rebrutto.com
Polska wersja językowa
Русская версия
English version
Новый поиск: Поиск Из-В
Новый поиск: Поиск по истории
Новый поиск: Поиск Шаг-За-Шагом
Отправьте нам сообщение по электронной почте
Отправьте нам сообщение в Мессенджере
Flixbus
Infobus
Voyager международное
Voyager билеты по Польше
Voyager билеты в/из аэропортов
euroTicket
Страны
Франция
Дигуэн
Дигуэн ↔ Польша
Автобусы
Дигуэн
Digoin
Франция
↔
Польша
Polska
Poland
+
Польша
↔
Дигуэн
Поиск Шаг-За-Шагом
/
Страны
/
Франция
/
Дигуэн
/
Польша
А
Б
В
Г
Д
Е
Є
Ж
З
И
І
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Sa
Są
Sc
Se
Sę
Si
Sk
Sl
Sł
Sm
Sn
So
Só
Sp
Sr
St
Su
Sw
Sy
Sz
Śc
Śl
Śm
Śn
Śr
Św
Ś
T
U
W
x
Z
Ź
Ż
Ґ
S
Sa
Sabaudia
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Дигуэн → Sabaudia
Sabaudia → Дигуэн
Sacharewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Дигуэн → Sacharewo
Sacharewo → Дигуэн
Sadek
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Дигуэн → Sadek
Sadek → Дигуэн
Sadkow
Sadków
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Sadkow
Sadkow → Дигуэн
Sadkow
Садкув
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Дигуэн → Садкув
Садкув → Дигуэн
Sadkowek
Sadkówek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Sadkowek
Sadkowek → Дигуэн
Sadków
Sadkow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Sadkow
Sadkow → Дигуэн
Sadkówek
Sadkowek
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Sadkowek
Sadkowek → Дигуэн
Sadlinki
Поморское
Квидзынский
Sadlinki
Дигуэн → Sadlinki
Sadlinki → Дигуэн
Sadlno
Великопольское
Конинский
Wierzbinek
Дигуэн → Sadlno
Sadlno → Дигуэн
Sadlowo
Sadłowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Дигуэн → Sadlowo
Sadlowo → Дигуэн
Sadlowo
Sadłowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Дигуэн → Sadlowo
Sadlowo → Дигуэн
Sadłowo
Sadlowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Дигуэн → Sadlowo
Sadlowo → Дигуэн
Sadłowo
Sadlowo
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Дигуэн → Sadlowo
Sadlowo → Дигуэн
Sadow
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Дигуэн → Sadow
Sadow → Дигуэн
Sadowa
Садова
Мазовецкое
Западно Варшавский
Łomianki
Дигуэн → Садова
Садова → Дигуэн
Sadowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Sadowice
Sadowice → Дигуэн
Sadowie
Свентокшишское
Опатувский
Sadowie
Дигуэн → Sadowie
Sadowie → Дигуэн
Sadowie
Садове
Силезское
Заверценский
Irządze
Дигуэн → Садове
Садове → Дигуэн
Sadowne
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Дигуэн → Sadowne
Sadowne → Дигуэн
Sadowo
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Дигуэн → Sadowo
Sadowo → Дигуэн
Sadów
Sadow
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Дигуэн → Sadow
Sadow → Дигуэн
Sadów
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Дигуэн → Sadów
Sadów → Дигуэн
Sadrozyce
Нижнесилезское
Олесницкий
Twardogóra
Дигуэн → Sadrozyce
Sadrozyce → Дигуэн
Sadry
Sądry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Дигуэн → Sadry
Sadry → Дигуэн
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Дигуэн → Sadurki
Sadurki → Дигуэн
Sadurki
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Дигуэн → Sadurki
Sadurki → Дигуэн
Sady
Люблинское
Замойский
Скербешув
Дигуэн → Sady
Sady → Дигуэн
Sady
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Дигуэн → Sady
Sady → Дигуэн
Sady
Свентокшишское
Пиньчувский
Michałów
Дигуэн → Sady
Sady → Дигуэн
Sady Dolne
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Дигуэн → Sady Dolne
Sady Dolne → Дигуэн
Sadykierz
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Дигуэн → Sadykierz
Sadykierz → Дигуэн
Sajczyce
Сайчице
Люблинское
Хелмский
Sawin
Дигуэн → Сайчице
Сайчице → Дигуэн
Salno
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Дигуэн → Salno
Salno → Дигуэн
Samarzewo
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Дигуэн → Samarzewo
Samarzewo → Дигуэн
Samborowice
Силезское
Рацибужский
Pietrowice Wielkie
Дигуэн → Samborowice
Samborowice → Дигуэн
Samborowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Дигуэн → Samborowo
Samborowo → Дигуэн
Samborzec
Свентокшишское
Сандомирский
Samborzec
Дигуэн → Samborzec
Samborzec → Дигуэн
Samlawki
Samławki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Дигуэн → Samlawki
Samlawki → Дигуэн
Samławki
Samlawki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Kolno
Дигуэн → Samlawki
Samlawki → Дигуэн
Samociazek
Samociążek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Дигуэн → Samociazek
Samociazek → Дигуэн
Samociążek
Samociazek
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Дигуэн → Samociazek
Samociazek → Дигуэн
Samolubie
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Kiwity
Дигуэн → Samolubie
Samolubie → Дигуэн
Samołęż
Великопольское
Шамотульский
Wronki
Дигуэн → Samołęż
Samołęż → Дигуэн
Samorzadki
Samorządki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Дигуэн → Samorzadki
Samorzadki → Дигуэн
Samorządki
Samorzadki
Мазовецкое
Гарволинский
Górzno
Дигуэн → Samorzadki
Samorzadki → Дигуэн
Samostrzalow
Samostrzałów
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Дигуэн → Samostrzalow
Samostrzalow → Дигуэн
Samostrzałów
Samostrzalow
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Дигуэн → Samostrzalow
Samostrzalow → Дигуэн
Samotwór
Самотвур
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Самотвур
Самотвур → Дигуэн
Samowicze
Люблинское
Бяльский
Terespol
Дигуэн → Samowicze
Samowicze → Дигуэн
Sampława
Варминско Мазурское
Илавский
Lubawa
Дигуэн → Sampława
Sampława → Дигуэн
Samsonowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Samsonowice
Samsonowice → Дигуэн
Sandomierz
Сандомир
Свентокшишское
Сандомирский
Sandomierz
Дигуэн → Сандомир
Сандомир → Дигуэн
Sanie
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Дигуэн → Sanie
Sanie → Дигуэн
Sanka
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Дигуэн → Sanka
Sanka → Дигуэн
Sanniki
Санники
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Дигуэн → Санники
Санники → Дигуэн
Sanok
Санок
Подкарпатское
Санокский
Sanok
Дигуэн → Санок
Санок → Дигуэн
Sapieżyn
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Sapieżyn
Sapieżyn → Дигуэн
Saplaty
Sąpłaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Дигуэн → Saplaty
Saplaty → Дигуэн
Sapy
Sąpy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Дигуэн → Sapy
Sapy → Дигуэн
Sarbicko
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Дигуэн → Sarbicko
Sarbicko → Дигуэн
Sarnaki
Сарнаки
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Дигуэн → Сарнаки
Сарнаки → Дигуэн
Sarnia Zwola
Свентокшишское
Островецкий
Waśniów
Дигуэн → Sarnia Zwola
Sarnia Zwola → Дигуэн
Sarnow
Sarnów
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Дигуэн → Sarnow
Sarnow → Дигуэн
Sarnów
Sarnow
Подкарпатское
Мелецкий
Tuszów Narodowy
Дигуэн → Sarnow
Sarnow → Дигуэн
Sarnówek
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Дигуэн → Sarnówek
Sarnówek → Дигуэн
Sarnówek
Лодзинское
Поддембицкий
Dalików
Дигуэн → Sarnówek
Sarnówek → Дигуэн
Sartowice
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Дигуэн → Sartowice
Sartowice → Дигуэн
Sarzyna
Подкарпатское
Лежайский
Nowa Sarzyna
Дигуэн → Sarzyna
Sarzyna → Дигуэн
Saspow
Sąspów
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Дигуэн → Saspow
Saspow → Дигуэн
Sawin
Люблинское
Хелмский
Sawin
Дигуэн → Sawin
Sawin → Дигуэн
Sawino
Подляское
Белостокский
Tykocin
Дигуэн → Sawino
Sawino → Дигуэн
Sawity
Варминско Мазурское
Бранёвский
Pieniężno
Дигуэн → Sawity
Sawity → Дигуэн
Są
Sądry
Sadry
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Дигуэн → Sadry
Sadry → Дигуэн
Sągnity
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Дигуэн → Sągnity
Sągnity → Дигуэн
Sąpłaty
Saplaty
Варминско Мазурское
Щитненский
Dźwierzuty
Дигуэн → Saplaty
Saplaty → Дигуэн
Sąpy
Sapy
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Дигуэн → Sapy
Sapy → Дигуэн
Sąpy
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Młynary
Дигуэн → Sąpy
Sąpy → Дигуэн
Sąsiadka
Сутейск
Люблинское
Замойский
Сулув
Дигуэн → Сутейск
Сутейск → Дигуэн
Sąspów
Saspow
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Дигуэн → Saspow
Saspow → Дигуэн
Sc
Schodnia
Опольское
Опольский
Ozimek
Дигуэн → Schodnia
Schodnia → Дигуэн
Schodnia Stara
Опольское
Опольский
Ozimek
Дигуэн → Schodnia Stara
Schodnia Stara → Дигуэн
Sciborowice
Ściborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Дигуэн → Sciborowice
Sciborowice → Дигуэн
Sciborz
Ścibórz
Опольское
Ныский
Paczków
Дигуэн → Sciborz
Sciborz → Дигуэн
Sciborzyce
Ściborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Дигуэн → Sciborzyce
Sciborzyce → Дигуэн
Sciborzyce Wielkie
Опольское
Глубчицкий
Kietrz
Дигуэн → Sciborzyce Wielkie
Sciborzyce Wielkie → Дигуэн
Sciegny
Ściegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Дигуэн → Sciegny
Sciegny → Дигуэн
Sciejowice
Ściejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Дигуэн → Sciejowice
Sciejowice → Дигуэн
Scinawa
Ścinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Дигуэн → Scinawa
Scinawa → Дигуэн
Se
Sebastianowo
Великопольское
Сьремский
Książ Wielkopolski
Дигуэн → Sebastianowo
Sebastianowo → Дигуэн
Secemin
Свентокшишское
Влощовский
Secemin
Дигуэн → Secemin
Secemin → Дигуэн
Sechna
Малопольское
Лимановский
Laskowa
Дигуэн → Sechna
Sechna → Дигуэн
Seczkowo
Sęczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Дигуэн → Seczkowo
Seczkowo → Дигуэн
Sedow
Sędów
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Дигуэн → Sedow
Sedow → Дигуэн
Sedziejowice
Sędziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Дигуэн → Sedziejowice
Sedziejowice → Дигуэн
Sedzimirow
Sędzimirów
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Дигуэн → Sedzimirow
Sedzimirow → Дигуэн
Sedziszow
Sędziszów
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Дигуэн → Sedziszow
Sedziszow → Дигуэн
Sedziszow Malopolski
Sędziszów Małopolski
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Дигуэн → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Дигуэн
Sedziszowa
Sędziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Дигуэн → Sedziszowa
Sedziszowa → Дигуэн
Sedziszowa
Sędziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Sedziszowa
Sedziszowa → Дигуэн
Sejny
Сейны
Подляское
Сейненский
Sejny
Дигуэн → Сейны
Сейны → Дигуэн
Sekocin Las
Sękocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Дигуэн → Sekocin Las
Sekocin Las → Дигуэн
Semlin
Семлін
Поморское
Старогардский
Zblewo
Дигуэн → Семлін
Семлін → Дигуэн
Senislawice
Senisławice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Дигуэн → Senislawice
Senislawice → Дигуэн
Senisławice
Senislawice
Свентокшишское
Казимежский
Opatowiec
Дигуэн → Senislawice
Senislawice → Дигуэн
Sepopol
Sępopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Дигуэн → Sepopol
Sepopol → Дигуэн
Serafinów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Serafinów
Serafinów → Дигуэн
Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Дигуэн → Serby
Serby → Дигуэн
Seredzice
Мазовецкое
Радомский
Iłża
Дигуэн → Seredzice
Seredzice → Дигуэн
Serock
Сероцк
Куявско Поморское
Свецкий
Pruszcz
Дигуэн → Сероцк
Сероцк → Дигуэн
Serock
Сероцк
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Дигуэн → Сероцк
Сероцк → Дигуэн
Seroczyn
Мазовецкое
Седлецкий
Wodynie
Дигуэн → Seroczyn
Seroczyn → Дигуэн
Seroki
Мазовецкое
Сохачевский
Teresin
Дигуэн → Seroki
Seroki → Дигуэн
Serokomla
Люблинское
Лукувский
Serokomla
Дигуэн → Serokomla
Serokomla → Дигуэн
Serpelice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Дигуэн → Serpelice
Serpelice → Дигуэн
Serwoniec
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Дигуэн → Serwoniec
Serwoniec → Дигуэн
Serwy
Подляское
Августовский
Płaska
Дигуэн → Serwy
Serwy → Дигуэн
Sę
Sęczkowo
Seczkowo
Куявско Поморское
Радзеювский
Osięciny
Дигуэн → Seczkowo
Seczkowo → Дигуэн
Sędki
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Дигуэн → Sędki
Sędki → Дигуэн
Sędów
Sedow
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Дигуэн → Sedow
Sedow → Дигуэн
Sędów
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Дигуэн → Sędów
Sędów → Дигуэн
Sędziejowice
Sedziejowice
Лодзинское
Ласкский
Sędziejowice
Дигуэн → Sedziejowice
Sedziejowice → Дигуэн
Sędzimirów
Sedzimirow
Нижнесилезское
Злоторыйский
Pielgrzymka
Дигуэн → Sedzimirow
Sedzimirow → Дигуэн
Sędziszowa
Sedziszowa
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Дигуэн → Sedziszowa
Sedziszowa → Дигуэн
Sędziszowa
Sedziszowa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Sedziszowa
Sedziszowa → Дигуэн
Sędziszów
Sedziszow
Свентокшишское
Енджеювский
Sędziszów
Дигуэн → Sedziszow
Sedziszow → Дигуэн
Sędziszów Małopolski
Сендзишув Малопольски
Подкарпатское
Ропчицко Сендзишувский
Sędziszów Małopolski
Дигуэн → Сендзишув Малопольски
Сендзишув Малопольски → Дигуэн
Sękocin Las
Sekocin Las
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Дигуэн → Sekocin Las
Sekocin Las → Дигуэн
Sękocin Nowy
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Дигуэн → Sękocin Nowy
Sękocin Nowy → Дигуэн
Sękocin Stary
Мазовецкое
Прушковский
Raszyn
Дигуэн → Sękocin Stary
Sękocin Stary → Дигуэн
Sękowa
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Дигуэн → Sękowa
Sękowa → Дигуэн
Sękowo
Великопольское
Шамотульский
Duszniki
Дигуэн → Sękowo
Sękowo → Дигуэн
Sępopol
Sepopol
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Sępopol
Дигуэн → Sepopol
Sepopol → Дигуэн
Si
Siary
Малопольское
Горлицкий
Sękowa
Дигуэн → Siary
Siary → Дигуэн
Siąszyce
Великопольское
Конинский
Rychwał
Дигуэн → Siąszyce
Siąszyce → Дигуэн
Sichow
Sichów
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Дигуэн → Sichow
Sichow → Дигуэн
Sichów
Sichow
Нижнесилезское
Яворский
Męcinka
Дигуэн → Sichow
Sichow → Дигуэн
Siczki
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Дигуэн → Siczki
Siczki → Дигуэн
Sidzina
Сідзіна
Малопольское
Сухский
Bystra Sidzina
Дигуэн → Сідзіна
Сідзіна → Дигуэн
Sieborowice
Малопольское
Краковский
Michałowice
Дигуэн → Sieborowice
Sieborowice → Дигуэн
Sieburczyn
Подляское
Ломжинский
Wizna
Дигуэн → Sieburczyn
Sieburczyn → Дигуэн
Siechnice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Дигуэн → Siechnice
Siechnice → Дигуэн
Sieciaszka Pierwsza
Sięciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Дигуэн → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Дигуэн
Sieciechow
Sieciechów
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Дигуэн → Sieciechow
Sieciechow → Дигуэн
Sieciechow
Сецехув
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Дигуэн → Сецехув
Сецехув → Дигуэн
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Дигуэн → Sieciechowice
Sieciechowice → Дигуэн
Sieciechowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Дигуэн → Sieciechowice
Sieciechowice → Дигуэн
Sieciechów
Sieciechow
Лодзинское
Кутновский
Kutno
Дигуэн → Sieciechow
Sieciechow → Дигуэн
Sieciejow
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Дигуэн → Sieciejow
Sieciejow → Дигуэн
Siecien
Siecień
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Дигуэн → Siecien
Siecien → Дигуэн
Siecień
Siecien
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Дигуэн → Siecien
Siecien → Дигуэн
Siedlakowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Дигуэн → Siedlakowice
Siedlakowice → Дигуэн
Siedlanka
Подкарпатское
Кольбушовский
Niwiska
Дигуэн → Siedlanka
Siedlanka → Дигуэн
Siedlatkow
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Дигуэн → Siedlatkow
Siedlatkow → Дигуэн
Siedlątków
Siedlatkow
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Дигуэн → Siedlatkow
Siedlatkow → Дигуэн
Siedlątków
Лодзинское
Поддембицкий
Pęczniew
Дигуэн → Siedlątków
Siedlątków → Дигуэн
Siedlce
Седльце
Мазовецкое
Siedlce
Siedlce
Дигуэн → Седльце
Седльце → Дигуэн
Siedlce
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Дигуэн → Siedlce
Siedlce → Дигуэн
Siedlec
Великопольское
Вольштынский
Siedlec
Дигуэн → Siedlec
Siedlec → Дигуэн
Siedlec
Великопольское
Познанский повет
Kostrzyn
Дигуэн → Siedlec
Siedlec → Дигуэн
Siedlec
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Дигуэн → Siedlec
Siedlec → Дигуэн
Siedlec
Седлець
Малопольское
Краковский
Krzeszowice
Дигуэн → Седлець
Седлець → Дигуэн
Siedlec
Седлець
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Дигуэн → Седлець
Седлець → Дигуэн
Siedlec
Силезское
Ченстоховский
Janów
Дигуэн → Siedlec
Siedlec → Дигуэн
Siedlec Duży
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Дигуэн → Siedlec Duży
Siedlec Duży → Дигуэн
Siedlece
Подляское
Бельский
Boćki
Дигуэн → Siedlece
Siedlece → Дигуэн
Siedlecin
Siedlęcin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Дигуэн → Siedlecin
Siedlecin → Дигуэн
Siedlemin
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Дигуэн → Siedlemin
Siedlemin → Дигуэн
Siedlew
Лодзинское
Ленчицкий
Daszyna
Дигуэн → Siedlew
Siedlew → Дигуэн
Siedlęcin
Siedlecin
Нижнесилезское
Karkonosze
Jeżów Sudecki
Дигуэн → Siedlecin
Siedlecin → Дигуэн
Siedliska
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Люблинское
Замойский
Замость
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Малопольское
Горлицкий
Bobowa
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Малопольское
Тарнувский
Tuchów
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska
Силезское
Рацибужский
Kuźnia Raciborska
Дигуэн → Siedliska
Siedliska → Дигуэн
Siedliska Pierwsze
Люблинское
Красноставский
Fajsławice
Дигуэн → Siedliska Pierwsze
Siedliska Pierwsze → Дигуэн
Siedliska Slawecinskie
Siedliska Sławęcińskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Дигуэн → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Дигуэн
Siedliska Sławęcińskie
Siedliska Slawecinskie
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Дигуэн → Siedliska Slawecinskie
Siedliska Slawecinskie → Дигуэн
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Дигуэн → Siedlisko
Siedlisko → Дигуэн
Siedlisko
Любушское
Новосольский
Siedlisko
Дигуэн → Siedlisko
Siedlisko → Дигуэн
Siedliszcze
Люблинское
Влодавский
Wola Uhruska
Дигуэн → Siedliszcze
Siedliszcze → Дигуэн
Siedliszcze
Сядлішчэ
Люблинское
Хелмский
Siedliszcze
Дигуэн → Сядлішчэ
Сядлішчэ → Дигуэн
Siedlnica
Любушское
Всховский
Wschowa
Дигуэн → Siedlnica
Siedlnica → Дигуэн
Siedlów
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Дигуэн → Siedlów
Siedlów → Дигуэн
Sieganow
Лодзинское
Ласкский
Łask
Дигуэн → Sieganow
Sieganow → Дигуэн
Siekierczyn
Нижнесилезское
Любаньский
Siekierczyn
Дигуэн → Siekierczyn
Siekierczyn → Дигуэн
Siekierki
Подляское
Белостокский
Tykocin
Дигуэн → Siekierki
Siekierki → Дигуэн
Siekluki
Мазовецкое
Плоньский
Dzierzążnia
Дигуэн → Siekluki
Siekluki → Дигуэн
Sielc
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Sielc
Sielc → Дигуэн
Sielce
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Дигуэн → Sielce
Sielce → Дигуэн
Sielec
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Дигуэн → Sielec
Sielec → Дигуэн
Sielec
Мазовецкое
Плоньский
Czerwińsk nad Wisłą
Дигуэн → Sielec
Sielec → Дигуэн
Sielec
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Дигуэн → Sielec
Sielec → Дигуэн
Sielec Biskupi
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Дигуэн → Sielec Biskupi
Sielec Biskupi → Дигуэн
Sielpia Wielka
Сиелпиа Велька
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Дигуэн → Сиелпиа Велька
Сиелпиа Велька → Дигуэн
Sielun
Sieluń
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Дигуэн → Sielun
Sielun → Дигуэн
Sieluń
Sielun
Мазовецкое
Макувский
Młynarze
Дигуэн → Sielun
Sielun → Дигуэн
Siemianowice Slaskie
Siemianowice Śląskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Дигуэн → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Дигуэн
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Slaskie
Силезское
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Дигуэн → Siemianowice Slaskie
Siemianowice Slaskie → Дигуэн
Siemianówka
Подляское
Хайнувский
Narewka
Дигуэн → Siemianówka
Siemianówka → Дигуэн
Siemiany
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Дигуэн → Siemiany
Siemiany → Дигуэн
Siemiatkowo
Siemiątkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Дигуэн → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Дигуэн
Siemiatycze
Семятыче
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Дигуэн → Семятыче
Семятыче → Дигуэн
Siemiątkowo
Siemiatkowo
Мазовецкое
Журоминский
Siemiątkowo
Дигуэн → Siemiatkowo
Siemiatkowo → Дигуэн
Siemidrozyce
Siemidrożyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Дигуэн
Siemidrożyce
Siemidrozyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Siemidrozyce
Siemidrozyce → Дигуэн
Siemiechow
Siemiechów
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Дигуэн → Siemiechow
Siemiechow → Дигуэн
Siemiechów
Siemiechow
Малопольское
Тарнувский
Gromnik
Дигуэн → Siemiechow
Siemiechow → Дигуэн
Siemien
Siemień
Люблинское
Парчевский
Siemień
Дигуэн → Siemien
Siemien → Дигуэн
Siemien Kolonia
Siemień Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Дигуэн → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Дигуэн
Siemień
Siemien
Люблинское
Парчевский
Siemień
Дигуэн → Siemien
Siemien → Дигуэн
Siemień Kolonia
Siemien Kolonia
Люблинское
Парчевский
Siemień
Дигуэн → Siemien Kolonia
Siemien Kolonia → Дигуэн
Siemierz
Люблинское
Томашувский
Rachanie
Дигуэн → Siemierz
Siemierz → Дигуэн
Siemierzyce
Siemięrzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Дигуэн → Siemierzyce
Siemierzyce → Дигуэн
Siemięrzyce
Siemierzyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Дигуэн → Siemierzyce
Siemierzyce → Дигуэн
Siemkowice
Семковице
Лодзинское
Паенченский
Siemkowice
Дигуэн → Семковице
Семковице → Дигуэн
Siemszyce
Лодзинское
Ленчицкий
Łęczyca
Дигуэн → Siemszyce
Siemszyce → Дигуэн
Siemyslow
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Дигуэн → Siemyslow
Siemyslow → Дигуэн
Sieniawa
Любушское
Свебодзинский
Łagów
Дигуэн → Sieniawa
Sieniawa → Дигуэн
Sieniawa
Синява
Подкарпатское
Кросненский
Rymanów
Дигуэн → Синява
Синява → Дигуэн
Sieniawa
Сенява
Подкарпатское
Пшеворский
Sieniawa
Дигуэн → Сенява
Сенява → Дигуэн
Sieniawa Zarska
Сенява Жарська
Любушское
Жарский
Żary
Дигуэн → Сенява Жарська
Сенява Жарська → Дигуэн
Sieniawka
Нижнесилезское
Згожелецкий
Bogatynia
Дигуэн → Sieniawka
Sieniawka → Дигуэн
Sieniczno
Сенично
Малопольское
Олькушский
Olkusz
Дигуэн → Сенично
Сенично → Дигуэн
Sienna
Малопольское
Новосонченский
Gródek nad Dunajcem
Дигуэн → Sienna
Sienna → Дигуэн
Sienna
Сиенна
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Дигуэн → Сиенна
Сиенна → Дигуэн
Siennica
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Дигуэн → Siennica
Siennica → Дигуэн
Siennica
Сенниця
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Дигуэн → Сенниця
Сенниця → Дигуэн
Siennica Nadolna
Люблинское
Красноставский
Krasnystaw
Дигуэн → Siennica Nadolna
Siennica Nadolna → Дигуэн
Siennica Rozana
Siennica Różana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Дигуэн → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Дигуэн
Siennica Różana
Siennica Rozana
Люблинское
Красноставский
Siennica Różana
Дигуэн → Siennica Rozana
Siennica Rozana → Дигуэн
Sienno
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Дигуэн → Sienno
Sienno → Дигуэн
Sienno
Мазовецкое
Липский
Sienno
Дигуэн → Sienno
Sienno → Дигуэн
Siennow
Siennów
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Дигуэн → Siennow
Siennow → Дигуэн
Siennów
Siennow
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Дигуэн → Siennow
Siennow → Дигуэн
Siennów
Сіннів
Подкарпатское
Пшеворский
Zarzecze
Дигуэн → Сіннів
Сіннів → Дигуэн
Siepietnica
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Дигуэн → Siepietnica
Siepietnica → Дигуэн
Siepraw
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Дигуэн → Siepraw
Siepraw → Дигуэн
Siepraw
Сеправ
Малопольское
Мысленицкий
Siepraw
Дигуэн → Сеправ
Сеправ → Дигуэн
Sieprawice
Люблинское
Люблинский
Jastków
Дигуэн → Sieprawice
Sieprawice → Дигуэн
Sieprawki
Люблинское
Люблинский
Jastków
Дигуэн → Sieprawki
Sieprawki → Дигуэн
Sieradz
Серадз
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Дигуэн → Серадз
Серадз → Дигуэн
Sierakow
Sieraków
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Дигуэн → Sierakow
Sierakow → Дигуэн
Sierakow
Sieraków
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Sierakow
Sierakow → Дигуэн
Sierakow
Sieraków
Малопольское
Величский
Wieliczka
Дигуэн → Sierakow
Sierakow → Дигуэн
Sierakow
Серакув
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Дигуэн → Серакув
Серакув → Дигуэн
Sierakow Slaski
Sieraków Śląski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Дигуэн → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Дигуэн
Sierakowek
Sierakówek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Sierakowek
Sierakowek → Дигуэн
Sierakowice Prawe
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Дигуэн → Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe → Дигуэн
Sierakowo
Мазовецкое
Пшаснышский
Przasnysz
Дигуэн → Sierakowo
Sierakowo → Дигуэн
Sieraków
Sierakow
Великопольское
Мендзыхудский
Sieraków
Дигуэн → Sierakow
Sierakow → Дигуэн
Sieraków
Sierakow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Sierakow
Sierakow → Дигуэн
Sieraków
Sierakow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Дигуэн → Sierakow
Sierakow → Дигуэн
Sieraków Śląski
Sierakow Slaski
Силезское
Люблинецкий
Ciasna
Дигуэн → Sierakow Slaski
Sierakow Slaski → Дигуэн
Sierakówek
Sierakowek
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Sierakowek
Sierakowek → Дигуэн
Siercza
Малопольское
Величский
Wieliczka
Дигуэн → Siercza
Siercza → Дигуэн
Siernicze Małe
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Дигуэн → Siernicze Małe
Siernicze Małe → Дигуэн
Siernicze Wielkie
Великопольское
Слупецкий
Ostrowite
Дигуэн → Siernicze Wielkie
Siernicze Wielkie → Дигуэн
Sieroniowice
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Дигуэн → Sieroniowice
Sieroniowice → Дигуэн
Sieroslaw
Sierosław
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Дигуэн → Sieroslaw
Sieroslaw → Дигуэн
Sieroslawice
Sierosławice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Дигуэн → Sieroslawice
Sieroslawice → Дигуэн
Sierosław
Sieroslaw
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Дигуэн → Sieroslaw
Sieroslaw → Дигуэн
Sierosławice
Sieroslawice
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Дигуэн → Sieroslawice
Sieroslawice → Дигуэн
Sieroszewice
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Дигуэн → Sieroszewice
Sieroszewice → Дигуэн
Sieroszowice
Нижнесилезское
Польковицкий
Radwanice
Дигуэн → Sieroszowice
Sieroszowice → Дигуэн
Sierpc
Серпц
Мазовецкое
Серпецкий
Sierpc
Дигуэн → Серпц
Серпц → Дигуэн
Sierpnica
Нижнесилезское
Валбжихский
Głuszyca
Дигуэн → Sierpnica
Sierpnica → Дигуэн
Sierpow
Sierpów
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Дигуэн → Sierpow
Sierpow → Дигуэн
Sierpów
Sierpow
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Дигуэн → Sierpow
Sierpow → Дигуэн
Sierskowola
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Дигуэн → Sierskowola
Sierskowola → Дигуэн
Siersza
Малопольское
Хшанувский
Trzebinia
Дигуэн → Siersza
Siersza → Дигуэн
Siestrzen
Siestrzeń
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Дигуэн → Siestrzen
Siestrzen → Дигуэн
Siestrzeń
Siestrzen
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Дигуэн → Siestrzen
Siestrzen → Дигуэн
Sietesz
Подкарпатское
Пшеворский
Kańczuga
Дигуэн → Sietesz
Sietesz → Дигуэн
Siewierz
Севеж
Силезское
Бендзинский
Siewierz
Дигуэн → Севеж
Севеж → Дигуэн
Sięciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza
Люблинское
Лукувский
Łuków
Дигуэн → Sieciaszka Pierwsza
Sieciaszka Pierwsza → Дигуэн
Sigła
Люблинское
Билгорайский
Aleksandrów
Дигуэн → Sigła
Sigła → Дигуэн
Sikorowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Sikorowo
Sikorowo → Дигуэн
Sikory Janowieta
Sikory Janowięta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Дигуэн → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Дигуэн
Sikory Janowięta
Sikory Janowieta
Подляское
Высокомазовецкий
Kobylin Borzymy
Дигуэн → Sikory Janowieta
Sikory Janowieta → Дигуэн
Sikorz
Sikórz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Дигуэн → Sikorz
Sikorz → Дигуэн
Sikorzyce
Малопольское
Тарнувский
Wietrzychowice
Дигуэн → Sikorzyce
Sikorzyce → Дигуэн
Sikorzyce
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Sikorzyce
Sikorzyce → Дигуэн
Sikorzyn
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Дигуэн → Sikorzyn
Sikorzyn → Дигуэн
Sikórz
Sikorz
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Дигуэн → Sikorz
Sikorz → Дигуэн
Silice
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Дигуэн → Silice
Silice → Дигуэн
Silin
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Дигуэн → Silin
Silin → Дигуэн
Silnica
Лодзинское
Радомщанский
Żytno
Дигуэн → Silnica
Silnica → Дигуэн
Sinogora
Sinogóra
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Дигуэн → Sinogora
Sinogora → Дигуэн
Sinogóra
Sinogora
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Дигуэн → Sinogora
Sinogora → Дигуэн
Sinoleka
Sinołęka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Дигуэн → Sinoleka
Sinoleka → Дигуэн
Sinołęka
Sinoleka
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Дигуэн → Sinoleka
Sinoleka → Дигуэн
Siodlo
Сьодло
Любушское
Жарский
Żary
Дигуэн → Сьодло
Сьодло → Дигуэн
Siodlo
Siodło
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Дигуэн → Siodlo
Siodlo → Дигуэн
Siodło
Siodlo
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Дигуэн → Siodlo
Siodlo → Дигуэн
Siodłowice
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Дигуэн → Siodłowice
Siodłowice → Дигуэн
Siolkowa
Siółkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Дигуэн → Siolkowa
Siolkowa → Дигуэн
Siomki
Лодзинское
Пётркувский
Wola Krzysztoporska
Дигуэн → Siomki
Siomki → Дигуэн
Sionna
Мазовецкое
Седлецкий
Kotuń
Дигуэн → Sionna
Sionna → Дигуэн
Siółkowa
Siolkowa
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Дигуэн → Siolkowa
Siolkowa → Дигуэн
Sitaniec
Люблинское
Замойский
Замость
Дигуэн → Sitaniec
Sitaniec → Дигуэн
Sitaniec Kolonia
Люблинское
Замойский
Замость
Дигуэн → Sitaniec Kolonia
Sitaniec Kolonia → Дигуэн
Sitarze
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Дигуэн → Sitarze
Sitarze → Дигуэн
Sitne
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Дигуэн → Sitne
Sitne → Дигуэн
Sitnik
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Дигуэн → Sitnik
Sitnik → Дигуэн
Sitno
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Дигуэн → Sitno
Sitno → Дигуэн
Sitno
Люблинское
Замойский
Ситно
Дигуэн → Sitno
Sitno → Дигуэн
Sitowa
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Дигуэн → Sitowa
Sitowa → Дигуэн
Siucice
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Дигуэн → Siucice
Siucice → Дигуэн
Siwialka
Siwiałka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Siwialka
Siwialka → Дигуэн
Siwiałka
Siwialka
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Siwialka
Siwialka → Дигуэн
Siwiki
Подляское
Ломжинский
Zbójna
Дигуэн → Siwiki
Siwiki → Дигуэн
Sk
Skajboty
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Дигуэн → Skajboty
Skajboty → Дигуэн
Skaje
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Дигуэн → Skaje
Skaje → Дигуэн
Skala
Skała
Малопольское
Краковский
Skała
Дигуэн → Skala
Skala → Дигуэн
Skala
Скала
Малопольское
Краковский
Skała
Дигуэн → Скала
Скала → Дигуэн
Skalbmierz
Свентокшишское
Казимежский
Skalbmierz
Дигуэн → Skalbmierz
Skalbmierz → Дигуэн
Skalka
Skałka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Skalka
Skalka → Дигуэн
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Дигуэн → Skalmierowice
Skalmierowice → Дигуэн
Skalmierowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Janikowo
Дигуэн → Skalmierowice
Skalmierowice → Дигуэн
Skalow
Skałów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Skalow
Skalow → Дигуэн
Skała
Skala
Малопольское
Краковский
Skała
Дигуэн → Skala
Skala → Дигуэн
Skała
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Дигуэн → Skała
Skała → Дигуэн
Skałągi
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Дигуэн → Skałągi
Skałągi → Дигуэн
Skałka
Skalka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Skalka
Skalka → Дигуэн
Skałów
Skalow
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Skalow
Skalow → Дигуэн
Skały
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Skały
Skały → Дигуэн
Skape
Skąpe
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Дигуэн → Skape
Skape → Дигуэн
Skarbimierz
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Дигуэн → Skarbimierz
Skarbimierz → Дигуэн
Skarbimierz Osiedle
Опольское
Бжегский
Skarbimierz
Дигуэн → Skarbimierz Osiedle
Skarbimierz Osiedle → Дигуэн
Skarbiszowice
Опольское
Опольский
Tułowice
Дигуэн → Skarbiszowice
Skarbiszowice → Дигуэн
Skarpa
Варминско Мазурское
Острудский
Miłomłyn
Дигуэн → Skarpa
Skarpa → Дигуэн
Skarszewy
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Дигуэн → Skarszewy
Skarszewy → Дигуэн
Skaryszew
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Дигуэн → Skaryszew
Skaryszew → Дигуэн
Skarzysko Kamienna
Skarżysko Kamienna
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Дигуэн → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Дигуэн
Skarżyn
Великопольское
Турекский
Kawęczyn
Дигуэн → Skarżyn
Skarżyn → Дигуэн
Skarżysko Kamienna
Скаржиско Каменна
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kamienna
Дигуэн → Скаржиско Каменна
Скаржиско Каменна → Дигуэн
Skarżysko Kościelne
Свентокшишское
Скаржиский
Skarżysko Kościelne
Дигуэн → Skarżysko Kościelne
Skarżysko Kościelne → Дигуэн
Skawica
Скавица
Малопольское
Сухский
Zawoja
Дигуэн → Скавица
Скавица → Дигуэн
Skawina
Малопольское
Краковский
Skawina
Дигуэн → Skawina
Skawina → Дигуэн
Skąpe
Skape
Куявско Поморское
Торуньский
Chełmża
Дигуэн → Skape
Skape → Дигуэн
Skąpe
Скомпе
Любушское
Свебодзинский
Skąpe
Дигуэн → Скомпе
Скомпе → Дигуэн
Skepe
Skępe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Дигуэн → Skepe
Skepe → Дигуэн
Skęczniew
Великопольское
Турекский
Dobra
Дигуэн → Skęczniew
Skęczniew → Дигуэн
Skępe
Skepe
Куявско Поморское
Липновский
Skępe
Дигуэн → Skepe
Skepe → Дигуэн
Skidniow
Skidniów
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Дигуэн → Skidniow
Skidniow → Дигуэн
Skidniów
Skidniow
Нижнесилезское
Глогувский
Kotla
Дигуэн → Skidniow
Skidniow → Дигуэн
Skierbieszow
Skierbieszów
Люблинское
Замойский
Скербешув
Дигуэн → Skierbieszow
Skierbieszow → Дигуэн
Skierbieszow Kolonia
Skierbieszów Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Дигуэн → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Дигуэн
Skierbieszów
Skierbieszow
Люблинское
Замойский
Скербешув
Дигуэн → Skierbieszow
Skierbieszow → Дигуэн
Skierbieszów Kolonia
Skierbieszow Kolonia
Люблинское
Замойский
Скербешув
Дигуэн → Skierbieszow Kolonia
Skierbieszow Kolonia → Дигуэн
Skierdy
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Дигуэн → Skierdy
Skierdy → Дигуэн
Skierki
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Дигуэн → Skierki
Skierki → Дигуэн
Skierniewice
Скерневице
Лодзинское
Skierniewice
Skierniewice
Дигуэн → Скерневице
Скерневице → Дигуэн
Skindzierz
Подляское
Сокульский
Korycin
Дигуэн → Skindzierz
Skindzierz → Дигуэн
Skitno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Дигуэн → Skitno
Skitno → Дигуэн
Skloty
Skłóty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Дигуэн → Skloty
Skloty → Дигуэн
Skłóty
Skloty
Лодзинское
Кутновский
Krośniewice
Дигуэн → Skloty
Skloty → Дигуэн
Skoczow
Skoczów
Силезское
Цешинский
Skoczów
Дигуэн → Скочув
Скочув → Дигуэн
Skoczów
Скочув
Силезское
Цешинский
Skoczów
Дигуэн → Скочув
Скочув → Дигуэн
Skoki
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Дигуэн → Skoki
Skoki → Дигуэн
Skoki
Люблинское
Радзыньский
Czemierniki
Дигуэн → Skoki
Skoki → Дигуэн
Skoki
Любушское
Мендзыжечский
Międzyrzecz
Дигуэн → Skoki
Skoki → Дигуэн
Skokowa
Нижнесилезское
Тшебницкий
Prusice
Дигуэн → Skokowa
Skokowa → Дигуэн
Skokówko
Великопольское
Гостыньский
Borek Wielkopolski
Дигуэн → Skokówko
Skokówko → Дигуэн
Skokum
Великопольское
Слупецкий
Zagórów
Дигуэн → Skokum
Skokum → Дигуэн
Skoloszow
Skołoszów
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Дигуэн → Skoloszow
Skoloszow → Дигуэн
Skolyszyn
Skołyszyn
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Дигуэн → Сколышин
Сколышин → Дигуэн
Skołoszów
Skoloszow
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Дигуэн → Skoloszow
Skoloszow → Дигуэн
Skołyszyn
Сколышин
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Дигуэн → Сколышин
Сколышин → Дигуэн
Skomack Wielki
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Дигуэн → Skomack Wielki
Skomack Wielki → Дигуэн
Skomielna Biala
Skomielna Biała
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Дигуэн → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Дигуэн
Skomielna Biała
Скомелна Бяла
Малопольское
Мысленицкий
Lubień
Дигуэн → Скомелна Бяла
Скомелна Бяла → Дигуэн
Skomlin
Лодзинское
Велюньский
Skomlin
Дигуэн → Skomlin
Skomlin → Дигуэн
Skop
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Дигуэн → Skop
Skop → Дигуэн
Skorcz
Skórcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Дигуэн → Skorcz
Skorcz → Дигуэн
Skorczow
Skorczów
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Дигуэн → Skorczow
Skorczow → Дигуэн
Skorczów
Skorczow
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Дигуэн → Skorczow
Skorczow → Дигуэн
Skorochów
Опольское
Ныский
Nysa
Дигуэн → Skorochów
Skorochów → Дигуэн
Skorogoszcz
Опольское
Бжегский
Lewin Brzeski
Дигуэн → Skorogoszcz
Skorogoszcz → Дигуэн
Skoroszow
Skoroszów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Дигуэн → Skoroszow
Skoroszow → Дигуэн
Skoroszów
Skoroszow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Trzebnica
Дигуэн → Skoroszow
Skoroszow → Дигуэн
Skoroszyce
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Дигуэн → Skoroszyce
Skoroszyce → Дигуэн
Skorzec
Skórzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Дигуэн → Skorzec
Skorzec → Дигуэн
Skorzecin
Skorzęcin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Дигуэн → Skorzecin
Skorzecin → Дигуэн
Skorzeszyce
Свентокшишское
Келецкий
Górno
Дигуэн → Skorzeszyce
Skorzeszyce → Дигуэн
Skorzęcin
Skorzecin
Великопольское
Гнезненский
Witkowo
Дигуэн → Skorzecin
Skorzecin → Дигуэн
Skorzow
Skorzów
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Дигуэн → Skorzow
Skorzow → Дигуэн
Skorzów
Skorzow
Свентокшишское
Буский
Busko Zdrój
Дигуэн → Skorzow
Skorzow → Дигуэн
Skotniki
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Дигуэн → Skotniki
Skotniki → Дигуэн
Skowarcz
Сковарч
Поморское
Гданьский
Pszczółki
Дигуэн → Сковарч
Сковарч → Дигуэн
Skowierzyn
Подкарпатское
Сталёвовольский
Zaleszany
Дигуэн → Skowierzyn
Skowierzyn → Дигуэн
Skowieszynek
Люблинское
Пулавский
Kazimierz Dolny
Дигуэн → Skowieszynek
Skowieszynek → Дигуэн
Skowronki
Мазовецкое
Груецкий
Belsk Duży
Дигуэн → Skowronki
Skowronki → Дигуэн
Skowronow
Skowronów
Силезское
Ченстоховский
Janów
Дигуэн → Skowronow
Skowronow → Дигуэн
Skowronów
Skowronow
Силезское
Ченстоховский
Janów
Дигуэн → Skowronow
Skowronow → Дигуэн
Skowrony
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Godkowo
Дигуэн → Skowrony
Skowrony → Дигуэн
Skórcz
Skorcz
Поморское
Старогардский
Skórcz
Дигуэн → Skorcz
Skorcz → Дигуэн
Skórkowice
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Дигуэн → Skórkowice
Skórkowice → Дигуэн
Skórzec
Skorzec
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Дигуэн → Skorzec
Skorzec → Дигуэн
Skórzenno
Скуженно
Поморское
Старогардский
Osiek
Дигуэн → Скуженно
Скуженно → Дигуэн
Skronina
Лодзинское
Опочненский
Białaczów
Дигуэн → Skronina
Skronina → Дигуэн
Skroniów
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Дигуэн → Skroniów
Skroniów → Дигуэн
Skruda
Мазовецкое
Миньский
Mrozy
Дигуэн → Skruda
Skruda → Дигуэн
Skrudki
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Дигуэн → Skrudki
Skrudki → Дигуэн
Skrwilno
Куявско Поморское
Рыпинский
Skrwilno
Дигуэн → Skrwilno
Skrwilno → Дигуэн
Skrybicze
Скрибіче
Подляское
Белостокский
Zabłudów
Дигуэн → Скрибіче
Скрибіче → Дигуэн
Skryplewo
Подляское
Хайнувский
Hajnówka
Дигуэн → Skryplewo
Skryplewo → Дигуэн
Skrzelczyce
Свентокшишское
Келецкий
Pierzchnica
Дигуэн → Skrzelczyce
Skrzelczyce → Дигуэн
Skrzeszew
Скшешев
Мазовецкое
Легионовский
Wieliszew
Дигуэн → Скшешев
Скшешев → Дигуэн
Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Żukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Дигуэн → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Дигуэн
Skrzeszewo Żukowskie
Skrzeszewo Zukowskie
Поморское
Картузский
Żukowo
Дигуэн → Skrzeszewo Zukowskie
Skrzeszewo Zukowskie → Дигуэн
Skrzydlice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Дигуэн → Skrzydlice
Skrzydlice → Дигуэн
Skrzydlna
Малопольское
Лимановский
Dobra
Дигуэн → Skrzydlna
Skrzydlna → Дигуэн
Skrzydlowice
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Дигуэн → Skrzydlowice
Skrzydlowice → Дигуэн
Skrzynia
Скшиня
Поморское
Старогардский
Osiek
Дигуэн → Скшиня
Скшиня → Дигуэн
Skrzyńsko
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Дигуэн → Skrzyńsko
Skrzyńsko → Дигуэн
Skrzypiow
Skrzypiów
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Дигуэн → Skrzypiow
Skrzypiow → Дигуэн
Skrzypiów
Skrzypiow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Дигуэн → Skrzypiow
Skrzypiow → Дигуэн
Skrzyszow
Skrzyszów
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Дигуэн → Skrzyszow
Skrzyszow → Дигуэн
Skrzyszów
Skrzyszow
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Дигуэн → Skrzyszow
Skrzyszow → Дигуэн
Skrzyszów
Силезское
Водзиславский
Godów
Дигуэн → Skrzyszów
Skrzyszów → Дигуэн
Skubianka
Мазовецкое
Легионовский
Serock
Дигуэн → Skubianka
Skubianka → Дигуэн
Skulsk
Великопольское
Конинский
Skulsk
Дигуэн → Skulsk
Skulsk → Дигуэн
Skulska Wieś
Великопольское
Конинский
Skulsk
Дигуэн → Skulska Wieś
Skulska Wieś → Дигуэн
Skuły
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Дигуэн → Skuły
Skuły → Дигуэн
Skumros
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Дигуэн → Skumros
Skumros → Дигуэн
Skupie
Скупе
Мазовецкое
Миньский
Cegłów
Дигуэн → Скупе
Скупе → Дигуэн
Skupie
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Дигуэн → Skupie
Skupie → Дигуэн
Skurow
Skurów
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Дигуэн → Skurow
Skurow → Дигуэн
Skurów
Skurow
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Дигуэн → Skurow
Skurow → Дигуэн
Skuszew
Мазовецкое
Вышкувский
Wyszków
Дигуэн → Skuszew
Skuszew → Дигуэн
Skwierczyn Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Paprotnia
Дигуэн → Skwierczyn Lacki
Skwierczyn Lacki → Дигуэн
Sl
Slaboszow
Słaboszów
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Дигуэн → Slaboszow
Slaboszow → Дигуэн
Sladkow Duzy
Śladków Duży
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Дигуэн → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Дигуэн
Sladkow Maly
Śladków Mały
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Дигуэн → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Дигуэн
Slawa
Sława
Любушское
Всховский
Sława
Дигуэн → Slawa
Slawa → Дигуэн
Slawatycze
Sławatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Дигуэн → Slawatycze
Slawatycze → Дигуэн
Slawczyn
Sławczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Дигуэн → Slawczyn
Slawczyn → Дигуэн
Slawecin
Sławęcin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Slawecin
Slawecin → Дигуэн
Slawecin
Люблинское
Замойский
Скербешув
Дигуэн → Slawecin
Slawecin → Дигуэн
Slawecin
Sławęcin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Дигуэн → Slawecin
Slawecin → Дигуэн
Slawecinek
Sławęcinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Slawecinek
Slawecinek → Дигуэн
Slawki
Sławki
Поморское
Картузский
Somonino
Дигуэн → Slawki
Slawki → Дигуэн
Slawkow
Sławków
Силезское
Бендзинский
Sławków
Дигуэн → Slawkow
Slawkow → Дигуэн
Slawkowice
Малопольское
Величский
Biskupice
Дигуэн → Slawkowice
Slawkowice → Дигуэн
Slawnikowice
Sławnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Дигуэн → Slawnikowice
Slawnikowice → Дигуэн
Slawoszew
Sławoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Дигуэн → Slawoszew
Slawoszew → Дигуэн
Slawutowko
Sławutówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Slawutowko
Slawutowko → Дигуэн
Slecin
Ślęcin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Дигуэн → Slecin
Slecin → Дигуэн
Slemien
Ślemień
Силезское
Живецкий
Ślemień
Дигуэн → Slemien
Slemien → Дигуэн
Slesin
Ślesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Дигуэн → Slesin
Slesin → Дигуэн
Sleszowice
Śleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Дигуэн → Sleszowice
Sleszowice → Дигуэн
Slezany
Ślęzany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Дигуэн → Slezany
Slezany → Дигуэн
Sliwa
Śliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Дигуэн → Sliwa
Sliwa → Дигуэн
Sliwice
Śliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Дигуэн → Sliwice
Sliwice → Дигуэн
Slizow
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Дигуэн → Slizow
Slizow → Дигуэн
Slochy Annopolskie
Słochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Дигуэн → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Дигуэн
Slodkow Pierwszy
Słodków Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Дигуэн → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Дигуэн
Slomczyn
Słomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Дигуэн → Slomczyn
Slomczyn → Дигуэн
Slomirog
Малопольское
Величский
Niepołomice
Дигуэн → Slomirog
Slomirog → Дигуэн
Slomniki
Słomniki
Малопольское
Краковский
Słomniki
Дигуэн → Сломники
Сломники → Дигуэн
Slonecznik
Słonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Дигуэн → Slonecznik
Slonecznik → Дигуэн
Sloniawy
Słoniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Дигуэн → Sloniawy
Sloniawy → Дигуэн
Slopanowo
Słopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Дигуэн → Slopanowo
Slopanowo → Дигуэн
Slopiec
Słopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Дигуэн → Slopiec
Slopiec → Дигуэн
Slotwina
Słotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Дигуэн → Slotwina
Slotwina → Дигуэн
Slotwina
Słotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Дигуэн → Slotwina
Slotwina → Дигуэн
Slotwiny
Słotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Дигуэн → Slotwiny
Slotwiny → Дигуэн
Slowiki Folwark
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Дигуэн → Slowiki Folwark
Slowiki Folwark → Дигуэн
Slowikowa
Słowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Дигуэн → Slowikowa
Slowikowa → Дигуэн
Slugi
Sługi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Дигуэн → Slugi
Slugi → Дигуэн
Slup
Słup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Дигуэн → Slup
Slup → Дигуэн
Slup Pierwszy
Słup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Дигуэн → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Дигуэн
Slupca
Słupca
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Дигуэн → Слупца
Слупца → Дигуэн
Slupia
Słupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Дигуэн → Slupia
Slupia → Дигуэн
Slupia pod Kepnem
Слупя под Кемпнем
Великопольское
Кемпненский
Baranów
Дигуэн → Слупя под Кемпнем
Слупя под Кемпнем → Дигуэн
Slupica
Słupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Дигуэн → Slupica
Slupica → Дигуэн
Slupie
Люблинское
Яновский
Modliborzyce
Дигуэн → Slupie
Slupie → Дигуэн
Slupiec
Słupiec
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Дигуэн → Слупець
Слупець → Дигуэн
Slupiec
Słupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Дигуэн → Slupiec
Slupiec → Дигуэн
Slupno
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Дигуэн → Слупно
Слупно → Дигуэн
Slupsko
Słupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Дигуэн → Slupsko
Slupsko → Дигуэн
Slupy
Słupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Дигуэн → Slupy
Slupy → Дигуэн
Slustowo
Słustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Дигуэн → Slustowo
Slustowo → Дигуэн
Sł
Słaboszów
Slaboszow
Малопольское
Мехувский
Słaboszów
Дигуэн → Slaboszow
Slaboszow → Дигуэн
Sława
Slawa
Любушское
Всховский
Sława
Дигуэн → Slawa
Slawa → Дигуэн
Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Дигуэн → Sławacinek
Sławacinek → Дигуэн
Sławatycze
Slawatycze
Люблинское
Бяльский
Sławatycze
Дигуэн → Slawatycze
Slawatycze → Дигуэн
Sławczyn
Slawczyn
Мазовецкое
Козеницкий
Gniewoszów
Дигуэн → Slawczyn
Slawczyn → Дигуэн
Sławęcin
Slawecin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Slawecin
Slawecin → Дигуэн
Sławęcin
Slawecin
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Дигуэн → Slawecin
Slawecin → Дигуэн
Sławęcin
Подкарпатское
Ясленский
Skołyszyn
Дигуэн → Sławęcin
Sławęcin → Дигуэн
Sławęcinek
Slawecinek
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Slawecinek
Slawecinek → Дигуэн
Sławica
Великопольское
Вонгровецкий
Skoki
Дигуэн → Sławica
Sławica → Дигуэн
Sławików
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Дигуэн → Sławików
Sławików → Дигуэн
Sławki
Slawki
Поморское
Картузский
Somonino
Дигуэн → Slawki
Slawki → Дигуэн
Sławków
Slawkow
Силезское
Бендзинский
Sławków
Дигуэн → Slawkow
Slawkow → Дигуэн
Sławnikowice
Slawnikowice
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Дигуэн → Slawnikowice
Slawnikowice → Дигуэн
Sławno
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Дигуэн → Sławno
Sławno → Дигуэн
Sławoszew
Slawoszew
Великопольское
Яроцинский
Kotlin
Дигуэн → Slawoszew
Slawoszew → Дигуэн
Sławoszów
Опольское
Глубчицкий
Głubczyce
Дигуэн → Sławoszów
Sławoszów → Дигуэн
Sławotówko
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Sławotówko
Sławotówko → Дигуэн
Sławsk
Великопольское
Конинский
Rzgów
Дигуэн → Sławsk
Sławsk → Дигуэн
Sławutówko
Slawutowko
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Slawutowko
Slawutowko → Дигуэн
Słochy Annopolskie
Slochy Annopolskie
Подляское
Семятыченский
Siemiatycze
Дигуэн → Slochy Annopolskie
Slochy Annopolskie → Дигуэн
Słodków Kolonia
Великопольское
Турекский
Turek
Дигуэн → Słodków Kolonia
Słodków Kolonia → Дигуэн
Słodków Pierwszy
Slodkow Pierwszy
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Дигуэн → Slodkow Pierwszy
Slodkow Pierwszy → Дигуэн
Słomczyn
Slomczyn
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Дигуэн → Slomczyn
Slomczyn → Дигуэн
Słomniki
Сломники
Малопольское
Краковский
Słomniki
Дигуэн → Сломники
Сломники → Дигуэн
Słone
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Дигуэн → Słone
Słone → Дигуэн
Słonecznik
Slonecznik
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Дигуэн → Slonecznik
Slonecznik → Дигуэн
Słoniawy
Sloniawy
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Дигуэн → Sloniawy
Sloniawy → Дигуэн
Słońsko
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Słońsko
Słońsko → Дигуэн
Słopanowo
Slopanowo
Великопольское
Шамотульский
Obrzycko
Дигуэн → Slopanowo
Slopanowo → Дигуэн
Słopiec
Slopiec
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Дигуэн → Slopiec
Slopiec → Дигуэн
Słopnice
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Дигуэн → Słopnice
Słopnice → Дигуэн
Słopnice Górne
Малопольское
Лимановский
Słopnice
Дигуэн → Słopnice Górne
Słopnice Górne → Дигуэн
Słotwina
Slotwina
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Дигуэн → Slotwina
Slotwina → Дигуэн
Słotwina
Slotwina
Силезское
Живецкий
Lipowa
Дигуэн → Slotwina
Slotwina → Дигуэн
Słotwiny
Slotwiny
Люблинское
Опольский
Karczmiska
Дигуэн → Slotwiny
Slotwiny → Дигуэн
Słowikowa
Slowikowa
Малопольское
Новосонченский
Korzenna
Дигуэн → Slowikowa
Slowikowa → Дигуэн
Słubica A
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Дигуэн → Słubica A
Słubica A → Дигуэн
Słubica B
Мазовецкое
Гродзиский
Żabia Wola
Дигуэн → Słubica B
Słubica B → Дигуэн
Słubice
Мазовецкое
Плоцкий
Słubice
Дигуэн → Słubice
Słubice → Дигуэн
Sługi
Slugi
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Дигуэн → Slugi
Slugi → Дигуэн
Sługocin
Великопольское
Слупецкий
Lądek
Дигуэн → Sługocin
Sługocin → Дигуэн
Sługocin
Люблинское
Люблинский
Jastków
Дигуэн → Sługocin
Sługocin → Дигуэн
Słup
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Gruta
Дигуэн → Słup
Słup → Дигуэн
Słup
Slup
Мазовецкое
Гарволинский
Parysów
Дигуэн → Slup
Slup → Дигуэн
Słup Pierwszy
Slup Pierwszy
Мазовецкое
Гарволинский
Borowie
Дигуэн → Slup Pierwszy
Slup Pierwszy → Дигуэн
Słupca
Слупца
Великопольское
Слупецкий
Słupca
Дигуэн → Слупца
Слупца → Дигуэн
Słupia
Лодзинское
Скерневицкий
Słupia
Дигуэн → Słupia
Słupia → Дигуэн
Słupia
Свентокшишское
Буский
Pacanów
Дигуэн → Słupia
Słupia → Дигуэн
Słupia
Slupia
Свентокшишское
Енджеювский
Słupia (Jędrzejowska)
Дигуэн → Slupia
Slupia → Дигуэн
Słupica
Slupica
Мазовецкое
Радомский
Jedlnia Letnisko
Дигуэн → Slupica
Slupica → Дигуэн
Słupiec
Слупець
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Дигуэн → Слупець
Слупець → Дигуэн
Słupiec
Slupiec
Свентокшишское
Сташувский
Łubnice
Дигуэн → Slupiec
Slupiec → Дигуэн
Słupno
Слупно
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Дигуэн → Слупно
Слупно → Дигуэн
Słupno
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Дигуэн → Słupno
Słupno → Дигуэн
Słupno
Мазовецкое
Плоцкий
Słupno
Дигуэн → Słupno
Słupno → Дигуэн
Słupsko
Slupsko
Силезское
Гливицкий
Rudziniec
Дигуэн → Slupsko
Slupsko → Дигуэн
Słupy
Slupy
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dywity
Дигуэн → Slupy
Slupy → Дигуэн
Słupy
Слупи
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Дигуэн → Слупи
Слупи → Дигуэн
Słustowo
Slustowo
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Дигуэн → Slustowo
Slustowo → Дигуэн
Sm
Smagów
Мазовецкое
Пшисухский
Borkowice
Дигуэн → Smagów
Smagów → Дигуэн
Smarchowice Małe
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Дигуэн → Smarchowice Małe
Smarchowice Małe → Дигуэн
Smarchowice Wielkie
Опольское
Намыслувский
Namysłów
Дигуэн → Smarchowice Wielkie
Smarchowice Wielkie → Дигуэн
Smardzew
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Дигуэн → Smardzew
Smardzew → Дигуэн
Smardzewice
Лодзинское
Томашувский
Tomaszów Mazowiecki
Дигуэн → Smardzewice
Smardzewice → Дигуэн
Smardzewo
Смардзево
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Дигуэн → Смардзево
Смардзево → Дигуэн
Smardzow
Smardzów
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Дигуэн → Smardzow
Smardzow → Дигуэн
Smardzów
Smardzow
Нижнесилезское
Глогувский
Jerzmanowa
Дигуэн → Smardzow
Smardzow → Дигуэн
Smardzów
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Дигуэн → Smardzów
Smardzów → Дигуэн
Smarzykowo
Смажиково
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Дигуэн → Смажиково
Смажиково → Дигуэн
Smaszew
Великопольское
Турекский
Tuliszków
Дигуэн → Smaszew
Smaszew → Дигуэн
Smerek
Смерек
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Дигуэн → Смерек
Смерек → Дигуэн
Smetowko
Smętówko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Дигуэн → Smetowko
Smetowko → Дигуэн
Smetowo Chmielenskie
Smętowo Chmieleńskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Дигуэн → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Дигуэн
Smetowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Дигуэн → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Дигуэн
Smętowo Chmieleńskie
Smetowo Chmielenskie
Поморское
Картузский
Kartuzy
Дигуэн → Smetowo Chmielenskie
Smetowo Chmielenskie → Дигуэн
Smętowo Graniczne
Smetowo Graniczne
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Дигуэн → Smetowo Graniczne
Smetowo Graniczne → Дигуэн
Smętówko
Smetowko
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Дигуэн → Smetowko
Smetowko → Дигуэн
Smiary
Śmiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Дигуэн → Smiary
Smiary → Дигуэн
Smietanki
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Дигуэн → Smietanki
Smietanki → Дигуэн
Smigiel
Śmigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Дигуэн → Smigiel
Smigiel → Дигуэн
Smogorzewo
Куявско Поморское
Жнинский
Łabiszyn
Дигуэн → Smogorzewo
Smogorzewo → Дигуэн
Smogorzow
Smogorzów
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Дигуэн → Smogorzow
Smogorzow → Дигуэн
Smogorzów
Smogorzow
Мазовецкое
Пшисухский
Przysucha
Дигуэн → Smogorzow
Smogorzow → Дигуэн
Smolag
Smoląg
Поморское
Старогардский
Bobowo
Дигуэн → Smolag
Smolag → Дигуэн
Smolajny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Дигуэн → Smolajny
Smolajny → Дигуэн
Smolarnia
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Дигуэн → Smolarnia
Smolarnia → Дигуэн
Smolarze
Силезское
Клобуцкий
Popów
Дигуэн → Smolarze
Smolarze → Дигуэн
Smoląg
Smolag
Поморское
Старогардский
Bobowo
Дигуэн → Smolag
Smolag → Дигуэн
Smolec
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Smolec
Smolec → Дигуэн
Smolec
Смолець
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Смолець
Смолець → Дигуэн
Smolechy
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Smolechy
Smolechy → Дигуэн
Smolen
Силезское
Заверценский
Pilica
Дигуэн → Smolen
Smolen → Дигуэн
Smolice
Великопольское
Кротошинский
Kobylin
Дигуэн → Smolice
Smolice → Дигуэн
Smolna
Смольна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Дигуэн → Смольна
Смольна → Дигуэн
Smolnica
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Дигуэн → Smolnica
Smolnica → Дигуэн
Smolnik
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Дигуэн → Smolnik
Smolnik → Дигуэн
Smolnik
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Дигуэн → Smolnik
Smolnik → Дигуэн
Smolnik
Подкарпатское
Санокский
Komańcza
Дигуэн → Smolnik
Smolnik → Дигуэн
Smolniki
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Дигуэн → Smolniki
Smolniki → Дигуэн
Smolniki
Подляское
Сувалкский
Rutka Tartak
Дигуэн → Smolniki
Smolniki → Дигуэн
Smolno
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Smolno
Smolno → Дигуэн
Smolno Wielkie
Любушское
Зелёногурский
Kargowa
Дигуэн → Smolno Wielkie
Smolno Wielkie → Дигуэн
Smolsko Duze
Smólsko Duże
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Дигуэн → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Дигуэн
Smoryń
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Дигуэн → Smoryń
Smoryń → Дигуэн
Smólnik
Куявско Поморское
Влоцлавский
Włocławek
Дигуэн → Smólnik
Smólnik → Дигуэн
Smólsko Duże
Smolsko Duze
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Дигуэн → Smolsko Duze
Smolsko Duze → Дигуэн
Smólsko Małe
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Дигуэн → Smólsko Małe
Smólsko Małe → Дигуэн
Smroków
Смрокув
Малопольское
Краковский
Słomniki
Дигуэн → Смрокув
Смрокув → Дигуэн
Smykala Dolna
Куявско Поморское
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Дигуэн → Smykala Dolna
Smykala Dolna → Дигуэн
Smykow
Smyków
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Дигуэн → Smykow
Smykow → Дигуэн
Smykowo
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Дигуэн → Smykowo
Smykowo → Дигуэн
Smyków
Smykow
Свентокшишское
Коньский
Smyków
Дигуэн → Smykow
Smykow → Дигуэн
Smykówko
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Дигуэн → Smykówko
Smykówko → Дигуэн
Sn
Sniadowko
Śniadówko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Дигуэн → Sniadowko
Sniadowko → Дигуэн
Sniadowo
Śniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Дигуэн → Sniadowo
Sniadowo → Дигуэн
Snice
Śnice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Дигуэн → Snice
Snice → Дигуэн
Snietnica
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Дигуэн → Snietnica
Snietnica → Дигуэн
Snochowice
Свентокшишское
Келецкий
Łopuszno
Дигуэн → Snochowice
Snochowice → Дигуэн
Snopków
Люблинское
Люблинский
Jastków
Дигуэн → Snopków
Snopków → Дигуэн
Snowidza
Нижнесилезское
Яворский
Mściwojów
Дигуэн → Snowidza
Snowidza → Дигуэн
So
Sobawiny
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Дигуэн → Sobawiny
Sobawiny → Дигуэн
Sobibor
Sobibór
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Дигуэн → Sobibor
Sobibor → Дигуэн
Sobibór
Sobibor
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Дигуэн → Sobibor
Sobibor → Дигуэн
Sobiecin
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Дигуэн → Sobiecin
Sobiecin → Дигуэн
Sobiejuchy
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Дигуэн → Sobiejuchy
Sobiejuchy → Дигуэн
Sobienie Jeziory
Мазовецкое
Отвоцкий
Sobienie Jeziory
Дигуэн → Sobienie Jeziory
Sobienie Jeziory → Дигуэн
Sobień
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Дигуэн → Sobień
Sobień → Дигуэн
Sobieszczany
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Дигуэн → Sobieszczany
Sobieszczany → Дигуэн
Sobieszczany Kolonia
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Дигуэн → Sobieszczany Kolonia
Sobieszczany Kolonia → Дигуэн
Sobieszow
Sobieszów
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Дигуэн → Sobieszow
Sobieszow → Дигуэн
Sobieszów
Sobieszow
Нижнесилезское
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Дигуэн → Sobieszow
Sobieszow → Дигуэн
Sobin
Нижнесилезское
Польковицкий
Polkowice
Дигуэн → Sobin
Sobin → Дигуэн
Sobkowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Sobkowice
Sobkowice → Дигуэн
Sobków
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Дигуэн → Sobków
Sobków → Дигуэн
Soblowka
Soblówka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Дигуэн → Soblowka
Soblowka → Дигуэн
Soblówka
Soblowka
Силезское
Живецкий
Ujsoły
Дигуэн → Soblowka
Soblowka → Дигуэн
Sobolew
Мазовецкое
Гарволинский
Sobolew
Дигуэн → Sobolew
Sobolew → Дигуэн
Sobolewo
Подляское
Белостокский
Supraśl
Дигуэн → Sobolewo
Sobolewo → Дигуэн
Sobolow
Sobolów
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Дигуэн → Sobolow
Sobolow → Дигуэн
Sobolów
Sobolow
Малопольское
Бохнявский
Łapanów
Дигуэн → Sobolow
Sobolow → Дигуэн
Sobota
Нижнесилезское
Львувецкий
Lwówek Śląski
Дигуэн → Sobota
Sobota → Дигуэн
Sobotka
Sobótka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Дигуэн → Sobotka
Sobotka → Дигуэн
Sobowidz
Поморское
Гданьский
Trąbki Wielkie
Дигуэн → Sobowidz
Sobowidz → Дигуэн
Sobowo
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Дигуэн → Sobowo
Sobowo → Дигуэн
Sobótka
Великопольское
Острувский
Ostrów Wielkopolski
Дигуэн → Sobótka
Sobótka → Дигуэн
Sobótka
Sobotka
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Дигуэн → Sobotka
Sobotka → Дигуэн
Sobuczyna
Силезское
Ченстоховский
Poczesna
Дигуэн → Sobuczyna
Sobuczyna → Дигуэн
Sochaczew
Сохачев
Мазовецкое
Сохачевский
Sochaczew
Дигуэн → Сохачев
Сохачев → Дигуэн
Sochocin
Мазовецкое
Плоньский
Sochocin
Дигуэн → Sochocin
Sochocin → Дигуэн
Soczówki
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Дигуэн → Soczówki
Soczówki → Дигуэн
Sofipol
Подляское
Белостокский
Gródek
Дигуэн → Sofipol
Sofipol → Дигуэн
Sojki
Sójki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Дигуэн → Sojki
Sojki → Дигуэн
Sojki Parcel
Sójki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Дигуэн → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Дигуэн
Sojkowo
Sójkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Sojkowo
Sojkowo → Дигуэн
Sokol
Sokół
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Дигуэн → Sokol
Sokol → Дигуэн
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Дигуэн → Sokol
Sokol → Дигуэн
Sokola
Нижнесилезское
Яворский
Paszowice
Дигуэн → Sokola
Sokola → Дигуэн
Sokole
Подляское
Белостокский
Michałowo
Дигуэн → Sokole
Sokole → Дигуэн
Sokolina
Свентокшишское
Казимежский
Czarnocin
Дигуэн → Sokolina
Sokolina → Дигуэн
Sokolka
Sokółka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Дигуэн → Сокулка
Сокулка → Дигуэн
Sokolniki
Лодзинское
Верушувский
Sokolniki
Дигуэн → Sokolniki
Sokolniki → Дигуэн
Sokolniki
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Дигуэн → Sokolniki
Sokolniki → Дигуэн
Sokolniki
Сокольники
Мазовецкое
Плоньский
Baboszewo
Дигуэн → Сокольники
Сокольники → Дигуэн
Sokolniki
Сокольники
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Сокольники
Сокольники → Дигуэн
Sokolniki
Опольское
Опольский
Dąbrowa
Дигуэн → Sokolniki
Sokolniki → Дигуэн
Sokolniki
Подкарпатское
Тарнобжегский
Gorzyce
Дигуэн → Sokolniki
Sokolniki → Дигуэн
Sokolniki
Силезское
Мышкувский
Niegowa
Дигуэн → Sokolniki
Sokolniki → Дигуэн
Sokolniki Małe
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Дигуэн → Sokolniki Małe
Sokolniki Małe → Дигуэн
Sokolniki Wielkie
Великопольское
Шамотульский
Kaźmierz
Дигуэн → Sokolniki Wielkie
Sokolniki Wielkie → Дигуэн
Sokolow Dolny
Sokołów Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Дигуэн → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Дигуэн
Sokolow Gorny
Sokołów Górny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Дигуэн → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Дигуэн
Sokolow Kolonia
Sokołów Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Дигуэн → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Дигуэн
Sokolow Malopolski
Sokołów Małopolski
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Дигуэн → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Дигуэн
Sokolow Podlaski
Sokołów Podlaski
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Дигуэн → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Дигуэн
Sokolow Towarzystwo
Sokołów Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Дигуэн → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Дигуэн
Sokolowek
Sokołówek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Дигуэн → Sokolowek
Sokolowek → Дигуэн
Sokolowice
Sokołowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Дигуэн → Sokolowice
Sokolowice → Дигуэн
Sokolowice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Дигуэн → Sokolowice
Sokolowice → Дигуэн
Sokolowiec
Sokołowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Sokolowiec
Sokolowiec → Дигуэн
Sokolowo Budzynskie
Sokołowo Budzyńskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Дигуэн → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Дигуэн
Sokolowo Wloscianskie
Sokołowo Włościańskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Дигуэн → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Дигуэн
Sokolowsko
Sokołowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Дигуэн → Sokolowsko
Sokolowsko → Дигуэн
Sokoly
Sokoły
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Дигуэн → Sokoly
Sokoly → Дигуэн
Sokoly
Sokoły
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Дигуэн → Sokoly
Sokoly → Дигуэн
Sokoly Jazwiny
Sokoły Jaźwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Дигуэн → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Дигуэн
Sokołda
Подляское
Белостокский
Supraśl
Дигуэн → Sokołda
Sokołda → Дигуэн
Sokołowice
Sokolowice
Малопольское
Прошовицкий
Koszyce
Дигуэн → Sokolowice
Sokolowice → Дигуэн
Sokołowiec
Sokolowiec
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Sokolowiec
Sokolowiec → Дигуэн
Sokołowo Budzyńskie
Sokolowo Budzynskie
Великопольское
Ходзеский
Budzyń
Дигуэн → Sokolowo Budzynskie
Sokolowo Budzynskie → Дигуэн
Sokołowo Włościańskie
Sokolowo Wloscianskie
Мазовецкое
Пултуский
Obryte
Дигуэн → Sokolowo Wloscianskie
Sokolowo Wloscianskie → Дигуэн
Sokołowsko
Sokolowsko
Нижнесилезское
Валбжихский
Mieroszów
Дигуэн → Sokolowsko
Sokolowsko → Дигуэн
Sokołów
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Дигуэн → Sokołów
Sokołów → Дигуэн
Sokołów
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Дигуэн → Sokołów
Sokołów → Дигуэн
Sokołów
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Дигуэн → Sokołów
Sokołów → Дигуэн
Sokołów Dolny
Sokolow Dolny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Дигуэн → Sokolow Dolny
Sokolow Dolny → Дигуэн
Sokołów Górny
Sokolow Gorny
Свентокшишское
Енджеювский
Sobków
Дигуэн → Sokolow Gorny
Sokolow Gorny → Дигуэн
Sokołów Kolonia
Sokolow Kolonia
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Дигуэн → Sokolow Kolonia
Sokolow Kolonia → Дигуэн
Sokołów Małopolski
Соколув Малопольски
Подкарпатское
Жешувский
Sokołów Małopolski
Дигуэн → Соколув Малопольски
Соколув Малопольски → Дигуэн
Sokołów Podlaski
Соколув Подляский
Мазовецкое
Соколувский
Sokołów Podlaski
Дигуэн → Соколув Подляский
Соколув Подляский → Дигуэн
Sokołów Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo
Лодзинское
Ловичский
Kiernozia
Дигуэн → Sokolow Towarzystwo
Sokolow Towarzystwo → Дигуэн
Sokołówek
Sokolowek
Лодзинское
Кутновский
Żychlin
Дигуэн → Sokolowek
Sokolowek → Дигуэн
Sokołówka
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Дигуэн → Sokołówka
Sokołówka → Дигуэн
Sokołówka Kolonia
Люблинское
Билгорайский
Frampol
Дигуэн → Sokołówka Kolonia
Sokołówka Kolonia → Дигуэн
Sokoły
Sokoly
Мазовецкое
Радомский
Pionki
Дигуэн → Sokoly
Sokoly → Дигуэн
Sokoły
Sokoly
Подляское
Высокомазовецкий
Sokoły
Дигуэн → Sokoly
Sokoly → Дигуэн
Sokoły Jaźwiny
Sokoly Jazwiny
Подляское
Высокомазовецкий
Wysokie Mazowieckie
Дигуэн → Sokoly Jazwiny
Sokoly Jazwiny → Дигуэн
Sokół
Sokol
Лодзинское
Кутновский
Krzyżanów
Дигуэн → Sokol
Sokol → Дигуэн
Sokółka
Сокулка
Подляское
Сокульский
Sokółka
Дигуэн → Сокулка
Сокулка → Дигуэн
Sol
Sól
Силезское
Живецкий
Rajcza
Дигуэн → Sol
Sol → Дигуэн
Solacz
Sołacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Дигуэн → Solacz
Solacz → Дигуэн
Solanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Srokowo
Дигуэн → Solanka
Solanka → Дигуэн
Solarnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Дигуэн → Solarnia
Solarnia → Дигуэн
Solarnia
Силезское
Люблинецкий
Pawonków
Дигуэн → Solarnia
Solarnia → Дигуэн
Solca Mala
Solca Mała
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Дигуэн → Solca Mala
Solca Mala → Дигуэн
Solca Mała
Solca Mala
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Дигуэн → Solca Mala
Solca Mala → Дигуэн
Solca Wielka
Лодзинское
Згежский
Ozorków
Дигуэн → Solca Wielka
Solca Wielka → Дигуэн
Solcza
Малопольское
Прошовицкий
Pałecznica
Дигуэн → Solcza
Solcza → Дигуэн
Soldany
Sołdany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Дигуэн → Soldany
Soldany → Дигуэн
Solec
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Дигуэн → Solec
Solec → Дигуэн
Solec
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Дигуэн → Solec
Solec → Дигуэн
Solec
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Solec
Solec → Дигуэн
Solec Kujawski
Куявско Поморское
Быдгощский
Solec Kujawski
Дигуэн → Solec Kujawski
Solec Kujawski → Дигуэн
Solec nad Wisla
Solec nad Wisłą
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Дигуэн → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Дигуэн
Solec nad Wisłą
Солец над Вислой
Мазовецкое
Липский
Solec nad Wisłą
Дигуэн → Солец над Вислой
Солец над Вислой → Дигуэн
Solec Nowy
Великопольское
Вольштынский
Przemęt
Дигуэн → Solec Nowy
Solec Nowy → Дигуэн
Solec Zdroj
Solec Zdrój
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Дигуэн → Солец Здруй
Солец Здруй → Дигуэн
Solec Zdrój
Солец Здруй
Свентокшишское
Буский
Solec Zdrój
Дигуэн → Солец Здруй
Солец Здруй → Дигуэн
Soleczno
Sołeczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Дигуэн → Soleczno
Soleczno → Дигуэн
Solek
Sołek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Дигуэн → Solek
Solek → Дигуэн
Solina
Солина
Подкарпатское
Лесковский
Solina
Дигуэн → Солина
Солина → Дигуэн
Solinka
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Дигуэн → Solinka
Solinka → Дигуэн
Solinki
Люблинское
Бяльский
Konstantynów
Дигуэн → Solinki
Solinki → Дигуэн
Soliny
Подляское
Сувалкский
Wiżajny
Дигуэн → Soliny
Soliny → Дигуэн
Solistowka
Solistówka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Дигуэн → Solistowka
Solistowka → Дигуэн
Solistówka
Solistowka
Подляское
Августовский
Bargłów Kościelny
Дигуэн → Solistowka
Solistowka → Дигуэн
Solki
Sołki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Дигуэн → Solki
Solki → Дигуэн
Solki
Sołki
Подляское
Граевский
Rajgród
Дигуэн → Solki
Solki → Дигуэн
Solna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Дигуэн → Solna
Solna → Дигуэн
Solnica
Поморское
Новодвурский
Nowy Dwór Gdański
Дигуэн → Solnica
Solnica → Дигуэн
Solniczki
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Дигуэн → Solniczki
Solniczki → Дигуэн
Solniki
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Дигуэн → Solniki
Solniki → Дигуэн
Solniki Male
Solniki Małe
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Дигуэн → Solniki Male
Solniki Male → Дигуэн
Solniki Małe
Solniki Male
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Дигуэн → Solniki Male
Solniki Male → Дигуэн
Solniki Wielkie
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Дигуэн → Solniki Wielkie
Solniki Wielkie → Дигуэн
Solno
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Дигуэн → Solno
Solno → Дигуэн
Solonka
Sołonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Дигуэн → Solonka
Solonka → Дигуэн
Soltmany
Sołtmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Дигуэн → Soltmany
Soltmany → Дигуэн
Soltykow
Sołtyków
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Дигуэн → Soltykow
Soltykow → Дигуэн
Soltykow
Sołtyków
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Дигуэн → Soltykow
Soltykow → Дигуэн
Soltysowice
Sołtysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Дигуэн → Soltysowice
Soltysowice → Дигуэн
Soltysowizna
Sołtysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Дигуэн → Soltysowizna
Soltysowizna → Дигуэн
Soltysy
Sołtysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Дигуэн → Soltysy
Soltysy → Дигуэн
Soltysy
Sołtysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Дигуэн → Soltysy
Soltysy → Дигуэн
Sołacz
Solacz
Великопольское
Poznań
Poznań
Дигуэн → Solacz
Solacz → Дигуэн
Sołdany
Soldany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Дигуэн → Soldany
Soldany → Дигуэн
Sołeczno
Soleczno
Великопольское
Вжесьнёвский
Września
Дигуэн → Soleczno
Soleczno → Дигуэн
Sołek
Solek
Лодзинское
Опочненский
Opoczno
Дигуэн → Solek
Solek → Дигуэн
Sołki
Solki
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Дигуэн → Solki
Solki → Дигуэн
Sołki
Solki
Подляское
Граевский
Rajgród
Дигуэн → Solki
Solki → Дигуэн
Sołonka
Solonka
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Дигуэн → Solonka
Solonka → Дигуэн
Sołtmany
Soltmany
Варминско Мазурское
Гижицкий
Kruklanki
Дигуэн → Soltmany
Soltmany → Дигуэн
Sołtyków
Soltykow
Мазовецкое
Радомский
Skaryszew
Дигуэн → Soltykow
Soltykow → Дигуэн
Sołtyków
Soltykow
Свентокшишское
Скаржиский
Bliżyn
Дигуэн → Soltykow
Soltykow → Дигуэн
Sołtysowice
Soltysowice
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Дигуэн → Soltysowice
Soltysowice → Дигуэн
Sołtysowizna
Soltysowizna
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Дигуэн → Soltysowizna
Soltysowizna → Дигуэн
Sołtysy
Soltysy
Мазовецкое
Пшисухский
Gielniów
Дигуэн → Soltysy
Soltysy → Дигуэн
Sołtysy
Soltysy
Опольское
Олесненский
Praszka
Дигуэн → Soltysy
Soltysy → Дигуэн
Somonino
Поморское
Картузский
Somonino
Дигуэн → Somonino
Somonino → Дигуэн
Sompolno
Великопольское
Конинский
Sompolno
Дигуэн → Sompolno
Sompolno → Дигуэн
Sonsk
Sońsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Дигуэн → Sonsk
Sonsk → Дигуэн
Sońsk
Sonsk
Мазовецкое
Цеханувский
Sońsk
Дигуэн → Sonsk
Sonsk → Дигуэн
Sopieszyno
Поморское
Вейхеровский
Wejherowo
Дигуэн → Sopieszyno
Sopieszyno → Дигуэн
Sople
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Дигуэн → Sople
Sople → Дигуэн
Sopot
Сопот
Поморское
Sopot
Sopot
Дигуэн → Сопот
Сопот → Дигуэн
Sopotnia Mala
Sopotnia Mała
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Дигуэн → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Дигуэн
Sopotnia Mała
Sopotnia Mala
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Дигуэн → Sopotnia Mala
Sopotnia Mala → Дигуэн
Sopotnia Wielka
Сопотня Велика
Силезское
Живецкий
Jeleśnia
Дигуэн → Сопотня Велика
Сопотня Велика → Дигуэн
Sorkwity
Варминско Мазурское
Мронговский
Sorkwity
Дигуэн → Sorkwity
Sorkwity → Дигуэн
Sosnica
Sośnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Sosnica
Sosnica → Дигуэн
Sosnica
Sośnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Дигуэн → Sosnica
Sosnica → Дигуэн
Sosnica
Sośnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Дигуэн → Sosnica
Sosnica → Дигуэн
Sosnicowice
Sośnicowice
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Дигуэн → Сосницовице
Сосницовице → Дигуэн
Sosnie
Sośnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Дигуэн → Sosnie
Sosnie → Дигуэн
Sosnowa Dębowa
Люблинское
Замойский
Комарув Осада
Дигуэн → Sosnowa Dębowa
Sosnowa Dębowa → Дигуэн
Sosnowa Wola
Люблинское
Красницкий
Dzierzkowice
Дигуэн → Sosnowa Wola
Sosnowa Wola → Дигуэн
Sosnowica
Люблинское
Парчевский
Sosnowica
Дигуэн → Sosnowica
Sosnowica → Дигуэн
Sosnowiec
Сосновец
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Дигуэн → Сосновец
Сосновец → Дигуэн
Sosnowka
Sosnówka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Дигуэн → Sosnowka
Sosnowka → Дигуэн
Sosnówka
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Дигуэн → Sosnówka
Sosnówka → Дигуэн
Sosnówka
Sosnowka
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Дигуэн → Sosnowka
Sosnowka → Дигуэн
Sośnica
Sosnica
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Sosnica
Sosnica → Дигуэн
Sośnica
Sosnica
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Дигуэн → Sosnica
Sosnica → Дигуэн
Sośnica
Sosnica
Силезское
Люблинецкий
Woźniki
Дигуэн → Sosnica
Sosnica → Дигуэн
Sośnicowice
Сосницовице
Силезское
Гливицкий
Sośnicowice
Дигуэн → Сосницовице
Сосницовице → Дигуэн
Sośnie
Sosnie
Великопольское
Острувский
Sośnie
Дигуэн → Sosnie
Sosnie → Дигуэн
Sowi Dół
Поморское
Старогардский
Lubichowo
Дигуэн → Sowi Dół
Sowi Dół → Дигуэн
Sowia Wola
Совя Воля
Мазовецкое
Новодвурский
Czosnów
Дигуэн → Совя Воля
Совя Воля → Дигуэн
Sowin
Опольское
Ныский
Łambinowice
Дигуэн → Sowin
Sowin → Дигуэн
Sowliny
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Дигуэн → Sowliny
Sowliny → Дигуэн
Só
Sójki
Sojki
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Дигуэн → Sojki
Sojki → Дигуэн
Sójki Parcel
Sojki Parcel
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Дигуэн → Sojki Parcel
Sojki Parcel → Дигуэн
Sójkowa
Подкарпатское
Нисковский
Jeżowe
Дигуэн → Sójkowa
Sójkowa → Дигуэн
Sójkowo
Sojkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Sojkowo
Sojkowo → Дигуэн
Sól
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Дигуэн → Sól
Sól → Дигуэн
Sól
Sol
Силезское
Живецкий
Rajcza
Дигуэн → Sol
Sol → Дигуэн
Sp
Spala
Spała
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Дигуэн → Спала
Спала → Дигуэн
Spalice
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Дигуэн → Spalice
Spalice → Дигуэн
Spalona
Нижнесилезское
Клодзский
Bystrzyca Kłodzka
Дигуэн → Spalona
Spalona → Дигуэн
Spała
Спала
Лодзинское
Томашувский
Inowłódz
Дигуэн → Спала
Спала → Дигуэн
Spędoszyn
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Дигуэн → Spędoszyn
Spędoszyn → Дигуэн
Spędoszyn Kolonia
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Дигуэн → Spędoszyn Kolonia
Spędoszyn Kolonia → Дигуэн
Splawy
Сплави
Люблинское
Опольский
Poniatowa
Дигуэн → Сплави
Сплави → Дигуэн
Spławie
Великопольское
Конинский
Golina
Дигуэн → Spławie
Spławie → Дигуэн
Spole
Лодзинское
Верушувский
Galewice
Дигуэн → Spole
Spole → Дигуэн
Sporok
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Дигуэн → Sporok
Sporok → Дигуэн
Sportyny
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Дигуэн → Sportyny
Sportyny → Дигуэн
Spychowo
Спихово
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Дигуэн → Спихово
Спихово → Дигуэн
Spytajny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Дигуэн → Spytajny
Spytajny → Дигуэн
Spytkow
Spytków
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Дигуэн → Spytkow
Spytkow → Дигуэн
Spytkowice
Малопольское
Вадовицкий
Spytkowice
Дигуэн → Spytkowice
Spytkowice → Дигуэн
Spytkowice
Малопольское
Новотаргский
Spytkowice
Дигуэн → Spytkowice
Spytkowice → Дигуэн
Spytkowo
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Дигуэн → Spytkowo
Spytkowo → Дигуэн
Spytków
Spytkow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Zgorzelec
Дигуэн → Spytkow
Spytkow → Дигуэн
Sr
Srebrna
Мазовецкое
Плоцкий
Stara Biała
Дигуэн → Srebrna
Srebrna → Дигуэн
Srebrna Góra
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Stoszowice
Дигуэн → Srebrna Góra
Srebrna Góra → Дигуэн
Srebrzyszcze
Люблинское
Хелмский
Chełm
Дигуэн → Srebrzyszcze
Srebrzyszcze → Дигуэн
Srednia Wies
Średnia Wieś
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Дигуэн → Средня Вес
Средня Вес → Дигуэн
Srem
Śrem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Дигуэн → Srem
Srem → Дигуэн
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Дигуэн → Srocko
Srocko → Дигуэн
Srocko
Силезское
Ченстоховский
Mstów
Дигуэн → Srocko
Srocko → Дигуэн
Sroda Slaska
Środa Śląska
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Дигуэн → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Дигуэн
Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Дигуэн → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Дигуэн
Srodborow
Śródborów
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Дигуэн → Srodborow
Srodborow → Дигуэн
Srodula
Środula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Дигуэн → Srodula
Srodula → Дигуэн
Sromowce Wyzne
Sromowce Wyżne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Дигуэн → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Дигуэн
Sromowce Wyżne
Sromowce Wyzne
Малопольское
Новотаргский
Czorsztyn
Дигуэн → Sromowce Wyzne
Sromowce Wyzne → Дигуэн
St
Stabrow
Stabrów
Люблинское
Замойский
Ситно
Дигуэн → Stabrow
Stabrow → Дигуэн
Stabrów
Stabrow
Люблинское
Замойский
Ситно
Дигуэн → Stabrow
Stabrow → Дигуэн
Stadła
Малопольское
Новосонченский
Podegrodzie
Дигуэн → Stadła
Stadła → Дигуэн
Stadniki
Малопольское
Мысленицкий
Dobczyce
Дигуэн → Stadniki
Stadniki → Дигуэн
Stalowa Wola
Сталёва Воля
Подкарпатское
Сталёвовольский
Stalowa Wola
Дигуэн → Сталёва Воля
Сталёва Воля → Дигуэн
Stalówka
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Дигуэн → Stalówka
Stalówka → Дигуэн
Stamirowice
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Дигуэн → Stamirowice
Stamirowice → Дигуэн
Staniatki
Малопольское
Величский
Niepołomice
Дигуэн → Staniatki
Staniatki → Дигуэн
Staniew
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Staniew
Staniew → Дигуэн
Stanin
Люблинское
Лукувский
Stanin
Дигуэн → Stanin
Stanin → Дигуэн
Stanislawice
Stanisławice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Дигуэн → Stanislawice
Stanislawice → Дигуэн
Stanislawice
Малопольское
Бохнявский
Bochnia
Дигуэн → Stanislawice
Stanislawice → Дигуэн
Stanislawka
Люблинское
Замойский
Ситно
Дигуэн → Stanislawka
Stanislawka → Дигуэн
Stanislawow
Люблинское
Билгорайский
Józefów
Дигуэн → Stanislawow
Stanislawow → Дигуэн
Stanislawow
Stanisławów
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Дигуэн → Stanislawow
Stanislawow → Дигуэн
Stanislawow
Силезское
Клобуцкий
Lipie
Дигуэн → Stanislawow
Stanislawow → Дигуэн
Stanislawow
Stanisławów
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Дигуэн → Stanislawow
Stanislawow → Дигуэн
Stanislawowo
Stanisławowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Дигуэн → Stanislawowo
Stanislawowo → Дигуэн
Stanislawowo
Stanisławowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Дигуэн → Stanislawowo
Stanislawowo → Дигуэн
Stanisławczyk
Подкарпатское
Перемышльский
Przemyśl
Дигуэн → Stanisławczyk
Stanisławczyk → Дигуэн
Stanisławice
Stanislawice
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Дигуэн → Stanislawice
Stanislawice → Дигуэн
Stanisławki
Куявско Поморское
Вомбжезненский
Ryńsk
Дигуэн → Stanisławki
Stanisławki → Дигуэн
Stanisławowo
Stanislawowo
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Дигуэн → Stanislawowo
Stanislawowo → Дигуэн
Stanisławowo
Stanislawowo
Подляское
Белостокский
Juchnowiec Kościelny
Дигуэн → Stanislawowo
Stanislawowo → Дигуэн
Stanisławów
Stanislawow
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Дигуэн → Stanislawow
Stanislawow → Дигуэн
Stanisławów
Станиславув
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Дигуэн → Станиславув
Станиславув → Дигуэн
Stanisławów
Stanislawow
Силезское
Ченстоховский
Przyrów
Дигуэн → Stanislawow
Stanislawow → Дигуэн
Staniszcze Male
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Дигуэн → Staniszcze Male
Staniszcze Male → Дигуэн
Staniszcze Wielkie
Опольское
Стшелецкий
Kolonowskie
Дигуэн → Staniszcze Wielkie
Staniszcze Wielkie → Дигуэн
Stankowice
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Дигуэн → Stankowice
Stankowice → Дигуэн
Stankowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Дигуэн → Stankowo
Stankowo → Дигуэн
Stanomin
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Dąbrowa Biskupia
Дигуэн → Stanomin
Stanomin → Дигуэн
Stanow
Любушское
Жаганьский
Brzeźnica
Дигуэн → Stanow
Stanow → Дигуэн
Stanowice
Нижнесилезское
Олавский
Oława
Дигуэн → Stanowice
Stanowice → Дигуэн
Stanowice
Становице
Силезское
Рыбницкий
Czerwionka Leszczyny
Дигуэн → Становице
Становице → Дигуэн
Stany
Подкарпатское
Сталёвовольский
Bojanów
Дигуэн → Stany
Stany → Дигуэн
Stany
Стани
Силезское
Клобуцкий
Przystajń
Дигуэн → Стани
Стани → Дигуэн
Stańczyki
Варминско Мазурское
Голдапский
Dubeninki
Дигуэн → Stańczyki
Stańczyki → Дигуэн
Stańków
Люблинское
Хелмский
Chełm
Дигуэн → Stańków
Stańków → Дигуэн
Staporkow
Stąporków
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Дигуэн → Staporkow
Staporkow → Дигуэн
Stara Bircza
Подкарпатское
Перемышльский
Bircza
Дигуэн → Stara Bircza
Stara Bircza → Дигуэн
Stara Błotnica
Мазовецкое
Бялобжегский
Stara Błotnica
Дигуэн → Stara Błotnica
Stara Błotnica → Дигуэн
Stara Bordzilowka
Stara Bordziłówka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Дигуэн → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Дигуэн
Stara Bordziłówka
Stara Bordzilowka
Люблинское
Бяльский
Leśna Podlaska
Дигуэн → Stara Bordzilowka
Stara Bordzilowka → Дигуэн
Stara Brzeznica
Стара Бжезьниця
Лодзинское
Паенченский
Nowa Brzeźnica
Дигуэн → Стара Бжезьниця
Стара Бжезьниця → Дигуэн
Stara Dabia
Stara Dąbia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Дигуэн → Stara Dabia
Stara Dabia → Дигуэн
Stara Dąbia
Stara Dabia
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Дигуэн → Stara Dabia
Stara Dabia → Дигуэн
Stara Dąbrowa
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Дигуэн → Stara Dąbrowa
Stara Dąbrowa → Дигуэн
Stara Dąbrówka
Стара Домбрувка
Мазовецкое
Седлецкий
Skórzec
Дигуэн → Стара Домбрувка
Стара Домбрувка → Дигуэн
Stara Góra
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Дигуэн → Stara Góra
Stara Góra → Дигуэн
Stara Grabownica
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Stara Grabownica
Stara Grabownica → Дигуэн
Stara Huta
Стара Гута
Люблинское
Замойский
Краснобруд
Дигуэн → Стара Гута
Стара Гута → Дигуэн
Stara Huta
Стара Гута
Поморское
Гданьский
Przywidz
Дигуэн → Стара Гута
Стара Гута → Дигуэн
Stara Huta
Силезское
Мышкувский
Koziegłowy
Дигуэн → Stara Huta
Stara Huta → Дигуэн
Stara Jablona
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Дигуэн → Stara Jablona
Stara Jablona → Дигуэн
Stara Jania
Поморское
Старогардский
Smętowo Graniczne
Дигуэн → Stara Jania
Stara Jania → Дигуэн
Stara Kamienica
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Дигуэн → Stara Kamienica
Stara Kamienica → Дигуэн
Stara Kamienica
Стара Каменица
Нижнесилезское
Karkonosze
Stara Kamienica
Дигуэн → Стара Каменица
Стара Каменица → Дигуэн
Stara Kamionka
Подляское
Сокульский
Sokółka
Дигуэн → Stara Kamionka
Stara Kamionka → Дигуэн
Stara Kiszewa
Стара Кішева
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Дигуэн → Стара Кішева
Стара Кішева → Дигуэн
Stara Kolonia
Лодзинское
Пётркувский
Aleksandrów
Дигуэн → Stara Kolonia
Stara Kolonia → Дигуэн
Stara Kornica
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Дигуэн → Stara Kornica
Stara Kornica → Дигуэн
Stara Kornica
Стара Корница
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Дигуэн → Стара Корница
Стара Корница → Дигуэн
Stara Koscielnica
Stara Kościelnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Дигуэн → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Дигуэн
Stara Kościelnica
Stara Koscielnica
Поморское
Мальбурский
Miłoradz
Дигуэн → Stara Koscielnica
Stara Koscielnica → Дигуэн
Stara Krasnica
Stara Kraśnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Дигуэн
Stara Kraśnica
Stara Krasnica
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Stara Krasnica
Stara Krasnica → Дигуэн
Stara Kuznia
Stara Kuźnia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Дигуэн → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Дигуэн
Stara Kuźnia
Stara Kuznia
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Дигуэн → Stara Kuznia
Stara Kuznia → Дигуэн
Stara Łagowica
Свентокшишское
Опатувский
Iwaniska
Дигуэн → Stara Łagowica
Stara Łagowica → Дигуэн
Stara Łomża
Подляское
Ломжинский
Piątnica
Дигуэн → Stara Łomża
Stara Łomża → Дигуэн
Stara Milosna
Stara Miłosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Дигуэн → Stara Milosna
Stara Milosna → Дигуэн
Stara Miłosna
Stara Milosna
Мазовецкое
Warszawa
Warszawa
Дигуэн → Stara Milosna
Stara Milosna → Дигуэн
Stara Niedzialka
Stara Niedziałka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Дигуэн → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Дигуэн
Stara Niedziałka
Stara Niedzialka
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Дигуэн → Stara Niedzialka
Stara Niedzialka → Дигуэн
Stara Obra
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Stara Obra
Stara Obra → Дигуэн
Stara Ostrownica
Мазовецкое
Зволенский
Kazanów
Дигуэн → Stara Ostrownica
Stara Ostrownica → Дигуэн
Stara Osuchowa
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Stara Osuchowa
Stara Osuchowa → Дигуэн
Stara Prawda
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Дигуэн → Stara Prawda
Stara Prawda → Дигуэн
Stara Rozanka
Stara Różanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Дигуэн → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Дигуэн
Stara Różanka
Stara Rozanka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Kętrzyn
Дигуэн → Stara Rozanka
Stara Rozanka → Дигуэн
Stara Rzeka
Куявско Поморское
Свецкий
Osie
Дигуэн → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Дигуэн
Stara Rzeka
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Дигуэн → Stara Rzeka
Stara Rzeka → Дигуэн
Stara Sobotka
Stara Sobótka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Дигуэн → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Дигуэн
Stara Sobótka
Stara Sobotka
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Дигуэн → Stara Sobotka
Stara Sobotka → Дигуэн
Stara Turowka
Stara Turówka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Дигуэн → Stara Turowka
Stara Turowka → Дигуэн
Stara Turówka
Stara Turowka
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Дигуэн → Stara Turowka
Stara Turowka → Дигуэн
Stara Warka
Мазовецкое
Груецкий
Warka
Дигуэн → Stara Warka
Stara Warka → Дигуэн
Stara Wies
Лодзинское
Велюньский
Pątnów
Дигуэн → Stara Wies
Stara Wies → Дигуэн
Stara Wies
Stara Wieś
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Дигуэн → Stara Wies
Stara Wies → Дигуэн
Stara Wies
Stara Wieś
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Дигуэн → Stara Wies
Stara Wies → Дигуэн
Stara Wies
Stara Wieś
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Дигуэн → Stara Wies
Stara Wies → Дигуэн
Stara Wies
Stara Wieś
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Дигуэн → Стара Вес
Стара Вес → Дигуэн
Stara Wies Druga
Stara Wieś Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Дигуэн → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Дигуэн
Stara Wies Pierwsza
Stara Wieś Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Дигуэн → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Дигуэн
Stara Wies Stasin
Stara Wieś Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Дигуэн → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Дигуэн
Stara Wies Trzecia
Stara Wieś Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Дигуэн → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Дигуэн
Stara Wieś
Стара Весь
Люблинское
Ленчинский
Puchaczów
Дигуэн → Стара Весь
Стара Весь → Дигуэн
Stara Wieś
Stara Wies
Люблинское
Хрубешувский
Mircze
Дигуэн → Stara Wies
Stara Wies → Дигуэн
Stara Wieś
Stara Wies
Мазовецкое
Отвоцкий
Celestynów
Дигуэн → Stara Wies
Stara Wies → Дигуэн
Stara Wieś
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Дигуэн → Stara Wieś
Stara Wieś → Дигуэн
Stara Wieś
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Дигуэн → Stara Wieś
Stara Wieś → Дигуэн
Stara Wieś
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Дигуэн → Stara Wieś
Stara Wieś → Дигуэн
Stara Wieś
Stara Wies
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Дигуэн → Stara Wies
Stara Wies → Дигуэн
Stara Wieś
Стара Вес
Подкарпатское
Бжозувский
Brzozów
Дигуэн → Стара Вес
Стара Вес → Дигуэн
Stara Wieś Druga
Stara Wies Druga
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Дигуэн → Stara Wies Druga
Stara Wies Druga → Дигуэн
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wies Pierwsza
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Дигуэн → Stara Wies Pierwsza
Stara Wies Pierwsza → Дигуэн
Stara Wieś Stasin
Stara Wies Stasin
Люблинское
Ленчинский
Łęczna
Дигуэн → Stara Wies Stasin
Stara Wies Stasin → Дигуэн
Stara Wieś Trzecia
Stara Wies Trzecia
Люблинское
Люблинский
Bychawa
Дигуэн → Stara Wies Trzecia
Stara Wies Trzecia → Дигуэн
Stara Woda
Стара Вода
Любушское
Жарский
Lubsko
Дигуэн → Стара Вода
Стара Вода → Дигуэн
Stara Zagość
Стара Заґосць
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Дигуэн → Стара Заґосць
Стара Заґосць → Дигуэн
Stara Złotoria
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Дигуэн → Stara Złotoria
Stara Złotoria → Дигуэн
Starachowice
Стараховице
Свентокшишское
Стараховицкий
Starachowice
Дигуэн → Стараховице
Стараховице → Дигуэн
Starawieś
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Дигуэн → Starawieś
Starawieś → Дигуэн
Starcza
Силезское
Ченстоховский
Starcza
Дигуэн → Starcza
Starcza → Дигуэн
Stare Babice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Stare Babice
Дигуэн → Stare Babice
Stare Babice → Дигуэн
Stare Biernaty
Старе Бернати
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Дигуэн → Старе Бернати
Старе Бернати → Дигуэн
Stare Bojanowo
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Дигуэн → Stare Bojanowo
Stare Bojanowo → Дигуэн
Stare Bolity
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Дигуэн → Stare Bolity
Stare Bolity → Дигуэн
Stare Bosewo
Мазовецкое
Вышкувский
Długosiodło
Дигуэн → Stare Bosewo
Stare Bosewo → Дигуэн
Stare Buczyce
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Дигуэн → Stare Buczyce
Stare Buczyce → Дигуэн
Stare Budki
Великопольское
Кольский
Osiek Mały
Дигуэн → Stare Budki
Stare Budki → Дигуэн
Stare Budy
Мазовецкое
Гродзиский
Jaktorów
Дигуэн → Stare Budy
Stare Budy → Дигуэн
Stare Drzewce
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Дигуэн → Stare Drzewce
Stare Drzewce → Дигуэн
Stare Dyniska
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Дигуэн → Stare Dyniska
Stare Dyniska → Дигуэн
Stare Gliwice
Силезское
Gliwice
Gliwice
Дигуэн → Stare Gliwice
Stare Gliwice → Дигуэн
Stare Grochale
Старе Ґрохале
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Дигуэн → Старе Ґрохале
Старе Ґрохале → Дигуэн
Stare Groszki
Мазовецкое
Миньский
Kałuszyn
Дигуэн → Stare Groszki
Stare Groszki → Дигуэн
Stare Guty
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Дигуэн → Stare Guty
Stare Guty → Дигуэн
Stare Hołowczyce
Старе Головчице
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Дигуэн → Старе Головчице
Старе Головчице → Дигуэн
Stare Jabłonki
Варминско Мазурское
Острудский
Ostróda
Дигуэн → Stare Jabłonki
Stare Jabłonki → Дигуэн
Stare Jawory
Явори Старі
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Дигуэн → Явори Старі
Явори Старі → Дигуэн
Stare Jezewo
Stare Jeżewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Дигуэн → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Дигуэн
Stare Jeżewo
Stare Jezewo
Подляское
Белостокский
Tykocin
Дигуэн → Stare Jezewo
Stare Jezewo → Дигуэн
Stare Juchy
Варминско Мазурское
Элкский
Stare Juchy
Дигуэн → Stare Juchy
Stare Juchy → Дигуэн
Stare Kaczkowo
Мазовецкое
Острувский
Brok
Дигуэн → Stare Kaczkowo
Stare Kaczkowo → Дигуэн
Stare Kawkowo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Дигуэн → Stare Kawkowo
Stare Kawkowo → Дигуэн
Stare Kielbonki
Stare Kiełbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Дигуэн → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Дигуэн
Stare Kiełbonki
Stare Kielbonki
Варминско Мазурское
Мронговский
Piecki
Дигуэн → Stare Kielbonki
Stare Kielbonki → Дигуэн
Stare Kobialki
Stare Kobiałki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Дигуэн → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Дигуэн
Stare Kobiałki
Stare Kobialki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Дигуэн → Stare Kobialki
Stare Kobialki → Дигуэн
Stare Kotkowice
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Дигуэн → Stare Kotkowice
Stare Kotkowice → Дигуэн
Stare Kozle
Stare Koźle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Дигуэн → Stare Kozle
Stare Kozle → Дигуэн
Stare Koźle
Stare Kozle
Опольское
Кендзежинско козельский
Bierawa
Дигуэн → Stare Kozle
Stare Kozle → Дигуэн
Stare Krasnodęby
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Дигуэн → Stare Krasnodęby
Stare Krasnodęby → Дигуэн
Stare Kroczyce
Силезское
Заверценский
Kroczyce
Дигуэн → Stare Kroczyce
Stare Kroczyce → Дигуэн
Stare Lagiewniki
Stare Łagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Дигуэн → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Дигуэн
Stare Lipiny
Мазовецкое
Воломинский
Wołomin
Дигуэн → Stare Lipiny
Stare Lipiny → Дигуэн
Stare Lubiejewo
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Stare Lubiejewo
Stare Lubiejewo → Дигуэн
Stare Łagiewniki
Stare Lagiewniki
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Дигуэн → Stare Lagiewniki
Stare Lagiewniki → Дигуэн
Stare Łepki
Старе Лепкі
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Дигуэн → Старе Лепкі
Старе Лепкі → Дигуэн
Stare Miasto
Великопольское
Конинский
Stare Miasto
Дигуэн → Stare Miasto
Stare Miasto → Дигуэн
Stare Mierzwice
Мазовецкое
Лосицкий
Sarnaki
Дигуэн → Stare Mierzwice
Stare Mierzwice → Дигуэн
Stare Olesno
Опольское
Олесненский
Olesno
Дигуэн → Stare Olesno
Stare Olesno → Дигуэн
Stare Opole
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Дигуэн → Stare Opole
Stare Opole → Дигуэн
Stare Piescirogi
Stare Pieścirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Дигуэн → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Дигуэн
Stare Pieścirogi
Stare Piescirogi
Мазовецкое
Новодвурский
Nasielsk
Дигуэн → Stare Piescirogi
Stare Piescirogi → Дигуэн
Stare Polesie
Старе Полесе
Мазовецкое
Новодвурский
Leoncin
Дигуэн → Старе Полесе
Старе Полесе → Дигуэн
Stare Rowiska
Лодзинское
Скерневицкий
Skierniewice
Дигуэн → Stare Rowiska
Stare Rowiska → Дигуэн
Stare Rybie
Малопольское
Лимановский
Limanowa
Дигуэн → Stare Rybie
Stare Rybie → Дигуэн
Stare Sady
Варминско Мазурское
Мронговский
Mikołajki
Дигуэн → Stare Sady
Stare Sady → Дигуэн
Stare Serby
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Дигуэн → Stare Serby
Stare Serby → Дигуэн
Stare Siołkowice
Опольское
Опольский
Popielów
Дигуэн → Stare Siołkowice
Stare Siołkowice → Дигуэн
Stare Sioło
Подкарпатское
Любачувский
Oleszyce
Дигуэн → Stare Sioło
Stare Sioło → Дигуэн
Stare Slowiki
Stare Słowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Дигуэн → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Дигуэн
Stare Słowiki
Stare Slowiki
Мазовецкое
Козеницкий
Sieciechów
Дигуэн → Stare Slowiki
Stare Slowiki → Дигуэн
Stare Stracze
Stare Strącze
Любушское
Всховский
Sława
Дигуэн → Stare Stracze
Stare Stracze → Дигуэн
Stare Strącze
Stare Stracze
Любушское
Всховский
Sława
Дигуэн → Stare Stracze
Stare Stracze → Дигуэн
Stare Szpaki
Старе Шпакі
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Дигуэн → Старе Шпакі
Старе Шпакі → Дигуэн
Stare Wloki
Stare Włóki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Дигуэн → Stare Wloki
Stare Wloki → Дигуэн
Stare Włóki
Stare Wloki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Дигуэн → Stare Wloki
Stare Wloki → Дигуэн
Stare Zakole
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Дигуэн → Stare Zakole
Stare Zakole → Дигуэн
Stare Załubice
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Дигуэн → Stare Załubice
Stare Załubice → Дигуэн
Stare Zukowice
Stare Żukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Дигуэн → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Дигуэн
Stare Żukowice
Stare Zukowice
Малопольское
Тарнувский
Lisia Góra
Дигуэн → Stare Zukowice
Stare Zukowice → Дигуэн
Starkowa Huta
Поморское
Картузский
Somonino
Дигуэн → Starkowa Huta
Starkowa Huta → Дигуэн
Starogard Gdanski
Starogard Gdański
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Дигуэн
Starogard Gdański
Старогард Гданьский
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Старогард Гданьский
Старогард Гданьский → Дигуэн
Starogród
Староґруд
Куявско Поморское
Хелмненский
Chełmno
Дигуэн → Староґруд
Староґруд → Дигуэн
Starogród
Староґруд
Мазовецкое
Миньский
Siennica
Дигуэн → Староґруд
Староґруд → Дигуэн
Starokrzepice
Силезское
Клобуцкий
Krzepice
Дигуэн → Starokrzepice
Starokrzepice → Дигуэн
Staromiescie
Staromieście
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Дигуэн → Staromiescie
Staromiescie → Дигуэн
Staromieście
Staromiescie
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Дигуэн → Staromiescie
Staromiescie → Дигуэн
Staropole
Любушское
Свебодзинский
Lubrza
Дигуэн → Staropole
Staropole → Дигуэн
Staroscin
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Дигуэн → Staroscin
Staroscin → Дигуэн
Starowice Dolne
Опольское
Бжегский
Grodków
Дигуэн → Starowice Dolne
Starowice Dolne → Дигуэн
Starozreby
Staroźreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Дигуэн → Starozreby
Starozreby → Дигуэн
Staroźreby
Starozreby
Мазовецкое
Плоцкий
Staroźreby
Дигуэн → Starozreby
Starozreby → Дигуэн
Stary Adamów
Лодзинское
Згежский
Aleksandrów Łódzki
Дигуэн → Stary Adamów
Stary Adamów → Дигуэн
Stary Besk
Лодзинское
Ленчицкий
Grabów
Дигуэн → Stary Besk
Stary Besk → Дигуэн
Stary Bidaczów
Люблинское
Билгорайский
Biłgoraj
Дигуэн → Stary Bidaczów
Stary Bidaczów → Дигуэн
Stary Borek
Подкарпатское
Жешувский
Tyczyn
Дигуэн → Stary Borek
Stary Borek → Дигуэн
Stary Broniszew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Дигуэн → Stary Broniszew
Stary Broniszew → Дигуэн
Stary Bubel
Люблинское
Бяльский
Janów Podlaski
Дигуэн → Stary Bubel
Stary Bubel → Дигуэн
Stary Cykarzew
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Дигуэн → Stary Cykarzew
Stary Cykarzew → Дигуэн
Stary Dwor
Stary Dwór
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Дигуэн → Stary Dwor
Stary Dwor → Дигуэн
Stary Dwor
Stary Dwór
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Дигуэн → Stary Dwor
Stary Dwor → Дигуэн
Stary Dwor
Stary Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Stary Dwor
Stary Dwor → Дигуэн
Stary Dwór
Stary Dwor
Варминско Мазурское
Ольштынский
Dobre Miasto
Дигуэн → Stary Dwor
Stary Dwor → Дигуэн
Stary Dwór
Stary Dwor
Любушское
Мендзыжечский
Trzciel
Дигуэн → Stary Dwor
Stary Dwor → Дигуэн
Stary Dwór
Stary Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Stary Dwor
Stary Dwor → Дигуэн
Stary Dybow
Stary Dybów
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Дигуэн → Stary Dybow
Stary Dybow → Дигуэн
Stary Dybów
Stary Dybow
Мазовецкое
Воломинский
Radzymin
Дигуэн → Stary Dybow
Stary Dybow → Дигуэн
Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgoń
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Дигуэн → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Дигуэн
Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgon
Поморское
Штумский
Stary Dzierzgoń
Дигуэн → Stary Dzierzgon
Stary Dzierzgon → Дигуэн
Stary Dzikow
Stary Dzików
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Дигуэн → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Дигуэн
Stary Dzików
Stary Dzikow
Подкарпатское
Любачувский
Stary Dzików
Дигуэн → Stary Dzikow
Stary Dzikow → Дигуэн
Stary Folwark
Подляское
Сувалкский
Suwałki
Дигуэн → Stary Folwark
Stary Folwark → Дигуэн
Stary Gostków
Лодзинское
Поддембицкий
Wartkowice
Дигуэн → Stary Gostków
Stary Gostków → Дигуэн
Stary Gostyń
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Дигуэн → Stary Gostyń
Stary Gostyń → Дигуэн
Stary Grodków
Опольское
Ныский
Skoroszyce
Дигуэн → Stary Grodków
Stary Grodków → Дигуэн
Stary Janow
Stary Janów
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Дигуэн → Stary Janow
Stary Janow → Дигуэн
Stary Janów
Stary Janow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Дигуэн → Stary Janow
Stary Janow → Дигуэн
Stary Jasiniec
Куявско Поморское
Быдгощский
Koronowo
Дигуэн → Stary Jasiniec
Stary Jasiniec → Дигуэн
Stary Jawornik
Подкарпатское
Дембицкий
Czarna
Дигуэн → Stary Jawornik
Stary Jawornik → Дигуэн
Stary Julianow
Stary Julianów
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Дигуэн → Stary Julianow
Stary Julianow → Дигуэн
Stary Julianów
Stary Julianow
Нижнесилезское
Валбжихский
Walim
Дигуэн → Stary Julianow
Stary Julianow → Дигуэн
Stary Kazanów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Дигуэн → Stary Kazanów
Stary Kazanów → Дигуэн
Stary Kocin
Силезское
Ченстоховский
Mykanów
Дигуэн → Stary Kocin
Stary Kocin → Дигуэн
Stary Konik
Мазовецкое
Миньский
Halinów
Дигуэн → Stary Konik
Stary Konik → Дигуэн
Stary Las
Старий Ляс
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Старий Ляс
Старий Ляс → Дигуэн
Stary Laskowiec
Подляское
Замбрувский
Zambrów
Дигуэн → Stary Laskowiec
Stary Laskowiec → Дигуэн
Stary Lipowiec
Люблинское
Билгорайский
Księżpol
Дигуэн → Stary Lipowiec
Stary Lipowiec → Дигуэн
Stary Lubiel
Мазовецкое
Вышкувский
Rząśnik
Дигуэн → Stary Lubiel
Stary Lubiel → Дигуэн
Stary Lubliniec
Подкарпатское
Любачувский
Cieszanów
Дигуэн → Stary Lubliniec
Stary Lubliniec → Дигуэн
Stary Lubotyń
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Дигуэн → Stary Lubotyń
Stary Lubotyń → Дигуэн
Stary Machnow
Stary Machnów
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Дигуэн → Stary Machnow
Stary Machnow → Дигуэн
Stary Machnów
Stary Machnow
Люблинское
Томашувский
Lubycza Królewska
Дигуэн → Stary Machnow
Stary Machnow → Дигуэн
Stary Olsztyn
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Дигуэн → Stary Olsztyn
Stary Olsztyn → Дигуэн
Stary Paczkow
Stary Paczków
Опольское
Ныский
Paczków
Дигуэн → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Дигуэн
Stary Paczków
Stary Paczkow
Опольское
Ныский
Paczków
Дигуэн → Stary Paczkow
Stary Paczkow → Дигуэн
Stary Puznow
Stary Puznów
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Дигуэн → Stary Puznow
Stary Puznow → Дигуэн
Stary Puznów
Stary Puznow
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Дигуэн → Stary Puznow
Stary Puznow → Дигуэн
Stary Sacz
Stary Sącz
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Дигуэн → Старый Сонч
Старый Сонч → Дигуэн
Stary Sącz
Старый Сонч
Малопольское
Новосонченский
Stary Sącz
Дигуэн → Старый Сонч
Старый Сонч → Дигуэн
Stary Slawacinek
Stary Sławacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Дигуэн → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Дигуэн
Stary Sławacinek
Stary Slawacinek
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Дигуэн → Stary Slawacinek
Stary Slawacinek → Дигуэн
Stary Sokolow
Stary Sokołów
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Дигуэн → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Дигуэн
Stary Sokołów
Stary Sokolow
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Дигуэн → Stary Sokolow
Stary Sokolow → Дигуэн
Stary Solec
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Дигуэн → Stary Solec
Stary Solec → Дигуэн
Stary Szelkow
Stary Szelków
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Дигуэн → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Дигуэн
Stary Szelków
Stary Szelkow
Мазовецкое
Макувский
Szelków
Дигуэн → Stary Szelkow
Stary Szelkow → Дигуэн
Stary Targ
Поморское
Штумский
Stary Targ
Дигуэн → Stary Targ
Stary Targ → Дигуэн
Stary Ujazd
Опольское
Стшелецкий
Ujazd
Дигуэн → Stary Ujazd
Stary Ujazd → Дигуэн
Stary Uścimów
Люблинское
Любартувский
Uścimów
Дигуэн → Stary Uścimów
Stary Uścimów → Дигуэн
Stary Węgliniec
Нижнесилезское
Згожелецкий
Węgliniec
Дигуэн → Stary Węgliniec
Stary Węgliniec → Дигуэн
Stary Wiec
Поморское
Косцежский
Liniewo
Дигуэн → Stary Wiec
Stary Wiec → Дигуэн
Stary Zagan
Любушское
Жаганьский
Żagań
Дигуэн → Stary Zagan
Stary Zagan → Дигуэн
Stary Zamosc
Stary Zamość
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Дигуэн → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Дигуэн
Stary Zamość
Stary Zamosc
Люблинское
Замойский
Стары Замость
Дигуэн → Stary Zamosc
Stary Zamosc → Дигуэн
Stary Zawidow
Stary Zawidów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Дигуэн → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Дигуэн
Stary Zawidów
Stary Zawidow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Дигуэн → Stary Zawidow
Stary Zawidow → Дигуэн
Starzykowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Дигуэн → Starzykowo
Starzykowo → Дигуэн
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Starzyno
Starzyno → Дигуэн
Starzyno
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Starzyno
Starzyno → Дигуэн
Starzyny
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Дигуэн → Starzyny
Starzyny → Дигуэн
Starzyński Dwór
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Starzyński Dwór
Starzyński Dwór → Дигуэн
Stasinow
Stasinów
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Дигуэн → Stasinow
Stasinow → Дигуэн
Stasinów
Stasinow
Люблинское
Радзыньский
Radzyń Podlaski
Дигуэн → Stasinow
Stasinow → Дигуэн
Stasiopole
Мазовецкое
Воломинский
Dąbrówka
Дигуэн → Stasiopole
Stasiopole → Дигуэн
Staswiny
Staświny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Дигуэн → Staswiny
Staswiny → Дигуэн
Staszkowka
Staszkówka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Дигуэн → Staszkowka
Staszkowka → Дигуэн
Staszkówka
Staszkowka
Малопольское
Горлицкий
Moszczenica
Дигуэн → Staszkowka
Staszkowka → Дигуэн
Staszow
Staszów
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Дигуэн → Сташув
Сташув → Дигуэн
Staszów
Сташув
Свентокшишское
Сташувский
Staszów
Дигуэн → Сташув
Сташув → Дигуэн
Staświny
Staswiny
Варминско Мазурское
Гижицкий
Miłki
Дигуэн → Staswiny
Staswiny → Дигуэн
Staw
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Дигуэн → Staw
Staw → Дигуэн
Staw
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Дигуэн → Staw
Staw → Дигуэн
Staw
Став
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Дигуэн → Став
Став → Дигуэн
Staw Noakowski
Став Ноаковський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Дигуэн → Став Ноаковський
Став Ноаковський → Дигуэн
Staw Ujazdowski
Став Уяздовський
Люблинское
Замойский
Нелиш
Дигуэн → Став Уяздовський
Став Уяздовський → Дигуэн
Stawce
Люблинское
Яновский
Batorz
Дигуэн → Stawce
Stawce → Дигуэн
Stawek
Ставек
Лодзинское
Велюньский
Czarnożyły
Дигуэн → Ставек
Ставек → Дигуэн
Stawiany
Свентокшишское
Пиньчувский
Kije
Дигуэн → Stawiany
Stawiany → Дигуэн
Stawiguda
Варминско Мазурское
Ольштынский
Stawiguda
Дигуэн → Stawiguda
Stawiguda → Дигуэн
Stawiska
Куявско Поморское
Могиленский
Mogilno
Дигуэн → Stawiska
Stawiska → Дигуэн
Stawiska
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Дигуэн → Stawiska
Stawiska → Дигуэн
Stawiski
Стависки
Подляское
Кольненский
Stawiski
Дигуэн → Стависки
Стависки → Дигуэн
Stawisza
Ставиша
Малопольское
Горлицкий
Uście Gorlickie
Дигуэн → Ставиша
Ставиша → Дигуэн
Stawiszcze
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Дигуэн → Stawiszcze
Stawiszcze → Дигуэн
Stawiszyce
Свентокшишское
Пиньчувский
Złota
Дигуэн → Stawiszyce
Stawiszyce → Дигуэн
Stawiszyn
Великопольское
Калишский
Stawiszyn
Дигуэн → Stawiszyn
Stawiszyn → Дигуэн
Stawiszyn
Мазовецкое
Журоминский
Bieżuń
Дигуэн → Stawiszyn
Stawiszyn → Дигуэн
Stawnik
Любушское
Жарский
Żary
Дигуэн → Stawnik
Stawnik → Дигуэн
Stawowice
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Дигуэн → Stawowice
Stawowice → Дигуэн
Stawowice Kolonia
Лодзинское
Опочненский
Paradyż
Дигуэн → Stawowice Kolonia
Stawowice Kolonia → Дигуэн
Stawy
Лодзинское
Ленчицкий
Góra Świętej Małgorzaty
Дигуэн → Stawy
Stawy → Дигуэн
Stąporków
Staporkow
Свентокшишское
Коньский
Stąporków
Дигуэн → Staporkow
Staporkow → Дигуэн
Stebark
Stębark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Дигуэн → Stebark
Stebark → Дигуэн
Steblewo
Стеблево
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Дигуэн → Стеблево
Стеблево → Дигуэн
Steblow
Steblów
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Дигуэн → Steblow
Steblow → Дигуэн
Steblów
Steblow
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Дигуэн → Steblow
Steblow → Дигуэн
Stefania
Великопольское
Турекский
Władysławów
Дигуэн → Stefania
Stefania → Дигуэн
Stefanow
Великопольское
Яроцинский
Jarocin
Дигуэн → Stefanow
Stefanow → Дигуэн
Stefanow
Stefanów
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Stefanow
Stefanow → Дигуэн
Stefanowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Stefanowo
Stefanowo → Дигуэн
Stefanów
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Дигуэн → Stefanów
Stefanów → Дигуэн
Stefanów
Stefanow
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Stefanow
Stefanow → Дигуэн
Stefkowa
Стефкова
Подкарпатское
Лесковский
Olszanica
Дигуэн → Стефкова
Стефкова → Дигуэн
Stega Mała
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Górowo Iławeckie
Дигуэн → Stega Mała
Stega Mała → Дигуэн
Stegna
Стегна
Поморское
Новодвурский
Stegna
Дигуэн → Стегна
Стегна → Дигуэн
Stegosz
Stęgosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Дигуэн → Stegosz
Stegosz → Дигуэн
Stekiny
Stękiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Дигуэн → Stekiny
Stekiny → Дигуэн
Stelagi
Stelągi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Дигуэн → Stelagi
Stelagi → Дигуэн
Stelągi
Stelagi
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Дигуэн → Stelagi
Stelagi → Дигуэн
Stemplew
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Дигуэн → Stemplew
Stemplew → Дигуэн
Stepocice
Stępocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Дигуэн → Stepocice
Stepocice → Дигуэн
Sterdyn Osada
Sterdyń Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Дигуэн → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Дигуэн
Sterdyń Osada
Sterdyn Osada
Мазовецкое
Соколувский
Sterdyń
Дигуэн → Sterdyn Osada
Sterdyn Osada → Дигуэн
Sterlawki Wielkie
Sterławki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Дигуэн → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Дигуэн
Sterławki Wielkie
Sterlawki Wielkie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Ryn
Дигуэн → Sterlawki Wielkie
Sterlawki Wielkie → Дигуэн
Steszew
Stęszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Дигуэн → Steszew
Steszew → Дигуэн
Stezyca
Stężyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Дигуэн → Stezyca
Stezyca → Дигуэн
Stębark
Stebark
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Дигуэн → Stebark
Stebark → Дигуэн
Stęgosz
Stegosz
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Дигуэн → Stegosz
Stegosz → Дигуэн
Stękiny
Stekiny
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Дигуэн → Stekiny
Stekiny → Дигуэн
Stępień
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Дигуэн → Stępień
Stępień → Дигуэн
Stępina
Подкарпатское
Стшижувский
Frysztak
Дигуэн → Stępina
Stępina → Дигуэн
Stępocice
Stepocice
Свентокшишское
Пиньчувский
Działoszyce
Дигуэн → Stepocice
Stepocice → Дигуэн
Stęszew
Steszew
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Дигуэн → Steszew
Steszew → Дигуэн
Stężyca
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Дигуэн → Stężyca
Stężyca → Дигуэн
Stężyca
Stezyca
Люблинское
Рыцкий
Stężyca
Дигуэн → Stezyca
Stezyca → Дигуэн
Stobierna
Подкарпатское
Жешувский
Trzebownisko
Дигуэн → Stobierna
Stobierna → Дигуэн
Stoboje
Варминско Мазурское
Эльблонгский
Milejewo
Дигуэн → Stoboje
Stoboje → Дигуэн
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Дигуэн → Stoczek
Stoczek → Дигуэн
Stoczek
Мазовецкое
Венгрувский
Stoczek
Дигуэн → Stoczek
Stoczek → Дигуэн
Stoczek Lukowski
Stoczek Łukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Дигуэн → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Дигуэн
Stoczek Łukowski
Stoczek Lukowski
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Дигуэн → Stoczek Lukowski
Stoczek Lukowski → Дигуэн
Stoczki
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Дигуэн → Stoczki
Stoczki → Дигуэн
Stojadla
Stojadła
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Дигуэн → Stojadla
Stojadla → Дигуэн
Stojadła
Stojadla
Мазовецкое
Миньский
Mińsk Mazowiecki
Дигуэн → Stojadla
Stojadla → Дигуэн
Stojanow
Stojanów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Дигуэн → Stojanow
Stojanow → Дигуэн
Stojanow
Stojanów
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Дигуэн → Stojanow
Stojanow → Дигуэн
Stojanowice
Свентокшишское
Казимежский
Bejsce
Дигуэн → Stojanowice
Stojanowice → Дигуэн
Stojanów
Stojanow
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Дигуэн → Stojanow
Stojanow → Дигуэн
Stojanów
Stojanow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Дигуэн → Stojanow
Stojanow → Дигуэн
Stojków
Нижнесилезское
Клодзский
Lądek Zdrój
Дигуэн → Stojków
Stojków → Дигуэн
Stok
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Дигуэн → Stok
Stok → Дигуэн
Stok
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Stok
Stok → Дигуэн
Stok
Подляское
Сокульский
Korycin
Дигуэн → Stok
Stok → Дигуэн
Stok Lacki
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Дигуэн → Stok Lacki
Stok Lacki → Дигуэн
Stok Lacki Folwark
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Дигуэн → Stok Lacki Folwark
Stok Lacki Folwark → Дигуэн
Stolec
Лодзинское
Серадзкий
Złoczew
Дигуэн → Stolec
Stolec → Дигуэн
Stolno
Варминско Мазурское
Острудский
Miłakowo
Дигуэн → Stolno
Stolno → Дигуэн
Stolno
Куявско Поморское
Хелмненский
Stolno
Дигуэн → Stolno
Stolno → Дигуэн
Stopnica
Стопница
Свентокшишское
Буский
Stopnica
Дигуэн → Стопница
Стопница → Дигуэн
Stoszyce
Стошице
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Стошице
Стошице → Дигуэн
Strabla
Подляское
Бельский
Wyszki
Дигуэн → Strabla
Strabla → Дигуэн
Strachocin
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Дигуэн → Strachocin
Strachocin → Дигуэн
Strachocin
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Дигуэн → Strachocin
Strachocin → Дигуэн
Strachomin
Страхомін
Мазовецкое
Миньский
Latowicz
Дигуэн → Страхомін
Страхомін → Дигуэн
Strachon
Strachoń
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Дигуэн → Strachon
Strachon → Дигуэн
Strachoń
Strachon
Куявско Поморское
Липновский
Dobrzyń nad Wisłą
Дигуэн → Strachon
Strachon → Дигуэн
Strachowka
Strachówka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Дигуэн → Strachowka
Strachowka → Дигуэн
Strachów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Дигуэн → Strachów
Strachów → Дигуэн
Strachówka
Strachowka
Мазовецкое
Воломинский
Strachówka
Дигуэн → Strachowka
Strachowka → Дигуэн
Stradlice
Свентокшишское
Казимежский
Kazimierza Wielka
Дигуэн → Stradlice
Stradlice → Дигуэн
Stradomia Dolna
Нижнесилезское
Олесницкий
Dziadowa Kłoda
Дигуэн → Stradomia Dolna
Stradomia Dolna → Дигуэн
Stradomia Wierzchnia
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Дигуэн → Stradomia Wierzchnia
Stradomia Wierzchnia → Дигуэн
Stradunia
Опольское
Крапковицкий
Walce
Дигуэн → Stradunia
Stradunia → Дигуэн
Straduny
Варминско Мазурское
Элкский
Ełk
Дигуэн → Straduny
Straduny → Дигуэн
Stradzew
Лодзинское
Кутновский
Bedlno
Дигуэн → Stradzew
Stradzew → Дигуэн
Stramnice
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Дигуэн → Stramnice
Stramnice → Дигуэн
Straszewo
Поморское
Квидзынский
Ryjewo
Дигуэн → Straszewo
Straszewo → Дигуэн
Straszow
Любушское
Жарский
Przewóz
Дигуэн → Straszow
Straszow → Дигуэн
Straszowa Wola
Лодзинское
Опочненский
Żarnów
Дигуэн → Straszowa Wola
Straszowa Wola → Дигуэн
Straszydle
Подкарпатское
Жешувский
Lubenia
Дигуэн → Straszydle
Straszydle → Дигуэн
Straszyn
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Дигуэн → Straszyn
Straszyn → Дигуэн
Straszyn
Страшин
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Дигуэн → Страшин
Страшин → Дигуэн
Strawczyn
Свентокшишское
Келецкий
Strawczyn
Дигуэн → Strawczyn
Strawczyn → Дигуэн
Strazow
Strażów
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Дигуэн → Strazow
Strazow → Дигуэн
Strażów
Strazow
Подкарпатское
Жешувский
Krasne
Дигуэн → Strazow
Strazow → Дигуэн
Strękowa Góra
Подляское
Белостокский
Zawady
Дигуэн → Strękowa Góra
Strękowa Góra → Дигуэн
Strobice
Опольское
Ныский
Pakosławice
Дигуэн → Strobice
Strobice → Дигуэн
Strobin
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Дигуэн → Strobin
Strobin → Дигуэн
Stromiec
Мазовецкое
Бялобжегский
Stromiec
Дигуэн → Stromiec
Stromiec → Дигуэн
Stronie
Малопольское
Лимановский
Łukowica
Дигуэн → Stronie
Stronie → Дигуэн
Stronie Slaskie
Stronie Śląskie
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Дигуэн → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Дигуэн
Stronie Śląskie
Строне Слёнске
Нижнесилезское
Клодзский
Stronie Śląskie
Дигуэн → Строне Слёнске
Строне Слёнске → Дигуэн
Stropkowo
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Дигуэн → Stropkowo
Stropkowo → Дигуэн
Stroza
Stróża
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Дигуэн → Stroza
Stroza → Дигуэн
Stroza
Stróża
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Дигуэн → Stroza
Stroza → Дигуэн
Strozowka
Stróżówka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Дигуэн → Strozowka
Strozowka → Дигуэн
Stróża
Лодзинское
Паенченский
Rząśnia
Дигуэн → Stróża
Stróża → Дигуэн
Stróża
Stroza
Люблинское
Красницкий
Kraśnik
Дигуэн → Stroza
Stroza → Дигуэн
Stróża
Stroza
Малопольское
Мысленицкий
Pcim
Дигуэн → Stroza
Stroza → Дигуэн
Stróże
Малопольское
Новосонченский
Grybów
Дигуэн → Stróże
Stróże → Дигуэн
Stróże
Малопольское
Тарнувский
Zakliczyn
Дигуэн → Stróże
Stróże → Дигуэн
Stróżówka
Strozowka
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Дигуэн → Strozowka
Strozowka → Дигуэн
Strubno
Варминско Мазурское
Бранёвский
Płoskinia
Дигуэн → Strubno
Strubno → Дигуэн
Struga
Струґа
Поморское
Косцежский
Stara Kiszewa
Дигуэн → Струґа
Струґа → Дигуэн
Strumien
Strumień
Силезское
Цешинский
Strumień
Дигуэн → Strumien
Strumien → Дигуэн
Strumień
Strumien
Силезское
Цешинский
Strumień
Дигуэн → Strumien
Strumien → Дигуэн
Strupczewo Duze
Strupczewo Duże
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Дигуэн → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Дигуэн
Strupczewo Duże
Strupczewo Duze
Мазовецкое
Плоцкий
Brudzeń Duży
Дигуэн → Strupczewo Duze
Strupczewo Duze → Дигуэн
Struzka
Любушское
Кросненский
Bobrowice
Дигуэн → Struzka
Struzka → Дигуэн
Struznica
Strużnica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Дигуэн → Struznica
Struznica → Дигуэн
Struzyna
Strużyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Дигуэн → Struzyna
Struzyna → Дигуэн
Strużnica
Struznica
Нижнесилезское
Karkonosze
Mysłakowice
Дигуэн → Struznica
Struznica → Дигуэн
Strużyna
Struzyna
Варминско Мазурское
Острудский
Morąg
Дигуэн → Struzyna
Struzyna → Дигуэн
Stryjewo
Варминско Мазурское
Ольштынский
Biskupiec
Дигуэн → Stryjewo
Stryjewo → Дигуэн
Stryjki
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Дигуэн → Stryjki
Stryjki → Дигуэн
Stryjkowo
Варминско Мазурское
Лидзбаркский
Lidzbark Warmiński
Дигуэн → Stryjkowo
Stryjkowo → Дигуэн
Strykow
Stryków
Лодзинское
Згежский
Stryków
Дигуэн → Стрыкув
Стрыкув → Дигуэн
Strykow
Stryków
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Дигуэн → Strykow
Strykow → Дигуэн
Strykowice Gorne
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Strykowice Gorne
Strykowice Gorne → Дигуэн
Strykowo
Великопольское
Познанский повет
Stęszew
Дигуэн → Strykowo
Strykowo → Дигуэн
Stryków
Стрыкув
Лодзинское
Згежский
Stryków
Дигуэн → Стрыкув
Стрыкув → Дигуэн
Stryków
Strykow
Мазовецкое
Груецкий
Mogielnica
Дигуэн → Strykow
Strykow → Дигуэн
Stryszawa
Малопольское
Сухский
Stryszawa
Дигуэн → Stryszawa
Stryszawa → Дигуэн
Strzakły
Люблинское
Бяльский
Międzyrzec Podlaski
Дигуэн → Strzakły
Strzakły → Дигуэн
Strzala
Strzała
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Дигуэн → Strzala
Strzala → Дигуэн
Strzalkowa
Стшалкова
Нижнесилезское
Олесницкий
Bierutów
Дигуэн → Стшалкова
Стшалкова → Дигуэн
Strzalkowice
Strzałkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Дигуэн → Strzalkowice
Strzalkowice → Дигуэн
Strzalkowo
Strzałkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Дигуэн → Strzalkowo
Strzalkowo → Дигуэн
Strzała
Strzala
Мазовецкое
Седлецкий
Siedlce
Дигуэн → Strzala
Strzala → Дигуэн
Strzałki
Мазовецкое
Гостынинский
Gostynin
Дигуэн → Strzałki
Strzałki → Дигуэн
Strzałkowice
Strzalkowice
Нижнесилезское
Легницкий
Ruja
Дигуэн → Strzalkowice
Strzalkowice → Дигуэн
Strzałkowo
Strzalkowo
Великопольское
Слупецкий
Strzałkowo
Дигуэн → Strzalkowo
Strzalkowo → Дигуэн
Strzałków
Лодзинское
Радомщанский
Radomsko
Дигуэн → Strzałków
Strzałków → Дигуэн
Strzebin
Силезское
Люблинецкий
Koszęcin
Дигуэн → Strzebin
Strzebin → Дигуэн
Strzebowiska
Подкарпатское
Лесковский
Cisna
Дигуэн → Strzebowiska
Strzebowiska → Дигуэн
Strzeganowice
Стшеґановіце
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Стшеґановіце
Стшеґановіце → Дигуэн
Strzegocice
Стшеґоцице
Подкарпатское
Дембицкий
Pilzno
Дигуэн → Стшеґоцице
Стшеґоцице → Дигуэн
Strzegocin
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Дигуэн → Strzegocin
Strzegocin → Дигуэн
Strzegom
Стшегом
Нижнесилезское
Свидницкий
Strzegom
Дигуэн → Стшегом
Стшегом → Дигуэн
Strzegomiany
Стшеґомяни
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Дигуэн → Стшеґомяни
Стшеґомяни → Дигуэн
Strzegowo
Стшегово
Мазовецкое
Млавский
Strzegowo
Дигуэн → Стшегово
Стшегово → Дигуэн
Strzegów
Опольское
Бжегский
Grodków
Дигуэн → Strzegów
Strzegów → Дигуэн
Strzelce
Лодзинское
Кутновский
Strzelce
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce
Люблинское
Пулавский
Nałęczów
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce
Люблинское
Хелмский
Białopole
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce
Нижнесилезское
Олесницкий
Dobroszyce
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce
Опольское
Намыслувский
Domaszowice
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce
Свентокшишское
Сташувский
Oleśnica
Дигуэн → Strzelce
Strzelce → Дигуэн
Strzelce Gorne
Strzelce Górne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Дигуэн → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Дигуэн
Strzelce Górne
Strzelce Gorne
Куявско Поморское
Быдгощский
Dobrcz
Дигуэн → Strzelce Gorne
Strzelce Gorne → Дигуэн
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Дигуэн → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Дигуэн
Strzelce Opolskie
Стшельце Опольске
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Дигуэн → Стшельце Опольске
Стшельце Опольске → Дигуэн
Strzelce Wielkie
Лодзинское
Паенченский
Strzelce Wielkie
Дигуэн → Strzelce Wielkie
Strzelce Wielkie → Дигуэн
Strzelce Wielkie
Стшельце Великі
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Дигуэн → Стшельце Великі
Стшельце Великі → Дигуэн
Strzeleczki
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Дигуэн → Strzeleczki
Strzeleczki → Дигуэн
Strzelin
Стшелин
Нижнесилезское
Стшелинский
Strzelin
Дигуэн → Стшелин
Стшелин → Дигуэн
Strzelno
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Дигуэн → Strzelno
Strzelno → Дигуэн
Strzelno
Нижнесилезское
Згожелецкий
Pieńsk
Дигуэн → Strzelno
Strzelno → Дигуэн
Strzelno
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Strzelno
Strzelno → Дигуэн
Strzelno Wybudowanie
Куявско Поморское
Могиленский
Strzelno
Дигуэн → Strzelno Wybudowanie
Strzelno Wybudowanie → Дигуэн
Strzemkowo
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Inowrocław
Дигуэн → Strzemkowo
Strzemkowo → Дигуэн
Strzeniówka
Мазовецкое
Прушковский
Nadarzyn
Дигуэн → Strzeniówka
Strzeniówka → Дигуэн
Strzeszkowice
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Дигуэн → Strzeszkowice
Strzeszkowice → Дигуэн
Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duże
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Дигуэн → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Дигуэн
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duze
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Дигуэн → Strzeszkowice Duze
Strzeszkowice Duze → Дигуэн
Strzeszkowice Male
Люблинское
Люблинский
Niedrzwica Duża
Дигуэн → Strzeszkowice Male
Strzeszkowice Male → Дигуэн
Strzeszowice
Любушское
Жарский
Trzebiel
Дигуэн → Strzeszowice
Strzeszowice → Дигуэн
Strzeszyn
Малопольское
Горлицкий
Biecz
Дигуэн → Strzeszyn
Strzeszyn → Дигуэн
Strzybnica
Силезское
Тарногурский
Tarnowskie Góry
Дигуэн → Strzybnica
Strzybnica → Дигуэн
Strzybnik
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Дигуэн → Strzybnik
Strzybnik → Дигуэн
Strzygi
Куявско Поморское
Бродницкий
Osiek
Дигуэн → Strzygi
Strzygi → Дигуэн
Strzykuly
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Дигуэн → Strzykuly
Strzykuly → Дигуэн
Strzyzawa
Strzyżawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Дигуэн → Strzyzawa
Strzyzawa → Дигуэн
Strzyze
Strzyże
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Дигуэн → Strzyze
Strzyze → Дигуэн
Strzyzew
Strzyżew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Дигуэн → Strzyzew
Strzyzew → Дигуэн
Strzyzew
Стшижев
Великопольское
Плешевский
Dobrzyca
Дигуэн → Стшижев
Стшижев → Дигуэн
Strzyzew
Strzyżew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Дигуэн → Strzyzew
Strzyzew → Дигуэн
Strzyzow
Strzyżów
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Дигуэн → Стшижув
Стшижув → Дигуэн
Strzyzowice
Strzyżowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Дигуэн → Strzyzowice
Strzyzowice → Дигуэн
Strzyżawa
Strzyzawa
Куявско Поморское
Быдгощский
Dąbrowa Chełmińska
Дигуэн → Strzyzawa
Strzyzawa → Дигуэн
Strzyże
Strzyze
Мазовецкое
Пултуский
Pokrzywnica
Дигуэн → Strzyze
Strzyze → Дигуэн
Strzyżew
Strzyzew
Великопольское
Острувский
Sieroszewice
Дигуэн → Strzyzew
Strzyzew → Дигуэн
Strzyżew
Strzyzew
Мазовецкое
Западно Варшавский
Kampinos
Дигуэн → Strzyzew
Strzyzew → Дигуэн
Strzyżowice
Strzyzowice
Люблинское
Пулавский
Żyrzyn
Дигуэн → Strzyzowice
Strzyzowice → Дигуэн
Strzyżowiec
Нижнесилезское
Львувецкий
Wleń
Дигуэн → Strzyżowiec
Strzyżowiec → Дигуэн
Strzyżów
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Дигуэн → Strzyżów
Strzyżów → Дигуэн
Strzyżów
Стшижув
Подкарпатское
Стшижувский
Strzyżów
Дигуэн → Стшижув
Стшижув → Дигуэн
Strzyżówka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Дигуэн → Strzyżówka
Strzyżówka → Дигуэн
Stubienko
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Дигуэн → Stubienko
Stubienko → Дигуэн
Stubno
Подкарпатское
Перемышльский
Stubno
Дигуэн → Stubno
Stubno → Дигуэн
Studnica
Студница
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jeziorany
Дигуэн → Студница
Студница → Дигуэн
Studnica
Нижнесилезское
Легницкий
Miłkowice
Дигуэн → Studnica
Studnica → Дигуэн
Studniska Dolne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Дигуэн → Studniska Dolne
Studniska Dolne → Дигуэн
Studniska Górne
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Дигуэн → Studniska Górne
Studniska Górne → Дигуэн
Studzianek
Варминско Мазурское
Ольштынский
Barczewo
Дигуэн → Studzianek
Studzianek → Дигуэн
Studzianki
Лодзинское
Пётркувский
Wolbórz
Дигуэн → Studzianki
Studzianki → Дигуэн
Studzianki
Подляское
Белостокский
Wasilków
Дигуэн → Studzianki
Studzianki → Дигуэн
Studzianki Pancerne
Мазовецкое
Козеницкий
Głowaczów
Дигуэн → Studzianki Pancerne
Studzianki Pancerne → Дигуэн
Studzianna
Лодзинское
Опочненский
Poświętne
Дигуэн → Studzianna
Studzianna → Дигуэн
Studzienice
Студзеніце
Поморское
Старогардский
Kaliska
Дигуэн → Студзеніце
Студзеніце → Дигуэн
Studzienice
Силезское
Пщинский
Pszczyna
Дигуэн → Studzienice
Studzienice → Дигуэн
Stuposiany
Подкарпатское
Бещадский
Lutowiska
Дигуэн → Stuposiany
Stuposiany → Дигуэн
Stylągi
Стильонґі
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Дигуэн → Стильонґі
Стильонґі → Дигуэн
Stypułów
Любушское
Новосольский
Kożuchów
Дигуэн → Stypułów
Stypułów → Дигуэн
Styrzyniec
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Дигуэн → Styrzyniec
Styrzyniec → Дигуэн
Su
Subkowy
Поморское
Тчевский
Subkowy
Дигуэн → Subkowy
Subkowy → Дигуэн
Sucha
Куявско Поморское
Тухольский
Lubiewo
Дигуэн → Sucha
Sucha → Дигуэн
Sucha
Лодзинское
Серадзкий
Sieradz
Дигуэн → Sucha
Sucha → Дигуэн
Sucha
Мазовецкое
Бялобжегский
Białobrzegi
Дигуэн → Sucha
Sucha → Дигуэн
Sucha
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Дигуэн → Sucha
Sucha → Дигуэн
Sucha Beskidzka
Суха Бескидзка
Малопольское
Сухский
Sucha Beskidzka
Дигуэн → Суха Бескидзка
Суха Бескидзка → Дигуэн
Sucha Dolna
Суха Дольна
Любушское
Жаганьский
Niegosławice
Дигуэн → Суха Дольна
Суха Дольна → Дигуэн
Sucha Huta
Поморское
Гданьский
Przywidz
Дигуэн → Sucha Huta
Sucha Huta → Дигуэн
Sucha Struga
Малопольское
Новосонченский
Rytro
Дигуэн → Sucha Struga
Sucha Struga → Дигуэн
Suchatowka
Suchatówka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Дигуэн → Suchatowka
Suchatowka → Дигуэн
Suchatówka
Suchatowka
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Дигуэн → Suchatowka
Suchatowka → Дигуэн
Suchcice
Лодзинское
Белхатувский
Drużbice
Дигуэн → Suchcice
Suchcice → Дигуэн
Suchcice
Сухцице
Мазовецкое
Остроленкский
Czerwin
Дигуэн → Сухцице
Сухцице → Дигуэн
Suche
Мазовецкое
Макувский
Płoniawy Bramura
Дигуэн → Suche
Suche → Дигуэн
Suche
Сухе
Малопольское
Татровский
Poronin
Дигуэн → Сухе
Сухе → Дигуэн
Suchedniow
Suchedniów
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Дигуэн → Сухеднюв
Сухеднюв → Дигуэн
Suchedniów
Сухеднюв
Свентокшишское
Скаржиский
Suchedniów
Дигуэн → Сухеднюв
Сухеднюв → Дигуэн
Suchleb
Любушское
Жарский
Lipinki Łużyckie
Дигуэн → Suchleb
Suchleb → Дигуэн
Suchocin
Мазовецкое
Легионовский
Jabłonna
Дигуэн → Suchocin
Suchocin → Дигуэн
Suchoczasy
Лодзинское
Здуньсковольский
Zduńska Wola
Дигуэн → Suchoczasy
Suchoczasy → Дигуэн
Suchodaniec
Опольское
Стшелецкий
Izbicko
Дигуэн → Suchodaniec
Suchodaniec → Дигуэн
Suchodebie
Suchodębie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Дигуэн → Suchodebie
Suchodebie → Дигуэн
Suchodębie
Suchodebie
Лодзинское
Кутновский
Łanięta
Дигуэн → Suchodebie
Suchodebie → Дигуэн
Suchodol
Suchodół
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Дигуэн → Suchodol
Suchodol → Дигуэн
Suchodol Szlachecki
Suchodół Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Дигуэн → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Дигуэн
Suchodol Wielki
Suchodół Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Дигуэн → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Дигуэн
Suchodół
Мазовецкое
Венгрувский
Grębków
Дигуэн → Suchodół
Suchodół → Дигуэн
Suchodół
Suchodol
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Дигуэн → Suchodol
Suchodol → Дигуэн
Suchodół Szlachecki
Suchodol Szlachecki
Мазовецкое
Соколувский
Sabnie
Дигуэн → Suchodol Szlachecki
Suchodol Szlachecki → Дигуэн
Suchodół Wielki
Suchodol Wielki
Мазовецкое
Седлецкий
Mordy
Дигуэн → Suchodol Wielki
Suchodol Wielki → Дигуэн
Sucholaski
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Дигуэн → Sucholaski
Sucholaski → Дигуэн
Suchoraba
Малопольское
Величский
Niepołomice
Дигуэн → Suchoraba
Suchoraba → Дигуэн
Suchostruga
Мазовецкое
Пясечинский
Tarczyn
Дигуэн → Suchostruga
Suchostruga → Дигуэн
Suchowola
Суховоля
Люблинское
Замойский
Адамув
Дигуэн → Суховоля
Суховоля → Дигуэн
Suchowola
Люблинское
Радзыньский
Wohyń
Дигуэн → Suchowola
Suchowola → Дигуэн
Suchowola
Подляское
Сокульский
Suchowola
Дигуэн → Suchowola
Suchowola → Дигуэн
Suchowola
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Дигуэн → Suchowola
Suchowola → Дигуэн
Suchowola Kolonia
Люблинское
Замойский
Адамув
Дигуэн → Suchowola Kolonia
Suchowola Kolonia → Дигуэн
Suchozebry
Suchożebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Дигуэн → Suchozebry
Suchozebry → Дигуэн
Suchożebry
Suchozebry
Мазовецкое
Седлецкий
Suchożebry
Дигуэн → Suchozebry
Suchozebry → Дигуэн
Suchy Bór
Опольское
Опольский
Chrząstowice
Дигуэн → Suchy Bór
Suchy Bór → Дигуэн
Suchy Dąb
Сухи Домб
Поморское
Гданьский
Suchy Dąb
Дигуэн → Сухи Домб
Сухи Домб → Дигуэн
Suchy Dwor
Suchy Dwór
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Дигуэн → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Дигуэн
Suchy Dwór
Suchy Dwor
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Дигуэн → Suchy Dwor
Suchy Dwor → Дигуэн
Suchy Las
Великопольское
Познанский повет
Suchy Las
Дигуэн → Suchy Las
Suchy Las → Дигуэн
Sucumin
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Sucumin
Sucumin → Дигуэн
Sudol
Sudół
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Дигуэн → Sudol
Sudol → Дигуэн
Sudół
Sudol
Свентокшишское
Енджеювский
Jędrzejów
Дигуэн → Sudol
Sudol → Дигуэн
Sudół
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Дигуэн → Sudół
Sudół → Дигуэн
Sufczyn
Малопольское
Бжеский
Dębno
Дигуэн → Sufczyn
Sufczyn → Дигуэн
Sukmanie
Малопольское
Тарнувский
Wojnicz
Дигуэн → Sukmanie
Sukmanie → Дигуэн
Sukowice
Опольское
Кендзежинско козельский
Cisek
Дигуэн → Sukowice
Sukowice → Дигуэн
Sukowy
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Дигуэн → Sukowy
Sukowy → Дигуэн
Sulbiny
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Дигуэн → Sulbiny
Sulbiny → Дигуэн
Sulbiny Gorne
Sulbiny Górne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Дигуэн → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Дигуэн
Sulbiny Górne
Sulbiny Gorne
Мазовецкое
Гарволинский
Garwolin
Дигуэн → Sulbiny Gorne
Sulbiny Gorne → Дигуэн
Sulechow
Sulechów
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Дигуэн → Сулехув
Сулехув → Дигуэн
Sulechów
Сулехув
Любушское
Зелёногурский
Sulechów
Дигуэн → Сулехув
Сулехув → Дигуэн
Sulecin Szlach
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Дигуэн → Sulecin Szlach
Sulecin Szlach → Дигуэн
Sulejow
Sulejów
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Дигуэн → Сулеюв
Сулеюв → Дигуэн
Sulejow
Sulejów
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Дигуэн → Sulejow
Sulejow → Дигуэн
Sulejowek
Sulejówek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Дигуэн → Sulejowek
Sulejowek → Дигуэн
Sulejów
Сулеюв
Лодзинское
Пётркувский
Sulejów
Дигуэн → Сулеюв
Сулеюв → Дигуэн
Sulejów
Sulejow
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Дигуэн → Sulejow
Sulejow → Дигуэн
Sulejówek
Sulejowek
Мазовецкое
Миньский
Sulejówek
Дигуэн → Sulejowek
Sulejowek → Дигуэн
Sulewo Prusy
Подляское
Граевский
Wąsosz
Дигуэн → Sulewo Prusy
Sulewo Prusy → Дигуэн
Sulęcin Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Ostrów Mazowiecka
Дигуэн → Sulęcin Kolonia
Sulęcin Kolonia → Дигуэн
Sulęcinek
Великопольское
Сьрёдский
Krzykosy
Дигуэн → Sulęcinek
Sulęcinek → Дигуэн
Sulicice
Поморское
Пуцкий
Krokowa
Дигуэн → Sulicice
Sulicice → Дигуэн
Sulikow
Sulików
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Дигуэн → Sulikow
Sulikow → Дигуэн
Sulików
Sulikow
Нижнесилезское
Згожелецкий
Sulików
Дигуэн → Sulikow
Sulikow → Дигуэн
Sulimow
Sulimów
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Дигуэн → Sulimow
Sulimow → Дигуэн
Sulimów
Sulimow
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Дигуэн → Sulimow
Sulimow → Дигуэн
Sulimy
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Дигуэн → Sulimy
Sulimy → Дигуэн
Sulinowo
Куявско Поморское
Жнинский
Żnin
Дигуэн → Sulinowo
Sulinowo → Дигуэн
Sulislawice
Sulisławice
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Дигуэн → Сулиславице
Сулиславице → Дигуэн
Sulisław
Опольское
Бжегский
Grodków
Дигуэн → Sulisław
Sulisław → Дигуэн
Sulisławice
Сулиславице
Свентокшишское
Сандомирский
Łoniów
Дигуэн → Сулиславице
Сулиславице → Дигуэн
Sulistrowiczki
Сулістровічкі
Нижнесилезское
Вроцлавский
Sobótka
Дигуэн → Сулістровічкі
Сулістровічкі → Дигуэн
Sulkow
Малопольское
Величский
Wieliczka
Дигуэн → Sulkow
Sulkow → Дигуэн
Sulkow
Sułków
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Дигуэн → Sulkow
Sulkow → Дигуэн
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Дигуэн → Сулковице
Сулковице → Дигуэн
Sulkowice
Sułkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Дигуэн → Sulkowice
Sulkowice → Дигуэн
Sulkowo
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Дигуэн → Sulkowo
Sulkowo → Дигуэн
Sulmice
Сульміце
Люблинское
Замойский
Скербешув
Дигуэн → Сульміце
Сульміце → Дигуэн
Sulmierzyce
Великопольское
Кротошинский
Sulmierzyce
Дигуэн → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Дигуэн
Sulmierzyce
Лодзинское
Паенченский
Sulmierzyce
Дигуэн → Sulmierzyce
Sulmierzyce → Дигуэн
Sulmów
Лодзинское
Серадзкий
Goszczanów
Дигуэн → Sulmów
Sulmów → Дигуэн
Sulnówko
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Дигуэн → Sulnówko
Sulnówko → Дигуэн
Suloszowa
Sułoszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Дигуэн → Suloszowa
Suloszowa → Дигуэн
Sulow
Малопольское
Величский
Biskupice
Дигуэн → Sulow
Sulow → Дигуэн
Sułkowice
Великопольское
Гостыньский
Krobia
Дигуэн → Sułkowice
Sułkowice → Дигуэн
Sułkowice
Малопольское
Вадовицкий
Andrychów
Дигуэн → Sułkowice
Sułkowice → Дигуэн
Sułkowice
Сулковице
Малопольское
Краковский
Iwanowice
Дигуэн → Сулковице
Сулковице → Дигуэн
Sułkowice
Sulkowice
Малопольское
Мысленицкий
Sułkowice
Дигуэн → Sulkowice
Sulkowice → Дигуэн
Sułków
Опольское
Глубчицкий
Baborów
Дигуэн → Sułków
Sułków → Дигуэн
Sułków
Sulkow
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Дигуэн → Sulkow
Sulkow → Дигуэн
Sułoszowa
Suloszowa
Малопольское
Краковский
Sułoszowa
Дигуэн → Suloszowa
Suloszowa → Дигуэн
Sułowiec
Люблинское
Замойский
Сулув
Дигуэн → Sułowiec
Sułowiec → Дигуэн
Sułów
Сулув
Люблинское
Замойский
Сулув
Дигуэн → Сулув
Сулув → Дигуэн
Sułów
Нижнесилезское
Миличский
Milicz
Дигуэн → Sułów
Sułów → Дигуэн
Sumin
Люблинское
Томашувский
Tarnawatka
Дигуэн → Sumin
Sumin → Дигуэн
Sumin
Сумін
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Сумін
Сумін → Дигуэн
Sumina
Силезское
Рыбницкий
Lyski
Дигуэн → Sumina
Sumina → Дигуэн
Suprasl
Supraśl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Дигуэн → Suprasl
Suprasl → Дигуэн
Supraśl
Suprasl
Подляское
Белостокский
Supraśl
Дигуэн → Suprasl
Suprasl → Дигуэн
Suraż
Подляское
Белостокский
Suraż
Дигуэн → Suraż
Suraż → Дигуэн
Surminy
Варминско Мазурское
Голдапский
Banie Mazurskie
Дигуэн → Surminy
Surminy → Дигуэн
Surochow
Surochów
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Дигуэн → Surochow
Surochow → Дигуэн
Surochów
Surochow
Подкарпатское
Ярославский
Jarosław
Дигуэн → Surochow
Surochow → Дигуэн
Surowa
Сурова
Любушское
Жарский
Żary
Дигуэн → Сурова
Сурова → Дигуэн
Susiec
Люблинское
Томашувский
Susiec
Дигуэн → Susiec
Susiec → Дигуэн
Susz
Суш
Варминско Мазурское
Илавский
Susz
Дигуэн → Суш
Суш → Дигуэн
Suszec
Силезское
Пщинский
Suszec
Дигуэн → Suszec
Suszec → Дигуэн
Suszewo
Куявско Поморское
Липновский
Wielgie
Дигуэн → Suszewo
Suszewo → Дигуэн
Suszno
Люблинское
Влодавский
Włodawa
Дигуэн → Suszno
Suszno → Дигуэн
Suśnia
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Suśnia
Suśnia → Дигуэн
Suwalki
Suwałki
Подляское
Suwałki
Suwałki
Дигуэн → Сувалки
Сувалки → Дигуэн
Suwałki
Сувалки
Подляское
Suwałki
Suwałki
Дигуэн → Сувалки
Сувалки → Дигуэн
Sw
Swaderki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Olsztynek
Дигуэн → Swaderki
Swaderki → Дигуэн
Swadzim
Великопольское
Познанский повет
Tarnowo Podgórne
Дигуэн → Swadzim
Swadzim → Дигуэн
Swarozyn
Swarożyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Дигуэн → Swarozyn
Swarozyn → Дигуэн
Swarożyn
Swarozyn
Поморское
Тчевский
Tczew
Дигуэн → Swarozyn
Swarozyn → Дигуэн
Swarzedz
Swarzędz
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Дигуэн → Сважендз
Сважендз → Дигуэн
Swarzewo
Поморское
Пуцкий
Puck
Дигуэн → Swarzewo
Swarzewo → Дигуэн
Swarzędz
Сважендз
Великопольское
Познанский повет
Swarzędz
Дигуэн → Сважендз
Сважендз → Дигуэн
Swaty
Люблинское
Рыцкий
Ryki
Дигуэн → Swaty
Swaty → Дигуэн
Swiatki
Świątki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Дигуэн → Swiatki
Swiatki → Дигуэн
Swiatniki
Świątniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Дигуэн → Swiatniki
Swiatniki → Дигуэн
Swiatniki Gorne
Świątniki Górne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Дигуэн → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Дигуэн
Swibna
Любушское
Жарский
Jasień
Дигуэн → Swibna
Swibna → Дигуэн
Swider
Świder
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Дигуэн → Swider
Swider → Дигуэн
Swiderki
Świderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Дигуэн → Swiderki
Swiderki → Дигуэн
Swidnica
Свидница
Любушское
Зелёногурский
Świdnica
Дигуэн → Свидница
Свидница → Дигуэн
Swidnica
Świdnica
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Дигуэн → Свидница
Свидница → Дигуэн
Swidnica Polska
Świdnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Дигуэн
Swidnik
Świdnik
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Дигуэн → Свидник
Свидник → Дигуэн
Swidniki
Świdniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Дигуэн → Swidniki
Swidniki → Дигуэн
Swidrow
Świdrów
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Дигуэн → Swidrow
Swidrow → Дигуэн
Swidry
Świdry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Дигуэн → Swidry
Swidry → Дигуэн
Swidry Male
Świdry Małe
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Дигуэн → Swidry Male
Swidry Male → Дигуэн
Swidry Wielkie
Świdry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Дигуэн → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Дигуэн
Swiebodzice
Świebodzice
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Дигуэн → Свебодзице
Свебодзице → Дигуэн
Swiebodzin
Świebodzin
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Дигуэн → Свебодзин
Свебодзин → Дигуэн
Swiecice
Święcice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Дигуэн → Swiecice
Swiecice → Дигуэн
Swiecie
Świecie
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Дигуэн → Свеце
Свеце → Дигуэн
Swiecie nad Osa
Świecie nad Osą
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Дигуэн → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Дигуэн
Swieciechowa
Święciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Дигуэн → Swieciechowa
Swieciechowa → Дигуэн
Swiecko
Święcko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Дигуэн → Swiecko
Swiecko → Дигуэн
Swieradow Zdroj
Świeradów Zdrój
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Дигуэн → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Дигуэн
Swiercze
Świercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Дигуэн → Swiercze
Swiercze → Дигуэн
Swierczow
Świerczów
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Дигуэн → Swierczow
Swierczow → Дигуэн
Swierczow
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Дигуэн → Swierczow
Swierczow → Дигуэн
Swierczow
Świerczów
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Дигуэн → Swierczow
Swierczow → Дигуэн
Swierczyna
Świerczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Дигуэн → Swierczyna
Swierczyna → Дигуэн
Swierdze
Опольское
Олесненский
Olesno
Дигуэн → Swierdze
Swierdze → Дигуэн
Swierki Klodzkie
Świerki Kłodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Дигуэн → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Дигуэн
Swierszczow
Świerszczów
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Дигуэн → Swierszczow
Swierszczow → Дигуэн
Swierzawa
Świerzawa
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Свежава
Свежава → Дигуэн
Swierze
Świerże
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Дигуэн → Swierze
Swierze → Дигуэн
Swierze Gorne
Świerże Górne
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Дигуэн → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Дигуэн
Swierzna
Сьвежна
Нижнесилезское
Олесницкий
Oleśnica
Дигуэн → Сьвежна
Сьвежна → Дигуэн
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Дигуэн → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Дигуэн
Swieta Katarzyna
Święta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Дигуэн → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Дигуэн
Swieta Lipka
Święta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Дигуэн → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Дигуэн
Swiete
Święte
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Дигуэн → Swiete
Swiete → Дигуэн
Swietno
Świętno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Дигуэн → Swietno
Swietno → Дигуэн
Swietochlowice
Świętochłowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Дигуэн → Swietochlowice
Swietochlowice → Дигуэн
Swietochowo
Świętochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Дигуэн → Swietochowo
Swietochowo → Дигуэн
Swietomarz
Świętomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Дигуэн → Swietomarz
Swietomarz → Дигуэн
Swietoszow
Свентошув
Нижнесилезское
Болеславецкий
Osiecznica
Дигуэн → Свентошув
Свентошув → Дигуэн
Swietoszowka
Świętoszówka
Силезское
Бельский
Jasienica
Дигуэн → Швентошувка
Швентошувка → Дигуэн
Swiety Marek
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Дигуэн → Swiety Marek
Swiety Marek → Дигуэн
Swilcza
Świlcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Дигуэн → Swilcza
Swilcza → Дигуэн
Swincz
Świńcz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Дигуэн → Swincz
Swincz → Дигуэн
Swiniarow
Świniarów
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Дигуэн → Swiniarow
Swiniarow → Дигуэн
Swiniary
Świniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Дигуэн → Swiniary
Swiniary → Дигуэн
Swinna
Świnna
Силезское
Живецкий
Świnna
Дигуэн → Swinna
Swinna → Дигуэн
Swinna Poreba
Świnna Poręba
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Дигуэн → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Дигуэн
Swojczyce
Нижнесилезское
Wrocław
Wrocław
Дигуэн → Swojczyce
Swojczyce → Дигуэн
Swory
Свори
Люблинское
Бяльский
Biała Podlaska
Дигуэн → Свори
Свори → Дигуэн
Sworzyce
Свентокшишское
Коньский
Końskie
Дигуэн → Sworzyce
Sworzyce → Дигуэн
Swoszowice
Малопольское
Kraków
Kraków
Дигуэн → Swoszowice
Swoszowice → Дигуэн
Sy
Syberia
Мазовецкое
Журоминский
Lubowidz
Дигуэн → Syberia
Syberia → Дигуэн
Sycewo
Великопольское
Конинский
Sompolno
Дигуэн → Sycewo
Sycewo → Дигуэн
Sycow
Syców
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Дигуэн → Сыцув
Сыцув → Дигуэн
Sycowice
Любушское
Зелёногурский
Czerwieńsk
Дигуэн → Sycowice
Sycowice → Дигуэн
Syców
Сыцув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Дигуэн → Сыцув
Сыцув → Дигуэн
Sycyna Kolonia
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Sycyna Kolonia
Sycyna Kolonia → Дигуэн
Sycyna Polnocna
Sycyna Północna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Дигуэн
Sycyna Północna
Sycyna Polnocna
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Sycyna Polnocna
Sycyna Polnocna → Дигуэн
Sydol
Sydół
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Sydol
Sydol → Дигуэн
Sydół
Sydol
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Sydol
Sydol → Дигуэн
Sypniewo
Мазовецкое
Макувский
Sypniewo
Дигуэн → Sypniewo
Sypniewo → Дигуэн
Syrynia
Силезское
Водзиславский
Lubomia
Дигуэн → Syrynia
Syrynia → Дигуэн
Sz
Szacilowka
Szaciłówka
Подляское
Сокульский
Korycin
Дигуэн → Szacilowka
Szacilowka → Дигуэн
Szaciłówka
Szacilowka
Подляское
Сокульский
Korycin
Дигуэн → Szacilowka
Szacilowka → Дигуэн
Szaciły
Шацили
Подляское
Белостокский
Dobrzyniewo Duże
Дигуэн → Шацили
Шацили → Дигуэн
Szadek
Лодзинское
Здуньсковольский
Szadek
Дигуэн → Szadek
Szadek → Дигуэн
Szadkowice
Лодзинское
Опочненский
Sławno
Дигуэн → Szadkowice
Szadkowice → Дигуэн
Szadlowice
Szadłowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Дигуэн → Szadlowice
Szadlowice → Дигуэн
Szadłowice
Szadlowice
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Gniewkowo
Дигуэн → Szadlowice
Szadlowice → Дигуэн
Szaflary
Малопольское
Новотаргский
Szaflary
Дигуэн → Szaflary
Szaflary → Дигуэн
Szalas
Шалас
Свентокшишское
Келецкий
Zagnańsk
Дигуэн → Шалас
Шалас → Дигуэн
Szalejów Górny
Шалеюв Ґурни
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Дигуэн → Шалеюв Ґурни
Шалеюв Ґурни → Дигуэн
Szalowa
Малопольское
Горлицкий
Łużna
Дигуэн → Szalowa
Szalowa → Дигуэн
Szałkowo
Варминско Мазурское
Илавский
Iława
Дигуэн → Szałkowo
Szałkowo → Дигуэн
Szałstry
Варминско Мазурское
Ольштынский
Jonkowo
Дигуэн → Szałstry
Szałstry → Дигуэн
Szamotuly
Szamotuły
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Дигуэн → Шамотулы
Шамотулы → Дигуэн
Szamotuły
Шамотулы
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Дигуэн → Шамотулы
Шамотулы → Дигуэн
Szarajówka
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Дигуэн → Szarajówka
Szarajówka → Дигуэн
Szarbkow
Szarbków
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Дигуэн → Szarbkow
Szarbkow → Дигуэн
Szarbków
Szarbkow
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Дигуэн → Szarbkow
Szarbkow → Дигуэн
Szare
Силезское
Живецкий
Milówka
Дигуэн → Szare
Szare → Дигуэн
Szarlej
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Kruszwica
Дигуэн → Szarlej
Szarlej → Дигуэн
Szarlejka
Силезское
Клобуцкий
Wręczyca Wielka
Дигуэн → Szarlejka
Szarlejka → Дигуэн
Szarow
Szarów
Малопольское
Величский
Kłaj
Дигуэн → Szarow
Szarow → Дигуэн
Szarów
Szarow
Малопольское
Величский
Kłaj
Дигуэн → Szarow
Szarow → Дигуэн
Szaruty
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Дигуэн → Szaruty
Szaruty → Дигуэн
Szatarpy
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Дигуэн → Szatarpy
Szatarpy → Дигуэн
Szaty Wielkie
Варминско Мазурское
Кентшинский
Barciany
Дигуэн → Szaty Wielkie
Szaty Wielkie → Дигуэн
Szawły
Шавли
Мазовецкое
Лосицкий
Olszanka
Дигуэн → Шавли
Шавли → Дигуэн
Szczaniec
Щанець
Любушское
Свебодзинский
Szczaniec
Дигуэн → Щанець
Щанець → Дигуэн
Szczawa
Малопольское
Лимановский
Kamienica
Дигуэн → Szczawa
Szczawa → Дигуэн
Szczawin
Лодзинское
Згежский
Zgierz
Дигуэн → Szczawin
Szczawin → Дигуэн
Szczawin
Мазовецкое
Остроленкский
Goworowo
Дигуэн → Szczawin
Szczawin → Дигуэн
Szczawin Koscielny
Szczawin Kościelny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Дигуэн → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Дигуэн
Szczawin Kościelny
Szczawin Koscielny
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Дигуэн → Szczawin Koscielny
Szczawin Koscielny → Дигуэн
Szczawinek
Мазовецкое
Гостынинский
Szczawin Kościelny
Дигуэн → Szczawinek
Szczawinek → Дигуэн
Szczawnica
Щавница
Малопольское
Новотаргский
Szczawnica
Дигуэн → Щавница
Щавница → Дигуэн
Szczawno Zdroj
Szczawno Zdrój
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Дигуэн → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Дигуэн
Szczawno Zdrój
Szczawno Zdroj
Нижнесилезское
Валбжихский
Szczawno Zdrój
Дигуэн → Szczawno Zdroj
Szczawno Zdroj → Дигуэн
Szczebra
Подляское
Августовский
Nowinka
Дигуэн → Szczebra
Szczebra → Дигуэн
Szczebrzeszyn
Щебжешин
Люблинское
Замойский
Щебжешин
Дигуэн → Щебжешин
Щебжешин → Дигуэн
Szczecno
Свентокшишское
Келецкий
Daleszyce
Дигуэн → Szczecno
Szczecno → Дигуэн
Szczedrzyk
Опольское
Опольский
Ozimek
Дигуэн → Szczedrzyk
Szczedrzyk → Дигуэн
Szczedrzykowice
Нижнесилезское
Легницкий
Prochowice
Дигуэн → Szczedrzykowice
Szczedrzykowice → Дигуэн
Szczekarkow
Szczekarków
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Дигуэн → Szczekarkow
Szczekarkow → Дигуэн
Szczekarków
Szczekarkow
Люблинское
Любартувский
Lubartów
Дигуэн → Szczekarkow
Szczekarkow → Дигуэн
Szczekociny
Щекоцины
Силезское
Заверценский
Szczekociny
Дигуэн → Щекоцины
Щекоцины → Дигуэн
Szczelatyn
Люблинское
Замойский
Грабовец
Дигуэн → Szczelatyn
Szczelatyn → Дигуэн
Szczepanek
Щепанек
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Дигуэн → Щепанек
Щепанек → Дигуэн
Szczepanki
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Łasin
Дигуэн → Szczepanki
Szczepanki → Дигуэн
Szczepankowice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Дигуэн → Szczepankowice
Szczepankowice → Дигуэн
Szczepankowo
Варминско Мазурское
Острудский
Grunwald
Дигуэн → Szczepankowo
Szczepankowo → Дигуэн
Szczepankowo
Великопольское
Шамотульский
Ostroróg
Дигуэн → Szczepankowo
Szczepankowo → Дигуэн
Szczepanow
Szczepanów
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Дигуэн → Szczepanow
Szczepanow → Дигуэн
Szczepanowice
Малопольское
Мехувский
Miechów
Дигуэн → Szczepanowice
Szczepanowice → Дигуэн
Szczepanów
Малопольское
Бжеский
Brzesko
Дигуэн → Szczepanów
Szczepanów → Дигуэн
Szczepanów
Szczepanow
Нижнесилезское
Свидницкий
Marcinowice
Дигуэн → Szczepanow
Szczepanow → Дигуэн
Szczepiatyn
Люблинское
Томашувский
Ulhówek
Дигуэн → Szczepiatyn
Szczepiatyn → Дигуэн
Szczepice
Куявско Поморское
Накловский
Kcynia
Дигуэн → Szczepice
Szczepice → Дигуэн
Szczepki
Подляское
Августовский
Nowinka
Дигуэн → Szczepki
Szczepki → Дигуэн
Szczepów
Нижнесилезское
Глогувский
Żukowice
Дигуэн → Szczepów
Szczepów → Дигуэн
Szczercow
Szczerców
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Дигуэн → Щерцув
Щерцув → Дигуэн
Szczerców
Щерцув
Лодзинское
Белхатувский
Szczerców
Дигуэн → Щерцув
Щерцув → Дигуэн
Szczerków
Великопольское
Кротошинский
Zduny
Дигуэн → Szczerków
Szczerków → Дигуэн
Szczescie
Szczęście
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Szczescie
Szczescie → Дигуэн
Szczesna
Szczęsna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Дигуэн → Szczesna
Szczesna → Дигуэн
Szczesne
Szczęsne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Дигуэн → Szczesne
Szczesne → Дигуэн
Szczęsna
Szczesna
Мазовецкое
Груецкий
Grójec
Дигуэн → Szczesna
Szczesna → Дигуэн
Szczęsne
Szczesne
Варминско Мазурское
Ольштынский
Purda
Дигуэн → Szczesne
Szczesne → Дигуэн
Szczęście
Szczescie
Мазовецкое
Зволенский
Zwoleń
Дигуэн → Szczescie
Szczescie → Дигуэн
Szczodre
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Дигуэн → Szczodre
Szczodre → Дигуэн
Szczodrochowo
Великопольское
Гостыньский
Gostyń
Дигуэн → Szczodrochowo
Szczodrochowo → Дигуэн
Szczodrow
Щодрув
Нижнесилезское
Олесницкий
Syców
Дигуэн → Щодрув
Щодрув → Дигуэн
Szczodrowo
Щодрово
Поморское
Старогардский
Skarszewy
Дигуэн → Щодрово
Щодрово → Дигуэн
Szczucin
Щуцин
Малопольское
Домбровский
Szczucin
Дигуэн → Щуцин
Щуцин → Дигуэн
Szczuczyn
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Дигуэн → Szczuczyn
Szczuczyn → Дигуэн
Szczuczyn
Щучин
Подляское
Граевский
Szczuczyn
Дигуэн → Щучин
Щучин → Дигуэн
Szczukowice
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Дигуэн → Szczukowice
Szczukowice → Дигуэн
Szczukowskie Gorki
Свентокшишское
Келецкий
Piekoszów
Дигуэн → Szczukowskie Gorki
Szczukowskie Gorki → Дигуэн
Szczurowa
Щурова
Малопольское
Бжеский
Szczurowa
Дигуэн → Щурова
Щурова → Дигуэн
Szczutowo
Мазовецкое
Серпецкий
Szczutowo
Дигуэн → Szczutowo
Szczutowo → Дигуэн
Szczybaly Gizyckie
Szczybały Giżyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Дигуэн → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Дигуэн
Szczybały Giżyckie
Szczybaly Gizyckie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Giżycko
Дигуэн → Szczybaly Gizyckie
Szczybaly Gizyckie → Дигуэн
Szczybały Orłowskie
Варминско Мазурское
Гижицкий
Wydminy
Дигуэн → Szczybały Orłowskie
Szczybały Orłowskie → Дигуэн
Szczycionek
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Дигуэн → Szczycionek
Szczycionek → Дигуэн
Szczyglice
Малопольское
Краковский
Zabierzów
Дигуэн → Szczyglice
Szczyglice → Дигуэн
Szczyglice
Нижнесилезское
Глогувский
Głogów
Дигуэн → Szczyglice
Szczyglice → Дигуэн
Szczygly
Szczygły
Люблинское
Лукувский
Łuków
Дигуэн → Szczygly
Szczygly → Дигуэн
Szczygły
Szczygly
Люблинское
Лукувский
Łuków
Дигуэн → Szczygly
Szczygly → Дигуэн
Szczypiec
Свентокшишское
Пиньчувский
Pińczów
Дигуэн → Szczypiec
Szczypiec → Дигуэн
Szczypiorno
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Дигуэн → Szczypiorno
Szczypiorno → Дигуэн
Szczyrk
Щирк
Силезское
Бельский
Szczyrk
Дигуэн → Щирк
Щирк → Дигуэн
Szczyrzyc
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Дигуэн → Szczyrzyc
Szczyrzyc → Дигуэн
Szczytna
Щитна
Нижнесилезское
Клодзский
Szczytna
Дигуэн → Щитна
Щитна → Дигуэн
Szczytniki
Великопольское
Калишский
Szczytniki
Дигуэн → Szczytniki
Szczytniki → Дигуэн
Szczytno
Щитно
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Дигуэн → Щитно
Щитно → Дигуэн
Szczytno
Щитно
Мазовецкое
Плоньский
Załuski
Дигуэн → Щитно
Щитно → Дигуэн
Szczyty Dzieciolowo
Szczyty Dzięciołowo
Подляское
Бельский
Orla
Дигуэн → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Дигуэн
Szczyty Dzięciołowo
Щыты Дзенциолово
Подляское
Бельский
Orla
Дигуэн → Щыты Дзенциолово
Щыты Дзенциолово → Дигуэн
Szebnie
Подкарпатское
Ясленский
Jasło
Дигуэн → Szebnie
Szebnie → Дигуэн
Szedziec
Нижнесилезское
Гурувский
Góra
Дигуэн → Szedziec
Szedziec → Дигуэн
Szeliga
Подкарпатское
Нисковский
Harasiuki
Дигуэн → Szeliga
Szeliga → Дигуэн
Szembruczek
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Дигуэн → Szembruczek
Szembruczek → Дигуэн
Szembruk
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Rogóźno
Дигуэн → Szembruk
Szembruk → Дигуэн
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Дигуэн → Szemud
Szemud → Дигуэн
Szemud
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Дигуэн → Szemud
Szemud → Дигуэн
Szemudzka Huta
Поморское
Вейхеровский
Szemud
Дигуэн → Szemudzka Huta
Szemudzka Huta → Дигуэн
Szepietowo
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Дигуэн → Szepietowo
Szepietowo → Дигуэн
Szepietowo Janowka
Szepietowo Janówka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Дигуэн → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Дигуэн
Szepietowo Janówka
Szepietowo Janowka
Подляское
Высокомазовецкий
Szepietowo
Дигуэн → Szepietowo Janowka
Szepietowo Janowka → Дигуэн
Szeroki Bor Piski
Szeroki Bór Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Дигуэн → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Дигуэн
Szeroki Bór Piski
Szeroki Bor Piski
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Дигуэн → Szeroki Bor Piski
Szeroki Bor Piski → Дигуэн
Szeromin
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Дигуэн → Szeromin
Szeromin → Дигуэн
Szerzawy
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Дигуэн → Szerzawy
Szerzawy → Дигуэн
Szerzyny
Малопольское
Тарнувский
Szerzyny
Дигуэн → Szerzyny
Szerzyny → Дигуэн
Szestno
Варминско Мазурское
Мронговский
Mrągowo
Дигуэн → Szestno
Szestno → Дигуэн
Szewnia Gorna
Люблинское
Замойский
Адамув
Дигуэн → Szewnia Gorna
Szewnia Gorna → Дигуэн
Szewnica
Мазовецкое
Воломинский
Jadów
Дигуэн → Szewnica
Szewnica → Дигуэн
Szewo
Куявско Поморское
Влоцлавский
Lubień Kujawski
Дигуэн → Szewo
Szewo → Дигуэн
Szkarada
Мазовецкое
Гостынинский
Sanniki
Дигуэн → Szkarada
Szkarada → Дигуэн
Szkaradowo
Великопольское
Равичский
Jutrosin
Дигуэн → Szkaradowo
Szkaradowo → Дигуэн
Szklarska Poreba
Szklarska Poręba
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Дигуэн → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Дигуэн
Szklarska Poręba
Шклярска Поремба
Нижнесилезское
Karkonosze
Szklarska Poręba
Дигуэн → Шклярска Поремба
Шклярска Поремба → Дигуэн
Szklary
Малопольское
Краковский
Jerzmanowice Przeginia
Дигуэн → Szklary
Szklary → Дигуэн
Szklary
Нижнесилезское
Зомбковицкий
Ząbkowice Śląskie
Дигуэн → Szklary
Szklary → Дигуэн
Szklary
Подкарпатское
Жешувский
Hyżne
Дигуэн → Szklary
Szklary → Дигуэн
Szklary
Шкляри
Подкарпатское
Кросненский
Jaśliska
Дигуэн → Шкляри
Шкляри → Дигуэн
Szklary Gorne
Szklary Górne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Дигуэн → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Дигуэн
Szklary Górne
Szklary Gorne
Нижнесилезское
Любинский
Lubin
Дигуэн → Szklary Gorne
Szklary Gorne → Дигуэн
Szkoci Dol
Люблинское
Томашувский
Tomaszów Lubelski
Дигуэн → Szkoci Dol
Szkoci Dol → Дигуэн
Szkocja
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Дигуэн → Szkocja
Szkocja → Дигуэн
Szlaga Młyn
Поморское
Старогардский
Osiek
Дигуэн → Szlaga Młyn
Szlaga Młyn → Дигуэн
Szlichtyngowa
Любушское
Всховский
Szlichtyngowa
Дигуэн → Szlichtyngowa
Szlichtyngowa → Дигуэн
Szonow
Szonów
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Дигуэн → Szonow
Szonow → Дигуэн
Szonowice
Силезское
Рацибужский
Rudnik
Дигуэн → Szonowice
Szonowice → Дигуэн
Szonów
Szonow
Опольское
Прудницкий
Głogówek
Дигуэн → Szonow
Szonow → Дигуэн
Szopinek
Люблинское
Замойский
Замость
Дигуэн → Szopinek
Szopinek → Дигуэн
Szosa Lubicka
Куявско Поморское
Toruń
Toruń
Дигуэн → Szosa Lubicka
Szosa Lubicka → Дигуэн
Szostaki
Люблинское
Билгорайский
Łukowa
Дигуэн → Szostaki
Szostaki → Дигуэн
Szostaki
Люблинское
Бяльский
Kodeń
Дигуэн → Szostaki
Szostaki → Дигуэн
Szowsko
Szówsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Дигуэн → Szowsko
Szowsko → Дигуэн
Szozdy
Люблинское
Билгорайский
Tereszpol
Дигуэн → Szozdy
Szozdy → Дигуэн
Szóstka
Люблинское
Бяльский
Drelów
Дигуэн → Szóstka
Szóstka → Дигуэн
Szówsko
Szowsko
Подкарпатское
Ярославский
Wiązownica
Дигуэн → Szowsko
Szowsko → Дигуэн
Szpaki Kolonia
Шпакі Кольонія
Мазовецкое
Лосицкий
Stara Kornica
Дигуэн → Шпакі Кольонія
Шпакі Кольонія → Дигуэн
Szparki
Варминско Мазурское
Пишский
Pisz
Дигуэн → Szparki
Szparki → Дигуэн
Szpegawsk
Szpęgawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Szpegawsk
Szpegawsk → Дигуэн
Szpetal Górny
Куявско Поморское
Влоцлавский
Fabianki
Дигуэн → Szpetal Górny
Szpetal Górny → Дигуэн
Szpęgawsk
Szpegawsk
Поморское
Старогардский
Starogard Gdański
Дигуэн → Szpegawsk
Szpegawsk → Дигуэн
Szpitalna Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Дигуэн → Szpitalna Wieś
Szpitalna Wieś → Дигуэн
Szpon
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Дигуэн → Szpon
Szpon → Дигуэн
Szpondowo
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Дигуэн → Szpondowo
Szpondowo → Дигуэн
Szprotawa
Шпротава
Любушское
Жаганьский
Szprotawa
Дигуэн → Шпротава
Шпротава → Дигуэн
Szreniawa
Малопольское
Мехувский
Gołcza
Дигуэн → Szreniawa
Szreniawa → Дигуэн
Szrensk
Szreńsk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Дигуэн → Szrensk
Szrensk → Дигуэн
Szreńsk
Szrensk
Мазовецкое
Млавский
Szreńsk
Дигуэн → Szrensk
Szrensk → Дигуэн
Szropy
Поморское
Штумский
Stary Targ
Дигуэн → Szropy
Szropy → Дигуэн
Sztabin
Подляское
Августовский
Sztabin
Дигуэн → Sztabin
Sztabin → Дигуэн
Sztum
Штум
Поморское
Штумский
Sztum
Дигуэн → Штум
Штум → Дигуэн
Sztumska Wies
Sztumska Wieś
Поморское
Штумский
Sztum
Дигуэн → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Дигуэн
Sztumska Wieś
Sztumska Wies
Поморское
Штумский
Sztum
Дигуэн → Sztumska Wies
Sztumska Wies → Дигуэн
Sztumskie Pole
Поморское
Штумский
Sztum
Дигуэн → Sztumskie Pole
Sztumskie Pole → Дигуэн
Sztutowo
Штутово
Поморское
Новодвурский
Sztutowo
Дигуэн → Штутово
Штутово → Дигуэн
Sztynort
Варминско Мазурское
Венгожевский
Węgorzewo
Дигуэн → Sztynort
Sztynort → Дигуэн
Sztynwag
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Дигуэн → Sztynwag
Sztynwag → Дигуэн
Szubin
Шубин
Куявско Поморское
Накловский
Szubin
Дигуэн → Шубин
Шубин → Дигуэн
Szudziałowo
Подляское
Сокульский
Szudziałowo
Дигуэн → Szudziałowo
Szudziałowo → Дигуэн
Szukalice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Żórawina
Дигуэн → Szukalice
Szukalice → Дигуэн
Szulborze Wielkie
Мазовецкое
Острувский
Szulborze Wielkie
Дигуэн → Szulborze Wielkie
Szulborze Wielkie → Дигуэн
Szumanie
Мазовецкое
Серпецкий
Zawidz
Дигуэн → Szumanie
Szumanie → Дигуэн
Szumin
Мазовецкое
Венгрувский
Łochów
Дигуэн → Szumin
Szumin → Дигуэн
Szumles Krolewski
Szumleś Królewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Дигуэн → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Дигуэн
Szumles Szlachecki
Szumleś Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Дигуэн → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Дигуэн
Szumleś Królewski
Szumles Krolewski
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Дигуэн → Szumles Krolewski
Szumles Krolewski → Дигуэн
Szumleś Szlachecki
Szumles Szlachecki
Поморское
Косцежский
Nowa Karczma
Дигуэн → Szumles Szlachecki
Szumles Szlachecki → Дигуэн
Szumowo
Подляское
Замбрувский
Szumowo
Дигуэн → Szumowo
Szumowo → Дигуэн
Szurpiły
Подляское
Сувалкский
Jeleniewo
Дигуэн → Szurpiły
Szurpiły → Дигуэн
Szwarcenowo
Варминско Мазурское
Новомястский
Biskupiec
Дигуэн → Szwarcenowo
Szwarcenowo → Дигуэн
Szwarszowice
Свентокшишское
Островецкий
Bodzechów
Дигуэн → Szwarszowice
Szwarszowice → Дигуэн
Szwarunki
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Дигуэн → Szwarunki
Szwarunki → Дигуэн
Szwaruny
Варминско Мазурское
Бартошицкий
Bartoszyce
Дигуэн → Szwaruny
Szwaruny → Дигуэн
Szwelice
Мазовецкое
Макувский
Karniewo
Дигуэн → Szwelice
Szwelice → Дигуэн
Szwendrowy Most
Мазовецкое
Остроленкский
Lelis
Дигуэн → Szwendrowy Most
Szwendrowy Most → Дигуэн
Szyce
Малопольское
Краковский
Wielka Wieś
Дигуэн → Szyce
Szyce → Дигуэн
Szydlowek
Szydłówek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Дигуэн → Szydlowek
Szydlowek → Дигуэн
Szydlowice
Szydłowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Дигуэн → Szydlowice
Szydlowice → Дигуэн
Szydlowiec
Szydłowiec
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Дигуэн → Шидловец
Шидловец → Дигуэн
Szydlowo
Szydłowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Дигуэн → Szydlowo
Szydlowo → Дигуэн
Szydłowice
Szydlowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Дигуэн → Szydlowice
Szydlowice → Дигуэн
Szydłowiec
Шидловец
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Дигуэн → Шидловец
Шидловец → Дигуэн
Szydłowo
Szydlowo
Мазовецкое
Млавский
Szydłowo
Дигуэн → Szydlowo
Szydlowo → Дигуэн
Szydłów
Лодзинское
Пабяницкий
Lutomiersk
Дигуэн → Szydłów
Szydłów → Дигуэн
Szydłów
Опольское
Опольский
Tułowice
Дигуэн → Szydłów
Szydłów → Дигуэн
Szydłów
Шидлув
Свентокшишское
Сташувский
Szydłów
Дигуэн → Шидлув
Шидлув → Дигуэн
Szydłówek
Szydlowek
Мазовецкое
Шидловецкий
Szydłowiec
Дигуэн → Szydlowek
Szydlowek → Дигуэн
Szyjki
Мазовецкое
Цеханувский
Glinojeck
Дигуэн → Szyjki
Szyjki → Дигуэн
Szyk
Малопольское
Лимановский
Jodłownik
Дигуэн → Szyk
Szyk → Дигуэн
Szymaki
Мазовецкое
Плоньский
Płońsk
Дигуэн → Szymaki
Szymaki → Дигуэн
Szymankowszczyzna
Мазовецкое
Миньский
Stanisławów
Дигуэн → Szymankowszczyzna
Szymankowszczyzna → Дигуэн
Szymanow
Szymanów
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Дигуэн → Szymanow
Szymanow → Дигуэн
Szymanowek
Szymanówek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Дигуэн → Szymanowek
Szymanowek → Дигуэн
Szymanowice
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Szymanowice
Szymanowice → Дигуэн
Szymanów
Великопольское
Кротошинский
Koźmin Wielkopolski
Дигуэн → Szymanów
Szymanów → Дигуэн
Szymanów
Шиманув
Мазовецкое
Пясечинский
Góra Kalwaria
Дигуэн → Шиманув
Шиманув → Дигуэн
Szymanów
Шиманув
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kąty Wrocławskie
Дигуэн → Шиманув
Шиманув → Дигуэн
Szymanów
Szymanow
Нижнесилезское
Тшебницкий
Wisznia Mała
Дигуэн → Szymanow
Szymanow → Дигуэн
Szymanówek
Szymanowek
Мазовецкое
Воломинский
Tłuszcz
Дигуэн → Szymanowek
Szymanowek → Дигуэн
Szymany
Варминско Мазурское
Щитненский
Szczytno
Дигуэн → Szymany
Szymany → Дигуэн
Szymbark
Шимбарк
Малопольское
Горлицкий
Gorlice
Дигуэн → Шимбарк
Шимбарк → Дигуэн
Szymborno
Шимборно
Куявско Поморское
Хелмненский
Kijewo Królewskie
Дигуэн → Шимборно
Шимборно → Дигуэн
Szymiszow
Szymiszów
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Дигуэн → Szymiszow
Szymiszow → Дигуэн
Szymiszów
Szymiszow
Опольское
Стшелецкий
Strzelce Opolskie
Дигуэн → Szymiszow
Szymiszow → Дигуэн
Szymocin
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Дигуэн → Szymocin
Szymocin → Дигуэн
Szymonkow
Опольское
Ключборкский
Wołczyn
Дигуэн → Szymonkow
Szymonkow → Дигуэн
Szymonowo
Варминско Мазурское
Острудский
Małdyty
Дигуэн → Szymonowo
Szymonowo → Дигуэн
Szynkarzyzna
Мазовецкое
Венгрувский
Sadowne
Дигуэн → Szynkarzyzna
Szynkarzyzna → Дигуэн
Szynkielow
Лодзинское
Велюньский
Konopnica
Дигуэн → Szynkielow
Szynkielow → Дигуэн
Szynwald
Szynwałd
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Дигуэн → Szynwald
Szynwald → Дигуэн
Szynwałd
Szynwald
Малопольское
Тарнувский
Skrzyszów
Дигуэн → Szynwald
Szynwald → Дигуэн
Szynych
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Дигуэн → Szynych
Szynych → Дигуэн
Szyperki
Подкарпатское
Нисковский
Jarocin
Дигуэн → Szyperki
Szyperki → Дигуэн
Szypliszki
Подляское
Сувалкский
Szypliszki
Дигуэн → Szypliszki
Szypliszki → Дигуэн
Szyplow
Великопольское
Сьрёдский
Nowe Miasto nad Wartą
Дигуэн → Szyplow
Szyplow → Дигуэн
Szyszki
Люблинское
Лукувский
Stoczek Łukowski
Дигуэн → Szyszki
Szyszki → Дигуэн
Szyszkowa
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Дигуэн → Szyszkowa
Szyszkowa → Дигуэн
Szyszków
Люблинское
Билгорайский
Potok Górny
Дигуэн → Szyszków
Szyszków → Дигуэн
Szyszyn
Великопольское
Конинский
Ślesin
Дигуэн → Szyszyn
Szyszyn → Дигуэн
Śc
Ściborowice
Sciborowice
Опольское
Крапковицкий
Krapkowice
Дигуэн → Sciborowice
Sciborowice → Дигуэн
Ściborze
Куявско Поморское
Иновроцлавский
Rojewo
Дигуэн → Ściborze
Ściborze → Дигуэн
Ściborzyce
Sciborzyce
Малопольское
Олькушский
Trzyciąż
Дигуэн → Sciborzyce
Sciborzyce → Дигуэн
Ścibórz
Sciborz
Опольское
Ныский
Paczków
Дигуэн → Sciborz
Sciborz → Дигуэн
Ściegny
Sciegny
Нижнесилезское
Karkonosze
Podgórzyn
Дигуэн → Sciegny
Sciegny → Дигуэн
Ściejowice
Sciejowice
Малопольское
Краковский
Liszki
Дигуэн → Sciejowice
Sciejowice → Дигуэн
Ścigów
Опольское
Крапковицкий
Strzeleczki
Дигуэн → Ścigów
Ścigów → Дигуэн
Ścinawa
Scinawa
Нижнесилезское
Любинский
Ścinawa
Дигуэн → Scinawa
Scinawa → Дигуэн
Ścinawa Mała
Опольское
Ныский
Korfantów
Дигуэн → Ścinawa Mała
Ścinawa Mała → Дигуэн
Ścinawka Dolna
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Дигуэн → Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna → Дигуэн
Ścinawka Średnia
Нижнесилезское
Клодзский
Radków
Дигуэн → Ścinawka Średnia
Ścinawka Średnia → Дигуэн
Śl
Śladków Duży
Sladkow Duzy
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Дигуэн → Sladkow Duzy
Sladkow Duzy → Дигуэн
Śladków Mały
Sladkow Maly
Свентокшишское
Келецкий
Chmielnik
Дигуэн → Sladkow Maly
Sladkow Maly → Дигуэн
Śląsko
Мазовецкое
Липский
Lipsko
Дигуэн → Śląsko
Śląsko → Дигуэн
Ślemień
Slemien
Силезское
Живецкий
Ślemień
Дигуэн → Slemien
Slemien → Дигуэн
Ślepowrony
Мазовецкое
Острувский
Nur
Дигуэн → Ślepowrony
Ślepowrony → Дигуэн
Ślesin
Slesin
Великопольское
Конинский
Ślesin
Дигуэн → Slesin
Slesin → Дигуэн
Śleszowice
Sleszowice
Малопольское
Сухский
Zembrzyce
Дигуэн → Sleszowice
Sleszowice → Дигуэн
Ślęcin
Slecin
Свентокшишское
Енджеювский
Nagłowice
Дигуэн → Slecin
Slecin → Дигуэн
Ślęza
Нижнесилезское
Вроцлавский
Kobierzyce
Дигуэн → Ślęza
Ślęza → Дигуэн
Ślęzany
Slezany
Силезское
Ченстоховский
Lelów
Дигуэн → Slezany
Slezany → Дигуэн
Śliwa
Sliwa
Варминско Мазурское
Илавский
Zalewo
Дигуэн → Sliwa
Sliwa → Дигуэн
Śliwice
Куявско Поморское
Тухольский
Śliwice
Дигуэн → Śliwice
Śliwice → Дигуэн
Śliwice
Sliwice
Нижнесилезское
Вроцлавский
Długołęka
Дигуэн → Sliwice
Sliwice → Дигуэн
Śliwnica
Подкарпатское
Перемышльский
Krasiczyn
Дигуэн → Śliwnica
Śliwnica → Дигуэн
Śliwowo Łopienite
Подляское
Замбрувский
Rutki
Дигуэн → Śliwowo Łopienite
Śliwowo Łopienite → Дигуэн
Śm
Śmiary
Smiary
Мазовецкое
Седлецкий
Wiśniew
Дигуэн → Smiary
Smiary → Дигуэн
Śmiechowice
Опольское
Бжегский
Lubsza
Дигуэн → Śmiechowice
Śmiechowice → Дигуэн
Śmiełów
Великопольское
Яроцинский
Żerków
Дигуэн → Śmiełów
Śmiełów → Дигуэн
Śmigiel
Smigiel
Великопольское
Косьцянский
Śmigiel
Дигуэн → Smigiel
Smigiel → Дигуэн
Śmiłowice
Куявско Поморское
Влоцлавский
Choceń
Дигуэн → Śmiłowice
Śmiłowice → Дигуэн
Śmiłowo
Великопольское
Шамотульский
Szamotuły
Дигуэн → Śmiłowo
Śmiłowo → Дигуэн
Śn
Śniadowo
Sniadowo
Подляское
Ломжинский
Śniadowo
Дигуэн → Sniadowo
Sniadowo → Дигуэн
Śniadówko
Sniadowko
Мазовецкое
Новодвурский
Pomiechówek
Дигуэн → Sniadowko
Sniadowko → Дигуэн
Śnice
Snice
Мазовецкое
Венгрувский
Liw
Дигуэн → Snice
Snice → Дигуэн
Śr
Średni Łan
Люблинское
Хелмский
Sawin
Дигуэн → Średni Łan
Średni Łan → Дигуэн
Średnia Wieś
Средня Вес
Подкарпатское
Лесковский
Lesko
Дигуэн → Средня Вес
Средня Вес → Дигуэн
Śrem
Srem
Великопольское
Сьремский
Śrem
Дигуэн → Srem
Srem → Дигуэн
Środa Śląska
Сьрода Слёнска
Нижнесилезское
Сьродский
Środa Śląska
Дигуэн → Сьрода Слёнска
Сьрода Слёнска → Дигуэн
Środa Wielkopolska
Сьрода Велькопольска
Великопольское
Сьрёдский
Środa Wielkopolska
Дигуэн → Сьрода Велькопольска
Сьрода Велькопольска → Дигуэн
Środula
Srodula
Силезское
Sosnowiec
Sosnowiec
Дигуэн → Srodula
Srodula → Дигуэн
Śródborów
Srodborow
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Дигуэн → Srodborow
Srodborow → Дигуэн
Św
Świątki
Swiatki
Варминско Мазурское
Ольштынский
Świątki
Дигуэн → Swiatki
Swiatki → Дигуэн
Świątniki
Swiatniki
Куявско Поморское
Радзеювский
Piotrków Kujawski
Дигуэн → Swiatniki
Swiatniki → Дигуэн
Świątniki Górne
Swiatniki Gorne
Малопольское
Краковский
Świątniki Górne
Дигуэн → Swiatniki Gorne
Swiatniki Gorne → Дигуэн
Świder
Swider
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Дигуэн → Swider
Swider → Дигуэн
Świderki
Swiderki
Люблинское
Лукувский
Wojcieszków
Дигуэн → Swiderki
Swiderki → Дигуэн
Świdnica
Свидница
Нижнесилезское
Свидницкий
Świdnica
Дигуэн → Свидница
Свидница → Дигуэн
Świdnica Polska
Swidnica Polska
Нижнесилезское
Сьродский
Kostomłoty
Дигуэн → Swidnica Polska
Swidnica Polska → Дигуэн
Świdnik
Свидник
Люблинское
Свидникский
Świdnik
Дигуэн → Свидник
Свидник → Дигуэн
Świdnik
Сьвідник
Нижнесилезское
Каменногурский
Marciszów
Дигуэн → Сьвідник
Сьвідник → Дигуэн
Świdniki
Swidniki
Люблинское
Замойский
Мёнчин
Дигуэн → Swidniki
Swidniki → Дигуэн
Świdno
Свентокшишское
Влощовский
Krasocin
Дигуэн → Świdno
Świdno → Дигуэн
Świdrów
Swidrow
Мазовецкое
Миньский
Dobre
Дигуэн → Swidrow
Swidrow → Дигуэн
Świdry
Swidry
Люблинское
Лукувский
Łuków
Дигуэн → Swidry
Swidry → Дигуэн
Świdry Małe
Swidry Male
Мазовецкое
Отвоцкий
Józefów
Дигуэн → Swidry Male
Swidry Male → Дигуэн
Świdry Wielkie
Swidry Wielkie
Мазовецкое
Отвоцкий
Otwock
Дигуэн → Swidry Wielkie
Swidry Wielkie → Дигуэн
Świdy
Люблинское
Томашувский
Susiec
Дигуэн → Świdy
Świdy → Дигуэн
Świebodzice
Свебодзице
Нижнесилезское
Свидницкий
Świebodzice
Дигуэн → Свебодзице
Свебодзице → Дигуэн
Świebodzin
Свебодзин
Любушское
Свебодзинский
Świebodzin
Дигуэн → Свебодзин
Свебодзин → Дигуэн
Świecie
Свеце
Куявско Поморское
Свецкий
Świecie
Дигуэн → Свеце
Свеце → Дигуэн
Świecie
Сьвеце
Нижнесилезское
Любаньский
Leśna
Дигуэн → Сьвеце
Сьвеце → Дигуэн
Świecie nad Osą
Swiecie nad Osa
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Świecie nad Osą
Дигуэн → Swiecie nad Osa
Swiecie nad Osa → Дигуэн
Świeciechów
Лодзинское
Опочненский
Mniszków
Дигуэн → Świeciechów
Świeciechów → Дигуэн
Świedziebnia
Куявско Поморское
Бродницкий
Świedziebnia
Дигуэн → Świedziebnia
Świedziebnia → Дигуэн
Świekatowo
Куявско Поморское
Свецкий
Świekatowo
Дигуэн → Świekatowo
Świekatowo → Дигуэн
Świeradów Zdrój
Сверадув Здруй
Нижнесилезское
Любаньский
Świeradów Zdrój
Дигуэн → Сверадув Здруй
Сверадув Здруй → Дигуэн
Świercze
Swiercze
Мазовецкое
Пултуский
Świercze
Дигуэн → Swiercze
Swiercze → Дигуэн
Świerczów
Swierczow
Нижнесилезское
Гурувский
Niechlów
Дигуэн → Swierczow
Swierczow → Дигуэн
Świerczów
Swierczow
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Дигуэн → Swierczow
Swierczow → Дигуэн
Świerczów
Опольское
Намыслувский
Świerczów
Дигуэн → Świerczów
Świerczów → Дигуэн
Świerczów
Swierczow
Подкарпатское
Кольбушовский
Kolbuszowa
Дигуэн → Swierczow
Swierczow → Дигуэн
Świerczyn
Сьверчин
Мазовецкое
Плоцкий
Drobin
Дигуэн → Сьверчин
Сьверчин → Дигуэн
Świerczyna
Лодзинское
Опочненский
Drzewica
Дигуэн → Świerczyna
Świerczyna → Дигуэн
Świerczyna
Swierczyna
Лодзинское
Пабяницкий
Dłutów
Дигуэн → Swierczyna
Swierczyna → Дигуэн
Świerki Kłodzkie
Swierki Klodzkie
Нижнесилезское
Клодзский
Nowa Ruda
Дигуэн → Swierki Klodzkie
Swierki Klodzkie → Дигуэн
Świerklaniec
Силезское
Тарногурский
Świerklaniec
Дигуэн → Świerklaniec
Świerklaniec → Дигуэн
Świerklany
Силезское
Рыбницкий
Świerklany
Дигуэн → Świerklany
Świerklany → Дигуэн
Świerkocin
Сьверкоцин
Куявско Поморское
Грудзёндзский
Grudziądz
Дигуэн → Сьверкоцин
Сьверкоцин → Дигуэн
Świerszczów
Swierszczow
Люблинское
Ленчинский
Cyców
Дигуэн → Swierszczow
Swierszczow → Дигуэн
Świerzawa
Свежава
Нижнесилезское
Злоторыйский
Świerzawa
Дигуэн → Свежава
Свежава → Дигуэн
Świerzbienie
Подляское
Монькский
Mońki
Дигуэн → Świerzbienie
Świerzbienie → Дигуэн
Świerże
Swierze
Люблинское
Хелмский
Dorohusk
Дигуэн → Swierze
Swierze → Дигуэн
Świerże
Мазовецкое
Острувский
Stary Lubotyń
Дигуэн → Świerże
Świerże → Дигуэн
Świerże Górne
Сверже Гурне
Мазовецкое
Козеницкий
Kozienice
Дигуэн → Сверже Гурне
Сверже Гурне → Дигуэн
Świerże Kolonia
Мазовецкое
Острувский
Zaręby Kościelne
Дигуэн → Świerże Kolonia
Świerże Kolonia → Дигуэн
Święcice
Swiecice
Мазовецкое
Западно Варшавский
Ożarów Mazowiecki
Дигуэн → Swiecice
Swiecice → Дигуэн
Święciec
Великопольское
Конинский
Kramsk
Дигуэн → Święciec
Święciec → Дигуэн
Święciechowa
Swieciechowa
Великопольское
Лешненский
Święciechowa
Дигуэн → Swieciechowa
Swieciechowa → Дигуэн
Święcko
Swiecko
Нижнесилезское
Клодзский
Kłodzko
Дигуэн → Swiecko
Swiecko → Дигуэн
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Нижнесилезское
Вроцлавский
Siechnice
Дигуэн → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Дигуэн
Święta Katarzyna
Swieta Katarzyna
Свентокшишское
Келецкий
Bodzentyn
Дигуэн → Swieta Katarzyna
Swieta Katarzyna → Дигуэн
Święta Lipka
Swieta Lipka
Варминско Мазурское
Кентшинский
Reszel
Дигуэн → Swieta Lipka
Swieta Lipka → Дигуэн
Święta Woda
Подляское
Белостокский
Wasilków
Дигуэн → Święta Woda
Święta Woda → Дигуэн
Świętajno
Варминско Мазурское
Олецкий
Świętajno
Дигуэн → Świętajno
Świętajno → Дигуэн
Świętajno
Варминско Мазурское
Щитненский
Świętajno
Дигуэн → Świętajno
Świętajno → Дигуэн
Święte
Великопольское
Конинский
Kramsk
Дигуэн → Święte
Święte → Дигуэн
Święte
Swiete
Подкарпатское
Ярославский
Radymno
Дигуэн → Swiete
Swiete → Дигуэн
Świętno
Swietno
Великопольское
Вольштынский
Wolsztyn
Дигуэн → Swietno
Swietno → Дигуэн
Świętochłowice
Swietochlowice
Силезское
Świętochłowice
Świętochłowice
Дигуэн → Swietochlowice
Swietochlowice → Дигуэн
Świętochowo
Swietochowo
Варминско Мазурское
Бранёвский
Braniewo
Дигуэн → Swietochowo
Swietochowo → Дигуэн
Świętomarz
Swietomarz
Свентокшишское
Стараховицкий
Pawłów
Дигуэн → Swietomarz
Swietomarz → Дигуэн
Świętoszówka
Швентошувка
Силезское
Бельский
Jasienica
Дигуэн → Швентошувка
Швентошувка → Дигуэн
Świlcza
Swilcza
Подкарпатское
Жешувский
Świlcza
Дигуэн → Swilcza
Swilcza → Дигуэн
Świniarów
Swiniarow
Мазовецкое
Лосицкий
Łosice
Дигуэн → Swiniarow
Swiniarow → Дигуэн
Świniarsko
Малопольское
Новосонченский
Chełmiec
Дигуэн → Świniarsko
Świniarsko → Дигуэн
Świniary
Swiniary
Мазовецкое
Седлецкий
Mokobody
Дигуэн → Swiniary
Swiniary → Дигуэн
Świnice Warckie
Лодзинское
Ленчицкий
Świnice Warckie
Дигуэн → Świnice Warckie
Świnice Warckie → Дигуэн
Świnino
Нижнесилезское
Польковицкий
Grębocice
Дигуэн → Świnino
Świnino → Дигуэн
Świnna
Swinna
Силезское
Живецкий
Świnna
Дигуэн → Swinna
Swinna → Дигуэн
Świnna Poręba
Свинна Поремба
Малопольское
Вадовицкий
Mucharz
Дигуэн → Свинна Поремба
Свинна Поремба → Дигуэн
Świny
Нижнесилезское
Яворский
Bolków
Дигуэн → Świny
Świny → Дигуэн
Świńcz
Swincz
Поморское
Гданьский
Pruszcz Gdański
Дигуэн → Swincz
Swincz → Дигуэн
Аэропорты
WRO
Аэропорт Вроцлав
GDN
Аэропорт Гданьск
RZE
Аэропорт Жешув-Жасионка
IEG
Аэропорт Зелена-Гура Бабимост
KTW
Аэропорт Катовице-Пыжовице
KRK
Аэропорт Краков-Балице
LCJ
Аэропорт Лодзь Люблинек
LUZ
Аэропорт Люблин Свидник
WMI
Аэропорт Модлин-Варшава
WAW
Аэропорт Шопена Варшава-Окенче
SZZ
Аэропорт Щецин-Голенюв
Увидь также
Польша
→
Дигуэн
Дигуэн
Польша
Франция