rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Германия
Ландау-на-Изаре
Ландау-на-Изаре ↔ Польша
Автобусы
Ландау-на-Изаре
Landau an der Isar
Германия
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Ландау-на-Изаре
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Германия
/
Ландау-на-Изаре
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Ландау-на-Изаре → Sabaudia
Sabaudia → Ландау-на-Изаре
Saborze
Sąborze
Поморское
Слупский
Damnica
Ландау-на-Изаре → Saborze
Saborze → Ландау-на-Изаре
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Ландау-на-Изаре → Sacharewo
Sacharewo → Ландау-на-Изаре
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Ландау-на-Изаре → Sadek
Sadek → Ландау-на-Изаре
Sadki
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ландау-на-Изаре → Sadki
Sadki → Ландау-на-Изаре
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Sadkow
Sadkow → Ландау-на-Изаре
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Ландау-на-Изаре → Садкув
Садкув → Ландау-на-Изаре
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Sadkowek
Sadkowek → Ландау-на-Изаре
Sadkowo
Западнопоморское
Бялогардский
Tychowo
Ландау-на-Изаре → Sadkowo
Sadkowo → Ландау-на-Изаре
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Sadkow
Sadkow → Ландау-на-Изаре
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Sadkowek
Sadkowek → Ландау-на-Изаре
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Ландау-на-Изаре → Sadlinki
Sadlinki → Ландау-на-Изаре
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Ландау-на-Изаре → Sadlno
Sadlno → Ландау-на-Изаре
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Ландау-на-Изаре → Sadlowo
Sadlowo → Ландау-на-Изаре
Sadlowo
Sadłowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ландау-на-Изаре → Sadlowo
Sadlowo → Ландау-на-Изаре
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ландау-на-Изаре → Sadlowo
Sadlowo → Ландау-на-Изаре
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Ландау-на-Изаре → Sadlowo
Sadlowo → Ландау-на-Изаре
Sadłowo
Sadlowo
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ландау-на-Изаре → Sadlowo
Sadlowo → Ландау-на-Изаре
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ландау-на-Изаре → Sadlowo
Sadlowo → Ландау-на-Изаре
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ландау-на-Изаре → Sadow
Sadow → Ландау-на-Изаре
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Ландау-на-Изаре → Садова
Садова → Ландау-на-Изаре
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Sadowice
Sadowice → Ландау-на-Изаре
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Ландау-на-Изаре → Sadowie
Sadowie → Ландау-на-Изаре
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Ландау-на-Изаре → Садове
Садове → Ландау-на-Изаре
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Ландау-на-Изаре → Sadowne
Sadowne → Ландау-на-Изаре
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ландау-на-Изаре → Sadowo
Sadowo → Ландау-на-Изаре
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ландау-на-Изаре → Sadow
Sadow → Ландау-на-Изаре
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ландау-на-Изаре → Sadów
Sadów → Ландау-на-Изаре
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Ландау-на-Изаре → Sadrozyce
Sadrozyce → Ландау-на-Изаре
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Ландау-на-Изаре → Sadry
Sadry → Ландау-на-Изаре
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Ландау-на-Изаре → Sadurki
Sadurki → Ландау-на-Изаре
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Ландау-на-Изаре → Sadurki
Sadurki → Ландау-на-Изаре
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ландау-на-Изаре → Sady
Sady → Ландау-на-Изаре
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ландау-на-Изаре → Sady
Sady → Ландау-на-Изаре
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Ландау-на-Изаре → Sady
Sady → Ландау-на-Изаре
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Ландау-на-Изаре → Sady Dolne
Sady Dolne → Ландау-на-Изаре
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Ландау-на-Изаре → Sadykierz
Sadykierz → Ландау-на-Изаре
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Ландау-на-Изаре → Сайчице
Сайчице → Ландау-на-Изаре
Salno
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Salno
Salno → Ландау-на-Изаре
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Ландау-на-Изаре → Salno
Salno → Ландау-на-Изаре
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Ландау-на-Изаре → Samarzewo
Samarzewo → Ландау-на-Изаре
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Ландау-на-Изаре → Samborowice
Samborowice → Ландау-на-Изаре
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ландау-на-Изаре → Samborowo
Samborowo → Ландау-на-Изаре
Samborsko
Самборско
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Ландау-на-Изаре → Самборско
Самборско → Ландау-на-Изаре
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Ландау-на-Изаре → Samborzec
Samborzec → Ландау-на-Изаре
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Ландау-на-Изаре → Samlawki
Samlawki → Ландау-на-Изаре
Samlino
Западнопоморское
Каменьский
Golczewo
Ландау-на-Изаре → Samlino
Samlino → Ландау-на-Изаре
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Ландау-на-Изаре → Samlawki
Samlawki → Ландау-на-Изаре
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Samociazek
Samociazek → Ландау-на-Изаре
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Samociazek
Samociazek → Ландау-на-Изаре
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Ландау-на-Изаре → Samolubie
Samolubie → Ландау-на-Изаре
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Ландау-на-Изаре → Samołęż
Samołęż → Ландау-на-Изаре
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Ландау-на-Изаре → Samorzadki
Samorzadki → Ландау-на-Изаре
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Ландау-на-Изаре → Samorzadki
Samorzadki → Ландау-на-Изаре
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Ландау-на-Изаре → Samostrzalow
Samostrzalow → Ландау-на-Изаре
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Ландау-на-Изаре → Samostrzalow
Samostrzalow → Ландау-на-Изаре
Samostrzel
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ландау-на-Изаре → Samostrzel
Samostrzel → Ландау-на-Изаре
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Самотвур
Самотвур → Ландау-на-Изаре
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Ландау-на-Изаре → Samowicze
Samowicze → Ландау-на-Изаре
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Ландау-на-Изаре → Sampława
Sampława → Ландау-на-Изаре
Samsieczno
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ландау-на-Изаре → Samsieczno
Samsieczno → Ландау-на-Изаре
Samsieczynek
Куявско Поморское
Накловский
Mrocza
Ландау-на-Изаре → Samsieczynek
Samsieczynek → Ландау-на-Изаре
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Samsonowice
Samsonowice → Ландау-на-Изаре
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Ландау-на-Изаре → Сандомир
Сандомир → Ландау-на-Изаре
Sanice
Любушское
Жарский
Przewóz
Ландау-на-Изаре → Sanice
Sanice → Ландау-на-Изаре
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ландау-на-Изаре → Sanie
Sanie → Ландау-на-Изаре
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Ландау-на-Изаре → Sanka
Sanka → Ландау-на-Изаре
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Ландау-на-Изаре → Санники
Санники → Ландау-на-Изаре
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Ландау-на-Изаре → Санок
Санок → Ландау-на-Изаре
Santok
Любушское
Гожувский
Santok
Ландау-на-Изаре → Santok
Santok → Ландау-на-Изаре
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Sapieżyn
Sapieżyn → Ландау-на-Изаре
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Ландау-на-Изаре → Saplaty
Saplaty → Ландау-на-Изаре
Sapolnica
Sąpolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ландау-на-Изаре → Sapolnica
Sapolnica → Ландау-на-Изаре
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ландау-на-Изаре → Sapy
Sapy → Ландау-на-Изаре
Sarbia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Ландау-на-Изаре → Sarbia
Sarbia → Ландау-на-Изаре
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Ландау-на-Изаре → Sarbicko
Sarbicko → Ландау-на-Изаре
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Кошалинский
Mielno
Ландау-на-Изаре → Сарбиново
Сарбиново → Ландау-на-Изаре
Sarbinowo
Сарбиново
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Ландау-на-Изаре → Сарбиново
Сарбиново → Ландау-на-Изаре
Sarbka
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Ландау-на-Изаре → Sarbka
Sarbka → Ландау-на-Изаре
Sarbsk
Сарбськ
Поморское
Лемборкский
Wicko
Ландау-на-Изаре → Сарбськ
Сарбськ → Ландау-на-Изаре
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ландау-на-Изаре → Сарнаки
Сарнаки → Ландау-на-Изаре
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Ландау-на-Изаре → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Ландау-на-Изаре
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Ландау-на-Изаре → Sarnow
Sarnow → Ландау-на-Изаре
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Ландау-на-Изаре → Sarnow
Sarnow → Ландау-на-Изаре
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ландау-на-Изаре → Sarnówek
Sarnówek → Ландау-на-Изаре
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Ландау-на-Изаре → Sarnówek
Sarnówek → Ландау-на-Изаре
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ландау-на-Изаре → Sartowice
Sartowice → Ландау-на-Изаре
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Ландау-на-Изаре → Sarzyna
Sarzyna → Ландау-на-Изаре
Sasino
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ландау-на-Изаре → Sasino
Sasino → Ландау-на-Изаре
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Ландау-на-Изаре → Saspow
Saspow → Ландау-на-Изаре
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Ландау-на-Изаре → Sawin
Sawin → Ландау-на-Изаре
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ландау-на-Изаре → Sawino
Sawino → Ландау-на-Изаре
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Ландау-на-Изаре → Sawity
Sawity → Ландау-на-Изаре
Są
Sąborze
Saborze
Поморское
Слупский
Damnica
Ландау-на-Изаре → Saborze
Saborze → Ландау-на-Изаре
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Ландау-на-Изаре → Sadry
Sadry → Ландау-на-Изаре
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ландау-на-Изаре → Sągnity
Sągnity → Ландау-на-Изаре
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Ландау-на-Изаре → Saplaty
Saplaty → Ландау-на-Изаре
Sąpole
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ландау-на-Изаре → Sąpole
Sąpole → Ландау-на-Изаре
Sąpolnica
Sapolnica
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ландау-на-Изаре → Sapolnica
Sapolnica → Ландау-на-Изаре
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ландау-на-Изаре → Sapy
Sapy → Ландау-на-Изаре
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Ландау-на-Изаре → Sąpy
Sąpy → Ландау-на-Изаре
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Ландау-на-Изаре → Сутейск
Сутейск → Ландау-на-Изаре
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Ландау-на-Изаре → Saspow
Saspow → Ландау-на-Изаре
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Ландау-на-Изаре → Schodnia
Schodnia → Ландау-на-Изаре
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Ландау-на-Изаре → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Ландау-на-Изаре
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ландау-на-Изаре → Sciborowice
Sciborowice → Ландау-на-Изаре
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Ландау-на-Изаре → Sciborz
Sciborz → Ландау-на-Изаре
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Ландау-на-Изаре → Sciborzyce
Sciborzyce → Ландау-на-Изаре
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Ландау-на-Изаре → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Ландау-на-Изаре
Sciechow
Ściechów
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ландау-на-Изаре → Sciechow
Sciechow → Ландау-на-Изаре
Sciechowek
Ściechówek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ландау-на-Изаре → Sciechowek
Sciechowek → Ландау-на-Изаре
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ландау-на-Изаре → Sciegny
Sciegny → Ландау-на-Изаре
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Ландау-на-Изаре → Sciejowice
Sciejowice → Ландау-на-Изаре
Scienne
Ścienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Ландау-на-Изаре → Scienne
Scienne → Ландау-на-Изаре
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Ландау-на-Изаре → Scinawa
Scinawa → Ландау-на-Изаре
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Sebastianowo
Sebastianowo → Ландау-на-Изаре
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Ландау-на-Изаре → Secemin
Secemin → Ландау-на-Изаре
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Ландау-на-Изаре → Sechna
Sechna → Ландау-на-Изаре
Seczkowo
Sęczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ландау-на-Изаре → Seczkowo
Seczkowo → Ландау-на-Изаре
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Ландау-на-Изаре → Seczkowo
Seczkowo → Ландау-на-Изаре
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Ландау-на-Изаре → Sedow
Sedow → Ландау-на-Изаре
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Ландау-на-Изаре → Sedziejowice
Sedziejowice → Ландау-на-Изаре
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Ландау-на-Изаре → Sedzimirow
Sedzimirow → Ландау-на-Изаре
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Ландау-на-Изаре → Sedziszow
Sedziszow → Ландау-на-Изаре
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Ландау-на-Изаре → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Ландау-на-Изаре
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Ландау-на-Изаре → Sedziszowa
Sedziszowa → Ландау-на-Изаре
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Sedziszowa
Sedziszowa → Ландау-на-Изаре
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Ландау-на-Изаре → Сейны
Сейны → Ландау-на-Изаре
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ландау-на-Изаре → Sekocin Las
Sekocin Las → Ландау-на-Изаре
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Ландау-на-Изаре → Семлін
Семлін → Ландау-на-Изаре
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Ландау-на-Изаре → Senislawice
Senislawice → Ландау-на-Изаре
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Ландау-на-Изаре → Senislawice
Senislawice → Ландау-на-Изаре
Sepolno Krajenskie
Sępólno Krajeńskie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Ландау-на-Изаре
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Ландау-на-Изаре → Sepopol
Sepopol → Ландау-на-Изаре
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Serafinów
Serafinów → Ландау-на-Изаре
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Ландау-на-Изаре → Serby
Serby → Ландау-на-Изаре
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Ландау-на-Изаре → Seredzice
Seredzice → Ландау-на-Изаре
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Ландау-на-Изаре → Сероцк
Сероцк → Ландау-на-Изаре
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Ландау-на-Изаре → Сероцк
Сероцк → Ландау-на-Изаре
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Ландау-на-Изаре → Seroczyn
Seroczyn → Ландау-на-Изаре
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Ландау-на-Изаре → Seroki
Seroki → Ландау-на-Изаре
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Ландау-на-Изаре → Serokomla
Serokomla → Ландау-на-Изаре
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ландау-на-Изаре → Serpelice
Serpelice → Ландау-на-Изаре
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Ландау-на-Изаре → Serwoniec
Serwoniec → Ландау-на-Изаре
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Ландау-на-Изаре → Serwy
Serwy → Ландау-на-Изаре
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ландау-на-Изаре → Seczkowo
Seczkowo → Ландау-на-Изаре
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Ландау-на-Изаре → Seczkowo
Seczkowo → Ландау-на-Изаре
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Ландау-на-Изаре → Sędki
Sędki → Ландау-на-Изаре
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Ландау-на-Изаре → Sedow
Sedow → Ландау-на-Изаре
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ландау-на-Изаре → Sędów
Sędów → Ландау-на-Изаре
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Ландау-на-Изаре → Sedziejowice
Sedziejowice → Ландау-на-Изаре
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Ландау-на-Изаре → Sedzimirow
Sedzimirow → Ландау-на-Изаре
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Ландау-на-Изаре → Sedziszowa
Sedziszowa → Ландау-на-Изаре
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Sedziszowa
Sedziszowa → Ландау-на-Изаре
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Ландау-на-Изаре → Sedziszow
Sedziszow → Ландау-на-Изаре
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Ландау-на-Изаре → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Ландау-на-Изаре
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ландау-на-Изаре → Sekocin Las
Sekocin Las → Ландау-на-Изаре
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ландау-на-Изаре → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Ландау-на-Изаре
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Ландау-на-Изаре → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Ландау-на-Изаре
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Ландау-на-Изаре → Sękowa
Sękowa → Ландау-на-Изаре
Sękowice
Любушское
Кросненский
Gubin
Ландау-на-Изаре → Sękowice
Sękowice → Ландау-на-Изаре
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Ландау-на-Изаре → Sękowo
Sękowo → Ландау-на-Изаре
Sępolno Małe
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Ландау-на-Изаре → Sępolno Małe
Sępolno Małe → Ландау-на-Изаре
Sępolno Wielkie
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Ландау-на-Изаре → Sępolno Wielkie
Sępolno Wielkie → Ландау-на-Изаре
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Ландау-на-Изаре → Sepopol
Sepopol → Ландау-на-Изаре
Sępólno Krajeńskie
Семпульно Краеньске
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Семпульно Краеньске
Семпульно Краеньске → Ландау-на-Изаре
Si
Sianow
Sianów
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Сянув
Сянув → Ландау-на-Изаре
Sianowo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ландау-на-Изаре → Sianowo
Sianowo → Ландау-на-Изаре
Sianowska Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ландау-на-Изаре → Sianowska Huta
Sianowska Huta → Ландау-на-Изаре
Sianozety
Sianożęty
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Ландау-на-Изаре → Сяноженты
Сяноженты → Ландау-на-Изаре
Sianożęty
Сяноженты
Западнопоморское
Колобжегский
Ustronie Morskie
Ландау-на-Изаре → Сяноженты
Сяноженты → Ландау-на-Изаре
Sianów
Сянув
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Сянув
Сянув → Ландау-на-Изаре
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Ландау-на-Изаре → Siary
Siary → Ландау-на-Изаре
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Ландау-на-Изаре → Siąszyce
Siąszyce → Ландау-на-Изаре
Sibin
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ландау-на-Изаре → Sibin
Sibin → Ландау-на-Изаре
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Ландау-на-Изаре → Sichow
Sichow → Ландау-на-Изаре
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Ландау-на-Изаре → Sichow
Sichow → Ландау-на-Изаре
Sicienko
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ландау-на-Изаре → Sicienko
Sicienko → Ландау-на-Изаре
Sicko
Западнопоморское
Хощненский
Recz
Ландау-на-Изаре → Sicko
Sicko → Ландау-на-Изаре
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Ландау-на-Изаре → Siczki
Siczki → Ландау-на-Изаре
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Ландау-на-Изаре → Сідзіна
Сідзіна → Ландау-на-Изаре
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Ландау-на-Изаре → Sieborowice
Sieborowice → Ландау-на-Изаре
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Ландау-на-Изаре → Sieburczyn
Sieburczyn → Ландау-на-Изаре
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ландау-на-Изаре → Siechnice
Siechnice → Ландау-на-Изаре
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ландау-на-Изаре → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Ландау-на-Изаре
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Ландау-на-Изаре → Sieciechow
Sieciechow → Ландау-на-Изаре
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ландау-на-Изаре → Сецехув
Сецехув → Ландау-на-Изаре
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ландау-на-Изаре → Sieciechowice
Sieciechowice → Ландау-на-Изаре
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ландау-на-Изаре → Sieciechowice
Sieciechowice → Ландау-на-Изаре
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Ландау-на-Изаре → Sieciechow
Sieciechow → Ландау-на-Изаре
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Ландау-на-Изаре → Sieciejow
Sieciejow → Ландау-на-Изаре
Sieciemin
Сецемін
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Сецемін
Сецемін → Ландау-на-Изаре
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ландау-на-Изаре → Siecien
Siecien → Ландау-на-Изаре
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ландау-на-Изаре → Siecien
Siecien → Ландау-на-Изаре
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ландау-на-Изаре → Siedlakowice
Siedlakowice → Ландау-на-Изаре
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Ландау-на-Изаре → Siedlanka
Siedlanka → Ландау-на-Изаре
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Ландау-на-Изаре → Siedlatkow
Siedlatkow → Ландау-на-Изаре
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Ландау-на-Изаре → Siedlatkow
Siedlatkow → Ландау-на-Изаре
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Ландау-на-Изаре → Siedlątków
Siedlątków → Ландау-на-Изаре
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Ландау-на-Изаре → Седльце
Седльце → Ландау-на-Изаре
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Ландау-на-Изаре → Siedlce
Siedlce → Ландау-на-Изаре
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Ландау-на-Изаре → Siedlec
Siedlec → Ландау-на-Изаре
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Ландау-на-Изаре → Siedlec
Siedlec → Ландау-на-Изаре
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Ландау-на-Изаре → Siedlec
Siedlec → Ландау-на-Изаре
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Ландау-на-Изаре → Седлець
Седлець → Ландау-на-Изаре
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Ландау-на-Изаре → Седлець
Седлець → Ландау-на-Изаре
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Ландау-на-Изаре → Siedlec
Siedlec → Ландау-на-Изаре
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Ландау-на-Изаре → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Ландау-на-Изаре
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Ландау-на-Изаре → Siedlece
Siedlece → Ландау-на-Изаре
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Ландау-на-Изаре → Siedlecin
Siedlecin → Ландау-на-Изаре
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Ландау-на-Изаре → Siedlemin
Siedlemin → Ландау-на-Изаре
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Ландау-на-Изаре → Siedlew
Siedlew → Ландау-на-Изаре
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Ландау-на-Изаре → Siedlecin
Siedlecin → Ландау-на-Изаре
Siedlice
Седліце
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Ландау-на-Изаре → Седліце
Седліце → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Ландау-на-Изаре → Siedliska
Siedliska → Ландау-на-Изаре
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Ландау-на-Изаре → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Ландау-на-Изаре
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ландау-на-Изаре → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Ландау-на-Изаре
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ландау-на-Изаре → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Ландау-на-Изаре
Siedlisko
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ландау-на-Изаре → Siedlisko
Siedlisko → Ландау-на-Изаре
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Ландау-на-Изаре → Siedlisko
Siedlisko → Ландау-на-Изаре
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Ландау-на-Изаре → Siedlisko
Siedlisko → Ландау-на-Изаре
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Ландау-на-Изаре → Siedliszcze
Siedliszcze → Ландау-на-Изаре
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Ландау-на-Изаре → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Ландау-на-Изаре
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Ландау-на-Изаре → Siedlnica
Siedlnica → Ландау-на-Изаре
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ландау-на-Изаре → Siedlów
Siedlów → Ландау-на-Изаре
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Ландау-на-Изаре → Sieganow
Sieganow → Ландау-на-Изаре
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Ландау-на-Изаре → Siekierczyn
Siekierczyn → Ландау-на-Изаре
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ландау-на-Изаре → Siekierki
Siekierki → Ландау-на-Изаре
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Ландау-на-Изаре → Siekluki
Siekluki → Ландау-на-Изаре
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Sielc
Sielc → Ландау-на-Изаре
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Ландау-на-Изаре → Sielce
Sielce → Ландау-на-Изаре
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Ландау-на-Изаре → Sielec
Sielec → Ландау-на-Изаре
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Ландау-на-Изаре → Sielec
Sielec → Ландау-на-Изаре
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Ландау-на-Изаре → Sielec
Sielec → Ландау-на-Изаре
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Ландау-на-Изаре → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Ландау-на-Изаре
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ландау-на-Изаре → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Ландау-на-Изаре
Sielsko
Западнопоморское
Лобезский
Węgorzyno
Ландау-на-Изаре → Sielsko
Sielsko → Ландау-на-Изаре
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Ландау-на-Изаре → Sielun
Sielun → Ландау-на-Изаре
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Ландау-на-Изаре → Sielun
Sielun → Ландау-на-Изаре
Siemczyno
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Ландау-на-Изаре → Siemczyno
Siemczyno → Ландау-на-Изаре
Siemianice
Семянице
Поморское
Слупский
Słupsk
Ландау-на-Изаре → Семянице
Семянице → Ландау-на-Изаре
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Ландау-на-Изаре → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Ландау-на-Изаре
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Ландау-на-Изаре → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Ландау-на-Изаре
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Ландау-на-Изаре → Siemianówka
Siemianówka → Ландау-на-Изаре
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ландау-на-Изаре → Siemiany
Siemiany → Ландау-на-Изаре
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Ландау-на-Изаре → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Ландау-на-Изаре
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Ландау-на-Изаре → Семятыче
Семятыче → Ландау-на-Изаре
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Ландау-на-Изаре → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Ландау-на-Изаре
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Ландау-на-Изаре
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Ландау-на-Изаре
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Ландау-на-Изаре → Siemiechow
Siemiechow → Ландау-на-Изаре
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Ландау-на-Изаре → Siemiechow
Siemiechow → Ландау-на-Изаре
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ландау-на-Изаре → Siemien
Siemien → Ландау-на-Изаре
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ландау-на-Изаре → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Ландау-на-Изаре
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ландау-на-Изаре → Siemien
Siemien → Ландау-на-Изаре
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Ландау-на-Изаре → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Ландау-на-Изаре
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Ландау-на-Изаре → Siemierz
Siemierz → Ландау-на-Изаре
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Ландау-на-Изаре → Siemierzyce
Siemierzyce → Ландау-на-Изаре
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Ландау-на-Изаре → Siemierzyce
Siemierzyce → Ландау-на-Изаре
Siemirowice
Поморское
Лемборкский
Cewice
Ландау-на-Изаре → Siemirowice
Siemirowice → Ландау-на-Изаре
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Ландау-на-Изаре → Семковице
Семковице → Ландау-на-Изаре
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Ландау-на-Изаре → Siemszyce
Siemszyce → Ландау-на-Изаре
Siemysl
Siemyśl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Ландау-на-Изаре → Siemysl
Siemysl → Ландау-на-Изаре
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Ландау-на-Изаре → Siemyslow
Siemyslow → Ландау-на-Изаре
Siemyśl
Siemysl
Западнопоморское
Колобжегский
Siemyśl
Ландау-на-Изаре → Siemysl
Siemysl → Ландау-на-Изаре
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Ландау-на-Изаре → Sieniawa
Sieniawa → Ландау-на-Изаре
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Ландау-на-Изаре → Синява
Синява → Ландау-на-Изаре
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Ландау-на-Изаре → Сенява
Сенява → Ландау-на-Изаре
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Ландау-на-Изаре → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Ландау-на-Изаре
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Ландау-на-Изаре → Sieniawka
Sieniawka → Ландау-на-Изаре
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Ландау-на-Изаре → Сенично
Сенично → Ландау-на-Изаре
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Ландау-на-Изаре → Sienna
Sienna → Ландау-на-Изаре
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ландау-на-Изаре → Сиенна
Сиенна → Ландау-на-Изаре
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ландау-на-Изаре → Siennica
Siennica → Ландау-на-Изаре
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ландау-на-Изаре → Сенниця
Сенниця → Ландау-на-Изаре
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Ландау-на-Изаре → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Ландау-на-Изаре
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Ландау-на-Изаре → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Ландау-на-Изаре
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Ландау-на-Изаре → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Ландау-на-Изаре
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Ландау-на-Изаре → Sienno
Sienno → Ландау-на-Изаре
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Ландау-на-Изаре → Sienno
Sienno → Ландау-на-Изаре
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Ландау-на-Изаре → Siennow
Siennow → Ландау-на-Изаре
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Ландау-на-Изаре → Siennow
Siennow → Ландау-на-Изаре
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Ландау-на-Изаре → Сіннів
Сіннів → Ландау-на-Изаре
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ландау-на-Изаре → Siepietnica
Siepietnica → Ландау-на-Изаре
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Ландау-на-Изаре → Siepraw
Siepraw → Ландау-на-Изаре
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Ландау-на-Изаре → Сеправ
Сеправ → Ландау-на-Изаре
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ландау-на-Изаре → Sieprawice
Sieprawice → Ландау-на-Изаре
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ландау-на-Изаре → Sieprawki
Sieprawki → Ландау-на-Изаре
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ландау-на-Изаре → Серадз
Серадз → Ландау-на-Изаре
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Ландау-на-Изаре → Sierakow
Sierakow → Ландау-на-Изаре
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Sierakow
Sierakow → Ландау-на-Изаре
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ландау-на-Изаре → Sierakow
Sierakow → Ландау-на-Изаре
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Ландау-на-Изаре → Серакув
Серакув → Ландау-на-Изаре
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Ландау-на-Изаре → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Ландау-на-Изаре
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Sierakowek
Sierakowek → Ландау-на-Изаре
Sierakowice
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ландау-на-Изаре → Sierakowice
Sierakowice → Ландау-на-Изаре
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Ландау-на-Изаре → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Ландау-на-Изаре
Sierakowo
Сераково
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Ландау-на-Изаре → Сераково
Сераково → Ландау-на-Изаре
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Ландау-на-Изаре → Sierakowo
Sierakowo → Ландау-на-Изаре
Sierakowo Sławieńskie
Сераково Славенське
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Сераково Славенське
Сераково Славенське → Ландау-на-Изаре
Sierakowska Huta
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ландау-на-Изаре → Sierakowska Huta
Sierakowska Huta → Ландау-на-Изаре
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Ландау-на-Изаре → Sierakow
Sierakow → Ландау-на-Изаре
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Sierakow
Sierakow → Ландау-на-Изаре
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ландау-на-Изаре → Sierakow
Sierakow → Ландау-на-Изаре
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Ландау-на-Изаре → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Ландау-на-Изаре
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Sierakowek
Sierakowek → Ландау-на-Изаре
Sieranie
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ландау-на-Изаре → Sieranie
Sieranie → Ландау-на-Изаре
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ландау-на-Изаре → Siercza
Siercza → Ландау-на-Изаре
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Ландау-на-Изаре → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Ландау-на-Изаре
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Ландау-на-Изаре → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Ландау-на-Изаре
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Ландау-на-Изаре → Sieroniowice
Sieroniowice → Ландау-на-Изаре
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Ландау-на-Изаре → Sieroslaw
Sieroslaw → Ландау-на-Изаре
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ландау-на-Изаре → Sieroslawice
Sieroslawice → Ландау-на-Изаре
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Ландау-на-Изаре → Sieroslaw
Sieroslaw → Ландау-на-Изаре
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ландау-на-Изаре → Sieroslawice
Sieroslawice → Ландау-на-Изаре
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Ландау-на-Изаре → Sieroszewice
Sieroszewice → Ландау-на-Изаре
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Ландау-на-Изаре → Sieroszowice
Sieroszowice → Ландау-на-Изаре
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Ландау-на-Изаре → Серпц
Серпц → Ландау-на-Изаре
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Ландау-на-Изаре → Sierpnica
Sierpnica → Ландау-на-Изаре
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ландау-на-Изаре → Sierpow
Sierpow → Ландау-на-Изаре
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ландау-на-Изаре → Sierpow
Sierpow → Ландау-на-Изаре
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ландау-на-Изаре → Sierskowola
Sierskowola → Ландау-на-Изаре
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Ландау-на-Изаре → Siersza
Siersza → Ландау-на-Изаре
Sierzno
Поморское
Бытувский
Bytów
Ландау-на-Изаре → Sierzno
Sierzno → Ландау-на-Изаре
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ландау-на-Изаре → Siestrzen
Siestrzen → Ландау-на-Изаре
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ландау-на-Изаре → Siestrzen
Siestrzen → Ландау-на-Изаре
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Ландау-на-Изаре → Sietesz
Sietesz → Ландау-на-Изаре
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Ландау-на-Изаре → Севеж
Севеж → Ландау-на-Изаре
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ландау-на-Изаре → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Ландау-на-Изаре
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Ландау-на-Изаре → Sigła
Sigła → Ландау-на-Изаре
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Sikorowo
Sikorowo → Ландау-на-Изаре
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Ландау-на-Изаре → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Ландау-на-Изаре
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Ландау-на-Изаре → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Ландау-на-Изаре
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ландау-на-Изаре → Sikorz
Sikorz → Ландау-на-Изаре
Sikorzyce
Западнопоморское
Колобжегский
Gościno
Ландау-на-Изаре → Sikorzyce
Sikorzyce → Ландау-на-Изаре
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Ландау-на-Изаре → Sikorzyce
Sikorzyce → Ландау-на-Изаре
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Sikorzyce
Sikorzyce → Ландау-на-Изаре
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ландау-на-Изаре → Sikorzyn
Sikorzyn → Ландау-на-Изаре
Sikorzyno
Поморское
Картузский
Stężyca
Ландау-на-Изаре → Sikorzyno
Sikorzyno → Ландау-на-Изаре
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ландау-на-Изаре → Sikorz
Sikorz → Ландау-на-Изаре
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ландау-на-Изаре → Silice
Silice → Ландау-на-Изаре
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ландау-на-Изаре → Silin
Silin → Ландау-на-Изаре
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Ландау-на-Изаре → Silnica
Silnica → Ландау-на-Изаре
Silno
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Ландау-на-Изаре → Silno
Silno → Ландау-на-Изаре
Silnowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Ландау-на-Изаре → Silnowo
Silnowo → Ландау-на-Изаре
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Ландау-на-Изаре → Sinogora
Sinogora → Ландау-на-Изаре
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Ландау-на-Изаре → Sinogora
Sinogora → Ландау-на-Изаре
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Ландау-на-Изаре → Sinoleka
Sinoleka → Ландау-на-Изаре
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Ландау-на-Изаре → Sinoleka
Sinoleka → Ландау-на-Изаре
Sińczyca
Сіньчиця
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ландау-на-Изаре → Сіньчиця
Сіньчиця → Ландау-на-Изаре
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Ландау-на-Изаре → Сьодло
Сьодло → Ландау-на-Изаре
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ландау-на-Изаре → Siodlo
Siodlo → Ландау-на-Изаре
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ландау-на-Изаре → Siodlo
Siodlo → Ландау-на-Изаре
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Ландау-на-Изаре → Siodłowice
Siodłowice → Ландау-на-Изаре
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ландау-на-Изаре → Siolkowa
Siolkowa → Ландау-на-Изаре
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Ландау-на-Изаре → Siomki
Siomki → Ландау-на-Изаре
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Ландау-на-Изаре → Sionna
Sionna → Ландау-на-Изаре
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ландау-на-Изаре → Siolkowa
Siolkowa → Ландау-на-Изаре
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Ландау-на-Изаре → Sitaniec
Sitaniec → Ландау-на-Изаре
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Ландау-на-Изаре → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Ландау-на-Изаре
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ландау-на-Изаре → Sitarze
Sitarze → Ландау-на-Изаре
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ландау-на-Изаре → Sitne
Sitne → Ландау-на-Изаре
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ландау-на-Изаре → Sitnik
Sitnik → Ландау-на-Изаре
Sitno
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Ландау-на-Изаре → Sitno
Sitno → Ландау-на-Изаре
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Ландау-на-Изаре → Sitno
Sitno → Ландау-на-Изаре
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Ландау-на-Изаре → Sitno
Sitno → Ландау-на-Изаре
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ландау-на-Изаре → Sitowa
Sitowa → Ландау-на-Изаре
Sitowiec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Sitowiec
Sitowiec → Ландау-на-Изаре
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Ландау-на-Изаре → Siucice
Siucice → Ландау-на-Изаре
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Siwialka
Siwialka → Ландау-на-Изаре
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Siwialka
Siwialka → Ландау-на-Изаре
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Ландау-на-Изаре → Siwiki
Siwiki → Ландау-на-Изаре
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ландау-на-Изаре → Skajboty
Skajboty → Ландау-на-Изаре
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Ландау-на-Изаре → Skaje
Skaje → Ландау-на-Изаре
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Ландау-на-Изаре → Skala
Skala → Ландау-на-Изаре
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Ландау-на-Изаре → Скала
Скала → Ландау-на-Изаре
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Ландау-на-Изаре → Skalbmierz
Skalbmierz → Ландау-на-Изаре
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Skalka
Skalka → Ландау-на-Изаре
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ландау-на-Изаре → Skalmierowice
Skalmierowice → Ландау-на-Изаре
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Ландау-на-Изаре → Skalmierowice
Skalmierowice → Ландау-на-Изаре
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Skalow
Skalow → Ландау-на-Изаре
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Ландау-на-Изаре → Skala
Skala → Ландау-на-Изаре
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Ландау-на-Изаре → Skała
Skała → Ландау-на-Изаре
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Ландау-на-Изаре → Skałągi
Skałągi → Ландау-на-Изаре
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Skalka
Skalka → Ландау-на-Изаре
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Skalow
Skalow → Ландау-на-Изаре
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Skały
Skały → Ландау-на-Изаре
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Ландау-на-Изаре → Skape
Skape → Ландау-на-Изаре
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Ландау-на-Изаре → Skarbimierz
Skarbimierz → Ландау-на-Изаре
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Ландау-на-Изаре → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Ландау-на-Изаре
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Ландау-на-Изаре → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Ландау-на-Изаре
Skarchowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ландау-на-Изаре → Skarchowo
Skarchowo → Ландау-на-Изаре
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Ландау-на-Изаре → Skarpa
Skarpa → Ландау-на-Изаре
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Ландау-на-Изаре → Skarszewy
Skarszewy → Ландау-на-Изаре
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Ландау-на-Изаре → Skaryszew
Skaryszew → Ландау-на-Изаре
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Ландау-на-Изаре → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Ландау-на-Изаре
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Ландау-на-Изаре → Skarżyn
Skarżyn → Ландау-на-Изаре
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Ландау-на-Изаре → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Ландау-на-Изаре
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Ландау-на-Изаре → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Ландау-на-Изаре
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Ландау-на-Изаре → Скавица
Скавица → Ландау-на-Изаре
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Ландау-на-Изаре → Skawina
Skawina → Ландау-на-Изаре
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Ландау-на-Изаре → Skape
Skape → Ландау-на-Изаре
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Ландау-на-Изаре → Скомпе
Скомпе → Ландау-на-Изаре
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Ландау-на-Изаре → Skepe
Skepe → Ландау-на-Изаре
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Ландау-на-Изаре → Skęczniew
Skęczniew → Ландау-на-Изаре
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Ландау-на-Изаре → Skepe
Skepe → Ландау-на-Изаре
Skibienko
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Skibienko
Skibienko → Ландау-на-Изаре
Skibno
Скібно
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Скібно
Скібно → Ландау-на-Изаре
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Ландау-на-Изаре → Skidniow
Skidniow → Ландау-на-Изаре
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Ландау-на-Изаре → Skidniow
Skidniow → Ландау-на-Изаре
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ландау-на-Изаре → Skierbieszow
Skierbieszow → Ландау-на-Изаре
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ландау-на-Изаре → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Ландау-на-Изаре
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ландау-на-Изаре → Skierbieszow
Skierbieszow → Ландау-на-Изаре
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ландау-на-Изаре → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Ландау-на-Изаре
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Ландау-на-Изаре → Skierdy
Skierdy → Ландау-на-Изаре
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Ландау-на-Изаре → Skierki
Skierki → Ландау-на-Изаре
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Ландау-на-Изаре → Скерневице
Скерневице → Ландау-на-Изаре
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Ландау-на-Изаре → Skindzierz
Skindzierz → Ландау-на-Изаре
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ландау-на-Изаре → Skitno
Skitno → Ландау-на-Изаре
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Ландау-на-Изаре → Skloty
Skloty → Ландау-на-Изаре
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Ландау-на-Изаре → Skloty
Skloty → Ландау-на-Изаре
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Ландау-на-Изаре → Скочув
Скочув → Ландау-на-Изаре
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Ландау-на-Изаре → Скочув
Скочув → Ландау-на-Изаре
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Ландау-на-Изаре → Skoki
Skoki → Ландау-на-Изаре
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Ландау-на-Изаре → Skoki
Skoki → Ландау-на-Изаре
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Ландау-на-Изаре → Skoki
Skoki → Ландау-на-Изаре
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Ландау-на-Изаре → Skokowa
Skokowa → Ландау-на-Изаре
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Skokówko
Skokówko → Ландау-на-Изаре
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Ландау-на-Изаре → Skokum
Skokum → Ландау-на-Изаре
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ландау-на-Изаре → Skoloszow
Skoloszow → Ландау-на-Изаре
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ландау-на-Изаре → Сколышин
Сколышин → Ландау-на-Изаре
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ландау-на-Изаре → Skoloszow
Skoloszow → Ландау-на-Изаре
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ландау-на-Изаре → Сколышин
Сколышин → Ландау-на-Изаре
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Ландау-на-Изаре → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Ландау-на-Изаре
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Ландау-на-Изаре → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Ландау-на-Изаре
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Ландау-на-Изаре → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Ландау-на-Изаре
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Ландау-на-Изаре → Skomlin
Skomlin → Ландау-на-Изаре
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Ландау-на-Изаре → Skop
Skop → Ландау-на-Изаре
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Ландау-на-Изаре → Skorcz
Skorcz → Ландау-на-Изаре
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Ландау-на-Изаре → Skorczow
Skorczow → Ландау-на-Изаре
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Ландау-на-Изаре → Skorczow
Skorczow → Ландау-на-Изаре
Skorka
Skórka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Ландау-на-Изаре → Skorka
Skorka → Ландау-на-Изаре
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Ландау-на-Изаре → Skorochów
Skorochów → Ландау-на-Изаре
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Ландау-на-Изаре → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Ландау-на-Изаре
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Ландау-на-Изаре → Skoroszow
Skoroszow → Ландау-на-Изаре
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Ландау-на-Изаре → Skoroszow
Skoroszow → Ландау-на-Изаре
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Ландау-на-Изаре → Skoroszyce
Skoroszyce → Ландау-на-Изаре
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Ландау-на-Изаре → Skorzec
Skorzec → Ландау-на-Изаре
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Ландау-на-Изаре → Skorzecin
Skorzecin → Ландау-на-Изаре
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Ландау-на-Изаре → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Ландау-на-Изаре
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Ландау-на-Изаре → Skorzecin
Skorzecin → Ландау-на-Изаре
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Ландау-на-Изаре → Skorzow
Skorzow → Ландау-на-Изаре
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Ландау-на-Изаре → Skorzow
Skorzow → Ландау-на-Изаре
Skotniki
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ландау-на-Изаре → Skotniki
Skotniki → Ландау-на-Изаре
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Ландау-на-Изаре → Skotniki
Skotniki → Ландау-на-Изаре
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Ландау-на-Изаре → Сковарч
Сковарч → Ландау-на-Изаре
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Ландау-на-Изаре → Skowierzyn
Skowierzyn → Ландау-на-Изаре
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Ландау-на-Изаре → Skowieszynek
Skowieszynek → Ландау-на-Изаре
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Ландау-на-Изаре → Skowronki
Skowronki → Ландау-на-Изаре
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Ландау-на-Изаре → Skowronow
Skowronow → Ландау-на-Изаре
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Ландау-на-Изаре → Skowronow
Skowronow → Ландау-на-Изаре
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Ландау-на-Изаре → Skowrony
Skowrony → Ландау-на-Изаре
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Ландау-на-Изаре → Skorcz
Skorcz → Ландау-на-Изаре
Skórka
Skorka
Великопольское
Злотувский
Krajenka
Ландау-на-Изаре → Skorka
Skorka → Ландау-на-Изаре
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ландау-на-Изаре → Skórkowice
Skórkowice → Ландау-на-Изаре
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Ландау-на-Изаре → Skorzec
Skorzec → Ландау-на-Изаре
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Ландау-на-Изаре → Скуженно
Скуженно → Ландау-на-Изаре
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Ландау-на-Изаре → Skronina
Skronina → Ландау-на-Изаре
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Ландау-на-Изаре → Skroniów
Skroniów → Ландау-на-Изаре
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Ландау-на-Изаре → Skruda
Skruda → Ландау-на-Изаре
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Ландау-на-Изаре → Skrudki
Skrudki → Ландау-на-Изаре
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Ландау-на-Изаре → Skrwilno
Skrwilno → Ландау-на-Изаре
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Ландау-на-Изаре → Скрибіче
Скрибіче → Ландау-на-Изаре
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Ландау-на-Изаре → Skryplewo
Skryplewo → Ландау-на-Изаре
Skrzatusz
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ландау-на-Изаре → Skrzatusz
Skrzatusz → Ландау-на-Изаре
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Ландау-на-Изаре → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Ландау-на-Изаре
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Ландау-на-Изаре → Скшешев
Скшешев → Ландау-на-Изаре
Skrzeszewo
Поморское
Лемборкский
Cewice
Ландау-на-Изаре → Skrzeszewo
Skrzeszewo → Ландау-на-Изаре
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Ландау-на-Изаре → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Ландау-на-Изаре
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Ландау-на-Изаре → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Ландау-на-Изаре
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ландау-на-Изаре → Skrzydlice
Skrzydlice → Ландау-на-Изаре
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Ландау-на-Изаре → Skrzydlna
Skrzydlna → Ландау-на-Изаре
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Ландау-на-Изаре → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Ландау-на-Изаре
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Ландау-на-Изаре → Скшиня
Скшиня → Ландау-на-Изаре
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Ландау-на-Изаре → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Ландау-на-Изаре
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ландау-на-Изаре → Skrzypiow
Skrzypiow → Ландау-на-Изаре
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ландау-на-Изаре → Skrzypiow
Skrzypiow → Ландау-на-Изаре
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ландау-на-Изаре → Skrzyszow
Skrzyszow → Ландау-на-Изаре
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ландау-на-Изаре → Skrzyszow
Skrzyszow → Ландау-на-Изаре
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Ландау-на-Изаре → Skrzyszów
Skrzyszów → Ландау-на-Изаре
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Ландау-на-Изаре → Skubianka
Skubianka → Ландау-на-Изаре
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Ландау-на-Изаре → Skulsk
Skulsk → Ландау-на-Изаре
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Ландау-на-Изаре → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Ландау-на-Изаре
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ландау-на-Изаре → Skuły
Skuły → Ландау-на-Изаре
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ландау-на-Изаре → Skumros
Skumros → Ландау-на-Изаре
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Ландау-на-Изаре → Скупе
Скупе → Ландау-на-Изаре
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Ландау-на-Изаре → Skupie
Skupie → Ландау-на-Изаре
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ландау-на-Изаре → Skurow
Skurow → Ландау-на-Изаре
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ландау-на-Изаре → Skurow
Skurow → Ландау-на-Изаре
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Ландау-на-Изаре → Skuszew
Skuszew → Ландау-на-Изаре
Skwierawy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Ландау-на-Изаре → Skwierawy
Skwierawy → Ландау-на-Изаре
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Ландау-на-Изаре → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Ландау-на-Изаре
Skwierzyna
Сквежина
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Ландау-на-Изаре → Сквежина
Сквежина → Ландау-на-Изаре
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Ландау-на-Изаре → Slaboszow
Slaboszow → Ландау-на-Изаре
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ландау-на-Изаре → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Ландау-на-Изаре
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ландау-на-Изаре → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Ландау-на-Изаре
Slajszewo
Słajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ландау-на-Изаре → Slajszewo
Slajszewo → Ландау-на-Изаре
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Ландау-на-Изаре → Slawa
Slawa → Ландау-на-Изаре
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Ландау-на-Изаре → Slawatycze
Slawatycze → Ландау-на-Изаре
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Ландау-на-Изаре → Slawczyn
Slawczyn → Ландау-на-Изаре
Slawecin
Sławęcin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Ландау-на-Изаре → Slawecin
Slawecin → Ландау-на-Изаре
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Slawecin
Slawecin → Ландау-на-Изаре
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ландау-на-Изаре → Slawecin
Slawecin → Ландау-на-Изаре
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ландау-на-Изаре → Slawecin
Slawecin → Ландау-на-Изаре
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Slawecinek
Slawecinek → Ландау-на-Изаре
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Ландау-на-Изаре → Slawki
Slawki → Ландау-на-Изаре
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Ландау-на-Изаре → Slawkow
Slawkow → Ландау-на-Изаре
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Ландау-на-Изаре → Slawkowice
Slawkowice → Ландау-на-Изаре
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ландау-на-Изаре → Slawnikowice
Slawnikowice → Ландау-на-Изаре
Slawno
Sławno
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ландау-на-Изаре → Славно
Славно → Ландау-на-Изаре
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Ландау-на-Изаре → Slawoszew
Slawoszew → Ландау-на-Изаре
Slawoszyno
Sławoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ландау-на-Изаре → Slawoszyno
Slawoszyno → Ландау-на-Изаре
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Slawutowko
Slawutowko → Ландау-на-Изаре
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Ландау-на-Изаре → Slecin
Slecin → Ландау-на-Изаре
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Ландау-на-Изаре → Slemien
Slemien → Ландау-на-Изаре
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Ландау-на-Изаре → Slesin
Slesin → Ландау-на-Изаре
Slesin
Ślesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Ландау-на-Изаре → Slesin
Slesin → Ландау-на-Изаре
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Ландау-на-Изаре → Sleszowice
Sleszowice → Ландау-на-Изаре
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ландау-на-Изаре → Slezany
Slezany → Ландау-на-Изаре
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Ландау-на-Изаре → Sliwa
Sliwa → Ландау-на-Изаре
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Ландау-на-Изаре → Sliwice
Sliwice → Ландау-на-Изаре
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ландау-на-Изаре → Slizow
Slizow → Ландау-на-Изаре
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Ландау-на-Изаре → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Ландау-на-Изаре
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ландау-на-Изаре → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Ландау-на-Изаре
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ландау-на-Изаре → Slomczyn
Slomczyn → Ландау-на-Изаре
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Ландау-на-Изаре → Slomirog
Slomirog → Ландау-на-Изаре
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Ландау-на-Изаре → Сломники
Сломники → Ландау-на-Изаре
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ландау-на-Изаре → Slonecznik
Slonecznik → Ландау-на-Изаре
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Ландау-на-Изаре → Sloniawy
Sloniawy → Ландау-на-Изаре
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Ландау-на-Изаре → Slopanowo
Slopanowo → Ландау-на-Изаре
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Ландау-на-Изаре → Slopiec
Slopiec → Ландау-на-Изаре
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ландау-на-Изаре → Slotwina
Slotwina → Ландау-на-Изаре
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Ландау-на-Изаре → Slotwina
Slotwina → Ландау-на-Изаре
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Ландау-на-Изаре → Slotwiny
Slotwiny → Ландау-на-Изаре
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ландау-на-Изаре → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Ландау-на-Изаре
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Ландау-на-Изаре → Slowikowa
Slowikowa → Ландау-на-Изаре
Slubice
Słubice
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ландау-на-Изаре → Слубице
Слубице → Ландау-на-Изаре
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Ландау-на-Изаре → Slugi
Slugi → Ландау-на-Изаре
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Ландау-на-Изаре → Slup
Slup → Ландау-на-Изаре
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Ландау-на-Изаре → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Ландау-на-Изаре
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Ландау-на-Изаре → Слупца
Слупца → Ландау-на-Изаре
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Ландау-на-Изаре → Slupia
Slupia → Ландау-на-Изаре
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Ландау-на-Изаре → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Ландау-на-Изаре
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Ландау-на-Изаре → Slupica
Slupica → Ландау-на-Изаре
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Ландау-на-Изаре → Slupie
Slupie → Ландау-на-Изаре
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Ландау-на-Изаре → Слупець
Слупець → Ландау-на-Изаре
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Ландау-на-Изаре → Slupiec
Slupiec → Ландау-на-Изаре
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ландау-на-Изаре → Слупно
Слупно → Ландау-на-Изаре
Slupowo
Słupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ландау-на-Изаре → Slupowo
Slupowo → Ландау-на-Изаре
Slupsk
Słupsk
Поморское
Słupsk
Słupsk
Ландау-на-Изаре → Слупск
Слупск → Ландау-на-Изаре
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Ландау-на-Изаре → Slupsko
Slupsko → Ландау-на-Изаре
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Ландау-на-Изаре → Slupy
Slupy → Ландау-на-Изаре
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ландау-на-Изаре → Slustowo
Slustowo → Ландау-на-Изаре
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Ландау-на-Изаре → Slaboszow
Slaboszow → Ландау-на-Изаре
Słajkowo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ландау-на-Изаре → Słajkowo
Słajkowo → Ландау-на-Изаре
Słajsino
Слайсіно
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ландау-на-Изаре → Слайсіно
Слайсіно → Ландау-на-Изаре
Słajszewo
Slajszewo
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ландау-на-Изаре → Slajszewo
Slajszewo → Ландау-на-Изаре
Sława
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ландау-на-Изаре → Sława
Sława → Ландау-на-Изаре
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Ландау-на-Изаре → Slawa
Slawa → Ландау-на-Изаре
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ландау-на-Изаре → Sławacinek
Sławacinek → Ландау-на-Изаре
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Ландау-на-Изаре → Slawatycze
Slawatycze → Ландау-на-Изаре
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Ландау-на-Изаре → Slawczyn
Slawczyn → Ландау-на-Изаре
Sławęcin
Slawecin
Западнопоморское
Хощненский
Choszczno
Ландау-на-Изаре → Slawecin
Slawecin → Ландау-на-Изаре
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Slawecin
Slawecin → Ландау-на-Изаре
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ландау-на-Изаре → Slawecin
Slawecin → Ландау-на-Изаре
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Ландау-на-Изаре → Sławęcin
Sławęcin → Ландау-на-Изаре
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Slawecinek
Slawecinek → Ландау-на-Изаре
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Ландау-на-Изаре → Sławica
Sławica → Ландау-на-Изаре
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Ландау-на-Изаре → Sławików
Sławików → Ландау-на-Изаре
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Ландау-на-Изаре → Slawki
Slawki → Ландау-на-Изаре
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Ландау-на-Изаре → Slawkow
Slawkow → Ландау-на-Изаре
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ландау-на-Изаре → Slawnikowice
Slawnikowice → Ландау-на-Изаре
Sławno
Славно
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ландау-на-Изаре → Славно
Славно → Ландау-на-Изаре
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Ландау-на-Изаре → Sławno
Sławno → Ландау-на-Изаре
Sławoborze
Славобоже
Западнопоморское
Свидвинский
Sławoborze
Ландау-на-Изаре → Славобоже
Славобоже → Ландау-на-Изаре
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Ландау-на-Изаре → Slawoszew
Slawoszew → Ландау-на-Изаре
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Ландау-на-Изаре → Sławoszów
Sławoszów → Ландау-на-Изаре
Sławoszyno
Slawoszyno
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ландау-на-Изаре → Slawoszyno
Slawoszyno → Ландау-на-Изаре
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Sławotówko
Sławotówko → Ландау-на-Изаре
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Ландау-на-Изаре → Sławsk
Sławsk → Ландау-на-Изаре
Sławsko
Славсько
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ландау-на-Изаре → Славсько
Славсько → Ландау-на-Изаре
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Slawutowko
Slawutowko → Ландау-на-Изаре
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Ландау-на-Изаре → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Ландау-на-Изаре
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Ландау-на-Изаре → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Ландау-на-Изаре
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ландау-на-Изаре → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Ландау-на-Изаре
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ландау-на-Изаре → Slomczyn
Slomczyn → Ландау-на-Изаре
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Ландау-на-Изаре → Сломники
Сломники → Ландау-на-Изаре
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Ландау-на-Изаре → Słone
Słone → Ландау-на-Изаре
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ландау-на-Изаре → Slonecznik
Slonecznik → Ландау-на-Изаре
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Ландау-на-Изаре → Sloniawy
Sloniawy → Ландау-на-Изаре
Słonice
Западнопоморское
Хощненский
Krzęcin
Ландау-на-Изаре → Słonice
Słonice → Ландау-на-Изаре
Słońsk
Любушское
Суленцинский
Słońsk
Ландау-на-Изаре → Słońsk
Słońsk → Ландау-на-Изаре
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Słońsko
Słońsko → Ландау-на-Изаре
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Ландау-на-Изаре → Slopanowo
Slopanowo → Ландау-на-Изаре
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Ландау-на-Изаре → Slopiec
Slopiec → Ландау-на-Изаре
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Ландау-на-Изаре → Słopnice
Słopnice → Ландау-на-Изаре
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Ландау-на-Изаре → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Ландау-на-Изаре
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ландау-на-Изаре → Slotwina
Slotwina → Ландау-на-Изаре
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Ландау-на-Изаре → Slotwina
Slotwina → Ландау-на-Изаре
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Ландау-на-Изаре → Slotwiny
Slotwiny → Ландау-на-Изаре
Słowienkowo
Словенково
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ландау-на-Изаре → Словенково
Словенково → Ландау-на-Изаре
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Ландау-на-Изаре → Slowikowa
Slowikowa → Ландау-на-Изаре
Słowino
Словіно
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ландау-на-Изаре → Словіно
Словіно → Ландау-на-Изаре
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ландау-на-Изаре → Słubica A
Słubica A → Ландау-на-Изаре
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Ландау-на-Изаре → Słubica B
Słubica B → Ландау-на-Изаре
Słubice
Слубице
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ландау-на-Изаре → Слубице
Слубице → Ландау-на-Изаре
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Ландау-на-Изаре → Słubice
Słubice → Ландау-на-Изаре
Słuchowo
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ландау-на-Изаре → Słuchowo
Słuchowo → Ландау-на-Изаре
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Ландау-на-Изаре → Slugi
Slugi → Ландау-на-Изаре
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Ландау-на-Изаре → Sługocin
Sługocin → Ландау-на-Изаре
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ландау-на-Изаре → Sługocin
Sługocin → Ландау-на-Изаре
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Ландау-на-Изаре → Słup
Słup → Ландау-на-Изаре
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Ландау-на-Изаре → Slup
Slup → Ландау-на-Изаре
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Ландау-на-Изаре → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Ландау-на-Изаре
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Ландау-на-Изаре → Слупца
Слупца → Ландау-на-Изаре
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Ландау-на-Изаре → Słupia
Słupia → Ландау-на-Изаре
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Ландау-на-Изаре → Słupia
Słupia → Ландау-на-Изаре
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Ландау-на-Изаре → Slupia
Slupia → Ландау-на-Изаре
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Ландау-на-Изаре → Slupica
Slupica → Ландау-на-Изаре
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Ландау-на-Изаре → Слупець
Слупець → Ландау-на-Изаре
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Ландау-на-Изаре → Slupiec
Slupiec → Ландау-на-Изаре
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ландау-на-Изаре → Слупно
Слупно → Ландау-на-Изаре
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ландау-на-Изаре → Słupno
Słupno → Ландау-на-Изаре
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Ландау-на-Изаре → Słupno
Słupno → Ландау-на-Изаре
Słupowo
Slupowo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ландау-на-Изаре → Slupowo
Slupowo → Ландау-на-Изаре
Słupsk
Слупск
Поморское
Słupsk
Słupsk
Ландау-на-Изаре → Слупск
Слупск → Ландау-на-Изаре
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Ландау-на-Изаре → Slupsko
Slupsko → Ландау-на-Изаре
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Ландау-на-Изаре → Slupy
Slupy → Ландау-на-Изаре
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ландау-на-Изаре → Слупи
Слупи → Ландау-на-Изаре
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ландау-на-Изаре → Slustowo
Slustowo → Ландау-на-Изаре
Słuszewo
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Ландау-на-Изаре → Słuszewo
Słuszewo → Ландау-на-Изаре
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Ландау-на-Изаре → Smagów
Smagów → Ландау-на-Изаре
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Ландау-на-Изаре → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Ландау-на-Изаре
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Ландау-на-Изаре → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Ландау-на-Изаре
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ландау-на-Изаре → Smardzew
Smardzew → Ландау-на-Изаре
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Smardzewice
Smardzewice → Ландау-на-Изаре
Smardzewo
Смардзево
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ландау-на-Изаре → Смардзево
Смардзево → Ландау-на-Изаре
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Ландау-на-Изаре → Смардзево
Смардзево → Ландау-на-Изаре
Smardzko
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ландау-на-Изаре → Smardzko
Smardzko → Ландау-на-Изаре
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Ландау-на-Изаре → Smardzow
Smardzow → Ландау-на-Изаре
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Ландау-на-Изаре → Smardzow
Smardzow → Ландау-на-Изаре
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ландау-на-Изаре → Smardzów
Smardzów → Ландау-на-Изаре
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ландау-на-Изаре → Смажиково
Смажиково → Ландау-на-Изаре
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Ландау-на-Изаре → Smaszew
Smaszew → Ландау-на-Изаре
Smażyno
Поморское
Вейхеровский
Linia
Ландау-на-Изаре → Smażyno
Smażyno → Ландау-на-Изаре
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Ландау-на-Изаре → Смерек
Смерек → Ландау-на-Изаре
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ландау-на-Изаре → Smetowko
Smetowko → Ландау-на-Изаре
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ландау-на-Изаре → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Ландау-на-Изаре
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ландау-на-Изаре → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Ландау-на-Изаре
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ландау-на-Изаре → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Ландау-на-Изаре
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ландау-на-Изаре → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Ландау-на-Изаре
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ландау-на-Изаре → Smetowko
Smetowko → Ландау-на-Изаре
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Ландау-на-Изаре → Smiary
Smiary → Ландау-на-Изаре
Smielin
Śmielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ландау-на-Изаре → Smielin
Smielin → Ландау-на-Изаре
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ландау-на-Изаре → Smietanki
Smietanki → Ландау-на-Изаре
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Ландау-на-Изаре → Smigiel
Smigiel → Ландау-на-Изаре
Smilowo
Śmiłowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Ландау-на-Изаре → Smilowo
Smilowo → Ландау-на-Изаре
Smogolice
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ландау-на-Изаре → Smogolice
Smogolice → Ландау-на-Изаре
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Ландау-на-Изаре → Smogorzewo
Smogorzewo → Ландау-на-Изаре
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Ландау-на-Изаре → Smogorzow
Smogorzow → Ландау-на-Изаре
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Ландау-на-Изаре → Smogorzow
Smogorzow → Ландау-на-Изаре
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Ландау-на-Изаре → Smolag
Smolag → Ландау-на-Изаре
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Ландау-на-Изаре → Smolajny
Smolajny → Ландау-на-Изаре
Smolarnia
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ландау-на-Изаре → Smolarnia
Smolarnia → Ландау-на-Изаре
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Ландау-на-Изаре → Smolarnia
Smolarnia → Ландау-на-Изаре
Smolary
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ландау-на-Изаре → Smolary
Smolary → Ландау-на-Изаре
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Ландау-на-Изаре → Smolarze
Smolarze → Ландау-на-Изаре
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Ландау-на-Изаре → Smolag
Smolag → Ландау-на-Изаре
Smoldzino
Smołdzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ландау-на-Изаре → Smoldzino
Smoldzino → Ландау-на-Изаре
Smoldzinski Las
Smołdziński Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ландау-на-Изаре → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Ландау-на-Изаре
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Smolec
Smolec → Ландау-на-Изаре
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Смолець
Смолець → Ландау-на-Изаре
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Smolechy
Smolechy → Ландау-на-Изаре
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Ландау-на-Изаре → Smolen
Smolen → Ландау-на-Изаре
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Ландау-на-Изаре → Smolice
Smolice → Ландау-на-Изаре
Smoliny
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ландау-на-Изаре → Smoliny
Smoliny → Ландау-на-Изаре
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ландау-на-Изаре → Смольна
Смольна → Ландау-на-Изаре
Smolnica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Ландау-на-Изаре → Smolnica
Smolnica → Ландау-на-Изаре
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Ландау-на-Изаре → Smolnica
Smolnica → Ландау-на-Изаре
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ландау-на-Изаре → Smolnik
Smolnik → Ландау-на-Изаре
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Ландау-на-Изаре → Smolnik
Smolnik → Ландау-на-Изаре
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Ландау-на-Изаре → Smolnik
Smolnik → Ландау-на-Изаре
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ландау-на-Изаре → Smolniki
Smolniki → Ландау-на-Изаре
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Ландау-на-Изаре → Smolniki
Smolniki → Ландау-на-Изаре
Smolniki
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ландау-на-Изаре → Smolniki
Smolniki → Ландау-на-Изаре
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Smolno
Smolno → Ландау-на-Изаре
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Ландау-на-Изаре → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Ландау-на-Изаре
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ландау-на-Изаре → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Ландау-на-Изаре
Smołdzino
Smoldzino
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ландау-на-Изаре → Smoldzino
Smoldzino → Ландау-на-Изаре
Smołdziński Las
Smoldzinski Las
Поморское
Слупский
Smołdzino
Ландау-на-Изаре → Smoldzinski Las
Smoldzinski Las → Ландау-на-Изаре
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Ландау-на-Изаре → Smoryń
Smoryń → Ландау-на-Изаре
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Ландау-на-Изаре → Smólnik
Smólnik → Ландау-на-Изаре
Smólsko
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Ландау-на-Изаре → Smólsko
Smólsko → Ландау-на-Изаре
Smólsko
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ландау-на-Изаре → Smólsko
Smólsko → Ландау-на-Изаре
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ландау-на-Изаре → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Ландау-на-Изаре
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ландау-на-Изаре → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Ландау-на-Изаре
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Ландау-на-Изаре → Смрокув
Смрокув → Ландау-на-Изаре
Smużek
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ландау-на-Изаре → Smużek
Smużek → Ландау-на-Изаре
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Ландау-на-Изаре → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Ландау-на-Изаре
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Ландау-на-Изаре → Smykow
Smykow → Ландау-на-Изаре
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ландау-на-Изаре → Smykowo
Smykowo → Ландау-на-Изаре
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Ландау-на-Изаре → Smykow
Smykow → Ландау-на-Изаре
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ландау-на-Изаре → Smykówko
Smykówko → Ландау-на-Изаре
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ландау-на-Изаре → Sniadowko
Sniadowko → Ландау-на-Изаре
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Ландау-на-Изаре → Sniadowo
Sniadowo → Ландау-на-Изаре
Sniatowo
Śniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ландау-на-Изаре → Sniatowo
Sniatowo → Ландау-на-Изаре
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ландау-на-Изаре → Snice
Snice → Ландау-на-Изаре
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Ландау-на-Изаре → Snietnica
Snietnica → Ландау-на-Изаре
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Ландау-на-Изаре → Snochowice
Snochowice → Ландау-на-Изаре
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Ландау-на-Изаре → Snopków
Snopków → Ландау-на-Изаре
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Ландау-на-Изаре → Snowidza
Snowidza → Ландау-на-Изаре
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ландау-на-Изаре → Sobawiny
Sobawiny → Ландау-на-Изаре
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Ландау-на-Изаре → Sobibor
Sobibor → Ландау-на-Изаре
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Ландау-на-Изаре → Sobibor
Sobibor → Ландау-на-Изаре
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Ландау-на-Изаре → Sobiecin
Sobiecin → Ландау-на-Изаре
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Ландау-на-Изаре → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Ландау-на-Изаре
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Ландау-на-Изаре → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Ландау-на-Изаре
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ландау-на-Изаре → Sobień
Sobień → Ландау-на-Изаре
Sobieńczyce
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ландау-на-Изаре → Sobieńczyce
Sobieńczyce → Ландау-на-Изаре
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ландау-на-Изаре → Sobieszczany
Sobieszczany → Ландау-на-Изаре
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ландау-на-Изаре → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Ландау-на-Изаре
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Ландау-на-Изаре → Sobieszow
Sobieszow → Ландау-на-Изаре
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Ландау-на-Изаре → Sobieszow
Sobieszow → Ландау-на-Изаре
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Ландау-на-Изаре → Sobin
Sobin → Ландау-на-Изаре
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Sobkowice
Sobkowice → Ландау-на-Изаре
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ландау-на-Изаре → Sobków
Sobków → Ландау-на-Изаре
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Ландау-на-Изаре → Soblowka
Soblowka → Ландау-на-Изаре
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Ландау-на-Изаре → Soblowka
Soblowka → Ландау-на-Изаре
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Ландау-на-Изаре → Sobolew
Sobolew → Ландау-на-Изаре
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ландау-на-Изаре → Sobolewo
Sobolewo → Ландау-на-Изаре
Sobolice
Любушское
Жарский
Przewóz
Ландау-на-Изаре → Sobolice
Sobolice → Ландау-на-Изаре
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Ландау-на-Изаре → Sobolow
Sobolow → Ландау-на-Изаре
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Ландау-на-Изаре → Sobolow
Sobolow → Ландау-на-Изаре
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Ландау-на-Изаре → Sobota
Sobota → Ландау-на-Изаре
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ландау-на-Изаре → Sobotka
Sobotka → Ландау-на-Изаре
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Ландау-на-Изаре → Sobowidz
Sobowidz → Ландау-на-Изаре
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ландау-на-Изаре → Sobowo
Sobowo → Ландау-на-Изаре
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Sobótka
Sobótka → Ландау-на-Изаре
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ландау-на-Изаре → Sobotka
Sobotka → Ландау-на-Изаре
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Ландау-на-Изаре → Sobuczyna
Sobuczyna → Ландау-на-Изаре
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Ландау-на-Изаре → Сохачев
Сохачев → Ландау-на-Изаре
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Ландау-на-Изаре → Sochocin
Sochocin → Ландау-на-Изаре
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ландау-на-Изаре → Soczówki
Soczówki → Ландау-на-Изаре
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Ландау-на-Изаре → Sofipol
Sofipol → Ландау-на-Изаре
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ландау-на-Изаре → Sojki
Sojki → Ландау-на-Изаре
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ландау-на-Изаре → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Ландау-на-Изаре
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Sojkowo
Sojkowo → Ландау-на-Изаре
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Ландау-на-Изаре → Sokol
Sokol → Ландау-на-Изаре
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Ландау-на-Изаре → Sokol
Sokol → Ландау-на-Изаре
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Ландау-на-Изаре → Sokola
Sokola → Ландау-на-Изаре
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Ландау-на-Изаре → Sokole
Sokole → Ландау-на-Изаре
Sokole Kuźnica
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Ландау-на-Изаре → Sokole Kuźnica
Sokole Kuźnica → Ландау-на-Изаре
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Ландау-на-Изаре → Sokolina
Sokolina → Ландау-на-Изаре
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Ландау-на-Изаре → Сокулка
Сокулка → Ландау-на-Изаре
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Ландау-на-Изаре → Sokolniki
Sokolniki → Ландау-на-Изаре
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ландау-на-Изаре → Sokolniki
Sokolniki → Ландау-на-Изаре
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Ландау-на-Изаре → Сокольники
Сокольники → Ландау-на-Изаре
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Сокольники
Сокольники → Ландау-на-Изаре
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Ландау-на-Изаре → Sokolniki
Sokolniki → Ландау-на-Изаре
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Ландау-на-Изаре → Sokolniki
Sokolniki → Ландау-на-Изаре
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Ландау-на-Изаре → Sokolniki
Sokolniki → Ландау-на-Изаре
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Ландау-на-Изаре → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Ландау-на-Изаре
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Ландау-на-Изаре → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Ландау-на-Изаре
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ландау-на-Изаре → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Ландау-на-Изаре
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ландау-на-Изаре → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Ландау-на-Изаре
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ландау-на-Изаре → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Ландау-на-Изаре
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Ландау-на-Изаре → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Ландау-на-Изаре
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Ландау-на-Изаре → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Ландау-на-Изаре
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ландау-на-Изаре → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Ландау-на-Изаре
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Ландау-на-Изаре → Sokolowek
Sokolowek → Ландау-на-Изаре
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Ландау-на-Изаре → Sokolowice
Sokolowice → Ландау-на-Изаре
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ландау-на-Изаре → Sokolowice
Sokolowice → Ландау-на-Изаре
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Sokolowiec
Sokolowiec → Ландау-на-Изаре
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Ландау-на-Изаре → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Ландау-на-Изаре
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Ландау-на-Изаре → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Ландау-на-Изаре
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Ландау-на-Изаре → Sokolowsko
Sokolowsko → Ландау-на-Изаре
Sokolsko
Sokólsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Sokolsko
Sokolsko → Ландау-на-Изаре
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Ландау-на-Изаре → Sokoly
Sokoly → Ландау-на-Изаре
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Ландау-на-Изаре → Sokoly
Sokoly → Ландау-на-Изаре
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Ландау-на-Изаре → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Ландау-на-Изаре
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ландау-на-Изаре → Sokołda
Sokołda → Ландау-на-Изаре
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Ландау-на-Изаре → Sokolowice
Sokolowice → Ландау-на-Изаре
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Sokolowiec
Sokolowiec → Ландау-на-Изаре
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Ландау-на-Изаре → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Ландау-на-Изаре
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Ландау-на-Изаре → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Ландау-на-Изаре
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Ландау-на-Изаре → Sokolowsko
Sokolowsko → Ландау-на-Изаре
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ландау-на-Изаре → Sokołów
Sokołów → Ландау-на-Изаре
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ландау-на-Изаре → Sokołów
Sokołów → Ландау-на-Изаре
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Ландау-на-Изаре → Sokołów
Sokołów → Ландау-на-Изаре
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ландау-на-Изаре → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Ландау-на-Изаре
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Ландау-на-Изаре → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Ландау-на-Изаре
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ландау-на-Изаре → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Ландау-на-Изаре
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Ландау-на-Изаре → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Ландау-на-Изаре
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Ландау-на-Изаре → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Ландау-на-Изаре
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Ландау-на-Изаре → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Ландау-на-Изаре
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Ландау-на-Изаре → Sokolowek
Sokolowek → Ландау-на-Изаре
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Ландау-на-Изаре → Sokołówka
Sokołówka → Ландау-на-Изаре
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Ландау-на-Изаре → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Ландау-на-Изаре
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Ландау-на-Изаре → Sokoly
Sokoly → Ландау-на-Изаре
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Ландау-на-Изаре → Sokoly
Sokoly → Ландау-на-Изаре
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Ландау-на-Изаре → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Ландау-на-Изаре
Sokólsko
Sokolsko
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Sokolsko
Sokolsko → Ландау-на-Изаре
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Ландау-на-Изаре → Sokol
Sokol → Ландау-на-Изаре
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Ландау-на-Изаре → Сокулка
Сокулка → Ландау-на-Изаре
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Ландау-на-Изаре → Sol
Sol → Ландау-на-Изаре
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Ландау-на-Изаре → Solacz
Solacz → Ландау-на-Изаре
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Ландау-на-Изаре → Solanka
Solanka → Ландау-на-Изаре
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ландау-на-Изаре → Solarnia
Solarnia → Ландау-на-Изаре
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Ландау-на-Изаре → Solarnia
Solarnia → Ландау-на-Изаре
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ландау-на-Изаре → Solca Mala
Solca Mala → Ландау-на-Изаре
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ландау-на-Изаре → Solca Mala
Solca Mala → Ландау-на-Изаре
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Ландау-на-Изаре → Solca Wielka
Solca Wielka → Ландау-на-Изаре
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Ландау-на-Изаре → Solcza
Solcza → Ландау-на-Изаре
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ландау-на-Изаре → Soldany
Soldany → Ландау-на-Изаре
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Ландау-на-Изаре → Solec
Solec → Ландау-на-Изаре
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ландау-на-Изаре → Solec
Solec → Ландау-на-Изаре
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Solec
Solec → Ландау-на-Изаре
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Ландау-на-Изаре → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Ландау-на-Изаре
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Ландау-на-Изаре → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Ландау-на-Изаре
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Ландау-на-Изаре → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Ландау-на-Изаре
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Ландау-на-Изаре → Solec Nowy
Solec Nowy → Ландау-на-Изаре
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Ландау-на-Изаре → Солец Здруй
Солец Здруй → Ландау-на-Изаре
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Ландау-на-Изаре → Солец Здруй
Солец Здруй → Ландау-на-Изаре
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Ландау-на-Изаре → Soleczno
Soleczno → Ландау-на-Изаре
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ландау-на-Изаре → Solek
Solek → Ландау-на-Изаре
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Ландау-на-Изаре → Солина
Солина → Ландау-на-Изаре
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Ландау-на-Изаре → Solinka
Solinka → Ландау-на-Изаре
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Ландау-на-Изаре → Solinki
Solinki → Ландау-на-Изаре
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Ландау-на-Изаре → Soliny
Soliny → Ландау-на-Изаре
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Ландау-на-Изаре → Solistowka
Solistowka → Ландау-на-Изаре
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Ландау-на-Изаре → Solistowka
Solistowka → Ландау-на-Изаре
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ландау-на-Изаре → Solki
Solki → Ландау-на-Изаре
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Ландау-на-Изаре → Solki
Solki → Ландау-на-Изаре
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Ландау-на-Изаре → Solna
Solna → Ландау-на-Изаре
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Ландау-на-Изаре → Solnica
Solnica → Ландау-на-Изаре
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Ландау-на-Изаре → Solniczki
Solniczki → Ландау-на-Изаре
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Ландау-на-Изаре → Solniki
Solniki → Ландау-на-Изаре
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ландау-на-Изаре → Solniki Male
Solniki Male → Ландау-на-Изаре
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ландау-на-Изаре → Solniki Male
Solniki Male → Ландау-на-Изаре
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ландау-на-Изаре → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Ландау-на-Изаре
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ландау-на-Изаре → Solno
Solno → Ландау-на-Изаре
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Ландау-на-Изаре → Solonka
Solonka → Ландау-на-Изаре
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Ландау-на-Изаре → Soltmany
Soltmany → Ландау-на-Изаре
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Ландау-на-Изаре → Soltykow
Soltykow → Ландау-на-Изаре
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Ландау-на-Изаре → Soltykow
Soltykow → Ландау-на-Изаре
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ландау-на-Изаре → Soltysowice
Soltysowice → Ландау-на-Изаре
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ландау-на-Изаре → Soltysowizna
Soltysowizna → Ландау-на-Изаре
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Ландау-на-Изаре → Soltysy
Soltysy → Ландау-на-Изаре
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Ландау-на-Изаре → Soltysy
Soltysy → Ландау-на-Изаре
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Ландау-на-Изаре → Solacz
Solacz → Ландау-на-Изаре
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ландау-на-Изаре → Soldany
Soldany → Ландау-на-Изаре
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Ландау-на-Изаре → Soleczno
Soleczno → Ландау-на-Изаре
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Ландау-на-Изаре → Solek
Solek → Ландау-на-Изаре
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ландау-на-Изаре → Solki
Solki → Ландау-на-Изаре
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Ландау-на-Изаре → Solki
Solki → Ландау-на-Изаре
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Ландау-на-Изаре → Solonka
Solonka → Ландау-на-Изаре
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Ландау-на-Изаре → Soltmany
Soltmany → Ландау-на-Изаре
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Ландау-на-Изаре → Soltykow
Soltykow → Ландау-на-Изаре
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Ландау-на-Изаре → Soltykow
Soltykow → Ландау-на-Изаре
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ландау-на-Изаре → Soltysowice
Soltysowice → Ландау-на-Изаре
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ландау-на-Изаре → Soltysowizna
Soltysowizna → Ландау-на-Изаре
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Ландау-на-Изаре → Soltysy
Soltysy → Ландау-на-Изаре
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Ландау-на-Изаре → Soltysy
Soltysy → Ландау-на-Изаре
Sominy
Поморское
Бытувский
Studzienice
Ландау-на-Изаре → Sominy
Sominy → Ландау-на-Изаре
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Ландау-на-Изаре → Somonino
Somonino → Ландау-на-Изаре
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Ландау-на-Изаре → Sompolno
Sompolno → Ландау-на-Изаре
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Ландау-на-Изаре → Sonsk
Sonsk → Ландау-на-Изаре
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Ландау-на-Изаре → Sonsk
Sonsk → Ландау-на-Изаре
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Ландау-на-Изаре → Sopieszyno
Sopieszyno → Ландау-на-Изаре
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Ландау-на-Изаре → Sople
Sople → Ландау-на-Изаре
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Ландау-на-Изаре → Сопот
Сопот → Ландау-на-Изаре
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Ландау-на-Изаре → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Ландау-на-Изаре
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Ландау-на-Изаре → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Ландау-на-Изаре
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Ландау-на-Изаре → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Ландау-на-Изаре
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Ландау-на-Изаре → Sorkwity
Sorkwity → Ландау-на-Изаре
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Sosnica
Sosnica → Ландау-на-Изаре
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ландау-на-Изаре → Sosnica
Sosnica → Ландау-на-Изаре
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Ландау-на-Изаре → Sosnica
Sosnica → Ландау-на-Изаре
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Ландау-на-Изаре → Сосницовице
Сосницовице → Ландау-на-Изаре
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Ландау-на-Изаре → Sosnie
Sosnie → Ландау-на-Изаре
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Ландау-на-Изаре → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Ландау-на-Изаре
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Ландау-на-Изаре → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Ландау-на-Изаре
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Ландау-на-Изаре → Sosnowica
Sosnowica → Ландау-на-Изаре
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Ландау-на-Изаре → Сосновец
Сосновец → Ландау-на-Изаре
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ландау-на-Изаре → Sosnowka
Sosnowka → Ландау-на-Изаре
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Ландау-на-Изаре → Sosnówka
Sosnówka → Ландау-на-Изаре
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ландау-на-Изаре → Sosnowka
Sosnowka → Ландау-на-Изаре
Soszyca
Поморское
Бытувский
Parchowo
Ландау-на-Изаре → Soszyca
Soszyca → Ландау-на-Изаре
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Sosnica
Sosnica → Ландау-на-Изаре
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ландау-на-Изаре → Sosnica
Sosnica → Ландау-на-Изаре
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Ландау-на-Изаре → Sosnica
Sosnica → Ландау-на-Изаре
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Ландау-на-Изаре → Сосницовице
Сосницовице → Ландау-на-Изаре
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Ландау-на-Изаре → Sosnie
Sosnie → Ландау-на-Изаре
Sośno
Куявско Поморское
Семпульненский
Sośno
Ландау-на-Изаре → Sośno
Sośno → Ландау-на-Изаре
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Ландау-на-Изаре → Sowi Dół
Sowi Dół → Ландау-на-Изаре
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Ландау-на-Изаре → Совя Воля
Совя Воля → Ландау-на-Изаре
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Ландау-на-Изаре → Sowin
Sowin → Ландау-на-Изаре
Sowinko
Совінко
Западнопоморское
Кошалинский
Polanów
Ландау-на-Изаре → Совінко
Совінко → Ландау-на-Изаре
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Ландау-на-Изаре → Sowliny
Sowliny → Ландау-на-Изаре
Sowno
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Sowno
Sowno → Ландау-на-Изаре
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ландау-на-Изаре → Sojki
Sojki → Ландау-на-Изаре
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ландау-на-Изаре → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Ландау-на-Изаре
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Ландау-на-Изаре → Sójkowa
Sójkowa → Ландау-на-Изаре
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Sojkowo
Sojkowo → Ландау-на-Изаре
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ландау-на-Изаре → Sól
Sól → Ландау-на-Изаре
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Ландау-на-Изаре → Sol
Sol → Ландау-на-Изаре
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Ландау-на-Изаре → Спала
Спала → Ландау-на-Изаре
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ландау-на-Изаре → Spalice
Spalice → Ландау-на-Изаре
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Ландау-на-Изаре → Spalona
Spalona → Ландау-на-Изаре
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Ландау-на-Изаре → Спала
Спала → Ландау-на-Изаре
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ландау-на-Изаре → Spędoszyn
Spędoszyn → Ландау-на-Изаре
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ландау-на-Изаре → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Ландау-на-Изаре
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Ландау-на-Изаре → Сплави
Сплави → Ландау-на-Изаре
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Ландау-на-Изаре → Spławie
Spławie → Ландау-на-Изаре
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Ландау-на-Изаре → Spole
Spole → Ландау-на-Изаре
Spore
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ландау-на-Изаре → Spore
Spore → Ландау-на-Изаре
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Ландау-на-Изаре → Sporok
Sporok → Ландау-на-Изаре
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Ландау-на-Изаре → Sportyny
Sportyny → Ландау-на-Изаре
Sporysz
Поморское
Члухувский
Rzeczenica
Ландау-на-Изаре → Sporysz
Sporysz → Ландау-на-Изаре
Spotkanie
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ландау-на-Изаре → Spotkanie
Spotkanie → Ландау-на-Изаре
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Ландау-на-Изаре → Спихово
Спихово → Ландау-на-Изаре
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ландау-на-Изаре → Spytajny
Spytajny → Ландау-на-Изаре
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ландау-на-Изаре → Spytkow
Spytkow → Ландау-на-Изаре
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Ландау-на-Изаре → Spytkowice
Spytkowice → Ландау-на-Изаре
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Ландау-на-Изаре → Spytkowice
Spytkowice → Ландау-на-Изаре
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ландау-на-Изаре → Spytkowo
Spytkowo → Ландау-на-Изаре
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Ландау-на-Изаре → Spytkow
Spytkow → Ландау-на-Изаре
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Ландау-на-Изаре → Srebrna
Srebrna → Ландау-на-Изаре
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Ландау-на-Изаре → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Ландау-на-Изаре
Srebrnica
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Srebrnica
Srebrnica → Ландау-на-Изаре
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Ландау-на-Изаре → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Ландау-на-Изаре
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Ландау-на-Изаре → Средня Вес
Средня Вес → Ландау-на-Изаре
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Ландау-на-Изаре → Srem
Srem → Ландау-на-Изаре
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Ландау-на-Изаре → Srocko
Srocko → Ландау-на-Изаре
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Ландау-на-Изаре → Srocko
Srocko → Ландау-на-Изаре
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Ландау-на-Изаре → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Ландау-на-Изаре
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Ландау-на-Изаре → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Ландау-на-Изаре
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ландау-на-Изаре → Srodborow
Srodborow → Ландау-на-Изаре
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Ландау-на-Изаре → Srodula
Srodula → Ландау-на-Изаре
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Ландау-на-Изаре → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Ландау-на-Изаре
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Ландау-на-Изаре → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Ландау-на-Изаре
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Ландау-на-Изаре → Stabrow
Stabrow → Ландау-на-Изаре
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Ландау-на-Изаре → Stabrow
Stabrow → Ландау-на-Изаре
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Ландау-на-Изаре → Stadła
Stadła → Ландау-на-Изаре
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Ландау-на-Изаре → Stadniki
Stadniki → Ландау-на-Изаре
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Ландау-на-Изаре → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Ландау-на-Изаре
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Ландау-на-Изаре → Stalówka
Stalówka → Ландау-на-Изаре
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Ландау-на-Изаре → Stamirowice
Stamirowice → Ландау-на-Изаре
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Ландау-на-Изаре → Staniatki
Staniatki → Ландау-на-Изаре
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Staniew
Staniew → Ландау-на-Изаре
Staniewice
Станевіце
Западнопоморское
Славенский
Postomino
Ландау-на-Изаре → Станевіце
Станевіце → Ландау-на-Изаре
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Ландау-на-Изаре → Stanin
Stanin → Ландау-на-Изаре
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ландау-на-Изаре → Stanislawice
Stanislawice → Ландау-на-Изаре
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Ландау-на-Изаре → Stanislawice
Stanislawice → Ландау-на-Изаре
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Ландау-на-Изаре → Stanislawka
Stanislawka → Ландау-на-Изаре
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Ландау-на-Изаре → Stanislawow
Stanislawow → Ландау-на-Изаре
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Ландау-на-Изаре → Stanislawow
Stanislawow → Ландау-на-Изаре
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Ландау-на-Изаре → Stanislawow
Stanislawow → Ландау-на-Изаре
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Ландау-на-Изаре → Stanislawow
Stanislawow → Ландау-на-Изаре
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ландау-на-Изаре → Stanislawowo
Stanislawowo → Ландау-на-Изаре
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Ландау-на-Изаре → Stanislawowo
Stanislawowo → Ландау-на-Изаре
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Ландау-на-Изаре → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Ландау-на-Изаре
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ландау-на-Изаре → Stanislawice
Stanislawice → Ландау-на-Изаре
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Ландау-на-Изаре → Stanisławki
Stanisławki → Ландау-на-Изаре
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ландау-на-Изаре → Stanislawowo
Stanislawowo → Ландау-на-Изаре
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Ландау-на-Изаре → Stanislawowo
Stanislawowo → Ландау-на-Изаре
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Ландау-на-Изаре → Stanislawow
Stanislawow → Ландау-на-Изаре
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ландау-на-Изаре → Станиславув
Станиславув → Ландау-на-Изаре
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Ландау-на-Изаре → Stanislawow
Stanislawow → Ландау-на-Изаре
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Ландау-на-Изаре → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Ландау-на-Изаре
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Ландау-на-Изаре → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Ландау-на-Изаре
Staniszewo
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ландау-на-Изаре → Staniszewo
Staniszewo → Ландау-на-Изаре
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ландау-на-Изаре → Stankowice
Stankowice → Ландау-на-Изаре
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ландау-на-Изаре → Stankowo
Stankowo → Ландау-на-Изаре
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Ландау-на-Изаре → Stanomin
Stanomin → Ландау-на-Изаре
Stanomino
Западнопоморское
Бялогардский
Białogard
Ландау-на-Изаре → Stanomino
Stanomino → Ландау-на-Изаре
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Ландау-на-Изаре → Stanow
Stanow → Ландау-на-Изаре
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Ландау-на-Изаре → Stanowice
Stanowice → Ландау-на-Изаре
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Ландау-на-Изаре → Становице
Становице → Ландау-на-Изаре
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Ландау-на-Изаре → Stany
Stany → Ландау-на-Изаре
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Ландау-на-Изаре → Стани
Стани → Ландау-на-Изаре
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Ландау-на-Изаре → Stańczyki
Stańczyki → Ландау-на-Изаре
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Ландау-на-Изаре → Stańków
Stańków → Ландау-на-Изаре
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ландау-на-Изаре → Staporkow
Staporkow → Ландау-на-Изаре
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Ландау-на-Изаре → Stara Bircza
Stara Bircza → Ландау-на-Изаре
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Ландау-на-Изаре → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Ландау-на-Изаре
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Ландау-на-Изаре → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Ландау-на-Изаре
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Ландау-на-Изаре → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Ландау-на-Изаре
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Ландау-на-Изаре → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Ландау-на-Изаре
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ландау-на-Изаре → Stara Dabia
Stara Dabia → Ландау-на-Изаре
Stara Dabrowa
Stara Dąbrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Ландау-на-Изаре → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Ландау-на-Изаре
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ландау-на-Изаре → Stara Dabia
Stara Dabia → Ландау-на-Изаре
Stara Dąbrowa
Stara Dabrowa
Западнопоморское
Старгардский
Stara Dąbrowa
Ландау-на-Изаре → Stara Dabrowa
Stara Dabrowa → Ландау-на-Изаре
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ландау-на-Изаре → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Ландау-на-Изаре
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Ландау-на-Изаре → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Ландау-на-Изаре
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Ландау-на-Изаре → Stara Góra
Stara Góra → Ландау-на-Изаре
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Ландау-на-Изаре
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Ландау-на-Изаре → Стара Гута
Стара Гута → Ландау-на-Изаре
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Ландау-на-Изаре → Стара Гута
Стара Гута → Ландау-на-Изаре
Stara Huta
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ландау-на-Изаре → Stara Huta
Stara Huta → Ландау-на-Изаре
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Ландау-на-Изаре → Stara Huta
Stara Huta → Ландау-на-Изаре
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Ландау-на-Изаре → Stara Jablona
Stara Jablona → Ландау-на-Изаре
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Ландау-на-Изаре → Stara Jania
Stara Jania → Ландау-на-Изаре
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Ландау-на-Изаре → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Ландау-на-Изаре
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Ландау-на-Изаре → Стара Каменица
Стара Каменица → Ландау-на-Изаре
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Ландау-на-Изаре → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Ландау-на-Изаре
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Ландау-на-Изаре → Стара Кішева
Стара Кішева → Ландау-на-Изаре
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Ландау-на-Изаре → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Ландау-на-Изаре
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ландау-на-Изаре → Stara Kornica
Stara Kornica → Ландау-на-Изаре
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ландау-на-Изаре → Стара Корница
Стара Корница → Ландау-на-Изаре
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Ландау-на-Изаре → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Ландау-на-Изаре
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Ландау-на-Изаре → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Ландау-на-Изаре
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Ландау-на-Изаре
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Ландау-на-Изаре
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ландау-на-Изаре → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Ландау-на-Изаре
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ландау-на-Изаре → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Ландау-на-Изаре
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Ландау-на-Изаре → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Ландау-на-Изаре
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Ландау-на-Изаре → Stara Łomża
Stara Łomża → Ландау-на-Изаре
Stara Łubianka
Стара Лубянка
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ландау-на-Изаре → Стара Лубянка
Стара Лубянка → Ландау-на-Изаре
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Ландау-на-Изаре → Stara Milosna
Stara Milosna → Ландау-на-Изаре
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Ландау-на-Изаре → Stara Milosna
Stara Milosna → Ландау-на-Изаре
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Ландау-на-Изаре
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Ландау-на-Изаре
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Stara Obra
Stara Obra → Ландау-на-Изаре
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Ландау-на-Изаре → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Ландау-на-Изаре
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Ландау-на-Изаре
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ландау-на-Изаре → Stara Prawda
Stara Prawda → Ландау-на-Изаре
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Ландау-на-Изаре → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Ландау-на-Изаре
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Ландау-на-Изаре → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Ландау-на-Изаре
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Ландау-на-Изаре → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Ландау-на-Изаре
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Ландау-на-Изаре → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Ландау-на-Изаре
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Ландау-на-Изаре → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Ландау-на-Изаре
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Ландау-на-Изаре → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Ландау-на-Изаре
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Ландау-на-Изаре → Stara Turowka
Stara Turowka → Ландау-на-Изаре
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Ландау-на-Изаре → Stara Turowka
Stara Turowka → Ландау-на-Изаре
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Ландау-на-Изаре → Stara Warka
Stara Warka → Ландау-на-Изаре
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Ландау-на-Изаре → Stara Wies
Stara Wies → Ландау-на-Изаре
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Ландау-на-Изаре → Stara Wies
Stara Wies → Ландау-на-Изаре
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Ландау-на-Изаре → Stara Wies
Stara Wies → Ландау-на-Изаре
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ландау-на-Изаре → Stara Wies
Stara Wies → Ландау-на-Изаре
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Ландау-на-Изаре → Стара Вес
Стара Вес → Ландау-на-Изаре
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Ландау-на-Изаре
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Ландау-на-Изаре
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Ландау-на-Изаре
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Ландау-на-Изаре → Стара Весь
Стара Весь → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Ландау-на-Изаре → Stara Wies
Stara Wies → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Ландау-на-Изаре → Stara Wies
Stara Wies → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Ландау-на-Изаре → Stara Wieś
Stara Wieś → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Ландау-на-Изаре → Stara Wieś
Stara Wieś → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Ландау-на-Изаре → Stara Wieś
Stara Wieś → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ландау-на-Изаре → Stara Wies
Stara Wies → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Ландау-на-Изаре → Стара Вес
Стара Вес → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Ландау-на-Изаре
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Ландау-на-Изаре → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Ландау-на-Изаре
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Ландау-на-Изаре → Стара Вода
Стара Вода → Ландау-на-Изаре
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ландау-на-Изаре → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Ландау-на-Изаре
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Ландау-на-Изаре → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Ландау-на-Изаре
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Ландау-на-Изаре → Стараховице
Стараховице → Ландау-на-Изаре
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ландау-на-Изаре → Starawieś
Starawieś → Ландау-на-Изаре
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Ландау-на-Изаре → Starcza
Starcza → Ландау-на-Изаре
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Ландау-на-Изаре → Stare Babice
Stare Babice → Ландау-на-Изаре
Stare Bielice
Старе Белице
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Ландау-на-Изаре → Старе Белице
Старе Белице → Ландау-на-Изаре
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Ландау-на-Изаре → Старе Бернати
Старе Бернати → Ландау-на-Изаре
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Ландау-на-Изаре → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Ландау-на-Изаре
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Ландау-на-Изаре → Stare Bolity
Stare Bolity → Ландау-на-Изаре
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Ландау-на-Изаре → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Ландау-на-Изаре
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Ландау-на-Изаре → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Ландау-на-Изаре
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Ландау-на-Изаре → Stare Budki
Stare Budki → Ландау-на-Изаре
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Ландау-на-Изаре → Stare Budy
Stare Budy → Ландау-на-Изаре
Stare Czaple
Любушское
Жарский
Trzebiel
Ландау-на-Изаре → Stare Czaple
Stare Czaple → Ландау-на-Изаре
Stare Czarnowo
Западнопоморское
Грыфинский
Stare Czarnowo
Ландау-на-Изаре → Stare Czarnowo
Stare Czarnowo → Ландау-на-Изаре
Stare Drawsko
Старе Дравско
Западнопоморское
Дравский
Czaplinek
Ландау-на-Изаре → Старе Дравско
Старе Дравско → Ландау-на-Изаре
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Ландау-на-Изаре → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Ландау-на-Изаре
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Ландау-на-Изаре → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Ландау-на-Изаре
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Ландау-на-Изаре → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Ландау-на-Изаре
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ландау-на-Изаре → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Ландау-на-Изаре
Stare Gronowo
Поморское
Члухувский
Debrzno
Ландау-на-Изаре → Stare Gronowo
Stare Gronowo → Ландау-на-Изаре
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Ландау-на-Изаре → Stare Groszki
Stare Groszki → Ландау-на-Изаре
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ландау-на-Изаре → Stare Guty
Stare Guty → Ландау-на-Изаре
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ландау-на-Изаре → Старе Головчице
Старе Головчице → Ландау-на-Изаре
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Ландау-на-Изаре → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Ландау-на-Изаре
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Ландау-на-Изаре → Явори Старі
Явори Старі → Ландау-на-Изаре
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ландау-на-Изаре → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Ландау-на-Изаре
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Ландау-на-Изаре → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Ландау-на-Изаре
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Ландау-на-Изаре → Stare Juchy
Stare Juchy → Ландау-на-Изаре
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Ландау-на-Изаре → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Ландау-на-Изаре
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ландау-на-Изаре → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Ландау-на-Изаре
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Ландау-на-Изаре → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Ландау-на-Изаре
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Ландау-на-Изаре → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Ландау-на-Изаре
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ландау-на-Изаре → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Ландау-на-Изаре
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ландау-на-Изаре → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Ландау-на-Изаре
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Ландау-на-Изаре → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Ландау-на-Изаре
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ландау-на-Изаре → Stare Kozle
Stare Kozle → Ландау-на-Изаре
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Ландау-на-Изаре → Stare Kozle
Stare Kozle → Ландау-на-Изаре
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ландау-на-Изаре → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Ландау-на-Изаре
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Ландау-на-Изаре → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Ландау-на-Изаре
Stare Kurowo
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Stare Kurowo
Ландау-на-Изаре → Stare Kurowo
Stare Kurowo → Ландау-на-Изаре
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ландау-на-Изаре → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Ландау-на-Изаре
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Ландау-на-Изаре → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Ландау-на-Изаре
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Ландау-на-Изаре
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ландау-на-Изаре → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Ландау-на-Изаре
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Ландау-на-Изаре → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Ландау-на-Изаре
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Ландау-на-Изаре → Stare Miasto
Stare Miasto → Ландау-на-Изаре
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Ландау-на-Изаре → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Ландау-на-Изаре
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Ландау-на-Изаре → Stare Olesno
Stare Olesno → Ландау-на-Изаре
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ландау-на-Изаре → Stare Opole
Stare Opole → Ландау-на-Изаре
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ландау-на-Изаре → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Ландау-на-Изаре
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Ландау-на-Изаре → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Ландау-на-Изаре
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Ландау-на-Изаре → Старе Полесе
Старе Полесе → Ландау-на-Изаре
Stare Polichno
Любушское
Гожувский
Santok
Ландау-на-Изаре → Stare Polichno
Stare Polichno → Ландау-на-Изаре
Stare Prusy
Поморское
Хойницкий
Czersk
Ландау-на-Изаре → Stare Prusy
Stare Prusy → Ландау-на-Изаре
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Ландау-на-Изаре → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Ландау-на-Изаре
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Ландау-на-Изаре → Stare Rybie
Stare Rybie → Ландау-на-Изаре
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Ландау-на-Изаре → Stare Sady
Stare Sady → Ландау-на-Изаре
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Ландау-на-Изаре → Stare Serby
Stare Serby → Ландау-на-Изаре
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Ландау-на-Изаре → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Ландау-на-Изаре
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Ландау-на-Изаре → Stare Sioło
Stare Sioło → Ландау-на-Изаре
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ландау-на-Изаре → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Ландау-на-Изаре
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Ландау-на-Изаре → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Ландау-на-Изаре
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Ландау-на-Изаре → Stare Stracze
Stare Stracze → Ландау-на-Изаре
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Ландау-на-Изаре → Stare Stracze
Stare Stracze → Ландау-на-Изаре
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ландау-на-Изаре → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Ландау-на-Изаре
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ландау-на-Изаре → Stare Wloki
Stare Wloki → Ландау-на-Изаре
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ландау-на-Изаре → Stare Wloki
Stare Wloki → Ландау-на-Изаре
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Stare Zakole
Stare Zakole → Ландау-на-Изаре
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ландау-на-Изаре → Stare Załubice
Stare Załubice → Ландау-на-Изаре
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Ландау-на-Изаре → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Ландау-на-Изаре
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Ландау-на-Изаре → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Ландау-на-Изаре
Stargard
Старгард
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ландау-на-Изаре → Старгард
Старгард → Ландау-на-Изаре
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Ландау-на-Изаре → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Ландау-на-Изаре
Starogard
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Ландау-на-Изаре → Starogard
Starogard → Ландау-на-Изаре
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Ландау-на-Изаре
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Ландау-на-Изаре
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Ландау-на-Изаре → Староґруд
Староґруд → Ландау-на-Изаре
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Ландау-на-Изаре → Староґруд
Староґруд → Ландау-на-Изаре
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Ландау-на-Изаре → Starokrzepice
Starokrzepice → Ландау-на-Изаре
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ландау-на-Изаре → Staromiescie
Staromiescie → Ландау-на-Изаре
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ландау-на-Изаре → Staromiescie
Staromiescie → Ландау-на-Изаре
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Ландау-на-Изаре → Staropole
Staropole → Ландау-на-Изаре
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ландау-на-Изаре → Staroscin
Staroscin → Ландау-на-Изаре
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Ландау-на-Изаре → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Ландау-на-Изаре
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Ландау-на-Изаре → Starozreby
Starozreby → Ландау-на-Изаре
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Ландау-на-Изаре → Starozreby
Starozreby → Ландау-на-Изаре
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Ландау-на-Изаре → Stary Adamów
Stary Adamów → Ландау-на-Изаре
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Ландау-на-Изаре → Stary Besk
Stary Besk → Ландау-на-Изаре
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Ландау-на-Изаре → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Ландау-на-Изаре
Stary Błeszyn
Западнопоморское
Грыфинский
Mieszkowice
Ландау-на-Изаре → Stary Błeszyn
Stary Błeszyn → Ландау-на-Изаре
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Ландау-на-Изаре → Stary Borek
Stary Borek → Ландау-на-Изаре
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Ландау-на-Изаре → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Ландау-на-Изаре
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Ландау-на-Изаре → Stary Bubel
Stary Bubel → Ландау-на-Изаре
Stary Chwalim
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Ландау-на-Изаре → Stary Chwalim
Stary Chwalim → Ландау-на-Изаре
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Ландау-на-Изаре → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Ландау-на-Изаре
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dwor
Stary Dwór
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dwór
Stary Dwor
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Stary Dwor
Stary Dwor → Ландау-на-Изаре
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ландау-на-Изаре → Stary Dybow
Stary Dybow → Ландау-на-Изаре
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Ландау-на-Изаре → Stary Dybow
Stary Dybow → Ландау-на-Изаре
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Ландау-на-Изаре → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Ландау-на-Изаре
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Ландау-на-Изаре → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Ландау-на-Изаре
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Ландау-на-Изаре → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Ландау-на-Изаре
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Ландау-на-Изаре → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Ландау-на-Изаре
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Ландау-на-Изаре → Stary Folwark
Stary Folwark → Ландау-на-Изаре
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Ландау-на-Изаре → Stary Gostków
Stary Gostków → Ландау-на-Изаре
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ландау-на-Изаре → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Ландау-на-Изаре
Stary Grabiąż
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Ландау-на-Изаре → Stary Grabiąż
Stary Grabiąż → Ландау-на-Изаре
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Ландау-на-Изаре → Stary Grodków
Stary Grodków → Ландау-на-Изаре
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ландау-на-Изаре → Stary Janow
Stary Janow → Ландау-на-Изаре
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ландау-на-Изаре → Stary Janow
Stary Janow → Ландау-на-Изаре
Stary Jarosław
Старий Ярослав
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ландау-на-Изаре → Старий Ярослав
Старий Ярослав → Ландау-на-Изаре
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Ландау-на-Изаре
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Ландау-на-Изаре → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Ландау-на-Изаре
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Ландау-на-Изаре → Stary Julianow
Stary Julianow → Ландау-на-Изаре
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Ландау-на-Изаре → Stary Julianow
Stary Julianow → Ландау-на-Изаре
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ландау-на-Изаре → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Ландау-на-Изаре
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Ландау-на-Изаре → Stary Kocin
Stary Kocin → Ландау-на-Изаре
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Ландау-на-Изаре → Stary Konik
Stary Konik → Ландау-на-Изаре
Stary Kostrzynek
Западнопоморское
Грыфинский
Cedynia
Ландау-на-Изаре → Stary Kostrzynek
Stary Kostrzynek → Ландау-на-Изаре
Stary Kraków
Старий Кракув
Западнопоморское
Славенский
Sławno
Ландау-на-Изаре → Старий Кракув
Старий Кракув → Ландау-на-Изаре
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Старий Ляс
Старий Ляс → Ландау-на-Изаре
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Ландау-на-Изаре → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Ландау-на-Изаре
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Ландау-на-Изаре → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Ландау-на-Изаре
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Ландау-на-Изаре → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Ландау-на-Изаре
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Ландау-на-Изаре → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Ландау-на-Изаре
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Ландау-на-Изаре → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Ландау-на-Изаре
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Ландау-на-Изаре → Stary Machnow
Stary Machnow → Ландау-на-Изаре
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Ландау-на-Изаре → Stary Machnow
Stary Machnow → Ландау-на-Изаре
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ландау-на-Изаре → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Ландау-на-Изаре
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Ландау-на-Изаре → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Ландау-на-Изаре
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Ландау-на-Изаре → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Ландау-на-Изаре
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ландау-на-Изаре → Stary Puznow
Stary Puznow → Ландау-на-Изаре
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ландау-на-Изаре → Stary Puznow
Stary Puznow → Ландау-на-Изаре
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Ландау-на-Изаре → Старый Сонч
Старый Сонч → Ландау-на-Изаре
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Ландау-на-Изаре → Старый Сонч
Старый Сонч → Ландау-на-Изаре
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ландау-на-Изаре → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Ландау-на-Изаре
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ландау-на-Изаре → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Ландау-на-Изаре
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ландау-на-Изаре → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Ландау-на-Изаре
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ландау-на-Изаре → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Ландау-на-Изаре
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Ландау-на-Изаре → Stary Solec
Stary Solec → Ландау-на-Изаре
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Ландау-на-Изаре → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Ландау-на-Изаре
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Ландау-на-Изаре → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Ландау-на-Изаре
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Ландау-на-Изаре → Stary Targ
Stary Targ → Ландау-на-Изаре
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Ландау-на-Изаре → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Ландау-на-Изаре
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Ландау-на-Изаре → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Ландау-на-Изаре
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Ландау-на-Изаре → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Ландау-на-Изаре
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Ландау-на-Изаре → Stary Wiec
Stary Wiec → Ландау-на-Изаре
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Ландау-на-Изаре → Stary Zagan
Stary Zagan → Ландау-на-Изаре
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Ландау-на-Изаре → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Ландау-на-Изаре
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Ландау-на-Изаре → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Ландау-на-Изаре
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ландау-на-Изаре → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Ландау-на-Изаре
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ландау-на-Изаре → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Ландау-на-Изаре
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ландау-на-Изаре → Starzykowo
Starzykowo → Ландау-на-Изаре
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Starzyno
Starzyno → Ландау-на-Изаре
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Starzyno
Starzyno → Ландау-на-Изаре
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Ландау-на-Изаре → Starzyny
Starzyny → Ландау-на-Изаре
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Ландау-на-Изаре
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Ландау-на-Изаре → Stasinow
Stasinow → Ландау-на-Изаре
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Ландау-на-Изаре → Stasinow
Stasinow → Ландау-на-Изаре
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Ландау-на-Изаре → Stasiopole
Stasiopole → Ландау-на-Изаре
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Ландау-на-Изаре → Staswiny
Staswiny → Ландау-на-Изаре
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Ландау-на-Изаре → Staszkowka
Staszkowka → Ландау-на-Изаре
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Ландау-на-Изаре → Staszkowka
Staszkowka → Ландау-на-Изаре
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Ландау-на-Изаре → Сташув
Сташув → Ландау-на-Изаре
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Ландау-на-Изаре → Сташув
Сташув → Ландау-на-Изаре
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Ландау-на-Изаре → Staswiny
Staswiny → Ландау-на-Изаре
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Ландау-на-Изаре → Staw
Staw → Ландау-на-Изаре
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Ландау-на-Изаре → Staw
Staw → Ландау-на-Изаре
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Ландау-на-Изаре → Став
Став → Ландау-на-Изаре
Staw
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ландау-на-Изаре → Staw
Staw → Ландау-на-Изаре
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Ландау-на-Изаре → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Ландау-на-Изаре
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Ландау-на-Изаре → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Ландау-на-Изаре
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Ландау-на-Изаре → Stawce
Stawce → Ландау-на-Изаре
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Ландау-на-Изаре → Ставек
Ставек → Ландау-на-Изаре
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Ландау-на-Изаре → Stawiany
Stawiany → Ландау-на-Изаре
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Ландау-на-Изаре → Stawiguda
Stawiguda → Ландау-на-Изаре
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Ландау-на-Изаре → Stawiska
Stawiska → Ландау-на-Изаре
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Ландау-на-Изаре → Stawiska
Stawiska → Ландау-на-Изаре
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Ландау-на-Изаре → Стависки
Стависки → Ландау-на-Изаре
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Ландау-на-Изаре → Ставиша
Ставиша → Ландау-на-Изаре
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ландау-на-Изаре → Stawiszcze
Stawiszcze → Ландау-на-Изаре
Stawiszcze
Подляское
Хайнувский
Czeremcha
Ландау-на-Изаре → Stawiszcze
Stawiszcze → Ландау-на-Изаре
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Ландау-на-Изаре → Stawiszyce
Stawiszyce → Ландау-на-Изаре
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Ландау-на-Изаре → Stawiszyn
Stawiszyn → Ландау-на-Изаре
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Ландау-на-Изаре → Stawiszyn
Stawiszyn → Ландау-на-Изаре
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Ландау-на-Изаре → Stawnik
Stawnik → Ландау-на-Изаре
Stawno
Западнопоморское
Дравский
Złocieniec
Ландау-на-Изаре → Stawno
Stawno → Ландау-на-Изаре
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ландау-на-Изаре → Stawowice
Stawowice → Ландау-на-Изаре
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Ландау-на-Изаре → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Ландау-на-Изаре
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Ландау-на-Изаре → Stawy
Stawy → Ландау-на-Изаре
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Ландау-на-Изаре → Staporkow
Staporkow → Ландау-на-Изаре
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Ландау-на-Изаре → Stebark
Stebark → Ландау-на-Изаре
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Ландау-на-Изаре → Стеблево
Стеблево → Ландау-на-Изаре
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ландау-на-Изаре → Steblow
Steblow → Ландау-на-Изаре
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ландау-на-Изаре → Steblow
Steblow → Ландау-на-Изаре
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Ландау-на-Изаре → Stefania
Stefania → Ландау-на-Изаре
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Ландау-на-Изаре → Stefanow
Stefanow → Ландау-на-Изаре
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Stefanow
Stefanow → Ландау-на-Изаре
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Stefanowo
Stefanowo → Ландау-на-Изаре
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Ландау-на-Изаре → Stefanów
Stefanów → Ландау-на-Изаре
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Stefanow
Stefanow → Ландау-на-Изаре
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Ландау-на-Изаре → Стефкова
Стефкова → Ландау-на-Изаре
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Ландау-на-Изаре → Stega Mała
Stega Mała → Ландау-на-Изаре
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Ландау-на-Изаре → Стегна
Стегна → Ландау-на-Изаре
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Ландау-на-Изаре → Stegosz
Stegosz → Ландау-на-Изаре
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ландау-на-Изаре → Stekiny
Stekiny → Ландау-на-Изаре
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ландау-на-Изаре → Stelagi
Stelagi → Ландау-на-Изаре
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ландау-на-Изаре → Stelagi
Stelagi → Ландау-на-Изаре
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Ландау-на-Изаре → Stemplew
Stemplew → Ландау-на-Изаре
Stepnica
Западнопоморское
Голенювский
Stepnica
Ландау-на-Изаре → Stepnica
Stepnica → Ландау-на-Изаре
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Ландау-на-Изаре → Stepocice
Stepocice → Ландау-на-Изаре
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ландау-на-Изаре → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Ландау-на-Изаре
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Ландау-на-Изаре → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Ландау-на-Изаре
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Ландау-на-Изаре → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Ландау-на-Изаре
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Ландау-на-Изаре → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Ландау-на-Изаре
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Ландау-на-Изаре → Steszew
Steszew → Ландау-на-Изаре
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Ландау-на-Изаре → Stezyca
Stezyca → Ландау-на-Изаре
Stezyca
Stężyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Ландау-на-Изаре → Stezyca
Stezyca → Ландау-на-Изаре
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Ландау-на-Изаре → Stebark
Stebark → Ландау-на-Изаре
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Ландау-на-Изаре → Stegosz
Stegosz → Ландау-на-Изаре
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ландау-на-Изаре → Stekiny
Stekiny → Ландау-на-Изаре
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Ландау-на-Изаре → Stępień
Stępień → Ландау-на-Изаре
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Ландау-на-Изаре → Stępina
Stępina → Ландау-на-Изаре
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Ландау-на-Изаре → Stepocice
Stepocice → Ландау-на-Изаре
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Ландау-на-Изаре → Steszew
Steszew → Ландау-на-Изаре
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ландау-на-Изаре → Stężyca
Stężyca → Ландау-на-Изаре
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Ландау-на-Изаре → Stezyca
Stezyca → Ландау-на-Изаре
Stężyca
Stezyca
Поморское
Картузский
Stężyca
Ландау-на-Изаре → Stezyca
Stezyca → Ландау-на-Изаре
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Ландау-на-Изаре → Stobierna
Stobierna → Ландау-на-Изаре
Stobno
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ландау-на-Изаре → Stobno
Stobno → Ландау-на-Изаре
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Ландау-на-Изаре → Stoboje
Stoboje → Ландау-на-Изаре
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Ландау-на-Изаре → Stoczek
Stoczek → Ландау-на-Изаре
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Ландау-на-Изаре → Stoczek
Stoczek → Ландау-на-Изаре
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ландау-на-Изаре → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Ландау-на-Изаре
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ландау-на-Изаре → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Ландау-на-Изаре
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ландау-на-Изаре → Stoczki
Stoczki → Ландау-на-Изаре
Stodólsko
Западнопоморское
Голенювский
Maszewo
Ландау-на-Изаре → Stodólsko
Stodólsko → Ландау-на-Изаре
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Stojadla
Stojadla → Ландау-на-Изаре
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Stojadla
Stojadla → Ландау-на-Изаре
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Ландау-на-Изаре → Stojanow
Stojanow → Ландау-на-Изаре
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Ландау-на-Изаре → Stojanow
Stojanow → Ландау-на-Изаре
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Ландау-на-Изаре → Stojanowice
Stojanowice → Ландау-на-Изаре
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Ландау-на-Изаре → Stojanow
Stojanow → Ландау-на-Изаре
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Ландау-на-Изаре → Stojanow
Stojanow → Ландау-на-Изаре
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Ландау-на-Изаре → Stojków
Stojków → Ландау-на-Изаре
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ландау-на-Изаре → Stok
Stok → Ландау-на-Изаре
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Stok
Stok → Ландау-на-Изаре
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Ландау-на-Изаре → Stok
Stok → Ландау-на-Изаре
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ландау-на-Изаре → Stok Lacki
Stok Lacki → Ландау-на-Изаре
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ландау-на-Изаре → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Ландау-на-Изаре
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Ландау-на-Изаре → Stolec
Stolec → Ландау-на-Изаре
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Ландау-на-Изаре → Stolno
Stolno → Ландау-на-Изаре
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Ландау-на-Изаре → Stolno
Stolno → Ландау-на-Изаре
Stopka
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Ландау-на-Изаре → Stopka
Stopka → Ландау-на-Изаре
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Ландау-на-Изаре → Стопница
Стопница → Ландау-на-Изаре
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Стошице
Стошице → Ландау-на-Изаре
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Ландау-на-Изаре → Strabla
Strabla → Ландау-на-Изаре
Strachocin
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ландау-на-Изаре → Strachocin
Strachocin → Ландау-на-Изаре
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ландау-на-Изаре → Strachocin
Strachocin → Ландау-на-Изаре
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ландау-на-Изаре → Strachocin
Strachocin → Ландау-на-Изаре
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Ландау-на-Изаре → Страхомін
Страхомін → Ландау-на-Изаре
Strachomino
Страхоміно
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ландау-на-Изаре → Страхоміно
Страхоміно → Ландау-на-Изаре
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Ландау-на-Изаре → Strachon
Strachon → Ландау-на-Изаре
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Ландау-на-Изаре → Strachon
Strachon → Ландау-на-Изаре
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Ландау-на-Изаре → Strachowka
Strachowka → Ландау-на-Изаре
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ландау-на-Изаре → Strachów
Strachów → Ландау-на-Изаре
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Ландау-на-Изаре → Strachowka
Strachowka → Ландау-на-Изаре
Straczno
Strączno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ландау-на-Изаре → Straczno
Straczno → Ландау-на-Изаре
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Ландау-на-Изаре → Stradlice
Stradlice → Ландау-на-Изаре
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Ландау-на-Изаре → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Ландау-на-Изаре
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ландау-на-Изаре → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Ландау-на-Изаре
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Ландау-на-Изаре → Stradunia
Stradunia → Ландау-на-Изаре
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Ландау-на-Изаре → Straduny
Straduny → Ландау-на-Изаре
Straduń
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Trzcianka
Ландау-на-Изаре → Straduń
Straduń → Ландау-на-Изаре
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Ландау-на-Изаре → Stradzew
Stradzew → Ландау-на-Изаре
Stramnica
Западнопоморское
Колобжегский
Kołobrzeg
Ландау-на-Изаре → Stramnica
Stramnica → Ландау-на-Изаре
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Ландау-на-Изаре → Stramnice
Stramnice → Ландау-на-Изаре
Stramniczka
Западнопоморское
Колобжегский
Dygowo
Ландау-на-Изаре → Stramniczka
Stramniczka → Ландау-на-Изаре
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Ландау-на-Изаре → Straszewo
Straszewo → Ландау-на-Изаре
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Ландау-на-Изаре → Straszow
Straszow → Ландау-на-Изаре
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Ландау-на-Изаре → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Ландау-на-Изаре
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Ландау-на-Изаре → Straszydle
Straszydle → Ландау-на-Изаре
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ландау-на-Изаре → Straszyn
Straszyn → Ландау-на-Изаре
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ландау-на-Изаре → Страшин
Страшин → Ландау-на-Изаре
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Ландау-на-Изаре → Strawczyn
Strawczyn → Ландау-на-Изаре
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Ландау-на-Изаре → Strazow
Strazow → Ландау-на-Изаре
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Ландау-на-Изаре → Strazow
Strazow → Ландау-на-Изаре
Strączno
Straczno
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ландау-на-Изаре → Straczno
Straczno → Ландау-на-Изаре
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Ландау-на-Изаре → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Ландау-на-Изаре
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Ландау-на-Изаре → Strobice
Strobice → Ландау-на-Изаре
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Ландау-на-Изаре → Strobin
Strobin → Ландау-на-Изаре
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Ландау-на-Изаре → Stromiec
Stromiec → Ландау-на-Изаре
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Ландау-на-Изаре → Stronie
Stronie → Ландау-на-Изаре
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ландау-на-Изаре → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Ландау-на-Изаре
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Ландау-на-Изаре → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Ландау-на-Изаре
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Ландау-на-Изаре → Stropkowo
Stropkowo → Ландау-на-Изаре
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ландау-на-Изаре → Stroza
Stroza → Ландау-на-Изаре
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Ландау-на-Изаре → Stroza
Stroza → Ландау-на-Изаре
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Ландау-на-Изаре → Strozowka
Strozowka → Ландау-на-Изаре
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Ландау-на-Изаре → Stróża
Stróża → Ландау-на-Изаре
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Ландау-на-Изаре → Stroza
Stroza → Ландау-на-Изаре
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Ландау-на-Изаре → Stroza
Stroza → Ландау-на-Изаре
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Ландау-на-Изаре → Stróże
Stróże → Ландау-на-Изаре
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Ландау-на-Изаре → Stróże
Stróże → Ландау-на-Изаре
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Ландау-на-Изаре → Strozowka
Strozowka → Ландау-на-Изаре
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Ландау-на-Изаре → Strubno
Strubno → Ландау-на-Изаре
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Ландау-на-Изаре → Струґа
Струґа → Ландау-на-Изаре
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Ландау-на-Изаре → Strumien
Strumien → Ландау-на-Изаре
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Ландау-на-Изаре → Strumien
Strumien → Ландау-на-Изаре
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ландау-на-Изаре → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Ландау-на-Изаре
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Ландау-на-Изаре → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Ландау-на-Изаре
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Ландау-на-Изаре → Struzka
Struzka → Ландау-на-Изаре
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Ландау-на-Изаре → Struznica
Struznica → Ландау-на-Изаре
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ландау-на-Изаре → Struzyna
Struzyna → Ландау-на-Изаре
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Ландау-на-Изаре → Struznica
Struznica → Ландау-на-Изаре
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Ландау-на-Изаре → Struzyna
Struzyna → Ландау-на-Изаре
Strużyny
Любушское
Мендзыжечский
Bledzew
Ландау-на-Изаре → Strużyny
Strużyny → Ландау-на-Изаре
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Ландау-на-Изаре → Stryjewo
Stryjewo → Ландау-на-Изаре
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Ландау-на-Изаре → Stryjki
Stryjki → Ландау-на-Изаре
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Ландау-на-Изаре → Stryjkowo
Stryjkowo → Ландау-на-Изаре
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Ландау-на-Изаре → Стрыкув
Стрыкув → Ландау-на-Изаре
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Ландау-на-Изаре → Strykow
Strykow → Ландау-на-Изаре
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Ландау-на-Изаре
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Ландау-на-Изаре → Strykowo
Strykowo → Ландау-на-Изаре
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Ландау-на-Изаре → Стрыкув
Стрыкув → Ландау-на-Изаре
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Ландау-на-Изаре → Strykow
Strykow → Ландау-на-Изаре
Strysza Buda
Поморское
Картузский
Kartuzy
Ландау-на-Изаре → Strysza Buda
Strysza Buda → Ландау-на-Изаре
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Ландау-на-Изаре → Stryszawa
Stryszawa → Ландау-на-Изаре
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Ландау-на-Изаре → Strzakły
Strzakły → Ландау-на-Изаре
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ландау-на-Изаре → Strzala
Strzala → Ландау-на-Изаре
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Ландау-на-Изаре → Стшалкова
Стшалкова → Ландау-на-Изаре
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Ландау-на-Изаре → Strzalkowice
Strzalkowice → Ландау-на-Изаре
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Ландау-на-Изаре → Strzalkowo
Strzalkowo → Ландау-на-Изаре
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Ландау-на-Изаре → Strzala
Strzala → Ландау-на-Изаре
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Ландау-на-Изаре → Strzałki
Strzałki → Ландау-на-Изаре
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Ландау-на-Изаре → Strzalkowice
Strzalkowice → Ландау-на-Изаре
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Ландау-на-Изаре → Strzalkowo
Strzalkowo → Ландау-на-Изаре
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Ландау-на-Изаре → Strzałków
Strzałków → Ландау-на-Изаре
Strzebielewo
Западнопоморское
Старгардский
Dolice
Ландау-на-Изаре → Strzebielewo
Strzebielewo → Ландау-на-Изаре
Strzebielinek
Поморское
Вейхеровский
Gniewino
Ландау-на-Изаре → Strzebielinek
Strzebielinek → Ландау-на-Изаре
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Ландау-на-Изаре → Strzebin
Strzebin → Ландау-на-Изаре
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Ландау-на-Изаре → Strzebowiska
Strzebowiska → Ландау-на-Изаре
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Ландау-на-Изаре
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Ландау-на-Изаре → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Ландау-на-Изаре
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ландау-на-Изаре → Strzegocin
Strzegocin → Ландау-на-Изаре
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Ландау-на-Изаре → Стшегом
Стшегом → Ландау-на-Изаре
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ландау-на-Изаре → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Ландау-на-Изаре
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Ландау-на-Изаре → Стшегово
Стшегово → Ландау-на-Изаре
Strzegów
Любушское
Кросненский
Gubin
Ландау-на-Изаре → Strzegów
Strzegów → Ландау-на-Изаре
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Ландау-на-Изаре → Strzegów
Strzegów → Ландау-на-Изаре
Strzekecino
Strzekęcino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ландау-на-Изаре → Strzekecino
Strzekecino → Ландау-на-Изаре
Strzekęcino
Strzekecino
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ландау-на-Изаре → Strzekecino
Strzekecino → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Ландау-на-Изаре → Strzelce
Strzelce → Ландау-на-Изаре
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Ландау-на-Изаре → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Ландау-на-Изаре
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Ландау-на-Изаре → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Ландау-на-Изаре
Strzelce Krajenskie
Strzelce Krajeńskie
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Ландау-на-Изаре
Strzelce Krajeńskie
Стшельце Краеньске
Любушское
Стшелецко Дрезденецкий
Strzelce Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Стшельце Краеньске
Стшельце Краеньске → Ландау-на-Изаре
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ландау-на-Изаре → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Ландау-на-Изаре
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ландау-на-Изаре → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Ландау-на-Изаре
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Ландау-на-Изаре → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Ландау-на-Изаре
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Ландау-на-Изаре → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Ландау-на-Изаре
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Ландау-на-Изаре → Strzeleczki
Strzeleczki → Ландау-на-Изаре
Strzelewo
Западнопоморское
Голенювский
Nowogard
Ландау-на-Изаре → Strzelewo
Strzelewo → Ландау-на-Изаре
Strzelewo
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ландау-на-Изаре → Strzelewo
Strzelewo → Ландау-на-Изаре
Strzelęcin
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Ландау-на-Изаре → Strzelęcin
Strzelęcin → Ландау-на-Изаре
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Ландау-на-Изаре → Стшелин
Стшелин → Ландау-на-Изаре
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Ландау-на-Изаре → Strzelno
Strzelno → Ландау-на-Изаре
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Ландау-на-Изаре → Strzelno
Strzelno → Ландау-на-Изаре
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Strzelno
Strzelno → Ландау-на-Изаре
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Ландау-на-Изаре → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Ландау-на-Изаре
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Ландау-на-Изаре → Strzemkowo
Strzemkowo → Ландау-на-Изаре
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Ландау-на-Изаре → Strzeniówka
Strzeniówka → Ландау-на-Изаре
Strzepcz
Поморское
Вейхеровский
Linia
Ландау-на-Изаре → Strzepcz
Strzepcz → Ландау-на-Изаре
Strzepowo
Стшепово
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ландау-на-Изаре → Стшепово
Стшепово → Ландау-на-Изаре
Strzeszewo
Поморское
Лемборкский
Wicko
Ландау-на-Изаре → Strzeszewo
Strzeszewo → Ландау-на-Изаре
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ландау-на-Изаре → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Ландау-на-Изаре
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ландау-на-Изаре → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Ландау-на-Изаре
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ландау-на-Изаре → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Ландау-на-Изаре
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Ландау-на-Изаре → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Ландау-на-Изаре
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Ландау-на-Изаре → Strzeszowice
Strzeszowice → Ландау-на-Изаре
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Ландау-на-Изаре → Strzeszyn
Strzeszyn → Ландау-на-Изаре
Strzezenice
Strzeżenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ландау-на-Изаре → Strzezenice
Strzezenice → Ландау-на-Изаре
Strzeżenice
Strzezenice
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ландау-на-Изаре → Strzezenice
Strzezenice → Ландау-на-Изаре
Strzeżewo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ландау-на-Изаре → Strzeżewo
Strzeżewo → Ландау-на-Изаре
Strzmiele
Стшмеле
Западнопоморское
Лобезский
Radowo Małe
Ландау-на-Изаре → Стшмеле
Стшмеле → Ландау-на-Изаре
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Ландау-на-Изаре → Strzybnica
Strzybnica → Ландау-на-Изаре
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Ландау-на-Изаре → Strzybnik
Strzybnik → Ландау-на-Изаре
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Ландау-на-Изаре → Strzygi
Strzygi → Ландау-на-Изаре
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Strzykuly
Strzykuly → Ландау-на-Изаре
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Ландау-на-Изаре → Strzyzawa
Strzyzawa → Ландау-на-Изаре
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Ландау-на-Изаре → Strzyze
Strzyze → Ландау-на-Изаре
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Ландау-на-Изаре → Strzyzew
Strzyzew → Ландау-на-Изаре
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Ландау-на-Изаре → Стшижев
Стшижев → Ландау-на-Изаре
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Ландау-на-Изаре → Strzyzew
Strzyzew → Ландау-на-Изаре
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Ландау-на-Изаре → Стшижув
Стшижув → Ландау-на-Изаре
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Ландау-на-Изаре → Strzyzowice
Strzyzowice → Ландау-на-Изаре
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Ландау-на-Изаре → Strzyzawa
Strzyzawa → Ландау-на-Изаре
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Ландау-на-Изаре → Strzyze
Strzyze → Ландау-на-Изаре
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Ландау-на-Изаре → Strzyzew
Strzyzew → Ландау-на-Изаре
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Ландау-на-Изаре → Strzyzew
Strzyzew → Ландау-на-Изаре
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Ландау-на-Изаре → Strzyzowice
Strzyzowice → Ландау-на-Изаре
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Ландау-на-Изаре → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Ландау-на-Изаре
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Ландау-на-Изаре → Strzyżów
Strzyżów → Ландау-на-Изаре
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Ландау-на-Изаре → Стшижув
Стшижув → Ландау-на-Изаре
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Ландау-на-Изаре → Strzyżówka
Strzyżówka → Ландау-на-Изаре
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Ландау-на-Изаре → Stubienko
Stubienko → Ландау-на-Изаре
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Ландау-на-Изаре → Stubno
Stubno → Ландау-на-Изаре
Stuchowo
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Ландау-на-Изаре → Stuchowo
Stuchowo → Ландау-на-Изаре
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Ландау-на-Изаре → Студница
Студница → Ландау-на-Изаре
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Ландау-на-Изаре → Studnica
Studnica → Ландау-на-Изаре
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ландау-на-Изаре → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Ландау-на-Изаре
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ландау-на-Изаре → Studniska Górne
Studniska Górne → Ландау-на-Изаре
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Ландау-на-Изаре → Studzianek
Studzianek → Ландау-на-Изаре
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Ландау-на-Изаре → Studzianki
Studzianki → Ландау-на-Изаре
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Ландау-на-Изаре → Studzianki
Studzianki → Ландау-на-Изаре
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Ландау-на-Изаре → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Ландау-на-Изаре
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Ландау-на-Изаре → Studzianna
Studzianna → Ландау-на-Изаре
Studzienice
Поморское
Бытувский
Studzienice
Ландау-на-Изаре → Studzienice
Studzienice → Ландау-на-Изаре
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Ландау-на-Изаре → Студзеніце
Студзеніце → Ландау-на-Изаре
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Ландау-на-Изаре → Studzienice
Studzienice → Ландау-на-Изаре
Studzieniec
Великопольское
Ходзеский
Chodzież
Ландау-на-Изаре → Studzieniec
Studzieniec → Ландау-на-Изаре
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Ландау-на-Изаре → Stuposiany
Stuposiany → Ландау-на-Изаре
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Ландау-на-Изаре → Стильонґі
Стильонґі → Ландау-на-Изаре
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Ландау-на-Изаре → Stypułów
Stypułów → Ландау-на-Изаре
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ландау-на-Изаре → Styrzyniec
Styrzyniec → Ландау-на-Изаре
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Ландау-на-Изаре → Subkowy
Subkowy → Ландау-на-Изаре
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Ландау-на-Изаре → Sucha
Sucha → Ландау-на-Изаре
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Ландау-на-Изаре → Sucha
Sucha → Ландау-на-Изаре
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Ландау-на-Изаре → Sucha
Sucha → Ландау-на-Изаре
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ландау-на-Изаре → Sucha
Sucha → Ландау-на-Изаре
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Ландау-на-Изаре → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Ландау-на-Изаре
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Ландау-на-Изаре → Суха Дольна
Суха Дольна → Ландау-на-Изаре
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Ландау-на-Изаре → Sucha Huta
Sucha Huta → Ландау-на-Изаре
Sucha Koszalińska
Суха Кошалінська
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Суха Кошалінська
Суха Кошалінська → Ландау-на-Изаре
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Ландау-на-Изаре → Sucha Struga
Sucha Struga → Ландау-на-Изаре
Suchan
Suchań
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ландау-на-Изаре → Сухань
Сухань → Ландау-на-Изаре
Suchanowko
Suchanówko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ландау-на-Изаре → Suchanowko
Suchanowko → Ландау-на-Изаре
Suchanówko
Suchanowko
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ландау-на-Изаре → Suchanowko
Suchanowko → Ландау-на-Изаре
Suchań
Сухань
Западнопоморское
Старгардский
Suchań
Ландау-на-Изаре → Сухань
Сухань → Ландау-на-Изаре
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ландау-на-Изаре → Suchatowka
Suchatowka → Ландау-на-Изаре
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ландау-на-Изаре → Suchatowka
Suchatowka → Ландау-на-Изаре
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Ландау-на-Изаре → Suchcice
Suchcice → Ландау-на-Изаре
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Ландау-на-Изаре → Сухцице
Сухцице → Ландау-на-Изаре
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Ландау-на-Изаре → Suche
Suche → Ландау-на-Изаре
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Ландау-на-Изаре → Сухе
Сухе → Ландау-на-Изаре
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Ландау-на-Изаре → Сухеднюв
Сухеднюв → Ландау-на-Изаре
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Ландау-на-Изаре → Сухеднюв
Сухеднюв → Ландау-на-Изаре
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Ландау-на-Изаре → Suchleb
Suchleb → Ландау-на-Изаре
Suchlica
Западнопоморское
Мыслибуржский
Dębno
Ландау-на-Изаре → Suchlica
Suchlica → Ландау-на-Изаре
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Ландау-на-Изаре → Suchocin
Suchocin → Ландау-на-Изаре
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Ландау-на-Изаре → Suchoczasy
Suchoczasy → Ландау-на-Изаре
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Ландау-на-Изаре → Suchodaniec
Suchodaniec → Ландау-на-Изаре
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Ландау-на-Изаре → Suchodebie
Suchodebie → Ландау-на-Изаре
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Ландау-на-Изаре → Suchodebie
Suchodebie → Ландау-на-Изаре
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Ландау-на-Изаре → Suchodol
Suchodol → Ландау-на-Изаре
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Ландау-на-Изаре → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Ландау-на-Изаре
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Ландау-на-Изаре → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Ландау-на-Изаре
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Ландау-на-Изаре → Suchodół
Suchodół → Ландау-на-Изаре
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Ландау-на-Изаре → Suchodol
Suchodol → Ландау-на-Изаре
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Ландау-на-Изаре → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Ландау-на-Изаре
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Ландау-на-Изаре → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Ландау-на-Изаре
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Ландау-на-Изаре → Sucholaski
Sucholaski → Ландау-на-Изаре
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Ландау-на-Изаре → Suchoraba
Suchoraba → Ландау-на-Изаре
Suchoraczek
Suchorączek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Ландау-на-Изаре → Suchoraczek
Suchoraczek → Ландау-на-Изаре
Suchorączek
Suchoraczek
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Ландау-на-Изаре → Suchoraczek
Suchoraczek → Ландау-на-Изаре
Suchorze
Поморское
Бытувский
Trzebielino
Ландау-на-Изаре → Suchorze
Suchorze → Ландау-на-Изаре
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Ландау-на-Изаре → Suchostruga
Suchostruga → Ландау-на-Изаре
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Ландау-на-Изаре → Суховоля
Суховоля → Ландау-на-Изаре
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Ландау-на-Изаре → Suchowola
Suchowola → Ландау-на-Изаре
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Ландау-на-Изаре → Suchowola
Suchowola → Ландау-на-Изаре
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ландау-на-Изаре → Suchowola
Suchowola → Ландау-на-Изаре
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Ландау-на-Изаре → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Ландау-на-Изаре
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Ландау-на-Изаре → Suchozebry
Suchozebry → Ландау-на-Изаре
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Ландау-на-Изаре → Suchozebry
Suchozebry → Ландау-на-Изаре
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Ландау-на-Изаре → Suchy Bór
Suchy Bór → Ландау-на-Изаре
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Ландау-на-Изаре → Сухи Домб
Сухи Домб → Ландау-на-Изаре
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Ландау-на-Изаре → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Ландау-на-Изаре
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Ландау-на-Изаре → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Ландау-на-Изаре
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Ландау-на-Изаре → Suchy Las
Suchy Las → Ландау-на-Изаре
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Sucumin
Sucumin → Ландау-на-Изаре
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Ландау-на-Изаре → Sudol
Sudol → Ландау-на-Изаре
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Ландау-на-Изаре → Sudol
Sudol → Ландау-на-Изаре
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Ландау-на-Изаре → Sudół
Sudół → Ландау-на-Изаре
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Ландау-на-Изаре → Sufczyn
Sufczyn → Ландау-на-Изаре
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Ландау-на-Изаре → Sukmanie
Sukmanie → Ландау-на-Изаре
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Ландау-на-Изаре → Sukowice
Sukowice → Ландау-на-Изаре
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Ландау-на-Изаре → Sukowy
Sukowy → Ландау-на-Изаре
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ландау-на-Изаре → Sulbiny
Sulbiny → Ландау-на-Изаре
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ландау-на-Изаре → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Ландау-на-Изаре
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Ландау-на-Изаре → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Ландау-на-Изаре
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Ландау-на-Изаре → Сулехув
Сулехув → Ландау-на-Изаре
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Ландау-на-Изаре → Сулехув
Сулехув → Ландау-на-Изаре
Sulechówko
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ландау-на-Изаре → Sulechówko
Sulechówko → Ландау-на-Изаре
Sulecin
Sulęcin
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Ландау-на-Изаре → Суленцин
Суленцин → Ландау-на-Изаре
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Ландау-на-Изаре → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Ландау-на-Изаре
Suleczyno
Sulęczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Ландау-на-Изаре → Suleczyno
Suleczyno → Ландау-на-Изаре
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Ландау-на-Изаре → Сулеюв
Сулеюв → Ландау-на-Изаре
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ландау-на-Изаре → Sulejow
Sulejow → Ландау-на-Изаре
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Ландау-на-Изаре → Sulejowek
Sulejowek → Ландау-на-Изаре
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Ландау-на-Изаре → Сулеюв
Сулеюв → Ландау-на-Изаре
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ландау-на-Изаре → Sulejow
Sulejow → Ландау-на-Изаре
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Ландау-на-Изаре → Sulejowek
Sulejowek → Ландау-на-Изаре
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Ландау-на-Изаре → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Ландау-на-Изаре
Sulęcin
Суленцин
Любушское
Суленцинский
Sulęcin
Ландау-на-Изаре → Суленцин
Суленцин → Ландау-на-Изаре
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Ландау-на-Изаре → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Ландау-на-Изаре
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Ландау-на-Изаре → Sulęcinek
Sulęcinek → Ландау-на-Изаре
Sulęczyno
Suleczyno
Поморское
Картузский
Sulęczyno
Ландау-на-Изаре → Suleczyno
Suleczyno → Ландау-на-Изаре
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ландау-на-Изаре → Sulicice
Sulicice → Ландау-на-Изаре
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ландау-на-Изаре → Sulikow
Sulikow → Ландау-на-Изаре
Sulikowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Barwice
Ландау-на-Изаре → Sulikowo
Sulikowo → Ландау-на-Изаре
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Ландау-на-Изаре → Sulikow
Sulikow → Ландау-на-Изаре
Sulimice
Суліміце
Западнопоморское
Славенский
Darłowo
Ландау-на-Изаре → Суліміце
Суліміце → Ландау-на-Изаре
Sulimierz
Западнопоморское
Мыслибуржский
Myślibórz
Ландау-на-Изаре → Sulimierz
Sulimierz → Ландау-на-Изаре
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ландау-на-Изаре → Sulimow
Sulimow → Ландау-на-Изаре
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ландау-на-Изаре → Sulimow
Sulimow → Ландау-на-Изаре
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ландау-на-Изаре → Sulimy
Sulimy → Ландау-на-Изаре
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Ландау-на-Изаре → Sulinowo
Sulinowo → Ландау-на-Изаре
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Ландау-на-Изаре → Сулиславице
Сулиславице → Ландау-на-Изаре
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Ландау-на-Изаре → Sulisław
Sulisław → Ландау-на-Изаре
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Ландау-на-Изаре → Сулиславице
Сулиславице → Ландау-на-Изаре
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Ландау-на-Изаре → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Ландау-на-Изаре
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Ландау-на-Изаре → Sulkow
Sulkow → Ландау-на-Изаре
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Ландау-на-Изаре → Sulkow
Sulkow → Ландау-на-Изаре
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ландау-на-Изаре → Сулковице
Сулковице → Ландау-на-Изаре
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Ландау-на-Изаре → Sulkowice
Sulkowice → Ландау-на-Изаре
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ландау-на-Изаре → Sulkowo
Sulkowo → Ландау-на-Изаре
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Ландау-на-Изаре → Сульміце
Сульміце → Ландау-на-Изаре
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Ландау-на-Изаре → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Ландау-на-Изаре
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Ландау-на-Изаре → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Ландау-на-Изаре
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Ландау-на-Изаре → Sulmów
Sulmów → Ландау-на-Изаре
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ландау-на-Изаре → Sulnówko
Sulnówko → Ландау-на-Изаре
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Ландау-на-Изаре → Suloszowa
Suloszowa → Ландау-на-Изаре
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Ландау-на-Изаре → Sulow
Sulow → Ландау-на-Изаре
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Ландау-на-Изаре → Sułkowice
Sułkowice → Ландау-на-Изаре
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Ландау-на-Изаре → Sułkowice
Sułkowice → Ландау-на-Изаре
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Ландау-на-Изаре → Сулковице
Сулковице → Ландау-на-Изаре
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Ландау-на-Изаре → Sulkowice
Sulkowice → Ландау-на-Изаре
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Ландау-на-Изаре → Sułków
Sułków → Ландау-на-Изаре
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Ландау-на-Изаре → Sulkow
Sulkow → Ландау-на-Изаре
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Ландау-на-Изаре → Suloszowa
Suloszowa → Ландау-на-Изаре
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Ландау-на-Изаре → Sułowiec
Sułowiec → Ландау-на-Изаре
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Ландау-на-Изаре → Сулув
Сулув → Ландау-на-Изаре
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Ландау-на-Изаре → Sułów
Sułów → Ландау-на-Изаре
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Ландау-на-Изаре → Sumin
Sumin → Ландау-на-Изаре
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Сумін
Сумін → Ландау-на-Изаре
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Ландау-на-Изаре → Sumina
Sumina → Ландау-на-Изаре
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ландау-на-Изаре → Suprasl
Suprasl → Ландау-на-Изаре
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Ландау-на-Изаре → Suprasl
Suprasl → Ландау-на-Изаре
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Ландау-на-Изаре → Suraż
Suraż → Ландау-на-Изаре
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Ландау-на-Изаре → Surminy
Surminy → Ландау-на-Изаре
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Ландау-на-Изаре → Surochow
Surochow → Ландау-на-Изаре
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Ландау-на-Изаре → Surochow
Surochow → Ландау-на-Изаре
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Ландау-на-Изаре → Сурова
Сурова → Ландау-на-Изаре
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Ландау-на-Изаре → Susiec
Susiec → Ландау-на-Изаре
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Ландау-на-Изаре → Суш
Суш → Ландау-на-Изаре
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Ландау-на-Изаре → Suszec
Suszec → Ландау-на-Изаре
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Ландау-на-Изаре → Suszewo
Suszewo → Ландау-на-Изаре
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Ландау-на-Изаре → Suszno
Suszno → Ландау-на-Изаре
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Suśnia
Suśnia → Ландау-на-Изаре
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Ландау-на-Изаре → Сувалки
Сувалки → Ландау-на-Изаре
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Ландау-на-Изаре → Сувалки
Сувалки → Ландау-на-Изаре
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Ландау-на-Изаре → Swaderki
Swaderki → Ландау-на-Изаре
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Ландау-на-Изаре → Swadzim
Swadzim → Ландау-на-Изаре
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Ландау-на-Изаре → Swarozyn
Swarozyn → Ландау-на-Изаре
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Ландау-на-Изаре → Swarozyn
Swarozyn → Ландау-на-Изаре
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Ландау-на-Изаре → Сважендз
Сважендз → Ландау-на-Изаре
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Ландау-на-Изаре → Swarzewo
Swarzewo → Ландау-на-Изаре
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Ландау-на-Изаре → Сважендз
Сважендз → Ландау-на-Изаре
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Ландау-на-Изаре → Swaty
Swaty → Ландау-на-Изаре
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Ландау-на-Изаре → Swiatki
Swiatki → Ландау-на-Изаре
Swiatki
Świątki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ландау-на-Изаре → Swiatki
Swiatki → Ландау-на-Изаре
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Ландау-на-Изаре → Swiatniki
Swiatniki → Ландау-на-Изаре
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Ландау-на-Изаре → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Ландау-на-Изаре
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Ландау-на-Изаре → Swibna
Swibna → Ландау-на-Изаре
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ландау-на-Изаре → Swider
Swider → Ландау-на-Изаре
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Ландау-на-Изаре → Swiderki
Swiderki → Ландау-на-Изаре
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Ландау-на-Изаре → Свидница
Свидница → Ландау-на-Изаре
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ландау-на-Изаре → Свидница
Свидница → Ландау-на-Изаре
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Ландау-на-Изаре
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Ландау-на-Изаре → Свидник
Свидник → Ландау-на-Изаре
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Ландау-на-Изаре → Swidniki
Swidniki → Ландау-на-Изаре
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ландау-на-Изаре → Swidrow
Swidrow → Ландау-на-Изаре
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ландау-на-Изаре → Swidry
Swidry → Ландау-на-Изаре
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Ландау-на-Изаре → Swidry Male
Swidry Male → Ландау-на-Изаре
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ландау-на-Изаре → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Ландау-на-Изаре
Swidwie
Świdwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Swidwie
Swidwie → Ландау-на-Изаре
Swidwin
Świdwin
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ландау-на-Изаре → Свидвин
Свидвин → Ландау-на-Изаре
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Ландау-на-Изаре → Свебодзице
Свебодзице → Ландау-на-Изаре
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Ландау-на-Изаре → Свебодзин
Свебодзин → Ландау-на-Изаре
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Swiecice
Swiecice → Ландау-на-Изаре
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ландау-на-Изаре → Свеце
Свеце → Ландау-на-Изаре
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Ландау-на-Изаре → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Ландау-на-Изаре
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Ландау-на-Изаре → Swieciechowa
Swieciechowa → Ландау-на-Изаре
Swiecko
Świecko
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ландау-на-Изаре → Швецко
Швецко → Ландау-на-Изаре
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Ландау-на-Изаре → Swiecko
Swiecko → Ландау-на-Изаре
Swielino
Świelino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Ландау-на-Изаре → Swielino
Swielino → Ландау-на-Изаре
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Ландау-на-Изаре → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Ландау-на-Изаре
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ландау-на-Изаре → Swiercze
Swiercze → Ландау-на-Изаре
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Ландау-на-Изаре → Swierczow
Swierczow → Ландау-на-Изаре
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ландау-на-Изаре → Swierczow
Swierczow → Ландау-на-Изаре
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Ландау-на-Изаре → Swierczow
Swierczow → Ландау-на-Изаре
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Ландау-на-Изаре → Swierczyna
Swierczyna → Ландау-на-Изаре
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Ландау-на-Изаре → Swierdze
Swierdze → Ландау-на-Изаре
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Ландау-на-Изаре → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Ландау-на-Изаре
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Ландау-на-Изаре → Swierszczow
Swierszczow → Ландау-на-Изаре
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Свежава
Свежава → Ландау-на-Изаре
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Ландау-на-Изаре → Swierze
Swierze → Ландау-на-Изаре
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ландау-на-Изаре → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Ландау-на-Изаре
Swierzenko
Świerzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Ландау-на-Изаре → Swierzenko
Swierzenko → Ландау-на-Изаре
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Ландау-на-Изаре → Сьвежна
Сьвежна → Ландау-на-Изаре
Swierzno
Świerzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Ландау-на-Изаре → Swierzno
Swierzno → Ландау-на-Изаре
Swieszyno
Świeszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ландау-на-Изаре → Swieszyno
Swieszyno → Ландау-на-Изаре
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ландау-на-Изаре → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ландау-на-Изаре
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Ландау-на-Изаре → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ландау-на-Изаре
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Ландау-на-Изаре → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Ландау-на-Изаре
Swiete
Święte
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ландау-на-Изаре → Swiete
Swiete → Ландау-на-Изаре
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ландау-на-Изаре → Swiete
Swiete → Ландау-на-Изаре
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Ландау-на-Изаре → Swietno
Swietno → Ландау-на-Изаре
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Ландау-на-Изаре → Swietochlowice
Swietochlowice → Ландау-на-Изаре
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Ландау-на-Изаре → Swietochowo
Swietochowo → Ландау-на-Изаре
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Ландау-на-Изаре → Swietomarz
Swietomarz → Ландау-на-Изаре
Swietoslaw
Świętosław
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ландау-на-Изаре → Swietoslaw
Swietoslaw → Ландау-на-Изаре
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Ландау-на-Изаре → Свентошув
Свентошув → Ландау-на-Изаре
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Ландау-на-Изаре → Швентошувка
Швентошувка → Ландау-на-Изаре
Swietoujsc
Świętoujść
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Ландау-на-Изаре → Swietoujsc
Swietoujsc → Ландау-на-Изаре
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ландау-на-Изаре → Swiety Marek
Swiety Marek → Ландау-на-Изаре
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Ландау-на-Изаре → Swilcza
Swilcza → Ландау-на-Изаре
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ландау-на-Изаре → Swincz
Swincz → Ландау-на-Изаре
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Ландау-на-Изаре → Swiniarow
Swiniarow → Ландау-на-Изаре
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Ландау-на-Изаре → Swiniary
Swiniary → Ландау-на-Изаре
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Ландау-на-Изаре → Swinna
Swinna → Ландау-на-Изаре
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Ландау-на-Изаре → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Ландау-на-Изаре
Swinoujscie
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Ландау-на-Изаре → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Ландау-на-Изаре
Switaly
Świtały
Поморское
Слупский
Damnica
Ландау-на-Изаре → Switaly
Switaly → Ландау-на-Изаре
Swobnica
Западнопоморское
Грыфинский
Banie
Ландау-на-Изаре → Swobnica
Swobnica → Ландау-на-Изаре
Swochowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Ландау-на-Изаре → Swochowo
Swochowo → Ландау-на-Изаре
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Ландау-на-Изаре → Swojczyce
Swojczyce → Ландау-на-Изаре
Swolowo
Swołowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Ландау-на-Изаре → Swolowo
Swolowo → Ландау-на-Изаре
Swołowo
Swolowo
Поморское
Слупский
Słupsk
Ландау-на-Изаре → Swolowo
Swolowo → Ландау-на-Изаре
Swornegacie
Поморское
Хойницкий
Chojnice
Ландау-на-Изаре → Swornegacie
Swornegacie → Ландау-на-Изаре
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Ландау-на-Изаре → Свори
Свори → Ландау-на-Изаре
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Ландау-на-Изаре → Sworzyce
Sworzyce → Ландау-на-Изаре
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Ландау-на-Изаре → Swoszowice
Swoszowice → Ландау-на-Изаре
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Ландау-на-Изаре → Syberia
Syberia → Ландау-на-Изаре
Sycewice
Сыцевице
Поморское
Слупский
Kobylnica
Ландау-на-Изаре → Сыцевице
Сыцевице → Ландау-на-Изаре
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Ландау-на-Изаре → Sycewo
Sycewo → Ландау-на-Изаре
Sychowo
Поморское
Вейхеровский
Luzino
Ландау-на-Изаре → Sychowo
Sychowo → Ландау-на-Изаре
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ландау-на-Изаре → Сыцув
Сыцув → Ландау-на-Изаре
Sycowa Huta
Поморское
Косцежский
Kościerzyna
Ландау-на-Изаре → Sycowa Huta
Sycowa Huta → Ландау-на-Изаре
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Ландау-на-Изаре → Sycowice
Sycowice → Ландау-на-Изаре
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ландау-на-Изаре → Сыцув
Сыцув → Ландау-на-Изаре
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Ландау-на-Изаре
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Ландау-на-Изаре
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Ландау-на-Изаре
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Sydol
Sydol → Ландау-на-Изаре
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Sydol
Sydol → Ландау-на-Изаре
Sylczno
Поморское
Бытувский
Parchowo
Ландау-на-Изаре → Sylczno
Sylczno → Ландау-на-Изаре
Sypniewo
Великопольское
Злотувский
Jastrowie
Ландау-на-Изаре → Sypniewo
Sypniewo → Ландау-на-Изаре
Sypniewo
Куявско Поморское
Семпульненский
Więcbork
Ландау-на-Изаре → Sypniewo
Sypniewo → Ландау-на-Изаре
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Ландау-на-Изаре → Sypniewo
Sypniewo → Ландау-на-Изаре
Syrkowice
Сирковіце
Западнопоморское
Бялогардский
Karlino
Ландау-на-Изаре → Сирковіце
Сирковіце → Ландау-на-Изаре
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Ландау-на-Изаре → Syrynia
Syrynia → Ландау-на-Изаре
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Ландау-на-Изаре → Szacilowka
Szacilowka → Ландау-на-Изаре
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Ландау-на-Изаре → Szacilowka
Szacilowka → Ландау-на-Изаре
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Ландау-на-Изаре → Шацили
Шацили → Ландау-на-Изаре
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Ландау-на-Изаре → Szadek
Szadek → Ландау-на-Изаре
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Ландау-на-Изаре → Szadkowice
Szadkowice → Ландау-на-Изаре
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ландау-на-Изаре → Szadlowice
Szadlowice → Ландау-на-Изаре
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Ландау-на-Изаре → Szadlowice
Szadlowice → Ландау-на-Изаре
Szadzko
Западнопоморское
Старгардский
Dobrzany
Ландау-на-Изаре → Szadzko
Szadzko → Ландау-на-Изаре
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Ландау-на-Изаре → Szaflary
Szaflary → Ландау-на-Изаре
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Ландау-на-Изаре → Шалас
Шалас → Ландау-на-Изаре
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Ландау-на-Изаре → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Ландау-на-Изаре
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Ландау-на-Изаре → Szalowa
Szalowa → Ландау-на-Изаре
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Ландау-на-Изаре → Szałkowo
Szałkowo → Ландау-на-Изаре
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Ландау-на-Изаре → Szałstry
Szałstry → Ландау-на-Изаре
Szamocin
Великопольское
Ходзеский
Szamocin
Ландау-на-Изаре → Szamocin
Szamocin → Ландау-на-Изаре
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ландау-на-Изаре → Шамотулы
Шамотулы → Ландау-на-Изаре
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ландау-на-Изаре → Шамотулы
Шамотулы → Ландау-на-Изаре
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Ландау-на-Изаре → Szarajówka
Szarajówka → Ландау-на-Изаре
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ландау-на-Изаре → Szarbkow
Szarbkow → Ландау-на-Изаре
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ландау-на-Изаре → Szarbkow
Szarbkow → Ландау-на-Изаре
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Ландау-на-Изаре → Szare
Szare → Ландау-на-Изаре
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Ландау-на-Изаре → Szarlej
Szarlej → Ландау-на-Изаре
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Ландау-на-Изаре → Szarlejka
Szarlejka → Ландау-на-Изаре
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Ландау-на-Изаре → Szarow
Szarow → Ландау-на-Изаре
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Ландау-на-Изаре → Szarow
Szarow → Ландау-на-Изаре
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ландау-на-Изаре → Szaruty
Szaruty → Ландау-на-Изаре
Szary Dwór
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ландау-на-Изаре → Szary Dwór
Szary Dwór → Ландау-на-Изаре
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ландау-на-Изаре → Szatarpy
Szatarpy → Ландау-на-Изаре
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Ландау-на-Изаре → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Ландау-на-Изаре
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Ландау-на-Изаре → Шавли
Шавли → Ландау-на-Изаре
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Ландау-на-Изаре → Щанець
Щанець → Ландау-на-Изаре
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Ландау-на-Изаре → Szczawa
Szczawa → Ландау-на-Изаре
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Ландау-на-Изаре → Szczawin
Szczawin → Ландау-на-Изаре
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Ландау-на-Изаре → Szczawin
Szczawin → Ландау-на-Изаре
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Ландау-на-Изаре → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Ландау-на-Изаре
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Ландау-на-Изаре → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Ландау-на-Изаре
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Ландау-на-Изаре → Szczawinek
Szczawinek → Ландау-на-Изаре
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Ландау-на-Изаре → Щавница
Щавница → Ландау-на-Изаре
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Ландау-на-Изаре → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Ландау-на-Изаре
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Ландау-на-Изаре → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Ландау-на-Изаре
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Ландау-на-Изаре → Szczebra
Szczebra → Ландау-на-Изаре
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Ландау-на-Изаре → Щебжешин
Щебжешин → Ландау-на-Изаре
Szczecin
Щецин
Западнопоморское
Szczecin
Szczecin
Ландау-на-Изаре → Щецин
Щецин → Ландау-на-Изаре
Szczecinek
Щецинек
Западнопоморское
Щецинецкий
Szczecinek
Ландау-на-Изаре → Щецинек
Щецинек → Ландау-на-Изаре
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Ландау-на-Изаре → Szczecno
Szczecno → Ландау-на-Изаре
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Ландау-на-Изаре → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Ландау-на-Изаре
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Ландау-на-Изаре → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Ландау-на-Изаре
Szczeglino
Западнопоморское
Кошалинский
Sianów
Ландау-на-Изаре → Szczeglino
Szczeglino → Ландау-на-Изаре
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Ландау-на-Изаре → Szczekarkow
Szczekarkow → Ландау-на-Изаре
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Ландау-на-Изаре → Szczekarkow
Szczekarkow → Ландау-на-Изаре
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Ландау-на-Изаре → Щекоцины
Щекоцины → Ландау-на-Изаре
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Ландау-на-Изаре → Szczelatyn
Szczelatyn → Ландау-на-Изаре
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ландау-на-Изаре → Щепанек
Щепанек → Ландау-на-Изаре
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Ландау-на-Изаре → Szczepanki
Szczepanki → Ландау-на-Изаре
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Ландау-на-Изаре → Szczepankowice
Szczepankowice → Ландау-на-Изаре
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Ландау-на-Изаре → Szczepankowo
Szczepankowo → Ландау-на-Изаре
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Ландау-на-Изаре → Szczepankowo
Szczepankowo → Ландау-на-Изаре
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ландау-на-Изаре → Szczepanow
Szczepanow → Ландау-на-Изаре
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Ландау-на-Изаре → Szczepanowice
Szczepanowice → Ландау-на-Изаре
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Ландау-на-Изаре → Szczepanów
Szczepanów → Ландау-на-Изаре
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Ландау-на-Изаре → Szczepanow
Szczepanow → Ландау-на-Изаре
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Ландау-на-Изаре → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Ландау-на-Изаре
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Ландау-на-Изаре → Szczepice
Szczepice → Ландау-на-Изаре
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Ландау-на-Изаре → Szczepki
Szczepki → Ландау-на-Изаре
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Ландау-на-Изаре → Szczepów
Szczepów → Ландау-на-Изаре
Szczerbin
Великопольское
Пильский
Łobżenica
Ландау-на-Изаре → Szczerbin
Szczerbin → Ландау-на-Изаре
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Ландау-на-Изаре → Щерцув
Щерцув → Ландау-на-Изаре
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Ландау-на-Изаре → Щерцув
Щерцув → Ландау-на-Изаре
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Ландау-на-Изаре → Szczerków
Szczerków → Ландау-на-Изаре
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Szczescie
Szczescie → Ландау-на-Изаре
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ландау-на-Изаре → Szczesna
Szczesna → Ландау-на-Изаре
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ландау-на-Изаре → Szczesne
Szczesne → Ландау-на-Изаре
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Ландау-на-Изаре → Szczesna
Szczesna → Ландау-на-Изаре
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Ландау-на-Изаре → Szczesne
Szczesne → Ландау-на-Изаре
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Ландау-на-Изаре → Szczescie
Szczescie → Ландау-на-Изаре
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Ландау-на-Изаре → Szczodre
Szczodre → Ландау-на-Изаре
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Ландау-на-Изаре → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Ландау-на-Изаре
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Ландау-на-Изаре → Щодрув
Щодрув → Ландау-на-Изаре
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Ландау-на-Изаре → Щодрово
Щодрово → Ландау-на-Изаре
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Ландау-на-Изаре → Щуцин
Щуцин → Ландау-на-Изаре
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ландау-на-Изаре → Szczuczyn
Szczuczyn → Ландау-на-Изаре
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Ландау-на-Изаре → Щучин
Щучин → Ландау-на-Изаре
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Ландау-на-Изаре → Szczukowice
Szczukowice → Ландау-на-Изаре
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Ландау-на-Изаре → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Ландау-на-Изаре
Szczurkowo
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Ландау-на-Изаре → Szczurkowo
Szczurkowo → Ландау-на-Изаре
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Ландау-на-Изаре → Щурова
Щурова → Ландау-на-Изаре
Szczutki
Куявско Поморское
Быдгощский
Sicienko
Ландау-на-Изаре → Szczutki
Szczutki → Ландау-на-Изаре
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Ландау-на-Изаре → Szczutowo
Szczutowo → Ландау-на-Изаре
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ландау-на-Изаре → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Ландау-на-Изаре
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Ландау-на-Изаре → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Ландау-на-Изаре
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Ландау-на-Изаре → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Ландау-на-Изаре
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Ландау-на-Изаре → Szczycionek
Szczycionek → Ландау-на-Изаре
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Ландау-на-Изаре → Szczyglice
Szczyglice → Ландау-на-Изаре
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Ландау-на-Изаре → Szczyglice
Szczyglice → Ландау-на-Изаре
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ландау-на-Изаре → Szczygly
Szczygly → Ландау-на-Изаре
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ландау-на-Изаре → Szczygly
Szczygly → Ландау-на-Изаре
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Ландау-на-Изаре → Szczypiec
Szczypiec → Ландау-на-Изаре
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ландау-на-Изаре → Szczypiorno
Szczypiorno → Ландау-на-Изаре
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Ландау-на-Изаре → Щирк
Щирк → Ландау-на-Изаре
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Ландау-на-Изаре → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Ландау-на-Изаре
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Ландау-на-Изаре → Щитна
Щитна → Ландау-на-Изаре
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Ландау-на-Изаре → Szczytniki
Szczytniki → Ландау-на-Изаре
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Ландау-на-Изаре → Щитно
Щитно → Ландау-на-Изаре
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Ландау-на-Изаре → Щитно
Щитно → Ландау-на-Изаре
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Ландау-на-Изаре → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Ландау-на-Изаре
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Ландау-на-Изаре → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Ландау-на-Изаре
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Ландау-на-Изаре → Szebnie
Szebnie → Ландау-на-Изаре
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Ландау-на-Изаре → Szedziec
Szedziec → Ландау-на-Изаре
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Ландау-на-Изаре → Szeliga
Szeliga → Ландау-на-Изаре
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Ландау-на-Изаре → Szembruczek
Szembruczek → Ландау-на-Изаре
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Ландау-на-Изаре → Szembruk
Szembruk → Ландау-на-Изаре
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Ландау-на-Изаре → Szemud
Szemud → Ландау-на-Изаре
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Ландау-на-Изаре → Szemud
Szemud → Ландау-на-Изаре
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Ландау-на-Изаре → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Ландау-на-Изаре
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Ландау-на-Изаре → Szepietowo
Szepietowo → Ландау-на-Изаре
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Ландау-на-Изаре → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Ландау-на-Изаре
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Ландау-на-Изаре → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Ландау-на-Изаре
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ландау-на-Изаре → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Ландау-на-Изаре
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ландау-на-Изаре → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Ландау-на-Изаре
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Ландау-на-Изаре → Szeromin
Szeromin → Ландау-на-Изаре
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Ландау-на-Изаре → Szerzawy
Szerzawy → Ландау-на-Изаре
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Ландау-на-Изаре → Szerzyny
Szerzyny → Ландау-на-Изаре
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Ландау-на-Изаре → Szestno
Szestno → Ландау-на-Изаре
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Ландау-на-Изаре → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Ландау-на-Изаре
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Ландау-на-Изаре → Szewnica
Szewnica → Ландау-на-Изаре
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Ландау-на-Изаре → Szewo
Szewo → Ландау-на-Изаре
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Ландау-на-Изаре → Szkarada
Szkarada → Ландау-на-Изаре
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Ландау-на-Изаре → Szkaradowo
Szkaradowo → Ландау-на-Изаре
Szklana
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ландау-на-Изаре → Szklana
Szklana → Ландау-на-Изаре
Szklana Huta
Поморское
Вейхеровский
Choczewo
Ландау-на-Изаре → Szklana Huta
Szklana Huta → Ландау-на-Изаре
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Ландау-на-Изаре → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Ландау-на-Изаре
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Ландау-на-Изаре → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Ландау-на-Изаре
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Ландау-на-Изаре → Szklary
Szklary → Ландау-на-Изаре
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Ландау-на-Изаре → Szklary
Szklary → Ландау-на-Изаре
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Ландау-на-Изаре → Szklary
Szklary → Ландау-на-Изаре
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Ландау-на-Изаре → Шкляри
Шкляри → Ландау-на-Изаре
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Ландау-на-Изаре → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Ландау-на-Изаре
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Ландау-на-Изаре → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Ландау-на-Изаре
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Ландау-на-Изаре → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Ландау-на-Изаре
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ландау-на-Изаре → Szkocja
Szkocja → Ландау-на-Изаре
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Ландау-на-Изаре → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Ландау-на-Изаре
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Ландау-на-Изаре → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Ландау-на-Изаре
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Ландау-на-Изаре → Szonow
Szonow → Ландау-на-Изаре
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Ландау-на-Изаре → Szonowice
Szonowice → Ландау-на-Изаре
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Ландау-на-Изаре → Szonow
Szonow → Ландау-на-Изаре
Szopa
Шопа
Поморское
Картузский
Sierakowice
Ландау-на-Изаре → Шопа
Шопа → Ландау-на-Изаре
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Ландау-на-Изаре → Szopinek
Szopinek → Ландау-на-Изаре
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Ландау-на-Изаре → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Ландау-на-Изаре
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Ландау-на-Изаре → Szostaki
Szostaki → Ландау-на-Изаре
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Ландау-на-Изаре → Szostaki
Szostaki → Ландау-на-Изаре
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Ландау-на-Изаре → Szowsko
Szowsko → Ландау-на-Изаре
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Ландау-на-Изаре → Szozdy
Szozdy → Ландау-на-Изаре
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Ландау-на-Изаре → Szóstka
Szóstka → Ландау-на-Изаре
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Ландау-на-Изаре → Szowsko
Szowsko → Ландау-на-Изаре
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Ландау-на-Изаре → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Ландау-на-Изаре
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Ландау-на-Изаре → Szparki
Szparki → Ландау-на-Изаре
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Szpegawsk
Szpegawsk → Ландау-на-Изаре
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Ландау-на-Изаре → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Ландау-на-Изаре
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Ландау-на-Изаре → Szpegawsk
Szpegawsk → Ландау-на-Изаре
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Ландау-на-Изаре → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Ландау-на-Изаре
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ландау-на-Изаре → Szpon
Szpon → Ландау-на-Изаре
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Ландау-на-Изаре → Szpondowo
Szpondowo → Ландау-на-Изаре
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Ландау-на-Изаре → Шпротава
Шпротава → Ландау-на-Изаре
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Ландау-на-Изаре → Szreniawa
Szreniawa → Ландау-на-Изаре
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Ландау-на-Изаре → Szrensk
Szrensk → Ландау-на-Изаре
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Ландау-на-Изаре → Szrensk
Szrensk → Ландау-на-Изаре
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Ландау-на-Изаре → Szropy
Szropy → Ландау-на-Изаре
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Ландау-на-Изаре → Sztabin
Sztabin → Ландау-на-Изаре
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Ландау-на-Изаре → Штум
Штум → Ландау-на-Изаре
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Ландау-на-Изаре → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Ландау-на-Изаре
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Ландау-на-Изаре → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Ландау-на-Изаре
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Ландау-на-Изаре → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Ландау-на-Изаре
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Ландау-на-Изаре → Штутово
Штутово → Ландау-на-Изаре
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Ландау-на-Изаре → Sztynort
Sztynort → Ландау-на-Изаре
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ландау-на-Изаре → Sztynwag
Sztynwag → Ландау-на-Изаре
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Ландау-на-Изаре → Шубин
Шубин → Ландау-на-Изаре
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Ландау-на-Изаре → Szudziałowo
Szudziałowo → Ландау-на-Изаре
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Ландау-на-Изаре → Szukalice
Szukalice → Ландау-на-Изаре
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Ландау-на-Изаре → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Ландау-на-Изаре
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Ландау-на-Изаре → Szumanie
Szumanie → Ландау-на-Изаре
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Ландау-на-Изаре → Szumin
Szumin → Ландау-на-Изаре
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ландау-на-Изаре → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Ландау-на-Изаре
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ландау-на-Изаре → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Ландау-на-Изаре
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ландау-на-Изаре → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Ландау-на-Изаре
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Ландау-на-Изаре → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Ландау-на-Изаре
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Ландау-на-Изаре → Szumowo
Szumowo → Ландау-на-Изаре
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Ландау-на-Изаре → Szurpiły
Szurpiły → Ландау-на-Изаре
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Ландау-на-Изаре → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Ландау-на-Изаре
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Ландау-на-Изаре → Szwarszowice
Szwarszowice → Ландау-на-Изаре
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ландау-на-Изаре → Szwarunki
Szwarunki → Ландау-на-Изаре
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Ландау-на-Изаре → Szwaruny
Szwaruny → Ландау-на-Изаре
Szwecja
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ландау-на-Изаре → Szwecja
Szwecja → Ландау-на-Изаре
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Ландау-на-Изаре → Szwelice
Szwelice → Ландау-на-Изаре
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Ландау-на-Изаре → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Ландау-на-Изаре
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Ландау-на-Изаре → Szyce
Szyce → Ландау-на-Изаре
Szydlice
Поморское
Бытувский
Miastko
Ландау-на-Изаре → Szydlice
Szydlice → Ландау-на-Изаре
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ландау-на-Изаре → Szydlowek
Szydlowek → Ландау-на-Изаре
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Ландау-на-Изаре → Szydlowice
Szydlowice → Ландау-на-Изаре
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ландау-на-Изаре → Шидловец
Шидловец → Ландау-на-Изаре
Szydlowo
Szydłowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ландау-на-Изаре → Szydlowo
Szydlowo → Ландау-на-Изаре
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Ландау-на-Изаре → Szydlowo
Szydlowo → Ландау-на-Изаре
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Ландау-на-Изаре → Szydlowice
Szydlowice → Ландау-на-Изаре
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ландау-на-Изаре → Шидловец
Шидловец → Ландау-на-Изаре
Szydłowo
Szydlowo
Великопольское
Пильский
Szydłowo
Ландау-на-Изаре → Szydlowo
Szydlowo → Ландау-на-Изаре
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Ландау-на-Изаре → Szydlowo
Szydlowo → Ландау-на-Изаре
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Ландау-на-Изаре → Szydłów
Szydłów → Ландау-на-Изаре
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Ландау-на-Изаре → Szydłów
Szydłów → Ландау-на-Изаре
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Ландау-на-Изаре → Шидлув
Шидлув → Ландау-на-Изаре
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Ландау-на-Изаре → Szydlowek
Szydlowek → Ландау-на-Изаре
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Ландау-на-Изаре → Szyjki
Szyjki → Ландау-на-Изаре
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Ландау-на-Изаре → Szyk
Szyk → Ландау-на-Изаре
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Ландау-на-Изаре → Szymaki
Szymaki → Ландау-на-Изаре
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Ландау-на-Изаре → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Ландау-на-Изаре
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Ландау-на-Изаре → Szymanow
Szymanow → Ландау-на-Изаре
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Ландау-на-Изаре → Szymanowek
Szymanowek → Ландау-на-Изаре
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Szymanowice
Szymanowice → Ландау-на-Изаре
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Ландау-на-Изаре → Szymanów
Szymanów → Ландау-на-Изаре
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Ландау-на-Изаре → Шиманув
Шиманув → Ландау-на-Изаре
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Ландау-на-Изаре → Шиманув
Шиманув → Ландау-на-Изаре
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Ландау-на-Изаре → Szymanow
Szymanow → Ландау-на-Изаре
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Ландау-на-Изаре → Szymanowek
Szymanowek → Ландау-на-Изаре
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Ландау-на-Изаре → Szymany
Szymany → Ландау-на-Изаре
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Ландау-на-Изаре → Шимбарк
Шимбарк → Ландау-на-Изаре
Szymbark
Поморское
Картузский
Stężyca
Ландау-на-Изаре → Szymbark
Szymbark → Ландау-на-Изаре
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Ландау-на-Изаре → Шимборно
Шимборно → Ландау-на-Изаре
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ландау-на-Изаре → Szymiszow
Szymiszow → Ландау-на-Изаре
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Ландау-на-Изаре → Szymiszow
Szymiszow → Ландау-на-Изаре
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Ландау-на-Изаре → Szymocin
Szymocin → Ландау-на-Изаре
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Ландау-на-Изаре → Szymonkow
Szymonkow → Ландау-на-Изаре
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Ландау-на-Изаре → Szymonowo
Szymonowo → Ландау-на-Изаре
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Ландау-на-Изаре → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Ландау-на-Изаре
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Ландау-на-Изаре → Szynkielow
Szynkielow → Ландау-на-Изаре
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ландау-на-Изаре → Szynwald
Szynwald → Ландау-на-Изаре
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Ландау-на-Изаре → Szynwald
Szynwald → Ландау-на-Изаре
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ландау-на-Изаре → Szynych
Szynych → Ландау-на-Изаре
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Ландау-на-Изаре → Szyperki
Szyperki → Ландау-на-Изаре
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Ландау-на-Изаре → Szypliszki
Szypliszki → Ландау-на-Изаре
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Ландау-на-Изаре → Szyplow
Szyplow → Ландау-на-Изаре
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Ландау-на-Изаре → Szyszki
Szyszki → Ландау-на-Изаре
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ландау-на-Изаре → Szyszkowa
Szyszkowa → Ландау-на-Изаре
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Ландау-на-Изаре → Szyszków
Szyszków → Ландау-на-Изаре
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Ландау-на-Изаре → Szyszyn
Szyszyn → Ландау-на-Изаре
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Ландау-на-Изаре → Sciborowice
Sciborowice → Ландау-на-Изаре
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Ландау-на-Изаре → Ściborze
Ściborze → Ландау-на-Изаре
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Ландау-на-Изаре → Sciborzyce
Sciborzyce → Ландау-на-Изаре
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Ландау-на-Изаре → Sciborz
Sciborz → Ландау-на-Изаре
Ściechów
Sciechow
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ландау-на-Изаре → Sciechow
Sciechow → Ландау-на-Изаре
Ściechówek
Sciechowek
Любушское
Гожувский
Lubiszyn
Ландау-на-Изаре → Sciechowek
Sciechowek → Ландау-на-Изаре
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Ландау-на-Изаре → Sciegny
Sciegny → Ландау-на-Изаре
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Ландау-на-Изаре → Sciejowice
Sciejowice → Ландау-на-Изаре
Ścienne
Scienne
Западнопоморское
Старгардский
Ińsko
Ландау-на-Изаре → Scienne
Scienne → Ландау-на-Изаре
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Ландау-на-Изаре → Ścigów
Ścigów → Ландау-на-Изаре
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Ландау-на-Изаре → Scinawa
Scinawa → Ландау-на-Изаре
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Ландау-на-Изаре → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Ландау-на-Изаре
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Ландау-на-Изаре → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Ландау-на-Изаре
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Ландау-на-Изаре → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Ландау-на-Изаре
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ландау-на-Изаре → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Ландау-на-Изаре
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Ландау-на-Изаре → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Ландау-на-Изаре
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Ландау-на-Изаре → Śląsko
Śląsko → Ландау-на-Изаре
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Ландау-на-Изаре → Slemien
Slemien → Ландау-на-Изаре
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Ландау-на-Изаре → Ślepowrony
Ślepowrony → Ландау-на-Изаре
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Ландау-на-Изаре → Slesin
Slesin → Ландау-на-Изаре
Ślesin
Slesin
Куявско Поморское
Накловский
Nakło nad Notecią
Ландау-на-Изаре → Slesin
Slesin → Ландау-на-Изаре
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Ландау-на-Изаре → Sleszowice
Sleszowice → Ландау-на-Изаре
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Ландау-на-Изаре → Slecin
Slecin → Ландау-на-Изаре
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Ландау-на-Изаре → Ślęza
Ślęza → Ландау-на-Изаре
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Ландау-на-Изаре → Slezany
Slezany → Ландау-на-Изаре
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Ландау-на-Изаре → Sliwa
Sliwa → Ландау-на-Изаре
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Ландау-на-Изаре → Śliwice
Śliwice → Ландау-на-Изаре
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Ландау-на-Изаре → Sliwice
Sliwice → Ландау-на-Изаре
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Ландау-на-Изаре → Śliwnica
Śliwnica → Ландау-на-Изаре
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Ландау-на-Изаре → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Ландау-на-Изаре
Śm
Śmiadowo
Западнопоморское
Щецинецкий
Borne Sulinowo
Ландау-на-Изаре → Śmiadowo
Śmiadowo → Ландау-на-Изаре
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Ландау-на-Изаре → Smiary
Smiary → Ландау-на-Изаре
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Ландау-на-Изаре → Śmiechowice
Śmiechowice → Ландау-на-Изаре
Śmiechów
Сьмехув
Западнопоморское
Кошалинский
Będzino
Ландау-на-Изаре → Сьмехув
Сьмехув → Ландау-на-Изаре
Śmielin
Smielin
Куявско Поморское
Накловский
Sadki
Ландау-на-Изаре → Smielin
Smielin → Ландау-на-Изаре
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Ландау-на-Изаре → Śmiełów
Śmiełów → Ландау-на-Изаре
Śmieszkowo
Великопольское
Чарнковско Тшчанецкий
Czarnków
Ландау-на-Изаре → Śmieszkowo
Śmieszkowo → Ландау-на-Изаре
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Ландау-на-Изаре → Smigiel
Smigiel → Ландау-на-Изаре
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Ландау-на-Изаре → Śmiłowice
Śmiłowice → Ландау-на-Изаре
Śmiłowo
Smilowo
Великопольское
Пильский
Kaczory
Ландау-на-Изаре → Smilowo
Smilowo → Ландау-на-Изаре
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Ландау-на-Изаре → Śmiłowo
Śmiłowo → Ландау-на-Изаре
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Ландау-на-Изаре → Sniadowo
Sniadowo → Ландау-на-Изаре
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Ландау-на-Изаре → Sniadowko
Sniadowko → Ландау-на-Изаре
Śniatowo
Sniatowo
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ландау-на-Изаре → Sniatowo
Sniatowo → Ландау-на-Изаре
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Ландау-на-Изаре → Snice
Snice → Ландау-на-Изаре
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Ландау-на-Изаре → Średni Łan
Średni Łan → Ландау-на-Изаре
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Ландау-на-Изаре → Средня Вес
Средня Вес → Ландау-на-Изаре
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Ландау-на-Изаре → Srem
Srem → Ландау-на-Изаре
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Ландау-на-Изаре → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Ландау-на-Изаре
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Ландау-на-Изаре → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Ландау-на-Изаре
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Ландау-на-Изаре → Srodula
Srodula → Ландау-на-Изаре
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ландау-на-Изаре → Srodborow
Srodborow → Ландау-на-Изаре
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Ландау-на-Изаре → Swiatki
Swiatki → Ландау-на-Изаре
Świątki
Swiatki
Западнопоморское
Мыслибуржский
Nowogródek Pomorski
Ландау-на-Изаре → Swiatki
Swiatki → Ландау-на-Изаре
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Ландау-на-Изаре → Swiatniki
Swiatniki → Ландау-на-Изаре
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Ландау-на-Изаре → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Ландау-на-Изаре
Świchowo
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Ландау-на-Изаре → Świchowo
Świchowo → Ландау-на-Изаре
Świchówko
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Ландау-на-Изаре → Świchówko
Świchówko → Ландау-на-Изаре
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ландау-на-Изаре → Swider
Swider → Ландау-на-Изаре
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Ландау-на-Изаре → Swiderki
Swiderki → Ландау-на-Изаре
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Ландау-на-Изаре → Свидница
Свидница → Ландау-на-Изаре
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Ландау-на-Изаре → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Ландау-на-Изаре
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Ландау-на-Изаре → Свидник
Свидник → Ландау-на-Изаре
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Ландау-на-Изаре → Сьвідник
Сьвідник → Ландау-на-Изаре
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Ландау-на-Изаре → Swidniki
Swidniki → Ландау-на-Изаре
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Ландау-на-Изаре → Świdno
Świdno → Ландау-на-Изаре
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Ландау-на-Изаре → Swidrow
Swidrow → Ландау-на-Изаре
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Ландау-на-Изаре → Swidry
Swidry → Ландау-на-Изаре
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Ландау-на-Изаре → Swidry Male
Swidry Male → Ландау-на-Изаре
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Ландау-на-Изаре → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Ландау-на-Изаре
Świdwie
Swidwie
Куявско Поморское
Семпульненский
Sępólno Krajeńskie
Ландау-на-Изаре → Swidwie
Swidwie → Ландау-на-Изаре
Świdwin
Свидвин
Западнопоморское
Свидвинский
Świdwin
Ландау-на-Изаре → Свидвин
Свидвин → Ландау-на-Изаре
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Ландау-на-Изаре → Świdy
Świdy → Ландау-на-Изаре
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Ландау-на-Изаре → Свебодзице
Свебодзице → Ландау-на-Изаре
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Ландау-на-Изаре → Свебодзин
Свебодзин → Ландау-на-Изаре
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Ландау-на-Изаре → Свеце
Свеце → Ландау-на-Изаре
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Ландау-на-Изаре → Сьвеце
Сьвеце → Ландау-на-Изаре
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Ландау-на-Изаре → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Ландау-на-Изаре
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Ландау-на-Изаре → Świeciechów
Świeciechów → Ландау-на-Изаре
Świecino
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Ландау-на-Изаре → Świecino
Świecino → Ландау-на-Изаре
Świecko
Швецко
Любушское
Слубицкий
Słubice
Ландау-на-Изаре → Швецко
Швецко → Ландау-на-Изаре
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Ландау-на-Изаре → Świedziebnia
Świedziebnia → Ландау-на-Изаре
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Ландау-на-Изаре → Świekatowo
Świekatowo → Ландау-на-Изаре
Świelino
Swielino
Западнопоморское
Кошалинский
Bobolice
Ландау-на-Изаре → Swielino
Swielino → Ландау-на-Изаре
Świemino
Сьвеміно
Западнопоморское
Кошалинский
Biesiekierz
Ландау-на-Изаре → Сьвеміно
Сьвеміно → Ландау-на-Изаре
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Ландау-на-Изаре → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Ландау-на-Изаре
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Ландау-на-Изаре → Swiercze
Swiercze → Ландау-на-Изаре
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Ландау-на-Изаре → Swierczow
Swierczow → Ландау-на-Изаре
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ландау-на-Изаре → Swierczow
Swierczow → Ландау-на-Изаре
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Ландау-на-Изаре → Świerczów
Świerczów → Ландау-на-Изаре
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Ландау-на-Изаре → Swierczow
Swierczow → Ландау-на-Изаре
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Ландау-на-Изаре → Сьверчин
Сьверчин → Ландау-на-Изаре
Świerczyna
Западнопоморское
Дравский
Wierzchowo
Ландау-на-Изаре → Świerczyna
Świerczyna → Ландау-на-Изаре
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Ландау-на-Изаре → Świerczyna
Świerczyna → Ландау-на-Изаре
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Ландау-на-Изаре → Swierczyna
Swierczyna → Ландау-на-Изаре
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Ландау-на-Изаре → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Ландау-на-Изаре
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Ландау-на-Изаре → Świerklaniec
Świerklaniec → Ландау-на-Изаре
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Ландау-на-Изаре → Świerklany
Świerklany → Ландау-на-Изаре
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Ландау-на-Изаре → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Ландау-на-Изаре
Świerszczewo
Западнопоморское
Щецинецкий
Biały Bór
Ландау-на-Изаре → Świerszczewo
Świerszczewo → Ландау-на-Изаре
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Ландау-на-Изаре → Swierszczow
Swierszczow → Ландау-на-Изаре
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Ландау-на-Изаре → Свежава
Свежава → Ландау-на-Изаре
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Ландау-на-Изаре → Świerzbienie
Świerzbienie → Ландау-на-Изаре
Świerzenko
Swierzenko
Поморское
Бытувский
Miastko
Ландау-на-Изаре → Swierzenko
Swierzenko → Ландау-на-Изаре
Świerzno
Swierzno
Западнопоморское
Каменьский
Świerzno
Ландау-на-Изаре → Swierzno
Swierzno → Ландау-на-Изаре
Świerzno
Поморское
Бытувский
Miastko
Ландау-на-Изаре → Świerzno
Świerzno → Ландау-на-Изаре
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Ландау-на-Изаре → Swierze
Swierze → Ландау-на-Изаре
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Ландау-на-Изаре → Świerże
Świerże → Ландау-на-Изаре
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Ландау-на-Изаре → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Ландау-на-Изаре
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Ландау-на-Изаре → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Ландау-на-Изаре
Świeszewo
Западнопоморское
Грыфицкий
Gryfice
Ландау-на-Изаре → Świeszewo
Świeszewo → Ландау-на-Изаре
Świeszyno
Swieszyno
Западнопоморское
Кошалинский
Świeszyno
Ландау-на-Изаре → Swieszyno
Swieszyno → Ландау-на-Изаре
Świeszyno
Поморское
Бытувский
Miastko
Ландау-на-Изаре → Świeszyno
Świeszyno → Ландау-на-Изаре
Świetlino
Поморское
Вейхеровский
Łęczyce
Ландау-на-Изаре → Świetlino
Świetlino → Ландау-на-Изаре
Święcianowo
Западнопоморское
Славенский
Malechowo
Ландау-на-Изаре → Święcianowo
Święcianowo → Ландау-на-Изаре
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Ландау-на-Изаре → Swiecice
Swiecice → Ландау-на-Изаре
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Ландау-на-Изаре → Święciec
Święciec → Ландау-на-Изаре
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Ландау-на-Изаре → Swieciechowa
Swieciechowa → Ландау-на-Изаре
Święciechowo
Западнопоморское
Лобезский
Resko
Ландау-на-Изаре → Święciechowo
Święciechowo → Ландау-на-Изаре
Święcino
Поморское
Слупский
Główczyce
Ландау-на-Изаре → Święcino
Święcino → Ландау-на-Изаре
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Ландау-на-Изаре → Swiecko
Swiecko → Ландау-на-Изаре
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Ландау-на-Изаре → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ландау-на-Изаре
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Ландау-на-Изаре → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Ландау-на-Изаре
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Ландау-на-Изаре → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Ландау-на-Изаре
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Ландау-на-Изаре → Święta Woda
Święta Woda → Ландау-на-Изаре
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Ландау-на-Изаре → Świętajno
Świętajno → Ландау-на-Изаре
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Ландау-на-Изаре → Świętajno
Świętajno → Ландау-на-Изаре
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Ландау-на-Изаре → Święte
Święte → Ландау-на-Изаре
Święte
Swiete
Западнопоморское
Старгардский
Stargard
Ландау-на-Изаре → Swiete
Swiete → Ландау-на-Изаре
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Ландау-на-Изаре → Swiete
Swiete → Ландау-на-Изаре
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Ландау-на-Изаре → Swietno
Swietno → Ландау-на-Изаре
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Ландау-на-Изаре → Swietochlowice
Swietochlowice → Ландау-на-Изаре
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Ландау-на-Изаре → Swietochowo
Swietochowo → Ландау-на-Изаре
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Ландау-на-Изаре → Swietomarz
Swietomarz → Ландау-на-Изаре
Świętosław
Swietoslaw
Западнопоморское
Валецкий
Wałcz
Ландау-на-Изаре → Swietoslaw
Swietoslaw → Ландау-на-Изаре
Świętoszewko
Западнопоморское
Голенювский
Przybiernów
Ландау-на-Изаре → Świętoszewko
Świętoszewko → Ландау-на-Изаре
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Ландау-на-Изаре → Швентошувка
Швентошувка → Ландау-на-Изаре
Świętoujść
Swietoujsc
Западнопоморское
Каменьский
Wolin
Ландау-на-Изаре → Swietoujsc
Swietoujsc → Ландау-на-Изаре
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Ландау-на-Изаре → Swilcza
Swilcza → Ландау-на-Изаре
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Ландау-на-Изаре → Swiniarow
Swiniarow → Ландау-на-Изаре
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Ландау-на-Изаре → Świniarsko
Świniarsko → Ландау-на-Изаре
Świniary
Любушское
Мендзыжечский
Skwierzyna
Ландау-на-Изаре → Świniary
Świniary → Ландау-на-Изаре
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Ландау-на-Изаре → Swiniary
Swiniary → Ландау-на-Изаре
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Ландау-на-Изаре → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Ландау-на-Изаре
Świniec
Западнопоморское
Каменьский
Kamień Pomorski
Ландау-на-Изаре → Świniec
Świniec → Ландау-на-Изаре
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Ландау-на-Изаре → Świnino
Świnino → Ландау-на-Изаре
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Ландау-на-Изаре → Swinna
Swinna → Ландау-на-Изаре
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Ландау-на-Изаре → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Ландау-на-Изаре
Świnoujście
Свиноуйсьце
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Ландау-на-Изаре → Свиноуйсьце
Свиноуйсьце → Ландау-на-Изаре
Świnoujście
Западнопоморское
Świnoujście
Świnoujście
Ландау-на-Изаре → Świnoujście
Świnoujście → Ландау-на-Изаре
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Ландау-на-Изаре → Świny
Świny → Ландау-на-Изаре
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Ландау-на-Изаре → Swincz
Swincz → Ландау-на-Изаре
Świtały
Switaly
Поморское
Слупский
Damnica
Ландау-на-Изаре → Switaly
Switaly → Ландау-на-Изаре
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Ландау-на-Изаре
Ландау-на-Изаре
Польша
Германия