rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Enger
Enger ↔ Польша
Автобусы
Enger
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Enger
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Enger
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Enger → Sabaudia
Sabaudia → Enger
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Enger → Saborze
Saborze → Enger
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Enger → Sacharewo
Sacharewo → Enger
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Enger → Sadek
Sadek → Enger
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Enger → Sadki
Sadki → Enger
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Sadkow
Sadkow → Enger
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Enger → Садкув
Садкув → Enger
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Sadkowek
Sadkowek → Enger
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Enger → Sadkowo
Sadkowo → Enger
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Sadkow
Sadkow → Enger
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Sadkowek
Sadkowek → Enger
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Enger → Sadlinki
Sadlinki → Enger
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Enger → Sadlno
Sadlno → Enger
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Enger → Sadlowo
Sadlowo → Enger
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Enger → Sadlowo
Sadlowo → Enger
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Enger → Sadlowo
Sadlowo → Enger
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Enger → Sadlowo
Sadlowo → Enger
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Enger → Sadlowo
Sadlowo → Enger
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Enger → Sadlowo
Sadlowo → Enger
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Enger → Sadow
Sadow → Enger
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Enger → Садова
Садова → Enger
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Sadowice
Sadowice → Enger
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Enger → Sadowie
Sadowie → Enger
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Enger → Садове
Садове → Enger
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Enger → Sadowne
Sadowne → Enger
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Enger → Sadowo
Sadowo → Enger
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Enger → Sadow
Sadow → Enger
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Enger → Sadów
Sadów → Enger
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Enger → Sadrozyce
Sadrozyce → Enger
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Enger → Sadry
Sadry → Enger
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Enger → Sadurki
Sadurki → Enger
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Enger → Sadurki
Sadurki → Enger
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Enger → Sady
Sady → Enger
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Enger → Sady
Sady → Enger
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Enger → Sady
Sady → Enger
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Enger → Sady Dolne
Sady Dolne → Enger
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Enger → Sadykierz
Sadykierz → Enger
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Enger → Сайчице
Сайчице → Enger
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Salno
Salno → Enger
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Enger → Salno
Salno → Enger
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Enger → Samarzewo
Samarzewo → Enger
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Enger → Samborowice
Samborowice → Enger
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Enger → Samborowo
Samborowo → Enger
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Enger → Самборско
Самборско → Enger
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Enger → Samborzec
Samborzec → Enger
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Enger → Samlawki
Samlawki → Enger
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Enger → Samlino
Samlino → Enger
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Enger → Samlawki
Samlawki → Enger
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Samociazek
Samociazek → Enger
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Samociazek
Samociazek → Enger
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Enger → Samolubie
Samolubie → Enger
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Enger → Samołęż
Samołęż → Enger
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Enger → Samorzadki
Samorzadki → Enger
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Enger → Samorzadki
Samorzadki → Enger
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Enger → Samostrzalow
Samostrzalow → Enger
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Enger → Samostrzalow
Samostrzalow → Enger
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Enger → Samostrzel
Samostrzel → Enger
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Самотвур
Самотвур → Enger
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Enger → Samowicze
Samowicze → Enger
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Enger → Sampława
Sampława → Enger
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Enger → Samsieczno
Samsieczno → Enger
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Enger → Samsieczynek
Samsieczynek → Enger
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Samsonowice
Samsonowice → Enger
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Enger → Сандомир
Сандомир → Enger
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Enger → Sanice
Sanice → Enger
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Enger → Sanie
Sanie → Enger
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Enger → Sanka
Sanka → Enger
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Enger → Санники
Санники → Enger
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Enger → Санок
Санок → Enger
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Enger → Santok
Santok → Enger
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Sapieżyn
Sapieżyn → Enger
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Enger → Saplaty
Saplaty → Enger
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Enger → Sapolnica
Sapolnica → Enger
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Enger → Sapy
Sapy → Enger
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Enger → Sarbia
Sarbia → Enger
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Enger → Sarbicko
Sarbicko → Enger
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Enger → Сарбиново
Сарбиново → Enger
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Enger → Сарбиново
Сарбиново → Enger
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Enger → Sarbka
Sarbka → Enger
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Enger → Сарбськ
Сарбськ → Enger
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Enger → Сарнаки
Сарнаки → Enger
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Enger → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Enger
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Enger → Sarnow
Sarnow → Enger
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Enger → Sarnow
Sarnow → Enger
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Enger → Sarnówek
Sarnówek → Enger
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Enger → Sarnówek
Sarnówek → Enger
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Enger → Sartowice
Sartowice → Enger
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Enger → Sarzyna
Sarzyna → Enger
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Enger → Sasino
Sasino → Enger
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Enger → Saspow
Saspow → Enger
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Enger → Sawin
Sawin → Enger
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Enger → Sawino
Sawino → Enger
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Enger → Sawity
Sawity → Enger
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Enger → Saborze
Saborze → Enger
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Enger → Sadry
Sadry → Enger
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Enger → Sągnity
Sągnity → Enger
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Enger → Saplaty
Saplaty → Enger
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Enger → Sąpole
Sąpole → Enger
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Enger → Sapolnica
Sapolnica → Enger
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Enger → Sapy
Sapy → Enger
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Enger → Sąpy
Sąpy → Enger
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Enger → Сутейск
Сутейск → Enger
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Enger → Saspow
Saspow → Enger
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Enger → Schodnia
Schodnia → Enger
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Enger → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Enger
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Enger → Sciborowice
Sciborowice → Enger
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Enger → Sciborz
Sciborz → Enger
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Enger → Sciborzyce
Sciborzyce → Enger
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Enger → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Enger
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Enger → Sciechow
Sciechow → Enger
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Enger → Sciechowek
Sciechowek → Enger
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Enger → Sciegny
Sciegny → Enger
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Enger → Sciejowice
Sciejowice → Enger
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Enger → Scienne
Scienne → Enger
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Enger → Scinawa
Scinawa → Enger
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Enger → Sebastianowo
Sebastianowo → Enger
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Enger → Secemin
Secemin → Enger
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Enger → Sechna
Sechna → Enger
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Enger → Seczkowo
Seczkowo → Enger
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Enger → Seczkowo
Seczkowo → Enger
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Enger → Sedow
Sedow → Enger
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Enger → Sedziejowice
Sedziejowice → Enger
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Enger → Sedzimirow
Sedzimirow → Enger
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Enger → Sedziszow
Sedziszow → Enger
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Enger → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Enger
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Enger → Sedziszowa
Sedziszowa → Enger
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Sedziszowa
Sedziszowa → Enger
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Enger → Сейны
Сейны → Enger
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Enger → Sekocin Las
Sekocin Las → Enger
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Enger → Семлін
Семлін → Enger
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Enger → Senislawice
Senislawice → Enger
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Enger → Senislawice
Senislawice → Enger
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Enger → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Enger
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Enger → Sepopol
Sepopol → Enger
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Serafinów
Serafinów → Enger
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Enger → Serby
Serby → Enger
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Enger → Seredzice
Seredzice → Enger
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Enger → Сероцк
Сероцк → Enger
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Enger → Сероцк
Сероцк → Enger
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Enger → Seroczyn
Seroczyn → Enger
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Enger → Seroki
Seroki → Enger
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Enger → Serokomla
Serokomla → Enger
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Enger → Serpelice
Serpelice → Enger
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Enger → Serwoniec
Serwoniec → Enger
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Enger → Serwy
Serwy → Enger
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Enger → Seczkowo
Seczkowo → Enger
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Enger → Seczkowo
Seczkowo → Enger
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Enger → Sędki
Sędki → Enger
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Enger → Sedow
Sedow → Enger
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Enger → Sędów
Sędów → Enger
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Enger → Sedziejowice
Sedziejowice → Enger
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Enger → Sedzimirow
Sedzimirow → Enger
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Enger → Sedziszowa
Sedziszowa → Enger
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Sedziszowa
Sedziszowa → Enger
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Enger → Sedziszow
Sedziszow → Enger
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Enger → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Enger
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Enger → Sekocin Las
Sekocin Las → Enger
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Enger → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Enger
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Enger → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Enger
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Enger → Sękowa
Sękowa → Enger
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Enger → Sękowice
Sękowice → Enger
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Enger → Sękowo
Sękowo → Enger
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Enger → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Enger
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Enger → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Enger
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Enger → Sepopol
Sepopol → Enger
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Enger → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Enger
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Сянув
Сянув → Enger
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Enger → Sianowo
Sianowo → Enger
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Enger → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Enger
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Enger → Сяноженты
Сяноженты → Enger
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Enger → Сяноженты
Сяноженты → Enger
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Сянув
Сянув → Enger
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Enger → Siary
Siary → Enger
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Enger → Siąszyce
Siąszyce → Enger
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Enger → Sibin
Sibin → Enger
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Enger → Sichow
Sichow → Enger
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Enger → Sichow
Sichow → Enger
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Enger → Sicienko
Sicienko → Enger
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Enger → Sicko
Sicko → Enger
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Enger → Siczki
Siczki → Enger
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Enger → Сідзіна
Сідзіна → Enger
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Enger → Sieborowice
Sieborowice → Enger
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Enger → Sieburczyn
Sieburczyn → Enger
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Enger → Siechnice
Siechnice → Enger
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Enger → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Enger
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Enger → Sieciechow
Sieciechow → Enger
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Enger → Сецехув
Сецехув → Enger
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Enger → Sieciechowice
Sieciechowice → Enger
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Enger → Sieciechowice
Sieciechowice → Enger
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Enger → Sieciechow
Sieciechow → Enger
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Enger → Sieciejow
Sieciejow → Enger
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Сецемін
Сецемін → Enger
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Enger → Siecien
Siecien → Enger
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Enger → Siecien
Siecien → Enger
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Enger → Siedlakowice
Siedlakowice → Enger
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Enger → Siedlanka
Siedlanka → Enger
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Enger → Siedlatkow
Siedlatkow → Enger
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Enger → Siedlatkow
Siedlatkow → Enger
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Enger → Siedlątków
Siedlątków → Enger
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Enger → Седльце
Седльце → Enger
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Enger → Siedlce
Siedlce → Enger
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Enger → Siedlec
Siedlec → Enger
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Enger → Siedlec
Siedlec → Enger
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Enger → Siedlec
Siedlec → Enger
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Enger → Седлець
Седлець → Enger
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Enger → Седлець
Седлець → Enger
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Enger → Siedlec
Siedlec → Enger
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Enger → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Enger
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Enger → Siedlece
Siedlece → Enger
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Enger → Siedlecin
Siedlecin → Enger
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Enger → Siedlemin
Siedlemin → Enger
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Enger → Siedlew
Siedlew → Enger
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Enger → Siedlecin
Siedlecin → Enger
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Enger → Седліце
Седліце → Enger
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Enger → Siedliska
Siedliska → Enger
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Enger → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Enger
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Enger → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Enger
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Enger → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Enger
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Enger → Siedlisko
Siedlisko → Enger
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Enger → Siedlisko
Siedlisko → Enger
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Enger → Siedlisko
Siedlisko → Enger
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Enger → Siedliszcze
Siedliszcze → Enger
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Enger → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Enger
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Enger → Siedlnica
Siedlnica → Enger
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Enger → Siedlów
Siedlów → Enger
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Enger → Sieganow
Sieganow → Enger
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Enger → Siekierczyn
Siekierczyn → Enger
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Enger → Siekierki
Siekierki → Enger
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Enger → Siekluki
Siekluki → Enger
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Sielc
Sielc → Enger
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Enger → Sielce
Sielce → Enger
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Enger → Sielec
Sielec → Enger
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Enger → Sielec
Sielec → Enger
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Enger → Sielec
Sielec → Enger
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Enger → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Enger
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Enger → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Enger
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Enger → Sielsko
Sielsko → Enger
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Enger → Sielun
Sielun → Enger
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Enger → Sielun
Sielun → Enger
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Enger → Siemczyno
Siemczyno → Enger
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Enger → Семянице
Семянице → Enger
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Enger → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Enger
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Enger → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Enger
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Enger → Siemianówka
Siemianówka → Enger
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Enger → Siemiany
Siemiany → Enger
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Enger → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Enger
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Enger → Семятыче
Семятыче → Enger
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Enger → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Enger
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Enger
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Enger
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Enger → Siemiechow
Siemiechow → Enger
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Enger → Siemiechow
Siemiechow → Enger
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Enger → Siemien
Siemien → Enger
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Enger → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Enger
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Enger → Siemien
Siemien → Enger
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Enger → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Enger
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Enger → Siemierz
Siemierz → Enger
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Enger → Siemierzyce
Siemierzyce → Enger
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Enger → Siemierzyce
Siemierzyce → Enger
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Enger → Siemirowice
Siemirowice → Enger
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Enger → Семковице
Семковице → Enger
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Enger → Siemszyce
Siemszyce → Enger
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Enger → Siemysl
Siemysl → Enger
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Enger → Siemyslow
Siemyslow → Enger
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Enger → Siemysl
Siemysl → Enger
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Enger → Sieniawa
Sieniawa → Enger
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Enger → Синява
Синява → Enger
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Enger → Сенява
Сенява → Enger
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Enger → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Enger
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Enger → Sieniawka
Sieniawka → Enger
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Enger → Сенично
Сенично → Enger
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Enger → Sienna
Sienna → Enger
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Enger → Сиенна
Сиенна → Enger
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Enger → Siennica
Siennica → Enger
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Enger → Сенниця
Сенниця → Enger
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Enger → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Enger
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Enger → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Enger
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Enger → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Enger
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Enger → Sienno
Sienno → Enger
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Enger → Sienno
Sienno → Enger
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Enger → Siennow
Siennow → Enger
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Enger → Siennow
Siennow → Enger
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Enger → Сіннів
Сіннів → Enger
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Enger → Siepietnica
Siepietnica → Enger
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Enger → Siepraw
Siepraw → Enger
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Enger → Сеправ
Сеправ → Enger
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Enger → Sieprawice
Sieprawice → Enger
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Enger → Sieprawki
Sieprawki → Enger
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Enger → Серадз
Серадз → Enger
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Enger → Sierakow
Sierakow → Enger
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Sierakow
Sierakow → Enger
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Enger → Sierakow
Sierakow → Enger
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Enger → Серакув
Серакув → Enger
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Enger → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Enger
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Sierakowek
Sierakowek → Enger
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Enger → Sierakowice
Sierakowice → Enger
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Enger → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Enger
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Enger → Сераково
Сераково → Enger
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Enger → Sierakowo
Sierakowo → Enger
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Enger
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Enger → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Enger
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Enger → Sierakow
Sierakow → Enger
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Sierakow
Sierakow → Enger
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Enger → Sierakow
Sierakow → Enger
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Enger → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Enger
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Sierakowek
Sierakowek → Enger
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Enger → Sieranie
Sieranie → Enger
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Enger → Siercza
Siercza → Enger
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Enger → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Enger
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Enger → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Enger
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Enger → Sieroniowice
Sieroniowice → Enger
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Enger → Sieroslaw
Sieroslaw → Enger
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Enger → Sieroslawice
Sieroslawice → Enger
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Enger → Sieroslaw
Sieroslaw → Enger
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Enger → Sieroslawice
Sieroslawice → Enger
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Enger → Sieroszewice
Sieroszewice → Enger
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Enger → Sieroszowice
Sieroszowice → Enger
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Enger → Серпц
Серпц → Enger
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Enger → Sierpnica
Sierpnica → Enger
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Enger → Sierpow
Sierpow → Enger
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Enger → Sierpow
Sierpow → Enger
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Enger → Sierskowola
Sierskowola → Enger
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Enger → Siersza
Siersza → Enger
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Enger → Sierzno
Sierzno → Enger
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Enger → Siestrzen
Siestrzen → Enger
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Enger → Siestrzen
Siestrzen → Enger
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Enger → Sietesz
Sietesz → Enger
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Enger → Севеж
Севеж → Enger
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Enger → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Enger
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Enger → Sigła
Sigła → Enger
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Sikorowo
Sikorowo → Enger
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Enger → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Enger
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Enger → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Enger
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Enger → Sikorz
Sikorz → Enger
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Enger → Sikorzyce
Sikorzyce → Enger
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Enger → Sikorzyce
Sikorzyce → Enger
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Sikorzyce
Sikorzyce → Enger
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Enger → Sikorzyn
Sikorzyn → Enger
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Enger → Sikorzyno
Sikorzyno → Enger
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Enger → Sikorz
Sikorz → Enger
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Enger → Silice
Silice → Enger
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Enger → Silin
Silin → Enger
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Enger → Silnica
Silnica → Enger
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Enger → Silno
Silno → Enger
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Enger → Silnowo
Silnowo → Enger
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Enger → Sinogora
Sinogora → Enger
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Enger → Sinogora
Sinogora → Enger
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Enger → Sinoleka
Sinoleka → Enger
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Enger → Sinoleka
Sinoleka → Enger
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Enger → Сіньчиця
Сіньчиця → Enger
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Enger → Сьодло
Сьодло → Enger
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Enger → Siodlo
Siodlo → Enger
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Enger → Siodlo
Siodlo → Enger
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Enger → Siodłowice
Siodłowice → Enger
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Enger → Siolkowa
Siolkowa → Enger
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Enger → Siomki
Siomki → Enger
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Enger → Sionna
Sionna → Enger
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Enger → Siolkowa
Siolkowa → Enger
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Enger → Sitaniec
Sitaniec → Enger
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Enger → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Enger
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Enger → Sitarze
Sitarze → Enger
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Enger → Sitne
Sitne → Enger
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Enger → Sitnik
Sitnik → Enger
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Enger → Sitno
Sitno → Enger
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Enger → Sitno
Sitno → Enger
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Enger → Sitno
Sitno → Enger
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Enger → Sitowa
Sitowa → Enger
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Sitowiec
Sitowiec → Enger
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Enger → Siucice
Siucice → Enger
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Siwialka
Siwialka → Enger
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Siwialka
Siwialka → Enger
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Enger → Siwiki
Siwiki → Enger
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Enger → Skajboty
Skajboty → Enger
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Enger → Skaje
Skaje → Enger
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Enger → Skala
Skala → Enger
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Enger → Скала
Скала → Enger
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Enger → Skalbmierz
Skalbmierz → Enger
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Skalka
Skalka → Enger
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Enger → Skalmierowice
Skalmierowice → Enger
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Enger → Skalmierowice
Skalmierowice → Enger
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Skalow
Skalow → Enger
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Enger → Skala
Skala → Enger
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Enger → Skała
Skała → Enger
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Enger → Skałągi
Skałągi → Enger
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Skalka
Skalka → Enger
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Skalow
Skalow → Enger
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Skały
Skały → Enger
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Enger → Skape
Skape → Enger
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Enger → Skarbimierz
Skarbimierz → Enger
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Enger → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Enger
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Enger → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Enger
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Enger → Skarchowo
Skarchowo → Enger
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Enger → Skarpa
Skarpa → Enger
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Enger → Skarszewy
Skarszewy → Enger
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Enger → Skaryszew
Skaryszew → Enger
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Enger → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Enger
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Enger → Skarżyn
Skarżyn → Enger
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Enger → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Enger
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Enger → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Enger
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Enger → Скавица
Скавица → Enger
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Enger → Skawina
Skawina → Enger
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Enger → Skape
Skape → Enger
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Enger → Скомпе
Скомпе → Enger
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Enger → Skepe
Skepe → Enger
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Enger → Skęczniew
Skęczniew → Enger
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Enger → Skepe
Skepe → Enger
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Skibienko
Skibienko → Enger
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Скібно
Скібно → Enger
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Enger → Skidniow
Skidniow → Enger
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Enger → Skidniow
Skidniow → Enger
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Enger → Skierbieszow
Skierbieszow → Enger
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Enger → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Enger
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Enger → Skierbieszow
Skierbieszow → Enger
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Enger → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Enger
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Enger → Skierdy
Skierdy → Enger
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Enger → Skierki
Skierki → Enger
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Enger → Скерневице
Скерневице → Enger
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Enger → Skindzierz
Skindzierz → Enger
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Enger → Skitno
Skitno → Enger
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Enger → Skloty
Skloty → Enger
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Enger → Skloty
Skloty → Enger
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Enger → Скочув
Скочув → Enger
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Enger → Скочув
Скочув → Enger
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Enger → Skoki
Skoki → Enger
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Enger → Skoki
Skoki → Enger
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Enger → Skoki
Skoki → Enger
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Enger → Skokowa
Skokowa → Enger
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Enger → Skokówko
Skokówko → Enger
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Enger → Skokum
Skokum → Enger
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Enger → Skoloszow
Skoloszow → Enger
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Enger → Сколышин
Сколышин → Enger
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Enger → Skoloszow
Skoloszow → Enger
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Enger → Сколышин
Сколышин → Enger
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Enger → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Enger
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Enger → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Enger
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Enger → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Enger
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Enger → Skomlin
Skomlin → Enger
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Enger → Skop
Skop → Enger
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Enger → Skorcz
Skorcz → Enger
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Enger → Skorczow
Skorczow → Enger
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Enger → Skorczow
Skorczow → Enger
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Enger → Skorka
Skorka → Enger
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Enger → Skorochów
Skorochów → Enger
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Enger → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Enger
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Enger → Skoroszow
Skoroszow → Enger
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Enger → Skoroszow
Skoroszow → Enger
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Enger → Skoroszyce
Skoroszyce → Enger
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Enger → Skorzec
Skorzec → Enger
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Enger → Skorzecin
Skorzecin → Enger
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Enger → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Enger
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Enger → Skorzecin
Skorzecin → Enger
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Enger → Skorzow
Skorzow → Enger
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Enger → Skorzow
Skorzow → Enger
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Enger → Skotniki
Skotniki → Enger
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Enger → Skotniki
Skotniki → Enger
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Enger → Сковарч
Сковарч → Enger
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Enger → Skowierzyn
Skowierzyn → Enger
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Enger → Skowieszynek
Skowieszynek → Enger
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Enger → Skowronki
Skowronki → Enger
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Enger → Skowronow
Skowronow → Enger
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Enger → Skowronow
Skowronow → Enger
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Enger → Skowrony
Skowrony → Enger
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Enger → Skorcz
Skorcz → Enger
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Enger → Skorka
Skorka → Enger
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Enger → Skórkowice
Skórkowice → Enger
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Enger → Skorzec
Skorzec → Enger
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Enger → Скуженно
Скуженно → Enger
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Enger → Skronina
Skronina → Enger
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Enger → Skroniów
Skroniów → Enger
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Enger → Skruda
Skruda → Enger
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Enger → Skrudki
Skrudki → Enger
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Enger → Skrwilno
Skrwilno → Enger
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Enger → Скрибіче
Скрибіче → Enger
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Enger → Skryplewo
Skryplewo → Enger
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Enger → Skrzatusz
Skrzatusz → Enger
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Enger → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Enger
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Enger → Скшешев
Скшешев → Enger
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Enger → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Enger
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Enger → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Enger
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Enger → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Enger
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Enger → Skrzydlice
Skrzydlice → Enger
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Enger → Skrzydlna
Skrzydlna → Enger
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Enger → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Enger
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Enger → Скшиня
Скшиня → Enger
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Enger → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Enger
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Enger → Skrzypiow
Skrzypiow → Enger
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Enger → Skrzypiow
Skrzypiow → Enger
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Enger → Skrzyszow
Skrzyszow → Enger
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Enger → Skrzyszow
Skrzyszow → Enger
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Enger → Skrzyszów
Skrzyszów → Enger
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Enger → Skubianka
Skubianka → Enger
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Enger → Skulsk
Skulsk → Enger
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Enger → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Enger
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Enger → Skuły
Skuły → Enger
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Enger → Skumros
Skumros → Enger
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Enger → Скупе
Скупе → Enger
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Enger → Skupie
Skupie → Enger
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Enger → Skurow
Skurow → Enger
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Enger → Skurow
Skurow → Enger
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Enger → Skuszew
Skuszew → Enger
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Enger → Skwierawy
Skwierawy → Enger
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Enger → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Enger
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Enger → Сквежина
Сквежина → Enger
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Enger → Slaboszow
Slaboszow → Enger
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Enger → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Enger
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Enger → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Enger
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Enger → Slajszewo
Slajszewo → Enger
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Enger → Slawa
Slawa → Enger
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Enger → Slawatycze
Slawatycze → Enger
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Enger → Slawczyn
Slawczyn → Enger
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Enger → Slawecin
Slawecin → Enger
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Slawecin
Slawecin → Enger
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Enger → Slawecin
Slawecin → Enger
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Enger → Slawecin
Slawecin → Enger
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Slawecinek
Slawecinek → Enger
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Enger → Slawki
Slawki → Enger
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Enger → Slawkow
Slawkow → Enger
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Enger → Slawkowice
Slawkowice → Enger
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Enger → Slawnikowice
Slawnikowice → Enger
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Enger → Славно
Славно → Enger
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Enger → Slawoszew
Slawoszew → Enger
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Enger → Slawoszyno
Slawoszyno → Enger
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Slawutowko
Slawutowko → Enger
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Enger → Slecin
Slecin → Enger
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Enger → Slemien
Slemien → Enger
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Enger → Slesin
Slesin → Enger
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Enger → Slesin
Slesin → Enger
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Enger → Sleszowice
Sleszowice → Enger
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Enger → Slezany
Slezany → Enger
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Enger → Sliwa
Sliwa → Enger
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Enger → Sliwice
Sliwice → Enger
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Enger → Slizow
Slizow → Enger
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Enger → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Enger
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Enger → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Enger
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Enger → Slomczyn
Slomczyn → Enger
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Enger → Slomirog
Slomirog → Enger
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Enger → Сломники
Сломники → Enger
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Enger → Slonecznik
Slonecznik → Enger
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Enger → Sloniawy
Sloniawy → Enger
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Enger → Slopanowo
Slopanowo → Enger
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Enger → Slopiec
Slopiec → Enger
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Enger → Slotwina
Slotwina → Enger
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Enger → Slotwina
Slotwina → Enger
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Enger → Slotwiny
Slotwiny → Enger
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Enger → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Enger
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Enger → Slowikowa
Slowikowa → Enger
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Enger → Слубице
Слубице → Enger
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Enger → Slugi
Slugi → Enger
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Enger → Slup
Slup → Enger
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Enger → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Enger
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Enger → Слупца
Слупца → Enger
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Enger → Slupia
Slupia → Enger
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Enger → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Enger
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Enger → Slupica
Slupica → Enger
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Enger → Slupie
Slupie → Enger
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Enger → Слупець
Слупець → Enger
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Enger → Slupiec
Slupiec → Enger
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Enger → Слупно
Слупно → Enger
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Enger → Slupowo
Slupowo → Enger
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Enger → Слупск
Слупск → Enger
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Enger → Slupsko
Slupsko → Enger
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Enger → Slupy
Slupy → Enger
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Enger → Slustowo
Slustowo → Enger
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Enger → Slaboszow
Slaboszow → Enger
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Enger → Słajkowo
Słajkowo → Enger
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Enger → Слайсіно
Слайсіно → Enger
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Enger → Slajszewo
Slajszewo → Enger
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Enger → Sława
Sława → Enger
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Enger → Slawa
Slawa → Enger
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Enger → Sławacinek
Sławacinek → Enger
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Enger → Slawatycze
Slawatycze → Enger
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Enger → Slawczyn
Slawczyn → Enger
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Enger → Slawecin
Slawecin → Enger
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Slawecin
Slawecin → Enger
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Enger → Slawecin
Slawecin → Enger
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Enger → Sławęcin
Sławęcin → Enger
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Slawecinek
Slawecinek → Enger
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Enger → Sławica
Sławica → Enger
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Enger → Sławików
Sławików → Enger
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Enger → Slawki
Slawki → Enger
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Enger → Slawkow
Slawkow → Enger
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Enger → Slawnikowice
Slawnikowice → Enger
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Enger → Славно
Славно → Enger
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Enger → Sławno
Sławno → Enger
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Enger → Славобоже
Славобоже → Enger
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Enger → Slawoszew
Slawoszew → Enger
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Enger → Sławoszów
Sławoszów → Enger
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Enger → Slawoszyno
Slawoszyno → Enger
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Sławotówko
Sławotówko → Enger
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Enger → Sławsk
Sławsk → Enger
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Enger → Славсько
Славсько → Enger
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Slawutowko
Slawutowko → Enger
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Enger → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Enger
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Enger → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Enger
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Enger → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Enger
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Enger → Slomczyn
Slomczyn → Enger
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Enger → Сломники
Сломники → Enger
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Enger → Słone
Słone → Enger
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Enger → Slonecznik
Slonecznik → Enger
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Enger → Sloniawy
Sloniawy → Enger
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Enger → Słonice
Słonice → Enger
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Enger → Słońsk
Słońsk → Enger
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Słońsko
Słońsko → Enger
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Enger → Slopanowo
Slopanowo → Enger
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Enger → Slopiec
Slopiec → Enger
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Enger → Słopnice
Słopnice → Enger
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Enger → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Enger
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Enger → Slotwina
Slotwina → Enger
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Enger → Slotwina
Slotwina → Enger
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Enger → Slotwiny
Slotwiny → Enger
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Enger → Словенково
Словенково → Enger
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Enger → Slowikowa
Slowikowa → Enger
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Enger → Словіно
Словіно → Enger
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Enger → Słubica A
Słubica A → Enger
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Enger → Słubica B
Słubica B → Enger
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Enger → Слубице
Слубице → Enger
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Enger → Słubice
Słubice → Enger
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Enger → Słuchowo
Słuchowo → Enger
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Enger → Slugi
Slugi → Enger
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Enger → Sługocin
Sługocin → Enger
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Enger → Sługocin
Sługocin → Enger
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Enger → Słup
Słup → Enger
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Enger → Slup
Slup → Enger
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Enger → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Enger
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Enger → Слупца
Слупца → Enger
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Enger → Słupia
Słupia → Enger
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Enger → Słupia
Słupia → Enger
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Enger → Slupia
Slupia → Enger
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Enger → Slupica
Slupica → Enger
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Enger → Слупець
Слупець → Enger
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Enger → Slupiec
Slupiec → Enger
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Enger → Слупно
Слупно → Enger
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Enger → Słupno
Słupno → Enger
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Enger → Słupno
Słupno → Enger
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Enger → Slupowo
Slupowo → Enger
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Enger → Слупск
Слупск → Enger
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Enger → Slupsko
Slupsko → Enger
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Enger → Slupy
Slupy → Enger
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Enger → Слупи
Слупи → Enger
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Enger → Slustowo
Slustowo → Enger
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Enger → Słuszewo
Słuszewo → Enger
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Enger → Smagów
Smagów → Enger
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Enger → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Enger
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Enger → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Enger
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Enger → Smardzew
Smardzew → Enger
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Enger → Smardzewice
Smardzewice → Enger
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Enger → Смардзево
Смардзево → Enger
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Enger → Смардзево
Смардзево → Enger
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Enger → Smardzko
Smardzko → Enger
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Enger → Smardzow
Smardzow → Enger
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Enger → Smardzow
Smardzow → Enger
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Enger → Smardzów
Smardzów → Enger
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Enger → Смажиково
Смажиково → Enger
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Enger → Smaszew
Smaszew → Enger
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Enger → Smażyno
Smażyno → Enger
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Enger → Смерек
Смерек → Enger
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Enger → Smetowko
Smetowko → Enger
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Enger → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Enger
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Enger → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Enger
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Enger → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Enger
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Enger → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Enger
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Enger → Smetowko
Smetowko → Enger
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Enger → Smiary
Smiary → Enger
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Enger → Smielin
Smielin → Enger
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Enger → Smietanki
Smietanki → Enger
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Enger → Smigiel
Smigiel → Enger
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Enger → Smilowo
Smilowo → Enger
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Enger → Smogolice
Smogolice → Enger
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Enger → Smogorzewo
Smogorzewo → Enger
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Enger → Smogorzow
Smogorzow → Enger
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Enger → Smogorzow
Smogorzow → Enger
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Enger → Smolag
Smolag → Enger
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Enger → Smolajny
Smolajny → Enger
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Enger → Smolarnia
Smolarnia → Enger
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Enger → Smolarnia
Smolarnia → Enger
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Enger → Smolary
Smolary → Enger
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Enger → Smolarze
Smolarze → Enger
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Enger → Smolag
Smolag → Enger
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Enger → Smoldzino
Smoldzino → Enger
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Enger → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Enger
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Smolec
Smolec → Enger
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Смолець
Смолець → Enger
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Smolechy
Smolechy → Enger
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Enger → Smolen
Smolen → Enger
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Enger → Smolice
Smolice → Enger
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Enger → Smoliny
Smoliny → Enger
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Enger → Смольна
Смольна → Enger
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Enger → Smolnica
Smolnica → Enger
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Enger → Smolnica
Smolnica → Enger
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Enger → Smolnik
Smolnik → Enger
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Enger → Smolnik
Smolnik → Enger
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Enger → Smolnik
Smolnik → Enger
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Enger → Smolniki
Smolniki → Enger
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Enger → Smolniki
Smolniki → Enger
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Enger → Smolniki
Smolniki → Enger
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Smolno
Smolno → Enger
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Enger → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Enger
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Enger → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Enger
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Enger → Smoldzino
Smoldzino → Enger
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Enger → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Enger
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Enger → Smoryń
Smoryń → Enger
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Enger → Smólnik
Smólnik → Enger
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Enger → Smólsko
Smólsko → Enger
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Enger → Smólsko
Smólsko → Enger
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Enger → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Enger
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Enger → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Enger
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Enger → Смрокув
Смрокув → Enger
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Enger → Smużek
Smużek → Enger
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Enger → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Enger
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Enger → Smykow
Smykow → Enger
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Enger → Smykowo
Smykowo → Enger
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Enger → Smykow
Smykow → Enger
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Enger → Smykówko
Smykówko → Enger
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Enger → Sniadowko
Sniadowko → Enger
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Enger → Sniadowo
Sniadowo → Enger
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Enger → Sniatowo
Sniatowo → Enger
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Enger → Snice
Snice → Enger
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Enger → Snietnica
Snietnica → Enger
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Enger → Snochowice
Snochowice → Enger
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Enger → Snopków
Snopków → Enger
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Enger → Snowidza
Snowidza → Enger
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Enger → Sobawiny
Sobawiny → Enger
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Enger → Sobibor
Sobibor → Enger
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Enger → Sobibor
Sobibor → Enger
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Enger → Sobiecin
Sobiecin → Enger
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Enger → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Enger
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Enger → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Enger
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Enger → Sobień
Sobień → Enger
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Enger → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Enger
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Enger → Sobieszczany
Sobieszczany → Enger
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Enger → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Enger
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Enger → Sobieszow
Sobieszow → Enger
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Enger → Sobieszow
Sobieszow → Enger
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Enger → Sobin
Sobin → Enger
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Sobkowice
Sobkowice → Enger
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Enger → Sobków
Sobków → Enger
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Enger → Soblowka
Soblowka → Enger
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Enger → Soblowka
Soblowka → Enger
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Enger → Sobolew
Sobolew → Enger
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Enger → Sobolewo
Sobolewo → Enger
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Enger → Sobolice
Sobolice → Enger
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Enger → Sobolow
Sobolow → Enger
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Enger → Sobolow
Sobolow → Enger
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Enger → Sobota
Sobota → Enger
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Enger → Sobotka
Sobotka → Enger
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Enger → Sobowidz
Sobowidz → Enger
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Enger → Sobowo
Sobowo → Enger
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Enger → Sobótka
Sobótka → Enger
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Enger → Sobotka
Sobotka → Enger
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Enger → Sobuczyna
Sobuczyna → Enger
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Enger → Сохачев
Сохачев → Enger
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Enger → Sochocin
Sochocin → Enger
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Enger → Soczówki
Soczówki → Enger
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Enger → Sofipol
Sofipol → Enger
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Enger → Sojki
Sojki → Enger
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Enger → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Enger
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Sojkowo
Sojkowo → Enger
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Enger → Sokol
Sokol → Enger
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Enger → Sokol
Sokol → Enger
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Enger → Sokola
Sokola → Enger
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Enger → Sokole
Sokole → Enger
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Enger → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Enger
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Enger → Sokolina
Sokolina → Enger
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Enger → Сокулка
Сокулка → Enger
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Enger → Sokolniki
Sokolniki → Enger
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Enger → Sokolniki
Sokolniki → Enger
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Enger → Сокольники
Сокольники → Enger
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Сокольники
Сокольники → Enger
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Enger → Sokolniki
Sokolniki → Enger
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Enger → Sokolniki
Sokolniki → Enger
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Enger → Sokolniki
Sokolniki → Enger
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Enger → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Enger
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Enger → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Enger
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Enger → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Enger
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Enger → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Enger
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Enger → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Enger
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Enger → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Enger
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Enger → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Enger
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Enger → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Enger
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Enger → Sokolowek
Sokolowek → Enger
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Enger → Sokolowice
Sokolowice → Enger
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Enger → Sokolowice
Sokolowice → Enger
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Sokolowiec
Sokolowiec → Enger
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Enger → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Enger
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Enger → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Enger
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Enger → Sokolowsko
Sokolowsko → Enger
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Enger → Sokolsko
Sokolsko → Enger
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Enger → Sokoly
Sokoly → Enger
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Enger → Sokoly
Sokoly → Enger
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Enger → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Enger
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Enger → Sokołda
Sokołda → Enger
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Enger → Sokolowice
Sokolowice → Enger
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Sokolowiec
Sokolowiec → Enger
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Enger → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Enger
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Enger → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Enger
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Enger → Sokolowsko
Sokolowsko → Enger
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Enger → Sokołów
Sokołów → Enger
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Enger → Sokołów
Sokołów → Enger
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Enger → Sokołów
Sokołów → Enger
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Enger → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Enger
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Enger → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Enger
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Enger → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Enger
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Enger → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Enger
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Enger → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Enger
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Enger → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Enger
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Enger → Sokolowek
Sokolowek → Enger
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Enger → Sokołówka
Sokołówka → Enger
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Enger → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Enger
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Enger → Sokoly
Sokoly → Enger
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Enger → Sokoly
Sokoly → Enger
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Enger → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Enger
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Enger → Sokolsko
Sokolsko → Enger
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Enger → Sokol
Sokol → Enger
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Enger → Сокулка
Сокулка → Enger
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Enger → Sol
Sol → Enger
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Enger → Solacz
Solacz → Enger
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Enger → Solanka
Solanka → Enger
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Enger → Solarnia
Solarnia → Enger
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Enger → Solarnia
Solarnia → Enger
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Enger → Solca Mala
Solca Mala → Enger
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Enger → Solca Mala
Solca Mala → Enger
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Enger → Solca Wielka
Solca Wielka → Enger
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Enger → Solcza
Solcza → Enger
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Enger → Soldany
Soldany → Enger
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Enger → Solec
Solec → Enger
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Enger → Solec
Solec → Enger
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Solec
Solec → Enger
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Enger → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Enger
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Enger → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Enger
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Enger → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Enger
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Enger → Solec Nowy
Solec Nowy → Enger
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Enger → Солец Здруй
Солец Здруй → Enger
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Enger → Солец Здруй
Солец Здруй → Enger
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Enger → Soleczno
Soleczno → Enger
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Enger → Solek
Solek → Enger
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Enger → Солина
Солина → Enger
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Enger → Solinka
Solinka → Enger
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Enger → Solinki
Solinki → Enger
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Enger → Soliny
Soliny → Enger
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Enger → Solistowka
Solistowka → Enger
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Enger → Solistowka
Solistowka → Enger
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Enger → Solki
Solki → Enger
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Enger → Solki
Solki → Enger
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Enger → Solna
Solna → Enger
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Enger → Solnica
Solnica → Enger
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Enger → Solniczki
Solniczki → Enger
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Enger → Solniki
Solniki → Enger
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Enger → Solniki Male
Solniki Male → Enger
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Enger → Solniki Male
Solniki Male → Enger
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Enger → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Enger
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Enger → Solno
Solno → Enger
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Enger → Solonka
Solonka → Enger
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Enger → Soltmany
Soltmany → Enger
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Enger → Soltykow
Soltykow → Enger
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Enger → Soltykow
Soltykow → Enger
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Enger → Soltysowice
Soltysowice → Enger
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Enger → Soltysowizna
Soltysowizna → Enger
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Enger → Soltysy
Soltysy → Enger
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Enger → Soltysy
Soltysy → Enger
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Enger → Solacz
Solacz → Enger
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Enger → Soldany
Soldany → Enger
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Enger → Soleczno
Soleczno → Enger
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Enger → Solek
Solek → Enger
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Enger → Solki
Solki → Enger
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Enger → Solki
Solki → Enger
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Enger → Solonka
Solonka → Enger
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Enger → Soltmany
Soltmany → Enger
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Enger → Soltykow
Soltykow → Enger
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Enger → Soltykow
Soltykow → Enger
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Enger → Soltysowice
Soltysowice → Enger
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Enger → Soltysowizna
Soltysowizna → Enger
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Enger → Soltysy
Soltysy → Enger
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Enger → Soltysy
Soltysy → Enger
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Enger → Sominy
Sominy → Enger
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Enger → Somonino
Somonino → Enger
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Enger → Sompolno
Sompolno → Enger
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Enger → Sonsk
Sonsk → Enger
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Enger → Sonsk
Sonsk → Enger
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Enger → Sopieszyno
Sopieszyno → Enger
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Enger → Sople
Sople → Enger
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Enger → Сопот
Сопот → Enger
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Enger → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Enger
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Enger → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Enger
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Enger → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Enger
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Enger → Sorkwity
Sorkwity → Enger
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Sosnica
Sosnica → Enger
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Enger → Sosnica
Sosnica → Enger
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Enger → Sosnica
Sosnica → Enger
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Enger → Сосницовице
Сосницовице → Enger
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Enger → Sosnie
Sosnie → Enger
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Enger → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Enger
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Enger → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Enger
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Enger → Sosnowica
Sosnowica → Enger
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Enger → Сосновец
Сосновец → Enger
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Enger → Sosnowka
Sosnowka → Enger
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Enger → Sosnówka
Sosnówka → Enger
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Enger → Sosnowka
Sosnowka → Enger
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Enger → Soszyca
Soszyca → Enger
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Sosnica
Sosnica → Enger
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Enger → Sosnica
Sosnica → Enger
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Enger → Sosnica
Sosnica → Enger
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Enger → Сосницовице
Сосницовице → Enger
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Enger → Sosnie
Sosnie → Enger
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Enger → Sośno
Sośno → Enger
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Enger → Sowi Dół
Sowi Dół → Enger
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Enger → Совя Воля
Совя Воля → Enger
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Enger → Sowin
Sowin → Enger
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Enger → Совінко
Совінко → Enger
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Enger → Sowliny
Sowliny → Enger
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Sowno
Sowno → Enger
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Enger → Sojki
Sojki → Enger
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Enger → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Enger
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Enger → Sójkowa
Sójkowa → Enger
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Sojkowo
Sojkowo → Enger
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Enger → Sól
Sól → Enger
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Enger → Sol
Sol → Enger
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Enger → Спала
Спала → Enger
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Enger → Spalice
Spalice → Enger
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Enger → Spalona
Spalona → Enger
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Enger → Спала
Спала → Enger
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Enger → Spędoszyn
Spędoszyn → Enger
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Enger → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Enger
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Enger → Сплави
Сплави → Enger
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Enger → Spławie
Spławie → Enger
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Enger → Spole
Spole → Enger
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Enger → Spore
Spore → Enger
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Enger → Sporok
Sporok → Enger
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Enger → Sportyny
Sportyny → Enger
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Enger → Sporysz
Sporysz → Enger
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Enger → Spotkanie
Spotkanie → Enger
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Enger → Спихово
Спихово → Enger
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Enger → Spytajny
Spytajny → Enger
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Enger → Spytkow
Spytkow → Enger
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Enger → Spytkowice
Spytkowice → Enger
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Enger → Spytkowice
Spytkowice → Enger
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Enger → Spytkowo
Spytkowo → Enger
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Enger → Spytkow
Spytkow → Enger
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Enger → Srebrna
Srebrna → Enger
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Enger → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Enger
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Srebrnica
Srebrnica → Enger
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Enger → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Enger
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Enger → Средня Вес
Средня Вес → Enger
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Enger → Srem
Srem → Enger
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Enger → Srocko
Srocko → Enger
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Enger → Srocko
Srocko → Enger
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Enger → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Enger
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Enger → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Enger
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Enger → Srodborow
Srodborow → Enger
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Enger → Srodula
Srodula → Enger
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Enger → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Enger
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Enger → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Enger
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Enger → Stabrow
Stabrow → Enger
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Enger → Stabrow
Stabrow → Enger
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Enger → Stadła
Stadła → Enger
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Enger → Stadniki
Stadniki → Enger
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Enger → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Enger
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Enger → Stalówka
Stalówka → Enger
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Enger → Stamirowice
Stamirowice → Enger
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Enger → Staniatki
Staniatki → Enger
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Staniew
Staniew → Enger
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Enger → Станевіце
Станевіце → Enger
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Enger → Stanin
Stanin → Enger
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Enger → Stanislawice
Stanislawice → Enger
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Enger → Stanislawice
Stanislawice → Enger
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Enger → Stanislawka
Stanislawka → Enger
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Enger → Stanislawow
Stanislawow → Enger
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Enger → Stanislawow
Stanislawow → Enger
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Enger → Stanislawow
Stanislawow → Enger
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Enger → Stanislawow
Stanislawow → Enger
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Enger → Stanislawowo
Stanislawowo → Enger
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Enger → Stanislawowo
Stanislawowo → Enger
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Enger → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Enger
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Enger → Stanislawice
Stanislawice → Enger
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Enger → Stanisławki
Stanisławki → Enger
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Enger → Stanislawowo
Stanislawowo → Enger
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Enger → Stanislawowo
Stanislawowo → Enger
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Enger → Stanislawow
Stanislawow → Enger
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Enger → Станиславув
Станиславув → Enger
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Enger → Stanislawow
Stanislawow → Enger
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Enger → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Enger
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Enger → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Enger
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Enger → Staniszewo
Staniszewo → Enger
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Enger → Stankowice
Stankowice → Enger
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Enger → Stankowo
Stankowo → Enger
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Enger → Stanomin
Stanomin → Enger
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Enger → Stanomino
Stanomino → Enger
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Enger → Stanow
Stanow → Enger
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Enger → Stanowice
Stanowice → Enger
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Enger → Становице
Становице → Enger
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Enger → Stany
Stany → Enger
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Enger → Стани
Стани → Enger
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Enger → Stańczyki
Stańczyki → Enger
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Enger → Stańków
Stańków → Enger
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Enger → Staporkow
Staporkow → Enger
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Enger → Stara Bircza
Stara Bircza → Enger
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Enger → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Enger
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Enger → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Enger
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Enger → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Enger
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Enger → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Enger
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Enger → Stara Dabia
Stara Dabia → Enger
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Enger → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Enger
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Enger → Stara Dabia
Stara Dabia → Enger
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Enger → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Enger
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Enger → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Enger
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Enger → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Enger
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Enger → Stara Góra
Stara Góra → Enger
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Enger
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Enger → Стара Гута
Стара Гута → Enger
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Enger → Стара Гута
Стара Гута → Enger
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Enger → Stara Huta
Stara Huta → Enger
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Enger → Stara Huta
Stara Huta → Enger
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Enger → Stara Jablona
Stara Jablona → Enger
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Enger → Stara Jania
Stara Jania → Enger
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Enger → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Enger
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Enger → Стара Каменица
Стара Каменица → Enger
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Enger → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Enger
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Enger → Стара Кішева
Стара Кішева → Enger
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Enger → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Enger
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Enger → Stara Kornica
Stara Kornica → Enger
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Enger → Стара Корница
Стара Корница → Enger
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Enger → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Enger
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Enger → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Enger
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Enger
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Enger
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Enger → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Enger
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Enger → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Enger
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Enger → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Enger
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Enger → Stara Łomża
Stara Łomża → Enger
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Enger → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Enger
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Enger → Stara Milosna
Stara Milosna → Enger
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Enger → Stara Milosna
Stara Milosna → Enger
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Enger → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Enger
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Enger → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Enger
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Stara Obra
Stara Obra → Enger
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Enger → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Enger
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Enger
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Enger → Stara Prawda
Stara Prawda → Enger
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Enger → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Enger
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Enger → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Enger
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Enger → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Enger
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Enger → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Enger
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Enger → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Enger
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Enger → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Enger
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Enger → Stara Turowka
Stara Turowka → Enger
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Enger → Stara Turowka
Stara Turowka → Enger
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Enger → Stara Warka
Stara Warka → Enger
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Enger → Stara Wies
Stara Wies → Enger
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Enger → Stara Wies
Stara Wies → Enger
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Enger → Stara Wies
Stara Wies → Enger
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Enger → Stara Wies
Stara Wies → Enger
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Enger → Стара Вес
Стара Вес → Enger
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Enger → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Enger
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Enger → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Enger
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Enger → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Enger
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Enger → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Enger
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Enger → Стара Весь
Стара Весь → Enger
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Enger → Stara Wies
Stara Wies → Enger
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Enger → Stara Wies
Stara Wies → Enger
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Enger → Stara Wieś
Stara Wieś → Enger
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Enger → Stara Wieś
Stara Wieś → Enger
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Enger → Stara Wieś
Stara Wieś → Enger
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Enger → Stara Wies
Stara Wies → Enger
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Enger → Стара Вес
Стара Вес → Enger
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Enger → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Enger
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Enger → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Enger
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Enger → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Enger
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Enger → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Enger
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Enger → Стара Вода
Стара Вода → Enger
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Enger → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Enger
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Enger → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Enger
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Enger → Стараховице
Стараховице → Enger
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Enger → Starawieś
Starawieś → Enger
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Enger → Starcza
Starcza → Enger
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Enger → Stare Babice
Stare Babice → Enger
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Enger → Старе Белице
Старе Белице → Enger
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Enger → Старе Бернати
Старе Бернати → Enger
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Enger → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Enger
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Enger → Stare Bolity
Stare Bolity → Enger
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Enger → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Enger
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Enger → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Enger
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Enger → Stare Budki
Stare Budki → Enger
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Enger → Stare Budy
Stare Budy → Enger
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Enger → Stare Czaple
Stare Czaple → Enger
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Enger → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Enger
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Enger → Старе Дравско
Старе Дравско → Enger
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Enger → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Enger
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Enger → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Enger
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Enger → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Enger
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Enger → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Enger
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Enger → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Enger
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Enger → Stare Groszki
Stare Groszki → Enger
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Enger → Stare Guty
Stare Guty → Enger
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Enger → Старе Головчице
Старе Головчице → Enger
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Enger → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Enger
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Enger → Явори Старі
Явори Старі → Enger
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Enger → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Enger
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Enger → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Enger
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Enger → Stare Juchy
Stare Juchy → Enger
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Enger → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Enger
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Enger → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Enger
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Enger → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Enger
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Enger → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Enger
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Enger → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Enger
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Enger → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Enger
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Enger → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Enger
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Enger → Stare Kozle
Stare Kozle → Enger
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Enger → Stare Kozle
Stare Kozle → Enger
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Enger → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Enger
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Enger → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Enger
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Enger → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Enger
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Enger → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Enger
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Enger → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Enger
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Enger
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Enger → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Enger
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Enger → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Enger
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Enger → Stare Miasto
Stare Miasto → Enger
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Enger → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Enger
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Enger → Stare Olesno
Stare Olesno → Enger
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Enger → Stare Opole
Stare Opole → Enger
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Enger → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Enger
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Enger → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Enger
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Enger → Старе Полесе
Старе Полесе → Enger
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Enger → Stare Polichno
Stare Polichno → Enger
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Enger → Stare Prusy
Stare Prusy → Enger
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Enger → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Enger
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Enger → Stare Rybie
Stare Rybie → Enger
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Enger → Stare Sady
Stare Sady → Enger
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Enger → Stare Serby
Stare Serby → Enger
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Enger → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Enger
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Enger → Stare Sioło
Stare Sioło → Enger
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Enger → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Enger
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Enger → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Enger
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Enger → Stare Stracze
Stare Stracze → Enger
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Enger → Stare Stracze
Stare Stracze → Enger
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Enger → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Enger
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Enger → Stare Wloki
Stare Wloki → Enger
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Enger → Stare Wloki
Stare Wloki → Enger
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Enger → Stare Zakole
Stare Zakole → Enger
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Enger → Stare Załubice
Stare Załubice → Enger
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Enger → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Enger
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Enger → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Enger
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Enger → Старгард
Старгард → Enger
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Enger → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Enger
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Enger → Starogard
Starogard → Enger
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Enger
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Enger
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Enger → Староґруд
Староґруд → Enger
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Enger → Староґруд
Староґруд → Enger
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Enger → Starokrzepice
Starokrzepice → Enger
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Enger → Staromiescie
Staromiescie → Enger
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Enger → Staromiescie
Staromiescie → Enger
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Enger → Staropole
Staropole → Enger
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Enger → Staroscin
Staroscin → Enger
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Enger → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Enger
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Enger → Starozreby
Starozreby → Enger
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Enger → Starozreby
Starozreby → Enger
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Enger → Stary Adamów
Stary Adamów → Enger
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Enger → Stary Besk
Stary Besk → Enger
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Enger → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Enger
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Enger → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Enger
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Enger → Stary Borek
Stary Borek → Enger
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Enger → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Enger
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Enger → Stary Bubel
Stary Bubel → Enger
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Enger → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Enger
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Enger → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Enger
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Stary Dwor
Stary Dwor → Enger
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Enger → Stary Dybow
Stary Dybow → Enger
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Enger → Stary Dybow
Stary Dybow → Enger
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Enger → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Enger
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Enger → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Enger
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Enger → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Enger
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Enger → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Enger
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Enger → Stary Folwark
Stary Folwark → Enger
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Enger → Stary Gostków
Stary Gostków → Enger
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Enger → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Enger
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Enger → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Enger
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Enger → Stary Grodków
Stary Grodków → Enger
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Enger → Stary Janow
Stary Janow → Enger
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Enger → Stary Janow
Stary Janow → Enger
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Enger → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Enger
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Enger
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Enger → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Enger
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Enger → Stary Julianow
Stary Julianow → Enger
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Enger → Stary Julianow
Stary Julianow → Enger
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Enger → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Enger
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Enger → Stary Kocin
Stary Kocin → Enger
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Enger → Stary Konik
Stary Konik → Enger
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Enger → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Enger
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Enger → Старий Кракув
Старий Кракув → Enger
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Старий Ляс
Старий Ляс → Enger
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Enger → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Enger
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Enger → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Enger
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Enger → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Enger
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Enger → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Enger
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Enger → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Enger
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Enger → Stary Machnow
Stary Machnow → Enger
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Enger → Stary Machnow
Stary Machnow → Enger
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Enger → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Enger
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Enger → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Enger
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Enger → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Enger
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Enger → Stary Puznow
Stary Puznow → Enger
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Enger → Stary Puznow
Stary Puznow → Enger
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Enger → Старый Сонч
Старый Сонч → Enger
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Enger → Старый Сонч
Старый Сонч → Enger
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Enger → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Enger
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Enger → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Enger
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Enger → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Enger
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Enger → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Enger
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Enger → Stary Solec
Stary Solec → Enger
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Enger → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Enger
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Enger → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Enger
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Enger → Stary Targ
Stary Targ → Enger
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Enger → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Enger
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Enger → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Enger
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Enger → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Enger
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Enger → Stary Wiec
Stary Wiec → Enger
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Enger → Stary Zagan
Stary Zagan → Enger
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Enger → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Enger
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Enger → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Enger
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Enger → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Enger
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Enger → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Enger
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Enger → Starzykowo
Starzykowo → Enger
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Starzyno
Starzyno → Enger
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Starzyno
Starzyno → Enger
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Enger → Starzyny
Starzyny → Enger
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Enger
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Enger → Stasinow
Stasinow → Enger
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Enger → Stasinow
Stasinow → Enger
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Enger → Stasiopole
Stasiopole → Enger
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Enger → Staswiny
Staswiny → Enger
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Enger → Staszkowka
Staszkowka → Enger
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Enger → Staszkowka
Staszkowka → Enger
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Enger → Сташув
Сташув → Enger
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Enger → Сташув
Сташув → Enger
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Enger → Staswiny
Staswiny → Enger
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Enger → Staw
Staw → Enger
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Enger → Staw
Staw → Enger
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Enger → Став
Став → Enger
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Enger → Staw
Staw → Enger
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Enger → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Enger
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Enger → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Enger
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Enger → Stawce
Stawce → Enger
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Enger → Ставек
Ставек → Enger
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Enger → Stawiany
Stawiany → Enger
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Enger → Stawiguda
Stawiguda → Enger
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Enger → Stawiska
Stawiska → Enger
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Enger → Stawiska
Stawiska → Enger
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Enger → Стависки
Стависки → Enger
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Enger → Ставиша
Ставиша → Enger
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Enger → Stawiszcze
Stawiszcze → Enger
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Enger → Stawiszcze
Stawiszcze → Enger
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Enger → Stawiszyce
Stawiszyce → Enger
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Enger → Stawiszyn
Stawiszyn → Enger
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Enger → Stawiszyn
Stawiszyn → Enger
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Enger → Stawnik
Stawnik → Enger
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Enger → Stawno
Stawno → Enger
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Enger → Stawowice
Stawowice → Enger
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Enger → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Enger
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Enger → Stawy
Stawy → Enger
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Enger → Staporkow
Staporkow → Enger
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Enger → Stebark
Stebark → Enger
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Enger → Стеблево
Стеблево → Enger
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Enger → Steblow
Steblow → Enger
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Enger → Steblow
Steblow → Enger
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Enger → Stefania
Stefania → Enger
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Enger → Stefanow
Stefanow → Enger
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Stefanow
Stefanow → Enger
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Stefanowo
Stefanowo → Enger
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Enger → Stefanów
Stefanów → Enger
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Stefanow
Stefanow → Enger
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Enger → Стефкова
Стефкова → Enger
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Enger → Stega Mała
Stega Mała → Enger
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Enger → Стегна
Стегна → Enger
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Enger → Stegosz
Stegosz → Enger
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Enger → Stekiny
Stekiny → Enger
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Enger → Stelagi
Stelagi → Enger
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Enger → Stelagi
Stelagi → Enger
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Enger → Stemplew
Stemplew → Enger
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Enger → Stepnica
Stepnica → Enger
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Enger → Stepocice
Stepocice → Enger
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Enger → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Enger
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Enger → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Enger
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Enger → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Enger
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Enger → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Enger
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Enger → Steszew
Steszew → Enger
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Enger → Stezyca
Stezyca → Enger
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Enger → Stezyca
Stezyca → Enger
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Enger → Stebark
Stebark → Enger
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Enger → Stegosz
Stegosz → Enger
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Enger → Stekiny
Stekiny → Enger
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Enger → Stępień
Stępień → Enger
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Enger → Stępina
Stępina → Enger
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Enger → Stepocice
Stepocice → Enger
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Enger → Steszew
Steszew → Enger
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Enger → Stężyca
Stężyca → Enger
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Enger → Stezyca
Stezyca → Enger
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Enger → Stezyca
Stezyca → Enger
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Enger → Stobierna
Stobierna → Enger
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Enger → Stobno
Stobno → Enger
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Enger → Stoboje
Stoboje → Enger
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Enger → Stoczek
Stoczek → Enger
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Enger → Stoczek
Stoczek → Enger
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Enger → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Enger
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Enger → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Enger
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Enger → Stoczki
Stoczki → Enger
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Enger → Stodólsko
Stodólsko → Enger
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Enger → Stojadla
Stojadla → Enger
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Enger → Stojadla
Stojadla → Enger
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Enger → Stojanow
Stojanow → Enger
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Enger → Stojanow
Stojanow → Enger
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Enger → Stojanowice
Stojanowice → Enger
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Enger → Stojanow
Stojanow → Enger
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Enger → Stojanow
Stojanow → Enger
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Enger → Stojków
Stojków → Enger
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Enger → Stok
Stok → Enger
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Stok
Stok → Enger
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Enger → Stok
Stok → Enger
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Enger → Stok Lacki
Stok Lacki → Enger
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Enger → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Enger
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Enger → Stolec
Stolec → Enger
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Enger → Stolno
Stolno → Enger
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Enger → Stolno
Stolno → Enger
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Enger → Stopka
Stopka → Enger
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Enger → Стопница
Стопница → Enger
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Стошице
Стошице → Enger
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Enger → Strabla
Strabla → Enger
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Enger → Strachocin
Strachocin → Enger
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Enger → Strachocin
Strachocin → Enger
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Enger → Strachocin
Strachocin → Enger
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Enger → Страхомін
Страхомін → Enger
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Enger → Страхоміно
Страхоміно → Enger
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Enger → Strachon
Strachon → Enger
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Enger → Strachon
Strachon → Enger
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Enger → Strachowka
Strachowka → Enger
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Enger → Strachów
Strachów → Enger
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Enger → Strachowka
Strachowka → Enger
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Enger → Straczno
Straczno → Enger
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Enger → Stradlice
Stradlice → Enger
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Enger → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Enger
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Enger → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Enger
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Enger → Stradunia
Stradunia → Enger
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Enger → Straduny
Straduny → Enger
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Enger → Straduń
Straduń → Enger
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Enger → Stradzew
Stradzew → Enger
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Enger → Stramnica
Stramnica → Enger
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Enger → Stramnice
Stramnice → Enger
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Enger → Stramniczka
Stramniczka → Enger
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Enger → Straszewo
Straszewo → Enger
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Enger → Straszow
Straszow → Enger
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Enger → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Enger
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Enger → Straszydle
Straszydle → Enger
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Enger → Straszyn
Straszyn → Enger
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Enger → Страшин
Страшин → Enger
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Enger → Strawczyn
Strawczyn → Enger
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Enger → Strazow
Strazow → Enger
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Enger → Strazow
Strazow → Enger
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Enger → Straczno
Straczno → Enger
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Enger → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Enger
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Enger → Strobice
Strobice → Enger
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Enger → Strobin
Strobin → Enger
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Enger → Stromiec
Stromiec → Enger
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Enger → Stronie
Stronie → Enger
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Enger → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Enger
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Enger → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Enger
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Enger → Stropkowo
Stropkowo → Enger
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Enger → Stroza
Stroza → Enger
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Enger → Stroza
Stroza → Enger
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Enger → Strozowka
Strozowka → Enger
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Enger → Stróża
Stróża → Enger
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Enger → Stroza
Stroza → Enger
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Enger → Stroza
Stroza → Enger
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Enger → Stróże
Stróże → Enger
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Enger → Stróże
Stróże → Enger
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Enger → Strozowka
Strozowka → Enger
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Enger → Strubno
Strubno → Enger
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Enger → Струґа
Струґа → Enger
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Enger → Strumien
Strumien → Enger
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Enger → Strumien
Strumien → Enger
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Enger → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Enger
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Enger → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Enger
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Enger → Struzka
Struzka → Enger
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Enger → Struznica
Struznica → Enger
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Enger → Struzyna
Struzyna → Enger
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Enger → Struznica
Struznica → Enger
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Enger → Struzyna
Struzyna → Enger
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Enger → Strużyny
Strużyny → Enger
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Enger → Stryjewo
Stryjewo → Enger
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Enger → Stryjki
Stryjki → Enger
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Enger → Stryjkowo
Stryjkowo → Enger
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Enger → Стрыкув
Стрыкув → Enger
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Enger → Strykow
Strykow → Enger
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Enger
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Enger → Strykowo
Strykowo → Enger
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Enger → Стрыкув
Стрыкув → Enger
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Enger → Strykow
Strykow → Enger
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Enger → Strysza Buda
Strysza Buda → Enger
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Enger → Stryszawa
Stryszawa → Enger
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Enger → Strzakły
Strzakły → Enger
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Enger → Strzala
Strzala → Enger
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Enger → Стшалкова
Стшалкова → Enger
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Enger → Strzalkowice
Strzalkowice → Enger
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Enger → Strzalkowo
Strzalkowo → Enger
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Enger → Strzala
Strzala → Enger
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Enger → Strzałki
Strzałki → Enger
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Enger → Strzalkowice
Strzalkowice → Enger
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Enger → Strzalkowo
Strzalkowo → Enger
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Enger → Strzałków
Strzałków → Enger
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Enger → Strzebielewo
Strzebielewo → Enger
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Enger → Strzebielinek
Strzebielinek → Enger
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Enger → Strzebin
Strzebin → Enger
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Enger → Strzebowiska
Strzebowiska → Enger
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Enger
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Enger → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Enger
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Enger → Strzegocin
Strzegocin → Enger
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Enger → Стшегом
Стшегом → Enger
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Enger → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Enger
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Enger → Стшегово
Стшегово → Enger
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Enger → Strzegów
Strzegów → Enger
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Enger → Strzegów
Strzegów → Enger
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Enger → Strzekecino
Strzekecino → Enger
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Enger → Strzekecino
Strzekecino → Enger
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Enger → Strzelce
Strzelce → Enger
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Enger → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Enger
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Enger → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Enger
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Enger → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Enger
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Enger → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Enger
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Enger → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Enger
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Enger → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Enger
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Enger → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Enger
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Enger → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Enger
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Enger → Strzeleczki
Strzeleczki → Enger
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Enger → Strzelewo
Strzelewo → Enger
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Enger → Strzelewo
Strzelewo → Enger
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Enger → Strzelęcin
Strzelęcin → Enger
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Enger → Стшелин
Стшелин → Enger
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Enger → Strzelno
Strzelno → Enger
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Enger → Strzelno
Strzelno → Enger
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Strzelno
Strzelno → Enger
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Enger → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Enger
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Enger → Strzemkowo
Strzemkowo → Enger
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Enger → Strzeniówka
Strzeniówka → Enger
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Enger → Strzepcz
Strzepcz → Enger
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Enger → Стшепово
Стшепово → Enger
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Enger → Strzeszewo
Strzeszewo → Enger
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Enger → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Enger
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Enger → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Enger
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Enger → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Enger
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Enger → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Enger
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Enger → Strzeszowice
Strzeszowice → Enger
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Enger → Strzeszyn
Strzeszyn → Enger
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Enger → Strzezenice
Strzezenice → Enger
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Enger → Strzezenice
Strzezenice → Enger
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Enger → Strzeżewo
Strzeżewo → Enger
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Enger → Стшмеле
Стшмеле → Enger
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Enger → Strzybnica
Strzybnica → Enger
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Enger → Strzybnik
Strzybnik → Enger
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Enger → Strzygi
Strzygi → Enger
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Enger → Strzykuly
Strzykuly → Enger
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Enger → Strzyzawa
Strzyzawa → Enger
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Enger → Strzyze
Strzyze → Enger
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Enger → Strzyzew
Strzyzew → Enger
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Enger → Стшижев
Стшижев → Enger
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Enger → Strzyzew
Strzyzew → Enger
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Enger → Стшижув
Стшижув → Enger
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Enger → Strzyzowice
Strzyzowice → Enger
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Enger → Strzyzawa
Strzyzawa → Enger
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Enger → Strzyze
Strzyze → Enger
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Enger → Strzyzew
Strzyzew → Enger
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Enger → Strzyzew
Strzyzew → Enger
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Enger → Strzyzowice
Strzyzowice → Enger
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Enger → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Enger
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Enger → Strzyżów
Strzyżów → Enger
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Enger → Стшижув
Стшижув → Enger
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Enger → Strzyżówka
Strzyżówka → Enger
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Enger → Stubienko
Stubienko → Enger
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Enger → Stubno
Stubno → Enger
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Enger → Stuchowo
Stuchowo → Enger
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Enger → Студница
Студница → Enger
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Enger → Studnica
Studnica → Enger
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Enger → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Enger
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Enger → Studniska Górne
Studniska Górne → Enger
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Enger → Studzianek
Studzianek → Enger
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Enger → Studzianki
Studzianki → Enger
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Enger → Studzianki
Studzianki → Enger
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Enger → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Enger
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Enger → Studzianna
Studzianna → Enger
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Enger → Studzienice
Studzienice → Enger
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Enger → Студзеніце
Студзеніце → Enger
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Enger → Studzienice
Studzienice → Enger
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Enger → Studzieniec
Studzieniec → Enger
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Enger → Stuposiany
Stuposiany → Enger
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Enger → Стильонґі
Стильонґі → Enger
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Enger → Stypułów
Stypułów → Enger
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Enger → Styrzyniec
Styrzyniec → Enger
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Enger → Subkowy
Subkowy → Enger
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Enger → Sucha
Sucha → Enger
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Enger → Sucha
Sucha → Enger
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Enger → Sucha
Sucha → Enger
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Enger → Sucha
Sucha → Enger
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Enger → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Enger
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Enger → Суха Дольна
Суха Дольна → Enger
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Enger → Sucha Huta
Sucha Huta → Enger
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Enger
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Enger → Sucha Struga
Sucha Struga → Enger
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Enger → Сухань
Сухань → Enger
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Enger → Suchanowko
Suchanowko → Enger
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Enger → Suchanowko
Suchanowko → Enger
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Enger → Сухань
Сухань → Enger
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Enger → Suchatowka
Suchatowka → Enger
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Enger → Suchatowka
Suchatowka → Enger
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Enger → Suchcice
Suchcice → Enger
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Enger → Сухцице
Сухцице → Enger
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Enger → Suche
Suche → Enger
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Enger → Сухе
Сухе → Enger
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Enger → Сухеднюв
Сухеднюв → Enger
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Enger → Сухеднюв
Сухеднюв → Enger
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Enger → Suchleb
Suchleb → Enger
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Enger → Suchlica
Suchlica → Enger
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Enger → Suchocin
Suchocin → Enger
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Enger → Suchoczasy
Suchoczasy → Enger
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Enger → Suchodaniec
Suchodaniec → Enger
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Enger → Suchodebie
Suchodebie → Enger
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Enger → Suchodebie
Suchodebie → Enger
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Enger → Suchodol
Suchodol → Enger
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Enger → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Enger
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Enger → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Enger
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Enger → Suchodół
Suchodół → Enger
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Enger → Suchodol
Suchodol → Enger
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Enger → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Enger
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Enger → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Enger
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Enger → Sucholaski
Sucholaski → Enger
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Enger → Suchoraba
Suchoraba → Enger
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Enger → Suchoraczek
Suchoraczek → Enger
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Enger → Suchoraczek
Suchoraczek → Enger
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Enger → Suchorze
Suchorze → Enger
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Enger → Suchostruga
Suchostruga → Enger
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Enger → Суховоля
Суховоля → Enger
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Enger → Suchowola
Suchowola → Enger
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Enger → Suchowola
Suchowola → Enger
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Enger → Suchowola
Suchowola → Enger
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Enger → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Enger
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Enger → Suchozebry
Suchozebry → Enger
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Enger → Suchozebry
Suchozebry → Enger
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Enger → Suchy Bór
Suchy Bór → Enger
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Enger → Сухи Домб
Сухи Домб → Enger
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Enger → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Enger
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Enger → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Enger
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Enger → Suchy Las
Suchy Las → Enger
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Sucumin
Sucumin → Enger
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Enger → Sudol
Sudol → Enger
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Enger → Sudol
Sudol → Enger
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Enger → Sudół
Sudół → Enger
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Enger → Sufczyn
Sufczyn → Enger
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Enger → Sukmanie
Sukmanie → Enger
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Enger → Sukowice
Sukowice → Enger
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Enger → Sukowy
Sukowy → Enger
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Enger → Sulbiny
Sulbiny → Enger
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Enger → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Enger
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Enger → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Enger
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Enger → Сулехув
Сулехув → Enger
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Enger → Сулехув
Сулехув → Enger
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Enger → Sulechówko
Sulechówko → Enger
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Enger → Суленцин
Суленцин → Enger
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Enger → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Enger
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Enger → Suleczyno
Suleczyno → Enger
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Enger → Сулеюв
Сулеюв → Enger
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Enger → Sulejow
Sulejow → Enger
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Enger → Sulejowek
Sulejowek → Enger
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Enger → Сулеюв
Сулеюв → Enger
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Enger → Sulejow
Sulejow → Enger
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Enger → Sulejowek
Sulejowek → Enger
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Enger → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Enger
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Enger → Суленцин
Суленцин → Enger
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Enger → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Enger
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Enger → Sulęcinek
Sulęcinek → Enger
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Enger → Suleczyno
Suleczyno → Enger
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Enger → Sulicice
Sulicice → Enger
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Enger → Sulikow
Sulikow → Enger
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Enger → Sulikowo
Sulikowo → Enger
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Enger → Sulikow
Sulikow → Enger
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Enger → Суліміце
Суліміце → Enger
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Enger → Sulimierz
Sulimierz → Enger
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Enger → Sulimow
Sulimow → Enger
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Enger → Sulimow
Sulimow → Enger
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Enger → Sulimy
Sulimy → Enger
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Enger → Sulinowo
Sulinowo → Enger
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Enger → Сулиславице
Сулиславице → Enger
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Enger → Sulisław
Sulisław → Enger
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Enger → Сулиславице
Сулиславице → Enger
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Enger → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Enger
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Enger → Sulkow
Sulkow → Enger
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Enger → Sulkow
Sulkow → Enger
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Enger → Сулковице
Сулковице → Enger
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Enger → Sulkowice
Sulkowice → Enger
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Enger → Sulkowo
Sulkowo → Enger
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Enger → Сульміце
Сульміце → Enger
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Enger → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Enger
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Enger → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Enger
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Enger → Sulmów
Sulmów → Enger
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Enger → Sulnówko
Sulnówko → Enger
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Enger → Suloszowa
Suloszowa → Enger
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Enger → Sulow
Sulow → Enger
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Enger → Sułkowice
Sułkowice → Enger
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Enger → Sułkowice
Sułkowice → Enger
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Enger → Сулковице
Сулковице → Enger
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Enger → Sulkowice
Sulkowice → Enger
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Enger → Sułków
Sułków → Enger
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Enger → Sulkow
Sulkow → Enger
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Enger → Suloszowa
Suloszowa → Enger
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Enger → Sułowiec
Sułowiec → Enger
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Enger → Сулув
Сулув → Enger
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Enger → Sułów
Sułów → Enger
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Enger → Sumin
Sumin → Enger
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Сумін
Сумін → Enger
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Enger → Sumina
Sumina → Enger
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Enger → Suprasl
Suprasl → Enger
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Enger → Suprasl
Suprasl → Enger
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Enger → Suraż
Suraż → Enger
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Enger → Surminy
Surminy → Enger
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Enger → Surochow
Surochow → Enger
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Enger → Surochow
Surochow → Enger
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Enger → Сурова
Сурова → Enger
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Enger → Susiec
Susiec → Enger
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Enger → Суш
Суш → Enger
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Enger → Suszec
Suszec → Enger
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Enger → Suszewo
Suszewo → Enger
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Enger → Suszno
Suszno → Enger
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Suśnia
Suśnia → Enger
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Enger → Сувалки
Сувалки → Enger
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Enger → Сувалки
Сувалки → Enger
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Enger → Swaderki
Swaderki → Enger
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Enger → Swadzim
Swadzim → Enger
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Enger → Swarozyn
Swarozyn → Enger
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Enger → Swarozyn
Swarozyn → Enger
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Enger → Сважендз
Сважендз → Enger
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Enger → Swarzewo
Swarzewo → Enger
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Enger → Сважендз
Сважендз → Enger
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Enger → Swaty
Swaty → Enger
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Enger → Swiatki
Swiatki → Enger
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Enger → Swiatki
Swiatki → Enger
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Enger → Swiatniki
Swiatniki → Enger
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Enger → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Enger
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Enger → Swibna
Swibna → Enger
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Enger → Swider
Swider → Enger
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Enger → Swiderki
Swiderki → Enger
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Enger → Свидница
Свидница → Enger
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Enger → Свидница
Свидница → Enger
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Enger
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Enger → Свидник
Свидник → Enger
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Enger → Swidniki
Swidniki → Enger
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Enger → Swidrow
Swidrow → Enger
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Enger → Swidry
Swidry → Enger
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Enger → Swidry Male
Swidry Male → Enger
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Enger → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Enger
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Enger → Swidwie
Swidwie → Enger
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Enger → Свидвин
Свидвин → Enger
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Enger → Свебодзице
Свебодзице → Enger
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Enger → Свебодзин
Свебодзин → Enger
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Enger → Swiecice
Swiecice → Enger
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Enger → Свеце
Свеце → Enger
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Enger → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Enger
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Enger → Swieciechowa
Swieciechowa → Enger
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Enger → Швецко
Швецко → Enger
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Enger → Swiecko
Swiecko → Enger
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Enger → Swielino
Swielino → Enger
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Enger → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Enger
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Enger → Swiercze
Swiercze → Enger
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Enger → Swierczow
Swierczow → Enger
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Enger → Swierczow
Swierczow → Enger
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Enger → Swierczow
Swierczow → Enger
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Enger → Swierczyna
Swierczyna → Enger
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Enger → Swierdze
Swierdze → Enger
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Enger → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Enger
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Enger → Swierszczow
Swierszczow → Enger
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Свежава
Свежава → Enger
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Enger → Swierze
Swierze → Enger
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Enger → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Enger
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Enger → Swierzenko
Swierzenko → Enger
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Enger → Сьвежна
Сьвежна → Enger
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Enger → Swierzno
Swierzno → Enger
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Enger → Swieszyno
Swieszyno → Enger
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Enger → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Enger
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Enger → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Enger
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Enger → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Enger
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Enger → Swiete
Swiete → Enger
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Enger → Swiete
Swiete → Enger
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Enger → Swietno
Swietno → Enger
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Enger → Swietochlowice
Swietochlowice → Enger
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Enger → Swietochowo
Swietochowo → Enger
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Enger → Swietomarz
Swietomarz → Enger
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Enger → Swietoslaw
Swietoslaw → Enger
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Enger → Свентошув
Свентошув → Enger
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Enger → Швентошувка
Швентошувка → Enger
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Enger → Swietoujsc
Swietoujsc → Enger
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Enger → Swiety Marek
Swiety Marek → Enger
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Enger → Swilcza
Swilcza → Enger
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Enger → Swincz
Swincz → Enger
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Enger → Swiniarow
Swiniarow → Enger
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Enger → Swiniary
Swiniary → Enger
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Enger → Swinna
Swinna → Enger
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Enger → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Enger
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Enger → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Enger
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Enger → Switaly
Switaly → Enger
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Enger → Swobnica
Swobnica → Enger
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Enger → Swochowo
Swochowo → Enger
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Enger → Swojczyce
Swojczyce → Enger
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Enger → Swolowo
Swolowo → Enger
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Enger → Swolowo
Swolowo → Enger
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Enger → Swornegacie
Swornegacie → Enger
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Enger → Свори
Свори → Enger
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Enger → Sworzyce
Sworzyce → Enger
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Enger → Swoszowice
Swoszowice → Enger
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Enger → Syberia
Syberia → Enger
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Enger → Сыцевице
Сыцевице → Enger
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Enger → Sycewo
Sycewo → Enger
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Enger → Sychowo
Sychowo → Enger
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Enger → Сыцув
Сыцув → Enger
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Enger → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Enger
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Enger → Sycowice
Sycowice → Enger
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Enger → Сыцув
Сыцув → Enger
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Enger
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Enger
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Enger
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Sydol
Sydol → Enger
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Sydol
Sydol → Enger
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Enger → Sylczno
Sylczno → Enger
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Enger → Sypniewo
Sypniewo → Enger
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Enger → Sypniewo
Sypniewo → Enger
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Enger → Sypniewo
Sypniewo → Enger
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Enger → Сирковіце
Сирковіце → Enger
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Enger → Syrynia
Syrynia → Enger
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Enger → Szacilowka
Szacilowka → Enger
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Enger → Szacilowka
Szacilowka → Enger
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Enger → Шацили
Шацили → Enger
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Enger → Szadek
Szadek → Enger
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Enger → Szadkowice
Szadkowice → Enger
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Enger → Szadlowice
Szadlowice → Enger
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Enger → Szadlowice
Szadlowice → Enger
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Enger → Szadzko
Szadzko → Enger
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Enger → Szaflary
Szaflary → Enger
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Enger → Шалас
Шалас → Enger
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Enger → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Enger
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Enger → Szalowa
Szalowa → Enger
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Enger → Szałkowo
Szałkowo → Enger
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Enger → Szałstry
Szałstry → Enger
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Enger → Szamocin
Szamocin → Enger
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Enger → Шамотулы
Шамотулы → Enger
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Enger → Шамотулы
Шамотулы → Enger
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Enger → Szarajówka
Szarajówka → Enger
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Enger → Szarbkow
Szarbkow → Enger
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Enger → Szarbkow
Szarbkow → Enger
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Enger → Szare
Szare → Enger
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Enger → Szarlej
Szarlej → Enger
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Enger → Szarlejka
Szarlejka → Enger
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Enger → Szarow
Szarow → Enger
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Enger → Szarow
Szarow → Enger
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Enger → Szaruty
Szaruty → Enger
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Enger → Szary Dwór
Szary Dwór → Enger
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Enger → Szatarpy
Szatarpy → Enger
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Enger → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Enger
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Enger → Шавли
Шавли → Enger
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Enger → Щанець
Щанець → Enger
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Enger → Szczawa
Szczawa → Enger
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Enger → Szczawin
Szczawin → Enger
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Enger → Szczawin
Szczawin → Enger
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Enger → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Enger
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Enger → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Enger
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Enger → Szczawinek
Szczawinek → Enger
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Enger → Щавница
Щавница → Enger
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Enger → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Enger
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Enger → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Enger
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Enger → Szczebra
Szczebra → Enger
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Enger → Щебжешин
Щебжешин → Enger
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Enger → Щецин
Щецин → Enger
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Enger → Щецинек
Щецинек → Enger
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Enger → Szczecno
Szczecno → Enger
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Enger → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Enger
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Enger → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Enger
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Enger → Szczeglino
Szczeglino → Enger
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Enger → Szczekarkow
Szczekarkow → Enger
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Enger → Szczekarkow
Szczekarkow → Enger
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Enger → Щекоцины
Щекоцины → Enger
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Enger → Szczelatyn
Szczelatyn → Enger
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Enger → Щепанек
Щепанек → Enger
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Enger → Szczepanki
Szczepanki → Enger
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Enger → Szczepankowice
Szczepankowice → Enger
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Enger → Szczepankowo
Szczepankowo → Enger
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Enger → Szczepankowo
Szczepankowo → Enger
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Enger → Szczepanow
Szczepanow → Enger
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Enger → Szczepanowice
Szczepanowice → Enger
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Enger → Szczepanów
Szczepanów → Enger
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Enger → Szczepanow
Szczepanow → Enger
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Enger → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Enger
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Enger → Szczepice
Szczepice → Enger
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Enger → Szczepki
Szczepki → Enger
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Enger → Szczepów
Szczepów → Enger
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Enger → Szczerbin
Szczerbin → Enger
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Enger → Щерцув
Щерцув → Enger
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Enger → Щерцув
Щерцув → Enger
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Enger → Szczerków
Szczerków → Enger
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Szczescie
Szczescie → Enger
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Enger → Szczesna
Szczesna → Enger
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Enger → Szczesne
Szczesne → Enger
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Enger → Szczesna
Szczesna → Enger
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Enger → Szczesne
Szczesne → Enger
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Enger → Szczescie
Szczescie → Enger
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Enger → Szczodre
Szczodre → Enger
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Enger → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Enger
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Enger → Щодрув
Щодрув → Enger
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Enger → Щодрово
Щодрово → Enger
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Enger → Щуцин
Щуцин → Enger
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Enger → Szczuczyn
Szczuczyn → Enger
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Enger → Щучин
Щучин → Enger
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Enger → Szczukowice
Szczukowice → Enger
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Enger → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Enger
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Enger → Szczurkowo
Szczurkowo → Enger
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Enger → Щурова
Щурова → Enger
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Enger → Szczutki
Szczutki → Enger
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Enger → Szczutowo
Szczutowo → Enger
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Enger → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Enger
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Enger → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Enger
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Enger → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Enger
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Enger → Szczycionek
Szczycionek → Enger
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Enger → Szczyglice
Szczyglice → Enger
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Enger → Szczyglice
Szczyglice → Enger
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Enger → Szczygly
Szczygly → Enger
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Enger → Szczygly
Szczygly → Enger
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Enger → Szczypiec
Szczypiec → Enger
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Enger → Szczypiorno
Szczypiorno → Enger
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Enger → Щирк
Щирк → Enger
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Enger → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Enger
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Enger → Щитна
Щитна → Enger
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Enger → Szczytniki
Szczytniki → Enger
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Enger → Щитно
Щитно → Enger
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Enger → Щитно
Щитно → Enger
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Enger → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Enger
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Enger → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Enger
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Enger → Szebnie
Szebnie → Enger
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Enger → Szedziec
Szedziec → Enger
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Enger → Szeliga
Szeliga → Enger
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Enger → Szembruczek
Szembruczek → Enger
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Enger → Szembruk
Szembruk → Enger
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Enger → Szemud
Szemud → Enger
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Enger → Szemud
Szemud → Enger
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Enger → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Enger
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Enger → Szepietowo
Szepietowo → Enger
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Enger → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Enger
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Enger → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Enger
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Enger → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Enger
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Enger → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Enger
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Enger → Szeromin
Szeromin → Enger
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Enger → Szerzawy
Szerzawy → Enger
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Enger → Szerzyny
Szerzyny → Enger
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Enger → Szestno
Szestno → Enger
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Enger → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Enger
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Enger → Szewnica
Szewnica → Enger
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Enger → Szewo
Szewo → Enger
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Enger → Szkarada
Szkarada → Enger
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Enger → Szkaradowo
Szkaradowo → Enger
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Enger → Szklana
Szklana → Enger
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Enger → Szklana Huta
Szklana Huta → Enger
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Enger → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Enger
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Enger → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Enger
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Enger → Szklary
Szklary → Enger
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Enger → Szklary
Szklary → Enger
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Enger → Szklary
Szklary → Enger
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Enger → Шкляри
Шкляри → Enger
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Enger → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Enger
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Enger → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Enger
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Enger → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Enger
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Enger → Szkocja
Szkocja → Enger
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Enger → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Enger
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Enger → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Enger
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Enger → Szonow
Szonow → Enger
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Enger → Szonowice
Szonowice → Enger
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Enger → Szonow
Szonow → Enger
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Enger → Шопа
Шопа → Enger
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Enger → Szopinek
Szopinek → Enger
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Enger → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Enger
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Enger → Szostaki
Szostaki → Enger
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Enger → Szostaki
Szostaki → Enger
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Enger → Szowsko
Szowsko → Enger
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Enger → Szozdy
Szozdy → Enger
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Enger → Szóstka
Szóstka → Enger
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Enger → Szowsko
Szowsko → Enger
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Enger → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Enger
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Enger → Szparki
Szparki → Enger
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Szpegawsk
Szpegawsk → Enger
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Enger → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Enger
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Enger → Szpegawsk
Szpegawsk → Enger
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Enger → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Enger
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Enger → Szpon
Szpon → Enger
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Enger → Szpondowo
Szpondowo → Enger
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Enger → Шпротава
Шпротава → Enger
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Enger → Szreniawa
Szreniawa → Enger
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Enger → Szrensk
Szrensk → Enger
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Enger → Szrensk
Szrensk → Enger
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Enger → Szropy
Szropy → Enger
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Enger → Sztabin
Sztabin → Enger
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Enger → Штум
Штум → Enger
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Enger → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Enger
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Enger → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Enger
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Enger → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Enger
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Enger → Штутово
Штутово → Enger
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Enger → Sztynort
Sztynort → Enger
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Enger → Sztynwag
Sztynwag → Enger
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Enger → Шубин
Шубин → Enger
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Enger → Szudziałowo
Szudziałowo → Enger
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Enger → Szukalice
Szukalice → Enger
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Enger → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Enger
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Enger → Szumanie
Szumanie → Enger
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Enger → Szumin
Szumin → Enger
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Enger → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Enger
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Enger → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Enger
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Enger → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Enger
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Enger → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Enger
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Enger → Szumowo
Szumowo → Enger
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Enger → Szurpiły
Szurpiły → Enger
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Enger → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Enger
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Enger → Szwarszowice
Szwarszowice → Enger
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Enger → Szwarunki
Szwarunki → Enger
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Enger → Szwaruny
Szwaruny → Enger
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Enger → Szwecja
Szwecja → Enger
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Enger → Szwelice
Szwelice → Enger
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Enger → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Enger
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Enger → Szyce
Szyce → Enger
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Enger → Szydlice
Szydlice → Enger
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Enger → Szydlowek
Szydlowek → Enger
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Enger → Szydlowice
Szydlowice → Enger
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Enger → Шидловец
Шидловец → Enger
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Enger → Szydlowo
Szydlowo → Enger
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Enger → Szydlowo
Szydlowo → Enger
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Enger → Szydlowice
Szydlowice → Enger
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Enger → Шидловец
Шидловец → Enger
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Enger → Szydlowo
Szydlowo → Enger
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Enger → Szydlowo
Szydlowo → Enger
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Enger → Szydłów
Szydłów → Enger
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Enger → Szydłów
Szydłów → Enger
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Enger → Шидлув
Шидлув → Enger
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Enger → Szydlowek
Szydlowek → Enger
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Enger → Szyjki
Szyjki → Enger
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Enger → Szyk
Szyk → Enger
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Enger → Szymaki
Szymaki → Enger
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Enger → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Enger
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Enger → Szymanow
Szymanow → Enger
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Enger → Szymanowek
Szymanowek → Enger
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Szymanowice
Szymanowice → Enger
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Enger → Szymanów
Szymanów → Enger
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Enger → Шиманув
Шиманув → Enger
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Enger → Шиманув
Шиманув → Enger
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Enger → Szymanow
Szymanow → Enger
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Enger → Szymanowek
Szymanowek → Enger
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Enger → Szymany
Szymany → Enger
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Enger → Шимбарк
Шимбарк → Enger
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Enger → Szymbark
Szymbark → Enger
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Enger → Шимборно
Шимборно → Enger
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Enger → Szymiszow
Szymiszow → Enger
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Enger → Szymiszow
Szymiszow → Enger
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Enger → Szymocin
Szymocin → Enger
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Enger → Szymonkow
Szymonkow → Enger
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Enger → Szymonowo
Szymonowo → Enger
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Enger → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Enger
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Enger → Szynkielow
Szynkielow → Enger
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Enger → Szynwald
Szynwald → Enger
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Enger → Szynwald
Szynwald → Enger
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Enger → Szynych
Szynych → Enger
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Enger → Szyperki
Szyperki → Enger
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Enger → Szypliszki
Szypliszki → Enger
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Enger → Szyplow
Szyplow → Enger
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Enger → Szyszki
Szyszki → Enger
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Enger → Szyszkowa
Szyszkowa → Enger
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Enger → Szyszków
Szyszków → Enger
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Enger → Szyszyn
Szyszyn → Enger
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Enger → Sciborowice
Sciborowice → Enger
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Enger → Ściborze
Ściborze → Enger
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Enger → Sciborzyce
Sciborzyce → Enger
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Enger → Sciborz
Sciborz → Enger
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Enger → Sciechow
Sciechow → Enger
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Enger → Sciechowek
Sciechowek → Enger
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Enger → Sciegny
Sciegny → Enger
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Enger → Sciejowice
Sciejowice → Enger
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Enger → Scienne
Scienne → Enger
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Enger → Ścigów
Ścigów → Enger
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Enger → Scinawa
Scinawa → Enger
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Enger → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Enger
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Enger → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Enger
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Enger → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Enger
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Enger → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Enger
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Enger → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Enger
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Enger → Śląsko
Śląsko → Enger
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Enger → Slemien
Slemien → Enger
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Enger → Ślepowrony
Ślepowrony → Enger
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Enger → Slesin
Slesin → Enger
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Enger → Slesin
Slesin → Enger
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Enger → Sleszowice
Sleszowice → Enger
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Enger → Slecin
Slecin → Enger
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Enger → Ślęza
Ślęza → Enger
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Enger → Slezany
Slezany → Enger
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Enger → Sliwa
Sliwa → Enger
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Enger → Śliwice
Śliwice → Enger
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Enger → Sliwice
Sliwice → Enger
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Enger → Śliwnica
Śliwnica → Enger
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Enger → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Enger
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Enger → Śmiadowo
Śmiadowo → Enger
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Enger → Smiary
Smiary → Enger
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Enger → Śmiechowice
Śmiechowice → Enger
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Enger → Сьмехув
Сьмехув → Enger
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Enger → Smielin
Smielin → Enger
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Enger → Śmiełów
Śmiełów → Enger
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Enger → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Enger
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Enger → Smigiel
Smigiel → Enger
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Enger → Śmiłowice
Śmiłowice → Enger
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Enger → Smilowo
Smilowo → Enger
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Enger → Śmiłowo
Śmiłowo → Enger
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Enger → Sniadowo
Sniadowo → Enger
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Enger → Sniadowko
Sniadowko → Enger
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Enger → Sniatowo
Sniatowo → Enger
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Enger → Snice
Snice → Enger
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Enger → Średni Łan
Średni Łan → Enger
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Enger → Средня Вес
Средня Вес → Enger
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Enger → Srem
Srem → Enger
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Enger → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Enger
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Enger → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Enger
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Enger → Srodula
Srodula → Enger
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Enger → Srodborow
Srodborow → Enger
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Enger → Swiatki
Swiatki → Enger
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Enger → Swiatki
Swiatki → Enger
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Enger → Swiatniki
Swiatniki → Enger
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Enger → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Enger
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Enger → Świchowo
Świchowo → Enger
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Enger → Świchówko
Świchówko → Enger
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Enger → Swider
Swider → Enger
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Enger → Swiderki
Swiderki → Enger
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Enger → Свидница
Свидница → Enger
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Enger → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Enger
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Enger → Свидник
Свидник → Enger
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Enger → Сьвідник
Сьвідник → Enger
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Enger → Swidniki
Swidniki → Enger
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Enger → Świdno
Świdno → Enger
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Enger → Swidrow
Swidrow → Enger
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Enger → Swidry
Swidry → Enger
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Enger → Swidry Male
Swidry Male → Enger
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Enger → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Enger
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Enger → Swidwie
Swidwie → Enger
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Enger → Свидвин
Свидвин → Enger
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Enger → Świdy
Świdy → Enger
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Enger → Свебодзице
Свебодзице → Enger
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Enger → Свебодзин
Свебодзин → Enger
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Enger → Свеце
Свеце → Enger
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Enger → Сьвеце
Сьвеце → Enger
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Enger → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Enger
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Enger → Świeciechów
Świeciechów → Enger
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Enger → Świecino
Świecino → Enger
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Enger → Швецко
Швецко → Enger
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Enger → Świedziebnia
Świedziebnia → Enger
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Enger → Świekatowo
Świekatowo → Enger
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Enger → Swielino
Swielino → Enger
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Enger → Сьвеміно
Сьвеміно → Enger
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Enger → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Enger
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Enger → Swiercze
Swiercze → Enger
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Enger → Swierczow
Swierczow → Enger
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Enger → Swierczow
Swierczow → Enger
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Enger → Świerczów
Świerczów → Enger
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Enger → Swierczow
Swierczow → Enger
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Enger → Сьверчин
Сьверчин → Enger
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Enger → Świerczyna
Świerczyna → Enger
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Enger → Świerczyna
Świerczyna → Enger
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Enger → Swierczyna
Swierczyna → Enger
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Enger → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Enger
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Enger → Świerklaniec
Świerklaniec → Enger
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Enger → Świerklany
Świerklany → Enger
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Enger → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Enger
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Enger → Świerszczewo
Świerszczewo → Enger
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Enger → Swierszczow
Swierszczow → Enger
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Enger → Свежава
Свежава → Enger
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Enger → Świerzbienie
Świerzbienie → Enger
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Enger → Swierzenko
Swierzenko → Enger
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Enger → Swierzno
Swierzno → Enger
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Enger → Świerzno
Świerzno → Enger
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Enger → Swierze
Swierze → Enger
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Enger → Świerże
Świerże → Enger
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Enger → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Enger
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Enger → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Enger
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Enger → Świeszewo
Świeszewo → Enger
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Enger → Swieszyno
Swieszyno → Enger
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Enger → Świeszyno
Świeszyno → Enger
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Enger → Świetlino
Świetlino → Enger
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Enger → Święcianowo
Święcianowo → Enger
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Enger → Swiecice
Swiecice → Enger
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Enger → Święciec
Święciec → Enger
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Enger → Swieciechowa
Swieciechowa → Enger
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Enger → Święciechowo
Święciechowo → Enger
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Enger → Święcino
Święcino → Enger
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Enger → Swiecko
Swiecko → Enger
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Enger → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Enger
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Enger → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Enger
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Enger → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Enger
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Enger → Święta Woda
Święta Woda → Enger
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Enger → Świętajno
Świętajno → Enger
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Enger → Świętajno
Świętajno → Enger
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Enger → Święte
Święte → Enger
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Enger → Swiete
Swiete → Enger
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Enger → Swiete
Swiete → Enger
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Enger → Swietno
Swietno → Enger
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Enger → Swietochlowice
Swietochlowice → Enger
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Enger → Swietochowo
Swietochowo → Enger
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Enger → Swietomarz
Swietomarz → Enger
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Enger → Swietoslaw
Swietoslaw → Enger
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Enger → Świętoszewko
Świętoszewko → Enger
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Enger → Швентошувка
Швентошувка → Enger
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Enger → Swietoujsc
Swietoujsc → Enger
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Enger → Swilcza
Swilcza → Enger
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Enger → Swiniarow
Swiniarow → Enger
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Enger → Świniarsko
Świniarsko → Enger
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Enger → Świniary
Świniary → Enger
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Enger → Swiniary
Swiniary → Enger
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Enger → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Enger
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Enger → Świniec
Świniec → Enger
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Enger → Świnino
Świnino → Enger
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Enger → Swinna
Swinna → Enger
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Enger → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Enger
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Enger → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Enger
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Enger → Świnoujście
Świnoujście → Enger
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Enger → Świny
Świny → Enger
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Enger → Swincz
Swincz → Enger
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Enger → Switaly
Switaly → Enger
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Enger
Enger
Польша
Германия