
Debe
Dębe
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Bertem → Debe
Debe → Bertem
Debe Wielkie
Dębe Wielkie
Мазовецкое
Миньский
Dębe Wielkie
Bertem → Debe Wielkie
Debe Wielkie → Bertem
Debiany
Dębiany
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Bertem → Debiany
Debiany → Bertem
Debica
Dębica
Западнопоморское
Колобжегский
Rymań
Bertem → Debica
Debica → Bertem
Debica
Dębica
Подкарпатское
Дембицкий
Dębica
Bertem → Дембица
Дембица → Bertem
Debice
Dębice
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Bertem → Debice
Debice → Bertem
Debie
Dębie
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Bertem → Debie
Debie → Bertem
Debie
Dębie
Силезское
Клобуцкий
Popów
Bertem → Debie
Debie → Bertem
Debinka
Любушское
Жарский
Trzebiel
Bertem → Debinka
Debinka → Bertem
Debiogora
Dębiogóra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Bertem → Debiogora
Debiogora → Bertem
Debki
Dębki
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Bertem → Дембки
Дембки → Bertem
Deblin
Dęblin
Люблинское
Рыцкий
Dęblin
Bertem → Демблин
Демблин → Bertem
Deblowo
Dębłowo
Великопольское
Гнезненский
Mieleszyn
Bertem → Deblowo
Deblowo → Bertem
Debnica Kaszubska
Dębnica Kaszubska
Поморское
Слупский
Dębnica Kaszubska
Bertem → Дембница Кашубская
Дембница Кашубская → Bertem
Debnik
Дембник
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Bertem → Дембник
Дембник → Bertem
Debno
Dębno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Bertem → Дембно
Дембно → Bertem
Debno
Dębno
Малопольское
Бжеский
Dębno
Bertem → Дембно
Дембно → Bertem
Deboleka
Dębołęka
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Bertem → Deboleka
Deboleka → Bertem
Deboleka
Демболенка
Лодзинское
Серадзкий
Brzeźnio
Bertem → Демболенка
Демболенка → Bertem
Debowa
Dębowa
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Bertem → Debowa
Debowa → Bertem
Debowa Gora
Dębowa Góra
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Bertem → Debowa Gora
Debowa Gora → Bertem
Debowa Leka
Dębowa Łęka
Любушское
Всховский
Wschowa
Bertem → Debowa Leka
Debowa Leka → Bertem
Debowa Leka
Дембова Ленка
Любушское
Всховский
Wschowa
Bertem → Дембова Ленка
Дембова Ленка → Bertem
Debowiec
Dębowiec
Великопольское
Кротошинский
Rozdrażew
Bertem → Debowiec
Debowiec → Bertem
Debowiec
Dębowiec
Люблинское
Замойский
Скербешув
Bertem → Debowiec
Debowiec → Bertem
Debowiec
Dębowiec
Силезское
Цешинский
Dębowiec
Bertem → Debowiec
Debowiec → Bertem
Debowka
Dębówka
Люблинское
Люблинский
Jastków
Bertem → Debowka
Debowka → Bertem
Debrzno
Дебжно
Поморское
Члухувский
Debrzno
Bertem → Дебжно
Дебжно → Bertem
Debska Kuznia
Dębska Kuźnia
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Bertem → Debska Kuznia
Debska Kuznia → Bertem
Debska Wola
Dębska Wola
Свентокшишское
Келецкий
Morawica
Bertem → Debska Wola
Debska Wola → Bertem
Deby Szlacheckie
Dęby Szlacheckie
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Bertem → Deby Szlacheckie
Deby Szlacheckie → Bertem
Deka
Дека
Поморское
Косцежский
Liniewo
Bertem → Дека
Дека → Bertem
Demlin
Демлін
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Bertem → Демлін
Демлін → Bertem
Deniski
Подляское
Бельский
Bielsk Podlaski
Bertem → Deniski
Deniski → Bertem
Derc
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Bertem → Derc
Derc → Bertem
Derczewo
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Bertem → Derczewo
Derczewo → Bertem
Dereczanka
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Bertem → Dereczanka
Dereczanka → Bertem
Dereznia Solska
Dereźnia Solska
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Bertem → Dereznia Solska
Dereznia Solska → Bertem
Dereźnia Solska
Dereznia Solska
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Bertem → Dereznia Solska
Dereznia Solska → Bertem
Dereźnia Zagrody
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Bertem → Dereźnia Zagrody
Dereźnia Zagrody → Bertem
Derylaki
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Bertem → Derylaki
Derylaki → Bertem
Deskurow
Deskurów
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Bertem → Deskurow
Deskurow → Bertem
Deskurów
Deskurow
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Bertem → Deskurow
Deskurow → Bertem
Deszczno
Любушское
Гожувский
Deszczno
Bertem → Deszczno
Deszczno → Bertem
Deszkowice
Люблинское
Замойский
Сулув
Bertem → Deszkowice
Deszkowice → Bertem
Deszkowice Drugie
Дешковіце Другі
Люблинское
Замойский
Сулув
Bertem → Дешковіце Другі
Дешковіце Другі → Bertem
Deszkowice Pierwsze
Дешковіце Перші
Люблинское
Замойский
Сулув
Bertem → Дешковіце Перші
Дешковіце Перші → Bertem
Dę
Dęba
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Bertem → Dęba
Dęba → Bertem
Dębe
Debe
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Bertem → Debe
Debe → Bertem
Dębe Małe
Дембе Малі
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Bertem → Дембе Малі
Дембе Малі → Bertem
Dębe Wielkie
Debe Wielkie
Мазовецкое
Миньский
Dębe Wielkie
Bertem → Debe Wielkie
Debe Wielkie → Bertem
Dębiany
Debiany
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Bertem → Debiany
Debiany → Bertem
Dębica
Debica
Западнопоморское
Колобжегский
Rymań
Bertem → Debica
Debica → Bertem
Dębica
Дембица
Подкарпатское
Дембицкий
Dębica
Bertem → Дембица
Дембица → Bertem
Dębice
Debice
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Bertem → Debice
Debice → Bertem
Dębie
Debie
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Bertem → Debie
Debie → Bertem
Dębie
Debie
Силезское
Клобуцкий
Popów
Bertem → Debie
Debie → Bertem
Dębiec
Лодзинское
Велюньский
Ostrówek
Bertem → Dębiec
Dębiec → Bertem
Dębiec Kolonia
Лодзинское
Велюньский
Ostrówek
Bertem → Dębiec Kolonia
Dębiec Kolonia → Bertem
Dębina
Дембіна
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Bertem → Дембіна
Дембіна → Bertem
Dębina
Опольское
Прудницкий
Biała
Bertem → Dębina
Dębina → Bertem
Dębina Osada
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Bertem → Dębina Osada
Dębina Osada → Bertem
Dębiniec Dambinietz
Опольское
Опольский
Murów
Bertem → Dębiniec Dambinietz
Dębiniec Dambinietz → Bertem
Dębiogóra
Debiogora
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Bertem → Debiogora
Debiogora → Bertem
Dębionek
Дембйонек
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Bertem → Дембйонек
Дембйонек → Bertem
Dębki
Дембки
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Bertem → Дембки
Дембки → Bertem
Dęblin
Демблин
Люблинское
Рыцкий
Dęblin
Bertem → Демблин
Демблин → Bertem
Dębłowo
Deblowo
Великопольское
Гнезненский
Mieleszyn
Bertem → Deblowo
Deblowo → Bertem
Dębnica Kaszubska
Дембница Кашубская
Поморское
Слупский
Dębnica Kaszubska
Bertem → Дембница Кашубская
Дембница Кашубская → Bertem
Dębnik
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Bertem → Dębnik
Dębnik → Bertem
Dębno
Дембно
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Bertem → Дембно
Дембно → Bertem
Dębno
Дембно
Малопольское
Бжеский
Dębno
Bertem → Дембно
Дембно → Bertem
Dębno
Малопольское
Новотаргский
Nowy Targ
Bertem → Dębno
Dębno → Bertem
Dębno Polskie
Великопольское
Равичский
Rawicz
Bertem → Dębno Polskie
Dębno Polskie → Bertem
Dębołęka
Deboleka
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Bertem → Deboleka
Deboleka → Bertem
Dęborogi
Западнопоморское
Кошалинский
Manowo
Bertem → Dęborogi
Dęborogi → Bertem
Dębowa
Debowa
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Bertem → Debowa
Debowa → Bertem
Dębowa Góra
Debowa Gora
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Bertem → Debowa Gora
Debowa Gora → Bertem
Dębowa Góra
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Bertem → Dębowa Góra
Dębowa Góra → Bertem
Dębowa Góra
Силезское
Люблинецкий
Boronów
Bertem → Dębowa Góra
Dębowa Góra → Bertem
Dębowa Łąka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Dębowa Łąka
Bertem → Dębowa Łąka
Dębowa Łąka → Bertem
Dębowa Łęka
Debowa Leka
Любушское
Всховский
Wschowa
Bertem → Debowa Leka
Debowa Leka → Bertem
Dębowce
Дембовце
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Bertem → Дембовце
Дембовце → Bertem
Dębowiczki
Великопольское
Кольский
Olszówka
Bertem → Dębowiczki
Dębowiczki → Bertem
Dębowiec
Варминско Мазурское
Бранёвский
Lelkowo
Bertem → Dębowiec
Dębowiec → Bertem
Dębowiec
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Bertem → Dębowiec
Dębowiec → Bertem
Dębowiec
Debowiec
Великопольское
Кротошинский
Rozdrażew
Bertem → Debowiec
Debowiec → Bertem
Dębowiec
Дембовець
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Bertem → Дембовець
Дембовець → Bertem
Dębowiec
Debowiec
Люблинское
Замойский
Скербешув
Bertem → Debowiec
Debowiec → Bertem
Dębowiec
Подкарпатское
Ясленский
Dębowiec
Bertem → Dębowiec
Dębowiec → Bertem
Dębowiec
Debowiec
Силезское
Цешинский
Dębowiec
Bertem → Debowiec
Debowiec → Bertem
Dębowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Bertem → Dębowo
Dębowo → Bertem
Dębowo
Дембово
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Bertem → Дембово
Дембово → Bertem
Dębowy Gaj
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Bertem → Dębowy Gaj
Dębowy Gaj → Bertem
Dębówka
Debowka
Люблинское
Люблинский
Jastków
Bertem → Debowka
Debowka → Bertem
Dębska Kuźnia
Debska Kuznia
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Bertem → Debska Kuznia
Debska Kuznia → Bertem
Dębska Wola
Debska Wola
Свентокшишское
Келецкий
Morawica
Bertem → Debska Wola
Debska Wola → Bertem
Dębsko
Великопольское
Калишский
Koźminek
Bertem → Dębsko
Dębsko → Bertem
Dęby Szlacheckie
Deby Szlacheckie
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Bertem → Deby Szlacheckie
Deby Szlacheckie → Bertem
Dęby Wolskie
Лодзинское
Белхатувский
Rusiec
Bertem → Dęby Wolskie
Dęby Wolskie → Bertem
Di
Diament
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Bertem → Diament
Diament → Bertem
Dl
Dluga Szlachecka
Długa Szlachecka
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Bertem → Dluga Szlachecka
Dluga Szlachecka → Bertem
Dlugi Kat
Длуги Конт
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Bertem → Длуги Конт
Длуги Конт → Bertem
Dlugi Kat
Długi Kąt
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Bertem → Dlugi Kat
Dlugi Kat → Bertem
Dlugie
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Bertem → Dlugie
Dlugie → Bertem
Dlugie Nowe
Długie Nowe
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Bertem → Dlugie Nowe
Dlugie Nowe → Bertem
Dlugie Stare
Długie Stare
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Bertem → Dlugie Stare
Dlugie Stare → Bertem
Dlugie Stare
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Bertem → Dlugie Stare
Dlugie Stare → Bertem
Dlugobórz Drugi
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Bertem → Dlugobórz Drugi
Dlugobórz Drugi → Bertem
Dlugojow
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Bertem → Dlugojow
Dlugojow → Bertem
Dlugoleka
Długołęka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Bertem → Длуголенка
Длуголенка → Bertem
Dlugomilowice
Długomiłowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Bertem → Dlugomilowice
Dlugomilowice → Bertem
Dlugopole
Długopole
Малопольское
Новотаргский
Nowy Targ
Bertem → Dlugopole
Dlugopole → Bertem
Dlugopole Dolne
Długopole Dolne
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Bertem → Dlugopole Dolne
Dlugopole Dolne → Bertem
Dlugopole Gorne
Długopole Górne
Нижнесилезское
Клодзский
Międzylesie
Bertem → Dlugopole Gorne
Dlugopole Gorne → Bertem
Dlugopole Zdroj
Długopole Zdrój
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Bertem → Dlugopole Zdroj
Dlugopole Zdroj → Bertem
Dlugosiodlo
Długosiodło
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Bertem → Длугосёдло
Длугосёдло → Bertem
Dlugowola
Długowola
Мазовецкое
Груецкий
Goszczyn
Bertem → Dlugowola
Dlugowola → Bertem
Dlutow
Dłutów
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Bertem → Dlutow
Dlutow → Bertem
Dluzec
Dłużec
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Bertem → Dluzec
Dluzec → Bertem
Dluzek
Длужек
Любушское
Жарский
Lubsko
Bertem → Длужек
Длужек → Bertem
Dluzek Kolonia
Любушское
Жарский
Lubsko
Bertem → Dluzek Kolonia
Dluzek Kolonia → Bertem
Dluzka
Dłużka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Bertem → Dluzka
Dluzka → Bertem
Dł
Długa Szlachecka
Dluga Szlachecka
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Bertem → Dluga Szlachecka
Dluga Szlachecka → Bertem
Długi Kąt
Dlugi Kat
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Bertem → Dlugi Kat
Dlugi Kat → Bertem
Długie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Bertem → Długie
Długie → Bertem
Długie
Довге
Подкарпатское
Санокский
Zarszyn
Bertem → Довге
Довге → Bertem
Długie Nowe
Dlugie Nowe
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Bertem → Dlugie Nowe
Dlugie Nowe → Bertem
Długie Pole
Опольское
Кендзежинско козельский
Polska Cerekiew
Bertem → Długie Pole
Długie Pole → Bertem
Długie Pole
Длуґе Поле
Поморское
Гданьский
Cedry Wielkie
Bertem → Длуґе Поле
Длуґе Поле → Bertem
Długie Stare
Dlugie Stare
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Bertem → Dlugie Stare
Dlugie Stare → Bertem
Długołęka
Длуголенка
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Bertem → Длуголенка
Длуголенка → Bertem
Długołęka Świerkla
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Bertem → Długołęka Świerkla
Długołęka Świerkla → Bertem
Długomiłowice
Dlugomilowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Reńska Wieś
Bertem → Dlugomilowice
Dlugomilowice → Bertem
Długopole
Dlugopole
Малопольское
Новотаргский
Nowy Targ
Bertem → Dlugopole
Dlugopole → Bertem
Długopole Dolne
Dlugopole Dolne
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Bertem → Dlugopole Dolne
Dlugopole Dolne → Bertem
Długopole Górne
Dlugopole Gorne
Нижнесилезское
Клодзский
Międzylesie
Bertem → Dlugopole Gorne
Dlugopole Gorne → Bertem
Długopole Zdrój
Dlugopole Zdroj
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Bertem → Dlugopole Zdroj
Dlugopole Zdroj → Bertem
Długosiodło
Длугосёдло
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Bertem → Длугосёдло
Длугосёдло → Bertem
Długoszyn
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Bertem → Długoszyn
Długoszyn → Bertem
Długowola
Dlugowola
Мазовецкое
Груецкий
Goszczyn
Bertem → Dlugowola
Dlugowola → Bertem
Dłutów
Dlutow
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Bertem → Dlutow
Dlutow → Bertem
Dłużec
Dluzec
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Bertem → Dluzec
Dluzec → Bertem
Dłużew
Длужев
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Bertem → Длужев
Длужев → Bertem
Dłużka
Dluzka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Bertem → Dluzka
Dluzka → Bertem
Dłużniewice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Bertem → Dłużniewice
Dłużniewice → Bertem
Dłużyna Dolna
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Bertem → Dłużyna Dolna
Dłużyna Dolna → Bertem
Dłużyna Górna
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Bertem → Dłużyna Górna
Dłużyna Górna → Bertem
Dm
Dmochy Mrozy
Подляское
Высокомазовецкий
Czyżew
Bertem → Dmochy Mrozy
Dmochy Mrozy → Bertem
Dmochy Rodzonki
Подляское
Высокомазовецкий
Czyżew
Bertem → Dmochy Rodzonki
Dmochy Rodzonki → Bertem
Dmosice
Свентокшишское
Сандомирский
Koprzywnica
Bertem → Dmosice
Dmosice → Bertem
Dmosin
Лодзинское
Бжезинский
Dmosin
Bertem → Dmosin
Dmosin → Bertem
Do
Dobczyce
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Bertem → Dobczyce
Dobczyce → Bertem
Dobiecin
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Bertem → Dobiecin
Dobiecin → Bertem
Dobiegniew
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Dobiegniew
Bertem → Dobiegniew
Dobiegniew → Bertem
Dobieslawice
Dobiesławice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Bertem → Dobieslawice
Dobieslawice → Bertem
Dobiesław
Добеслав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Добеслав
Добеслав → Bertem
Dobiesławice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Bertem → Dobiesławice
Dobiesławice → Bertem
Dobiesławice
Dobieslawice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Bertem → Dobieslawice
Dobieslawice → Bertem
Dobieszewiczki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Bertem → Dobieszewiczki
Dobieszewiczki → Bertem
Dobieszowice
Опольское
Крапковицкий
Walce
Bertem → Dobieszowice
Dobieszowice → Bertem
Dobieszyn
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Bertem → Dobieszyn
Dobieszyn → Bertem
Dobino
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Bertem → Dobino
Dobino → Bertem
Dobkowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Bertem → Dobkowice
Dobkowice → Bertem
Dobkowice
Подкарпатское
Ярославский
Chłopice
Bertem → Dobkowice
Dobkowice → Bertem
Dobków
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Bertem → Dobków
Dobków → Bertem
Dobra
Великопольское
Турекский
Dobra
Bertem → Dobra
Dobra → Bertem
Dobra
Западнопоморское
Лобезский
Dobra
Bertem → Dobra
Dobra → Bertem
Dobra
Западнопоморское
Полицкий
Dobra (Szczecińska)
Bertem → Dobra
Dobra → Bertem
Dobra
Лодзинское
Згежский
Stryków
Bertem → Dobra
Dobra → Bertem
Dobra
Добра
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Bertem → Добра
Добра → Bertem
Dobra
Малопольское
Лимановский
Dobra
Bertem → Dobra
Dobra → Bertem
Dobra
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Bertem → Dobra
Dobra → Bertem
Dobratycze
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Bertem → Dobratycze
Dobratycze → Bertem
Dobrcz
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Bertem → Dobrcz
Dobrcz → Bertem
Dobre
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Bertem → Dobre
Dobre → Bertem
Dobre
Куявско Поморское
Радзеювский
Dobre
Bertem → Dobre
Dobre → Bertem
Dobre
Люблинское
Опольский
Wilków
Bertem → Dobre
Dobre → Bertem
Dobre
Любушское
Кросненский
Gubin
Bertem → Dobre
Dobre → Bertem
Dobre
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Bertem → Dobre
Dobre → Bertem
Dobre Kolonia
Куявско Поморское
Радзеювский
Dobre
Bertem → Dobre Kolonia
Dobre Kolonia → Bertem
Dobre Miasto
Добре Място
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Bertem → Добре Място
Добре Място → Bertem
Dobre Nad Kwisa
Dobre Nad Kwisą
Любушское
Жаганьский
Żagań
Bertem → Dobre Nad Kwisa
Dobre Nad Kwisa → Bertem
Dobre Nad Kwisą
Dobre Nad Kwisa
Любушское
Жаганьский
Żagań
Bertem → Dobre Nad Kwisa
Dobre Nad Kwisa → Bertem
Dobre Wies
Dobre Wieś
Куявско Поморское
Радзеювский
Dobre
Bertem → Dobre Wies
Dobre Wies → Bertem
Dobre Wieś
Dobre Wies
Куявско Поморское
Радзеювский
Dobre
Bertem → Dobre Wies
Dobre Wies → Bertem
Dobreniczki
Лодзинское
Пётркувский
Łęki Szlacheckie
Bertem → Dobreniczki
Dobreniczki → Bertem
Dobrkowo
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Bertem → Dobrkowo
Dobrkowo → Bertem
Dobrochow
Доброхув
Любушское
Жарский
Przewóz
Bertem → Доброхув
Доброхув → Bertem
Dobrociechy
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Bertem → Dobrociechy
Dobrociechy → Bertem
Dobrocin
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Bertem → Dobrocin
Dobrocin → Bertem
Dobrodzien
Dobrodzień
Опольское
Олесненский
Dobrodzień
Bertem → Добродзень
Добродзень → Bertem
Dobrodzień
Добродзень
Опольское
Олесненский
Dobrodzień
Bertem → Добродзень
Добродзень → Bertem
Dobrogoszcz
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Bertem → Dobrogoszcz
Dobrogoszcz → Bertem
Dobrojewo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Bertem → Dobrojewo
Dobrojewo → Bertem
Dobroleka
Dobrołęka
Мазовецкое
Остроленкский
Olszewo Borki
Bertem → Dobroleka
Dobroleka → Bertem
Dobrołęka
Dobroleka
Мазовецкое
Остроленкский
Olszewo Borki
Bertem → Dobroleka
Dobroleka → Bertem
Dobromierz
Нижнесилезское
Свидницкий
Dobromierz
Bertem → Dobromierz
Dobromierz → Bertem
Dobromierz
Свентокшишское
Влощовский
Kluczewsko
Bertem → Dobromierz
Dobromierz → Bertem
Dobromysl
Dobromyśl
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Bertem → Dobromysl
Dobromysl → Bertem
Dobromyśl
Dobromysl
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Bertem → Dobromysl
Dobromysl → Bertem
Dobron
Dobroń
Лодзинское
Пабяницкий
Dobroń
Bertem → Dobron
Dobron → Bertem
Dobroń
Dobron
Лодзинское
Пабяницкий
Dobroń
Bertem → Dobron
Dobron → Bertem
Dobropole Gryfinskie
Dobropole Gryfińskie
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Bertem → Dobropole Gryfinskie
Dobropole Gryfinskie → Bertem
Dobropole Gryfińskie
Dobropole Gryfinskie
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Bertem → Dobropole Gryfinskie
Dobropole Gryfinskie → Bertem
Dobropole Pyrzyckie
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Bertem → Dobropole Pyrzyckie
Dobropole Pyrzyckie → Bertem
Dobroslawiec
Dobrosławiec
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Bertem → Dobroslawiec
Dobroslawiec → Bertem
Dobrosławice
Опольское
Кендзежинско козельский
Pawłowiczki
Bertem → Dobrosławice
Dobrosławice → Bertem
Dobrosławiec
Dobroslawiec
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Bertem → Dobroslawiec
Dobroslawiec → Bertem
Dobrosolowo
Dobrosołowo
Великопольское
Конинский
Kazimierz Biskupi
Bertem → Dobrosolowo
Dobrosolowo → Bertem
Dobrosołowo
Dobrosolowo
Великопольское
Конинский
Kazimierz Biskupi
Bertem → Dobrosolowo
Dobrosolowo → Bertem
Dobrosułów
Добросулув
Любушское
Кросненский
Bytnica
Bertem → Добросулув
Добросулув → Bertem
Dobroszewice
Опольское
Прудницкий
Lubrza
Bertem → Dobroszewice
Dobroszewice → Bertem
Dobroszow
Dobroszów
Нижнесилезское
Легницкий
Chojnów
Bertem → Dobroszow
Dobroszow → Bertem
Dobroszow Maly
Любушское
Зелёногурский
Nowogród Bobrzański
Bertem → Dobroszow Maly
Dobroszow Maly → Bertem
Dobroszów
Dobroszow
Нижнесилезское
Легницкий
Chojnów
Bertem → Dobroszow
Dobroszow → Bertem
Dobroszyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Bertem → Dobroszyce
Dobroszyce → Bertem
Dobrów
Великопольское
Кольский
Kościelec
Bertem → Dobrów
Dobrów → Bertem
Dobruchów
Лодзинское
Ласкский
Wodzierady
Bertem → Dobruchów
Dobruchów → Bertem
Dobryn Duzy
Dobryń Duży
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Bertem → Dobryn Duzy
Dobryn Duzy → Bertem
Dobryn Maly
Dobryń Mały
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Bertem → Dobryn Maly
Dobryn Maly → Bertem
Dobryń Duży
Dobryn Duzy
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Bertem → Dobryn Duzy
Dobryn Duzy → Bertem
Dobryń Mały
Dobryn Maly
Люблинское
Бяльский
Zalesie
Bertem → Dobryn Maly
Dobryn Maly → Bertem
Dobryszyce
Лодзинское
Радомщанский
Dobryszyce
Bertem → Dobryszyce
Dobryszyce → Bertem
Dobrzankowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Bertem → Dobrzankowo
Dobrzankowo → Bertem
Dobrzany
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Bertem → Dobrzany
Dobrzany → Bertem
Dobrzechow
Dobrzechów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Bertem → Dobrzechow
Dobrzechow → Bertem
Dobrzechów
Dobrzechow
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Bertem → Dobrzechow
Dobrzechow → Bertem
Dobrzejowice
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Bertem → Dobrzejowice
Dobrzejowice → Bertem
Dobrzelin
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Bertem → Dobrzelin
Dobrzelin → Bertem
Dobrzelow
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Bertem → Dobrzelow
Dobrzelow → Bertem
Dobrzen Maly
Dobrzeń Mały
Опольское
Опольский
Dobrzeń Wielki
Bertem → Dobrzen Maly
Dobrzen Maly → Bertem
Dobrzen Wielki
Dobrzeń Wielki
Опольское
Опольский
Dobrzeń Wielki
Bertem → Dobrzen Wielki
Dobrzen Wielki → Bertem
Dobrzeń Mały
Dobrzen Maly
Опольское
Опольский
Dobrzeń Wielki
Bertem → Dobrzen Maly
Dobrzen Maly → Bertem
Dobrzeń Wielki
Dobrzen Wielki
Опольское
Опольский
Dobrzeń Wielki
Bertem → Dobrzen Wielki
Dobrzen Wielki → Bertem
Dobrzewino
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Bertem → Dobrzewino
Dobrzewino → Bertem
Dobrzewy
Лодзинское
Кутновский
Oporów
Bertem → Dobrzewy
Dobrzewy → Bertem
Dobrzyca
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Bertem → Dobrzyca
Dobrzyca → Bertem
Dobrzyca
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Bertem → Dobrzyca
Dobrzyca → Bertem
Dobrzyca
Добжица
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Bertem → Добжица
Добжица → Bertem
Dobrzyca
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Bertem → Dobrzyca
Dobrzyca → Bertem
Dobrzyca
Добжиця
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Bertem → Добжиця
Добжиця → Bertem
Dobrzyki
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Bertem → Dobrzyki
Dobrzyki → Bertem
Dobrzykowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Czernica
Bertem → Dobrzykowice
Dobrzykowice → Bertem
Dobrzyn
Любушское
Жарский
Przewóz
Bertem → Dobrzyn
Dobrzyn → Bertem
Dobrzyn
Dobrzyń
Опольское
Бжегский
Lubsza
Bertem → Dobrzyn
Dobrzyn → Bertem
Dobrzyn nad Wisla
Dobrzyń nad Wisłą
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Bertem → Добжинь над Вислон
Добжинь над Вислон → Bertem
Dobrzyniewo
Великопольское
Пильский
Wyrzysk
Bertem → Dobrzyniewo
Dobrzyniewo → Bertem
Dobrzyniewo Duże
Добжинево Дуже
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Bertem → Добжинево Дуже
Добжинево Дуже → Bertem
Dobrzyniewo Fabryczne
Добжинево Фабричне
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Bertem → Добжинево Фабричне
Добжинево Фабричне → Bertem
Dobrzyniewo Kościelne
Добжинево Косьцельне
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Bertem → Добжинево Косьцельне
Добжинево Косьцельне → Bertem
Dobrzyń
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Bertem → Dobrzyń
Dobrzyń → Bertem
Dobrzyń
Dobrzyn
Опольское
Бжегский
Lubsza
Bertem → Dobrzyn
Dobrzyn → Bertem
Dobrzyń nad Wisłą
Добжинь над Вислон
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Bertem → Добжинь над Вислон
Добжинь над Вислон → Bertem
Dochanowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Bertem → Dochanowo
Dochanowo → Bertem
Dochowo
Поморское
Слупский
Główczyce
Bertem → Dochowo
Dochowo → Bertem
Dodowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Bertem → Dodowo
Dodowo → Bertem
Dojazdow
Dojazdów
Малопольское
Краковский
Kocmyrzów Luborzyca
Bertem → Dojazdow
Dojazdow → Bertem
Dojazdów
Dojazdow
Малопольское
Краковский
Kocmyrzów Luborzyca
Bertem → Dojazdow
Dojazdow → Bertem
Dolaszewo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Bertem → Dolaszewo
Dolaszewo → Bertem
Dolędzin
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Bertem → Dolędzin
Dolędzin → Bertem
Dolhobrody
Dołhobrody
Люблинское
Влодавский
Hanna
Bertem → Dolhobrody
Dolhobrody → Bertem
Dolhobyczow
Dołhobyczów
Люблинское
Хрубешувский
Dołhobyczów
Bertem → Dolhobyczow
Dolhobyczow → Bertem
Dolholiska
Dołholiska
Люблинское
Бяльский
Wisznice
Bertem → Dolholiska
Dolholiska → Bertem
Dolice
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Bertem → Dolice
Dolice → Bertem
Dolice
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Bertem → Dolice
Dolice → Bertem
Dolinczany
Подляское
Августовский
Lipsk
Bertem → Dolinczany
Dolinczany → Bertem
Dolistowo Stare
Подляское
Монькский
Jaświły
Bertem → Dolistowo Stare
Dolistowo Stare → Bertem
Dolna
Дольна
Опольское
Стшелецкий
Leśnica
Bertem → Дольна
Дольна → Bertem
Dolna Grupa
Куявско Поморское
Свецкий
Dragacz
Bertem → Dolna Grupa
Dolna Grupa → Bertem
Dolne Morgi
Куявско Поморское
Свецкий
Nowe
Bertem → Dolne Morgi
Dolne Morgi → Bertem
Dolsk
Великопольское
Сьремский
Dolsk
Bertem → Dolsk
Dolsk → Bertem
Dolsko
Поморское
Бытувский
Miastko
Bertem → Dolsko
Dolsko → Bertem
Dolzyca
Dołżyca
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Bertem → Dolzyca
Dolzyca → Bertem
Dołek
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Bertem → Dołek
Dołek → Bertem
Dołęga
Доленґа
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Bertem → Доленґа
Доленґа → Bertem
Dołhobrody
Dolhobrody
Люблинское
Влодавский
Hanna
Bertem → Dolhobrody
Dolhobrody → Bertem
Dołhobyczów
Dolhobyczow
Люблинское
Хрубешувский
Dołhobyczów
Bertem → Dolhobyczow
Dolhobyczow → Bertem
Dołholiska
Dolholiska
Люблинское
Бяльский
Wisznice
Bertem → Dolholiska
Dolholiska → Bertem
Dołżyca
Dolzyca
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Bertem → Dolzyca
Dolzyca → Bertem
Domachowo
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Bertem → Domachowo
Domachowo → Bertem
Domacyno
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Bertem → Domacyno
Domacyno → Bertem
Domacyny
Домацини
Подкарпатское
Мелецкий
Padew Narodowa
Bertem → Домацини
Домацини → Bertem
Domanice
Мазовецкое
Седлецкий
Domanice
Bertem → Domanice
Domanice → Bertem
Domanice
Поморское
Бытувский
Miastko
Bertem → Domanice
Domanice → Bertem
Domaniewice
Лодзинское
Ловичский
Domaniewice
Bertem → Domaniewice
Domaniewice → Bertem
Domaniewice
Мазовецкое
Груецкий
Nowe Miasto nad Pilicą
Bertem → Domaniewice
Domaniewice → Bertem
Domaniewice
Малопольское
Олькушский
Wolbrom
Bertem → Domaniewice
Domaniewice → Bertem
Domaniowice
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Bertem → Domaniowice
Domaniowice → Bertem
Domaniów
Нижнесилезское
Олавский
Domaniów
Bertem → Domaniów
Domaniów → Bertem
Domanowice
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Bertem → Domanowice
Domanowice → Bertem
Domaradz
Опольское
Намыслувский
Pokój
Bertem → Domaradz
Domaradz → Bertem
Domaradz
Домарац
Подкарпатское
Бжозувский
Domaradz
Bertem → Домарац
Домарац → Bertem
Domaslaw
Domasław
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Bertem → Domaslaw
Domaslaw → Bertem
Domaslawice
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Bertem → Domaslawice
Domaslawice → Bertem
Domasław
Domaslaw
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Bertem → Domaslaw
Domaslaw → Bertem
Domasławice
Домаславіце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Домаславіце
Домаславіце → Bertem
Domaszczyn
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Bertem → Domaszczyn
Domaszczyn → Bertem
Domaszków
Нижнесилезское
Клодзский
Międzylesie
Bertem → Domaszków
Domaszków → Bertem
Domaszno
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Bertem → Domaszno
Domaszno → Bertem
Domaszowice
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Bertem → Domaszowice
Domaszowice → Bertem
Domatowko
Domatówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Bertem → Domatowko
Domatowko → Bertem
Domatowo
Поморское
Пуцкий
Puck
Bertem → Domatowo
Domatowo → Bertem
Domatówko
Domatowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Bertem → Domatowko
Domatowko → Bertem
Domiarki
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Bertem → Domiarki
Domiarki → Bertem
Domiechowice
Лодзинское
Белхатувский
Bełchatów
Bertem → Domiechowice
Domiechowice → Bertem
Dominek
Поморское
Слупский
Ustka
Bertem → Dominek
Dominek → Bertem
Dominiczyn
Люблинское
Влодавский
Stary Brus
Bertem → Dominiczyn
Dominiczyn → Bertem
Dominikanowka
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Bertem → Dominikanowka
Dominikanowka → Bertem
Dominikowo
Западнопоморское
Хощненский
Drawno
Bertem → Dominikowo
Dominikowo → Bertem
Dominowo
Великопольское
Сьрёдский
Dominowo
Bertem → Dominowo
Dominowo → Bertem
Dominów
Люблинское
Люблинский
Głusk
Bertem → Dominów
Dominów → Bertem
Domisław
Поморское
Члухувский
Czarne
Bertem → Domisław
Domisław → Bertem
Domostawa
Домостава
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Bertem → Домостава
Домостава → Bertem
Domuraty
Подляское
Сокульский
Suchowola
Bertem → Domuraty
Domuraty → Bertem
Donimierz
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Bertem → Donimierz
Donimierz → Bertem
Donosy
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Bertem → Donosy
Donosy → Bertem
Dopiewo
Великопольское
Познанский повет
Dopiewo
Bertem → Dopiewo
Dopiewo → Bertem
Dorbozy
Люблинское
Билгорайский
Obsza
Bertem → Dorbozy
Dorbozy → Bertem
Doregowice
Doręgowice
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Bertem → Doregowice
Doregowice → Bertem
Doręgowice
Doregowice
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Bertem → Doregowice
Doregowice → Bertem
Dorochucza
Люблинское
Свидникский
Trawniki
Bertem → Dorochucza
Dorochucza → Bertem
Dorohucza
Люблинское
Свидникский
Trawniki
Bertem → Dorohucza
Dorohucza → Bertem
Dorohusk
Дорогуск
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Bertem → Дорогуск
Дорогуск → Bertem
Dorohusk Osada
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Bertem → Dorohusk Osada
Dorohusk Osada → Bertem
Dorożki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Bertem → Dorożki
Dorożki → Bertem
Dorposz Szlachecki
Дорпош Шляхецький
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Bertem → Дорпош Шляхецький
Дорпош Шляхецький → Bertem
Doruchow
Doruchów
Великопольское
Остшешувский
Doruchów
Bertem → Doruchow
Doruchow → Bertem
Doruchów
Doruchow
Великопольское
Остшешувский
Doruchów
Bertem → Doruchow
Doruchow → Bertem
Downiewo
Подляское
Белостокский
Gródek
Bertem → Downiewo
Downiewo → Bertem
Dó
Dół
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Bertem → Dół
Dół → Bertem
Dr
Dragacz
Куявско Поморское
Свецкий
Dragacz
Bertem → Dragacz
Dragacz → Bertem
Dragany
Люблинское
Люблинский
Wysokie
Bertem → Dragany
Dragany → Bertem
Dragow
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Bertem → Dragow
Dragow → Bertem
Dragowina
Любушское
Зелёногурский
Nowogród Bobrzański
Bertem → Dragowina
Dragowina → Bertem
Drawno
Западнопоморское
Хощненский
Drawno
Bertem → Drawno
Drawno → Bertem
Drawski Młyn
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Drawsko
Bertem → Drawski Młyn
Drawski Młyn → Bertem
Drawsko Pomorskie
Дравско Поморске
Западнопоморское
Дравский
Drawsko Pomorskie
Bertem → Дравско Поморске
Дравско Поморске → Bertem
Drazdzewo
Drążdżewo
Мазовецкое
Макувский
Krasnosielc
Bertem → Drazdzewo
Drazdzewo → Bertem
Drazdzewo Male
Drążdżewo Małe
Мазовецкое
Макувский
Krasnosielc
Bertem → Drazdzewo Male
Drazdzewo Male → Bertem
Drazno
Drążno
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Bertem → Drazno
Drazno → Bertem
Drażniew
Дражнев
Мазовецкое
Седлецкий
Korczew
Bertem → Дражнев
Дражнев → Bertem
Drążdżewo
Drazdzewo
Мазовецкое
Макувский
Krasnosielc
Bertem → Drazdzewo
Drazdzewo → Bertem
Drążdżewo Małe
Drazdzewo Male
Мазовецкое
Макувский
Krasnosielc
Bertem → Drazdzewo Male
Drazdzewo Male → Bertem
Drążna
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Bertem → Drążna
Drążna → Bertem
Drążno
Drazno
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Bertem → Drazno
Drazno → Bertem
Dreglin
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Bertem → Dreglin
Dreglin → Bertem
Drelow
Drelów
Люблинское
Бяльский
Drelów
Bertem → Drelow
Drelow → Bertem
Drelów
Drelow
Люблинское
Бяльский
Drelów
Bertem → Drelow
Drelow → Bertem
Dretyń
Поморское
Бытувский
Miastko
Bertem → Dretyń
Dretyń → Bertem
Drewniaczki
Поморское
Старогардский
Skórcz
Bertem → Drewniaczki
Drewniaczki → Bertem
Drewnica
Поморское
Новодвурский
Stegna
Bertem → Drewnica
Drewnica → Bertem
Drewniki
Люблинское
Замойский
Скербешув
Bertem → Drewniki
Drewniki → Bertem
Drezdenko
Дрезденко
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Drezdenko
Bertem → Дрезденко
Дрезденко → Bertem
Drezewo
Drężewo
Мазовецкое
Остроленкский
Olszewo Borki
Bertem → Drezewo
Drezewo → Bertem
Drężewo
Drezewo
Мазовецкое
Остроленкский
Olszewo Borki
Bertem → Drezewo
Drezewo → Bertem
Drgicz
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Bertem → Drgicz
Drgicz → Bertem
Drobin
Дробин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Bertem → Дробин
Дробин → Bertem
Droblin
Дроблін
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Bertem → Дроблін
Дроблін → Bertem
Drobnice
Лодзинское
Велюньский
Osjaków
Bertem → Drobnice
Drobnice → Bertem
Drochlin
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Bertem → Drochlin
Drochlin → Bertem
Droglowice
Нижнесилезское
Глогувский
Pęcław
Bertem → Droglowice
Droglowice → Bertem
Drogobycza
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Bertem → Drogobycza
Drogobycza → Bertem
Drogomilowice
Drogomiłowice
Нижнесилезское
Сьродский
Udanin
Bertem → Drogomilowice
Drogomilowice → Bertem
Drogomiłowice
Drogomilowice
Нижнесилезское
Сьродский
Udanin
Bertem → Drogomilowice
Drogomilowice → Bertem
Drogomysl
Drogomyśl
Силезское
Цешинский
Strumień
Bertem → Дрогомысьль
Дрогомысьль → Bertem
Drogomyśl
Дрогомысьль
Силезское
Цешинский
Strumień
Bertem → Дрогомысьль
Дрогомысьль → Bertem
Drogoszewice
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Bertem → Drogoszewice
Drogoszewice → Bertem
Drohiczyn
Дрохичин
Подляское
Семятыченский
Drohiczyn
Bertem → Дрохичин
Дрохичин → Bertem
Drohojów
Дрогоїв
Подкарпатское
Перемышльский
Orły
Bertem → Дрогоїв
Дрогоїв → Bertem
Droltowice
Drołtowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Bertem → Droltowice
Droltowice → Bertem
Drołtowice
Droltowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Bertem → Droltowice
Droltowice → Bertem
Droniowice
Силезское
Люблинецкий
Kochanowice
Bertem → Droniowice
Droniowice → Bertem
Drop
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Bertem → Drop
Drop → Bertem
Droszków
Любушское
Зелёногурский
Zabór
Bertem → Droszków
Droszków → Bertem
Drozdow
Любушское
Жарский
Żary
Bertem → Drozdow
Drozdow → Bertem
Drozdowo
Западнопоморское
Колобжегский
Rymań
Bertem → Drozdowo
Drozdowo → Bertem
Drozdowo
Дроздово
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Bertem → Дроздово
Дроздово → Bertem
Drozdowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Bertem → Drozdowo
Drozdowo → Bertem
Drozdzowka
Drożdżówka
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Bertem → Drozdzowka
Drozdzowka → Bertem
Drozejowice
Drożejowice
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Bertem → Drozejowice
Drozejowice → Bertem
Drozkow
Дрожкув
Любушское
Жарский
Żary
Bertem → Дрожкув
Дрожкув → Bertem
Drożdżówka
Drozdzowka
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Bertem → Drozdzowka
Drozdzowka → Bertem
Drożejowice
Drozejowice
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Bertem → Drozejowice
Drozejowice → Bertem
Drugnia
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Bertem → Drugnia
Drugnia → Bertem
Drugnia Rządowa
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Bertem → Drugnia Rządowa
Drugnia Rządowa → Bertem
Drutarnia
Силезское
Тарногурский
Kalety
Bertem → Drutarnia
Drutarnia → Bertem
Druzbice
Drużbice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Bertem → Druzbice
Druzbice → Bertem
Druzykowa
Drużykowa
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Bertem → Druzykowa
Druzykowa → Bertem
Druzyny
Drużyny
Куявско Поморское
Бродницкий
Bobrowo
Bertem → Druzyny
Druzyny → Bertem
Drużbice
Druzbice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Bertem → Druzbice
Druzbice → Bertem
Drużykowa
Druzykowa
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Bertem → Druzykowa
Druzykowa → Bertem
Drużyny
Druzyny
Куявско Поморское
Бродницкий
Bobrowo
Bertem → Druzyny
Druzyny → Bertem
Drwalew
Мазовецкое
Груецкий
Chynów
Bertem → Drwalew
Drwalew → Bertem
Drwaly
Drwały
Мазовецкое
Пултуский
Zatory
Bertem → Drwaly
Drwaly → Bertem
Drwały
Drwaly
Мазовецкое
Пултуский
Zatory
Bertem → Drwaly
Drwaly → Bertem
Drwinia
Дрвиня
Малопольское
Бохнявский
Drwinia
Bertem → Дрвиня
Дрвиня → Bertem
Drygały
Варминско Мазурское
Пишский
Biała Piska
Bertem → Drygały
Drygały → Bertem
Drynki
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Bertem → Drynki
Drynki → Bertem
Dryszczow
Dryszczów
Люблинское
Хелмский
Żmudź
Bertem → Dryszczow
Dryszczow → Bertem
Dryszczów
Dryszczow
Люблинское
Хелмский
Żmudź
Bertem → Dryszczow
Dryszczow → Bertem
Dryżyna
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Bertem → Dryżyna
Dryżyna → Bertem
Drzazna
Лодзинское
Серадзкий
Wróblew
Bertem → Drzazna
Drzazna → Bertem
Drzeniow
Дженюв
Любушское
Жарский
Tuplice
Bertem → Дженюв
Дженюв → Bertem
Drzewce
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Bertem → Drzewce
Drzewce → Bertem
Drzewce Kolonia
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Bertem → Drzewce Kolonia
Drzewce Kolonia → Bertem
Drzewianowo
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Bertem → Drzewianowo
Drzewianowo → Bertem
Drzewiany
Джевяни
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Bertem → Джевяни
Джевяни → Bertem
Drzewica
Джевица
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Bertem → Джевица
Джевица → Bertem
Drzewina
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Bertem → Drzewina
Drzewina → Bertem
Drzeżewo
Поморское
Слупский
Główczyce
Bertem → Drzeżewo
Drzeżewo → Bertem
Drzonek
Великопольское
Сьремский
Dolsk
Bertem → Drzonek
Drzonek → Bertem
Drzonów
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Bertem → Drzonów
Drzonów → Bertem
Drzycim
Куявско Поморское
Свецкий
Drzycim
Bertem → Drzycim
Drzycim → Bertem
Drzykozy
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Bertem → Drzykozy
Drzykozy → Bertem
Du
Duba
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Bertem → Duba
Duba → Bertem
Dubeczno
Люблинское
Влодавский
Hańsk
Bertem → Dubeczno
Dubeczno → Bertem
Dubeninki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Bertem → Dubeninki
Dubeninki → Bertem
Dubica
Люблинское
Бяльский
Wisznice
Bertem → Dubica
Dubica → Bertem
Dubicze
Дубіче
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Bertem → Дубіче
Дубіче → Bertem
Dubicze
Подляское
Хайнувский
Dubicze Cerkiewne
Bertem → Dubicze
Dubicze → Bertem
Dubicze Osoczne
Дубиче Осочнэ
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Bertem → Дубиче Осочнэ
Дубиче Осочнэ → Bertem
Dubidze
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Bertem → Dubidze
Dubidze → Bertem
Dubidze Kolonia
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Bertem → Dubidze Kolonia
Dubidze Kolonia → Bertem
Dubie
Дубе
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Bertem → Дубе
Дубе → Bertem
Dubiecko
Подкарпатское
Перемышльский
Dubiecko
Bertem → Dubiecko
Dubiecko → Bertem
Dubiel
Поморское
Квидзынский
Kwidzyn
Bertem → Dubiel
Dubiel → Bertem
Dubienka
Люблинское
Хелмский
Dubienka
Bertem → Dubienka
Dubienka → Bertem
Dubiny
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Bertem → Dubiny
Dubiny → Bertem
Dubow
Dubów
Люблинское
Бяльский
Łomazy
Bertem → Dubow
Dubow → Bertem
Dubowo
Подляское
Сейненский
Sejny
Bertem → Dubowo
Dubowo → Bertem
Dubowo Drugie
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Bertem → Dubowo Drugie
Dubowo Drugie → Bertem
Dubowo Pierwsze
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Bertem → Dubowo Pierwsze
Dubowo Pierwsze → Bertem
Dubów
Dubow
Люблинское
Бяльский
Łomazy
Bertem → Dubow
Dubow → Bertem
Ducino
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Bertem → Ducino
Ducino → Bertem
Duczki
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Bertem → Duczki
Duczki → Bertem
Dudka
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Bertem → Dudka
Dudka → Bertem
Dudki
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Bertem → Dudki
Dudki → Bertem
Dukla
Подкарпатское
Кросненский
Dukla
Bertem → Dukla
Dukla → Bertem
Dulcza Wielka
Подкарпатское
Мелецкий
Radomyśl Wielki
Bertem → Dulcza Wielka
Dulcza Wielka → Bertem
Dulkowszczyzna
Подляское
Августовский
Lipsk
Bertem → Dulkowszczyzna
Dulkowszczyzna → Bertem
Dulowa
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Bertem → Dulowa
Dulowa → Bertem
Dulsk
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Bertem → Dulsk
Dulsk → Bertem
Duły
Варминско Мазурское
Олецкий
Olecko
Bertem → Duły
Duły → Bertem
Dunino
Нижнесилезское
Легницкий
Krotoszyce
Bertem → Dunino
Dunino → Bertem
Duninowo
Дуніново
Поморское
Слупский
Ustka
Bertem → Дуніново
Дуніново → Bertem
Dunkowice
Duńkowice
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Bertem → Dunkowice
Dunkowice → Bertem
Dunkowiczki
Duńkowiczki
Подкарпатское
Перемышльский
Orły
Bertem → Dunkowiczki
Dunkowiczki → Bertem
Dunowo
Дуново
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Bertem → Дуново
Дуново → Bertem
Duńkowice
Dunkowice
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Bertem → Dunkowice
Dunkowice → Bertem
Duńkowiczki
Dunkowiczki
Подкарпатское
Перемышльский
Orły
Bertem → Dunkowiczki
Dunkowiczki → Bertem
Durag
Durąg
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Bertem → Durag
Durag → Bertem
Durąg
Durag
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Bertem → Durag
Durag → Bertem
Durok
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Bertem → Durok
Durok → Bertem
Dury
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Bertem → Dury
Dury → Bertem
Dusin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Bertem → Dusin
Dusin → Bertem
Dusina
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Bertem → Dusina
Dusina → Bertem
Dusocin
Дусоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Bertem → Дусоцин
Дусоцин → Bertem
Duszniki
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Bertem → Duszniki
Duszniki → Bertem
Duszniki
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Bertem → Duszniki
Duszniki → Bertem
Duszniki Zdroj
Duszniki Zdrój
Нижнесилезское
Клодзский
Duszniki Zdrój
Bertem → Душники Здруй
Душники Здруй → Bertem
Duszniki Zdrój
Душники Здруй
Нижнесилезское
Клодзский
Duszniki Zdrój
Bertem → Душники Здруй
Душники Здруй → Bertem
Duży Potok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Bertem → Duży Potok
Duży Potok → Bertem
Dw
Dwa Młyny
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Bertem → Dwa Młyny
Dwa Młyny → Bertem
Dwerniczek
Подкарпатское
Бещадский
Czarna
Bertem → Dwerniczek
Dwerniczek → Bertem
Dwernik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Bertem → Dwernik
Dwernik → Bertem
Dwikozy
Свентокшишское
Сандомирский
Dwikozy
Bertem → Dwikozy
Dwikozy → Bertem
Dworek
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Bertem → Dworek
Dworek → Bertem
Dworek
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Bertem → Dworek
Dworek → Bertem
Dworek
Поморское
Новодвурский
Ostaszewo
Bertem → Dworek
Dworek → Bertem
Dwór
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Bertem → Dwór
Dwór → Bertem
Dy
Dybawka
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Bertem → Dybawka
Dybawka → Bertem
Dybki
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Bertem → Dybki
Dybki → Bertem
Dyblin
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Bertem → Dyblin
Dyblin → Bertem
Dybowo
Поморское
Мальбурский
Nowy Staw
Bertem → Dybowo
Dybowo → Bertem
Dybów
Мазовецкое
Соколувский
Kosów Lacki
Bertem → Dybów
Dybów → Bertem
Dychów
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Bertem → Dychów
Dychów → Bertem
Dydnia
Подкарпатское
Бжозувский
Dydnia
Bertem → Dydnia
Dydnia → Bertem
Dygowo
Дыгово
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Bertem → Дыгово
Дыгово → Bertem
Dylagowka
Dylągówka
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Bertem → Dylagowka
Dylagowka → Bertem
Dylaki
Опольское
Опольский
Ozimek
Bertem → Dylaki
Dylaki → Bertem
Dylągówka
Dylagowka
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Bertem → Dylagowka
Dylagowka → Bertem
Dyle
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Bertem → Dyle
Dyle → Bertem
Dylewo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Bertem → Dylewo
Dylewo → Bertem
Dylewo
Мазовецкое
Остроленкский
Kadzidło
Bertem → Dylewo
Dylewo → Bertem
Dylow Rzadowy
Dylów Rządowy
Лодзинское
Паенченский
Pajęczno
Bertem → Dylow Rzadowy
Dylow Rzadowy → Bertem
Dylów Rządowy
Dylow Rzadowy
Лодзинское
Паенченский
Pajęczno
Bertem → Dylow Rzadowy
Dylow Rzadowy → Bertem
Dymer
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Bertem → Dymer
Dymer → Bertem
Dynak
Мазовецкое
Пшаснышский
Jednorożec
Bertem → Dynak
Dynak → Bertem
Dynow
Dynów
Подкарпатское
Жешувский
Dynów
Bertem → Дынув
Дынув → Bertem
Dynów
Дынув
Подкарпатское
Жешувский
Dynów
Bertem → Дынув
Дынув → Bertem
Dyrdy
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Bertem → Dyrdy
Dyrdy → Bertem
Dyszno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Bertem → Dyszno
Dyszno → Bertem
Dyszobaba
Мазовецкое
Макувский
Różan
Bertem → Dyszobaba
Dyszobaba → Bertem
Dyszów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Bertem → Dyszów
Dyszów → Bertem
Dywity
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Bertem → Dywity
Dywity → Bertem
Dz
Dzbance
Dzbańce
Опольское
Глубчицкий
Branice
Bertem → Dzbance
Dzbance → Bertem
Dzbanki
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Bertem → Dzbanki
Dzbanki → Bertem
Dzbańce
Dzbance
Опольское
Глубчицкий
Branice
Bertem → Dzbance
Dzbance → Bertem
Dzbenin
Дзбенін
Мазовецкое
Остроленкский
Rzekuń
Bertem → Дзбенін
Дзбенін → Bertem
Dzbonie
Мазовецкое
Цеханувский
Opinogóra Górna
Bertem → Dzbonie
Dzbonie → Bertem
Dziadkowice
Подляское
Семятыченский
Dziadkowice
Bertem → Dziadkowice
Dziadkowice → Bertem
Dziadkowskie
Дзядковське
Мазовецкое
Лосицкий
Huszlew
Bertem → Дзядковське
Дзядковське → Bertem
Dziadow Most
Дзядув Мост
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Bertem → Дзядув Мост
Дзядув Мост → Bertem
Dziadowa Kloda
Dziadowa Kłoda
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Bertem → Dziadowa Kloda
Dziadowa Kloda → Bertem
Dziadowa Kłoda
Dziadowa Kloda
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Bertem → Dziadowa Kloda
Dziadowa Kloda → Bertem
Dziaduszyn
Варминско Мазурское
Венгожевский
Pozezdrze
Bertem → Dziaduszyn
Dziaduszyn → Bertem
Dzialdowo
Działdowo
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Działdowo
Bertem → Дзялдово
Дзялдово → Bertem
Dzialosza
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Bertem → Dzialosza
Dzialosza → Bertem
Dzialoszyce
Działoszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Bertem → Дзялошице
Дзялошице → Bertem
Dzialoszyn
Działoszyn
Лодзинское
Паенченский
Działoszyn
Bertem → Dzialoszyn
Dzialoszyn → Bertem
Dzialoszyn
Działoszyn
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Bertem → Dzialoszyn
Dzialoszyn → Bertem
Dzialy
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Bertem → Dzialy
Dzialy → Bertem
Dzialyn
Działyń
Люблинское
Парчевский
Siemień
Bertem → Dzialyn
Dzialyn → Bertem
Działdowo
Дзялдово
Варминско Мазурское
Дзялдовский
Działdowo
Bertem → Дзялдово
Дзялдово → Bertem
Działoszyce
Дзялошице
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Bertem → Дзялошице
Дзялошице → Bertem
Działoszyn
Dzialoszyn
Лодзинское
Паенченский
Działoszyn
Bertem → Dzialoszyn
Dzialoszyn → Bertem
Działoszyn
Dzialoszyn
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Bertem → Dzialoszyn
Dzialoszyn → Bertem
Działowo
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Płużnica
Bertem → Działowo
Działowo → Bertem
Działyń
Dzialyn
Люблинское
Парчевский
Siemień
Bertem → Dzialyn
Dzialyn → Bertem
Dziarnow
Dziarnów
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Bertem → Dziarnow
Dziarnow → Bertem
Dziarnowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Pakość
Bertem → Dziarnowo
Dziarnowo → Bertem
Dziarnów
Dziarnow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Bertem → Dziarnow
Dziarnow → Bertem
Dziarny
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Bertem → Dziarny
Dziarny → Bertem
Dziechlino
Поморское
Лемборкский
Nowa Wieś Lęborska
Bertem → Dziechlino
Dziechlino → Bertem
Dziechno
Дзехно
Поморское
Лемборкский
Cewice
Bertem → Дзехно
Дзехно → Bertem
Dziecielec
Dzięcielec
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Bertem → Dziecielec
Dziecielec → Bertem
Dziecinow
Dziecinów
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Bertem → Dziecinow
Dziecinow → Bertem
Dziecinów
Dziecinow
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Bertem → Dziecinow
Dziecinow → Bertem
Dziecioly
Dzięcioły
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Bertem → Dziecioly
Dziecioly → Bertem
Dzieczewo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Bertem → Dzieczewo
Dzieczewo → Bertem
Dziećmiarowice
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Bertem → Dziećmiarowice
Dziećmiarowice → Bertem
Dziedzice
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Bertem → Dziedzice
Dziedzice → Bertem
Dziedzice
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Bertem → Dziedzice
Dziedzice → Bertem
Dziedzinek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Bertem → Dziedzinek
Dziedzinek → Bertem
Dziegielow
Dzięgielów
Силезское
Цешинский
Goleszów
Bertem → Dziegielow
Dziegielow → Bertem
Dziekanowice
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Bertem → Dziekanowice
Dziekanowice → Bertem
Dziekanów Leśny
Дзеканув Лесьни
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Bertem → Дзеканув Лесьни
Дзеканув Лесьни → Bertem
Dziekanów Nowy
Дзеканув Новий
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Bertem → Дзеканув Новий
Дзеканув Новий → Bertem
Dziekanów Polski
Дзеканув Польський
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Bertem → Дзеканув Польський
Дзеканув Польський → Bertem
Dziektarzew
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Bertem → Dziektarzew
Dziektarzew → Bertem
Dzielawy
Опольское
Кендзежинско козельский
Polska Cerekiew
Bertem → Dzielawy
Dzielawy → Bertem
Dzielce
Дзельце
Люблинское
Замойский
Радечница
Bertem → Дзельце
Дзельце → Bertem
Dzielna
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Bertem → Dzielna
Dzielna → Bertem
Dzielnik
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Bertem → Dzielnik
Dzielnik → Bertem
Dzielów
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Bertem → Dzielów
Dzielów → Bertem
Dziemiany
Поморское
Косцежский
Dziemiany
Bertem → Dziemiany
Dziemiany → Bertem
Dziemionna
Куявско Поморское
Быдгощский
Nowa Wieś Wielka
Bertem → Dziemionna
Dziemionna → Bertem
Dziennice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Bertem → Dziennice
Dziennice → Bertem
Dzierawy
Великопольское
Кольский
Koło
Bertem → Dzierawy
Dzierawy → Bertem
Dzierdziówka
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Bertem → Dzierdziówka
Dzierdziówka → Bertem
Dziergowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Bertem → Dziergowice
Dziergowice → Bertem
Dzierlin
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Bertem → Dzierlin
Dzierlin → Bertem
Dzierzanowo
Dzierżanowo
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Bertem → Dzierzanowo
Dzierzanowo → Bertem
Dzierzazna
Dzierzązna
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Bertem → Dzierzazna
Dzierzazna → Bertem
Dzierzaznia
Dzierzążnia
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Bertem → Дзежонжня
Дзежонжня → Bertem
Dzierzazno
Dzierżążno
Поморское
Картузский
Kartuzy
Bertem → Dzierzazno
Dzierzazno → Bertem
Dzierzązna
Dzierzazna
Лодзинское
Серадзкий
Warta
Bertem → Dzierzazna
Dzierzazna → Bertem
Dzierzążnia
Дзежонжня
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Bertem → Дзежонжня
Дзежонжня → Bertem
Dzierzbice
Великопольское
Кольский
Chodów
Bertem → Dzierzbice
Dzierzbice → Bertem
Dzierzenin
Dzierżenin
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Bertem → Dzierzenin
Dzierzenin → Bertem
Dzierzgon
Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Dzierzgoń
Bertem → Дзежгонь
Дзежгонь → Bertem
Dzierzgoń
Дзежгонь
Поморское
Штумский
Dzierzgoń
Bertem → Дзежгонь
Дзежгонь → Bertem
Dzierzgowo
Мазовецкое
Млавский
Dzierzgowo
Bertem → Dzierzgowo
Dzierzgowo → Bertem
Dzierzkowice
Dzierżkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Bertem → Dzierzkowice
Dzierzkowice → Bertem
Dzierzkowice
Опольское
Глубчицкий
Branice
Bertem → Dzierzkowice
Dzierzkowice → Bertem
Dzierzkowice Rynek
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Bertem → Dzierzkowice Rynek
Dzierzkowice Rynek → Bertem
Dzierznica
Великопольское
Сьрёдский
Dominowo
Bertem → Dzierznica
Dzierznica → Bertem
Dzierzoniow
Dzierżoniów
Нижнесилезское
Дзержонювский
Dzierżoniów
Bertem → Дзержонюв
Дзержонюв → Bertem
Dzierzyslaw
Дзержислав
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Bertem → Дзержислав
Дзержислав → Bertem
Dzierzyslawice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Bertem → Dzierzyslawice
Dzierzyslawice → Bertem
Dzierżaniny
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Bertem → Dzierżaniny
Dzierżaniny → Bertem
Dzierżanowo
Dzierzanowo
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Bertem → Dzierzanowo
Dzierzanowo → Bertem
Dzierżązna
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Bertem → Dzierżązna
Dzierżązna → Bertem
Dzierżążno
Dzierzazno
Поморское
Картузский
Kartuzy
Bertem → Dzierzazno
Dzierzazno → Bertem
Dzierżążno Wielkie
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Wieleń
Bertem → Dzierżążno Wielkie
Dzierżążno Wielkie → Bertem
Dzierżenin
Dzierzenin
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Bertem → Dzierzenin
Dzierzenin → Bertem
Dzierżkowice
Dzierzkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Bertem → Dzierzkowice
Dzierzkowice → Bertem
Dzierżoniów
Дзержонюв
Нижнесилезское
Дзержонювский
Dzierżoniów
Bertem → Дзержонюв
Дзержонюв → Bertem
Dzieslawice
Нижнесилезское
Олесницкий
Międzybórz
Bertem → Dzieslawice
Dzieslawice → Bertem
Dzietrzkowice
Лодзинское
Верушувский
Łubnice
Bertem → Dzietrzkowice
Dzietrzkowice → Bertem
Dzietrzniki
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Bertem → Dzietrzniki
Dzietrzniki → Bertem
Dzietrzychowice
Любушское
Жаганьский
Żagań
Bertem → Dzietrzychowice
Dzietrzychowice → Bertem
Dziewczopole
Куявско Поморское
Влоцлавский
Izbica Kujawska
Bertem → Dziewczopole
Dziewczopole → Bertem
Dziewiec Wlok
Dziewięć Włók
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Bertem → Dziewiec Wlok
Dziewiec Wlok → Bertem
Dziewierzewo
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Bertem → Dziewierzewo
Dziewierzewo → Bertem
Dziewięć Włók
Dziewiec Wlok
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Bertem → Dziewiec Wlok
Dziewiec Wlok → Bertem
Dziewin
Дзевін
Малопольское
Бохнявский
Drwinia
Bertem → Дзевін
Дзевін → Bertem
Dziewiszewo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Bertem → Dziewiszewo
Dziewiszewo → Bertem
Dziewkowice
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Bertem → Dziewkowice
Dziewkowice → Bertem
Dzięcielec
Dziecielec
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Bertem → Dziecielec
Dziecielec → Bertem
Dzięcioły
Dziecioly
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Bertem → Dziecioly
Dziecioly → Bertem
Dzięcioły
Дзенцьоли
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Bertem → Дзенцьоли
Дзенцьоли → Bertem
Dzięgielów
Dziegielow
Силезское
Цешинский
Goleszów
Bertem → Dziegielow
Dziegielow → Bertem
Dziki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Bertem → Dziki
Dziki → Bertem
Dzikowice
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Bertem → Dzikowice
Dzikowice → Bertem
Dzikowiec
Подкарпатское
Кольбушовский
Dzikowiec
Bertem → Dzikowiec
Dzikowiec → Bertem
Dzikowo
Дзіково
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Bertem → Дзіково
Дзіково → Bertem
Dzikowo
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Bertem → Dzikowo
Dzikowo → Bertem
Dzimierz
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Bertem → Dzimierz
Dzimierz → Bertem
Dziśnity
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Bertem → Dziśnity
Dziśnity → Bertem
Dziunin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Bertem → Dziunin
Dziunin → Bertem
Dziurkow
Dziurków
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Bertem → Dziurkow
Dziurkow → Bertem
Dziurków
Dziurkow
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Bertem → Dziurkow
Dziurkow → Bertem
Dziwiszow
Dziwiszów
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Bertem → Dziwiszow
Dziwiszow → Bertem
Dziwiszów
Dziwiszow
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Bertem → Dziwiszow
Dziwiszow → Bertem
Dziwnow
Dziwnów
Западнопоморское
Каменьский
Dziwnów
Bertem → Дзивнув
Дзивнув → Bertem
Dziwnowek
Dziwnówek
Западнопоморское
Каменьский
Dziwnów
Bertem → Дзивнувек
Дзивнувек → Bertem
Dziwnów
Дзивнув
Западнопоморское
Каменьский
Dziwnów
Bertem → Дзивнув
Дзивнув → Bertem
Dziwnówek
Дзивнувек
Западнопоморское
Каменьский
Dziwnów
Bertem → Дзивнувек
Дзивнувек → Bertem
Dzwierzuty
Dźwierzuty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Bertem → Dzwierzuty
Dzwierzuty → Bertem
Dzwirzyno
Dźwirzyno
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Bertem → Дзвижино
Дзвижино → Bertem
Dzwola
Люблинское
Яновский
Dzwola
Bertem → Dzwola
Dzwola → Bertem
Dzwonowo
Западнопоморское
Старгардский
Marianowo
Bertem → Dzwonowo
Dzwonowo → Bertem
Dź
Dźwierzuty
Dzwierzuty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Bertem → Dzwierzuty
Dzwierzuty → Bertem
Dźwirzyno
Дзвижино
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Bertem → Дзвижино
Дзвижино → Bertem
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Bertem
Bertem
Польша
Бельгия